rhythmbox 0.12.2 - en to af translation catalogue (917 entries)

en:      * A legal framework protecting the artists (thanks to the Creative Commons licenses).
af:      * 'n Regsraamwerk om kunstenaars te beskerm (danksy die lisensies van Creative Commons).

en:      * An adaptive music recommendation system based on iRATE to help listeners discover new artists based on their tastes
           and on other criteria such as their location.
af:      * 'n Aanpassende stelsel vir musiekvoorstelle gebaseer op iRATE help luisteraars te help om nuwe kunstenaartenaars te ontdek gebaseer op hulle musieksmaak
           en ander kriteria soos hulle ligging.

en:      * Free, simple and quick access to the music, for everyone.
af:      * Gratis, eenvoudige en vinnige toegang tot musiek, vir almal.

en:      * The possibility of making direct donations to the artists.
af:      * Die moontlikheid om direk donasies te maak aan die kunstenaars.

en:      * The use of the latest Peer-to-Peer technologies
af:      * Die gebruik van die jongste eweknietegnologieë

en: %a %I:%M %p
af: %a %k:%M

en: %b %d %I:%M %p
af: %e %b %k:%M

en: %b %d %Y
af: %e %b %Y

en: %d (%d) | All %d (%d)
af[0]: %d (%d)
af[1]: Alle %d (%d)

en: %d Star | %d Stars
af[0]: %d sterretjie
af[1]: %d sterretjies

en: %d album (%d) | All %d albums (%d)
af[0]: %d album (%d)
af[1]: Alle %d kunstenaars (%d)

en: %d artist (%d) | All %d artists (%d)
af[0]: %d kunstenaar (%d)
af[1]: Alle %d kunstenaars (%d)

en: %d feed | All %d feeds
af[0]: %d voer
af[1]: Alle %d voere

en: %d genre (%d) | All %d genres (%d)
af[0]: %d genre (%d)
af[1]: Alle %d genres (%d)

en: %d hour | %d hours
af[0]: %d uur
af[1]: %d ure

en: %d import errors | %d import errors
af[0]: %d invoerfout
af[1]: %d invoerfoute

en: %d minute | %d minutes
af[0]: %d minuut
af[1]: %d minute

en: %d missing file | %d missing files
af[0]: %d vermiste lêer
af[1]: %d vermiste lêers

en: %d second | %d seconds
af[0]: %d sekonde
af[1]: %d sekondes

en: %d song | %d songs
af[0]: %d liedjie
af[1]: %d liedjies

en: %d station | %d stations
af[0]: %d stasie
af[1]: %d stasies

en: %d:%02d of %d:%02d
af: %d:%02d van %d:%02d

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
af: %d:%02d van %d:%02d bly oor

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d
af: %d:%02d:%02d van %d:%02d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d remaining
af: %d:%02d:%02d van %d:%02d:%02d bly oor

en: %ld day | %ld days
af[0]: %ld dag
af[1]: %ld dae

en: %ld hour | %ld hours
af[0]: %ld uur
af[1]: %ld ure

en: %ld minute | %ld minutes
af[0]: %ld minuut
af[1]: %ld minute

en: %lu kbps
af: %lu kG/s

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
af: %s
    Laat loop '%s --help' vir 'n volledige lys van beskikbare opdraglynkeuses.

en: %s (%d tracks)
af: %s (%d snitte)

en: %s (Paused)
af: %s (wagtend)

en: %s Properties
af: %s se eienskappe

en: %s and %s
af: %s en %s

en: %s of %s
af: %s van %s

en: %s's Music
af: %s se musiek

en: %s's Playlist
af: %s se speellys

en: %s's playlist
af: %s se speellys

en: %s, %s and %s
af: %s, %s en %s

en: %s. Would you like to add the podcast feed anyway?
af: %s. Wil u maar die potgooivoer in elk geval byvoeg?

en: 0 seconds
af: 0 sekondes

en: 000 kbps
af: 000 kb/s

en: <Invalid unicode>
af: <Ongeldige unicode>

en: <b>Download Manager</b>
af: <b>Aflaaibestuurder</b>

en: <b>Download</b>
af: <b>Laai af</b>

en: <b>Information</b>
af: <b>Inligting</b>

en: <b>Lyrics Folder</b>
af: <b>Gids vir lirieke</b>

en: <b>Playlist format</b>
af: <b>Formaat van speellys</b>

en: <b>Search engines</b>
af: <b>Soekenjins</b>

en: <b>Sharing</b>
af: <b>Deel</b>

en: <b>System</b>
af: <b>Stelsel</b>

en: <span size="x-large" weight="bold">Do you want to initialize your iPod?</span>
af: <span size="x-large" weight="bold">Wil u die iPod inisialiseer?</span>

en: A sample plugin in C with no features
af: 'n Voorbeeldinprop in C met geen funksies nie

en: A sample plugin in Python with no features
af: 'n Voorbeeldinprop in Python met geen funksies nie

en: A sample plugin in Vala with no features
af: 'n Voorbeeldinprop in Vala met geen funksies nie

en: A_dd if any criteria are matched
af: _Voeg by as enige kriteria pas

en: About %s left
af: Omtrent %s oor

en: Account Login
af: Rekeningaanmelding

en: Account Settings
af: Rekeningopstelling

en: Account details are needed before you can connect.  Check your settings.
af: Rekeninginligting word benodig voordat mens kan koppel.  Kontroleer die opstelling.

en: Add
af: Voeg by

en: Add _to Play Queue
af: Voeg _by speellys

en: Add all tracks in this playlist to the queue
af: Voeg alle snitte in hierdie speellys in die tou

en: Add each selected song to a new playlist
af: Voeg elke gekose liedjie by 'n nuwe speellys

en: Add each selected song to the play queue
af: Voeg elke gekose liedjie by die speltou

en: Add new playlist to iPod
af: Voeg nuwe speellys by iPod

en: Add specified tracks to the play queue
af: Voeg spesifieke snitte in die speeltou

en: Add to P_laylist
af: Voeg by speel_lys

en: Additional GStreamer plugins are required to play this file: %s
af: Addisionele GStreamer-inproppe word benodig om dié lêer te speel: %s

en: Adds support for playing media from and sending media to DLNA/UPnP network devices, and enables Rhythmbox to be controlled by a DLNA/UPnP ControlPoint
af: Voeg ondersteuning by vir die speel van media van en die stuur van media na DLNA/UPnP-netwerktoetstelle, en laat toe dat Rhythmbox beheer kan word deur 'n DLNA/UPnP ControlPoint

en: Adds support to Rhythmbox for playing and downloading albums from Jamendo
af: Voeg ondersteuning by Rhythmbox vir die speel en aflaai van albums vanaf Jamendo

en: Adds support to Rhythmbox for playing and purchasing from the Magnatune online music store
af: Voeg ondersteuning by Rhythmbox vir speel en koop vanaf die Magnatune aanlynmusiekwinkel

en: Advanced
af: Gevorderd

en: Albu_m sort order:
af: Albu_m se sorteervolgorde:

en: All Files
af: Alle lêers

en: Always shown
af: Word altyd gewys

en: Always visible
af: Is altyd sigbaar

en: Application does not accept documents on command line
af: Toepassing aanvaar nie dokumente op die opdraglyn nie

en: Artist
af: Kunstenaar

en: Artist (Album) - Number - Title
af: Kunstenaar (Album) - Nommer - Titel

en: Artist - Album
af: Kunstenaar - Album

en: Artist - Number - Title
af: Kunstenaar - Nommer - Titel

en: Artist - Title
af: Kunstenaar - Titel

en: Artist Information
af: Inligting oor die kunstenaar

en: Artist/Album
af: Kunstenaar/Album

en: Artist/Artist - Album
af: Kunstenaar/Kunstenaar - Album

en: Artist/Artist - Album/Artist (Album) - 01 - Title.ogg
af: Kunstenaar/Kunstenaar - Album/Kunstenaar (Album) - 01 - Titel.ogg

en: Artists
af: Kunstenaars

en: Artists similar to %s
af: Kunstenaars soortgelyk aan %s

en: Audio CD Player
af: Oudio-CD-speler

en: Audio CD Recorder
af: Oudio-CD-skrywer

en: Audio formats:
af: Oudioformate:

en: Author:
af: Outeur:

en: Ban
af: Verban

en: Ban the current track from being played again
af: Verhoed dat die huidige snit weer gespeel word

en: Basic
af: Eenvoudig

en: Bitrate:
af: Bistempo:

en: Browse This A_lbum
af: Blaai deur hierdie a_lbum

en: Browse This _Artist
af: Blaai deur hierdie _kunstenaar

en: Browse This _Genre
af: Blaai deur hierdie _genre

en: Browse...
af: Blaai...

en: Browser Views
af: Blaaieraansigte

en: Browser already active
af: Blaaier reeds aktief

en: Browser is not active
af: Blaaier nie aktief nie

en: Burn
af: Skryf

en: By extension
af: Volgens uitbreiding

en: C_onfigure...
af: _Opstelling...

en: C_reate
af: S_kep

en: Cancel Downloads
af: Kanselleer aflaaie

en: Cancel Episode Download
af: Kanselleer aflaai van episode

en: Cannot access CD
af: Kan nie toegang kry tot CD nie

en: Cannot access CD: %s
af: Kan nie toegang kry tot CD nie: %s

en: Cannot find drive
af: Kon nie die aandrywer kry nie

en: Cannot find drive %s
af: Kon nie die aandrywer %s kry nie

en: Cannot get free space at %s: %s
af: Kan nie beskikbare spasie kry by %s nie: %s

en: Cannot read CD: %s
af: Kan nie CD lees nie: %s

en: Change and configure plugins
af: Verander inproppe en stel hulle op

en: Change song
af: Verander die liedjie

en: Change the music volume
af: Verander die musiek se volume

en: Change the visibility of the browser
af: Verander die sigbaarheid van die blaaier

en: Change the visibility of the context pane
af: Verander die sigbaarheid van die kontekspaneel

en: Change the visibility of the side pane
af: Verander die sigbaarheid van die sypaneel

en: Change the visibility of the statusbar
af: Verander die sigbaarheid van die statusbalk

en: Change the visibility of the toolbar
af: Verander die sigbaarheid van die nutsbalk

en: Change this automatic playlist
af: Verander hierdie outomatiese speellys

en: Change volume
af: Verander die volume

en: Change whether the queue is visible as a source or a sidebar
af: Verander of die tou as bron of as sypaneel sigbaar is

en: Check for _new episodes:
af: Kontroleer vir _nuwe episodes:

en: Choose Library Location
af: Kies ligging van biblioteek

en: Choose a playlist to be loaded
af: Kies speellys om te laai

en: Choose file to be added to the Library
af: Kies lêer om by die biblioteek te voeg

en: Choose folder to be added to the Library
af: Kies gids om by die biblioteek te voeg

en: Choose lyrics folder...
af: Kies gids vir lirieke...

en: Choose music to play
af: Kies die musiek om te speel

en: Clear
af: Maak skoon

en: Clear _Queue
af: Maak tou _skoon

en: Clear the search text
af: Verwyder die soekteks

en: Clock is not set correctly
af: Die horlosie is nie reg gestel nie

en: Configure Plugins
af: Stel inproppe op

en: Connect to _DAAP share...
af: Koppel aan _DAAP-deling...

en: Connect to a new DAAP share
af: Koppel aan nuwe DAAP-deling

en: Connecting
af: Koppel tans

en: Connecting to music share
af: Verbind tans aan musiekdeling

en: Contributors:
af: Bydraers:

en: Control Rhythmbox using an infrared remote control
af: Beheer Rhythmbox d.m.v. 'n infrarooi-afstandbeheerder

en: Control Rhythmbox using key shortcuts
af: Beheer Rhythmbox d.m.v. kortpadsleutels

en: Converting audio tracks
af: Omskep tans oudio-bane

en: Copy CD
af: Kopieer CD

en: Copy selection
af: Kopieer keuse

en: Copy tracks to the library
af: Kopieer snitte na die biblioteek

en: Copyright:
af: Kopiereg:

en: Could not add service
af: Kon nie diens byvoeg nie

en: Could not connect to shared music
af: Kon nie koppel aan gedeelde musiek nie

en: Could not create AvahiEntryGroup for publishing
af: Kon nie AvahiEntryGroup skep vir publisering nie

en: Could not create audio CD
af: Kon nie oudio-CD skep nie

en: Could not determine audio track durations
af: Kon nie die oudiosnit se lengte bepaal nie

en: Could not duplicate disc
af: Kon nie die skyf dupliseer nie

en: Could not find enough temporary space to convert audio tracks.  %s MB required.
af: Kon nie genoeg tydelike spasie om die oudio-bane om te skakel nie.  %s MB word benodig.

en: Could not find temporary space!
af: Kon nie tydelike spasie kry nie!

en: Could not find this album on MusicBrainz.
af: Kon nie hierdie album op MusicBrainz kry nie.

en: Could not get current track position
af: Kon nie die huidige snitposisie kry nie

en: Could not load the music database:
af: Kon nie die musiekdatabasis laai nie:

en: Could not pause playback
af: Kon nie musiek laat wag nie

en: Could not remove temporary directory '%s': %s
af: Kon nie tydelike gids '%s' skrap nie: %s

en: Couldn't access %s: %s
af: Kon nie toegang kry tot %s nie: %s

en: Couldn't display help
af: Kon nie hulp vertoon nie

en: Couldn't get account details
af: Kon nie rekeningdetail kry nie

en: Couldn't load Audio CD
af: Kon nie oudio-CD laai nie

en: Couldn't purchase album
af: Kon nie album koop nie

en: Couldn't read playlist
af: Kon nie speellys lees nie

en: Couldn't save playlist
af: Kon nie speellys stoor nie

en: Couldn't start playback
af: Kon nie begin speel nie

en: Couldn't stop playback
af: Kon nie ophou speel nie

en: Couldn't store account information
af: Kon nie rekeninginligting stoor nie

en: Cover art
af: Omslagkuns

en: Create Audio CD
af: Skep oudio-CD

en: Create Automatic Playlist
af: Skep outomatiese speellys

en: Create a copy of this audio CD
af: Skep 'n kopie van dié oudio-CD

en: Create a new FM Radio station
af: Skep 'n nuwe FM-radiostasie

en: Create a new Internet Radio station
af: Skep 'n nuwe internet-radiostasie

en: Create a new automatically updating playlist
af: Skep 'n nuwe speellys wat outomaties opdateer

en: Create a new playlist
af: Skep 'n nuwe speellys

en: Create a new playlist on this device
af: Skep 'n nuwe speellys op hierdie toestel

en: Create an audio CD from playlist
af: Skep 'n oudio-CD vanaf 'n speellys

en: Create audio CD from '%s'?
af: Skep 'n oudio-CD vanaf '%s'?

en: Create audio CD from playlist?
af: Skep 'n oudio-CD vanaf 'n speellys?

en: Create automatically updating playlist where:
af: Skep 'n outomaties bygewerkte speellys volgens hierdie reëls:

en: Crossfade Duration (Seconds)
af: Duur van vermenging (sekondes)

en: Cu_t
af: K_nip

en: Current song is not seekable
af: Kan nie rondspring in huidige liedjie nie

en: Cut selection
af: Knip keuse

en: D-BUS communication error
af: D-BUS-kommunikasiefout

en: DAAP Music Sharing
af: DAAP-musiekdeling

en: DAAP Music Sharing Preferences
af: Voorkeure vir musiekdeling deur DAAP

en: DLNA/UPnP sharing and control support
af: Steun vir DLNA/UPnP-deel en -beheer

en: D_eselect All
af: _Ontkies almal

en: Da_te added
af: Da_tum bygevoeg

en: Database version:
af: Databasisweergawe:

en: Date
af: Datum

en: Date Added
af: Datum bygevoeg

en: Date added:
af: Datum bygevoeg:

en: Date:
af: Datum:

en: Decrease playback volume
af: Speel sagter

en: Decrease the playback volume
af: Verminder die volume

en: Default
af: Verstek

en: Delete Feed
af: Skrap voer

en: Delete Playlist
af: Skrap speellys

en: Delete Station
af: Skrap stasie

en: Delete _Episode Only
af: Skrap slegs die _episode

en: Delete _Feed Only
af: Skrap slegs die _voer

en: Delete each selected item
af: Skrap elke gekose item

en: Delete playlist
af: Skrap speellys

en: Delete the podcast episode and downloaded file?
af: Skrap die potgooi-episode en afgelaaide lêer?

en: Delete the podcast feed and downloaded files?
af: Skrap die potgooivoer en afgelaaide lêers?

en: Delete the selected station
af: Skrap die gekose stasie

en: Delete this playlist
af: Skrap dié speellys

en: Description:
af: Beskrywing:

en: Deselect all songs
af: Ontkies alle liedjies

en: Desktop
af: Werkskerm

en: Details
af: Detail

en: Device '%s' could not be opened. Check the access permissions on the device.
af: Die toestel '%s' kon nie geopen word nie. Kontroleer die toegangsregte op die toestel.

en: Device '%s' does not contain any media
af: Die toestel '%s' bevat geen media nie

en: Device _name:
af: Toestel_naam:

en: Device node:
af: Toestelnodus:

en: Devices
af: Toestelle

en: Digital Audio Player
af: Digitale oudiospeler

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disable connection to session manager
af: Deaktiveer konneksie na sessiebestuurder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Disconnect from DAAP share
af: Ontkoppel vanaf DAAP-deling

en: Display device properties
af: Vertoon toesteleienskappe

en: Display iPod properties
af: Vertoon iPod-eienskappe

en: Display lyrics for the playing song
af: Wys lirieke vir die liedjie wat speel

en: Display music player help
af: Wys musiekspelerhulp

en: Displays visualizations
af: Wys visualiserings

en: Do not update the library with file changes
af: Moenie die biblioteek opdateer met lêerveranderinge nie

en: Do you want to overwrite the file "%s"?
af: Wil u die lêer "%s" oorskryf?

en: Do you wish to interrupt writing this disc?
af: Wil u die skryf van hierdie skyf onderbreek?

en: Don't present an existing Rhythmbox window
af: Moenie 'n bestaande Rhythmbox-venster aanbied nie

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
af: Moenie enige data permanent stoor nie (impliseer --no-registration)

en: Don't start a new instance of Rhythmbox
af: Moenie 'n nuwe instansie van Rhythmbox begin nie

en: Donate Money to this Artist
af: Skenk geld aan hierdie kunstenaar

en: Download Album
af: Laai album af

en: Download Error
af: Aflaaifout

en: Download Podcast Episode
af: Laai potgooi-episode af

en: Download _Episode
af: Laai _episode af

en: Download location:
af: Aflaailigging:

en: Download song
af: Laai liedjie af

en: Download this album from Magnatune
af: Laai hierdie album van Magnatune af

en: Download this album using BitTorrent
af: Laai hierdie album met BitTorrent af

en: Download this song
af: Laai dié liedjie af

en: Downloaded
af: Afgelaai

en: Downloading Magnatune Album(s)
af: Laai tans Magnatune-album(s) af

en: Downloading podcast
af: Laai tans potgooi af

en: Drive %s is not a recorder
af: Aandrywer %s is nie 'n skrywer nie

en: Drive is busy
af: Aandrywer is besig

en: Drop artwork here
af: Laat vaal die kuns hier

en: Duplicate Audio CD...
af: Dupliseer oudio-CD...

en: Duration:
af: Duur:

en: Edit Automatic Playlist
af: Redigeer outomatiese speellys

en: Edit music player preferences
af: Redigeer voorkeure vir die musiekspeler

en: Eject this medium
af: Skiet hierdie medium uit

en: Embedded
af: Ingebed

en: Empty file
af: Leë lêer

en: Empty the play queue before adding new tracks
af: Maak die speeltou leeg voordat nuwe snitte bygevoeg word

en: Enable debug output
af: Aktiveer afvoer vir ontfouting

en: Enable debug output matching a specified string
af: Aktiveer afvoer vir ontfouting wat pas by 'n gegewe string

en: Enable visual effects?
af: Moet visuele effekte geaktiveer word?

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Enter the item to build a Last.fm station out of:
af: Tik die item om 'n Last.fm-stasie mee te bou:

en: Episode Properties
af: Episode-eienskappe

en: Erase information on this disc?
af: Vee inligting af van die skyf?

en: Erasing CD
af: Vee tans CD skoon

en: Error
af: Fout

en: Error creating podcast download directory
af: Fout met die skep van die aflaaigids vir potgooie

en: Error in podcast
af: Fout in potgooi

en: Error looking up artist %s on jamendo.com
af: Fout moet opsoek van kunstenaar %s op jamendo.com

en: Error message
af: Foutboodskap

en: Error transferring track
af: Fout met oordra van snit

en: Error while saving song information
af: Fout met stoor van liedjie-inligting

en: Every day
af: Elke dag

en: Every hour
af: Elke uur

en: Every week
af: Elke week

en: Example Path:
af: Voorbeeldpad:

en: Extra Large
af: Ekstra groot

en: Extract
af: Onttrek

en: FILE
af: LÊER

en: FM Radio
af: FM-radio

en: F_older hierarchy:
af: G_idshiërargie:

en: Failed
af: Misluk

en: Failed to create %s element; check your installation
af: Kon nie %s-element skep nie; gaan die installasie na

en: Failed to create GStreamer element; check your installation
af: Kon nie GStreamer-element skep nie; gaan die installasie na

en: Failed to create GStreamer pipeline to play %s
af: Kon nie GStreamer-pyplyn skep om %s te speel nie

en: Failed to create a source element; check your installation
af: Kon nie bronelement skep nie; gaan die installasie na

en: Failed to create audio output element; check your installation
af: Kon nie oudio-afvoerlement skep nie; gaan die installasie na

en: Failed to create pipeline
af: Kon nie pyplyn skep nie

en: Failed to create playbin2 element; check your GStreamer installation
af: Kon nie playbin2-element skep nie; gaan die GStreamer-installasie na

en: Failed to create the player: %s
af: Kon nie die speler skep nie: %s

en: Failed to link GStreamer pipeline; check your installation
af: Kon nie die GStreamer-pyplyn skakel nie; gaan die installasie na

en: Failed to link new stream into GStreamer pipeline
af: Kon nie nuwe stroom in skakel GStreamer-pyplyn inskakel nie

en: Failed to open output device
af: Kon nie afvoertoestel open nie

en: Failed to open output device: %s
af: Kon nie afvoertoestel open nie: %s

en: Failed to start new stream
af: Kon nie nuwe stroom begin nie

en: Failed to start playback of %s
af: Kon nie begin om %s te speel nie

en: Feed
af: Voer

en: Feed:
af: Voer:

en: Feeds
af: Voere

en: Fetch album covers from the Internet
af: Kry albumomslae van die Internet af

en: Fetch song lyrics from the Internet
af: Kry lirieke vir liedjies van die Internet af

en: File corrupted during write
af: Lêer het korrup geraak tydens skryf

en: File is not a valid .desktop file
af: Lêer is nie 'n geldige .desktop-lêer nie

en: File name:
af: Lêernaam:

en: File size:
af: Lêergrootte:

en: Filter music display by genre, artist, album, or title
af: Filter musiekaansig volgens genre, kunstenaar, album of titel

en: Finished creating audio CD.
af: Klaar met die skep van oudio-CD.

en: Finished creating audio CD.
    Create another copy?
af: Klaar met die skep van die oudio-CD.
    Nog 'n kopie?

en: Finished downloading podcast
af: Potgooi klaar afgelaai

en: Finishing write
af: Skryf voltooid

en: Former Maintainers:
af: Voormalige onderhouers:

en: Frequency of radio station
af: Frekwensie van radiostasie

en: Fullscreen
af: Volskerm

en: GB
af: GG

en: GStreamer error: failed to change state
af: GStreamer-fout: kon nie toestand verander nie

en: G_enres, artists and albums
af: G_enres, kunstenaars en albums

en: General
af: Algemeen

en: Get information about this artist
af: Kry inligting oor dié kunstenaar

en: Global Tag %s
af: Globale etiket %s

en: Hide
af: Versteek

en: Hide all tracks
af: Versteek alle snitte

en: Hide the Rhythmbox window
af: Versteek die Rhythmbox-venster

en: Hide the music player window
af: Versteek die musiekspeler se venster

en: Host:port of DAAP share:
af: Gasheer:poort van DAAP-deling:

en: IM Status
af: Kitsboodskapstatus

en: Icons only
af: Slegs ikone

en: If you choose to delete the episode and file, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the episode but keep the downloaded file by choosing to delete the episode only.
af: Indien u kies om die episode en lêer te skrap, sal hulle permanent verlore wees.  Let daarop dat die episode geskrap kan word maar die afgelaaide lêer behou kan word deur te kies om slegs die episode te skrap.

en: If you choose to delete the feed and files, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the feed but keep the downloaded files by choosing to delete the feed only.
af: Indien u kies om die voer en lêers te skrap, sal hulle permanent verlore wees.  Let daarop dat die voer geskrap kan word maar die afgelaaide lêers behou kan word deur te kies om slegs die voer te skrap.

en: Image provided by Last.fm
af: Beeld verskaf deur Last.fm

en: Import Errors
af: Invoerfoute

en: Import File into Library
af: Voer lêer in biblioteek in

en: Import Folder into Library
af: Voer gids in biblioteek in

en: Import _File...
af: Voer lêer in...

en: Importing (%d/%d)
af: Voer tans in (%d/%d)

en: Incomplete metadata for this CD
af: Onvolledige metadata vir hierdie CD

en: Incorrect username or password
af: Verkeerde gebruikernaam of wagwoord

en: Increase playback volume
af: Speel harder

en: Increase the playback volume
af: Verhoog die volume

en: Insert a blank CD
af: Sit 'n leë CD in

en: Insert a rewritable or blank CD
af: Sit 'n leë of herskryfbare CD in

en: Interactive python console
af: Interaktiewe Python-konsole

en: Internal GStreamer problem; file a bug
af: Interne GStreamer-probleem; rapporteer 'n fout

en: Internet Radio
af: Internetradio

en: Invalid URL
af: Ongeldige URL

en: Invalid property type %s for property %s
af: Ongeldige eienskaptipe %s vir eienskap %s

en: Invalid writer device: %s
af: Ongeldige skryftoestel: %s

en: It seems you are running Rhythmbox remotely.
    Are you sure you want to enable the visual effects?
af: Dit lyk of u tans Rhythmbox op 'n afgeleë rekenaar uitvoer.
    Wil u definitief visuele effekte aktiveer?

en: Jamendo Preferences
af: Jamendo-voorkeure

en: Jamendo is a new model for artists to promote, publish, and be paid for their music.
af: Jamendo is 'n nuwe model vir kunstenaars om hulle musiek te bevorder, te publiseer, en daarvoor betaal te word.

en: Join the Rhythmbox group
af: Sluit aan by die Rhythmbox-groep

en: Jump to next song
af: Spring na die volgende liedjie

en: Jump to previous song
af: Spring na die vorige liedjie

en: L_ocation:
af: _Ligging:

en: Language:
af: Taal:

en: Large
af: Groot

en: Last Played
af: Laas gespeel

en: Last Seen
af: Laas gesien

en: Last episode:
af: Laaste episode:

en: Last played:
af: Laas gespeel:

en: Last submission time:
af: Tyd van laaste indiening:

en: Last updated:
af: Laas opgedateer:

en: Last.fm Preferences
af: Last.fm-voorkeure

en: Library
af: Biblioteek

en: Library Location
af: Ligging van biblioteek

en: Library Structure
af: Struktuur van biblioteek

en: Linear
af: Lineêr

en: Linear looping
af: Lineêre lus

en: Linear, removing entries once played
af: Lineêr, inskrywings word geskrap sodra gespeel

en: Lo_cation
af: _Ligging

en: Load Playlist
af: Laai speellys

en: Loading Jamendo catalog
af: Laai tans die Jamendo-katalogus

en: Loading Magnatune catalog
af: Laai tans die Magnatune-katalogus

en: Loading biography for %s
af: Laai tans biografie vir %s

en: Loading lyrics for %s by %s
af: Laai tans lirieke vir %s deur %s

en: Loading top albums for %s
af: Laai tans gewildste albums vir %s

en: Loading...
af: Laai tans...

en: Location
af: Ligging

en: Location:
af: Ligging:

en: Logging in
af: Meld tans aan

en: Lossless
af: Sonder verlies

en: Lyrics
af: Lirieke

en: Lyrics Plugin Preferences
af: Voorkeure vir lirieke-inprop

en: Lyrics not found
af: Lirieke nie gevind nie

en: MB
af: MG

en: MP3 (200Kbps)
af: MP3 (200kbps)

en: MPEG Version 3.0 URL
af: MPEG weegawe 3.0 URL

en: Magnatune Store
af: Magnatune-winkel

en: Maintainers:
af: Onderhouers:

en: Make the main window smaller
af: Maak die hoofvenster kleiner

en: Manually
af: Handmatig

en: Manufacturer:
af: Vervaardiger:

en: Maximum possible
af: Maksimum moontlik

en: Media Player Keys
af: Mediaspelersleutels

en: Media Player Properties
af: Mediaspelereienskappe

en: Minutes
af: Minute

en: Missing Files
af: Vermiste lêers

en: Mode:
af: Modus:

en: Mount point:
af: Hegpunt:

en: Move each selected item to the trash
af: Skuif elke gekose item na die asblik

en: Multiple Albums Found
af: Veelvuldige albums gevind

en: Multiple Song Properties
af: Veelvuldige liedjie-eienskappe

en: Multiple locations set
af: Veelvuldige liggings gestel

en: Music
af: Musiek

en: Music Player
af: Musiekspeler

en: Music Player Preferences
af: Voorkeure vir musiekspeler

en: Music Player Visualization
af: Visualisering vir die musiekspeler

en: Music management and playback software for GNOME.
af: Sagteware vir GNOME vir die speel en bestuur van musiek.

en: My Top Rated
af: Boaan die ranglys

en: Network Buffer Size (kB)
af: Netwerkbuffergrootte (kG)

en: Never
af: Nooit

en: Never shown
af: Word nooit gewys nie

en: Never visible
af: Is nooit sigbaar nie

en: New DAAP share
af: Nuwe DAAP-deling

en: New FM R_adio Station
af: Nuwe FM-r_adiostasie

en: New FM Radio Station
af: Nuwe FM-radiostasie

en: New Internet Radio Station
af: Nuwe internetradiostasie

en: New Internet _Radio Station...
af: Nuwe internet-radiostasie...

en: New Playlist
af: Nuwe speellys

en: New Podcast Feed
af: Nuwe potgooivoer

en: New _Automatic Playlist...
af: Nuwe _outomatiese speellys...

en: New playlist
af: Nuwe speellys

en: New to Last.fm?
af: Nuut by Last.fm?

en: New updates available from
af: Nuwe opdaterings beskikbaar vanaf

en: Next
af: Volgende

en: No Stars
af: Geen sterretjies nie

en: No information available
af: Geen inligting beskikbaar nie

en: No lyrics found
af: Geen lirieke gevind nie

en: No next song
af: Geen volgende liedjie nie

en: No previous song
af: Geen vorige liedjie nie

en: No registered source can handle URI %s
af: Geen geregistreerde bron kan die URI %s hanteer nie

en: No writable drives found
af: Geen skryfbare aandrywers gevind nie

en: Normal
af: Normaal

en: Not Downloaded
af: Nie afgelaai nie

en: Not Playing
af: Speel nie tans nie

en: Not a launchable item
af: Nie 'n loopbare item nie

en: Not currently playing
af: Speel nie tans nie

en: Not playing
af: Speel nie tans nie

en: Nothing Playing
af: Niks speel tans nie

en: Now Playing
af: Speel tans

en: Number - Title
af: Nommer - Titel

en: Number. Artist - Title
af: Nommer, Kunstenaar - Titel

en: OK
af: Regso

en: Ogg Vorbis (300Kbps)
af: Ogg Vorbis (300kbps)

en: On the desktop
af: Op die werkskerm

en: Options
af: Keuses

en: Owns the main window
af: Besit die hoofvenster

en: Party _Mode
af: Partytjie_modus

en: Password:
af: Wagwoord:

en: Paste selection
af: Plak keuse

en: Path for database file to use
af: Pad vir databasislêer om te gebruik

en: Path for playlists file to use
af: Pad vir speellyslêer om te gebruik

en: Pause playback if currently playing
af: Laat wag as dit tans speel

en: Paused, %s
af: Wagtend, %s

en: Play Count
af: Kere gespeel

en: Play Queue
af: Speeltou

en: Play _Queue as Side Pane
af: Speel_tou as sypaneel

en: Play a specified URI, importing it if necessary
af: Speel 'n spesifieke URI en voer dit in indien nodig

en: Play and organize your music collection
af: Speel en organiseer u musiekversameling

en: Play count:
af: Kere gespeel:

en: Play first song again after all songs are played
af: Speel die eerste liedjie weer ná al die liedjies gespel is

en: Play songs in a random order
af: Speel liedjies deurmekaar

en: Playback
af: Terugspeel

en: Playback Error
af: Speelfout

en: Playback volume is %f.
af: Terugspeel volume is %f.

en: Player Backend
af: Speelstelsel

en: Playing
af: Speel tans

en: Playlist
af: Speellys

en: Playlist %s already exists
af: Speellys %s bestaan reeds

en: Playlist %s is an automatic playlist
af: Speellys %s is 'n outomatiese speellys

en: Playlist too long
af: Speellys is te lank

en: Playlist was empty
af: Speellys was leeg

en: Playlists
af: Speellyste

en: Playlists:
af: Speellyste:

en: Please make sure another application is not using the drive.
af: Maak seker dat 'n ander program nie die aandrywer gebruik nie.

en: Please put a blank CD in the drive.
af: Sit 'n leë CD in die aandrywer.

en: Please put a rewritable or blank CD in the drive.
af: Sit asb. 'n leë of herskryfbare CD in die aandrywer.

en: Please replace the disc in the drive with a blank CD.
af: Vervang die skyf in die aandrywer met 'n leë CD.

en: Please replace the disc in the drive with a rewritable or blank CD.
af: Vervang die skyf in die aandrywer met 'n leë of herskryfbare CD.

en: Plu_gins
af: _Inproppe

en: Plugin
af: Inprop

en: Plugin Error
af: Fout met inprop

en: Podcast
af: Potgooi

[ctx: Podcast]
en: New
af: Nuwe

en: Podcast Error
af: Potgooifout

en: Podcasts
af: Potgooie

en: Podcasts:
af: Potgooie:

en: Portable Players
af: Draagbare spelers

en: Portable Players - iPod
af: Draagbare spelers - iPod

en: Power Manager
af: Kragbestuur

en: Pr_operties
af: _Eienskappe

en: Pre_vious
af: Vo_rige

en: Prefere_nces
af: _Voorkeure

en: Preferred audio _format:
af: Voorkeur_formaat vir oudio:

en: Preparing to write CD
af: Berei tans voor om CD te skryf

en: Print formatted details of the song
af: Druk geformateerde detail oor die liedjies

en: Print the current playback volume
af: Druk die huidige volume

en: Print the title and artist of the playing song
af: Druk die titel en kunstenaar van die liedjie wat speel

en: Progress
af: Vordering

en: Purchase Album
af: Koop album

en: Purchase this album from Magnatune
af: Koop hierdie album vanaf Magnatune

en: Python Console
af: Python-konsole

en: Python Debugger
af: Python-ontfouter

en: Python Sample Plugin
af: Voorbeeldinprop in Python

en: Python Source
af: Python-bronkode

en: Quality
af: Gehalte

en: Quality:
af: Gehalte:

en: Queued tracks:
af: Bane in die tou:

en: Quit Rhythmbox
af: Sluit Rhythmbox

en: Quit the music player
af: Verlaat die musiekspeler

[ctx: Radio]
en: New
af: Nuwe

en: Random by rating
af: Deurmekaar volgens rangorde

en: Random by time since last play
af: Deurmekaar volgens laaste keer gespeel

en: Random by time since last play and rating
af: Deurmekaar volgens rangorde en laaste keer gespeel

en: Random with equal weights
af: Deurmekaar met gelyke kans

en: Rating
af: Rangorde

en: Read less
af: Lees minder

en: Read more
af: Lees meer

en: Reason
af: Rede

en: Recently Added
af: Onlangs bygevoeg

en: Recently Played
af: Onlangs gespeel

en: Record audio CDs from playlists and duplicate audio CDs
af: Skryf oudio-CD's vanaf speellyste en dupliseer oudio-CD's

en: Reload
af: Herlaai

en: Reload Album Information
af: Herlaai albuminligting

en: Reload a blank CD
af: Herlaai 'n leë CD

en: Reload a rewritable or blank CD
af: Herlaai 'n leë of herskryfbare CD

en: Remove
af: Skrap

en: Remove From Playlist
af: Skrap vanuit speellys

en: Remove all songs from the play queue
af: Verwyder alle liedjies uit die speeltou

en: Remove each selected item from the library
af: Skrap elke gekose item vanuit die biblioteek

en: Remove each selected item from the play queue
af: Skrap elke gekose item vanuit die speellys

en: Remove each selected song from the playlist
af: Skrap elke gekose liedjie vanuit die speellys

en: Rename iPod
af: Hernoem iPod

en: Rename playlist
af: Hernoem speellys

en: Request failed
af: Versoek het misluk

en: Require _password:
af: Vereis _wagwoord:

en: Resume playback if currently paused
af: Speel verder as dit tans wagtend is

en: Retrieving playlist
af: Verkry tans speellys

en: Retrieving songs from music share
af: Verkry tans liedjies vanaf musiekdeling

en: Rhythmbox Music Player
af: Rhythmbox-musiekspeler

en: Rhythmbox Website
af: Rhythmbox-webwerf

en: Rhythmbox could not duplicate the disc
af: Rhythmbox kon nie die skyf dupliseer nie

en: Rhythmbox could not get access to the CD device.
af: Rhythmbox kon nie toegang kry tot die CD-toestel nie.

en: Rhythmbox could not record the audio disc
af: Rhythmbox kon nie die oudioskyf skryf nie

en: Rhythmbox could not understand the Magnatune catalog, please file a bug.
af: Rhythmbox kon nie die Magnatune-katalogus verstaan nie. Rapporteer asb. 'n fout.

en: Rhythmbox couldn't access the CD.
af: Rhythmbox kon nie toegang kry tot die CD nie.

en: Rhythmbox couldn't read the CD information.
af: Rhythmbox kon nie die CD-inligting lees nie.

en: Rhythmbox has detected a device that is probably an uninitialized or corrupted iPod. It must be initialized before Rhythmbox can use it, but this will destroy any song metadata already present. If you wish Rhythmbox to initialize the iPod, please fill in the information below. If the device is not an iPod, or you do not wish to initialize it, please click cancel.
af: Rhythmbox het 'n toestel bespeur wat waarskynlik 'n ongeïnisialiseerde of korrupte iPod is. Dit moet geïnisialiseer word voordat Rhythmbox dit kan gebruik, maar dit sal enige metadata oor liedjies skrap wat reeds daar is. Om Rhythmbox die iPod te laat inisialiseer, vul die onderstaande inligting in. As die toestel nie 'n iPod is nie, of as u dit nie wil laat inisialiseer nie, klik bloot "Kanselleer".

en: Rhythmbox is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
af: Rhythmbox word versprei in die hoop dat dit nuttig sal wees, maar
    SONDER ENIGE WAARBORG; sonder selfs die geïmpliseerde waarborg
    van VERHANDELBAARHEID of GESKIKTHEID VIR 'N SPESIFIEKE DOEL.
    Sien die GNU Algemene Publieke Lisensie vir meer detail.

en: Rhythmbox is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
af: Rhythmbox is Vry Sagteware; u kan dit herversprei en/of wysig onderhewig
    aan die voorwaardes van die GNU Algemene Publieke Lisensie soos
    gepubliseer deur die Stigting vir Vry Sagteware; óf weergawe 2 van die
    Lisensie, óf (indien u verkies) enige latere weergawe.

en: Rhythmbox is not able to connect to iTunes 7 shares
af: Rhythmbox kan nie koppel aan lêers gedeel met iTunes 7 nie

en: S_ource
af: Br_on

en: S_tatusbar
af: S_tatusbalk

en: S_ubmit Album
af: Dien alb_um in

en: Sample Plugin
af: Voorbeeldinprop

en: Save Playlist
af: Stoor speellys

en: Save a playlist to a file
af: Stoor 'n speellys na 'n lêer

en: Save the play queue to a file
af: Stoor die speeltou na 'n lêer

en: Scan for new Removable Media
af: Soek vir nuwe verwyderbare media

en: Screen:
af: Skerm:

en: Scroll the view to the currently playing song
af: Rol die aansig na die liedjie wat tans speel

en: Search albums
af: Deursoek albums

en: Search all fields
af: Deursoek alle velde

en: Search artists
af: Deursoek kunstenaars

en: Search podcast episodes
af: Deursoek potgooi-episodes

en: Search podcast feeds
af: Deursoek potgooivoere

en: Search titles
af: Deursoek titels

en: Searching for lyrics...
af: Soek tans vir lirieke...

en: Searching... drop artwork here
af: Soek tans... laat val die kuns hier

en: Select Folder For Podcasts
af: Kies gids vir potgooie

en: Select _All
af: Kies _almal

en: Select all songs
af: Kies alle liedjies

en: Select playlist format:
af: Kies formaat vir speellys:

en: Send files by mail, instant message...
af: Stuur lêers per pos, kitsboodskap...

en: Send selected tracks by email or instant message
af: Stuur gekose snitte per e-pos of kitsboodskap

en: Send to...
af: Stuur na...

en: Send tracks
af: Stuur snitte

en: Serial number:
af: Reeksnommer:

en: Server did not respond
af: Bediener het nie geantwoord nie

en: Session management options:
af: Sessiebestuurskeuses:

en: Set the browser to view only this album
af: Stel die blaaier om net hierdie album te wys

en: Set the browser to view only this artist
af: Stel die blaaier om net hierdie kunstenaar te wys

en: Set the browser to view only this genre
af: Stel die blaaier om net hierdie genre te wys

en: Set the playback volume
af: Stel die volume

en: Set the rating of the current song
af: Stel die rangorde van die huidige liedjie

en: Sh_uffle
af: _Skommel

en: Share music and play shared music on your local network
af: Deel musiek en speel gedeelde musiek op die plaaslike netwerk

en: Shared
af: Gedeel

en: Shoutcast playlist
af: Shoutcast-speellys

en: Show N_otifications
af: _Wys kennisgewings

en: Show Rhythmbox's python console
af: Wys Rhythmbox se python-konsole

en: Show _All Tracks
af: Wys _alle snitte

en: Show all tracks
af: Wys alle snitte

en: Show all tracks in this music source
af: Wys alle snitte in hierdie musiekbron

en: Show information about the music player
af: Wys inligting aangaande die musiekspeler

en: Show information on each selected song
af: Wys inligting oor elke gekose liedjie

en: Show information related to the currently playing artist and song.
af: Wys inligting i.v.m. die kunstenaar en snit wat tans speel.

en: Show notification of the playing song
af: Wys kennisgewing vir die liedjie wat speel

en: Show notifications of song changes and other events
af: Wys kennisgewings as liedjies verander en ander vir ander gebeure

en: Show session management options
af: Wys keuses vir sessiebestuur

en: Shown when the main window is hidden
af: Wys wanneer die hoofvenster versteek is

en: Shuffle
af: Skommel

en: Shuffle Queue
af: Skommel tou

en: Shuffle the tracks in the play queue
af: Skommel die snitte in die speeltou

en: Shuffle the tracks in this playlist
af: Skommel die snitte in die speellys

en: Side _Pane
af: Sy_paneel

en: Sign up for an account
af: Skryf in vir 'n rekening

en: Site:
af: Werf:

en: Small
af: Klein

en: Song L_yrics
af: _Lirieke vir die liedjie

en: Song Lyrics
af: Lirieke vir liedjies

en: Song Properties
af: Liedjie-eienskappe

en: Sorting
af: Sortering

en: Source:
af: Bron:

en: Specify file containing saved configuration
af: Spesifiseer lêer wat gestoorde konfigurasie bevat

en: Specify session management ID
af: Spesifiseer sessiebestuurs-ID

en: Start or stop visualization
af: Begin of stop visualisering

en: Start playback
af: Begin speel

en: Start playing the next song
af: Begin om die volgende liedjie te speel

en: Start playing the previous song
af: Begin om die vorige liedjie te speel

en: Starting %s
af: Begin tans %s

en: Statistics
af: Statistiek

en: Status Icon
af: Statusikoon

en: Status icon and notification popups
af: Statusikoon en kennisgewings wat opspring

en: Status icon preferences
af: Voorkeure vir statusikoon

en: Stop downloading purchased albums
af: Stop met die aflaai van gekoopte albums

en: Stores
af: Winkels

en: Stream error
af: Stroomfout

en: Submits song information to Last.fm and plays Last.fm radio streams
af: Dien liedjie-inligting in by Last.fm en speel Last.fm radiostrome

en: Subscribe to a new Podcast Feed
af: Skryf in vir 'n nuwe potgooivoer

en: Support for Apple iPod devices (show the content, play from device)
af: Ondersteuning vir Appel iPod-toestelle (wys die inhoud, speel vanaf toestel)

en: Support for FM radio broadcasting services
af: Ondersteuning vir uitsaaidienste vir FM-radio

en: Support for broadcasting services transmitted via the Internet
af: Ondersteuning vir die uitsaai van dienste oorgedra via die Internet

en: Support for generic audio player devices (plus PSP and Nokia 770)
af: Ondersteuning vir generiese oudiospelertoestelle (asook PSP en Nokia 770)

en: Support for playing of audio CDs as music source
af: Ondersteuning om oudio-CD's as musiekbron te kan speel

en: Support for recording audio CDs from playlists
af: Ondersteuning vir die skryf van oudio-CD's vanaf speellyste

en: T_oolbar
af: N_utsbalk

en: Text below icons
af: Teks onder ikone

en: Text beside icons
af: Teks langs ikone

en: Text only
af: Slegs teks

en: The MIME type of the file could not be identified
af: Die MIME-tipe van hierdie lêer kon nie bepaal word nie

en: The URL "%s" has already been added as a radio station. If this is a podcast feed, please remove the radio station.
af: Die URL "%s" is reeds as 'n radiostasie bygevoeg. As hierdie 'n potgooivoer is, verwyder asb. die radiostasie.

en: The URL "%s" is not valid, please check it.
af: Die URL "%s" is ongeldig. Kontroleer dit asseblief.

en: The URL '%s' does not appear to be a podcast feed. It may be the wrong URL, or the feed may be broken. Would you like Rhythmbox to attempt to use it anyway?
af: Die URL '%s' blyk nie 'n potgooivoer te wees nie. Dit is dalk die verkeerde URL, of die voer is dalk gebreek. Moet Rhythmbox in elk geval probeer om dit te gebruik?

en: The avahi mDNS service is not running
af: Die avahi mDNS-diens loop nie

en: The database was created by a later version of Rhythmbox.  This version of Rhythmbox cannot read the database.
af: Die databasis is geskep deur 'n latere weergawe van Rhythmbox.  Hierdie weergawe van Rhythmbox kan nie die databasis lees nie.

en: The feed does not contain any downloadable items
af: Hierdie voer bevat geen items wat afgelaai kan word nie

en: The mDNS service is not published
af: Die mDNS-diens is nie gepubliseer nie

en: The music share '%s' requires a password to connect
af: Die musiekdeling '%s' vereis 'n wagwoord om te koppel

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
af: Die speellys is dalk korrup of in 'n onbekende formaat of.

en: The shared music name '%s' is already taken. Please choose another.
af: Die naam vir gedeelde musiek '%s' is reeds gevat. Kies gerus 'n ander een.

en: There is not enough content available to play this station.
af: Daar is nie genoeg inhoud beskikbaar om hierdie stasie te speel nie.

en: There was a problem adding this podcast: %s.  Please verify the URL: %s
af: Daar was 'n probleem met die byvoeg van hierdie potgooi: %s.  Kontroleer asb. die URL: %s

en: There was an error writing to the CD
af: Daar was 'n fout met die skryf na die CD

en: There was an error writing to the CD:
    %s
af: Daar was 'n fout met die skryf na die CD:
    %s

en: This %s appears to have information already recorded on it.
af: Dit lyk of hierdie %s reeds inligting opgeskryf het.

en: This CD could be more than one album. Please select which album it is below and press <i>Continue</i>.
af: Hierdie CD kan een van verskeie albums wees. Kies asseblief hier onder watter album dit is en druk <i>Gaan voort</i>.

en: This CD could not be queried: %s
af: Navraag vir hierdie CD het misluk: %s

en: This information is only available to last.fm users. Please enter your account details in the last.fm plugin configuration.
af: Dié inligting is slegs beskikbaar vir last.fm-gebruikers. Gee asb. u rekeninginligting by die opstelling van die last.fm-inprop.

en: This may result in an unusable disc.
af: Dit kan lei tot 'n onbruikbare skyf.

en: This playlist is %s minutes long.  This exceeds the length of a standard audio CD.  If the destination medium is larger than a standard audio CD please insert it in the drive and try again.
af: Die speellys is %s minute lank.  Dít is langer as die lengte van 'n standaard oudio-CD.  As die bestemmingsmedium grootter is as 'n standaard oudio-CD, pleaas dit in die aandrywer en probeer weer.

en: This playlist is too long to write to an audio CD.
af: Die speellys is te lank om na 'n oudio-CD te skryf.

en: This version of Rhythmbox has been banned from Last.fm.
af: Hierdie weergawe van Rhythmbox is uit Last.fm verban.

en: Ti_me
af: Ty_d

en: Time
af: Tyd

en: Title
af: Titel

en: Title:
af: Titel:

en: Titles
af: Titels

en: Today %I:%M %p
af: Vandag %k:%M

en: Toggle play/pause mode
af: Wissel speel/wag-modus

en: Too many symlinks
af: Te veel simboliese skakels

en: Toolbar Button Labels
af: Etikette vir nutsbalkknoppies

en: Top albums by %s
af: Gewildste albums deur %s

en: Top songs by %s
af: Gewildste liedjies deur %s

en: Track
af: Snit

en: Track %d
af: Snit %d

en: Track %u
af: Snit %u

en: Track _number
af: Snit_nommer

en: Track list not available
af: Snitlys nie beskikbaar nie

en: Track submission failed too many times
af: Die indiening van die snit het te veel kere misluk

en: Tracks submitted:
af: Bane ingedien:

en: Tracks tagged with %s
af: Bane geëtiketteer met %s

en: Tracks:
af: Snitte:

en: Transferring track %d out of %d
af: Dra tans snit %d uit %d oor

en: Transferring track %d out of %d (%.0f%%)
af: Dra tans snit %d uit %d oor (%.0f%%)

en: URI to play
af: URI om te speel

en: URL already added
af: Die URL is reeds bygevoeg

en: URL of internet radio station:
af: URL van internetradiostasie:

en: URL of podcast feed:
af: URL van potgooivoer:

en: Unable to activate browser
af: Kan nie blaaier aktiveer nie

en: Unable to activate plugin %s
af: Kan nie inprop %s aktiveer nie

en: Unable to build an audio track list
af: Kan nie 'n oudio-snitlys skep nie

en: Unable to build an audio track list.
af: Kan nie 'n oudio-snitlys skep nie.

en: Unable to change station URI to %s, as that station already exists
af: Kan nie die stasie se URI verander na %s nie, aangesien daardie stasie reeds bestaan

en: Unable to change station property
af: Kan nie stasie-eienskap verander nie

en: Unable to check file type: %s
af: Kan nie die lêertipe kontroleer nie: %s

en: Unable to connect
af: Kan nie koppel nie

en: Unable to create audio CD
af: Kan nie oudio-CD skep nie

en: Unable to create audio CD project
af: Kan nie oudio-CD-projek skep nie

en: Unable to create the download directory for %s: %s
af: Kan nie die aflaaigids vir %s skep nie: %s

en: Unable to eject
af: Kan nie uitskiet nie

en: Unable to initialize new iPod
af: Kan nie nuwe iPod inisialiseer nie

en: Unable to load catalog
af: Kan nie katalogus laai nie

en: Unable to move %s to %s: %s
af: Kan nie %s skuif na %s nie: %s

en: Unable to move user data files
af: Kan nie gebruikerdatalêers skuif nie

en: Unable to open temporary file: %s
af: Kan nie tydelike lêer open nie: %s

en: Unable to open the %s %s device
af: Kan nie die %s %s-toestel open nie

en: Unable to parse the feed contents
af: Kan nie die voerinhoud ontleed nie

en: Unable to retrieve album information:
af: Kan nie albuminligting kry nie:

en: Unable to retrieve artist information:
af: Kan nie kunstenaarinligting kry nie:

en: Unable to start playback pipeline
af: Kan nie pyplyn begin om mee te speel nie

en: Unable to start video output
af: Kan nie video-afvoer begin nie

en: Unable to start visualization
af: Kan nie visualisering begin nie

en: Unable to unmount
af: Kan nie ontheg nie

en: Unable to write audio project
af: Kan nie oudio-projeklêer skryf nie

en: Unable to write audio project file %s: %s
af: Kan nie oudio-projeklêer %s skryf nie: %s

en: Unexpected end of stream!
af: Onverwagse einde van stroom!

en: Unexpected file type: %s
af: Onverwagte lêertipe: %s

en: Unknown
af: Onbekend

en: Unknown Artist
af: Onbekende kunstenaar

en: Unknown Title
af: Onbekende titel

en: Unknown file name
af: Onbekende lêernaam

en: Unknown location
af: Onbekende ligging

en: Unknown playlist: %s
af: Onbekende speellys: %s

en: Unknown property %s
af: Onbekende eienskap %s

en: Unknown song URI: %s
af: Onbekende liedjie-URI: %s

en: Unnamed playlist
af: Naamlose speellys

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
af: Nieherkende "desktop"-lêerweergawe '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
af: Nieherkende lanseerkeuse: %d

en: Unsupported file extension given.
af: Nieondersteunde lêeruitbreiding gegee

en: Unsupported file type: %s
af: Nieondersteunde lêertipe: %s

en: Untitled Playlist
af: Naamlose speellys

en: Update
af: Dateer op

en: Update Feed
af: Dateer voer op

en: Update all feeds
af: Dateer alle voere op

en: Updates IM status according to the current song (works with Empathy, Gossip, and Pidgin)
af: Dateer die kitsboodskapstatus op volgens die huidige liedjie (werk met Empathy, Gossip en Pidgin)

en: Username:
af: Gebruikernaam:

en: Vala Sample Plugin
af: Voorbeeldinprop in Vala

en: Various
af: Verskeie

en: Visible Columns
af: Sigbare kolomme

en: Visible with notifications
af: Sigbaar met kennisgewings

en: Visit Jamendo at
af: Besoek Jamendo by

en: Visualization
af: Visualisering

en: Visualization:
af: Visualisering:

en: W_ith longer tracks first
af: _Met langer snitte eerste

en: W_ith more highly rated tracks first
af: _Met snitte met hoër rang eerste

en: W_ith more often played songs first
af: _Met snitte wat gereeld gespeel word eerste

en: W_ith more recently added tracks first
af: _Met snitte wat meer onlangs bygevoeg is eerste

en: W_ith more recently played tracks first
af: _Met snitte wat meer onlangs gespeel is eerste

en: W_ith newer tracks first
af: _Met nuwe snitte eerste

en: Waiting
af: Wag tans

en: Window
af: Venster

en: Write _speed:
af: _Skryfspoed:

en: Write disc _to:
af: Skryf skyf _na:

en: Writing CD
af: Skryf tans CD

en: Writing audio to CD
af: Skryf tans oudio na CD

en: Writing canceled.  Try again?
af: Skryf is gekanseleer.  Probeer weer?

en: Writing failed.  Try again?
af: Skryf het misluk.  Weer probeer?

en: XML Shareable Playlist Format
af: Deelbare XML-speellysformaat

en: Year
af: Jaar

en: Yesterday %I:%M %p
af: Gister %k:%M

en: You can find more information at http://www.jamendo.com/
af: U kan meer inligting kry by http://www.jamendo.com/

en: You can find more information at http://www.magnatune.com/
af: U kan meer inligting kry by http://www.magnatune.com/

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
af: U kan die MusicBrainz-databasis verbeter deur hierdie album by te voeg.

en: You must have a library location set to purchase an album.
af: Die ligging vir die biblioteek moet gestel wees om 'n album te kan koop.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Rhythmbox; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
af: U moes 'n kopie van die GNU Algemene Publieke Lisensie ontvang het
    saam met Rhythmbox; indien nie, skryf aan Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Your account details have changed. Changes will be applied the next time you start Rhythmbox.
af: U rekeningdetail het verander. Veranderinge sal toegepas word met die volgende begin van Rhythmbox.

en: [Untitled]
af: [Naamloos]

en: _About
af: _Aangaande

en: _Artist
af: _Kunstenaar

en: _Artist:
af: _Kunstenaar:

en: _Artists and albums
af: _Kunstenaars en albums

en: _Browse
af: _Blaai

en: _Browse...
af: _Blaai...

en: _Cancel
af: _Kanselleer

en: _Cancel Download
af: _Kanselleer aflaai

en: _Close
af: _Sluit

en: _Contents
af: _Inhoud

en: _Continue
af: _Gaan voort

en: _Control
af: _Beheer

en: _Copy
af: _Kopieer

en: _Create Audio CD...
af: _Skep oudio-CD...

en: _Decrease Volume
af: _Sagter

en: _Delete
af: _Skrap

en: _Delete Episode And File
af: Skrap die episode en lêer

en: _Delete Feed And Files
af: _Skrap die voer en die lêers

en: _Delete Podcast Feed
af: _Skrap potgooivoer

en: _Disc number:
af: _Skyfnommer:

en: _Disc:
af: _Skyf:

en: _Disconnect
af: _Ontkoppel

en: _Donate to Artist
af: _Skenk aan kunstenaar

en: _Download Album
af: _Laai album af

en: _Download location:
af: _Aflaailigging:

en: _Edit
af: R_edigeer

en: _Edit...
af: R_edigeer...

en: _Eject
af: _Skiet uit

en: _Erase Disc
af: V_ee skyf skoon

en: _Extract to Library
af: Tr_ek uit na die biblioteek

en: _File name:
af: _Lêernaam:

en: _Format:
af: _Formaat:

en: _Genres and artists
af: _Genres en kunstenaars

en: _Help
af: _Hulp

en: _Import Folder...
af: Voer gids _in...

en: _In decreasing order
af: _In dalende volgorde

en: _In reverse alphabetical order
af: _In omgekeerde alfabetiese volgorde

en: _Increase Volume
af: _Harder

en: _Initialize
af: _Inisialiseer

en: _Interrupt
af: _Onderbreek

en: _Jump to Playing Song
af: _Spring na die liedjie wat speel

en: _Last played
af: _Laas gespeel

en: _Limit to:
af: _Beperk tot:

en: _Load from File...
af: _Laai vanaf lêer...

en: _Make multiple copies
af: _Maak veelvuldige kopieë

en: _Mouse wheel:
af: _Muiswieletjie:

en: _Move to Trash
af: _Skuif na asblik

en: _Music
af: _Musiek

en: _Music files are placed in:
af: _Musieklêers word geplaas in:

en: _Name:
af: _Naam:

en: _New Playlist
af: _Nuwe speellys

en: _New Playlist...
af: _Nuwe speellys...

en: _New Podcast Feed...
af: _Nuwe potgooivoer...

en: _Next
af: Vo_lgende

en: _Notifications:
af: Ke_nnisgewings:

en: _Password:
af: _Wagwoord:

en: _Paste
af: _Plak

en: _Play
af: S_peel

en: _Play count
af: _Kere gespeel

en: _Playlist
af: S_peellys

en: _Preferred format:
af: _Voorkeurformaat:

en: _Properties
af: _Eienskappe

en: _Python Console
af: _Python-konsole

en: _Quality
af: _Gehalte

en: _Queue All Tracks
af: _Plaas alle snitte in die tou

en: _Quit
af: _Sluit

en: _Rating
af: _Rangorde

en: _Rating:
af: _Rangorde:

en: _Remove
af: Sk_rap

en: _Rename
af: He_rnoem

en: _Repeat
af: He_rhaal

en: _Save
af: _Stoor

en: _Save to File...
af: _Stoor na lêer...

en: _Scan Removable Media
af: _Soek vir verwyderbare media

en: _Search again
af: _Soek weer

en: _Search:
af: _Soek:

en: _Share my music
af: _Deel my musiek

en: _Show Music Player
af: _Wys musiekspeler

en: _Shuffle Playlist
af: _Skommel speellys

en: _Small Display
af: _Klein aansig

en: _Status icon:
af: _Statusikoon:

en: _Title:
af: _Titel:

en: _Tools
af: _Gereedskap

en: _Track number:
af: _Snitnommer:

en: _Try Another
af: _Probeer 'n ander een

en: _Update All Feeds
af: _Dateer alle voere op

en: _Update Podcast Feed
af: _Dateer potgooivoer op

en: _Use crossfading backend (requires restart)
af: Gebr_uik stelsel vir vermenging met snitoorgang (benodig herbegin)

en: _Username:
af: _Gebruikernaam:

en: _View
af: _Aansig

en: _Visualization
af: _Visualisering

en: _Watch my library for new files
af: _Hou my biblioteek dop vir nuwe lêers

en: _When sorted by:
af: _Wanneer dit sorteer word volgens:

en: _Year
af: _Jaar

en: _Year:
af: _Jaar:

en: after
af: ná

en: at least
af: ten minste

en: at most
af: op die meeste

en: before
af: voor

en: by
af: deur

en: by <i>%s</i>
af: deur <i>%s</i>

en: contains
af: bevat

en: days
af: dae

en: does not contain
af: bevat nie

en: ends with
af: eindig met

en: equals
af: is gelyk aan

en: from
af: uit

en: from <i>%s</i>
af: van <i>%s</i>

en: hours
af: ure

en: iPod _name:
af: iPod-naam:

en: iPod detected
af: iPod bespeur

en: in the last
af: in die afgelope

en: invalid unicode in error message
af: ongeldige unicode in foutboodskap

en: mDNS service is not running
af: mDNS-diens loop nie

en: minutes
af: minute

en: not in the last
af: nie in die afgelope

[ctx: query-criteria]
en: Artist
af: Kunstenaar

[ctx: query-criteria]
en: Bitrate
af: Bistempo

[ctx: query-criteria]
en: Disc Number
af: Skyfnommer

[ctx: query-criteria]
en: Duration
af: Duur

[ctx: query-criteria]
en: Path
af: Pad

[ctx: query-criteria]
en: Play Count
af: Kere gespeel

[ctx: query-criteria]
en: Rating
af: Rangorde

[ctx: query-criteria]
en: Time Added to Library
af: Tyd by die biblioteek gevoeg

[ctx: query-criteria]
en: Time of Last Play
af: Tyd laas gespeel

[ctx: query-criteria]
en: Title
af: Titel

[ctx: query-criteria]
en: Track Number
af: Snitnommer

[ctx: query-criteria]
en: Year
af: Jaar

[ctx: query-sort]
en: Artist
af: Kunstenaar

[ctx: query-sort]
en: Date Added
af: Datum bygevoeg

[ctx: query-sort]
en: Duration
af: Duur

[ctx: query-sort]
en: Last Played
af: Laas gespeel

[ctx: query-sort]
en: Play Count
af: Kere gespeel

[ctx: query-sort]
en: Rating
af: Rangorde

[ctx: query-sort]
en: Title
af: Titel

[ctx: query-sort]
en: Track Number
af: Snitnommer

[ctx: query-sort]
en: Year
af: Jaar

en: seconds
af: sekondes

en: songs
af: liedjies

en: starts with
af: begin met

en: weeks
af: weke

en: ♫ Listening to music... ♫
af: ♫ Luister na musiek... ♫
