brasero - en to lv translation catalogue (932 entries)

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
lv: Neizdevās atrast “%s” GStreamer spraudni

en: "%s" cannot be added to the selection.
lv: “%s” nevar pievienot izvēlētajam.

en: "%s" cannot be found.
lv: Neizdevās atrast “%s”.

en: "%s" cannot be read
lv: Neizdevās nolasīt “%s”

en: "%s" cannot be unlocked
lv: Nevar atslēgt “%s”

en: "%s" cannot write.
lv: “%s” nevar ierakstīt.

en: "%s" could not be found
lv: Neizdevās atrast “%s”

en: "%s" could not be found in the path
lv: Neizdevās ceļā atrast “%s”

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
lv: GStreamer neizdevās apstrādāt “%s”.

en: "%s" could not be opened (%s)
lv: Neizdevās atvērt “%s” (%s)

en: "%s" could not be opened.
lv: Neizdevās atvērt “%s”.

en: "%s" did not behave properly
lv: Spraudnis “%s” uzvedās nekorekti

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
lv: “%s” nav piemērots datnes tips video projektiem.

en: "%s" is a recursive symbolic link.
lv: “%s” ir rekursīva simboliskā saite.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
lv: “%s” ir simboliskā saite, kas norāda uz citu programmu

en: "%s" is busy.
lv: “%s” ir aizņemts.

en: "%s" is not a valid URI
lv: “%s” nav derīgs URI

en: "%s" is not suitable for audio or video media
lv: “%s” nav piemērots audio/video datu nesējiem

en: "%s" was removed from the file system.
lv: Datne “%s” ir izdzēsta no datņu sistēmas.

en: "%s": %s
lv: “%s”: %s

en: "%s": loading
lv: “%s”: ielādē

en: "%s": unknown disc image type
lv: “%s”: nezināms diska attēla tips

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
lv[0]: Var pievienot %d izvēlēto datni (%s)
lv[1]: Var pievienot %d izvēlētās datnes (%s)
lv[2]: Var pievienot %d izvēlēto datņu (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
lv[0]: Atbalstīta %d datne (%s)
lv[1]: Atbalstītas %d datnes (%s)
lv[2]: Atbalstītas %d datnes (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
lv[0]: Izvēlēta %d datne (%s)
lv[1]: Izvēlētas %d datnes (%s)
lv[2]: Izvēlētas %d datnes (%s)

en: %d item | %d items
lv[0]: %d vienums
lv[1]: %d vienumi
lv[2]: %d vienumu

en: %d song | %d songs
lv[0]: %d dziesma
lv[1]: %d dziesmas
lv[2]: %d dziesmu

en: %i MiB of %i MiB
lv: %i MB no %i MB

en: %i × %i pixels
lv: %i × %i pikseļi

en: %s (%i%% Done)
lv: %s (%i%% pabeigts)

en: %s (GStreamer plugin)
lv: %s (GStreamer spraudnis)

en: %s (application)
lv: %s (lietotne)

en: %s (library)
lv: %s (bibliotēka)

en: %s element could not be created
lv: Elementu %s neizdevās izveidot

en: %s in %s
lv: %s diskdzinī %s

en: %s: "%s"
lv: %s: “%s”

en: %s: %s free
lv: %s: %s brīvs

en: %s: %s of free space
lv: %s: %s brīvas vietas

en: %s: empty
lv: %s: tukšs

en: %s: not enough free space
lv: %s: nepietiek brīvās vietas

en: (S)VCD successfully burned
lv: (S)VCD ierakstīts sekmīgi

en: (loading…)
lv: (ielādē...)

en: <Keep current values>
lv: <Paturēt esošās vērtības>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
lv: Datu integritātes tests sāksies, līdzko ievietosiet disku.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
lv: Neizdevās izveidot datni vietā, kas norādīta pagaidu datnēm.

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
lv: Mapē jau ir datne ar šādu nosaukumu. Tā aizvietošana pārrakstīs tā saturu topošajā diska.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
lv: Jauns rakstāms datu nesējs būs nepieciešams, kad šobrīd ielādētais būs nokopēts.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
lv: Vienkārši izmantojama CD/DVD ierakstīšanas lietotne GNOME videi

en: A_ctivate
lv: A_ktivizēt

en: About
lv: Par

en: Ac_tivate All
lv: Ak_tivizēt visus

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
lv: Aktivizēt ātro dzēšanu, lēnākas un pilnīgākas dzēšanas vietā

en: Add a 2 second pause after the track
lv: Ievietot 2 sekunžu pauzi pēc celiņa

en: Add a splitting point
lv: Pievienot sadalīšanas punktu

en: Add files to the project
lv: Pievienot projektam datnes

en: Add the files stored in the clipboard
lv: Pievienot datnes, kas saglabātas starpliktuvē

en: Additional song information
lv: Papildu dziesmu informācija

en: Al_ways Add Such File
lv: _Vienmēr pievienot šādas datnes

en: Al_ways Replace
lv: _Vienmēr aizvietot

en: Align left
lv: Līdzināt pa kreisi

en: Align right
lv: Līdzināt pa labi

en: All files
lv: Visas datnes

en: All files need to be analysed to complete this operation.
lv: Lai pabeigtu šo darbību, jāveic visu datņu analīze.

en: All required applications and libraries are not installed.
lv: Visas vajadzīgās lietotnes un bibliotēkas nav instalētas.

en: Allow DAO use
lv: Atļaut lietot DAO

en: Allow to add more data to the disc later
lv: Atļaut pievienot datus diskam arī vēlāk

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
lv: Ļauj ierakstīt Nautilus CD/DVD veidotāja mapē ieliktās datnes

en: Allows files not stored locally to be burned
lv: Ļauj ierakstīt datnes, kas neatrodas uz lokālā datora

en: Always K_eep
lv: Vi_enmēr paturēt

en: An error occurred while detecting silences.
lv: Gadījās kļūda, iegūstot klusumus.

en: An error occurred while writing to disc
lv: Ierakstot disku, gadījās kļūda

en: An image could not be created
lv: Neizdevās izveidot attēlu

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
lv: Diska attēls izveidots uz jūsu cietā diska.
    Rakstīšana sāksies, līdzko ievietosiet ierakstāmu disku.

en: An internal error occurred
lv: Gadījās iekšēja kļūda

en: An internal error occurred (%s)
lv: Gadījās iekšēja kļūda (%s)

en: An unknown error occurred
lv: Gadījās nezināma kļūda

en: An unknown error occurred.
lv: Gadījās nezināma kļūda.

en: Analysing "%s"
lv: Analizē “%s”

en: Analysing audio files
lv: Analizē audio datnes

en: Analysing files
lv: Analizē datnes

en: Analysing track %02i
lv: Analizē celiņu %02i

en: Analysing video files
lv: Analizē video datnes

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
lv: Kopēšana turpināsies, līdzko ievietosiet jaunu ierakstāmu disku. Ja nevēlaties veidot vēl vienu kopiju, spiediet “Atcelt”.

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
lv: Nav ieteicams pievienot audio celiņus kompaktdiskam.

en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Artist:
lv: Izpildītājs:

en: Aspect ratio:
lv: Attēla samērs:

en: Audi_o project
lv: Audi_o projekts

en: Audio %s in %s
lv: Audio %s diskdzinī %s

en: Audio CD successfully burned
lv: Audio CD ierakstīts sekmīgi

en: Audio and data %s in %s
lv: Audio un datu %s diskdzinī %s

en: Audio and data disc (%s)
lv: Audio un datu disks (%s)

en: Audio disc (%s)
lv: Audio disks (%s)

en: Audio files
lv: Audio datnes

en: Autodetect
lv: Noteikt automātiski

en: Average drive speed:
lv: Vidējais dziņa ātrums:

en: BACK COVER
lv: AIZMUGURE

en: Bac_kground Properties
lv: _Fona īpašības

en: Background Properties
lv: Fona īpašības

en: Background properties
lv: Fona īpašības

en: Bad argument
lv: Nederīgs parametrs

en: Blank %s in %s
lv: Tukšs %s diskdzinī %s

en: Blank _Again
lv: Dzēst _vēlreiz

en: Blank a disc
lv: Dzēst disku

en: Blank disc (%s)
lv: Tukšs disks (%s)

en: Blank this CD or DVD
lv: Dzēst šo CD vai DVD

en: Blanking
lv: Dzēš

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
lv: Dzēš un formatē pārrakstāmos DVD un BD

en: Blu-ray disc
lv: Blu-ray disks

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Brasero Disc Burner
lv: Brasero disku rakstītājs

en: Brasero Homepage
lv: Brasero mājaslapa

en: Brasero Plugins
lv: Brasero spraudņi

en: Brasero can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
lv: Brasero var izveidot, kopēt un ierakstīt datu un audio CD/DVD. Tas pilnībā atbalsta CD-TEXT, multisesiju un joliet paplašinājumus. Jūs varat vienkārši vilkt un nomest datnes no citām lietotnēm vai no attālinātiem koplietojuma diskiem, lai tos viegli ierakstītu diskā.

en: Brasero is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
lv: Brasero ir CD/DVD rakstīšanas lietotne GNOME darbvirsmai. Tā ir veidota, lai būtu pēc iespējas vienkāršāka un tai ir arī unikālas iespējas, kas ļauj lietotājam izveidot diskus ātri un vienkārši.

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lv: Brasero tiek izplatīts cerībā, ka būs noderīgs, bet BEZ JEBKĀDAS GARANTIJAS. Pat bez netiešas garantijas, ka tas būs izmantojams kādam mērķim. Vairāk informācijas lasiet GNU General Public License.

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lv: Brasero ir brīva programmatūra. Jūs varat to izplatīt citiem un mainīt, ievērojot GNU General Public License, ko publicējis Free Software Foundation, noteikumus, tās otrajā vai vēlākā versijā (pēc izvēles).

en: Brasero media burning library
lv: Brasero bibliotēka disku rakstīšanai

en: Brasero notification
lv: Brasero paziņojums

en: Brasero optical media library
lv: Brasero optisko datu nesēju bibliotēka

en: Brasero project file
lv: Brasero projekta datne

en: Brasero utilities library
lv: Brasero rīku bibliotēka

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
lv: Brasero veiks ierakstīšanas simulāciju un, ja tā būs sekmīga, sāks īsto ierakstīšanu pēc 10 sekundēm

en: Brasero — %s (Audio Disc)
lv: Brasero — %s (audio disks)

en: Brasero — %s (Data Disc)
lv: Brasero — %s (datu disks)

en: Brasero — %s (Video Disc)
lv: Brasero — %s (video disks)

en: Brasero — Disc Copy
lv: Brasero — diska kopija

en: Brasero — New Audio Disc Project
lv: Brasero — jauns audio diska projekts

en: Brasero — New Data Disc Project
lv: Brasero — jauns datu diska projekts

en: Brasero — New Image File
lv: Brasero — jauna attēla datne

en: Brasero — New Video Disc Project
lv: Brasero — jauns video diska projekts

en: Broken symbolic link
lv: Bojāta simboliskā saite

en: Browse the file system
lv: Pārlūkot datnes

en: Burn _Contents…
lv: Ierakstīt _saturu...

en: Burn _Now
lv: _Rakstīt

en: Burn _Several Copies
lv: Ierakstīt vairāka_s kopijas

en: Burn _image
lv: _Ierakstīt diska attēlu

en: Burn an Image File
lv: Ierakstīt kā attēlu

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
lv: Ierakstīt CD/DVD attēla datni diskā

en: Burn as _Data
lv: Ierakstīt kā _datus

en: Burn as _File
lv: Ierakstīt kā _datni

en: Burn as _Image
lv: _Ierakstīt kā attēlu

en: Burn beyond the disc's reported capacity
lv: Rakstīt pāri paredzētajam diska apjomam

en: Burn the contents of the burn:// URI
lv: Ierakstīt burn:// URI saturu

en: Burn the disc
lv: Rakstīt disku

en: Burn the image directly _without saving it to disc
lv: Raksta attēlu _tieši, nesaglabājot to uz diska

en: Burn the selection of files across several media
lv: Ierakstīt datņu izlasi vairākos datu nesējos

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
lv: Ierakstīt un dzēst norādīto projektu.
    Šī iespēja noder integrācijai ar citām lietotnēm.

en: Burning (S)VCD
lv: Raksta (S)VCD

en: Burning CD
lv: Raksta CD

en: Burning CD/DVD
lv: Raksta CD/DVD

en: Burning DVD
lv: Raksta DVD

en: Burning Disc
lv: Raksta disku

en: Burning audio CD
lv: Raksta audio CD

en: Burning data CD
lv: Raksta datu CD

en: Burning data DVD
lv: Raksta datu DVD

en: Burning data disc
lv: Raksta datu disku

en: Burning flags to be used
lv: Izmantojamie ierakstīšanas slēdži

en: Burning image to CD
lv: Raksta attēlu uz CD

en: Burning image to DVD
lv: Raksta attēlu DVD

en: Burning image to disc
lv: Ieraksta attēla datni diskā

en: Burning speed
lv: Rakstīšanas ātrums

en: Burning video DVD
lv: Raksta video DVD

en: Burning video disc
lv: Raksta video disku

en: Burns and blanks DVDs and BDs
lv: Raksta un dzēš DVD un BD

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
lv: Raksta, dzēš un formatē CD un DVD

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
lv: Raksta, dzēš un formatē CD, DVD un BD

en: CD successfully copied
lv: CD nokopēts sekmīgi

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
lv: CD-RW audio diski vecos CD atskaņotājos var netikt pareizi nolasīti, un CD-Text netiks ierakstīts.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
lv: Vecāki CD atskaņotāji var nespēt pareizi nolasīt CD-RW audio diskus.

en: CD/DVD Creator
lv: CD/DVD veidotājs

en: CD/DVD Creator Folder
lv: CD/DVD veidotāja mape

en: C_onfigure
lv: K_onfigurēt

en: C_ontinue
lv: T_urpināt

en: C_ontinue Burning
lv: _Turpināt rakstīšanu

en: Cancel loading current project
lv: Atcelt šī projekta ielādi

en: Cdrdao image
lv: Cdrdao attēls

en: Center
lv: Vidū

en: Centered
lv: Vidū

en: Change _Extension
lv: _Mainīt paplašinājumu

en: Check _Again
lv: Pārbaudīt _vēlreiz

en: Check data integrity of disc
lv: Pārbaudīt diska datu integritāti

en: Check the data integrity on this CD or DVD
lv: Pārbaudīt diska datu integritāti

en: Checking file integrity
lv: Pārbauda datnes integritāti

en: Checks disc integrity after it is burnt
lv: Pārbauda datu integritāti diskā pēc ierakstīšanas

en: Checks file integrities on a disc
lv: Pārbauda datņu integritāti uz diska

en: Choose an image
lv: Izvēlieties attēlu

en: Choose plugins for Brasero
lv: Izvēlieties Brasero spraudņus

en: Cl_ose Without Saving
lv: Aiz_vērt bez saglabāšanas

en: Clear the slices preview
lv: Attīrīt sadalīšanas priekšskatījumu

en: Click here to burn all songs as regular tracks
lv: Ierakstīt visas dziesmas parastā tipa celiņos

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
lv: Ierakstīt visas tam piemērotās dziesmas DTS celiņos

en: Click here to import its contents
lv: Spiediet šeit, lai importētu tā saturu

en: Click here to select a disc _image
lv: Spiediet šeit, lai izvēlētos diska _attēlu

en: Click to close the side pane
lv: Klikšķiniet, lai aizvērtu sāna rūti

en: Composer:
lv: Komponists:

en: Configure recording options
lv: Konfigurēt ierakstīšanas opcijas

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
lv: Satur absolūto ceļu uz mapi, kurā pēdējo reizi tika ņemti attēli, kurus ierakstīt

en: Contains the list of additional plugins Brasero will use to burn discs. If set to NULL, Brasero will load them all.
lv: Satur papildu spraudņu sarakstu, ko Brasero lietos disku rakstīšanai. Ja tas ir NULL, Brasero ielādēs visus spraudņus.

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
lv: Satur iecienītā ierakstīšanas dzinēja nosaukumu. Ja iespējams, tas tiks izmantots.

en: Contains the path to the directory where brasero should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
lv: Satur ceļu uz mapi, kur Brasero vajadzētu glabāt pagaidu datnes. Ja vērtība ir tukša, tiks izmantota glib pagaidu mape.

en: Continue with the current modified project
lv: Turpināt ar šo mainīto projektu

en: Converting toc file
lv: Pārveido toc datni

en: Converting video file to MPEG2
lv: Pārvērš video datni MPEG2 formātā

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
lv: Pārveido dziesmu datnes audio CD piemērotā formātā

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
lv: Pārvērš jebkuru video datni video DVD piemērotā formātā

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
lv: Kopē CSS šifrētus video DVD diska attēlā

en: Copies any disc to a disc image
lv: Kopē jebkuru disku diska attēlā

en: Copies, burns and blanks CDs
lv: Kopē, raksta un dzēš CD

en: Copy #%i has been burned successfully.
lv: Kopija #%i ierakstīta sekmīgi.

en: Copy CD/DVD
lv: Kopēt CD/DVD

en: Copy Disc
lv: Kopēt disku

en: Copy _Disc…
lv: _Kopēt disku…

en: Copy a Disc
lv: Kopēt disku

en: Copy a disc
lv: Kopēt disku

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
lv: Kopē celiņus no audio CD ar visu saistīto informāciju

en: Copying CD
lv: Kopē CD

en: Copying DVD
lv: Kopē DVD

en: Copying Disc
lv: Kopē disku

en: Copying audio track
lv: Kopē audio celiņu

en: Copying audio track %02d
lv: Kopē audio celiņu %02d

en: Copying checksum file
lv: Kopē kontrolsummas datni

en: Copying data DVD
lv: Kopē datu DVD

en: Copying data track
lv: Kopē datu celiņu

en: Copying disc
lv: Kopē disku

en: Copying file
lv: Kopē datni

en: Copying files locally
lv: Kopē datnes lokāli

en: Copying video DVD
lv: Kopē video DVD

en: Copyright %s
lv: Autortiesības %s

en: Corrupted Files
lv: Bojātas datnes

en: Cover Editor
lv: Vāciņu redaktors

en: Cover to use
lv: Vāciņš, ko lietot

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
lv: Izvedot precīzu CD/DVD diska kopiju

en: Create CDs and DVDs
lv: Ierakstīt CD un DVD

en: Create Co_ver
lv: _Veidot vāciņu

en: Create _DTS Tracks
lv: Veidot _DTS celiņus

en: Create _Image
lv: _Izveidot attēlu

en: Create _Regular Tracks
lv: Veidot pa_rastos celiņus

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
lv: Izveidot precīzu audio CD vai datu CD/DVD kopiju un saglabāt to datora diskā vai ierakstīt citā CD/DVD

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
lv: Izveidot CD/DVD, kas satur dažāda veida datus. To varēs nolasīt tikai ar datoru.

en: Create a VCD
lv: Izveidot VCD

en: Create a Video Project
lv: Izveidot video projektu

en: Create a copy of this CD or DVD
lv: Izveidot šī CD/DVD kopiju

en: Create a data CD/DVD
lv: Izveidot datu CD/DVD

en: Create a new empty folder
lv: Izveidot jaunu tukšu mapi

en: Create a new project
lv: Izveidot jaunu projektu

en: Create a new project:
lv: Izveidot jaunu projektu:

en: Create a traditional audio CD
lv: Izveidot tradicionālu audio CD

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
lv: Izveidot tradicionālu audio CD disku, ko varēs atskaņot gan datoros, gan mūzikas centros

en: Create a video DVD or an SVCD
lv: Izveidot video DVD vai SVCD

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
lv: Izveidot DVD vai SVCD, ko var nolasīt TV atskaņotājs

en: Create an Audio Project
lv: Izveidot audio projektu

en: Create an SVCD
lv: Izveidot SVCD

en: Create an image file instead of burning
lv: Veidot diska attēla datni, nevis ierakstīt

en: Create and copy CDs and DVDs
lv: Ierakstīt un kopēt CD un DVD

en: Creates disc images from a file selection
lv: Veido disku attēlus no izvēlētajām datnēm

en: Creates disc images suitable for SVCDs
lv: Veido SVCD piemērotus diska attēlus

en: Creates disc images suitable for video DVDs
lv: Veido video DVD piemērotus diska attēlus

en: Creating Image
lv: Izveido attēlu

en: Creating checksum
lv: Izveido kontrolskaitli

en: Creating checksum for image files
lv: Izveido kontrolsummu attēla datnēm

en: Creating file layout
lv: Veido datņu izkārtojumu

en: Creating image
lv: Izveido attēlu

en: Creating image checksum
lv: Veido attēla kontrolsummu

en: Cue image
lv: Cue attēls

en: DEVICE PATH
lv: IERĪCES CEĻŠ

en: DVD successfully copied
lv: DVD nokopēts sekmīgi

en: D_ata project
lv: D_atu projekts

en: Data %s in %s
lv: Datu %s diskdzinī %s

en: Data CD successfully burned
lv: Datu CD ierakstīts sekmīgi

en: Data DVD successfully burned
lv: Datu DVD ierakstīts sekmīgi

en: Data could not be read (%s)
lv: Neizdevās nolasīt datus (%s)

en: Data could not be written (%s)
lv: Neizdevās ierakstīt datus (%s)

en: Data disc (%s)
lv: Datu disks (%s)

en: Delete every occurrence of
lv: Dzēst katru

en: Delete text
lv: Dzēst tekstu

en: Description
lv: Apraksts

en: Design and print covers for CDs
lv: Izveidot un drukāt CD vāciņus

en: Directories cannot be added to video or audio discs
lv: Audio vai video diski nevar saturēt mapes

en: Directory could not be created (%s)
lv: Neizdevās izveidot mapi (%s)

en: Directory to use for temporary files
lv: Mape, kur uzglabāt pagaidu datnes

en: Disc Blanking
lv: Diska dzēšana

en: Disc Burner
lv: Disku rakstītājs

en: Disc Burner and Copier
lv: Disku rakstītājs un kopētājs

en: Disc Burning Setup
lv: Diska rakstīšanas iestatījumi

en: Disc Checking
lv: Diska pārbaude

en: Disc Name:
lv: Diska nosaukums:

en: Disc _copy
lv: _Kopēt disku

en: Disc file
lv: Diska datne

en: Disc image type:
lv: Diska attēla tips:

en: Discard the current modified project
lv: Atmest pašreizējo mainīto projektu

en: Discard the current modified project ?
lv: Atmest pašreizējo mainīto projektu?

en: Display debug statements on stdout for Brasero burn library
lv: Rādīt Brasero atkļūdošanas paziņojumus stdout izvadē

en: Display debug statements on stdout for Brasero media library
lv: Rakstīt Brasero atkļūdošanas izvadu stdout

en: Display debug statements on stdout for Brasero utilities library
lv: Rādīt Brasero rīku bibliotēkas atkļūdošanas paziņojumus stdout izvadē

en: Display help
lv: Rādīt palīdzību

en: Display options for Brasero media library
lv: Rādīt Brasero bibliotēkas opcijas

en: Display options for Brasero-burn library
lv: Rādīt Brasero-burn bibliotēkas opcijas

en: Display options for Brasero-utils library
lv: Rādīt Brasero-utils bibliotēkas opcijas

en: Display playlists and their contents
lv: Parādīt repertuārus un to saturu

en: Display the projects recently opened
lv: Parāda nesen atvērtos projektus

en: Display video, audio and image preview
lv: Attēlot video, audio un attēlu priekšskatījumus

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
lv: Vai tiešām vēlaties pievienot “%s” izvēlētajam un lietot ISO9660 standarta trešo versiju, kas to atbalsta?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
lv: Vai tiešām vēlaties pievienot “%s” izvēlētajam?

en: Do you really want to blank the current disc?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo disku?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
lv: Vai tiešām vēlaties turpināt ar automātisko sadalīšanu?

en: Do you really want to choose this location?
lv: Vai tiešām vēlaties izvēlēties šo vietu?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
lv: Vai tiešām vēlaties izveidot jaunu projektu un atmest aktīvo?

en: Do you really want to empty the current project?
lv: Vai tiešām vēlaties iztukšot aktīvo projektu?

en: Do you really want to empty the slices preview?
lv: Vai tiešām vēlaties iztukšot priekšskatījumu?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
lv: Vai tiešām vēlaties paturēt diska attēla nosaukumam esošo paplašinājumu?

en: Do you really want to quit?
lv: Vai tiešām vēlaties iziet?

en: Do you really want to split the track?
lv: Vai tiešām vēlaties sadalīt celiņu?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
lv: Vai vēlaties pievienot “%s”, kas ir video datne?

en: Do you want to continue anyway?
lv: Vai tomēr vēlaties turpināt?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
lv: Vai vēlaties turpināt ar deaktivētu Windows savietojamību?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
lv: Vai vēlaties izveidot disku ar attēla satura, vai ierakstīt attēlu diskā kā datni?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
lv: Vai vēlaties izveidot audio CD ar DTS celiņiem?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
lv: Vai vēlaties atmest izvēlētās datnes, vai pievienot jaunajam projektam?

en: Do you want to import the session from "%s"?
lv: Vai vēlaties importēt sesiju no “%s”?

en: Do you want to replace "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties aizvietot “%s”?

en: Do you want to replace the disc and continue?
lv: Vai tiešām vēlaties aizvietot disku un turpināt?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
lv: Vai vēlaties mapē meklēt audio datnes?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
lv: Vai vēlaties meklēt video datnes mapē?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
lv: Vai vēlaties šai sesijai norādīt citu vietu, vai mēģināt vēlreiz pašreizējā vietā?

en: Don't connect to an already-running instance
lv: Nesavienoties ar iepriekš palaistu instanci

en: Downloading MD5 file
lv: Lejupielādē MD5 kontrolsummas datni

en: Drag or copy files below to write them to disc
lv: Ievelciet vai iekopējiet datnes zemāk, lai rakstītu tās diskā

en: E_ject
lv: Iz_grūst

en: E_mpty Project
lv: Iz_tukšot projektu

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
lv: Rediģēt celiņu informāciju (sākums, beigas, autors u.tml.)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
lv: Rediģēt video informāciju (sākums, beigas, autors u.tml.)

en: Eject Disc
lv: Izgrūst disku

en: Eject a disc
lv: Izgrūst disku

en: Ejecting medium
lv: Izgrūž datu nesēju

en: Empty
lv: Tukšs

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
lv: Projekta iztukšošana izņems visas pievienotās datnes. Viss jūsu darbs pazudīs. Ņemiet vērā, ka pašas datnes netiks dzēstas, tikai tās vairs nebūs šajā sarakstā.

en: Enable file preview
lv: Aktivēt datņu priekšskatījumu

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
lv: Aktivēt “--driver generic-mmc-raw” karodziņu (skat. cdrdao rokasgrāmatu)

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
lv: Aktivēt “-immed” karodziņu (skat. cdrecord rokasgrāmatu)

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
lv: Aktivēt “-immed” karodziņu (lasiet wodim rokasgrāmatu)

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
lv: Aktivēt cdrecord “-immed” slēdzi

en: Enabled
lv: Aktivēts

en: End
lv: Beigas

en: Error parsing playlist "%s".
lv: Kļūda, analizējot repertuāru “%s”.

en: Error while blanking.
lv: Kļūda, dzēšot disku.

en: Error while burning.
lv: Kļūda rakstot.

en: Error while getting duration
lv: Kļūda, nolasot ilgumu

en: Error while loading the project
lv: Kļūda, ielādējot projektu

en: Error while loading the project.
lv: Kļūda, ielādējot projektu.

en: Error while padding file (%s)
lv: Kļūda, papildinot datni (%s)

en: Error while reading video DVD (%s)
lv: Kļūda, lasot video DVD (%s)

en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session" command
lv: Kļūda, saņemot atslēgu šifrēšanai. Jūs varat atrisināt šo problēmu ar vienu no sekojošajā metodēm: iestatiet terminālī atbilstošu DVD reģiona kodu savam CD/DVD atskaņotājam ar “regionset %s” komandu, vai palaidiet komandu “DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session”

en: Estimated drive speed:
lv: Diskdziņa ātruma novērtējums:

en: Estimated project size: %s
lv: Projekta izmēra novērtējums: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
lv: Atlikušā laika novērtējums: %02i:%02i:%02i

en: Estimated size: %s
lv: Apjoma novērtējums: %s

en: FRONT COVER
lv: PRIEKŠPUSE

en: Favourite burn engine
lv: Iecienītākais rakstīšanas dzinis

en: File
lv: Datne

en: File "%s" could not be opened
lv: Neizdevās atvērt datni “%s”

en: File "%s" could not be opened (%s)
lv: Neizdevās atvērt datni “%s” (%s)

en: File Checksum
lv: Datņu kontrolsumma

en: File Downloader
lv: Datņu lejupielādētājs

en: File Renaming
lv: Datņu pārsaukšana

en: Files
lv: Datnes

en: Filter Options
lv: Filtra opcijas

en: Filter _broken symbolic links
lv: Filtrēt _bojātas simboliskās saites

en: Filter _hidden files
lv: Filtrēt _slēptās datnes

en: Filtering options
lv: Filtrēšanas opcijas

en: Finalizing
lv: Pabeidz

en: Font family and size
lv: Fonta saime un izmērs

en: Force Brasero to display the project selection page
lv: Piespiest Brasero rādīt projektu izvēles lapu

en: Format used mostly in Europe
lv: Formāts, ko galvenokārt lieto Eiropā

en: Format used mostly on the North American continent
lv: Formāts, ko galvenokārt lieto Ziemeļamerikā

en: Formatting disc
lv: Formatē disku

en: Frames (1 second = 75 frames)
lv: Kadri (1 sekunde = 75 kadri)

en: Generates .cue files from audio
lv: Ģenerē .cue datnes no audio

en: Genre
lv: Žanrs

en: Getting size
lv: Nolasa izmēru

en: Gives the length of the pause that should follow the track
lv: Norādiet pauzes garumu, kas būtu jāievieto pēc celiņa

en: Hashing algorithm to be used:
lv: Jaukšanas algoritms:

en: Hidden file
lv: Slēpta datne

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
lv[0]: Slēpt _atlasīto datņu sarakstu (%d datne)
lv[1]: Slēpt _atlasīto datņu sarakstu (%d datnes)
lv[2]: Slēpt _atlasīto datņu sarakstu (%d datņu)

en: Horizontal gradient
lv: Horizontāla krāsu pāreja

en: Hours
lv: Stundas

en: ISO9660 image
lv: ISO9660 attēls

en: I_mport
lv: I_mportēt

en: I_mport %s
lv: I_mportēt %s

en: I_mport Session
lv: I_mportēt sesiju

en: I_nsert a Pause
lv: I_evietot pauzi

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
lv: Ja izvēlēsities izveidot jaunu tukšu projektu, pazudīs visas izmaiņas.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
lv: Ja veidosiet jaunu tukšu projektu, datņu izvēle tiks atmesta.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
lv: Ja izvēlēsities to saglabāt, programmas var neatpazīt datnes tipu.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
lv: Ja nesaglabāsiet, izmaiņas neatgriezeniski pazudīs.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
lv: Ja nē, jau ierakstītās datnes būs slēptas (taču joprojām lasāmas).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
lv: Ja tos importēsiet, varēsiet tos redzēt un lietot, kad pašreizējā datņu izlase būs ierakstīta.

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
lv: Ja sadalīsiet celiņu, jaunā celiņa izmērs būs mazāks par 6 sekundēm, tāpēc tas tiks papildināts (ar klusumu).

en: Image Burning Setup
lv: Attēla ierakstīšanas iestatījumi

en: Image Checksum
lv: Attēla kontrolsumma

en: Image File
lv: Attēla datne

en: Image of CD successfully created
lv: CD attēls izveidots sekmīgi

en: Image of DVD successfully created
lv: DVD attēls izveidots sekmīgi

en: Image path:
lv: Attēla ceļš:

en: Image style:
lv: Attēla stils:

en: Image successfully burned to CD
lv: Attēls ierakstīts CD sekmīgi

en: Image successfully burned to DVD
lv: Attēls ierakstīts DVD sekmīgi

en: Image successfully created
lv: Diska attēls izveidots sekmīgi

en: Image type:
lv: Attēla tips:

en: Images
lv: Attēli

en: Import %s
lv: Importēt %s

en: Impossible to link plugin pads
lv: Neizdevās savienot spraudņus

en: Impossible to retrieve local file path
lv: Nav iespējams iegūt lokālās datnes ceļu

en: Impossible to retrieve speeds
lv: Nav iespējams iegūt ātrumus

en: Impossible to split more than one song at a time
lv: Nevar vienlaikus sadalīt vairāk kā vienu dziesmu

en: Incompatible command line options used.
lv: Lietoti nesaderīgi komandrindas parametri.

en: Insert
lv: Ievietot

en: Insert number sequence at beginning
lv: Ievietot kārtas numuru sākumā

en: Insert text
lv: Ievietot tekstu

en: Interrupting the process may make disc unusable.
lv: Procesa pārtraukšana var padarīt disku nelietojamu.

en: Invalid address
lv: Nederīga adrese

en: Invalid command
lv: Nederīga komanda

en: Invalid field in command
lv: Nederīgs komandas lauks

en: Invalid parameter in command
lv: Nederīgs komandas parametrs

en: Invalid track mode
lv: Nederīgs celiņa režīms

en: It does not appear to be a valid ISO image
lv: Šķiet, tas nav derīgs ISO attēls

en: It does not exist at the specified location
lv: To nevar atrast norādītajā vietā

en: It does not seem to be a valid Brasero project
lv: Šķiet, tas nav derīgs Brasero projekts

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
lv: Šķiet, tas nav derīgs diska attēls vai cue datne.

en: It is a recursive symlink
lv: Tā ir rekursīva simboliskā saite

en: Italic
lv: Slīpraksts

en: Key not established
lv: Nav izveidota atslēga

en: Last _Unsaved Project
lv: Pēdējais _nesaglabātais projekts

en: Last session import failed
lv: Neizdevās importēt pēdējo sesiju

en: Leave the disc _open to add other files later
lv: Atstāt disku _atvērtu, lai arī vēlāk varētu pievienot datnes

en: Length
lv: Garums

en: Let you choose your new project
lv: Ļauj jums izvēlēties jaunu projektu

en: Load the last project that was not burned and not saved
lv: Ielādēt pēdējo projektu, kas netika ierakstīts vai saglabāts

en: Location for Image File
lv: Vieta diska attēlam

en: Location for Temporary Files
lv: Pagaidu datņu mape

en: Location for _Temporary Files
lv: Pagaidu da_tņu mape

en: M_ethod:
lv: M_etode:

en: Make _More Copies
lv: Veidot _vairāk kopiju

en: Make _Several Copies
lv: Izveidot vairāka_s kopijas

en: Make sure another application is not using it
lv: Pārbaudiet, vai kāda cita lietotne to jau neizmanto

en: Make sure the appropriate codec is installed
lv: Pārliecinieties, ka ir uzinstalēti atbilstoši kodeki

en: Maximum speed
lv: Maksimālais ātrums

en: Medium Icon
lv: Datu nesēja ikona

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Mer_ge
lv: Ap_vienot

en: Merge a selected slice with the next selected one
lv: Apvienot izvēlēto gabalu ar nākamo izvēlēto

en: Merging data is impossible with this disc
lv: Šajā diskā datu sapludināšana nav iespējama

en: Method to be used to split the track
lv: Metode, ko izmantot celiņa sadalīšanai

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
lv: Minimālā diskdziņa bufera aizpilde (procentos) (skat. cdrecord rokasgrāmatu):

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
lv: Minimālā diskdziņa bufera aizpilde (procentos) (skat. wodim rokasgrāmatu):

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Movies
lv: Filmas

en: Native _format
lv: Vietējais _formāts

en: Ne_ver Add Such File
lv: Nekad nepie_vienot šādas datnes

en: New _Audio Project
lv: Jauns _audio projekts

en: New _Data Project
lv: Jauns _datu projekts

en: New _Folder
lv: Jauna _mape

en: New _Video Project
lv: Jauns _video projekts

en: New disc in the burner holding the source disc
lv: Jauns disks dzinī, kurā pašlaik ir avota disks

en: New folder
lv: Jauna mape

en: New folder %i
lv: Jauna mape %i

en: No MD5 file was given.
lv: Nav dota MD5 datne.

en: No burner specified
lv: Nav norādīts diskdzinis rakstīšanai

en: No checksum file could be found on the disc
lv: Neizdevās uz diska atrast kontrolsummas datni

en: No disc available
lv: Nav pieejama diska

en: No file
lv: Nav datnes

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
lv[0]: Nevar pievienot datnes (izvēlēta %i datne)
lv[1]: Nevar pievienot datnes (izvēlētas %i datnes)
lv[2]: Nevar pievienot datnes (izvēlētas %i datnes)

en: No file filtered
lv: Nav atlasīta neviena datne

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
lv[0]: Neviena datne nav atbalstīta (izvēlēta %i datne)
lv[1]: Neviena datne nav atbalstīta (izvēlētas %i datnes)
lv[2]: Neviena datne nav atbalstīta (izvēlētas %i datnes)

en: No file selected
lv: Nav izvēlēta neviena datne

en: No format for the temporary image could be found
lv: Neizdevās atrast pagaidu attēla formātu

en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
lv: Neizdevās atrast ceļa “%s” saturošo vienumu

en: No path was specified for the image output
lv: Nav norādīts ceļš attēla izvadei

en: No preview
lv: Bez priekšskatījuma

en: No recently used project
lv: Nav nesen lietotu projektu

en: No silence could be detected
lv: Neizdevās atrast klusumu

en: No source drive specified
lv: Nav norādīts diskdzinis avota diskam

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
lv: Uz diska netiks ierakstīta celiņa informācija (izpildītājs, nosaukums u.tml.)

en: Normalization
lv: Normalizēšana

en: Normalizing tracks
lv: Normalizē celiņus

en: Not enough space available on the disc
lv: Uz diska nav pietiekami daudz vietas

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
lv: Uz diska nav pietiekami daudz vietas (ir %s, nepieciešams %s)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
lv: Uz diska, kas atrodas “%s”, nav pietiekami daudz vietas

en: Number files according to a pattern
lv: Numurēt datnes pēc šablona

en: Number of Songs
lv: Dziesmu skaits

en: Ongoing blanking process
lv: Notiek dzēšanas process

en: Ongoing burning process
lv: Notiek rakstīšanas process

en: Ongoing checksumming operation
lv: Notiek kontrolsummu operācija

en: Ongoing copying process
lv: Notiek kopēšanas process

en: Only _Append
lv: Tikai _pievienot

en: Only one option can be given at a time
lv: Vienā reizē var lietot tikai vienu opciju

en: Only one track at a time can be checked
lv: Vienā reizē var pārbaudīt tikai vienu celiņu

en: Open Project
lv: Atvērt projektu

en: Open a New Window
lv: Atvērt jaunu logu

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
lv: Atvērt datu projektu, pievienojot tam komandrindā norādītos URI

en: Open a project
lv: Atvērt projektu

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
lv: Atvērt video projektu, pievienojot tam komandrindā norādītos URI

en: Open an MD5 file
lv: Atvērt MD5 datni

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
lv: Atvērt audio projektu, pievienojot tam komandrindā norādītos URI

en: Open the blank disc dialog
lv: Atvērt diska dzēšanas dialoglodziņu

en: Open the check disc dialog
lv: Atvērt diska pārbaudes dialoglodziņu

en: Open the selected files
lv: Atvērt izvēlētās datnes

en: Open the selected video
lv: Atvērt izvēlēto video

en: Open the specified playlist as an audio project
lv: Atvērt norādīto repertuāru kā audio projektu

en: Open the specified project
lv: Atvērt norādīto projektu

en: Options
lv: Opcijas

en: Options for plugin %s
lv: Opcijas spraudnim %s

en: Outrange address
lv: Adrese ārpus diapazona

en: PATH
lv: CEĻŠ

en: PATH TO COVER
lv: CEĻŠ UZ VĀCIŅU

en: PATH TO DEVICE
lv: CEĻŠ UZ IERĪCI

en: PATH TO IMAGE
lv: CEĻŠ UZ ATTĒLU

en: PLAYLIST
lv: REPERTUĀRS

en: PROJECT
lv: PROJEKTS

en: P_lugins
lv: S_praudņi

en: P_review
lv: P_riekšskatījums

en: Paste files
lv: Ielīmēt datnes

en: Pause
lv: Pauze

en: Pause length:
lv: Pauzes garums:

en: Pick a Color
lv: Izvēlieties krāsu

en: Playlists
lv: Repertuāri

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
lv: Audio vai video diski nevar saturēt repertuārus

en: Please add files to the project.
lv: Lūdzu, pievienojiet projektam datnes.

en: Please add files.
lv: Lūdzu, pievienojiet datnes.

en: Please add songs to the project.
lv: Lūdzu, pievienojiet projektam dziesmas.

en: Please add songs.
lv: Lūdzu, pievienojiet dziesmas.

en: Please add videos.
lv: Lūdzu, pievienojiet video.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
lv: Lūdzu, izvēlieties vai ievietojiet vēl vienu CD vai DVD.

en: Please eject the disc and reload it.
lv: Lūdzu, izņemiet disku un ievietojiet to vēlreiz.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
lv: Lūdzu, izņemiet disku no “%s”.

en: Please insert a disc holding data.
lv: Lūdzu, ievietojiet disku ar datiem.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
lv: Lūdzu, ievietojiet disku, kam nav pretkopēšanas aizsardzības.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
lv: Lūdzu, ievietojiet pārrakstāmu disku ar datiem.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
lv: Lūdzu, ievietojiet ierakstāmu CD vai DVD, ja nevēlaties ierakstīt diska attēla datnē.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
lv: Lūdzu, ievietojiet ierakstāmu CD vai DVD ar vismaz %i MB brīvas vietas.

en: Please insert a writable CD or DVD.
lv: Lūdzu, ievietojiet ierakstāmu CD vai DVD.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
lv: Lūdzu, ievietojiet ierakstāmu CD ar vismaz %i MB brīvas vietas.

en: Please insert a writable CD.
lv: Lūdzu, ievietojiet ierakstāmu CD.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
lv: Lūdzu, ievietojiet ierakstāmu DVD ar vismaz %i MB brīvas vietas.

en: Please insert a writable DVD.
lv: Lūdzu, ievietojiet ierakstāmu DVD.

en: Please install the following manually and try again:
lv: Lūdzu, instalējiet šo programmatūru manuāli un mēģiniet vēlreiz:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
lv: Lūdzu, instalējiet šīs lietotnes un bibliotēkas, un mēģiniet vēlreiz:

en: Please only add files with video content
lv: Lūdzu, pievienojiet tikai datnes, kas satur video

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
lv: Lūdzu, ievietojiet disku vēlreiz.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
lv: Lūdzu, aizvietojiet šo disku ar disku, kas satur datus.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
lv: Lūdzu, aizvietojiet šo disku ar pārrakstāmu datu disku

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
lv: Lūdzu, aizvietojiet disku ar atbalstītu CD vai DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
lv: Lūdzu, aizvietojiet šo disku ar ierakstāmu CD vai DVD, kurā ir vismaz %i MB brīvas vietas.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
lv: Lūdzu, aizvietojiet šo disku ar ierakstāmu CD vai DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
lv: Lūdzu, aizvietojiet šo disku ar ierakstāmu kompaktdisku (CD), kurā ir vismaz %i MB brīvas vietas.

en: Please replace the disc with a writable CD.
lv: Lūdzu, aizvietojiet šo disku ar ierakstāmu CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
lv: Lūdzu, aizvietojiet šo disku ar ierakstāmu DVD, kurā ir vismaz %i MB brīvas vietas.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
lv: Lūdzu, aizvietojiet šo disku ar ierakstāmu DVD.

en: Please select a disc image.
lv: Lūdzu, izvēlieties diska attēlu.

en: Please set it manually
lv: Lūdzu, iestatiet to manuāli

en: Please type "%s --help" to see all available options
lv: Lūdzu, rakstiet “%s --help”, lai redzētu visas pieejamās opcijas

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
lv: Lūdzu, uzgaidiet, kamēr tiek novērtēts apjoms.

en: Please wait while the project is loading.
lv: Lūdzu, uzgaidiet, kamēr projekts tiek ielādēts.

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Preparing to copy audio disc
lv: Sagatavojas audio diska kopēšanai

en: Preparing to write
lv: Sagatavojas rakstīšanai

en: Print
lv: Drukāt

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
lv: Process “%s” beidzās ar kļūdas kodu (%i)

en: Properties of %s
lv: %s parametri

en: Quit Brasero
lv: Iziet no Brasero

en: R_ename…
lv: Pā_rsaukt…

en: Re_move All
lv: Izņemt _visus

en: Re_place symbolic links
lv: Aiz_vietot simboliskās saites

en: Read options could not be created
lv: Neizdevās izveidot lasīšanas opcijas

en: Readcd/Readom image
lv: Readcd/Readom attēls

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
lv: Īstā diska rakstīšana sāksies pēc 10 sekundēm.

en: Recent projects:
lv: Nesenie projekti:

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
lv: Rakstīt audio celiņus pārrakstāmā diskā nav ieteicams.

en: Recursive symbolic link
lv: Rekursīva simboliskā saite

en: Remove all files from the project
lv: Izņemt visas datnes no projekta

en: Remove silences
lv: Dzēst klusumu

en: Remove the selected files from the project
lv: Izņemt izvēlētās datnes no projekta

en: Remove the selected slices
lv: Izņemt izvēlētos gabalus

en: Remove the selected videos from the project
lv: Izņemt izvēlētās video datnes no projekta

en: Rename the selected file
lv: Pārsaukt izvēlēto datni

en: Rename to
lv: Pārsaukt par

en: Renaming mode
lv: Pārsaukšanas režīms

en: Replace symbolic links by their targets
lv: Aizvietot simboliskās saites ar to mērķa datnēm/mapēm

en: Restore the selected files
lv: Atjaunot izvēlētās datnes

en: Retrieving DVD keys
lv: Iegūst DVD atslēgas

en: Retrieving image format and size
lv: Iegūst attēla formātu un izmēru

en: Rewritable Blu-ray disc
lv: Pārrakstāms Blu-Ray disks

en: SIDES
lv: SĀNI

en: SVCD image
lv: SVCD attēls

en: Save Current Project
lv: Saglabāt šo projektu

en: Save Current Session
lv: Saglabāt šo sesiju

en: Save _As…
lv: Saglabāt _kā…

en: Save current project
lv: Saglabāt šo projektu

en: Save current project to a different location
lv: Saglabāt šo projektu citviet

en: Save project as a Brasero audio project
lv: Saglabāt kā Brasero audio projektu

en: Save project as a PLS playlist
lv: Saglabāt kā PLS repertuāru

en: Save project as a plain text list
lv: Saglabāt kā vienkārša teksta sarakstu

en: Save project as an M3U playlist
lv: Saglabāt kā M3U repertuāru

en: Save project as an XSPF playlist
lv: Saglabāt kā XSPF repertuāru

en: Save project as an iriver playlist
lv: Saglabāt kā iriver repertuāru

en: Save the changes of current project before closing?
lv: Vai saglabāt izmaiņas aktīvajā projektā pirms aizvēršanas?

en: Scaled
lv: Mērogots

en: Search _Directory
lv: _Meklēt mapē

en: Searching for available discs
lv: Meklē pieejamus diskus

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Select Disc Image
lv: Izvēlieties diska attēlu

en: Select Files
lv: Izvēlieties datnes

en: Select Playlist
lv: Izvēlieties repertuāru

en: Select a disc
lv: Izvēlieties disku

en: Select a disc image to write
lv: Izvēlieties diska attēlu, ko ierakstīt

en: Select a disc to write to
lv: Izvēlieties disku, kur ierakstīt

en: Select disc to copy
lv: Izvēlieties disku, ko kopēt

en: Select one song only please.
lv: Lūdzu, izvēlieties tikai vienu dziesmu.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
lv: Izvēlieties datnes, ko vēlaties atjaunot, un spiediet pogu “Atjaunot”

en: Set Bac_kground Properties
lv: Iestatīt _fona īpašības

en: Set a horizontal layout
lv: Iestatīt horizontālu izkārtojumu

en: Set a vertical layout
lv: Iestatīt vertikālu izkārtojumu

en: Set the directory where to store temporary files
lv: Iestatiet mapi, kur uzglabāt pagaidu datnes

en: Set the drive to be used for burning
lv: Izvēlieties, kuru ierīci lietot rakstīšanai

en: Set the options for file filtering
lv: Iestatīt datņu filtrēšanas opcijas

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
lv: Iestatiet 0 priekš MD5, 1 priekš SHA1, 2 priekš SHA256

en: Sets consistent sound levels between tracks
lv: Izlīdzina dziesmu skaļumu

en: Should Nautilus extension output debug statements
lv: Vai Nautilus paplašinājumam vajadzētu izvadīt atkļūdošanas ziņojumus

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
lv: Iestatiet šo vērtību par patiesu, ja vēlaties, lai Nautilus paplašinājums izvada atkļūdošanas ziņojumus.

en: Should brasero filter broken symbolic links
lv: Vai Brasero filtrēt nederīgas simboliskās saites

en: Should brasero filter broken symbolic links. Set to true, brasero will filter broken symbolic links.
lv: Vai filtrēt bojātas simboliskās saites — ja šī opcija ieslēgta, Brasero neierakstīs nederīgas simboliskās saites.

en: Should brasero filter hidden files
lv: Vai Brasero filtrēt slēptās datnes

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
lv: Vai filtrēt slēptās datnes — ja ieslēgts, Brasero neierakstīs slēptās datnes.

en: Should brasero replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, brasero will replace symbolic links.
lv: Vai aizvietot simboliskās saites ar mērķa datnēm — ja ieslēgts, Brasero katru simbolisko saiti aizstās ar to datni vai mapi, uz kuru tā norāda.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
lv: Vai mainīt datņu nosaukumus pilnīgai savietojamībai ar Windows?

en: Show a side pane along the project
lv: Līdzās projektam rādīt sāna paneli

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
lv[0]: Rādīt _atlasīto datņu sarakstu (%d datne)
lv[1]: Rādīt _atlasīto datņu sarakstu (%d datnes)
lv[2]: Rādīt _atlasīto datņu sarakstu (%d datņu)

en: Simulation of (S)VCD burning
lv: (S)VCD rakstīšanas simulācija

en: Simulation of CD copying
lv: CD kopēšanas simulācija

en: Simulation of audio CD burning
lv: Audio CD rakstīšanas simulācija

en: Simulation of data CD burning
lv: Datu CD rakstīšanas simulācija

en: Simulation of data DVD burning
lv: Datu DVD rakstīšanas simulācija

en: Simulation of data DVD copying
lv: Datu DVD kopēšanas simulācija

en: Simulation of data disc burning
lv: Datu diska rakstīšanas simulācija

en: Simulation of disc copying
lv: Diska kopēšanas simulācija

en: Simulation of image to CD burning
lv: Attēla rakstīšanas uz CD simulācija

en: Simulation of image to DVD burning
lv: Attēla rakstīšanas uz DVD simulācija

en: Simulation of image to disc burning
lv: Attēla rakstīšanas uz diska simulācija

en: Simulation of video DVD burning
lv: Video DVD rakstīšanas simulācija

en: Simulation of video disc burning
lv: Video diska rakstīšanas simulācija

en: Size
lv: Izmērs

en: Size Estimation
lv: Apjoma novērtēšana

en: Size mismatch
lv: Izmēra neatbilstība

en: Slices Preview
lv: Sadalīšanas priekšskatījums

en: Slicing Method
lv: Sadalīšanas metode

en: Solid color
lv: Viena krāsa

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
lv: Dažu datņu nosaukumi nav piemēroti ar Windows savietojamiem CD.

en: Some files have invalid filenames
lv: Dažām datnēm ir nederīgi nosaukumi

en: Some files may be corrupted on the disc
lv: Dažas datnes diskā var būt bojātas

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
lv: Dažas no izvēlētajām dziesmām ir piemērotas DTS celiņiem.
    Tie nodrošina augstāku skaņas kvalitāti, bet tos var atskaņot tikai noteiktas ierīces.
    (Šī tipa celiņiem netiek piemērota normalizācija.)

en: Song Information
lv: Dziesmas informācija

en: Song end:
lv: Dziesmas beigas:

en: Song information for track %02i
lv: Dziesmas informācija celiņam %02i

en: Song start:
lv: Dziesmas sākums:

en: Song titles
lv: Dziesmu nosaukumi

en: Space
lv: Vieta

en: Split
lv: Sadalīt

en: Split Track
lv: Sadalīt celiņu

en: Split the selected track
lv: Sadalīt iezīmēto celiņu

en: Split this track every
lv: Sadalīt šo celiņu ik pēc

en: Split this track in
lv: Sadalīt šo celiņu

en: Split track for each silence
lv: Veidot jaunu daļu pēc katra klusuma

en: Split track in a fixed number of parts
lv: Sadalīt celiņu fiksētā skaitā daļu

en: Split track in parts with a fixed length
lv: Sadalīt celiņu fiksēta garuma daļās

en: Split track manually
lv: Sadalīt celiņu manuāli

en: Start
lv: Sākums

en: Start and stop playing
lv: Sākt un beigt atskaņot

en: Start burning immediately.
lv: Sākt ierakstīt tūlīt.

en: Start to burn the contents of the selection
lv: Sākt rakstīt izvēlēto saturu

en: Starting to record
lv: Sāk rakstīšanu

en: Substitute text
lv: Aizvietot tekstu

en: Success
lv: Izdevās

en: Temporary files
lv: Pagaidu datnes

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
lv: Tad iepriekš ierakstītās datnes būs lietojamas pēc šīs rakstīšanas sesijas.

en: The XID of the parent window
lv: Vecākloga XID.

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Brasero can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
lv: Šīs mapes saturs ir 7 mapju dziļumā.
    Brasero var izveidot un ierakstīt šādu datņu hierarhiju, bet iespējams, ka kāda operētājsistēma to nespēs nolasīt.
    (Ir zināms, ka Linux ar to nerodas problēmas.)

en: The contents of the project changed since it was saved.
lv: Projekta saturs ir mainījies kopš tā saglabāšanas.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
lv: Pašlaik ievietoto disku nevar nodzēst.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
lv: Ja nē, jums jāizņem datnes no ierakstāmās izlases, jo pašreizējais datu apjoms šim diskam ir par lielu.
    Šī iespēja var noderēt, ja lietojat 90 vai 100 minūšu CD-R(W), kura izmērs netiek pareizi atpazīts.
    Uzmanību — izmantojot šo iespēju, rakstīšana var neizdoties.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
lv: Datu apjoms ir par lielu šim diskam, pat izmantojot overburn (pārdedzināšanu).

en: The device timed out
lv: Noildze, gaidot ierīci

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
lv: Neizdevās automātiski izgrūst disku, bet, lai turpinātu pašreizējo darbību, tas jāizņem.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
lv: Nevar izgrūst disku “%s”

en: The disc in "%s" is empty.
lv: Disks, kas atrodas “%s”, ir tukšs.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
lv: Disks, kas atrodas “%s”, nav pārrakstāms.

en: The disc in "%s" is not supported.
lv: Disks, kas atrodas “%s”, nav atbalstīts.

en: The disc in "%s" is not writable.
lv: Disks, kas atrodas “%s”, nav ierakstāms.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
lv: Disks, kas atrodas “%s”, jāpārlādē.

en: The disc in the drive holds data.
lv: Dotais disks satur datus.

en: The disc is not supported
lv: Disks nav atbalstīts

en: The disc is ready for use.
lv: Disks ir gatavs lietošanai.

en: The disc mount point could not be retrieved
lv: Neizdevās iegūt diska montēšanas punktu

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
lv: Disku pirms rakstīšanas jāizņem un jāieliek

en: The disc was successfully blanked.
lv: Disks tika sekmīgi dzēsts.

en: The drive address could not be retrieved
lv: Neizdevās nolasīt diskdziņa adresi

en: The drive cannot be locked (%s)
lv: Diskdzini nevar slēgt (%s)

en: The drive cannot burn
lv: Diskdzinis nevar ierakstīt

en: The drive has no rewriting capabilities
lv: Šim diskdzinim nav pārrakstīšanas spēju

en: The drive is busy
lv: Dzinis ir aizņemts

en: The drive is empty
lv: Diskdzinis ir tukšs

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
lv: Diskdzinis, kurā atrodas avota datu nesējs, tiks izmantots arī rakstīšanai.

en: The file does not appear to be a playlist
lv: Datne neizskatās pēc repertuāra

en: The file integrity check could not be performed.
lv: Neizdevās veikt datņu integritātes pārbaudi.

en: The file integrity check was performed successfully.
lv: Datņu integritātes pārbaude pabeigta sekmīgi.

en: The file is empty
lv: Datne ir tukša

en: The file is not stored locally
lv: Datne neatrodas šajā datorā

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
lv: Šī sējuma datņu sistēma neatbalsta datnes, lielākas par 2 GB.
    Tas var radīt problēmas, ierakstot DVD vai lielus attēlus.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
lv: Datņu sistēma, kurā jāuzglabā pagaidu attēls, neatbalsta datnes, kas ir lielākas par 2 GB

en: The following files appear to be corrupted:
lv: Šķiet, ka šīs datnes ir bojātas:

en: The format of the disc image could not be identified
lv: Neizdevās noteikt diska attēla formātu

en: The image could not be created at the specified location
lv: Neizdevās norādītajā vietā izveidot diska attēlu.

en: The image could not be loaded.
lv: Neizdevās ielādēt attēlu.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
lv: Pēdējā pārlūkotā mape, kad meklēja attēlus, ko ierakstīt

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
lv: Izvēlētajā saglabāšanas vietā nepietiek brīvas vietas diska attēlam

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
lv: Tur, kur norādīts uzglabāt pagaidu attēlu, nav pietiekami daudz brīvas vietas (vismaz %ld MB)

en: The operation cannot be performed.
lv: Nevar veikt šo darbību.

en: The priority value for the plugin
lv: Spraudņa prioritātes vērtība

en: The project "%s" does not exist
lv: Projekts “%s” neeksistē

en: The project could not be opened
lv: Neizdevās atvērt projektu

en: The project is empty
lv: Projekts ir tukšs

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
lv: Šis projekts ir diskam par lielu, jums jāizņem no tā datnes.
    Pārdedzināšana var noderēt, strādājot ar 90 vai 100 min CD-R(W), kuru apjoms netiek pareizi atpazīts.
    Uzmanību! Lietojot pārdedzināšanu, rakstīšana var neizdoties.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
lv: Projekts ir par lielu diskam pat tad, ja lieto pārdedzināšanu.

en: The session could not be imported.
lv: Sesiju neizdevās importēt.

en: The simulation was successful.
lv: Simulācija veikta sekmīgi.

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
lv: Datnes izmērs pārsniedz 2 GiB. To neatbalsta ISO9660 standarta pirmās divas (izplatītākās) versijas.
    Ieteicams lietot ISO9660 standarta trešo versiju, ko atbalsta vairums operētājsistēmu, tai skaitā Linux un Windows™.
    Izņēmums ir Mac OS X, kas nespēj nolasīt ar ISO9660 standarta 3. versiju veidotos attēlus.

en: The size of the volume could not be retrieved
lv: Neizdevās iegūt sējuma izmēru

en: The speed to be used
lv: Izmantojamais ātrums

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
lv: Sistēma ir pār lēnu disku rakstīšanai šajā ātrumā. Mēģiniet mazāku ātrumu

en: The track is shorter than 6 seconds
lv: Celiņš ir īsāks par 6 sekundēm.

en: The track wasn't split.
lv: Celiņš netika sadalīts.

en: The track will be padded at its end.
lv: Celiņš tiks papildināts tā beigās.

en: The type of checksum used for files
lv: Kontrolsummas veids, kuru izmantot datnēm

en: The type of checksum used for images
lv: Kontrolsummas veids, kuru izmantot attēliem

en: The version of "%s" is too old
lv: “%s” versija ir novecojusi

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
lv: Uz šī diska jau ir ierakstītas datnes. Vai vēlaties tās importēt?

en: There are no files to write to disc
lv: Nav datņu, ko ierakstīt diskā

en: There are no songs to write to disc
lv: Nav dziesmu, ko ierakstīt diskā

en: There are no videos to write to disc
lv: Nav video, ko ierakstīt diskā

en: There are some files left to burn
lv: Vēl atlikušas ierakstāmās datnes

en: There are some more songs left to burn
lv: Vēl atlikušas ierakstāmās dziesmas

en: There are some more videos left to burn
lv: Vēl atlikuši ierakstāmie video

en: There is no disc in "%s".
lv: “%s” nav ievietots disks.

en: There is no inserted disc to copy.
lv: Nav ievietots disks, ko kopēt.

en: There is no selected disc image.
lv: Nav izvēlēts diska attēls.

en: There is no space left on the device
lv: Ierīcē vairs nav brīvas vietas

en: There is no track to burn
lv: Nav celiņa ierakstīšanai

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
lv: Izvēlēta tikai viena datne (“%s”). Tas ir ierakstāms diska attēls

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
lv: Ir izvēlēta tikai viena datne (“%s”). Tas ir diska attēls, un tā saturu var ierakstīt diskā.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
lv: Šķiet, ka šajā diskā nav bojātu datņu

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
lv: Tā ir video datne, tāpēc diskā var ierakstīt tikai tās audio daļu.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
lv: Šī informācija tiks ierakstīta diskā, izmantojot CD-TEXT tehnoloģiju. Daži audio CD atskaņotāji spēj to nolasīt un attēlot.

en: This is not supported by the current active burning backend.
lv: To neatbalsta pašlaik aktīvā rakstīšanas aizmugure.

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
lv: Šī vērtība raksturo ierakstīšanas slēdžus, kurus pēdējo reizi izmantoja šādā kontekstā.

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
lv: Šī vērtība raksturo ierakstīšanas ātrumu, kuru pēdējo reizi izmantoja šādā kontekstā.

en: This version of genisoimage is not supported
lv: Šī genisoimage versija nav atbalstīta

en: This version of mkisofs is not supported
lv: Šī mkisofs versija nav atbalstīta

en: This will remove all previous results.
lv: Visi iepriekšējie rezultāti tiks atmesti.

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
lv: Šie nosaukumi jāmaina un jāsaīsina līdz 64 rakstzīmēm.

en: Tiled
lv: Flīzēts

en: Title
lv: Nosaukums

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
lv: Lai pievienotu datnes šim projektam, spiediet pogu “Pievienot” vai ievelciet datnes šajā laukā

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
lv: Lai izņemtu datnes, iezīmējiet tās un spiediet pogu “Izņemt” vai “Delete” taustiņu

en: Total time: %02i:%02i:%02i
lv: Laiks kopā: %02i:%02i:%02i

en: Track
lv: Celiņš

en: Track length:
lv: Celiņa garums:

en: Transcoding "%s"
lv: Pārkodē “%s”

en: Transcoding song
lv: Pārkodē dziesmu

en: Type
lv: Tips

en: Type mismatch
lv: Tipa neatbilstība

en: URI of an image file to burn (autodetected)
lv: Ierakstāmā attēla datnes URI (automātiski noteikts)

en: Underline
lv: Pasvītrot

en: Unknown character encoding
lv: Nezināms rakstzīmju kodējums

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unknown error.
lv: Nezināma kļūda.

en: Unknown song
lv: Nezināma dziesma

en: Unnamed CD/DVD Drive
lv: Nenosaukts CD/DVD dzinis

en: Unreadable file
lv: Nelasāma datne

en: Use an _MD5 file to check the disc
lv: Lietot _MD5 datni diska pārbaudei

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
lv: Izmantot ārēju .md5 datni, kas satur diska kontrolsummu

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
lv: Izmantot burn_proof (samazina neizdošanās risku)

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
lv: Izmanto kopā ar cdrecord “-immed” slēdzi

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
lv: Izmanto kopā ar cdrecord “-immed” slēdzi.

en: VCD image
lv: VCD attēls

en: VCD type:
lv: VCD tips:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
lv: VIDEO_TS mape nav atrodama vai nav korekta

en: Vertical gradient
lv: Vertikāla krāsu pāreja

en: Video DVD could not be opened
lv: Neizdevās atvērt video DVD

en: Video DVD image
lv: Video DVD attēls

en: Video DVD successfully burned
lv: Video DVD ierakstīts sekmīgi

en: Video Options
lv: Video opcijas

en: Video disc (%s)
lv: Video disks (%s)

en: Video format:
lv: Video formāts:

en: Volume could not be created
lv: Neizdevās atvērt sējumu

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
lv: Kad vienam un tam pašam uzdevumam ir pieejami vairāki spraudņi, šī vērtība tiek izmantota, lai noteiktu, kuram spraudnim dos priekšrocību. 0 nozīmēs, ka tiks dota paša spraudņa prioritāti. Pozitīva vērtība pārrakstīs spraudņa paša prioritāti. Negatīva vērtība deaktivēs spraudni.

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
lv: Vai rādīt datņu priekšskatījumus. Izvēlieties, lai izmantotu šo iespēju.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
lv: Vai lietot “--driver generic-mmc-raw” slēdzi ar cdrdao

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
lv: Ja šī iespēja ieslēgta, Brasero lietos “--driver generic-mmc-raw” slēdzi ar cdrdao. Tas varētu atrisināt problēmas ar dažiem diskdziņiem.

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
lv: Vai cdrecord izmantot ar “-immed” slēdzi. Izmantojiet (izvēlieties šo iespēju) uzmanīgi, jo tas domāts tikai dažām diskiekārtām/iestatnēm.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
lv: Vai lietot “-use-the-force-luke=dao” slēdzi ar growisofs

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
lv: Ja šī iespēja ieslēgta, Brasero NElietos “-use-the-force-luke=dao” slēdzi ar growisofs. Tas varētu atrisināt problēmas ar dažiem diskdziņiem.

en: White list of additional plugins to use
lv: Papildu spraudņu saraksts, ko lietot

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
lv: Vai vēlaties ierakstīt vairāk par diska paredzēto apjomu?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
lv: Vai vēlaties ierakstīt šo datņu izlasi vairākos datu nesējos?

en: Writable Blu-ray disc
lv: Rakstāms Blu-ray disks

en: Write contents to a CD or DVD
lv: Ierakstīt saturu CD vai DVD

en: Write disc image to a CD or DVD
lv: Rakstīt diska attēlu CD vai DVD

en: Write to Disc
lv: Rakstīt diskā

en: Writing
lv: Raksta

en: Writing CD-Text information
lv: Raksta CD-Text informāciju

en: Writing cue sheet
lv: Raksta cue lapu

en: Writing leadin
lv: Raksta leadin

en: Writing leadout
lv: Raksta leadout

en: Writing track %02i
lv: Raksta celiņu %02i

en: Writing track %s
lv: Raksta celiņu %s

en: Wrong command line option.
lv: Nepareiza komandrindas opcija.

en: You do not have the required permission to write at this location
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju, lai tajā veiktu ierakstīšanu

en: You do not have the required permissions to use this drive
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju diskiekārtas lietošanai

en: You may want to free some space on the disc and retry
lv: Iespējams, derētu atbrīvot vietu uz diska un mēģināt vēlreiz

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
lv: Jums vajadzēja kopā ar Brasero saņemt GNU General Public License kopiju. Ja tas tā nav, tad rakstiet Free Sofrware Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Your project has not been saved.
lv: Jūsu projekts netika saglabāts.

en: _About
lv: P_ar

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Add File
lv: _Pievienot datni

en: _Add Files
lv: Pievienot d_atnes

en: _Blank
lv: _Dzēst

en: _Blank Disc
lv: _Dzēst disku

en: _Blank Disc…
lv: _Dzēst disku...

en: _Blank…
lv: _Dzēst...

en: _Burn
lv: _Rakstīt

en: _Burn Image…
lv: _Ierakstīt diska attēlu...

en: _Burn Several Discs
lv: _Rakstīt vairākus diskus

en: _Burn…
lv: _Rakstīt...

en: _Cancel Burning
lv: At_celt rakstīšanu

en: _Cancel Loading
lv: At_celt ielādi

en: _Change Location
lv: _Mainīt vietu

en: _Check
lv: _Pārbaudīt

en: _Check Disc…
lv: _Pārbaudīt disku…

en: _Check Integrity…
lv: _Pārbaudīt integritāti...

en: _Color
lv: _Krāsa

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Continue
lv: _Turpināt

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Copy Disc…
lv: _Kopēt disku...

en: _Cover Editor
lv: Vā_ciņu redaktors

en: _Deactivate All
lv: _Deaktivizēt visus

en: _Disable Full Windows Compatibility
lv: _Deaktivēt pilnu savietojamību ar Windows

en: _Discard
lv: _Atmest

en: _Discard Changes
lv: _Atmest izmaiņas

en: _Discard File
lv: _Atmest datni

en: _Discard File Selection
lv: Atmest izvēlētās _datnes

en: _Discard Project
lv: _Atmest projektu

en: _Don't split
lv: Ne_dalīt

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Edit Information…
lv: R_ediģēt informāciju…

en: _Eject
lv: _Izgrūst

en: _Empty Project
lv: Iztukšot proj_ektu

en: _Fast blanking
lv: Āt_rā dzēšana

en: _Help
lv: Pa_līdzība

en: _Hide changes
lv: _Slēpt izmaiņas

en: _Horizontal Layout
lv: _Horizontāls izkārtojums

en: _Image
lv: _Attēls

en: _Import
lv: _Importēt

en: _Keep
lv: _Paturēt

en: _Keep Current Extension
lv: _Paturēt šo paplašinājumu

en: _Keep Current Location
lv: _Izmantot to pašu vietu

en: _Keep File Selection
lv: _Paturēt izvēlētās datnes

en: _List of slices that are to be created:
lv: Plānoto _gabalu saraksts:

en: _New
lv: Jau_ns

en: _New Project
lv: Jau_ns projekts

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Open…
lv: _Atvērt…

en: _Options…
lv: _Opcijas…

en: _Overburn
lv: Izmantot _overburn (pārdedzināt)

en: _Project
lv: _Projekts

en: _Recent Projects
lv: N_esenie projekti

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Remove Files
lv: _Izņemt datnes

en: _Rename
lv: Pā_rsaukt

en: _Rename for Full Windows Compatibility
lv: _Pārsaukt pilnai savietojamībai ar Windows

en: _Replace
lv: _Aizvietot

en: _Replace Disc
lv: _Aizvietot disku

en: _Restore
lv: _Atjaunot

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Save Log
lv: _Saglabāt žurnālu

en: _Search Directory
lv: _Meklēt mapē

en: _Show Side Panel
lv: Rādīt _sāna paneli

en: _Show changes
lv: _Rādīt izmaiņas

en: _Simulate before burning
lv: _Simulēt, pirms rakstīt

en: _Slice
lv: _Sadalīt

en: _Split
lv: _Sadalīt

en: _Split Track…
lv: _Sadalīt celiņu…

en: _Text Color
lv: _Teksta krāsa

en: _Tools
lv: _Rīki

en: _Vertical Layout
lv: _Vertikāls izkārtojums

en: _Video project
lv: _Video projekts

en: _View
lv: _Skats

en: _Write to Disc…
lv: _Rakstīt diskā...

en: at the beginning
lv: sākumā

en: at the end
lv: beigās

en: by %s
lv: izpildītājs %s

en: cdrdao burning suite
lv: Cdrdao rakstīšanas komplekts

en: cdrkit burning suite
lv: Cdrkit rakstīšanas komplekts

en: cdrtools burning suite
lv: Cdrtools rakstīšanas komplekts

[ctx: disc]
en: Image files
lv: Attēlu datnes

[ctx: disc]
en: Please select another image.
lv: Lūdzu, izvēlieties citu attēlu.

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
lv: disks;cdrom;dvd;ierakstīt;iededzināt;audio;video;

en: growisofs burning suite
lv: growisofs rakstīšanas komplekts

en: libburn library could not be initialized
lv: Neizdevās inicializēt libburn bibliotēku

en: libburn track could not be created
lv: Neizdevās izveidot libburn celiņu

en: libburnia burning suite
lv: libburnia rakstīšanas komplekts

en: libisofs could not be initialized.
lv: Neizdevās inicializēt libisofs bibliotēku.

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
lv: libisofs ziņo par kļūdu, pievienojot saturu mapei “%s” (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
lv: libisofs ziņo par kļūdu, pievienojot datni ceļā “%s”

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
lv: libisofs ziņo par kļūdu, veidojot mapi “%s”

en: parts
lv: daļās

[ctx: picture]
en: Image files
lv: Attēlu datnes

[ctx: picture]
en: Please select another image.
lv: Lūdzu, izvēlieties citu attēlu.

en: seconds
lv: sekundēm

en: with
lv: ar

en: {number}
lv: {numurs}
