gnome-software master - en to af translation catalogue (722 entries)

en:  and
af:  en

en: %s %s Now Available
af: %s %s Nou beskikbaar

en: %s %s Ready to be Installed
af: %s %s Reg om te installeer

en: %s %s is no longer supported.
af: %s %s word nie meer ondersteun nie.

en: %s (Installed)
af: %s (Geïnstalleer)

en: %s (Installing)
af: %s (Installeer tans)

en: %s (Removing)
af: %s (Verwyder tans)

en: %s and %s have been updated.
af: %s en %s is suksesvol bygewerk.

en: %s and %s installed | %s and %s installed
af[0]: %s en %s geïnstalleer
af[1]: %s en %s geïnstalleer

en: %s banner design deleted.
af: %s banier ontwerp geskrap.

en: %s file format
af: %s lêer formaat

en: %s has been updated.
af: %s is bygewerk.

en: %s is not <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Free_and_open-source_software">free and open source software</a>, and is provided by “%s”.
af: %s is nie <a href="https://af.wikipedia.org/wiki/Vrye_sagteware">vry en oopbronsagteware</a> nie, en word verskaf deur "%s".

en: %s is not available.
af: %s is nie beskikbaar nie.

en: %s is now installed
af: %s is nou geïnstalleer

en: %s is provided by “%s”.
af: %s word verskaf deur "%s".

en: %s is requesting additional file format support.
af: %s vra addisionele lêerformaat ondersteuning aan.

en: %s is requesting additional fonts.
af: %s vra addisionele lettertipes aan.

en: %s is requesting additional multimedia codecs.
af: %s vra addisionele multimediakodeks aan.

en: %s is requesting additional packages.
af: %s vra addisionele pakkette aan.

en: %s is requesting additional printer drivers.
af: %s vra addisionele drukkeraandrywers aan.

en: %s needs to be restarted to use new plugins.
af: %s moet herlaai word om nuwe inproppe te gebruik.

en: %s not found
af: %s nie gevind nie

en: %s will be installed, and you will be charged %s.
af: %s sal geïnstalleer word en u sal met %s gedebiteer word.

en: %s will be removed, and you will have to install it to use it again.
af: %s gaan verwyder word en sal weer geïnstalleer moet word om gebruik te kan word.

en: %u Application Updated | %u Applications Updated
af[0]: %u Toepassing bygewerk
af[1]: %u Toepassings bygewerk

en: %u Application Updated — Restart Required | %u Applications Updated — Restart Required
af[0]: %u Toepassing bygewerk — Herlaai die bedryfstelsel
af[1]: %u Toepassings bygewerk — Herlaai die bedryfstelsel

en: %u add-on | %u add-ons
af[0]: %u byvoeging
af[1]: %u byvoegings

en: %u add-on installed | %u add-ons installed
af[0]: %u byvoeging geïnstalleer
af[1]: %u byvoegings geïnstalleer

en: %u application | %u applications
af[0]: %u toepassing
af[1]: %u toepassings

en: %u application installed | %u applications installed
af[0]: %u toepassing geïnstalleer
af[1]: %u toepassings geïnstalleer

en: %u application requires a restart. | %u applications require a restart.
af[0]: %u toepassing moet herlaai word.
af[1]: %u toepassings moet herlaai word.

en: %u more match | %u more matches
af[0]: %u meer passende
af[1]: %u meer passende

en: (This could take a while)
af: (Dit kan 'n oomblik duur)

en: A list of compatible projects
af: 'n Lys versoenbare projekte

en: A list of popular applications
af: 'n lys populêre toepassings

en: A major upgrade, with new features and added polish.
af: 'n Belangrike bywerking, met nuwe funksies en beter vertalings (as alles goed gaan).

en: A new version of %s is available to install
af: 'n Nuwe weergawe van %s is beskikbaar om geïnstalleer te word

en: A nice way to manage the software on your system.
af: 'n Maklike manier om sagteware op die stelsel te bestuur.

en: A restart is required for them to take effect.
af: Die rekenaar moet herbegin word vir hulle om effek te neem.

en: A snap is a universal Linux package
af: 'n Snap is 'n universele Linux pakket

en: AC power is required
af: WS krag word benodig

en: Ability to spend real money in-game
af: Vermoë om geld te spandeer in die spel

en: About %s
af: Aangaande %s

en: Add another…
af: Voeg nog by…

en: Add to Application Folder
af: Voeg by toepassinggids

en: Add, remove or update software on this computer
af: Installeer, verwyder of gradeer sagteware vir die rekenaar op

en: Add-ons
af: Byvoegings

en: Adding this software repository will give you access to additional software and upgrades.
af: Deur dié sagtewarebron by te voeg kry u toegang tot addisionele sagteware en bywerkings.

en: Additional Fonts Required
af: Addisionele lettertipes benodig

en: Additional MIME Types Required
af: Addisionele MIME-tipes benodig

en: Additional Multimedia Codecs Required
af: Addisionele multimediakodeks benodig

en: Additional Packages Required
af: Addisionele pakkette benodig

en: Additional Printer Drivers Required
af: Addisionele drukkeraandrywers benodig

en: Additions
af: Byvoegings

en: Age Rating
af: Ouderdomsgradering

en: All
af: Alles

en: All applications from %s will be removed, and you will have to re-install the repository to use them again.
af: Alle toepassings van %s sal verwyder word, om hulle weer te gebruik sal die sagtewarebron weer geïnstalleer moet word.

en: An application
af: 'n Toepassing

en: An important OS update failed to be installed.
af: 'n Belangrike bedryfstelsel-bywerking kon nie geïnstalleer word nie.

en: An important OS update has been installed. | Important OS updates have been installed.
af[0]: 'n Belangrike bedryfstelsel-bywerking is geïnstalleer.
af[1]: Belangrike bedryfstelsel-bywerkings is geïnstalleer.

en: App ID
af: Toep ID

en: AppStream;Software;App;
af: appstream;sagteware;toep;

en: Application Updates
af: Toepassingbywerkings

en: Application is ready to be used.
af: Toepassing is reg om gebruik te word.

en: Application manager for GNOME
af: Programbestuurder vir GNOME

en: Are you sure you want to purchase %s?
af: Is u seker u wil %s koop?

en: Are you sure you want to remove %s?
af: Is u seker u wil %s verwyder?

en: Are you sure you want to remove the %s repository?
af: Is u seker u wil die sagtewarebron: %s verwyder?

en: Audio & Video
af: Klank en video

en: Automatic Update Notifications
af: Kennisgewings vir outomatiese bywerkings

en: Automatic Updates
af: Outomatiese bywerkings

en: Automatically download and install updates
af: Laai bywerkings af en installeer hulle outomaties

en: Available fonts for the %s script | Available fonts for the %s scripts
af[0]: Beskikbare lettertipes vir %s skript
af[1]: Beskikbare lettertipes vir %s skripte

en: Available software for %s | Available software for %s
af[0]: Beskikbare sagteware vir %s
af[1]: Beskikbare sagteware vir %s

en: Banner Designer
af: Banierontwerper

en: Banner design deleted.
af: Banier ontwerp geskrap.

en: Brief artistic nudity
af: Kort kuns naaktheid

en: CSS validated OK!
af: CSS gevalideer OK!

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Cartoon characters in aggressive conflict
af: Animasiekarakters in aggressiewe konflik

en: Cartoon characters in unsafe situations
af: Animasiekarakters in onveilige situasies

en: Categories
af: Kategorieë

en: Category
af: Kategorie

en: Category Featured
af: Uitgesoekte kategorie

en: Characters in aggressive conflict easily distinguishable from reality
af: Karakters in aggressiewe konflik wat maklik onderskei kan word van die werklikheid

en: Characters in unsafe situations easily distinguishable from reality
af: Karakters in onveilige situasies wat maklik onderskei kan word van die werklikheid

en: Charges may apply
af: Kostes mag van toepassing wees

en: Check Anyway
af: Kontroleer in elk geval

en: Check for updates
af: Kontroleer vir bywerkings

en: Checking for the latest application version
af: Kyk tans vir die nuutste weergawe van die toepassing

en: Checking for updates when using mobile broadband could cause you to incur charges
af: Bywerkingkontrole terwyl mens draagbare breëband data gebruik kan dalk geld kos

en: Checking for updates while using mobile broadband could cause you to incur charges.
af: Bywerkingkontrole terwyl mens draagbare breëband data gebruik kan dalk geld kos.

en: Checking…
af: Kyk tans…

en: Choose an application:
af: Kies 'n toepassing:

en: Click on items to select them
af: Klik op items om hulle te kies

en: Codecs page
af: Kodeksbladsy

en: Communication & News
af: Kommunikasie en nuus

en: Continue
af: Gaan voort

en: Could not create cache
af: Kon nie kas skep nie

en: Dead human remains that are exposed to the elements
af: Dooie menslike oorskot wat aan die elemente blootgestel is

en: Delete Design
af: Skrap ontwerp

en: Depictions of bloodshed and the mutilation of body parts
af: Uitbeeldings van bloedvergieting en die verminking van liggaamsdele

en: Depictions of modern-day human desecration
af: Uitbeeldings van moderne menslike ontheiliging

en: Depictions of modern-day slavery
af: Uitbeeldings van modererende slawerny

en: Depictions of realistic characters in aggressive conflict
af: Uitbeeldings van realistiese karakters in aggressiewe konflik

en: Depictions or references to historical desecration
af: Uitbeeldings of verwysings na historiese ontheiliging

en: Depictions or references to historical slavery
af: Uitbeeldings of verwysings na historiese slawerny

en: Design the featured banners for GNOME Software
af: Ontwerp die uitgesoekte baniere vir GNOME-sagteware

en: Detailed errors from the package manager follow:
af: Gedetailleerde foute van die pakketbestuurder volg:

en: Details
af: Besonderhede

en: Details page
af: Besonderhede bladsy

en: Details panel
af: Besonderhedepaneel

en: Developer
af: Ontwikkelaar

en: Developer Tools
af: Ontwikkelingsgereedskap

en: Device Firmware
af: Toestelfermware

en: Device cannot be used during update.
af: Toestel kan nie tydens die opdatering gebruik word nie.

en: Devices
af: Toestelle

en: Direct references of adultery
af: Direkte verwysings na owerspel

en: Direct references of prostitution
af: Direkte verwysings na prostitusie

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disable “%s”?
af: Deaktiveer "%s"?

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Disabling
af: Deaktiveer tans

en: Discrimination designed to cause emotional harm
af: Diskriminasie bedoel om emosionele skade te veroorsaak

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Don’t Warn Again
af: Moet my nie weer waarsku nie

en: Don’t like it
af: Hou nie daarvan nie

en: Downgrades
af: Afgraderings

en: Download Size
af: Aflaai grootte

en: Downloading %s %s
af: Laai tans %s %s af

en: Downloading application ratings…
af: Laai tans toepassing-graderings af…

en: Downloading extra metadata files…
af: Laai tans ekstra metadata lêers af…

en: Downloading featured images…
af: Laai tans uitgesoekte beelde af…

en: Downloading firmware update metadata…
af: Laai tans metadata vir fermware opgradering af…

en: Downloading firmware update signature…
af: Laai tans handtekening vir fermware opgradering af…

en: Downloading shell extension metadata…
af: Laai tans GNOME-koppelvlak uitbreiding metadata af…

en: Downloading upgrade information…
af: Laai tans opgradering inligting af…

en: Downloads folder
af: Aflaaigids

en: Editor’s Pick
af: Glansitems

en: Editor’s Picks
af: Glansitems

en: Education & Science
af: Onderwys en wetenskap

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enable Third Party Software Repositories?
af: Aktiveer derdeparty-sagtewarebronne?

en: Enable Third-Party Software Repository?
af: Aktiveer derdeparty-sagtewarebronne?

en: Enable and Install
af: Aktiveer en installeer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Enabling
af: Aktiveer tans

en: Error message here
af: Foutboodskap hier

en: Examine Disk
af: Ondersoek skyf

en: Explicit discrimination based on gender, sexuality, race or religion
af: Eksplisiete diskriminasie gebaseer op geslag, seksualiteit, ras of godsdiens

en: Explicit references to specific brands or trademarked products
af: Verwysings na spesifieke handelsmerke

en: Export to file
af: Voer as lêer uit

en: Extension Settings
af: Uitbreiding instellings

en: Extensions are used at your own risk. If you have any system problems, it is recommended to disable them.
af: Uitbreidings word op u eie risiko gebruik. Indien u enige probleme ervaar word dit aangeraai om hulle te deaktiveer.

en: FILENAME
af: LÊERNAAM

en: Failed To Update
af: Kon nie opdateer nie

en: Failed to copy
af: Kon nie kopieer nie

en: Failed to find any search results
af: Kon nie enige soek resultate vind nie

en: Failed to install file: authentication failed
af: Kan nie lêer installeer nie: verifikasie het misluk

en: Failed to install file: not supported
af: Kan nie lêer installeer nie: word nie ondersteun nie

en: Failed to install: authentication failed
af: Kan nie installeer nie: verifikasie het misluk

en: Failed to install: not supported
af: Kan nie installeer nie: word nie ondersteun nie

en: Failed to load file
af: Kon nie lêer laai nie

en: Failed to load image
af: Laai van prent het misluk

en: Failed to save file
af: Kom nie lêer stoor nie

en: Failed to validate content type
af: Kon nie inhoud tipe valideer nie

en: Featured
af: Uitgesoek

en: Featured %s
af: %s uitgesoek

en: Featured App
af: Uitgesoek toepassing

en: Featured Applications
af: Uitgesoekte toepassings

en: File system
af: Lêerstelsel

en: Find in Software
af: Vind in Sagteware

en: Find out more…
af: Vind meer uit…

en: Firmware Upgrade Support
af: Ondersteuning vir die opgradering van fermware

en: Five days ago
af: Vyf dae gelede

en: Flatpak Support
af: Flatpak ondersteuning

en: Flatpak is a framework for desktop applications on Linux
af: Flatpak is 'n raamwerk vir Linux toepassings

en: Folder Name
af: Gidsnaam

en: Format
af: Formaat

en: Four days ago
af: Vier dae gelede

en: Free
af: Vry

en: Free Software
af: Vrye sagteware

en: GNOME Shell Extension
af: GNOME-koppelvlak uitbreidings

en: GNOME Shell Extensions Repository
af: GNOME-koppelvlak uitbreidingsbron

en: GNOME Software
af: GNOME Sagteware

en: GNOME Software Banner Designer
af: GNOME Sagteware banierontwerper

en: GNOME Software showcases featured and popular applications with useful descriptions and multiple screenshots per application. Applications can be found either through browsing the list of categories or by searching. It also allows you to update your system using an offline update.
af: GNOME-sagteware stal uitgesoekte en populêre toepassings uit met nuttige beskrywings en heelwat skermskote per toepassing. Toepassings kan ontdek word deur deur die kategorielys te blaai of deur te soek. Mens kan ook die stelsel bywerk met 'n vanlynbywerking.

en: Gambling on random events using tokens or credits
af: Dobbel op sommige geleenthede deur gebruik te maak van krediete

en: Gambling using real money
af: Dobbel met regte geld

en: Gambling using “play” money
af: Dobbel met "speel" geld

en: Games
af: Speletjies

en: Getting flatpak metadata for %s…
af: Kry tans flatpak metadata vir %s…

en: Give a short summary of your review, for example: “Great app, would recommend”.
af: Gee 'n kort opsomming van jou resensie, byvoorbeeld: "Goeie toepassing".

en: Go back
af: Gaan terug

en: Go online to check for updates
af: Gaan aanlyn om te kontroleer vir bywerkings

en: Graphic depictions of desecration of human bodies
af: Grafiese uitbeeldings van die ontheiliging van menslike liggame

en: Graphic depictions of modern-day desecration
af: Grafiese uitbeeldings van moderne ontheiliging

en: Graphic depictions of modern-day slavery
af: Grafiese uitbeeldings van modererende slawerny

en: Graphic depictions of the act of adultery
af: Grafiese uitbeeldings van die daad van owerspel

en: Graphic depictions of the act of prostitution
af: Grafiese uitbeeldings van die daad van prostitusie

en: Graphic sexual behavior
af: Grafiese seksuele gedrag

en: Graphic sexual behavior between people of the same gender
af: Grafiese seksuele gedrag tussen mense van dieselfde geslag

en: Graphic violence easily distinguishable from reality
af: Grafiese geweld wat maklik onderskei kan word van die werklikheid

en: Graphic violence involving cartoon characters
af: Grafiese geweld met animasiekarakters

en: Graphic violence involving realistic characters
af: Grafiese geweld met realistiese karakters

en: Graphics & Photography
af: Grafika en fotografie

en: Hate it
af: Hou niks daarvan

en: High
af: Hoog

en: History
af: Geskiedenis

en: Home folder
af: Tuisgids

en: If disabled, GNOME Software will hide the updates panel, not perform any automatic updates actions or prompt for upgrades.
af: Indien gedeaktiveer sal GNOME Sagteware die bywerkingspaneel wegsteek, geen outomatiese bywerkings doen nie en nooit oor opgraderings vra nie.

en: Import from file
af: Voer vanaf lêer in

en: Important OS and application updates are ready to be installed
af: Belangrike bywerkings vir die bedryfstelsel en toepassings is gereed om geïnstalleer te word

en: Includes %s, %s and %s.
af: Sluit %s, %s en %s in.

en: Includes performance, stability and security improvements.
af: Sluit verbeterde werkverrigting, stabiliteit en sekuriteit in.

en: Incompatible Software
af: Onversoenbare sagteware

en: Indirect references to adultery
af: Indirekte verwysings na owerspel

en: Indirect references to homosexuality
af: Indirekte verwysings na homoseksualiteit

en: Indirect references to prostitution
af: Indirekte verwysings na prostitusie

en: Information about %s, as well as options for how to get a codec that can play this format might be found %s.
af: Inligting oor %s, asook moontlikhede vir hoe om 'n kodek wat die formaat kan speel kan op %s gevind word.

en: Information about %s, as well as options for how to get a driver that supports this printer might be found %s.
af: Inligting oor %s, asook moontlikhede vir hoe om 'n aandrywer wat die drukker ondersteun te kry kan op %s gevind word.

en: Information about %s, as well as options for how to get additional Plasma resources might be found %s.
af: Inligting oor %s, asook moontlikhede vir hoe om addisionele Plasma hulpbronne te kry kan op %s gevind word.

en: Information about %s, as well as options for how to get additional fonts might be found %s.
af: Inligting oor %s, asook moontlikhede vir hoe om addisionele lettertipes te kry kan op %s gevind word.

en: Information about %s, as well as options for how to get an application that can support this format might be found %s.
af: Inligting oor %s, asook opsies vir hoe om 'n toepassing wat die formaat ondersteun te kry, kan hier gevind word %s.

en: Information about %s, as well as options for how to get missing applications might be found %s.
af: Inligting oor %s, asook moontlikhede vir hoe om ontbrekende toepassings te kry kan op %s gevind word.

en: Install
af: Installeer

en: Install Third-Party Software?
af: Installeer derdeparty-sagteware?

en: Install an appstream file into a system location
af: Installeer 'n appstream lêer na 'n stelselligging

en: Install selected software on the system
af: Installeer gekose sagteware op die stelsel

en: Install the application (using application ID)
af: Installeer die toepassing (gebruik toepassing id)

en: Installed
af: Geïnstalleer

en: Installed Size
af: Installasie grootte

en: Installed Updates
af: Geïnstalleerde bywerkings

en: Installed on %s
af: Geïnstalleer op %s

en: Installed page
af: Geïnstalleerbladsy

en: Installed panel
af: Geïnstalleerpaneel

en: Installing
af: Installeer tans

en: Installing an appstream file into a system location
af: Installeer tans 'n appstream lêer na 'n stelsel ligging

en: Install…
af: Installeer…

en: Integrated Firmware
af: Geïntegreerde fermware

en: Internet access is required to check for updates.
af: Internettoegang word benodig om vir bywerkings te kontroleer.

en: Internet access was required but wasn’t available. Please make sure that you have internet access and try again.
af: Toegang tot die internet word benodig maar was nie beskikbaar nie. Maak asseblief seker dat jy toegang tot die internet het, en probeer weer.

en: It is recommended that you back up your data and files before upgrading.
af: Voor daar met die opgradering begin word, sal dit aanbeveel word om 'n rugsteun van al jou data te maak.

en: It is recommended that you install important updates now
af: Dit word aangeraai om belangrike bywerkings nou te installeer

en: It is recommended that you upgrade to a more recent version.
af: Dit word aanbeveel dat jy na 'n meer onlangse weergawe opgradeer.

en: It may be illegal to install or use %s in some countries.
af: Dit kan moontlik onwettig wees om %s te installeer en gebruik in sommige lande.

en: It may be illegal to install or use this codec in some countries.
af: Dit kan moontlik onwettig wees om die kodek te installeer en gebruik in sommige lande.

en: It’s OK
af: Dit is ok

en: Kissing between people of the same gender
af: Soen tussen mense van dieselfde geslag

en: Last checked: %s
af: Laas gekontroleer: %s

en: Launch
af: Laat loop

en: License
af: Lisensie

en: Like it
af: Hou daarvan

en: Loading page
af: Laaiskerm

en: Local file
af: Plaaslike lêer

en: Localized in your Language
af: Beskikbaar in Afrikaans

en: Looking for new updates…
af: Kontroleer tans vir nuwe bywerkings…

en: Love it
af: Hou baie daarvan

en: Low
af: Laag

en: MODE
af: MODUS

en: Mature or sexual humor
af: Volwasse of seksuele humor

en: Meh
af: Ag

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Codecs
af: Kodeks

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Fonts
af: Skriftipes

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Hardware Drivers
af: Hardeware-aandrywers

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Input Sources
af: Toevoerbronne

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Language Packs
af: Taalpakke

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Localization
af: Lokalisering

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Shell Extensions
af: Shell-uitbreidings

[ctx: Menu of Art]
en: Art
af: Kuns

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: All
af: Alles

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Audio Creation & Editing
af: Klank vervaardiging en redigering

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Featured
af: Uitgesoek

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Music Players
af: Musiekspelers

[ctx: Menu of Communication & News]
en: All
af: Alles

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Chat
af: Gesels

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Featured
af: Uitgesoek

[ctx: Menu of Communication & News]
en: News
af: Nuus

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Web Browsers
af: Webblaaiers

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: All
af: Alles

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: Debuggers
af: Ontfouting

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: Featured
af: Uitgesoek

[ctx: Menu of Education & Science]
en: All
af: Alles

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Artificial Intelligence
af: Kunsmatige intelligensie

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Astronomy
af: Sterrekunde

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Chemistry
af: Chemie

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Featured
af: Uitgesoek

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Languages
af: Tale

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Math
af: Wiskunde

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Robotics
af: Robotika

[ctx: Menu of Games]
en: Action
af: Aksie

[ctx: Menu of Games]
en: Adventure
af: Avontuur

[ctx: Menu of Games]
en: All
af: Alles

[ctx: Menu of Games]
en: Arcade
af: Arkade

[ctx: Menu of Games]
en: Blocks
af: Blokke

[ctx: Menu of Games]
en: Board
af: Bord

[ctx: Menu of Games]
en: Card
af: Kaart

[ctx: Menu of Games]
en: Featured
af: Uitgesoek

[ctx: Menu of Games]
en: Kids
af: Kinders

[ctx: Menu of Games]
en: Logic
af: Logika

[ctx: Menu of Games]
en: Role Playing
af: Rolspel

[ctx: Menu of Games]
en: Sports
af: Sport

[ctx: Menu of Games]
en: Strategy
af: Strategie

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: 3D Graphics
af: 3D-grafika

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: All
af: Alles

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Featured
af: Uitgesoek

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Photography
af: Fotografie

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Scanning
af: Skandering

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Vector Graphics
af: Vektorgrafika

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Viewers
af: Vertoners

[ctx: Menu of Productivity]
en: All
af: Alles

[ctx: Menu of Productivity]
en: Calendar
af: Kalender

[ctx: Menu of Productivity]
en: Database
af: Databasis

[ctx: Menu of Productivity]
en: Featured
af: Uitgesoek

[ctx: Menu of Productivity]
en: Finance
af: Finansies

[ctx: Menu of Productivity]
en: Word Processor
af: Woordverwerker

[ctx: Menu of Reference]
en: All
af: Alles

[ctx: Menu of Reference]
en: Biography
af: Biografie

[ctx: Menu of Reference]
en: Comics
af: Strokiesprente

[ctx: Menu of Reference]
en: Featured
af: Uitgesoek

[ctx: Menu of Reference]
en: Fiction
af: Fiksie

[ctx: Menu of Reference]
en: Health
af: Gesondheid

[ctx: Menu of Reference]
en: History
af: Geskiedenis

[ctx: Menu of Reference]
en: Lifestyle
af: Leefstyl

[ctx: Menu of Reference]
en: Politics
af: Politiek

[ctx: Menu of Reference]
en: Sports
af: Sport

[ctx: Menu of Utilities]
en: All
af: Alles

[ctx: Menu of Utilities]
en: Featured
af: Uitgesoek

[ctx: Menu of Utilities]
en: Text Editors
af: Teksredigeerders

en: Merge documents
af: Smelt dokumente saam

en: Mild or infrequent use of profanity
af: Sagte of ongereelde gebruik van vloek

en: Mildly realistic characters in unsafe situations
af: Effens realistiese karakters in onveilige situasies

en: Moderate page
af: Moderasiebladsy

en: Moderate use of profanity
af: Matige gebruik van vloek

en: Moderated chat functionality between users
af: Gemodereerde kletsfunksie tussen gebruikers

en: More Information
af: Meer inligting

en: More information
af: Meer inligting

en: More…
af: Meer…

en: Name
af: Naam

en: Negativity towards a specific group of people
af: Negatiwiteit teenoor 'n spesifieke groep mense

en: Network
af: Netwerk

en: Network Settings
af: Netwerkinstellings

en: New Banner
af: Nuwe banier

en: No
af: Nee

en: No Additional Repositories
af: Geen addisionele bronne nie

en: No Application Data Found
af: Geen toepassingdata gevind nie

en: No Application Found
af: Geen toepassings gevind nie

en: No Designs
af: Geen ontwerpe

en: No Network
af: Geen netwerk nie

en: No Plasma resources are available for %s support.
af: Geen Plasma hulpbronne is vir %s ondersteuning beskikbaar nie.

en: No Software Repository Included
af: Geen sagtewarebron ingesluit nie

en: No ability to spend money
af: Geen vermoë om geld te spandeer nie

en: No addon codecs are available for the %s format.
af: Geen byvoeging-kodekke is beskikbaar vir die %s-formaat nie.

en: No advertising of any kind
af: Geen advertensies van enige aard nie

en: No applications are available for %s support.
af: Geen toepassings is vir %s ondersteuning beskikbaar nie.

en: No applications are available that provide the file %s.
af: Geen toepassings is beskikbaar wat die lêer %s verskaf nie.

en: No bloodshed
af: Geen bloedvergieting nie

en: No cartoon violence
af: Geen animasie geweld nie

en: No details were available for this rating.
af: Geen besonderhede was beskikbaar vir die gradering nie.

en: No discriminatory language of any kind
af: Geen diskriminerende taal van enige aard nie

en: No fantasy violence
af: Geen fantasie geweld nie

en: No fonts are available for the %s script support.
af: Geen lettertipes is beskikbaar vir %s skript ondersteuning nie.

en: No gambling of any kind
af: Geen dobbel van enige aard nie

en: No inappropriate humor
af: Geen onvanpaste humor nie

en: No nudity of any sort
af: Geen naaktheid van enige aard nie

en: No printer drivers are available for %s.
af: Geen drukkeraandrywers is vir %s beskikbaar nie.

en: No profanity of any kind
af: Geen vloek van enige aard nie

en: No realistic violence
af: Geen realistiese geweld nie

en: No references or depictions of sexual nature
af: Geen verwysings of uitbeeldings van 'n seksuele aard nie

en: No references to adultery
af: Geen verwysings na owerspel nie

en: No references to alcohol
af: Geen verwysings na alkohol nie

en: No references to desecration
af: Geen verwysings na ontheiliging nie

en: No references to homosexuality
af: Geen verwysings na homoseksualiteit

en: No references to illicit drugs
af: Geen verwysings na onwettige dwelms

en: No references to prostitution
af: Geen verwysings na prostitusie nie

en: No references to slavery
af: Geen verwysings na slawerny nie

en: No screenshot provided
af: Geen skermskoot verskaf nie

en: No sexual violence
af: Geen seksuele geweld nie

en: No sexualized characters
af: Geen seksuele karakters nie

en: No sharing of physical location to other users
af: Geen deel van fisiese ligging aan ander gebruikers nie

en: No sharing of social network usernames or email addresses
af: Geen deel van sosiale netwerk gebruikersname of e-pos adresse nie

en: No sharing of user information with 3rd parties
af: Geen deel van gebruikersinligting met 3de partye nie

en: No update description available.
af: Geen beskrywing vir die bywerking is beskikbaar nie.

en: No updates have been installed on this system.
af: Geen bywerkings is al op die stelsel geïnstalleer nie.

en: No visible dead human remains
af: Geen sigbare dooie menslike oorskot

en: No way to chat with other users
af: Geen manier om met ander gebruikers te klets nie

en: No way to talk with other users
af: Geen manier om met ander gebruikers te praat nie

en: Not Now
af: Nie nou nie

en: Not enough disk space — free up some space and try again
af: Nie genoeg skyfspasie nie — maak asseblief ruimte en probeer weer

en: ODRS is a service providing user reviews of applications
af: ODRS is 'n diens wat gebruiker resensies van toepassings bied

en: OS Updates
af: Bedryfstelselbywerkings

en: OS Upgrade
af: BS Opgradering

en: OS updates are now installed
af: Bedryfstelselbywerkings is nou geïnstalleer

en: Once reported, a review will be hidden until it has been checked by an administrator.
af: Sodra 'n resensie gerapporteer is, sal dit weggesteek word tot dit deur 'n administrateur nagegaan kan word.

en: One week ago
af: 'n Week gelede

en: Only use software repositories that you trust.
af: Gebruik slegs sagtewarebronne wat u vertrou.

en: Open AppStream File
af: Maak AppSream lêer oop

en: Open Desktop Ratings Support
af: "Open Desktop Ratings" Ondersteuning

en: Open a local package file
af: Open 'n plaaslike pakketlêer

en: Operating System Updates Unavailable
af: Bedryfstelselbywerkings beskikbaar

en: Other
af: Ander

en: Overtly sexualized human characters
af: Uitermatige seksuele menslike karakters

en: Overview page
af: Oorsigbladsy

en: Overview panel
af: Oorsigpaneel

en: PKGNAME
af: PAKKETNAAM

en: Package
af: Pakket

en: Pending
af: Hangend

en: Pending update…
af: Hangende bywerkings…

en: Permissions
af: Regte

en: Please choose a star rating
af: Kies asseblief 'n ster gradering

en: Please enter a number from 1 to %u:
af: Sleutel asseblief 'n nommer van 1 tot %u in:

en: Please restart the application.
af: Herlaai die toepassing asseblief.

en: Please take more time writing the review
af: Neem asseblief meer tyd om die resensie te skryf

en: Post Review
af: Plaas resensie

en: Prefer local file sources to AppStream
af: Verkies plaaslike lêerbronne bo AppStream

en: Prepare %s
af: Berei voor %s

en: Product placement
af: Produk plasing

en: Productivity
af: Produktiwiteit

en: Prolonged nudity
af: Langdurige naaktheid

en: Proprietary
af: Alleenreg

en: Proprietary Software
af: Alleenregsagteware

en: Provides support for firmware upgrades
af: Verskaf ondersteuning vir die opgradering van fermware

en: Provocative references or depictions
af: Aanloklike verwysings of afbeeldings

en: Public domain
af: Publieke domein

en: Purchase
af: Koop

en: Quit the running instance
af: Sluit die lopende instansie af

en: Rape or other violent sexual behavior
af: Verkragting of ander gewelddadige seksuele gedrag

en: Rating
af: Gradering

en: Re_move shortcut
af: Ve_rwyder kortpad

en: Realistic bloodshed
af: Realistiese bloedvergieting

en: Recent Releases
af: Onlangse vrystellings

en: Recently installed updates are available to review
af: Onlangs geïnstalleerde bywerkings is nou beskikbaar om na te gaan

en: Recommended Audio & Video Applications
af: Aanbevole klank- en videotoepassings

en: Recommended Games
af: Aanbevole speletjies

en: Recommended Graphics Applications
af: Aanbevole grafikatoepassings

en: Recommended Productivity Applications
af: Aanbevole produktiwiteitstoepassings

en: Reference
af: Verwysing

en: References to alcoholic beverages
af: Verwysings na alkoholiese drankies

en: References to illicit drugs
af: Verwysings na onwettige dwelms

en: References to tobacco products
af: Verwysings na tabakprodukte

en: Release Activity
af: Vrystellingsaktiwiteit

en: Removals
af: Verwyderings

en: Remove
af: Verwyder

en: Remove “%s”?
af: Verwyder "%s"?

en: Remove…
af: Verwyder…

en: Removing
af: Verwyder tans

en: Removing…
af: Verwyder tans…

en: Report
af: Rapporteer

en: Report Review?
af: Rapporteer resensie?

en: Report…
af: Rapporteer…

en: Requires Restart
af: Moet herbegin word

en: Requires additional permissions
af: Benodig addisionele toestemming

en: Restart
af: Herbegin

en: Restart & Install
af: Herbegin en installeer

en: Restart & Update
af: Herbegin en dateer op

en: Restart Now
af: Herbegin nou

en: Reviews
af: Resensies

en: Run popular web applications in a browser
af: Gebruik populêre webtoepassings in 'n webblaaier

en: SEARCH
af: SOEK

en: Sandboxed
af: Sandput

en: Scantily clad human characters
af: Skraps geklede menslike karakters

en: Screenshot
af: Skermskoot

en: Screenshot not available
af: Skermskoot nie beskikbaar nie

en: Screenshot not found
af: Skermskoot nie gevind nie

en: Screenshot not valid
af: Skermskoot nie geldig nie

en: Screenshot size not found
af: Skermskootgrootte nie gevind nie

en: Search
af: Soek

en: Search for applications
af: Soek vir toepassings

en: Search page
af: Soekblad

en: Select
af: Kies

en: Select All
af: Kies almal

en: Select None
af: Kies geen

en: Selected add-ons will be installed with the application.
af: Gekose byvoegings sal saam met die toepassing geïnstalleer word.

en: Setting up updates…
af: Stel bywerkings op…

en: Settings
af: Instellings

en: Sexual references or depictions
af: Seksuele verwysings of afbeeldings

en: Sharing diagnostic data that does not let others identify the user
af: Deel anonieme diagnostiese data

en: Sharing information that lets others identify the user
af: Deel inligting wat ander in staat sal kan stel om die gebruiker te identifiseer

en: Sharing physical location to other users
af: Deel fisiese ligging aan ander gebruikers

en: Sharing social network usernames or email addresses
af: Deel van sosiale netwerk gebruikers name of e-pos adresse

en: Show
af: Vertoon

en: Show Details
af: Vertoon besonderhede

en: Show application details (using application ID)
af: Wys toepassingsbesonderhede (gebruik toepassing ID)

en: Show application details (using package name)
af: Wys toepassingsbesonderhede (gebruik tepassingsnaam)

en: Show notifications when updates have been automatically installed.
af: Vertoon kennisgewings na bywerkings outomaties geïnstalleer is.

en: Show star ratings next to applications
af: Vertoon ster graderings langs toepassings

en: Show verbose debugging information
af: Wys breedvoerige ontfoutingsinligting

en: Show version number
af: Wys weergawenommer

en: Sign In / Register…
af: Teken in / Registreer…

en: Sign in…
af: Teken in…

en: Sign out
af: Teken uit

en: Signed in as %s
af: Ingeteken as %s

en: Six days ago
af: Ses dae gelede

en: Snap Store
af: Snap-winkel

en: Snap Support
af: Snap-ondersteuning

en: Software
af: Sagteware

en: Software Install
af: Installeer sagteware

en: Software Repositories
af: Sagtewarebronnne

en: Software Repository Identified
af: Sagtewarebron geïdentifiseer

en: Software Repository Included
af: Sagtewarebron ingesluit

en: Software Update Installed | Software Updates Installed
af[0]: Sagtewarebywerking geïnstalleer
af[1]: Sagtewarebywerkings geïnstalleer

en: Software Updates Available
af: Sagtewarebywerkings beskikbaar

en: Software Updates Failed
af: Sagtewarebywerkings het misluk

en: Software Upgrade Available
af: Sagtewarebywerkings beskikbaar

en: Software allows you to find and install new applications and system extensions and remove existing installed applications.
af: Sagteware laat mens nuwe programme en uitbreidings vind en installeer en kan ook reeds geïnstalleerde programme verwyder.

en: Software catalog is being downloaded
af: Sagteware katalogus word tans afgelaai

en: Software catalog is being loaded
af: Sagteware katalogus word tans gelaai

en: Software is up to date
af: Sagteware is op datum

en: Software lets you install all the software you need, all from one place. See our recommendations, browse the categories, or search for the applications you want.
af: Sagteware laat mens alle nodige sagteware installeer, als op een plek. Sien gerus ons aanbevelings, blaai deur die kategorieë, of soek vir 'n program.

en: Sorry, something went wrong
af: Jammer! Iets het skeef geloop

en: Sort
af: Sorteer

en: Source
af: Bron

en: Source: %s
af: Bron: %s

en: Spacing
af: Spasies

en: Start up mode: either ‘updates’, ‘updated’, ‘installed’ or ‘overview’
af: Beginmodus: of ‘updates’, ‘updated’, ‘installed’ of ‘overview’

en: Starting up…
af: Skakel aan…

en: Strong or frequent use of profanity
af: Sterk of gereelde gebruik van vloek

en: Subcategories filter menu
af: Subkategoriëe filter kieslys

en: Subcategories sorting menu
af: Subkategoriëe sorteer kieslys

en: Summary
af: Opsomming

en: System Applications
af: Stelseltoepassings

en: System Integration
af: Stelselintegrasie

en: System Services
af: Stelseldienste

en: System Upgrade Complete
af: Stelsel opgradering voltooid

en: The GNOME Project
af: Die GNOME Projek

en: The amount of space between children
af: Die aantal spasie tussen kinders

en: The application list has unsaved changes.
af: Die toepassinglys het ongestoorde veranderinge.

en: The application list is already loaded.
af: Die toepassinglys is reeds gelaai.

en: The application was rated this way because it features:
af: Dit toepassing was so gegradeer aangesien dit die volgende bevat:

en: The description is too long
af: Die beskrywing is te lank

en: The description is too short
af: Die beskrywing is te kort

en: The kind of interaction expected for this action: either ‘none’, ‘notify’, or ‘full’
af: Die tipe interaksie verwag vir die aksie: of ‘geen’, ‘stel in kennis’, of ‘vol’

en: The license terms of this software are unknown.
af: Die lisensie terme van die sagteware is onbekend.

en: The server to use for application reviews
af: Die bediener om te gebruik vir sagteware resensies

en: The summary is too long
af: Die opsomming is te lank

en: The summary is too short
af: Die opsomming is te kort

en: The system was already up to date.
af: Die stelsel was klaar op datum.

en: The update details
af: Die bywerkingsbesonderhede

en: The update was cancelled.
af: Die bywerking is gekanselleer.

en: There are no reviews to moderate
af: Daar is geen bywerkings om te modereer nie

en: There wasn’t enough disk space. Please free up some space and try again.
af: Daar was nie genoeg oop spasie op die skyf nie. Maak asseblief ruimte en probeer weer.

en: There were security issues with the update. Please consult your software provider for more details.
af: Daar was sekuriteitsprobleme met die bywerking. Konsulteer jou sagteware verskaffer vir meer besonderhede.

en: Third Party Repositories
af: Derdeparty-sagtewarebronne

en: This application can only be used when there is an active internet connection.
af: Dié toepassing kan slegs gebruik word wanneer daar 'n werkende internetverbinding is.

en: This application does not include a software repository. It will not be updated with new versions.
af: Dié toepassing bevat nie 'n sagtewarebron nie. Dit gaan nie bygewerk word met nuwe weergawes nie.

en: This application includes a software repository which provides updates, as well as access to other software.
af: Dié toepassing bevat 'n sagtewarebron wat bywerkings verskaf, asook toegang tot ander sagteware.

en: This application needs to be restarted to use new plugins.
af: Die toepassing moet herlaai word om nuwe inproppe te gebruik.

en: This is a list of compatible projects we should show such as GNOME, KDE and XFCE.
af: Dit is 'n lys versoenbare projekte wat ons moet vertoon soos GNOME, KDE en XFCE.

en: This means that it does not receive security updates.
af: Dit beteken dat dit nie sekuriteitsbywerkings sal ontvang nie.

en: This means that the software can be freely run, copied, distributed, studied and modified.
af: Dit beteken dat die sagteware vry gebruik, gekopieer, gedeel, bestudeer en verander mag word.

en: This means that the software is owned by an individual or a company. There are often restrictions on its use and its source code cannot usually be accessed.
af: Dit beteken dat die sagteware deur 'n individu of maatskappy besit word. Daar is gewoonlik beperkings op die gebruik van die sagteware en toegang tot die bronkode word verbied.

en: This program can only be used by the root user
af: Die program kan slegs deur die wortel gebruiker uitgevoer word

en: This software is already provided by your distribution and should not be replaced.
af: Dié sagteware word reeds verskaf deur u verspreiding en moet nie vervang word nie.

en: This software repository must be enabled to continue installation.
af: Die sagtewarebron moet eers geaktiveer word voor die installasie kan voortgaan.

en: Three days ago
af: Drie dae gelede

en: Throw away changes
af: Gooi veranderinge weg

en: To continue, you need to use an Ubuntu One account.
af: Om voort te gaan sal jy 'n "Ubuntu One" rekening moet gebruik.

en: To continue, you need to use your Ubuntu One account.
af: Om voort te gaan sal jy jou "Ubuntu One" rekening moet gebruik.

en: Top Rated
af: Top gegradeerde

en: Two days ago
af: Twee dae gelede

en: Two weeks ago
af: Twee weke gelede

en: Unable to Find Requested Software
af: Kan nie aangevraagde sagteware vind nie

en: Unable to contact %s
af: Kan nie %s kontak nie

en: Unable to download firmware updates from %s
af: Kan nie fermware bywerkings van %s aflaai nie

en: Unable to download updates
af: Kan nie bywerkings aflaai nie

en: Unable to download updates from %s
af: Kan nie bywerkings van %s aflaai nie

en: Unable to download updates from %s: not enough disk space
af: Kan nie bywerkings van %s aflaai nie: nie genoeg skyfspasie nie

en: Unable to download updates: authentication was invalid
af: Kan nie bywerkings aflaai nie: verifikasie was ongeldig

en: Unable to download updates: authentication was required
af: Kan nie bywerkings aflaai nie: verifikasie was benodig

en: Unable to download updates: internet access was required but wasn’t available
af: Kan nie bywerkings aflaai nie: internettoegang was benodig maar nie beskikbaar nie

en: Unable to download updates: not enough disk space
af: Kan nie bywerkings aflaai nie: nie genoeg skyfspasie nie

en: Unable to download updates: you do not have permission to install software
af: Kan nie bywerkings aflaai nie: jy het nie die regte om sagteware te installeer nie

en: Unable to find “%s”
af: Kan nie "%s" vind nie

en: Unable to get list of updates
af: Kan nie 'n lys bywerkings kry nie

en: Unable to install %s
af: Kan nie %s installeer nie

en: Unable to install %s as download failed
af: Kan nie %s installeer nie aangesien die aflaai misluk het

en: Unable to install %s as download failed from %s
af: Kan nie %s installeer nie aangesien die aflaai van %s misluk het

en: Unable to install %s as not supported
af: Kan nie %s installeer nie aangesien dit nie ondersteun word nie

en: Unable to install %s as runtime %s not available
af: Kan nie %s installeer nie aangesien runtime %s nie beskikbaar is nie

en: Unable to install %s: AC power is required
af: Kan nie %s installeer nie: WS krag word nodig

en: Unable to install %s: authentication was invalid
af: Kan nie %s installeer nie: verifikasie was ongeldig

en: Unable to install %s: authentication was required
af: Kan nie %s installeer nie: verifikasie was benodig

en: Unable to install %s: not enough disk space
af: Kan nie %s installeer nie: nie genoeg skyfspasie nie

en: Unable to install %s: you do not have permission to install software
af: Kan nie %s installeer nie: jy het nie die regte om sagteware te installeer nie

en: Unable to install updates
af: Kan nie bywerkings installeer nie

en: Unable to install updates as download failed
af: Kan nie bywerkings installeer nie aangesien die aflaai misluk het

en: Unable to install updates from %s as download failed
af: Kan nie bywerkings van %s installeer nie aangesien die aflaai misluk het

en: Unable to install updates: AC power is required
af: Kan nie bywerkings installeer nie: WS krag word nodig

en: Unable to install updates: authentication was invalid
af: Kan nie bywerkings installeer nie: verifikasie was ongeldig

en: Unable to install updates: authentication was required
af: Kan nie bywerkings installeer nie: verifikasie was benodig

en: Unable to install updates: not enough disk space
af: Kan nie bywerkings installeer nie: nie genoeg skyfspasie nie

en: Unable to install updates: you do not have permission to update software
af: Kan nie bywerkings installeer nie: jy het nie die regte om sagteware op te dateer nie

en: Unable to install: internet access was required but wasn’t available
af: Kan nie installeer nie: internettoegang was benodig maar nie beskikbaar nie

en: Unable to install: the application has an invalid format
af: Kan nie installeer nie: die toepassing het 'n ongeldige formaat

en: Unable to launch %s: %s is not installed
af: Kan nie %s uitvoer nie: %s is nie geïnstalleer nie

en: Unable to purchase %s
af: Kan nie %s koop nie

en: Unable to purchase %s: authentication was invalid
af: Kan nie %s koop nie: verifikasie was ongeldig

en: Unable to purchase %s: authentication was required
af: Kan nie %s koop nie: verifikasie was benodig

en: Unable to purchase %s: no payment method setup
af: Kan nie %s koop nie: geen betaalmetode is tans opgestel nie

en: Unable to purchase %s: payment was declined
af: Kan nie %s koop nie: die betaling is afgekeur

en: Unable to remove %s
af: Kan nie %s verwyder nie

en: Unable to remove %s: AC power is required
af: Kan nie %s verwyder nie: WS krag word benodig

en: Unable to remove %s: authentication was invalid
af: Kan nie %s verwyder nie: verifikasie was ongeldig

en: Unable to remove %s: authentication was required
af: Kan nie %s verwyder nie: verifikasie was benodig

en: Unable to remove %s: you do not have permission to remove software
af: Kan nie %s verwyder nie: jy het nie die regte om sagteware te verwyder nie

en: Unable to update %s
af: Kon nie bywerking %s installeer nie

en: Unable to update %s as download failed
af: Kan nie %s opdateer nie aangesien die aflaai misluk het

en: Unable to update %s from %s as download failed
af: Kan nie %s opdateer van %s nie, aangesien die aflaai misluk het

en: Unable to update %s: AC power is required
af: Kan nie %s opdateer nie: WS krag word nodig

en: Unable to update %s: authentication was invalid
af: Kan nie %s opdateer nie: verifikasie was benodig

en: Unable to update %s: authentication was required
af: Kan nie %s opdateer nie: verifikasie was benodig

en: Unable to update %s: not enough disk space
af: Kan nie %s opdateer nie: nie genoeg skyfspasie

en: Unable to update %s: you do not have permission to update software
af: Kan nie %s opdateer nie: jy het nie die regte om sagteware op te dateer nie

en: Unable to update: internet access was required but wasn’t available
af: Kan nie opdateer nie: internettoegang was benodig maar nie beskikbaar nie

en: Unable to upgrade to %s
af: Kan nie na %s opgradeer nie

en: Unable to upgrade to %s as download failed
af: Kan nie na %s opgradeer nie aangesien die aflaai misluk het

en: Unable to upgrade to %s from %s
af: Kan nie na %s vanaf %s opgradeer nie

en: Unable to upgrade to %s: AC power is required
af: Kan nie na %s opgradeer nie: WS krag word benodig

en: Unable to upgrade to %s: authentication was invalid
af: Kan nie na %s opgradeer nie: verifikasie was ongeldig

en: Unable to upgrade to %s: authentication was required
af: Kan nie na %s opgradeer nie: verifikasie was benodig

en: Unable to upgrade to %s: internet access was required but wasn’t available
af: Kan nie na %s opgradeer nie: toegang tot die internet word benodig maar is nie beskikbaar nie

en: Unable to upgrade to %s: not enough disk space
af: Kan nie na %s opgradeer nie: nie genoeg skyfspasie nie

en: Unable to upgrade to %s: you do not have permission to upgrade
af: Kan nie na %s opgradeer nie: jy het nie die regte om sagteware op te gradeer nie

en: Uncontrolled audio or video chat functionality between users
af: Onbeheerde klank- of videokletsfunksies tussen gebruikers

en: Uncontrolled chat functionality between users
af: Onbeheerde kletsfunksie tussen gebruikers

en: Undo
af: Ontdoen

en: Unfortunately, the %s you were searching for could not be found. Please see %s for more information. | Unfortunately, the %s you were searching for could not be found. Please see %s for more information.
af[0]: Ongelukkig kan die %s waarvoor jy gesoek nie gevind word nie. Sien %s vir meer inligting.
af[1]: Ongelukkig kan die %s waarvoor jy gesoek nie gevind word nie. Sien %s vir meer inligting.

en: Unknown
af: Onbekend

en: Unknown Software License
af: Onbekende sagteware lisensie

en: Unrealistic bloodshed
af: Onrealistiese bloedvergieting

en: Unsaved changes
af: Ongestoorde veranderinge

en: Update
af: Dateer op

en: Update All
af: Dateer almal op

en: Update Preferences
af: Bywerk voorkeure

en: Updated
af: Bygewerk

en: Updates
af: Bywerkings

en: Updates are automatically managed
af: Bywerkings sal outomaties bestuur word

en: Updates have been installed
af: Bywerking is geïnstalleer

en: Updates page
af: Bywerkingsbladsy

en: Updates panel
af: Bywerkingspaneel

en: Updates;Upgrade;Sources;Repositories;Preferences;Install;Uninstall;Program;Software;App;Store;
af: bywerkings;opgradeer;bronne;lêerstoor;voorkeure;installeer;verwyder;program;sagteware;toep;winkel;

en: Upgrade for the latest features, performance and stability improvements.
af: Gradeer jou stelsel op vir die nuutste funksies en verbeteringe.

en: Upgrade to continue receiving security updates.
af: Gradeer op om aan te hou om sekuriteitbywerkings te ontvang.

en: Use
af: Gebruik

en: Use of alcoholic beverages
af: Gebruik van alkoholiese drank

en: Use of illicit drugs
af: Gebruik van onwettige dwelms

en: Use of tobacco products
af: Gebruik van tabaksprodukte

en: User-to-user game interactions without chat functionality
af: Gebruiker-na-gebruiker spelinteraksies sonder kletsfunksionaliteit

en: Users are bound by the following license: | Users are bound by the following licenses:
af[0]: Gebruikers word aan die volgende lisensie gebind:
af[1]: Gebruikers word aan die volgende lisensies gebind:

en: Users are encouraged to donate real money
af: Spelers word aangemoedig om werklike geld te skenk

en: Users are encouraged to purchase specific real-world items
af: Gebruikers word aangemoedig om spesifieke werklike items te koop

en: Utilities
af: Nutsgoed

en: Version
af: Weergawe

en: View
af: Vertoon

en: Visible dead human remains
af: Sigbare dooie menslike oorskot

en: Visit website
af: Besoek webwerf

en: Vulgar or bathroom humor
af: Onvanpaste of badkamer humor

en: Was this review useful to you?
af: Was die resensie hulpvaardig?

en: Web Apps Support
af: Webtoepassing ondersteuning

en: Welcome
af: Welkom

en: Welcome to %s %s!
af: Welkom by %s %s!

en: Welcome to Software
af: Welkom by Sagteware

en: We’re sorry: the update failed to install. Please wait for another update and try again. If the problem persists, contact your software provider.
af: Ons is jammer, maar die opgradering kon nie installeer nie. Wag asseblief vir 'n nuwe opgradering en probeer weer. Indien die probleem aanhou, konsulteer jou sagteware verskaffer.

en: What do you think of the app? Try to give reasons for your views.
af: Wat dink jy van die toep? Probeer redes vir jou stellings verskaf.

en: Whether it’s the very first run of GNOME Software
af: Of dit die eerste keer is wat GNOME Sagteware gebruik word

en: Whether to automatically refresh when on a metered connection
af: Of daar oor 'n mobiele netwerk outomaties verfris moet word

en: Whether to manage updates and upgrades in GNOME Software
af: Of GNOME Sagteware bywerkings en opgraderings moet bestuur

en: Yes
af: Ja

en: Yesterday, %R
af: Gister, %R

en: Yesterday, %l:%M %p
af: Gister, %l:%M %p

en: You can report reviews for abusive, rude, or discriminatory behavior.
af: Jy kan beledigende, onbeskofte of diskriminerende resensies rapporteer.

en: You need internet access to write a review
af: U het internettoegang nodig om 'n resensie te skryf

en: You need to specify exactly one filename
af: Jy moet presies een lêernaam spesifiseer

en: Your OS is no longer supported.
af: Jou bedryfstelsel word nie meer ondersteun nie.

en: _Add
af: _Voeg by

en: _Add shortcut
af: _Voeg kortpad by

en: _Add to Folder…
af: _Voeg by gids…

en: _All
af: _Alles

en: _Cancel
af: _Kanselleer

en: _Check Anyway
af: _Kontroleer in elk geval

en: _Continue
af: _Gaan voort

en: _Disable…
af: _Deaktiveer…

en: _Donate
af: _Skenk

en: _Download
af: _Laai af

en: _Enable
af: _Aktiveer

en: _Install
af: _Installeer

en: _Installed
af: _Geïnstalleer

en: _Install…
af: _Installeer…

en: _Launch
af: _Laat loop

en: _Learn More
af: _Meer inligting

en: _Let’s Go Shopping
af: _Laat ons kyk

en: _Move to Folder…
af: S_kuif na gids…

en: _Network Settings
af: _Netwerkinstellings

en: _Post
af: _Plaas

en: _Remove
af: Ve_rwyder

en: _Remove All
af: _Verwyder alles

en: _Remove from Folder
af: Ve_rwyder uit gids

en: _Remove…
af: _Verwyder…

en: _Save
af: _Stoor

en: _Show More
af: _Wys meer

en: _Software Repositories
af: _Sagtewarebronnne

en: _Update
af: _Opdateer

en: _Update Preferences
af: _Bywerk voorkeure

en: _Updates
af: _Bywerkings

en: _Website
af: _Webwerf

en: _Write a Review
af: _Skryf 'n resensie

[ctx: app review]
en: Review
af: Resensie

[ctx: app status]
en: Installed
af: Geïnstalleer

[ctx: app status]
en: Removed
af: Verwyder

[ctx: app status]
en: Unknown
af: Onbekend

[ctx: app status]
en: Updated
af: Bygewerk

en: https://en.wikipedia.org/wiki/Public_domain
af: https://af.wikipedia.org/wiki/Publieke_domein

en: https://www.gnu.org/philosophy/free-sw
af: https://www.gnu.org/philosophy/free-sw.af.html

en: on the website
af: op die webwerf

[ctx: origin]
en: Unknown
af: Onbekend

en: ratings in total
af: graderings in totaal

en: the operating system
af: die bedryfstelsel

en: this website
af: hierdie webtuiste

[ctx: updated]
en: Never
af: Nooit

[ctx: updates]
en: Review
af: Hersien

[ctx: version]
en: Unknown
af: Onbekend
