file-roller - en to cs translation catalogue (302 entries)

en: %d %B %Y, %H:%M
cs: %d. %B %Y, %H:%M

en: %d file remaining | %'d files remaining
cs[0]: Zbývá %d soubor
cs[1]: Zbývají %d soubory
cs[2]: Zbývá %d souborů

en: %s Properties
cs: Vlastnosti %s

en: A file named “%s” already exists.
    
    %s
cs: Soubor s nazvem „%s“ již existuje.
    
    %s

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
cs: Soubor s názvem „%s“ již existuje. Chcete jej přepsat?

en: A folder named “%s” already exists.
    
    %s
cs: Složka s nazvem „%s“ již existuje.
    
    %s

en: ARCHIVE
cs: ARCHIV

[ctx: Action]
en: Add Files
cs: Přidat soubory

[ctx: Action]
en: Extract
cs: Rozbalit

[ctx: Action]
en: Open
cs: Otevřít

[ctx: Action]
en: _Extract
cs: _Rozbalit

en: Actions
cs: Akce

en: Add
cs: Přidat

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
cs: Zeptat se na název archivu, přidat soubory a ukončit program

en: Add files to the specified archive and quit the program
cs: Přidat soubory do určeného archivu a ukončit program

en: Add only if _newer
cs: Přidat _jen novější

en: Adding the files to “%s”
cs: Přidávají se soubory do „%s“

en: Adding “%s”
cs: Přidává se „%s“

en: All archives
cs: Všechny archivy

en: All files
cs: Všechny soubory

en: An archive manager for GNOME.
cs: Správa archivů pro GNOME.

en: An error occurred while adding files to the archive.
cs: Při přidávání souborů do archivu došlo k chybě.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
cs: Při odstraňování souborů z archivu došlo k chybě.

en: An error occurred while extracting files.
cs: Při rozbalování souborů došlo k chybě.

en: An error occurred while loading the archive.
cs: Při načítání archivu došlo k chybě.

en: An error occurred while renaming the files.
cs: Při přejmenovávání souborů došlo k chybě.

en: An error occurred while saving the archive.
cs: Při ukládání archivu došlo k chybě.

en: An error occurred while testing archive.
cs: Při testování archivu došlo k chybě.

en: An error occurred while updating the files.
cs: Při aktualizaci souborů došlo k chybě.

en: An error occurred.
cs: Došlo k chybě.

en: Another file with the same name already exists in “%s”.
cs: V „%s“ již existuje jiný soubor se stejným názvem.

en: Archive Manager
cs: Správa archivů

en: Archive Manager (also known as File Roller) is the default GNOME application for opening, creating, and modifying archive and compressed archive files.
cs: Správa archivů (známá také jako File Roller) je výchozí aplikací GNOME určenou k otevírání, vytváření a úpravám archivních a komprimovaných archivních souborů.

en: Archive Manager supports a wide range of different archive files, including:
cs: Správa archivů podporuje širokou řadu různých archivních formátů, včetně:

en: Archive not found
cs: Archiv nebyl nalezen.

en: Archive size:
cs: Velikost archivu:

en: Archive type not supported.
cs: Typ archivu není podporován.

en: C_ommand Line Output:
cs: Výstup příkaz_ového řádku:

en: C_reate
cs: _Vytvořit

en: Change password visibility
cs: Změnit viditelnost hesla

en: Command exited abnormally.
cs: Příkaz skončil neúspěšně.

en: Command not found.
cs: Příkaz nenalezen.

en: Compress
cs: Komprimovat

en: Compression level
cs: Úroveň komprimace:

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very-fast, fast, normal, maximum.
cs: Úroveň komprimace použitá při přidávání souborů do archivu. Možné hodnoty: very-fast (velmi rychlá), fast (rychlá), normal (normální), maximum (maximální).

en: Compression ratio:
cs: Úroveň komprimace:

en: Content size:
cs: Velikost obsahu:

en: Contents
cs: Obsah

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copying the extracted files to the destination
cs: Kopírují se rozbalené soubory do cíle

en: Copying the files from “%s” to “%s”
cs: Kopírují se soubory z „%s“ do „%s“

en: Copying the files to add to “%s”
cs: Kopírují se soubory pro přidání do „%s“

en: Copyright © 2001–2014 Free Software Foundation, Inc.
cs: Copyright © 2001 – 2014 Free Software Foundation, Inc.

en: Could not add the files to the archive
cs: Nelze přidat soubory do archivu

en: Could not create the archive
cs: Archiv nelze vytvořit

en: Could not create the destination folder: %s.
cs: Nelze vytvořit cílovou složku: %s.

en: Could not delete the old archive.
cs: Nelze odstranit starý archiv.

en: Could not display help
cs: Nelze zobrazit nápovědu

en: Could not display the folder “%s”
cs: Nelze zobrazit složku „%s“

en: Could not find the volume: %s
cs: Nelze najít svazek: %s

en: Could not load the location
cs: Nelze načíst umístění

en: Could not open this file type
cs: Nelze otevřít tento typ souboru

en: Could not open “%s”
cs: Nelze otevřít „%s“

en: Could not perform the operation
cs: Nelze provést operaci

en: Could not rename the file
cs: Nelze přejmenovat soubor

en: Could not rename the folder
cs: Nelze přejmenovat složku

en: Could not save the archive “%s”
cs: Nelze uložit archiv „%s“

en: Create _Archive
cs: Vytvořit _archiv

en: Create _Folder
cs: Vytvořit _složku

en: Create and modify an archive
cs: Vytvářet a upravovat archivy

en: Create destination folder without asking confirmation
cs: Vytvořit cílovou složku bez dotazu na potvrzení

en: Creating “%s”
cs: Vytváří se „%s“

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: Cut
cs: Vyjmout

en: D_eselect All
cs: _Zrušit výběr

en: Decompressing archive
cs: Archiv se dekomprimuje

en: Default folder to use for the “--add” and “--extract” commands
cs: Výchozí složka pro příkazy „--add“ a „--extract“

en: Default volume size
cs: Výchozí velikost svazku

en: Delete
cs: Odstranit

en: Deleting files from archive
cs: Odstraňují se soubory z archivu

en: Deleting the files from “%s”
cs: Odstraňují se soubory z „%s“

en: Dese_lect All
cs: _Zrušit vybrání všeho

en: Destination folder “%s” does not exist.
    
    Do you want to create it?
cs: Cílová složka „%s“ neexistuje.
    
    Chcete ji vytvořit?

en: Display path
cs: Zobrazovat cestu

en: Display size
cs: Zobrazovat velikost

en: Display the path column in the main window.
cs: V hlavním okně zobrazovat sloupec s cestou

en: Display the size column in the main window.
cs: V hlavním okně zobrazovat sloupec s velikostí.

en: Display the time column in the main window.
cs: V hlavním okně zobrazovat sloupec s časem.

en: Display the type column in the main window.
cs: V hlavním okně zobrazovat sloupec s typem.

en: Display time
cs: Zobrazovat čas

en: Display type
cs: Zobrazovat typ

en: Do not _overwrite newer files
cs: Nepřepis_ovat existující soubory

en: Do not overwrite newer files
cs: Nepřepisovat novější soubory

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
cs: Chcete přidat tento soubor do aktuálního archivu nebo jej otevřít jako nový archiv?

en: Do you want to create a new archive with these files?
cs: Chcete vytvořit nový archiv s těmito soubory?

en: E_xclude files:
cs: Přeskoč_it soubory:

en: Editors
cs: Editory

en: Encrypt the archive header
cs: Šifrovat hlavičku archivu

en: Enter a password for “%s”
cs: Zadejte heslo k „%s“.

en: Extract Here
cs: Rozbalit sem

en: Extract To…
cs: Rozbalit do…

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
cs: Zeptat se na cílovou složku, rozbalit archivy a ukončit program

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
cs: Rozbalit archivy do určené složky a ukončit program

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
cs: Rozbalit obsah archivů do složky archivu a ukončit program

en: Extract the selected archive
cs: Rozbalit vybraný archiv

en: Extract the selected archive to the current position
cs: Rozbalit vybraný archiv do aktuálního umístění

en: Extracting the files from “%s”
cs: Rozbalují se soubory z „%s“

en: Extracting “%s”
cs: Rozbaluje se „%s“

en: Extraction completed successfully
cs: Rozbalení úspěšně dokončeno

en: Extraction not performed
cs: Rozbalení nebylo provedeno

en: FOLDER
cs: SLOŽKA

[ctx: File]
en: Location
cs: Umístění

[ctx: File]
en: Modified
cs: Změněn

[ctx: File]
en: Name
cs: Název

[ctx: File]
en: Name:
cs: Název:

[ctx: File]
en: Size
cs: Velikost

[ctx: File]
en: Type
cs: Typ

en: Find files by name
cs: Hledat soubory podle názvu

en: Folder
cs: Složka

en: Folders
cs: Složky

en: Getting the file list
cs: Získává se seznam souborů

en: Go to the home location
cs: Přejít do domovského umístění

en: Go to the next visited location
cs: Přejít na následující navštívené umístění

en: Go to the previous visited location
cs: Přejít na předchozí navštívené umístění

en: Go up one level
cs: Přejít o jednu úroveň výš

en: How to sort files
cs: Jak řadit soubory

en: Include _files:
cs: Zahrnout _soubory:

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Last Output
cs: Poslední výstup

en: Last modified:
cs: Naposledy změněno:

en: List Mode
cs: Režim výpisu

en: List of applications entered in the “Open File” dialog and not associated with the file type.
cs: Seznam aplikací, které jsou zadané do dialogového okna „Otevření souboru“ a nejsou přidružené k typu souboru.

en: Load Options
cs: Načíst volby

en: Loading “%s”
cs: Načítá se „%s“

en: Location
cs: Umístění

en: Location:
cs: Umístění:

en: Moving the files from “%s” to “%s”
cs: Přesouvají se soubory z „%s“ do „%s“

en: Name column width
cs: Šířka sloupce s názvem

en: Name “%s” is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
cs: Název „%s“ není platný, protože obsahuje některý ze znaků %s. Zadejte prosím jiný název.

en: New Archive
cs: Nový archiv

en: New name is the same as old one, please type other name.
cs: Nový název je stejný jak ten starý, napište prosím jiný název.

en: New name is void, please type a name.
cs: Nový název je prázdný, napište prosím nějaký název.

en: Number of files:
cs: Počet souborů:

en: Open _Item Location
cs: Otevřít u_místění položky

en: Open, modify and create compressed archive files
cs: Otevírejte, upravujte a vytvářejte komprimované archivní soubory

en: Operation completed
cs: Operace dokončena

en: Pass_word…
cs: _Heslo…

en: Password required for “%s”
cs: K „%s“ je požadováno heslo

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste Selection
cs: Vložit výběr

en: Please use a different name.
cs: Použijte prosím jiný název.

en: Please wait…
cs: Čekejte prosím…

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Reading “%s”
cs: Čte se „%s“

en: Recompressing archive
cs: Archiv se znovu komprimuje

en: Recreate the folders stored in the archive
cs: Znovu vytvářet složky uchované v archivu

en: Removing “%s”
cs: Odstraňuje se „%s“

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Renaming the files in “%s”
cs: Přejmenovávají se soubory v „%s“

en: Replace _All
cs: N_ahradit vše

en: Replace _Nothing
cs: _Nic nenahrazovat

en: Replace file “%s”?
cs: Nahradit soubor „%s“?

en: Reset Options
cs: Výchozí volby

en: S_elect the files you want to update:
cs: Vyb_erte soubory, které chcete aktualizovat:

en: Save
cs: Ukládání

en: Save Options
cs: Uložit volby

en: Save _As…
cs: Uložit j_ako…

en: Saving “%s”
cs: Ukládá se „%s“

en: Set Pass_word…
cs: Nastavit _heslo…

en: Show Hidden Files
cs: Zobrazovat skryté soubory

en: Show version
cs: Zobrazit verzi

en: Show/hide the extra options
cs: Zobrazit/skrýt rozšiřující volby

en: Side_bar
cs: Po_stranní panel

en: Sidebar
cs: Postranní panel

en: Sort type
cs: Typ řazení

en: Split into _volumes of
cs: _Rozdělit na svazky po

en: Start as a service
cs: Spustit jako službu

en: Test Result
cs: Výsledek testu

en: Testing “%s”
cs: Testuje se „%s“

en: The default size for volumes.
cs: Výchozí velikost pro svazky.

en: The default width of the name column in the file list.
cs: Výchozí šířka sloupce s názvem v seznamu souborů.

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
cs: Soubor již existuje v „%s“. Jeho nahrazením se přepíše jeho obsah.

en: The file has been modified with an external application. If you don’t update the file in the archive, all of your changes will be lost. | %d files have been modified with an external application. If you don’t update the files in the archive, all of your changes will be lost.
cs[0]: Tento soubor byl upraven externí aplikací. Pokud nechcete aktualizovat soubor v archivu, všechny vaše změny budou ztraceny.
cs[1]: Tyto %d soubory byly upraveny externí aplikací. Pokud nechcete aktualizovat soubory v archivu, všechny vaše změny budou ztraceny.
cs[2]: Těchto %d souborů bylo upraveno externí aplikací. Pokud nechcete aktualizovat soubory v archivu, všechny vaše změny budou ztraceny.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
cs: Pro soubory %s není nainstalován žádný příkaz.
    Chcete vyhledat příkaz k otevření tohoto souboru?

en: There was an internal error trying to search for applications:
cs: Při pokusu o vyhledání aplikací nastala vnitřní chyba:

en: This archive type cannot be modified
cs: Tento typ archivu není možné upravit

en: Type:
cs: Typ:

en: Update Files
cs: Aktualizace souborů

en: Update the file “%s” in the archive “%s”?
cs: Aktualizovat soubor „%s“ v archivu „%s“?

en: Update the files in the archive “%s”?
cs: Aktualizovat soubory v archivu „%s“?

en: Updating the files in “%s”
cs: Aktualizují se soubory v „%s“

en: Use the notification system to notify the operation completion
cs: Použít oznamovací systém k informování o dokončení operace

en: Use “all-files” to view all the files in the archive in a single list, use “as-folder” to navigate the archive as a folder.
cs: Použijte „all-files“ k zobrazení všech souborů v archivu v jednoduchém seznamu, použijte „as-folder“ k navigaci archivem jako složkou.

en: View All _Files
cs: Zobrazovat _všechny soubory

en: View as a F_older
cs: Zobrazovat jako sl_ožku

en: View the sidebar
cs: Zobrazovat postranní panel

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
cs: Jaká kritéria musí být použita k řazení souborů. Možné hodnoty: name (název), size (velikost), type (typ), time (čas), path (cesta).

en: Whether to display the sidebar.
cs: Zda zobrazovat postranní panel.

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
cs: Zda šifrovat hlavičku archivu. Když je hlavička šifrovaná, je pro výpis obsahu archivu zapotřebí heslo.

en: Whether to show other options. If set the extra options will be shown.
cs: Zda zobrazovat další volby. Když je zapnuto, budou rozšiřující volby zobrazovány.

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
cs: Zda řadit ve vzestupném nebo sestupném pořadí. Možné hodnoty: ascending (vzestupně), descending (sestupně).

[ctx: Window title]
en: Add Files
cs: Přidání souborů

[ctx: Window title]
en: Extract
cs: Rozbalení

[ctx: Window title]
en: Extract archive
cs: Rozbalení archivu

[ctx: Window title]
en: Load Options
cs: Načtení voleb

[ctx: Window title]
en: Open
cs: Otevření

[ctx: Window title]
en: Save Options
cs: Uložení voleb

en: Wrong password.
cs: Nesprávné heslo.

en: You can’t add an archive to itself.
cs: Nemůžete přidat archiv sám do sebe.

en: You don’t have permission to create an archive in this folder
cs: Nemáte oprávnění vytvářet archiv v této složce

en: You don’t have the right permissions to extract archives in the folder “%s”
cs: Nemáte oprávnění potřebná pro rozbalení archivů ve složce „%s“

en: You don’t have the right permissions to read files from folder “%s”
cs: Nemáte oprávnění potřebná pro čtení souborů ze složky „%s“

en: You don’t have the right permissions.
cs: Nemáte potřebná oprávnění.

en: You have to specify an archive name.
cs: Musíte stanovit název archivu.

en: [read only]
cs: [jen pro čtení]

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _About Archive Manager
cs: O _aplikaci Správa archivů

en: _Add
cs: Při_dat

en: _Add Files…
cs: Přid_at soubory…

en: _All files
cs: _Všechny soubory

en: _Apply
cs: _Použít

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Delete
cs: O_dstranit

en: _Delete Files…
cs: _Smazat soubory…

en: _Destination folder:
cs: _Cílová složka:

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Encrypt the file list
cs: Zašifrovat s_eznam souborů

en: _Encrypt the file list too
cs: Zašifrovat také s_eznam souborů

en: _Exclude folders:
cs: Př_eskočit složky:

en: _Extract
cs: _Rozbalit

en: _Extract Files…
cs: _Rozbalit soubory…

en: _Extract…
cs: _Rozbalit…

en: _File
cs: _Soubor

en: _Filename:
cs: Název _souboru:

en: _Files:
cs: _Soubory:

en: _Find
cs: _Hledat

en: _Follow symbolic links
cs: Násle_dovat symbolické odkazy

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Keep directory structure
cs: Zachovat stru_kturu složek

en: _Keyboard Shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _Location:
cs: _Umístění:

en: _New Archive…
cs: _Nový archiv…

en: _New file name:
cs: Název _nového souboru:

en: _New folder name:
cs: Název _nové složky:

en: _OK
cs: _Budiž

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Open With…
cs: _Otevřít pomocí…

en: _Open the Archive
cs: _Otevřít archiv

en: _Open…
cs: _Otevřít…

en: _Options
cs: V_olby

en: _Options Name:
cs: Název v_oleb:

en: _Other Options
cs: D_alší volby

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Paste
cs: V_ložit

en: _Properties
cs: V_lastnosti

en: _Rename
cs: Pře_jmenovat

en: _Rename…
cs: Pře_jmenovat…

en: _Replace
cs: Nah_radit

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Save As…
cs: _Uložit jako…

en: _Search Command
cs: _Vyhledat příkaz

en: _Select All
cs: Vybrat _vše

en: _Selected files
cs: Vy_brané soubory

en: _Show the Files
cs: Zobrazit _soubory

en: _Skip
cs: Pře_skočit

en: _Test Integrity
cs: O_testovat integritu

en: _Update
cs: Akt_ualizovat

en: _View
cs: _Zobrazit

en: bzip archives (.tar.bz, .tbz)
cs: archivy bzip (.tar.bz, .tbz)

en: example: *.o; *.bak
cs: příklad: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
cs: příklad: *.txt; *.doc

en: gzip archives (.tar.gz, .tgz)
cs: archivy gzip (.tar.gz, .tgz)

[ctx: shortcut window]
en: Archive
cs: Archiv

[ctx: shortcut window]
en: Close window
cs: Zavřít okno

[ctx: shortcut window]
en: Common
cs: Běžné

[ctx: shortcut window]
en: Create new archive
cs: Vytvořit nový archiv

[ctx: shortcut window]
en: Delete files or folders from an archive
cs: Odstranit soubory nebo složky z archivu

[ctx: shortcut window]
en: Deselect all
cs: Zrušit výběr

[ctx: shortcut window]
en: Display the tree view of the folders in the side pane
cs: Zobrazit v postranním panelu stromové zobrazení složek

[ctx: shortcut window]
en: Extract an archive
cs: Rozbalit archiv

[ctx: shortcut window]
en: Find
cs: Hledat

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Open an archive
cs: Otevřít archiv

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: Refresh
cs: Aktualizovat

[ctx: shortcut window]
en: Rename file or folder in an archive
cs: Přejmenovat soubor nebo složku v archivu

[ctx: shortcut window]
en: Save with another name
cs: Uložit s jiným názvem

[ctx: shortcut window]
en: Select all
cs: Vybrat vše

[ctx: shortcut window]
en: Show help
cs: Zobrazit nápovědu

[ctx: shortcut window]
en: Stop the operation
cs: Zastavit operaci

[ctx: shortcut window]
en: View
cs: Zobrazení

[ctx: shortcut window]
en: View archive properties
cs: Zobrazit vlastnosti archivu

[ctx: shortcut window]
en: View the content of an archive as a folder structure
cs: Zobrazit obsah archivu jako strukturu složek

[ctx: shortcut window]
en: View the content of an archive as a list of files
cs: Zobrazit obsah archivu jako seznam souborů

en: xz archives (.tar.xz)
cs: archivy xz (.tar.xz)

en: zip archives (.zip)
cs: archivy zip (.zip)

en: zip;tar;extract;unpack;
cs: zip;tar;rozbalit;vybalit;dekomprimovat;

en: — Create and modify an archive
cs: – Vytváření a úprava archivu

en: “%s” created successfully
cs: „%s“ byl úspěšně vytvořen
