gnome-software master - en to as translation catalogue (372 entries)

en:  and
as:  আৰু

en:  or
as:  অথবা

en: %i add-on installed | %i add-ons installed
as[0]: %i এড-অন ইনস্টল কৰা হল
as[1]: %i এড-অনসমূহ ইনস্টল কৰা হল

en: %i application and %i add-ons installed | %i applications and %i add-ons installed
as[0]: %i এপ্লিকেচন আৰু %i এড-অন ইনস্টল কৰা হল
as[1]: %i এপ্লিকেচনসমূহ আৰু %i এড-অনসমূহ ইনস্টল কৰা হল

en: %i application installed | %i applications installed
as[0]: %i এপ্লিকেচন ইনস্টল কৰা হল
as[1]: %i এপ্লিকেচনসমূহ ইনস্টল কৰা হল

en: %s is now installed
as: %s এতিয়া ইনস্টল্ড

en: %s will be removed, and you will have to install it to use it again.
as: %s ক আতৰোৱা হব, আৰু আপুনি ইয়াক পুনৰ ব্যৱহাৰ কৰিবলে ইয়াক ইনস্টল কৰিব লাগিব।

en: (This could take a while)
as: (ই অলপ সময় লব পাৰে)

en: A nice way to manage the software on your system.
as: আপোনাৰ চিস্টেমৰ চফ্টৱেৰ ব্যৱস্থাপনা কৰাৰ এটা ধূনীয়া পদ্ধতি।

en: A previous update was unfinished.
as: এটা পূৰ্বৱৰ্তী আপডেইট অসম্পূৰ্ণ আছিল।

en: About Software
as: চফ্টৱেৰৰ বিষয়ে

en: Add to Application Folder
as: এপ্লিকেচন ফোল্ডাৰলৈ যোগ কৰক

en: Add, remove or update software on this computer
as: এই কমপিউটাৰৰ চফ্টৱেৰ যোগ কৰক, আতৰাওক অথবা আপডেইট কৰক

en: Add-ons
as: এড-অনসমূহ

en: Added
as: যোগ কৰা হৈছে

en: Adding this software source will give you access to additional software and upgrades.
as: এই চফ্টৱেৰ যোগ কৰিলে আপুনি অতিৰিক্ত চফ্টৱেৰ আৰু উন্নয়নসমূহ পাব।

en: An important OS update failed to be installed.
as: এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ OS আপডেইট ইনস্টল হবলে ব্যৰ্থ হল।

en: An important OS update has been installed. | Important OS updates have been installed.
as[0]: এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ OS আপডেইট ইনস্টল কৰা হৈছে।
as[1]: গুৰুত্বপূৰ্ণ OS আপডেইটসমূহ ইনস্টল কৰা হৈছে।

en: An offline update was requested but no packages required updating.
as: এটা অফলাইন আপডেইটৰ অনুৰোধ কৰা হৈছিল কিন্তু পেকেইজৰ আপডেইটৰ প্ৰয়োজন নাছিল।

en: An update failed to install correctly.
as: এটা আপডেইট সঠিকভাৱে ইনস্টল হবলে ব্যৰ্থ হল।

en: An update was not signed in the correct way.
as: এটা আপডেইট সঠিকভাৱে স্বাক্ষৰ কৰা হোৱা নাছিল।

en: Application manager for GNOME
as: GNOME ৰ বাবে এপ্লিকেচন ব্যৱস্থাপক

en: Are you sure you want to remove %s?
as: আপুনি %s ক আতৰাবলৈ নিশ্চিত নে?

en: Audio
as: অডিঅ'

en: Cancel
as: বাতিল কৰক

en: Categories
as: বিভাগসমূহ

en: Category
as: বিভাগ

en: Charges may apply
as: চাৰ্জ প্ৰযোজ্য হব পাৰে

en: Check Anyway
as: তথাপিও নিৰীক্ষণ কৰক

en: Check for updates
as: আপডেইসমূহৰ বাবে নিৰীক্ষণ কৰক

en: Checking for updates when using mobile broadband could cause you to incur charges
as: মবাইল ব্ৰডবেণ্ড ব্যৱহাৰ কৰি আপডেইটসমূহ নিৰীক্ষণ কৰিলে আপোনাক চাৰ্জ লাগিব পাৰে

en: Checking for updates while using mobile broadband could cause you to incur charges.
as: মবাইল ব্ৰডবেণ্ড ব্যৱহাৰ কৰি আপডেইটসমূহ নিৰীক্ষণ কৰিলে আপোনাক চাৰ্জ লাগিব পাৰে।

en: Checking for updates…
as: আপডেইটসমূহৰ বাবে নিৰীক্ষণ কৰা হৈছে…

en: Click on items to select them
as: বস্তুবোৰ নিৰ্বাচন কৰিবলে সিহতত ক্লিক কৰক

en: Could not create cache
as: ক্যাশ সৃষ্টি কৰিব পৰা নগল

en: Detailed errors from the package manager follow:
as: পেকেইজ ব্যৱস্থাপকৰ পৰা বিৱৰিত ত্ৰুটি অনুকৰণ কৰে:

en: Details
as: বিৱৰণসমূহ

en: Details page
as: বিৱৰণসমূহ পৃষ্ঠা

en: Developer
as: উন্নয়নকাৰী

en: Development Tools
as: উন্নয়নকাৰী সঁজুলিসমূহ

en: Downloading new updates…
as: নতুন আপডেইটসমূহ ডাউনল'ড কৰা…

en: Editor's Picks
as: সম্পাদকৰ পছন্দ

en: Education
as: শিক্ষা

en: Enter GApplication service mode
as: GApplication সেৱা অৱস্থাত যাওক

en: FILENAME
as: ফাইলনাম

en: Failed To Update
as: আপডেইট কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Failed to load image
as: ছবি ল'ড কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Featured
as: বৈশিষ্ট্যপূৰ্ণ

en: Featured Application
as: বৈশিষ্ট্যপূৰ্ণ এপ্লিকেচন

en: Five Stars
as: পাঁচটা তঁৰা

en: Five days ago
as: পাঁচ দিন আগত

en: Folder Name
as: ফোল্ডাৰৰ নাম

en: Four Stars
as: চাৰিটা তঁৰা

en: Four days ago
as: চাৰি দিন আগত

en: GNOME Software showcases featured and popular applications with useful descriptions and multiple screenshots per application. Applications can be found either through browsing the list of categories or by searching. It also allows you to update your system using an offline update.
as: GNOME চফ্টৱেৰে উপযোগী বিৱৰণসমূহ আৰু প্ৰতি এপ্লিকেচন একাধিক স্ক্ৰিনশ্বটৰ সৈতে জনপ্ৰিয় এপ্লিকেচনসমূহ দেখুৱায়। এপ্লিকেচনসমূহক বিভাগসমূহৰ তালিকা ব্ৰাউছ কৰি অথবা সন্ধান কৰি বিচাৰি পোৱা যাব। ই লগতে এটা অফলাইন আপডেইট ব্যৱহাৰ কৰি আপোনাক চিস্টেম আপডেইট কৰাৰ সুবিধা দিয়ে।

en: Games
as: খেলসমূহ

en: Go back
as: উভতি যাওক

en: Go online to check for updates
as: আপডেইসমূহৰ বাবে নিৰীক্ষণ কৰিবলে অনলাইন হওক

en: Graphics
as: গ্ৰাফিক্স

en: History
as: ইতিহাস

en: Important OS and application updates are ready to be installed
as: গুৰুত্বপূৰ্ণ OS আৰু এপ্লিকেচন আপডেইট ইনস্টল হবলৈ প্ৰস্তুত

en: Includes performance, stability and security improvements.
as: পৰিৱেশন, স্থিৰতা আৰু সুৰক্ষা উন্নয়নসমূহ অন্তৰ্ভুক্ত কৰে।

en: Information about %s, as well as options for how to get a codec that can play this format can be found on the website.
as: %s ৰ বিষয়ে তথ্য, লগতে এই বিন্যাস চলাব পৰা এটা কডেক কেনেকৈ প্ৰাপ্ত কৰিব তাৰ বিষয়ে বিকল্পসমূহ ৱেবছাইটত পাব।

en: Install
as: ইনস্টল কৰক

en: Install selected software on the system
as: চিস্টেমত নিৰ্বাচিত চফ্টৱেৰ ইনস্টল কৰক

en: Installation of %s failed.
as: %s ৰ ইনস্টলেষণ ব্যৰ্থ হল।

en: Installed
as: ইনস্টল্ড

en: Installed Updates
as: ইনস্টল্ড আপডেইটসমূহ

en: Installed from this Source
as: এই উৎসৰ পৰা ইনস্টল কৰা

en: Installed on %s
as: %s ত ইনস্টল্ড

en: Installed page
as: ইনস্টল্ড পৃষ্ঠা

en: Installing
as: ইনস্টল কৰা হৈছে

en: Internet
as: ইন্টাৰনেট

en: Internet Only Application
as: কেৱল ইন্টাৰনেট এপ্লিকেচন

en: Internet access is required to check for updates.
as: আপডেইটসমূহৰ বাবে নিৰীক্ষণ কৰিবলে ইন্টাৰনেট অভিগমৰ প্ৰয়োজন।

en: Last Checked
as: সৰ্বশেষ নিৰীক্ষিত

en: Last checked: %s
as: সৰ্বশেষ নিৰীক্ষিত: %s

en: Launch
as: লঞ্চ

en: License
as: অনুজ্ঞা

en: Looking for new updates…
as: নতুন আপডেইটসমূহৰ বাবে সন্ধান কৰা হৈছে…

en: MODE
as: অৱস্থা

[ctx: Menu subcategory of Add-ons]
en: Codecs
as: কডেকসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Add-ons]
en: Fonts
as: ফণ্টসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Add-ons]
en: Input Sources
as: ইনপুট উৎসসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Add-ons]
en: Language Packs
as: ভাষা পেকসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Databases
as: ডাটাবেইচসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Disc Burning
as: ডিস্ক বাৰ্ণিং

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Editing
as: সম্পাদন

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Ham Radio
as: হেম ৰেডিঅ'

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Mixer
as: মিক্সাৰ

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Music
as: সংগীত

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Players
as: প্লেয়াৰসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Recorders
as: ৰেকৰ্ডাৰসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Sequencers
as: চিকুৱেন্সাৰসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Tuners
as: টিউনাৰসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Development Tools]
en: Building
as: নিৰ্মাণ

[ctx: Menu subcategory of Development Tools]
en: Databases
as: ডাটাবেইচসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Development Tools]
en: Debuggers
as: ডিবাগাৰসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Development Tools]
en: GUI Designers
as: GUI ৰূপাঙ্ককসকল

[ctx: Menu subcategory of Development Tools]
en: Profiling
as: আলেখ্যন

[ctx: Menu subcategory of Development Tools]
en: Project Management
as: প্ৰকল্প ব্যৱস্থাপনা

[ctx: Menu subcategory of Development Tools]
en: Revision Control
as: ৰিভিষণ কনট্ৰল

[ctx: Menu subcategory of Development Tools]
en: Translation
as: অনুবাদ

[ctx: Menu subcategory of Development Tools]
en: Web Development
as: ৱেব উন্নয়ন

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Art
as: শিল্প

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Artificial Intelligence
as: কৃত্ৰিম বুদ্ধি

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Astronomy
as: জ্যোতিৰ্বিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Biology
as: জীৱবিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Chemistry
as: ৰসায়ন

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Computer Science
as: কমপিউটাৰ বিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Construction
as: নিৰ্মাণ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Data Visualization
as: তথ্য দৃশ্যমানতা

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Economy
as: অৰ্থনীতি

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Electricity
as: বিদ্যুত

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Electronics
as: ইলেকট্ৰনিক্স

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Engineering
as: অভিযান্ত্ৰিকী

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Geography
as: ভূগল

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Geology
as: ভূতত্ত্ব

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Geoscience
as: ভূ-বিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: History
as: ইতিহাস

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Humanities
as: মনুষ্যত্ব

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Image Processing
as: ছবি প্ৰক্ৰিয়াকৰণ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Languages
as: ভাষাসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Literature
as: সাহিত্য

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Maps
as: মানচিত্ৰ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Math
as: মেথ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Medical
as: মেডিকেল

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Music
as: সংগীত

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Numerical Analysis
as: সাংখ্যিক বিশ্লেষণ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Parallel Computing
as: সমান্তৰাল কমপিউটিং

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Physics
as: পদাৰ্থবিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Robotics
as: ৰব'টিক্স

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Spirituality
as: আধ্যাত্মিক

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Sports
as: খেলসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Action
as: কাৰ্য্য

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Adventure
as: অভিযান

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Arcade
as: আৰ্কেইড

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Blocks
as: খণ্ডসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Board
as: বৰ্ড

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Card
as: কাৰ্ড

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Emulators
as: ইমুলেটৰ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Kids
as: শিশু

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Logic
as: যুক্তি

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Role Playing
as: ভূমিকা পালন

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Shooter
as: চুটাৰ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Simulation
as: চিমুলেষণ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Sports
as: খেলসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Strategy
as: কৌশল

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: 2D Graphics
as: 2D গ্ৰাফিক্স

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: 3D Graphics
as: 3D গ্ৰাফিক্স

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Photography
as: ফ'টোগ্ৰাফি

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Publishing
as: প্ৰকাশন

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Raster Graphics
as: ৰেস্টাৰ গ্ৰাফিক্স

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Scanning
as: স্কেনিং

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Vector Graphics
as: ভেক্টৰ গ্ৰাফিক্স

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Viewer
as: দৰ্শক

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Chat
as: চেট

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Dialup
as: ডায়েলআপ

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Email
as: ইমেইল

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Feed
as: ফীড

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: File Transfer
as: ফাইল স্থানান্তৰ

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Ham Radio
as: হেম ৰেডিঅ'

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: IRC Clients
as: IRC ক্লাএণ্টসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Instant Messaging
as: তৎক্ষনাত বাৰ্তা

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Monitor
as: মনিটৰ

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: News
as: বাতৰি

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Remote Access
as: দূৰৱৰ্তী অভিগম

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Telephony
as: টেলিফোনী

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Video Conference
as: ভিডিঅ' কনফাৰেঞ্চ

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Web Browser
as: ৱেব ব্ৰাউছাৰ

[ctx: Menu subcategory of Internet]
en: Web Development
as: ৱেব উন্নয়ন

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Calendar
as: কেলেন্ডাৰ

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Chart
as: চাৰ্ট

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Contact Management
as: পৰিচয় ব্যৱস্থাপনা

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Database
as: ডাটাবেইচ

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Dictionary
as: অভিধান

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Email
as: ইমেইল

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Finance
as: বিত্ত

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Flow Chart
as: ফ্ল' চাৰ্ট

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Photography
as: ফ'টোগ্ৰাফি

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Presentation
as: পৰিৱেশন

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Project Management
as: প্ৰকল্প ব্যৱস্থাপনা

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Publishing
as: প্ৰকাশন

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Spreadsheet
as: স্প্ৰেডশ্বিট

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Viewer
as: দৰ্শক

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Word Processor
as: ৱাৰ্ড প্ৰচেছৰ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Art
as: শিল্প

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Artificial Intelligence
as: কৃত্ৰিম বুদ্ধি

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Astronomy
as: জ্যোতিৰ্বিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Biology
as: জীৱবিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Chemistry
as: ৰসায়ন

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Computer Science
as: কমপিউটাৰ বিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Construction
as: নিৰ্মাণ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Data Visualization
as: তথ্য দৃশ্যমানতা

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Economy
as: অৰ্থনীতি

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Electricity
as: বিদ্যুত

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Electronics
as: ইলেকট্ৰনিক্স

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Engineering
as: অভিযান্ত্ৰিকী

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Geography
as: ভূগল

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Geology
as: ভূতত্ত্ব

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Geoscience
as: ভূ-বিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: History
as: ইতিহাস

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Humanities
as: মনুষ্যত্ব

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Image Processing
as: ছবি প্ৰক্ৰিয়াকৰণ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Languages
as: ভাষাসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Literature
as: সাহিত্য

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Maps
as: মানচিত্ৰ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Math
as: মেথ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Medical
as: মেডিকেল

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Numerical Analysis
as: সাংখ্যিক বিশ্লেষণ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Parallel Computing
as: সমান্তৰাল কমপিউটিং

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Physics
as: পদাৰ্থবিজ্ঞান

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Robotics
as: ৰব'টিক্স

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Spirituality
as: আধ্যাত্মিক

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Sports
as: খেলসমূহ

[ctx: Menu subcategory of System]
en: Emulator
as: ইমুলেটৰ

[ctx: Menu subcategory of System]
en: File Manager
as: ফাইল ব্যৱস্থাপক

[ctx: Menu subcategory of System]
en: File System
as: ফাইল চিস্টেম

[ctx: Menu subcategory of System]
en: File Tools
as: ফাইল সঁজুলিসমূহ

[ctx: Menu subcategory of System]
en: Monitor
as: মনিটৰ

[ctx: Menu subcategory of System]
en: Security
as: সুৰক্ষা

[ctx: Menu subcategory of System]
en: Terminal Emulator
as: টাৰ্মিনেল ইমুলেটৰ

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: Accessibility
as: অভিগম্যতা

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: Archiving
as: আৰ্কাইভিং

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: Calculator
as: গণক

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: Clock
as: ঘড়ী

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: Compression
as: সংকোচন

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: File Tools
as: ফাইল সঁজুলিসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: Maps
as: মানচিত্ৰ

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: Spirituality
as: আধ্যাত্মিক

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: Telephony Tools
as: টেলিফোনী সঁজুলিসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Utilities]
en: Text Editor
as: লিখনি সম্পাদক

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Database
as: ডাটাবেইচ

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Disc Burning
as: ডিস্ক বাৰ্ণিং

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Editing
as: সম্পাদন

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Players
as: প্লেয়াৰসমূহ

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Recorders
as: ৰেকৰ্ডাৰসমূহ

en: Network Settings
as: নেটৱৰ্ক সংহতিসমূহ

en: Network access was required but not available.
as: নেটৱৰ্ক অভিগমৰ প্ৰয়োজন আছিল কিন্তু উপলব্ধ নাছিল।

en: No AppStream data found
as: কোনো AppStream তথ্য পোৱা নগল

en: No Application Data Found
as: কোনো এপ্লিকেচন তথ্য পোৱা নগল

en: No Application Found
as: কোনো এপ্লিকেচন পোৱা নগল

en: No Network
as: কোনো নেটৱৰ্ক নাই

en: No Software Source Included
as: কোনো চফ্টৱেৰ উৎস অন্তৰ্ভুক্ত নহয়

en: No addon codecs are available for the %s format.
as: %s বিন্যাসৰ বাবে কোনো এডঅন কডেক উপলব্ধ নাই।

en: No software installed
as: কোনো চফ্টৱেৰ ইনস্টল নাই

en: No software installed from this source
as: এই উৎসৰ পৰা কোনো চফ্টৱেৰ ইনস্টল কৰা হোৱা নাই

en: No sources found.
as: কোনো উৎস পোৱা নগল।

en: No space was left on the drive.
as: ডিভাইচত কোনো স্থান অৱশিষ্ট নাছিল।

en: No update description available.
as: কোনো আপডেইটৰ বিৱৰণ উপলব্ধ নাই।

en: Not Now
as: এতিয়া নহয়

en: OK
as: ঠিক আছে

en: OS Updates
as: OS আপডেইটসমূহ

en: Office
as: অফিচ

en: One Star
as: এটা তঁৰা

en: One week ago
as: এক সপ্তাহ আগত

en: Only use software sources that you trust.
as: কেৱলক আপুনি ভৰষা কৰা চফ্টৱেৰ উৎসসমূহ ব্যৱহাৰ কৰক।

en: Open a local package file
as: এটা স্থানীয় পেকেইজ ফাইল খোলক

en: Other
as: অন্য

en: Overview page
as: অভাৰভিউ পৃষ্ঠা

en: Pending
as: বাকি আছে

en: Prefer local file sources to AppStream
as: AppStream ৰ পৰিৱৰ্তে স্থানীয় ফাইল উৎসসমূহ পছন্দ

en: Proprietary
as: মালিকবৰ্গ

en: Recommended Audio Applications
as: উপদেশিত অডিঅ' এপ্লিকেচনসমূহ

en: Recommended Games
as: উপদেশিত খেলসমূহ

en: Recommended Graphics Applications
as: উপদেশিত গ্ৰাফিক্স এপ্লিকেচনসমূহ

en: Recommended Office Applications
as: উপদেশিত অফিচ এপ্লিকেচনসমূহ

en: Removal of %s failed.
as: %s আতৰাব পৰা নগল।

en: Remove
as: আতৰাওক

en: Remove Source
as: উৎস আতৰাওক

en: Removing
as: আতৰোৱা হৈছে

en: Removing a source will also remove any software you have installed from it.
as: এটা উৎস আতৰালে আপুনি ইয়াৰ পৰা ইনস্টল কৰা যিকোনো চফ্টৱেৰ আতৰি যাব।

en: Removing…
as: আতৰোৱা হৈছে…

en: Restart & _Install
as: পুনাৰম্ভ কৰক আৰু ইনস্টল কৰক (_I)

en: Review
as: পুনৰদৰ্শন

en: SEARCH
as: সন্ধান কৰক

en: Science
as: বিজ্ঞান

en: Screenshot
as: স্ক্ৰিনশ্বট

en: Screenshot not available
as: স্ক্ৰিনশ্বট উপলব্ধ নহয়

en: Screenshot not found
as: স্ক্ৰিনশ্বট পোৱা নগল

en: Screenshot not valid
as: স্ক্ৰিনশ্বট বৈধ নহয়

en: Screenshot size not found
as: স্ক্ৰিনশ্বট আকাৰ পোৱা নগল

en: Search for applications
as: এপ্লিকেচনসমূহ সন্ধান কৰক

en: Search page
as: সন্ধান পৃষ্ঠা

en: Select
as: বাছক

en: Select All
as: সকলো বাছক

en: Select None
as: একো নাবাছিব

en: Selected add-ons will be installed with the application.
as: নিৰ্বাচিত এড-অনসমূহক এপ্লিকেচনৰ সৈতে ইনস্টল কৰা হব।

en: Setting up updates…
as: আপডেইটসমূহ সংস্থাপন কৰা হৈছে…

en: Show Details
as: বিৱৰণসমূহ দেখুৱাওক

en: Show application details
as: এপ্লিকেচনৰ বিৱৰণসমূহ দেখুৱাওক

en: Show profiling information for the service
as: সেৱাৰ বাবে আলেখ্য তথ্য দেখুৱাওক

en: Show verbose debugging information
as: ভাৰবৌছ ডিবাগিং তথ্য দেখুৱাওক

en: Six days ago
as: ছয় দিন আগত

en: Size
as: আকাৰ

en: Software
as: চফ্টৱেৰ

en: Software Install
as: চফ্টৱেৰ ইনস্টল

en: Software Source Identified
as: চফ্টৱেৰ উৎস চিনাক্ত কৰা হৈছে

en: Software Source Included
as: চফ্টৱেৰ উৎস অন্তৰ্ভুক্ত

en: Software Sources
as: চফ্টৱেৰ উৎসসমূহ

en: Software Update Installed | Software Updates Installed
as[0]: চফ্টৱেৰ আপডেইট ইনস্টল কৰা হল
as[1]: চফ্টৱেৰ আপডেইটসমূহ ইনস্টল কৰা হল

en: Software Updates Available
as: চফ্টৱেৰ আপডেইটসমূহ উপলব্ধ

en: Software Updates Failed
as: চফ্টৱেৰ আপডেইটসমূহ ব্যৰ্থ হল

en: Software allows you to find and install new applications and system extensions and remove existing installed applications.
as: চফ্টৱেৰে আপোনাক নতুন এপ্লিকেচনসমূহ আৰু চিস্টেম স্প্ৰসাৰনসমূহ সন্ধান কৰি ইনস্টল কৰাৰ আৰু স্থায়ী ইনস্টল্ড এপ্লিকেচনসমূহ আতৰোৱাৰ সুবিধা দিয়ে।

en: Software is up to date
as: চফ্টৱেৰ বৰ্তমান তাৰিখলৈ উন্নত

en: Software lets you install all the software you need, all from one place. See our recommendations, browse the categories, or search for the applications you want.
as: চফ্টৱেৰে আপোনাক আপোনাৰ প্ৰয়োজনৰ সকলো চফ্টৱেৰ, এটা স্থানৰ পৰা ইনস্টল কৰাৰ সুবিধা দিয়ে। আমাৰ পৰামৰ্শ চাওক, বিভাগসমূহ ব্ৰাউছ কৰক, অথবা আপুনি বিচৰা এপ্লিকেচনসমূহৰ বাবে সন্ধান কৰক।

en: Software sources give you access to additional software.
as: চফ্টৱেৰ উৎসসমূহে আপোনাক অতিৰিক্ত চফ্টৱেৰলৈ অভিগম প্ৰদান কৰে।

en: Sorry, this did not work
as: ক্ষমা কৰিব, ই কাম নকৰিলে

en: Source
as: উৎস

en: Source Details
as: উৎসৰ বিৱৰণসমূহ

en: Start up mode: either ‘updates’, ‘updated’, ‘installed’ or ‘overview’
as: আৰম্ভণি অৱস্থা: ‘আপডেইটসমূহ’, ‘আপডেইটেড’, ‘ইনস্টল্ড’ অথবা ‘অভাৰভিউ’

en: System
as: চিস্টেম

en: System Applications
as: চিস্টেম এপ্লিকেচনসমূহ

en: The offline update failed in an unexpected way.
as: অফলাইন আপডেইট এটা অপ্ৰত্যাশিত পদ্ধতিত ব্যৰ্থ হল।

en: The update could not be completed.
as: আপডেইট সম্পূৰ্ণ কৰিব পৰা নগল।

en: The update was cancelled.
as: আপডেইট বাতিল কৰা হৈছিল।

en: This application can only be used when there is an active internet connection.
as: এই এপ্লিকেচনক কেৱল এটা সক্ৰিয় ইন্টাৰনেট সংযোগ থাকোতে ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰি।

en: This application does not include a software source. It will not be updated with new versions.
as: এই এপ্লিকেচনে এটা চফ্টৱেৰ উৎস অন্তৰ্ভুক্ত নকৰে। ইয়াক নতুন সংস্কৰণসমূহৰ সৈতে আপডেইট কৰা নহব।

en: This application includes a software source which provides updates, as well as access to other software.
as: এই এপ্লিকেচনে এটা চফ্টৱেৰ উৎস অন্তৰ্ভুক্ত কৰে যি আপডেইটসমূহ, লগতে অন্য চফ্টৱেৰলৈ অভিগম প্ৰদান কৰে।

en: This software is already provided by your distribution and should not be replaced.
as: এই চফ্টৱেৰক আপোনাৰ বিতৰন দ্বাৰা ইতিমধ্যে প্ৰদান কৰা হৈছে আৰু প্ৰতিস্থাপন কৰা হব নালাগে।

en: Three Stars
as: তিনিটা তঁৰা

en: Three days ago
as: তিনি দিন আগত

en: Two Stars
as: দুটা তঁৰা

en: Two days ago
as: দুই দিন আগত

en: Two weeks ago
as: দুই সপ্তাহ আগত

en: Updated
as: আপডেইটেড

en: Updates
as: আপডেইটসমূহ

en: Updates page
as: আপডেইটসমূহ পৃষ্ঠা

en: Updates;Upgrade;Sources;Repositories;Preferences;Install;Uninstall;Program;Software;App;Store;
as: আপডেইটসমূহ;উন্নয়ন;উৎসসমূহ;ভঁৰালসমূহ;পছন্দসমূহ;ইনস্টল;আনইনস্টল;প্ৰগ্ৰাম;চফ্টৱেৰ;এপ;সংৰক্ষণ;

en: Utilities
as: সঁজুলিসমূহ

en: Version
as: সংস্কৰণ

en: Video
as: ভিডিঅ'

en: View
as: দৰ্শন

en: Visit website
as: ৱেবছাইট চাওক

en: Web app
as: ৱেব এপ

en: Website
as: ৱেবছাইট

en: Welcome
as: স্বাগতম

en: Welcome to Software
as: চফ্টৱেৰলৈ স্বাগতম

en: Yesterday, %R
as: যোৱাকালি, %R

en: Yesterday, %l:%M %p
as: যোৱাকালী, %l:%M %p

en: _About
as: বিষয়ে (_A)

en: _Add
as: যোগ কৰক (_A)

en: _Add to Folder…
as: ফোল্ডাৰত যোগ কৰক…

en: _All
as: সকলো (_A)

en: _Cancel
as: বাতিল কৰক (_C)

en: _Check Anyway
as: তথাপিও নিৰীক্ষণ কৰক (_C)

en: _History
as: ইতিহাস (_H)

en: _Install
as: ইনস্টল কৰক (_I)

en: _Installed
as: ইনস্টল্ড (_I)

en: _Installing
as: ইনস্টল কৰা হৈছে (_I)

en: _Launch
as: আৰম্ভ কৰক (_L)

en: _Let’s Go Shopping
as: বোলক কিনিব যাও (_L)

en: _Move to Folder…
as: ফোল্ডাৰত স্থানান্তৰ কৰক…

en: _Network Settings
as: নেটৱৰ্ক সংহতিসমূহ (_N)

en: _Quit
as: প্ৰস্থান কৰক (_Q)

en: _Remove
as: আতৰাওক (_R)

en: _Remove from Folder
as: ফোল্ডাৰৰ পৰা আতৰাওক (_R)

en: _Removing
as: আতৰোৱা হৈছে (_R)

en: _Software Sources
as: চফ্টৱেৰ উৎসসমূহ (_S)

en: _Updates
as: আপডেইটসমূহ (_U)

en: _Website
as: ৱেবছাইট (_W)

[ctx: app status]
en: Installed
as: ইনস্টল্ড

[ctx: app status]
en: Removed
as: আতৰোৱা হৈছে

[ctx: app status]
en: Unknown
as: অজ্ঞাত

[ctx: app status]
en: Updated
as: আপডেইটেড

[ctx: license]
en: Unknown
as: অজ্ঞাত

[ctx: menu category]
en: None
as: কোনো নহয়

[ctx: origin]
en: Unknown
as: অজ্ঞাত

[ctx: size]
en: Calculating…
as: গণনা কৰা হৈছে…

[ctx: size]
en: Unknown
as: অজ্ঞাত

[ctx: updated]
en: Never
as: কেতিয়াও নহয়

[ctx: version]
en: Unknown
as: অজ্ঞাত
