control-center - en to be@latin translation catalogue (715 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
be@latin: "%s" nie padobny na pravilny matyŭ.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
be@latin: "%s" nie padobny na pravilny matyŭ. Heta moža być prahramny matyŭ, jaki treba skampilavać.

en: %d minute until the next break | %d minutes until the next break
be@latin[0]: %d chvilina da pierapynku
be@latin[1]: %d chviliny da pierapynku
be@latin[2]: %d chvilin da pierapynku

en: - GNOME Default Applications
be@latin: - Zmoŭčanyja aplikacyi GNOME

en: - GNOME Keyboard Preferences
be@latin: – Nałady klavijatury GNOME

en: - GNOME Mouse Preferences
be@latin: – Nałady myšy dla GNOME

en: /_About
be@latin: /_Pra

en: /_Preferences
be@latin: /_Nałady

en: /_Take a Break
be@latin: /Z_rabi pierapynak

en: <Unknown Action>
be@latin: <Nieviadomaje dziejańnie>

en: <b>%s</b>
    %s, %d %s by %d %s
    Folder: %s
be@latin: <b>%s</b>
    %s, %d %s na %d %s
    Kataloh: %s

en: <b>Assistive Technologies</b>
be@latin: <b>Technalohii dastupnaści</b>

en: <b>Bounce Keys</b>
be@latin: <b>Spružynistyja klavišy</b>

en: <b>C_olors</b>
be@latin: <b>K_olery</b>

en: <b>Cursor Blinking</b>
be@latin: <b>Mirhańnie kursora</b>

en: <b>Di_rect internet connection</b>
be@latin: <b>_Pramoje internetnaje spałučeńnie</b>

en: <b>Double-Click Timeout</b>
be@latin: <b>Spaźnieńnie dvukliku</b>

en: <b>Drag and Drop</b>
be@latin: <b>Pieraciahvańnie j puščańnie</b>

en: <b>Dwell Click</b>
be@latin: <b>Klik zatrymkaj</b>

en: <b>Email</b>
be@latin: <b>E-mail</b>

en: <b>General</b>
be@latin: <b>Ahulnaje</b>

en: <b>Home</b>
be@latin: <b>Dom</b>

en: <b>Ignore Host List</b>
be@latin: <b>Śpis ihnaravanych hostaŭ</b>

en: <b>Image Viewer</b>
be@latin: <b>Prahladalnik hrafiki</b>

en: <b>Instant Messaging</b>
be@latin: <b>Kamunikatary</b>

en: <b>Instant Messenger</b>
be@latin: <b>Kamunikatar</b>

en: <b>Job</b>
be@latin: <b>Praca</b>

en: <b>Locate Pointer</b>
be@latin: <b>Raspałažy kursor</b>

en: <b>Mail Reader</b>
be@latin: <b>Paštovy čytač</b>

en: <b>Menus and Toolbars</b>
be@latin: <b>Paneli menu j pryładździa</b>

en: <b>Mobility</b>
be@latin: <b>Mabilnaść</b>

en: <b>Monitor: %s</b>
be@latin: <b>Manitor: %s</b>

en: <b>Monitor</b>
be@latin: <b>Manitor</b>

en: <b>Mouse Orientation</b>
be@latin: <b>Aryjentacyja myšy</b>

en: <b>Movement Key</b>
be@latin: <b>Klaviša ruchu</b>

en: <b>Multimedia Player</b>
be@latin: <b>Multymedyja-player</b>

en: <b>Open %s</b>
be@latin: <b>Adčyni %s</b>

en: <b>Open with "%s"</b>
be@latin: <b>Adčyni pry dapamozie "%s"</b>

en: <b>Open</b>
be@latin: <b>Adčyni</b>

en: <b>Panel icon</b>
be@latin: <b>Ikona paneli</b>

en: <b>Pointer Speed</b>
be@latin: <b>Chutkaść kursora</b>

en: <b>Preferences</b>
be@latin: <b>Nałady</b>

en: <b>Preview</b>
be@latin: <b>Pieradahlad</b>

en: <b>Rendering</b>
be@latin: <b>Vyjaŭleńnie</b>

en: <b>Repeat Keys</b>
be@latin: <b>Paŭtor klavišaŭ</b>

en: <b>Simulated Secondary Click</b>
be@latin: <b>Symulavany druhi klik</b>

en: <b>Slow Keys</b>
be@latin: <b>Pavolnyja klavišy</b>

en: <b>Smoothing</b>
be@latin: <b>Vyhładžvańnie</b>

en: <b>Start %s</b>
be@latin: <b>Uklučy %s</b>

en: <b>Sticky Keys</b>
be@latin: <b>_Tryvałyja klavišy</b>

en: <b>Subpixel Order</b>
be@latin: <b>Čarhovaść subpikselaŭ</b>

en: <b>Telephone</b>
be@latin: <b>Telefon</b>

en: <b>Terminal Emulator</b>
be@latin: <b>Emulatar terminału</b>

en: <b>Text Editor</b>
be@latin: <b>Tekstavy redaktar</b>

en: <b>Titlebar Action</b>
be@latin: <b>Pavodziny zahałoŭku vakna</b>

en: <b>Video Player</b>
be@latin: <b>Videa-player</b>

en: <b>Visual cues for sounds</b>
be@latin: <b>Vizualnyja syhnały dla hukaŭ</b>

en: <b>Visual</b>
be@latin: <b>Vizualny</b>

en: <b>Web Browser</b>
be@latin: <b>Web-hartač</b>

en: <b>Web</b>
be@latin: <b>Sieciva</b>

en: <b>Window Selection</b>
be@latin: <b>Vybar akna</b>

en: <b>Work</b>
be@latin: <b>Praca</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
be@latin: <b>_Autamatyčnaja kanfihuracyja proxy</b>

en: <b>_Desktop Background</b>
be@latin: <b>_Fon stała</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
be@latin: <b>_Ručnaja kanfihuracyja proxy</b>

en: <b>_Use authentication</b>
be@latin: <b>_Užyvaj aŭtaryzacyju</b>

en: <i>Drag the monitors to set their place</i>
be@latin: <i>Pieraciahvaj manitory, kab uparadkavać ich</i>

en: <i>To test your double-click settings, try to double-click on the light bulb.</i>
be@latin: <i>Kab pravieryć nałady dvuklika, možaš paklikać na lampačku.</i>

en: <i>You can also use the Dwell Click panel applet to choose the click type.</i>
be@latin: <i>Ty možaš abrać typ kliku z dapamohaj apleta paneli "Klik zatrymkaj".</i>

en: <small><i>Fast</i></small>
be@latin: <small><i>Chutka</i></small>

en: <small><i>High</i></small>
be@latin: <small><i>Vysokaja</i></small>

en: <small><i>Large</i></small>
be@latin: <small><i>Vialiki</i></small>

en: <small><i>Long</i></small>
be@latin: <small><i>Doŭha</i></small>

en: <small><i>Low</i></small>
be@latin: <small><i>Nizkaja</i></small>

en: <small><i>Short</i></small>
be@latin: <small><i>Karotka</i></small>

en: <small><i>Slow</i></small>
be@latin: <small><i>Pavolna</i></small>

en: <small><i>Small</i></small>
be@latin: <small><i>Mały</i></small>

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
be@latin: <span size="large"><b>Niama adpaviednikaŭ.</b> </span><span>
    
     Filter "<b>%s</b>" nie pasuje ni da adnaho z elementaŭ.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">Change your password</span>
be@latin: <span size="larger" weight="bold">Źmiani parol</span>

en: A computer break reminder.
be@latin: Prahrama nahadvańnia ab pierapynkach padčas pracy z kamputaram.

en: A system error has occurred
be@latin: Adbyłasia systemnaja pamyłka

en: A_cceleration:
be@latin: _Akseleracyja:

en: A_ddress:
be@latin: A_dras:

en: A_ssistant:
be@latin: A_systent:

en: About %s
be@latin: Pra %s

en: About Me
be@latin: Pra mianie

en: Accel Mode
be@latin: Režym akseleratara

en: Accelerator key
be@latin: Klaviša akseleratara

en: Accelerator keycode
be@latin: Kod klavišy akseleratara

en: Accelerator modifiers
be@latin: Madyfikatary akseleratara

en: Accessibility
be@latin: Dastupnaść

en: Accessible Lo_gin
be@latin: _Dastupny ŭvachod

en: Action
be@latin: Dziejańnie

en: Add Wallpaper
be@latin: Dadaj špaleru

en: Add to Favorites
be@latin: Dadaj da ŭlubionych

en: Add to Startup Programs
be@latin: Dadaj da startavych prahramaŭ

en: Address
be@latin: Adras

en: Alert Buttons
be@latin: Knopki aściarohi

en: Alert Type
be@latin: Vid aściarohi

en: All %s occurrences will be replaced with actual link
be@latin: Va ŭsich miescach %s buduć zamienienyja na dziejnuju spasyłku

en: All Files
be@latin: Usie fajły

en: All files
be@latin: Usie fajły

en: All_ow postponing of breaks
be@latin: Dazvol adter_minoŭku pierapynkaŭ

en: An internal error occured
be@latin: Adbyłasia ŭnutranaja pamyłka

en: Appearance
be@latin: Vyhlad

en: Appearance Preferences
be@latin: Nałady vyhladu

en: Apply Background
be@latin: Užyj fon

en: Apply Font
be@latin: Užyj šryft

en: Apply New Theme
be@latin: Užyj novy matyŭ

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
be@latin: Ty sapraŭdy chočaš nazaŭždy vydalić "%s"?

en: Assign shortcut keys to commands
be@latin: Pryviažy klavijaturnyja skaroty da zahadaŭ

en: Assistive Technologies
be@latin: Technalohii dastupnaści

en: Assistive Technologies Preferences
be@latin: Nałady technalohij dastupnaści

en: Audio _Feedback...
be@latin: Hukavaja _reakcyja...

en: Authenticated!
be@latin: Aŭtaryzacyja ŭdałasia!

en: Autoconfiguration _URL:
be@latin: _URL aŭtamatyčnaj kanfihuracyi:

en: Background
be@latin: Fon

en: Banshee Music Player
be@latin: Muzyčny player Banshee

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
be@latin: Hukavy _syhnał pry ŭklučeńni/vyklučeńni mahčymaściaŭ dastupnaści

en: Beep when a _modifier key is pressed
be@latin: Hukavy syhnał, kali nacisnuty _madyfikatar

en: Beep when a _toggle key is pressed
be@latin: Hukavy syhnał, kali nacisnutaja klaviša _pieraklučeńnia

en: Beep when a key is pr_essed
be@latin: Hukavy syhnał, kali nacisnutaja klaviša

en: Beep when a key is reje_cted
be@latin: Hukavy syhnał, kali adch_ilenaja klaviša

en: Beep when key is _accepted
be@latin: Hukavy syhnał, kali p_ryniataja klaviša

en: Beep when key is _rejected
be@latin: Hukavy syhnał, kali adch_ilenaja klaviša

en: Best _shapes
be@latin: _Najlepšyja kštałty

en: Best co_ntrast
be@latin: Najlepšy _kantrast

en: By _country
be@latin: Pavodle _krainy

en: By _language
be@latin: Pavodle _movy

en: C_ity:
be@latin: H_orad:

en: C_ommand:
be@latin: _Zahad:

en: C_ompany:
be@latin: _Firma:

en: C_reate
be@latin: _Stvary

en: C_ustomize...
be@latin: _Źmiani...

en: C_ut
be@latin: _Vytni

en: Cale_ndar:
be@latin: _Kalandar:

en: Callback
be@latin: Advarotny vyklik

en: Callback to be issued when data are to be converted from GConf to the widget
be@latin: Funkcyja, vyklikanaja pierad kanversijaj źviestak z GConfa na widget

en: Callback to be issued when data are to be converted to GConf from the widget
be@latin: Funkcyja, vyklikanaja pierad kanversijaj źviestak z widgetu na GConf

en: Callback to be issued when property editor object data is to be freed
be@latin: Funkcyja, vyklikanaja pierad vyzvaleńniem źviestak ad abjektu redaktara ŭłaścivaściaŭ

en: Cannot install theme
be@latin: Niemahčyma zainstalavać matyŭ

en: Cannot start the preferences application for your window manager
be@latin: Niemahčyma ŭruchomić kanfihuracyjnuju aplikacyju dla kiraŭnika voknaŭ

en: Change Passwo_rd...
be@latin: Źmiani _parol...

en: Change pa_ssword
be@latin: Źmiani pa_rol

en: Change password
be@latin: Źmiani parol

en: Change screen resolution
be@latin: Źmiani pamiery ekranu

en: Change set
be@latin: Nabor źmienaŭ

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
be@latin: Źmieny dla ŭklučeńnia technalohij dastupnaści nie paŭpłyvajuć na dziejnyja nałady da nastupnaj tvajoj aŭtaryzacyi ŭ systemie.

en: Changing your cursor theme takes effect the next time you log in.
be@latin: Źmiena matyvu kursora paŭpłyvaje paśla nastupnaha ŭvachodu.

en: Check if breaks are allowed to be postponed
be@latin: Pravier, ci možna adterminoŭvać pierapynki

en: Checking password...
be@latin: Pravierka parolu...

en: Child exited unexpectedly
be@latin: Praces naščadka niečakana zakončyŭsia

en: Choose a Keyboard Model
be@latin: Abiary madel klavijatury

en: Choose a Layout
be@latin: Abiary raskładku

en: Choose type of click _beforehand
be@latin: Abiary typ _zaŭčasnaha kliku

en: Choose type of click with mo_use gestures
be@latin: Abiary typ kliku, ruchajčy myššu

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
be@latin: Vybiery, jakija technalohii dastupnaśći treba ŭklučyć pry ŭvachodzie ŭ systemu

en: Ci_ty:
be@latin: H_orad:

en: Claws Mail
be@latin: Pošta Claws

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
be@latin: Klikni na <b>Źmiani parol</b>, kab źmianić jaho.

en: Close and _Log Out
be@latin: Začyni j vy_jdzi

en: Close the control-center when a task is activated
be@latin: Začyni centar kiravańnia paśla aktyvizacyi zadačy

en: Co_mmand:
be@latin: _Zahad:

en: Co_untry:
be@latin: K_raina:

en: Colors
be@latin: Kolery

en: Common Tasks
be@latin: Typovyja zadačy

en: Contact
be@latin: Kantakt

en: Control Center
be@latin: Centar kiravańnia

en: Controls
be@latin: Elementy kiravańnia

en: Conversion from widget callback
be@latin: Vyklikanaja funkcyja kanversii z widgetu

en: Conversion to widget callback
be@latin: Vyklikanaja funkcyja kanversii na widget

en: Copying '%s'
be@latin: Kapijavańnie "%s"

en: Copying file: %u of %u
be@latin: Kapijavańnie fajłu: %u z %u

en: Copying files
be@latin: Kapijavańnie fajłaŭ

en: Copyright:
be@latin: Aŭtarskija pravy:

en: Cou_ntry:
be@latin: _Kraina:

en: Could not access '%s' device
be@latin: Nie ŭdałosia dastupicca da pryłady "%s"

en: Could not access any fingerprint readers
be@latin: Nie ŭdałosia dastupicca da budź-jakoha čytnika adbitkaŭ palcaŭ

en: Could not apply the selected configuration
be@latin: Nie ŭdałosia ŭžyć vybranyja nałady

en: Could not detect displays
be@latin: Nie ŭdałosia paznać ekrany

en: Could not get org.gnome.SettingsDaemon.XRANDR
be@latin: Nie ŭdałosia atrymać "org.gnome.SettingsDaemon.XRANDR"

en: Could not get screen information
be@latin: Nie ŭdałosia atrymać źviestki ekranu

en: Could not get session bus while applying display configuration
be@latin: Nie ŭdałosia atrymać šynu sesii pry ŭžyćci naładaŭ ekranu

en: Could not install theme engine
be@latin: Niemahčyma zainstalavać matyŭ

en: Could not load the main interface
be@latin: Niemahčyma zahruzić hałoŭny interfejs.

en: Could not save the monitor configuration
be@latin: Nie ŭdałosia zapisać nałady manitora

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
be@latin: Niamahčyma začynić kanał I/O backend_stdin: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
be@latin: Niemahčyma začynić kanał I/O backend_stdout: %s

en: Could not start finger capture on '%s' device
be@latin: Nie ŭdałosia raspačać zapaminańnie adbitkaŭ dla pryłady "%s"

en: Couldn't find the file '%s'.
    
    Please make sure it exists and try again, or choose a different background picture.
be@latin: Niemahčyma znajści fajł "%s".
    
    Pierakanajsia, što fajł isnuje, i pasprabuj znoŭ, albo abiary inšuju fonavuju vyjavu.

en: Create New Location
be@latin: Stvary novaje pałažeńnie

en: Current URI index
be@latin: Indeks dziejnaha URI

en: Current URI index - starts from 1
be@latin: Indeks dziejnaha URI (ličačy ad 1)

en: Current _password:
be@latin: Dziejny _parol:

en: Cursor _blinks in text fields
be@latin: Kursor _mirhaje ŭ tekstavych paloch

en: Cursor blinks speed
be@latin: Chutkaść mirhańnia kursora

en: Custom
be@latin: Admysłovy

en: Custom Shortcut
be@latin: Ułasny skarot

en: Custom Shortcuts
be@latin: Asablivyja skaroty

en: Custom data required by the specific property editor
be@latin: Asablivyja źviestki, vymahanyja admysłovym redaktaram ułaścivaściaŭ

en: Customize Theme
be@latin: Źmiani matyŭ

en: Customize the look of the desktop
be@latin: Źmiani vyhlad stała

en: D_elay:
be@latin: _Spaźnieńnie:

en: D_etails...
be@latin: _Detali...

en: D_ouble click:
be@latin: _Dvuklik:

en: D_rag click:
be@latin: _Pieraciahvalny klik:

en: Debian Sensible Browser
be@latin: Zmoŭčany hartač Debiana

en: Debian Terminal Emulator
be@latin: Emulatar terminału Debiana

en: Default
be@latin: Zmoŭčanaja

en: Default Pointer
be@latin: Zmoŭčany kursor

en: Default Pointer - Current
be@latin: Zmoŭčany kursor – dziejny

en: Delete
be@latin: Vydal

en: Delete registered fingerprints?
be@latin: Vydalić zarehistravanyja adbitki palcaŭ?

en: Des_ktop font:
be@latin: Šryft dla _stała:

en: Description:
be@latin: Apisańnie:

en: Desktop
be@latin: Stoł

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
be@latin: _Vyklučaj tryvałyja klavišy, kali razam nacisnutyja dźvie klavišy

en: Disable _Fingerprint Login...
be@latin: Vyklučy ŭvachod z _adbitkam palca...

en: Disabled
be@latin: Nieaktyŭny

en: Display
be@latin: Ekran

en: Display Preferences
be@latin: Nałady ekranu

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
be@latin: Chočaš vydalić zarehistravanyja adbitki palcaŭ, što vyklučyć mahčymaść uvachodu takim sposabam aŭtaryzacyi?

en: Documents
be@latin: Dakumenty

en: Don't check whether the notification area exists
be@latin: Nie praviaraj, ci isnuje abšar nahadvańnia

en: Done!
be@latin: Zroblena!

en: Duration of the break when typing is disallowed
be@latin: Praciahłaść pierapynku, kali zabaronienaje pisańnie

en: Duration of work before forcing a break
be@latin: Praciahłaść pracy pierad vymušanym pierapynkam

en: E_xecute flag:
be@latin: Opcyja vy_kanańnia:

en: Edit
be@latin: Redahuj

en: Enable Fingerprint Login
be@latin: Uklučy ŭvachod z adbitkam palca

en: Enable _Fingerprint Login...
be@latin: Uklučy ŭvachod z _adbitkam palca...

en: Enable debugging code
be@latin: Uklučy debugavy kod

en: Epiphany Web Browser
be@latin: Web-hartač Epiphany

en: Error parsing arguments: %s
be@latin: Pamyłka padčas razboru arhumentaŭ: %s

en: Error saving configuration: %s
be@latin: Pry zapisie kanfihuracyi adbyłasia pamyłka: %s

en: Error saving the new shortcut
be@latin: Pamyłka zachavańnia novaha klavijaturnaha skarotu

en: Error unsetting accelerator in configuration database: %s
be@latin: Pry ačystcy akseleratara ŭ bazie źviestak kanfihuracyi adbyłasia pamyłka: %s

en: Evolution Mail Reader
be@latin: Paštovy čytač Evolution

en: Exit shell on add or remove action performed
be@latin: Vyjdzi z abałonki paśla dadańnia albo vydaleńnia

en: Exit shell on help action performed
be@latin: Vyjdzi z abałonki paśla pakazu dapamohi

en: Exit shell on start action performed
be@latin: Vyjdzi z abałonki paśla startu

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
be@latin: Vyjdzi z abałonki paśla aktualizacyi albo adinstalavańnia

en: Eye candy added by Anders Carlsson
be@latin: Aŭtarskaja hrafika ad Anders Carlsson

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
be@latin: FAJŁ-ŠRYFTU VYCHADNY-FAJŁ

en: Failed to create temporary directory
be@latin: Niemahčyma stvaryć časovy kataloh

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
be@latin: Fajł "%s" užo isnuje. Chočaš zamianić jaho?

en: File System
be@latin: Fajłavaja systemа

en: Find Now
be@latin: Znajdzi ciapier

en: Flash _window titlebar
be@latin: Mirhaj _zahałoŭkam akna

en: Flash entire _screen
be@latin: Mirhaj _usim ekranam

en: Font Rendering Details
be@latin: Detali vyjaŭleńnia šryftoŭ

en: Font Viewer
be@latin: Prahladalnik šryftoŭ

en: Font may be too large
be@latin: Šryft moža być nadta vialikim

en: Font size (default: 64)
be@latin: Pamier šryftu (zmoŭčana: 64)

en: Fonts
be@latin: Šryfty

en: Fraction completed
be@latin: Častka zakončanaja

en: Fraction of transfer currently completed
be@latin: Častka pieradačy zakončanaja

en: From URI
be@latin: Z URI

en: Full Name
be@latin: Imia j proźvišča

en: GConf change set containing data to be forwarded to the gconf client on apply
be@latin: Nabor źmienaŭ GConfa, u jakim źmieščanyja źviestki, dasyłanyja klijentu GConfa padčas prymianieńnia

en: GConf key to which this property editor is attached
be@latin: Kluč GConfa, da jakoha dałučany hety redaktar ułaścivaściaŭ

en: GNOME Magnifier without Screen Reader
be@latin: Lupa GNOME biez ekrannaha čytača

en: GNOME OnScreen Keyboard
be@latin: Ekrannaja _klavijatura GNOME

en: GNOME Terminal
be@latin: Terminał GNOME

en: GNOME Theme %s correctly installed
be@latin: Matyŭ GNOME %s pravilna zainstalavany

en: General
be@latin: Ahulnaje

en: Gnome Theme Package
be@latin: Pakunak matyvu GNOME

en: Gnopernicus with Magnifier
be@latin: Gnopernicus ź Lupaj

en: Gra_yscale
be@latin: Adcieńni _šeraha

en: Groups
be@latin: Hrupy

en: HTTP Proxy Details
be@latin: Detali HTTP-proxy

en: H_TTP proxy:
be@latin: _HTTP-proxy:

en: Help
be@latin: Dapamoha

en: Hom_e:
be@latin: Do_m:

en: Home
be@latin: Dom

en: I don't know how to open the file '%s'.
    Perhaps it's a kind of picture that is not yet supported.
    
    Please select a different picture instead.
be@latin: Ja nia viedaju, jak adčynić fajł "%s".
    Mahčyma, što vyjavy hetaha typu nie absłuhoŭvajucca.
    
    Abiary inšy fajł vyjavy.

en: Iceape Mail
be@latin: Pošta Iceape

en: Icons
be@latin: Ikony

en: If set to true, then OpenType fonts will be thumbnailed.
be@latin: Kali ŭklučana, buduć hieneravacca minijatury dla šryftoŭ OpenType.

en: If set to true, then PCF fonts will be thumbnailed.
be@latin: Kali ŭklučana, buduć hieneravacca minijatury dla šryftoŭ PCF.

en: If set to true, then TrueType fonts will be thumbnailed.
be@latin: Kali ŭklučana, buduć hieneravacca minijatury dla šryftoŭ TrueType.

en: If set to true, then Type1 fonts will be thumbnailed.
be@latin: Kali ŭklučana, buduć hieneravacca minijatury dla šryftoŭ Type1.

en: If you delete an item, it is permanently lost.
be@latin: Vydaleny elementy budzie stračany nazaŭždy.

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
be@latin: Kali ty pieraaznačyš klavijaturny skarot na "%s", tady skarot "%s" budzie vyklučany.

en: Ignored Hosts
be@latin: Śpis ihnaravanych hostaŭ

en: Image/label border
be@latin: Abvodka vyjavy/etykietki

en: Images
be@latin: Vyjavy

en: Include _panel
be@latin: Ułučy _panel

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
be@latin: Akreślivaje, ci začyniać abałonku paśla pakazu dapamohi.

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
be@latin: Akreślivaje, ci začyniać abałonku paśla ŭruchamleńnia.

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
be@latin: Akreślivaje, ci začyniać abałonku paśla dadavańnia albo vydaleńnia.

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
be@latin: Akreślivaje, ci začyniać abałonku paśla aktualizacyi albo adinstalavańnia.

en: Install
be@latin: Zainstaluj

en: Installation for theme "%s" failed.
be@latin: Pamyłka instalacyi matyvu "%s".

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
be@latin: Instaluje pakunki matyvaŭ roznych častak asiarodździa

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
be@latin: Niedastatkova dazvołu, kab zainstalavać matyŭ u:
    %s

en: Interface
be@latin: Interfejs

en: Issue this callback when the value associated with key gets changed
be@latin: Funkcyja, vyklikanaja, kali budzie źmienienaja vartaść, źviazanaja z hetym klučom

en: Jump to Preferred Applications dialog
be@latin: Pieraskoč da vakna "Pažadanyja aplikacyi"

en: Jump to the Accessible Login dialog
be@latin: Pieraskoč da vakna "Dastupny ŭvachod"

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
be@latin: Pieraskoč da vakna "Dastupnaść klavijatury"

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
be@latin: Pieraskoč da vakna "Dastupnaść myšy"

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
be@latin: Tolki ŭžyj nałady j vyjdzi (tolki dziela zhodnaści, ciapier heta absłuhoŭvaje deman)

en: KDE Magnifier without Screen Reader
be@latin: Lupa KDE biez ekrannaha čytača

en: Keep Current Theme
be@latin: Pakiń dziejny matyŭ

en: Key
be@latin: Kluč

en: Key presses _repeat when key is held down
be@latin: _Paŭtor nacisku klavišy pry jaje ŭtrymańni

en: Keyboard
be@latin: Klavijatura

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
be@latin: Hukavaja reakcyja na klavijaturu

en: Keyboard Layout Options
be@latin: Opcyi raskładki klavijatury

en: Keyboard Preferences
be@latin: Nałady klavijatury

en: Keyboard Shortcuts
be@latin: Klavijaturnyja skaroty

en: Keyboard _model:
be@latin: _Madel klavijatury:

en: Large
be@latin: Vialiki

en: Large Pointer
be@latin: Vialiki kursor

en: Large Pointer - Current
be@latin: Vialiki kursor – dziejny

en: Large White Pointer
be@latin: Vialiki bieły kursor

en: Large White Pointer - Current
be@latin: Vialiki bieły kursor – dziejny

en: Layout
be@latin: Raskładka

en: Layout _Options...
be@latin: _Opcyi raskładki...

en: Layouts
be@latin: Raskładki

en: Left
be@latin: Uleva

en: Left index finger
be@latin: Levy pakazalnik

en: Left thumb
    Left middle finger
    Left ring finger
    Left little finger
    Right thumb
    Right middle finger
    Right ring finger
    Right little finger
be@latin: Levy adziniec
    Levy siarednik
    Levy pierścianiec
    Levy mieziniec
    Pravy adziniec
    Pravy siarednik
    Pravy pierścianiec
    Pravy mieziniec

en: Less than one minute until the next break
be@latin: Da nastupnaha pierapynku mienš za chvilinu

en: Linux Screen Reader
be@latin: Ekranny čy_tač Linuksa

en: Linux Screen Reader with Magnifier
be@latin: Ekranny čytač Linuksa ź Lupaj

en: Location already exists
be@latin: Takoje pałažeńnie ŭžo isnuje

en: Location:
be@latin: Pałažeńnie:

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
be@latin: Blakuj ekran paśla akreślenaha času, kab papiaredzić traŭmy, źviazanyja z praciahłym pisańniem na klavijatury

en: Maximize
be@latin: Maksymalizuj

en: Maximize Horizontally
be@latin: Maksymalizuj haryzantalna

en: Maximize Vertically
be@latin: Maksymalizuj vertykalna

en: Minimize
be@latin: Minimalizuj

en: Mirror Screens
be@latin: Adlustruj ekrany

en: Models
be@latin: Madeli

en: Mouse
be@latin: Myš

en: Mouse Keys
be@latin: Klavišy myšy

en: Mouse Preferences
be@latin: Nałady myšy

en: Move to Trash
be@latin: Pieraniasi ŭ śmietnicu

en: Mozilla Mail
be@latin: Pošta Mozilla

en: Muine Music Player
be@latin: Muzyčny player Muine

en: Multimedia
be@latin: Multymedyja

en: NXterm
be@latin: NXTerm

en: N_one
be@latin: _Niama

en: Name:
be@latin: Nazva:

en: Netscape Communicator
be@latin: Kamunikatar Netscape

en: Network Proxy
be@latin: Sietkavy proxy

en: Network Proxy Preferences
be@latin: Nałady sietkavaha proxy

en: Network Servers
be@latin: Sietkavyja servery

en: New Document
be@latin: Novy dakument

en: New File
be@latin: Novy fajł

en: New Location...
be@latin: _Novaje pałažeńnie...

en: New Spreadsheet
be@latin: Novy raźlikovy arkuš

en: New shortcut...
be@latin: Novy skarot...

en: New themes have been successfully installed.
be@latin: Novyja matyvy paśpiachova zainstalavanyja.

en: No Desktop Background
be@latin: Biaz fonu stała

en: No Image
be@latin: Biez vyjavy

en: No theme file location specified to install
be@latin: Nie padadziena pałažeńnia fajłu matyvu, jaki treba zainstalavać

en: None
be@latin: Niama

en: Normal
be@latin: Narmalna

en: Normal
    Left
    Right
    Upside-down
be@latin: Zvyčajna
    Uleva
    Uprava
    Dahary nahami

en: Object that controls the property (normally a widget)
be@latin: Abjekt, jaki kantraluje ŭłaścivaść (zvyčajna widget)

en: Off
be@latin: Vyklučany

en: On
be@latin: Uklučany

en: Open File
be@latin: Adčyni fajł

en: Open a dialog to specify the color
be@latin: Adčyni vakno vybaru koleru

en: Open in File Manager
be@latin: Adčyni ŭ kiraŭniku fajłaŭ

en: Open link in new _tab
be@latin: Adčyniaj spasyłki ŭ novaj _kartcy

en: Open link in new _window
be@latin: Adčyniaj spasyłki ŭ novym _аknie

en: Open link with web browser _default
be@latin: Adčyniaj spasyłki sa _zmoŭčanymi naładami hartača

en: Open with Default Application
be@latin: Adčyni pry dapamozie zmoŭčanaj aplikacyi

en: Orca with Magnifier
be@latin: Orca ź lupaj

en: Other
be@latin: Inšaje

en: Other finger:
be@latin: Inšy palec:

en: Overwrite _All
be@latin: Zamiani _ŭsio

en: P.O. _box:
be@latin: _Paštovaja skrynka:

en: P._O. box:
be@latin: Pašt_ovaja skrynka:

en: Parent Window
be@latin: Baćkoŭskaje vakno

en: Parent window of the dialog
be@latin: Baćkoŭskaje vakno dla vakna dyjalohu

en: Personal Info
be@latin: Persanalnyja źviestki

en: Place finger on reader
be@latin: Pakładzi palec na čytnik

en: Place your finger on the reader again
be@latin: Znoŭ pakładzi palec na čytnik

en: Place your left index finger on %s
be@latin: Pakładzi svoj levy pakazalnik na %s

en: Place your left little finger on %s
be@latin: Pakładzi svoj levy mieziniec na %s

en: Place your left middle finger on %s
be@latin: Pakładzi svoj levy siarednik na %s

en: Place your left ring finger on %s
be@latin: Pakładzi svoj levy pierścianiec na %s

en: Place your left thumb on %s
be@latin: Pakładzi svoj levy adziniec na %s

en: Place your right index finger on %s
be@latin: Pakładzi svoj pravy pakazalnik na %s

en: Place your right little finger on %s
be@latin: Pakładzi svoj pravy mieziniec na %s

en: Place your right middle finger on %s
be@latin: Pakładzi svoj pravy siarednik na %s

en: Place your right ring finger on %s
be@latin: Pakładzi svoj pravy pierścianiec na %s

en: Place your right thumb on %s
be@latin: Pakładzi svoj pravy adziniec na %s

en: Please contact your system administrator for help.
be@latin: Źviarnisia da administratara tvajoj systemy pa dapamohu.

en: Please make sure that the applet is properly installed
be@latin: Upeŭnisia, ci pravilna zainstalavany hety aplet.

en: Please select an image.
be@latin: Abiary vyjavu.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
be@latin: Uviadzi svoj parol jašče raz u poli <b>Uviadzi parol znoŭ</b>.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
be@latin: Uviadzi parol u poli <b>Novy parol</b>.

en: Pointer
be@latin: Kursor

en: Preferred Applications
be@latin: Pažadanyja aplikacyi

en: Preview fonts
be@latin: Pieradahlad šryftoŭ

en: Preview:
be@latin: Pieradahlad:

en: Property editor data freeing callback
be@latin: Funkcyja, vyklikanaja dziela vyzvaleńnia źviestak redaktara ŭłaścivaściaŭ

en: Property editor object data
be@latin: Źviestki abjektu redaktara ŭłaścivaściaŭ

en: Proxy Configuration
be@latin: Kanfihuracyja proxy

en: R_esolution:
be@latin: Pa_miery:

en: R_otation:
be@latin: _Abaročvańnie:

en: Re_fresh rate:
be@latin: C_hutkaść aktualizacyi:

en: Remove from Favorites
be@latin: Vydal z ulubionych

en: Remove from Startup Programs
be@latin: Vydal sa startavych prahramaŭ

en: Remove from System Items
be@latin: Vydal z systemnych elementaŭ

en: Remove your finger, and try swiping your finger again
be@latin: Prybiary palec i paŭtary prociah jašče

en: Rename...
be@latin: Źmiani nazvu...

en: Repeat keys speed
be@latin: Chutkaść paŭtoru klavišaŭ

en: Reset to De_faults
be@latin: V_iarni zmoŭčanaje

en: Revert Font
be@latin: Viarni šryft

en: Rhythmbox Music Player
be@latin: Muzyčny player Rhythmbox

en: Right
be@latin: Uprava

en: Right index finger
be@latin: Pravy pakazalnik

en: Roll up
be@latin: Razharni

en: Run at st_art
be@latin: Uruchom pry _ŭvachodzie

en: Run in t_erminal
be@latin: Uruchom u t_erminale

en: SIZE
be@latin: PAMIER

en: S_ocks host:
be@latin: S_ocks-host:

en: S_peed:
be@latin: Ch_utkaść:

en: S_uper (or "Windows logo")
be@latin: S_uper (albo "klaviša Windows")

en: Save File
be@latin: Zapišy fajł

en: Save Theme As...
be@latin: Za_pišy matyŭ jak...

en: Save _As...
be@latin: Za_pišy jak...

en: Save _background image
be@latin: Zapišy _fonavuju vyjavu

en: SeaMonkey Mail
be@latin: Pošta SeaMonkey

en: Search
be@latin: Šukaj

en: Seco_ndary click:
be@latin: _Druhi klik:

en: Select Image
be@latin: Abiary vyjavu

en: Select Theme
be@latin: Abiary matyŭ

en: Select finger
be@latin: Abiary palec

en: Select your default applications
be@latin: Abiary zmoŭčanyja aplikacyi

en: Select your photo
be@latin: Abiary fatahrafiju

en: Send To...
be@latin: Vyšli da...

en: Separate _layout for each window
be@latin: Asobnaja _raskładka dla kožnaha vakna

en: Set this key to the command used to create thumbnails for OpenType fonts.
be@latin: Akreśl dla hetaha kluča zahad, kab stvarać minijatury dla šryftoŭ OpenType.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for PCF fonts.
be@latin: Akreśl dla hetaha kluča zahad, kab stvarać minijatury dla šryftoŭ PCF.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for TrueType fonts.
be@latin: Akreśl dla hetaha kluča zahad, kab stvarać minijatury dla šryftoŭ TrueType.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for Type1 fonts.
be@latin: Akreśl dla hetaha kluča zahad, kab stvarać minijatury dla šryftoŭ Type1.

en: Set your keyboard preferences
be@latin: Abiary nałady klavijatury

en: Set your mouse preferences
be@latin: Abiary nałady myšy

en: Set your network proxy preferences
be@latin: Abiary nałady sietkavaha proxy

en: Set your personal information
be@latin: Naładžvaj asabistyja źviestki

en: Set your window properties
be@latin: Kanfihuruj ułaścivaści voknaŭ

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
be@latin: _Pakazvaj pałažeńnie kursora, kali nacisnutaja klaviša Control

en: Shortcut
be@latin: Skarot

en: Show _icons in menus
be@latin: Pakazvaj _ikony ŭ menu

en: Show _visual feedback for the alert sound
be@latin: Pakazvaj _vizualnyja syhnały dla tryvožnych hukaŭ

en: Show click type _window
be@latin: Pakažy _vakno vybaru typu klika

en: Show help options
be@latin: Pakažy opcyi dapamohi

en: Show more _details
be@latin: Pakažy _bolej detalaŭ

en: Size:
be@latin: Pamier:

en: Slide Show
be@latin: Slideshow

en: Small
be@latin: Mały

en: Solid color
    Horizontal gradient
    Vertical gradient
be@latin: Adnastajny koler
    Haryzantalny hradyjent
    Vertykalny hradyjent

en: Sound
be@latin: Huk

en: Specify the filename of a theme to install
be@latin: Akreśl nazvu fajłu matyvu, jaki treba zainstalavać

en: Specify the name of the page to show (general|accessibility)
be@latin: Akreśli nazvu staronki, jakuju treba pakazać (general|accessibility)

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
be@latin: Akreśli nazvu staronki, jakuju treba pakazać (internet|multimedia|system|a11y)

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
be@latin: Akreśl nazvu staronki, jakuju treba pakazać (theme|background|fonts|interface)

en: Standard XTerminal
be@latin: Standartny XTerminal

en: Start the page with the accessibility settings showing
be@latin: Pačynaj staronku, pakazvajučy nałady dastupnaści

en: Start the page with the typing break settings showing
be@latin: Adčyni staronku ŭłaścivaściaŭ pierapynku ŭ pisańni na klavijatury

en: Start the preferred visual assistive technology
be@latin: Uklučy ŭlubionuju technalohiju vizualnaj dastupnaści

en: State/Pro_vince:
be@latin: R_ehijon:

en: Style:
be@latin: Styl:

en: Sub_pixel (LCDs)
be@latin: _Subpikselnaje (ekrany LCD)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
be@latin: Sub_pikselnaje vyhładžvańnie (ekrany LCD)

en: Swipe finger on reader
be@latin: Paciahni palcam pa čytniku

en: Swipe was too short, try again
be@latin: Zamały prociah, paŭtary jašče

en: Swipe your finger again
be@latin: Znoŭ paciahni palcam pa čytniku

en: Swipe your left index finger on %s
be@latin: Paciahni svaim levym pakazalnikam pa %s

en: Swipe your left little finger on %s
be@latin: Paciahni svaim levym miezincam pa %s

en: Swipe your left middle finger on %s
be@latin: Paciahni svaim levym siarednikam pa %s

en: Swipe your left ring finger on %s
be@latin: Paciahni svaim levym pierściancom pa %s

en: Swipe your left thumb on %s
be@latin: Paciahni svaim levym adzincom pa %s

en: Swipe your right index finger on %s
be@latin: Paciahni svaim pravym pakazalnikam pa %s

en: Swipe your right little finger on %s
be@latin: Paciahni svaim pravym miezincam pa %s

en: Swipe your right middle finger on %s
be@latin: Paciahni svaim pravym siarednikam pa %s

en: Swipe your right ring finger on %s
be@latin: Paciahni svaim pravym pierściancom pa %s

en: Swipe your right thumb on %s
be@latin: Paciahni svaim pravym adzincom pa %s

en: System
be@latin: Systemа

en: System error: %s.
be@latin: Systemnaja pamyłka: %s.

en: TEXT
be@latin: TEKST

en: Take a break!
be@latin: Zrabi pierapynak!

en: Task names and associated .desktop files
be@latin: Nazvy zadačaŭ i adpaviednyja fajły .desktop

en: Text
be@latin: Tekst

en: Text below items
    Text beside items
    Icons only
    Text only
be@latin: Tekst nižej elementaŭ
    Tekst pobač z elementami
    Tolki ikony
    Tolki tekst

en: Text to thumbnail (default: Aa)
be@latin: Tekst minijatury (zmoŭčana: Aa)

en: That password was incorrect.
be@latin: Parol byŭ niapravilny.

en: The %s utility is not installed.
be@latin: Pryłada %s nie zainstalavanaja.

en: The GNOME configuration tool
be@latin: Pryłada kanfihuracyi GNOME

en: The buttons shown in the alert dialog
be@latin: Knopki, bačnyja ŭ vaknie aściarohi

en: The current controls theme does not support color schemes.
be@latin: Dziejny matyŭ elementaŭ kiravańnia nie absłuhoŭvaje schiemaŭ koleraŭ.

en: The current theme suggests a background and a font.
be@latin: Dziejny matyŭ raić peŭny fon i šryft.

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
be@latin: Dziejny matyŭ raić peŭny fon i šryft. Zaŭsiody možna viarnuć papiaredni šryft.

en: The current theme suggests a background.
be@latin: Dziejny matyŭ raić peŭny fon.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
be@latin: Dziejny matyŭ raić peŭny fon. Zaŭsiody možna viarnuć papiaredni šryft.

en: The current theme suggests a font.
be@latin: Dziejny matyŭ raić peŭny šryft.

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
be@latin: Dziejny matyŭ raić peŭny šryft. Zaŭsiody možna viarnuć papiaredni.

en: The device is already in use.
be@latin: Pryłada ŭžo zaniataja.

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a size smaller than %d. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer. It is recommended that you select a size smaller than %d.
be@latin[0]: Abrany šryft maje vyšyniu %d punkt, i moža być ciažka efektyŭna jaho vykarystoŭvać u kamputary. Rekamendujecca abrać pamier, mienšy za %d.
be@latin[1]: Abrany šryft maje vyšyniu %d punkty, i moža być ciažka efektyŭna jaho vykarystoŭvać u kamputary. Rekamendujecca abrać pamier, mienšy za %d.
be@latin[2]: Abrany šryft maje vyšyniu %d punktaŭ, i moža być ciažka efektyŭna jaho vykarystoŭvać u kamputary. Rekamendujecca abrać pamier, mienšy za %d.

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a smaller sized font. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer. It is recommended that you select a smaller sized font.
be@latin[0]: Abrany šryft maje vyšyniu %d punkt, i moža być ciažka efektyŭna jaho vykarystoŭvać u kamputary. Rekamendujecca abrać šryft mienšaha pamieru.
be@latin[1]: Abrany šryft maje vyšyniu %d punkty, i moža być ciažka efektyŭna jaho vykarystoŭvać u kamputary. Rekamendujecca abrać šryft mienšaha pamieru.
be@latin[2]: Abrany šryft maje vyšyniu %d punktaŭ, i moža być ciažka efektyŭna jaho vykarystoŭvać u kamputary. Rekamendujecca abrać šryft mienšaha pamieru.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
be@latin: Zaŭsiody možna viarnuć papiaredni šryft.

en: The location already exists.
be@latin: Takoje pałažeńnie ŭžo isnuje.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
be@latin: U novym paroli musiać być ličby albo admysłovyja znaki.

en: The old and new passwords are the same.
be@latin: Novy parol taki ž, jak i stary.

en: The old and new passwords are too similar.
be@latin: Novy parol nadta padobny da staroha.

en: The password is too short.
be@latin: Hety parol nadta karotki.

en: The password is too simple.
be@latin: Hety parol nadta prosty.

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog. 0123456789
be@latin: Kiń źluku ŭściaž łaščyć. ŃŁŬŚŠČŹŽ 0123456789

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
be@latin: Skarot "%s" nielha vykarystać, bo nia budzie mahčymaści pisać, vykarystoŭvajučy hetuju klavišu.
    Pasprabuj u spałučeńni z takimi klavišami, jak Control, Alt albo Shift.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
be@latin: Klavijaturny skarot "%s" užo vykarystoŭvajecca dla
    "%s"

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
be@latin: Nazva bačnaj u centry kiravańnia zadačy, paśla jakoj staić separatar ";", a potym nazva adpaviednaha fajłu .desktop, kab uruchomić dla hetaj zadačy.

en: The theme "%s" has been installed.
be@latin: Matyŭ "%s" zainstalavany.

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
be@latin: Taki matyŭ užo isnuje. Chočaš zamianić jaho?

en: The two passwords are not equal.
be@latin: Paroli roźniacca miž saboj.

en: The type of accelerator.
be@latin: Typ akseleratara.

en: The type of alert
be@latin: Vid aściarohi

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
be@latin: Manitor pracy klavijatury vykarystoŭvaje abšar nahadvańniaŭ, kab pakazvać infarmacyju. Zdajecca, takoha abšaru niama na paneli. Jaho možna dadać, kliknuŭšy pravaj klavišaj myšy na paneli, potym abraŭšy "Dadaj da paneli", zaznačyŭšy "Abšar nahadvańnia" i kliknuŭšy "Dadaj".

en: Theme
be@latin: Matyŭ

en: Theme Installer
be@latin: Instalatar matyvaŭ

en: Theme Packages
be@latin: Pakunki matyvaŭ

en: Theme cannot be deleted
be@latin: Niemahčyma vydalić matyŭ

en: Theme name must be present
be@latin: Matyŭ musić mieć nazvu

en: There was a problem while extracting the theme.
be@latin: Uźnikła prablema ŭ časie raspakoŭvańnia matyvu.

en: There was an error displaying help: %s
be@latin: Padčas pakazu dapamohi adbyłasia pamyłka: %s

en: There was an error installing the selected file
be@latin: U časie instalavańnia zaznačanaha fajłu ŭźnikła pamyłka

en: There was an error while trying to get the addressbook information
    Evolution Data Server can't handle the protocol
be@latin: Pry sprobie atrymańnia infarmacyi ab adrasnaj knizie adbyłasia pamyłka
    Server danych Evolution nia moža absłužyć pratakoł

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
be@latin: Hety matyŭ nia budzie vyhladać, jak naležyć, bo patrebny matyŭ GTK+ "%s" nie zainstalavany.

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme engine '%s' is not installed.
be@latin: Hety matyŭ nia budzie vyhladać, jak naležyć, bo nie zainstalavana patrebnaha ruchavika matyvaŭ GTK+ "%s".

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
be@latin: Hety matyŭ nia budzie vyhladać, jak naležyć, bo patrebny matyŭ ikonaŭ "%s" nie zainstalavany.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
be@latin: Hety matyŭ nia budzie vyhladać, jak naležyć, bo patrebny matyŭ kiraŭnika voknaŭ "%s" nie zainstalavany.

en: Thr_eshold:
be@latin: _Parohavaja vartaść:

en: Thumbnail command for OpenType fonts
be@latin: Zahad, kab stvarać minijatury dla šryftoŭ OpenType

en: Thumbnail command for PCF fonts
be@latin: Zahad, kab stvarać minijatury dla šryftoŭ PCF

en: Thumbnail command for TrueType fonts
be@latin: Zahad, kab stvarać minijatury dla šryftoŭ TrueType

en: Thumbnail command for Type1 fonts
be@latin: Zahad, kab stvarać minijatury dla šryftoŭ Type1

en: Tiled
    Zoom
    Centered
    Scaled
    Fill screen
be@latin: Pa susiedztvie
    Maštabavany
    Centravany
    Źmienieny pamier
    Zapaŭnieńnie ekranu

en: To URI
be@latin: Da URI

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
be@latin: Kab źmianić parol, uviadzi dziejny parol u poli nižej i klikni <b>Aŭtaryzuj</b>.
    Paśla aŭtaryzacyi ŭviadzi novy parol, uviadzi jaho znoŭ dziela veryfikacyi i klikni <b>Źmiani parol</b>.

en: To edit a shortcut key, click on the corresponding row and type a new key combination, or press backspace to clear.
be@latin: Kab źmianić klavišu skarotu, klikni ŭ adpaviedny radok i ŭpišy novy klavijaturnaje spałučeńnie albo naciśni klavišu "Backspace", kab vyčyścić dziejnaje.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
be@latin: Kab uklučyć mahčymaść uvachodu z adbitkam palca, treba zapisać adbitak tvajho palca z dapamohaj pryłady "%s".

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
be@latin: Kab pierasunuć akno, naciśni j prytrymaj hetuju klavišu, a potym schapi vakno:

en: Today %l:%M %p
be@latin: Siońnia %l:%M %p

en: Too many custom shortcuts
be@latin: Zašmat ułasnych skarotaŭ

en: Toolbar _button labels:
be@latin: _Podpisy dla knopak paneli pryładździa:

en: Total URIs
be@latin: Poŭnaja kolkaść URI

en: Total number of URIs
be@latin: Poŭnaja kolkaść URI

en: Totem Movie Player
be@latin: Player filmaŭ Totem

en: Type:
be@latin: Typ:

en: Typing Break
be@latin: Pierapynak u pisańni

en: Typing Monitor
be@latin: Manitor pracy klavijatury

en: UI Control
be@latin: Kiravańnie UI

en: URI currently transferring from
be@latin: URI ciapier zabirajecca z

en: URI currently transferring to
be@latin: URI ciapier pieradajecca da

en: U_sername:
be@latin: Nazva _karystalnika:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
be@latin: Niemahčyma pakazać akno ŭłaścivaściaŭ pierapynkaŭ u pisańni z-za nastupnaj pamyłki: %s

en: Unable to launch %s: %s
be@latin: Niemahčyma ŭruchomić %s: %s

en: Unable to launch backend
be@latin: Niemahčyma ŭruchomić padtrymku

en: Unable to load stock icon '%s'
be@latin: Niemahčyma zahruzić standartnuju ikonu '%s'

en: Unable to open address book
be@latin: Niemahčyma adčynić adrasnuju knihu

en: Unable to start the settings manager 'gnome-settings-daemon'.
    Without the GNOME settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with Bonobo, or a non-GNOME (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the GNOME settings manager.
be@latin: Niemahčyma ŭklučyć kiraŭnika naładaŭ – "gnome-settings-daemon".
    Biaz spraŭnaha kiraŭnika naładaŭ GNOME peŭnyja nałady mohuć nia dziejničać. Heta moža śviedčyć ab prablemie z Bonobo albo ź inšym kiraŭnikom naładaŭ (napr. KDE), jaki kanfliktuje z kiraŭnikom GNOME.

en: Uninstall
be@latin: Adinstaluj

en: Unknown
be@latin: Nieviadomy

en: Unknown login ID, the user database might be corrupted
be@latin: Niaviadomaje ID aŭtaryzacyi, baza karystalnika moža być paškodžanaja

en: Upgrade
be@latin: Aktualizuj

en: Upside Down
be@latin: Dahary nahami

en: Use previous font
be@latin: Užyj papiaredni šryft

en: Use selected font
be@latin: Užyj zaznačany šryft

en: User name:
be@latin: Nazva karystalnika:

en: Vendors
be@latin: Vytvorcy

en: Version:
be@latin: Versija:

en: Visual Assistance
be@latin: Vizualnaja dastupnaść

en: Web _log:
be@latin: B_log:

en: Whether to thumbnail OpenType fonts
be@latin: Ci treba stvarać minijatury dla šryftoŭ OpenType

en: Whether to thumbnail PCF fonts
be@latin: Ci treba stvarać minijatury dla šryftoŭ PCF

en: Whether to thumbnail TrueType fonts
be@latin: Ci treba stvarać minijatury dla šryftoŭ TrueType

en: Whether to thumbnail Type1 fonts
be@latin: Ci treba stvarać minijatury dla šryftoŭ Type1

en: White Pointer
be@latin: Bieły kursor

en: White Pointer - Current
be@latin: Bieły kursor – dziejny

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
be@latin: Šyrynia abvodki etykiety j vyjavy ŭ vaknie dyjalohu aściarohi

en: Window Border
be@latin: Kraj vakna

en: Window Preferences
be@latin: Nałady voknaŭ

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
be@latin: Kiraŭnik voknaŭ "%s" nie zarehistravaŭ pryładu kanfihuracyi

en: Windows
be@latin: Vokny

en: Wor_k:
be@latin: Pra_ca:

en: Work _fax:
be@latin: _Faks na pracy:

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
be@latin: Ty chočaš užyć matyŭ ciapier ci pakinuć dziejny matyŭ?

en: Would you like to delete this theme?
be@latin: Ci chočaš vydalić hety matyŭ?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
be@latin: Napisaŭ Richard Hult <richard@imendio.com>

en: Yesterday %l:%M %p
be@latin: Učora %l:%M %p

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
be@latin: Tabie nie dazvolena karystacca hetaj pryładaj. Źviarnisia da administratara hetaj systemy.

en: Your finger was not centered, try swiping your finger again
be@latin: Tvoj palec nie zasiarodžany na čytniku, paŭtary prociah jašče

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
be@latin: Adbitak tvajho palca zapisany. Ciapier ty zmožaš uvajści ŭ systemu z dapamohaj čytnika.

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
be@latin: Tvoj parol byŭ źmienieny paśla pačatkovaj aŭtaryzacyi! Kali łaska, paŭtary aŭtaryzacyju.

en: Your password has been changed.
be@latin: Tvoj parol byŭ źmienieny.

en: Zip/_Postal code:
be@latin: Paštovy _indeks:

en: [Change Theme;gtk-theme-selector.desktop,Set Preferred Applications;default-applications.desktop,Add Printer;gnome-cups-manager.desktop]
be@latin: [Źmiani matyŭ;gtk-theme-selector.desktop,Abiary zmoŭčanyja aplikacyi;default-applications.desktop,Dadaj drukarku;gnome-cups-manager.desktop]

en: [WALLPAPER...]
be@latin: [ŠPALERA...]

en: _Acceleration:
be@latin: _Akseleracyja:

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
be@latin: _Mahčymaści dastupnaści možna ŭklučać klavijaturnymi skarotami

en: _Add...
be@latin: _Dadaj...

en: _Address:
be@latin: _Adras:

en: _Application font:
be@latin: Šryft _aplikacyj:

en: _Authenticate
be@latin: _Aŭtaryzuj

en: _Break interval lasts:
be@latin: _Praciahłaść pierapynku:

en: _Command:
be@latin: _Zahad:

en: _Copy
be@latin: S_kapijuj

en: _Country:
be@latin: _Kraina:

en: _Delay:
be@latin: _Čas:

en: _Delete Fingerprints
be@latin: _Vydali adbitki palcaŭ

en: _Delete Location
be@latin: _Vydali pałažeńnie

en: _Department:
be@latin: _Addzieł:

en: _Description:
be@latin: _Apisańnie:

en: _Details
be@latin: _Detali

en: _Detect Monitors
be@latin: _Paznavaj manitory

en: _Document font:
be@latin: Šryft _dakumentaŭ:

en: _Double-click titlebar to perform this action:
be@latin: Ap_eracyja paśla dvukliku zahałoŭku:

en: _Editable menu shortcut keys
be@latin: _Źmianialnyja klavišy skarotaŭ menu

en: _Enable assistive technologies
be@latin: Uklučy technalohii dastupnaści

en: _FTP proxy:
be@latin: _FTP-proxy:

en: _File
be@latin: _Fajł

en: _Fixed width font:
be@latin: Šryft s_tałaj šyryni:

en: _Full
be@latin: _Poŭny

en: _Home page:
be@latin: _Chatniaja staronka:

en: _Home:
be@latin: Do_m:

en: _Ignore fast duplicate keypresses
be@latin: _Ihnaruj chutkija paŭtornyja naciski klavišaŭ

en: _Initiate click when stopping pointer movement
be@latin: _Inicyjuj klik, kali spyniajecca kursor

en: _Input boxes:
be@latin: _Pali ŭvodu:

en: _Install...
be@latin: Za_instaluj...

en: _Interval before raising:
be@latin: Ča_s pierad vysoŭvańniem:

en: _Keyboard Accessibility
be@latin: Dastupnaść _klavijatury

en: _Language:
be@latin: _Mova:

en: _Left-handed
be@latin: Dla _leŭšunoŭ

en: _Location name:
be@latin: _Nazva pałažeńnia:

en: _Lock screen to enforce typing break
be@latin: _Blakuj ekran, kab prymusić zrabić pierapynak padčas pisańnia

en: _Manager:
be@latin: _Kiraŭnik:

en: _Medium
be@latin: Siar_edni

en: _Mirror screens
be@latin: _Adlustroŭvaj ekrany

en: _Mobile:
be@latin: M_abilny telefon:

en: _Models:
be@latin: _Madeli:

en: _Monochrome
be@latin: _Monachromnaje

en: _Motion threshold:
be@latin: _Parohavy zruch:

en: _Mouse Accessibility
be@latin: Dastupnaść _myšy

en: _Name:
be@latin: _Nazva:

en: _New
be@latin: _Novy

en: _New password:
be@latin: _Novy parol:

en: _None
be@latin: _Niama

en: _Only accept long keypresses
be@latin: _Pryjmaj tolki daŭhija naciski klavišaŭ

en: _Open
be@latin: _Adčyni

en: _Overwrite
be@latin: _Zamiani

en: _Password:
be@latin: _Parol:

en: _Paste
be@latin: Uk_lej

en: _Pointer can be controlled using the keypad
be@latin: _Dazvol kiravać kursoram z dapamohaj klavijatury

en: _Postpone Break
be@latin: A_dterminuj pierapynak

en: _Preferred Applications
be@latin: _Pažadanyja aplikacyi

en: _Print
be@latin: Vy_drukuj

en: _Profession:
be@latin: _Prafesija:

en: _Quit
be@latin: _Vyjdzi

en: _Raise selected windows after an interval
be@latin: _Vysoŭvaj abranyja vokny praź niekatory čas

en: _Reassign
be@latin: _Pieraaznač

en: _Reset to Defaults
be@latin: V_iarni zmoŭčanaje

en: _Resolution:
be@latin: _Pamiery:

en: _Retype new password:
be@latin: _Uviadzi parol jašče raz:

en: _Right-handed
be@latin: Dla _praŭšunoŭ

en: _Run at start
be@latin: _Vykanaj pry ŭruchamleńni

en: _Save
be@latin: _Zapišy

en: _Secure HTTP proxy:
be@latin: _Biaśpiečny HTTP-proxy:

en: _Select
be@latin: _Abiary

en: _Select windows when the mouse moves over them
be@latin: _Zaznačaj vokny paśla raźmiaščeńnia nad imi kursora

en: _Selected items:
be@latin: _Zaznačanyja elementy:

en: _Selected layouts:
be@latin: Vybranyja _raskładki:

en: _Sensitivity:
be@latin: _Čułaść:

en: _Show displays in panel
be@latin: _Pakazvaj ekrany na paneli

en: _Simulate simultaneous keypresses
be@latin: _Imituj adnačasovyja naciski klavišaŭ

en: _Single click:
be@latin: _Adzin klik:

en: _Size:
be@latin: _Pamier:

en: _Skip
be@latin: _Prapuści

en: _Slight
be@latin: _Lohki

en: _Speed:
be@latin: _Chutkaść:

en: _State/Province:
be@latin: Rehijo_n:

en: _Style:
be@latin: _Styl:

en: _Timeout:
be@latin: _Spaźnieńnie:

en: _Title:
be@latin: P_asada:

en: _Tooltips:
be@latin: _Padkazki:

en: _Trigger secondary click by holding down the primary button
be@latin: _Inicyjuj druhi klik, kali ŭtrymlivajecca pieršaja klaviša

en: _Type to test settings:
be@latin: _Napišy tekst, kab pravieryć nałady:

en: _Use the same proxy for all protocols
be@latin: _Užyj adzin i toj ža proxy dla ŭsich pratakołaŭ

en: _Variants:
be@latin: _Varyjanty:

en: _Vendors:
be@latin: _Vytvorca:

en: _Window title font:
be@latin: _Šryft zahałoŭku vakna:

en: _Windows:
be@latin: Vo_kny:

en: _Work interval lasts:
be@latin: Praciahłaść času p_racy:

en: _Work:
be@latin: _Praca:

en: _Zip/Postal code:
be@latin: Paštovy _indeks:

en: dots per inch
be@latin: punktaŭ na cal

en: filename
be@latin: nazva fajłu

en: gesture|Disabled
be@latin: Vyklučana

en: gesture|Move down
be@latin: Ruch nižej

en: gesture|Move left
be@latin: Ruch lavej

en: gesture|Move right
be@latin: Ruch praviej

en: gesture|Move up
be@latin: Ruch vyšej

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
be@latin: Kali ŭklučana, center kiravańnia budzie začynieny pry ŭklučeńni "Typovaj zadačy".

en: key not found [%s]
be@latin: nia znojdzieny kluč [%s]

en: minutes
be@latin: chvilin

en: page
be@latin: staronka

en: pixel | pixels
be@latin[0]: piksel
be@latin[1]: pikseli
be@latin[2]: pikselaŭ

en: seconds
be@latin: sekundaŭ

en: usage: %s fontfile
be@latin: užyćcio: %s fajł_šryftu
