brasero-0.4.4.po - en to dz translation catalogue (747 entries)

en:  Preview
dz: སྔོན་བལྟ་

en: "%s" already exists
dz: "%s" ཧེ་མ་ལས་གནས་ཡོདཔ།

en: "%s" already exists in the directory:
dz: "%s"དེ་སྣོད་ཐོའི་ནང་ལུ་ཧེ་མ་ལས་རང་ཡོད:

en: "%s" can't be handled by gstreamer:
dz: "%s" དེ་ཇི་སི་ཊི་མར་གྱིས་ ལེགས་སྐྱོང་འཐབ་མི་ཚུགས:

en: "%s" is now ready for use
dz: "%s" དེ་ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་དོན་ལུ་ ད་ལྟོ་གྲ་སྒྲིག་ཡོད་

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
dz[0]: %d ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་འབད་བཏུབ (%s)
dz[1]: %d སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཁ་སྐོང་འབད་བཏུབ། (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
dz[0]: %d ཡིག་སྣོད་འདི་རྒྱབ་སྐྱོར་འབད་ཡོདཔ། (%s)
dz[1]: %d ཡིག་སྣོད་ཚུ་རྒྱབ་སྐྱོར་འབད་ཡོདཔ། (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
dz[0]: %d ཡིག་སྣོད་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི། (%s)
dz[1]: %d ཡིག་སྣོད་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོདཔ། (%s)

en: %d item | %d items
dz[0]: %d རྣམ་གྲངས།
dz[1]: %d རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: %d song | %d songs
dz[0]: %d ཞབས་ཁྲ།
dz[1]: %d ཞབས་ཁྲ་ཚུ།

en: %d:%02i hour | %i:%02i hours
dz[0]: %i:%02i ཆུ་ཚོད།
dz[1]: %i:%02i ཆུ་ཚོད་ཚུ་།

en: %i MiB of %i MiB
dz: %i ཨེམ་ཨའི་བི་གི་་%i ཨེམ་ཨའི་བི།

en: %i min
dz: %i ཉུང་མཐའ།

en: %i:%02i min
dz: %i:%02i་ ཉུང་མཐའ།

en: %s (%s) inserted in %s
dz: %s (%s) ནང་བཙུགས་ཡོདཔ་ %s

en: %s (CD-R)
dz: %s (སི་ཌི་-ཨར་)

en: %s (DVD-R Dual Layer)
dz: %s (ཌི་བི་ཌི-ཨར་ ཟུང་ལྡན་བང་རིམ་)

en: %s (DVD-R)
dz: %s (ཌི་བི་ཌི་-ཨར་)

en: %s already exist
dz: %s ཧེ་མ་ལས་འདུག་

en: %s already exist (can't overwrite)
dz: %s དེ་ཧེ་མ་ལས་རང་ཡོད་(ཚབ་སྲུང་འབད་མི་ཚུགས་)

en: %s already exists
dz: %s ཧེ་མ་ལས་རང་ཡོདཔ་ཨིན།

en: %s can't be created (%s)
dz: %s དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས་(%s)

en: %s can't be removed
dz: %s དེ་གིས་སྤོ་བཤུད་འབད་མི་ཚུགས་

en: %s can't be removed and is not a directory (%s)
dz: %sདེ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་མི་ཚུགསཔ་ཨིནམ་དང་ འདི་སྣོད་ཐོ་མེན་(%s)

en: %s free
dz: %s རང་དབང་

en: %s is not a directory
dz: %s འདི་སྣོད་ཐོ་མེན་པས་

en: %s of data
dz: གནད་སྡུད་ཀྱི་ %s

en: %s only
dz: %s རྐྱངམ་ཅིག་

en: %s, %02i%% done
dz: %s, %02i%% འབད་ཚར་ཡོདཔ་

en: %s, %02i%% done, %s remaining
dz: %s, %02i%% འབད་ཚར་ཡོདཔ་ %sལྷག་ལུས་

en: (%s) libburn tried to say something
dz: (%s) ཨེལ་ཨའི་བི་བཙུགས་སྤྱོད་ཀྱིས་ག་ཅིག་སླབ་ནི་འབད་བརྩོན་བསྐྱེད་ཡོདཔ།

en: (empty)
dz: (སྟོངམ་)

en: (loading ...)
dz: (མངོན་གསལ་འབད་དོ)

en: (mounted drive) <i>%s</i>
dz: (བརྩེགས་ཅན་འདྲེན་འཕྲུལ) <i>%s</i>

en: (u)mount command could not be found in the path
dz: (u)སྦྱར་བརྩེགས་བརྡ་བཀོད་འདི་འགྲུལ་ལམ་ནང་འཚོལ་མ་ཐོབ།

en: *.cue image
dz: *.cue གཟུགས་བརྙན་

en: *.iso (joliet) image
dz: *ཨའི་ཨེསི་ཨོ་(ཇི་ལིཊི)གཟུགས་བརྙན།

en: *.iso image
dz: *.iso གཟུགས་བརྙན་

en: *.raw image
dz: *.raw གཟུགས་བརྙན་

en: *.toc image (cdrdao)
dz: *.ཊི་ཨོ་སི་གཟུགས་བརྙན་ (སི་ཌི་ཨར་ཌི་ཨེ་ཨོ)

en: /dev/null can't be opened
dz: /dev/null ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས་

en: 1 item
dz: རྣམ་གྲངས་༡་

en: <b><big>Performing integrity check</big></b>
dz: <b><big>ཆིག་སྒྲིལ་ཞིབ་དཔྱད་ལཱ་འགན་འགྲུབ་དོ།</big></b>

en: <b><big>Song information for track %02i</big></b>
dz: <b><big> གླུ་རིམ་%02i དེ་གི་དོན་ལུ་ཞབས་ཁྲའི་བརྡ་དོན་</big></b>

en: <b><big>The following files appear to be corrupted:</big></b>
dz: <b><big>འོག་གི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ངན་ཅན་བཟོ་ཡོདཔ་འབྱུང་ནུག</big></b>

en: <b>Burning speed</b>
dz: <b>མགྱོགས་ཚད་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་དོ་</b>

en: <b>Disc options</b>
dz: <b>ཌིསིཀ་གདམ་ཁ་ཚུ་</b>

en: <b>Empty</b> (%s / %s in <i>%s</i>)
dz: <b>སྟོངམ</b> (%s / %s ནང་<i>%s</i>)

en: <b>Empty</b> (%s / %s)
dz: <b>སྟོངམ་</b> (%s / %s)

en: <b>Filtering options</b>
dz: <b>གདམ་ཁ་ཚུ་ཚགས་དོ།</b>

en: <b>Image</b>
dz: <b>གཟུགས་བརྙན།</b>

en: <b>Label of the disc</b>
dz: <b>ཌིསིཀི་དེ་གི་ཁ་ཡིག་</b>

en: <b>Multisession</b>
dz: <b>སྣ་མང་ལཱ་ཡུན</b>

en: <b>No results</b>
dz: <b>གྲུབ་འབྲས་མིན་འདུག་</b>

en: <b>Options:</b>
dz: <b>གདམ་ཁ་:</b>

en: <b>Options</b>
dz: <b>གདམ་ཁ་</b>

en: <b>Oversized</b> (%s / %s in <i>%s</i>)
dz: <b>ཚབ་ཚད་ཡོདཔ</b> (%s / %s ནང་ <i>%s</i>)

en: <b>Oversized</b> (%s / %s)
dz: <b>ཚབ་ཚད་ཡོདཔ།</b> (%s / %s)

en: <b>Progress:</b>
dz: <b>ཡར་འཕེལ་:</b>

en: <b>Results %i - %i (out of %i)</b>
dz: <b>གྲུབ་འབྲས་ %i - %i ( %i གི་ནང་ལས་)</b>

en: <b>Search:	</b>
dz: <b>འཚོལ་ཞིབ་:	</b>

en: <b>Select a drive to write to</b>
dz: <b>ལུ་འབྲི་ནིའི་དོན་ལུ་ འདྲེན་འཕྲུལ་ཅིག་སེལ་འཐུ་འབད་</b>

en: <b>Select a recorder:</b>
dz: <b>བཟུང་འཕྲུལ་ཅིག་སེལ་འཐུ་འབད་:</b>

en: <b>Select source drive to copy</b>
dz: <b>འདྲ་བཤུས་བརྐྱབ་ནིའི་དོན་ལས་ འབྱུང་ཁུངས་འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་སེལ་འཐུ་འབད་</b>

en: <b>There is no available drive.</b>
dz: <b>དེ་ནང་ལུ་འདྲེན་འཕྲུལ་ལངམ་སྦེ་མིན་འདུག་</b>

en: <b>Title</b>
dz: <b>མགོ་མིང་</b>

en: <b>only in	</b>
dz: <b>	ནང་ལུ་རྐྱངམ་ཅིག་</b>

en: <big><b>Audio project</b></big>
dz: <big><b>རང་བཞིན་ལས་འགུལ</b></big>

en: <big><b>Burning audio CD</b></big>
dz: <big><b>རྣར་ཉན་སི་ཌི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་དོ་</b></big>

en: <big><b>Burning data CD</b></big>
dz: <big><b>གནད་སྡུད་སི་ཌི་བཙུགས་སྤཡོད་འབད་དོ་</b></big>

en: <big><b>Burning data DVD</b></big>
dz: <big><b>གནད་སྡུད་ ཌི་ཝི་ཌི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་དོ་</b></big>

en: <big><b>Burning image to CD</b></big>
dz: <big><b>གཟུགས་བརྙན་སི་ཌི་་ལུ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་དོ་</b></big>

en: <big><b>Burning image to DVD</b></big>
dz: <big><b>གཟུགས་བརྙན་ཌི་ཝི་ཌི་ལུ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་དོ།</b></big>

en: <big><b>Copying CD</b></big>
dz: <big><b>སི་ཌི་འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ་</b></big>

en: <big><b>Copying data DVD</b></big>
dz: <big><b>གནད་སྡུད་ཌི་ཝི་ཌི་འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ་D</b></big>

en: <big><b>Data project</b></big>
dz: <big><b>གནད་སྡུད་ལས་འགུལ་</b></big>

en: <big><b>File Browser</b></big>
dz: <big><b>ཡིག་སྣོད་བརའུ་ཟར།</b></big>

en: <big><b>Options</b></big>
dz: <big><b>གདམ་ཁ་ཚུ།</b></big>

en: <big><b>Playlists</b></big>
dz: <big><b>གླུ་ཐོ་</b></big>

en: <big><b>Search Files</b></big>
dz: <big><b>ཡིག་སྣོད་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།</b></big>

en: <big>Audio project</big>
dz: <big>རྣར་ཉན་ལས་འགུལ་</big>

en: <big>Burn image</big>
dz: <big>གཟུགས་བརྙན་ བཙུགས་སྤྱོད་འབད།</big>

en: <big>Data project</big>
dz: <big>གནད་སྡུད་ལས་འགུལ་t</big>

en: <big>Disc copy</big>
dz: <big>ཌིསིཀི་འདྲ་བཤུས་</big>

en: <i>%d track</i> | <i>%d tracks</i>
dz[0]: <i>%d གླུ་རིམ</i>
dz[1]: <i>%d གླུ་རིམ་ཚུ་</i>

en: <i><b>Pause</b></i>
dz: <i><b>ཐེམ</b></i>

en: <i>Browse the file system</i>
dz: <i>ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་འདི་བརྡ་འཚོལ་འབད།</i>

en: <i>Contents of your data project</i>
dz: <i>ཁྱོད་རང་གི་གནས་སྡུད་ལས་འགུལ་གྱི་ནང་དོན་ཚུ།</i>

en: <i>Display playlists and their contents</i>
dz: <i>གླུ་ཐོ་ཚུ་དང་ཁོང་གི་ནང་དོན་ལུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད།</i>

en: <i>No track</i>
dz: <i>གླུ་རིམ་མེད་</i>

en: <i>Search files using keywords</i>
dz: <i>གཙོ་ཚིག་ཚུ་ལག་ལེན་འཐབ་དེ་ཡིག་སྣོད་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།</i>

en: <i>The disc is busy.</i>
dz: <i>ཌིསིཀ་ཁོམ་མེདཔ</i>

en: <i>There is no disc in the drive.</i>
dz: <i>འདྲེན་འཕྲུལ་ནང་ལུ་ཌིིསཀི་མིན་འདུག</i>

en: <i>Unknown type of disc.</i>
dz: <i>མ་ཤེསཔ་བཟུམ་ཡོད་མི་ཌིསིཀི་</i>

en: <i>no disc</i>
dz: <i>ཌིསིཀ་ མིན་འདུག་</i>

en: <i>the medium is not writable</i>
dz: <i>བརྡ་ལམ་དེ་ འབྲི་མི་བཏུབ་པས་</i>

en: <i>unknown type</i>
dz: <i>མ་ཤེས་པའི་དབྱེ་བ་</i>

en: <span foreground='grey60'><b><i>Choose from the following options</i></b></span>
dz: <span foreground='grey60'><b><i>འོག་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་ལས་གདམ།</i></b></span>

en: <span weight="bold" size="larger">The following files were removed automatically from the project.</span>
dz: <span weight="bold" size="larger">འོག་གི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ལས་འགུལ་ནང་ལས་  རང་བཞིན་གྱིས་རྩ་བསྐྲད་གཏངམ་ཨིན།</span>

en: <span weight="bold">%s</span>
    by <span size="smaller"><i>%s</i></span>
dz: <span weight="bold">%s</span>
    <span size="smaller"><i>%s</i></span>གིས་

en: <span weight="bold">Name:</span>	 %s
dz: <span weight="bold">མིང་:</span>	 %s

en: <span weight="bold">Size:</span>	<i><span size="smaller"> %i x %i pixels</span></i>
dz: <span weight="bold">ཚད་:</span>	<i><span size="smaller"> %i x %i པིག་སེལ་</span></i>

en: <u><span size='xx-large' foreground='grey50'><b>Create a new project:</b></span></u>
dz: <u><span size='xx-large' foreground='grey50'><b>ལས་འགུལ་གསརཔ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།</b></span></u>

en: A multisession disc is inserted:
dz: སྣ་མང་ལཱ་ཡུན་ཌིསིཀ་ཅིག་འདི་བཙུགས་ཡོདཔ།

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
dz: ཇི་ནོམ་དོན་ལུ་སི་ཌི་/ཌི་ཝི་ཌི་བཙུགས་སྤྱོད་གྲོག་རིམ་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་འཇམ་སམ་ཅིག

en: A thread couldn't be created
dz: ཐེ་རེཌི་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས།

en: About
dz: སྐོར་ལས་

en: Add a 2 second pause after the track
dz: གླུ་རིམ་གྱི་ཤུལ་མ་ཐེམ་སྐར་ཆག་༢་ སྐོང་འབད།

en: Add a pause
dz: ཐེམ་ཅིག་ཁ་སྐོང་འབད།

en: Add files to the project
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ལས་འགུལ་ཅིག་ནང་ལུ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Add selected files
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: All audio files must be stereo, 16-bit digital audio with 44100Hz samples
dz: རྣར་ཉན་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཆ་མཉམ་རང་ གླུ་སྒྲོམ་ཨིན་དགོ་ དེ་ཡང་ བིཊི- ༡༦་འབད་མི་ 44100Hz དཔེ་ཚད་དང་གཅིག་ཁར་འབད་མི་ ཌི་ཇི་ཊཱལ་རྣར་ཉན་ཚུ་དགོཔ་ཨིན་

en: All files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཆ་མཉམ་

en: Allow create what is called an enhanced CD or CD+
dz: སི་ཌི་ཡང་ན་སི་ཌི་+གོང་སྤེལ་འབད་ཡོད་མི་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཆོག

en: Allow to add more data to the disc later
dz: ཌིསིཀ་ལུ་ཤུལ་མ་གནས་སྡུད་མངམ་ཁ་སྐོང་འབད་ཆོག

en: Allow to check the integrity of files on the disc
dz: ཌིསིཀ་གུ་ཡིག་སྣོད་ཚུ་གི་ཆིག་སྒྲིལ་འདི་ཞིབ་དཔྱད་འབད་བཅུག

en: Already existing file
dz: ཧེ་མ་ལས་རང་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་

en: An unknown error occured. Check your disc
dz: མ་ཤེས་པའི་འཛོལ་བ་ཅིག་འབྱུང་ནུག ཁྱོད་རའི་ཌིསིཀི་དེ་ཞིབ་དཔྱད་འབད་

en: Analysing "%s"
dz: དཔྱད་ཞིབ་འབད་དོ་"%s"

en: Analysing audio information
dz: རྣར་ཉན་བརྡ་དོན་དཔྱད་ཞིབ་འབད་དོ་

en: Analysing track %02i
dz: གླུ་རིམ་%02i དེ་དཔྱད་ཞིབ་འབད་དོ་

en: Appending audio tracks to a CD is not advised:
dz: སི་ཌི་ ཅིག་ལུ་ རྣར་ཉན་གླུ་རིམ་ཚུ་ མཇུག་སྣོན་འབད་ཟེར་མ་སླབ་:

en: Appending new files to a multisession disc is not advised:
dz: སྣ་མང་ལཱ་ཡུན་ ཌིསིཀ་ལུ་ ཡིག་སྣོད་གསརཔ་ཚུ་ མཇུག་བསྣོན་འབད་ཟེར་མ་སླབ་པས་:

en: Artist
dz: རི་མོ་མཁན་

en: Artist:
dz: རི་མོ་མཁན་:

en: Audio CD successfully burnt
dz: རྣར་ཉན་སི་ཌི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: Audio disc (%s)
dz: རྣར་ཉན་ཌིསིཀི་(%s)

en: Audio files only
dz: རྣར་ཉན་ཡིག་སྣོད་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག་

en: Blank
dz: སྟོངམ་

en: Blanking
dz: སྟོངམ་བཏོན་དོ་

en: Blanking finished
dz: སྟོངམ་བཏོན་ནི་འཇུག་བསྡུ་ཡོདཔ་

en: Brasero - %s (audio disc)
dz: བ་ར་སི་རོ-%s (རྣར་ཉན་ཌིསིཀི་)

en: Brasero - %s (data disc)
dz: བ་ར་སི་རོ་ - %s (གནད་སྡུད་ཌིསིཀི)

en: Brasero - Copy a disc
dz: བ་ར་སི་རོ་-ཌིསིཀི་ཅིག་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས་

en: Brasero - New audio disc project
dz: བ་ར་སི་རོ་-རྣར་ཉན་ཌིསིཀི་ལས་འགུལ་གསརཔ་

en: Brasero - New data disc project
dz: བ་ར་སི་རོ་-གནད་སྡུད་ཌིསིཀི་ལས་འགུལ་གསརཔ་

en: Brasero - New image file
dz: བ་ར་སི་རོ་-གཟུག་བརྙན་ཡིག་སྣོད་གསརཔ་

en: Brasero Disc Burning Application
dz: བ་ར་སིརོ་ཌིསིཀ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་གློག་རིམ།

en: Brasero Homepage
dz: བ་ར་སིརོ་-ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
dz: བ་ར་སིརོ་འདི་ཕན་ཐོགས་ཅན་འོང་བའི་རེ་བ་ལུ་བགོ་བཀྲམ་ཡོདཔ་ཨིན་རུང་ ཉེན་ལེན་གང་རུང་མེདཔ་སྦེ་ཨིནམ་མ་ཚད་ ཚོང་འབྲེལ་ཡང་ན་བྱེ་བྲག་དགོས་དོན་ཅིག་ཚུད་སྒྲིག་གི་དོན་ལུ་གི་ཉེན་ལེན་འཇུག་སྤྱོད་མེདཔ་ཨིན། རྒྱས་བཤད་ཚུ་གི་དོན་ལུ་ཇི་ཨེན་ཡུ་ཡོངས་ཁྱབ་མི་མང་ཆོག་ཐམ་ལག་འཁྱེར་འདི་ནང་བལྟ།

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
dz: བ་ར་སིརོ་འདི་རང་དབང་མཉེན་ཆས་ཨིན་ ཁྱོད་རང་འདི་ཡང་བསྐྱར་བགོ་བཀྲམ་འབད་བཏུབ་དང་/རང་དབང་མཉེན་ཆས་གཞི་ཚོགས་ ཆོག་ཐམ་ལག་འཁྱེར་གྱི་ཐོན་རིམ་༢་ འབད་རུང་ཡང་ན་ (ཁྱོད་རང་གི་གདམ་ཁ་)ཤུལ་མམ་གྱི་ཐོན་རིམ་གང་རུང་གིས་དཔར་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་མི་ཇི་ཨེན་ཡུ་ཡོངས་ཁྱབ་མི་མང་ཆོག་ཐམ་ལག་འཁྱེར་གྱི་ཐ་སྙད་འོག་ལུ་ལེགས་བཅོས་འབད་བཏུབ་ཨིན།

en: Brasero is not the default application to burn audio CDs:
dz: རྣར་ཉན་སི་ཌིསི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་བ་ར་སིརོ་འདི་སྔོན་སྒྲིག་གློག་རིམ་མེན།

en: Brasero is not the default application to burn data discs:
dz: གནས་སྡུད་ཌིསིཀསི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་བ་ར་སིརོ་འདི་སྔོན་སྒྲིག་གློག་རིམ་མེན།

en: Brasero project file
dz: བ་ར་སིརོལས་འགུལ་ཡིག་སྣོད།

en: Brasero projects
dz: བ་ར་སིརོ་ལས་འགུལ་ཚུ།

en: Burn
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་

en: Burn Image
dz: གཟུགས་བརྙན་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
dz: གནས་ཡོད་པའི་སི་ཌི་/ཌི་ཝི་ཌི་གི་གཟུགས་བརྙན་ཅིག་ཌིསིཀ་ལུ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད།

en: Burn an image
dz: གཟུགས་བརྙན་ཅིག་བཙགས་སྤྱོད་འབད་

en: Burn the disc
dz: ཌིསིཀི་དེ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་

en: Burn the image directly without saving it to disc
dz: གཟུགས་བརྙད་དེ་ཌིསིཀི་ལུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད་བར་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་

en: Burning CD
dz: སི་ཌི་ བཙུགས་སྤྱོད་འབད་དོ་

en: Burning DVD
dz: ཌི་ཝི་ཌི་ བཙུགས་སྤྱོད་འབད་དོ་

en: Burning error
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་འཛོལ་བ།

en: CD
dz: སི་ཌི།

en: CD is now ready for use
dz: སི་ཌི་འདི་ལག་ལེན་འབ་ནི་དོན་ལུ་གྲ་སྒྲིག་ཡོདཔ།

en: CD successfully copied
dz: སི་ཌི་འདྲ་བཤུས་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: CD-R
dz: སི་ཌི-ཨར་

en: CD-RW
dz: སི་ཌི་-ཨར་ཌབ་ལུ་

en: CD/DVD burning
dz: སི་དི་/ཌི་ཝི་ཌི་ བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་

en: CD/DVD copy options
dz: སི་ཌི་/ཌི་ཉི་ཌི་གདམ་ཁ་

en: CDROM
dz: སི་ཌི་རཱོམ་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་

en: Cancel ongoing burning
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་བའི་སྒང་ཡོད་མི་ཆ་མེད་གཏང་

en: Cdrdao toc file
dz: སི་ཌི་ཨར་ཌི་ཨེ་ཨོ་ཊི་ཨོ་སི་ཡིག་སྣོད།

en: Check
dz: ཞིབ་དཔྱད་འབད་ནི།

en: Check data integrity
dz: གནས་སྡུད་ཆིག་སྒྲིལ་ཞིབ་དཔྱད་འབད།

en: Check data integrity of disc
dz: ཌིསིཀ་གི་གནས་སྡུད་ཆིག་སྒྲིལ་བརྟག་ཞིབ་འབད།

en: Check integrity
dz: ཆིག་སྒརིལ་བརྟག་ཞིབ།

en: Checking files integrity
dz: ཡིག་སྣོད་ཆིག་སྒྲིལ་བརྟག་ཞིབ་འབད་དོ།

en: Choose a location for the disc image
dz: ཌིསིཀི་གཟུགས་བརྙན་དེ་གི་དོན་ལུ་གནས་ཁོངས་ཅིག་གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: Choose which drive holds the disc to write to
dz: ལུ་འབྲི་ནི་ལུ་འདྲེན་འཕྲུལ་ག་གིས་ཌིསིཀ་འདི་འཛིནམ་ཨིན་ན་གདམ།

en: Click here to import its contents
dz: འདིའི་ནང་དོན་ཚུ་ནང་འདྲེན་འབད་ནི་ལུ་འདི་ཁར་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: Click to start the search
dz: འཚོལ་ཞིབ་འགོ་བཙུགས་ནིའི་དོན་ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད་

en: Close if successfull
dz: མཐར་འཁྱོལ་ཅན་སྦེ་ཡར་སོང་པ་ཅིན་ཁ་བསྡམ་

en: Close the application if the burn process is successful
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལས་སྦྱོར་འདི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ་ཨིན་པ་ཅིན་གློག་རིམ་འདི་ཁ་བསྡམ།

en: Composer:
dz: རྩོམ་མཁན

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་ནི་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Converting toc file
dz: ཊི་ཨོ་སི་ཡིག་སྣོད་གཞི་བསྒྱུར་འབད་དོ།

en: Copy
dz: འདྲ་བཤུས་

en: Copy a disc
dz: ཌིསིཀི་ཅིག་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས

en: Copy disc
dz: ཌིསིཀི་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས་

en: Copying "%s"
dz: འདྲ་བཤུས་འབད་དོ། "%s"

en: Copying CD
dz: སི་ཌི་ འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ་

en: Copying DVD
dz: ཌི་ཝི་ཌི་ འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ་

en: Copying Video DVD
dz: ཝི་ཌིའོ་ཌི་ཝི་ཌི་འདྲ་བཤུས་འབད་དོ།

en: Copying audio track
dz: རྣར་ཉན་གླུ་རིམ་འདྲ་བཤུས་འབད་དོ།

en: Copying data track
dz: གནས་སྡུད་གླུ་རིམ་འདྲ་བཤུས་འབད་དོ།

en: Copying disc
dz: དིསིཀི་འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ་

en: Copying file
dz: ཡིག་སྣོད་འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ་

en: Corrupted files
dz: ངན་ཅན་བཟོ་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ།

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
dz: སི་ཌི་/ཌི་ཝི་ཌི་ ཅིག་གི་འདྲ་ཕཤུས་ ༡:༡ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hardisk or on another CD/DVD
dz: ཁྱོད་རང་གི་ཧརཌི་ཌིཀིསི་ཡང་ན་གཞན་སི་ཌི་/ཌི་ཝི་ཌི་གུ་རྣར་ཉན་སི་ཌི་ཡང་ན་གནས་སྡུད་སི་ཌི་/ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་གི་འདྲ་བཤུས་ ༡:༡ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
dz: གློག་རིམ་གུ་རྐྱངམ་ཅིག་ལྷག་བཏུབ་པའི་གནད་སྡུད་ག་ཅི་བཟུམ་འབད་རུང་ཅིག་ཡོད་མི་ སི་ཌི་/ཌི་ཝི་ཌི་ ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Create a data CD/DVD
dz: གནས་སྡུད་སི་དི་/ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Create a new audio project
dz: རྣར་ཉན་ལས་འགུལ་གསརཔ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Create a new data project
dz: གནད་སྡུད་ལས་འགུལ་གསརཔ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Create a new empty folder
dz: སྣོད་འཛིན་སྟོངམ་གསརཔ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Create a new project
dz: ལས་འགུལ་གསརཔ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Create a traditional audio CD
dz: སྔོན་སྲོལ་གྱི་རྣར་ཉན་སི་ཌི་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
dz: གློག་རིག་དང་གླུ་སྒྲོམ་གུ་གཏང་བཏུབ་མི་སྔོན་སྲོལ་གྱི་རྣར་ཉན་སི་ཌི་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Create a video DVD
dz: ཝི་ཌིའོ་ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Create a video DVD that can be played by all DVD readers
dz: ཌི་ཝི་ཌི་ལྷག་མི་ཚུ་ཆ་མཉམ་གྱིས་གཏང་བཏུབ་པའི་ཝི་ཌིའོ་ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Creating checksum
dz: ཅེག་སམ་གསར་བསྐྲུན་འབད་དོ།

en: Creating checksum for image files
dz: གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་ཚུ་གི་དོན་ལུ་ཅེག་སམ་གསར་བསྐྲུན་འབད་དོ།

en: Creating disc checksum
dz: ཌིསིཀ་ཅེག་སམ་གསར་བསྐྲུན་འབད་དོ།

en: Creating image
dz: གཟུགས་བརྙན་གསར་བསྐྲུན་འབད་དོ་

en: Creating image checksum
dz: གཟུགས་བརྙན་ཅེག་སམ་གསར་བསྐྲུན་འབད་དོ།

en: DVD
dz: ཌི་ཝི་ཌི།

en: DVD could not be opened
dz: ཌི་ཝི་ཌི་འདི་ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས།

en: DVD is now ready for use
dz: ཌི་བི་ཌི་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་དོན་ལུ་གྲ་སྒྲིག་ཡོདཔ།

en: DVD successfully copied
dz: ཌི་ཝི་ཌི་འདྲ་བཤུས་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: DVD+R
dz: ཌི་ཝི་ཌི+ཨར་

en: DVD+R dual layer
dz: ཌི་བི་ཌི་+ཨར་ ཟུང་ལྡན་བང་རིམ་

en: DVD+RW
dz: ཌི་ཝི་ཌི+ཨར་ཌབ་ལུ་

en: DVD+RW dual layer
dz: ཌི་བི་ཌི་+ཨར་ཌབ་ལུ་ ཟུང་ལྡན་ བང་རིམ་

en: DVD-R
dz: ཌི་ཝི་ཌི-ཨར་

en: DVD-R dual layer
dz: ཌི་བི་ཌི་-ཨར་ ཟུང་ལྡན་བང་རིམ་

en: DVD-RAM
dz: ཌི་བི་ཌི་ -རེམ་

en: DVD-RW
dz: ཌི་ཝི་ཌི-ཨར་ཌབ་ལུ་

en: DVDROM
dz: ཌི་ཝི་ཌི་ཨར་ཨོ་ཨེམ་

en: Data CD successfully burnt
dz: གནད་སྡུད་སི་ཌི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: Data DVD successfully burnt
dz: གནས་སྡུད་ཌི་བི་ཌི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: Data disc (%s)
dz: གནད་སྡུད་ཌིིསཀི་(%s)

en: Data integrity check
dz: གནས་སྡུད་ཆིག་སྒྲིལ་བརྟག་ཞིབ།

en: Default burning application
dz: གློག་རིམ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་སྔོན་སྒྲིག

en: Default height for image preview.
dz: གཟུགས་བརྙན་སྔོན་ལྟ་དོན་ལུ་སྔོན་སྒྲིག་མཐོ་ཚད།

en: Default height for video preview.
dz: ཝི་ཌིའོ་སྔོན་ལྟ་དོན་ལུ་སྔོན་སྒྲིག་མཐོ་ཚད།

en: Default width for image preview.
dz: གཟུགས་བརྙན་སྔོན་ལྟ་གི་དོན་ལུ་སྔོན་སྒྲིག་རྒྱ་ཚད།

en: Default width for video preview.
dz: ཝི་ཌ༚འོ་སྔོན་ལྟ་དོན་ལུ་སྔོན་སྒྲིག་རྒྱ་ཚད།

en: Delete all files from the project
dz: ལས་འགུལ་ནང་ལས་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་

en: Description
dz: འགྲལ་བཤད་

en: Directories can't be added to an audio disc:
dz: སྣོད་ཐོ་ཚུ་ རྣར་ཉན་ཌིསིཀི་ཅིག་གུ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་མི་ཚུགས:

en: Directory search
dz: སྣོད་ཐོ་འཚོལ་ཞིབ་

en: Disc blanking
dz: ཌིསིཀི་སྟོངམ་བཏོན་ནི་

en: Disc burning setup
dz: ཌིིསཀི་བཙུགས་སྤྱོད་གཞི་སྒྲིག་

en: Disc data corrupted
dz: ཌིསིཀ་གནས་སྡུད་ངན་ཅན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Disc file
dz: ཌིསིཀ་ཡིག་སྣོད།

en: Disc image file properties
dz: ཌིསིཀི་གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་རྒྱུ་དངོས་ཚུ་

en: Display debug statements on stdout
dz: ཨེསི་ཊི་ཌི་ཨའུཊི་གུ་ རྐྱེན་སེལ་གསལ་བཤད་བཀྲམ་སྟོན་འབད་

en: Display file browser
dz: ཡིག་སྣོད་བརའུ་ཟར་བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: Display file chooser
dz: ཡིག་སྣོད་འདེམས་བྱེད་བཀྲམ་སྟོན་འབད་

en: Display information on blank discs currently inserted
dz: ད་ལྟོ་འཕྲལ་ཁམས་བཙུགས་ཡོད་མི་ཊིསིཀི་སྟོངམ་གུ་བརྡ་དོན་བཀྲམ་སྟོན་འབད་

en: Display playlists
dz: གླུ་ཐོ་ཚུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: Display search
dz: འཚོལ་ཞིབ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་

en: Display the files filtered from the project
dz: ལས་འགུལ་ལས་ཚགས་ཡོད་མི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: Display the projects recently opened
dz: ད་ལྟོ་ཁ་ཕྱེ་ཡོད་མི་ལས་འགུལ་ཚུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: Display video, audio and image preview
dz: ཝི་ཌིའོ་དང་ རྣར་ཉན་ དེ་ལས་ གཟུགས་བརྙན་མངོན་བལྟ་བཀྲམ་སཏོན་འབད་

en: Do you really want to quit?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཐད་རི་འབའ་རི་སྤང་ནི་ཨིན་ན་?

en: Do you want to continue with Windows compatibility disabled?
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོད་པའི་ སྒོ་སྒྲིག་མཐུན་འགྱུར་ཅན་དང་གཅིག་ཁར་ འཕྲོ་མཐུད་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: Do you want to erase the current disc?
    Or replace the current disc with a new disc?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ད་ལྟོའི་ཌིསིཀ་འདི་ཀྲེག་གཏང་ནི་ཨིན་ན?
    ཡང་ན་ད་ལྟོའི་ཌིསིཀ་དང་གཅིག་ཁར་ཌིསིཀ་གསརཔ་ཅིག་ཚབ་མ་བཙུགས་ནི་ཨིན་ན?

en: Do you want to replace it?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འདི་ཚབ་བཙུགས་ནི་ཨིན་ན?

en: Do you want to search for audio discs inside?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ནང་ན་ལུ་རྣར་ཉན་ཌིསིཀི་གི་དོན་ལུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: Downloading md5 file
dz: ཨེམ་ཌི་༥་ཡིག་སྣོད་མངོན་གསལ་འབད་དོ།

en: E_mpty Project
dz: ལས་འགུལ་སྟོངམ་བཏོན་(_m)

en: E_xit
dz: ཕྱིར་ཐོན་(_x)

en: Edit information
dz: བརྡ་དོན་ཁ་ཕྱེ་

en: Eject after burning
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་བའི་ཤུལ་ལས་ཕྱིར་བཏོན་འབད་

en: Empty project
dz: ལས་འགུལ་སྟོངམ་

en: Enable file preview
dz: ཡིགང་སྣོད་སྔོན་ལྟ་ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Enable immed flag with cdrecord
dz: ཟུར་རྟགས་དེ་འཕྲལ་ལས་དང་གཅིག་ཁར་སི་ཌི་དྲན་འཛིན་ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Enable use of cdrdao
dz: སི་ཌི་ཨར་ཌི་ཨེ་ཨོ་གི་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Erase a disc
dz: ཌིསིཀ་ཅིག་རྩ་ཀྲེག་གཏང་

en: Erase disc
dz: ཌིསིཀ་རྩ་ཀྲེག་གཏང་།

en: Error Blanking:
dz: འཛོལ་བ་སྟོངམ་བཏོན་ནི་:

en: Error parsing playlist "%s":
dz: "%s" དེ་མིང་དཔྱད་འབད་ནི་ལུ་ འཛོལ་བ་འདུག:

en: Error querying beagle:
dz: བིཡེ་གཱལ་འདྲི་དཔྱད་འབད་ནི་ལུ་འཛོལ་བ་འདུག:

en: Error reading video DVD (%s)
dz: ཝི་ཌིའོ་ཌི་ཝི་ཌི་ལྷག་ནི་འཛོལ་བ་(%s).

en: Error while burning:
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་བའི་སྐབས་ཀྱི་འཛོལ་བ་:

en: Error while loading the project:
dz: ལས་འགུལ་དེ་མངོན་གསལ་འབད་བའི་སྐབས་ལུ་འཛོལ་བ་འདུག་:

en: Estimated drive speed:
dz: ཕོག་ཚོད་དཔག་ཡོད་པའི་འདྲེན་འཕྲུལ་གྱི་མགྱོགས་ཚད:

en: Estimated remaining time:
dz: ཕོག་ཚོད་དཔག་ཡོད་པའི་ཆུ་ཚོད་ལྷག་ལུས:

en: Exit the program
dz: ལས་རིམ་དེ་ཕྱིར་ཐོན་འབད་

en: File "%s" can't be opened.
dz: ཡིག་སྣོད་"%s"ཁ་ཕྱེ་མི་ཚུགས།

en: File "%s" was removed from the file system:
dz: ཡིག་སྣོད་"%s"དེ་ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་ནང་ལས་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནུག:

en: File browser
dz: ཡིག་སྣོད་བརའུ་ཟར།

en: File can't be opened:
dz: ཡིག་སྣོད་ཁ་ཕྱེ་མི་ཚུགས:

en: File deletion noticed
dz: ཡིག་སྣོད་བཏོན་གཏང་ནི་མཐོང་ཅི་

en: File error
dz: ཡིག་སྣོད་འཛོལ་བ་

en: File integrity check error
dz: ཡིག་སྣོད་ཆིག་སྒྲིལ་ཞིབ་དཔྱད་འབད་ནི་འཛོལ་བ།

en: File integrity check success
dz: ཡིག་སྣོད་ཆིག་སྒྲིལ་ཞིབ་དཔྱད་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོད།

en: File restoration failure
dz: ཡིག་སྣོད་གསོག་འཇོོག་འཐུས་ཤོར་

en: Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་

en: Filter broken symlinks
dz: ཆད་ཡོད་པའི་རིམ་ལུགས་འབྲེལ་མཐུད་ཚུ་ཚགས།

en: Filter hidden files
dz: གསང་བའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཚགས།

en: Find all available Pdf / Postscripts
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་ Pdf / པོསིཊི་སིཀིརིཔཊི་ཚུ་ཆ་མཉམ་འཚོལ་

en: Find all available documents
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་ཡིག་ཆ་ཚུ་ཆ་མཉམ་འཚོལ་

en: Find all available music
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་སྙན་ཆ་ཆ་མཉམ་འཚོལ་

en: Find all available pictures
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་པར་ཚུ་ཆ་མཉམ་འཚོལ་

en: Find all available presentations
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་གསལ་སྟོན་ཚུ་ཆ་མཉམ་འཐོལ་

en: Find all available spreadsheets
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་ཤོག་ཁྲམ་ཚུ་ཆ་མཉམ་འཚོལ་

en: Find all available videos
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་ཝི་ཌིའོ་ཚུ་ཆ་མཉམ་འཚོལ་

en: Fixating
dz: གཏན་པར་བཟོ་བ་

en: Force brasero to display the project selection page
dz: ལས་འགུལ་སེལ་འཐུ་ཤོག་ལེབ་འདི་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་བ་ར་སིརོ་བང་བཙོང་།

en: Genre
dz: རིགས་

en: Getting size
dz: ཚད་ལེན་དོ་

en: GiB
dz: ཇི་ཨའི་བི།

en: Gives the length of the pause that should follow the track
dz: གླུ་རིམ་འདི་རྗེས་སུ་འབྲང་དགོ་པའི་ཐེམ་རིང་ཚད་འདི་བྱིནམ་ཨིན།

en: Height for video preview
dz: ཝི་ཌིའོ་སྔོན་ལྟ་གི་དོན་ལུ་མཐོ་ཚད།

en: Height of image preview
dz: གཟུགས་བརྙན་སྔོན་ལྟ་གི་མཐོ་ཚད།

en: Image burning setup
dz: གཟུགས་བརྙན་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་གཞི་སྒྲིག

en: Image files only
dz: གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག་

en: Image of CD successfully created
dz: སི་ཌི་གི་གཟུགས་བརྙན་ཚུ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: Image of DVD successfully created
dz: ཌི་བི་ཌི་གི་གཟུགས་བརྙན་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: Image successfully burnt to CD
dz: གཟུགས་བརྙན་སི་ཌི་ལུ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: Image successfully burnt to DVD
dz: གཟུགས་བརྙན་ཌི་བི་ཌི་ལུ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: Image successfully created
dz: གཟུགས་བརྙན་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: Image type:
dz: གཟུགས་བརྙན་དབྱེ་བ

en: Import session
dz: ནང་འདྲེན་ལཱ་ཡུན།

en: Import session error
dz: ནང་འདྲེན་ལཱ་ཡུན་འཛོལ་བ།

en: Improve compatibility with Windows systems by allowing to display long filenames (maximum 64 characters)
dz: མཐུན་འགྱུར་ཅན་དང་གཅིག་ཁར་ཝིནཌོསི་རིམ་ལུགས་ཚུ་ཡིག་སྣོད་མིང་རིངམ་ཚུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་བཅུག་ནི་དེ་གིས་ལེགས་བཟོ་འབད།(མང་མཐའ་ཡིག་འབྲུ་༦༤་)

en: Incompatible command line options used:
dz: མཐུན་འགྱུར་ཅན་མེན་པའི་བརྡ་བཀོད་གྱལ་གདམ་ཚུ་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོདཔ།

en: Incompatible options
dz: མཐུན་འགྱུར་ཅན་མེན་པའི་གདམ་ཁ་ཚུ།

en: Increase compatibility with Windows systems
dz: མཐུན་འགྱུར་ཅན་དང་གཅིག་ཁར་ཝིནཌོསི་རིམ་ལུགས་ཚུ་ཡར་འཕར།

en: Interrupting the process may make disc unusable.
dz: ལས་འབྱོར་འདི་ལུ་བར་ཆད་བརྐྱབ་མི་དེ་གིས་ ཌིསིཀི་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་མ་བཏུབ་བཟོ་ནིའི་ཉེན་ཁ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Invalid image
dz: ནུས་མེད་གཟུགས་བརྙན།

en: KiB
dz: ཀེ་ཨའི་བི།

en: Leave the disc open to add a data session later
dz: གནས་སྡུད་ལཱ་ཡུན་ཅིག་ཤུལ་མ་ཁ་སྐོང་འབད་ནི་ལུ་ཌིསིཀ་ཁ་ཕྱེ་བཀོག་བཞག

en: Leave the disc open to add other files later
dz: ཤུལ་ལས་ཡིག་སྣོད་གཞན་མི་ཚུ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནིའི་དོན་ལུ་ ཌིསིཀི་དེ་ཁ་ཕྱེ་དེ་བཞག་

en: Length
dz: རིང་ཚད་

en: Let brasero choose (safest)
dz: བ་ར་སི་རོ་གིས་གདམ་ཁ་བརྐྱབ་བཅུག(ཉེན་སྲུང་ཅན་)

en: Let you choose your new project
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཁྱོད་རའི་ལས་འགུལ་གདམ་ཁ་བརྐྱབ་བཅུག

en: Loading ...
dz: མངོན་གསལ་འབད་དོ་་་

en: Make sure the appropriate codec is installed.
dz: འོས་ལྡན་ཀོ་ཌེཀ་འདི་བཙུགས་ཏེ་ཡོདཔ་ངེས་ཏིག་བཟོ།

en: Max speed
dz: མགྱོགས་ཚད་མང་མཐའ་

en: Media busy
dz: བརྡ་ལམ་ཁོམ་མེད་

en: Media error
dz: བརྡ་ལམ་འཛོལ་བ།

en: Menu
dz: ལག་དེབ་

en: MiB
dz: ཨེམ་ཨའི་བི།

en: Mounting disc
dz: ཌིསིཀ་སྦྱར་བརྩེགས་འབད་དོ།

en: Movies only
dz: གློག་བརྙན་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག་

en: Multisession disc
dz: སྣ་མང་ལཱ་ཡུན་ ཌིསིཀ་

en: New audio project
dz: རྣར་ཉན་ལས་འགུལ་གསརཔ་

en: New data project
dz: གནད་སྡུད་ལས་འགུལ་གསརཔ་

en: New folder
dz: སྣོད་འཛིན་གསརཔ་

en: New folder %i
dz: སྣོད་འཛིན་གསརཔ་ %i

en: New project
dz: ལས་འགུལ་གསརཔ་

en: Next results
dz: ཤུལ་མམ་གྱི་གྲུབ་འབྲས་

en: No file
dz: ཡིག་སྣོད་མིན་འདུག

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
dz[0]: ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་འབད་མ་བཏུབ། (%i སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད)
dz[1]: ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་འབད་མ་བཏུབ། (%i སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ)

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
dz[0]: ཡིག་སྣོད་རྒྱབ་སྐྱོར་འབད་མེདཔ(%i སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད)
dz[1]: ཡིག་སྣོད་རྒྱབ་སྐྱོར་འབད་མེདཔ (%i སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་)

en: No file selected
dz: ཡིག་སྣོད་སེལ་འཐུ་འབད་མེདཔ།

en: No image
dz: གཟུགས་བརྙན་མེདཔ།

en: No song in the project:
dz: ལས་འགུལ་ནང་ལུ་ཞབས་ཁྲ་མིན་འདུག་:

en: None
dz: ཅི་མེད།

en: Not enough space available on the disc
dz: ཌིསིཀི་གུ་ བར་སྟོང་ལངམ་སྦེ་འཐོབ་མི་ཚུགས་པས་

en: Notify when files are filtered
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཚགས་ཡོདཔ་ད་བརྡ་བསྐུལ་འབད།

en: Number of results displayed
dz: བཀྲམ་སྟོན་འབད་ཡོད་པའི་གྲུབ་འབྲས་ཀྱི་ཨང་གྲངས་

en: Number of songs
dz: ཞབས་ཁྲ་ཚུ་གི་ཁ་གྱངས་

en: One file is not a directory or a regular file
dz: ཡིག་སྣོད་གཅིག་སྣོད་ཐོ་ཡང་ན་དུས་རྒྱུན་ཡིག་སྣོད་ཅིག་མེན།

en: Only used in conjunction with -immed flag with cdrecord. See immed_flag.
dz: དེ་འཕྲལ་ལས་ཟུར་རྟགས་དང་གཅིག་ཁར་སི་ཌི་དྲན་འཛིན་་དང་གཅིག་ཁར་འབྲེལ་ཚིག་ནང་རྐྱངམ་ཅིག་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོདཔ། ཟུར་རྟགས་དེ་འཕྲལ་ལས་བལྟ།(_f)

en: Open
dz: ཁ་ཕྱེ་

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
dz: བརྡ་བཀོད་གྱལ་གུ་བྱིན་ཡོད་མི་ཡུ་ཨར་ཨེལསི་འདི་ཁ་སྐོང་འབད་དེ་གནས་སྡུད་ལས་འགུལ་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

en: Open a data project with the contents of nautilus-cd-burner
dz: ནའུ་ཊི་ལཱསི་-སི་ཌི་བཙུགས་སྤྱོདཔ་གི་ནང་དོན་ཚུ་དང་གཅིག་ཁར་གནས་སྡུད་ལས་འགུལ་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

en: Open a md5 file
dz: ཨེམ་ཌི་༥་ཡིག་སྣོད་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

en: Open a project
dz: ལས་འགུལ་ཅིག་ཁ་ཕྱེ་གནང་

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
dz: བརྡ་བཀོད་གྱལ་གུ་བྱིན་ཡོད་མི་ཡུ་ཨར་ཨེལསི་འདི་ཁ་སྐོང་འབད་དེ་རྣར་ཉན་ལས་འགུལ་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

en: Open an image
dz: གཟུགས་བརྙན་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

en: Open project
dz: ལས་འགུལ་ཁ་ཕྱེ་

en: Open the specified project
dz: གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་པའི་ལས་འགུལ་ཁ་ཕྱེ་

en: PROJECT
dz: ལས་འགུལ་

en: Pane to display for audio projects
dz: རྣར་ཉན་ལས་འགུལ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་པེན།

en: Pane to display for data projects
dz: གནས་སྡུད་ལས་འགུལ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་པེན།

en: Paste
dz: སྦྱར་

en: Path:
dz: འགྲུལ་ལམ་

en: Pause length:
dz: ཐེམ་རིང་ཚད་

en: Playlist loading error
dz: གླུ་ཐོ་མངོན་གསལ་འབད་ནིའི་འཛོལ་བ་

en: Playlists
dz: གླུ་ཐོ་ཚུ་

en: Please insert it again in "%s".
dz: འདི་ནང་ལོག་བཙུགས་གནང་ "%s".

en: Please insert it in "%s".
dz: འདི་ནང་བཙུགས་གནང་ "%s".

en: Please wait
dz: བསྒུག་གནང་

en: Please wait:
dz: བསྒུག་གནང:

en: Please, choose an image and retry.
dz: གཟུགས་བརྙན་ཅིག་གདམ་ནི་དང་སླར་རྩོལ་འབད་གནང་།

en: Possible loss of data
dz: གནས་སྡུད་ཀྱི་སྲིད་པའི་གྱོང་རྒུད།

en: Preparing to write
dz: འབྲི་ནིའི་དོན་ལུ་གྲ་སྒྲིག་འབད་དོ་

en: Preview
dz: སྔོན་བལྟ་

en: Previous results
dz: ཧེ་མམ་གྱི་གྲུབ་འབྲས་

en: Project couldn't be loaded:
dz: ལས་འགུལ་མངོད་གསལ་འབད་མི་ཚུགས་:

en: Project is empty:
dz: ལས་འགུལ་འདི་སྟོངམ་ཨིན:

en: Project loading error
dz: ལས་འགུལ་མངོན་གསལ་འབད་ནིའི་འཛོལ་བ་

en: Project loading failure
dz: ལས་འགུལ་མངོན་གསལ་འབད་ནི་འཐུས་ཤོར་

en: Project size
dz: ལས་འགུལ་གྱི་ཚད་

en: Properties of %s
dz: %s གི་རྒྱུ་དངོས་ཚུ་

en: Recent projects
dz: ད་ལྟོའི་ལས་འགུལ་ཚུ།

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised:
dz: བསྐྱར་འབྲི་འབད་བཏུབ་པའི་ཌིིསཀི་གུ་ རྣར་ཉན་གླུ་རིམ་དྲན་འཛིན་འབད་ནི་དེ་ ལེགས་ཤོམ་མེན:

en: Remove
dz: རྩ་བསྐྲད་

en: Remove files selected in project
dz: ལས་འགུལ་ནང་ལུ་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་

en: Remove the selected files from the project
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ལས་འགུལ་ནང་ལས་རྩ་བསྐྲད་གཏང་

en: Removed files
dz: རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་

en: Rename
dz: བསྐྱར་མིང་བཏགས་ནི་

en: Replace disc
dz: ཌིསིཀ་ཚབ་བཙུགས།

en: Retrieving DVD keys
dz: ཌི་ཝི་ཌི་ལྡེ་མིག་ཚུ་སླར་འདྲེན་འབད་དོ།

en: Rewritable disc
dz: བསྐྱར་འབྲི་བཏུབ་པའི་ཌིསིཀི་

en: Save current project
dz: ད་ལྟོའི་ལས་འགུལ་སྲུང་བཞག་འབད་

en: Save current project to a different location
dz: ད་ལྟོའི་ལས་འགུལ་གནས་ཁོངས་སོ་སོ་ཅིག་ནང་ལུ་སྲུང་བཞག་འབད་

en: Save current session
dz: ད་ལྟོའི་ལཱ་ཡུན་སྲུང་བཞག་འབད།

en: Save log
dz: དྲན་དེབ་སྲུང་བཞག་འབད།

en: Search directory
dz: འཚོལ་ཞིབ་སྣོད་ཐོ་

en: Search error
dz: འཛོལ་བ་འཚོལ་ཞིབ་འབད་

en: Search files
dz: ཡིག་སྣོདཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Select a playlist
dz: གླུ་ཐོ་ཅིག་སེལ་འཐུ་འབད་

en: Select if you want to search among audio files only
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ རྣར་ཉན་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ནང་ལས་རྐྱངམ་ཅིག་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་ཨིན་པ་ཅིན་ སེལ་འཐུ་འབད་

en: Select if you want to search among image files only
dz: ཁྱོད་གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ནང་ལས་རྐྱངམ་ཅིག་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་ཨིན་པ་ཅིན་སེལ་འཐུ་འབད་

en: Select if you want to search among video files only
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཝིཌིའོ་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ནང་ལས་རྐྱངམ་ཅིག་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་ཨིན་པ་ཅིན་ སེལ་འཐུ་འབད་

en: Select if you want to search among your text documents only
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཁྱོད་རའི་ཡིག་ཆ་ཚུ་ནང་ལས་རྐྱངམ་ཅིག་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་ཨིན་པ་ཅིན་ སེལ་འཐུ་འབད།

en: Select the files you want to restore:
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་སོར་ཆུད་འབད་དགོ་མནོ་མི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད:

en: Session log
dz: ལཱ་ཡུན་དྲན་དེབ།

en: Session log error
dz: ལཱ་ཡུན་དྲན་དེབ་འཛོལ་བ།

en: Should brasero ask to be set as the default app to burn
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་སྔོན་སྒྲིག་གློག་རིམ་བཟུམ་སྦེ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ནི་ལུ་བ་ར་སིརོ་ལུ་དྲི་དགོཔ་ཨིན་ན།

en: Should brasero ask to be set as the default app to burn audio or data. Set to true, brasero won't ask.
dz: རྣར་ཉན་ཡང་ན་གནད་སྡུད་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་སྔོན་སྒྲིག་གློག་རིམ་བཟུམ་སྦེ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ནི་ལུ་བ་ར་སིརོ་ལུ་དྲི་དགོཔ་ཨིན་ན། བདེན་པ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ བ་ར་སིརོ་གིས་མི་འདྲི།

en: Should brasero filter broken symlinks files
dz: བ་ར་སིརོ་ཚགས་མ་རིམ་ལུགས་འབྲེལ་མཐུད་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཆད་དགོཔ་ཨིན་ན།

en: Should brasero filter broken symlinks. Set to true, brasero will filter broken symlinks.
dz: བ་ར་སིརོ་ཚགས་མ་གིས་རིམ་ལུགས་འབྲེལ་མཐུད་ཚུ་ཆད་དགོཔ་ཨིན་ན། བདེན་པ་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ བ་ར་སིརོ་གིས་ཆད་པའི་རིམ་ལུགས་འབྲེལ་མཐུད་ཚུ་ཚགས་འོང་།

en: Should brasero filter hidden files
dz: བ་ར་སིརོ་གིས་གསང་བའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཚགས་དགོཔ་ཨིན་ན།

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
dz: བར་སིརོ་གིས་གསང་བའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཚགས་དགོཔ་ཨིན་ན། བདེན་པ་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ བར་སིརོ་གིས་གསང་བའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཚགས་འོང་།

en: Should brasero generate activate the "generate checksum" button
dz: བར་སིརོ་གིས་ "generate checksum"ཨེབ་རྟ་འདི་བཟོ་བཏོན་ཤུགས་ལྡན་བཟོ་དགོཔ་ཨིན་ན།

en: Should brasero generate activate the "generate checksum" button by default. Set to true, brasero will check the option by default.
dz: བ་ར་སིརོ་གིས་ "generate checksum"ཨེབ་རྟ་འདི་སྔོན་སྒྲིག་གིས་བཟོ་བཏོན་ཤུགས་ལྡན་བཟོ་དགོཔ་ཨིན་ན། བདེན་པ་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ བ་ར་སིརོ་གིས་སྔོན་སྒྲིག་གིས་འབད་གདམ་ཁ་འདི་ཞིབ་དཔྱད་འབད་འོང་།

en: Should brasero notify when files are filtered
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཚགས་ཡོད་པའི་སྐབས་བ་ར་སིརོ་གིས་བརྡ་བསྐུལ་འབད་དགོཔ་ཨིན་ན།

en: Should brasero notify when files are filtered. Set to true, brasero will display the notification.
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཚགས་ཡོད་པའི་སྐབས་བ་ར་སིརོ་གིས་བརྡ་བསྐུལ་འབད་དགོཔ་ཨིན་ན། བདེན་པ་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ བ་ར་སིརོ་གིས་བརྡ་བསྐུལ་འདི་བཀྲམ་སྟོན་འབད་འོང་།

en: Show
dz: སྟོན་

en: Show dialog
dz: ཌའི་ལོག་སྟོན་

en: Show the available media to be burnt
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་ཐོབ་ཚུགས་པའི་བརྡ་ལམ་འདི་སྟོན།

en: Show the project only
dz: ལས་འགུལ་རྐྱངམ་ཅིག་སྟོན།

en: Simulate the burning
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ཤུགས་སྐྱེད་འབད་

en: Size
dz: ཚད་

en: Some files couldn't be restored.
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ལོག་གསོག་འཇོག་འབད་མི་ཚུགས་

en: Some files don't have a suitable name for a Windows-compatible CD:
dz: སྒོ་སྒྲིག་-མཐུན་འགྱུར་ཅན་ སི་ཌི་ཅིག་གི་དོན་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ལ་ལོ་ཅིག་ལུ་ འོས་འབབ་དང་ལྡན་པའི་མིང་མིན་འདུག:

en: Some files have invalid filenames
dz: ཡིག་སྣོད་ལ་ལོ་ཅིག་ལུ་ ནུས་མེད་ཀྱི་ཡིག་སྣོད་མིང་ཚུ་འདུག་

en: Some files were filtered:
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ལ་ལོ་ཚགས་ཡོདཔ།

en: Song information
dz: ཞབས་ཁྲའི་བརྡ་དོན་

en: Sorry, no documentation for Brasero.
dz: དགོངམ་མ་འཁྲིལ་ བ་ར་སིརོ་དོན་ལུ་ཡིག་ཐོག་བཀོད་པ་མེདཔ།

en: Start to burn the contents of the selection
dz: སེལ་འཐུ་དེ་ནང་གི་ནང་དོན་ཚུ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་འགོ་བཙུགས་

en: Success
dz: མཐར་འཁྱོལ་

en: Text File
dz: ཚིག་ཡིག་ ཡིག་སྣོད་

en: The <b>%s</b> is not writable.
dz: <b>%s</b>འདི་བསྐྱར་འབྲི་འབད་བཏུབ་མི་མེན།

en: The <b>%s</b> is ready (%s).
    It contains audio and data tracks.
dz: <b>%s</b>འདི་གྲ་སྒྲིག་ཡོད་ (%s).
    དེ་ནང་ལུ་རྣར་ཉན་དང་གནས་སྡུད་་གླུ་རིམ་ཚུ་ཡོདཔ་ཨན།

en: The <b>%s</b> is ready (%s).
    It contains audio and data.
    More data can be added (%s free).
dz: <b>%s</b> དེ་གྲ་སྒྲིག་ཡོད་(%s).
    དེ་ནང་ལུ་ རྣར་ཉན་དང་ གནས་སྡུད་ཡོདཔ་ཨིན་
    གནས་སྡུད་ཧེང་བཀལ་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་བཏུབ་ (%s free).

en: The <b>%s</b> is ready (%s).
    It contains audio tracks.
dz: <b>%s</b>འདི་གྲ་སྒྲིག་ཡོད་  (%s).
    དེ་ནང་ལུ་རྣར་ཉན་གླུ་རིམ་ཚུ་ཡོདཔ་ཨན།

en: The <b>%s</b> is ready (%s).
    It contains audio.
    More data can be added (%s free).
dz:  <b>%s</b> གྲ་སྒྲིག་ཡོད་  (%s).
    འདི་ནང་རྣར་ཉན་ཡོད། 
    གནས་སྡུད་ཧེང་བཀལ་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་་བཏུབ། (%s རང་དབང་།).

en: The <b>%s</b> is ready (%s).
    It contains data.
dz: <b>%s</b>དེ་གྲ་སྒྲིག་ཡོད་  (%s).
    དེ་ནང་ལུ་གནད་སྡུད་ཡོདཔ་ཨིན།

en: The <b>%s</b> is ready (%s).
    It contains data.
    More data can be added (%s free).
dz: <b>%s</b>དེ་ གྲ་སྒྲིག་ཡོད་ (%s) .
    འདི་ནང་གནས་སྡུད་ཡོདཔ་ཨིན་།
    གནས་སྡུད་ཧེང་བཀལ་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་བཏུབ། (%s རང་དབང་།).

en: The <b>%s</b> is ready.
    It contains audio and data tracks.
    A data session can be added (%s free).
dz: <b>%s</b> གྲ་སྒྲིག་ཡོད་
    འདི་ནང་ རྣར་ཉན་དང་ གནས་་སྡུད་གླུ་རིམ་ཚུ་ཡོདཔ་ཨིན་
    གནས་སྡུད་ལཱ་ཡུན་ཅིག་ཁ་སྐོང་འབད་བཏུབ། (%s free).

en: The <b>%s</b> is ready.
    It contains audio tracks.
    A data session can be added (%s free).
dz: འདི་ <b>%s</b> གྲ་སྒྲིག་ཡོདཔ།
    འདི་ནང་རྣར་་ཉན་གླུ་རིམ་ཚུ་ཡོདཔ།
    གནས་སྡུད་ལཱ་ཡུན་ཅིག་ཁ་སྐོང་འབད་བཏུབ། (%s free).

en: The <b>%s</b> is ready.
    It contains data.
    More data can be added (%s free).
dz: འདི་ <b>%s</b> གྲ་སྒྲིག་ཡོདཔ།
    འདི་ནང་གནས་སྡུད་ཡོདཔ།
    གནས་སྡུད་མང་མ་ཁ་སྐོང་འབད་བཏུབ། (%s རང་དབང་།).

en: The <b>%s</b> is ready.
    It is empty.
     (%s free)
dz: <b>%s</b>འདི་གྲ་སྒྲིག་ཡོད་ 
    འདི་སྟོངམ་ཨིན་པས། 
     (%s free)

en: The <b>image</b> will be saved to
    %s
dz:  <b>གཟུགས་བརྙན་</b>དེ་སྲུང་བཞག་འབད་འོང་
    %s

en: The CD cannot be blanked
dz: སི་ཌི་དེ་སྟོངམ་བཏོན་མི་བཏུབ་

en: The CD has already been recorded
dz: སི་ཌི་དེ་ཧེ་མ་ལས་རང་སྒྲ་བཟུགང་འབད་དེ་བཞག་ནུག་

en: The burnt media needs to be reloaded to perform integrity check:
dz: ཆིག་སྒྲིལ་ཞིབ་དཔྱད་ལཱ་འགན་འགྲུབ་ནི་ལུ་བཙུགས་སྤྱོད་བརྡ་ལམ་འདི་ཡང་བསྐྱར་མངོན་གསལ་འབད་དགོཔ།

en: The data integrity check could not be performed:
dz: གནས་སྡུད་ཆིག་སྒྲིལ་ཞིབ་དཔྱད་འདི་ལཱ་འགན་འགྲུབ་མ་ཚུགས།

en: The directory "%s" is unreadable:
dz: སྣོད་ཐོ་"%s"འདི་ལྷག་མི་བཏུབ་:

en: The disc in "%s" is a CD:
dz: ནང་ཌིསིཀ་འདི་ "%s" སི་ཌི་ཅིག་ཨིན།

en: The disc in "%s" is a DVD:
dz: ནང་ཌིསིཀ་འདི་ "%s" ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་ཨིན།

en: The disc in "%s" is busy:
dz: ནང་གི་ཌིསིཀ་ "%s" འདི་ཁོམ་མེདཔ།

en: The disc in "%s" is empty:
dz: ནང་ཌིསིཀ་འདི་ "%s" སྟོངམ་ཨིན།

en: The disc in "%s" is not big enough:
dz: ནང་ཌིསིཀ་འདི་ "%s" སྦོམ་ལངམ་མེནམ།

en: The disc in "%s" is not rewritable:
dz: ནང་ཌིསིཀ་འདི་ "%s" སླར་འབྲི་བཏུབ་མི་མེན།

en: The disc in "%s" is not supported:
dz: "%s"་  ནང་གི་ ཌིསིཀ་དེ་ རྒྱབ་སྐྱོར་མ་འབད་བས་:

en: The disc in "%s" is not writable:
dz: ནང་ཌིསིཀ་འདི་ "%s" འབྲི་བཏུབ་མི་མེདཔ།

en: The disc in "%s" needs to be reloaded:
dz: ནང་ཌིསིཀ་འདི་ "%s" ཡང་བསྐྱར་མངོན་གསལ་འབད་དགོཔ།

en: The disc in the drive holds data:
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་ནང་ལུ་ཡོད་མི་ ཌིསིཀི་དེ་ནང་ལུ་གནད་སྡུད་འཆང་སྟེ་འདུག:

en: The disc is already burnt
dz: ཌིསིཀི་དེ་ཧེ་མ་ལས་རང་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནུག་

en: The disc was successfully blanked:
dz: ཌིསིཀི་འདི་མཐར་འཁྱོལ་ཅན་སྦེ་སྟོངམ་བཏོན་ཡོད:

en: The drive seems to be busy (maybe check you have proper permissions to use it)
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་ཁོམ་མེད་ཨིན་དོ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་(ཁྱོད་ཀྱིས་འདི་ ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་དོན་ལུ་གནང་བ་ ཚུལ་མཐུན་ཅིག་ཡོདཔ་འོང་ ཞིབ་དཔྱད་འབད་)

en: The drive seems to be busy (maybe you should reload the media)
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་ཁོམ་མེད་ཨིན་དོ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་(ཁྱོད་ཀྱིས་ བརྡ་ལམ་དེ་ལལོ་མངོན་གསལ་འབད་དགོཔ་འོང་)

en: The file "%s" is unreadable:
dz: ཡིག་སྣོད་"%s" འདི་ལྷག་མི་བཏུབ་པས:

en: The file integrity check cannot be performed:
dz: ཡིག་སྣོད་ཆིག་སྒྲིལ་ཞིབ་དཔྱད་འབད་ནི་ལཱ་འགན་གྲུབ་མི་ཚུགས།

en: The file integrity check failed:
dz: ཡིག་སྣོད་ཆིག་སྒྲིལ་བརྟག་ཞིབ་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: The file integrity check showed errors:
dz: ཡིག་སྣོད་ཆིག་སྒྲིལ་ཞིབ་དཔྱད་འབད་སྟོན་ཡོད་མི་འཛོལ་བ་ཚུ།

en: The file integrity check succeeded:
dz: ཡིག་ཆིག་སྒྲིལ་བརྟག་ཞིབ་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: The file integrity was performed successfully:
dz: ཡིག་སྣོད་ཆིག་སྒྲིལ་དེ་ལཱ་འགན་གྲུབ་ནི་མཐར་འཁྱོལ་ཡོདཔ།

en: The file is too large for a CD
dz: སི་ཌི་ཅིག་གི་དོན་ལུ་ཡིག་སྣོད་དེ་ཆེ་དྲགས་པས་

en: The files selected did not fit on the CD
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ སི་ཌི་ནང་ལུ་ཚུད་སྒྲིག་མ་འབད་བས་

en: The image does not seem to be a proper iso9660 file system
dz: གཟུགས་བརྙན་དེ་ iso9660 ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་ཚུལ་ལྡན་ཅིག་མེནཔ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་

en: The label for the image is too long.
dz: གཟུགས་བརྙན་གྱི་དོན་ལུ་ཁ་ཡིག་འདི་རིང་དྲགས་པས།

en: The media needs to be reloaded before being recorded
dz: བརྡ་ལམ་དེ་ སྒྲ་བཟུང་མ་འབད་བའི་ཧེ་མ་ ལོག་མངོན་གསལ་འབད་དགོཔ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་

en: The operation cannot be performed:
dz: བཀོལ་སྤྱོད་འདི་ལཱ་འགན་འགྲུབ་མི་ཚུགས།

en: The pane to display with audio projects. It should be one of the following: Chooser/Search/Playlist/EmptyView.
dz: རྣར་ཉན་ལས་འགུལ་ཚུ་དང་གཅིག་ཁར་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་པེན་འདི། འདི་ཡང་འོག་གི་ལས་གདམ་བྱེདཔ་/འཚོལ་ཞིབ/གླུ་ཐོ/སྟོངམ་སྟོན་ནི་གཅིག་དགོཔ་ཨིན།

en: The pane to display with data projects. It should be one of the following: Chooser/Search/EmptyView.
dz: གནས་སྡུད་ལས་འགུལ་ཚུ་དང་གཅིག་ཁར་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་པེན་འདི། འདི་ཡང་འོག་གི་ གདམ་བྱེདཔ/འཚོལ་ཞིབ/སྟོངམ་སྟོན་ནི་ ལས་གཅིག་དགོཔ་ཨིན།

en: The recorder could not be accessed
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་མི་ཚུགགས་

en: The session couldn't be imported:
dz: ལཱ་ཡུན་འདི་ནང་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས།

en: The session log cannot be displayed:
dz: ལཱ་ཡུན་དྲན་དེབ་འདི་བཀྲམ་སྟོན་འབད་མི་བཏུབ།

en: The size of the project is too large for the disc even with the overburn option:
dz: ཌིསིཀི་གི་དོན་ལུ་ ལྟག་ལུ་བཙུགས་སྤྱོད་གདམ་ཁ་དང་གཅིག་ཁར་ཡང་ ལས་འགུལ་གྱི་གདམ་ཁ་དེ་ཆེ་དྲགས་པས:

en: The size of the project is too large for the disc:
dz: ཌིིསཀི་གི་དོན་ལུ་ ལས་འགུལ་དེ་གི་ཚད་དེ་ཆེ་དྲགས་པས:

en: The source media needs to be inserted:
dz: འབྱུང་ཁུངས་བརྡ་ལམ་འདི་བཙུགས་དགོཔ།

en: The source media needs to be reloaded:
dz: འབྱུང་ཁུངས་བརྡ་ལམ་འདི་ཡང་བསྐྱར་མངོན་གསལ་འབད་དགོཔ།

en: The system is too slow to write the CD at this speed. Try a lower speed
dz: སི་ཌི་འདི་ མགྱོགས་ཚད་ད་ལྟོ་བཟུམ་ཅིག་གི་ཐོག་ལས་འབྲི་ནི་ལུ་ རིམ་ལུགས་དེ་ལྷོད་དྲགས་པས། འོག་གི་མགྱོགས་དེ་ལུ་འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་

en: There doesn't seem to be a disc in the drive
dz: དེ་ནང་ལུ་ ཌིསིཀི་དེ་འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་ནང་ལུ་ དགོཔ་བཟུམ་སྦེ་མི་མཐོང་མས་

en: There is no disc in "%s":
dz: ནང་ཌིསིཀ་འདི་མེདཔ་ "%s":

en: There is no space left on the device
dz: ཐབས་འཕྲུལ་གུ་བར་སྟོང་ལྷག་ལུས་མིན་འདུག་

en: There is no specified image:
dz: གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་གཟུགས་བརྙན་མེདཔ།

en: This file can't be opened:
dz: ཡིག་སྣོད་འདི་ཁ་ཕྱེ་མི་ཚུགས:

en: This image can't be burnt:
dz: གཟུགས་བརྙན་འདི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་མི་བཏུབ:

en: This information will be written to the disc using CD-TEXT technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
dz: བརྡ་དོན་འདི་སི་ཌི་-ཚིག་ཡིག་འཕྲུལ་རིག་ལག་ལེན་འཐབ་མི་ཌིསིཀ་འདི་ལུ་འབྲི་འོང་། འདི་ཡང་རྣར་ཉན་སི་ཌི་གཏང་མི་ཚུ་གིས་ལྷག་ཚུགསཔ་དང་བཀྲམ་སྟོན་འབད་བཏུབ་ཨིན།

en: This is a excerpt from the session log (the last 10 MiB):
dz: ལཱ་ཡུན་དྲན་དེབ་ལས་ཟུར་བཏོན་ཚིག་ཅིག་ཨིན། (ཨེམ་ཨའི་བི་༡༠་མཇུག་འདི་):

en: Title
dz: མགོ་མིང་

en: Title:
dz: མགོ་མིང་:

en: To add files to this project you can:
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ལས་འགུལ་འདི་ལུ་ཁ་སྐོང་འབད་བཏུབ་ཨིན།

en: To remove files from this project you can:
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལས་འགུལ་འདི་ལས་ཡིག་སྣོད་ཚུ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་བཏུབ་ཨིན།

en: Transcoding "%s"
dz: "%s" ཕན་ཚུན་འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ་

en: Transcoding song
dz: ཞབས་ཁྲཕན་ཚུན་སྤོ་སོར་འབད་དོ་

en: Type
dz: དབྱེ་བ་

en: Type your keywords or choose 'All files' from the menu
dz: ཁྱོད་རའི་གཙོ་ཚིག་ཚུ་ཡིག་དཔར་བརྐྱབ་ནི་དང་ ཡང་ན་ དཀར་ཆག་དེ་ནང་ལས་ 'ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་' གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: URI is not valid
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་ནུས་ཅན་ཨིན།

en: Unexpected error
dz: རེ་འདུན་མེད་པའི་འཛོལ་བ་

en: Unhandled error, aborting
dz: ལེགས་སྐྱོང་མ་འཐབ་པར་ཡོད་མི་ འཛོལ་བ་དང་ བར་བཤོལ་འབད་ནི་

en: Unhandled song
dz: ལེགས་སྐྱོང་མ་འཐབ་པར་ཡོད་མི་ཞབས་ཁྲ་

en: Unknown character encoding
dz: མ་ཤེས་པའི་ཡིག་འབྲུ་ཧེན་ཀོཌི་འབད་ནི་

en: Unknown error.
dz: མ་ཤེས་པའི་འཛོལ་བ་

en: Unneeded operation
dz: མ་དགོ་པའི་བཀོལ་སྤྱོད་

en: Unreadable file
dz: ལྷག་མ་བཏུབ་པའི་ཡིག་སྣོད་

en: Unsaved project
dz: སྲུང་བཞག་མ་འབད་མི་ལས་འགུལ་

en: Uri of an image file to be burnt (autodetected)
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་ཅིག་གི་ཡུ་ཨར་ཨའི་་(རང་བཞིན་སྐྱོན་འཛིན་འབྱུང་ཡོདཔ་)

en: Use a md5 file to check the disc
dz: ཌིསིཀ་འདི་ཞིབ་དཔྱད་འབད་ནི་ལུ་ཨེམ་ཌི་༥་ཡིག་སྣོད་ཅིག་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Use burnproof (decrease the risk of failures)
dz: བཙུགས་སྤྱོད་ཉེན་སྲུང་་ལག་ལེན་འཐབ་(འཐུས་ཤོར་གྱི་ཉེན་ཁ་མར་ཕབ་འབད་)

en: Use libburn to burn CDs
dz: སི་ཌིསི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་ཨེལ་ཨའི་བི་བཙུགསསསྤྱོད་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Use libburn to read CDs
dz: སི་ཌིསི་ལྷག་ནི་ལུ་ཨེལ་ཨའི་བི་བཙུགས་སྤྱོད་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Use libisofs to generate images
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚུ་བཟོ་བཏོན་འབད་ནི་ལུ་ཨེལ་ཨའི་བི་ཨེསི་ཨོ་ཨེཕསི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Used in conjunction with -immed flag with cdrecord
dz: ཟུར་རྟགས་དེ་འཕྲལ་ལས་དང་གཅིག་ཁར་སི་ཌི་དྲན་འཛིན་དང་གཅིག་ཁར་འབྲེལ་ཚིག་ནང་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོདཔ།

en: View log
dz: དྲན་དེབ་སྟོན།

en: Waiting for disc insertion
dz: ཌིསིཀི་བཙུག་ནིའི་དོན་ལུ་བསྒུག་པའི་སྒང་ཨིན་

en: Waiting for disc replacement
dz: ཌིསིཀི་བཙུག་ནིའི་དོན་ལུ་བསྒུག་པའི་སྒང་ཨིན་

en: Waiting for ongoing tasks
dz: ད་ལྟོ་འབད་བའི་སྒང་ཡོད་མི་ལས་ཀ་ལུ་བསྒུག་པའི་སྒང་ཨིན་

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
dz: ཡིག་སྣོད་སྔོན་ལྟ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ཨིན་རུང་ འདི་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་བདེན་པ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Whether to use -immed flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
dz: སི་ཌི་སྒྲ་བཟུང་དང་གཅིག་ཁར་དེ་འཕྲལ་ལས་ཟུར་རྟགས་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་རུང་། འདྲེལ་འཕྲུལ་ཚུ་/གཞི་སྒྲིག་ཚུ་ལ་ལོ་དོན་ལུ་ཝོརོཀ་ཨེ་རའུནཌི་ཅིག་རྐྱངམ་ཅིག་ཨིནམ་ལས་(བདེན་པ་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་)དྲནམ་བཏོན་དང་གཅིག་ཁར་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Whether to use cdrdao for burning or not. Set to true to use it.
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ཡང་ན་མེནམ་གི་དོན་ལུ་སི་ཌི་ཨར་ཌི་ཨེ་ཨོ་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་རུང་ འདི་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་བདེན་པ་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Whether to use libburn to burn CDs. Set to true to use it.
dz: སི་ཌིསི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་ཨེལི་ཨའི་བི་བཙུགས་སྤྱོད་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་རུང་ འདི་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་བདེན་པ་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Whether to use libburn to read CDs. Set to true to use it.
dz: སི་ཌིསི་ལྷག་ནི་ལུ་ཨེལ་ཨའི་བི་བཙུགས་སྤྱོད་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་རུང་ འདི་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་བདེན་པ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Whether to use libisofs to generate images. Set to true to use it.
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚུ་བཟོ་བཏོན་འབད་ནི་ལུ་ཨེལ་ཨའི་བི་ཨེསི་ཨོ་ཨེཕ་ཨེསི་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན་རུང་ འདི་ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་བདེན་པ་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Width for video preview
dz: ཝི་ཌིའོ་སྔོན་ལྟ་དོན་ལུ་རྒྱ་ཚད།

en: Windows compatibility
dz: སྒོ་སྒྲིག་མཐུན་འགྱུར་ཅན་

en: Would you like to activate overburn (otherwise you must delete files) ?
    NOTE: This option might cause failure.
dz: བཙུགས་སྤྱོད་མང་བ་དེ་ཤུགས་ལྡན་བཟོ་ནི་ཨིན་ན་(དེ་མེན་པ་ཅིན་ ཁྱོད་ཀྱིས་ཡིག་སྣོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་དགོཔ་ཨིན་)?དྲན་འཛིན་: གདམ་ཁ་འདི་གིས་ འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ནི་ཉེན་ཁ་ཡོད།

en: Would you like to make brasero the default application to burn audio CDs?
dz: རྣར་་ཉན་སི་ཌིསི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་ཁྱོད་ཀྱིས་བ་ར་སིརོ་འདི་སྔོན་སྒྲིག་གློག་རིམ་བཟོ་ནི་ཨིན་ན?

en: Would you like to make brasero the default application to burn data discs?
dz: གནས་སྡུད་ཌིསིཀསི་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་ཁྱོད་ཀྱིས་བ་ར་སིརོ་འདི་སྔོན་སྒྲིག་གློག་རིམ་བཟོ་ནི་ཨིན་ན?

en: Write and copy CD / DVD
dz: སི་ཌི་/ཌི་ཉི་ཌི་ བྲིས་སྦེ་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས།

en: Writing
dz: རྩོམ་སྒྲིག་

en: Writing CD-TEXT information
dz: སི་ཌི་-ཚིག་ཡིག་བརྡ་དོན་རྩ་སྒྲིག་འབད་དོ་

en: Writing cue sheet
dz: ཚིག་བརྡ་ལེབ་གྲངས་འབྲི་དོ།

en: Writing leadin
dz: སྔོན་བསྐྱོད་འབྲི་དོ།

en: Writing leadout
dz: ལིཌི་ཨའུཊི་འབྲི་དོ།

en: Writing track %02i
dz: གླུ་རིམ་%02i འབྲི་དོ།

en: You don't seem to have the required permission to use this drive
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་དོན་ལུ་ ཁྱོད་ལུ་དགོས་མཁོ་ཡོད་པའི་གནང་བ་མེདཔ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA
dz: ཁྱོད་ལུ་ཇི་ཨེན་ཡུ་ཡོངས་ཁྱབ་མི་མང་ཆོག་ཐམ་ལག་འཁྱེར་་བདའ་སྟེ་བ་ར་སིརོ་གི་འདྲ་བཤུས་ཅིག་ཐོབ་དགོཔ་ཨིན་ དེ་མེན་པ་ཅིན་ Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA རང་དབང་མཉེན་ཆས་གཞི་ཚོགས་འདི་ལུ་འབྲི།

en: Your project has not been saved:
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ལས་འགུལ་དེ་སྲུང་བཞག་འབད་མ་བཞག་པས:

en: [URI] [URI] ...
dz: [ཡུ་ཨར་ཨའི་] [ཡུ་ཨར་ཨཡི]་་་

en: _Add files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས(_A)

en: _Burn
dz: བཙུགས་སྤྱོད་(_B)

en: _Check integrity
dz: ཆིག་སྒྲིལ་བརྟག་ཞིབ་འབད།(_C)

en: _Disc
dz: ཌིསིཀ(_D)

en: _Disc Info
dz: ཌིསིཀ་བརྡ་དོན་

en: _Edit
dz: ཞུན་དག་(_E)

en: _Erase
dz: ཀྲེག་གཏང་ནི(_E)

en: _Help
dz: གྲོགས་རམ་(_H)

en: _Open
dz: ཁ་ཕྱེ་(_O)

en: _Project
dz: ལས་འགུལ་(_P)

en: _Remove files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་(_R)

en: _Save
dz: སྲུང་(_S)

en: _Save as
dz: བཟུམ་སྦེ་སྲུང་(_S)

en: _View
dz: སྟོན་(_V)

en: _music
dz: སྙན་ཆ་(_m)

en: _pictures
dz: པར་ཚུ་(_p)

en: _text documents
dz: ཡིག་ཚིག་ ཡིག་ཆ་ཚུ་(_t)

en: _video
dz: ཝི་ཌིའོ(_v)

en: a parent for the path (%s) could not be found in the tree
dz: འགྲུལ་ལམ་ (%s)དོན་ལུ་རྩ་ལག་ཅིག་ རྩ་འབྲེལ་ནང་འཚོལ་མ་ཐོབ་པར་ཡོདཔ།

en: a slave tried to get connected
dz: བྲན་གཡོགཔ་ཅིག་མཐུད་ལམ་མཐུད་ནི་འབད་བརྩོན་བསྐྱེད་ཡོདཔ།

en: a symlink could not be created (%s)
dz: སིམ་ལིངཀི་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས་(%s)

en: a temporary directory could not be created
dz: གནས་སྐབས་ཀྱི་སྣོད་ཐོ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས།

en: a temporary directory could not be created (%s)
dz: གནས་སྐབས་ཀྱི་སྣོད་ཐོ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས་ (%s)

en: a temporary directory couldn't be created
dz: གནས་སྐབས་ཀྱི་སྣོད་ཐོ་གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།

en: a temporary directory couldn't be created : %s
dz: གནས་སྐབས་ཀི་སྣོད་ཐོ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས:%s

en: a temporary file can't be created: %s
dz: གནས་སྐབས་ཀྱི་ཡིག་སྣོད་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས:%s

en: a temporary file couldn't be created
dz: གནས་སྐབས་ཀྱི་ཡིག་སྣོད་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།

en: a temporary file couldn't be created: %s
dz: གནས་སྐབས་ཀྱི་ཡིག་སྣོད་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས:%s

en: a write error occured which was likely due to overburning the disc
dz: ཌིསིཀ་འདི་ཚབ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་ཆདཔ་བཟུམ་སྦེ་འབྲི་ནི་འཛོལ་བ་ཅིག་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: already burnt files will be invisible (though still readable).
    Do you want to continue anyway?
dz: ཧེ་མ་ལས་རང་ བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ མཐོང་མི་ཚུགས་ (though still readable).
    ག་དེ་སྦེ་རུང་ ཁྱོད་ཀྱིས་ འཕྲོ་མཐུད་དེ་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: an unknown error occured.
dz: མ་ཤེས་པའི་འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: application %s can't be started.
dz: གློག་རིམ་%sའགོ་བཙུགས་མི་ཚུགས་

en: audio and data tracks
dz: རྣར་ཉན་དང་ གནས་སྡུད་གླུ་རིམ་ཚུ་

en: audio tracks
dz: རྣར་ཉན་གླུ་རིམ་ཚུ་

en: audioconvert can't be created
dz: རྣར་ཉན་གཞི་བསྒྱུར་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས་

en: audioresample can't be created
dz: རྣར་ཉན་ཡང་བསྐྱར་དཔེ་ཚད་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས་

en: bad argument
dz: སྒྲུབ་རྟགས་ བྱང་ཉེས་

en: blue ray disc
dz: འོད་ཟེར་ཧོནམ་སྦེ་ཡོད་མིའི་ ཌིསིཀ་

en: broken symlink
dz: ཆད་འགྱོ་ཡོད་པའི་སིམ་ལིངཀི་

en: click here to see the list.
dz: ཐོ་ཡིག་འདི་བལྟ་ནི་ལུ་འདི་ཁར་་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: click on the "Remove" button to remove selected items in this area
dz: མངའ་ཁོངས་འདི་ནང་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི་རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནི་ལུ་"Remove"ཨེབ་རྟ་འདི་གུ་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: click the "Add" button to show the selection pane
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ནི་པེན་འདི་སྟོན་ནི་ལུ་ "Add"ཨེབ་རྟ་འདི་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: copy files (from file manager for example) and paste in this area
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་འདྲ་བཤུས་འབད་སྦེ་(དཔེར་ན་ཡིག་སྣོད་འཛིན་སྐྱོང་པ་ལས)མངའ་ཁོངས་འདི་ནང་སྦྱར།

en: couldn't get pipe flags
dz: རྒྱུད་དུང་ཟུར་རྟགས་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགས།

en: couldn't set non blocking mode
dz: འགག་ནི་མེན་པའི་ཐབས་ལམ་གཞི་སྒྲིག་འབད་མ་ཚུགས།

en: data can be appended to the medium
dz: བརྡ་ལམ་ལུ་ གནད་སྡུད་ མཇུག་སྣོན་འབད་བཏུབ་

en: data can be written or appended to the medium
dz: བརྡ་ལམ་ལུ་ གནད་སྡུད་འབྲི་བཏུབ་ ཡང་ན་ མཇུག་སྣོན་འབད་བཏུབ་

en: data tracks
dz: གནས་སྡུད་གླུ་རིམ་ཚུ་

en: decode can't be created
dz:  ཌི་ཀོཌི་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས།

en: directory "%s" can't be created (%s)
dz: སྣོད་ཐོ་ "%s" དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས་(%s)

en: don't show this dialog again
dz: ཌའི་ལོག་འདི་ལོག་མ་སྟོན།

en: double click on files in the selection pane
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ནི་པེན་ནང་ཡིག་སྣོད་ཚུ་གུ་གཉིས་ལྡན་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: drag and release items out from this area
dz: མངའ་ཁོངས་འདི་ལས་རྣམ་གྲངས་ཚུ་འདྲུད་འབད་འཛིན་གྲོལ་གཏང་།

en: drag files in this area from the selection pane or from the file manager
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ནི་པེན་ཡང་ན་ཡིག་སྣོད་འཛིན་སྐྱོང་པའི་མངའ་ཁོངས་འདི་ནང་ལས་ཡིག་སྣོད་ཚུ་འདྲུད་འབད།

en: eject the disc and reload it.
dz: ཌིསིཀི་དེ་ཕྱིར་བཏོན་འབད་ཞིནམ་ལས་ ལོག་མངོན་གསལ་འབད།

en: empty
dz: སྟོངམ་

en: encrypted DVD: please, install libdvdcss version 1.2.x
dz: གསང་བཟོས་པའི་ཌི་ཝི་ཌི་ ཨེལ་ཨའི་བི་ཌི་ཝི་ཌི་སི་ཨེསི་ཨེསི་ཐོན་རིམ་ ༡.༢.xགཞི་བཙུགས་འབད་གནང་།

en: error getting duration
dz: དུས་ཡུན་ལེན་ནི་ལུ་འཛོལ་བ་འདུག་

en: error opening file for padding : %s
dz: བར་ཤབས་ཀྱི་དོན་ལུ་ཡིག་སྣོད་ཁ་ཕྱེ་ནི་འཛོལ་བ།%s

en: error padding (%s)
dz: བར་ཤབས་འབད་ནི་འཛོལ་བ།(%s).

en: failed to get the start point of the track. Make sure the media allow to add files (it is not closed)
dz: གླུ་རིམ་དེ་གི་འགོ་བཙུགས་ས་ཚིགས་དེ་ལེན་ནི་ལུ་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ནུག བརྡ་ལམ་དེ་གིས་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཆོགཔ་ངེས་ཏིག་བཟོ།(འདི་ཁ་མ་བསྡམ་པར་ཡོད་)

en: fast blanking
dz: མགྱོགས་པ་སྟོངམ་བཏོན་ནིི་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད་

en: file name is too long
dz: ཡིག་སྣོད་མིང་གནམ་མེད་ས་མེད་རིངམ།

en: filter can't be created
dz: ཚགས་མ་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས

en: hidden file
dz: སྦ་བཞག་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་

en: imager can't create iso9660 images
dz: གཟུགས་བརྙན་སྟོན་མི་དེ་གིས་ iso9660གཟུགས་བརྙན་ཚུ་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས་

en: imager doesn't seem to be ready
dz: གཟུགས་བརྙན་སྟོན་མི་དེ་ གྲ་སྒྲིག་མེཔ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་

en: input buffer error
dz: ཨིན་པུཊི་གནད་ཁོངས་འཛོལ་བ།

en: insert a disc holding data.
dz: ཌིསིཀི་གནད་སྡུད་འཆང་མི་ཅིག་བཙུགས།

en: insert a recordable CD or DVD with a least %i MiB free.
dz: ཉུང་མཐའ་%i ཨེམ་ཨའི་བི་རང་དབང་ཅིག་དང་གཅིག་ཁར་སྒྲ་བཟུང་འབད་བཏུབ་མི་སི་ཌི་ཡང་ན་ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་བཙུགས།

en: insert a recordable CD or DVD.
dz: སྒྲ་བཟུང་འབད་བཏུབ་པའི་སི་ཌི་ ཡང་ན་ ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་བཙུགས།

en: insert a recordable CD with a least %i MiB free.
dz: ཉུང་མཐའ་%i ཨེམ་ཨའི་བི་རང་དབང་ཅིག་དང་གཅིག་ཁར་སྒྲ་བཟུང་བཏུབ་མི་སི་ཌི་ཅིག་བཙུགས།

en: insert a recordable CD.
dz: སྒྲ་བཟུང་འབད་བཏུབ་པའི་ སི་ཌི་ཅིག་བཙུགས།

en: insert a recordable DVD with a least %i MiB free.
dz: ཉུང་མཐའ་%i ཨེམ་ཨའི་བི་རང་དབང་ཅིག་དང་གཅིག་ཁར་སྒྲ་བཟུང་བཏུབ་མི་ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་བཙུགས།

en: insert a recordable DVD.
dz: སྒྲུ་བཞུང་འབད་བཏུབ་པའི་ ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་བཙུགས།

en: insert a rewritable disc holding data.
dz: བསྐྱར་འབྲི་འབད་བཏུབ་པའི་ཌིསིཀི་གནད་སྡུད་འཆང་མི་ཅིག་བཙུགས།

en: internal error
dz: ནང་འཁོད་འཛོལ་བ་

en: internal error (code %i)
dz: ནང་འཁོད་འཛོལ་བ་(ཨང་རྟགས་%i)

en: invalid address
dz: ནུས་མེད་ཁ་བྱང་

en: invalid command
dz: ནུས་མེད་ རྡ་བཀོད་

en: invalid directory record
dz: ནུས་མེད་སྣོད་ཐོ་དྲན་འཛིན།

en: invalid field in command
dz: བརྡ་བཀོད་ནང་ལུ་ ནུས་མེད་ས་སྒོ་

en: invalid parameter in command
dz: བརྡ་བཀོད་ནང་ལུ་ ནུས་མེད་ཚད་གཞི་

en: it does not appear to be a primary volume descriptor
dz: འདི་གཞི་རིམ་སྐད་ཤུགས་འགྲེལ་བཤདཔ་ཅིག་ལུ་སྦེ་མི་འབྱུང་།

en: it doesn't appear to be a valid image or a valid cue file.
dz: འདི་ནུས་ཅན་གཟུགས་བརྙན་ཡང་ན་ནུས་ཅན་བརྡ་ཚིག་ཡིག་སྣོད་ཅིག་སྦེ་མི་འབྱུང་།

en: it doesn't seem to be a valid brasero project.
dz: འདི་ ནུས་ཅན་གྱི་བ་ར་སི་རོ་ ལས་འགུལ་ཅིག་མེནམ་བཟུམ་ཅིག་འདུག

en: it will be removed from the project.
dz: འདི་ལས་འགུལ་ནང་ལས་རྩ་བསྐྲད་གཏང་འོང་།

en: key not established
dz: ལྡེ་མིག་ གཞི་འཛུགས་མ་འབད་བས་

en: libburn can't burn: %s
dz: ལིབ་བརཱན་ བཙུགས་སྤྱོད་འབད་མ་ཚུགས་: %s

en: libdvdcss couldn't be loaded properly
dz: ཨེལ་ཨའི་བི་ཌི་ཝི་ཌི་སི་ཨེསི་ཨེསི་འདི་ཚུལ་ལྡན་སྦེ་མངོན་གསལ་འབད་མ་ཚུགས།

en: libdvdcss version %s is not supported.
    Please, install libdvdcss version 1.2.x
dz: ཨེལ་ཨའི་བི་ཌི་ཝི་ཌི་སི་ཨེསི་ཨེསི་ཐོན་རིམ་འདི་ %s རྒྱབ་སྐྱོར་མ་འབད་བར་ཡོདཔ།
    ཨེལ་ཨའི་བི་ཌི་ཝི་ཌི་སི་ཨེསི་ཨེསི་ཐོན་རིམ་ ༡.༢.x གཞི་བཙུགས་འབད་གནང་།

en: loading
dz: མངོན་གསལ་འབད་དོ་

en: loading project
dz: ལས་འགུལ་མངོན་གསལ་འབད་དོ།

en: make sure another application is not using it.
dz: གཞན་གློག་རིམ་འདི་གིས་ལག་ལེན་མ་འཐབ་ངེས་གཏན་བཟོ།

en: md5 file couldn't be opened (%s)
dz: ཨོམ་ཌི་༥་ཡིག་སྣོད་འདི་ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས། (%s)

en: no disc could be found
dz: ཌིསིཀ་ཅིག་འཚོལ་ཐོབ་མེདཔ།

en: no md5 file was given.
dz: ཨེམ་ཌི་༥་ཡིག་སྣོད་དེ་བྱིན་མེདཔ།

en: no profile available for the medium
dz: བརྡ་ལམ་དེ་གི་དོན་ལུ་ གསལ་སྡུད་འ་ཐོབ་མ་ཚུགས་

en: null graft point
dz: སྟོང་ཆ་འབད་མི་མཐུད་སྦྱོར་ས་ཚིག་

en: ongoing blanking process
dz: སྟོངམ་བཏོན་ནིའི་ལས་འབྱོར་འབད་བའི་སྒང་འདུག་

en: ongoing burning process
dz: བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནིའི་ལས་འབྱོར་འབད་བའི་སྒང་འདུག་

en: ongoing copying process
dz: འདྲ་བཤུས་བརྐྱབ་ནིའི་ལས་འབྱོར་འབད་བའི་སྒང་འདུག་

en: only one option can be given at a time.
dz: ཚར་གཅིག་ལུ་གདམ་ཁ་གཅིག་རྐྱངམ་ཅིག་བྱིན་བཏུབ་ཨིན།

en: outrange address
dz: ཨའུཊི་རེནཇི་ ཁ་བྱང་

en: please add files to the project.
dz: ལས་འགུལ་དེ་ལུ་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་གནང་།

en: please add songs to the project.
dz: ལས་འགུལ་ནང་ལུ་ཞབས་ཁྲ་ཚུ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་གནང་།

en: please, insert it again in "%s".
dz: འདི་ནང་ལོག་བཙུགས་གནང་ "%s".

en: raw images cannot be created with DVDs
dz: གཟུགས་བརྙན་རགས་པ་ཚུ་ ཌི་ཝི་ཌི་ཚུ་གི་ཐོག་ལས་ གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས་

en: recursive symlink
dz: ལོག་རིམ་སིམ་ལིངཀི་

en: replace the disc with a disc holding data.
dz: ཌིསིཀི་དེ་གི་ཚབ་ལུ་ ཌིིསཀི་གནད་སྡུད་འཆང་མི་ཅིག་བཙུགས།

en: replace the disc with a recordable CD or DVD with a least %i MiB free.
dz: ཉུང་མཐའ་%i ཨེམ་ཨའི་བི་རང་དབང་ཅིག་དང་གཅིག་ཁར་སྒྲ་བཟུང་བཏུབ་མི་སི་ཌི་ཡང་ན་ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་དང་གཅིག་ཁར་ཌིསིཀ་འདི་ཚབ་བཙུགས།

en: replace the disc with a recordable CD or DVD.
dz: ཌིིསཀི་གི་ཚབ་ལུ་ སྒྲ་བཟུང་འབད་བཏུབ་པའི་ སི་ཌི་ ཡང་ན་ ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་བཙུགས།

en: replace the disc with a recordable CD with a least %i MiB free.
dz: ཉུང་མཐའ་ %i ཨེམ་ཨའི་བི་རང་དབང་ཅིག་དང་གཅིག་ཁར་སྒྲ་བཟུང་འབད་བཏུབ་མི་སི་ཌི་ཅིག་དང་གཅིག་ཁར་ཌིསིཀ་འདི་ཚབ་བཙུགས།

en: replace the disc with a recordable CD.
dz: ཌིསིཀི་དེ་ སྒྲ་བཟུང་འབད་བཏུབ་མི་སི་ཌི་གིས་ཚབ་བཙུགས།

en: replace the disc with a recordable DVD with a least %i MiB free.
dz: ཉུང་མཐའ་་ %i ཨེམ་ཨའི་བི་རང་དབང་ཅིག་དང་གཅིག་ཁར་སྒྲུ་བཟུང་བཏུབ་མི་ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་དང་གཅིག་ཁར་སཌིསིཀ་འདི་ཚབ་བཙུགས།

en: replace the disc with a recordable DVD.
dz: ཌིསིཀི་དེ་ སྒྲ་བཟུང་འབད་བཏུབ་པའི་ཌི་ཝི་ཌི་ཅིག་གིས་ ཚབ་བཙུགས།

en: replace the disc with a rewritable disc holding data.
dz: ཌིསིཀི་དེ་གི་ཚབ་ལུ་ བསྐྱར་འབྲི་འབད་བཏུབ་པའི་ཌིིསཀི་གནད་སྡུད་འཆང་མི་ཅིག་བཙུགས།

en: rewritable blue ray disc
dz: བསྐྱར་འབྲི་འབད་བཏུབ་པའི་ འོད་ཟེར་ཧོནམ་སྦེ་ཡོད་མིའི་ ཌིསིཀི་

en: select files in selection pane and click the "Add" button
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ནི་པེན་ནང་ཡིག་སྣོད་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད་ནི་དང་"Add" ཨེབ་རྟ་འདི་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: select items in this area, and choose "Remove" from context menu
dz: མངའ་ཁོངས་འདི་ལས་རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད་ནི་དང་སྐབས་དོན་དཀར་ཆག་ལས་"Remove" གདམ།

en: select items in this area, and press "Delete" key
dz: མངའ་ཁོངས་འདི་ལས་རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད་ནི་དང་ལྡེ་མིག་"Delete" ཨེབ།

en: simulation
dz: ཤུགས་སྐྱེད་

en: sink can't be created
dz: འཁྱུ་གཞོང་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས་

en: size mismatch
dz: ཚད་ མི་མཐུནམ་

en: some files may be corrupted on the disc
dz: ཌིསིཀ་འདི་གུ་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ལ་ལོ་ངན་ཅན་བཟོ་ཡོདཔ་འོང་།

en: some files may be corrupted on the disc.
dz: ཌིིསིཀ་གུ་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ལ་ལོ་ངན་ཅན་བཟོ་ཡོདཔ་འོང་།

en: some tasks are not completed yet.
dz: གླུ་རིམ་ལ་ལོ་ཅིག་ད་ལྟོ་ཡང་ མཇུག་མ་བསྡུ་བས།

en: source can't be created
dz: འབྱུང་ཁུངས་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས་

en: the audio tracks are too short or not a multiple of 2352
dz: རྣར་ཉན་གླུ་རིམ་ཚུ་གནམ་མེད་ས་མེད་ཐུང་ཀུ་ཨིནམ་ཡང་ན་༢༣༥༢་གི་སྣ་མང་ཅིག་མེནམ།

en: the cd information could not be written
dz: སི་ཌི་བརྡ་དོན་དེ་འབྲི་མི་ཚུགས་

en: the conversion of the toc file failed
dz: ཊི་ཨོ་སི་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་གཞི་བསྒྱུར་འབད་ནི་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: the cue file (%s) seems to be invalid
dz: ཚིག་བརྡ་(%s) འདི་ནུས་མེད་ཨིནམ་བཟུམ་འདུག

en: the data couldn't be written to the file (%i: %s)
dz: གནས་སྡུད་འདི་ཡིག་སྣོད་ལུ་བྲིས་མ་ཚུགས (%i: %s)

en: the data couldn't be written to the pipe (%i: %s)
dz: གནས་སྡུད་འདི་རྒྱུད་དུང་ལུ་བྲིས་མ་ཚུགས། (%i: %s)

en: the device is not ready
dz: ཐབས་འཕྲུལ ་དེ་གྲ་སྒྲིག་མིན་འདུག་

en: the device timed out
dz: ཐབས་འཕྲུལ་དེ་ ངལ་མཚམས་འབད་ཡོདཔ་

en: the disc can't be ejected
dz: ཌིསིཀི་དེ་ཕྱིར་བཏོན་འབད་དེ་བཞག་མི་ཚུགས་

en: the disc could not be closed
dz: ཌིསིཀ་འདི་ཁ་བསྡམ་མ་བཏུབ།

en: the disc is busy.
dz: ཌིསིཀ་འདི་ཁོམ་མེདཔ་ཨིན།

en: the disc is ready for use.
dz: ཌསིཀི་དེ་ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་དོན་ལས་གྲ་སྒྲིག་ཡོད།

en: the disc is unsupported.
dz: ཌིསིཀ་དེ་ལུ་རྒྱབ་སྐྱོར་མ་འབད་བས།

en: the disc mount point could not be retrieved.
dz: ཌིསིཀ་སྦྱར་བརྩེགས་རྩེ་འདི་སླར་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས།

en: the drive can't be locked (%s)
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་ལྡེ་མིག་བརྐྱབ་མི་ཚུགས་(%s)

en: the drive can't be unlocked
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་ལྡེ་མིག་ཕྱེ་སྟེ་བཞག་མི་ཚུགས་

en: the drive cannot rewrite CDs or DVDs
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་གིས་ སི་ཌི་ ཡང་ན་ ཌི་ཝི་ཌི་ཚུ་བསྐྱར་འབྲི་འབད་མི་ཚུགས་

en: the drive cannot write CDs or DVDs
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་གིས་ སི་ཌི་དང་ ཡང་ན་ ཌི་ཝི་ཌི་ཚུ་འབྲི་མི་བཏུབ་

en: the drive could not be mounted
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་འདི་བརྩེགས་ཅན་མ་ཚུགསཔ།

en: the drive couldn't be initialized
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་འདི་འགོ་འབྱེད་འབད་མ་ཚུགས།

en: the drive has no burning capabilities
dz: འདྲེད་འཕྲུལ་དེ་ལུ་བཙུགས་སྤྱོད་འབད་ནི་གི་ལྕོགས་གྲུབ་མིན་འདུག

en: the drive has no rewriting capabilities
dz: དྲེན་འཕྲུལ་དེ་ལུ་བསྐྱར་འབྲི་འབད་ནིའི་ལྕོགས་གྲུ་མེད་

en: the drive is empty.
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་འདི་སྟོངམ་ཨིན།

en: the drive is not ready
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་གྲ་སྒྲིག་མིན་འདུག་

en: the drive seems to be busy
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་ཁོམ་མེད་ཨིན་དོ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་

en: the file %s can't be opened (%s)
dz: ཡིག་སྣོད་%sདེ་ཁ་ཕྱེ་མི་ཚུགས་(%s)

en: the file %s couldn't be read (%s)
dz: ཡིག་སྣོད་འདི་ %s་ ལྷག་མ་ཚུགས་(%s)

en: the file /proc/self/fd/0 is missing
dz: ཡིག་སྣོད་ /proc/self/fd/0 འདི་བརླག་སྟོར་ཞུགས་ནུག

en: the file can't be read
dz: ཡིག་སྣོད་དེ་ལྷག་མི་ཚུགས་

en: the file is empty.
dz: ཡིག་སྣོད་འདི་སྟོངམ་ཨིན་པས།

en: the file is not stored locally
dz: ཡིག་སྣོད་འདི་ཉེ་གནས་ལུ་གསོག་འཇོག་འབད་མེདཔ།

en: the image can't be created
dz: གཟུགས་བརྙན་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས་

en: the image file cannot be found
dz: གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་འཐོབ་མི་ཚུགས་ནི་ཨིན་པས་

en: the image is not local
dz: གཟུགས་བརྙན་འདི་ཉེ་གནས་མེནམ།

en: the image is not stored locally
dz: གཟུགས་བརྙན་འདི་ཉེ་གནས་ལུ་གསོག་འཇོག་འབད་ཡོདཔ།

en: the inf file can't be written : %s
dz: ཨའི་ཨེན་ཨེཕ་ ཡིག་སྣོད་དེ་འབྲི་མི་ཚུགས:%s

en: the inserted media is busy.
dz: ཕཙུགས་ཡོད་མི་བརྡ་ལམ་འདི་ཁོམ་མེད།

en: the inserted media is not supported.
dz: བ་ཙུགས་ཡོད་མི་བརྡ་ལམ་དེ་ རྒྱབ་སྐྱོར་མ་འབད་བས།

en: the log file could not be found.
dz: དྲན་དེབ་ཡིག་སྣོད་འདི་འཚོལ་མ་ཐོབ།

en: the md5 file couldn't be written to (%s)
dz: ལུ་ཨེམ་ཌི་༥་ཡིག་སྣོད་བྲིས་མ་ཚུགས། (%s)

en: the medium can be recorded
dz: བརྡ་ལམ་དེ་ སྒྲ་བཟུང་འབད་ཚུགས་

en: the old image couldn't be read
dz: གཟུགས་བརྙན་རྙིངམ་འདི་ལྷག་མ་ཚུགས།

en: the pipe couldn't be created (%s)
dz: རྒྱུད་དུང་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས་པས་ (%s)

en: the project could not be opened.
dz: ལས་འགུལ་དེ་ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས་

en: the selected location does not have enough free space to store the disc image (%ld MiB needed)
dz: ཌིསིཀི་གཟུགས་བརྙན་དེ་གསོག་འཇོག་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་ སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་གནས་ཁོངས་དེ་ལུ་ བར་སྟོང་དལཝ་ལངམ་སྦེ་མིནང་འདུག་(%ld MiB དགོཔ་ཨིན་)

en: the size of the volume can't be checked (%s)
dz: སྦུང་ཚད་དེ་གི་ཚད་དེ་ཞིབ་དཔྱད་འབད་མི་ཚུགས་ (%s)

en: the size of the volume couln't be retrieved
dz: སྐད་ཤུགས་ཀྱི་ཚད་དེ་ སླར་འདྲེན་འབད་མི་ཚུགས་པས་

en: their names will be changed and truncated to 64 characters.
dz: ཁོང་གི་མིང་ཚུ་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ནི་ཨིནམ་དང་ཡིག་འབྲུ་༦༤་ལུ་ཆུང་ཀུ་བཟོ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: there is no application defined for this file.
dz: ཡིག་སྣོད་འདི་གི་དོན་ལུ་ངོས་འཛིན་འབད་ཡོད་པའི་གློག་རིམ་མིན་འདུག

en: there is no disc.
dz: ཌིསིཀ་མིན་འདུག་

en: there is no selected disc
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཌིསིཀ་མེདཔ།

en: there isn't a valid volume descriptor
dz: ནུས་ཅན་སྐད་ཤུགས་འགྲེལ་བཤདཔ་ཅིག་མེདཔ།

en: there isn't any available session on the disc
dz: ཌིསིཀི་གུ་ ལཱ་ཡུན་ཅིག་ཡང་འཐོབ་མི་ཚུགས་པས་

en: there seems to be no corrupted file on the disc.
dz: ཌིསིཀ་འདི་གུ་ངན་ཅན་བཟོ་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་འདི་མེདཔ་བཟུམ་འདུག

en: this format is not supported by gstreamer
dz: རྩ་སྒྲིག་འདི་ ཇི་སི་ཊི་མར་གྱིས་ རྒྱབ་སྐྱོར་མ་འབད་བེས་

en: this version of mkisofs doesn't seem to be supported
dz: mkisofs དེ་གི་ཐོན་རིམ་འདི་ལུ་རྒྱབ་སྐྱོར་མ་འབདཝ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་

en: type mismatch
dz: མི་མཐུནམ་ ཡིག་དཔར་རྐྱབས་

en: unable to add the track to the session
dz: གླུ་རིམ་འདི་ལཱ་ཡུན་འདི་ལུ་ཁ་སྐོང་འབད་མ་ཚུགས།

en: unable to connect to imager
dz: གཟུགས་བརྙནཔ་ལུ་མཐུད་ལམ་མཐུད་མི་ཚུགསཔ།

en: unable to set the source
dz: འབྱུང་ཁུངས་འདི་གཞི་སྒྲིག་འབད་མ་ཚུགས།

en: unknown error
dz: མ་ཤེས་པའི་འཛོལ་བ།

en: unknown error.
dz: མ་ཤེས་པའི་འཛོལ་བ།

en: unknown type of file
dz: མ་ཤེས་པའི་ཡིག་སྣོད་

en: unknown volume type
dz: མ་ཤེས་པའི་སྐད་ཤུགས་དབྱེ་བ།

en: unreadable file
dz: ལྷག་མ་བཏུབ་པའི་ཡིག་སྣོད་

en: waiting
dz: བསྒུག་དོ་

en: width for image preview
dz: གཟུགས་བརྙན་སྔོན་ལྟ་དོན་ལུ་རྒྱ་ཚད།

en: writable blue ray disc
dz: འབྲི་བཏུབ་པའི་འོད་ཟེར་ཧོནམ་སབེ་ཡོད་མིའི་ ཌིསིཀི་

en: you don't seem to have the required permissions to access the drive
dz: འདྲེན་འཕྲུལ་དེ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་ ཁྱོད་ལུ་དགོས་ཡོད་པའི་གནང་བ་མེདཔ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་

en: you might not be able to listen to it with stereos.
    Do you want to continue anyway?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ གླུ་སྒྲོམ་དང་གཅིག་ཁར་ འདི་ལུ་ཉན་མི་ཚུགསཔ་འོང་།
    ད་ལས་སྒོར་རུང་ ཁྱོད་ཀྱིས་འཕྲོ་མཐུད་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: you might not be able to listen to them with stereos and CD-TEXT won't be written.
    Do you want to continue anyway?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཡང་ན་ གླུ་སྒྲོམ་ཚུ་དང་གཅིག་ཁར་ དེ་ཚུ་ལུ་ ཉན་མིཚུགསཔ་ནི་ཨིནམ་དང་ སི་ཌི་-ཚིག་ཡིག་འབྲི་དེ་མི་འོང་།
     ག་དེ་འབད་རུང་ཁྱོད་དེ་ལུ་ འཕྲོ་མཐུད་དེ་རང་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: you must delete some files.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཡིག་སྣོད་ལ་ལོ་ཅིག་བཏོན་གཏང་དགོ

en: your version of cdrdao doesn't seem to be supported by libbrasero
dz: ཁྱོད་རའི་cdrdao དེ་གི་ཐོན་རིམ་དེ་ ལིབ་བ་ར་སི་རོ་གིས་རྒྱབ་སྐྱོར་འབད་དེ་མེདཔ་བཟུམ་ཅིག་འདུག་
