file-roller - en to ckb translation catalogue (218 entries)

en: %d file remaining | %'d files remaining
ckb[0]: %d پەڕگە ماوە
ckb[1]: %'d پەڕگە ماوە

en: %s Properties
ckb: %s تایبەتمەندییەکان

en: A file named “%s” already exists.
    
    %s
ckb: پەڕگە بە ناوی “%s” پێشترهەبووە.
    
    %s

en: A folder named “%s” already exists.
    
    %s
ckb: بوخچە بە ناوی “%s” پێشترهەبووە.
    
    %s

[ctx: Action]
en: Add Files
ckb: زیادکردنی پەڕگەکان

[ctx: Action]
en: Extract
ckb: دەرهێنان

[ctx: Action]
en: Load Options
ckb: هەڵبژاردەکان باربکە

[ctx: Action]
en: Open
ckb: کردنەوە

[ctx: Action]
en: Save Options
ckb: پاشەکەوتکردنی هەڵبژاردنەکانی

en: Actions
ckb: کردارەکان

en: Add
ckb: زیادکردن

en: Add only if _newer
ckb: زیادی بکە ئەگەر _نوێیە

en: Adding the files to “%s”
ckb: زیادکردنی پەڕگە بۆ “%s”

en: Adding “%s”
ckb: زیادکردنی “%s”

en: All archives
ckb: هەموو ئەرشیفەکان

en: All files
ckb: هەموو پەڕگەکان

en: An archive manager for GNOME.
ckb: ڕێکخەری ئەرشیف بۆ گنۆم.

en: An error occurred while adding files to the archive.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی زیادکردنی پەڕگە بۆ ئەرشیف.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی سڕینەوەی پەڕگە لەناو ئەرشیف.

en: An error occurred while extracting files.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی دەرهێنانی پەڕگەکان.

en: An error occurred while loading the archive.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی باکردنی ئەرشیف.

en: An error occurred while renaming the files.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی لە کاتی ناوگۆڕینی ئەرشیف.

en: An error occurred while saving the archive.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی پاشەکەوتکردنی ئەرشیف.

en: An error occurred while testing archive.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی تاقیکردنەوەی ئەرشیف.

en: An error occurred while updating the files.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی نوێکردنەوەی پەڕگەکان.

en: An error occurred.
ckb: هەڵەیەک ڕوویدا.

en: Archive Manager
ckb: ڕێکخەری ئەرشیف

en: Archive Manager (also known as File Roller) is the default GNOME application for opening, creating, and modifying archive and compressed archive files.
ckb: ڕێکخەری ئەرشیف داواناماەی بنەڕەتی گنۆم بۆ کردنەوە، دروستکردن، دەستکاریکردنی پەڕگەی ئەرشیفی پەستێنراو.

en: Archive Manager supports a wide range of different archive files, including:
ckb: ڕێکخەری ئەرشیف پشتگییری چەند جۆرێکی زۆری پەڕگەی ئەرشیفی وەک:

en: Archive not found
ckb: ئەرشیف نەدۆزرایەوە

en: Archive size:
ckb: قەبارەی ئەرشیف:

en: Archive type not supported.
ckb: جۆری ئەرشیف پشتگیرنەکراوە.

en: C_reate
ckb: _دروستی بکە

en: Command exited abnormally.
ckb: فرمانەکە دەرچو بە نائاسایی.

en: Command not found.
ckb: فرمان نەدۆزرایەوە.

en: Compress
ckb: پەستێنەر

en: Compression level
ckb: ئاستی پەستان

en: Compression ratio:
ckb: ڕێژەی پەستاوتن:

en: Content size:
ckb: قەبارەی ناوەڕۆک:

en: Contents
ckb: ناوەڕۆک

en: Copy
ckb: لەبەرگرتنەوە

en: Copying the extracted files to the destination
ckb: لەبەرگرتنەوەی پەڕگە دەرهێنراوەکان بۆ شوێنی مەبەست

en: Copying the files from “%s” to “%s”
ckb: لەبەرگرتنەوەی پەڕگەکان لە “%s” بۆ  “%s”

en: Copying the files to add to “%s”
ckb: لەبەرگرتنەوەی ئەو پەڕگانەی کە دەخرێنە ناو “%s”

en: Copyright © 2001–2014 Free Software Foundation, Inc.
ckb: مافی لەبەرگرتنەوە © 2001–2014 ڕێکخراوی نەرمەکاڵای ئازاد.

en: Could not add the files to the archive
ckb: نەتوانرا پەڕگەکان بخرێتە سەر ئەرشیف

en: Could not create the archive
ckb: نەتوان ئەرشیف درووست بکرێت

en: Could not create the destination folder: %s.
ckb: نەتوانرا بوخچە دروستبکرێت: %s.

en: Could not delete the old archive.
ckb: نەتوانرا ئەرشیفی کۆن بسڕێتەوە.

en: Could not display help
ckb: ناتوانرێت یارمەتی پیشان بدرێت

en: Could not load the location
ckb: نەتوان شوێن باربکرێت

en: Could not open this file type
ckb: نەتوانرا ئەم جۆرە پەڕگەیە بکرێتەوە

en: Could not open “%s”
ckb: ناتوانرێت “%s”  بکرێتەوە

en: Could not perform the operation
ckb: ئەم کارە ناتوانرێت ئەنجام بدرێت

en: Could not rename the file
ckb: نەتوانرا پەڕگە ناوبنرێت

en: Could not rename the folder
ckb: نەتوانرا ئەم بوخچە ناوبنرێت

en: Could not save the archive “%s”
ckb: نەتوانرا ئەرشیف پاشەکەوتبکرێت “%s”

en: Create _Archive
ckb: ئەرشیف_دروستبکە

en: Create _Folder
ckb: بوخچە_دروستبکە

en: Create and modify an archive
ckb: دروستکردن و دەستکاریکردنی ئەرشیف

en: Create destination folder without asking confirmation
ckb: بوخچەی داواکراو درووستبکە بێ داواکردنی دڵنیابوونەوە

en: Creating “%s”
ckb: دروستکردنی “%s”

en: Cu_t
ckb: بڕ_ین

en: Cut
ckb: بڕین

en: Decompressing archive
ckb: نەپەستاندنی ئەرشیف

en: Default volume size
ckb: قەبارەی دەنگی بنەڕەتی

en: Delete
ckb: سڕینەوە

en: Deleting files from archive
ckb: سڕینەوەی پەڕگەکان لە ئەرشیف

en: Deleting the files from “%s”
ckb: سڕینەوەی پەڕگە لە “%s”

en: Dese_lect All
ckb: _لابردنی دیاریکردنی هەموو

en: Display path
ckb: ڕێڕەوی پیشاندان

en: Display size
ckb: قەبارەی پیشاندان

en: Display the type column in the main window.
ckb: جۆرە ستوونەکان لە پەنجەرەی سەرەکی پیشان بدات.

en: Display time
ckb: کاتی پیشاندان

en: Display type
ckb: جۆری پیشاندان

en: Do not overwrite newer files
ckb: پەڕگە نوێیەکان جێگۆڕکێ پێمەکە

en: Do you want to create a new archive with these files?
ckb: دەتەوێت ئەرشیفێکی نوێ دروست بکەی کە ئەم پەڕگانەی تێدا بێت؟

en: E_xclude files:
ckb: جگ_ە لە پەڕگەی:

en: Editors
ckb: دەستکاریکەران

en: Enter a password for “%s”
ckb: وشەی تێپەڕبوون بنووسە بۆ “%s”

en: Extract Here
ckb: لێرە دەریبهێنە

en: Extract To…
ckb: دەرکێشان بۆ...

en: Extract the selected archive
ckb: ئەرشیفی دیاریکراو دەربهێنە

en: Extracting the files from “%s”
ckb: دەرهێنانی پەڕگە لە “%s”

en: Extracting “%s”
ckb: دەرهێنانی “%s”

en: Extraction completed successfully
ckb: دەرهێنان بەسەرکەوتووی تەواو بوو

en: Extraction not performed
ckb: دەرهێنان جێبەجێنەکرا

[ctx: File]
en: Location
ckb: شوێن

[ctx: File]
en: Modified
ckb: دەستکاریکراوە

[ctx: File]
en: Name
ckb: ناو

[ctx: File]
en: Name:
ckb: ناو:

[ctx: File]
en: Size
ckb: قەبارە

[ctx: File]
en: Type
ckb: جۆر

en: File Roller
ckb: ڕێکخەری ئەرشیف

en: Find files by name
ckb: پەڕگە بدۆزرەوە بەهۆی ناو

en: Folder
ckb: بوخچە

en: Folders
ckb: بوخچەکان

en: Getting the file list
ckb: هێنانی لیستەی پەڕگە

en: Go to the home location
ckb: بڕۆ بۆ پەڕەی ماڵەوە

en: Go to the next visited location
ckb: بڕۆ بۆ شوێنی داهاتوو

en: Go to the previous visited location
ckb: بڕۆ بۆ شوێنی پێشوو

en: How to sort files
ckb: چۆنیەتی ڕیزکردنی پەڕگەکان

en: Last Output
ckb: کۆتا دەرخستە

en: Last modified:
ckb: دواگۆڕانكاریی:

en: List Mode
ckb: دۆخی لیستە

en: Loading “%s”
ckb: باکردنی “%s”

en: Location
ckb: شوێن

en: Location:
ckb: شوێن:

en: MB
ckb: مێگابایت

en: Name column width
ckb: پانی ئەستوونی ناو

en: New Archive
ckb: ئەرشیفی نوێ

en: New name is the same as old one, please type other name.
ckb: ناوەکە وەکو ناوە کۆنەکەیە، تکایە ناوێکی تر بنووسە.

en: New name is void, please type a name.
ckb: ناوی نوێ بەتاڵە، تکایە ناوێک بنووسە.

en: Number of files:
ckb: ژمارەی پەڕگەکان:

en: Open, modify and create compressed archive files
ckb: کردنەوە، دەستکاری و دروستکردنی پەڕگەی ئەرشیفی پەستێنراو

en: Operation completed
ckb: کردارە تەواوبوو

en: Pass_word…
ckb: وشەی _تێپەڕبوون...

en: Password required for “%s”
ckb: وشەی تێپەڕبوون پێویستە بۆ “%s”

en: Paste
ckb: لكاندن

en: Paste Selection
ckb: دیاریکراوەکان بلکێنە

en: Please use a different name.
ckb: تکایە ناوێکی جیاواز بنووسە.

en: Please wait…
ckb: تکایە چاوەڕوانبە...

en: Properties
ckb: تایبەتمەندییەکان

en: Reading “%s”
ckb: خوێندنەوەی “%s”

en: Recompressing archive
ckb: دووبارە پەستاندنی ئەرشیف

en: Recreate the folders stored in the archive
ckb: ئەو بوخچانە دروست بکەرەوە کە هەڵگیراون لە ئەرشیف

en: Removing “%s”
ckb: سڕینەوەی “%s”

en: Rename
ckb: ناولێنان

en: Renaming the files in “%s”
ckb: ناولێنانی پەڕگەکان لەناو “%s”

en: Replace _All
ckb: جێگۆڕکردنی_هەموو

en: Replace _Nothing
ckb: جێگۆڕکێی_هیچ

en: Replace file “%s”?
ckb: جێگۆڕکێی پەڕگەی “%s”؟

en: Reset Options
ckb: سفرکردنەوەی ڕێکخستنەکان

en: Save
ckb: پاشەکەوتکردن

en: Save As…
ckb: پاشەکەوتکردن وەک...

en: Save _As…
ckb: پاشەکەوت _وەک...

en: Saving “%s”
ckb: پاشەکەوتکردنی “%s”

en: Set Pass_word…
ckb: وشەی _تێپەڕبوون بنووسە...

en: Show Hidden Files
ckb: پەڕگە شاراوەکان پیشان بدە

en: Show version
ckb: وەشان پیشان بدە

en: Sidebar
ckb: لاتەنیشت

en: Sort type
ckb: جۆری ڕیزکردن

en: Start as a service
ckb: وەک خزمەتگوزاری پێیبکە

en: Test Result
ckb: ئەنجامی تاقیکردنەوە

en: Testing “%s”
ckb: تاقیکردنەوەی “%s”

en: The default size for volumes.
ckb: قەبارەی بنەڕەتی دەنگ.

en: This archive type cannot be modified
ckb: ئەم جۆرە ئەرشیفە دەستکاری ناکرێت

en: Type:
ckb: جۆر:

en: Update Files
ckb: پەڕگەکان نوێبکەرەوە

en: Updating the files in “%s”
ckb: نوێکردنەوەی پەڕگەکانی ناو “%s”

en: View the sidebar
ckb: لاتوڵ ببینە

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
ckb: پەڕگەکان لەسەر چ پێوانەیەک ڕیز بکرێن. بۆی هەیە لەسەر یەکێک لەم سیفاتانەی پەڕگە بتوانرێ پەڕگەکان ڕیز ببن: ناو، قەبارە، جۆر، کات، ڕێڕەو

en: Whether to display the sidebar.
ckb: چ کاتێک لاتوڵ پیشانبدرێت.

[ctx: Window title]
en: Add Files
ckb: زیادکردنی پەڕگەکان

[ctx: Window title]
en: Extract
ckb: دەرهێنان

[ctx: Window title]
en: Extract archive
ckb: ئەرشیف دەربهێنە

[ctx: Window title]
en: Load Options
ckb: هەڵبژاردەکان باربکە

[ctx: Window title]
en: Open
ckb: کردنەوە

[ctx: Window title]
en: Save Options
ckb: پاشەکەوتکردنی هەڵبژاردنەکانی

en: Wrong password.
ckb: وشەی تێپەڕبوون هەڵەیە.

en: You can’t add an archive to itself.
ckb: ناتوانیت ئەرشیف بکەیتە ناو خۆیەوە.

en: You don’t have permission to create an archive in this folder
ckb: دەسەڵاتی پێویستت نیە بۆ دروستکردنی ئەرشیف لەم بوخچەیەدا

en: You don’t have the right permissions.
ckb: تۆ دەسەڵاتی پێویستت نیە.

en: You have to specify an archive name.
ckb: پێویستە ناوی ئەرشیف دیاریبکەیت.

en: _About
ckb: _دەربارە

en: _About Archive Manager
ckb: _دەربارەی ڕێکخەری ئەرشیف

en: _Add
ckb: _زۆرکردن

en: _Add Files…
ckb: _زیادکردنی پەڕگەکان...

en: _All files
ckb: _هەموو پەڕگەکان

en: _Apply
ckb: _جێبەجێکردن

en: _Cancel
ckb: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Close
ckb: _داخستن

en: _Copy
ckb: _لەبەرگرتنەوە

en: _Delete
ckb: _سڕینەوە

en: _Delete Files…
ckb: _سڕینەوەی پەڕگەکان...

en: _Destination folder:
ckb: بوخچه‌ی _مه‌به‌ست:

en: _Edit
ckb: _دەسکاریکردن

en: _Extract
ckb: _دەرهێنان

en: _Extract Files…
ckb: _پەڕگەکان دەربکە...

en: _Extract…
ckb: _دەرهێنان…

en: _File
ckb: _پەڕگە

en: _Filename:
ckb: ناوی پەڕگە:

en: _Files:
ckb: _پەڕگەکان:

en: _Find
ckb: _دۆزینەوە

en: _Help
ckb: _یارمەتی

en: _Location:
ckb: _شوێن:

en: _New Archive…
ckb: _ئەرشیفی نوێ...

en: _New file name:
ckb: _ناوی پەڕگەی نوێ:

en: _New folder name:
ckb: _ناوی بوخچەی نوێ:

en: _OK
ckb: _باشە

en: _Open
ckb: _کردنەوە

en: _Open With…
ckb: _بیکەرەوە بەهۆی…

en: _Open the Archive
ckb: _ئەرشیف بکەرەوە

en: _Open…
ckb: _بیکەرەوە...

en: _Options
ckb: _هەڵبژاردەکان

en: _Options Name:
ckb: _ناوی هەڵبژاردنەکان:

en: _Other Options
ckb: _هەڵبژاردەی تر

en: _Password:
ckb: _وشەی تێپەڕبوون

en: _Paste
ckb: _لكاندن

en: _Rename
ckb: _ناوگۆڕین

en: _Rename…
ckb: _ناولێنانەوە...

en: _Replace
ckb: _جێگرتنەوە

en: _Save
ckb: _پاشەکەوتکردن

en: _Search Command
ckb: _فرمانی گەڕان

en: _Select All
ckb: _دیاری کردنی هەموو

en: _Selected files
ckb: _پەڕگە دیاریکراوەکان

en: _Show the Files
ckb: _پەڕگەکان پیشانبدە

en: _Skip
ckb: _پەڕاندن

en: _Update
ckb: _نوێکردنەوە

en: _View
ckb: _بینین

en: bzip archives (.tar.bz, .tbz)
ckb: ئەرشیفی bzip  (.tar.bz, .tbz)

en: example: *.o; *.bak
ckb: نموونە: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
ckb: نموونە: *.txt; *.doc

en: gzip archives (.tar.gz, .tgz)
ckb: ئەرشیفی gzip  (.tar.gz, .tgz)

en: xz archives (.tar.xz)
ckb: ئەرشیفی xz (.tar.xz)

en: zip archives (.zip)
ckb: ئەرشیفی  (.zip)zip

en: — Create and modify an archive
ckb: --- دروستکردن و دەستکاریکردنی ئەرشیف

en: “%s” created successfully
ckb: “%s” بەسەرکەوتووی درووستکرا
