evince - en to bs translation catalogue (338 entries)

en:  (Not one of the Standard 14 Fonts)
bs:  (Ni jedan od slovnih likova Standardni 14)

en:  (One of the Standard 14 Fonts)
bs:  (Jedan od slovnih likova Standardni 14)

en: %.2f × %.2f inch
bs: %.2f × %.2f inča

en: %3d%% remaining to search
bs: Preostalo da pretraži %3d%%

en: %d found on this page | %d found on this page
bs[0]: %d pogodak na ovoj stranici
bs[1]: %d pogotka na ovoj stranici
bs[2]: %d pogodaka na ovoj stranici

en: %d pending job in queue | %d pending jobs in queue
bs[0]: %d zaduženje čeka u zakazanim
bs[1]: %d zaduženja čakaju u zakazanim
bs[2]: %d zaduženja čekaju u zakazanim

en: %s, Landscape (%s)
bs: %s, Položeno (%s)

en: %s, Portrait (%s)
bs: %s, Uspravno (%s)

en: (%d of %d)
bs: (%d od %d)

en: Add
bs: Dodaj

en: Add text annotation
bs: Dodaj pribilješku teksta

en: Adds support for reading DVI documents
bs: Dodaje podršku za čitanje DVI dokumenata

en: Adds support for reading DjVu documents
bs: Dodaje podršku za čitanje DjVu dokumenata

en: Adds support for reading PDF Documents
bs: Dodaje podršku za čitanje PDF dokumenata

en: Adds support for reading PostScript documents
bs: Dodaje podršku za čitanje PostScript dokumenata

en: Adds support for reading TIFF documents
bs: Dodaje podršku za čitanje TIFF dokumenata

en: Adds support for reading XPS documents
bs: Dodaje podršku za čitanje XPS dokumenata

en: Adds support for reading comic books
bs: Dodaje podršku za čitanje stripova

en: All Documents
bs: Svi dokumenti

en: All Files
bs: Sve datoteke

en: All fonts are either standard or embedded.
bs: Svi fontovi su standardni ili ugrađeni.

en: Allow links to change the zoom level.
bs: Dopusti linkovima da promijene nivo uvećanja.

en: Annotation Properties
bs: Svojstva anotacije

en: Annotation Properties…
bs: Svojstva pribilješke…

en: Annotations
bs: Pribilješke

en: Attachments
bs: Prilozi

en: Author:
bs: Autor:

en: Auto Rotate and Center
bs: Sam rotiraj i centriraj

en: Auto_scroll
bs: Pomjeraj _klizač

en: Automatically reload the document
bs: Automatski ponovo učitava dokument

en: Bookmarks
bs: Zabilješke

en: C_ase Sensitive
bs: Z_avisno od veličine slova

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
bs: Ne mogu da nađem nardbu za raspakovanje ove vrste stripa

en: Cancel _print and Close
bs: Prekini štampu i _izađi

en: Circle
bs: Krug

en: Close
bs: Zatvori

en: Close _after Printing
bs: Izađi _nakon štampe

en: Close _without Saving
bs: Zatvori bez _čuvanja

en: Color:
bs: Boja:

en: Comic Books
bs: Stripovi

en: Comment
bs: Komentar

en: Copy _Image
bs: Kopiraj _sliku

en: Could not open the containing folder
bs: Ne mogu da otvorim sadržajni direktorij

en: Could not send current document
bs: Ne mogu da pošaljem tekući dokument

en: Couldn't find appropriate format to save image
bs: Ne mogu da pronađem prigodan format za čuvanje slike

en: Couldn't open attachment “%s”
bs: Nije moguće sačuvati prilog „%s“

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
bs: Nije moguće otvoriti prilog „%s“: %s

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
bs: Nije moguće sačuvati prilog „%s“: %s

en: Created:
bs: Napravljen:

en: Creator:
bs: Tvorac:

en: Cross
bs: Krst

en: DEST
bs: ODREDIŠTE

en: DVI Documents
bs: DVI dokumenti

en: DVI document has incorrect format
bs: DVI dokument ima neispravan oblik

en: Delete the temporary file
bs: Obriši privremenu datoteku

en: DjVu Documents
bs: DjVu dokumenti

en: DjVu document has incorrect format
bs: DjVu dokument ima neispravan oblik

en: Document
bs: Dokument

en: Document License
bs: Licenca dokumenata

en: Document View
bs: Pregled dokumenta

en: Document Viewer
bs: Pregledač dokumenta

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
bs: Dokument sadrži polja obrasca koja su popunjena. Ako ne sačuvate kopiju, promjene će biti trajno izgubljene.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
bs: Dokument sadrži nove ili modifikovane komentare. Ako ne sačuvate kopiju, promjene će biti trajno izgubljen.

en: Document contains no annotations
bs: Dokument ne sadrži pribilješke

en: Document viewer for popular document formats
bs: Preglednik dokumenata za popularne formate dokumenata

en: Don't show this message again
bs: Ne prikazuj više ovu poruku

en: Download document
bs: Preuzmi dokument

en: Downloading document (%d%%)
bs: Preuzimam dokument (%d%%)

en: Embedded
bs: Ugnježden

en: Embedded subset
bs: Ugnježdeni podskup

en: Enable caret navigation?
bs: Omogućiti navigaciju kareta?

en: Encoding
bs: Kodiranje

en: End of presentation. Click to exit.
bs: Kraj prezentacije. Kliknite za izlazak.

en: Enlarge the document
bs: Uvećaj dokument

en: Enter password
bs: Ukucajte lozinku

en: Error %s
bs: Greška %s

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
bs: Greška prilikom pokretanja naredbe „%s“ radi raspakovanja stripa: %s

en: Evince is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
bs: Evince se dijeli u namjeri da će biti koristan, ali BEZ IKAKVE GARANCIJE; čak se ne podrazumijeva da je pogodan za TRŽIŠNO učešće ili da PRIMENJIV ZA NEKU DELATNOST. Za više detalja pročitajte Opštu Javnu Licencu.

en: Evince is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
bs: Evince je slobodan softver; možete ga širiti i/ili mijenjati pod uslovima Gnu-ove Opšte Javne Licence, kako je to objavila Zadužbina Slobodnog Softvera;  bilo pod verzijom 2 licence, ili (po Vašem mišljenju) nekom naknadnom verzijom.
    .

en: FILE
bs: DATOTEKA

en: Failed to create a temporary directory: %s
bs: Ne mogu da napravim privremeni direktorijum: %s

en: Failed to create a temporary file: %s
bs: Ne mogu da napravim privremenu datoteku: %s

en: Failed to load document “%s”
bs: Neuspjelo otvaranje dokumenta „%s“

en: Failed to load remote file.
bs: Ne mogu da učitam udaljenu datoteku.

en: Failed to print document
bs: Nije uspjelo štampanje dokumenta

en: Failed to print page %d: %s
bs: Ne mogu da odštampam stranicu %d: %s

en: Failed to reload document.
bs: Ne mogu da ponovo učitam dokument.

en: Failed to save document “%s”
bs: Snimanje dokumenta nije uspjelo “%s”

en: File corrupted
bs: Datoteka je oštećena

en: File options
bs: Opcije datoteke

en: File type %s (%s) is not supported
bs: Datotečni tip %s (%s) nije podržan

en: Find
bs: Traži

en: Find a word or phrase in the document
bs: Nađi riječ ili izraz u dokumentu

en: Find next occurrence of the search string
bs: Traži sljedeći izraz u nizu za pretraživanje

en: Find options
bs: Opcije pretrage

en: Find previous occurrence of the search string
bs: Traži prethodan izraz u nizu za pretraživanje

en: Finishing…
bs: Završavam…

en: First Page
bs: Prva stranica

en: Fit Pa_ge
bs: Ispuni _stranicu

en: Fit _Width
bs: Uklopi _širinu

en: Fit to Printable Area
bs: Uklopi u oblast za štampu

en: Fonts
bs: Fontovi

en: Forget password _immediately
bs: _Odmah zaboravi lozinku

en: Further Information
bs: Još podataka

en: GNOME Document Previewer
bs: Gnom pregledač dokumenata

en: GNOME Document Viewer
bs: Gnom pregledač dokumenata

en: Gathering font information… %3d%%
bs: Skupljam podatke o fontu... %3d%%

en: General
bs: Opšte

en: Generating preview: page %d of %d
bs: Generišem pregled: strana %d od %d

en: Go to %s on file “%s”
bs: Idi na %s datoteke „%s“

en: Go to file “%s”
bs: Idi na datoteku „%s“

en: Go to first page
bs: Idi na prvu stranu

en: Go to last page
bs: Idi na posljednju stranu

en: Go to next history item
bs: Idite na sljedeću stavku istorijata

en: Go to next page
bs: Idi na sljedeću stranu

en: Go to page
bs: Idi na stranu

en: Go to page %s
bs: Idi na stranu %s

en: Go to previous history item
bs: Idite na prethodnu stavku istorijata

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to the next page
bs: Idi na sljedeću stranicu

en: Go to the previous page
bs: Idi na prethodnu stranicu

en: Help
bs: Pomoć

en: Highlight
bs: Istaknuto

en: Icon:
bs: Ikona:

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
bs: Ukoliko zatvorite prozor, zaduženja koja čekaju neće biti štampana.

en: Index
bs: Popis

en: Initial window state:
bs: Početno stanje prozora:

en: Insert
bs: Ubaci

en: Invalid document
bs: Neispravan dokument

en: Invalid page selection
bs: Neispravan opseg stranica

en: It supports the following document formats: PDF, PS, EPS, XPS, DjVu, TIFF, DVI (with SyncTeX), and Comic Books archives (CBR, CBT, CBZ, CB7).
bs: Podržava sljedeće formate dokumenata: PDF, PS, EPS, XPS, DjVu, TIFF, DVI (preko SyncTeX), i arhive stripova (CBR, CBT, CBZ, CB7).

en: Jump to page:
bs: Skoči do strane:

en: Key
bs: Ključ

en: Keywords:
bs: Ključne riječi:

en: Last Page
bs: Zadnja stranica

en: Launch %s
bs: Pokreni %s

en: Layers
bs: Slojevi

en: List
bs: Lista

en: Loading document from “%s”
bs: Učitavam dokument iz „%s“

en: Loading…
bs: Učitavam…

en: Location:
bs: Mjesto:

en: Make the current document fill the window
bs: Neka tekući dokument popuni prozor

en: Make the current document fill the window width
bs: Neka tekući dokument popuni širinu prozora

en: Markup type:
bs: Vrsta oznake:

en: Modified:
bs: Izmijenjen:

en: NUMBER
bs: BROJ

en: Named destination to display.
bs: Imenovano odredište za prikaz.

en: New Paragraph
bs: Novi paragraf

en: Next Page
bs: Sljedeća stranica

en: No
bs: Ne

en: No files in archive
bs: Nema datoteka u arhivi

en: No images found in archive %s
bs: Nijedna slika nije pronađena u arhivi %s

en: No name
bs: Bez imena

en: None
bs: Ništa

en: Not a comic book MIME type: %s
bs: MIME Tip nije strip %s

en: Not embedded
bs: Nije ugnježden

en: Not found
bs: Nije pronađeno

en: Note
bs: Zabilješka

en: Number of Pages:
bs: Broj stranica:

en: Op_en a Copy
bs: Otvori _kopiju

en: Opaque
bs: Neprozirno

en: Open
bs: Otvori

en: Open Containing _Folder
bs: Otvori sadr_žajni direktorij

en: Open Document
bs: Otvori Dokument

en: Open an existing document
bs: Otvori postojeći dokument

en: Open in New _Window
bs: Otvori novi _prozor

en: Optimized:
bs: Optimizirao:

en: Override document restrictions
bs: Prevaziđi ograničenja dokumenta

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
bs: Prevaziđi ograničenja koja dokument ugrađeno sadrži, kao npr. zabranu umnožavanja ili štampe.

en: PAGE
bs: STRANA

en: PDF Documents
bs: PDF dokumenti

en: P_roperties…
bs: S_vojstva...

en: Page
bs: Stranica

en: Page %d
bs: Stranica %d

en: Page %s
bs: Strana %s

en: Page Handling
bs: Rad sa stranicama

en: Page Scaling:
bs: Razvuci stranicu:

en: Page cache size in MiB
bs: Veličina keša stranica u MiB

en: Paper Size:
bs: Veličina stranice:

en: Paragraph
bs: Paragraf

en: Password Required
bs: Potrebna lozinka

en: Password for document %s
bs: Lozinka za dokument „%s“

en: Password required
bs: Lozinka je obavezna

en: PostScript Documents
bs: Postskript dokumenti

en: Pre_sentation
bs: Pre_zentacija

en: Preparing preview…
bs: Pripremam pregled...

en: Preparing to print…
bs: Pripremam za štampu…

en: Pressing F7 turns the caret navigation on or off. This feature places a moveable cursor in text pages, allowing you to move around and select text with your keyboard. Do you want to enable the caret navigation?
bs: Pritisak na F7 uključuje i isključuje pomjeranje kursora teksta. Ovo postavlja pomjerljiv kursor u tekstualnim stranicama, omogućavajući vam da se krećete i izaberete tekst tastaturom. Želite li uključiti navigaciju kursora teksta?

en: Preview before printing
bs: Pregled prije štampe

en: Previous Page
bs: Prethodna stranica

en: Print
bs: Štampaj

en: Print Preview
bs: Pregled prije štampe

en: Print document
bs: Štampaj dokument

en: Print settings file
bs: Datoteka sa podtavkama štampe

en: Print this document
bs: Odštampaj ovaj dokument

en: Printing job “%s”
bs: Štampam zaduženje „%s“

en: Printing page %d of %d…
bs: Štampam %d. stranicu od %d…

en: Print…
bs: Štampaj…

en: Producer:
bs: Proizvođač:

en: Properties
bs: Osobine

en: Recent Documents
bs: Nedavni dokumenti

en: Reloading document from %s
bs: Iznova učitavam dokument iz %s

en: Remember _forever
bs: _Zapamti trajno

en: Remember password until you _log out
bs: Z_apamti lozinku do odjave

en: Remove
bs: Ukloni

en: Remove Annotation
bs: Ukloni anotacije

en: Requested format is not supported by this printer.
bs: Zahtijevani format nije podržan ovim štampačem-

en: Rotate _Left
bs: Rotiraj _lijevo

en: Rotate _Right
bs: Rotiraj _desno

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
bs: Okreće svaku stranicu štampača, tako da bude ista onoj unutar dokumenta i postavlja stranice dokumenta na sredinu papira za štampu.

en: Run evince as a previewer
bs: Pokreni evince kao pregledač

en: Run evince in fullscreen mode
bs: Pokreni evince preko cijelog ekrana

en: Run evince in presentation mode
bs: Pokreni evince u kao prezentaciju

en: Running in presentation mode
bs: Pokretanje u režimu prezentacije

en: STRING
bs: NISKA

en: Save Attachment
bs: Sačuvaj prilog

en: Save Current Settings as _Default
bs: Snimi trenutne postavke kao po_drazumijevane

en: Save Image
bs: Sačuvaj sliku

en: Save a Copy
bs: Sačuvaj kopiju

en: Save a _Copy
bs: Snimi _Kopiju

en: Save a copy of document “%s” before closing?
bs: Snimi kopiju dokumenta “%s” prije zatvaranja?

en: Saving attachment to %s
bs: Čuvam prilog u %s

en: Saving document to %s
bs: Čuvam dokument u %s

en: Saving image to %s
bs: Čuvam sliku u %s

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
bs: Razvlači stranice dokumenta tako da se uklope u izabranu stranicu štampača. Izaberite jedno od priloženih:
    
    • „Ništa“: Ne razvlači stranice dokumenta.
    
    • „Umanji na oblast za štampu“: Umanjuje stranice dokumenta koje su veće od oblasti za štampu tako da se uklope na papir štampača.
    
    • „Uklopi u oblast za štampu“: Smanjuje ili povećava stranice dokumenta tako da se uklope na papir štampača.

en: Scroll Down
bs: Klizaj prema dolje

en: Scroll Up
bs: Klizaj prema gore

en: Scroll View Down
bs: Klizaj jedan ekran nadolje

en: Scroll View Up
bs: Klizaj jedan ekran nagore

en: Security:
bs: Sigurnost:

en: Select Page
bs: Izaberi stranicu

en: Select _All
bs: Izaberi _sve

en: Select page size using document page size
bs: Odredi veličinu stranice na osnovu dokumenta

en: Send _To…
bs: Šalji _Na…

en: Show a dialog to confirm that the user wants to activate the caret navigation.
bs: Prikaži dijalog za potvrdu da korisnik želi aktivirati navigaciju kareta.

en: Show the entire document
bs: Prikaži čitav dokument

en: Show two pages at once
bs: Prikaži sve stranice odjednom

en: Shrink the document
bs: Umanji dokument

en: Shrink to Printable Area
bs: Umanji na oblast za štampu

en: Side _Pane
bs: Bočna _površ

en: Size:
bs: Veličina:

en: Strike out
bs: Precrtano

en: Style:
bs: Stil:

en: Subject:
bs: Tema:

en: Substituting with
bs: Zamjenjujem sa

en: Supported Image Files
bs: Podržane datoteke slika

en: TIFF Documents
bs: TIFF dokumenti

en: Text
bs: Tekst

en: Text License
bs: Tekst licence

en: The URI of the directory last used to open or save a document
bs: Putanja posljednjeg direktorijuma korišćenog za otvaranje ili čuvanje dokumanta

en: The URI of the directory last used to save a picture
bs: Putanja posljednjeg direktorijuma korišćenog za čuvanje slike

en: The attachment could not be saved.
bs: Prilog nije moguće sačuvati.

en: The command “%s” did not end normally.
bs: Naredba %s nije izašla normalno.

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
bs: Naredba „%s“ nije uspjela da otpakuje strip.

en: The document contains no pages
bs: Dokument ne sadrži stranice

en: The document contains only empty pages
bs: Dokument sadrži samo prazne stranice

en: The document is automatically reloaded on file change.
bs: Dokument biva sam ponovo učitan prilikom izmejne datoteke.

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
bs: Dokument je sastavljen iz nekoliko datoteka. Ne mogu da pristupim jednoj ili više ovih datoteka.

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
bs: Dokument „%s“ je zaključan i neophodna je lozinka prije nego što se može otvoriti.

en: The file could not be saved as “%s”.
bs: Datoteka nije mogla biti sačuvana kao „%s“.

en: The image could not be saved.
bs: Slika nije mogla biti sačuvana.

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
bs: Maksimalna veličina koja se koristi za keširanje iscrtanih stranica. Ograničava maksimalni nivo uvećanja.

en: The page label of the document to display.
bs: Oznaka strane dokumenta za prikaz.

en: The page number of the document to display.
bs: Broj strane dokumenta za prikaz.

en: The selected printer '%s' could not be found
bs: Ne mogu da pronađem štampač „%s“

en: The word or phrase to find in the document
bs: Riječ ili izraz za pretragu po dokumentu

en: There is %d print job active. Wait until print finishes before closing? | There are %d print jobs active. Wait until print finishes before closing?
bs[0]: Ima %d aktivan posao štampe. Da li sačekati završetak štampanja prije zatvaranja?
bs[1]: Ima %d aktivna posla štampe. Da li sačekati završetak štampanja prije zatvaranja?
bs[2]: Ima %d aktivnih poslova štampe. Da li sačekati završetak štampanja prije zatvaranja?

en: There was an error deleting “%s”.
bs: Javila se greška prilikom brisanja „%s“.

en: This document contains non-embedded fonts that are not from the PDF Standard 14 fonts. If the substitute fonts selected by fontconfig are not the same as the fonts used to create the PDF, the rendering may not be correct.
bs: Ovaj dokument sadrži neugrađene fontove koji nisu iz fontova PDF standarda 14. Ako zamjenski fontovi koje izabere podešavač slovnih likova (fontconfig) nisu isti kao slovni likovi koji su korišćeni za stvaranje PDF-a, ispisivanje može biti pogrešno.

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
bs: Ovaj dokument je zaključan i može se pročitati jedino uz unos ispravne lozinke.

en: This is a document viewer for the GNOME desktop.
bs: Ovo je preglednik dokumenata za GNOME stono okruženje

en: This work is in the Public Domain
bs: Ovaj rad je u javnom domenu

en: Thumbnails
bs: Mali prikazi

en: Title:
bs: Naslov:

en: Transparent
bs: Providno

en: Type 1
bs: Varijanta 1

en: Type 1 (CID)
bs: Varijanta 1 (CID)

en: Type 1C
bs: Varijanta 1C

en: Type 1C (CID)
bs: Varijanta 1C (CID)

en: Type 3
bs: Varijanta 3

en: Unable to launch external application.
bs: Ne mogu da pokrenem spoljni program.

en: Unable to open attachment
bs: Nije moguće otvoriti prilog

en: Unable to open document “%s”.
bs: Ne mogu otvoriti dokument “%s”.

en: Unable to open external link
bs: Nije moguće otvoriti spoljnu vezu

en: Underline
bs: Podvučeno

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Unknown MIME Type
bs: Nepoznata MIME vrsta

en: Unknown font type
bs: Nepoznat tip fonta

en: Uploading attachment (%d%%)
bs: Šaljem prilog (%d%%)

en: Uploading document (%d%%)
bs: Šaljem dokument (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
bs: Šaljem sliku (%d%%)

en: Usage terms
bs: Uslovi korišćenja

en: View multi-page documents
bs: Pregledajte višestranične dokumente

en: View options
bs: Opcije pogleda

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
bs: Da li da sačekam dok se ne odštampa zaduženje „%s“?

en: Warning
bs: Upozorenje

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
bs: Postavlja veličinu svake odštampane stranice na veličinu stranice u dokumentu.

en: XPS Documents
bs: XPS dokumentu

en: Yes
bs: Da

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Evince; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
bs: Trebalo bi da primite primjerak GNU Opšte javne licence zajedno sa Evince, ako ne, pišite na Free Softvare Foundation, Inc, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: Your print range selection does not include any pages
bs: Zadati opseg za štampu ne sadrži ni jednu stranicu

en: Zoom _In
bs: U_većaj

en: Zoom _Out
bs: U_manji

en: [FILE…]
bs: [DATOTEKA…]

en: _About
bs: _O programu

en: _Add Bookmark
bs: _Dodaj zabilješku

en: _Automatic
bs: _Automatski

en: _Close
bs: _Zatvori

en: _Continuous
bs: _Neprekidno

en: _Copy
bs: _Kopiraj

en: _Copy Link Address
bs: _Kopiraj adresu linka

en: _Dual
bs: Po _dvije

en: _Enable
bs: _Uključi

en: _Fullscreen
bs: _Cijeli ekran

en: _Go To
bs: _Idi na

en: _Help
bs: _Pomoć

en: _Inverted Colors
bs: Obrni _boje

en: _New Window
bs: _Novi prozor

en: _Next Page
bs: _Sljedeća strana

en: _Odd Pages Left
bs: _Neparne stranice lijevo

en: _Open Attachment
bs: Sa_čuvaj prilog

en: _Open Bookmark
bs: _Otvori zabilješku

en: _Open Link
bs: Otvo_ri vezu

en: _Open…
bs: _Otvori…

en: _Password:
bs: _Lozinka:

en: _Previous Page
bs: _Prethodna strana

en: _Print…
bs: _Štampaj…

en: _Reload
bs: _Ponovo učitaj

en: _Remove Bookmark
bs: _Ukloni zabilješku

en: _Rename Bookmark
bs: _Preimenuj zabilješku

en: _Save Attachment As…
bs: S_ačuvaj prilog kao…

en: _Save Image As…
bs: Sačuvaj sliku _kao…

en: _Save a Copy…
bs: _Sačuvaj kopiju…

en: _Unlock Document
bs: _Otključaj dokument

en: _Whole Words Only
bs: Samo cijele _reči

en: of %d
bs: od %d

en: pdf;ps;postscript;dvi;xps;djvu;tiff;document;presentation;
bs: pdf;ps;postscript;dvi;xps;djvu;tiff;dokument;presentacija;

en: © 1996–2014 The Evince authors
bs: © 1996–2014 Evince autori
