gnome-keyring - en to ast translation catalogue (226 entries)

en: - View certificate and key files
ast: - Ver certificaos y claves

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
ast: <b>Yá hai un ficheru con esti nome.</b>
    
    ¿Quies trocalu por uno nuevu?

en: Algorithm
ast: Algoritmu

en: Allowed Purposes
ast: Propósitos permitíos

en: An application wants access to '%s', but it is locked
ast: Una aplicación quier acceder «%s», pero ta bloquiáu

en: An application wants access to the certificate '%s', but it is locked
ast: Una aplicación quier acceder al certificáu «%s», pero ta bloquiáu

en: An application wants access to the certificate/key storage '%s', but it is locked
ast: Una aplicación quier acceder al depósitu de certificaos/claves «%s», pero ta bloquiáu

en: An application wants access to the keyring '%s', but it is locked
ast: Una aplicación quier acceder al depósitu de claves «%s», pero ta bloquiáu

en: An application wants access to the private key '%s', but it is locked
ast: Una aplicación quier acceder a la clave privada «%s», pero ta bloquiada

en: An application wants access to the public key '%s', but it is locked
ast: Una aplicación quier acceder a la clave pública «%s», pero ta bloquiada

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Choose the new password you want to use for it.
ast: Una aplicación quier camudar la contraseña pal depósitu de claves «%s».Escueyi la nueva contraseña que quies usar pa él.

en: An application wants to create a new keyring called '%s'. Choose the password you want to use for it.
ast: Una aplicación quier crear un depósitu de claves nuevu denomáu «%s».Escueyi la contraseña que quies usar pa él.

en: Automatically unlock this keyring whenever I'm logged in
ast: Desbloquiar esti depósitu de claves siempres qu'anicie sesión

en: Basic Constraints
ast: Restricciones básiques

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
ast: Al escoyer usar una contraseña en blancu, les sos contraseñes atroxaes nun tarán cifraes de miente seguro. Sedrán accesibles por cualesquier que tenga accesu a los sos archivos.

en: Cannot display a file of this type.
ast: Nun pue amosase un ficheru d'esta triba.

en: Certificate
ast: Certificáu

en: Certificate Authority
ast: Autoridá de certificación

en: Certificate Fingerprints
ast: Buelgues de certificaos

en: Certificate Viewer
ast: Visor de certificaos

en: Certificate and Key Storage
ast: Certificaos y almacenamientu de claves

en: Certificate files
ast: Ficheros de certificaos

en: Certificate signature
ast: Robla del certificáu

en: Change Keyring Password
ast: Camuda la contraseña del depósitu de claves

en: Change Password
ast: Camudar la contraseña

en: Change password for secure storage
ast: Camudar la contraseña d'atroxamientu seguru

en: Choose a location to store the imported certificates/keys.
ast: Escueyi un llugar p'atroxar los certificaos/claves importaos.

en: Choose a new password for the '%s' keyring
ast: Escueyi una contraseña nueva pal depósitu de claves «%s».

en: Choose password for new keyring
ast: Escoye una contraseña pal nuéu aniellu de claves

en: Client Authentication
ast: Identificación del veceru

en: Code Signing
ast: Robláu de códigu

en: Common Name
ast: Nome común

en: Could not display '%s'
ast: Nun pudo amosase «%s»

en: Could not display file
ast: Nun pudo amosase'l ficheru

en: Could not parse invalid or corrupted data.
ast: Nun pudieron analizase datos inválidos o toyíos.

en: Couldn't export the certificate.
ast: Nun pudo esportase'l certificáu.

en: Couldn't find a place to store the pinned certificate
ast: Nun pudo alcontrase un llugar p'almacenar el certificáu importáu

en: Couldn't initialize PKCS#11 module: %s
ast: Nun se pudo arrancar el módulu PKCS#11: %s

en: Couldn't initialize registered PKCS#11 modules: %s
ast: Nun pudieron anicializase los módulos PKCS#11 rexistraos: %s

en: Couldn't parse public SSH key
ast: Nun pudo analizase la clave pública SSH

en: Couldn't setup PKCS#11 module: %s
ast: Nun se pudo configurar el módulu PKCS#11: %s

en: Country
ast: País

en: Country of Citizenship
ast: País de nacionalidá

en: Country of Residence
ast: País de residencia

en: Critical
ast: Críticu

en: DN Qualifier
ast: Calificador del nome de dominiu

en: Data encipherment
ast: Cifráu de los datos

en: Date of Birth
ast: Data de nacencia

en: Digital signature
ast: Robla dixital

en: Directory Name
ast: Nome del direutoriu

en: Domain Component
ast: Componente de dominiu

en: EDI Party Name
ast: Nome de parte EDI

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Email Address
ast: Direición de corréu-e

en: Email Protection
ast: Proteición de corréu-e

en: Enter Passphrase
ast: Escribi la contraseña

en: Enter password for keyring '%s' to unlock
ast: Introduz una contraseña p'abrir l'aniellu de claves '%s'

en: Enter password to unlock
ast: Introduz la contraseña pa desbloquialu

en: Enter password to unlock the certificate
ast: Introduz la contraseña pa desbloquiar el certificáu

en: Enter password to unlock the certificate/key storage
ast: Escribir la contraseña pa desbloquiar el depósitu de certificaos/claves

en: Enter password to unlock the private key
ast: Introduz la contraseña pa desbloquiar la clave privada

en: Enter password to unlock the public key
ast: Introduz la contraseña pa desbloquiar la clave pública

en: Enter password to unlock your login keyring
ast: Introduz la contraseña d'aniciu pa desbloquiar el depósitu

en: Error loading PKCS#11 module: %s
ast: Fallu al cargar el módulu PKCS#11: %s

en: Expires
ast: Espira

en: Export certificate
ast: Esportar certificáu

en: Extended Key Usage
ast: Usu estendíu de la clave

en: Extension
ast: Estensión

en: Fingerprints
ast: Buelgues

en: Forget this password after
ast: Escaecer esta contraseña tres

en: Forget this password if idle for
ast: Escaecer esta contraseña si ta inactivu

en: Forget this password when I log out
ast: Escaecer esta contraseña cuando me desconeute

en: GCR Certificate and Key Viewer
ast: Visor de claves y certificaos GCR

en: GNOME Keyring: GPG Agent
ast: Aniellu de claves de GNOME: Axente GPG

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
ast: Depósitu de claves de GNOME: Componente PKCS#11

en: GNOME Keyring: SSH Agent
ast: Depósitu de claves de GNOME: axente SSH

en: GNOME Keyring: Secret Service
ast: Depósitu de claves de GNOME: Serviciu de secretos

en: GPG Password Agent
ast: Axente de contraseñes GPG

en: Gender
ast: Xéneru

en: Generation Qualifier
ast: Calificador de Xeneración

en: Given Name
ast: Nome de pila

en: Gnupg process exited with code: %d
ast: El procesu Gnupg finó col códigu: %d

en: Gnupg process was terminated with signal: %d
ast: El procesu Gnupg finó cola señal: %d

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Identifier
ast: Identificador

en: Identity
ast: Identidá

en: Import Certificates and Keys
ast: Importar certificaos y claves

en: Import Certificates/Keys
ast: Importar certificaos/claves

en: Import Into:
ast: Importar en:

en: In order to import '%s', it must be unlocked
ast: Pa poder importar «%s», hai de desbloquialu

en: In order to import the certificate '%s', it must be unlocked
ast: Pa poder importar el certificáu «%s», hai que desbloquialu

en: In order to import the certificate, it must be unlocked
ast: Pa poder importar el certificáu, hai de desbloquialu

en: In order to import the data, it must be unlocked
ast: Pa poder importar los datos, hai de desbloquialos

en: In order to import the private key '%s', it must be unlocked
ast: Pa poder importar la clave privada «%s», hai que desbloquiala

en: In order to import the private key, it must be unlocked
ast: Pa poder importar la clave privada, hai que desbloquiala

en: In order to prepare '%s' for storage of certificates or keys, a password is required
ast: Requierse una contraseña col envís de preparar «%s» p'atroxar certificaos o claves

en: Initials
ast: Iniciales

en: Invalid PKCS#11 module: %s
ast: Módulu PKCS#11 inválidu: %s

en: Issued Certificate
ast: Certificáu emitíu

en: Issuer Name
ast: Nome del emisor

en: Key
ast: Clave

en: Key Algorithm
ast: Algoritmu de la clave

en: Key Identifier
ast: Identificador de clave

en: Key Parameters
ast: Parámetros de la clave

en: Key SHA1 Fingerprint
ast: Buelga de la clave SHA1

en: Key Size
ast: Tamañu de la clave

en: Key Usage
ast: Usu de la clave

en: Key agreement
ast: Alcuerdu de la clave

en: Key encipherment
ast: Cifráu de la clave

en: Keyring Access
ast: Accesu al depósitu de claves

en: Locality
ast: Llocalidá

en: Lock this keyring after
ast: Bloquiar dempués esti depósitu

en: Lock this keyring if idle for
ast: Bloquiar esti depósitu si ta inactivu durante

en: Lock this keyring when I log out
ast: Bloquiar esti depósitu al zarrar la sesión

en: Login
ast: Aniciu de sesión

en: MD2 with RSA
ast: MD2 con RSA

en: MD5 with RSA
ast: MD5 con RSA

en: Max Path Length
ast: Llonxitú máxima del camín

en: New Keyring Password
ast: Contraseña nueva pal depósitu de claves

en: New Password Required
ast: Requier una contraseña nueva

en: New password required for secure storage
ast: Requierse una contraseña nueva pal almacén seguru

en: New password strength
ast: Fortaleza de la nueva contraseña

en: No
ast: Non

en: No location available to import to
ast: Dengún allugamientu disponible nel que importar

en: Not Valid After
ast: Nun ye válidu dempués de

en: Not Valid Before
ast: Nun ye válidu enantes de

en: Organization
ast: Organización

en: Organizational Unit
ast: Unidá d'organización

en: Other Name
ast: Otru nome

en: PEM files
ast: Ficheros PEM

en: PGP Key
ast: Clave PGP

en: PGP Key: %s
ast: Clave PGP: %s

en: Password
ast: Contraseña

en: Password cannot be blank
ast: La contraseña nun pue tar erma

en: Password:
ast: Contraseña:

en: Passwords do not match.
ast: Les contraseñes nun coinciden.

en: Place of Birth
ast: Llugar de nacencia

en: Private DSA Key
ast: Clave privada DSA

en: Private Key
ast: Clave privada

en: Private RSA Key
ast: Clave privada RSA

en: Pseudonym
ast: Nomatu

en: Public DSA Key
ast: Clave pública DSA

en: Public Key
ast: Clave pública

en: Public Key Info
ast: Información de la clave pública

en: Reason
ast: Motivu

en: Registered ID
ast: ID rexistráu

en: Revocation list signature
ast: Robla de la llista de revocación

en: SHA1 with DSA
ast: SHA1 con DSA

en: SHA1 with RSA
ast: SHA1 con RSA

en: SSH Key Agent
ast: Axente de claves SSH

en: Secret Storage Service
ast: Serviciu d'almacenamientu de secretos

en: Serial Number
ast: Númberu de serie

en: Server Authentication
ast: Autentificación Sirvidor

en: Show the application's version
ast: Amosar la versión de l'aplicación

en: Signature
ast: Robla

en: Signature Algorithm
ast: Algoritmu de robla

en: Signature Parameters
ast: Parámetros de la robla

en: Size
ast: Tamañu

en: State
ast: Estáu

en: Store passwords unencrypted?
ast: ¿Atroxar les sos contraseñes ensin cifrales?

en: Street
ast: Cai

en: Strength
ast: Fortaleza

en: Subject Alternative Names
ast: Nomes alternativos del asuntu

en: Subject Key Identifier
ast: Identificador del asuntu de la clave

en: Subject Name
ast: Nome del asuntu

en: Surname
ast: Apellíu

en: Telephone Number
ast: Númberu de teléfonu

en: The URI does not have the 'pkcs11' scheme.
ast: La URI nun tien l'esquema «pkcs11».

en: The URI has a bad version number.
ast: El URI tien un númberu de versión incorreutu.

en: The URI has bad syntax.
ast: El URI tien una sintaxis incorreuta.

en: The URI has invalid encoding.
ast: El URI tien una codificación non válida.

en: The contents are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
ast: El conteníu ta bloquiáu. Pa ver el conteníu, escribi la contraseña correuta.

en: The contents of '%s' are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
ast: El conteníu de «%s» ta bloquiáu. Pa ver el conteníu, escribi la contraseña correuta.

en: The data is locked
ast: Los datos tan bloquiaos

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
ast: El depósitu d'aniciu de sesión nun se desbloquió cuando aniciaste sesión nel equipu.

en: The operation was cancelled
ast: La operación encaboxose

en: The operation was cancelled.
ast: La operación encaboxóse.

en: The original password was incorrect
ast: La contraseña orixinal yera incorreuta

en: The password was incorrect
ast: La contraseña foi incorreuta

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
ast: La contraseña qu'uses p'aniciar sesión nel equipu yá nun concasa cola contraseña d'aniciu del depósitu.

en: The unlock password was incorrect
ast: La contraseña de desbloquéu yera incorreuta

en: Time Stamping
ast: Selláu de tiempu

en: Title
ast: Títulu

en: To change the password for '%s', the original and new passwords are required
ast: Pa camudar la contraseña de «%s», necesitense la contraseña orixinal y la nueva

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
ast: Ocurrió un fallu inesperáu en select() lleendo datos dende'l procesu fíu (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
ast: Ocurrió un fallu inesperáu en waitpid() (%s)

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Unlimited
ast: Illimitao

en: Unlock
ast: Desbloquiar

en: Unlock Keyring
ast: Abrir l'aniellu de claves

en: Unlock Login Keyring
ast: Desbloquiar el depósitu d'aniciu

en: Unlock access to passwords and other secrets
ast: Desbloquia l'accesu a contraseñes y a otros secretos

en: Unlock certificate
ast: Desbloquiar el certificáu

en: Unlock certificate/key storage
ast: Desbloquiar el depósitu de certificaos/claves

en: Unlock password for: %s
ast: Contraseña de desbloquéu pa %s

en: Unlock private key
ast: Desbloquiar la clave privada

en: Unlock public key
ast: Desbloquiar la clave pública

en: Unlock: %s
ast: Desbloquiar: %s

en: Unnamed
ast: Ensin nome

en: Unnamed Certificate
ast: Certificáu ensin nome

en: Unrecognized or unsupported data.
ast: Datos non reconocíos o non sofitaos.

en: Usages
ast: Usos

en: Use Unsafe Storage
ast: Usar atroxamientu inseguru

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Value
ast: Valor

en: Verified by
ast: Verificáu por

en: Version
ast: Versión

en: X400 Address
ast: Direición X400

en: XMPP Addr
ast: Direición XMPP

en: Yes
ast: Sí

en: [file...]
ast: [ficheru...]

en: _Application:
ast: _Aplicación:

en: _Confirm:
ast: _Confirmar:

en: _Details
ast: _Detalles

en: _Details:
ast: _Detalles:

en: _Name:
ast: N_ome:

en: _Old Password:
ast: Contraseña _vieya:

en: _Password:
ast: _Contraseña:

en: _Replace
ast: _Trocar

[ctx: column]
en: Expires
ast: Espira

[ctx: column]
en: Issued By
ast: Asoleyáu por

[ctx: column]
en: Key ID
ast: ID de la clave

[ctx: column]
en: Name
ast: Nome

en: commands:
ast: comandos:

en: minutes
ast: minutos

en: usage: gnome-keyring command [options]
ast: usu: gnome-keyring comandu [opciones]
