file-roller - en to dz translation catalogue (257 entries)

en: %d object (%s) | %d objects (%s)
dz[0]: ཡིག་སྣོད་%d  (%s)
dz[1]: ཡིག་སྣོད་ཚུ་%d (%s)

en: %d object selected (%s) | %d objects selected (%s)
dz[0]: ཡིག་སྣོད་%d སེལ་འཐུ་འབད་ཡི(%s)
dz[1]: ཡིག་སྣོད་%d སེལ་འཐུ་འབད་ཡི།(%s)

en: %s Properties
dz: རྒྱུ་དངོས་%s།

en: - Create and modify an archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད་དེ་ ་ ལེགས་བཅོས་འབད་(_C)

en: 7-Zip (.7z)
dz: ༧-གནས་ཡུལ།(.༧ཛེཊི)

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
dz: <i><b> དྲན་ཐོ་:</b> ཆོག་ཡིག་འདི་ ཁྱོད་ཀྱིས་ ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབས་མི་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གསང་བ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་དང་ ད་ལྟོའི་ཡིག་སྣོད་ནང་ལས་ ཕྱིར་འདོན་འབད་མི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གསང་བཤོལ་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན། ཡིག་མཛོད་འདི་ ཁ་བསྡམས་ཚརཝ་ད་ ཆོག་ཡིག་འདི་ བཏོན་གཏང་འོང་།.</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
dz: <span weight="bold" size="larger">ཆོག་ཡིག་དགོཔ</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
dz: ཡིག་སྣོད་མིང་ "%s"འབད་མི་ཅིག་ ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
dz: སྣོད་འཛིན་མིང་ "%s"འབད་མི་ཅིག་ ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག
    
    %s

en: ARCHIVE
dz: ཡིག་མཛོད།

en: A_vailable application:
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་གློག་རིམ།(_v)

en: Ace (.ace)
dz: ཨེ་སི་ཨི་(.ace)

en: Actions
dz: བྱ་བ་ཚུ།

en: Add Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ བསྡོམས།

en: Add Folder
dz: སྣོད་འཛིན་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Add a Folder
dz: སྣོད་འཛིན་ཅིག་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Add a _Folder...
dz: སྣོད་འཛིན་ཅིག་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས།(_F)

en: Add a folder to the archive
dz: ཡིག་མཛོད་ལུ་ སྣོད་འཛིན་ཅིག་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་མིང་ འདྲི་བའི་ཐོག་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་བརྐྱབས་ཏེ་ ལས་རིམ་དེ་ སྤང་བཞག

en: Add files to an archive
dz: ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Add files to the archive
dz: ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Add files to the specified archive and quit the program
dz: གསལ་བཀོད་འབད་མི་ ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་བརྐྱབས་ཏེ་ ལས་རིམ་དེ་ སྤང་བཞག

en: Adding file:
dz: ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་དོ།

en: Adding files to archive
dz: ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་དོ།

en: All archives
dz: ཡིག་མཛོད་ཆ་མཉམ།

en: All files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ།

en: An archive manager for GNOME.
dz: ཇི་ནོམ་གྱི་དོན་ལུ་ ཡིག་མཛོད་ཀྱི་ འཛིན་སྐྱོང་པ་ཅིག

en: An error occurred while adding files to the archive.
dz: ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་པའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: An error occurred while deleting files from the archive.
dz: ཡིག་མཛོད་ནང་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ བཏོན་བཏང་པའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: An error occurred while extracting files.
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཕྱིར་འདོན་འབད་བའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: An error occurred while loading the archive.
dz: ཡིག་མཛོད་བཀལ་བཙུགས་འབད་བའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: An error occurred while testing archive.
dz: ཡིག་མཛོད་བརྟག་ཞིབ་འབད་བའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: Ar (.ar)
dz: ཨེ་ཨར།(.ཨེ་ཨར)

en: Archive Manager
dz: ཡིག་མཛོད་འཛིན་སྐྱོང་པ།

en: Archive not created
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་མ་འབད་བས།

en: Archive size:
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་ཚད།

en: Archive type not supported.
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་ དབྱེ་བ་འདི་ལུ་ རྒྱབ་བསྐྱོར་མིན་འདུག

en: Archive type:
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་དབྱེ་བ།

en: Archive:
dz: ཡིག་མཛོད་:

en: Arj (.arj)
dz: ཨེ་ཨར་ཨའི་།(.ཨེ་ཨཤ་ཨའི)

en: Automatic
dz: རང་བཞིན་གྱི།

en: C_reate
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད།(_r)

en: Close the current archive
dz: ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་དེ་ ཁ་བསྡམས།

en: Close the folders pane
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ་གི་པེན་ཁ་བསྡམས

en: Command _Line Output
dz: བཀོད་ལམ་གྱི་ ཨའུཊི་པུཊི།(_L)

en: Command exited abnormally.
dz: བརྡ་བཀོད་དེ་ ཨ་རྟག་དང་མ་འདྲཝ་སྦེ་ ཕྱིར་ཐོན་ཡར་སོ་ནུག

en: Command not found.
dz: བརྡ་བཀོད་འཚོལ་མ་ཐོབ།

en: Compression ratio:
dz: ཨེབ་བཙུགས་དཔྱ་ཚད།

en: Content size:
dz: ནང་དོན་གྱི་ཚད།

en: Contents
dz: ནང་དོན་ཚུ་

en: Copy the selection
dz: སེལ་འཐུ་དེ་ འདྲ་བཤུས་རྐྱབས།

en: Copying the file list
dz: ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་འདར་བཤུས་འབད་དོ

en: Copyright © 2001-2007 Free Software Foundation, Inc.
dz: འདྲ་བཤུས་རང་དབང་ © 2001-2007 རང་དབང་ཉེན་ཆས་གཞི་མཚོ Inc.

en: Could not add the files to the archive
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཡིག་མཛོད་ལུ་ བསྡོམ་མ་ཚུགས།

en: Could not create the archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།

en: Could not create the destination folder: %s.
dz: འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་%s གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།

en: Could not delete the old archive.
dz: ཡིག་མཛོད་རྙིངམ་དེ་ བཏོན་གཏང་མ་ཚུགས།

en: Could not display help
dz: གྲོགས་རམ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་མ་ཚུགས།

en: Could not display the folder "%s"
dz: སྣོད་འཛིན་"%s"བཀྲམ་སྟོན་འབད་མ་ཚུགས།

en: Could not open "%s"
dz: "%s"ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས།

en: Could not perform the operation
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ལག་ལེན་འཐབ་མ་ཚུགས།

en: Could not rename the file
dz: ཡིག་སྣོད་དེ་ལུ་ བསྐྱར་མིང་བཏགས་མ་ཚུགས།

en: Could not rename the folder
dz: སྣོད་འཛིན་ལུ་ བསྐྱར་མིང་བཏགས་མ་ཚུགས།

en: Could not save the archive "%s"
dz: ཡིག་མཛོད་"%s"བསྲུང་མ་ཚུགས།

en: Create Archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད

en: Create Archive...
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད་...།

en: Create _Archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད། (_A)

en: Create _Folder
dz: སྣོད་འཛིན་གསར་བསྐྲུན་འབད།(_F)

en: Create a new archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད

en: Create an archive with the selected objects
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ དངོས་པོའི་ཐོག་ལས་ ཡིག་མཛོད་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Create and modify an archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་དང་ ལེགས་བཅོས་འབད་ནི།

en: Create destination folder without asking confirmation
dz: ངེས་གཏན་མ་འདྲི་བར་ འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་ གསར་བསྐྲུན་འབད

en: Creating archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན

en: Cut the selection
dz: སེལ་འཐུ་དེ་བཏོག

en: Date Modified
dz: ལེགས་བཅོས་འབད་མི་ཚེས་གྲངས།

en: Decompressing archive
dz: ཡིག་མཛོད་ཨེབ་བཤོལ་འབད་དོ།

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
dz: ‘--ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནི་’ དང་ ‘--ཕྱིར་འདོན་འབད་ནིའི་’ བརྡ་བཀོད་ཚུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་དོན་ལས་ སྣོད་འཛིན་སྔོན་སྒྲིག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete the selection from the archive
dz: སེལ་འཐུ་དེ་ ཡིག་མཛོད་ནང་ལས་ བཏོན་གཏང་།

en: Deleting files from archive
dz: ཡིག་མཛོད་ནང་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ རྩ་བསྐྲད་གཏང་དོ།

en: Dese_lect All
dz: ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་བཤོལ། (_l)

en: Deselect all files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་ སེལ་འཐུ་བཤོལ།

en: Destination folder
dz: འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན།

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
dz: འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་"%s"མིན་འདུག
    
     ཁྱོད་ཀྱིས་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: Display the File Roller Manual
dz: ཕ་ཡིལ་རོ་ལར་ལག་དེབ་ བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: Do not e_xtract older files
dz: སྣོད་འཛིན་རྙིངམ་ཚུ་ ཕྱིར་འདོན་མ་འབད།(_x)

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
dz: ཡིག་སྣོད་འདི་ ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་ལུ་ བསྡོམ་ནི་ཨིན་ན་ ཡིག་མཛོད་གསརཔ་ཅིག་སྦེ་ ཁ་ཕྱེ་ནི་ཨིན་ན?

en: Do you want to create a new archive with these files?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཡིག་སྣོད་འདི་ཚུ་གིས་སྦེ་ ཡིག་མཛོད་གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: E_xclude files:
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གྲངས་སུ་མ་བཙུགས།(_x)

en: Ear (.ear)
dz: ཨི་འར།(.ཨི་འར)

en: Enter the password for the archive '%s'.
dz: ཡིག་མཛོད་ '%s' དོན་ལུ་ཆོག་ཡིག་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
dz: མཚོན་རྟགས་ཀྱི་ འབྲེལ་ལམཨིན་མི་ སྣོད་འཛིན་ཚུ་ གྲངས་སུ་མ་བཙུགས།

en: Extract
dz: ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: Extract Here
dz: ནཱ་ལུ་ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: Extract To...
dz: ཕྱིར་འདོན་འབད་ས་...

en: Extract archive
dz: ཡིག་མཛོད་ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
dz: འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་ འདྲི་བའི་ཐོག་ལས་ ཡིག་མཛོད་ཚུ་ ཕྱིར་འདོན་འབད་ཞིནམ་ལས་ ལས་རིམ་དེ་ སྤང་བཞག

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
dz: ཡིག་མཛོད་ཚུ་ གསལ་བཀོད་འབད་མི་ སྣོད་འཛིན་ནང་ ཕྱིར་འདོན་འབད་ཞིནམ་ལས་ ལས་རིམ་དེ་ སྤང་བཞག

en: Extract archives using the archive name as destination folder and quit the program
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་མིང་ འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་སྦེ་ ལག་ལེན་འཐབ་པའི་ཐོག་ལས་ ཡིག་མཛོད་ཚུ་ཕྱིར་འདོན་འབདདེ་་ལས་རིམ་དེ་སྤངས།

en: Extract files from the archive
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཡིག་མཛོད་ནང་ལས་ ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: Extract the selected archive
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ ཡིག་མཛོད་དེ་ ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: Extract the selected archive in the current position
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ ཡིག་མཛོད་དེ་ ད་ལྟོའི་གནས་ས་ལུ་ ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: Extracting file:
dz: ཡིག་སྣོད་ཕྱིར་འདོན་འབད་དོ།

en: Extracting files from archive
dz: ཡིག་མཛོད་ནང་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཕྱིར་འདོན་འབད་དོ།

en: Extraction not performed
dz: ཕྱིར་འདོན་མ་འབད་བས།

en: FOLDER
dz: སྣོད་འཛིན།

en: File Roller
dz: ཕ་ཡིལ་རོ་ལར་།

en: File Roller is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
dz: སྒྲིལ་ཤིང་ཡིག་སྣོད་འདི་ཕན་ཐོག་འོང་མནོ་སྟེ་བཀྲམ་སྤེལ་འབད་ཡོདཔ དེ་འབདཝ་ད་ཉེན་ལེན་གང་ཡང་མེད་པར་ ཚོང་འབྲེལ་ཡང་ན་བྱེ་བྲག་གི་གནད་དོན་ལུ་བཏུབ་པའི་བརྡ་སྟོན་མིན་འདུག།རྒྱས་བཤད་སྦེ་ཇི་ཨེན་ཡུ་མི་མང་ཡོངས་ཁྱབ་ཆོག་ཐམ་གནང་བལྟ་གནང་།

en: File Roller is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
dz: སྒྲིལ་ཤིང་ཡིག་སྣོད་འདི་རང་དབང་མཉེན་ཆས་ཨིན རང་དབང་མཉེན་ཆས་གཞི་མཚོ་གིས་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་མི་བཟུམ ཇི་ཨེན་ཡུ་མི་མང་ཡོངས་ཁྱབ་ཆོག་ཐམ་གྱི་ཐ་སྙད་ཀྱི་འོག་ལུ་ཁྱོད་ཀྱིས་འདི་ལོག་བཀྲམ་ཡང་ན་ལེགས་བཅོས་འབད་  ཐོན་རིམ་༢་གྱི་ཆོག་ཐམ་ཡང་ན་གང་རུང་མཇུག་གི་ཐོན་རིམ།

en: Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ།

en: Find:
dz: འཚོལ:

en: Folder
dz: སྣོད་འཛིན།

en: Folders
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ

en: Getting the file list
dz: ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ལེན་དོ།

en: Go to the home location
dz: ཁྱིམ་གྱི་གནས་ཁོངས་ལུ་འགྱོ

en: Go to the next visited location
dz: དེ་གི་ཧེ་མར་ ལྟ་སྤྱོད་འབད་མི་ གནས་ཁོངས་ལུ་འགྱོ།

en: Go to the previous visited location
dz: ཧེ་མར་ ལྟ་སྤྱོད་འབད་མི་ གནས་ཁོངས་ལུ་འགྱོ།

en: Go up one level
dz: གནས་རིམ་གཅིག་ཡར་འགྱོ།

en: Information about the program
dz: ལས་རིམ་དེ་གི་སྐོར་ལས་བརྡ་དོན།

en: Jar (.jar)
dz: ཇར་།(.ཇར)

en: Last Output
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ ཨའུཊི་པུཊི།

en: Lha (.lzh)
dz: ལྷ།(.ཨེལ་ཛེཊི་ཨེཆ)

en: Load Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་ བཀལ་བཙུགས་འབད།

en: Loading archive
dz: ཡིག་མཛོད་མངོན་གསལ་འབད་དོ

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Location:
dz: གནས་ཁོངས:།

en: Modified on:
dz: ལེགས་བཅོས་འབད་ཚེས་:

en: Name
dz: མིང་།

en: Name:
dz: མིང་།

en: New
dz: གསརཔ།

en: New file name
dz: ཡིག་སྣོད་གསར་པའི་མིང་།

en: New folder name
dz: སྣོད་འཛིན་གསར་པའི་མིང་།

en: Number of files:
dz: ཡིག་སྣོད་གྱངས་ཁ།

en: Open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: Open Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཁ་ཕྱེ།

en: Open _Recent
dz: ཁ་ཕྱེ- འཕྲལ་གྱི་(_R)

en: Open a recently used archive
dz: ད་རིས་ཁམས་ ལག་ལེན་འཐབ་མི་ ཡིག་མཛོད་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

en: Open archive
dz: ཡིག་མཛོད་ཁ་ཕྱེ།

en: Open selected files with an application
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གློག་རིམ་ཅིག་གིས་ཁ་ཕྱེ།

en: Open the selected folder
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི་སྣོད་འཛིན་དེ་ཁ་ཕྱེ་

en: Options Name:
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་གི་མིང་།

en: Over_write existing files
dz: ད་ལྟོ་ཡོད་མི་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཚབ་སྲུང་འབད།

en: Overwrite
dz: ཚབ་སྲུང་འབད།

en: Pass_word...
dz: ཆོག་ཡིག...(_w)

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག

en: Paste Selection
dz: སེལ་འཐུ་སྦྱར།

en: Paste the clipboard
dz: འཛིན་པང་དེ་སྦྱར།

en: Path:
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: Please use a different name.
dz: མིང་སོ་སོ་ཅིག་ ལག་ལེན་འཐབ།

en: R_ecent applications:
dz: ད་རིས་ཁམས་ཀྱི་གློག་རིམ།(_e)

en: Rar (.rar)
dz: རར།(.རར)

en: Re-crea_te folders
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ་སླར་བསྐྲུན་འབད།(_t)

en: Reading archive
dz: ཡིག་མཛོད་ལྷག་དོ།

en: Recompressing archive
dz: ཡིག་མཛོད་ སླར་ཨེབ་བཙུགས་འབད་དོ།

en: Reload current archive
dz: ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་དེ་ སླར་མངོན་གསལ་འབད།

en: Removing file:
dz: ཡིག་སྣོད་རྩ་བསྐྲད་གཏང་དོ།

en: Rename
dz: བསྐྱར་མིང་བཏགས།

en: Rename the selection
dz: སེལ་འཐུ་ལུ་ བསྐྱར་མིང་བཏགས།

en: Reverse the list order
dz: ཐོ་ཡིག་གོ་རིམ་ རིམ་ལོག་འབད།

en: S_elect the files you want to update:
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ནི་ཨིན་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ སེར་འཐུ་འབད: (_E)

en: Sa_ve Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུངས།(_v)

en: Save
dz: སྲུངས།

en: Save Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུངས།

en: Save the current archive with a different name
dz: ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་དེ་ མིང་སོ་སོ་ཅིག་གི་སྒོ་ལས་སྲུངས།

en: Saving archive
dz: ཡིག་མཛོད་སྲུང་དོ།

en: Select all files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་ སེལ་འཐུ་འབད།

en: Self-extracting zip (.exe)
dz: རང་ཕྱིར་འདོན་འབད་ནིའི་ཛིབ་(.exe)

en: Show archive properties
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་ རྒྱུ་དངོས་ཚུ་སྟོན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Sort file list by file size
dz: ཡིག་སྣོད་ཚད་ཀྱི་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: Sort file list by location
dz: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: Sort file list by modification time
dz: ལེགས་བཅོས་དུས་ཚོད་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: Sort file list by name
dz: མིང་གི་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: Sort file list by type
dz: དབྱེ་བའི་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: Specify a password for this archive
dz: ཡིག་མཛོད་འདི་གི་དོན་ལས་ ཆོག་ཡིག་ཅིག་ གསལ་བཀོད་འབད།

en: Stat_usbar
dz: གནས་ཚད་ཕྲ་རིང་། (_u)

en: Stop current operation
dz: ད་ལྟོའི་བཀོལ་སྤྱོད་བཀག

en: Symbolic link
dz: མཚོན་རྟགས་ཀྱི་འབྲེལ་ལམ།

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
dz: བི་ཛིབ་ཀྱི་ཐོག་ལས་ ཨེབ་བཙུགས་འབད་མི་ཊར། (.ཊར་ བི་ཛེཊི)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
dz: བི་ཛིབ་ ༢ ཀྱི་ཐོག་ལས་ ཨེབ་བཙུགས་འབད་མི་ཊར། (.ཊར་ བི་ཛེཊི་༢)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
dz: ཨེབ་བཙུགས་ཀྱི་ཐོག་ལས་ ཨེབ་བཙུགས་འབད་མི་ཊར།(.ཊར་ ཛེཊི་)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
dz: ཇི་ཛིབ་ཀྱི་ཐོག་ལས་ ཨེབ་བཙུགས་འབད་མི་ཊར། (.ཊར་ ཇི་ཛེཊི་)

en: Tar compressed with lzma (.tar.lzma)
dz: ཨེལ་ཛེཊི་ཨེམ་ཨེ་དང་གཅིག་ཁར་ ཨེབ་བཙུགས་འབད་ཡོད་པའི་ ཊར་ཚུ་ (་ཊར་ ཨེལ་ཛེཊི་ཨེམ་ཨེ་)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
dz: ཨེལ་ཛོཔ་གི་ཐོག་ལས་ ཨེབ་བཙུགས་འབད་མི་ཊར།(.ཊར་ ཨེལ་ཛེཊི་ཨོ)

en: Tar uncompressed (.tar)
dz: ཊར་ ཨེབ་བཙུགས་མ་འབདཝ།(.ཊར)

en: Test Result
dz: བརྟག་ཞིབ་གྲུབ་འབྲས།

en: Test whether the archive contains errors
dz: ཡིག་མཛོད་ནང་ འཛོལ་བ་ཡོད་མེད་ བརྟག་ཞིབ་འབད།

en: Testing archive
dz: ཡིག་མཛོད་བརྟག་ཞིབ་འབད་དོ།

en: The archive already exists.  Do you want to overwrite it?
dz: ཡིག་མཛོད་དེ་ ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག ཁྱོད་ཀྱིས་འདི་ ཚབ་སྲུང་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
dz: ཡིག་མཛོད་དེ་ ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག ཁྱོད་ཀྱིས་ཚབ་སྲུང་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: The file has been modified with an external application. If you don't update the version in the archive, all of your changes will be lost. | There are %d files that have been modified with an external application. If you don't update the files in the archive, all of your changes will be lost.
dz[0]: ཡིག་སྣོད་འདི་ ཕྱིའི་གློག་རིམ་དང་བཅས་ ལེགས་བཅོས་འབད་དེ་ཡོདཔ་ཨིན། ཁྱོད་ཀྱིས་ ཐོན་རིམ་དེ་ ཡིག་མཛོད་ནང་དུས་མཐུན་མ་བཟོ་བ་ཅིན་ བསྒྱུར་བཅོས་ཚུ་ག་ར་ བརླག་སྟོར་ཞུགས་འོང་།
dz[1]: ཕྱིའི་གློག་རིམ་དང་བཅས་ ལེགས་བཅོས་འབད་དེ་ཡོད་པའི་%d ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཡང་ཡོདཔ་ཨིན།   ཁྱོད་ཀྱིས་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་  ཡིག་མཛོད་ནང་དུས་མཐུན་མ་བཟོ་བ་ཅིན་ བསྒྱུར་བཅོས་ཚུ་ག་ར་ བརླག་སྟོར་ཞུགས་འོང་།

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
dz: མིང་"%s" དེ་ ནུས་མེད་ཨིན་པས། ག་ཅི་ཨིནམ་ཟེར་བ་ཅིན་ དེ་ནང་ཡིག་འབྲུ་%sམི་ཤོམ་པས།
    
    %s

en: The new name is equal to the old one.
dz: མིང་གསརཔ་དེ་ རྙིངམ་དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཨིན་པས།

en: The new name is void.
dz: མིང་གསརཔ་དེ་ སྟོངམ་ཨིན་པས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Unknown type
dz: མ་ཤེས་པའི་དབྱེ་བ།

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
dz:  ཡིག་མཛོད་ "%s"ནང་ ཡིག་སྣོད་"%s" དུས་མཐུན་བཟོ་ནི་ཨིན་ན?

en: Update the files in the archive "%s"?
dz: ཡིག་མཛོད་ "%s"ནང་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ དུས་མཐུན་བཟོ་ནི་ཨིན་ན?

en: View All _Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་སྟོན། (_F)

en: View as a F_older
dz: སྣོད་འཛིན་བཟུམ་ཅིག་སྦེ་སྟོན། (_o)

en: View the folders pane
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ་གི་པེན་གྱི་མཐོང་སྣང

en: View the main toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་ངོ་མ་དེ་ལུ་བལྟ།

en: View the output produced by the last executed command
dz: མཐར་ཐུག་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་མི་ བརྡ་བཀོད་དེ་གིས་བཏོན་མི་ ཨའུཊི་པུཊི་དེ་སྟོན།

en: View the selected file
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ ཡིག་སྣོད་ལུ་བལྟ།

en: View the statusbar
dz: གནས་ཚད་ཕྲ་རིང་ལུ་བལྟ།

en: War (.war)
dz: དམག་འཁྲུག(.དམག་འཁྲུག)

en: You can't add an archive to itself.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཡིག་མཛོད་ཅིག་ དེ་ཉིད་ལུ་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་མི་ཚུགས།

en: You don't have permission to create an archive in this folder
dz: ཁྱོད་ལུ་ སྣོད་འཛིན་འདི་ནང་ ཡིག་མཛོད་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་ནིའི་ གནང་བ་མེད།

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
dz: ཁྱོད་ལུ་ འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་དེ་ནང་ ཡིག་མཛོད་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་ནིའི་ གནང་བ་བདེན་པ་མིན་འདུག

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
dz: ཁྱོད་ལུ་ སྣོད་འཛིན་ "%s"ནང་ ཡིག་མཛོད་ཕྱིར་འདོན་འབད་ནིའི་ གནང་བ་བདེན་པ་མིན་འདུག

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
dz: ཁྱོད་ལུ་ སྣོད་འཛིན་"%s"ནང་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ལྷག་ནིའི་གནང་བ་བདེན་པ་ མིན་འདུག

en: You don't have the right permissions.
dz: ཁྱོད་ལུ་བདེན་པའི་གནང་བ་མིན་འདུག

en: You have to specify an archive name.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཡིག་མཛོད་ཀྱི་མིང་ཅིག་ གསལ་བཀོད་འབད་དགོ

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with File Roller; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
dz: སྒྲིལ་ཤིང་ཡིག་སྣོད་དང་གཅིག་ཁར་ཁྱོད་ཀྱིས་་ཇི་ཨེན་ཡུ་མི་མང་ཡོངས་ཁྱབ་ཆོག་ཐམ་གྱི་འདྲ་བཤུས་ཐོབ་དགོཔ་ཨིན གལ་སྲིད་མ་ཐོབ་པ་ཅིན རང་དབང་ཉེན་ཆས་གཞི་མཚོ་ལུ་འབྲི Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA

en: Zip (.zip)
dz: གནས་ཡུལ། (.གནས་ཡུལ)

en: Zoo (.zoo)
dz: སྤྱིར་ཁང་།(.སྤྱིར་ཁང་)

en: [read only]
dz: (ལྷག་ནི་ཙམ)

en: _Add
dz: ཁ་སྐོང་རྐྱབས།(_A)

en: _Add Files...
dz: ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།(_A)

en: _Add only if newer
dz: གསརཔ་ཨིན་པ་ཅིན་རྐྱངམ་གཅིག་བསྡོམས།

en: _All files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ།(_A)

en: _Application:
dz: གློག་རིམ:(_A)

en: _Archive
dz: ཡིག་མཛོད།(_A)

en: _Archive:
dz: ཡིག་མཛོད:(_A)

en: _Arrange Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ བདེ་ཞིབ་འབད།(_A)

en: _Edit
dz: ཞུན་དག(_E)

en: _Extract
dz: ཕྱིར་འདོན་འབད།(_E

en: _Extract...
dz: ཕྱིར་འདོན་འབད་..(_E)

en: _Files:
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ:(_F)

en: _Folders
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ(_F)

en: _Help
dz: གྲོགས་རམ།(_H)

en: _Include files:
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གྲངས་སུ་བཙུགས།(_I)

en: _Include subfolders
dz: སྣོད་འཛིན་ཡན་ལག་ཚུ་ གྲངས་སུ་བཙུགས།(_I)

en: _Last Output
dz: མཐའ་མཇུག་ཨའུཊི་པུཊི། (_L)

en: _Load Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་ བཀལ་བཙུགས་འབད།(_L)

en: _Open With...
dz: གི་ཐོག་ལལ་ཁ་ཕྱེ་...(_O)

en: _Open destination folder after extraction
dz: ཕྱིར་འདོན་འབད་ཞིནམ་ལས་ འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་ཁ་ཕྱེ།(_O)

en: _Overwrite
dz: ཚབ་སྲུང་འབད།(_O)

en: _Password:
dz: ཆོག་ཡིག(_P)

en: _Rename
dz: བསྐྱར་མིང་བཏགས།(_R)

en: _Rename...
dz: བསྐྱར་མིང་བཏགས་...(_R)

en: _Reversed Order
dz: རིམ་ལོག་ཅན་གྱི་གོ་རིམ།(_R)

en: _Select All
dz: ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་(_S)

en: _Selected files
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ཡིག་སྣོད་ཚུ།(_S)

en: _Test Integrity
dz: ཆིག་སྒྲིལ་བརྟག་ཞིབ་འབད། (_T)

en: _Toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་། (_T)

en: _Update
dz: དུས་མཐུན་  (_U)

en: _View
dz: བལྟ།(_V

en: _View File
dz: ཡིག་སྣོད་སྣོད། (_V)

en: by T_ype
dz: དབྱེ་བའི་སྒོ་་ལས། (_y)

en: by _Date modified
dz: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་སྒོ་ལས། (_D)

en: by _Location
dz: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྒོ་ལས། (_L)

en: by _Name
dz: མིང་གི་སྒོ་ལས།(_N)

en: by _Size
dz: ཚད་ཀྱི་སྒོ་ལས། (_S)

en: example: *.o; *.bak
dz: དཔེར་བརྗོད:*ཨོ;*.བཱཀ།

en: example: *.txt; *.doc
dz: དཔེར་བརྗོད་: *.ཊི་ཨེགསི་ཊི་;*.ཌོཀ།

en: wait please...
dz: བསྒུག་སྡོད་གནང་...
