totem master - en to af translation catalogue (365 entries)

en: %d frame per second | %d frames per second
af[0]: %d raampie per sekonde
af[1]: %d raampies per sekonde

en: %d hour | %d hours
af[0]: %d uur
af[1]: %d ure

en: %d kbps
af: %d KG/s

en: %d minute | %d minutes
af[0]: %d minuut
af[1]: %d minute

en: %d second | %d seconds
af[0]: %d sekonde
af[1]: %d sekondes

en: %d selected | %d selected
af[0]: %d gekies
af[1]: %d gekies

en: %s (Season %d Episode %d)
af: %s (Seisoen %d Episode %d)

en: %s is required to play the file, but is not installed. | %s are required to play the file, but are not installed.
af[0]: %s is nodig om die lêer te speel, maar dit is nie geïnstalleer nie.
af[1]: %s is nodig om die lêer te speel, maar dit is nie geïnstalleer nie.

en: 0 Channels
af: 0 kanale

en: 0 seconds
af: 0 sekondes

en: 4-channel
af: 4.0-kanaal

en: 4.1-channel
af: 4.1-kanaal

en: 5.0-channel
af: 5.0-kanaal

en: 5.1-channel
af: 5.1-kanaal

en: A list of the names of the plugins which are currently active (loaded and running).
af: 'n Lys van die name van die inproppe wat tans aktief is (gelaai en besig om te loop).

en: A password to protect the rpdb2 server for debugging Totem from unauthorized remote access. If this is empty, a default of “totem” will be used.
af: 'n Wagwoord om die rpdb2-bediener, wat gebruik word om Totem te ontfout, teen afgeleë toegang te beskerm. Indien leeg sal die verstek ("totem") gebruik word.

en: A plugin sending events to Zeitgeist
af: 'n Inprop wat gebeure na Zeitgeist stuur

en: AC3 Passthrough
af: AC3 Deurvoer

en: A_udio Menu
af: Klankkieslys

en: Active plugins list
af: Aktiewe inproppelys

en: Add Videos
af: Voeg video's by

en: Add Web Video
af: Voeg webvideo by

en: Add _Local Video…
af: Voeg _plaaslike video by…

en: Add _Web Video…
af: Voeg web video by…

en: Add to Favourites
af: Voeg by gunstelinge

en: Adds files that have been played to recent files
af: Voeg lêers by wat gespeel is by onlangse lêers

en: Adds movie properties menu item
af: Voeg die fliek eienskappe kieslys item by

en: After you press OK, Totem will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in DConf, it will use the default password (“totem”).
af: Nadat u OK gedruk het, sal Totem wag totdat u met winpdb of rpdb2 koppel. As u nie 'n ontfout-wagwoord in DConf gestel het nie, sal die verstek wagwoord gebruik word (“totem”).

en: All files
af: Alle lêers

en: Allows screenshots and galleries to be taken of videos
af: Laat toe dat skermskote en galerye van video's geneem kan word

en: Allows videos to be rotated if they are in the wrong orientation
af: Laat toe dat video's in die verkeerde oriëntasie is gedraai kan word

en: Always On Top
af: Altyd bo-op

en: Amount of data to buffer for network streams before starting to display the stream (in seconds).
af: Die aantal data om vir netwerk strome te buffer voor hulle begin speel (in sekondes).

en: An audio or video stream is not handled due to missing codecs. You might need to install additional plugins to be able to play some types of movies
af: Die klank- of video stroom kan weens ontbrekende kodeks nie hanteer word nie. U sal addisionele inproppe moet installeer om sommige flieks te speel

en: An error occurred
af: 'n Fout het voortgekom

en: Arabic
af: Arabies

en: Armenian
af: Armeens

en: Artist:
af: Kunstenaar:

[ctx: Aspect ratio]
en: 16∶9 (Widescreen)
af: 16:9 (Wye Skerm)

[ctx: Aspect ratio]
en: 2.11∶1 (DVB)
af: 2.11:1 (DVB)

[ctx: Aspect ratio]
en: 4∶3 (TV)
af: 4:3 (TV)

[ctx: Aspect ratio]
en: Auto
af: Outomaties

[ctx: Aspect ratio]
en: Square
af: Vierkantig

en: Audio
af: Klank

en: Audio Output
af: Klank-afvoer

en: Audio Track #%d
af: Klanksnit #%d

[ctx: Audio bit rate]
en: N/A
af: n.v.t.

[ctx: Audio codec]
en: N/A
af: n.v.t.

en: Audio/Video
af: Klank/Beeld

en: Authentication is required to access this file or stream.
af: Verifiëring word benodig vir toegang tot lêer of stroom.

en: Autoload Subtitles
af: Laai onderskrifte outomaties

en: Autoloads text subtitles
af: Laai teksonderskrifte outomaties

en: Back
af: Terug

en: Baltic
af: Balties

en: Bitrate:
af: Bistempo:

en: Brazilian Portuguese
af: Brasiliaanse Portugees

en: Browse Error
af: Snuffelfout

en: Calculate the number of screenshots
af: Bereken die aantal skermskote

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Can’t enqueue and replace at the same time
af: Kan nie op die waglys geplaas en terselfdertyd vervang word nie

en: Celtic
af: Kelties

en: Central European
af: Sentraal-Europees

en: Channels
af: Kanale

en: Channels:
af: Kanale:

en: Chinese Simplified
af: Sjinees vereenvoudig

en: Chinese Traditional
af: Sjinees tradisioneel

en: Click on items to select them
af: Klik op items om hulle te kies

en: Co_ntrast:
af: Ko_ntras:

en: Codec:
af: Kodek:

en: Color Balance
af: Kleurbalans

en: Comment:
af: Opmerking:

en: Configure Plugins
af: Stel inproppe op

en: Container:
af: Houer:

en: Copy (S)VCD…
af: Kopieer (S)VCD…

en: Copy Vide_o DVD…
af: Kopieer vide_o-DVD…

en: Could not contact the OpenSubtitles website
af: Kon nie die OpenSubtitles-webwerf kontak nie

en: Could not contact the OpenSubtitles website.
af: Kon nie die OpenSubtitles-webwerf kontak nie.

en: Could not initialize the thread-safe libraries.
af: Kon nie die draad-veilige biblioteke initialiseer nie.

en: Couldn’t initialize lirc.
af: Kon nie lirc inisialiseer nie.

en: Couldn’t load the “%s” interface. %s
af: Kan nie die "%s" koppelvlak laai nie. %s

en: Couldn’t read lirc configuration.
af: Kon nie lirc konfigurasie lees nie.

en: Create Screenshot _Gallery…
af: Skep skermskoot_galery…

en: Creating Gallery…
af: Skep tans galery…

en: Croatian
af: Kroaties

en: Current Locale
af: Huidige lokaliteit

en: Cyrillic
af: Cyrillies

en: Cyrillic/Russian
af: Cyrillies/Russies

en: Cyrillic/Ukrainian
af: Cyrillies/Ukraïens

en: Deactivates the screen saver when a movie is playing
af: Deaktiveer die sluimerskerm terwyl 'n fliek speel

en: Default location for the “Open…” dialogs
af: Verstek ligging vir die "Open…"-dialoë

en: Default location for the “Open…” dialogs. Default is the current directory.
af: Verstek ligging vir die "Open…"-dialoë. Verstek is die huidige-gids.

en: Default location for the “Take Screenshot” dialogs
af: Verstek ligging vir die "Neem skermskoot"-dialoë

en: Default location for the “Take Screenshot” dialogs. Default is the Pictures directory.
af: Verstek ligging vir die "neem skermskoot"-dialoë. Verstek is die Prente-gids.

en: Delete
af: Skrap

[ctx: Dimensions]
en: N/A
af: n.v.t.

en: Dimensions:
af: Dimensies:

en: Directories to show
af: Gidse om te vertoon

en: Directories to show in the browse interface, none by default
af: Gidse om te vertoon in die blaai koppelvlak, geen by verstek

en: Disable _deinterlacing of interlaced videos
af: Deaktiveer "_deinterlacing" vir "interlaced" video's

en: Display
af: Vertoon

en: Download Movie Subtitles
af: Laai fliekonderskrifte af

en: Downloading the subtitles…
af: Laai tans onderskrifte af…

en: Duration
af: Duur

en: Duration:
af: Duur:

en: Encoding character set for subtitle.
af: Karakterstel vir enkodering van onderskrifte.

en: Enqueue
af: Plaas op waglys

en: Enter the _address of the file you would like to open:
af: Sleutel die _adres van die lêer om te open in:

en: External Chapters
af: Eksterne hoofstukke

en: External Subtitles
af: Eksterne onderskrifte

en: Filename
af: Lêernaam

en: Files properties tab
af: Fliek eienskappe oortjie

en: Format
af: Formaat

[ctx: Frame rate]
en: N/A
af: n.v.t.

en: Framerate:
af: Raampietempo:

en: Gallery-%s-%d.jpg
af: Galery-%s-%d.jpg

en: General
af: Algemeen

en: Georgian
af: Georgies

en: Greek
af: Grieks

en: Gromit Annotations
af: Gromit Annotasies

en: Gujarati
af: Goedjarati

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Hebrew Visual
af: Hebreeus visueel

en: Icelandic
af: Yslands

en: Infrared Remote Control
af: Infrarooi afstandbeheer

en: Instant Messenger Status
af: Kitsboodskapper-status

en: Interactive Python console
af: Interaktiewe Python-konsole

en: Japanese
af: Japannees

en: Keep the main window on top when playing a movie
af: Hou die hoofvenster bo-op wanneer 'n fliek speel

en: Korean
af: Koreaans

[ctx: Language]
en: Auto
af: Outomaties

en: Load _chapter files when movie is loaded
af: Laai _hoofstuklêer wanneer fliek gelaai word

en: Local
af: Plaaslik

en: Look for subtitles for the currently playing movie
af: Soek vir onderskrifte vir die fliek wat tans speel

en: MPRIS D-Bus Interface
af: MPRIS D-Bus koppelvlak

en: Make Available Offline
af: Maak beskikbaar sonder 'n internet verbinding

en: Make sure that Totem is properly installed.
af: Maak seker dat Totem korrek geïnstalleer is.

en: Media Player Keys
af: Mediaspeler sleutel

en: Media contains no supported video streams.
af: Media bevat geen ondersteunde videostrome nie.

en: Movie
af: Fliek

en: Movie Properties
af: Fliek eienskappe

en: Movies to play
af: Flieks om te speel

en: Mute sound
af: Doof klank

en: N/A
af: n.v.t.

en: Network buffering threshold
af: Netwerk buffer drempel

en: Next
af: Volgende

en: Next Chapter/Movie
af: Volgende hoofstuk/fliek

en: No reason.
af: Geen rede.

en: No results found.
af: Geen resultate gevind nie.

en: None
af: Geen

en: Nordic
af: Noors

[ctx: Number of audio channels]
en: N/A
af: n.v.t.

en: Number of screenshots:
af: Aantal skermskote:

en: Pango font description for subtitle rendering.
af: Pango lettertipe beskrywing vir onderskrif vertoning.

en: Password requested for RTSP server
af: Wagwoord versoek vir RTSP bediener

en: Pause
af: Laat wag

en: Persian
af: Persies

en: Play
af: Speel

en: Play / Pause
af: Speel / Wag

en: Play movies
af: Speel flieks

en: Play/Pause
af: Speel / Wag

en: Playing a movie
af: Speel tans 'n fliek

en: Plugins
af: Inproppe

en: Plugins…
af: Inproppe…

en: Prefere_nces
af: _Voorkeure

en: Preferences
af: Voorkeure

en: Presentation helper to make annotations on screen
af: Aanbiedingshulpmiddel om annotasies op die skerm te maak

en: Previous
af: Vorige

en: Previous Chapter/Movie
af: Vorige hoofstuk/fliek

en: Properties
af: Eienskappe

en: Provides the variable rate menu item
af: Verskaf 'n veranderlike tempo kieslys item

en: Provides the “Skip to” dialog
af: Verskaf 'n "Spring" dialoog

en: Python Console
af: Python-konsole

en: Python Debugger
af: Python-ontfouter

en: Quit
af: Sluit af

en: Rating
af: Rangorde

en: Recent files
af: Onlangse lêers

en: Records (S)VCDs or video DVDs
af: Neem (S)VCD's en video-DVD's op

en: Repeat mode
af: Herhaalmodus

en: Replace
af: Vervang

en: Reset to _Defaults
af: He_rstel na verstekwaardes

en: Resolution
af: Resolusie

en: Results for “%s”
af: Resultate vir "%s"

en: Romanian
af: Roemeens

en: Rotate ↶
af: Draai ↶

en: Rotation Plugin
af: Rotasie inprop

en: S_ubtitles
af: _Onderskrifte

[ctx: Sample rate]
en: N/A
af: n.v.t.

en: Sample rate:
af: Monster tempo:

en: Sat_uration:
af: _Versadiging:

en: Save Copy
af: Stoor 'n kopie

en: Save Gallery
af: Stoor galery

en: Save a copy of the currently playing movie
af: Stoor 'n kopie van die fliek wat tans speel

en: Saving gallery as “%s”
af: Stoor tans galery as "%s"

en: Screen Saver
af: Sluimerskerm

en: Screenshot
af: Skermskoot

en: Screenshot from %s - %d.png
af: Skermskoot van %s - %d.png

en: Screenshot from %s.png
af: Skermskoot van %s.png

en: Screenshot width (in pixels):
af: Skermskoot se wydte (in pieksels):

en: Search
af: Soek

en: Search Error
af: Soekfout

en: Searching for subtitles…
af: Soek tans vir onderskrifte…

en: Searching subtitles…
af: Soek tans vir onderskrifte…

en: Season %d Episode %d
af: Seisoen %d Episode %d

en: Seek
af: Soek

en: Seek Backwards
af: Soek agteruit

en: Seek Forwards
af: Soek vorentoe

en: Seek to %s / %s
af: Spring na %s / %s

en: Select
af: Kies

en: Select All
af: Kies almal

en: Select None
af: Kies geen

en: Select Subtitle Font
af: Kies lettertipe vir onderskrifte

en: Select Text Subtitles
af: Kies onderskrifte

en: Send notifications of currently-playing videos and allow remote control using MPRIS.
af: Stuur kennisgewings van video's wat tans speel en laat afgeleë beheer toe met MPRIS.

en: Set your Instant Messenger status to away when a movie is playing
af: Stel die status vir die kitsboodskapper na "weg" wanneer 'n fliek speel

en: Sets the user agent for the Apple Trailers site
af: Stel die gebruiker-agent vir die Apple Trailers webwerf

en: Sets the user agent for the Vimeo site
af: Stel die gebruiker-agent vir die Vimeo webwerf

en: Shuffle
af: Skommel

en: Skip To
af: Spring na

[ctx: Skip To label length]
en: 7
af: 9

en: Some necessary plug-ins are missing. Make sure that the program is correctly installed.
af: Sommige nodige inproppe ontbreek. Maak seker dat die program korrek geïnstalleer is.

en: South European
af: Suid-Europees

en: Speed
af: Spoed

en: Speed: %s
af: Spoed: %s

[ctx: Stream bit rate]
en: N/A
af: n.v.t.

en: Subtitle #%d
af: Onderskrif #%d

en: Subtitle Downloader
af: Onderskrif aflaaier

en: Subtitle _language:
af: Onderskrif_taal:

en: Subtitle encoding
af: Onderskrif enkodering

en: Subtitle files
af: Onderskriflêers

en: Subtitle font
af: Onderskrif lettertipe

en: Subtitle language
af: Onderskriftaal

en: Subtitles
af: Onderskrifte

en: Support additional media player keys
af: Ondersteun addisionele mediaspeler sleutels

en: Support infrared remote control
af: Ondersteun infrarooi afstandbeheer

en: Surround
af: Omring

en: Switch An_gles
af: Wissel aansi_gte

en: Take _Screenshot
af: Neem _skermskoot

en: The MediaPlayer2 object does not implement the ‘%s’ interface
af: Die MediaPlayer2 voorwerp implementeer nie die '%s' koppelvlak nie

en: The brightness of the video
af: Die helderheid van die video

en: The connection to this server was refused.
af: Die konneksie aan die bediener was geweier.

en: The contrast of the video
af: Die kontras van die video

en: The file does not exist.
af: Die lêer bestaan nie.

en: The gromit binary was not found.
af: Die gromit binêre was nie gevind nie.

en: The hue of the video
af: Die tint van die video

en: The language to search for subtitles for movies in.
af: Die taal waarin onderskrifte vir flieks gesoek word.

en: The movie could not be read.
af: Die fliek kon nie gelees word nie.

en: The movie could not be recorded.
af: Die fliek kon nie opgeneem word nie.

en: The playback of this movie requires a %s plugin which is not installed. | The playback of this movie requires the following plugins which are not installed:
    
    %s
af[0]: Om dié fliek te speel, word 'n %s-inprop benodig, wat nie geïnstalleer is nie.
af[1]: Om dié fliek te speel, word die volgende inproppe benodig, wat nie geïnstalleer is nie:
    
    %s

en: The playlist “%s” could not be parsed. It might be damaged.
af: Die speellys "%s" kon nie ontleed word nie. Dit is dalk beskadig.

en: The property ‘%s’ is not writeable.
af: Die eienskap '%s' is nie skryfbaar nie.

en: The saturation of the video
af: Die versadiging van die video

en: The server refused access to this file or stream.
af: Die bediener het toegang tot die lêer of stroom geweier.

en: The server you are trying to connect to is not known.
af: Die bediener waaraan u probeer konnekteer is nie bekend nie.

en: The specified movie could not be found.
af: Die gespesifiseerde fliek kon nie gevind word nie.

en: The video disc could not be duplicated.
af: Die videoskyf kon nie gedupliseer word nie.

en: This file cannot be played over the network. Try downloading it locally first.
af: Kan nie dié lêer oor die netwerk speel nie. Laai dit eers af na die skyf.

en: This is not supposed to happen; please file a bug report.
af: Hierdie is nie veronderstel om te gebeur nie. Rapporteer asb. die fout.

en: This location is not a valid one.
af: Die lêer is nie geldig nie.

en: This stream cannot be played. It’s possible that a firewall is blocking it.
af: Die stroom kan nie gespeel word nie. Dit is moontlik dat die brandmuur dit blok.

en: Title %d
af: Titel %d

en: Title:
af: Titel:

en: Toggle Fullscreen
af: Wissel volskerm

en: Totem Python Console
af: Totem se Python-konsole

en: Totem could not display the help contents.
af: Totem kon nie die hulpinhoud vertoon nie.

en: Totem could not get a screenshot of the video.
af: Totem kon nie 'n skermskoot van die video neem nie.

en: Totem could not play “%s”.
af: Totem kon nie "%s" speel nie.

en: Totem could not startup.
af: Totem kon nie begin nie.

en: Turkish
af: Turks

en: Type of audio output to use
af: Tipe klankafvoer om te gebruik

en: Unable to play the file
af: Kan nie die lêer speel nie

en: Unable to write a project.
af: Kon nie 'n projek skryf nie.

en: Unknown
af: Onbekend

en: Unknown property ‘%s’ requested of a MediaPlayer 2 object
af: Onbekende eienskap '%s' aangevra van die MediaPlayer2 voorwerp

en: Variable Rate
af: Veranderlike tempo

en: Verify your system installation. Totem will now exit.
af: Verifieer u installasie. Totem sal nou toemaak.

en: Video Disc Recorder
af: Videoskyfopnemer

[ctx: Video bit rate]
en: N/A
af: n.v.t.

[ctx: Video codec]
en: N/A
af: n.v.t.

en: Video files
af: Videolêers

en: Video thumbnailer for the file manager
af: Video duimnaelskets skepper vir die lêerbestuurder

en: Video;Movie;Film;Clip;Series;Player;DVD;TV;Disc;
af: Video;Fliek;Film;Reeks;Speler;DVD;TV;Skyf;

en: Videos
af: Video's

en: Vietnamese
af: Viëtnamees

en: Volume Down
af: Sagter

en: Volume Up
af: Harder

en: Western
af: Westers

en: Whether to autoload external chapter files when a movie is loaded
af: Of eksterne hoofstuklêers outomaties met 'n fliek gelaai word

en: Whether to autoload text subtitle files when a movie is loaded
af: Of teks onderskriflêers outomaties met 'n fliek gelaai word

en: Whether to disable deinterlacing for interlaced movies
af: Of "deinterlacing" vir "interlaced" flieks gedeaktiveer moet word

en: Whether to disable the keyboard shortcuts
af: Of sleutelbordkortpaaie gedeaktiveer moet word

en: Whether to disable the plugins in the user’s home directory
af: Of die inproppe in die gebruiker se tuisgids gedeaktiveer moet word

en: Year:
af: Jaar:

en: You are not allowed to open this file.
af: U word nie toegelaat om die lêer oop te maak nie.

en: You can access the Totem.Object through “totem_object” :\n%s
af: U het toegang tot Totem.Object deur “totem_object” :\n%s

en: Zeitgeist Plugin
af: Zeitgeist inprop

en: Zoom In
af: Zoem in

en: _Add
af: _Voeg by

en: _Angle Menu
af: _Aansigkieslys

en: _Aspect Ratio
af: _Aspekverhouding

en: _Audio output type:
af: Klank-_afvoertipe:

en: _Brightness:
af: _Helderheid:

en: _Cancel
af: _Kanselleer

en: _Chapter Menu
af: _Hoofstukkieslys

en: _Close
af: _Sluit

en: _Create Video Disc…
af: S_kep 'n videoskyf…

en: _DVD Menu
af: _DVD-kieslys

en: _Download Movie Subtitles…
af: _Laai fliekonderskrifte af…

en: _Eject
af: Ski_et uit

en: _Encoding:
af: _Enkodering:

en: _Find in %s
af: _Vind in %s

en: _Font:
af: _Lettertipe:

en: _Help
af: _Hulp

en: _Hue:
af: _Tint:

en: _Keyboard Shortcuts
af: _Sleutelbordkortpaaie

en: _Languages
af: Ta_le

en: _Load subtitle files when movie is loaded
af: _Laai onderskrif-lêer wanneer fliek gelaai word

en: _Play with Subtitle
af: S_peel met onderskrifte

en: _Properties
af: _Eienskappe

en: _Python Console
af: _Python-konsole

en: _Quit
af: _Sluit af

en: _Repeat
af: _Herhaal

en: _Rotate ↷
af: _Draai ↷

en: _Save
af: _Stoor

en: _Select Text Subtitles…
af: _Kies teks onderskrifte…

en: _Skip To
af: _Spring na

en: _Skip To…
af: _Spring na…

en: _Skip to:
af: _Spring na:

en: _Title Menu
af: _Titelkieslys

[ctx: button]
en: Play
af: Speel

[ctx: playback rate]
en: Normal
af: Normaal

en: rpdb2 password
af: rpdb2 wagwoord

en: second | seconds
af[0]: sekonde
af[1]: sekondes

[ctx: shortcut window]
en: DVD menu navigation
af: DVD-kieslys navigasie

[ctx: shortcut window]
en: Decrease volume
af: Sagter

[ctx: shortcut window]
en: Exit fullscreen
af: Verlaat volskermmodus

[ctx: shortcut window]
en: General
af: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Go back 15 seconds
af: Gaan 15 sekondes terug

[ctx: shortcut window]
en: Go back 3 minutes
af: Gaan 3 minute terug

[ctx: shortcut window]
en: Go back 5 seconds
af: Gaan 5 sekondes terug

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 10 minutes
af: Gaan 10 minute vorentoe

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 15 seconds
af: Gaan 15 sekondes vorentoe

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 60 seconds
af: Gaan 60 sekondes vorentoe

[ctx: shortcut window]
en: Increase volume
af: Harder

[ctx: shortcut window]
en: Make Available Offline
af: Maak beskikbaar sonder 'n internet verbinding

[ctx: shortcut window]
en: Navigate down
af: Navigeer af

[ctx: shortcut window]
en: Navigate left
af: Navigeer links

[ctx: shortcut window]
en: Navigate right
af: Navigeer regs

[ctx: shortcut window]
en: Navigate up
af: Navigeer op

[ctx: shortcut window]
en: Next video or chapter
af: Volgende video of hoofstuk

[ctx: shortcut window]
en: Play/Pause
af: Speel/Wag

[ctx: shortcut window]
en: Playback
af: Terugspeel

[ctx: shortcut window]
en: Previous video or chapter
af: Vorige video of hoofstuk

[ctx: shortcut window]
en: Properties
af: Eienskappe

[ctx: shortcut window]
en: Quit
af: Sluit af

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↶
af: Draai ↶

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↷
af: Draai ↷

[ctx: shortcut window]
en: Skip
af: Spring

[ctx: shortcut window]
en: Skip to…
af: Spring na…

[ctx: shortcut window]
en: Step back one frame
af: Gaan een raam terug

[ctx: shortcut window]
en: Step forward one frame
af: Gaan een raam vorentoe

[ctx: shortcut window]
en: Take Screenshot
af: Neem skermskoot

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fullscreen
af: Wissel volskerm

[ctx: shortcut window]
en: View
af: Aansig

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
af: Zoem in

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
af: Zoem uit
