gnome-control-center 2.6-branch - en to af translation catalogue (1399 entries)

en: %b %e
af: %e %b

en: %b %e, %Y
af: %e %b %Y

en: %d Mb/s
af: %d Mg/s

en: %d of %d
af: %d van %d

en: %d pixel | %d pixels
af[0]: %d beeldpunt
af[1]: %d beeldpunte

en: %i day ago | %i days ago
af[0]: %i dag gelede
af[1]: %i dae gelede

en: %i hour | %i hours
af[0]: %i uur
af[1]: %i ure

en: %i minute | %i minutes
af[0]: %i minuut
af[1]: %i minute

en: %s Account
af: %s Rekening

en: %s Camera
af: %s-kamera

en: %s Details
af: %s Besonderhede

en: %s Monitor
af: %s-monitor

en: %s Printer
af: %s-drukker

en: %s Scanner
af: %s-skandeerder

en: %s VPN
af: %s-VPN

en: %s Webcam
af: %s-webkamera

en: %s is already being used for <b>%s</b>. If you replace it, %s will be disabled
af: %s word klaar gebruik deur <b>%s</b>. Indien jy dit vervang sal, %s gedeaktiveer word

en: %s is still logged in
af: %s is steeds aangemeld

en: %s remaining
af: %s oor

en: %s until fully charged
af: %s tot volgelaai

en: %s — Account Activity
af: %s — Rekening Aktiwiteit

en: %s; Build ID: %s
af: %s; Bou ID: %s

en: %u Input | %u Inputs
af[0]: %u toevoer
af[1]: %u toevoere

en: %u Job | %u Jobs
af[0]: %u Taak
af[1]: %u Take

en: %u Output | %u Outputs
af[0]: %u afvoer
af[1]: %u afvoere

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
af: (Fout: kan nie VPN-verbindingredigeerder laai nie)

en: 1 (Default)
af: 1 (verstek)

en: 1 Gb/s
af: 1 Gg/s

en: 1 day
af: 1 dag

en: 1 hour
af: 1 uur

en: 1 minute
af: 1 minuut

en: 10 Gb/s
af: 10 Gg/s

en: 10 Mb/s
af: 10 Mg/s

en: 10 minutes
af: 10 minute

en: 100 Mb/s
af: 100 Mg/s

en: 100 minutes
af: 100 minute

en: 12 minutes
af: 12 minute

en: 14 days
af: 14 dae

en: 15 minutes
af: 15 minute

en: 2 days
af: 2 dae

en: 2 hours
af: 2 ure

en: 2 minutes
af: 2 minute

en: 24-hour
af: 24-uur

en: 3 days
af: 3 dae

en: 3 minutes
af: 3 minute

en: 30 days
af: 30 dae

en: 30 minutes
af: 30 minute

en: 30 seconds
af: 30 sekondes

en: 32-bit
af: 32-bis

en: 4 days
af: 4 dae

en: 4 minutes
af: 4 minute

en: 40 minutes
af: 40 minute

en: 45 minutes
af: 45 minute

en: 5 days
af: 5 dae

en: 5 minutes
af: 5 minute

en: 6 days
af: 6 dae

en: 64-bit
af: 64-bis

en: 7 days
af: 7 dae

en: 8 minutes
af: 8 minute

en: 80 minutes
af: 80 minute

en: 802.1x _Security
af: 802.1x-_sekuriteit

en: 802.1x supplicant configuration failed
af: 802.1x supplicant konfigurasie het misluk

en: 802.1x supplicant disconnected
af: 802.1x supplicant ontkoppel

en: 802.1x supplicant failed
af: 802.1x supplicant het misluk

en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
af: 802.1x supplicant het te lank geneem om te verifieer

en: 90 minutes
af: 90 minute

en: <b>%s</b> removed
af: <b>%s</b> verwyder

en: A file named “%s” already exists.
af: 'n Lêer genaamd "%s" bestaan reeds.

en: AM
af: VM

en: AM / PM
af: VM / NM

en: A_cceptance delay:
af: Wagtyd _voor aanvaarding:

en: A_utomatic Login
af: O_utomatiese aanmelding

en: Access Options
af: Toegangskeuses

en: Account _Type
af: Rekening_tipe

[ctx: Account type]
en: Administrator
af: Administrateur

[ctx: Account type]
en: Standard
af: Gewoon

en: Ad-hoc
af: Ad hoc

en: Add
af: Voeg by

en: Add Custom Shortcut
af: Voeg 'n pasgemaakte kortpad by

en: Add Printer
af: Voeg drukker by

en: Add Profile
af: Voeg profiel by

en: Add User
af: Voeg gebruiker by

en: Add VPN
af: Voeg 'n VPN by

en: Add a Printer…
af: Voeg 'n drukker by…

en: Add an Input Source
af: Voeg 'n toevoerbron by

en: Add an account
af: Voeg 'n rekening by

en: Add input source
af: Voeg toevoerbron by

en: Add new connection
af: Voeg nuwe verbinding by

en: Add or remove users and change your password
af: Voeg by of skrap gebruikers en verander u wagwoord

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
af: Voeg drukkers by, bekyk druktake en kies hoe om te druk

en: Address
af: Adres

en: Address: %s
af: Adres: %s

en: Addresses
af: Adresse

en: Add…
af: Voeg by…

en: Adjust display resolution
af: Verander die resolusie van die skerm

en: Adjust for TV
af: Verstel vir televisie

en: Adjust mouse settings
af: Verstel muisinstellings

en: Administrator
af: Administrateur

en: Administrator Password
af: Administrateurwagwoord

en: Administrator _Name
af: Administrateur_naam

en: Airplane Mode
af: Vlugmodus

en: Airplane Mode is on
af: Vlugmodus is aan

en: All Settings
af: Alle instellings

en: All files
af: Alle lêers

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
af: Alle items in die asblik sal permanent geskrap word.

en: All the temporary files will be permanently deleted.
af: Al die tydelike lêers sal permanent geskrap word.

en: Allow _different sources for each window
af: _Laat verskillende uitlegte in elke venster toe

en: Allow automatic PAC pro_visioning
af: Laat outomatiese PAC voorsiening toe

en: Allow user to change their password on next login
af: Laat gebruiker toe om 'n wagwoord in te stel met volgende aanmelding

en: Allow user to set a password when they next _login
af: _Laat gebruiker toe om 'n wagwoord in te stel met volgende aanmelding

en: Alternative Characters Key
af: Sleutel vir alternatiewe karakters

en: Alternative switch to next source
af: Alternatiewe skakelaar na volgende bron

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
af: Of u kan die helderheidsvlak gebruik wat met een van die ander profiele vir dié toestel gebruik word.

en: An internal error occurred that could not be recovered.
af: 'n Interne fout het voorgekom waarvan daar nie herstel kon word nie.

en: An internal error occurred.
af: 'n Interne fout het voorgekom.

en: Anony_mous identity
af: Anonie_me identiteit

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Applications
af: Toepassings

en: Apply Changes?
af: Pas veranderinge toe?

en: Approximate Time
af: Tyd ongeveer

en: Are you sure you want to revoke remotely managed %s’s account?
af: Is u seker u wil %s se afstand bestuurde rekeneing skrap?

en: Ask what to do
af: Vra wat om te doen

en: Attachment Unit Interface (AUI)
af: Aanhangsel Eenheid Koppelvlak (AEK)

en: Au_thentication
af: Verifiëring

en: August
af: Augustus

en: Authenticate
af: Verifieer

en: Authenticated
af: Geverifieer

en: Authentication Required
af: Verifikasie benodig

en: Authentication failed
af: Verifikasie het misluk

en: Authentication is required to change user data
af: Verifikasie is nodig om gebruikersdata te verander

en: Authentication is required to enable or disable remote login
af: Verifikasie is nodig om afgeleë aanmelding aan of af te skakel

en: Authentication required
af: Verifikasie word vereis

en: Auto Select
af: Kies outomaties

en: AutoIP service error
af: AutoIP diens fout

en: AutoIP service failed
af: AutoIP diens het misluk

en: AutoIP service failed to start
af: AutoIP diens kon nie begin nie

en: Automatic
af: Outomaties

en: Automatic (DHCP)
af: Outomaties (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
af: Slegs outomatiese (DHCP-) adresse

en: Automatic DNS
af: Outomatiese DNS

en: Automatic Routes
af: Outomatiese roetes

en: Automatic Screen _Lock
af: _Outomatiese skermslot

en: Automatic Suspend
af: Outomatiese sluimer

en: Automatic Time _Zone
af: Outomatiese tyd_sone

en: Automatic _Connect
af: Outomatiese _koppeling

en: Automatic _Date & Time
af: Outomatiese _datum en tyd

en: Automatic brightness
af: Outomatiese helderheid

en: Automatic suspend
af: Outomatiese sluimer

en: Automatic, DHCP only
af: Outomaties, slegs DHCP

en: Automatically empty _Trash
af: _Maak asblik outomaties leeg

[ctx: Automatically generated profile]
en: Automatic
af: Outomaties

en: Automatically purge Temporary _Files
af: _Vee tydelike lêers outomaties permanent uit

en: Automatically purge the Trash and temporary files to help keep your computer free of unnecessary sensitive information.
af: Maak outomaties die asblik en tydelike lêers permanent skoon om die rekenaar vry te hou van onnodige sensitiewe inligting.

en: Available panels:
af: Beskikbaar panele:

en: Back
af: Terug

en: Bark
af: Blaf

en: Batteries
af: Batterye

[ctx: Battery name]
en: Extra
af: Ekstra

[ctx: Battery name]
en: Main
af: Hoof

[ctx: Battery power]
en: Caution
af: Versigtig

[ctx: Battery power]
en: Charging
af: Laai tans

[ctx: Battery power]
en: Empty
af: Pap

[ctx: Battery power]
en: Fully charged
af: Volgelaai

[ctx: Battery power]
en: Good
af: Goed

[ctx: Battery power]
en: Low
af: Amper pap

en: Beep when Num Lock or Caps Lock are turned on or off.
af: Biep wanneer Caps- of NumLock aan of af geskakel word.

en: Beep when a _modifier key is pressed
af: Biep wanneer 'n _wysigsleutel gedruk word

en: Beep when a key is _accepted
af: Biep as 'n sleutel _aanvaar word

en: Beep when a key is _rejected
af: Biep as 'n sleutel ve_rwerp word

en: Beep when a key is pr_essed
af: Bi_ep as 'n sleutel gedruk word

en: Blu-ray video disc
af: Blu-ray-videoskyf

en: Bluetooth Settings
af: Bluetooth-instellings

en: Bluetooth Turned Off
af: Bluetooth is afgeskakel

en: Bluetooth connection failed
af: Bluetooth-koppeling het misluk

en: Bluetooth is disabled when airplane mode is on.
af: Bluetooth word gedeaktiveer tydens vlugmodus.

en: Bookmarks
af: Boekmerke

en: Both
af: Altwee

en: Bottom Half
af: Onderste helfte

en: Bounce keys typing delay
af: Bonssleutels se tikwagtyd

en: Browse for more pictures
af: Blaai vir meer beelde

en: Built-in
af: Ingebou

en: Built-in Webcam
af: Ingeboude webkamera

en: Button
af: Knoppie

en: Button %d
af: Knoppie %d

en: CD _audio
af: CD-_oudio

en: C_A certificate
af: S_O-sertifikaat

en: C_hoose a device for sound input:
af: _Kies 'n toestel vir klanktoevoer:

en: C_hoose a device for sound output:
af: _Kies 'n toestel vir klankafvoer:

en: C_hoose an alert sound:
af: _Kies 'n waarskuwingklank:

en: C_ursor Size
af: _Wysergrootte

en: Cable unplugged
af: Kabel uitgeprop

en: Calculating…
af: Bereken tans…

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
af: Kalibreer die kleur van toestelle, bv. skerms, kameras of drukkers

en: Calibrate the device
af: Kalibreer die toestel

en: Calibrate…
af: Kalibreer…

en: Calibration Device
af: Kalibreertoestel

en: Calibration Quality
af: Kalibreerkwaliteit

en: Calibration failed!
af: Kalibrering het misluk!

[ctx: Calibration quality]
en: High
af: Hoog

[ctx: Calibration quality]
en: Low
af: Laag

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
af: Kalibrering verskaf 'n profiel wat gebruik kan word vir kleurbestuur op die skerm. Hoe meer tyd geneem word vir kalibrering hoe beter is die kwaliteit van die kleurprofiel.

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Cannot automatically join this type of domain
af: Kan nie outomaties by 'n domein van dié soort aansluit nie

en: Cannot export VPN connection
af: Kan nie VPN-verbinding uitvoer nie

en: Cannot import VPN connection
af: Kan nie VPN-verbinding invoer nie

en: Cannot log in as %s at the %s domain
af: Kan nie as %s by die %s-domein aanmeld nie

en: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;
af: kaart;mikrofoon;volume;doof;balans;bluetooth;kopstuk;klank;

en: Caution: %s remaining
af: Waarskuwing: %s oor

en: Cellphone
af: Selfoon

en: Ch_ange
af: Ver_ander

en: Change Password
af: Verander wagwoord

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
af: Verander klankvolume, toevoer, afvoer en kennisgewingklanke

en: Change system time and date settings
af: Verander instellings vir datum en tyd

en: Change the date and time, including time zone
af: Verander die datum en tyd, asook tydsone

en: Change your background image to a wallpaper or photo
af: Verander die agtergrondbeeld na 'n muurpapier of foto

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
af: Verander sensitiwiteit van die muis of raakblad en kies regs- of linkerhandigheid

en: Changes throughout the day
af: Verander regdeur die dag

en: Charging
af: Laai tans

en: Check for updates
af: Kontroleer vir bywerkings

en: Choose a Certificate Authority certificate
af: Kies 'n sertifikaat vir die sertifikaatowerheid

en: Choose a Folder
af: Kies 'n gids

en: Choose a PAC file
af: Kies 'n PAC-lêer

en: Choose how to use connected monitors and projectors
af: Kies hoe om ingepropte monitors en projektors te gebruik

en: Choose your personal certificate
af: Kies u persoonlike sertifikaat

en: Choose your private key
af: Kies u privaatsleutel

en: Cl_ear Recent History
af: _Maak onlangse geskiedenis skoon

en: Clean Print Heads
af: Maak drukkoppe skoon

en: Clean print heads
af: Maak drukkoppe skoon

en: Clear All
af: Verwyder almal

en: Click Assist
af: Klik-assistent

en: Clock;Timezone;Location;
af: horlosie;tydsone;ligging;

en: Co_lor:
af: K_leur:

en: Color
af: Kleur

en: Color Effects
af: Kleureffekte

en: Color Effects:
af: Klankeffekte:

en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
af: kleur;ICC;profiel;kalibreer;drukker;skerm;

en: Colors
af: Kleure

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default CMYK
af: Verstek CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default Gray
af: Verstek grys

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default RGB
af: Verstek RGB

en: Colorspace:
af: Kleurruimte:

en: Command
af: Opdrag

en: Complete!
af: Voltooid!

en: Compose Key
af: Saamstelsleutel

en: Computer
af: Rekenaar

en: Configuration failed
af: Opstelling het misluk

en: Configure Default Applications
af: Stel verstektoepassings in

en: Configure Removable Media settings
af: Verander verwyderbare media instellings

en: Configure input source
af: Stel toevoerbron op

en: Connect _automatically
af: Koppel _outomaties

en: Connect to your data in the cloud
af: Koppel aan jou data in die wolk

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
af: Koppel met aanlynrekeninge en kies waarvoor hulle gebruik moet word

en: Connected
af: Gekoppel

en: Connected Devices
af: Gekoppelde toestelle

en: Connecting
af: Koppel tans

en: Connection dependency failed
af: Koppeling se afhanklikheid het misluk

en: Connection disappeared
af: Verbinding het verdwyn

en: Connection failed
af: Koppeling het misluk

en: Control how you connect to Wi-Fi networks
af: Bepaal hoe om te koppel aan Wi-Fi verbindings

en: Control how you connect to the Internet
af: Bepaal hoe om te koppel aan die internet

en: Control what you want to share with others
af: Kies wat om te deel met ander

en: Control which applications show search results in the Activities Overview
af: Kies watter programme soekresultate wys in die Aktiwiteitoorsig

en: Control which notifications are displayed and what they show
af: Beheer watter kennisgewings wys en wat hulle bevat

en: Convert to PS level 1
af: Skakel om na PS-vlak 1

en: Convert to PS level 2
af: Skakel om na PS-vlak 2

en: Copy
af: Kopieer

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
af: Kopieer 'n skermskoot van 'n venster na die knipbord

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
af: Kopieer 'n skermskoot van 'n area na die knipbord

en: Copy a screenshot to clipboard
af: Kopieer 'n skermskoot na die knipbord

en: Copy profile
af: Kopieer profiel

en: Could not access any fingerprint readers
af: Kon nie toegang kry tot enige vingerafdruklesers nie

en: Could not access “%s” device
af: Kon nie toegang tot die toestel "%s" kry nie

en: Could not get screen information
af: Kon nie skerminligting kry nie

en: Could not load ui: %s
af: Kon nie die gebruikerkoppelvlak laai nie: %s

en: Could not start finger capture on “%s” device
af: Kon nie vingeropname op "%s" begin nie

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
af: Kon nie koppel aan die %s-domein nie: %s

en: Create a color profile for the selected device
af: Skep 'n kleurprofiel vir die gekose toestel

en: Create a user account
af: Skep 'n gebruikerrekening

en: Crosshairs
af: Kruisdraadjies

en: Current _Password
af: Huidige _wagwoord

en: Current background
af: Huidige agtergrond

en: Cursor Blinking
af: Wyser flikker

en: Cursor Size
af: Wysergrootte

en: Cursor _Blinking
af: Wyser _flikker

en: Cursor blinking speed
af: Wyser se flikkerspoed

en: Cursor blinks in text fields.
af: Wyser flikker in teksvelde.

en: Cursor size can be combined with zoom to make it easier to see the cursor.
af: Muis grootte kan gekombineer word met die zoem funksie om dit makliker te maak om te sien.

en: Custom
af: Doelgemaak

en: Custom Shortcuts
af: Pasgemaakte kortpaaie

en: D50 (Printing and publishing)
af: D50 (drukwerk en publisering)

en: D65 (Photography and graphics)
af: D65 (fotografie en grafika)

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
af: DER- of PEM-sertifikate (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
af: DER-, PEM-, of PKCS#12- private sleutels (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DHCP client error
af: DHCP-kliëntfout

en: DHCP client failed
af: DHCP-kliënt het misluk

en: DHCP client failed to start
af: DHCP-kliënt kon nie begin nie

en: D_elay:
af: V_ertraging:

en: Date & Time
af: Datum en tyd

en: Date & _Time
af: Datum en _tyd

en: Dates
af: Datums

en: Dates & Times
af: Datum en Tyd

en: Day
af: Dag

en: December
af: Desember

en: Decrease text size
af: Verklein teks

en: Default
af: Verstek

en: Default Applications
af: Verstektoepassings

en: Default Route
af: Verstekroete

en: Default:
af: Verstek:

en: Delay
af: Wagtyd

en: Delete Address
af: Skrap adres

en: Delete Route
af: Skrap roete

en: Delete all the temporary files?
af: Skrap alle tydelike lêers?

en: Delete registered fingerprints?
af: Skrap geregistreerde vingerafdrukke?

en: Delete the selected user account
af: Skrap die gekose gebruikerrekening

en: Deleting a user while they are logged in can leave the system in an inconsistent state.
af: Om 'n gebruiker te skrap terwyl hy aangemeld is, kan die stelsel in 'n inkonsekwente toestand laat.

en: Details
af: Besonderhede

en: Device
af: Toestel

en: Device name
af: Toestelnaam

en: Devices
af: Toestelle

en: Dialing attempt failed
af: Inbelpoging het misluk

en: Dialing request timed out
af: Inbelversoek het uitgetel

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Disables Wi-Fi, Bluetooth and mobile broadband
af: Deaktiveer Wi-Fi, Bluetooth en mobiele breëband

en: Discharging
af: Ontlaai tans

en: Disconnecting
af: Ontkoppel tans

en: Disk
af: Skyf

en: Display Arrangement
af: Skerm uitleg

en: Display Brightness
af: Skermhelderheid

en: Display Calibration
af: Skermkalibrering

en: Display Mapping
af: Vertoon koppelings

en: Display Mode
af: Skermmodus

en: Display Type
af: Skermtipe

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
af: Landskap

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
af: Landskap (omgedraai)

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
af: Portret Links

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
af: Portret Regs

en: Display version number
af: Wys weergawenommer

[ctx: Distance]
en: Long
af: Lank

[ctx: Distance]
en: Short
af: Kort

[ctx: Distance]
en: ¼ Screen
af: ¼-skerm

[ctx: Distance]
en: ½ Screen
af: ½-skerm

[ctx: Distance]
en: ¾ Screen
af: ¾-skerm

en: Do not disturb the calibration device while in progress
af: Moenie die werking van die kalibreertoestel steur terwyl dit besig is nie

en: Do nothing
af: Doen niks

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
af: Wil u die geregistreerde vingerafdrukke skrap sodat aanmelding met vingerafdrukke gedeaktiveer is?

en: Do you want to keep %s’s files?
af: Wil u %s se lêers behou?

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
af: Wil u %s vervang met die VPN-verbinding wat u nou stoor?

en: Domain Administrator Login
af: Aanmelding as domein se administrateur

en: Done!
af: Klaar!

en: Double click, middle button
af: Dubbelklik, middelknoppie

en: Double click, primary button
af: Dubbelklik, primêre knoppie

en: Double click, secondary button
af: Dubbelklik, sekondêre knoppie

en: Double-Click Delay
af: Wagtyd vir dubbelklik

en: Double-click timeout
af: Dubbelklik-uitteltyd

en: Drag displays to match your setup. The top bar is placed on the primary display.
af: Trek die skerms om te lyk soos jou werklike skerm uitleg. Die balk bo aan die skerm word slegs vertoon op die primere skerm.

en: Drip
af: Drup

en: Driver
af: Aandrywer

en: Dynamic WEP (802.1x)
af: Dinamiese WEP (802.1x)

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
af: Elke toestel benodig 'n kleurprofiel wat op datum is om sy kleur te bestuur.

en: Edge Scrolling
af: Rol op die rand

en: Eject
af: Uitskiet

en: Embed GhostScript fonts only
af: Bed slegs GhostScript-lettertipes in

en: Empty
af: Pap

en: Empty all items from Trash?
af: Skrap alle items uit die asblik?

en: Enable Fingerprint Login
af: Aktiveer aanmelding met vingerafdruk

en: Enable color management for %s
af: Aktiveer kleurbestuur vir %s

en: Enable or disable remote login
af: Aktiveer of deaktiveer afgeleë aanmelding

en: Enable verbose mode
af: Aktiveer spraaksame modus

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: English (United Kingdom)
af: Engels (Verenigde Koninkryk)

en: Enrolling fingerprints
af: Besig om fingerafdrukke in te skryf

en: Enter a network address or search for a printer
af: Tik 'n netwerkadres of soek vir 'n drukker

en: Enter new shortcut to change <b>%s</b>.
af: Voeg 'n nuwe kortpad by om <b>%s</b> te verander.

en: Enter the new shortcut
af: Voer 'n nuwe kortpad in

en: Enter username and password to view printers on %s.
af: Voer u gebruikersnaam en wagwoord in om beskikbare drukkers op %s te sien.

en: Enter username and password to view printers on Print Server.
af: Voer u gebruikernaam en wagwoord in om beskikbare drukkers op bediener te sien.

en: Enterprise
af: Onderneming

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
af: Onderneming-aanmelding maak dat 'n bestaande, sentraal bestuurde gebruikerrekening op dié toestel gebruik kan word. U kan ook die rekening gebruik om toegang tot maatskapy hulpbronne op die internet te kry.

en: Eraser Pressure Feel
af: Uitveër druk gevoel

en: Error removing account
af: Kon nie rekening verwyder nie

en: Existing connection was assumed
af: Het aangeneem daar is 'n bestaande verbinding

en: Export VPN connection
af: Voer VPN-verbinding uit

en: FTP proxy port
af: FTP-instaanpoort

en: Failed to add account
af: Kon nie 'n rekening byvoeg nie

en: Failed to add new printer.
af: Kon nie nuwe drukker byvoeg nie.

en: Failed to contact the accounts service
af: Kon nie die rekeningediens kontak nie

en: Failed to delete user
af: Kon nie gebruiker skrap nie

en: Failed to join domain
af: Kon nie by domein aansluit nie

en: Failed to log into domain
af: Kon nie by domein aanmeld nie

en: Failed to register account
af: Kon nie rekening registreer nie

en: Failed to register with the requested network
af: Kon nie registreer met die aangevraagde netwerk nie

en: Failed to revoke remotely managed user
af: Kon nie afstand bestuurde gebruiker skrap nie

en: Failed to select the specified APN
af: Kon nie die gespesifiseerde APN kies nie

en: Failed to upload file: %s
af: Kon nie die lêer oplaai nie: %s

en: February
af: Februarie

en: File Sharing
af: Lêerdeling

en: Firm
af: Ferm

en: Firmware for the device may be missing
af: Fermware vir die toestel ontbreek moontlik

en: Firmware missing
af: Fermware ontbreek

en: Five clicks, GEGL time!
af: Vyf kliks, GEGL tyd!

en: Flash the _window title
af: Flits die _venstertitel

en: Flash the entire _screen
af: Flits die _hele skerm

en: Folders
af: Gidse

en: Forever
af: Permanent

en: Forget Connection
af: Vergeet verbinding

en: Formats
af: Formate

en: Forward
af: Vorentoe

en: From
af: Van

en: From theme
af: Vanaf tema

en: Full Screen
af: Volskerm

en: Full-screen display correction not possible with this profile
af: Volskermkorrigering van skerm is nie moontlik met dié profiel nie

en: Fully charged
af: Volgelaai

en: GNOME Control Center
af: GNOME-beheersentrum

en: Gateway
af: Deurgang

en: General
af: Algemeen

en: GhostScript pre-filtering
af: GhostScript-voor-filtrering

en: Glass
af: Glas

en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
af: google;facebook;twitter;yahoo;web;aanlyn;klets;kalender;pos;kontak;owncloud;kerberos;IMAP;SMTP;pocket;readitlater;

en: Graphics
af: Grafika

en: HD DVD video disc
af: HD-DVD-videoskyf

en: HTTP proxy port
af: HTTP-instaanpoort

en: HTTPS proxy port
af: HTTPS-instaanpoort

en: H_TTPS Proxy
af: H_TTPS-instaanbediener

en: Hardware
af: Hardeware

en: Hardware Address
af: Hardewareadres

en: Hardware Airplane Mode is on
af: Hardewarevlugmodus is aan

en: Hearing
af: Hoor

en: Help
af: Hulp

en: Hibernate
af: Hiberneer

en: High contrast on or off
af: Skakel hoë kontras aan of af

en: Home
af: Tuis

en: Home folder
af: Tuisgids

en: Hour
af: Uur

en: IP Address
af: IP-adres

en: IP configuration expired
af: IP-opstelling het verval

en: IP configuration failed
af: IP-opstelling het misluk

en: IPv4 Address
af: IPv4-adres

en: IPv6 Address
af: IPv6-adres

en: IPv_4 Method
af: IPv_4 Metode

en: IPv_6 Method
af: IPv_6 Metode

en: I_dentity
af: I_dentiteit

en: Identity
af: Identiteit

en: Ignores fast duplicate keypresses
af: Ignoreer duplikaatsleutels kort na mekaar

en: Import from file…
af: Voer vanaf lêer in…

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
af: Om die maatskappy se aanmeldstelsel te kan gebruik, moet hierdie rekenaar aan die
    domein gekoppel wees. Laat u netwerkadministrateur
    hul domeinwagwoord hier invul.

en: In use
af: In gebruik

en: Increase text size
af: Vergroot teks

en: Infrastructure
af: Infrastruktuur

en: Ink Level
af: Inkvlak

en: Inner _authentication
af: Binne _verifikasie

en: Input
af: Toevoer

[ctx: Input Source]
en: Other
af: Ander

en: Input Source Options
af: Keuses vir toevoerbronne

en: Input Sources
af: Toevoerbronne

en: Input level:
af: Toevoervlak:

en: Input methods can’t be used on the login screen
af: Toevoermetodes kan nie gebruik word op die aanmeldskerm nie

en: Install PPD File…
af: Verskaf PPD-lêer…

en: Invalid password, please try again
af: Verkeerde wagwoord. Probeer gerus weer

en: It is not possible to access the Internet through your wireless while the hotspot is active.
af: Dis nie moontlik om deur die draadloos internettoegang te kry terwyl die kuberkol aktief is nie.

en: It is possible to keep the home directory, mail spool and temporary files around when deleting a user account.
af: Dit is moontlik om die tuisgids, pos-spool-gids en tydelike lêers te hou wanneer 'n gebruiker se rekening geskrap word.

en: January
af: Januarie

en: JetDirect Printer
af: JetDirect-drukker

en: Join Displays
af: Koppel skerms

en: July
af: Julie

en: June
af: Junie

en: Keep aspect ratio (letterbox):
af: Behou beeldverhouding (breedbeeld)

en: Key presses repeat when key is held down.
af: Sleuteldrukke herhaal wanneer sleutel ingehou word.

en: Keyboard Shortcuts
af: Sleutelbordkortpaaie

en: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Contrast;Zoom;Screen;Reader;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Assist;Repeat;Blink;
af: sleutelbord;muis;a11y;toeganklikheid;kontras;zoem;skerm;leser;teks;lettertipe;grootte;accessx;kleefsleutels;stadige;sleutels;bons;dubbel;klik;vertraag;help;herhaal;flikker;

en: Known Wi-Fi Networks
af: Bekende Wi-Fi netwerke

en: LCD (CCFL backlight)
af: LCD (CCFL-agterlig)

en: LCD (RGB LED backlight)
af: LCD (RGB LED-agterlig)

en: LCD (white LED backlight)
af: LCD (wit LED-agterlig)

en: LPD Printer
af: LPD-drukker

en: Landscape
af: Landskap

en: Language
af: Taal

en: Language;Layout;Keyboard;Input;
af: taal;uitleg;sleutelbord;toevoer;

en: Laptop Screen
af: Skootrekenaar se skerm

en: Last Login
af: Laas aangemeld

en: Last Used
af: Laas gebruik

en: Last Week
af: Verlede week

en: Last used
af: Laas gebruik

en: Launch calculator
af: Lanseer sakrekenaar

en: Launch email client
af: Lanseer e-poskliënt

en: Launch help browser
af: Laat loop hulpblaaier

en: Launch media player
af: Lanseer mediaspeler

en: Launch web browser
af: Lanseer webblaaier

en: Launchers
af: Lanseerders

en: Learn more
af: Meer inligting

en: Learn more about color management
af: Meer oor kleurbestuur

en: Left
af: Links

en: Left Half
af: Linkerhelfte

en: Left little finger
af: Linkerpinkie

en: Left middle finger
af: Linkermiddelvinger

en: Left ring finger
af: Linkerringvinger

en: Left thumb
af: Linkerduim

en: Left+Right Alt
af: Linker+Regter Alt

en: Left-Handed Orientation
af: Linkshandige oriëntasie

en: Line busy
af: Lyn beset

en: Link speed
af: Skakelspoed

en: Link-Local Only
af: Skakel slegs plaaslik

en: Link-local only
af: Skakel slegs plaaslik

en: List possible panel names and exit
af: Druk 'n lys van moontlike panneelname en sluit af

en: Loading drivers database…
af: Laai tans drywerdatabasis…

en: Location
af: Ligging

en: Location Services
af: Liggingdienste

en: Location services allow applications to know your location. Using Wi-Fi and mobile broadband increases accuracy.
af: Liggingdienste laat programme toe om jou ligging te weet. Die gebruik van Wi-Fi en mobiele breëband verhoog akkuraatheid.

[ctx: Location services status]
en: Off
af: Af

[ctx: Location services status]
en: On
af: Aan

en: Location: %s
af: Ligging: %s

en: Lock screen
af: Sluit skerm

en: Lock screen _after blank for
af: S_luit skerm ná

en: Log out
af: Meld af

en: Logged in
af: Aangemeld

en: Login _Screen
af: Aanmeld_skerm

en: Login settings are used by all users when logging into the system
af: Aanmeldinstellings word deur alle gebruikers gebruik wanneer hulle by die stelsel aanmeld

en: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;
af: aanmeld;naam;vingerafdruk;embleem;gesig;wagwoord;

en: Long Edge (Standard)
af: Lang kant (standaard)

en: Low on a marker supply
af: Merkervoorraad is laag

en: Low on developer
af: Ontwikkelingvloeistof is min

en: Low on paper
af: Papier is min

en: Low on toner
af: Poeierink is min

en: Lower Button
af: Onderste knoppie

en: MSCHAPv2 (no EAP)
af: MSCHAPv2 (geen EAP)

en: M_usic
af: M_usiek

en: Magnifier
af: Vergrootglas

en: Magnifier Position:
af: Vergrootglas se ligging:

en: Magnifier _extends outside of screen
af: V_ergrootglas gaan verby die skerm

en: Magnifier cursor _pushes contents around
af: Vergrootglas se wyser s_kuif die inhoud rond

en: Magnifier cursor moves with _contents
af: Vergrootglas se wyser skuif saam met i_nhoud

en: Make available to _other users
af: Maak beskikbaar aan _ander gebruikers

en: Make available to other users
af: Maak beskikbaar aan ander gebruikers

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
af: Maak sien, hoor, tik, wys en klik makliker

en: Make sure you have a Wi-Fi adapter plugged and turned on
af: Versker dat die Wi-Fi-passtuk ingeprop en angeskakel is

en: Manage user accounts
af: Bestuur gebruikerrekeninge

en: Manual
af: Handmatig

en: Manufacturer
af: Vervaardiger

en: Map Buttons
af: Koppel knoppies

en: Map Buttons…
af: Koppel knoppies…

en: Map buttons to functions
af: Koppel knoppies aan funksies

en: Map to Monitor…
af: Koppel aan Skerm…

en: Map to single monitor
af: Koppel aan 'n enkele skerm

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: Measurement
af: Mates

en: Media Independent Interface (MII)
af: Media Onafhankilike Koppelvlak (MOK)

en: Media Sharing
af: Mediadeling

en: Media player
af: Mediaspeler

en: Memory
af: Geheue

en: Metric
af: Mates

en: Middle Mouse Button Click
af: Middel muisklik

en: Minute
af: Minuut

en: Mirror
af: Dupliseer

en: Mis-click detected, restarting…
af: Mis-klik bespeur, herbegin…

en: Modem initialization failed
af: Inisialisering van modem het misluk

en: Modem not found
af: Modem nie gevind nie

en: Modifiers-only switch to next source
af: Wysigers verander slegs na volgende bron

en: Month
af: Maand

en: More…
af: Meer…

en: Motion _threshold:
af: _Bewegingsdrempel:

en: Mouse
af: Muis

en: Mouse Speed
af: Muisspoed

en: Move Down
af: Skuif af

en: Move Up
af: Skuif op

en: Move input source down
af: Skuif toevoerbron af

en: Move input source up
af: Skuif toevoerbron op

en: Move your calibration device to the calibrate position and press “Continue”
af: Skuif die kalibreertoestel na die kalibreerposisie en druk "Gaan voort"

en: Move your calibration device to the surface position and press “Continue”
af: Skuif die kalibreertoestel na die oppervlakposisie en druk "Gaan voort"

en: My Home Network
af: Huisnetwerk

en: Name
af: Naam

en: Native to display
af: Ingebou in die skerm

en: Natural Scrolling
af: Natuurlike rol

en: Netmask
af: Netmasker

en: Network
af: Netwerk

en: Network Name
af: Netwerknaam

en: Network Proxy
af: Netwerkinstaner

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
af: Netwerkbesonderhede vir die gekose netwerke sal verloor word, insluitend wagwoorde en enige eie opstelling.

en: Network proxy
af: Netwerkinstaner

en: Network registration denied
af: Netwerkregistrasie geweier

en: Network registration timed out
af: Netwerkregistrasie het uitgetel

en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;
af: netwerk;draadloos;Wi-Fi;wifi;LAN;breeband;DNS;

en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;
af: netwerk;draadloos;Wi-Fi;IP;LAN;instaanbediener;WAN;breëband;modem;bluetooth;vpn;brug;DNS;

en: NetworkManager needs to be running
af: NetworkManager moet loop

en: NetworkManager needs to be running.
af: NetworkManager moet loop.

en: Networks
af: Netwerke

en: Never
af: Nooit

en: New Profile
af: Nuwe profiel

en: New shortcut…
af: Nuwe kortpad…

en: Next track
af: Volgende snit

en: Night Light
af: Naglig

en: Night light makes the screen color warmer. This can help to prevent eye strain and sleeplessness.
af: Naglig maak die skermkleur warmer. Dit kan help om oog stremming en slapeloosheid te voorkom.

en: No Active Jobs
af: Geen aktiewe take

en: No Active Printer Jobs
af: Geen aktiewe druktake nie

en: No Bluetooth Found
af: Geen Bluetooth-hardeware gevind nie

en: No CA certificate is _required
af: Geen CA sertifikaat word _benodig nie

en: No Desktop Background
af: Geen werkskermagtergrond

en: No Pictures Found
af: Geen prente gevind nie

en: No Printers Found
af: Geen drukkers gevind nie

en: No Wi-Fi Adapter Found
af: Geen Wi-Fi passtukke gevind nie

en: No application is currently playing or recording audio.
af: Geen toepassing wat tans oudio speel of opneem nie.

en: No applications found
af: Geen toepassings gevind nie

en: No carrier could be established
af: Geen draer kon vasgestel word nie

en: No dial tone
af: Geen luitoon nie

en: No input source selected
af: Geen toevoerbronne gekies nie

en: No input sources found
af: Geen toevoerbronne gevind nie

en: No internet connection — connect to set up new online accounts
af: Geen internet verbinding. Koppel aan die internet om aanlyn rekeninge by te voeg

en: No keyboard shortcut found
af: Geen sleutelbord kortpad gevind nie

en: No languages found
af: Geen tale gevind nie

en: No networks selected for sharing
af: Geen netwerke gekies vir deling nie

en: No pre-filtering
af: Geen filtrering vooraf nie

en: No printers
af: Geen drukkers nie

en: No regions found
af: Geen streke gevind nie

en: No results found
af: Geen resultate gevind nie

en: No stylus found
af: Geen pen gevind nie

en: No such domain or realm found
af: Geen domein of gebied gevind nie

en: No suitable driver found
af: Geen gepaste drywer gevind nie

en: No supported way to authenticate with this domain
af: Geen ondersteunde manier om met hierdie domein te verifieer nie

en: No tablet detected
af: Geen tablet bespeur nie

en: None
af: Geen

en: Not calibrated
af: Nie gekalibreer nie

en: Not connected
af: Nie gekoppel nie

en: Not searching for networks
af: Soek nie tans vir netwerke nie

en: Not set up
af: Nie opgestel nie

en: Nothing
af: Doen niks

en: Notification _Popups
af: Kennisgewing_baniere

en: Notifications will continue to appear in the notification list when popups are disabled.
af: Kennisgewings sal aanhou om in die kenisgewing lys vertoon te word as baniere gedeaktiveer word.

en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
af: kennisgewings;banier;boodskap;

en: Numbers
af: Getalle

en: OS name
af: Bedryfstelsel naam

en: OS type
af: Tipe bedryfstelsel

en: October
af: Oktober

en: Off
af: Af

en: On
af: Aan

en: On _Battery Power
af: Op _batterykrag

en: One Sided
af: Een kant

[ctx: Online Account]
en: Other
af: Ander

en: Oops, something has gone wrong. Please contact your software vendor.
af: Oeps! Iets het foutgeloop. Kontak die sagtewareverskaffer.

en: Open System
af: Oop stelsel

en: Open cover
af: Open deksel

en: Open door
af: Oop deur

en: Open folder
af: Open gids

en: Options…
af: Keuses…

en: Orientation
af: Oriëntasie

en: Other
af: Ander

en: Other Media
af: Ander media

en: Other…
af: Ander…

en: Out of a marker supply
af: Merkervoorraad is klaar

en: Out of developer
af: Ontwikkelingvloeistof is op

en: Out of paper
af: Papier is op

en: Out of toner
af: Poeierink is op

en: Output
af: Afvoer

en: Output Tray
af: Afvoerrakkie

en: Output:
af: Afvoer:

en: PAC _file
af: PAC-_lêer

en: PAC files (*.pac)
af: PAC-lêers (*.pac)

en: PEAP _version
af: PEAP-_weergawe

en: PIN check failed
af: PIN-kontrole het misluk

en: PM
af: NM

en: PPP failed
af: PPP het misluk

en: PPP service disconnected
af: PPP-diens het ontkoppel

en: PPP service failed to start
af: PPP-diens kon nie begin nie

en: Pages per side
af: Bladsye per kant

en: Panel to display
af: Paneel om te wys

en: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;
af: paneel;projektor;xrandr;skerm;resolusie;verfris;monitor;nag;lig;blou;rooiverskuiwing;kleur;sonsondergang;sonsopkoms;

en: Paper
af: Papier

en: Paper Source
af: Papierbron

en: Paper Type
af: Papiertipe

en: Parallel Port
af: Parallelle poort

en: Password
af: Wagwoord

en: Password could not be changed
af: Wagwoord kon nie verander word nie

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
af: 'n Wagwoord wat nie die gebruikernaam bevat nie sal sterker wees.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
af: Goeie wagwoord! Meer letters, syfers en leestekens sal dit selfs nog sterker maak.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
af: Meng hoof- en kleinletters en gebruik 'n syfer of twee.

[ctx: Password hint]
en: Password needs to be longer. Try to add more letters, numbers and punctuation.
af: Die wagwoord moet langer wees. Probeer om 'n mengsel van letters, syfers en leestekens te gebruik.

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
af: Die nuwe wagwoord moet verskil van die oue.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
af: Probeer om sommige letters en syfers te verander.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
af: Probeer om die wagwoord nog meer te verander.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
af: Vermy eerder algemene woorde.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
af: Probeer om nie bestaande woorde te skommel nie.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
af: Probeer om nie die selfde karakter te herhaal nie.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
af: Probeer om nie die selfde tipe karakter te herhaal nie: meng eerder letters, syfers en leestekens.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
af: Bly eerder weg van patrone soos 1234 of abcd.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
af: Vermy sommige van die woorde in die wagwoord.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
af: Vermy die gebruik van u naam in die wagwoord.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
af: Probeer om 'n mengsel van letters, syfers en leestekens te gebruik.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
af: Probeer om meer kleinletters te gebruik.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
af: Probeer om meer syfers te gebruik.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
af: Probeer om meer karakters soos leestekens te gebruik.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
af: Probeer om meer hoofletters te gebruik.

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
af: Rekening gedeaktiveer

[ctx: Password mode]
en: None
af: Geen

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
af: Moet by volgende aanmelding gestel word

en: Passwords do not match.
af: Wagwoorde stem nie ooreen nie.

en: Pause playback
af: Laat wag terugspeel

en: Peak detect
af: Spitsbespeuring

en: Personal digital assistant
af: Persoonlike digitale assistent

en: Picture CD
af: Prente-CD

en: Pictures
af: Prente

en: Place your calibration device over the square and press “Start”
af: Plaas die kalibreertoestel oor die vierkant en druk "Begin"

en: Places
af: Plekke

en: Play (or play/pause)
af: Speel (of speel/wag)

en: Please choose another password.
af: Kies asseblief 'n ander wagwoord.

en: Please contact your system administrator for help.
af: Kontak u stelseladministrateur vir hulp.

en: Please make sure that the AccountService is installed and enabled.
af: Maak asb. seker dat die AccountService korrek geïnstalleer en geaktiveer is.

en: Please move your stylus to the proximity of the tablet to configure it
af: Beweeg jou pen naby aan die tablet om dit in te stel

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
af: Prop die Wacom-tablet in en skakel dit aan

en: Please restart when the problem is resolved.
af: Herbegin die toestel as die probleem opgelos is.

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
af: Stel die skerm se helderheid soos u dit tipies gebruik. Kleurbestuur sal akkuraatste wees by die helderheidsvlak.

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet.
af: Raak asseblief aan die teikenmerkers soos dit verskyn om die tablet te kalibreer.

en: Please type your current password again.
af: Tik asseblief die huidige wagwoord weer.

en: Plug in a dongle to use Bluetooth.
af: Prop 'n passtuk in om Bluetooth te gebruik.

en: Pointing & Clicking
af: Wys en klik

en: Portrait
af: Portret

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
af: PostScript-drukkerbeskrywings (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

en: Power
af: Krag

en: Power Off
af: Skakel af

en: Power Saving
af: Kragbesparing

en: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;
af: krag;slaap;sluimer;hiberneer;battery;helderheid;verdof;blanko;monitor;DPMS;onaktief;

en: Preferences
af: Voorkeure

en: Preferences;Settings;
af: voorkeure;instelling;opstelling;

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Press Esc to cancel or Backspace to reset the keyboard shortcut.
af: Druk Esc om te kanselleer of Backspace om die sleutelbordkortpaaie te herstel.

en: Preview
af: Voorskou

en: Previous track
af: Vorige snit

en: Primary Button
af: Primêre knoppie

en: Primary Display
af: Primêre skerm

en: Printer Default
af: Drukker se verstek

en: Printer Details
af: Drukker Besonderhede

[ctx: Printer Option Group]
en: Advanced
af: Gevorderd

[ctx: Printer Option Group]
en: Color
af: Kleur

[ctx: Printer Option Group]
en: Finishing
af: Afwerking

[ctx: Printer Option Group]
en: General
af: Algemeen

[ctx: Printer Option Group]
en: Image Quality
af: Beeldkwaliteit

[ctx: Printer Option Group]
en: Installable Options
af: Installeerbare keuses

[ctx: Printer Option Group]
en: Job
af: Taak

[ctx: Printer Option Group]
en: Page Setup
af: Bladsyopstelling

[ctx: Printer jobs dialog title]
en: %s — Active Jobs
af: %s - Aktiewe Take

en: Printer “%s” has been deleted
af: Die drukker "%s" is verwyder

en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
af: drukker;tou;druk;papier;ink;toner;

en: Printing Options
af: Drukker Instellings

en: Privacy
af: Privaatheid

en: Privacy Policy
af: Privaatheidbeleid

en: Private _key
af: Privaats_leutel

en: Problem Reporting
af: Probleemrapportering

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
af: Probleme teëgekom. Die profiel gaan dalk nie werk nie. <a href="">Wys besonderhede.</a>

en: Processor
af: Verwerker

en: Profile %d
af: Profiel %d

en: Profile Name
af: Profielnaam

en: Profile Name:
af: Profielnaam:

en: Profile Whitepoint
af: Profiel se witpunt

[ctx: Profile quality]
en: High Quality
af: Hoë kwaliteit

[ctx: Profile quality]
en: Low Quality
af: Lae kwaliteit

[ctx: Profile quality]
en: Medium Quality
af: Medium kwaliteit

en: Profile successfully created!
af: Profiel is suksesvol geskep!

en: Projector
af: Projektor

en: Protect your personal information and control what others might see
af: Beskerm persoonlike inligting en bepaal wat anders moontlik kan sien

en: Protected EAP (PEAP)
af: Beskermde EAP (PEAP)

en: Provider
af: Verskaffer

en: Purge Trash & Temporary Files
af: Permanente uitvee en tydelike lêers

en: Purge _After
af: Vee permament uit n_a

en: Puts a delay between when a key is pressed and when it is accepted
af: Wag 'n rukkie tussen wanneer 'n sleutel gedruk word en wanneer dit aanvaar word

en: Quality
af: Kwaliteit

en: Quit
af: Sluit af

en: R_epeat Keys
af: H_erhaalsleutels

en: Record a short screencast
af: Neem 'n kort skermvideo op

en: Refresh Rate
af: Verfristempo

en: Remembering your history makes things easier to find again. These items are never shared over the network.
af: Deur geskiedenis te onthou, kan dinge makliker weer gevind word. Hierdie items word nooit oor die netwerk gedeel nie.

en: Remote Login
af: Afgeleë aanmelding

en: Removable Media
af: Verwyderbare media

en: Remove
af: Verwyder

en: Remove Account
af: Verwyder rekening

en: Remove Connection Profile
af: Verwyder verbindingprofiel

en: Remove Printer
af: Verwyder drukker

en: Remove User…
af: Verwyder gebruiker…

en: Remove VPN
af: Verwyder VPN

en: Remove all details relating to this network and do not try to automatically connect to it.
af: Verwyder alle besonderhede wat met dié netwerk te doen het en moenie weer outomaties daaraan probeer koppel nie.

en: Remove input source
af: Verwyder toevoerbron

en: Repeat Keys
af: Herhaalsleutels

en: Repeat keys delay
af: Wagtyd vir herhaalsleutels

en: Repeat keys speed
af: Herhaalsleutelspoed

en: Replace
af: Vervang

en: Requires Internet connection
af: Internetverbinding is nodig

en: Requires internet access
af: Internet toegang is nodig

en: Requires writable media
af: Skryfbare media is nodig

en: Reset All
af: Herstel alles

en: Reset All Shortcuts?
af: Skrap alle kortpaaie?

en: Reset All…
af: Stel alles terug…

en: Reset all shortcuts to their default keybindings
af: Herstel alle kortpaaie na hul oorspronklike sleutelbindinge

en: Reset the settings for this connection to their defaults, but remember as a preferred connection.
af: Stel die instellings vir dié verbinding terug, maar onthou dit as 'n voorkeurverbinding.

en: Reset the shortcut to its default value
af: Herstel die kortpad na sy oorspronklike waarde

en: Resetting the shortcuts may affect your custom shortcuts. This cannot be undone.
af: Die herstel van alle kortpaaie mag jou pasgemaakte kortpaaie affekteer. Die aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Resolution
af: Resolusie

en: Restart
af: Herbegin

en: Restart Filter
af: Herbegin filter

en: Restart Now
af: Herbegin nou

en: Restart the session for changes to take effect
af: Die sessie moet herbegin word sodat veranderinge kan neerslag vind

en: Restart this computer and boot your normal operating system.
af: Herbegin die rekenaar en begin die normale bedryfstelsel.

en: Restart…
af: Herbegin…

en: Retain _History
af: Behou _geskiedenis

en: Reverse landscape
af: Omgekeerde landskap

en: Reverse portrait
af: Omgekeerde portret

en: Right
af: Regs

en: Right Half
af: Regterhelfte

en: Right Mouse Button Click
af: Regter muisklik

en: Right little finger
af: Regterpinkie

en: Right middle finger
af: Regtermiddelvinger

en: Right ring finger
af: Regterringvinger

en: Right thumb
af: Regterduim

en: Routes
af: Roetes

en: SIM Card not inserted
af: SIM-kaart nie in nie

en: SIM Pin required
af: SIM-PIN benodig

en: SIM Puk required
af: SIM-PUK benodig

en: SIM wrong
af: SIM verkeerd

en: S_ecurity
af: S_ekuriteit

en: S_low Keys
af: Stadige s_leutels

en: Save Profile
af: Stoor profiel

en: Save a screenshot of a window to $PICTURES
af: Stoor 'n skermskoot van 'n venster na $PICTURES

en: Save a screenshot of an area to $PICTURES
af: Stoor 'n skermskoot van 'n area na $PICTURES

en: Save a screenshot to $PICTURES
af: Stoor 'n skermskoot na $PICTURES

en: Scale
af: Skaleer

en: Schedule
af: Skeduleer

en: Screen
af: Skerm

en: Screen Calibration
af: Skermkalibrering

en: Screen Lock
af: Skermslot

en: Screen Reader
af: Skermleser

en: Screen Sharing
af: Skermdeling

en: Screen Turns Off
af: Skerm afskakel

en: Screen _Keyboard
af: S_kermsleutelbord

en: Screen _Reader
af: Ske_rmleser

en: Screen sharing allows remote users to view or control your screen by connecting to <a href="vnc://%s">vnc://%s</a>
af: Laat afgeleë gebruikers toe om die skerm te sien of te beheer deur te koppel aan: <a href="vnc://%s">vnc://%s</a>

en: Screenshots
af: Skermskote

en: Scrolling moves the content, not the view.
af: Rol skuif die inhoud, nie die aansig nie.

en: Search
af: Soek

en: Search Locations
af: Soekliggings

en: Search for Drivers
af: Soek vir 'n drywerprogramatuur

en: Search for a city
af: Soek vir 'n stad

en: Search for the string
af: Soek na die string

en: Search;Find;Index;Hide;Privacy;Results;
af: soek;vind;indeks;versteek;privaatheid;resultate;

en: Searching for Printers
af: Soek tans vir drukkers

en: Searching for preferred drivers…
af: Soek tans vir voorkeurdrywers…

en: Secondary click delay
af: Sekondêre klikwagtyd

en: Secrets were required, but not provided
af: Geheime was nodig, maar is nie verskaf nie

en: Security
af: Sekuriteit

en: Security type
af: Sekuriteitstipe

en: Seeing
af: Sien

en: Select
af: Kies

en: Select Background
af: Kies Agtergrond

en: Select ICC Profile File
af: Kies lêer met ICC-profiel

en: Select Location
af: Kies ligging

en: Select PPD File
af: Kies PPD-lêer

en: Select Printer Driver
af: Kies 'n drukkerdrywer

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
af: Selekteer 'n skerm teiken witpunt. Meeste skerms moet gekalibreer word na 'n D65 verligting.

en: Select an application for audio CDs
af: Kies 'n toepassing vir oudio-CD's

en: Select an application for software CDs
af: Kies 'n toepassing vir sagteware-CD's

en: Select an application for video DVDs
af: Kies 'n toepassing vir video-DVD's

en: Select an application to run when a camera is connected
af: Kies 'n toepassing om uit te voer wanneer 'n kamera ingeprop word

en: Select an application to run when a music player is connected
af: Kies 'n toepassing om uit te voer wanneer 'n musiekspeler ingeprop word

en: Select file to import
af: Kies lêer om in te voer

en: Select from Database…
af: Kies uit 'n databasis…

en: Select how media should be handled
af: Kies hoe die media hanteer moet word

en: Select how other media should be handled
af: Kies hoe ander media hanteer moet word

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
af: Kies die sensortoestel om te gebruik vir kalibrering.

en: Select the type of display that is connected.
af: Kies die tipe skerm wat ingeprop is.

en: Select your display language, formats, keyboard layouts and input sources
af: Kies die vertoontaal, formate, sleutelborduitlegte en toevoerbronne

en: Selecting finger
af: Kies 'n vinger

en: Sending reports of technical problems helps us improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data.
af: Verslae oor tegniese probleme help ons om %s te verbeter. Verslae word anoniem gestuur en word gesuiwer van persoonlike data.

en: Sending us information about which software you use helps us provide you with more accurate recommendations. It also helps us to improve our software.
    
    All the information we collect is made anonymous, and we will never share your data with third parties.
af: Inligting wat u stuur oor watter sagteware u gebruik, help ons om meer akkurate voorstelle te maak. Dit help ook om ons sagteware te verbeter.
    
    Al die inligting wat ons versamel word anoniem gemaak, en ons sal nooit u data deel met derde partye nie.

en: Separate IP addresses with commas
af: Verdeel IP adresse met kommas

en: Serial Port
af: Seriepoort

en: Server requires authentication
af: Bediener nodig verifikasie

en: Session Ended
af: Sessie is begin

en: Session Started
af: Sessie is beëindig

en: Set
af: Kies

en: Set Custom Shortcut
af: Stel 'n pasgemaakte kortpad

en: Set Shortcut
af: Stel Kortpad

en: Set Shortcut…
af: Nuwe Kortpad…

en: Set a password _now
af: Stel 'n wagwoord _nou in

en: Set a password now
af: Stel 'n wagwoord nou in

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
af: Stel knoppiekoppelings en pas pengevoeligheid vir grafiese tablette aan

en: Set this profile for all users on this computer
af: Stel dié profiel vir alle gebruikers op dié rekenaar

en: Sets the order of physical buttons on mice and touchpads.
af: Stel die volgorde van fisiese knoppies op muise en raakblaaie.

en: Settings
af: Instellings

en: Settings for the selected device:
af: Instellings vir die gekose toestel:

en: Share music, photos and videos over the network.
af: Deel musiek, foto's en video's oor die netwerk.

en: Shared Key
af: Gedeelde sleutel

en: Shared connection service failed
af: Gedeelde verbinding diens het gebreek

en: Shared connection service failed to start
af: Gedeelde verbinding diens kon nie begin nie

en: Shared with other computers
af: Gedeel met ander rekenaars

en: Sharing
af: Deling

en: Sho_w key
af: _Wys sleutel

en: Sho_w password
af: _Wys wagwoord

en: Short Edge (Flip)
af: Kort kant (swaai om)

en: Shortcut
af: Kortpad

en: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;
af: kortpad;werkspasie;venster;verander;grootte;zoem;kontras;invoer;bron;sluit;volume;

en: Should match the web address of your login provider.
af: Moet pas by die webadres van die rekeningverskaffer.

en: Show P_assword
af: Wys w_agwoord

en: Show _Notifications
af: Wys ke_nnisgewings

en: Show color profiles for %s
af: Wys kleurprofiele vir %s

en: Show input source keyboard layout
af: Wys sleutelborduitleg van toevoerbron

en: Show the overview
af: Wys die oorsig

en: Shut the laptop lid
af: Vou die skootrekenaar toe

en: Signal Strength
af: Seinsterkte

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
af: Uitstekend

[ctx: Signal strength]
en: Good
af: Goed

[ctx: Signal strength]
en: None
af: Geen

[ctx: Signal strength]
en: Ok
af: Redelik

[ctx: Signal strength]
en: Weak
af: Swak

en: Single Display
af: Enkel skerm

en: Single click, middle button
af: Enkelklik, middelknoppie

en: Single click, primary button
af: Enkelklik, primêre knoppie

en: Single click, secondary button
af: Enkelklik, sekondêre knoppie

en: Slow keys typing delay
af: Stadige sleutels se tikwagtyd

en: Socks proxy port
af: SOCKS-instaanpoort

en: Soft
af: Sag

en: Software Usage
af: Sagtewaregebruik

en: Some services are disabled because of no network access.
af: Sommige dienste is gedeaktiveer weens 'n gebrek aan netwerktoegang.

en: Sorry! The system printing service
    doesn’t seem to be available.
af: Jammer! Die stelsel se drukdiens blyk
    nie beskikbaar te wees nie.

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
af: Jammer maar die gebruikersnaam is nie meer beskikbaar nie. Probeer gerus 'n ander een.

en: Sound
af: Klank

en: Sound Effects
af: Klankeffekte

en: Sound Keys
af: Klanksleutels

en: Sound Preferences
af: Klankvoorkeure

en: Sound and Media
af: Klank en media

en: Speaker Testing for %s
af: Luidsprekertoets vir %s

en: Speed
af: Spoed

en: Standard
af: Standaard

en: Standard Space
af: Standaardruimte

en: Status unknown
af: Status onbekend

en: Status unknown (missing)
af: Status onbekend (ontbreek)

en: Stop hotspot and disconnect any users?
af: Stop kuberkol en ontkoppel alle gebruikers?

en: Stop playback
af: Stop terugspeel

en: Stylus
af: Pen

en: Subwoofer
af: Basluidspreker

en: Summary
af: Opsomming

en: Sunset to Sunrise
af: Sonsondergang tot Sonsopkoms

en: Super Video CD
af: Super Video-CD

en: Super+Shift+Space
af: Super+Shift+Spasie

en: Super+Space
af: Super+Spasie

en: Supported ICC profiles
af: Ondersteunde ICC-profiele

en: Suspend
af: Sluimer

en: Suspend & Power Button
af: Sluimer en kragknoppie

en: Switch off to connect to a Wi-Fi network
af: Skakel af om aan 'n Wi-Fi-netwerk te koppel

en: Switch to next input source
af: Skakel na volgende toevoerbron

en: Switch to next source
af: Skakel na volgende bron

en: Switch to previous input source
af: Skakel na vorige toevoerbron

en: Switch to previous source
af: Skakel na vorige bron

en: Switching on the wireless hotspot will disconnect you from <b>%s</b>.
af: Deur die kuberkol aan te skakel, sal u ontkoppel van <b>%s</b>.

en: System
af: Stelsel

en: System Sounds
af: Stelselklanke

en: System policy prohibits use as a Hotspot
af: Stelselbeleid verbied die gebruik van 'n kuberkol

en: Tablet (absolute)
af: Tablet (absoluut)

en: Tablet Preferences
af: Tabletvoorkeure

en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
af: tablet;wacom;pen;uitveër;muis;

en: Tap to Click
af: Raak om te klik

en: Temporarily Disabled Until Tomorrow
af: Tydelik gestop tot die volgende dag

en: Test
af: Toets

en: Test Page
af: Toetsbladsy

en: Test Profile
af: Toetsprofiel

en: Test Your _Settings
af: Toet_s die instellings

en: Test page
af: Toetsbladsy

en: Test profile:
af: Toetsprofiel:

en: Testing event sound
af: Toets tans gebeurtenisklank

en: That login name didn’t work.
    Please try again.
af: Daardie gebruikernaam het nie gewerk nie.
    Probeer gerus weer.

en: That login password didn’t work.
    Please try again.
af: Daardie wagwoord het nie gewerk nie.
    Probeer gerus weer.

en: The Screen Lock protects your privacy when you are away.
af: Die skermslot beskerm u privaatheid wanneer u weg is.

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
af: Die VPN-verbinding "%s" kon nie uitgevoer word na %s nie.
    
    Fout: %s.

en: The control center is GNOME’s main interface for configuration of various aspects of your desktop.
af: Die beheersentrum is GNOME se plek vir die opstelling van verskeie aspekte van die werkskerm.

en: The device is already in use.
af: Die toestel is reeds in gebruik.

en: The device type is not currently supported.
af: Die toesteltipe word nie tans ondersteun nie.

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
af: Die lêer "%s" kon nie gelees word nie of die inligting vir VPN-verbinding word nie herken nie.
    
    Fout: %s.

en: The measuring instrument does not support printer profiling.
af: Die meetinstrument kan nie drukkerprofiele opstel nie.

en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
af: Die meetinstrument is nie bespeur nie. Maak seker dit is aangeskakel en korrek ingeprop.

en: The new password does not contain enough different characters
af: Die nuwe wagwoord bevat nie genoeg verskillende karakters nie

en: The new password has already been used recently.
af: Die nuwe wagwoord is reeds onlangs gebruik.

en: The new password is too short
af: Die nuwe wagwoord is te kort

en: The new password is too simple
af: Die nuwe wagwoord is te eenvoudig

en: The new password must contain numeric or special characters
af: Die nuwe wagwoord moet syfers of spesiale karakters bevat

en: The old and new passwords are the same
af: Die ou en nuwe wagwoorde is die selfde

en: The old and new passwords are too similar
af: Die ou en nuwe wagwoorde is te soortgelyk

en: The optical photo conductor is near end of life
af: Die optiese fotogeleier is naby die einde van sy funksionele lewe

en: The optical photo conductor is no longer functioning
af: Die optiese fotogeleier werk nie meer nie

en: The passwords do not match.
af: Die wagwoorde stem nie ooreen nie.

en: The profile could not be generated.
af: Die profiel kon nie gegenereer word nie.

en: The profile has been uploaded to:
af: Die profiel is opgelaai na:

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus.
af: Die skermleser lees die vertoonde teks soos die fokus verskuif.

en: The selected private key does not appear to be protected by a password. This could allow your security credentials to be compromised. Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
af: Die gekose privaatsleutel word klaarblyklik nie met 'n wagwoord beskerm nie. Dit kan dalk toelaat dat u sekuriteitsinligting gesteel word.  Kies asb. 'n wagwoordbeskermde privaatsleutel.
    
    ('n Privaatsleutel kan d.m.v. openssl met 'n wagwoord beskerm word)

en: The target whitepoint was not obtainable.
af: Die doel-witpunt was nie bereikbaar nie.

en: The username cannot start with a “-”.
af: 'n Gebruikernaam kan nie begin met 'n "-" nie.

en: The username is too long.
af: Die gebruikernaam is te lank.

en: The username should only consist of upper and lower case letters from a-z, digits and the following characters: . - _
af: Die gebruikernaam moet slegs bestaan uit hoof- en kleinletters (a-z), syfers en enige van die karakters '.', '-' en '_'

en: This Week
af: Dié week

en: This is not recommended for untrusted public networks.
af: Dié word nié aanbeveel vir onvertroude openbare netwerke nie.

en: This profile may no longer be accurate
af: Dié profiel is dalk nie meer akkuraat is nie

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
af: Hierdie gaan gebruik word as tuisgidsnaam en kan nie verander word nie.

en: Time Z_one
af: Tyds_one

en: Time Zone
af: Tydsone

en: Time _Format
af: Tyd_formaat

en: Times
af: Tye

en: Tip Pressure Feel
af: Punt druk gevoel

en: To
af: Tot

en: To change time or date settings, you need to authenticate.
af: Om datum of tyd verstellings te maak moet jy eers aanteken.

en: To create a user account,
    click the * icon first
af: Om 'n gebruikerrekening te skep,
    klik eers die *-ikoon

en: To delete the selected user account,
    click the * icon first
af: Om die gekose gebruikerrekening te skrap,
    klik eers die *-ikoon

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear.
af: Om 'n kortpad te wysig, kies die "Stuur sleutel" -aksie, druk die sleutelbordkortpad en hou die nuwe sleutels in of druk Backspace om te vee.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the “%s” device.
af: Om aanmelding met vingerafdruk te aktiveer moet u een van u vingerafdrukke stoor met die toestel "%s".

en: To make changes,
    click the * icon first
af: Om veranderinge te maak,
    klik eers die *-ikoon

en: Today
af: Vandag

en: Tools required for calibration are not installed.
af: Nodige gereedskap vir kalibrering is nie geïnstalleer nie.

en: Top Button
af: Boonste knoppie

en: Top Half
af: Boonste helfte

en: Touchpad
af: Raakblad

en: Touchpad (relative)
af: Raakblad (relatief)

en: Touchpad Speed
af: Raakblad se spoed

en: Tracking Mode
af: Opspoormodus

en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
af: raakblad;wyser;klik;kliek;raak;dubbel;knoppie;rolbal;rol;

en: Treats a sequence of modifier keys as a key combination
af: Hanteer opeenvolgende wysigersleutels as 'n sleutelkombinasie

en: Trigger a click when the pointer hovers
af: Registreer 'n klik wanneer die muiswyser sweef

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
af: Doen 'n sekondêre klik deur die primêre knoppie in te hou

en: Try a different search
af: Probeer 'n ander soektog

en: Try clicking, double clicking, scrolling
af: Probeer klik, dubbelklik, rol

en: Tunneled TLS
af: Getonnelde TLS

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
af: Skakel Bluetooth aan en af en koppel toestelle

en: Turn Off Airplane Mode
af: Skakel vlugmodus af

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
af: Skakel 'n Wi-Fi-kuberkol aan?

en: Turn VPN connection off
af: Skakel VPN-verbinding af

en: Turn Wi-Fi off
af: Skakel Wi-Fi af

en: Turn accessibility features on and off using the keyboard
af: Skakel toeganklikheidfunksies aan en af met die sleutelbord

en: Turn device off
af: Skakel toestel af

en: Turn off Wi-Fi to save power.
af: Skakel die Wi-Fi af om krag te spaar.

en: Turn off mobile broadband (3G, 4G, LTE, etc.) to save power.
af: Skakel selfoonbreëbandtoestelle (3G, 4G, LTE, ens.) af om krag te spaar.

en: Turn off the Airplane mode switch to enable Bluetooth.
af: Skakel die vlugmodusskakelaar af om Bluetooth te aktiveer.

en: Turn on to connect devices and receive file transfers.
af: Skakel aan om toestelle te koppel en lêers oor te dra.

en: Turn on-screen keyboard on or off
af: Skakel sleutelbord op die skerm aan of af

en: Turn screen reader on or off
af: Skakel skermleser aan of af

en: Turn zoom on or off
af: Skakel zoem aan of af

en: Twisted Pair (TP)
af: Gedraaide draadpaar (TP)

en: Two Sided
af: Albei kante

en: Two-finger Scrolling
af: Rol met twee vingers

en: Two-sided
af: Albei kante

en: Type the URL into your browser to download and install the profile.
af: Tik die URL in die webblaaier om die profiel af te laai en te installeer.

en: Typing
af: Tik

en: Typing Assist
af: Tik-assistent

en: Unable to detect any devices that can be color managed
af: Kan nie enige toestelle bespeur waarvoor kleur bestuur kan word nie

en: Unable to find the domain. Maybe you misspelled it?
af: Kon nie die domein vind nie. Is dit reg gespel?

en: Unable to open connection editor
af: Kan nie verbindingredigeerder open nie

en: Unavailable
af: Nie beskikbaar nie

en: Undo
af: Ontdoen

en: Unencrypted private keys are insecure
af: Ongeënkripteerde privaatsleutels is onveilig

en: Uninterruptible power supply
af: Ononderbreekbare kragbron

en: United Kingdom
af: Verenigde Koninkryk

en: Universal Access
af: Universele toegang

en: Unknown
af: Onbekend

en: Unknown error
af: Onbekende fout

en: Unknown error validating 802.1X security
af: Onbekende fout ervaar tydens die verifikasie van 802.1X sekuriteit

en: Unknown time
af: Onbekende tyd

en: Unlock %s.
af: Ontsluit %s.

en: Unlock Print Server
af: Sluit die druk bediener oop

en: Unmanaged
af: Nie bestuur nie

en: Upload profile
af: Laai profiel op

en: Usage & History
af: Gebruik en geskiedenis

en: Use Printer by Default
af: Gebruik as verstek drukker

en: Use a visual indication when an alert sound occurs.
af: Gebruik 'n visuele aanduiding wanneer 'n waarskuwingklank gespeel word.

en: Use the _same source for all windows
af: Gebruik die _selfde bron vir alle vensters

en: Use this connection _only for resources on its network
af: Gebruik hierdie verbinding _slegs vir hulpbronne op sy netwerk

en: User Icon
af: Gebruikerikoon

en: Username
af: Gebruikernaam

en: Users
af: Gebruikers

en: Utilities to configure the GNOME desktop
af: Nutsgoed om die GNOME-werkarea op te stel

en: Vendor supplied factory calibration data
af: Kalibreerdata soos wat verskaffer in fabriek verskaf

en: Version %s
af: Weergawe %s

en: Version 0
af: Weergawe 0

en: Version 1
af: Weergawe 1

en: Video CD
af: Video-CD

en: View and change keyboard shortcuts and set your typing preferences
af: Vertoon en verander sleutelbordkortpaaie en stel tikvoorkeure

en: View information about your system
af: Vertoon inligting oor die stelsel

en: View your battery status and change power saving settings
af: Bekyk batterystatus en verander instellings vir kragbesparing

en: Virtualization
af: Virtualisering

en: Visible Networks
af: Sigbare netwerke

en: Visual Alerts
af: Visuele waarskuwings

en: Volume down
af: Volume sagter

en: Volume mute
af: Volume uit

en: Volume up
af: Volume harder

en: WEP 128-bit Passphrase
af: WEP 128-bis wagwoordfrase

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
af: WEP 40/128-bis-sleutel (Heks of ASCII)

en: WEP inde_x
af: WEP inde_ks

en: WPA & WPA2 Enterprise
af: WPA en WPA2 (onderneming)

en: WPA & WPA2 Personal
af: WPA en WPA2 (persoonlik)

en: Wacom Tablet
af: Wacom-tablet

[ctx: Wacom action-type]
en: Application defined
af: Toepassings gedefinieer

[ctx: Wacom action-type]
en: Send Keystroke
af: Stuur sleutel

[ctx: Wacom action-type]
en: Show On-Screen Help
af: Wys hulp op die skerm

[ctx: Wacom action-type]
en: Switch Monitor
af: Ruil Monitor

en: Wallpaper;Screen;Desktop;
af: Muurpapier;Skerm;Werkskerm;

en: Wallpapers
af: Muurpapier

en: Waste receptacle almost full
af: Afvalhouer byna vol

en: Waste receptacle full
af: Afvalhouer vol

en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
af: Outomatiese opspoor van webinstaanbedieners word gebruik wanneer 'n opstelling-URL nie verskaf word nie.

en: When _idle
af: Indien _ongebruik

en: When on battery power
af: Terwyl op batterykrag

en: When plugged in
af: Terwyl ingeprop

en: When remote login is enabled, remote users can connect using the Secure Shell command:
    <a href="ssh %s">ssh %s</a>
af: Wanneer afgeleë toegang geaktiveer is kan afgeleë gebruikers koppel met die Secure Shell-opdrag:
    <a href="ssh %s">ssh %s</a>

en: Wi-Fi Hotspot
af: Wi-Fi-Kuberkol

[ctx: Wi-Fi Network]
en: _Forget
af: _Vergeet

en: Wi-Fi hotspots are usually used to share an additional Internet connection over Wi-Fi.
af: 'n Wi-Fi kuberkol word gewoonlik gebruik om 'n addisionele internet verbinding oor Wi-Fi te deel.

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
af: Geen

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
af: Wye spektrum LCD (CCFL-agterlig)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
af: Wye spektrum LCD (RGB LED-agterlig)

[ctx: Wifi security]
en: None
af: Geen

en: Windows software
af: Windows-sagteware

en: Wired
af: Draad

en: Wireless device does not support Hotspot mode
af: Draadlose toestel het nie steun vir kuberkolmodus nie

en: Wireless keyboard
af: Draadlose sleutelbord

en: Wireless mouse
af: Draadlose muis

en: Write down this URL.
af: Skryf hierdie URL neer.

en: Year
af: Jaar

en: Yesterday
af: Gister

en: You are Offline
af: Jy is vanlyn af

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
af: U mag nie toegang kry tot die toestel nie. Kontak die stelseladministrateur.

en: You can add images to your %s folder and they will show up here
af: Voeg prente by die %s-gids dan sal hulle hier verskyn

en: You can change these shortcuts in the keyboard settings
af: Verander gerus dié kortpaaie in sleutelbordinstellings

en: You can remove the calibration device.
af: Verwyder gerus die kalibreertoestel.

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
af: Mens kan 'n kleurprofiel op verskillende rekenaars gebruik, of selfs profiele skep vir verskillende tipes beligting.

en: You cannot delete your own account.
af: U kan nie u eie rekening skrap nie.

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
af: Raadpleeg gerus hierdie instruksies oor hoe om die profiel te gebruik op <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> en <a href="windows">Microsoft Windows</a>.

en: You must be online in order to add enterprise users.
af: Jy moet aanlyn wees om onderneming-gebruikers by te voeg.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
af: Die rekenaar kan nie gebruik word tydens kalibrering nie.

en: Your account
af: Jou rekening

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
af: U vingerafdruk is suksesvol gestoor. U behoort nou te kan aanmeld m.b.v. die vingerafdrukleser.

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
af: Jou wagwoord het verander sedert jy aanvanklik geverifieer is!

en: Your session needs to be restarted for changes to take effect
af: Die sessie moet herbegin word sodat veranderinge kan neerslag vind

en: Zoom Options
af: Zoemkeuses

en: Zoom in
af: Zoem in

en: Zoom out
af: Zoem uit

en: [PANEL] [ARGUMENT…]
af: [PANEEL] [ARGUMENT…]

en: _Action:
af: _Aksie:

en: _Add
af: _Voeg by

en: _Add User…
af: _Voeg gebruiker by…

en: _Add profile
af: _Voeg profiel by

en: _Addresses
af: _Adresse

en: _Alert volume:
af: W_aarskuwingvolume:

en: _Allow connections to control the screen
af: _Laat verbindings toe om die skerm te beheer

en: _Always Show Universal Access Menu
af: Wys _altyd die kieslys vir universele toegang

en: _Apply
af: P_as toe

en: _Automatic Problem Reporting
af: Outom_atiese probleemrapportering

en: _Automatic suspend
af: _Outomatiese sluimer

en: _Background
af: _Agtergrond

en: _Balance:
af: _Balans:

en: _Blank screen
af: _Wys swart skerm

en: _Bounce Keys
af: _Bonssleutels

en: _Brightness:
af: _Helderheid:

en: _Calendar
af: _Kalender

en: _Calibrate…
af: _Kalibreer…

en: _Cancel
af: _Kanselleer

en: _Click Assist
af: _Klik-assistent

en: _Cloned Address
af: _Gekloonde adres

en: _Cloned MAC Address
af: _Gekloonde MAC-adres

en: _Close
af: _Sluit

en: _Computer Name
af: _Rekenaarnaam

en: _Configuration URL
af: _Konfigurasie-URL

en: _Confirm
af: _Bevestig

en: _Connect to Hidden Network…
af: _Koppel aan 'n versteekte netwerk…

en: _Contrast:
af: _Kontras:

en: _Crosshairs:
af: _Kruisdraadjies:

en: _DVD video
af: _DVD-video

en: _Delete
af: _Skrap

en: _Delete Files
af: _Skrap lêers

en: _Delete Fingerprints
af: _Skrap vingerafdrukke

en: _Dim screen when inactive
af: Ver_dof skerm wanneer onaktief

en: _Disable if two keys are pressed together
af: _Deaktiveer indien twee sleutels gelyktydig gedruk word

en: _Domain
af: _Domein

en: _Done
af: _Klaar

en: _Double-Click Delay
af: Wagtyd vir _dubbelklik

en: _Empty Trash
af: Maak _asblik leeg

en: _Empty Trash…
af: Maak _asblik leeg…

en: _Enable
af: _Aktiveer

en: _Enable by Keyboard
af: _Aktiveer met sleutelbord

en: _Enroll
af: _Inskryf

en: _Enterprise Login
af: _Onderneming-aanmelding

en: _FTP Proxy
af: _FTP-instaanbediener

en: _Fade:
af: Doo_f:

en: _File Sharing
af: _Lêerdeling

en: _Fingerprint Login
af: Aanmelding met vingera_fdruk

en: _Follow mouse cursor
af: _Volg die muiswyser

en: _Forget
af: _Vergeet

en: _Formats
af: _Formate

en: _Full Name
af: _Volle naam

en: _HTTP Proxy
af: _HTTP-instaanbediener

en: _Help
af: _Hulp

en: _High Contrast
af: _Hoë kontras

en: _Hover Click
af: Swee_fklik

en: _Ignore Hosts
af: _Ignoreer gashere

en: _Ignore automatically obtained routes
af: _Ignoreer roetes wat outomaties verkry is

en: _Import
af: _Intrek

en: _Import File…
af: _Voer lêer in…

en: _Inner authentication
af: _Binne verifiëring

en: _Input volume:
af: _Toevoervolume:

en: _Keep Files
af: _Hou lêers

en: _Keep magnifier cursor centered
af: _Hou vergrootglas se wyser in die middel

en: _Key
af: S_leutel

en: _Keyboard brightness
af: S_leutelbordhelderheid

en: _Known Wi-Fi Networks
af: _Bekende Wi-Fi Netwerke

en: _Language
af: _Taal

en: _Large Text
af: _Groot teks

en: _Left index finger
af: _Linkerwysvinger

en: _Length:
af: _Lengte:

en: _Location Services
af: _Liggingdienste

en: _Lock Screen
af: Ges_lote skerm

en: _Lock Screen Notifications
af: _Kennisgewings op geslote skerm

en: _MAC Address
af: _MAC-adres

en: _Magnification:
af: _Vergroting:

en: _Mail
af: _Pos

en: _Media Sharing
af: _Mediadeling

en: _Mobile broadband
af: S_elfoonbreëband

en: _Mouse Keys
af: _Muissleutels

en: _Music player
af: _Musiekspeler

en: _Name
af: _Naam

en: _Never prompt or start programs on media insertion
af: As media ingedruk word, moet _nooit programme begin of vra daaroor nie

en: _New Password
af: _Nuwe wagwoord

en: _New connections must ask for access
af: _Nuwe verbindings moet vra vir toegang

en: _Night Light
af: _Naglig

en: _Options
af: _Keuses

en: _Other Media…
af: _Ander media…

en: _Other finger:
af: _Ander vinger:

en: _Output volume:
af: _Afvoervolume:

en: _Overlaps mouse cursor
af: B_o-oor die muiswyser

en: _Password
af: _Wagwoord

en: _Password:
af: _Wagwoord:

en: _Photos
af: _Foto's

en: _Plugged In
af: Ingepr_op

en: _Private key password
af: Wagwoord vir _privaatsleutel

en: _Profile:
af: _Profiel:

en: _Purge Temporary Files
af: Vee tydelike lêers _permanent uit

en: _Purge Temporary Files…
af: Vee tydelike lêers _permanent uit…

en: _Recently Used
af: _Onlangs gebruik

en: _Remote Login
af: A_fgeleë aanmelding

en: _Remove profile
af: Ve_rwyder 'n profiel

en: _Replace
af: Ve_rvang

en: _Require Password
af: Ve_reis wagwoord

en: _Require a password
af: Ve_reis 'n wagwoord

en: _Reset
af: Stel te_rug

en: _Resume
af: He_rvat

en: _Right index finger
af: _Regterwysvinger

en: _Save
af: _Stoor

en: _Screen Reader
af: _Skermleser

en: _Screen Sharing
af: _Skermdeling

en: _Screen brightness
af: _Skermhelderheid

en: _Screen part:
af: _Skermgedeelte:

en: _Select
af: _Kies

en: _Send software usage statistics
af: _Stuur statistiek oor sagtewaregebruik

en: _Set for all users
af: _Stel vir alle gebruikers

en: _Show Password
af: Wy_s wagwoord

en: _Simulated Secondary Click
af: Ge_simuleerder sekondêre klik

en: _Socks Host
af: _Socks-gasheer

en: _Software
af: _Sagteware

en: _Sound Keys
af: Klank_sleutels

en: _Start
af: _Begin

en: _Sticky Keys
af: _Kleefsleutels

en: _Stop Hotspot
af: _Stop kuberkol

en: _Subwoofer:
af: _Basluidspreker:

en: _Test Speakers
af: _Toets luidsprekers

en: _Test flash
af: _Toets flits

en: _Thickness:
af: _Dikte:

en: _Turn On
af: _Skakel aan

en: _Turn On Wi-Fi Hotspot…
af: _Skakel Wi-Fi-kuberkol aan…

en: _Type
af: _Tipe

en: _Type:
af: _Tipe:

en: _Typing Assist (AccessX)
af: _Tik-assistent (AccessX)

en: _Unlock
af: _Ontsluit

en: _User certificate
af: Gebr_uikersertifikaat

en: _Username
af: Gebr_uikernaam

en: _Verify New Password
af: Be_vestig nuwe wagwoord

en: _View details
af: _Bekyk besonderhede

en: _Visual Alerts
af: _Visuele waarskuwings

en: _When the Power Button is pressed
af: _Wanneer die kragknoppie gedruk word

en: _White on black:
af: _Wit op swart:

en: _Zoom
af: _Zoem

en: audio DVD
af: oudio-DVD

en: automatic
af: outomaties

[ctx: background, style]
en: Center
af: Sentreer

[ctx: background, style]
en: Fill
af: Opvul

[ctx: background, style]
en: Scale
af: Skaleer

[ctx: background, style]
en: Tile
af: Teël

[ctx: background, style]
en: Zoom
af: Zoem

[ctx: balance]
en: Front
af: Voor

[ctx: balance]
en: Left
af: Links

[ctx: balance]
en: Maximum
af: Maksimum

[ctx: balance]
en: Rear
af: Agter

[ctx: balance]
en: Right
af: Regs

en: blank Blu-ray disc
af: skoon Blu-Ray-skyf

en: blank CD disc
af: skoon CD-skyf

en: blank DVD disc
af: skoon DVD-skyf

en: blank HD DVD disc
af: skoon HD-DVD-skyf

[ctx: bounce keys delay]
en: Long
af: Lank

[ctx: bounce keys delay]
en: Short
af: Kort

en: bytes
af: grepe

[ctx: cursor size]
en: Default
af: Verstek

[ctx: cursor size]
en: Large
af: Groot

[ctx: cursor size]
en: Larger
af: Groter

[ctx: cursor size]
en: Largest
af: Grootste

en: default;application;preferred;media;
af: verstek;toepassing;voorkeur;media;

en: details
af: besonderhede

en: device;system;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
af: toestel;stelsel;verstek;toepassing;voorkeur;cd;dvd;usb;klank;video;skyf;verwyderbaar;media;outoloop;

en: device;system;information;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
af: toestel;stelsel;inligting;geheue;verwerker;weergawe;verstek;toepassing;voorkeur;cd;dvd;usb;klank;video;skyf;verwyderbaar;media;outoloop;

[ctx: dwell click delay]
en: Long
af: Lank

[ctx: dwell click delay]
en: Short
af: Kort

[ctx: dwell click threshold]
en: Large
af: Groot

[ctx: dwell click threshold]
en: Small
af: Klein

en: e-book reader
af: e-boekleser

en: hardware
af: hardeware

[ctx: hotspot]
en: Hotspot
af: Kuberkol

en: hour | hours
af[0]: uur
af[1]: ure

en: identity
af: identiteit

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: %s
af: ongeldige EAP-PEAP CA sertifikaat: %s

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: no certificate specified
af: ongeldige EAP-PEAP CA sertifikaat: geen sertifikaat is verskaf nie

en: invalid EAP-TLS CA certificate: %s
af: ongeldige EAP-TLS CA sertifikaat: %s

en: invalid EAP-TLS CA certificate: no certificate specified
af: ongeldige EAP-TLS CA sertifikaat: geen sertifikaat is verskaf nie

en: invalid EAP-TLS private-key: %s
af: ongeldige EAP-TLS privaat-sleutel: %s

en: invalid EAP-TLS user-certificate: %s
af: ongeldige EAP-TLS gebruikers-sertifikaat: %s

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: %s
af: ongeldige EAP-TTLS CA sertifikaat: %s

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: no certificate specified
af: ongeldige EAP-TTLS CA sertifikaat: geen sertifikaat is verskaf nie

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
af: ongeldige wep-kode: 'n kode met 'n lengte van %zu mag slegs ascii karakters bevat

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
af: ongeldige wep-kode: 'n kode met 'n lengte van %zu mag slegs hex-getalle bevat

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
af: ongeldige wep-kode: wagwoord mag nie leeg wees nie

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
af: ongeldige wep-kode: wagwoord moet korter as 64 karakters wees

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
af: ongeldige wep-kode: verkeerde kode lengte %zu 'n Kode moet 'n lengte van 5/13 (ascii) of 10/26 (hex) hê

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
af: ongeldige wpa-psk: kan nie kode met 64 grepe as hex verstaan nie

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
af: ongeldige wpa-psk: ongeldige kode lengte %zu. Moet [8,63] grepe of 64 hex nommers wees

[ctx: login history week label]
en: %b %e
af: %e %b

[ctx: login history week label]
en: %b %e, %Y
af: %e %b %Y

[ctx: measurement format]
en: Imperial
af: Brits

[ctx: measurement format]
en: Metric
af: Metriek

en: minute | minutes
af[0]: minuut
af[1]: minute

en: missing EAP password
af: EAP wagwoord nie teenwoordig nie

en: missing EAP username
af: vermisde EAP gebruikersnaam

en: missing EAP-FAST PAC file
af: vermiste EAP-FAST PAC lêer

en: missing EAP-LEAP password
af: vermisde EAP-LEAP wagwoord

en: missing EAP-LEAP username
af: vermisde EAP-LEAP gebruikersnaam

en: missing EAP-TLS identity
af: vermisde EAP-TLS identiteit

en: missing leap-password
af: leap-wagwoord nie teenwoordig nie

en: missing leap-username
af: vermisde leap-gebruikersnaam

en: missing wep-key
af: geen wep-kode verskaf nie

en: multiple sizes
af: veelvuldige groottes

en: never
af: nog nooit

en: no file selected
af: geen lêer is geselekteer nie

[ctx: notifications]
en: Notification _Popups
af: Kennisgewing_baniere

[ctx: notifications]
en: Show Message C_ontent on Lock Screen
af: Wys _boodskapinhoud op geslote skerm

[ctx: notifications]
en: Show Message _Content in Popups
af: Wys _boodskapinhoud in baniere

[ctx: notifications]
en: Sound _Alerts
af: _Klankkennisgewings

[ctx: notifications]
en: _Lock Screen Notifications
af: _Kennisgewings op geslote skerm

[ctx: notifications]
en: _Notifications
af: Ke_nnisgewings

en: page 1
af: bladsy 1

en: page 2
af: bladsy 2

en: page 3
af: bladsy 3

[ctx: print job]
en: Aborted
af: Gestaak

[ctx: print job]
en: Canceled
af: Gekanselleer

[ctx: print job]
en: Completed
af: Voltooid

[ctx: print job]
en: Paused
af: Wagtend

[ctx: print job]
en: Pending
af: Hangend

[ctx: print job]
en: Processing
af: Verwerk tans

[ctx: print job]
en: Stopped
af: Gestop

[ctx: printer state]
en: Does not accept jobs
af: Aanvaar nie take nie

[ctx: printer state]
en: Offline
af: Vanlyn

[ctx: printer state]
en: Processing
af: Verwerk tans

[ctx: printer state]
en: Ready
af: Gereed

[ctx: printer state]
en: Stopped
af: Gestop

en: reset
af: herstel

en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;
af: skerm;sluit;diagnose;privaat;onlangs;voorlopig;tmp;indeks;naam;netwerk;identiteit;

[ctx: secondary click]
en: Short
af: Kort

[ctx: secondary click delay]
en: Long
af: Lank

[ctx: service is active]
en: Active
af: Aktief

[ctx: service is disabled]
en: Off
af: Af

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
af: Geaktiveer

[ctx: service is enabled]
en: On
af: Aan

en: share;sharing;bluetooth;obex;
af: deel;deling;bluetooth;obex;

en: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;
af: deel;deling;ssh;gasheer;naam;afgeleë;werkskerm;media;klank;video;prente;fotos;flieks;bediener;

[ctx: shortcut window]
en: Cancel search
af: Kanselleer soektog

[ctx: shortcut window]
en: General
af: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Go back to the overview
af: Terug na die oorsig

[ctx: shortcut window]
en: Panels
af: Panele

[ctx: shortcut window]
en: Quit
af: Sluit af

[ctx: shortcut window]
en: Search
af: Soek

[ctx: slow keys delay]
en: Long
af: Lank

[ctx: slow keys delay]
en: Short
af: Kort

[ctx: tab]
en: Reset
af: Herstel

en: today
af: vandag

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
af: ongedefinieerde fout in 802.1X sekuriteit (wpa-eap)

[ctx: universal access, brightness]
en: High
af: Helder

[ctx: universal access, brightness]
en: Low
af: Donker

[ctx: universal access, color]
en: Full
af: Vol

[ctx: universal access, color]
en: None
af: Geen

[ctx: universal access, contrast]
en: Co_lor
af: K_leur

[ctx: universal access, contrast]
en: High
af: Hoog

[ctx: universal access, contrast]
en: Low
af: Laag

[ctx: universal access, thickness]
en: Thick
af: Dik

[ctx: universal access, thickness]
en: Thin
af: Dun

en: unspecified error validating eap-method file
af: ongespesifiseerde fout ondervind terwyl eap-metode lêer gevalideer word

[ctx: volume]
en: Unamplified
af: Onversterk

en: yesterday
af: gister
