rhythmbox - en to cs translation catalogue (920 entries)

en:     * 10% of your Magnatune membership fees goes to Rhythmbox/GNOME - it's worth joining
cs:     * 10 % z vašich poplatků za členství Magnatune jde projektům Rhythmbox/GNOME – už jen kvůli tomu stojí za to, se přidat

en:     * All albums and artists hand-picked
cs:      * Všechna alba a umělci ručně vybíráni

en:     * Free listening of all songs
cs:      * Bezplatný poslech všech skladeb

en:     * Open-Source friendly file formats: MP3s and WAVs, but also OGG and FLAC files.
cs:     * Formáty přívětivé k open-source: MP3 a WAV, ale i OGG a FLAC.

en:     * Paid members get totally unlimited downloading of the entire catalog (no other service allows that)
cs:     * Placené členství umožňuje naprosto neomezené stahování celého katalogu (toto žádná jiná služba neposkytuje)

en: $10 US (better than average)
cs: 10 USD (lepší než průměr)

en: $11 US
cs: 11 USD

en: $12 US (generous)
cs: 12 USD (velkorysé)

en: $13 US
cs: 13 USD

en: $14 US
cs: 14 USD

en: $15 US (VERY generous!)
cs: 15 USD (VELMI velkorysé)

en: $16 US
cs: 16 USD

en: $17 US
cs: 17 USD

en: $18 US (We love you!)
cs: 18 USB (Milujeme vás!)

en: $5 US
cs: 5 USD

en: $6 US
cs: 6 USD

en: $7 US
cs: 7 USD

en: $8 US (typical)
cs: 8 USB (běžné)

en: $9 US
cs: 9 USD

en: %a %I:%M %p
cs: %a, %H:%M

en: %b %d %I:%M %p
cs: %e. %b, %H:%M

en: %b %d %Y
cs: %e. %b %Y

en: %d Star | %d Stars
cs[0]: %d hvědička
cs[1]: %d hvězdičky
cs[2]: %d hvězdiček

en: %d album (%d) | All %d albums (%d)
cs[0]: %d album (%d)
cs[1]: Všechna %d alba (%d)
cs[2]: Všech %d alb (%d)

en: %d artist (%d) | All %d artists (%d)
cs[0]: %d umělec (%d)
cs[1]: Všichni %d umělci (%d)
cs[2]: Všech %d umělců (%d)

en: %d episode | %d episodes
cs[0]: %d díl
cs[1]: %d díly
cs[2]: %d dílů

en: %d feed | %d feeds
cs[0]: %d kanál
cs[1]: %d kanály
cs[2]: %d kanálů

en: %d file cannot be transferred as it must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available | %d files cannot be transferred as they must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available
cs[0]: %d soubor nelze přenést, protože musí být převeden do formátu podporovaného cílovým zařízením, ale není k dispozici žádný vhodný profil kódování
cs[1]: %d soubory nelze přenést, protože musí být převeden do formátu podporovaného cílovým zařízením, ale není k dispozici žádný vhodný profil kódování
cs[2]: %d souborů nelze přenést, protože musí být převeden do formátu podporovaného cílovým zařízením, ale není k dispozici žádný vhodný profil kódování

en: %d genre (%d) | All %d genres (%d)
cs[0]: %d žánr (%d)
cs[1]: Všechny %d žánry (%d)
cs[2]: Všech %d žánrů (%d)

en: %d import error | %d import errors
cs[0]: %d chyba při importu
cs[1]: %d chyby při importu
cs[2]: %d chyb při importu

en: %d missing file | %d missing files
cs[0]: %d chybějící soubor
cs[1]: %d chybějící soubory
cs[2]: %d chybějících souborů

en: %d of %d
cs: %d z %d

en: %d song | %d songs
cs[0]: %d skladba
cs[1]: %d skladby
cs[2]: %d skladeb

en: %d station | %d stations
cs[0]: %d stanice
cs[1]: %d stanice
cs[2]: %d stanic

en: %d:%02d of %d:%02d
cs: %d:%02d z %d:%02d

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
cs: Zbývá %d:%02d z %d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d
cs: %d:%02d:%02d z %d:%02d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d remaining
cs: Zbývá %d:%02d:%02d z %d:%02d:%02d

en: %ld day | %ld days
cs[0]: %ld den
cs[1]: %ld dny
cs[2]: %ld dnů

en: %ld hour | %ld hours
cs[0]: %ld hodina
cs[1]: %ld hodiny
cs[2]: %ld hodin

en: %ld minute | %ld minutes
cs[0]: %ld minuta
cs[1]: %ld minuty
cs[2]: %ld minut

en: %lu kbps
cs: %lu kb/s

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
cs: %s
    Spusťte „%s“ --help a uvidíte úplný seznam všech dostupných přepínačů příkazové řádky.

en: %s (%d track) | %s (%d tracks)
cs[0]: %s (%d skladba)
cs[1]: %s (%d skladby)
cs[2]: %s (%d skladeb)

en: %s (Paused)
cs: %s (Pozastaveno)

en: %s / %s
cs: %s/%s

en: %s Fan Radio
cs: Rádio fanoušků umělce %s

en: %s Group Radio
cs: Rádio skupiny %s

en: %s Properties
cs: Vlastnosti %s

en: %s Radio
cs: Rádio %s

en: %s Sync Settings
cs: Nastavení synchronizace %s

en: %s Tag Radio
cs: Rádio se štítky %s

en: %s and %s
cs: %s a %s

en: %s no longer supports this type of station
cs: %s již nadále nepodporuje tento typ stanice

en: %s plays
cs: %s přehrává

en: %s's Library
cs: Sbírka uživatele %s

en: %s's Loved Tracks
cs: Oblíbené skladby %s

en: %s's Mix Radio
cs: Mix Rádio uživatele %s

en: %s's Music
cs: Hudba %s

en: %s's Neighbourhood
cs: Sousední stanice uživatele %s

en: %s's Recommended Radio
cs: Doporučené skladby uživatele %s

en: %s, %s and %s
cs: %s, %s a %s

en: %s. Would you like to add the podcast feed anyway?
cs: %s. Chcete i přesto přidat podcast?

en: %tt by %ta
cs: %tt od %ta

en: %tt by %ta from %at
cs: %tt od %ta z %at

en: %tt from %ta
cs: %tt z %ta

en: -%s / %s
cs: – %s/%s

en: -15.0 dB
cs: -15,0 dB

en: 0.0 dB
cs: 0,0 dB

en: 000 kbps
cs: 000 kb/s

en: 128K MP3
cs: MP3 128 kb/s

en: 15.0 dB
cs: 15,0 dB

en: <Invalid unicode>
cs: <Neplatné Unicode>

en: A sample plugin in C with no features
cs: Vzorový přídavný modul v C bez žádných funkcí

en: A sample plugin in Python with no features
cs: Vzorový přídavný modul v Pythonu bez žádných funkcí

en: A sample plugin in Vala with no features
cs: Vzorový přídavný modul ve Vala bez žádných funkcí

en: A_dd if any criteria are matched
cs: Při_dat, pokud vyhovuje libovolné kritérium

en: Access key:
cs: Klávesová zkratka

en: Activate the source matching the specified URI
cs: Aktivovat zdroj odpovídající zadané adrese URI

en: Add
cs: Přidat

en: Add Remote
cs: Přidat dálkový ovladač

en: Add specified tracks to the play queue
cs: Přidat vybrané skladby do fronty

en: Add to New Playlist
cs: Přidat do nového seznamu skladeb

en: Add to Play Queue
cs: Přidat do _fronty

en: Add to Playlist
cs: Přidat do seznamu skladeb

en: Add to Queue
cs: Přidat do fronty

en: Added files:
cs: Přidané soubory:

en: Adding tracks to the library
cs: Přidávají se skladby do sbírky

en: Additional GStreamer plugins are required to play this file: %s
cs: K přehrávání tohoto souboru jsou zapotřebí dodatečné zásuvné moduly GStreamer: %s

en: Additional software is required to convert %d file into a format supported by the target device:
    %s | Additional software is required to convert %d files into a format supported by the target device:
    %s
cs[0]: Pro převod %d souboru do formátu podporovaného cílovým zařízením je zapotřebí dodatečný software:
    %s
cs[1]: Pro převod %d souborů do formátu podporovaného cílovým zařízením je zapotřebí dodatečný software:
    %s
cs[2]: Pro převod %d souborů do formátu podporovaného cílovým zařízením je zapotřebí dodatečný software:
    %s

en: Additional software is required to encode media in your preferred format:
    %s
cs: Pro kódování média do vámi upřednostňovaného formátu je zapotřebí dodatečný software:
    %s

en: Additional software is required to play some of these files.
cs: K přehrávání těchto souborů je zapotřebí dodatečný software.

en: Adds support to Rhythmbox for playing and purchasing from the Magnatune online music store
cs: Přidává do Rhythmboxu podporu pro přehrávání a nakupování z internetového obchodu Magnatune

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: After you press OK, Rhythmbox will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in the file %s, it will use the default password ('rhythmbox').
cs: Po stisknutí OK Rhythmbox počká, dokud se k němu nepřipojíte pomocí winpdb nebo rpdb2. Pokud jste nenastavili ladicí heslo v souboru %s, bude použito výchozí heslo („rhythmbox“).

en: Albu_m sort order:
cs: Řazení al_b:

en: Album (ideal loudness for all tracks)
cs: Album (ideální hlasitost pro všechny skladby)

en: Album Art
cs: Grafika alba

en: Album a_rtist sort order:
cs: Řazení _umělců alba:

en: Album a_rtist:
cs: _Umělec alba:

en: Albums
cs: Alba

en: Alert Buttons
cs: Tlačítka výstrahy

en: Alert Type
cs: Typ výstrahy

en: All
cs: Vše

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: All Music
cs: Všechna hudba

en: All Tracks
cs: Všechny skladby

en: An error occurred while trying to authorize the download.
    The Magnatune server returned:
    %s
cs: Vyskytla se chyba při pokusu o ověření ke stahování.
    Server Magnatune vrátil:
    %s

en: An error occurred while trying to download the album.
    The error text is:
    %s
cs: Vyskytla se chyba při pokusu stáhnout album.
    Text chyby je:
    %s

en: Android devices
cs: Zařízení s Androidem

en: April (04)
cs: Duben (4)

en: Artist
cs: Umělec

en: Artist (Album) - Number - Title
cs: Umělec (Album) – Číslo – Název

en: Artist - Album
cs: Umělec – Album

en: Artist - Number - Title
cs: Umělec – Číslo – Název

en: Artist - Title
cs: Umělec – Název

en: Artist Info
cs: Informace o umělci

en: Artist s_ort order:
cs: Ř_azení umělců:

en: Artist/Album
cs: Umělec/Album

en: Artist/Artist - Album
cs: Umělec/Umělec – Album

en: Artist/Artist - Album/Artist (Album) - 01 - Title.ogg
cs: Umělec/Umělec – Album/Umělec (Album) – 01 – Název.ogg

en: Artists
cs: Umělci

en: Audio CD Player
cs: Přehrávač zvukových CD

en: Audio CD Recorder
cs: Vypalovačka zvukových CD

en: Audio formats:
cs: Formáty zvuku:

en: Audio;Song;MP3;CD;Podcast;MTP;iPod;Playlist;Last.fm;UPnP;DLNA;Radio;
cs: audio;zvuk;skladba;hudba;písnička;MP3;CD;podcast;MTP;přenosný přehrávač;iPod;seznam skladeb;Last.fm;UPnP;DLNA;rádio;

en: August (08)
cs: Srpen (8)

en: Authentication error
cs: Chyba ověření identity

en: Authentication error. Please try logging in again.
cs: Chyba ověření identity. Zkuste se prosím přihlásit znovu.

en: Author
cs: Autor

en: Author:
cs: Autor:

en: Available
cs: Dostupné

en: BPM
cs: Tempo

en: Ban
cs: Zakázat

en: Basic
cs: Základní

en: Bitrate:
cs: Datový tok:

en: Browse
cs: Procházet

en: Browse and play sounds from SoundCloud®
cs: Procházení a přehrávání hudby ze SoundCloud®

en: Browse this Album
cs: Procházet toto album

en: Browse this Artist
cs: Procházet tohoto umělce

en: Browse this Genre
cs: Procházet tento žánr

en: Browse various local and Internet media sources
cs: Procházet různorodé místní a Internetové zdroje médií

en: Browse...
cs: Procházet…

en: Browser Views
cs: Pohledy prohlížeče

en: Buffering
cs: Ukládá se do vyrovnávací paměti

en: By extension
cs: Dle přípony

en: C_omment
cs: K_omentář

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Download
cs: Zrušit stahování

en: Cannot get free space at %s: %s
cs: Nepodařilo se zjistit volné místo na %s: %s

en: Check for _new episodes:
cs: Hledat _nové díly:

en: Check if Rhythmbox is already running
cs: Zkontrolovat, zda Rhythmbox již neběží

en: Choose Library Location
cs: Vyberte umístění sbírky

en: Choose lyrics folder...
cs: Vybrat složku textů…

en: Clear
cs: Vyprázdnit

en: Clear Play Queue
cs: Vyprázdnit frontu

en: Clear the search text
cs: Vymazat hledaný text

en: Clock is not set correctly
cs: Hodiny nejsou správně nastavené

en: Close
cs: Zavřít

en: Comm_ent:
cs: Kom_entář:

en: Comment
cs: Komentář

en: Composer
cs: Skladatel

en: Connect to DAAP share...
cs: Připojit ke sdílení DAAP…

en: Connecting
cs: Připojuje se

en: Connecting to music share
cs: Připojuje se ke sdílení hudby

en: Connecting...
cs: Připojuje se…

en: Connection error. Please try logging in again.
cs: Chyba připojení. Zkuste se prosím přihlásit znovu.

en: Constant bit rate
cs: Konstantní datový tok

en: Constrained Variable bit rate
cs: Omezený variabilní datový tok

en: Contents after sync
cs: Obsah po synchronizaci

en: Context Pane
cs: Kontextový panel

en: Contributors:
cs: Přispěvatelé:

en: Control Rhythmbox from a web browser
cs: Ovládatejte Rhythmbox přes webový prohlížeč

en: Control Rhythmbox using an infrared remote control
cs: Ovládání aplikace Rhythmbox pomocí infračerveného dálkového ovladače

en: Control Rhythmbox using key shortcuts
cs: Ovládat Rhythmbox používáním klávesových zkratek

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy files that are outside the music library
cs: Kopírovat soubory, které jsou mimo hudební kolkci

en: Copying tracks to the library
cs: Kopírují se skladby do sbírky

en: Copyright:
cs: Autorská práva:

en: Could not connect to shared music
cs: Nepodařilo se připojit ke sdílení hudby

en: Could not create a GStreamer sink element to write to %s
cs: Nezdařilo se vytvořit cílový prvek GStreamer k zápisu do %s

en: Could not create a temporary file to write to: %s
cs: Nezdařilo se vytvořit dočasný soubor k zápisu do: %s

en: Could not find a GStreamer CD source plugin
cs: Nelze najít zásuvný modul GStreamer pro zdroj typu CD

en: Could not find this album on MusicBrainz.
cs: Toto album nebylo v databázi MusicBrainz nalezeno.

en: Could not load the music database:
cs: Nepodařilo se načíst hudební databázi:

en: Could not pair with this Remote
cs: Nelze spárovat s tímto dálkovým ovladačem

en: Could not pair with this Remote.
cs: Nelze spárovat s dálkovým ovladačem.

en: Could not read the CD device.
cs: Nelze číst ze zařízení CD.

en: Could not search MusicBrainz for album details.
cs: Nelze vyhledat údaje o albu ve službě MusicBrainz.

en: Couldn't access %s: %s
cs: Nepodařilo se přistoupit k %s: %s

en: Couldn't display help
cs: Nepodařilo se zobrazit nápovědu

en: Couldn't download album
cs: Nelze stáhnout album

en: Couldn't read playlist
cs: Nepodařilo se číst seznam skladeb

en: Couldn't save playlist
cs: Nepodařilo se uložit seznam skladeb

en: Couldn't start playback
cs: Nepodařilo se spustit přehrávání

en: Couldn't stop playback
cs: Nepodařilo se zastavit přehrávání

en: Cover art search
cs: Vyhledání přebalu

en: Create Audio CD...
cs: Vytvořit zvukové CD…

en: Create Automatic Playlist
cs: Vytvořit automatický seznam skladeb

en: Create Station
cs: Vytvořit stanici

en: Create a Radio Station
cs: Vytvořit stanici rádia

en: Create automatically updating playlist where:
cs: Vytvořit automaticky aktualizovaný seznam skladeb, kde:

en: Crossfade Duration (Seconds)
cs: Doba prolínání (v sekundách)

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: Current contents
cs: Současný obsah

en: Current song is not seekable
cs: V aktuální skladbě se nelze posouvat

en: Cut
cs: Vyjmout

en: DAAP Music Sharing
cs: Sdílení hudby DAAP

en: D_eselect All
cs: Zrušit výběr vš_eho

en: Da_te added
cs: Da_tum přidání

en: Database version:
cs: Verze databáze:

en: Date
cs: Datum

en: Date Added
cs: Datum přidání

en: Date added:
cs: Datum přidání:

en: Date:
cs: Datum:

en: December (12)
cs: Prosinec (12)

en: Decrease the playback volume
cs: Snížit hlasitost přehrávání

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Delete
cs: Odstranit

en: Delete Podcast Feed
cs: Odstranit kanál podcastu

en: Delete _Episode Only
cs: Odstranit jen _díl

en: Delete _Feed Only
cs: Odstranit jen _kanál

en: Delete the podcast episode and downloaded file?
cs: Odstranit díl podcastu a stažený soubor?

en: Delete the podcast feed and downloaded files?
cs: Odstranit kanál podcastu a stažené soubory?

en: Description:
cs: Popis:

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Device _name:
cs: _Název zařízení:

en: Device node:
cs: Uzel zařízení:

en: Devices
cs: Zařízení

en: Digital Audio Player
cs: Digitální hudební přehrávač

en: Disable loading of plugins
cs: Zakázat načítání zásuvných modulů

en: Disable repeat playback order
cs: Vypnout opakované přehrávání

en: Disable shuffle playback order
cs: Vypnout náhodné přehrávání

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Do not register the shell
cs: Neregistrovat shell

en: Do not update the library with file changes
cs: Neaktualizovat sbírku podle změn souborů

en: Do you want to initialize your iPod?
cs: Chcete inicializovat své zařízení iPod?

en: Don't present an existing Rhythmbox window
cs: Nezobrazovat existující okno Rhythmboxu

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
cs: Neukládat natrvalo žádná data (implikuje --no-registration)

en: Don't start a new instance of Rhythmbox
cs: Nespouštějte novou instanci Rhythmboxu

en: Don't sync
cs: Nesynchronizovat

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download Album
cs: Stáhnout album

en: Download Episode
cs: Stáhnout díl

en: Download Error
cs: Chyba stahování

en: Download location:
cs: Umístění pro stahování:

en: Downloaded
cs: Staženo

en: Downloading from Magnatune
cs: Stahuje se z Magnatune

en: Downloading podcast
cs: Stahuje se podcast

en: Drop artwork here
cs: Zde upusťte grafiku

en: Duplicate Audio CD...
cs: Vytvořit kopii zvukového _CD…

en: Duration:
cs: Délka:

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Automatic Playlist
cs: Upravit automatický seznam skladeb

en: Eject
cs: Vysunout

en: Empty file
cs: Prázdný soubor

en: Empty the play queue before adding new tracks
cs: Vyprázdnit frontu před přidáním nových skladeb

en: Enable debug output
cs: Povolit ladicí výstup

en: Enable debug output matching a specified string
cs: Povolit ladicí výstup odpovídající zadanému řetězci

en: Enable repeat playback order
cs: Zapnout opakované přehrávání

en: Enable shuffle playback order
cs: Zapnout náhodné přehrávání

en: Episodes
cs: Díly

en: Error
cs: Chyba

en: Error downloading podcast
cs: Chyba při stahování podcastu

en: Error in podcast
cs: Chyba v podcastu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Error mounting Android device
cs: Chyba při připojování zařízení s Androidem

en: Error transferring track
cs: Chyba při přenosu skladby

en: Error tuning station: %i - %s
cs: Chyba ladění stanice: %i – %s

en: Error tuning station: invalid response
cs: Chyba ladění stanice: neplatná odpověď

en: Error tuning station: no response
cs: Chyba ladění stanice: neodpovídá

en: Error tuning station: unexpected response
cs: Chyba ladění stanice: neočekávaná odpověď

en: Error while saving song information
cs: Chyba při ukládání informací o skladbě

en: Every day
cs: Každý den

en: Every hour
cs: Každou hodinu

en: Every week
cs: Každý týden

en: Examining files
cs: Zkoumají se soubory

en: Example Path:
cs: Příklad cesty:

en: Extract
cs: Zkopírovat

en: FM Radio
cs: Rádio FM

en: F_older hierarchy:
cs: _Hierarchie složek:

en: Failed
cs: Selhalo

en: Failed to create %s element; check your GStreamer installation
cs: Nezdařilo se vytvořit prvek %s, zkontrolujte prosím svoji instalaci systému GStreamer

en: Failed to create GStreamer element; check your installation
cs: Nezdařilo se vytvořit prvek GStreameru; zkontrolujte svou instalaci

en: Failed to create GStreamer pipeline to play %s
cs: Nezdařilo se vytvořit rouru GStreameru k přehrání %s

en: Failed to create a source element; check your installation
cs: Nepodařilo se vytvořit prvek zdroje; zkontrolujte svou instalaci

en: Failed to create audio output element; check your installation
cs: Nezdařilo se vytvořit prvek zvukového výstupu; zkontrolujte svou instalaci

en: Failed to create playbin element; check your GStreamer installation
cs: Nezdařilo se vytvořit přehrávací prvek (playbin), zkontrolujte prosím svoji instalaci systému GStreamer

en: Failed to create the 'decodebin' element; check your GStreamer installation
cs: Nepodařilo se vytvořit prvek „decodebin“, zkontrolujte prosím svoji instalaci systému GStreamer

en: Failed to create the 'giostreamsink' element; check your GStreamer installation
cs: Nepodařilo se vytvořit prvek „giostreamsink“, zkontrolujte prosím svoji instalaci systému GStreamer

en: Failed to create the player: %s
cs: Nepodařilo se vytvořit přehrávač: %s

en: Failed to link GStreamer pipeline; check your installation
cs: Nezdařilo se připojit k rouře GStreameru; zkontrolujte svou instalaci

en: Failed to link new stream into GStreamer pipeline
cs: Nezdařilo se připojit nový proud do roury GSteameru

en: Failed to open output device
cs: Nezdařilo se otevřít výstupní zařízení

en: Failed to open output device: %s
cs: Nezdařilo se otevřít výstupní zařízení: %s

en: Failed to start new stream
cs: Nezdařilo se spustit nový proud

en: February (02)
cs: Únor (2)

en: Feed
cs: Kanál

en: Feed:
cs: Kanál:

en: Fetch album covers from the Internet
cs: Načítat přebaly alb z Internetu

en: Fetch more tracks
cs: Získat více skladeb

en: Fetch song lyrics from the Internet
cs: Stáhnout text skladby z Internetu

en: File corrupted during write
cs: Soubor byl porušen během zápisu

en: File name:
cs: Název souboru:

en: File size:
cs: Velikost souboru:

en: Find out about Magnatune at
cs: Zjistěte, co je Magnatune, na

en: Finished downloading podcast
cs: Stahování podcastu bylo dokončeno

en: Firmware version:
cs: Verze firmwaru:

en: Follow Playing Track
cs: Následovat přehrávanou skladbu

en: Forget known Remotes
cs: Zapomenout naučené dálkové ovladače

en: Former Maintainers:
cs: Dřívější správci:

en: Frequency of radio station
cs: Frekvence stanice rádia

en: G_enres, artists and albums
cs: Žán_ry, umělci a alba

en: General
cs: Obecné

en: Genre
cs: Žánr

en: Genres
cs: Žánry

en: Get an account at
cs: Získat účet na

en: Grilo media browser
cs: Procházení médií Grilo

en: H_ide
cs: _Skrýt

en: Help!
cs: Hudba není zlá

en: Hide all tracks
cs: Skrýt všechny skladby

en: Host:port of DAAP share:
cs: Hostitel:port sdílení DAAP:

en: I don't have a Magnatune account
cs: Nemám u Magnatune účet

en: I have a download account
cs: Mám účet umožňující stahování

en: I have a streaming account
cs: Mám účet umožňující poslech

en: IM Status
cs: Stav IM

en: If you choose to delete the episode and file, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the episode but keep the downloaded file by choosing to delete the episode only.
cs: Pokud se rozhodnete odstranit díl a soubor, budou navždy ztraceny. Všimněte si, že můžete odstranit díl, ale ponechat si stažený soubor, zvolením Odstranit jen díl.

en: If you choose to delete the feed and files, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the feed but keep the downloaded files by choosing to delete the feed only.
cs: Pokud se rozhodnete odstranit zvukový kanál a soubory, budou navždy ztraceny. Všimněte si, že můžete odstranit zvukový kanál, ale ponechat si stažené soubory, zvolením Odstranit jen kanál.

en: Image/label border
cs: Rámeček obrázku/popisku

en: Import %d listed track | Import %d listed tracks
cs[0]: Importovat %d vypsanou skladbu
cs[1]: Importovat %d vypsané skladby
cs[2]: Importovat %d vypsaných skladeb

en: Import %d selected track | Import %d selected tracks
cs[0]: Importovat %d vybranou skladbu
cs[1]: Importovat %d vybrané skladby
cs[2]: Importovat %d vybraných skladeb

en: Import Errors
cs: Chyby při importu

en: Increase the playback volume
cs: Zvýšit hlasitost přehrávání

en: Inform Zeitgeist about your activity
cs: Informovat Zeitgeist o vašich aktivitách

en: Information
cs: Informace

en: Inhibit Power Manager from suspending the machine while playing
cs: Zabraňuje Správě napájení v uspání počítače během přehrávání

en: Install Additional Software
cs: Instalovat dodatečný software

en: Interactive python console
cs: Interaktivní konzola Pythonu

en: Internet Radio
cs: Internetové rádio

en: Invalid property type %s for property %s
cs: Neplatný typ vlastnosti %s pro vlastnost %s

en: Invalid station URL
cs: Neplatná adresa URL stanice

en: January (01)
cs: Leden (1)

en: July (07)
cs: Červenec (7)

en: Jump to next song
cs: Přejít na následující skladbu

en: Jump to previous song
cs: Přejít na předchozí skladbu

en: June (06)
cs: Červen (6)

en: L_ocation:
cs: _Umístění:

en: Language:
cs: Jazyk:

en: Last Played
cs: Naposledy přehrané

en: Last Seen
cs: Naposledy viděno

en: Last episode:
cs: Poslední díl:

en: Last played:
cs: Naposledy přehráno:

en: Last submission time:
cs: Poslední čas odeslání:

en: Last updated:
cs: Poslední aktualizace:

en: Launch web remote control
cs: Spustit vzdálené ovládání přes web

en: Learn more about ReplayGain
cs: Dovědět se více o RaplayGain

en: Library
cs: Sbírka

en: Library Location
cs: Umístění sbírky

en: Library Structure
cs: Struktura sbírky

en: Library _name:
cs: _Název sbírky:

en: Library of User:
cs: Sbírka uživatele:

en: Linear
cs: Lineární

en: Linear looping
cs: Lineární opakování

en: Linear, removing entries once played
cs: Lineárně, odebírat položky po přehrání

en: Links
cs: Odkazy

en: Listen to _Similar Artists Radio
cs: Po_slouchat rádio s podobnými umělci

en: Listen to _Top Fans Radio
cs: Posloucha_t nejlepší fan rádio

en: Listened by Group:
cs: Posloucháno skupinou:

en: Listening port:
cs: Naslouchat na portu:

en: Lo_cation
cs: U_místění

en: Load Playlist
cs: Načíst seznam skladeb

en: Loading Magnatune catalog
cs: Načítá se katalog Magnatune

en: Loading biography for %s
cs: Načítá se biografie umělce %s

en: Loading lyrics for %s by %s
cs: Načítá se text pro %s od %s

en: Loading top albums for %s
cs: Načítají se nejlepší alba umělce %s

en: Location
cs: Umístění

en: Location:
cs: Umístění:

en: Log in
cs: Přihlásit

en: Logging in
cs: Probíhá přihlášení

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Lossless
cs: Bezeztrátový

en: Love
cs: Oblíbená

en: Loved Tracks
cs: Oblíbené skladby

en: Lyrics
cs: Text

en: Lyrics Folder
cs: Složka textů

en: Lyrics not found
cs: Text nenalezen

en: MPRIS D-Bus interface
cs: Rozhraní MPRIS D-Bus

en: Magnatune Information
cs: Informace o Magnatune

en: Magnatune Store
cs: Obchod Magnatune

en: Magnatune is an online record label that is not evil.
cs: Magnatune je internetové vydavatelství, které nepatří k těm „zlým“.

en: Magnatune online music store
cs: Internetový obchod Magnatune

en: Maintainers:
cs: Správci:

en: Manually
cs: Ručně

en: Manufacturer:
cs: Výrobce:

en: March (03)
cs: Březen (3)

en: May (05)
cs: Květen (5)

en: Media Player
cs: Multimediální přehrávač

en: Media Player Keys
cs: Klávesy přehrávače médií

en: Media Player Properties
cs: Vlastnosti přehrávače médií

en: Media player device error
cs: Chyba zařízení na přehrávání multimédií

en: MediaServer2 D-Bus interface
cs: Rozhraní MediaServer2 D-Bus

en: Minutes
cs: Minut

en: Missing Files
cs: Chybějící soubory

en: Mix Radio for User:
cs: Mix Radio pro uživatele:

en: Mount point:
cs: Přípojný bod:

en: Multiple Song Properties
cs: Vlastnosti více skladeb

en: Multiple locations set
cs: Nastaveno několik umístění

en: Music
cs: Hudba

en: Music Player
cs: Přehrávač hudby

en: Music management and playback software for GNOME.
cs: Software pro správu a přehrávání hudby pro prostředí GNOME.

en: Musicbrainz server error
cs: Chyba serveru Musicbrainz

en: My Library
cs: Moje sbírka

en: My Neighbourhood
cs: Moje sousední stanice

en: My Recommendations
cs: Moje doporučené skladby

en: My Top Rated
cs: Mé nejlépe hodnocené

en: Neighbourhood of User:
cs: Sousední stanice uživatele:

en: Never
cs: Nikdy

en: New
cs: Nová

en: New DAAP share
cs: Nové sdílení DAAP

en: New Downloads
cs: Nově ke stažení

en: New Episodes
cs: Nové díly

en: New FM Radio Station
cs: Nová stanice rádia FM

en: New Internet Radio Station
cs: Nová stanice internetového rádia

en: New Playlist
cs: Nový seznam skladeb

en: New Playlist on %s
cs: Nový seznam skladeb na %s

en: New Podcast Feed...
cs: Nový kanál podcastu…

en: New _Automatic Playlist
cs: Nový _automatický seznam skladeb

en: New playlist
cs: Nový seznam skladeb

en: New updates available from
cs: Nové aktualizace jsou k dispozici od

en: Next
cs: Následující

en: No Stars
cs: Bez zvězdiček

en: No artist specified.
cs: Neuveden žádný umělec.

en: No information available
cs: Nejsou dostupné žádné informace

en: No lyrics found
cs: Žádné texty nenalezeny

en: No next song
cs: Žádná následující skladba

en: No previous song
cs: Žádná předchozí skladba

en: No registered source can handle URI %s
cs: Žádné registrované zdroje nemohou obsluhovat URI %s

en: No registered source matches URI %s
cs: Žádný registrovaný zdroj neodpovídá adrese URI %s

en: No space left on MTP device
cs: Na zařízen MTP není žádné volné místo

en: No storage areas found on this device. You may need to unlock it and enable MTP.
cs: Na tomto zařízení nebyla nalezena žádná oblast pro ukládání. Možná jej budete muset odemknout a povolit MTP.

en: Not Downloaded
cs: Nestaženo

en: Not Playing
cs: Nepřehrává se

en: Not currently playing
cs: Momentálně se nepřehrává

en: Not enough content to play station
cs: K přehrání stanice není k dispozici dostatek obsahu

en: Not enough space in %s
cs: Nedostatek místa na zařízení %s

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Not playing
cs: Nepřehrává se

en: Notification
cs: Oznamování

en: Notification popups
cs: Rozbalovací nabídky v oznamovací oblasti

en: November (11)
cs: Listopad (11)

en: Now Playing
cs: Právě se přehrává

en: Now playing: %s %s
cs: Přehrává se: %s %s

en: Number - Title
cs: Číslo – Název

en: Number. Artist - Title
cs: Číslo. Umělec – Název

en: OK
cs: Budiž

en: October (10)
cs: Říjen (10)

en: On the desktop
cs: Na ploše

en: Only showing %d result | Only showing %d results
cs[0]: Zobrazen pouze %d výsledek
cs[1]: Zobrazeny pouze %d výsledky
cs[2]: Zobrazeno pouze %d výsledků

en: Other
cs: Další

en: P_arty Mode
cs: Režim v_ečírku

en: Password:
cs: Heslo:

en: Path for database file to use
cs: Cesta k souboru používané databáze

en: Path for playlists file to use
cs: Cesta k používaným seznamům skladeb

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Pause playback
cs: Pozastavit přehrávání

en: Pause playback if currently playing
cs: Pozastavit přehrávání, pokud hraje

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Play
cs: Přehrávat

en: Play Count
cs: Počet přehrání

en: Play Queue
cs: Přehrávat frontu

en: Play Queue in Side Pane
cs: Fronta v postranním panelu

en: Play a specified URI, importing it if necessary
cs: Přehrát zvolené URI, s případným importem, pokud je třeba

en: Play and organize your music collection
cs: Přehrávejte si a organizujte svoji hudební sbírku

en: Play count:
cs: Počet přehrání:

en: Play from the source matching the specified URI
cs: Přehrávat ze zdroje odpovídajícího zadané adrese URI

en: Playback
cs: Přehrávání

en: Playback Error
cs: Chyba při přehrávání

en: Playback position not available
cs: Přehrávací umístění není dostupné

en: Playback volume is %f.
cs: Hlasitost přehrávání je %f.

en: Player Backend
cs: Pozadí přehrávače

en: Playing
cs: Přehrává se

en: Playlist
cs: Seznam skladeb

en: Playlist %s already exists
cs: Seznam skladeb %s již existuje

en: Playlist %s is an automatic playlist
cs: Seznam skladeb %s je automatický seznam skladeb

en: Playlist format
cs: Formát seznamu skladeb

en: Playlist was empty
cs: Seznam skladeb byl prázdný

en: Playlists
cs: Seznamy skladeb

en: Playlists:
cs: Seznamů skladeb:

en: Please enter the passcode displayed on your device.
cs: Zadejte prosím kód zobrazený na vašem zařízení.

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Podcast Downloads
cs: Stahování podcastů

en: Podcast Error
cs: Chyba podcastu

en: Podcasts
cs: Podcasty

en: Podcasts:
cs: Podcasty:

en: Portable Players
cs: Přenosné přehrávače

en: Portable Players - MTP
cs: Přenosné přehrávače – MTP

en: Portable Players - iPod
cs: Přenosné přehrávače – iPod

en: Power Manager
cs: Správa napájení

en: Pr_operties
cs: Vlastn_osti

en: Preferred audio _format:
cs: Upřednostňovaný _formát zvuku:

en: Preferred format
cs: Upřednostňovaný formát

en: Press 'h' for help.
cs: Pro nápovědu zmáčkněte „h“.

en: Previous
cs: Předchozí

en: Print formatted details of the song
cs: Vypsat formátované detaily skladby

en: Print the current playback volume
cs: Vypsat aktuální hlasitost přehrávání

en: Print the title and artist of the playing song
cs: Vypsat název a umělce přehrávané skladby

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Provides an implementation of the MPRIS D-Bus interface specification
cs: Poskytuje implementaci specifikace rozhraní MPRIS D-Bus

en: Provides an implementation of the MediaServer2 D-Bus interface specification
cs: Poskytuje implementaci specifikace rozhraní MediaServer2 D-Bus

en: Python Console
cs: Konzola Pythonu

en: Python Debugger
cs: Debugger Pythonu

en: Python Sample Plugin
cs: Vzorový modul v Pythonu

en: Python Source
cs: Zdroj Pythonu

en: Quality
cs: Kvalita

en: Queued tracks:
cs: Skladeb ve frontě:

en: Quit Rhythmbox
cs: Ukončit Rhythmbox

en: Radio
cs: Rádio

en: Radio (equal loudness for all tracks)
cs: Rádio (vyrovnaná hlasitost pro všechny skladby)

en: Random by rating
cs: Náhodně podle ohodnocení

en: Random by time since last play
cs: Náhodně podle doby od posledního hraní

en: Random by time since last play and rating
cs: Náhodně podle doby od posledního přehrání a hodnocení

en: Random with equal weights
cs: Náhodně se stejnými vahami

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Recently Added
cs: Nedávno přidané

en: Recently Listened Tracks
cs: Nedávno poslouchané skladby

en: Recently Played
cs: Nedávno přehrané

en: Recommendations
cs: Doporučené skladby

en: Recommendations for User:
cs: Doporučené skladby pro uživatele:

en: Record audio CDs from playlists and duplicate audio CDs
cs: Nahrávání zvukových CD ze seznamů skladeb a vytváření kopií zvukových CD

en: Reload
cs: Znovu načíst

en: Remotes
cs: Dálkové ovladače

en: Remove
cs: Odebrat

en: Remove from Play Queue
cs: Odebrat z fronty

en: Remove from Playlist
cs: Odebrat ze seznamu skladeb

en: Removed files:
cs: Odebrané soubory:

en: Replace _All
cs: Nahr_adit vše

en: ReplayGain GStreamer plugins not available
cs: Zásuvný modul ReplayGain GStreamer není dostupný

en: ReplayGain _mode:
cs: Reži_m ReplayGain:

en: ReplayGain preferences
cs: Předvolby ReplayGain

en: Request failed
cs: Požadavek selhal

en: Require _password:
cs: Vyžadovat _heslo:

en: Resume playback if currently paused
cs: Pokračovat v přehrávání, pokud je pozastaveno

en: Retrieving songs from music share
cs: Obdržují se skladby ze sdílené hudby

en: Rhythmbox Music Player
cs: Přehrávač hudby Rhythmbox

en: Rhythmbox Preferences
cs: Předvolby Rhythmbox

en: Rhythmbox Website
cs: Webová stránka Rhythmboxu

en: Rhythmbox could not duplicate the disc
cs: Rhytmboxu se nezdařilo vytvořit kopii disku

en: Rhythmbox could not record the audio disc
cs: Rhytmboxu se nezdařilo zapsat zvukový disk

en: Rhythmbox could not understand the Magnatune catalog, please file a bug.
cs: Rhythmboxu se nepodařilo porozumět katalogu Magnatune, nahlaste prosím chybu.

en: Rhythmbox has detected a device that is probably an uninitialized or corrupted iPod. It must be initialized before Rhythmbox can use it, but this will destroy any song metadata already present. If you wish Rhythmbox to initialize the iPod, please fill in the information below. If the device is not an iPod, or you do not wish to initialize it, please click cancel.
cs: Rhythmbox nalezl zařízení, které je pravděpodobně neinicializovaný nebo poškozený iPod. Aby jej mohl Rhythmbox používat, musí být inicializované, ale mohou se tím zničit některá metadata skladeb, která již obsahuje. Pokud si přejete, aby Rhythmbox zařízení iPod inicializoval, vyplňte prosím informace uvedené níže. Pokud se nejedná o zařízení iPod nebo si nepřejete inicializaci provést, klikněte prosím na zrušit.

en: Rhythmbox is Free software, based on GTK+ and GStreamer, and is extensible via plugins written in Python or C.
cs: Rhythmbox je svobodný software používající GTK+ a GStreamer a je rozšiřitelný pomocí zásuvných modulů psaných v jazycích Python nebo C.

en: Rhythmbox is a music management application, designed to work well under the GNOME desktop. In addition to music stored on your computer, it supports network shares, podcasts, radio streams, portable music devices (including phones), and internet music services such as Last.fm and Magnatune.
cs: Rhythmbox je aplikace sloužící ke správě hudby a je navržena pro pracovní prostředí GNOME. Mimo hudby uložené ve vašem počítači podporuje také síťové sdílení, podcasty, vysílání rádií, přenosné přehrávače (včetně mobilních telefonů) a internetové hudební služby, jako je Last.fm a Magnatune.

en: Rhythmbox is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
cs: Tento program je šířen v naději, že bude užitečný,
    avšak BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky
     PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti
     hledejte v GNU General Public License.

en: Rhythmbox is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
cs: Rhythmbox je svobodný software; můžete jej šířit a modifikovat
    podle ustanovení GNU General Public License vydané
    Free Software Foundation; buď verze 2 této licence, nebo
    (dle vlastního uvážení) kterékoliv pozdější verze.

en: S_kip All
cs: Přes_kočit vše

en: S_ubmit Album
cs: _Odeslat album

en: Sample Plugin
cs: Vzorový přídavný modul

en: Save Playlist
cs: Uložit seznam skladeb

en: Scanning
cs: Prochází se

en: Scanning %s
cs: Prochází se %s

en: Search
cs: Hledat

en: Search albums
cs: Hledat alba

en: Search all fields
cs: Hledat ve všech polích

en: Search artists
cs: Hledat umělce

en: Search composers
cs: Hledat skladatele

en: Search engines
cs: Vyhledávače

en: Search for podcasts in the iTunes Store, or enter a podcast feed URL.
    Subscribe to podcasts to download new episodes as they are published.
cs: Vyhledat podcasty na obchodě iTunes, nebo zadejte adresu URL podcastu.
    Přihlaste se k odběru a můžete stahovat nové díly hned v den jejich vydání.

en: Search genres
cs: Hledat žánry

en: Search podcast episodes
cs: Hledat díly podcastů

en: Search podcast feeds
cs: Hledat kanály podcastů

en: Search sets
cs: Hledat sady

en: Search sets on SoundCloud
cs: Vyhledat sady na SoundCloud

en: Search titles
cs: Hledat názvy

en: Search tracks
cs: Hledat skladby

en: Search tracks on SoundCloud
cs: Vyhledat skladby na SoundCloud

en: Search users
cs: Hledat uživatele

en: Search users on SoundCloud
cs: Vyhledat uživatele na SoundCloud

en: Search your internet radio stations
cs: Vyhledat stanici vašeho internetového rádia

en: Searching for lyrics...
cs: Vyhledává se text…

en: Seek in current track
cs: Posunout se v rámci aktuální skladby

en: Seeked to %s
cs: Přeskočeno na %s

en: Select Folder For Podcasts
cs: Vyberte složku pro podcasty

en: Select _All
cs: Vybr_at vše

en: Select a location containing music to add to your library:
cs: Vyberte umístění obsahující hudbu, která se má přidat do sbírky:

en: Select new artwork
cs: Výběr nové grafiky

en: Select playlist format:
cs: Vyberte formát seznamu skladeb:

en: Select the search type
cs: Vybrat typ hledání

en: Select the source matching the specified URI
cs: Vybrat zdroj odpovídající zadané adrese URI

en: Select tracks to be extracted
cs: Vyberte skladby, které se mají zkopírovat

en: September (09)
cs: Září (9)

en: Serial number:
cs: Sériové číslo:

en: Set the playback volume
cs: Nastavit hlasitost přehrávání

en: Set the rating of the current song
cs: Nastavit hodnocení současné skladby

en: Share music and play shared music on your local network
cs: Sdílejte hudbu a přehrávejte sdílenou hudbu na své místní síti

en: Shared
cs: Sdíleno

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Shoutcast playlist
cs: Seznam skladeb SHOUTcast

en: Show %s
cs: Zobrazit %s

en: Show all tracks
cs: Zobrazit všechny skladby

en: Show information related to the currently playing artist and song.
cs: Zobrazit informace vztahující se k právě přehrávané skladbě a umělci.

en: Show more _details
cs: Zobrazit více po_drobností

en: Show the version of the program
cs: Zobrazit verzi programu

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: Shuffle Play Queue
cs: Promíchat frontu

en: Side Pane
cs: Postranní panel

en: Similar to Artist:
cs: Podobné umělci:

en: Song Lyrics
cs: Text skladby

en: Song Position Slider
cs: Posuvník pozice ve skladbě

en: Song Properties
cs: Vlastnosti skladby

en: Sorting
cs: Řazení

en: SoundCloud Sets
cs: Sady SoundCloud

en: SoundCloud Users
cs: Uživatelé SoundCloud

en: Source to activate
cs: Zdroj k aktivaci

en: Source to play from
cs: Zdroj pro přehrávání

en: Source to select
cs: Zdroj k výběru

en: Source:
cs: Zdroj:

en: Start interactive mode
cs: Spustit interaktivní režim

en: Start playback
cs: Začít přehrávání

en: Status
cs: Stav

en: Status:
cs: Stav:

en: Stop playback
cs: Zastavit přehrávání

en: Stores
cs: Obchody

en: Stream error
cs: Chyba proudu

en: Submission statistics
cs: Zaslání statistik

en: Submit listening data
cs: Zaslat data o poslechu

en: Submit your listens to ListenBrainz
cs: Zasílání poslouchaných skladeb do ListenBrainz

en: Submits song information to Last.fm and plays Last.fm radio streams
cs: Odesílá informace o skladbě na Last.fm a přehrává rádia na Last.fm

en: Subscribe
cs: Přihlásit k odběru

en: Support for Android 4.0+ devices (via MTP)
cs: Podpora pro zařízení s Androidem 4.0+ (skrz MTP)

en: Support for Apple iPod devices (show the content, play from device)
cs: Podpora pro zařízení Apple iPod (zobrazení obsahu, přehrávání ze zařízení)

en: Support for FM radio broadcasting services
cs: Podpora pro vysílání rádií FM

en: Support for MTP devices (show the content, transfer, play from device)
cs: Podpora pro zařízení MTP (zobrazení obsahu, přenášení, přehrávání ze zařízení)

en: Support for broadcasting services transmitted via the Internet
cs: Podpora pro služby vysílání přenášené přes Internet

en: Support for generic audio player devices (plus PSP and Nokia 770)
cs: Podpora pro všeobecná zařízení přehrávání zvuku (a také PSP a Nokii 770)

en: Support for playing of audio CDs as music source
cs: Podpora pro přehrávání zvukových CD jako zdrojů hudby

en: Sync
cs: Synchronizovat

en: Sync Preferences
cs: Předvolby synchronizace

en: Sync Preview
cs: Náhled synchronizace

en: Sync with the device
cs: Synchronizovat se zařízením

en: Syncing tracks to %s
cs: Synchronizují se skladby do %s

en: System
cs: Systém

en: The Beatles
cs: Karel Gott

en: The GStreamer elements required for ReplayGain processing are not available. The missing elements are: %s
cs: Části systému GStreamer požadované pro zpracování funkcí ReplayGain nejsou dostupné. Konkrétně schází: %s

en: The URL "%s" has already been added as a radio station. If this is a podcast feed, please remove the radio station.
cs: URL „%s“ již bylo přidáno jako stanice rádia. Pokud se jedná o kanál podcastu, odeberte prosím tuto stanici rádia.

en: The URL '%s' does not appear to be a podcast feed. It may be the wrong URL, or the feed may be broken. Would you like Rhythmbox to attempt to use it anyway?
cs: Adresa URL „%s“ zřejmě není kanálem podcastu. Možná se jedná o špatnou adresu URL, nebo je kanál poškozen. Chcete, aby se ji Rhythmbox přesto pokusil používat?

en: The buttons shown in the alert dialog
cs: Tlačítka zobrazená v dialogovém okně s výstrahou

en: The database was created by a later version of Rhythmbox.  This version of Rhythmbox cannot read the database.
cs: Databáze byla vytvořena novější verzí aplikace Rhythmbox. Tato verze aplikace Rhythmbox neumí tuto databázi číst.

en: The feed does not contain any downloadable items
cs: Kanál neobsahuje žádné stáhnutelné položky

en: The file "%s" already exists. Do you want to replace it?
cs: Soubor „%s“ již existuje. Chcete jej nahradit?

en: The location you have selected is on the device %s.
cs: Umístění, které jste vybrali na zařízení %s.

en: The music share '%s' requires a password to connect
cs: Sdílení hudby „%s“ vyžaduje pro připojení heslo

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
cs: Soubor se seznamem skladeb může být v neznámém formátu, nebo je poškozen.

en: The type of alert
cs: Typ výstrahy

en: There is not enough space on the device to transfer the selected music, playlists and podcasts.
cs: Na zařízení není dostatek volného místa pro přenos vybrané hudby, seznamů skladeb a podcastů.

en: There was a problem adding this podcast: %s.  Please verify the URL: %s
cs: Při přidávání tohoto podcastu se vyskytl problém: %s. Zkontrolujte prosím URL: %s

en: This disc matches multiple albums. Select the correct album.
cs: Tento disk odpovídá více albům. Vyberte správné album.

en: This information is only available to Last.fm users. Ensure the Last.fm plugin is enabled, select Last.fm in the side pane, and log in.
cs: Tato informace je dostupná pouze pro uživatele last.fm. Ujistěte se, že je povolen zásuvný modul Last.fm, vyberte jej v postranním panelu a přihlaste se.

en: This station is only available to %s subscribers
cs: Tato stanice je dostupná pouze předplatitelům %s.

en: This version of Rhythmbox has been banned.
cs: Tato verze aplikace Rhythmbox byla zakázána.

en: Ti_me
cs: Ča_s

en: Ticket To Ride
cs: Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš

en: Time
cs: Čas

en: Title
cs: Název

en: Title:
cs: Název:

en: To submit your listens to ListenBrainz, enter your ListenBrainz user token below. You can see your user token in your <a href="https://listenbrainz.org/profile/">user profile</a>.
cs: Aby se informace o poslouchaných skladbách mohly posílat do databáze ListenBrainz, je potřeba níže zadat uživatelský tiket. Ten můžete najít ve svém <a href="https://listenbrainz.org/profile/">uživatelském profilu</a>.

en: Today %I:%M %p
cs: Dnes v %H:%M

en: Toggle play/pause mode
cs: Přepnout mezi přehráváním a pozastavením

en: Too many symlinks
cs: Příliš mnoho symbolických odkazů

en: Top Artists
cs: Nejlepší umělci

en: Top Fans of Artist:
cs: Největší fanoušci umělce:

en: Top Tracks
cs: Nejlepší skladby

en: Top albums by %s
cs: Nejlepší alba od %s

en: Track
cs: Skladba

en: Track %u
cs: Skladba %u

en: Track _number
cs: Číslo _skladby

en: Track _number:
cs: Číslo _skladby:

en: Track list not available
cs: Seznam skladeb není dostupný

en: Track submission failed too many times
cs: Odesílání skladeb selhalo příliš mnohokrát

en: Tracks Loved by User:
cs: Skladby oblíbené uživatelem:

en: Tracks Tagged with:
cs: Skladby se štítkem:

en: Tracks submitted:
cs: Odeslaných skladeb:

en: Tracks:
cs: Skladeb:

en: Transcode lossless files into this format
cs: Překódovat bezeztrátové soubory do tohoto formátu

en: Transferring tracks to %s
cs: Přenáší se skladba do %s

en: Type:
cs: Typ:

en: URI to play
cs: URI k přehrávání

en: URL already added
cs: URL je již přidáno

en: URL of internet radio station:
cs: URL stanice internetového rádia:

en: Unable to build an audio track list
cs: Nelze sestavit seznam zvukových stop

en: Unable to change station URI to %s, as that station already exists
cs: Nelze změnit URI stanice na %s, protože taková stanice již existuje

en: Unable to change station property
cs: Nelze změnit vlastnost stanice

en: Unable to connect to Musicbrainz server
cs: Nelze se připojit k serveru Musicbrainz

en: Unable to copy file from MTP device: %s
cs: Nelze zkopírovat soubor ze zařízení MTP: %s

en: Unable to create audio CD project
cs: Nelze vytvořit projekt zvukového CD

en: Unable to eject
cs: Nelze vysunout

en: Unable to initialize new iPod
cs: Nelze inicializovat nové zařízení iPod

en: Unable to load catalog
cs: Nelze načíst katalog

en: Unable to load the feed. Check your network connection.
cs: Nelze načíst kanál. Zkontrolujte své připojení k Internetu.

en: Unable to open temporary file: %s
cs: Nelze otevřít dočasný soubor: %s

en: Unable to open the %s %s device
cs: Nelze otevřít zařízení %s %s

en: Unable to parse the feed contents
cs: Nelze analyzovat obsah kanálu

en: Unable to retrieve album information:
cs: Nelze získat informace o albu:

en: Unable to retrieve artist information:
cs: Nelze získat informace o umělci:

en: Unable to search for podcasts. Check your network connection.
cs: Nelze najít podcast. Zkontrolujte své připojení k internetu.

en: Unable to send file to MTP device: %s
cs: Nelze odeslat soubor do zařízen MTP: %s

en: Unable to transfer tracks
cs: Nelze přenést skladby

en: Unable to unmount
cs: Nelze odpojit

en: Unable to write audio project
cs: Nelze zapsat zvukový projekt

en: Unable to write audio project file %s: %s
cs: Nelze zapsat soubor zvukového projektu %s: %s

en: Unable to write tags to this file as it contains multiple streams
cs: Do tohoto souboru není možné zapsat štítek, protože obsahuje více proudů

en: Unable to write tags to this file as it is not encoded in a supported format
cs: Do tohoto souboru není možné zapsat štítek, protože není kódován v podporovaném formátu

en: Unexpected end of stream!
cs: Neočekávaný konec proudu!

en: Unknown
cs: Neznámo

en: Unknown file name
cs: Neznámý název souboru

en: Unknown location
cs: Neznámé umístění

en: Unknown playback state: %s
cs: Neznámý stav přehrávání: %s

en: Unknown playlist: %s
cs: Neznámý seznam skladeb: %s

en: Unknown property %s
cs: Neznámá vlastnost %s

en: Unknown song URI: %s
cs: Neznámé URI skladby: %s

en: Unnamed playlist
cs: Nepojmenovaný seznam skladeb

en: Unsupported file extension given.
cs: Zadána nepodporovaná přípona souboru.

en: Untitled Playlist
cs: Nepojmenovaný seznam skladeb

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update All Feeds
cs: Aktualizovat všechny kanály

en: Update Podcast Feed
cs: Aktualizovat kanál podcastu

en: Updates IM status according to the current song (works with Empathy and Pidgin)
cs: Aktualizuje stav IM podle současné skladby (pracuje s komunikátory Empathy a Pidgin)

en: Use ReplayGain to provide a consistent playback volume
cs: Použít funkci ReplayGain k poskytnutí konstantní hlasitosti přehrávání

en: User token:
cs: Uživatelský tiket:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: V - Increase volume
cs: V – zvýšit hlasitost

en: VBR MP3
cs: MP3 proměnný datový tok

en: Vala Sample Plugin
cs: Vzorový modul ve Vala

en: Variable bit rate
cs: Variabilní datový tok

en: View '%(container)s' on SoundCloud
cs: Zobrazit „%(container)s“ na SoundCloud

en: View '%(title)s' on SoundCloud
cs: Zobrazit „%(title)s“ na SoundCloud

en: View All
cs: Zobrazit vše

en: View your profile
cs: Zobrazit váš profil

en: Visible Columns
cs: Viditelné sloupce

en: Volume is now %.02f
cs: Hlasitost je %.02f

en: Volume usage
cs: Využití kapacity

en: W_ith faster tempo tracks first
cs: _Se skladbami s nejvyšším tempem na začátku

en: W_ith longer tracks first
cs: _S delšími skladbami na začátku

en: W_ith more highly rated tracks first
cs: _S lépe hodnocenými skladbami na začátku

en: W_ith more often played songs first
cs: _S častěji hranými skladbami na začátku

en: W_ith more recently added tracks first
cs: _S nedávno přidanými skladbami na začátku

en: W_ith more recently played tracks first
cs: _S nedávno hranými skladbami na začátku

en: W_ith newer tracks first
cs: _S novějšími skladbami na začátku

en: Waiting
cs: Čeká se

en: Waiting for authentication...
cs: Čeká se na ověření identity…

en: Web remote control
cs: Vzdálené ovládání přes web

en: Web remote control preferences
cs: Předvolby vzdáleného ovládání přes web

en: Which Audioscrobbler services do you wish to use?
cs: Kterou ze služeb Audioscrobbler si přejete použít?

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
cs: Tloušťka rámečku okolo popisku a obrázku ve výstražném dialogovém okně

en: XML Shareable Playlist Format
cs: Formát sdíleného seznamu skladeb v XML

en: Year
cs: Rok

en: Yesterday %I:%M %p
cs: Včera v %H:%M

en: You are not currently logged in.
cs: V tuto chvíli nejste přihlášeni.

en: You can access the main window through the 'shell' variable :
cs: K hlavnímu oknu můžete přistupovat přes proměnnou „shell“:

en: You can find more information at
cs: Více informací můžete najít na

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
cs: Můžete databázi MusicBrainz zdokonalit tím, že toto album do ní přidáte.

en: You can now control Rhythmbox through your Remote
cs: Od teď můžete Rhythmbox ovládat dálkovým ovladačem

en: You have not selected any music, playlists, or podcasts to transfer to this device.
cs: Nemáte vybranou žádnou hudbu, seznam k přehrání nebo podcast, které by se měly přenést do tohoto zařízení.

en: You must have a library location set to download an album.
cs: Ke stažení alba musíte mít nastavené umístění sbírky.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Rhythmbox; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
cs: Kopii GNU General Public License jste měli obdržet spolu s programem
    Rhythmbox; pokud se tak nestalo, napište o ni Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA

en: [%te of %td]
cs: [%te z %td]

en: _About Rhythmbox
cs: O _aplikaci Rhythmbox

en: _Add
cs: Přid_at

en: _Apply compression to prevent clipping
cs: Použít komprim_aci, aby se zabránilo ořezání

en: _Artist
cs: _Umělec

en: _Artist sort order:
cs: Řazení _umělců:

en: _Artist:
cs: _Umělec:

en: _Artists and albums
cs: _Umělci a alba

en: _BPM
cs: _Tempo

en: _BPM:
cs: _Tempo:

en: _Back
cs: _Zpět

en: _Browse
cs: _Procházet

en: _Browse...
cs: _Procházet…

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Cancel the transfer
cs: _Přerušit přenos

en: _Check for New Devices
cs: Vy_hledat nová zařízení

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Composer
cs: _Skladatel

en: _Composer sort order:
cs: Řazení _skladatelů:

en: _Composer:
cs: _Skladatel:

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Crossfade between tracks
cs: Pro_lnout mezi skladbami

en: _Delete Episode And File
cs: _Odstranit díl a soubor

en: _Delete Feed And Files
cs: _Odstranit kanál a soubory

en: _Disc number:
cs: Číslo _disku:

en: _Disc:
cs: _Disk:

en: _Download location:
cs: _Umístění pro stahování:

en: _Edit
cs: U_pravit

en: _Edit...
cs: _Upravit…

en: _Fetch
cs: Zí_skat

en: _File name:
cs: _Název souboru:

en: _Forward
cs: _Vpřed

en: _Genre
cs: Žán_r

en: _Genre:
cs: Žán_r:

en: _Genres and artists
cs: Žán_ry a umělci

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _In decreasing order
cs: V _sestupném pořadí

en: _In reverse alphabetical order
cs: _V obráceném abecedním pořádku

en: _Initialize
cs: _Inicializovat

en: _Install
cs: _Instalovat

en: _Install additional software required to use this format
cs: _Instalovat dodatečný software nutný pro použití tohoto formátu

en: _Last played
cs: Pos_lední přehrání

en: _Limit to:
cs: _Omezit na:

en: _Load from File
cs: _Načíst ze souboru

en: _Look for touch Remotes
cs: Vyh_ledat dálkové ovladače

en: _Move to Trash
cs: Přesu_nout do koše

en: _Music files are placed in:
cs: Hudební soubory jsou u_místěny v:

en: _Name:
cs: _Název:

en: _New
cs: _Nový

en: _New Playlist
cs: _Nový seznam skladeb

en: _No
cs: _Ne

en: _OK
cs: _Budiž

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Paste
cs: V_ložit

en: _Play count
cs: _Počet přehrání

en: _Pre-amp:
cs: Ruční _korekce::

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Preferred format:
cs: U_přednostňovaný formát:

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: _Quality
cs: _Kvalita

en: _Queue All Tracks
cs: Přidat _všechny skladby do fronty

en: _Rating
cs: _Hodnocení

en: _Rating:
cs: _Hodnocení:

en: _Remove
cs: _Odebrat

en: _Rename
cs: _Přejmenovat

en: _Replace
cs: Nah_radit

en: _Retry
cs: O_pakovat

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Save to File...
cs: _Uložit do souboru…

en: _Search again
cs: _Hledat znovu

en: _Search:
cs: _Hledat:

en: _Select
cs: _Vybrat

en: _Share my music
cs: _Sdílet mou hudbu

en: _Shuffle Playlist
cs: Zamíchat _seznam skladeb

en: _Skip
cs: Pře_skočit

en: _Skip these files
cs: Tyto soubory pře_skočit

en: _Title:
cs: _Název:

en: _Tools
cs: Nás_troje

en: _Track count:
cs: Počet s_top:

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _View on %s
cs: _Zobrazit na %s

en: _Watch my library for new files
cs: _Hledat v mé sbírce nové soubory

en: _When sorted by:
cs: _Když je seřazeno dle:

en: _Year
cs: _Rok

en: _Year:
cs: _Rok:

en: _Yes
cs: _Ano

en: after
cs: po

en: at least
cs: alespoň

en: at most
cs: nejvýše

en: before
cs: před

en: by
cs: od

en: by <i>%s</i>
cs: od <i>%s</i>

en: contains
cs: obsahuje

en: days
cs: dnů

en: does not contain
cs: neobsahuje

en: ends with
cs: končí s

en: equals
cs: se rovná

en: from
cs: z

en: from <i>%s</i>
cs: z <i>%s</i>

en: h/? - Help
cs: h/? – nápověda

en: hours
cs: hodin

en: iPod _name:
cs: _Název iPodu:

en: iPod detected
cs: Zjištěno zařízení iPod

en: in
cs: je v

en: in the last
cs: za posledních

en: invalid unicode in error message
cs: neplatné Unicode v chybové zprávě

en: minutes
cs: minut

en: n - Next track
cs: n – následující skladba

en: not equal to
cs: se nerovná

en: not in
cs: není v

en: not in the last
cs: ne za posledních

en: of
cs: z

en: p - Previous track
cs: p – předchozí skladba

en: q - Quit
cs: q – ukončit

[ctx: query-criteria]
en: Album Artist
cs: Umělec alba

[ctx: query-criteria]
en: Artist
cs: Umělec

[ctx: query-criteria]
en: Beats Per Minute
cs: úderů za minutu

[ctx: query-criteria]
en: Bitrate
cs: Datový tok

[ctx: query-criteria]
en: Comment
cs: Komentář

[ctx: query-criteria]
en: Composer
cs: Skladatel

[ctx: query-criteria]
en: Disc Number
cs: Číslo disku

[ctx: query-criteria]
en: Duration
cs: Délka

[ctx: query-criteria]
en: Genre
cs: Žánr

[ctx: query-criteria]
en: Path
cs: Cesta

[ctx: query-criteria]
en: Play Count
cs: Počet přehrání

[ctx: query-criteria]
en: Rating
cs: Hodnocení

[ctx: query-criteria]
en: Time Added to Library
cs: Čas přidání do sbírky

[ctx: query-criteria]
en: Time of Last Play
cs: Čas posledního přehrání

[ctx: query-criteria]
en: Title
cs: Název

[ctx: query-criteria]
en: Track Number
cs: Číslo skladby

[ctx: query-criteria]
en: Year
cs: Rok

[ctx: query-sort]
en: Album Artist
cs: Umělec alba

[ctx: query-sort]
en: Artist
cs: Umělec

[ctx: query-sort]
en: Beats Per Minute
cs: úderů za minutu

[ctx: query-sort]
en: Comment
cs: Komentář

[ctx: query-sort]
en: Composer
cs: Skladatel

[ctx: query-sort]
en: Date Added
cs: Datum přidání

[ctx: query-sort]
en: Duration
cs: Délka

[ctx: query-sort]
en: Genre
cs: Žánr

[ctx: query-sort]
en: Last Played
cs: Naposledy přehráno

[ctx: query-sort]
en: Play Count
cs: Počet přehrání

[ctx: query-sort]
en: Rating
cs: Hodnocení

[ctx: query-sort]
en: Title
cs: Název

[ctx: query-sort]
en: Track Number
cs: Číslo skladby

[ctx: query-sort]
en: Year
cs: Rok

en: s - Show playing track details
cs: s – zobrazit podrobnosti o přehrávané skladbě

en: seconds
cs: sekund

en: songs
cs: skladeb

en: space - Play/pause
cs: mezerní – přehrát/pozastavit

en: starts with
cs: začíná s

en: v - Decrease volume
cs: v – snížit hlasitost

en: weeks
cs: týdnů

en: ♫ %(artist)s - %(album)s ♫
cs: ♫ %(artist)s – %(album)s ♫

en: ♫ %(artist)s - %(title)s ♫
cs: ♫ %(artist)s – %(title)s ♫

en: ♫ Listening to music... ♫
cs: ♫ Poslouchá se hudba… ♫
