File-roller - en to br translation catalogue (259 entries)

en: "%s" created successfully
br: "%s" krouet gant berzh

en: %d file remaining | %'d files remaining
br[0]: %d restr o chom
br[1]: %d restr o chom

en: %d object (%s) | %d objects (%s)
br[0]: %d ergorenn (%s)
br[1]: %d ergorenn (%s)

en: %d object selected (%s) | %d objects selected (%s)
br[0]: %d ergorenn diuzet (%s)
br[1]: %d ergorenn diuzet (%s)

en: %s Properties
br: Perzhioù %s

en: - Create and modify an archive
br: - Krouiñ ha daskemmañ un diell

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
br: Ur restr anvet "%s" a zo anezhañ dija.
    
    %s

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
br: Bez' ez eus un restr gant an anv « %s » endeo. Fellout a ra deoc'h rasklañ anezhi ?

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
br: Un teuliad anvet "%s" a zo anezhañ dija.
    
    %s

en: ARCHIVE
br: DIELL

en: Actions
br: Gwezhioù

en: Add
br: Ouzhpennañ

en: Add Files
br: Ouzhpennañ restroù

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
br: Ouzhpennañ restroù  e-barzh un diell ha mont kuit eus ar goulev

en: Add files to an archive
br: Ouzhpennañ restroù e-barzh un diell

en: Add files to the archive
br: Ouzhpennañ restroù e-barzh an diell

en: Add files to the specified archive and quit the program
br: Ouzhpennañ restroù e-barzh an diell erspizet ha mont kuit eus ar goulev

en: Add only if _newer
br: Ouzhpennañ mard eo nevesoc'h nemetken

en: Adding "%s"
br: Oc'h ouzhpennañ "%s"

en: Adding the files to "%s"
br: Oc'h ouzhpennañ ar restroù da "%s"

en: All archives
br: An holl dielloù

en: All files
br: An holl restroù

en: An archive manager for GNOME.
br: Un ardoer dielloù evit GNOME.

en: An error occurred while adding files to the archive.
br: Fazi en ur ouzhpennañ restroù en diell.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
br: Fazi en ur zilemel restroù diouzh an diell.

en: An error occurred while extracting files.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi en ur eztennañ ar restroù.

en: An error occurred while loading the archive.
br: Fazi en ur gargañ an diell.

en: An error occurred while renaming the files.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi en ur adenvel ar restroù.

en: An error occurred while saving the archive.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi e-pad ma oa oc'h enrollañ an diell.

en: An error occurred while testing archive.
br: Fazi en ur arnodiñ an diell.

en: An error occurred while updating the files.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi en ur hizivaat ar restroù.

en: An error occurred.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi.

en: Application does not accept documents on command line
br: An arload ne zegemer ket an teulioù dre arroudennoù arc'had

en: Archive Manager
br: Ardoer dielloù

en: Archive not found
br: Diell kavet ebet

en: Archive size:
br: Ment an diell :

en: Archive type not supported.
br: N'eo ket skoret rizh an diell.

en: C_ommand Line Output:
br: Ec'hankad al linenn arc'had

en: C_reate
br: K_rouiñ

en: Close the current archive
br: Serriñ an diell vremanel

en: Command exited abnormally.
br: Kuitaet eo bet an arc'had gant un doare direizh.

en: Command not found.
br: N'eo ket bet kavet an arc'had-mañ.

en: Compress
br: Koazhañ

en: Compress...
br: Koazhañ...

en: Compression level
br: Live ar c'hoazhadur

en: Compression ratio:
br: Feur koazhañ :

en: Content size:
br: Ment an endalc'had :

en: Contents
br: Endalc'hadoù

en: Copy the selection
br: Eilañ an diuzad

en: Copying the extracted files to the destination
br: Oc'h eilañ ar restroù eztennet d'an arvoned

en: Copying the files to add to "%s"
br: Oc'h eilañ ar restroù da ouzhpennañ da "%s"

en: Could not add the files to the archive
br: N'eus ket tu da ouzhpennañ ar restroù e-barzh an diell

en: Could not create the archive
br: N'eus ket tu da grouiñ an diell

en: Could not create the destination folder: %s.
br: N'eus ket tu da grouiñ an teuliad arvoned : %s.

en: Could not delete the old archive.
br: N'eus ket tu da zilemel an diell gozh.

en: Could not display help
br: N'eus ket tu da skrammañ ar skoazell

en: Could not display the folder "%s"
br: N'eus ket tu da skrammañ an teuliad "%s"

en: Could not find the volume: %s
br: N'eus ket tu da kavout ar bezhienn : %s

en: Could not open "%s"
br: N'eus ket tu da zigeriñ "%s"

en: Could not open this file type
br: N'haller ket digeriñ ar rizh restr-mañ

en: Could not perform the operation
br: Dibosupl eo kas ar gwezhiadur da benn

en: Could not rename the file
br: N'eus ket tu da adenvel ar restr

en: Could not rename the folder
br: N'eus ket tu da adenvel an teuliad

en: Could not save the archive "%s"
br: N'eus ket tu da warediñ an diell "%s"

en: Create _Archive
br: Krouiñ un _diell

en: Create _Folder
br: Krouiñ an _teuliad

en: Create a compressed archive with the selected objects
br: Krouiñ un diell koazhet gant ar restroù diuzet

en: Create a new archive
br: Krouiñ un diell nevez

en: Create and modify an archive
br: Krouiñ ha daskemmañ un diell

en: Create destination folder without asking confirmation
br: Krouiñ un teuliad arvoned hep kadarnaat

en: Creating "%s"
br: O krouiñ "%s"

en: Cut the selection
br: Troc'hañ an diuzad

en: Decompressing archive
br: O tigoazhañ an diell

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
br: Teuliad dre ziouer da implijout evit an arc'hadoù '--add' ha '--extract'

en: Default volume size
br: Ment an unvez dre ziouer

en: Delete
br: Dilemel

en: Delete the selection from the archive
br: Lemel an diuzad kuit diouzh an diell

en: Deleting files from archive
br: O tilemel restroù diouzh an diell

en: Deleting the files from "%s"
br: O tilemel ar restroù diouzh "%s"

en: Dese_lect All
br: Diziuzañ pep tra

en: Deselect all files
br: Diziuzañ an holl restroù

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
br: An teuliad arvoned "%s" n'eus ket anezhañ.
    
    C'hoant hoc'h eus d'e grouiñ ?

en: Disable connection to session manager
br: Lazhañ kennask ouzh ardoer an estez

en: Display path
br: Diskouez an treug

en: Display size
br: Diskouez ar vent

en: Display the File Roller Manual
br: Diskouez dornlevr File Roller

en: Display time
br: Diskouez an amzer

en: Display type
br: Diskouez ar rizh

en: Do not overwrite newer files
br: Ne flastrañ ket ar restroù nevesoc'h

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
br: C'hoant hoc'h eus da ouzhpennañ ar restr-mañ e-barzh an diell vremanel pe zigeriñ anezhi evel unan nevez ?

en: Do you want to create a new archive with these files?
br: C'hoant hoc'h eus da grouiñ un diell nevez gant ar restroù-se ?

en: E_xclude files:
br: Lakaat _er-maez ar restroù :

en: Editors
br: Embannerien

en: Encrypt the archive header
br: Enrinegañ talbenn an diell

en: Enter a password for "%s"
br: Roit ur ger-tremen evit "%s"

en: Extract
br: Eztennañ

en: Extract Here
br: Eztennañ amañ

en: Extract To...
br: Eztennañ da...

en: Extract archive
br: Eztennañ an diell

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
br: Eztennañ dielloù e-barzh un teuliad arvoned ha mont kuit eus ar goulev

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
br: Eztennañ an dielloù e-barzh an teuliad erspizet ha kuitaat ar goulev

en: Extract files from the archive
br: Eztennañ restroù diwar an diell

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
br: Eztennañ endalc'hadoù an dielloù e-barzh an teuliad-mañ ha mont kuit eus ar goulev

en: Extract the selected archive
br: Eztennañ an diell diuzet

en: Extract the selected archive to the current position
br: Eztennañ an dielloù diuzet d'al lec'hiadur oberiat

en: Extracting "%s"
br: Oc'h eztennañ "%s"

en: Extracting the files from "%s"
br: Oc'h eztennañ ar restroù diouzh "%s"

en: Extraction completed successfully
br: Eztennañ echuet gant berzh

en: Extraction not performed
br: N'eo ket bet eztennet

en: FILE
br: RESTR

en: FOLDER
br: TEULIAD

[ctx: File]
en: Location
br: Lec'hiadur

[ctx: File]
en: Modified
br: Kemmet

[ctx: File]
en: Name
br: Anv

[ctx: File]
en: Name:
br: Anv :

[ctx: File]
en: Size
br: Ment

[ctx: File]
en: Type
br: Rizh

en: File System
br: Reizhiad restroù

en: File is not a valid .desktop file
br: N'eo ket ur restr mod .desktop talvoudek

en: Find files by name
br: Kavout ar restroù dre anv

en: Find…
br: Klask...

en: Folder
br: Teuliad

en: Folders
br: Teuliadoù

en: Getting the file list
br: O kerc'hat roll ar restroù

en: Go to the home location
br: Mont da lec'hiadur ar gêr

en: Go to the next visited location
br: Mont d'ar chomlec'h gweladennet da-heul

en: Go to the previous visited location
br: Mont d'ar chomlec'h gweladennet kent

en: Go up one level
br: Pignat eus ul live

en: How to sort files
br: Penaos silañ ar restroù

en: Include _files:
br: Ensoc'hañ ar _restroù :

en: Information about the program
br: Keloù diwar-benn ar goulev

en: Last Output
br: Ec'hankad diwezhañ

en: Last modified:
br: Kemm diwezhañ :

en: List Mode
br: Mod roll

en: Load Options
br: Dibarzhioù kargañ

en: Loading "%s"
br: O kargañ "%s"

en: Location
br: Lec'hiadur

en: Location:
br: Lec'hiadur :

en: MB
br: Me

en: Moving the files from "%s" to "%s"
br: Dilec'hiañ ar restroù diouzh "%s" da "%s"

en: Name column width
br: Ledander ar bannoù anv

en: New Archive
br: Diell nevez

en: New name is void, please type a name.
br: Goullo eo an anv nevez, roit un anv

en: New…
br: Nevez...

en: Not a launchable item
br: N'eo ket un elfenn a c'haller loc'hañ

en: Number of files:
br: Niver a restroù :

en: Open
br: Digeriñ

en: Open _Recent
br: Digeriñ ar _restroù nevez krouet

en: Open a recently used archive
br: Digeriñ un diell nevez-implijet

en: Open archive
br: Digeriñ an diell

en: Open selected files with an application
br: Digeriñ ar restroù diuzet gant an arload

en: Open the selected file
br: Digeriñ ar restr diuzet

en: Open the selected folder
br: Digeriñ an teuliad diuzet

en: Open…
br: Digeriñ ...

en: Operation completed
br: Gwezhiadur echu

en: Other actions
br: Gwezhiadurioù all

en: Pass_word…
br: Ger-_tremen...

en: Password
br: Ger-tremen

en: Password required for "%s"
br: Azgoulennet eo ar ger-tremen evit "%s"

en: Paste Selection
br: Pegañ an diuzad

en: Paste the clipboard
br: Pegañ ar golverad

en: Places
br: Berradennoù

en: Please use a different name.
br: Implijit an anv all mar plij.

en: Please wait…
br: Gortozit marplij...

en: Reading "%s"
br: O lenn "%s"

en: Recompressing archive
br: Oc'h adkoazhañ an diell

en: Reload current archive
br: Adkargañ an diell vremanel

en: Removing "%s"
br: O tilemel "%s"

en: Rename
br: Adenvel

en: Rename the selection
br: Adenvel an diuzad

en: Renaming the files in "%s"
br: Oc'h endevel ar restroù e-barzh "%s"

en: Replace _All
br: Erlec'hiañ an _Holl

en: Replace file "%s"?
br: Flastrañ ar restr "%s" ?

en: Reset Options
br: Adderaouekaat an dibarzhioù

en: S_elect the files you want to update:
br: Diuzit ar restrom a fell deoc'h hizivaat :

en: Save
br: Gwarediñ

en: Save As…
br: Enrollañ evel…

en: Save Options
br: Enrollañ an dibarzhioù

en: Save the current archive with a different name
br: Enrollañ an diell-mañ gant un anv all

en: Saving "%s"
br: Oc'h enrollañ "%s"

en: Select all files
br: Diuzañ an holl restroù

en: Session management options:
br: Dibarzhioù ardeiñ an estez :

en: Show Hidden Files
br: Diskouez ar restroù kuzhet

en: Show archive properties
br: Diskouez perzhioù an diell

en: Show session management options
br: Diskouez dibarzhioù ardeiñ an estez

en: Show version
br: Diskouez an handelv

en: Sort type
br: Rummañ dre rizh

en: Specify a password for this archive
br: Lakaat ur ger-tremen evit an diell-mañ

en: Specify file containing saved configuration
br: Erspizit ar restr gant ar c'hefluniadur enrollet enni

en: Specify session management ID
br: Dibab ID ardoadur an estez

en: Split into _volumes of
br: Rannañ e pezhiennoù

en: Starting %s
br: O loc'hañ %s

en: Stat_usbar
br: Barrenn sta_d

en: Test Result
br: Disoc'h an taol arnod

en: Test whether the archive contains errors
br: Arnodiñ hag eñ ez eus fazioù en diell pe get

en: Testing "%s"
br: Oc'h arnodiñ "%s"

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
br: Arc'had ebet bet staliet evit ar restroù %s.
    Ha fellout a ra deoc'h klask un arc'had a-benn digeriñ ar restr-mañ ?

en: There was an internal error trying to search for applications:
br: Ur fazi diabarzh ez eus bet en ur glask arloadoù :

en: This archive type cannot be modified
br: An diell-mañ n'hall ket bezañ daskemmet

en: Type:
br: Rizh :

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
br: Handelv '%s' restr ar burev n'eo ket bet anavezet

en: Unrecognized launch option: %d
br: Dibarzh loc'hañ dianavezet : %d

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
br: Hizivaat ar restr "%s" en diell "%s"?

en: Update the files in the archive "%s"?
br: Hizivaat ar restroù e-barzh an diell "%s"?

en: Updating the files in "%s"
br: O hizivaat ar restroù e-barzh "%s"

en: View All _Files
br: Gwelout an holl _restroù

en: View as a F_older
br: Gwel_out evel un teuliad

en: View statusbar
br: Skrammañ ar varrenn stadoù

en: View the folders pane
br: Gwelout banell an teuliadoù

en: View the statusbar
br: Gwelout ar varrenn stad

en: Whether to display the folders pane.
br: Mar bez skrammet ar banell teuliadoù.

en: Whether to display the statusbar.
br: Mar bez skrammet ar varrenn stadoù

en: Wrong password.
br: Ger-tremen fall.

en: You can't add an archive to itself.
br: N'hellit ket ouzhpennañ un diell ennañ hec'h-unan.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
br: N'oc'h ket aotreet da grouiñ un diell e-barzh an teuliad-mañ

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
br: N'oc'h ket aotreet da eztennañ dielloù e-barzh an teuliad "%s"

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
br: N'oc'h ket aotreet da lenn restroù o tont eus an teuliad "%s"

en: You don't have the right permissions.
br: N'oc'h ket aotreet.

en: You have to specify an archive name.
br: Ret eo deoc'h reiñ un anv evit an diell.

en: [read only]
br: [lenn hepken]

en: _About Archive Manager
br: Diwar-benn an Ardoer Dielloù

en: _Add
br: _Ouzhpennañ

en: _Add Files…
br: Ouzhpenn_añ restroù...

en: _All files
br: _An holl restroù

en: _Destination folder:
br: Teulia_d arvoned :

en: _Encrypt the file list
br: _Enrinegañ ar roll restroù

en: _Encrypt the file list too
br: _Enrinegañ roll ar restroù ivez

en: _Exclude folders:
br: Lakaat _er-maez an teuliadoù :

en: _Extract
br: _Eztennañ

en: _Extract…
br: _Eztennañ...

en: _Filename:
br: A_nv ar restr :

en: _Files:
br: _Restroù :

en: _Folders
br: _Teuliadoù

en: _Help
br: _Skoazell

en: _Location:
br: _Lec'hiadur :

en: _New Archive
br: Diell _nevez

en: _New file name:
br: Anv an teul _nevez :

en: _New folder name:
br: Anv an teuliad _nevez :

en: _Open With…
br: Di_geriñ gant...

en: _Open the Archive
br: _Digeriñ an diell

en: _Options
br: _Dibarzhioù

en: _Options Name:
br: Anv an dibarzhi_où :

en: _Other Actions
br: Gwezhiaduri_où all

en: _Other Options
br: Dibarzhioù a_ll

en: _Password:
br: _Ger-tremen :

en: _Quit
br: _Kuitaat

en: _Rename
br: _Adenvel

en: _Rename…
br: _Adenvel...

en: _Replace
br: E_rlec'hiañ

en: _Search Command
br: _Klask un arc'had

en: _Select All
br: _Diuziñ pep tra

en: _Selected files
br: _Restroù diuzet

en: _Show the Files
br: Di_skouez ar restroù

en: _Skip
br: _Mont e biou

en: _Test Integrity
br: _Prouadiñ an anterinder

en: _Update
br: Hi_zivaat

en: example: *.o; *.bak
br: skouer : *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
br: skouer : *.txt; *.doc

en: zip;tar;extract;unpack;
br: zip;tar;eztennañ;dispakañ;
