eog - en to cs translation catalogue (310 entries)

en:  (invalid Unicode)
cs:  (neplatný Unicode)

en: %.1f (lens)
cs: %.1f (objektiv)

en: %a, %d %B %Y
cs: %a, %e. %B %Y

en: %a, %d %B %Y  %X
cs: %a, %e. %B %Y  %X

en: %d%%
cs: %d %%

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
cs[0]: %i × %i bod
cs[1]: %i × %i body
cs[2]: %i × %i bodů

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
cs[0]: %i × %i bod  %s    %i%%
cs[1]: %i × %i body  %s    %i%%
cs[2]: %i × %i bodů  %s    %i%%

en: %lu second | %lu seconds
cs[0]: %lu sekunda
cs[1]: %lu sekundy
cs[2]: %lu sekund

en: <b>%f:</b> original filename
cs: <b>%f:</b> původní název souboru

en: <b>%n:</b> counter
cs: <b>%n:</b> čítač

en: A trash for “%s” couldn’t be found. Do you want to remove this image permanently?
cs: Koš pro „%s“ není dostupný. Přejete si odstranit tento obrázek natrvalo?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
cs: Hodnota větší než 0 určuje počet sekund, po který zůstane obrázek na obrazovce, než je automaticky zobrazen další. Nula zakazuje automatické procházení.

en: Activate fullscreen mode with double-click
cs: Aktivuje dvojklikem režim celé obrazovky

en: Active plugins
cs: Aktivní moduly

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Allow zoom greater than 100% initially
cs: Povolit počáteční přiblížení větší než 100%

en: Aperture
cs: Clona

en: Are you sure you want to move
    the selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
cs[0]: Opravdu chcete přesunout
    vybraný obrázek do koše?
cs[1]: Opravdu chcete přesunout
    %d vybrané obrázky do koše?
cs[2]: Opravdu chcete přesunout
    %d vybraných obrázků do koše?

en: Are you sure you want to move
    “%s” to the trash?
cs: Opravdu chcete přesunout
    „%s“ do koše?

en: Are you sure you want to remove
    the selected image permanently? | Are you sure you want to remove
    the %d selected images permanently?
cs[0]: Opravdu chcete vybraný
    obrázek trvale odstranit?
cs[1]: Opravdu chcete %d vybrané
    obrázky trvale odstranit?
cs[2]: Opravdu chcete %d vybraných
    obrázků trvale odstranit?

en: Are you sure you want to remove
    “%s” permanently?
cs: Opravdu chcete trvale
    odstranit „%s“?

en: As _background
cs: Jako _pozadí

en: As check _pattern
cs: Jako _vzor čtverců

en: As custom c_olor:
cs: Jako vlastní _barvu:

en: As custom color:
cs: Jako vlastní barvu:

en: At least two file names are equal.
cs: Názvy alespoň dvou souborů jsou stejné.

en: Automatic orientation
cs: Automatické otočení

en: Background
cs: Pozadí

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Both
cs: Obojí

en: Browse and rotate images
cs: Procházení a otáčení obrázků

en: Bytes
cs: Bajtů

en: C_enter:
cs: Uprostř_ed:

en: Camera
cs: Fotoaparát

en: Changes the visibility of the image gallery pane in the current window
cs: Změnit viditelnost panelu s galerií obrázků v aktuálním okně

en: Choose a folder
cs: Zvolte složku

en: Close _without Saving
cs: Zavřít _bez uložení

en: Close main window without asking to save changes.
cs: Zavřít hlavní okno bez dotazu na uložení změn.

en: Color for Transparent Areas
cs: Barva průhledných oblastí

en: Could not display help for Image Viewer
cs: Nelze zobrazit nápovědu pro prohlížeč obrázků

en: Could not load image “%s”.
cs: Nelze načíst obrázek „%s“.

en: Could not save image “%s”.
cs: Nelze uložit obrázek „%s“.

en: Couldn’t access trash.
cs: Nezdařil se přístup ke koši.

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
cs: Nelze alokovat paměť pro načtení JPEG souboru

en: Couldn’t create temporary file for saving: %s
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor pro ukládání: %s

en: Couldn’t delete file
cs: Soubor nelze smazat

en: Couldn’t retrieve image file
cs: Nelze získat soubor s obrázkem

en: Couldn’t retrieve image file information
cs: Nelze získat informace o souboru s obrázkem

en: Date
cs: Datum

en: Date in statusbar
cs: Datum ve stavové liště

en: Delay in seconds until showing the next image
cs: Zpoždění v sekundách do zobrazení dalšího obrázku

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
cs: Určuje, jak má být průhlednost indikována. Platné hodnoty jsou CHECK_PATTERN, COLOR a NONE. Pokud je zvolena hodnota COLOR, pak hodnotu použité barvy určuje klíč trans-color.

en: Disable image gallery
cs: Zakázat galerii obrázků

en: Do _not ask again during this session
cs: _Neptat se znovu během tohoto sezení

en: EXIF not supported for this file format.
cs: EXIF není pro tento formát souboru podporován.

en: E_xpand images to fit screen
cs: _Roztáhnout obrázky podle obrazovky

en: East
cs: Východ

en: Enlarge the image
cs: Zvětšit obrázek

en: Error launching System Settings:
cs: Chyba spouštění Nastavení systému:

en: Error on deleting image %s
cs: Chyba při odstraňování obrázku %s

en: Error printing file:
    %s
cs: Chyba během tisku souboru:
    %s

en: Exposure
cs: Expozice

en: Extrapolate Image
cs: Extrapolace obrázku

en: File Name Preview
cs: Náhled názvu souboru

en: File Path Specifications
cs: Specifikace cesty k souboru

en: File Size
cs: Velikost souboru

en: File format is unknown or unsupported
cs: Formát souboru je neznámý nebo nepodporovaný

en: Fit the image to the window
cs: Přizpůsobit obrázek velikosti okna

en: Focal Length
cs: Ohnisková vzdálenost

en: Folder
cs: Složka

en: Fullscreen with double-click
cs: Celá obrazovka dvojklikem

en: GNOME Image Viewer
cs: Prohlížeč obrázků pro GNOME

en: GPS Data
cs: Údaje GPS

en: Go to the first image of the gallery
cs: Přejít na první obrázek v galerii

en: Go to the last image of the gallery
cs: Přejít na poslední obrázek v galerii

en: Go to the next image of the gallery
cs: Přejít na následující obrázek v galerii

en: Go to the previous image of the gallery
cs: Přejít na předchozí obrázek v galerii

en: Hide sidebar
cs: Skrýt postranní panel

en: Horizontal
cs: Vodorovně

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user’s pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
cs: Pokud je aktivováno a v aktivním okně není načten žádný obrázek, okno s výběrem souborů zobrazí uživatelovu složku obrázků pomocí speciálních složek uživatele XDG. Pokud je deaktivováno nebo nebyla nastavena složka obrázků, zobrazí se aktuální pracovní složka.

en: If activated, Eye of GNOME won’t ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
cs: Pokud je aktivováno, prohlížeč obrázků Eye of GNOME nebude žádat o potvrzení při přesouvání obrázků do koše. Bude se ale stále ptát, když některé soubory nebude možné přesunout do koše a byly by místo toho smazány.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
cs: Pokud má klíč průhlednosti hodnotu COLOR, pak tento klíč určuje barvu, která se použije pro indikaci průhlednosti.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
cs: Pokud je toto aktivní, barva nastavená v klíči background-color bude použita pro vyplnění oblasti za obrázkem. Pokud není nastaven, určí barvu výplně aktuální motiv GTK+.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
cs: Pokud je toto nastaveno na „FALSE“, malé obrázky nebudou automaticky roztaženy, aby se přizpůsobily obrazovce.

en: If you don’t save, all your changes will be lost.
cs: Bez uložení budou všechny vaše změny ztraceny.

en: If you don’t save, your changes will be lost.
cs: Bez uložení budou vaše změny ztraceny.

en: Image
cs: Obrázek

en: Image Data
cs: Údaje o obrázku

en: Image Enhancements
cs: Vylepšení obrázku

en: Image Prope_rties
cs: Vlastnosti ob_rázku

en: Image Settings
cs: Nastavení obrázků

en: Image Taking Conditions
cs: Údaje o snímku

en: Image View
cs: Zobrazení obrázku

en: Image Viewer
cs: Prohlížeč obrázků

en: Image Viewer also allows to view the images in a fullscreen slideshow mode or set an image as the desktop wallpaper. It reads the camera tags to automatically rotate your images in the correct portrait or landscape orientation.
cs: Umí obrázky zobrazit také v režimu promítání přes celou obrazovku nebo nastavit obrázek jako tapetu pracovní plochy. Čte štítky zapsané fotoaparátem a automaticky podle nich mění otočení obrázku na šířku nebo na výšku.

en: Image Viewer could not determine a supported writable file format based on the filename.
cs: Prohlížeč obrázků nemohl podle názvu souboru určit podporovaný formát souboru pro zápis.

en: Image Viewer is the official image viewer for the GNOME desktop. It integrates with the GTK look and feel of GNOME, and supports many image formats for viewing single images or images in a collection.
cs: Prohlížeč obrázků je oficiální prohlížeč obrázků pro pracovní prostředí GNOME. Spojuje v sobě vzhled GTK+ a chování GNOME a podporuje řadu formátů obrázků, které lze prohlížet jednotlivě i jako kolekce.

en: Image Zoom
cs: Přiblížení obrázku

en: Image _Gallery
cs: _Galerie obrázků

en: Image gallery pane position. Set to 0 for bottom; 1 for left; 2 for top; 3 for right.
cs: Umístění panelu s galerií obrázků. 0 - dole, 1 - vlevo, 2 - nahoře, 3 - vpravo.

en: Image loading failed.
cs: Nahrávání obrázku selhalo.

en: Inches
cs: Palce

en: Interpolate Image
cs: Interpolace obrázku

en: Leave fullscreen mode
cs: Opustit celou obrazovku

en: List of active plugins. It doesn’t contain the “Location” of the active plugins. See the .eog-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
cs: Seznam aktivních modulů. Neobsahuje umístění aktivních modulů. Umístění modulu naleznete v souboru .eog-plugin.

en: Loop through the image sequence
cs: Opakovat sekvenci obrázků

en: Maker Note
cs: Poznámka výrobce

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
cs: _Skrýt

en: Metering
cs: Měření

en: Millimeters
cs: Milimetry

en: Move to _Trash
cs: Přesunout do _koše

en: Name
cs: Název

en: No image loaded.
cs: Nenačten žádný obrázek.

en: No images found in “%s”.
cs: V „%s“ nebyly nalezeny žádné obrázky.

en: None
cs: Nic

en: North
cs: Sever

en: Not Available
cs: Není k dispozici

en: Op_en With…
cs: Ot_evřít pomocí…

en: Open Folder
cs: Otevřít složku

en: Open Image
cs: Otevřít obrázek

en: Open _With…
cs: Otevřít _pomocí…

en: Open in a single window, if multiple windows are open the first one is used
cs: Otevřít jedno okno, pokud je otevřeno více oken, použít první z nich

en: Open in fullscreen mode
cs: Otevřít v režimu celé obrazovky

en: Open in slideshow mode
cs: Otevřít v režimu promítání snímků

en: Open with _Document Viewer
cs: Otevřít pomocí prohlížeče _dokumentů

en: Opening image “%s”
cs: Otevírá se obrázek „%s“

en: Options
cs: Možnosti

en: Other
cs: Ostatní

en: Page Setup
cs: Vzhled stránky

en: Pause or resume the slideshow
cs: Pozastavit promítání snímků, nebo v něm pokračovat

en: Picture;Slideshow;Graphics;
cs: obrázek;fotka;promítání snímků;prezentace snímků;grafika;

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
cs: Zkuste prosím odlišnou příponu souboru, jako .png nebo .jpg.

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Position
cs: Poloha

en: Prefere_nces
cs: _Předvolby

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Presenter
cs: Ovládání prezentace

en: Preview
cs: Náhled

en: Prope_rties
cs: Vlast_nosti

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Reload Image
cs: Znovu načíst obrázek

en: Reload current image
cs: Znovu načte aktuální obrázek

en: Rename from:
cs: Přejmenovat z:

en: Rotate Counter_clockwise
cs: Otočit proti směru _hodinových ručiček

en: Rotate the image 90 degrees to the left
cs: Otočit obrázek o 90 stupňů doleva

en: Rotate the image 90 degrees to the right
cs: Otočit obrázek o 90 stupňů doprava

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
cs: Spuštěním „%s --help“ si zobrazíte všechny dostupné přepínače příkazové řádky.

en: S_elect the images you want to save:
cs: _Vyberte obrázky, které chcete uložit:

en: S_ide Pane
cs: Postranní _panel

en: S_tatus Bar
cs: S_tavová lišta

en: Save As
cs: Uložit jako

en: Save Image
cs: Uložit obrázek

en: Save _As
cs: Uložit j_ako

en: Save _As…
cs: Uložit _jako…

en: Save changes to image “%s” before closing?
cs: Uložit před zavřením změny v obrázku „%s“?

en: Saving image locally…
cs: Obrázek se ukládá místně…

en: Saving image “%s” (%u/%u)
cs: Ukládání obrázku „%s“ (%u/%u)

en: Scroll wheel zoom
cs: Přibližování rolovacím kolečkem

en: Sequence
cs: Posloupnost

en: Set as Wa_llpaper
cs: Nastavit jako _tapetu

en: Sho_w
cs: Zo_brazit

en: Show Containing _Folder
cs: Zobrazit mateřskou _složku

en: Show Details
cs: Zobrazit podrobnosti

en: Show Presen_ter
cs: Zobrazit ovládání prezen_tace

en: Show the application’s version
cs: Zobrazit verzi aplikace

en: Show the current image in fullscreen mode
cs: Zobrazit aktuální obrázek v režimu celé obrazovky

en: Show the folder which contains this file in the file manager
cs: Složku, která obsahuje tento soubor, otevřít ve správci souborů

en: Show the image at its normal size
cs: Zobrazit obrázek v jeho normální velikosti

en: Show/Hide the image gallery pane scroll buttons.
cs: Zobrazovat/skrývat tlačítka posuvu panelu s galerií obrázků.

en: Show/Hide the image gallery pane.
cs: Zobrazit/skrýt panel s galerií obrázků.

en: Show/Hide the window side pane.
cs: Zobrazovat/skrývat postranní panel okna.

en: Show/Hide the window statusbar.
cs: Zobrazit/skrýt stavovou lištu okna.

en: Shows the image date in the window statusbar
cs: Zobrazuje datum obrázku ve stavové liště okna

en: Shrink or enlarge the current image
cs: Zmenšit nebo zvětšit aktuální obrázek

en: Shrink the image
cs: Zmenšit obrázek

en: Size
cs: Velikost

en: Sli_deshow
cs: Pro_mítání snímků

en: Slideshow
cs: Promítání snímků

en: Smooth images when zoomed _in
cs: Vyhlazovat obrázky při př_iblížení

en: Smooth images when zoomed _out
cs: Vyhlazovat obrázky při _oddálení

en: Some of the selected images can’t be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
cs: Některé z vybraných obrázků nelze přesunout do koše a budou odstraněny natrvalo. Jste si jisti, že chcete pokračovat?

en: South
cs: Jih

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
cs: Spustit novou instanci namísto znovupoužití existující

en: Supported image files
cs: Podporované formáty obrázků

en: Tag
cs: Symbol

en: Taken on
cs: Vyfotografováno

en: Temporary file creation failed.
cs: Vytvoření dočasného souboru selhala.

en: The GNOME image viewer.
cs: Prohlížeč obrázků pro GNOME.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
cs: Barva, která je použita pro vyplnění oblasti za obrázkem. Pokud není klíč use-background-color nastaven, je místo toho použita barva dle aktivního motivu GTK+.

en: The given locations contain no images.
cs: Zadaná umístění neobsahují žádné obrázky.

en: The image whose printing properties will be set up
cs: Obrázek, jehož vlastnosti tisku budou nastaveny

en: The image “%s” has been modified by an external application. Would you like to reload it?
cs: Obrázek „%s“ byl změněn externí aplikací. Přejete si jej znovu načíst?

en: The image “%s” has been set as Desktop Background. Would you like to modify its appearance?
cs: Obrázek „%s“ byl nastaven jako pozadí plochy. Přejete si upravit její vzhled?

en: The information for the page where the image will be printed
cs: Informace o stránce, na které bude obrázek vytištěn

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
cs: Násobič použitý při přibližování kolečkem myši. Hodnota definuje velikost kroku přiblížení při každé události. Například hodnota 0,05 znamená 5% nárůst přiblížení při každém otočení kolečka a hodnota 1,00 znamená 100% nárůst přiblížení.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
cs[0]: V %d obrázku nejsou uloženy změny. Uložit změny před zavřením?
cs[1]: Ve %d obrázcích nejsou uloženy změny. Uložit změny před zavřením?
cs[2]: V %d obrázcích nejsou uloženy změny. Uložit změny před zavřením?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    Do you want to open the image with the Document Viewer to see all pages?
cs: Tento obrázek obsahuje více stránek. Prohlížeč obrázků zobrazuje jen první z nich.
    Chcete obrázek otevřít v prohlížeči dokumentů, abyste viděli všechny stránky?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    You may want to install the Document Viewer to see all pages.
cs: Tento obrázek obsahuje více stránek. Prohlížeč obrázků zobrazuje jen první z nich.
    Možná budete chtít nainstalovat prohlížeč dokumentů, abyste viděli všechny stránky.

en: Time
cs: Čas

en: To:
cs: Na:

en: Transformation failed.
cs: Transformace selhala.

en: Transformation on unloaded image.
cs: Transformace nenačteného obrázku.

en: Transparency color
cs: Barva průhlednosti

en: Transparency indicator
cs: Indikátor průhlednosti

en: Transparent Parts
cs: Průhledné části

en: Trash images without asking
cs: Přesunout obrázky do koše bez výzvy

en: Type
cs: Typ

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Use a custom background color
cs: Použít vlastní barvu pozadí

en: Value
cs: Hodnota

en: Vertical
cs: Svisle

en: Viewing a slideshow
cs: Probíhá promítání snímků

en: West
cs: Západ

en: Whether the file chooser should show the user’s pictures folder if no images are loaded.
cs: Zda má okno s výběrem souborů zobrazovat uživatelovu složku obrázků, pokud nejsou načteny žádné obrázky.

en: Whether the image gallery pane should be resizable.
cs: Zda lze měnit velikost panelu s galerií obrázků.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
cs: Zda se má přiblížený obrázek extrapolovat. To vede k rozmazání a je pomalejší než obrázky bez extrapolace.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
cs: Zda se má oddálený obrázek interpolovat. To zvyšuje kvalitu, ale je pomalejší než obrázky bez interpolace.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
cs: Zda má být obrázek automaticky otočen dle údajů EXIF.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
cs: Zda má být rolovací kolečko používáno pro změnu přiblížení.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
cs: Zda má být sekvence obrázků zobrazována v nekonečné smyčce.

en: XMP Other
cs: XMP - ostatní

en: XMP Rights Management
cs: XMP - správa práv

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
cs: Nemáte oprávnění potřebná k uložení souboru.

en: Zoom _Out
cs: _Oddálit

en: Zoom multiplier
cs: Násobič přiblížení

en: [FILE…]
cs: [SOUBOR…]

en: _About Image Viewer
cs: O _aplikaci Prohlížeč obrázků

en: _Automatic orientation
cs: _Automatické otočení

en: _Best Fit
cs: Nejvhodnější _velikost

en: _Best fit
cs: Nejv_hodnější velikost

en: _Bottom:
cs: _Dole:

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Delete
cs: O_dstranit

en: _Destination folder:
cs: _Cílová složka:

en: _Filename format:
cs: _Formát názvu souboru:

en: _First Image
cs: P_rvní obrázek

en: _Height:
cs: _Výška:

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: _Image Gallery
cs: Galer_ie obrázků

en: _Keyboard Shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _Last Image
cs: Po_slední obrázek

en: _Leave Fullscreen
cs: Opustit ce_lou obrazovku

en: _Left:
cs: V_levo:

en: _Loop sequence
cs: Opa_kovat posloupnost ve smyčce

en: _Next Image
cs: _Následující obrázek

en: _Normal Size
cs: _Normální velikost

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Open Background Preferences
cs: _Otevřít předvolby pozadí

en: _Open…
cs: _Otevřít…

en: _Previous Image
cs: _Předchozí obrázek

en: _Print…
cs: _Tisk…

en: _Reload
cs: _Znovu načíst

en: _Replace spaces with underscores
cs: Nah_radit mezery podtržítky

en: _Right:
cs: Vp_ravo:

en: _Rotate Clockwise
cs: Otočit po smě_ru hodinových ručiček

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Scaling:
cs: Š_kálování:

en: _Start counter at:
cs: _Spustit čítač od:

en: _Time between images:
cs: Pro_dleva mezi obrázky:

en: _Top:
cs: _Nahoře:

en: _Unit:
cs: _Jednotka:

en: _Width:
cs: Šířk_a:

en: _Yes
cs: _Ano

en: _Zoom In
cs: Přiblíži_t

en: as is
cs: beze změny

[ctx: shortcut window]
en: Actual size
cs: Skutečná velikost

[ctx: shortcut window]
en: Best fit
cs: Nejvhodnější velikost

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Images
cs: Procházení obrázků

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
cs: Zavřít všechna okna

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
cs: Zavřít aktuální okno

[ctx: shortcut window]
en: Common
cs: Obcné

[ctx: shortcut window]
en: Copy to clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

[ctx: shortcut window]
en: Delete image permanently
cs: Smazat obrázek trvale

[ctx: shortcut window]
en: Enter/Leave fullscreen
cs: Zapnout/opustit celou obrazovku

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: Go to a random image in the folder
cs: Přejít na náhodný obrázek ve složce

[ctx: shortcut window]
en: Go to the first image in the folder
cs: Přejít na první obrázek ve složce

[ctx: shortcut window]
en: Go to the last image in the folder
cs: Přejít na poslední obrázek ve složce

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next image in the folder
cs: Přejít na následující obrázek ve složce

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous image in the folder
cs: Přejít na předchozí obrázek ve složce

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

[ctx: shortcut window]
en: Open an image file
cs: Otevřít soubor s obrázkem

[ctx: shortcut window]
en: Open the application manual
cs: Otevřít příručku k aplikaci

[ctx: shortcut window]
en: Pause slideshow
cs: Pozastavit promítání snímků

[ctx: shortcut window]
en: Print the current image
cs: Vytisknout aktuální obrázek

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
cs: Otočit po směru hodinových ručiček

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
cs: Otočit proti směru hodinových ručiček

[ctx: shortcut window]
en: Rotation
cs: Otáčení

[ctx: shortcut window]
en: Save the image
cs: Uložit obrázek

[ctx: shortcut window]
en: Save the image with a new file name
cs: Uložit obrázek pod novým názvem souboru

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down in a large image
cs: Posunout se dolů ve velkém obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Scroll left in a large image
cs: Posunout se vlevo ve velkém obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Scroll right in a large image
cs: Posunout se vpravo ve velkém obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up in a large image
cs: Posunout se nahoru ve velkém obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Scrolling
cs: Posouvání

[ctx: shortcut window]
en: Set the image as desktop background
cs: Nastavit obrázek jako pozadí pracovní plochy

[ctx: shortcut window]
en: Show image properties in sidebar
cs: Zobrazit vlastnosti obrázku v postranním panelu

[ctx: shortcut window]
en: Show presenter with separate controls
cs: Zobrazit nezávislé ovládní prezentace

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the application menu
cs: Zobrazit/skrýt nabídku aplikace

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the image gallery
cs: Zobrazit/skrýt galerii obrázků

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the sidebar
cs: Zobrazit/skrýt postranní panel

[ctx: shortcut window]
en: Start/Stop slideshow
cs: Spustit/zastavit promítání snímků

[ctx: shortcut window]
en: Undo
cs: Zpět

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
cs: Přiblížení

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
cs: Přiblížit

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
cs: Oddálit
