brasero master - en to af translation catalogue (809 entries)

en: "%s" cannot be added to the selection.
af: "%s" kan nie by die versameling gevoeg word nie.

en: "%s" cannot be found.
af: "%s" kan nie gevind word nie.

en: "%s" cannot be read
af: "%s" kan nie gelees word nie

en: "%s" cannot be unlocked
af: "%s" kan nie ontsluit word nie

en: "%s" cannot write.
af: "%s" kan nie skryf nie.

en: "%s" could not be found
af: "%s" kon nie gevind word nie

en: "%s" could not be found in the path
af: "%s" kon nie in die pad gevind word nie

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
af: "%s" kon nie deur GStreamer hanteer word nie.

en: "%s" could not be opened (%s)
af: "%s" kon nie oopgemaak word nie (%s)

en: "%s" could not be opened.
af: "%s" kon nie oopgemaak word nie.

en: "%s" did not behave properly
af: "%s" het onbehoorlik opgetree

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
af: "%s" het nie 'n regte tipe vir videoprojekte nie.

en: "%s" is a recursive symbolic link.
af: "%s" is 'n rekursiewe simboliese skakel.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
af: "%s" is 'n simboliese skakel wat wys na 'n ander program

en: "%s" is busy.
af: "%s" is besig.

en: "%s" is not a valid URI
af: "%s" is nie 'n geldige URI nie

en: "%s" is not suitable for audio or video media
af: "%s" is nie geskik vir oudio- of videomedia

en: "%s" was removed from the file system.
af: "%s" is van die lêerstelsel geskrap.

en: "%s": loading
af: "%s": laai tans

en: "%s": unknown disc image type
af: "%s": onbekende skyfbeeldtipe

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
af[0]: %d lêer kan bygevoeg word (%s)
af[1]: %d gekose lêers kan bygevoeg word (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
af[0]: %d lêer word ondersteun (%s)
af[1]: %d lêers word ondersteun (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
af[0]: %d lêer gekies (%s)
af[1]: %d lêers gekies (%s)

en: %d song | %d songs
af[0]: %d liedjie
af[1]: %d liedjies

en: %i MiB of %i MiB
af: %i MiG van %i MiG

en: %i × %i pixels
af: %i x %i beeldpunte

en: %s (%i%% Done)
af: %s (%i%% klaar)

en: %s (GStreamer plugin)
af: %s (GStreamer-inprop)

en: %s (application)
af: %s (toepassing)

en: %s (library)
af: %s (biblioteek)

en: %s: %s free
af: %s: %s beskikbaar

en: %s: %s of free space
af: %s: %s beskikbaar

en: %s: empty
af: %s: leeg

en: %s: not enough free space
af: %s: nie genoeg beskikbare ruimte nie

en: (S)VCD successfully burned
af: (S)VCD is suksesvol geskryf

en: (loading…)
af: (laai tans…)

en: <Keep current values>
af: <Hou huidige waardes>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
af: 'n Toets vir dataintegriteit sal begin sodra die skyf ingelaai word.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
af: 'n Lêer kon nie geskep word by die gespesifiseerde ligging vir tydelike lêers nie

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
af: 'n Lêer met dié naam bestaan reeds in die gids.  Deur dit te vervang, sal sy inhoud oorskryf word op die skyf wat geskryf gaan word.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
af: 'n Nuwe skryfbare skyf is nodig sodra die een wat nou in is, gekopieer is.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
af: 'n Maklik bruikbare CD/DVD-skryfprogram vir GNOME

en: A_ctivate
af: A_ktiveer

en: About
af: Aangaande

en: Ac_tivate All
af: Ak_tiveer almal

en: Add a 2 second pause after the track
af: Voeg 'n wagtyd van twee sekondes in na die snit

en: Add a splitting point
af: Voeg verdeelpunt by

en: Add files to the project
af: Voeg lêers by die projek

en: Add the files stored in the clipboard
af: Voeg die lêers by wat in die knipbord gestoor word

en: Additional song information
af: Bykomende musiekinligting

en: Al_ways Replace
af: Vervang _altyd

en: Align left
af: Belyn links

en: Align right
af: Belyn regs

en: All files
af: Alle lêers

en: All files need to be analysed to complete this operation.
af: Alle lêers moet geanaliseer word om dié taak te voltooi.

en: All required applications and libraries are not installed.
af: Nie al die nodige toepassings en biblioteke is geïnstalleer nie.

en: Allow to add more data to the disc later
af: Maak dit moontlik om later meer data by die skyf te voeg

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
af: Maak dit moontlik om lêers te skryf wat by die "CD/DVD-bouergids" gevoeg is in Nautilus

en: Allows files not stored locally to be burned
af: Maak dit moontlik om lêers te skryf wat nie plaaslik gestoor word nie

en: Always K_eep
af: _Hou altyd

en: An error occurred while detecting silences.
af: 'n Fout het voorgekom tydens opspeur van stilte.

en: An image could not be created
af: 'n Beeldlêer kon nie geskep word nie

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
af: 'n Beeldlêer van die skyf is geskep op die hardeskyf.
    Skryfwerk sal begin sodra 'n skryfbare skyf ingelaai is.

en: An internal error occurred
af: 'n Interne fout het voorgekom

en: An internal error occurred (%s)
af: 'n Interne fout het voorgekom (%s)

en: An unknown error occurred
af: 'n Onbekende fout het voorgekom

en: An unknown error occurred.
af: 'n Onbekende fout het voorgekom.

en: Analysing "%s"
af: Analiseer tans "%s"

en: Analysing audio files
af: Analiseer tans oudiolêers

en: Analysing files
af: Analiseer tans lêers

en: Analysing video files
af: Analiseer tans videolêers

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
af: Nog 'n kopie sal geskryf word sodra 'n nuwe skryfbare skyf ingesit word. Om nié nog 'n kopie te skryf nie, druk "Kanselleer".

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
af: Die aanlas van oudiosnitte by 'n CD word nie aanbeveel nie.

en: Artist
af: Kunstenaar

en: Artist:
af: Kunstenaar:

en: Aspect ratio:
af: Aspekverhouding:

en: Audi_o project
af: _Oudioprojek

en: Audio %s in %s
af: Oudio-%s in %s

en: Audio CD successfully burned
af: Oudio-CD is suksesvol geskryf

en: Audio and data %s in %s
af: Oudio- en data-%s in %s

en: Audio and data disc (%s)
af: Oudio- en dataskyf (%s)

en: Audio disc (%s)
af: Oudioskyf (%s)

en: Audio files
af: Oudiolêers

en: Autodetect
af: Outospeur

en: Average drive speed:
af: Gemiddelde aandrywerspoed:

en: BACK COVER
af: AGTEROMSLAG

en: Bac_kground Properties
af: _Agtergrondeienskappe

en: Background Properties
af: Agtergrondeienskappe

en: Background properties
af: Agtergrondeienskappe

en: Blank %s in %s
af: Maak %s in %s skoon

en: Blank _Again
af: Maak _weer skoon

en: Blank a disc
af: Maak 'n skyf skoon

en: Blank disc (%s)
af: Leë skyf (%s)

en: Blank this CD or DVD
af: Maak dié CD of DVD skoon

en: Blanking
af: Maak tans skoon

en: Blu-ray disc
af: Blu-ray-skyf

en: Bold
af: Vet

en: Brasero Disc Burner
af: Brasero-skyfskrywer

en: Brasero Homepage
af: Brasero-tuisblad

en: Brasero Plugins
af: Brasero-inproppe

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
af: Brasero word versprei met die hoop dat dit nuttig sal wees, maar SONDER ENIGE WAARBORG; sonder selfs die geïmpliseerde waarborg van VERHANDELBAARHEID of GESKIKTHEID VIR 'N SPESIFIEKE DOEL.  Sien die GNU Algemene Publieke Lisensie vir meer detail.

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
af: Brasero is Vry Sagteware; u kan dit herversprei en/of wysig onderhewig aan die voorwaardes van die GNU Algemene Publieke Lisensie soos gepubliseer deur die Stigting vir Vry Sagteware; óf weergawe 2 van die Lisensie, óf (indien u verkies) enige latere weergawe.

en: Brasero notification
af: Brasero-kennisgewing

en: Brasero project file
af: Brasero-projeklêer

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
af: Brasero sal die skryf simuleer en, as dit suksesvol is, aangaan met die werklike skryfwerk na 10 sekondes

en: Brasero — %s (Audio Disc)
af: Brasero — %s (oudioskyf)

en: Brasero — %s (Data Disc)
af: Brasero — %s (dataskyf)

en: Brasero — %s (Video Disc)
af: Brasero — %s (videoskyf)

en: Brasero — Disc Copy
af: Brasero — Skyfkopie

en: Brasero — New Audio Disc Project
af: Brasero — Nuwe oudioskyfprojek

en: Brasero — New Data Disc Project
af: Brasero — Nuwe dataskyfprojek

en: Brasero — New Image File
af: Brasero — Nuwe skyfbeeldlêer

en: Brasero — New Video Disc Project
af: Brasero — Nuwe videoskyfprojek

en: Broken symbolic link
af: Gebreekte simboliese skakel

en: Browse the file system
af: Blaai deur die lêerstelsel

en: Burn _Contents…
af: Skryf die _inhoud…

en: Burn _Now
af: Skryf _nou

en: Burn _Several Copies
af: Skryf ver_skeie kopieë

en: Burn _image
af: Skryf 'n _beeldlêer

en: Burn an Image File
af: Skryf 'n beeldlêer

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
af: Skryf 'n bestaande CD/DVD-beeldlêer na 'n skyf

en: Burn as _Data
af: Skryf as _data

en: Burn as _File
af: Skryf as 'n _lêer

en: Burn as _Image
af: Skryf as _beeldlêer

en: Burn beyond the disc's reported capacity
af: Skryf verby die skyf se gerapporteerde kapasiteit

en: Burn the contents of the burn:// URI
af: Skryf die inhoud van die burn:// URI

en: Burn the disc
af: Skryf die skyf

en: Burn the image directly _without saving it to disc
af: _Skryf die beeldlêer direk sonder om na die skyf te stoor

en: Burn the selection of files across several media
af: Skryf die lêerversameling oor verskeie media

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
af: Skryf die gegewe projek en verwyder dit.
    Dié keuse is hoofsaaklik nuttig vir integrasie met ander toepassings.

en: Burning (S)VCD
af: Skryf van (S)VCD

en: Burning CD
af: Skryf tans CD

en: Burning DVD
af: Skryf tans DVD

en: Burning Disc
af: Skryf van skyf

en: Burning audio CD
af: Skryf van oudio-CD

en: Burning data CD
af: Skryf van data-CD

en: Burning data DVD
af: Skryf van data-DVD

en: Burning data disc
af: Skryf tans dataskyf

en: Burning flags to be used
af: Skryf tans vlae wat gebruik gaan word

en: Burning image to CD
af: Skryf van beeldlêer na CD

en: Burning image to DVD
af: Skryf van beeldlêer na DVD

en: Burning image to disc
af: Skryf tans beeldlêer na skyf

en: Burning speed
af: Skryfspoed

en: Burning video DVD
af: Skryf van video-DVD

en: Burning video disc
af: Skryf van videoskyf

en: CD successfully copied
af: CD suksesvol gekopieer

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
af: CD-RW-oudioskywe speel moontlik nie korrek in ouer CD-spelers nie en CD-teks sal nie geskryf word nie.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
af: CD-RW-oudioskywe speel moontlik nie korrek in ouer CD-spelers nie.

en: CD/DVD Creator
af: CD/DVD-bouer

en: CD/DVD Creator Folder
af: CD/DVD-bouergids

en: C_onfigure
af: _Opstelling

en: C_ontinue
af: Gaan v_oort

en: C_ontinue Burning
af: Skryf v_oort

en: Cdrdao image
af: Cdrdao-beeldlêer

en: Center
af: Sentreer

en: Centered
af: Gesentreer

en: Change _Extension
af: Verander _uitbreiding

en: Check _Again
af: Toets _weer

en: Check data integrity of disc
af: Toets dataintegriteit van die skyf

en: Check the data integrity on this CD or DVD
af: Toets die dataintegriteit op dié CD of DVD

en: Checking file integrity
af: Toets tans die lêerintegriteit

en: Checks disc integrity after it is burnt
af: Toets die skyfintegriteit nadat dit geskryf is

en: Checks file integrities on a disc
af: Toets die integriteit van lêers op 'n skyf

en: Choose an image
af: Kies 'n prent

en: Choose plugins for Brasero
af: Kies inproppe vir Brasero

en: Cl_ose Without Saving
af: Sluit _af sonder om te stoor

en: Click here to burn all songs as regular tracks
af: Klik hier om alle musiek as gewone snitte te skryf

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
af: Klik hier om alle geskikte musiek as DTS-snitte te skryf

en: Click here to import its contents
af: Klik hier om sy inhou in te voer

en: Click here to select a disc _image
af: Klik hier om 'n skyf_beeld te kies

en: Click to close the side pane
af: Klik om die kantbalk te sluit

en: Composer:
af: Komponis:

en: Continue with the current modified project
af: Gaan voort met die huidige veranderde projek

en: Converting video file to MPEG2
af: Skakel tans videolêer om na MPEG2

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
af: Skakel enige videolêer oor in 'n formaat geskik vir video-DVD's

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
af: Kopieer video-DVD's wat CSS-geënkripteer is na 'n skyfbeeld

en: Copies any disc to a disc image
af: Kopieer enige skyf na 'n skyfbeeldlêer

en: Copy #%i has been burned successfully.
af: Kopie #%i is suksesvol geskryf.

en: Copy CD/DVD
af: Kopieer CD/DVD

en: Copy Disc
af: Kopieer skyf

en: Copy _Disc…
af: Kopieer _skyf…

en: Copy a Disc
af: Kopieer 'n skyf

en: Copy a disc
af: Kopieer 'n skyf

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
af: Kopieer snitte van 'n oudio-CD met alle geassosieerde inligting

en: Copying CD
af: Kopieer van CD

en: Copying DVD
af: Kopieer tans DVD

en: Copying Disc
af: Kopieer van skyf

en: Copying audio track
af: Kopieer tans oudiosnit

en: Copying audio track %02d
af: Kopieer tans oudiosnit %02d

en: Copying checksum file
af: Kopieer tans die kontrolesomlêer

en: Copying data DVD
af: Kopieer van data-DVD

en: Copying data track
af: Kopieer tans datasnit

en: Copying disc
af: Kopieer tans skyf

en: Copying file
af: Kopieer tans lêer

en: Copying files locally
af: Kopieer tans lêers plaaslik

en: Copying video DVD
af: Kopieer tans video-DVD

en: Copyright %s
af: Kopiereg %s

en: Corrupted Files
af: Korrupte lêers

en: Cover Editor
af: Omslagredigeerder

en: Cover to use
af: Omslag om te gebruik

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
af: Maak 'n 1:1-kopie van 'n CD/DVD

en: Create CDs and DVDs
af: Skep CD's en DVD's

en: Create Co_ver
af: S_kep omslag

en: Create _DTS Tracks
af: Skep _DTS-snitte

en: Create _Image
af: Skep _beeldlêer

en: Create _Regular Tracks
af: Skep _gewone snitte

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
af: Maak 'n 1:1-kopie van 'n oudio-CD of 'n data-CD/DVD op die hardeskyf of op 'n ander CD/DVD

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
af: Skep 'n CD/DVD met enige data wat net op 'n rekenaar gelees kan word

en: Create a VCD
af: Skep 'n VCD

en: Create a Video Project
af: Skep 'n videoprojek

en: Create a copy of this CD or DVD
af: Maak 'n kopie van dié CD of DVD

en: Create a data CD/DVD
af: Skep 'n data-CD/DVD

en: Create a new empty folder
af: Skep 'n nuwe leë gids

en: Create a new project
af: Skep 'n nuwe projek

en: Create a new project:
af: Skep 'n nuwe projek:

en: Create a traditional audio CD
af: Skep 'n tradisionele oudio-CD

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
af: Skep 'n tradisionele oudio-CD wat op rekenaars en hoëtroustelle gespeel kan word

en: Create a video DVD or an SVCD
af: Skep 'n video-DVD of 'n SVCD

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
af: Skep 'n video-DVD of 'n SVCD wat met TV-lesers gelees kan word

en: Create an Audio Project
af: Skep 'n oudioprojek

en: Create an SVCD
af: Skep 'n SVCD

en: Create an image file instead of burning
af: Skep 'n beeldlêer in plaas van om te skryf

en: Create and copy CDs and DVDs
af: Skep en kopieer CD's en DVD's

en: Creates disc images from a file selection
af: Skep skyfbeelde uit 'n lêerversameling

en: Creates disc images suitable for SVCDs
af: Skep skyfbeeldlêers geskik vir video-SVCD's

en: Creates disc images suitable for video DVDs
af: Skep skyfbeeldlêers geskik vir video-DVD's

en: Creating Image
af: Skep tans beeldlêer

en: Creating checksum
af: Skep tans kontrolesom

en: Creating checksum for image files
af: Skep tans kontrolesom vir beeldlêers

en: Creating image
af: Skep van beeldlêer

en: Creating image checksum
af: Skep tans kontrolesom vir beeldlêer

en: Cue image
af: Cue-beeldlêer

en: DEVICE PATH
af: TOESTELPAD

en: DVD successfully copied
af: DVD suksesvol gekopieer

en: DVD+R dual layer
af: DVD+R, dubbellaag

en: DVD+RW dual layer
af: DVD+RW, dubbellaag

en: DVD-R dual layer
af: DVD-R, dubbellaag

en: D_ata project
af: _Dataprojek

en: Data %s in %s
af: Data-%s in %s

en: Data CD successfully burned
af: Data-CD is suksesvol geskryf

en: Data DVD successfully burned
af: Data-DVD is suksesvol geskryf

en: Data could not be read (%s)
af: Data kon nie gelees word nie (%s)

en: Data could not be written (%s)
af: Data kon nie geskryf word nie (%s)

en: Data disc (%s)
af: Dataskyf (%s)

en: Delete every occurrence of
af: Skrap elke voorkoms van

en: Delete text
af: Skrap teks

en: Description
af: Beskrywing

en: Design and print covers for CDs
af: Ontwerp en druk omslae vir CD's

en: Directories cannot be added to video or audio discs
af: Gidse kan nie by video- of oudioskywe gevoeg word nie

en: Directory could not be created (%s)
af: Gids kon nie geskep word nie (%s)

en: Directory to use for temporary files
af: Gids waar tydelike lêers gestoor moet word

en: Disc Burner
af: Skyfskrywer

en: Disc Burner and Copier
af: Kopieer en skryf skywe

en: Disc Burning Setup
af: Opstelling van skyfskrywery

en: Disc Checking
af: Skyftoets

en: Disc Name:
af: Skyfnaam:

en: Disc _copy
af: Skyf_kopie

en: Disc file
af: Skyflêer

en: Disc image type:
af: Skyfbeeldtipe:

en: Discard the current modified project
af: Verwerp die huidige veranderde projek

en: Discard the current modified project ?
af: Verwerp die huidige veranderde projek?

en: Display debug statements on stdout for Brasero burn library
af: Wys ontfoutstellings op stdout vir die Brasero-skryfbiblioteek

en: Display debug statements on stdout for Brasero media library
af: Wys ontfoutstellings op stdout vir die Brasero-mediabiblioteek

en: Display debug statements on stdout for Brasero utilities library
af: Wys ontfoutstellings op stdout vir die Brasero-nutsbiblioteek

en: Display help
af: Vertoon hulp

en: Display options for Brasero media library
af: Wys keuses vir Brasero-mediabiblioteek

en: Display options for Brasero-utils library
af: Wys keuses vir Brasero-utils mediabiblioteek

en: Display playlists and their contents
af: Wys speellyste en hulle inhoud

en: Display the projects recently opened
af: Wys projekte wat onlangs geopen is

en: Display video, audio and image preview
af: Vertoon 'n voorskou vir video, oudio en prente

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
af: Wil u definitief "%s" by die versameling voeg en die derde weergawe van die ISO9660-standaard gebruik om dit te ondersteun?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
af: Wil u definitief "%s" by die versameling voeg?

en: Do you really want to blank the current disc?
af: Wil u definitief die huidige skyf skoonmaak?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
af: Wil u definitief voortgaan met outomatiese verdeling?

en: Do you really want to choose this location?
af: Wil u definitief dié ligging kies?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
af: Wil u definitief 'n nuwe projek skep en die huidige een verwerp?

en: Do you really want to empty the current project?
af: Wil u definitief die huidige projek leegmaak?

en: Do you really want to empty the slices preview?
af: Wil u definitief die verdelingsvoorskou leegmaak?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
af: Wil u definitief die huidige lêeruitbreiding van die beeldlêer behou?

en: Do you really want to quit?
af: Wil u definitief afsluit?

en: Do you really want to split the track?
af: Wil u definitief die snit verdeel?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
af: "%s" is 'n videolêer. Wil u dit byvoeg?

en: Do you want to continue anyway?
af: Wil u in elk geval voortgaan?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
af: Wil u voortgaan met die volle Windows-versoenbaarheid gedeaktiveerd?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
af: Wil u 'n skyf skep met die inhoud van die beeldlêer of met die beeldlêer op die skyf?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
af: Wil u 'n oudio-CD skep met DTS-snitte?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
af: Wil u die lêerversameling verwerp of by die nuwe projek byvoeg?

en: Do you want to import the session from "%s"?
af: Wil u die sessie invoer vanaf "%s"?

en: Do you want to replace "%s"?
af: Wil u "%s" vervang?

en: Do you want to replace the disc and continue?
af: Wil u die skyf vervang en voortgaan?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
af: Wil u soek vir oudiolêers binne-in die gids?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
af: Wil u soek vir videolêers binne-in die gids?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
af: Wil u 'n ander ligging gespesifiseer vir hierdie sessie of eerder weer probeer met die huidige ligging?

en: Downloading MD5 file
af: Laai tans MD5-lêer af

en: Drag or copy files below to write them to disc
af: Sleep/kopieer lêers hierna om na 'n skyf te skryf

en: E_ject
af: S_kiet uit

en: E_mpty Project
af: _Maak projek leeg

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
af: Redigeer die snitinligting (begin, einde, outeur, ens.)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
af: Redigeer die video-inligting (begin, einde, outeur, ens.)

en: Eject Disc
af: Skiet skyf uit

en: Eject a disc
af: Skiet 'n skyf uit

en: Ejecting medium
af: Skiet tans medium uit

en: Empty
af: Leeg

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
af: Deur 'n projek leeg te maak, verwyder alle lêers wat reeds bygevoeg is. Al die werk sal verlore wees. Let wel: lêers word nie van hulle liggings geskrap nie, hulle word net nie meer hier gelys nie.

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: End
af: Einde

en: Error parsing playlist "%s".
af: Fout met ontleding van speellys "%s".

en: Error while blanking.
af: Fout tydens skoonmaak.

en: Error while burning.
af: Fout tydens skryf.

en: Error while loading the project
af: Fout tydens laai van die projek

en: Error while loading the project.
af: Fout tydens laai van die projek.

en: Error while reading video DVD (%s)
af: Fout tydens lees van video-DVD (%s)

en: Estimated drive speed:
af: Geskatte aandrywerspoed:

en: Estimated project size: %s
af: Geskatte projekgrootte: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
af: Geskatte oorblywende tyd: %02i:%02i:%02i

en: Estimated size: %s
af: Geskatte grootte: %s

en: FRONT COVER
af: VOORBLAD

en: File
af: Lêer

en: File "%s" could not be opened
af: Die lêer "%s" kon nie oopgemaak word nie

en: File Checksum
af: Lêerkontrolesom

en: File Downloader
af: Lêeraflaaier

en: Files
af: Lêers

en: Filter _broken symbolic links
af: Filtreer _gebreekte simboliese skakels

en: Filter _hidden files
af: Filtreer _versteekte lêers

en: Filtering options
af: Filtreer opsies

en: Finalizing
af: Finaliseer tans

en: Font family and size
af: Fontfamilie en -grootte

en: Force Brasero to display the project selection page
af: Forseer Brasero om die projekkeuseblad te wys

en: Format used mostly in Europe
af: Formaat wat hoofsaaklik in Europa gebruik word

en: Format used mostly on the North American continent
af: Formaat wat hoofsaaklik in Noord-Amerika gebruik word

en: Formatting disc
af: Formatteer skyf

en: Frames (1 second = 75 frames)
af: Raampies (1 sekonde = 75 raampies)

en: Generates .cue files from audio
af: Genereer .cue-lêers vanaf oudio

en: Getting size
af: Verkry tans grootte

en: Hashing algorithm to be used:
af: Hutsalgoritme om te gebruik:

en: Hidden file
af: Versteekte lêer

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
af[0]: Versteek die lys van ge_filtreerde lêers (%d lêer)
af[1]: Versteek die lys van ge_filtreerde lêers (%d lêers)

en: Horizontal gradient
af: Horisontale gradiënt

en: Hours
af: Ure

en: ISO9660 image
af: ISO9660-beeldlêer

en: I_mport
af: _Voer in

en: I_mport %s
af: _Voer %s in

en: I_mport Session
af: _Voer sessie in

en: I_nsert a Pause
af: _Voeg 'n wagtyd in

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
af: Indien u kies om 'n nuwe, leë projek te skep, sal alle veranderinge verlore wees.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
af: Indien u kies om 'n nuwe, leë projek te skep, sal die lêerversameling verwerp word.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
af: As dit behou word, sal programme dalk nie die lêertipe reg kan herken nie.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
af: As u nie stoor nie, sal die wysigings permanent verlore wees.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
af: As hulle nie ingevoer word nie, sal hulle onsigbaar wees (maar steeds leesbaar).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
af: As mens dit invoer, is hulle sigbaar en bruikbaar sodra die huidige seleksie van lêers geskryf is.

en: Image Burning Setup
af: Opstelling van beeldskrywery

en: Image Checksum
af: Beeldlêerkontrolesom

en: Image File
af: Beeldlêer

en: Image of CD successfully created
af: Beeldlêer van CD is suksesvol geskep

en: Image of DVD successfully created
af: Beeldlêer van DVD is suksesvol geskep

en: Image path:
af: Prentpad:

en: Image style:
af: Prentstyl:

en: Image successfully burned to CD
af: Beeldlêer suksesvol na CD geskryf

en: Image successfully burned to DVD
af: Beeldlêer suksesvol na DVD geskryf

en: Image successfully created
af: Beeldlêer is suksesvol geskep

en: Image type:
af: Beeldlêertipe:

en: Images
af: Prente

en: Import %s
af: Voer %s in

en: Impossible to retrieve local file path
af: Onmoontlik om plaaslike lêerpad te verkry

en: Impossible to retrieve speeds
af: Kan nie skryfsnellhede kry nie

en: Impossible to split more than one song at a time
af: Kan nie meer as een stuk musiek verdeel op 'n slag nie

en: Incompatible command line options used.
af: Onversoenbare opdraglynkeuses gebruik.

en: Insert
af: Voeg

en: Insert text
af: Voeg teks in

en: Interrupting the process may make disc unusable.
af: 'n Onderbreking in die proses kan die skyf onbruikbaar maak.

en: Invalid address
af: Ongeldige adres

en: Invalid command
af: Ongeldige opdrag

en: Invalid field in command
af: Ongeldige veld in opdrag

en: Invalid parameter in command
af: Ongeldige parameter in opdrag

en: It does not appear to be a valid ISO image
af: Dit blyk nie 'n geldige ISO-beeldlêer te wees nie

en: It does not exist at the specified location
af: Dit bestaan nie by die gegewe ligging nie

en: It does not seem to be a valid Brasero project
af: Dit blyk nie na 'n geldige Brasero-projek nie

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
af: Dit is blykbaar nie 'n geldige beeldlêer of 'n geldige cue-lêer nie.

en: It is a recursive symlink
af: Dit is 'n rekursiewe simboliese skakel

en: Italic
af: Skuins

en: Last _Unsaved Project
af: _Laaste ongestoorde projek

en: Leave the disc _open to add other files later
af: Los die skyf _oop om later nog lêers by te voeg

en: Length
af: Lengte

en: Let you choose your new project
af: Laat u 'n nuwe projek kies

en: Load the last project that was not burned and not saved
af: Laai die laaste projek wat nie geskryf en nie gestoor is nie

en: Location for Image File
af: Ligging van beeldlêer

en: Location for Temporary Files
af: Ligging van tydelike lêers

en: Location for _Temporary Files
af: Ligging van _tydelike lêers

en: M_ethod:
af: M_etode:

en: Make _More Copies
af: Maak _meer kopieë

en: Make _Several Copies
af: Maak ver_skeie kopieë

en: Make sure another application is not using it
af: Maak seker dat 'n ander program dit nie gebruik nie

en: Make sure the appropriate codec is installed
af: Maak seker dat die gepaste kodek geïnstalleer is

en: Maximum speed
af: Maksimum spoed

en: Medium Icon
af: Mediumikoon

en: Menu
af: Kieslys

en: Mer_ge
af: Voe_g saam

en: Method to be used to split the track
af: Metode om die snit mee te verdeel

en: Minutes
af: Minute

en: Movies
af: Flieks

en: New _Audio Project
af: Nuwe _oudioprojek

en: New _Data Project
af: Nuwe _dataprojek

en: New _Folder
af: Nuwe _gids

en: New _Video Project
af: Nuwe _videoprojek

en: New disc in the burner holding the source disc
af: 'n Nuwe skyf in die skrywer wat tans die bronskyf hou

en: New folder
af: Nuwe gids

en: New folder %i
af: Nuwe gids %i

en: No MD5 file was given.
af: Geen MD5-lêer is gegee nie.

en: No burner specified
af: Geen skrywer gespesifiseer nie

en: No checksum file could be found on the disc
af: Geen kontrolesomlêer kon gevind word vir die skyf nie

en: No disc available
af: Geen skyf beskikbaar nie

en: No file
af: Geen lêer

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
af[0]: Geen lêer kan bygevoeg word nie (%i gekose lêer)
af[1]: Geen lêer kan bygevoeg word nie (%i gekose lêers)

en: No file filtered
af: Geen lêer gefiltreer nie

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
af[0]: Geen lêer word ondersteun nie (%i gekose lêer)
af[1]: Geen lêer word ondersteun nie (%i gekose lêers)

en: No file selected
af: Geen lêer gekies nie

en: No format for the temporary image could be found
af: Geen formaat vir die tydelike beeldlêer kon gevind word nie

en: No preview
af: Geen voorskou nie

en: No recently used project
af: Geen projek onlangs gebruik nie

en: No silence could be detected
af: Geen stilte kon bespeur word nie

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
af: Geen snitinligting (kunstenaar, titel, ...) sal na die skyf geskryf word nie.

en: Normalization
af: Normalisering

en: Not enough space available on the disc
af: Nie genoeg ruimte beskikbaar op die skyf nie

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
af: Nie genoeg ruimte beskikbaar op die skyf nie (%s beskikbaar vir %s)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
af: Nie genoeg ruimte beskikbaar op die skyf in "%s" nie.

en: Number files according to a pattern
af: Nommer lêer volgens 'n patroon

en: Number of Songs
af: Aantal liedjies

en: Ongoing burning process
af: Skryfproses onderweg

en: Ongoing copying process
af: Kopieerproses onderweg

en: Only one option can be given at a time
af: Slegs een keuse kan op 'n slag gegee word

en: Only one track at a time can be checked
af: Slegs een baan kan op 'n slag getoets word

en: Open Project
af: Open 'n projek

en: Open a New Window
af: Open in nuwe venster

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
af: Open 'n dataprojek en voeg die URI's by wat op die opdraglyn gegee is

en: Open a project
af: Open 'n projek

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
af: Open 'n videoprojek en voeg die URI's by wat op die opdraglyn gegee is

en: Open an MD5 file
af: Open 'n MD5-lêer

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
af: Open 'n oudioprojek en voeg die URI's by wat op die opdraglyn gegee is

en: Open the blank disc dialog
af: Open die dialoog vir 'n leë skyf

en: Open the check disc dialog
af: Open die skyftoetsdialoog

en: Open the selected files
af: Open die gekose lêers

en: Open the selected video
af: Open die gekose video

en: Open the specified playlist as an audio project
af: Open die gegewe speellys as 'n oudioprojek

en: Open the specified project
af: Open die gegewe projek

en: Options
af: Keuses

en: Options for plugin %s
af: Keuses vir %s-inprop

en: PATH
af: PAD

en: PATH TO COVER
af: PAD NA OMSLAG

en: PATH TO DEVICE
af: PAD NA TOESTEL

en: PATH TO IMAGE
af: PAD NA BEELDLÊER

en: PLAYLIST
af: SPEELLYS

en: PROJECT
af: PROJEK

en: P_lugins
af: I_nproppe

en: P_review
af: Voo_rskou

en: Paste files
af: Plak lêers

en: Pause
af: Laat wag

en: Pause length:
af: Lengte van wagtyd:

en: Pick a Color
af: Kies 'n kleur

en: Playlists
af: Speellyste

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
af: Speellyste kan nie by video- of oudioskywe gevoeg word nie

en: Please add files to the project.
af: Voeg asb. lêers by die projek.

en: Please add files.
af: Voeg lêers by.

en: Please add songs to the project.
af: Voeg musiek by die projek.

en: Please add songs.
af: Voeg musiek by.

en: Please add videos.
af: Voeg video's by.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
af: Kies asb. 'n ander CD of DVD of laai 'n nuwe een in.

en: Please eject the disc and reload it.
af: Skiet asb. die skyf uit en herlaai dit.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
af: Skiet asb. die skyf self uit "%s" uit.

en: Please insert a disc holding data.
af: Laai asb. 'n skyf in wat data bevat.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
af: Laai asb. 'n skyf in wat nie kopiebeskerming het nie.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
af: Laai asb. 'n herskryfbare skyf in wat data bevat.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
af: Laai asb. 'n skryfbare CD of DVD in indien u nié na 'n beeldlêer wil skryf nie.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
af: Laai asb. 'n skryfbare CD of DVD in met ten minste %i MiG beskikbare ruimte.

en: Please insert a writable CD or DVD.
af: Laai asb. 'n skryfbare CD of DVD in.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
af: Laai asb. 'n skryfbare CD in met ten minste %i MiG beskikbare ruimte.

en: Please insert a writable CD.
af: Laai asb. 'n skryfbare CD in.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
af: Laai asb. 'n skryfbare DVD in met ten minste %i MiG beskikbare ruimte.

en: Please insert a writable DVD.
af: Laai asb. 'n skryfbare DVD in.

en: Please install the following manually and try again:
af: Installeer asb. die volgende self en probeer weer:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
af: Installeer asb. die volgende nodige toepassings en biblioteke self en probeer weer:

en: Please only add files with video content
af: Voeg asb. slegs lêer met video-inhoud by

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
af: Herlaai asb. die skyf in die CD/DVD-skrywer.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
af: Vervang asb. die skyf met 'n skyf wat data bevat.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
af: Vervang asb. die skyf met 'n herskryfbare skyf wat data bevat.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
af: Vervang asb. die skyf met 'n ondersteunde CD of DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
af: Vervang asb. die skyf met 'n skryfbare CD of DVD met ten minste %i MiG beskikbare ruimte.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
af: Vervang asb. die skyf met 'n skryfbare CD of DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
af: Vervang asb. die skyf met 'n skryfbare CD met ten minste %i MiG beskikbare ruimte.

en: Please replace the disc with a writable CD.
af: Vervang asb. die skyf met 'n skryfbare CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
af: Vervang asb. die skyf met 'n skryfbare DVD met ten minste %i MiG beskikbare ruimte.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
af: Vervang asb. die skyf met 'n skryfbare DVD.

en: Please select a disc image.
af: Kies asb. 'n skyfbeeld.

en: Please set it manually
af: Stel dit asb. self

en: Please type "%s --help" to see all available options
af: Tik gerus "%s --help" om alle beskikbare keuses te sien

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
af: Wat asb. totdat die skatting van die grootte voltooi is.

en: Please wait while the project is loading.
af: Wag asb. terwyl dei projek laai.

en: Plugin
af: Inprop

en: Preparing to copy audio disc
af: Berei tans voor om oudioskyf te kopieer

en: Preparing to write
af: Berei tans voor om te skryf

en: Print
af: Druk

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
af: Die proses "%s" het afgesluit met 'n foutkode (%i)

en: Progress
af: Vordering

en: Properties of %s
af: Eienskappe van %s

en: Quit Brasero
af: Sluit Brasero af

en: R_ename…
af: H_ernoem…

en: Re_move All
af: _Verwyder almal

en: Re_place symbolic links
af: _Vervang simboliese skakels

en: Readcd/Readom image
af: Readcd/Readom-beeldlêer

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
af: Die skyf gaan werklik geskryf word oor 10 sekondes.

en: Recent projects:
af: Onlangse projekte:

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
af: Die skryf van oudiobane op 'n herskryfbare skyf word nie aanbeveel nie.

en: Recursive symbolic link
af: Rekursiewe simboliese skakel

en: Remove all files from the project
af: Verwyder alle lêers uit die projek

en: Remove silences
af: Verwyder stiltes

en: Remove the selected files from the project
af: Verwyder die gekose lêers uit die projek

en: Remove the selected slices
af: Verwyder die gekose sfyf

en: Remove the selected videos from the project
af: Verwyder die gekose video uit die projek

en: Rename the selected file
af: Hernoem die gekose lêer

en: Rename to
af: Hernoem na

en: Restore the selected files
af: Herstel die gekose lêers

en: Retrieving image format and size
af: Verkry tans beeldformaat en -grootte

en: Rewritable Blu-ray disc
af: Herskryfbare Blu-ray-skyf

en: SIDES
af: KANTE

en: SVCD image
af: SVCD-beeldlêer

en: Save Current Project
af: Stoor huidige projek

en: Save Current Session
af: Stoor huidige sessie

en: Save _As…
af: Stoor _as…

en: Save current project
af: Stoor huidige projek

en: Save current project to a different location
af: Stoor huidige projek na 'n ander ligging

en: Save project as a Brasero audio project
af: Stoor projek as Brasero-oudioprojek

en: Save project as a PLS playlist
af: Stoor projek as 'n PLS-speellys

en: Save project as a plain text list
af: Stoor projek as 'n skoontekslys

en: Save project as an M3U playlist
af: Stoor projek as 'n M3U-speellys

en: Save project as an XSPF playlist
af: Stoor projek as 'n XSPF-speellys

en: Save project as an iriver playlist
af: Stoor projek as 'n iriver-speellys

en: Save the changes of current project before closing?
af: Stoor die veranderinge aan die huidige projek voor afsluiting?

en: Search _Directory
af: Deursoek _gids

en: Searching for available discs
af: Soek tans vir beskikbare skywe

en: Seconds
af: Sekondes

en: Select Disc Image
af: Kies 'n skyfbeeld

en: Select Files
af: Kies lêers

en: Select Playlist
af: Kies speellys

en: Select a disc
af: Kies 'n skyf

en: Select a disc image to write
af: Kies 'n skyfbeeld om te skryf

en: Select a disc to write to
af: Kies 'n skyf om na te skryf

en: Select disc to copy
af: Kies skyf om te kopieer

en: Select one song only please.
af: Kies slegs een stuk musiek.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
af: Kies die lêers om te herstel en klik op die "Herstel"-knoppie

en: Set Bac_kground Properties
af: Stel _agtergrondeienskappe

en: Set a horizontal layout
af: Stel 'n horisontale uitleg

en: Set a vertical layout
af: Stel 'n vertikale uitleg

en: Set the directory where to store temporary files
af: Stel in watter gids tydelike lêers gestoor word

en: Set the drive to be used for burning
af: Stel watter aandrywer gebruik moet word om te skryf

en: Set the options for file filtering
af: Stel die keuses vir lêerfiltrering

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
af: Stel na 0 vir MD5, 1 vir SHA1 en 2 vir SHA256

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
af: Moet lêers hernoem word om ten volle versoenbaar te wees met Windows?

en: Show a side pane along the project
af: Wys 'n kantbalk langs die projek

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
af[0]: Wys die lys van ge_filtreerde lêers (%d lêer)
af[1]: Wys die lys van ge_filtreerde lêers (%d lêers)

en: Simulation of (S)VCD burning
af: Simulasie van die skryf van (S)VCD

en: Simulation of CD copying
af: Simulasie van CD-kopiëring

en: Simulation of audio CD burning
af: Simulasie van die skryf van oudio-CD

en: Simulation of data CD burning
af: Simulasie van die skryf van data-CD

en: Simulation of data DVD burning
af: Simulasie van die skryf van data-DVD

en: Simulation of data DVD copying
af: Simulasie van die kopieer van data-DVD

en: Simulation of data disc burning
af: Simulasie van die skryf van dataskyf

en: Simulation of disc copying
af: Simulasie van skyfkopiëring

en: Simulation of image to CD burning
af: Simulasie van die skryf van beeldlêer na CD

en: Simulation of image to DVD burning
af: Simulasie van die skryf van beeldlêer na DVD

en: Simulation of image to disc burning
af: Simulasie van die skryf van beeldlêer na skyf

en: Simulation of video DVD burning
af: Simulasie van die skryf van video-DVD

en: Simulation of video disc burning
af: Simulasie van die skryf van videoskyf

en: Size
af: Grootte

en: Size Estimation
af: Grootteskatting

en: Slices Preview
af: Skywe voorskou

en: Slicing Method
af: Deelmetode

en: Solid color
af: Soliede kleur

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
af: Sommige lêers het nie 'n geskikte naam vir CD volledig versoenbaar met Windows nie.

en: Some files have invalid filenames
af: Sommige lêers het ongeldige lêername

en: Some files may be corrupted on the disc
af: Sommige lêers is dalk korrup op die skyf

en: Song Information
af: Musiek inligting

en: Song end:
af: Liedjie einde:

en: Song information for track %02i
af: Musiek inligting vir snit %02i

en: Song start:
af: Liedjie begin:

en: Song titles
af: Musiektitels

en: Space
af: Ruimte

en: Split
af: Verdeel

en: Split Track
af: Verdeel snit

en: Split the selected track
af: Verdeel die gekose snit

en: Split this track every
af: Verdeel die snit elke

en: Split this track in
af: Verdeel die snit in

en: Split track for each silence
af: Verdeel snit by elke stilte

en: Split track in a fixed number of parts
af: Verdeel snit in 'n vaste aantal dele

en: Split track in parts with a fixed length
af: Verdeel snit in dele met 'n vaste grootte

en: Split track manually
af: Verdeel snit self

en: Start
af: Begin

en: Start and stop playing
af: Begin en stop speel

en: Start burning immediately.
af: Begin dadelik te skryf.

en: Start to burn the contents of the selection
af: Begin om die inhoud van die seleksie te skryf

en: Substitute text
af: Vervang teks

en: Success
af: Sukses

en: Temporary files
af: Tydelike lêers

en: Text color
af: Tekskleur

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
af: Só sal ou lêers uit vorige sessies bruikbaar wees op die nuwe skyf.

en: The XID of the parent window
af: Die XID van die ouervenster

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Brasero can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
af: Die kinders in hierdie gids sal 7 ouergidse hê.
    Brasero kan sulke beeldlêers skep en skryf, maar die skyf sal dalk nie leesbaar wees op alle bedryfstelsels nie.
    Let wel: Só 'n lêerhiërargie werk wél op Linux.

en: The contents of the project changed since it was saved.
af: Die inhoud van die projek het verander sedert dit gestoor is.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
af: Die skyf wat tans in is, kon nie skoongemaak word nie.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
af: Die data is te groot vir die skyf en lêers moet uit die versameling gehaal word.
    Hierdie keuse kan gebruik word as mens 90- of 100-minute-CD-R(W) gebruik wat nie korrek herken word nie en dus die overburn-keuse benodig.
    LET WEL: Hierdie keuse kan tot foute lei.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
af: Die data is te groot vir die skyf selfs met die overburn-keuse.

en: The device timed out
af: Die toestel het uitgetel

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
af: Die skyf kon nie uitgeskiet word nie, maar dit is nodig dat dit verwyder word vir die huidige taak om voort te gaan.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
af: Die skyf in "%s" kan nie uitgeskiet word nie

en: The disc in "%s" is empty.
af: Die skyf in "%s" is leeg.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
af: Die skyf in "%s" is nie herskryfbaar nie.

en: The disc in "%s" is not supported.
af: Die skyf in "%s" word nie ondersteun nie.

en: The disc in "%s" is not writable.
af: Die skyf in "%s" is nie skryf baar nie.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
af: Die skyf in "%s" moet herlaai word.

en: The disc in the drive holds data.
af: Die skyf in die aandrywer het reeds data.

en: The disc is not supported
af: Die skyf word nie ondersteun nie

en: The disc is ready for use.
af: Die skyf kan nou gebruik word.

en: The disc was successfully blanked.
af: Die skyf is suksesvol skoongemaak.

en: The drive address could not be retrieved
af: Die aandryweradres kon nie verkry word nie

en: The drive cannot be locked (%s)
af: Die aandrywer kan nie gesluit word nie (%s)

en: The drive cannot burn
af: Die aandrywer kan nie skryf nie

en: The drive has no rewriting capabilities
af: Die aandrywer het nie die vermoë om te herskryf nie

en: The drive is busy
af: Die aandrywer is besig

en: The drive is empty
af: Die aandrywer is leeg

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
af: Die aandrywer wat die bronskyf hou, gaan ook gebruik word om te skryf.

en: The file does not appear to be a playlist
af: Die lêer is blykbaar nie 'n speellys nie

en: The file integrity check could not be performed.
af: Die toets vir lêerintegriteit kon nie uitgevoer word nie.

en: The file integrity check was performed successfully.
af: Die toets vir lêerintegriteit is suksesvol uitgevoer.

en: The file is empty
af: Die lêer is leeg

en: The file is not stored locally
af: Die lêer word nie plaaslik gestoor nie

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
af: Die lêerstelsel op dié volume ondersteun nie groot lêers (meer as 2 GiG) nie.
    Dit kan 'n probleem wees met die skryf van DVD's of groot beeldlêers.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
af: Die gekose lêerstelsel vir die stoor van die tydelike beeldlêer kan nie lêers groter as 2 GiG hou nie

en: The following files appear to be corrupted:
af: Die volgende lêers blyk korrup te wees:

en: The format of the disc image could not be identified
af: Die formaat van die skyfbeeld kon nie geïdentifiseer word nie

en: The image could not be created at the specified location
af: Die beeldlêer kon nie geskep word by die gespesifiseerde ligging nie

en: The image could not be loaded.
af: Die prent kon nie gelaai word nie.

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
af: Die gekose ligging vir die stoor van die beeldlêer het nie genoeg beskikbare ruimte vir die skyfbeeld nie

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
af: Die gekose ligging vir die stoor van die tydelike beeldlêer het nie genoeg beskikbare ruimte vir die skyfbeeld nie (%ld MiG is nodig)

en: The operation cannot be performed.
af: Die taak kan nie uitgevoer word nie.

en: The project "%s" does not exist
af: Die projek "%s" bestaan nie

en: The project could not be opened
af: Die projek kon nie geopen word nie

en: The project is empty
af: Die projek is leeg

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
af: Die projek is te groot vir die skyf en lêers moet daaruit gehaal word.
    Hierdie keuse kan gebruik word as mens 90- of 100-minute-CD-R(W) gebruik wat nie korrek herken word nie en dus die overburn-keuse benodig.
    Let wel: Hierdie keuse kan tot foute lei.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
af: Die projek is te groot vir die skyf selfs met die overburn-keuse.

en: The session could not be imported.
af: Die sessie kon nie ingevoer word nie.

en: The simulation was successful.
af: Die simulasie was suksesvol.

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
af: Die grootte van die lêer is meer as 2 GiG. Lêers groter as 2 GiG word nie ondersteun deur die eerste en tweede weergawes van die ISO9660-standaard (die algemeenstes) nie.
    Gebruik gerus die derde weergawe van die ISO9660-standaard wat ondersteun word deur meeste bedryfstelsels, insluitend Linux en alle weergawes van Windows™.
    Mac OS X kan egter nie beeldlêers lees wat geskep is met weergawe 3 van die ISO9660-standaard nie.

en: The size of the volume could not be retrieved
af: Die grootte van die volume kon nie verkry word nie

en: The track is shorter than 6 seconds
af: Die snit is korter as 6 sekondes

en: The track wasn't split.
af: Die snit is nie verdeel nie.

en: The type of checksum used for files
af: Die tipe kontrolesom om te gebruik vir lêers

en: The type of checksum used for images
af: Die tipe kontrolesom om te gebruik vir beelde

en: The version of "%s" is too old
af: Die weergawe van "%s" is te oud

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
af: Daar is reeds lêers na die skyf geskryf. Wil u hulle invoer?

en: There are no files to write to disc
af: Daar is geen lêers om na die skyf te skryf nie

en: There are no songs to write to disc
af: Daar is geen musiek om na die skyf te skryf nie

en: There are no videos to write to disc
af: Daar is geen video's om na die skyf te skryf nie

en: There are some files left to burn
af: Daar is nog lêers oor om te skryf

en: There are some more songs left to burn
af: Daar is nog musiek oor om te skryf

en: There are some more videos left to burn
af: Daar is nog video's oor om te skryf

en: There is no disc in "%s".
af: Daar is geen skyf in "%s" nie.

en: There is no inserted disc to copy.
af: Daar is geen skyf ingelaai om te kopieer nie.

en: There is no selected disc image.
af: Geen beeldlêer is gekies nie.

en: There is no space left on the device
af: Daar is geen ruimte oor op die toestel nie

en: There is no track to burn
af: Daar is geen snit om te skryf nie

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
af: Daar is net een gekose lêer ("%s"). Dit is die beeldlêer van 'n skyf en sy inhoud kan geskryf word

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
af: Daar is net een gekose lêer ("%s"). Dit is die beeldlêer van 'n skyf en sy inhoud kan geskryf word.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
af: Daar blyk geen korrupte lêers op die skyf te wees nie

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
af: Die lêer is 'n video en daarom kan slegs die oudiodeel na die skyf geskryf word.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
af: Hierdie inligting sal na die skyf geskryf word m.b.v. CD-teks-tegnologie. Dit kan deur sommige oudio-CD-spelers gelees en vertoon word.

en: This will remove all previous results.
af: Dit gaan alle vorige resultate verwyder.

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
af: Daardie name moet verander word en afgekap word by 64 karakters.

en: Tiled
af: As teëls

en: Title
af: Titel

en: Title:
af: Titel:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
af: Om lêers by die projek te voeg, klik die "Voeg by"-knoppie of sleep lêers na hierdie area

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
af: Om lêers uit die projek te haal, merk hulle en klik dan die "Verwyder"-knoppie of druk die "Delete"-knoppie

en: Total time: %02i:%02i:%02i
af: Totale tyd: %02i:%02i:%02i

en: Track
af: Snit

en: Track length:
af: Snitlengte:

en: Transcoding "%s"
af: Transkodeer tans "%s"

en: Transcoding song
af: Transkodeer tans musiek

en: Type
af: Tipe

en: URI of an image file to burn (autodetected)
af: URI van 'n beeldlêer om te skryf (outobespeur)

en: Underline
af: Onderstreep

en: Unknown character encoding
af: Onbekende karakterenkodering

en: Unknown error
af: Onbekende fout

en: Unknown error.
af: Onbekende fout.

en: Unknown song
af: Onbekende musiek

en: Unnamed CD/DVD Drive
af: Naamlose CD/DVD-aandrywer

en: Unreadable file
af: Onleesbare lêer

en: Use an _MD5 file to check the disc
af: Gebruik 'n _MD5-lêer om die skyf te toets

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
af: Gebruik 'n eksterne .md5-lêer wat die kontrolesom van 'n skyf hou

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
af: Gebruik burn_proof (verminder die risiko van mislukking)

en: VCD image
af: VCD-beeldlêer

en: VCD type:
af: VCD-tipe:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
af: VIDEO_TS-gids ontbreek of is ongeldig

en: Vertical gradient
af: Vertikale gradiënt

en: Video DVD could not be opened
af: Video-DVD kon nie oopgemaak word nie

en: Video DVD image
af: Video-DVD-beeldlêer

en: Video DVD successfully burned
af: Video-DVD is suksesvol geskryf

en: Video Options
af: Videokeuses

en: Video disc (%s)
af: Videoskyf (%s)

en: Video format:
af: Videoformaat:

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
af: Wil u skryf verby die kapasiteit wat die skyf aandui?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
af: Wil u die lêerversameling oor verskeie media skryf?

en: Writable Blu-ray disc
af: Skryfbare Blu-ray-skyf

en: Write contents to a CD or DVD
af: Skryf inhoud na 'n CD of DVD

en: Write disc image to a CD or DVD
af: Skryf skyfbeeld na 'n CD of DVD

en: Write to Disc
af: Skryf na skyf

en: Writing
af: Skryf tans

en: Writing CD-Text information
af: Skryf tans CD-teks-inligting

en: Writing leadin
af: Skryf inleidende data

en: Writing leadout
af: Skryf tans afsluitingsdata

en: Writing track %02i
af: Skryf tans snit %02i

en: Writing track %s
af: Skryf tans snit %s

en: Wrong command line option.
af: Verkeerde opdraglynkeuse.

en: You do not have the required permission to write at this location
af: U het nie die nodige regte om te skryf by dié ligging nie

en: You may want to free some space on the disc and retry
af: Maak gerus meer ruimte beskikbaar op die skyf en probeer weer

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
af: U moes 'n kopie van die GNU Algemene Publieke Lisensie ontvang het saam met Brasero; indien nie, skryf aan Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Your project has not been saved.
af: U projek is nie gestoor nie.

en: _About
af: _Aangaande

en: _Add
af: _Voeg by

en: _Add File
af: _Voeg lêer by

en: _Add Files
af: _Voeg lêers by

en: _Blank
af: _Maak skoon

en: _Blank Disc
af: _Maak skyf skoon

en: _Blank Disc…
af: _Maak skyf skoon…

en: _Blank…
af: _Maak skoon…

en: _Burn
af: _Skryf

en: _Burn Image…
af: _Skryf beeldlêer…

en: _Burn Several Discs
af: Skryf _verskeie skywe

en: _Burn…
af: _Skryf…

en: _Cancel Burning
af: _Kanselleer skryf

en: _Change Location
af: _Verander ligging

en: _Check
af: _Toets

en: _Check Disc…
af: _Toets skyf…

en: _Check Integrity…
af: _Toets integriteit…

en: _Color
af: _Kleur

en: _Contents
af: _Inhoud

en: _Continue
af: _Gaan voort

en: _Copy
af: _Kopieer

en: _Copy Disc…
af: _Kopieer skyf…

en: _Cover Editor
af: _Omslagredigeerder

en: _Deactivate All
af: _Deaktiveer almal

en: _Disable Full Windows Compatibility
af: _Deaktiveer volle versoenbaarheid met Windows

en: _Discard
af: _Verwerp

en: _Discard Changes
af: Ver_werp veranderinge

en: _Discard File
af: Ver_werp lêer

en: _Discard File Selection
af: Ver_werp lêerversameling

en: _Discard Project
af: Ver_werp projek

en: _Don't split
af: _Moenie verdeel nie

en: _Edit
af: R_edigeer

en: _Edit Information…
af: R_edigeer inligting…

en: _Eject
af: Ski_et uit

en: _Empty Project
af: L_eë projek

en: _Help
af: _Hulp

en: _Hide changes
af: _Versteek veranderinge

en: _Horizontal Layout
af: _Horisontale uitleg

en: _Image
af: _Prent

en: _Import
af: _Voer in

en: _Keep
af: _Hou

en: _Keep Current Extension
af: _Hou die huidige uitbreiding

en: _Keep Current Location
af: _Hou huidige ligging

en: _Keep File Selection
af: _Hou lêerversameling

en: _List of slices that are to be created:
af: _Lys skywe wat geskep gaan word:

en: _New
af: _Nuwe

en: _New Project
af: _Nuwe projek

en: _Options…
af: _Keuses…

en: _Project
af: _Projek

en: _Recent Projects
af: Onlangse p_rojekte

en: _Remove
af: Sk_rap

en: _Remove Files
af: Ve_rwyder lêers

en: _Rename
af: He_rnoem

en: _Rename for Full Windows Compatibility
af: He_rnoem vir volle versoenbaarheid met Windows

en: _Replace
af: Ve_rvang

en: _Replace Disc
af: Ve_rvang skyf

en: _Restore
af: He_rstel

en: _Save
af: _Stoor

en: _Save Log
af: _Skryf joernaallêer

en: _Search Directory
af: _Deursoek gids

en: _Show Side Panel
af: _Wys kantbalk

en: _Show changes
af: Wy_s veranderinge

en: _Simulate before burning
af: _Simuleer voor skryf

en: _Slice
af: _Skyf

en: _Split
af: _Verdeel

en: _Split Track…
af: Ver_deel snit…

en: _Text Color
af: _Tekskleur

en: _Tools
af: _Gereedskap

en: _Vertical Layout
af: _Vertikale uitleg

en: _Video project
af: _Videoprojek

en: _View
af: _Aansig

en: _Write to Disc…
af: S_kryf na skyf…

en: at the beginning
af: in by die begin

en: at the end
af: in by die einde

en: by %s
af: deur %s

[ctx: disc]
en: Image files
af: Beeldlêers

[ctx: disc]
en: Please select another image.
af: Kies asb. 'n ander skyfbeeld.

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
af: skyf;cdrom;dvd;brand;klank;video;

en: libburn library could not be initialized
af: Die libburn-biblioteek kon nie geïnisialiseer word nie

en: parts
af: dele

[ctx: picture]
en: Image files
af: Prentlêers

[ctx: picture]
en: Please select another image.
af: Kies asb. 'n ander prent.

en: seconds
af: sekondes

en: with
af: met

en: {number}
af: {nommer}
