brasero - en to cs translation catalogue (935 entries)

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
cs: Zásuvný modul GStreamer „%s“ nelze nalézt

en: "%s" cannot be added to the selection.
cs: „%s“ nelze přidat do výběru.

en: "%s" cannot be found.
cs: „%s“ nelze nalézt.

en: "%s" cannot be read
cs: „%s“ nelze přečíst

en: "%s" cannot be unlocked
cs: „%s“ nelze odemknout

en: "%s" cannot write.
cs: „%s“ nemůže zapisovat.

en: "%s" could not be found
cs: „%s“ nelze nalézt

en: "%s" could not be found in the path
cs: „%s“ nelze nalézt v cestě

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
cs: „%s“ nelze obsloužit pomocí GStreamer.

en: "%s" could not be opened (%s)
cs: „%s“ nelze otevřít (%s)

en: "%s" could not be opened.
cs: „%s“ nelze otevřít.

en: "%s" did not behave properly
cs: „%s“ nefunguje správně

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
cs: „%s“ není vhodný typ pro videoprojekty.

en: "%s" is a recursive symbolic link.
cs: „%s“ je rekurzivní symbolický odkaz.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
cs: „%s“ je symbolický odkaz směřující k jinému programu

en: "%s" is busy.
cs: „%s“ je zaneprázdněna.

en: "%s" is not a valid URI
cs: „%s“ není platná adresa URI

en: "%s" is not suitable for audio or video media
cs: „%s“ není vhodný pro média s hudbou nebo videem

en: "%s" was removed from the file system.
cs: „%s“ byl odstraněn ze systému souborů.

en: "%s": %s
cs: „%s“: %s

en: "%s": loading
cs: „%s“: načítá se

en: "%s": unknown disc image type
cs: „%s“: neznámý typ obrazu disku

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
cs[0]: Lze přidat %d soubor (%s)
cs[1]: Lze přidat %d vybrané soubory (%s)
cs[2]: Lze přidat %d vybraných souborů (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
cs[0]: %d soubor je podporován (%s)
cs[1]: %d soubory jsou podporovány (%s)
cs[2]: %d souborů je podporováno (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
cs[0]: Vybrán %d soubor (%s)
cs[1]: Vybrány %d soubory (%s)
cs[2]: Vybráno %d souborů (%s)

en: %d item | %d items
cs[0]: %d položka
cs[1]: %d položky
cs[2]: %d položek

en: %d song | %d songs
cs[0]: %d skladba
cs[1]: %d skladby
cs[2]: %d skladeb

en: %i MiB of %i MiB
cs: %i MiB z %i MiB

en: %i × %i pixels
cs: %i × %i pixelů

en: %s (%i%% Done)
cs: %s (%i%% hotovo)

en: %s (GStreamer plugin)
cs: %s (zásuvný modul GStreamer)

en: %s (application)
cs: %s (aplikace)

en: %s (library)
cs: %s (knihovna)

en: %s element could not be created
cs: Nelze vytvořit prvek %s

en: %s in %s
cs: %s v %s

en: %s: "%s"
cs: %s: „%s“

en: %s: %s free
cs: %s: %s volného místa

en: %s: %s of free space
cs: %s: %s volného místa

en: %s: empty
cs: %s: prázdné

en: %s: not enough free space
cs: %s: nedostatek volného místa

en: (S)VCD successfully burned
cs: (S)VCD bylo úspěšně vypáleno

en: (loading…)
cs: (načítá se…)

en: <Keep current values>
cs: <Ponechat stávající hodnoty>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
cs: Test integrity dat začne, jakmile bude vložen disk.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
cs: Soubor nelze vytvořit v místě určeném pro dočasné soubory

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
cs: Soubor s tímto názvem již v této složce existuje. Nahrazením přepíšete jeho obsah na vypalovaném disku.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
cs: Až se vložený disk zkopíruje, bude potřeba nový zapisovatelný disk.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
cs: Aplikace na vypalování CD/DVD pro pracovní prostředí GNOME

en: A_ctivate
cs: A_ktivovat

en: About
cs: O aplikaci

en: Ac_tivate All
cs: Ak_tivovat vše

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
cs: Aktivovat rychlé mazání oproti delšímu důkladnému mazání

en: Add a 2 second pause after the track
cs: Přidat dvousekundovou pauzu za stopu

en: Add a splitting point
cs: Přidat bod rozdělení

en: Add files to the project
cs: Přidat soubory do projektu

en: Add the files stored in the clipboard
cs: Přidat soubory ze schránky

en: Additional song information
cs: Dodatečné informace o skladbě

en: Al_ways Add Such File
cs: _Vždy přidat takový soubor

en: Al_ways Replace
cs: _Vždy nahradit

en: Align left
cs: Zarovnat vlevo

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: All files
cs: Všechny soubory

en: All files need to be analysed to complete this operation.
cs: Aby mohla být tato operace dokončena, musí být analyzovány všechny soubory.

en: All required applications and libraries are not installed.
cs: Nejsou nainstalovány všechny požadované aplikace a knihovny.

en: Allow DAO use
cs: Povolit použití DAO

en: Allow to add more data to the disc later
cs: Umožní přidat další data na disk později

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
cs: Umožňuje vypálit soubory přidané v Nautilu do „Složky Tvůrce CD a DVD“

en: Allows files not stored locally to be burned
cs: Umožňuje vypálit soubory, které nejsou uloženy místně

en: Always K_eep
cs: Vždy pon_echat

en: An error occurred while detecting silences.
cs: Při zjišťování tichých míst nastala chyba.

en: An error occurred while writing to disc
cs: Při zápisu na disk nastala chyba

en: An image could not be created
cs: Nelze vytvořit obraz

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
cs: Na pevném disku byl vytvořen obraz disku.
    Vypalování začne, jakmile bude vložen zapisovatelný disk.

en: An internal error occurred
cs: Nastala vnitřní chyba

en: An internal error occurred (%s)
cs: Nastala vnitřní chyba (%s)

en: An unknown error occurred
cs: Nastala neznámá chyba

en: An unknown error occurred.
cs: Nastala neznámá chyba.

en: Analysing "%s"
cs: Analyzuje se „%s“

en: Analysing audio files
cs: Analyzují se hudební soubory

en: Analysing files
cs: Analyzují se soubory

en: Analysing track %02i
cs: Analyzuje se stopa %02i

en: Analysing video files
cs: Analyzují se videosoubory

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
cs: Jakmile vložíte nový zapisovatelný disk, spustí se vypalování další kopie. Pokud nechcete vypálit další kopii, klikněte na „Zrušit“.

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
cs: Přidávání hudebních stop na CD není doporučeno.

en: Artist
cs: Umělec

en: Artist:
cs: Umělec:

en: Aspect ratio:
cs: Poměr stran:

en: Audi_o project
cs: _Hudební projekt

en: Audio %s in %s
cs: Hudební %s v %s

en: Audio CD successfully burned
cs: Hudební CD bylo úspěšně vypáleno

en: Audio and data %s in %s
cs: Hudební a datové %s v %s

en: Audio and data disc (%s)
cs: Hudební a datový disk (%s)

en: Audio disc (%s)
cs: Hudební disk (%s)

en: Audio files
cs: Hudební soubory

en: Autodetect
cs: Automaticky detekovat

en: Average drive speed:
cs: Průměrná rychlost jednotky:

en: BACK COVER
cs: ZADNÍ PŘEBAL

en: Bac_kground Properties
cs: Vlastnosti _pozadí

en: Background Properties
cs: Vlastnosti pozadí

en: Background properties
cs: Vlastnosti pozadí

en: Bad argument
cs: Špatný argument

en: Blank %s in %s
cs: Prázdné %s v %s

en: Blank _Again
cs: Znovu sm_azat

en: Blank a disc
cs: Smazat disk

en: Blank disc (%s)
cs: Smazaný disk (%s)

en: Blank this CD or DVD
cs: Smazat toto CD nebo DVD

en: Blanking
cs: Provádí se mazání

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
cs: Maže a formátuje přepisovatelné DVD a BD

en: Blu-ray disc
cs: Disk Blu-ray

en: Bold
cs: Tučné

en: Brasero Disc Burner
cs: Vypalovací software Brasero

en: Brasero Homepage
cs: Domovská stránka aplikace Brasero

en: Brasero Plugins
cs: Zásuvné moduly pro Brasero

en: Brasero can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
cs: Brasero umí vytvářet, kopírovat a vypalovat datové a zvukové CD/DVD. Plně podporuje rozšíření CD-TEXT, multisession a joliet. Když chcete vypálit soubory, stačí je prostě přetáhnout z místní aplikace nebo vzdáleného sdíleného úložiště na disk.

en: Brasero is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
cs: Brasero je aplikace pro pracovní prostředí GNOME sloužící k vypalování CD/DVD. Je nevržena tak, aby byla co nejjednodušší a má některé jedinečné funkce, díky nimž mohou uživatelé své disky vytvářet snadno a rychle.

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
cs: Brasero je šířen v naději, že bude užitečný, avšak BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti hledejte v GNU General Public License.

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
cs: Brasero je svobodný software; můžete jej šířit anebo upravovat podle ustanovení GNU General Public License vydané Free Software Foundation; buď verze 2 této licence nebo (dle vlastního uvážení) kterékoliv pozdější verze.

en: Brasero media burning library
cs: Knihovna Brasero pro vypalování médií

en: Brasero notification
cs: Oznámení aplikace Brasero

en: Brasero optical media library
cs: Knihovna optických médií Brasero

en: Brasero project file
cs: Soubor projektu Brasero

en: Brasero utilities library
cs: Knihovna nástrojů Brasero

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
cs: Brasero bude simulovat vypalování a pokud bude úspěšné, zahájí po 10 sekundách skutečné vypalování

en: Brasero — %s (Audio Disc)
cs: Brasero — %s (hudební disk)

en: Brasero — %s (Data Disc)
cs: Brasero — %s (datový disk)

en: Brasero — %s (Video Disc)
cs: Brasero — %s (videodisk)

en: Brasero — Disc Copy
cs: Brasero — Kopírování disku

en: Brasero — New Audio Disc Project
cs: Brasero — Nový hudební projekt

en: Brasero — New Data Disc Project
cs: Brasero — Nový datový projekt

en: Brasero — New Image File
cs: Brasero — Nový soubor s obrazem

en: Brasero — New Video Disc Project
cs: Brasero — Nový videoprojekt

en: Broken symbolic link
cs: Poškozený symbolický odkaz

en: Browse the file system
cs: Procházet systém souborů

en: Burn _Contents…
cs: Vypálit _obsah…

en: Burn _Now
cs: Vypálit h_ned

en: Burn _Several Copies
cs: Vypálit _několik kopií

en: Burn _image
cs: Vypálit _obraz

en: Burn an Image File
cs: Vypálit soubor s obrazem

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
cs: Vypálit existující obraz CD/DVD na disk

en: Burn as _Data
cs: Vypálit jako _data

en: Burn as _File
cs: Vypálit jako _soubor

en: Burn as _Image
cs: Vypálit jako _obraz

en: Burn beyond the disc's reported capacity
cs: Vypálit nad uváděnou kapacitu disku

en: Burn the contents of the burn:// URI
cs: Vypálit obsah složky burn://

en: Burn the disc
cs: Vypálit disk

en: Burn the image directly _without saving it to disc
cs: Vypálit obraz ihned _bez uložení na disk

en: Burn the selection of files across several media
cs: Vypálit výběr souborů na několik médií

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
cs: Vypálit specifikovaný projekt a odstranit jej.
    Tato volba je užitečná hlavně při integraci s jinými aplikacemi.

en: Burning (S)VCD
cs: Vypaluje se (S)VCD

en: Burning CD
cs: Vypalování CD

en: Burning CD/DVD
cs: Vypaluje se CD/DVD

en: Burning DVD
cs: Vypalování DVD

en: Burning Disc
cs: Vypalování disku

en: Burning audio CD
cs: Vypaluje se hudební CD

en: Burning data CD
cs: Vypaluje se datové CD

en: Burning data DVD
cs: Vypaluje se datové DVD

en: Burning data disc
cs: Vypaluje se datový disk

en: Burning flags to be used
cs: Příznaky vypalování, které mají být použity

en: Burning image to CD
cs: Vypaluje se obraz na CD

en: Burning image to DVD
cs: Vypaluje se obraz na DVD

en: Burning image to disc
cs: Vypaluje se obraz na disk

en: Burning speed
cs: Rychlost vypalování

en: Burning video DVD
cs: Vypaluje se video DVD

en: Burning video disc
cs: Vypaluje se videodisk

en: Burns and blanks DVDs and BDs
cs: Vypaluje a maže DVD a BD

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
cs: Vypaluje, maže a formátuje CD a DVD

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
cs: Vypaluje, maže a formátuje CD, DVD a BD

en: CD successfully copied
cs: CD bylo úspěšně zkopírováno

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
cs: Hudební disky CD-RW nepůjdou možná správně přehrát ve starších přehrávačích CD a CD-TEXT nebude zapsán.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
cs: Hudební disky CD-RW nepůjdou možná správně přehrát ve starších přehrávačích CD.

en: CD/DVD Creator
cs: Tvůrce CD a DVD

en: CD/DVD Creator Folder
cs: Složka Tvůrce CD a DVD

en: C_onfigure
cs: _Nastavit

en: C_ontinue
cs: _Pokračovat

en: C_ontinue Burning
cs: P_okračovat ve vypalování

en: Cancel loading current project
cs: Zrušit načítání aktuálního projektu

en: Cdrdao image
cs: Obraz Cdrdao

en: Center
cs: Vystředěný

en: Centered
cs: Vystředěný

en: Change _Extension
cs: Změnit _příponu

en: Check _Again
cs: Znovu zkontrolov_at

en: Check data integrity of disc
cs: Zkontrolovat integritu dat na disku

en: Check the data integrity on this CD or DVD
cs: Zkontrolovat integritu dat na tomto CD nebo DVD

en: Checking file integrity
cs: Kontroluje se integrita souboru

en: Checks disc integrity after it is burnt
cs: Kontroluje integritu dat na disku po jeho vypálení

en: Checks file integrities on a disc
cs: Kontroluje integritu souborů na disku

en: Choose an image
cs: Vyberte obrázek

en: Choose plugins for Brasero
cs: Vybrat zásuvné moduly pro Brasero

en: Cl_ose Without Saving
cs: _Zavřít bez uložení

en: Clear the slices preview
cs: Smazat náhledy částí

en: Click here to burn all songs as regular tracks
cs: Klikněte zde pro vypálení všech skladeb jako normálních stop

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
cs: Klikněte zde pro vypálení všech vhodných skladeb jako stop DTS

en: Click here to import its contents
cs: Klikněte zde pro importování jeho obsahu

en: Click here to select a disc _image
cs: Klikněte zde pro výběr _obrazu disku

en: Click to close the side pane
cs: Klikněte pro zavření postranního panelu

en: Composer:
cs: Skladatel:

en: Configure recording options
cs: Nastavit volby vypalování

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
cs: Obsahuje úplnou cestu ke složce, ve kterém byly naposledy hledány obrazy disku k vypálení

en: Contains the list of additional plugins Brasero will use to burn discs. If set to NULL, Brasero will load them all.
cs: Obsahuje seznam doplňkových zásuvných modulů, které Brasero použije k vypalování disků. Je-li nastaveno na NULL, načte je Brasero všechny.

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
cs: Obsahuje název oblíbeného nainstalovaného nástroje vypalovacího systému. Bude-li to možné, bude použit.

en: Contains the path to the directory where brasero should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
cs: Obsahuje cestu ke složce, kam by měl Brasero ukládat dočasné soubory. Pokud je tato hodnota prázdná, bude použit výchozí složka nastavená pro glib.

en: Continue with the current modified project
cs: Pokračovat v aktuálně upraveném projektu

en: Converting toc file
cs: Převádí se soubor TOC

en: Converting video file to MPEG2
cs: Videosoubor se převádí na MPEG2

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
cs: Převádí jakýkoliv soubor se skladbou na formát vhodný pro hudební CD

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
cs: Převádí jakýkoliv videosoubor na formát vhodný pro video DVD

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
cs: Kopíruje video DVD šifrovaná pomocí CSS do obrazu disku

en: Copies any disc to a disc image
cs: Kopíruje jakýkoli disk do obrazu disku

en: Copies, burns and blanks CDs
cs: Kopíruje, vypaluje a maže CD

en: Copy #%i has been burned successfully.
cs: Kopie #%i byla úspěšně vypálena.

en: Copy CD/DVD
cs: Kopírování CD/DVD

en: Copy Disc
cs: Kopírovat disk

en: Copy _Disc…
cs: _Kopírovat disk…

en: Copy a Disc
cs: Kopírovat disk

en: Copy a disc
cs: Kopírovat disk

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
cs: Kopíruje stopy z hudebního CD se všemi přiřazenými informacemi

en: Copying CD
cs: Kopírování CD

en: Copying DVD
cs: Kopírování DVD

en: Copying Disc
cs: Kopírování disku

en: Copying audio track
cs: Kopíruje se hudební stopa

en: Copying audio track %02d
cs: Kopíruje se hudební stopa %02d

en: Copying checksum file
cs: Kopíruje se soubor s kontrolním součtem

en: Copying data DVD
cs: Kopíruje se datové DVD

en: Copying data track
cs: Kopíruje se datová stopa

en: Copying disc
cs: Kopíruje se disk

en: Copying file
cs: Kopíruje se soubor

en: Copying files locally
cs: Kopírují se soubory místně

en: Copying video DVD
cs: Kopíruje se video DVD

en: Corrupted Files
cs: Poškozené soubory

en: Cover Editor
cs: Editor přebalů

en: Cover to use
cs: Přebal, který se má použít

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
cs: Vytvořit kopii CD/DVD 1:1

en: Create CDs and DVDs
cs: Vytvořit CD a DVD

en: Create Co_ver
cs: _Vytvořit přebal

en: Create _DTS Tracks
cs: Vytvořit stopy _DTS

en: Create _Image
cs: Vytvořit _obraz

en: Create _Regular Tracks
cs: Vytvořit _normální stopy

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
cs: Vytvoří kopii hudebního nebo datového CD/DVD 1:1 na pevný disk nebo CD/DVD

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
cs: Vytvoří CD/DVD, které obsahuje jakákoli data určená pro čtení v počítači

en: Create a VCD
cs: Vytvořit VCD

en: Create a Video Project
cs: Vytvořit projekt s videem

en: Create a copy of this CD or DVD
cs: Vytvořit kopii tohoto CD nebo DVD

en: Create a data CD/DVD
cs: Vytvořit datové CD/DVD

en: Create a new empty folder
cs: Vytvořit novou prázdnou složku

en: Create a new project
cs: Vytvořit nový projekt

en: Create a new project:
cs: Vytvořit nový projekt:

en: Create a traditional audio CD
cs: Vytvořit tradiční hudební CD

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
cs: Vytvoří tradiční hudební CD, které lze přehrávat v CD přehrávačích a počítači

en: Create a video DVD or an SVCD
cs: Vytvořit video DVD nebo SVCD

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
cs: Vytvoří video DVD nebo SVCD, které lze přehrávat ve stolních přehrávačích DVD

en: Create an Audio Project
cs: Vytvořit zvukový projekt

en: Create an SVCD
cs: Vytvořit SVCD

en: Create an image file instead of burning
cs: Vytvořit soubor s obrazem namísto vypalování

en: Create and copy CDs and DVDs
cs: Vytvářejte a kopírujte CD a DVD

en: Creates disc images from a file selection
cs: Vytváří obrazy disků z výběru souborů

en: Creates disc images suitable for SVCDs
cs: Vytváří obrazy disku vhodné pro SVCD

en: Creates disc images suitable for video DVDs
cs: Vytváří obrazy disku vhodné pro video DVD

en: Creating Image
cs: Vytváření obrazu

en: Creating checksum
cs: Vytváří se kontrolní součet

en: Creating checksum for image files
cs: Vytváří se kontrolní součet souboru s obrazem

en: Creating file layout
cs: Vytváří se uspořádání souboru

en: Creating image
cs: Vytváří se obraz

en: Creating image checksum
cs: Vytváří se kontrolní součet obrazu

en: Cue image
cs: Obraz Cue

en: DEVICE PATH
cs: CESTA K ZAŘÍZENÍ

en: DVD successfully copied
cs: DVD bylo úspěšně zkopírováno

en: DVD+R dual layer
cs: dvouvrstvé DVD+R

en: DVD+RW dual layer
cs: dvouvrstvé DVD+RW

en: DVD-R dual layer
cs: dvouvrstvé DVD-R

en: D_ata project
cs: _Datový projekt

en: Data %s in %s
cs: Datové %s v %s

en: Data CD successfully burned
cs: Datové CD bylo úspěšně vypáleno

en: Data DVD successfully burned
cs: Datové DVD bylo úspěšně vypáleno

en: Data could not be read (%s)
cs: Data nelze číst (%s)

en: Data could not be written (%s)
cs: Data nelze zapsat (%s)

en: Data disc (%s)
cs: Datový disk (%s)

en: Delete every occurrence of
cs: Smazat každý výskyt

en: Delete text
cs: Smazat text

en: Description
cs: Popis

en: Design and print covers for CDs
cs: Návrh a tisk přebalů pro CD

en: Directories cannot be added to video or audio discs
cs: Složky nelze přidat na hudební nebo videodisky

en: Directory could not be created (%s)
cs: Nelze vytvořit složku (%s)

en: Directory to use for temporary files
cs: Složka použitá pro dočasné soubory

en: Disc Blanking
cs: Mazání disku

en: Disc Burner
cs: Aplikace na vypalování disků

en: Disc Burner and Copier
cs: Aplikace na vypalování a kopírování disků

en: Disc Burning Setup
cs: Nastavení vypalování disku

en: Disc Checking
cs: Kontrola disku

en: Disc Name:
cs: Název disku:

en: Disc _copy
cs: _Kopírovat disk

en: Disc file
cs: Soubor disku

en: Disc image type:
cs: Typ obrazu disku:

en: Discard the current modified project
cs: Zahodit aktuálně upravený projekt

en: Discard the current modified project ?
cs: Zahodit aktuální upravený projekt?

en: Display debug statements on stdout for Brasero burn library
cs: Na standardním výstupu zobrazit ladicí informace pro knihovnu Brasero-burn

en: Display debug statements on stdout for Brasero media library
cs: Na standardním výstupu zobrazit ladicí informace pro knihovnu Brasero-media

en: Display debug statements on stdout for Brasero utilities library
cs: Na standardním výstupu zobrazit ladicí informace pro knihovnu Brasero-utils

en: Display help
cs: Zobrazit nápovědu

en: Display options for Brasero media library
cs: Zobrazit přepínače knihovny Brasero-media

en: Display options for Brasero-burn library
cs: Zobrazit přepínače knihovny Brasero-burn

en: Display options for Brasero-utils library
cs: Zobrazit přepínače knihovny Brasero-utils

en: Display playlists and their contents
cs: Zobrazit seznamy skladeb a jejich obsah

en: Display the projects recently opened
cs: Zobrazit nedávno otevřené projekty

en: Display video, audio and image preview
cs: Zobrazit náhled video a hudebních souborů a obrázků

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
cs: Opravdu chcete přidat „%s“ do výběru a použít třetí verzi standardu ISO9660 k jeho podpoře?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
cs: Opravdu chcete přidat „%s“ do výběru?

en: Do you really want to blank the current disc?
cs: Opravdu chcete smazat aktuální disk?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
cs: Opravdu chcete pokračovat s automatickým rozdělováním?

en: Do you really want to choose this location?
cs: Opravdu chcete zvolit toto umístění?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
cs: Opravdu chcete vytvořit nový projekt a zahodit aktuální?

en: Do you really want to empty the current project?
cs: Opravdu chcete vyprázdnit aktuální projekt?

en: Do you really want to empty the slices preview?
cs: Opravdu chcete vyprázdnit náhledy částí?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
cs: Opravdu chcete ponechat stávající příponu v názvu obrazu disku?

en: Do you really want to quit?
cs: Opravdu chcete ukončit?

en: Do you really want to split the track?
cs: Opravdu chcete rozdělit stopu?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
cs: Přejete si přidat „%s“, což je videosoubor?

en: Do you want to continue anyway?
cs: Přejete si přesto pokračovat?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
cs: Přejete si pokračovat s vypnutou volbou Plná kompatibilita s Windows?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
cs: Přejete si vytvořit disk z obsahu obrazu nebo disk obsahující soubor s obrazem?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
cs: Přejete si vytvořit hudební CD se stopami DTS?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
cs: Přejete si výběr souborů zahodit nebo jej přidat do nového projektu?

en: Do you want to import the session from "%s"?
cs: Přejete si importovat sezení z „%s“?

en: Do you want to replace "%s"?
cs: Chcete nahradit „%s“?

en: Do you want to replace the disc and continue?
cs: Chcete tento disk nahradit a pokračovat?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
cs: Přejete si vyhledat hudební soubory uvnitř složky?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
cs: Přejete si vyhledat videosoubory uvnitř složku?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
cs: Přejete si stanovit jiné umístění pro toto sezení, nebo zkusit znovu aktuální umístění?

en: Don't connect to an already-running instance
cs: Nepřipojovat se k již spuštěné instanci

en: Downloading MD5 file
cs: Stahuje se soubor MD5

en: Drag or copy files below to write them to disc
cs: Přetáhněte nebo zkopírujte soubory níže, aby mohly být zapsány na disk

en: E_ject
cs: _Vysunout

en: E_mpty Project
cs: Vyprázd_nit projekt

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
cs: Upravit informace o stopě (začátek, konec, autor atd.)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
cs: Upravit informace o videu (začátek, konec, autor atd.)

en: Eject Disc
cs: Vysunout disk

en: Eject a disc
cs: Vysunout disk

en: Ejecting medium
cs: Vysouvání média

en: Empty
cs: Prázdný

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
cs: Vyprázdnění projektu odstraní všechny doposud přidané soubory. Všechna práce bude ztracena. Žádný z těchto souborů nebude smazán ze svého umístění, jen zde již nebudou uvedeny.

en: Enable file preview
cs: Povolit náhledy souborů

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
cs: Povolit přepínač „--driver generic-mmc-raw“ (viz příručka cdrdao)

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
cs: Povolit přepínač „-immed“ (viz příručka cdrecord)

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
cs: Povolit přepínač „-immed“ (viz příručka wodim)

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
cs: Povolit přepínač „-immed“ při použití cdrecord

en: Enabled
cs: Povolen

en: End
cs: Konec

en: Error parsing playlist "%s".
cs: Chyba analýzy seznamu skladeb „%s“.

en: Error while blanking.
cs: Chyba při mazání.

en: Error while burning.
cs: Chyba při vypalování.

en: Error while getting duration
cs: Chyba při zjišťování doby trvání

en: Error while loading the project
cs: Chyba při načítání projektu

en: Error while loading the project.
cs: Chyba při načítání projektu.

en: Error while padding file (%s)
cs: Chyba při prodlužování souboru (%s)

en: Error while reading video DVD (%s)
cs: Chyba při čtení video DVD (%s)

en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session" command
cs: Chyba při získávání klíče použitého k šifrování. Tento problém můžete vyřešit jedním z následujících postupů: buď v terminálu nastavit správný kód regionu DVD pro váš přehrávač CD/DVD pomocí příkazu „regionset %s“ a nebo spustit příkaz „DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session“

en: Estimated drive speed:
cs: Odhad rychlosti jednotky:

en: Estimated project size: %s
cs: Odhadovaná velikost projektu: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
cs: Odhad zbývajícího času: %02i:%02i:%02i

en: Estimated size: %s
cs: Odhadovaná velikost: %s

en: FRONT COVER
cs: PŘEDNÍ PŘEBAL

en: Favourite burn engine
cs: Oblíbený vypalovací systém

en: File
cs: Soubor

en: File "%s" could not be opened
cs: Soubor „%s“ nelze otevřít

en: File "%s" could not be opened (%s)
cs: Soubor „%s“ nelze otevřít (%s)

en: File Checksum
cs: Kontrolní součet souborů

en: File Downloader
cs: Stahovač souborů

en: File Renaming
cs: Přejmenování souboru

en: Files
cs: Soubory

en: Filter Options
cs: Volby filtrování

en: Filter _broken symbolic links
cs: Filtrovat _poškozené symbolické odkazy

en: Filter _hidden files
cs: Filtrovat _skryté soubory

en: Filtering options
cs: Volby filtrování

en: Finalizing
cs: Dokončování

en: Font family and size
cs: Písmo a velikost

en: Force Brasero to display the project selection page
cs: Přimět Brasero zobrazit stránku s výběrem projektů

en: Format used mostly in Europe
cs: Formát používaný většinou v Evropě

en: Format used mostly on the North American continent
cs: Formát používaný většinou v Severní Americe

en: Formatting disc
cs: Formátování disku

en: Frames (1 second = 75 frames)
cs: Snímky (1 sekunda = 75 snímků)

en: Generates .cue files from audio
cs: Vytváří soubory .cue z hudebních stop

en: Genre
cs: Žánr

en: Getting size
cs: Zjišťuje se velikost

en: Gives the length of the pause that should follow the track
cs: Nastaví délku pauzy za stopou

en: Hashing algorithm to be used:
cs: Hashovací algoritmus, který bude použit:

en: Hidden file
cs: Skrytý soubor

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
cs[0]: Skrýt seznam _filtrovaných souborů (%d soubor)
cs[1]: Skrýt seznam _filtrovaných souborů (%d soubory)
cs[2]: Skrýt seznam _filtrovaných souborů (%d souborů)

en: Horizontal gradient
cs: Vodorovný přechod

en: Hours
cs: Hodiny

en: ISO9660 image
cs: Obraz ISO9660

en: I_mport
cs: I_mportovat

en: I_mport %s
cs: I_mportovat %s

en: I_mport Session
cs: I_mportovat sezení

en: I_nsert a Pause
cs: _Vložit pauzu

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
cs: Pokud vytvoříte nový prázdný projekt, všechny změny budou ztraceny.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
cs: Pokud vytvoříte nový prázdný projekt, výběr souborů bude ztracen.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
cs: Pokud zvolíte její ponechání, programy nemusí být schopny správně rozpoznat typ souboru.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
cs: Pokud neuložíte, změny budou nenávratně ztraceny.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
cs: Pokud ne, nebudou viditelné (nicméně stále čitelné).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
cs: Pokud je importujete, budete schopni je vidět a použít, jakmile bude aktuální výběr souborů vypálen.

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
cs: Pokud stopu rozdělíte, velikost nové stopy bude kratší než 6 sekund a bude tudíž prodloužena.

en: Image Burning Setup
cs: Nastavení vypalování obrazu

en: Image Checksum
cs: Kontrolní součet obrazu

en: Image File
cs: Soubor s obrazem

en: Image of CD successfully created
cs: Obraz CD byl úspěšně vytvořen

en: Image of DVD successfully created
cs: Obraz DVD byl úspěšně vytvořen

en: Image path:
cs: Cesta k obrázku:

en: Image style:
cs: Styl obrázku:

en: Image successfully burned to CD
cs: Obraz byl úspěšně vypálen na CD

en: Image successfully burned to DVD
cs: Obraz byl úspěšně vypálen na DVD

en: Image successfully created
cs: Obraz byl úspěšně vytvořen

en: Image type:
cs: Typ obrazu:

en: Images
cs: Obrázky

en: Import %s
cs: Importovat %s

en: Impossible to link plugin pads
cs: Není možné spojit se se zásuvným modulem na prodlužování skladeb

en: Impossible to retrieve local file path
cs: Není možné získat cestu k místnímu souboru

en: Impossible to retrieve speeds
cs: Není možné získat informace o rychlosti

en: Impossible to split more than one song at a time
cs: Není možné rozdělit více než jednu skladbu najednou

en: Incompatible command line options used.
cs: V příkazovém řádku byly použity nekompatibilní přepínače.

en: Insert
cs: Vložit

en: Insert number sequence at beginning
cs: Vložit počet sekvencí na začátku

en: Insert text
cs: Vložit text

en: Interrupting the process may make disc unusable.
cs: Přerušení procesu může zapříčinit znehodnocení disku.

en: Invalid address
cs: Neplatná adresa

en: Invalid command
cs: Neplatný příkaz

en: Invalid field in command
cs: Neplatné pole v příkazu

en: Invalid parameter in command
cs: Neplatný parametr v příkazu

en: Invalid track mode
cs: Neplatný režim stop

en: It does not appear to be a valid ISO image
cs: Zdá se, že se nejedná o platný obraz ISO

en: It does not exist at the specified location
cs: Neexistuje na určeném místě

en: It does not seem to be a valid Brasero project
cs: Nezdá se být platným projektem Brasero

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
cs: Zdá se, že se nejedná o platný obraz disku nebo soubor CUE.

en: It is a recursive symlink
cs: To je rekurzivní symbolický odkaz

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Key not established
cs: Klíč nebyl stanoven

en: Last _Unsaved Project
cs: Naposledy použitý ne_uložený projekt

en: Last session import failed
cs: Selhal import posledního sezení

en: Leave the disc _open to add other files later
cs: _Neuzavírat disk, aby bylo možno později přidat další soubory

en: Length
cs: Délka

en: Let you choose your new project
cs: Umožní vám vybrat nový projekt

en: Load the last project that was not burned and not saved
cs: Nahrát naposledy použitý projekt, který nebyl vypálen a uložen

en: Location for Image File
cs: Umístění souboru s obrazem

en: Location for Temporary Files
cs: Umístění dočasných souborů

en: Location for _Temporary Files
cs: Umístění _dočasných souborů

en: M_ethod:
cs: M_etoda:

en: Make _More Copies
cs: Vytvořit _více kopií

en: Make _Several Copies
cs: Vytvořit _několik kopií

en: Make sure another application is not using it
cs: Ujistěte se, že jednotku nepoužívá žádná další aplikace

en: Make sure the appropriate codec is installed
cs: Ujistěte se, že máte nainstalován příslušný kodek

en: Maximum speed
cs: Maximální rychlost

en: Medium Icon
cs: Střední ikona

en: Menu
cs: Nabídka

en: Mer_ge
cs: _Sloučit

en: Merge a selected slice with the next selected one
cs: Sloučit označenou část s další označenou

en: Merging data is impossible with this disc
cs: Slučování dat není s tímto diskem možné

en: Method to be used to split the track
cs: Metoda použitá k rozdělení stopy

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
cs: Minimální zaplnění vyrovnávací paměti jednotky (v %%) (viz příručka cdrecord):

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
cs: Minimální zaplnění vyrovnávací paměti jednotky (v %) (viz příručka wodim):

en: Minutes
cs: Minuty

en: Movies
cs: Filmy

en: Native _format
cs: Nativní _formát

en: Ne_ver Add Such File
cs: _Nikdy nepřidat takový soubor

en: New _Audio Project
cs: Nový _hudební projekt

en: New _Data Project
cs: Nový _datový projekt

en: New _Folder
cs: Nová _složka

en: New _Video Project
cs: Nový _videoprojekt

en: New disc in the burner holding the source disc
cs: Nový disk ve vypalovačce obsahující zdrojový disk

en: New folder
cs: Nová složka

en: New folder %i
cs: Nová složka %i

en: No MD5 file was given.
cs: Nebyl specifikován žádný soubor MD5.

en: No burner specified
cs: Nespecifikována žádná vypalovačka

en: No checksum file could be found on the disc
cs: Na disku nelze nalézt žádný soubor s kontrolním součtem

en: No disc available
cs: Žádný disk k dispozici

en: No file
cs: Žádný soubor

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
cs[0]: Nelze přidat žádný soubor (vybrán %i soubor)
cs[1]: Nelze přidat žádný soubor (vybrány %i soubory)
cs[2]: Nelze přidat žádný soubor (vybráno %i souborů)

en: No file filtered
cs: Nebyl filtrován žádný soubor

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
cs[0]: Žádný soubor není podporován (vybrán %i soubor)
cs[1]: Žádný soubor není podporován (vybrány %i soubory)
cs[2]: Žádný soubor není podporován (vybráno %i souborů)

en: No file selected
cs: Nebyl vybrán žádný soubor

en: No format for the temporary image could be found
cs: Nelze nalézt žádný formát pro dočasný obraz

en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
cs: Nelze nalézt žádnou nadřazenou složku ve stromové struktuře na cestě „%s“

en: No path was specified for the image output
cs: Nebyla specifikována žádná cesta pro vytvořený obraz

en: No preview
cs: Žádný náhled

en: No recently used project
cs: Žádné nedávné projekty

en: No silence could be detected
cs: Nelze zjistit žádné tiché místo

en: No source drive specified
cs: Nespecifikována žádná zdrojová jednotka

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
cs: Na disk nebudou zapsány žádné informace o stopě (umělec, název, …).

en: Normalization
cs: Normalizace

en: Normalizing tracks
cs: Normalizují se stopy

en: Not enough space available on the disc
cs: Na disku není dost volného místa

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
cs: Na disku není dost volného místa (k dispozici je %s, ale potřeba je %s)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
cs: Na disku v „%s“ není dost volného místa.

en: Number files according to a pattern
cs: Počet souborů podle vzoru

en: Number of Songs
cs: Počet skladeb

en: Ongoing blanking process
cs: Probíhající mazání

en: Ongoing burning process
cs: Probíhající vypalování

en: Ongoing checksumming operation
cs: Probíhá vytváření kontrolního součtu

en: Ongoing copying process
cs: Probíhající kopírování

en: Only _Append
cs: Pouze _přidat

en: Only one option can be given at a time
cs: Najednou lze zadat pouze jeden přepínač

en: Only one track at a time can be checked
cs: Najednou lze kontrolovat jen jednu stopu

en: Open Project
cs: Otevřít projekt

en: Open a New Window
cs: Otevřít nové okno

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
cs: Otevřít datový projekt a přidat soubory z adresy URI uvedené na příkazové řádce

en: Open a project
cs: Otevřít projekt

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
cs: Otevřít videoprojekt a přidat soubory z adresy URI uvedené na příkazové řádce

en: Open an MD5 file
cs: Otevřít soubor MD5

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
cs: Otevřít hudební projekt a přidat soubory z adresy URI uvedené na příkazové řádce

en: Open the blank disc dialog
cs: Otevřít dialog Mazání disku

en: Open the check disc dialog
cs: Otevřít dialog Kontrola disku

en: Open the selected files
cs: Otevřít vybrané soubory

en: Open the selected video
cs: Otevřít vybrané video

en: Open the specified playlist as an audio project
cs: Otevřít specifikovaný seznam skladeb jako hudební projekt

en: Open the specified project
cs: Otevřít specifikovaný projekt

en: Options
cs: Volby

en: Options for plugin %s
cs: Volby zásuvného modulu %s

en: Outrange address
cs: Adresa mimo rozsah

en: PATH
cs: CESTA

en: PATH TO COVER
cs: CESTA K PŘEBALU

en: PATH TO DEVICE
cs: CESTA K ZAŘÍZENÍ

en: PATH TO IMAGE
cs: CESTA K OBRAZU

en: PLAYLIST
cs: SEZNAM SKLADEB

en: PROJECT
cs: PROJEKT

en: P_lugins
cs: _Zásuvné moduly

en: P_review
cs: _Náhled

en: Paste files
cs: Vložit soubory

en: Pause
cs: Pauza

en: Pause length:
cs: Délka pauzy:

en: Pick a Color
cs: Vyberte barvu

en: Playlists
cs: Seznamy skladeb

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
cs: Seznamy skladeb nelze přidat na hudební nebo videodisky

en: Please add files to the project.
cs: Prosím, přidejte soubory do projektu.

en: Please add files.
cs: Prosím, přidejte soubory.

en: Please add songs to the project.
cs: Prosím, přidejte skladby do projektu.

en: Please add songs.
cs: Prosím, přidejte skladby.

en: Please add videos.
cs: Prosím, přidejte videa.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
cs: Prosím zvolte jiné CD nebo DVD nebo vložte nové.

en: Please eject the disc and reload it.
cs: Vysuňte prosím disk a znovu jej načtěte.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
cs: Vysuňte prosím disk z „%s“ ručně.

en: Please insert a disc holding data.
cs: Prosím vložte disk obsahující data.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
cs: Prosím vložte disk, který není chráněn proti kopírování.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
cs: Prosím vložte přepisovatelný disk obsahující data.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
cs: Prosím vložte zapisovatelné CD nebo DVD, pokud nechcete zapisovat do souboru s obrazem.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
cs: Prosím vložte zapisovatelné CD nebo DVD s alespoň %i MiB volného místa.

en: Please insert a writable CD or DVD.
cs: Prosím vložte zapisovatelné CD nebo DVD.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
cs: Prosím vložte zapisovatelné CD s alespoň %i MiB volného místa.

en: Please insert a writable CD.
cs: Prosím vložte zapisovatelné CD.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
cs: Prosím vložte zapisovatelné DVD s alespoň %i MiB volného místa.

en: Please insert a writable DVD.
cs: Prosím vložte zapisovatelné DVD.

en: Please install the following manually and try again:
cs: Prosím nainstalujte následující ručně a zkuste to znovu:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
cs: Prosím nainstalujte následující požadované aplikace a knihovny ručně a zkuste to znovu:

en: Please only add files with video content
cs: Prosím, přidejte pouze soubory obsahující video

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
cs: Vložte prosím disk znovu do vypalovačky CD/DVD.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
cs: Prosím nahraďte tento disk diskem obsahujícím data.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
cs: Prosím nahraďte tento disk přepisovatelným diskem obsahujícím data.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
cs: Prosím nahraďte tento disk podporovaným CD nebo DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
cs: Prosím nahraďte tento disk zapisovatelným CD nebo DVD s alespoň %i MiB volného místa.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
cs: Prosím nahraďte tento disk zapisovatelným CD nebo DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
cs: Prosím nahraďte tento disk zapisovatelným CD s alespoň %i MiB volného místa.

en: Please replace the disc with a writable CD.
cs: Prosím nahraďte tento disk zapisovatelným CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
cs: Prosím nahraďte tento disk zapisovatelným DVD s alespoň %i MiB volného místa.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
cs: Prosím nahraďte tento disk zapisovatelným DVD.

en: Please select a disc image.
cs: Prosím vyberte obraz disku.

en: Please set it manually
cs: Prosím nastavte jej ručně

en: Please type "%s --help" to see all available options
cs: Pro zobrazení všech dostupných přepínačů napište „%s --help“

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
cs: Čekejte prosím, dokud se nedokončí odhad velikosti.

en: Please wait while the project is loading.
cs: Čekejte prosím, dokud se projekt nenačte.

en: Plugin
cs: Zásuvný modul

en: Preparing to copy audio disc
cs: Připravuje se kopírování hudebního disku

en: Preparing to write
cs: Připravuje se zápis

en: Print
cs: Tisk

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
cs: Proces „%s“ skončil chybovým kódem (%i)

en: Progress
cs: Průběh

en: Properties of %s
cs: Vlastnosti %s

en: Quit Brasero
cs: Ukončit Brasero

en: R_ename…
cs: _Přejmenovat…

en: Re_move All
cs: _Odstranit vše

en: Re_place symbolic links
cs: Na_hradit symbolické odkazy

en: Read options could not be created
cs: Nelze vytvořit žádné volby čtení

en: Readcd/Readom image
cs: Obraz Readcd/Readom

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
cs: Skutečné vypalování disku započne za 10 sekund.

en: Recent projects:
cs: Nedávné projekty:

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
cs: Vypalování hudebních stop na přepisovatelný disk není doporučeno.

en: Recursive symbolic link
cs: Rekurzivní symbolický odkaz

en: Remove all files from the project
cs: Odstranit všechny soubory z projektu

en: Remove silences
cs: Odstranit tichá místa

en: Remove the selected files from the project
cs: Odstranit vybrané soubory z projektu

en: Remove the selected slices
cs: Odstranit označené části

en: Remove the selected videos from the project
cs: Odstranit vybraná videa z projektu

en: Rename the selected file
cs: Přejmenovat vybraný soubor

en: Rename to
cs: Přejmenovat na

en: Renaming mode
cs: Režim přejmenování

en: Replace symbolic links by their targets
cs: Nahradit symbolické odkazy jejich cílovými soubory

en: Restore the selected files
cs: Obnovit vybrané soubory

en: Retrieving DVD keys
cs: Získávají se DVD klíče

en: Retrieving image format and size
cs: Získává se formát a velikost obrazu

en: Rewritable Blu-ray disc
cs: Přepisovatelný disk Blu-ray

en: SIDES
cs: BOČNÍ STRANY

en: SVCD image
cs: Obraz SVCD

en: Save Current Project
cs: Uložit aktuální projekt

en: Save Current Session
cs: Uložit aktuální sezení

en: Save _As…
cs: Uložit j_ako…

en: Save current project
cs: Uložit aktuální projekt

en: Save current project to a different location
cs: Uložit aktuální projekt do jiného umístění

en: Save project as a Brasero audio project
cs: Uložit projekt jako hudební projekt Brasero

en: Save project as a PLS playlist
cs: Uložit projekt jako seznam skladeb PLS

en: Save project as a plain text list
cs: Uložit projekt jako obyčejný textový výpis

en: Save project as an M3U playlist
cs: Uložit projekt jako seznam skladeb M3U

en: Save project as an XSPF playlist
cs: Uložit projekt jako seznam skladeb XSPF

en: Save project as an iriver playlist
cs: Uložit projekt jako seznam skladeb iriver

en: Save the changes of current project before closing?
cs: Uložit změny v aktuálním projektu před zavřením?

en: Scaled
cs: Přizpůsobený

en: Search _Directory
cs: Prohledat a_dresář

en: Searching for available discs
cs: Hledají se dostupné disky

en: Seconds
cs: Sekundy

en: Select Disc Image
cs: Vyberte obraz disku

en: Select Files
cs: Vyberte soubory

en: Select Playlist
cs: Vyberte seznam skladeb

en: Select a disc
cs: Vyberte disk

en: Select a disc image to write
cs: Vyberte obraz disku k zápisu

en: Select a disc to write to
cs: Vyberte disk pro zápis

en: Select disc to copy
cs: Vyberte disk ke kopírování

en: Select one song only please.
cs: Prosím, vyberte jen jednu skladbu.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
cs: Vyberte soubory, které chcete obnovit a klikněte na tlačítko „Obnovit“

en: Set Bac_kground Properties
cs: Nastavit vlastnosti _pozadí

en: Set a horizontal layout
cs: Nastavit vodorovné rozložení

en: Set a vertical layout
cs: Nastavit svislé rozložení

en: Set the directory where to store temporary files
cs: Nastavte složku, do které se budou ukládat dočasné soubory

en: Set the drive to be used for burning
cs: Nastavit jednotku, která bude použita k vypalování

en: Set the options for file filtering
cs: Nastavte volby filtrování souborů

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
cs: Nastavte hodnotu 0 pro MD5, 1 pro SHA1 a 2 pro SHA256

en: Sets consistent sound levels between tracks
cs: Nastavuje konzistentní úroveň hlasitosti zvuku mezi stopami

en: Should Nautilus extension output debug statements
cs: Má rozšíření pro Nautilus vypisovat ladicí informace?

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
cs: Má rozšíření pro Nautilus vypisovat ladicí informace? V takovém případě by měla být hodnota nastavena na PRAVDA.

en: Should brasero filter broken symbolic links
cs: Má Brasero filtrovat poškozené symbolické odkazy?

en: Should brasero filter broken symbolic links. Set to true, brasero will filter broken symbolic links.
cs: Má Brasero filtrovat poškozené symbolické odkazy? Nastavíte-li hodnotu PRAVDA, Brasero bude filtrovat poškozené symbolické odkazy.

en: Should brasero filter hidden files
cs: Má Brasero filtrovat skryté soubory?

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
cs: Má Brasero filtrovat skryté soubory? Nastavíte-li hodnotu PRAVDA, Brasero bude filtrovat skryté soubory.

en: Should brasero replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, brasero will replace symbolic links.
cs: Má Brasero nahrazovat v projektu symbolické odkazy jejich cílovými soubory? Nastavíte-li hodnotu PRAVDA, Brasero bude nahrazovat symbolické odkazy.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
cs: Mohou být soubory přejmenovány, aby byly plně kompatibilní s Windows?

en: Show a side pane along the project
cs: Zobrazit postranní panel k projektu

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
cs[0]: Zobrazit seznam _filtrovaných souborů (%d soubor)
cs[1]: Zobrazit seznam _filtrovaných souborů (%d soubory)
cs[2]: Zobrazit seznam _filtrovaných souborů (%d souborů)

en: Simulation of (S)VCD burning
cs: Simulace vypalování (S)VCD

en: Simulation of CD copying
cs: Simulace kopírování CD

en: Simulation of audio CD burning
cs: Simulace vypalování hudebního CD

en: Simulation of data CD burning
cs: Simulace vypalování datového CD

en: Simulation of data DVD burning
cs: Simulace vypalování datového DVD

en: Simulation of data DVD copying
cs: Simulace kopírování datového DVD

en: Simulation of data disc burning
cs: Simulace vypalování datového disku

en: Simulation of disc copying
cs: Simulace kopírování disku

en: Simulation of image to CD burning
cs: Simulace vypalování obrazu na CD

en: Simulation of image to DVD burning
cs: Simulace vypalování obrazu na DVD

en: Simulation of image to disc burning
cs: Simulace vypalování obrazu na disk

en: Simulation of video DVD burning
cs: Simulace vypalování video DVD

en: Simulation of video disc burning
cs: Simulace vypalování videodisku

en: Size
cs: Velikost

en: Size Estimation
cs: Odhad velikosti

en: Size mismatch
cs: Velikost nesouhlasí

en: Slices Preview
cs: Náhled částí

en: Slicing Method
cs: Metoda rozdělení

en: Solid color
cs: Jednolitá barva

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
cs: Některé soubory nemají název vhodný pro CD plně kompatibilní s Windows.

en: Some files have invalid filenames
cs: Některé soubory mají neplatné názvy

en: Some files may be corrupted on the disc
cs: Některé soubory na disku mohou být poškozeny

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
cs: Některé z vybraných skladeb jsou vhodné pro vytvoření stop DTS.
    Tento typ stopy hudebních CD poskytuje vyšší kvalitu zvuku, ale lze je přehrávat pouze v určitých digitálních přehrávačích.
    Upozornění: Pokud souhlasíte, nebude u těchto stop použita normalizace.

en: Song Information
cs: Informace o skladbě

en: Song end:
cs: Konec skladby:

en: Song information for track %02i
cs: Informace o stopě %02i

en: Song start:
cs: Začátek skladby:

en: Song titles
cs: Názvy skladeb

en: Space
cs: Místo

en: Split
cs: Rozdělit

en: Split Track
cs: Rozdělit stopu

en: Split the selected track
cs: Rozdělit vybranou stopu

en: Split this track every
cs: Rozdělit tuto stopu každých

en: Split this track in
cs: Rozdělit tuto stopu na

en: Split track for each silence
cs: Rozdělit stopu v místech ticha

en: Split track in a fixed number of parts
cs: Rozdělit stopu na stálý počet částí

en: Split track in parts with a fixed length
cs: Rozdělit stopu na části o konstantní délce

en: Split track manually
cs: Rozdělit stopu ručně

en: Start
cs: Začátek

en: Start and stop playing
cs: Zahájit a zastavit přehrávání

en: Start burning immediately.
cs: Spustit vypalování ihned.

en: Start to burn the contents of the selection
cs: Spustí vypalování obsahu z výběru

en: Starting to record
cs: Připravuje se zápis

en: Substitute text
cs: Nahradit text

en: Success
cs: Úspěch

en: Temporary files
cs: Dočasné soubory

en: Text color
cs: Barva textu

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
cs: To znamená, že staré soubory z předchozích sezení budou po vypálení použitelné.

en: The XID of the parent window
cs: XID nadřazeného okna

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Brasero can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
cs: Potomci této složky budou mít 7 nadřazených složek.
    Brasero umí vytvořit obraz takovéto hierarchie souborů a vypálit jej, ale disk nemusí být čitelný ve všech operačních systémech.
    POZNÁMKA: Takováto hierarchie souborů je známá svou funkčností v Linuxu.

en: The contents of the project changed since it was saved.
cs: Obsah projektu se změnil od doby, kdy byl uložen.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
cs: Aktuálně vložený disk nelze smazat.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
cs: Velikost dat přesahuje velikost disku, a tudíž musíte z výběru odstranit některé soubory.
    Tato volba je vhodná v případě, že používáte 90 nebo 100min CD-R(W), která nebyla správně rozpoznána, a proto je nutná volba přeplňování.
    POZNÁMKA: Tato volba může způsobit selhání.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
cs: Velikost dat přesahuje velikost disku i se zapnutou volbou přeplňování.

en: The device timed out
cs: Zařízení se nehlásí

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
cs: Tento disk nelze vysunout, nicméně je nutné jej odebrat, aby bylo možné pokračovat v aktuální operaci.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
cs: Disk v „%s“ nelze vysunout

en: The disc in "%s" is empty.
cs: Disk v „%s“ je prázdný.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
cs: Disk v „%s“ není přepisovatelný.

en: The disc in "%s" is not supported.
cs: Disk v „%s“ není podporován.

en: The disc in "%s" is not writable.
cs: Disk v „%s“ není zapisovatelný.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
cs: Disk v „%s“ je potřeba znovu načíst.

en: The disc in the drive holds data.
cs: Disk v jednotce obsahuje data.

en: The disc is not supported
cs: Disk není podporován

en: The disc is ready for use.
cs: Disk je připraven k použití.

en: The disc mount point could not be retrieved
cs: Přípojný bod disku není dostupný

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
cs: Disk je potřeba před zápisem znovu načíst

en: The disc was successfully blanked.
cs: Disk byl úspěšně smazán.

en: The drive address could not be retrieved
cs: Nelze zjistit adresu jednotky

en: The drive cannot be locked (%s)
cs: Jednotku nelze zamknout (%s)

en: The drive cannot burn
cs: Jednotka nemůže vypalovat

en: The drive has no rewriting capabilities
cs: Jednotka neumožňuje přepisování

en: The drive is busy
cs: Jednotka je zaneprázdněna

en: The drive is empty
cs: Jednotka je prázdná

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
cs: Jednotka, která obsahuje zdrojový disk, bude použita také k vypalování.

en: The file does not appear to be a playlist
cs: Zdá se, že soubor není seznamem skladeb

en: The file integrity check could not be performed.
cs: Nelze provést kontrolu integrity souborů.

en: The file integrity check was performed successfully.
cs: Kontrola integrity souborů proběhla úspěšně.

en: The file is empty
cs: Soubor je prázdný

en: The file is not stored locally
cs: Soubor není uložen místně

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
cs: Systém souborů na tomto svazku nepodporuje velké soubory (velikost přes 2 GiB).
    Toto může být problém při zápisu na DVD nebo větších obrazů.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
cs: Systém souborů, který jste zvolili pro uložení dočasného obrazu, nemůže obsahovat soubory s velikostí přes 2 GiB

en: The following files appear to be corrupted:
cs: Následující soubory jsou zřejmě poškozeny:

en: The format of the disc image could not be identified
cs: Nelze určit formát obrazu disku

en: The image could not be created at the specified location
cs: Obraz nelze vytvořit na určeném místě

en: The image could not be loaded.
cs: Obrázek nelze načíst.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
cs: Naposledy procházená složka, ve které byly hledány obrazy disku k vypálení

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
cs: Na umístění, které jste zvolili pro uložení obrazu, není dostatek volného místa pro obraz disku

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
cs: Na umístění, které jste zvolili pro uložení dočasného obrazu, není dostatek volného místa pro obraz disku (je potřeba %ld MiB)

en: The operation cannot be performed.
cs: Operaci nelze provést.

en: The priority value for the plugin
cs: Hodnota priority zásuvného modulu

en: The project "%s" does not exist
cs: Projekt „%s“ neexistuje

en: The project could not be opened
cs: Projekt nelze otevřít

en: The project is empty
cs: Projekt je prázdný

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
cs: Projekt přesahuje velikost disku, a tudíž z něj musíte odstranit některé soubory.
    Tato volba je vhodná v případě, že používáte 90 nebo 100min CD-R(W), která nebyla správně rozpoznána, a proto je nutná volba přeplňování.
    POZNÁMKA: Tato volba může způsobit selhání.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
cs: Projekt přesahuje velikost disku i se zapnutou volbou přeplňování.

en: The session could not be imported.
cs: Sezení nelze importovat.

en: The simulation was successful.
cs: Simulace byla úspěšná.

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
cs: Velikost souboru přesahuje 2 GiB. Soubory větší než 2 GiB nejsou podporovány standardem ISO9660 v jeho první a druhé (nejrozšířenější) verzi.
    Je doporučeno používat třetí verzi standardu ISO9660, která je podporována většinou operačních systémů včetně Linuxu a všemi verzemi Windows™.
    Známou výjimkou je MacOS X, který neumí číst obrazy vytvořené třetí verzí standardu ISO9660.

en: The size of the volume could not be retrieved
cs: Nelze zjistit velikost svazku

en: The speed to be used
cs: Rychlost, která má být použita

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
cs: Systém je příliš pomalý pro zápis na disk touto rychlostí. Zkuste snížit rychlost

en: The track is shorter than 6 seconds
cs: Stopa je kratší než 6 sekund

en: The track wasn't split.
cs: Stopa nebyla rozdělena.

en: The track will be padded at its end.
cs: Stopa bude na konci prodloužena.

en: The type of checksum used for files
cs: Typ kontrolního součtu použitého u souborů

en: The type of checksum used for images
cs: Typ kontrolního součtu použitého u obrazů disku

en: The version of "%s" is too old
cs: Tato verze „%s“ je příliš stará

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
cs: Na tomto disku se již nacházejí vypálené soubory. Chtěli byste je importovat?

en: There are no files to write to disc
cs: Pro zápis na disk nejsou žádné soubory

en: There are no songs to write to disc
cs: Pro zápis na disk nejsou žádné skladby

en: There are no videos to write to disc
cs: Pro zápis na disk nejsou žádná videa

en: There are some files left to burn
cs: Ještě zbývají nějaké soubory k vypálení

en: There are some more songs left to burn
cs: Ještě zbývají nějaké skladby k vypálení

en: There are some more videos left to burn
cs: Ještě zbývají nějaká videa k vypálení

en: There is no disc in "%s".
cs: V „%s“ není žádný disk.

en: There is no inserted disc to copy.
cs: Není vložen žádný disk ke kopírování.

en: There is no selected disc image.
cs: Není vybrán žádný obraz disku.

en: There is no space left on the device
cs: Na zařízení nezbývá volné místo

en: There is no track to burn
cs: Žádná stopa k vypálení

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
cs: Je vybrán pouze jeden soubor („%s“). Tento soubor je obraz disku a jeho obsah lze vypálit.

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
cs: Je vybrán pouze jeden soubor („%s“). Tento soubor je obraz disku a jeho obsah lze vypálit.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
cs: Zdá se, že na disku nejsou žádné poškozené soubory

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
cs: Tento soubor je video a proto může být na disk zapsána pouze zvuková část.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
cs: Tyto informace budou zapsány na disk pomocí technologie CD-TEXT. Některé CD přehrávače je přečtou a zobrazí.

en: This is not supported by the current active burning backend.
cs: Toto není podporováno aktuálně aktivním vypalovacím nástrojem.

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
cs: Tato hodnota představuje příznaky vypalování, které byly použity v této souvislosti v poslední době.

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
cs: Tato hodnota představuje rychlost, která byla použita v této souvislosti v poslední době.

en: This version of genisoimage is not supported
cs: Tato verze genisoimage není podporována

en: This version of mkisofs is not supported
cs: Tato verze mkisofs není podporována

en: This will remove all previous results.
cs: Toto odstraní všechny předchozí výsledky.

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
cs: Tyto názvy by měly být změněny a zkráceny na 64 znaků.

en: Tiled
cs: Dlaždice

en: Title
cs: Název

en: Title:
cs: Název:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
cs: Chcete-li přidat soubory do tohoto projektu, klikněte na tlačítko „Přidat“ nebo přetáhněte soubory do této oblasti.

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
cs: Chcete-li soubory odstranit, vyberte je a pak klikněte na tlačítko „Odstranit“ nebo stiskněte klávesu „Delete“.

en: Total time: %02i:%02i:%02i
cs: Celkový čas: %02i:%02i:%02i

en: Track
cs: Stopa

en: Track length:
cs: Délka stopy:

en: Transcoding "%s"
cs: Převádí se „%s“

en: Transcoding song
cs: Skladba se převádí

en: Type
cs: Typ

en: Type mismatch
cs: Typ nesouhlasí

en: URI of an image file to burn (autodetected)
cs: Odkaz na soubor s obrazem k vypálení (automaticky rozpoznán)

en: Underline
cs: Podtržené

en: Unknown character encoding
cs: Neznámá znaková sada

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: Unknown song
cs: Neznámá skladba

en: Unnamed CD/DVD Drive
cs: Bezejmenná jednotka CD/DVD

en: Unreadable file
cs: Nečitelný soubor

en: Use an _MD5 file to check the disc
cs: Použít soubor _MD5 pro kontrolu disku

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
cs: Použít externí soubor .md5, který obsahuje kontrolní součet disku

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
cs: Použít burn_proof (snižuje riziko selhání)

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
cs: Použito ve spojení s přepínačem „-immed“ při použití cdrecord

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
cs: Použito ve spojení s přepínačem „-immed“ při použití cdrecord.

en: VCD image
cs: Obraz VCD

en: VCD type:
cs: Typ VCD:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
cs: Složka VIDEO_TS chybí nebo je neplatná

en: Vertical gradient
cs: Svislý přechod

en: Video DVD could not be opened
cs: Video DVD nelze otevřít

en: Video DVD image
cs: Obraz video DVD

en: Video DVD successfully burned
cs: Video DVD bylo úspěšně vypáleno

en: Video Options
cs: Volby videa

en: Video disc (%s)
cs: Videodisk (%s)

en: Video format:
cs: Formát videa:

en: Volume could not be created
cs: Nelze vytvořit svazek

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
cs: Když je pro stejnou úlohu k dispozici několik zásuvných modulů, tato hodnota je použita k rozhodnutí, který zásuvný modul by měl být upřednostněn. 0 znamená, že je použita nativní priorita zásuvného modulu. Pozitivní hodnota potlačí nativní prioritu zásuvného modulu. Negativní hodnota zásuvný modul vypne.

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
cs: Zobrazení náhledu souboru. Pro zobrazení nastavte hodnotu PRAVDA.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
cs: Použití přepínače „--driver generic-mmc-raw“ spolu s cdrdao

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
cs: Použití přepínače „--driver generic-mmc-raw“ spolu s cdrdao. Pro použití nastavte hodnotu PRAVDA. Jedná se jen o dočasné řešení pro určité jednotky/nastavení.

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
cs: Použití přepínače „-immed“ spolu s cdrecord. Používat opatrně (při nastavení na hodnotu PRAVDA). Jedná se jen o dočasné řešení pro určité jednotky/nastavení.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
cs: Použití přepínače „-use-the-force-luke=dao“ spolu s growisofs

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
cs: Použití přepínače „-use-the-force-luke=dao“ spolu s growisofs. Nastavíte-li hodnotu NEPRAVDA, Brasero jej nebude používat. Jedná se jen o dočasné řešení pro určité jednotky/nastavení.

en: White list of additional plugins to use
cs: Seznam povolených doplňkových zásuvných modulů k použití

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
cs: Chcete provést vypalování nad uváděnou kapacitu disku?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
cs: Chcete vypálit výběr souborů na několik médií?

en: Writable Blu-ray disc
cs: Zapisovatelný disk Blu-ray

en: Write contents to a CD or DVD
cs: Zapsat obsah na CD nebo DVD

en: Write disc image to a CD or DVD
cs: Zapsat obraz disku na CD nebo DVD

en: Write to Disc
cs: Zapsat na disk

en: Writing
cs: Provádí se zápis

en: Writing CD-Text information
cs: Zapisuje se CD-TEXT

en: Writing cue sheet
cs: Zapisuje se cue sheet

en: Writing leadin
cs: Zapisuje se zaváděcí stopa

en: Writing leadout
cs: Zapisuje se ukončovací stopa

en: Writing track %02i
cs: Zapisuje se stopa %02i

en: Writing track %s
cs: Zapisuje se stopa %s

en: Wrong command line option.
cs: V příkazovém řádku byl použit chybný přepínač.

en: You do not have the required permission to write at this location
cs: Nemáte dostatečná oprávnění k zápisu v tomto umístění

en: You do not have the required permissions to use this drive
cs: Nemáte dostatečná oprávnění k použití této jednotky

en: You may want to free some space on the disc and retry
cs: Můžete uvolnit nějaké místo na disku a zkusit to znovu

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
cs: Kopii GNU General Public License byste měli obdržet spolu s programem Brasero; pokud se tak nestalo, napište si o ni Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Your project has not been saved.
cs: Váš projekt nebyl uložen.

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Add
cs: Přid_at

en: _Add File
cs: Přid_at soubor

en: _Add Files
cs: Přid_at soubory

en: _Blank
cs: _Smazat

en: _Blank Disc
cs: _Smazat disk

en: _Blank Disc…
cs: S_mazat disk…

en: _Blank…
cs: _Smazat…

en: _Burn
cs: V_ypálit

en: _Burn Image…
cs: Vypálit _obraz…

en: _Burn Several Discs
cs: _Vypálit několik disků

en: _Burn…
cs: _Vypálit…

en: _Cancel Burning
cs: _Přerušit vypalování

en: _Cancel Loading
cs: _Zrušit načítání

en: _Change Location
cs: _Změnit umístění

en: _Check
cs: Z_kontrolovat

en: _Check Disc…
cs: _Zkontrolovat disk…

en: _Check Integrity…
cs: Z_kontrolovat integritu…

en: _Color
cs: _Barva

en: _Contents
cs: _Obsah

en: _Continue
cs: _Pokračovat

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Copy Disc…
cs: Kopí_rovat disk…

en: _Cover Editor
cs: Editor pře_balů

en: _Deactivate All
cs: _Deaktivovat vše

en: _Disable Full Windows Compatibility
cs: _Vypnout volbu Plná kompatibilita s Windows

en: _Discard
cs: Zaho_dit

en: _Discard Changes
cs: Zaho_dit změny

en: _Discard File
cs: Zaho_dit soubor

en: _Discard File Selection
cs: Zaho_dit výběr souborů

en: _Discard Project
cs: Zaho_dit projekt

en: _Don't split
cs: Neroz_dělit

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Edit Information…
cs: _Upravit informace…

en: _Eject
cs: _Vysunout

en: _Empty Project
cs: _Vyprázdnit projekt

en: _Fast blanking
cs: _Rychlé mazání

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Hide changes
cs: _Skrýt změny

en: _Horizontal Layout
cs: _Vodorovné rozložení

en: _Image
cs: _Obrázek

en: _Import
cs: _Importovat

en: _Keep
cs: _Ponechat

en: _Keep Current Extension
cs: _Ponechat stávající příponu

en: _Keep Current Location
cs: _Ponechat aktuální umístění

en: _Keep File Selection
cs: _Ponechat výběr souborů

en: _List of slices that are to be created:
cs: _Seznam částí, které se vytvoří:

en: _New
cs: _Nový

en: _New Project
cs: _Nový projekt

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Open…
cs: _Otevřít…

en: _Options…
cs: _Volby…

en: _Overburn
cs: _Použít přeplňování

en: _Project
cs: _Projekt

en: _Recent Projects
cs: Nedávné p_rojekty

en: _Remove
cs: Odst_ranit

en: _Remove Files
cs: Odst_ranit soubory

en: _Rename
cs: _Přejmenovat

en: _Rename for Full Windows Compatibility
cs: _Přejmenovat pro zajištění plné kompatibility s Windows

en: _Replace
cs: Nah_radit

en: _Replace Disc
cs: Nah_radit disk

en: _Restore
cs: _Obnovit

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Save Log
cs: _Uložit protokol

en: _Search Directory
cs: _Prohledat složku

en: _Show Side Panel
cs: _Zobrazit postranní panel

en: _Show changes
cs: _Zobrazit změny

en: _Simulate before burning
cs: _Simulovat před vypalováním

en: _Slice
cs: _Rozdělit

en: _Split
cs: _Rozdělit

en: _Split Track…
cs: _Rozdělit stopu…

en: _Text Color
cs: Barva _textu

en: _Tools
cs: Nás_troje

en: _Vertical Layout
cs: _Svislé rozložení

en: _Video project
cs: _Videoprojekt

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Write to Disc…
cs: _Zapsat na disk…

en: at the beginning
cs: na začátku

en: at the end
cs: na konci

en: by %s
cs: od %s

en: cdrdao burning suite
cs: vypalovací nástroj cdrdao

en: cdrkit burning suite
cs: vypalovací nástroj cdrkit

en: cdrtools burning suite
cs: vypalovací nástroj cdrtools

[ctx: disc]
en: Image files
cs: Soubory s obrazem

[ctx: disc]
en: Please select another image.
cs: Prosím vyberte jiný obraz.

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
cs: disk;cdrom;cd-rom;dvd;pálit;vypálit;audio;zvukové;video;

en: growisofs burning suite
cs: vypalovací nástroj growisofs

en: libburn library could not be initialized
cs: nelze inicializovat knihovnu libburn

en: libburn track could not be created
cs: nelze vytvořit stopu libburn

en: libburnia burning suite
cs: vypalovací nástroj libburnia

en: libisofs could not be initialized.
cs: Knihovnu libisofs nelze inicializovat

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
cs: Knihovna libisofs ohlásila chybu při přidávání obsahu do složky „%s“ (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
cs: Knihovna libisofs ohlásila chybu při přidávání souboru v cestě „%s“

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
cs: Knihovna libisofs ohlásila chybu při vytváření složky „%s“

en: parts
cs: částí

[ctx: picture]
en: Image files
cs: Obrázky

[ctx: picture]
en: Please select another image.
cs: Prosím vyberte jiný obrázek.

en: seconds
cs: sekund

en: with
cs: čím

en: {number}
cs: {číslo}
