rygel master - en to bg translation catalogue (301 entries)

en:  must be 1
bg:  трябва да е 1

en: %s transfer mode not supported for '%s'
bg: Адресът „%2$s“ не поддържа режим на пренос „%1$s“

en: @REALNAME@’s media
bg: Носител на @REALNAME@

en: @id must be set to "" in CreateObject call
bg: „@id“ трябва да е "" при извикването на „CreateObject“

en: A module named %s is already loaded
bg: Модул с име „%s“ вече е зареден

en: Action Failed
bg: Неуспешно действие

en: Add a directory to the list of shared directories
bg: Добавяне на папка към споделените

en: Add a network interface Rygel should serve files on
bg: Добавяне на мрежовия интерфейс, който Rygel да ползва за споделяне на файлове

en: Add network interface
bg: Добавяне на мрежов интерфейс

en: Add shared directory
bg: Споделяне на папка

en: Album
bg: Албум

en: Albums
bg: Албуми

en: All
bg: Всички

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Artists
bg: Изпълнители

en: Bad URI: %s
bg: Грешен адрес: %s

en: Bad current tag value.
bg: Неправилна текуща стойност на етикет.

en: Bad new tag value.
bg: Неправилна нова стойност на етикет.

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
bg: Поддържат се само файлови „MediaObjects“ (MediaFileItems)

en: Cannot browse children on item
bg: Дъщерните обекти на този обект не може да бъдат разгледани

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
bg: Не може да се създаде обект от клас „%s“: няма поддръжка

en: Cannot create references to containers
bg: Неуспешно създаване на указатели към контейнери

en: Cannot create restricted item
bg: Не може да се създаде ограничен обект

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
bg: Командата „nslookup“ не може да се изпълни: не е зададено име на хост

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
bg: Командата „ping“ не може да се изпълни: не е зададен хост

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
bg: Командата „traceroute“ не може да се изпълни: не е зададен хост

en: Cannot upgrade from version %d
bg: Неуспешно обновяване от версия %d

en: Can’t add containers in %s
bg: Не може да се добавят контейнери към „%s“

en: Can’t create items in %s
bg: Не може да се създаде елемент под „%s“

en: Can’t process URI %s with protocol %s
bg: Адресът „%s“ не може да се обработи с протокола %s

en: Can’t remove containers in %s
bg: Не може да се махат контейнери от „%s“

en: Can’t remove items in %s
bg: Не може да се махат обекти от „%s“

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
bg: Двойки домейн:ниво, разделени със запетая. За повече информация проверете ръководството — rygel(1)

en: Comments not allowed in XML
bg: Коментарите не са позволени в XML

en: ContainerID missing
bg: Липсва идентификатор на посредник

en: Could not create GStreamer player
bg: Не може да бъде създаден елемент-изпълнител чрез GStreamer

en: Could not create GstElement for URI %s
bg: Не може да бъде създаден елемент GstElement за адреса %s

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
bg: Конвейерът за прекодиране не може да се създаде. Вероятно ви липсва някоя приставка на GStreamer.

en: Could not determine protocol for %s
bg: Не може да бъде определен протоколът за „%s“

en: Could not determine protocol for URI %s
bg: Протоколът за адреса „%s“ не може да бъде определен

en: Could not find object %d in cache
bg: Обект %d не може да бъде открит в кеша

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
bg: Обектът „%s“ или неговият родител не може да бъдат открити. Базата от данни не е консистентна

en: Could not load plugin: %s
bg: Приставката не може да се зареди: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
bg: Неуспешен абонамент към сигналите от хранилището за данни: %s

en: Couldn’t create data source for %s
bg: Не може да бъде създаден източникът на данни за %s

en: DLNA profile “%s” not supported
bg: Профилът на DLNA „%s“ не се поддържа

en: Database upgrade to v18 failed: %s
bg: Неуспешно актуализиране на базата от данни до v18: %s

en: Disable plugin
bg: Изключване на приставка

en: Disable transcoding
bg: Без прекодиране

en: Disallow deletion
bg: Без изтриване

en: Disallow upload
bg: Без качване

en: Display version number
bg: Извеждане на версията

en: Engine Path
bg: Път за модули

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
bg: Неуспешно създаване на посредник в D-Bus за ACL: %s

en: Error fetching object “%s” from database: %s
bg: Грешка при извличане на обект „%s“ от базата от данни: %s

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
bg: Грешка от контейнера „%s“ при търсене на новодобавения наследяващ елемент „%s“ в него: %s

en: Error from pipeline %s: %s
bg: Грешка от конвейер %s: %s

en: Error getting all values for “%s”: %s
bg: Грешка при получаване на всички стойности за „%s“: %s

en: Error getting item count under category “%s”: %s
bg: Грешка при получаване броя елементи от категория „%s“: %s

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
bg: Грешка при получаване на съдържанието на папка „%s“: %s

en: Error removing object from database: %s
bg: Грешка при изтриване на обект от базата от данни: %s

en: Error while opening SQLite database %s: %s
bg: Грешка при отваряне на базата от данни на SQLite „%s“: %s

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
bg: Външният доставчик „%s“ не предостави задължителното свойство „%s“

en: Failed to access resource at %s: %s
bg: Неуспешен достъп до ресурса на „%s“: %s

en: Failed to add %s to ignored files: %s
bg: Неуспешно добавяне на „%s“ към прескачаните файлове: %s

en: Failed to add album art for %s: %s
bg: Неуспешно добавяне на обложката на „%s“: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
bg: Неуспешно добавяне на елемент с идентификатор „%s“: %s

en: Failed to add object: %s
bg: Неуспешно добавяне на обект: %s

en: Failed to browse “%s”: %s
bg: Неуспешно разглеждане на „%s“: %s

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
bg: Неуспешно изграждане на адрес за папката „%s“: %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
bg: Неуспешно създаване на източник на данни на GStreamer за „%s“: %s

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
bg: Неуспешно създаване на „RootDevice“ за %s. Причина: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
bg: Неуспешна връзка към хранилището за данни: %s

en: Failed to create a Tracker connection: %s
bg: Неуспешна връзка към хранилището за данни: %s

en: Failed to create database schema: %s
bg: Неуспешно създаване на схемата на базата от данни: %s

en: Failed to create indices: %s
bg: Неуспешно създаване на индекси: %s

en: Failed to create item under “%s”: %s
bg: Неуспешно създаване на елемент под „%s“: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
bg: Неуспешно създаване на процес за извличане на обложка: %s

en: Failed to create object under “%s”: %s
bg: Неуспешно създаване на елемент под „%s“: %s

en: Failed to create pipeline
bg: Неуспешно създаване на конвейер

en: Failed to create preferences dialog: %s
bg: Неуспешно създаване на прозорец за настройки: %s

en: Failed to create root device factory: %s
bg: Неуспешно създаване на генератор за кореново устройство: %s

en: Failed to destroy object “%s”: %s
bg: Неуспешно премахване на обекта „%s“: %s

en: Failed to discover URI %s: %s
bg: Неуспешно откриване на адрес „%s“: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
bg: Неуспешно изброяване на елементите от папката „%s“: %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
bg: Неуспешно извличане на метаданите от файла „%s“

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
bg: Неуспешно откриване на функцията на входната точка „%s“ в „%s“: %s

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
bg: Командата „lsdvd“ липсва в пътя за изпълнение. Получаването на данни от DVD е невъзможно

en: Failed to find media art for %s: %s
bg: Неуспешно откриване на обложката на „%s“: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
bg: Неуспешно реиндексиране на базата от данни за поправяне: %s

en: Failed to generate playlist
bg: Неуспешно създаване на списък за изпълнение

en: Failed to get MAC address for %s: %s
bg: Неуспешно получаване на апаратния адрес на „%s“: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
bg: Неуспешна връзка към хранилището за данни: %s

en: Failed to get a socket: %s
bg: Неуспешно получаване на гнездо: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
bg: Неуспешно получаване на броя на наследниците на контейнера: %s

en: Failed to get child count: %s
bg: Неуспешно получаване на броя на наследниците: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
bg: Неуспешно получаване на наследниците на контейнера „%s“: %s

en: Failed to get log level from configuration: %s
bg: Неуспешно получаване на журналното ниво от настройките: %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
bg: Неуспешно получаване на начален адрес на „%s“: %s

en: Failed to get reset token
bg: Неуспешна смяна на жетона

en: Failed to get update IDs: %s
bg: Неуспешно получаване на идентификаторите за обновяване: %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
bg: Неуспешна проверка дали адресът „%s“ да се прескача: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
bg: Неуспешна проверка дали елементът „%s“ е защитен: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
bg: Неуспешно нормално спиране на процеса. Ще се използва командата „KILL“

en: Failed to harvest file %s: %s
bg: Неуспешно приключване на файл „%s“: %s

en: Failed to import file from %s: %s
bg: Неуспешно внасяне на файл от „%s“: %s

en: Failed to link %s to %s
bg: Неуспешно свързване на %s към %s

en: Failed to link pad %s to %s
bg: Неуспешно свързване на блок %s към %s

en: Failed to load module from path “%s”: %s
bg: Неуспешно зареждане на модул от път „%s“: %s

en: Failed to load plugin %s: %s
bg: Неуспешно зареждане на приставката „%s“: %s

en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
bg: Неуспешно зареждане на потребителските настройки от файла „%s“: %s

en: Failed to load user configuration: %s
bg: Неуспешно зареждане на потребителските настройки: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
bg: Неуспешно отбелязване на елемента „%s“ като защитен (%d): %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
bg: Неуспешно наблюдение на файла „%s“: %s

en: Failed to move dotfile %s: %s
bg: Неуспешно преместване на файла с начален знак „.“ в името — „%s“: %s

en: Failed to open plugins folder: “%s”
bg: Неуспешно отваряне на папката с приставки: „%s“

en: Failed to parse commandline args: %s
bg: Неуспешeн анализ на аргументите на командния ред: %s

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
bg: Неуспешно съхраняване на „ServiceResetToken“: %s

en: Failed to query ACL: %s
bg: Неуспешна заявка към списъците с правата: %s

en: Failed to query content type for “%s”
bg: Неуспешно запитване за вида съдържание за „%s“

en: Failed to query database: %s
bg: Неуспешна заявка към базата от данни: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
bg: Неуспешно запитване за информацията за файл „%s“: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
bg: Неуспешно четене на стандартната грешка от „%s“: %s

en: Failed to read from pipe: %s
bg: Неуспешно четене от програмен канал: %s

en: Failed to read standard output from %s: %s
bg: Неуспешно четене на стандартния изход от „%s“: %s

en: Failed to remove entry: %s
bg: Неуспешно отстраняване на запис: %s

en: Failed to remove file %s: %s
bg: Неуспешно изтриване на файл „%s“: %s

en: Failed to remove object: %s
bg: Неуспешно изтриване на обект: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
bg: Неуспешно отстраняване на виртуални папки: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
bg: Неуспешна отмяна на транзакция: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
bg: Неуспешно запазване на конфигурационните данни във файл „%s“: %s

en: Failed to save object: %s
bg: Неуспешно запазване на обект: %s

en: Failed to search in “%s”: %s
bg: Неуспешно търсене в „%s“: %s

en: Failed to seek
bg: Неуспешно търсене

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
bg: Неуспешно търсене с отместване %lld:%lld

en: Failed to send command to child: %s
bg: Неуспешно изпращане на команда към наследник: %s

en: Failed to send error to parent: %s
bg: Неуспешно изпращане на грешка към родител: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
bg: Неуспешно задаване на списък за файла „%s“: %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
bg: Неуспешно задаване на първоначален списък за файла „%s“: %s

en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
bg: Неуспешно включване на датчик за файла „%s“: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
bg: Неуспешно стартиране на услугата на Rygel: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
bg: Неуспешно стартиране на следящата функция: %s. Приставката е изключена.

en: Failed to stop Rygel service: %s
bg: Неуспешно спиране на услугата на Rygel: %s

en: Failed to update object “%s”: %s
bg: Неуспешно обновяване на обекта „%s“: %s

en: Failed to write modified description to %s
bg: Неуспешно запазване на промененото описание в „%s“

en: Files & Folders
bg: Файлове и папки

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
bg: В „dlnaManaged“ има флагове, които трябва да не са зададени

en: GStreamer Player
bg: Плеър GStreamer

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
bg: Елементът на GStreamer „dvdreadsrc“ липсва. Няма да има поддръжка на DVD

en: Genre
bg: Жанр

en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
bg: Този вид заявка за търсене по HTTP не се поддържа: %s

en: Illegal MIME-type
bg: Неправилен вид MIME

en: Illegal seek target
bg: Неправилна цел за търсене

en: Incompatible schema… cannot proceed
bg: Схемата не е съвместима, обработката спира

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
bg: Базата от данни не е консистентна: обектът „%s“ няма родител „%s“

en: Invalid Arguments
bg: Неправилни аргументи

en: Invalid Channel
bg: Неправилен канал

en: Invalid InstanceID
bg: Неправилен идентификатор

en: Invalid Name
bg: Неправилно име

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
bg: Неправилна заявка, поддържат се само „GET“ и „HEAD“

en: Invalid Test State “%s”
bg: Неправилно състояние на теста „%s“

en: Invalid UI filter: %s
bg: Неправилен филтър: %s

en: Invalid URI without prefix: %s
bg: Неправилен адрес без представка: „%s“

en: Invalid URI “%s”
bg: Неправилен адрес „%s“

en: Invalid argument
bg: Неправилен аргумент

en: Invalid command received, ignoring
bg: Получена е неправилна команда, тя бе прескочена

en: Invalid connection reference
bg: Неправилен указател към връзка

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
bg: Неправилна база от данни. Не може да се търси в таблицата „sqlite_master“: %s

en: Invalid date format: %s
bg: Неправилен формат на дата: „%s“

en: Invalid date: %s
bg: Неправилна дата: „%s“

en: Invalid number of arguments
bg: Неправилен брой аргументи

en: Invalid range
bg: Неправилен диапазон

en: Invalid search criteria given
bg: Неправилни критерии за търсене

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
bg: Неправилен „upnp:class“ при извикването на „CreateObject“

en: MAC and network type querying not implemented
bg: Не се поддържат заявки за типа на апаратен адрес и мрежа

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
bg: Интерфейсът MPRIS на „%s“ е само за четене. Заявката се прескача.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
bg: Функцията „MediaEngine.init“ не е открита. Не може да се продължи.

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
bg: Промяна на метаданните на обекта %s като дъщерен на обекта с ограничения %s не е позволена

en: Metadata modification of object %s not allowed
bg: Промяна на метаданните на обекта „%s“ не е позволена

en: Missing ContainerID argument
bg: Липсва параметър „ContainerID“.

en: Missing filter
bg: Липсва филтър

en: Module '%s' conflicts with already loaded module '%s'. Skipping
bg: Модулът „%s“ не е съвместим с вече заредения модул „%s“. Прескача се

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
bg: Модулът „%s“ не може да се свърже към шината на сесията D-Bus. Прескача се…

en: Music
bg: Музика

en: Network Interfaces
bg: Мрежови интерфейси

en: Networks:
bg: Мрежи:

en: New plugin “%s” available
bg: Има нова приставка „%s“

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
bg: Липсва резервна политика за ACL. Ще се ползва „позволяване“

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
bg: Липсва резервна политика за ACL. Ще се ползва „забраняване“

en: No D-Bus thumbnailer available
bg: В D-Bus липсва програма за миниатюри

en: No D-Bus thumbnailer service available
bg: В D-Bus липсва услуга за миниатюри

en: No Such Test
bg: Няма такъв тест

en: No media engine found.
bg: Липсват всякакви подсистеми за медия.

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
bg: Няма елементи в „DIDL-Lite“ от клиента: „%s“

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
bg[0]: За %d секунда не са открити приставки. Отказване…
bg[1]: За %d секунди не са открити приставки. Отказване…

en: No subtitle available
bg: Няма субтитри

en: No such container
bg: Няма такъв контейнер

en: No such file transfer
bg: Няма такъв обмен на файлове

en: No such object
bg: Няма такъв обект

en: No thumbnail available
bg: Няма миниатюра

en: No thumbnail available. Generation requested.
bg: Няма миниатюра. Генерирането ѝ е заявено.

en: No thumbnailer available: %s
bg: Няма програма за миниатюри: %s

en: No value available
bg: Няма стойност

en: No value available for “%s/%s”
bg: Няма стойност за „%s/%s“

en: No value available for “%s”
bg: Няма стойност за „%s“

en: No value set for “%s/enabled”
bg: Не е зададена стойност за „%s/включен“

en: No value set for “%s/title”
bg: Не е зададено стойност за „%s/заглавие“

en: No writable URI for %s available
bg: Няма адрес с права за запис за %s

en: Not Applicable
bg: Неприложимо

en: Not found
bg: Не е намерен

en: Not implemented
bg: Липсва програмна реализация

en: Not supported
bg: Не се поддържа

en: Object ID missing
bg: Липсва идентификатор на обект

en: Object creation in %s not allowed
bg: Създаването на обект в „%s“ не е позволено

en: Object is missing the @restricted attribute
bg: Обектът няма атрибут „@restricted“

en: Object removal from %s not allowed
bg: Премахването на обект от „%s“ не е позволено

en: ObjectID argument missing
bg: Липсва параметър „ObjectID“.

en: Only byte-based seek supported
bg: Поддържа се само побайтово търсене

en: Parameter count mismatch.
bg: Броят на параметрите е различен от очакваното.

en: Pictures
bg: Снимки

en: Play mode not supported
bg: Не се поддържа изпълнение

en: Play speed not supported
bg: Не се поддържа скорост на изпълнение

en: Playlists
bg: Списъци за изпълнение

en: Playspeed not supported
bg: Не се поддържа скорост на изпълнение

en: Plugin Path
bg: Път за приставки

en: Plugin module %s does not exist
bg: Модулът „%s“ на приставката не съществува

en: Port
bg: Порт

en: Problem parsing playlist: %s
bg: Списъкът за изпълнение не може да бъде анализиран: %s

en: Process check_async failed: %s
bg: Неуспешна асинхронна проверка с „check_async“: %s

en: Process died while handling URI %s
bg: Процесът умря при обработката на адреса „%s“

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
bg: Подаването на данни надолу към непразния обект „%s“ не е позволено

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
bg: Крайната стойност на диапазона %lld е по-малка от началото му %lld: „%s“

en: Read from child failed: %s
bg: Неуспешно четене от процес-наследник: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
bg: Получен е неправилен отговор-низ „%s“ от процес-наследник…

en: Received invalid string from child: %s
bg: Получен е неправилен низ от процес-наследник: %s

en: Removal of object %s not allowed
bg: Премахването на обекта „%s“ не е позволено

en: Remove a directory from the list of shared directories
bg: Махане на папка от споделените

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
bg: Премахване на мрежовия интерфейс, който Rygel ползва за споделяне на файлове

en: Remove network interface
bg: Премахване на мрежов интерфейс

en: Remove shared directory
bg: Прекратяване на споделянето на папка

en: Requested item “%s” not found
bg: Заявеният елемент „%s“ не е намерен

en: Required element %s missing
bg: Нужният елемент „%s“ липсва

en: Resource not found
bg: Ресурсът не е открит

en: Rygel Preferences
bg: Настройки на Rygel

en: Rygel v%s starting…
bg: Rygel v%s стартира…

en: Seek mode not supported
bg: Не се поддържа режим на търсене

en: Seeking not supported
bg: Не се поддържа режим на търсене

en: Select folders
bg: Избор на папки

en: Set plugin options
bg: Задаване на настройките на приставката

en: Set plugin titles
bg: Задаване на имена на приставката

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
bg: Неуспешно стартиране на подпроцеса за извличане на данни: %s

en: Shared media
bg: Споделена медия

en: Shut down remote Rygel reference
bg: Отдалечено спиране на Rygel

en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
bg: Адресът „%s“ се прескача, извличането на данни е напълно неуспешно: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
bg: Неподдържаното поле за подредба се прескача: %s

en: Speed not supported
bg: Не се поддържа различна скорост

en: State “%s” Precludes Cancel
bg: Състоянието „%s“ прави отмяната невъзможна

en: Successfully destroyed object “%s”
bg: Обектът „%s“ е премахнат

en: Successfully updated object “%s”
bg: Обектът „%s“ е обновен

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
bg: Версията на откритата база от данни — „%d“ е по-висока от максимално поддържаната версия — „%d“

en: Thumbnailing not supported
bg: Създаването на миниатюри не се поддържа

en: Title %d
bg: Заглавие %d

en: Titles
bg: Заглавия

en: Transition not available
bg: Няма преход

en: Tried to change read-only property.
bg: Опит на промяна на свойство само за четене.

en: Tried to delete required tag.
bg: Опит за изтриването на задължителен етикет.

en: UPnP class “%s” not supported
bg: Класът на UPnP „%s“ не се поддържа

en: UPnP/DLNA Preferences
bg: Настройки на UPnP/DLNA

en: UPnP/DLNA Services
bg: Услуги по UPnP/DLNA

en: URI “%s” invalid for importing contents to
bg: Адресът „%s“ не е предназначен за внасяне на съдържание

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
bg: Данните за иконата не може да се анализират — неочакван елемент: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
bg: Данните за протокола не може да се анализират — неочакван атрибут: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
bg: Данните за протокола не може да се анализират — неочакван елемент: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
bg: Данните не може да се анализират — неочакван етикет: %s

en: Unable to parse UI list file %s
bg: Неуспешен анализ на списъчния файл „%s“

en: Unable to parse device profile data: %s
bg: Неуспешен анализ на данните с профилите на устройствата: %s

en: Unknown
bg: Непознато

en: Unknown MediaContainer resource: %s
bg: Непознат ресурс контейнер за медия: %s

en: Unknown error.
bg: Непозната грешка.

en: Unsupported seek type
bg: Неподдържана заявка за търсене

en: Unsupported type %s
bg: Видът „%s“ не се поддържа

en: Use configuration file instead of user configuration
bg: Използване на файл с настройки вместо потребителските настройки

en: Value of “%s” out of range
bg: Стойността на „%s“ е извън обхвата

en: Videos
bg: Видео

en: Warning from pipeline %s: %s
bg: Предупреждение от конвейер %s: %s

en: Will not monitor file changes
bg: Без следене за промени във файловете

en: Wrong Test Type
bg: Неправилен тест

en: Year
bg: Година

en: Years
bg: Години

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
bg: Липсва елемент „playbin3“ в инсталацията на GStreamer. Без него Rygel не може да работи.

en: [Plugin] group not found
bg: Групата не е открита

en: _Share media through DLNA
bg: _Споделяне на мултимедия чрез DLNA

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
bg: „dc:title“ не трябва да е празен при извикването на CreateObject

en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
bg: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;медия;сървър;изобразяване;споделяне;отдалечено;плеър;аудио;видео;снимки;

en: upnp:class not supported in %s
bg: „upnp:class“ не се поддържа в „%s“

en: upnp:createClass value not supported
bg: Не се поддържа стойността „upnp:createClass“

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
bg: — помощна програма за извличането на метаданни

en: “%s” harvested
bg: „%s“ е прибран

en: “ContainerID” agument missing.
bg: Липсва параметър към „ContainerID“.

en: “Elements” argument missing.
bg: Липсва параметър „Elements“.

en: “ObjectID” argument missing.
bg: Липсва параметър към „ObjectID“.
