gnome-initial-setup master - en to as translation catalogue (102 entries)

en: - GNOME initial setup
as: - GNOME আৰম্ভণি সংস্থাপন

en: A user with the username '%s' already exists.
as: '%s' ব্যৱহাৰকাৰীনামৰ সৈতে এজন ব্যৱহাৰকাৰী ইতিমধ্যে অস্তিত্ববান।

en: About You
as: আপোনাৰ বিষয়ে

en: Add Account
as: একাওন্ট যোগ কৰক

en: Administrator Password
as: প্ৰশাসকৰ পাছৱৰ্ড

en: Administrator _Name
as: প্ৰশাসকৰ নাম (_N)

en: Are these the right details? You can change them if you want.
as: এই বিৱৰণসমূহ সঠিক নে? আপুনি বিচাৰিলে ইয়াক সলনি কৰিব পাৰে।

en: Avatar image
as: অৱতাৰৰ ছবি

en: Be careful not to lose your password.
as: আপোনাৰ পাছৱৰ্ড নেহেৰুৱাব।

en: C_ontinue
as: অব্যাহত ৰাখক (_o)

en: Cancel
as: বাতিল কৰক

en: Cannot automatically join this type of domain
as: এই ধৰণৰ ডমেইনত স্বচালিতভাৱে অংশগ্ৰহণ কৰিব নোৱাৰি

en: Cannot log in as %s at the %s domain
as: %s হিচাপে লগিন কৰিব নোৱাৰি, ডমেইন %s

en: Checking for available wireless networks
as: উপলব্ধ বেতাঁৰ নেটৱৰ্কসমূহৰ বাবে নিৰীক্ষণ কৰা হৈছে

en: Choose your country or region.
as: আপোনাৰ ৰাজ্য অথবা অঞ্চল বাছক।

en: Connect Your Online Accounts
as: আপোনাৰ অনলাইন একাওন্টসমূহ সংযোগ কৰক

en: Connecting to the Internet will enable you to set the time, add your details, and enable you to access your email, calendar, and contacts. It is also necessary for enterprise login accounts.
as: ইন্টাৰনেটৰ সৈতে সংযোগ কৰিলে আপুনি সময় সংহতি কৰিব পাৰিব, আপোনাৰ বিৱৰণসমূহ যোগ কৰিব পাৰিব, আৰু আপোনাৰ ইমেইল, কেলেন্ডাৰ, আৰু পৰিচয়সমূহ অভিগম কৰিবলৈ সামৰ্থবান হব। ই লগতে এন্টাৰপ্ৰাইজ লগিন একাওন্টসমূহৰ বাবে প্ৰয়োজনীয়।

en: Connecting your accounts will allow you to easily access your email, online calendar, contacts, documents and photos.
as: আপোনাৰ একাওন্টসমূহ যোগ কৰিলে আপুনি সহজতে আপোনাৰ ইমেইল, অনলাইন কেলেন্ডাৰ, পৰিচয়সমূহ, দস্তাবেজসমূহ আৰু ফ'টোসমূহ অভিগম কৰিব পাৰিব।

en: Couldn't connect to the %s domain: %s
as: %s ডমেইনলে সংযোগ কৰিব নোৱাৰি: %s

en: Disable image
as: ছবি অসামৰ্থবান কৰক

en: Domain Administrator Login
as: ডমেইন প্ৰশাসকৰ লগিন

en: Enterprise Login
as: এন্টাৰপ্ৰাইজ লগিন

en: Enterprise domain or realm name
as: এন্টাৰপ্ৰাইজ ডমেইন অথবা ৰাজত্বৰ নাম

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device.
as: এন্টাৰপ্ৰাইজ লগিনে এটা স্থায়ী কেন্দ্ৰীয়ভাৱে ব্যৱস্থিত ব্যৱহাৰকাৰী একাওন্টক এই ডিভাইচত ব্যৱহাৰ কৰাৰ অনুমতি দিয়ে।

en: Failed to join domain
as: ডমেইনত অংশগ্ৰহণ কৰিবলে ব্যৰ্থ হল

en: Failed to log into domain
as: ডমেইনত লগিন কৰিবলে ব্যৰ্থ হল

en: Failed to register account
as: একাওন্ট ৰেজিস্টাৰ কৰিবলে ব্যৰ্থ হল

en: Force existing user mode
as: ব্যৱহাৰকাৰী অৱস্থা বলৱৎভাৱে প্ৰস্থান কৰা হৈছে

en: I have _agreed to the terms and conditions in this end user license agreement.
as: মই এই অন্ত ব্যৱহাৰকাৰী অনুজ্ঞা চুক্তিৰ চুক্তি আৰু চৰ্তবোৰ মানি লৈছো (_a)।

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be enrolled in a domain. Please have your network administrator type the domain password here, and choose a unique computer name for your computer.
as: এন্টাৰপ্ৰাইজ লগিনসমূহ ব্যৱহাৰ কৰিবলে, এই কমপিউটাৰক এটা ডমেইনত এনৰোল কৰিব লাগিব। অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ নেটৱৰ্ক প্ৰশাসকক তেওৰ ডমেইন পাছৱৰ্ড ইয়াত টাইপ কৰিব দি, আপোনাৰকমপিউটাৰৰ বাবে এটা অবিকল্প নাম বাছক।

en: Initial Setup
as: আৰম্ভণিৰ সংস্থাপন

en: Invalid password, please try again
as: অবৈধ পাছৱৰ্ড, অনুগ্ৰহ কৰি পুনৰ চেষ্টা কৰক

en: License Agreements
as: অনুজ্ঞা চুক্তিসমূহ

en: More…
as: অধিক…

en: Network
as: নেটৱৰ্ক

en: No inputs found
as: কোনো ইনপুট পোৱা নগল

en: No languages found
as: কোনো ভাষা পোৱা নগল

en: No regions found
as: কোনো অঞ্চল পোৱা নগল

en: No such domain or realm found
as: এনেধৰণৰ কোনো ডমেইন অথবা ৰাজত্ব পোৱা নগল

en: No supported way to authenticate with this domain
as: এই ডমেইনৰ সৈতে প্ৰমাণীত কৰিবলে কোনো সমৰ্থিত পদ্ধতি নাই

en: No wireless available
as: কোনো বেতাঁৰ উপস্থিত নাই

en: Online Accounts
as: অনলাইন একাওন্টসমূহ

en: Password
as: পাছৱৰ্ড

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
as: আপোনাৰ ব্যৱহাৰকাৰী নাম নথকা এটা পাছৱৰ্ড অধিক শক্তিশালী হব।

[ctx: Password hint]
en: Good password! Adding more letters, numbers and punctuation will make it stronger.
as: ভাল পাছৱৰ্ড! অধিক আখৰ, সংখ্যা আৰু বিৰাম চিহ্ন যোগ কৰিলে ই আৰু অধিক শক্তিশালী হব।

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and use a number or two.
as: ওপৰফলা আৰু তলৰফলা সংমিশ্ৰণ কৰক আৰু এটা বা দুটা সংখ্যা ব্যৱহাৰ কৰক।

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
as: নতুন পাছৱৰ্ড পুৰনি পাছৱৰ্ডৰ পৰা ভিন্ন হব লাগিব।

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
as: কিছুমান আখৰ আৰু সংখ্যা পৰিবৰ্তন কৰি চাওক।

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
as: পাছৱৰ্ডটো আৰু অলপ পৰিবৰ্তন কৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to add more letters, numbers and symbols.
as: অধিক আখৰ, সংখ্যা আৰু চিহ্ন যোগ কৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
as: সাধাৰণ শব্দবোৰ বাদ দিয়াৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
as: স্থায়ী শব্দবোৰ পুনৰ ব্যৱস্থিত নকৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
as: একেটা আখৰ পুনৰাবৃত্তি নকৰাৰ চেষ্টা কৰিব।

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
as: একেধৰণ আখৰ পুনৰাবৃত্তি নকৰাৰ চেষ্টা কৰিব: আপুনি আখৰ, সংখ্যা আৰু বিৰাম চিহ্ন সংমিশ্ৰণ কৰিব লাগিব।

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
as: ক্ৰম যেনে 1234 অথবা abcd বাদ দিয়াৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
as: পাছৱৰ্ডত ব্যৱহৃত কিছুমান শব্দ ব্যৱহাৰ নকৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
as: পাছৱৰ্ডত আপোনাৰ নাম ব্যৱহাৰ নকৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
as: আখৰ, সংখ্যা আৰু বিৰাম চিহ্নৰ এটা সংমিশ্ৰণ ব্যৱহাৰ কৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
as: অধিক তলৰফলা আখৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
as: অধিক সংখ্যা ব্যৱহাৰ কৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
as: অধিক বিশেষ আখৰ, যেনে বিৰাম চিহ্ন ব্যৱহাৰ কৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
as: অধিক ওপৰফলা আখৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ চেষ্টা কৰক।

[ctx: Password strength]
en: Strength: Good
as: শক্তি: ভাল

[ctx: Password strength]
en: Strength: High
as: শক্তি: উচ্চ

[ctx: Password strength]
en: Strength: Low
as: শক্তি: কম

[ctx: Password strength]
en: Strength: Medium
as: শক্তি: মধ্যম

[ctx: Password strength]
en: Strength: Weak
as: শক্তি: দূৰ্বল

en: Please search for a nearby city
as: এটা ওচৰৰ নগৰৰ বাবে সন্ধান কৰক

en: Preview
as: পূৰ্বদৃশ্য

en: Ready to Go
as: যাবলৈ প্ৰস্তুত

en: Region
as: অঞ্চল

en: Select your keyboard layout or an input method.
as: আপোনাৰ কিবৰ্ড বিন্যাস অথবা এটা ইনপুট পদ্ধতি বাছক।

en: Set Up _Enterprise Login
as: এন্টাৰপ্ৰাইজ লগিন সংস্থাপন কৰক (_E)

en: Set a Password
as: এটা পাছৱৰ্ড সংহতি কৰক

en: Take a photo...
as: এটা ছবি লওক...

en: Thank you for choosing %s.
    We hope that you love it.
as: %s বাচি লোৱাৰ বাবে ধন্যবাদ।
    আপুনি ইয়াক ভাল পাব বুলি আমি আশা কৰিছো।

en: The passwords do not match.
as: পাছৱৰ্ডসমূহ মিল নাখায়।

en: The username cannot start with a '-'.
as: ব্যৱহাৰকাৰীনাম '-' ৰ সৈতে আৰম্ভ হব নোৱাৰিব।

en: The username is too long.
as: ব্যৱহাৰকাৰীনাম অতি দীঘল।

en: The username should only consist of lower and upper case letters from a-z, digits and any of characters '.', '-' and '_'.
as: ব্যৱহাৰকাৰীনামত কেৱল a-z ডিজিটৰ পৰা তলৰ আৰু ওপৰ ফলা আখৰ আৰু আখৰসমূহ '.', '-' আৰু '_' ৰ পৰা যিকোনো আখৰ থাকিব পাৰিব।

en: This will be used to name your home folder and can't be changed.
as: ইয়াক আপোনাৰ ঘৰ ফোল্ডাৰ নামকৰণৰ বাবে ব্যৱহাৰ কৰা হব আৰু ইয়াক পৰিবৰ্তন কৰিব নোৱাৰি।

en: Time Zone
as: সময় অঞ্চল

en: Typing
as: টাইপিং

en: We need a few details to complete setup.
as: আমাক সংস্থাপন সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ কিছুমান বিৱৰণৰ প্ৰয়োজন হব।

en: We think that your time zone is %s. Press Next to continue or search for a city to manually set the time zone.
as: আপুনি ভাৱো যে আপোনাৰ সময়অঞ্চল %s। আগবাঢ়িবলৈ পৰৱৰ্তী টিপক অথবা সময়অঞ্চল হস্তচালিতভাৱে সংহতি কৰিবলৈ এটা নগৰ সন্ধান কৰক।

en: Welcome
as: স্বাগতম

en: Welcome!
as: স্বাগতম!

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
as: অন্য…

en: You can review your online accounts (and add others) after setup.
as: সংস্থাপনৰ পিছত আপুনি আপোনাৰ অনলাইন একাওন্টসমূহ পুনৰদৰ্শন (আৰু অন্যবোৰ যোগ) কৰিব পাৰিব।

en: You're all set!
as: আপুনি প্ৰস্তুত!

en: _Accept
as: গ্ৰহণ কৰক (_A)

en: _Cancel
as: বাতিল কৰক (_C)

en: _Computer
as: কমপিউটাৰ (_C)

en: _Domain
as: ডমেইন (_D)

en: _Full Name
as: সম্পূৰ্ণ নাম (_F)

en: _Next
as: পৰবৰ্তী (_N)

en: _Password
as: পাছৱৰ্ড (_P)

en: _Previous
as: পূৰ্বৱৰ্তী (_P)

en: _Skip
as: বাদ দিয়ক (_S)

en: _Start using %s
as: %s ব্যৱহাৰ কৰা আৰম্ভ কৰক (_S)

en: _Username
as: ব্যৱহাৰকাৰীনাম (_U)

en: _Verify
as: সত্যাপন কৰক (_V)
