seahorse - en to dz translation catalogue (745 entries)

en: %s is a private key. Make sure you have a backup. Do you still want to delete it?
dz: %s འདི་ སྒེར་གཙང་ལྡེ་མིག་ཅིག་ཨིན། དེ་འབདཝ་ད་ཁྱོད་ལུ་ རྒྱབ་ཐག་དགོ དོ་རུང་བཏོན་གཏང་ནི་ཨིན་ན་?

en: %s's encryption keys
dz: %s གི་གསང་བཟོ་ལྡེ་མིག་ཚུ་

en: (Unreadable Secure Shell Key)
dz: (ལྷག་མ་བཏུབ་པའི་མཐའ་བཙན་ཤལ་གྱི་ལྡེ་མིག་)

en: (unknown)
dz: (མ་ཤེསཔ་

en: 00:00:00:00:00
dz: ༠༠:༠༠:༠༠:༠༠:༠༠

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
dz[0]: <b>%d ལྡེ་མིག་འདི་མཉམ་བྱུང་འབད་ནི་གི་དོན་ལུ་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོདཔ</b>
dz[1]: <b>%d ལྡེ་མིག་ཚུ་མཉམ་བྱུང་འབད་ནི་གི་དོན་ལུ་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོདཔ</b>

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
dz: <b>འ་ནི་མིང་འདི་ཨིན་པའི་ཡིག་སྣོད་འདི་ ཧེ་མ་ལས་ར་ཡོདཔ་ཨིན།</b>
    
    དེ་ཡིག་སྣོད་གསརཔ་ཅིག་གིས་ ཚབ་བཙུགས་འབད་ནི་ཨིན་ན་?

en: <b>Actions</b>
dz: <b>བྱ་བ་</b>

en: <b>Algorithm:</b>
dz: <b>ཨཱལ་གོ་རི་དམ་:</b>

en: <b>Comment:</b>
dz: <b>བསམ་བཀོད་:</b>

en: <b>Dates:</b>
dz: <b>ཚེས་གྲངས་:</b>

en: <b>Dates</b>
dz: <b>ཚེས་གྲངས་</b>

en: <b>Defaults</b>
dz: <b>སྔོན་སྒྲིག་</b>

en: <b>Description:</b>
dz: <b>འགྲེལ་བཤད་:</b>

en: <b>Display clipboard contents after:</b>
dz: <b>འཛིན་པང་ནང་དོན་ཚུ་ ཤུལ་ལས་བཀྲམ་སྟོན་འབད་:</b>

en: <b>Email:</b>
dz: <b>གློག་འཕྲིན་:</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
dz: <b>མཛུབ་རྗེས་:</b>

en: <b>Fingerprint</b>
dz: <b>མཛུབ་རྗེས་</b>

en: <b>How carefully have you checked this key?</b>
dz: <b>ཁྱོད་ཀྱིས་ ལྡེ་མིག་འདི་ག་དེ་སྦེ་དྲན་པ་བཏོན་ཏེ་ ཞིབ་དཔྱད་འབད་ཡི་?</b>

en: <b>How others will see this signature:</b>
dz: <b>མིང་རྟགས་འདི་གཞན་གྱིས་ ག་དེ་སྦེ་མཐོང་ནི་ཨིན་ན་:</b>

en: <b>Identifier:</b>
dz: <b>ངོས་འཛིན་པ་:</b>

en: <b>Indicate Trust:</b>
dz: <b>བློ་གཏད་བརྡ་སྟོན་འབད་:</b>

en: <b>Key ID:</b>
dz: <b>ལྡེ་མིག་ ཨའི་ཌི་:</b>

en: <b>Key Names and Signatures</b>
dz: <b>ལྡེ་མིང་དང་མི་རྟགས་ཚུ་</b>

en: <b>Key Servers:</b>
dz: <b>ལྡེ་མིག་སར་བར་:</b>

en: <b>Location:</b>
dz: <b>གནས་ཁོངས་:</b>

en: <b>Login:</b>
dz: <b>ནང་བསྐྱོད་:</b>

en: <b>Name:</b>
dz: <b>མིང་:</b>

en: <b>Note:</b> The 'seahorse-agent' program has been started. This program is necessary in order to cache passphrases.
dz: <b>དྲན་འཛིན་:</b> 'seahorse-agent' ལས་རིམ་འདི་འགོ་བཙུགས་ཡོདཔ། ལས་རིམ་འདི་ ཆོག་ཚིག་ཚུ་འདྲ་མཛོད་ནང་བཙུག་ནི་གི་དོན་ལས་ དགོས་མཁོ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: <b>Password:</b>
dz: <b>ཆོག་ཡིག་:</b>

en: <b>Photo </b>
dz: <b>པར་ </b>

en: <b>Progress Message</b>
dz: <b>ཡར་འཕེལ་འཕྲིན་དོན་</b>

en: <b>Secure Shell Keys</b>
dz: <b>མཐའ་བཙན་གྱི་ཤལ་ལྡེ་མིག་</b>

en: <b>Server:</b>
dz: <b>སར་བར་:</b>

en: <b>Shared Keys Near Me:</b>
dz: <b>ངེ་གི་སྦོ་ལོགས་ཁར་ཡོད་པའི་རུབ་སྤྱོད་ལྡེ་མིག་ཚུ་:</b>

en: <b>Sign key as:</b>
dz: <b>ལྡེ་མིག་ལུ་མིང་རྟགས་བཀོད་:</b>

en: <b>Strength:</b>
dz: <b>སྟོབས་ཤུགས་:</b>

en: <b>Technical Details:</b>
dz: <b>འཕྲུལ་རིག་རྒྱས་བཤད་:</b>

en: <b>Technical Details</b>
dz: <b>འཕྲུལ་རིག་རྒྱས་བཤད་ཚུ་</b>

en: <b>This key has been revoked</b>
dz: <b>ལྡེ་མིག་འདི་ཆ་མེད་བཏང་ཡོདཔ་</b>

en: <b>This key has expired</b>
dz: <b>ལྡེ་མིག་འདི་དུས་ལས་ཡོལ་ཡོདཔ་</b>

en: <b>Trust</b>
dz: <b>བློ་གཏད་</b>

en: <b>Type:</b>
dz: <b>དབྱེ་བ་:</b>

en: <b>Use:</b>
dz: <b>ལག་ལེན་:</b>

en: <b>Warning:</b> The 'seahorse-agent' program is not running. This program is necessary in order to cache passphrases.
dz: <b>ཉེན་བརྡ་:</b> 'seahorse-agent'ལས་རིམ་འདི་ གཡོག་བཀོལ་དོ། ལས་རིམ་འདི་ ཆོག་ཚིག་ཚུ་འདྲ་མཛོད་ནང་བཙུག་ནི་གི་དོན་ལས་ དགོས་མཁོ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: <b>Warning</b>: Your system is not configured to cache passphrases in secure memory.
dz: <b>ཉེན་བརྡ་</b>: ཁྱོད་ཀྱི་རིམ་ལུགས་འདི་ མཐའ་བཙན་དྲན་ཚད་ནང་གི་འདྲ་མཛོད་ཆོག་ཚིག་ལུ་རིམ་སྒྲིག་མ་འབད་བས།

en: <b>X keys are selected for synchronizing</b>
dz: <b>ཨེགསི་ ལྡེ་མིག་ཚུ་ མཉམ་འབྱུང་གི་དོན་ལུ་ སེལ་འཐུ་འབད་ཡོདཔ</b>

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
dz: <b>ཁྱོད་ཀྱིས་ སྣ་མང་ཡིག་སྣོད་ ཡང་ན་ སྣོད་འཛིན་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད་ནུག</b>

en: <b>Your trust of this key</b>
dz: <b>ལྡེ་མིག་འདི་ལུ་བློ་གཏད་</b>

en: <b>_Advanced key options</b>
dz: <b>མཐོ་རིམ་ཅན་གྱི་ལྡེ་མིག་གདམ་ཁ་ཚུ་(_A)</b>

en: <b>_Other Names:</b>
dz: <b>མིང་གཞན་ཚུ་(_O):</b>

en: <b>_People who have signed this key:</b>
dz: <b>ལྡེ་མིག་འདི་གི་དོན་ལུ་ མིང་རྟགས་བཀོད་མི་ཚུ་:</b>

en: <b>_Select the kind of key you wish to create:</b>
dz: <b>གསར་བསྐྲུན་འབད་དགོ་མནོ་མི་ ལྡེ་མིག་གི་དབྱེ་བ་ སེལ་འཐུ་འབད་:</b>(_S)

en: <b>_Subkeys</b>
dz: <b>ཡན་ལག་ལྡེ་མིག་(_S)</b>

en: <big><b>First time options:</b></big>
dz: <big><b>གདམ་ཁ་ཐེངས་དང་པ་:</b></big>

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d x %d pixels.
dz: <big><b>པར་འདི་སྦོམ་དྲགས་པས་</b></big>
    ཁྱོད་རའི་ལྡེ་མིག་གུ་གི་པར་ཅིག་གི་དོན་ལས་ འོས་སྦྱོར་འབད་ཡོད་པའི་ཚད་འདི་ %d x %d པིག་སེལསི་ཨིན་པས།

en: <i>A non-supported PGP passphrase caching agent is running.</i>
dz: <i> རྒྱབ་སྐྱོར་མ་འབད་མི་ པི་ཇི་པི་ ཆོག་ཚིག་འདྲ་མཛོད་ལས་ཚབ་འདི་ གཡོག་བཀོལ་དོ།</i>

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key
    is owned by the person who claims to own it. For example, you could
    read the key fingerprint to the owner over the phone.
dz: <i>སྐབས་ཐོབ་ཀྱི་:</i>དེ་ཡང་ ཁྱོད་ཀྱིས་ བདག་བཟུང་འབད་ནིའི་དཔའ་བཅམ་མི་གང་ཟག་གིས་ བདག་དབང་བཟུང་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་
    སྦེ་ སྐབས་ཐོབ་ཀྱི་བདེན་སྦྱོར་ཅིག་བཟོ་ཡོདཔ་ཨིན་པས། དཔེར་ན་ ཁྱོད་ཀྱིས་
     བརྒྱུད་འཕྲིན་གྱི་ཐོག་ལས་ བདག་པོ་ལུ་ ལྡེ་མིག་མཛུབ་རྗེས་ལྷག་ཚུགས།

en: <i>Key Name</i>
dz: <i>ལྡེ་མིང་</i>

en: <i>No SSH caching agent is running. Cannot load Secure Shell keys.</i>
dz: <i>ཨེསི་ཨེསི་ཨེཅ་ འདྲ་མཛོད་ལས་ཚབ་འདི་ གཡོག་བཀོལ་དོ། མཐའ་བཙན་གྱི་ཤལ་ལྡེ་མིག་ཚུ་ མངོན་གསལ་འབད་མི་བཏུབ།</i>

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who 
    claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
dz: <i>ག་ཡང་མེད་:</i>དེ་ཡང་ ཁྱོད་ཀྱིས་ བདག་བཟུང་འབད་ནིའི་དཔའ་བཅམ་མི་གིས་ བདག་དབང་བཟུངམ་སྦེ་ ཡིད་ཆེས་བསྐྱེད་རུང་ བདེན་པ་སྦེ་བདེན་སྦྱོར་འབད་མ་ཚུགས།

en: <i>This key is used to sign messages when no other key is chosen</i>
dz: <i>ལྡེ་མིག་འདི་ ལྡེ་མིག་གཞན་མི་གདམ་ཁ་མ་རྐྱབ་པའི་སྐབས་ལུ་ འཕྲིན་དོན་གུ་མིང་རྟགས་བཀོད་ནིའི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ཨིན་</i>

en: <i>This only applies to the '%s'</i> account.
dz: <i>འ་ནི་འདི་ '%s'</i> རྩིས་ཐོ་ལུ་རྐྱངམ་ཅིག་ འཇུག་སྤྱོད་འབདཝ་ཨིན།

en: <i>Use your email address, and any other reminder
     you need about what this key is for.</i>
dz: <i>ཁྱོད་རའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་དང་ ལྡེ་མིག་འདི་ག་ཅིག་གི་དོན་ལུ་དགོཔ་ཨིན་ན་གི་ དྲན་བསྐུལ་གང་རུང་ཅིག་ ལག་ལེན་འཐབ་</i>

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this
    key is genuine.
dz: <i>ལེགས་ཤོམ་པས་དྲན་པ་བཏོན་ཏེ་:</i> ལྡེ་མིག་འདི་ངོ་མ་ཨིན་པའི་ངེས་བདེན་ཨིན་པ་ཅིན་
     འདི་རྐྱངམ་ཅིག་སེལ་འཐུ་འབད།

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
dz: པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་གིས་ གློག་འཕྲིན་དང་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ མི་གཞན་ལུ་གཏང་བཅུགཔ་ཨིན།

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to trusted
    computers using SSH, without entering a different password 
    for each of them.
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་(ཨེསི་ཨེསི་ཨེཆ་)ལྡེ་མིག་ཅིག་གིས་ ཁྱོད་ཀྱིས་ 
    བློ་གཏད་ཅན་གྱི་གློག་རིག་ལུ་ དེ་རེ་རེ་ལུ་ཆོག་ཡིག་མ་འདྲཝ་མ་བཙུགས་པར་
     ཨེསི་ཨེསི་ཨེཆ་ལག་ལེན་གྱི་ཐོག་ལས་ མཐའ་བཙན་སྦེ་མཐུད་བཅུགཔ་ཨིན།

en: A list of key server URIs to search for remote PGP keys. In later versions a display name can be included, by appending a space and then the name.
dz: ཐག་རིང་གི་པི་ཇི་པི་ ལྡེ་མིག་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ལྡེ་མིག་སར་བར་ ཡུ་ཨར་ཨའི་ཨེསི་གི་ཐོ་ཡིག ཤུལ་མའི་ཐོན་རིམ་ནང་ བར་སྟོང་དང་དེ་ལས་མིང་མཇུག་བསྣོན་འབད་བའི་ཐོག་ལས་ བཀྲམ་སྤེལ་མིང་ཅིག་ དེའི་གྲངས་སུ་བཙུགས་བཏུབ་ཨིན།

en: About this program
dz: ལས་རིམ་འདི་གི་སྐོར་ལས་

en: Access a network share or resource
dz: ཡོངས་འབྲེལ་རུབ་སྤྱོད་ ཡང་ན་ འབྱུང་ཁུངས་ཅིག་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་

en: Access a website
dz: ཝེབ་ས་ཁོངས་ཅིག་ནང་ འཛུལ་སྤྱོད་འབད་

en: Access to the key ring was denied
dz: ལྡེ་འཁོར་ལུ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་ ཉན་མ་བཏུབ

en: Activates default
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཤུགས་ལྡན་བཟོཝ་ཨིན་

en: Add
dz: ཁ་སྐོང་

en: Add Key Server
dz: ལྡེ་མིག་སར་བར་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Add User ID
dz: ལག་ལེན་པའི་ཨའི་ཌི་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Add a photo to this key
dz: ལྡེ་མིག་ལུ་པར་ཅིག་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Add subkey to %s
dz: %sལུ་ ཡན་ལག་ལྡེ་མིག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Add user ID to %s
dz: %s ལུ་ ལག་ལེན་པའི་ཨའི་ཌི་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: After performing an decrypt or verify operation from the applet, display the resulting text in a window.
dz: ཨེཔ་ལེཊི་ནང་ལས་ གསང་བཤོལ་གྲུབ་ཚར་བའི་ཤུལ་མ་ ཡང་ན་ བཀོལ་སྤྱོད་བདེན་སྦྱོར་འབད་བའི་ཤུལ་མ་ སྒོ་སྒྲིག་ཅིག་ནང་ལུ་ གྲུབ་འབྲས་འབྱུང་མི་ཚིག་ཡིག་འདི་བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: After performing an encrypt or signing operation from the applet, display the resulting text in a window.
dz: ཨེཔ་ལེཊི་ནང་ལས་ གསང་བཤོལ་གྲུབ་ཚར་བའི་ཤུལ་མ་ ཡང་ན་ བཀོལ་སྤྱོད་མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་ཤུལ་མ་ སྒོ་སྒྲིག་ཅིག་ནང་ལུ་ གྲུབ་འབྲས་འབྱུང་མི་ཚིག་ཡིག་འདི་བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: Algorithms here
dz: ནཱ་ལུ་ཡོད་པའི་ཨཱལ་གོ་རི་དམ

en: All JPEG files
dz: ཇེ་པི་ཨི་ཇི་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཆ་མཉམ་

en: All Keys
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་

en: All files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་

en: All image files
dz: གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་

en: All key files
dz: ལྡེ་མིག་ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་

en: Allow GPG agent request from any display
dz: བཀྲམ་སྟོན་གང་རུང་ལས་ ཇི་པི་ཇི་ལས་ཚབ་ཞུ་བ་འབད་བཅུག་

en: Always ask me before using a cached passphrase
dz: འདྲ་མཛོད་ནང་བཙུགས་ཡོད་པའི་ཆོག་ཚིག་ཅིག་ལག་ལེན་མ་འཐབ་པའི་ཧེ་མ་ ཨ་རྟག་ར་འདྲི་དགོ་

en: Archive files
dz: ཡིག་མཛོད་ཡིག་སྣོད་

en: Are you sure you want to permanently delete %d key? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
dz[0]: ཁྱོད་ཀྱིས་ངེས་བདེན་སྦེ་ %d ལྡེ་མིག་ རྟག་བརྟན་སྦེ་ བཏོན་གཏང་ནི་ཨིན་ན་?
dz[1]: ཁྱོད་ཀྱིས་ངེས་བདེན་སྦེ་ %d ལྡེ་མིག་ཚུ་ རྟག་བརྟན་སྦེ་ བཏོན་གཏང་ནི་ཨིན་ན་?

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %s འདི་རྟག་བརྟན་སྦེ་ བཏོན་གཏང་ནི་ཨིན་ན་?

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཐད་རི་འབའ་རི་ ཡན་ལག་ལྡེ་མིག་%d %sགི་ཨིན་མི་ འདི་རྟག་བརྟན་སྦེ་ བཏོན་གཏང་ནི་ཨིན་ན་?

en: Are you sure you want to permanently delete the '%s' user ID?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཐད་རི་འབའ་རི་ '%s' ལག་ལེན་པའི་ཨའི་ཌི་འདི་རྟག་བརྟན་སྦེ་ བཏོན་གཏང་ནི་ཨིན་ན་?

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
dz: ཁྱོད་རའི་ལྡེ་མིག་ནང་ལས་ ད་ལྟོའི་པར་འདི་ ཐད་རི་འབའ་རི་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནི་ཨིན་ན་?

en: Authorize Passphrase Access
dz: ཆོག་ཚིག་འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་དབང་ཚད་སྤྲོད་

en: Auto Retrieve Keys
dz: རང་བཞིན་སླར་འདྲེན་ལྡེ་མིག་ཚུ

en: Auto Sync Keys
dz: རང་བཞིན་མཉམ་འབྱུང་ལྡེ་མིག་

en: Automatically load _Secure Shell keys
dz: རང་བཞིན་གྱིས་མངོན་གསལ་འབད་བའི་མཐའ་བཙན་ཤལ་གྱི་ལྡེ་མིག་ཚུ་(_S)

en: Automatically retrieve keys from key servers.
dz: ལེགས་བཅོས་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ ཀི་སར་་བརསི་དང་་བཅས་ རང་བཞིན་གྱིས་མཉམ་འབྱུང་འབད།

en: Automatically synchronize modified keys with key servers.
dz: ལེགས་བཅོས་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ ཀི་སར་་བརསི་དང་་བཅས་ རང་བཞིན་གྱིས་མཉམ་འབྱུང་འབད།

en: Back up Key Rings to Archive
dz: ལྡེ་འཁོར་ཚུ་ ཡིག་མཛོད་ལུ་རྒྱབ་ཐག་འབད

en: Back up all keys
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ཆ་མཉམ་ རྒྱབ་ཐག་འབད་

en: Bad Signature
dz: མིང་རྟགས་བྱང་ཉེས་

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
dz: མིང་རྟགས་བྱང་ཉེས་ ཡང་ན་ རྫུས་མ། མིང་རྟགས་བཀོད་ཡོད་པའི་གནད་སྡུད་འདི་ ལེགས་བཅོས་མ་འབད་བས།

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཐག་རིང་སར་ཨིནམ་ལས་ ཡིག་སྣོད་རེ་རེ་བཞིན་ སོ་སོར་སྦེ་ཁ་འཕྱལ་འོང་།

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་ཐོག་ལས་ ལྡེ་མིག་འདི་གྲངས་སུ་གཏོགས་པའི་ ཁྱོད་རའི་བློ་གཏད་འདི་བརྡ་སྟོན་འབདཝ་ཨིན་:

en: C_hange
dz: བསྒྱུར་བཅོས་(_h)

en: C_ontinue
dz: འཕྲོ་མཐུད་(_o)

en: C_reate
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་(_r)

en: Cached Encryption Keys
dz: འདྲ་མཛོད་གསང་བཟོས་ལྡེ་མིག་ཚུ་

en: Can't publish discovery information on the network.
dz: ཡོངས་འབྲེལ་གུ་ གསར་རྙེད་བརྡ་དོན་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་མི་ཚུགས།

en: Change Passphrase
dz: ཆོག་ཚིག་སོར་

en: Change _Passphrase
dz: ཆོག་ཚིག་སོར་(_P)

en: Change passphrase cache settings.
dz: ཆོག་ཚིག་འདྲ་མཛོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ བསྒྱུར་བཅོས་འབད།

en: Change preferences for this program
dz: ལས་རིམ་འདི་གི་དོན་ལུ་ དགའ་གདམ་ཚུ་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
dz: '%s' གི་དོན་ལུ་ གསང་བཤོལ་ཡིག་སྣོད་མིང་ གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
dz: '%s' གི་དོན་ལུ་ གསང་བཟོས་ཡིག་སྣོད་མིང་ གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: Choose Key to Sign with
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ལྡེ་མིག་གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: Choose Original File for '%s'
dz: '%s' གི་དོན་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ངོ་མ་གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: Choose Photo to Add to Key
dz: ལྡེ་མིག་ལུ་པར་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནིའི་དོན་ལུ་ པར་གདམས་

en: Choose Recipient Keys
dz: ཐོབ་མཁན་གྱི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: Choose Recipients
dz: ཐོབ་མཁན་གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: Choose Signature File Name for '%s'
dz: '%s' གི་དོན་ལུ་ མིང་རྟགས་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་མིང་ གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: Choose Signer
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་མི་གདམ་ཁ་རྐྱབས་

en: Clear passphrase cache
dz: ཆོག་ཚིག་འདྲ་མཛོད་སེལ་

en: Clipboard Encryption Preferences
dz: འཛིན་པང་གསང་བཟོ་དགའ་གདམ་

en: Clipboard Text Encryption
dz: འཛིན་པང་ཚིག་ཡིག་ གསང་བཟོ་

en: Close this program
dz: ལས་རིམ་འདི་ཁ་བསྡམས་

en: Close this window
dz: སྒོ་སྒྲིག་འདི་བསྡམས་

en: Collapse all listings
dz: ཐོ་ཡིག་ཚུ་ཆ་མཉམ་ ཧྲམ་

en: Compromised
dz: ནང་འགྲིགས་འབད་ཡོདཔ་

en: Con_firm Passphrase:
dz: ཆོག་ཚིག་ངེས་དཔྱད་བཟོ་:(_f)

en: Configure key servers and other encryption settings
dz: ལྡེ་མིག་སར་བར་ཚུ་དང་གཞན་གསང་བཟོའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Configuring Secure Shell Keys...
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་ཚུ་ རིམ་སྒྲིག་འབད་དོ་་་་་

en: Confirm new passphrase
dz: ཆོག་ཚིག་གསརཔ་ ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Confirm:
dz: ངེས་དཔྱད་:

en: Connecting to: %s
dz: མཐུད་དོ་: %s

en: Contributions:
dz: ཕན་འདེབས་ཚུ:

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
dz: ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པའི་དོན་ལས་ དུས་ཡོལ་ཀེར་ཐིག་གི་མཐོང་གསལ་ཚད་འཛིན་འབདཝ་ཨིན།

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
dz: ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པའི་དོན་ལས་ བློ་གཏད་ཀེར་ཐིག་གི་མཐོང་གསལ་ ཚད་འཛིན་འབདཝ་ཨིན།

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
dz: ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པའི་དོན་ལས་ དབྱེ་བའི་ཀེར་ཐིག་གི་མཐོང་གསལ་ ཚད་འཛིན་འབདཝ་ཨིན།

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
dz: ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པའི་དོན་ལས་ བློ་གཏད་ཀེར་ཐིག་གི་མཐོང་གསལ་ ཚད་འཛིན་འབདཝ་ཨིན།

en: Copied %d key | Copied %d keys
dz[0]: ལྡེ་མིག་ %d འདྲ་བཤུས་བརྐྱབས་ཡོདཔ་
dz[1]:  %d ལྡེ་མིག་ཚུ་འདྲ་བཤུས་བརྐྱབས་ཡོདཔ་

en: Copy public part of selected keys to the clipboard
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་གི་མི་མང་ཡན་ལག་འདི་ འཛིན་པང་ལུ་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས་

en: Copy selected keys to the clipboard
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ འཛིན་པང་ལུ་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས་

en: Could not display help: %s
dz: གྲོགས་རམ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་མ་ཚུགས་: %s

en: Could not display the help file
dz: གྲོགས་རམ་ཡིག་སྣོད་ བཀྲམ་སྟོན་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't add photo
dz: པར་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't add revoker
dz: ཆ་མེད་གཏང་མི་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't add subkey
dz: ཡན་ལག་ལྡེ་མིག་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't add user id
dz: ལག་ལེན་པའི་ཨའི་ཌི་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't change authorization for key.
dz: ལྡེ་མིག་གི་དོན་ལུ་ དབང་སྤྲོད་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་མ་ཚུགས།

en: Couldn't change expiry date
dz: དུས་ཡོལ་ཚེས་གྲངས་ བསྒྱུར་བཅོས་རྐྱབ་མ་བཏུབ་

en: Couldn't change passhrase for key.
dz: ལྡེ་མིག་གི་དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་མ་ཚུགས།

en: Couldn't change password.
dz: ཆོག་ཡིག་སོར་མ་ཚུགས།

en: Couldn't change primary photo
dz: གཞི་རིམ་པར་ སོར་མ་ཚུགས་

en: Couldn't change primary user ID
dz: གཞི་རིམ་ལག་ལེན་པའི་ཨའི་ཌི་ བསྒྱུར་་བཅོས་བརྐྱབ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't communicate with '%s': %s
dz: '%s' དང་གཅིག་ཁར་བརྒྱུད་འབྲེལ་འཐབ་མ་ཚུགས་: %s

en: Couldn't communicate with key ring daemon
dz: ལྡེ་འཁོར་ཌེ་མཱོན་དང་གཅིག་ཁར་ བརྒྱུད་འབྲེལ་འཐབ་མ་ཚུགས

en: Couldn't communicate with server '%s': %s
dz: '%s': %s དང་གཅིག་ཁར་ བརྒྱུད་འབྲེལ་འཐབ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't configure Secure Shell keys on remote computer.
dz: ཐག་རིང་གློག་རིག་གུ་ མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་ཚུ་ རིམ་སྒྲིག་འབད་མ་བཏུབ།

en: Couldn't connect to seahorse-daemon
dz: སི་ཧོརསི་-ཌེ་མཱོན་ལུ་མཐུད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't decrypt file: %s
dz: ཡིག་སྣོད་གསང་བཤོལ་མ་འབད་: %s

en: Couldn't decrypt text
dz: ཚིག་ཡིག་གསང་བཤོལ་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't delete key
dz: ལྡེ་མིག་བཏོན་མ་གཏང་

en: Couldn't delete photo
dz: པར་ཚུ་བཏོན་གཏང་མ་ཚུགས་

en: Couldn't delete subkey
dz: ཡན་ལག་ལྡེ་མིག་བཏོན་མ་གཏང་

en: Couldn't delete user id
dz: ལག་ལེན་པའི་ཨའི་ཌི་ བཏོན་མ་གཏང་

en: Couldn't encrypt file: %s
dz: ཡིག་སྣོད་གསང་བ་བཟོ་མ་ཚུགས་: %s

en: Couldn't encrypt text
dz: ཚིག་ཡིག་གསང་བ་བཟོ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't export key
dz: ལྡེ་མིག་ཕྱིར་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས་ཀ

en: Couldn't export key to "%s"
dz:  "%s" ལུ་ ཕྱིར་འདྲེན་འཐབ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't generate PGP key
dz: པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་ བཟོ་བཏོན་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't generate Secure Shell key
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་ བཟོ་བཏོན་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't generate key
dz: ལྡེ་མིག་བཟོ་བཏོན་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't import keys
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ནང་འདྲེན་འཐབ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't import keys from file: %s
dz: ཡིག་སྣོད་ནང་ལས་ ལྡེ་མིག་ཚུ་ནང་འདྲེན་འཐབ་མ་ཚུགས་: %s

en: Couldn't import keys into key ring
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ལྡེ་ཁོར་ནང་ ནང་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས

en: Couldn't list files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ཐོ་ཡིག་ལུ་བཀོད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't load keys
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་མངོན་གསལ་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't open the Session Properties
dz: ལཱ་ཡུན་རྒྱུ་དངོས་ ཁ་ཕྱེ་མ་བཏུབ་

en: Couldn't package files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཐུམ་སྒྲིལ་བཟོ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't publish keys to server: %s
dz: སར་བར་ལུ་ ལྡེ་མིག་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས་: %s

en: Couldn't read file
dz: ཡིག་སྣོད་ལྷག་མ་ཚུགས་

en: Couldn't rename key.
dz: ལྡེ་མིག་ལུ་བསྐྱར་མིང་བཏགས་མ་ཚུགས།

en: Couldn't resolve address: %s
dz: ཁ་བྱང་མོས་མཐུན་བཟོ་མ་ཚུགས་: %s

en: Couldn't retrieve data from key server
dz: ལྡེ་མིག་སར་བར་ནང་ལས་ གནད་སྡུད་སླར་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't retrieve key data
dz: ལྡེ་མིག་གནད་སྡུད་ སླར་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't retrieve keys from server: %s
dz: སར་བར་ལས་ལྡེ་མིག་ཚུ་ སླར་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས་: %s

en: Couldn't revoke subkey
dz: ཡན་ལག་ལྡེ་མིག་འདི་ཆ་མེད་གཏང་མ་ཚུགས་

en: Couldn't run file-roller
dz: ཡིག་སྣོད་-སྒྲིལ་བྱེད་ གཡོག་བཀོལ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't set description.
dz: འགྲེལ་བཤད་གཞི་སྒྲིག་འབད་མ་ཚིགས།

en: Couldn't set permissions on backup file.
dz: རྒྱབ་ཐག་ཡིག་སྣོད་གུ་ གནང་བ་གཞི་སྒྲིག་མ་འབད།

en: Couldn't share keys
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་རུབ་སྤྱོད་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't sign file: %s
dz: ཡིག་སྣོད་གུ་མིང་རྟགས་བཀོད་མ་ཚུགས་: %s

en: Couldn't sign key
dz: ལྡེ་མིག་ མིང་རྟགས་མ་བཀོད་

en: Couldn't sign text
dz: ཚིག་ཡིག་མིང་རྟགས་བཀོད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't start the 'seahorse-agent' program
dz:  'seahorse-agent' ལས་རིམ་ འགོ་བཙུགས་མ་ཚུགས་

en: Couldn't verify file: %s
dz: ཡིག་སྣོད་བདེན་སྦྱོར་འབད་མ་ཚུགས་: %s

en: Couldn't verify signature.
dz: མིང་རྟགས་བདེན་སྦྱོར་མ་འབད་

en: Couldn't verify text
dz: ཚིག་ཡིག་བདེན་སྦྱོར་འབད་མ་ཚུགས་

en: Couldn't write key to file
dz: ཡིག་སྣོད་ལུ་ལྡེ་མིག་འབྲི་མ་ཚུགས་

en: Couldn't write keys to file: %s
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ ཡིག་སྣོད་ལུ་འབྲི་མ་ཚུགས་: %s

en: Create a New Key
dz: ལྡེ་མིག་གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Create a PGP Key
dz: པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Create a new personal key
dz: རང་དོན་ལྡེ་མིག་གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Create the new user ID
dz: ལག་ལེན་པའི་ཨའི་ཌི་གསརཔ་ གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ་

en: Created:
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ་:

en: Creating Secure Shell Key
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་དོ་

en: Cursor Position
dz: འོད་རྟགས་ཀྱི་གནས་ས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: DSA (sign only)
dz: ཌི་ཨེསི་ཨེ་(མིང་རྟགས་རྐྱངམ་ཅིག་)

en: DSA Elgamal
dz: ཌི་ཨེསི་ཨེ་ ཨི་ཨའི་ག་མཱལ་

en: Decr_ypt/Verify
dz: གསང་བཤོལ་/བདེན་སྦྱོར་(_y)

en: Decrypt File
dz: གསང་བཤོལ་ཡིག་སྣོད་

en: Decrypt and/or Verify text
dz: ཚིག་ཡིག་འདི་གསང་བཤོལ་དང་/ ཡང་ན་ བདེན་སྦྱོར་འབད་

en: Decrypt encrypted file
dz: གསང་བཟོས་ཡིག་སྣོད་ གསང་བཤོལ་འབད་

en: Decrypt files and email sent to you.
dz: གསང་བཤོལ་ཡིག་སྣོད་དང་གློག་འཕྲིན་གཉིས་ ཁྱོད་ལུ་བཏང་ཡོདཔ།

en: Decrypted Text
dz: གསང་བཤོལ་ཚིག་ཡིག་

en: Decrypted text
dz: གསང་བཤོལ་ཅན་གྱི་ཚིག་ཡིག་

en: Decrypting
dz: གསང་བཤོལ་འབད་དོ་

en: Decrypting Failed
dz: གསང་བཤོལ་འཐུས་ཤོར་བྱུང་ཡོདཔ་

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
dz: གསང་བཤོལ་མཐར་མ་འཁྱོལ། ཁྱོད་ལུ་གསང་བཤོལ་གྱི་ལྡེ་མིག་མེདཔ་འོང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་

en: Delete selected keys
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ བཏོན་གཏང་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན་ཐལ་ཡོདཔ་

en: Display cache reminder in the notification area
dz: བརྡ་བསྐུལ་མངའ་ཁོངས་ནང་ འདྲ་མཛོད་དྲན་བསྐུལ་ བཀྲམ་སྟོན་འབད་

en: Display clipboard after decrypting
dz: གསང་བཤོལ་འབད་བའི་ཤུལ་མ་ འཛིན་པང་བཀྲམ་སྟོན་འབད་

en: Display clipboard after encrypting
dz: གསང་བཟོའི་ཤུལ་མ་ འཛིན་པང་བཀྲམ་སྟོན་འབད་

en: Display variables instead of editing conf files (gpg.conf, SSH agent socket)
dz: རིམ་སྒྲིག་ཡིག་སྣོད་(gpg.conf ཨེསི་ཨེསི་ཨེཆ་ ལས་ཚབ་སོ་ཀེཊི་)ཀྱི་ཚབ་ལུ་ འགྱུར་ཅན་ཚུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད

en: Do not daemonize seahorse-agent
dz: སི་ཧོརསི་-ལས་ཚབ་ཌེ་མཱོན་མ་འབད་

en: Do not run seahorse-daemon as a daemon
dz: སི་ཧོརསི་-ཌེ་མཱོན་འདི་ ཌེ་མཱོན་བཟུམ་སྦེ་གཡོག་མ་བཀོལ།་

en: E_xpiration Date:
dz: དུས་ཡོལ་ཚེས་གྲངས་:(_x)

en: E_xport Complete Key
dz: ལྡེ་མིག་ཆ་ཚང་ ཕྱིར་འདྲེན་འཐབ་(_x)

en: E_xport Public Key...
dz: མི་མང་གི་ལྡེ་མིག་ཕྱིར་འདྲེན་འཐབ་་་(_x)

en: ElGamal
dz: ཨི་ཨའི་ག་མཱལ་

en: ElGamal (encrypt only)
dz: ཨི་ཨའི་ག་མཱལ་(གསང་བཟོ་རྐྱངམ་ཅིག་)

en: Enable DNS-SD sharing
dz: ཌི་ཨེན་ཨེསི་-ཨེསི་ཌི་རུབ་སྤྱོད་ ལྕོགས་ཅན་བཟོ་

en: Enable the seahorse encryption plugin for gedit.
dz: ཇི་ཨི་ཌིཊི་གི་དོན་ལས་ སི་ཧོརསི་ གསང་བཟོ་ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Enable the seahorse gedit plugin
dz: སི་ཧོརསི་ ཇི་ཌིཊི་ པ་ལག་ཡིན་

en: Enables DNS-SD (Apple Bonjour) sharing of keys. seahorse-daemon must running and must be built with HKP and DNS-SD support.
dz: ཌི་ཨེན་ཨེསི་-ཨེསི་ཌི་(ཨེ་པཱལ་བཱོན་ཇོར་)ལྡེ་མིག་རུབ་སྤྱོད་ ལྕོགས་ཅན་བཟོཝ་ཨིན། སི་ཧོརསི་-ཌེ་མཱོན་འདི་གཡོག་བཀོལ་ཏེ་བཞག་དགོཔ་དང་ ཨེཅ་ཀེ་པི་དང་ཌི་ཨེན་ཨེསི་-ཨེསི་ཌི་རྒྱབ་སྐྱོར་དང་གཅིག་ཁར་བཟོ་རྩིག་འབད་དགོཔ་ཨིན།

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
dz[0]: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་འདི་ གསང་བཟོ་འབད་(དེ་ལས་གདམ་ཁའི་ཐོག་ལས་མིང་རྟགས་བཀོད་)
dz[1]: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གསང་བཟོ་འབད་

en: Encrypt Multiple Files
dz: སྣ་མང་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གསང་བ་བཟོ་

en: Encrypt and sign file with default key
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལྡེ་མིག་གི་ཐོག་ལས་ ཡིག་སྣོད་གསང་བ་བཟོ་སྟེ་མིང་རྟགས་བཀོད་

en: Encrypt each file separately
dz: ཡིག་སྣོད་རེ་རེ་བཞིན་སོ་སོར་སྦེ་ གསང་བཟོ་འབད་

en: Encrypt file
dz: ཡིག་སྣོད་གསང་བ་བཟོ་

en: Encrypt files and email to the key's owner
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་གསང་བ་བཟོ་ཞིནམ་ལས་ཁྱོད་རའི་ལྡེ་མིག་བདག་པོ་ལུ་ གློག་འཕྲིན་གཏང་

en: Encrypt packed together in a package
dz: གསང་བཟོ་འདི་ ཐུམ་སྒྲིལ་ཅིག་ནང་ གཅིག་ཁར་སྦུང་ཚན་བཟོ་ཡོདཔ་ཨིན་

en: Encrypt the selected text
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཚིག་ཡིག་ གསང་བ་བཟོ་

en: Encrypt, decrypt or sign the clipboard (uses PGP type encryption).
dz: འཛིན་པང་འདི་ གསང་བ་བཟོ་ ཡངན་ གསང་བཤོལ་དང་མིང་རྟགས་བཀོད་(པི་ཇི་པི་དབྱེ་བའི་གསང་བཟོ་ལག་ལེན་འཐབ་ཨིན་)།

en: Encrypt...
dz: གསང་བཟོ་་་་

en: Encrypted Text
dz: གསང་བཟོས་ཚིག་ཡིག་

en: Encrypted text
dz: གསང་བཟོས་ཚིག་ཡིག་

en: Encrypting
dz: གསང་བ་བཟོ་དོ་

en: Encryption Applet
dz: གསང་བཟོའི་ཨེ་པི་ལེཊི་

en: Encryption Daemon (Seahorse)
dz: གསང་བཟོ་ཌེ་མཱོན་(སི་ཧོརསི་)

en: Encryption Failed
dz: གསང་བཟོ་འཐུས་ཤོར་བྱུང་ཡོདཔ་

en: Encryption Key Agent (Seahorse)
dz: གསང་བཟོ་ལྡེ་མིག་ལས་ཚབ་(སི་ཧོརསི་)

en: Encryption Key Manager
dz: གསང་བཟོ་ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པ་

en: Encryption Preferences
dz: གསང་བཟོའི་དགའ་གདམ་

en: Encryption Settings
dz: གསང་བཟོའི་སྒྲིག་སྟངས་

en: Encryption _Type:
dz: གསང་བཟོའི་དབྱེ་བ་:(_T)

en: Enter Key Passphrase
dz: ལྡེ་མིག་ཆོག་ཚིག་བཙུགས་

en: Enter a passphrase for your new Secure Shell key.
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་གསརཔ་གི་དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་ཅིག་བཙུགས་

en: Enter new passphrase
dz: ཆོག་ཚིག་གསརཔ་བཙུགས་

en: Enter new passphrase for '%s'
dz: '%s' དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་གསརཔ་བཙུགས་

en: Enter passphrase
dz: ཆོག་ཚིག་བཙུགས་

en: Enter passphrase for '%s'
dz: '%s' དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་བཙུགས་

en: Enter the new passphrase for: %s
dz: %s གི་དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་བཙུགས་:

en: Enter the old passphrase for: %s
dz: %s གི་དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་རྙིངམ་བཙུགས་:

en: Enter the passphrase for your new key twice.
dz: ཁྱོད་རའི་ལྡེ་མིག་གསརཔ་གི་དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་ཚར་གཉིས་བཙུགས།

en: Enter the passphrase for: %s
dz: %sགི་དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་བཙུགས་:

en: Execute other arguments on the command line
dz: བརྡ་བཀོད་གྲལ་ཐིག་གུ་ལུ་ སྒྲུབ་རྟགས་གཞན་ཚུ་ལག་ལེན་འཐབ་

en: Expand all listings
dz: ཐོ་ཡིག་ཆ་མཉམ་ར་ རྒྱ་འཕར་འབད་

en: Expiration Date
dz: དུས་ཡོལ་ཚེས་གྲངས་

en: Expiration Date:
dz: དུས་ཡོལ་ཚེས་གྲངས་:

en: Expire
dz: དུས་ཡོལ་

en: Expire passwords in the cache
dz: འདྲ་མཛོད་ནང་གི་ དུས་ཡོལ་ཆོག་ཡིག་ཚུ་

en: Expired
dz: དུས་ལས་ཡོལ་ཡོདཔ་

en: Expired Signature
dz: དུས་ཡོལ་ཅན་གྱི་མིང་རྟགས་

en: Expires
dz: དུས་ཡོལཝ་ཨིན་

en: Expires:
dz: དུས་ལས་ཡོལཝ་ཨིན་:

en: Expiry for %s
dz: %s གི་དུས་ཡོལ་

en: Expiry for Subkey %d of %s
dz: ཡན་ལག་ལྡེ་མིག་%d  %sགི་ཨིན་མི་གི་དུས་ཡོལ་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Export Complete Key
dz: ལྡེ་མིག་ཡོངས་རྫོགས་ ཕྱིར་འདྲེན་འཐབ་

en: Export public key
dz: མི་མང་གི་ལྡེ་མིག་ཕྱིར་འདྲེན་འབད་

en: Export public part of key to a file
dz: ལྡེ་མིག་གི་མི་མང་ཡན་ལག་ཚུ་ ཡིག་སྣོད་ཅིག་ལུ་ཕྱིར་འདྲེན་འཐབ་

en: Exporting Keys
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ ཕྱིར་འདྲེན་འབད་དོ་

en: Exporting keys
dz: ལྡེ་མིག་ཕྱིར་འདྲེན་འཐབ་དོ་

en: FALSE removes outside bevel from entry
dz: རྫུན་མ་གིས་ ཐོ་བཀོད་ནང་ལས་ ཕྱི་ཁའི་གནས་རིམ་འདི་རྩ་བསྐྲད་གཏངམ་ཨིན་

en: File Encryption Tool
dz: ཡིག་སྣོད་གསང་བཟོའི་ལག་ཆས་

en: Filter:
dz: ཚགས་མ་:

en: Find Remote Keys
dz: ཐག་རིང་གི་ལྡེ་མིག་འཚོལ་

en: For help contact your system adminstrator or the administrator of the key server.
dz: གྲོགས་རམ་གྱི་དོན་ལས་ ཁྱོད་རའི་རིམ་ལུགས་བདག་སྐྱོང་པ་ ཡང་ན་ སར་བར་ལྡེ་མིག་གི་བདག་སྐྱོང་པ་དང་གཅིག་ཁར་འབྲེལ་བ་འཐབ་གནང་།

en: For internal use
dz: ནང་འཁོད་ཀྱི་དོན་ལུ་

en: Full
dz: གང་

en: Full _Name:
dz: མིང་ཆ་ཚང་:(_N)

en: Generate a new key
dz: ལྡེ་མིག་གསརཔ་ཅིག་ བཟོ་བཏོན་འབད་

en: Generate a new key of your own:
dz: ཁྱོད་རང་གིས་ ལྡེ་མིག་གསརཔ་ཅིག་བཟོ་བཏོན་འབད་:

en: Generate a new subkey
dz: ཡན་ལག་ལྡེ་མིག་གསརཔ་ཅིག་ བཟོ་བཏོན་འབད་

en: Generating key
dz: བཟོ་བཏོན་ལྡེ་མིག་

en: Go to next photo
dz: པར་གཞན་མི་ལུ་འགྱོ་

en: Go to previous photo
dz: ཧེ་མའི་པར་ལུ་འགྱོ་

en: Good
dz: ལེགས་ཤོམ་

en: Good Signature
dz: མིང་རྟགས་ལེགས་ཤོམ་

en: HTTP Key Server
dz: ཨེཅ་ཊི་ཊི་པི་ ལྡེ་མིག་སརབར་

en: Has Frame
dz: གཞི་ཁྲམ་འདུག་

en: Host:
dz: ཧོསཊི་:

en: I can _revoke this signature at a later date.
dz: ཤུལ་མའི་ཚེས་ལུ་ ང་གིས་ མིང་རྟགས་འདི་ ཆ་མེད་གཏང་ཚུགས།(_r)

en: I have checked that this key belongs to '%s'
dz: ང་གིས་ཞིབ་དཔྱད་འབདཝ་ད་ ལྡེ་མིག་འདི་ '%s' གི་ཨིན་པས་

en: I trust signatures from '%s' on other keys
dz: ང་གིས་ ལྡེ་མིག་གཞན་ཁར་ '%s' ནང་ལས་ མིང་རྟགས་བློ་གཏདཔ་ཨིན་

en: ID
dz: ཨའི་ཌི་

en: ID of the default key
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལྡེ་མིག་གི་ཨའི་ཌི་

en: If key never expires
dz: ལྡེ་མིག་འདི་ ནམ་ཡང་དུས་ཡོལ་བ་འབྱུང་པ་ཅིན་

en: If set to 'gnome' uses gnome-keyring to cache passwords. When set to 'internal' uses internal cache.
dz:  'gnome' ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད་པ་ཅིན་ འདྲ་མཛོད་ཆོག་ཡིག་ལུ་ཇི་ནོམ་-ལྡེ་འཁོར་ལག་ལེན་འཐབ་ཨིན། 'internal' ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད་པ་ཅིན་ ནང་འཁོད་འདྲ་མཛོད་ལག་ལེན་འཐབ་ཨིན།

en: If set to true, then files encrypted with seahorse will be ASCII armor encoded.
dz: བདེན་པ་སྦེ་གཞི་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད་པ་ཅིན་ སི་ཧོརསི་དང་བཅས་གསང་བ་བཟོ་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཨེ་ཨེསི་སི་ཨའི་ཨའི་ ཨར་མོར་གྱིས་ཨེན་ཀོཌ་འབད་འོང་།

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
dz: བདེན་སྦེ་གཞི་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད་པ་ཅིན་ སྔོན་སྒྲིག་ལྡེ་མིག་འདི་ཨ་རྟག་ར་ གསང་བཟོ་ཐོབ་མཁན་ཐོ་ཡིག་ནང་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་འོང་།

en: If there is already a computer you want to use this key with, you 
    can set up that computer to recognize your key now.
dz: གློག་རིག་ཅིག་ཧེ་མ་ལས་ཡོད་པ་ཅིན་ ཁྱོད་ཀྱིས་ 
    ཁྱོད་རའི་ལྡེ་མིག་འདི་ད་ལྟོ་ར་ངོས་འཛིན་འབད་ནི་གི་དོན་ལུ་ གློག་རིག་དེ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ཚུགསཔ་ལས་ ལྡེ་མིག་དེ་ལག་ལེན་འཐབ་དགོ་མནོ་འོང་།

en: If you no longer trust this person's identity, <i>revoke</i> your signature:
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ད་ལས་ཕར་ གང་ཟག་འདིའི་ངོ་རྟགས་ལུ་བློ་མ་གཏད་པ་ཅིན་ <i>revoke</i> ཁྱོད་རའི་མིང་རྟགས་:

en: Import Failed
dz: ནང་འདྲེན་འཐུས་ཤོར་བྱུང་ཡོདཔ་

en: Import Key
dz: ལྡེ་མིག་ནང་འདྲེན་འབད་

en: Import existing keys from a file:
dz: ཡོད་བཞིན་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ ཡིག་སྣོད་ཅིག་ནང་ལས་ ནང་འདྲེན་འབད་:

en: Import keys from the clipboard
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ འཛིན་པང་ནང་ལས་ ནང་འདྲེན་འབད་

en: Import keys from the file
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ ཡིག་སྣོད་ནང་ལས་ ནང་འདྲེན་འབད་

en: Import keys into your key ring from a file
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ ཡིག་སྣོད་ཅིག་ནང་ལས་ ཁྱོད་རའི་ལྡེ་འཁོར་་ནང་ ནང་འདྲེན་འབད

en: Import selected keys to local key ring
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ ཉེ་གནས་ལྡེ་འཁོར་ལུ་ ནང་འདྲེན་འབད

en: Imported %d key | Imported %d keys
dz[0]: ནང་འདྲེན་འབད་ཡོད་པའི་%d ལྡེ་མིག་
dz[1]: ནང་འདྲེན་འབད་ཡོད་པའི་%d ལྡེ་མིག་ཚུ་

en: Imported %i key | Imported %i keys
dz[0]: ནང་འདྲེན་འབད་ཡོད་པའི་%i ལྡེ་མིག་
dz[1]: ནང་འདྲེན་འབད་ཡོད་པའི་%i ལྡེ་མིག་ཚུ་

en: Imported key
dz: ནང་འདྲེན་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་

en: Importing
dz: ནང་འདྲེན་འབད་དོ་

en: Importing Keys
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ནང་འདྲེན་འབད་དོ་

en: Importing key. Enter passphrase
dz: ལྡེ་མིག་ནང་འདྲེན་འབད་དོ། ཆོག་ཚིག་བཙུགས་

en: Importing key: %s
dz: ལྡེ་མིག་ནང་འདྲེན་འབད་དོ་: %s

en: Importing keys from key servers
dz: ལྡེ་མིག་སར་བར་ཚུ་ནང་ལས་ ལྡེ་མིག་ཚུ་ནང་འདྲེན་འབད་དོ་

en: Internal error accessing gnome-keyring
dz: ཇི་ནོམ་ལྡེ་འཁོར་ནང་ ནང་འཁོད་འཛོལ་བ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་དོ

en: Invalid
dz: ནུས་མེད་

en: Invalid Signature
dz: ནུས་མེད་ཀྱི་མིང་རྟགས་

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
dz: ནུས་མེད་ལྡེ་མིག་གནད་སྡུད་(ཡུ་ཨའི་ཌི་ཚུ་)། དེ་ཡང་ ཡང་ཅིན་ ཚེས་གྲངས་འདི་མ་འོངས་པའི་ནང་གཞི་སྒྲིག་འབད་ཡོདཔ་དང་ ཡང་ན་ རང་རའི་མིང་རྟགས་ཅིག་བཀོད་ནི་ལུས་སོངཔ་འོང་ནི་མས།

en: Invalid key id: %s
dz: ནུས་མེད་ལྡེ་མིག་ ཨའི་ཌི་: %s

en: Invalid key type for decryption: %s
dz: གསང་བཤོལ་གྱི་དོན་ལུ་ ནུས་མེད་ལྡེ་མིག་གི་དབྱེ་བ་: %s

en: Invalid key type for verifying: %s
dz: བདེན་སྦྱོར་འབད་ནི་ལུ་ ནུས་མེད་ལྡེ་མིག་གི་དབྱེ་བ་: %s

en: Invalid or unrecognized key type: %s
dz: ནུས་མེད་ ཡང་ན་ ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་ལྡེ་མིག་དབྱེ་བ་: %s

en: Invalid or unrecognized key: %s
dz: ནུས་མེད་ ཡང་ན་ ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་ལྡེ་མིག་: %s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
dz: ནུས་མེད་ ཡང་ན་ ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་ཐོབ་མཁན་: %s

en: Invalid or unrecognized signer: %s
dz: ནུས་མེད་ ཡང་ན་ ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་མིང་རྟགས་བཀོད་མི་: %s

en: Invisible character
dz: མཐོང་མ་ཚུགས་པའི་ཡིག་འབྲུ་

en: Key
dz: ལྡེ་མིག་

en: Key Co_mment:
dz: ལྡེ་མིག་བུ་གཙོ་བོ་:(_m)

en: Key Data
dz: ལྡེ་མིག་གནད་སྡུད་

en: Key ID
dz: ལྡེ་མིག་ ཨའི་ཌི་

en: Key ID:
dz: ལྡེ་མིག་ ཨའི་ཌི་:

en: Key Imported | Keys Imported
dz[0]: ལྡེ་མིག་ནང་འདྲེན་འབད་ཡོདཔ་
dz[1]: ལྡེ་མིག་ཚུ་ནང་འདྲེན་འབད་ཡོདཔ་

en: Key Name
dz: ལྡེ་མིང་

en: Key Properties
dz: ལྡེ་མིག་གི་རྒྱུ་དངོས་ཚུ་

en: Key Server Type:
dz: ལྡེ་མིག་སར་བར་དབྱེ་བ་:

en: Key Servers
dz: ལྡེ་མིག་སར་བར་ཚུ་

en: Key Sharing
dz: ལྡེ་མིག་རུབ་སྤྱོད་

en: Key _Length:
dz: ལྡེ་མིག་གི་རིང་ཚད་:(_L)

en: Key _Strength (bits):
dz: ལྡེ་མིག་གི་སྟོབས་ཤུགས་(བིཊིསི་):(_S)

en: Key _Type:
dz: ལྡེ་མིག་གི་དབྱེ་བ་:(_T)

en: Key has been compromised
dz: ལྡེ་མིག་འདི་ནང་འགྲིགས་བྱུང་ཡོདཔ་

en: Key has been superseded
dz: ལྡེ་མིག་འདི་ ཚབ་བཙུགས་འབད་ཡོདཔ་

en: Key is no longer used
dz: ལྡེ་མིག་འདི་ ད་ལས་ཕར་ལག་ལེན་འཐབ་མི་བཏུབ་

en: Key is not a valid recipient for encryption: %s
dz: གསང་བཟོའི་དོན་ལུ་ ལྡེ་མིག་འདི་ནུས་མེད་ཀྱི་ཐོབ་མཁན་ཅིག་མེན་: %s

en: Key is not valid for signing: %s
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ལྡེ་མིག་འདི་ནུས་མེད་ཨིན་པས་: %s

en: Key type / algorithm
dz: ལྡེ་མིག་གི་དབྱེ་བ་/ཨཱལ་གོ་རི་དམ་

en: Keys found but not imported
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ཐོབ་ཡོད་རུང་ ནང་འདྲེན་འཐབ་མ་ཚུགས་

en: Keys were found but not imported.
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ཐོབ་ཡོད་རུང་ ནང་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས།

en: LDAP Key Server
dz: ཨེལ་ཌི་ཨེ་པི་ ལྡེ་མིག་སར་བར་

en: Last key server search pattern
dz: མཇུག་གི་ ཀི་སར་བར་འཚོལ་ཞིབ་དཔེ་གཞི

en: Last key servers used
dz: མཇུག་གི་ ཀི་སར་བར་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོདཔ

en: Last key used to sign a message.
dz: འཕྲིན་དོན་ཅིག་མིང་རྟགས་བཀོལ་ནི་གི་དོན་ལས་ མཇུག་གི་ལྡེ་མིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག

en: Length of Key
dz: ལྡེ་མིག་གི་རིང་ཚད་

en: Listing passwords
dz: ཆོག་ཡིག་ཚུ་ ཐོ་བཀོད་འབད་དོ་

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
dz[0]: མངོན་གསལ་འབད་ཡོད་པའི་%dལྡེ་མིག་
dz[1]: མངོན་གསལ་འབད་ཡོད་པའི་%dལྡེ་མིག་ཚུ་

en: Loading Keys...
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་མངོན་གསལ་འབད་དོ་་་་

en: Make this photo the primary photo
dz: པར་འདི་གཞི་རིམ་གྱི་པར་སྦེ་བཟོ་

en: Manage your passwords and encryption keys
dz: ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་དང་གསང་བཟོ་ལྡེ་མིག་ཚུ་ འཛིན་སྐྱོང་འཐབ་

en: Marginal
dz: ས་སྟོང་གི་

en: Maximum length
dz: རིང་ཚད་མཐོ་ཤོས་

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
dz: ཐོ་བཀོད་འདི་གི་དོན་ལུ་ ཡིག་འབྲུའི་ཨང་གྲངས་མང་མཐའ། མང་མཐའ་མེད་པ་ཅིན་ ཀླད་ཀོར་ཨིན་

en: Multiple Keys
dz: སྣ་མང་ལྡེ་མིག་

en: Must be at least 5 characters long
dz: ཉུང་ཤོས་ར་ ཡིག་འབྲུ་ལྔ་ལས་མ་ཉུངམ་སྦེ་དགོ་

en: My _Personal Keys
dz: རང་དོན་གྱི་ལྡེ་མིག་ཚུ་(_P)

en: Name
dz: མིང་

en: Name/Email
dz: མིང་/གློག་འཕྲིན་

en: Names and Signatures
dz: མིང་དང་མིང་རྟགས་ཚུ་

en: Ne_ver Expires
dz: ནམ་ཡང་དུས་ལས་མི་ཡོལ་(_v)

en: Network Credentials
dz: ཡོངས་འབྲེལ་ངོ་སྤྲོད་ཚུ་

en: Network Password
dz: ཡོངས་འབྲེལ་ཆོག་ཡིག་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་

en: Never E_xpires
dz: ནམ་ཡང་དུས་ཡོལ་མི་འབྱུང་(_x)

en: Never Expires
dz: ནམ་ཡང་དུས་ལས་མི་ཡོལ་

en: New Key Passphrase
dz: ལྡེ་མིག་ཆོག་ཚིག་གསརཔ་

en: New PGP Key
dz: པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་གསརཔ་

en: New Secure Shell Key
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་གསརཔ་

en: New _Passphrase:
dz: ཆོག་ཚིག་གསརཔ་:(_P)

en: No PGP data found.
dz: པི་ཇི་པི་ གནད་སྡུད་མ་ཐོབ།

en: No PGP key or message was found on clipboard
dz: འཛིན་པང་གུ་ པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་ ཡང་ན་ འཕྲིན་དོོན་མ་ཐོབ་

en: No Reason
dz: རྒྱུ་མཚན་མིན་འདུག་

en: No encrypted or signed text is selected.
dz: གསང་བཟོས་ ཡང་ན་ མིང་རྟགས་བཀོད་ཡོད་པའི་ཚིག་ཡིག་ སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: No keys usable for signing
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་བཏུབ་པའི་ལྡེ་མིག་མིན་འདུག

en: No matching keys found
dz: མཐུན་སྒྲིག་ལྡེ་མིག་མ་ཐོབ་

en: No reason for revoking key
dz: ལྡེ་མིག་ཆ་མེད་གཏང་མི་ལུ་ རྒྱུ་མཚན་མིན་འདུག་

en: No recipients specified
dz: ཐོབ་མཁན་ཚུ་ གསལ་བཀོད་མ་འབད་

en: No signer specified
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་མི་གསལ་བཀོད་མ་འབད་

en: No such key ring exists
dz: འདི་བཟུམ་མའི་ལྡེ་འཁོར་་མེད

en: No valid signatures found
dz: ནུས་ལྡན་གྱི་མིང་རྟགས་མ་ཐོབ་

en: None (Don't Sign)
dz: ཅི་མེད་(མིང་རྟགས་མ་བཀོད་)

en: None. Prompt for a key.
dz: ཅི་མེད་:ལྡེ་མིག་ཅིག་གི་དོན་ལུ་ ནུས་པ་སྤལ་

en: None: Don't publish keys
dz: ཅི་མེད་:ལྡེ་མིག་དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་

en: Not Used
dz: ལག་ལེན་མ་འཐབ་

en: Not a valid Key Server address.
dz: ནུས་ལྡན་ལྡེ་མིག་སར་བར་གྱི་ཁ་བྱང་མེན་པས།

en: Notification Messages
dz: བརྡ་བསྐུལ་འཕྲིན་དོན་

en: Number of characters to leave space for in the entry
dz: ཐོ་བཀོད་ནང་ ས་སྟོང་བཞག་ནིའི་ཡིག་འབྲུ་ཨང་གྲངས་

en: Number of pixels of the entry scrolled off the screen to the left
dz: གསལ་གཞིའི་གཡོན་ཕྱོགས་ལུ་ ཐོ་བཀོད་བཤུད་བསྒྲིལ་འབད་ཡོད་པའི་པིག་སེལསི་གི་ཨང་གྲངས་

en: Old Key Passphrase
dz: ལྡེ་མིག་ཆོག་ཚིག་རྙིངམ་

en: Optional comment describing key
dz: གདམ་ཁ་ཅན་གྱི་བསམ་བཀོད་འགྲེལ་བཤད་ལྡེ་མིག་

en: Optional description of revocation
dz: ཆ་མེད་གཏང་བའི་གདམ་ཁ་ཅན་གྱི་འགྲེལ་བཤད་

en: Optional email address
dz: གདམ་ཁ་ཅན་གྱི་གློག་་འཕྲིན་ཁ་བྱང་

en: Other _Collected Keys
dz: བསྡུ་ལེན་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་གཞན་ཚུ་(_C)

en: Override Owner _Trust:
dz: མེདཔ་གཏང་བདག་པོའི་བློ་གཏད་:(_T)

en: Owner
dz: བདག་པོ་

en: PGP Key
dz: པི་ཇི་པི་ ལྡེ་མིག་

en: PGP Key servers
dz: པི་ཇི་པི་ ལྡེ་མིག་སར་བར་ཚུ་

en: PGP Key: %s
dz: པི་ཇི་པི་ ལྡེ་མིག་: %s

en: P_roperties
dz: རྒྱུ་དངོས་ཚུ་(_r)

en: Package Name:
dz: ཐུམ་སྒྲིལ་མིང་:

en: Packaging:
dz: ཐུམ་སྒྲིལ་བཟོ་དོ་:

en: Passphrase
dz: ཆོག་ཚིག་

en: Passphrase Cache
dz: ཆོག་ཚིག་འདྲ་མཛོེད་

en: Passphrase for New PGP Key
dz: པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་གསརཔ་གི་དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་

en: Passphrase for New Secure Shell Key
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་གསརཔ་གི་དོན་ལུ་ ཆོག་ཚིག་

en: Passphrase:
dz: ཆོག་ཚིག་:

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Password:
dz: ཆོག་ཡིག་:

en: Passwords and Encryption Keys
dz: ཆོག་ཡིག་དང་གསང་བཟོ་ལྡེ་མིག་ཚུ་

en: Paste _Keys
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་སྦྱར་(_K)

en: Please enter a passphrase to use.
dz: ལག་ལེན་འཐབ་ནི་གི་དོན་ལས་ ཆོག་ཚིག་ཅིག་བཙུགས་གནང་།

en: Prefere_nces
dz: དགའ་གདམ་ཚུ་(_n)

en: Preparing...
dz: གྲ་སྒྲིག་འབད་དོ་་་་་

en: Primary
dz: གཞི་རིམ་

en: Print variables in for a C type shell
dz: སི་ཊ་ཡིབ་ཤལ་ཅིག་གི་དོན་ལས་ འགྱུར་ཅན་ཚུ་དཔར་བསྐྲུན་འབད་

en: Private PGP Key
dz: སྒེར་གཙང་གི་ པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་

en: Private Secure Shell Key
dz: སྒེར་གཙང་མཐའ་བཙན་ཤལ་གྱི་ལྡེ་མིག་

en: Progress Status
dz: ཡར་འཕེལ་གནས་ཚད་

en: Progress Title
dz: ཡར་འཕེལ་མགོ་མིང་

en: Prompt before using GPG passwords in cache
dz: འདྲ་མཛོད་ནང་ལུ་ ཇི་པི་ཇི་ཆོག་ཡིག་ཚུ་ལག་ལེན་མ་འཐབ་པའི་ཧེ་མ་ སྣུས་པ་སྤེལ་དགོ

en: Public PGP Key
dz: མི་མང་གི་ པི་ཇི་པི་ ལྡེ་མིག་

en: Public Secure Shell Key
dz: མི་མང་མཐའ་བཙན་ཤལ་གྱི་ལྡེ་མིག་

en: Publish and/or synchronize your keys with those online.
dz: གློག་ཐོག་གཞན་མི་ཚུ་དང་གཅིག་ཁར་ ཁྱོད་རའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ དཔེ་བསྐྲུན་དང་/ཡང་ན་ མཉམ་འབྱུང་འབད།

en: Publish keys to this key server.
dz: ཀི་སར་བར་ལུ་ ལྡེ་མིག་དཔེ་བསྐྲུན་འབད།

en: RSA (encrypt only)
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེ་(གསང་བཟོ་འབད་ནི་རྐྱངམ་ཅིག་)

en: RSA (sign only)
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེ་(མིང་རྟགས་བཀོད་ནི་རྐྱངམ་ཅིག་)

en: Re_voke
dz: ཆ་མེད་གཏང་བ་(_v)

en: Read list of URIs on standard in
dz: ཚད་ལྡན་གུ་ལུ་ ཡུ་ཨར་ཨའི་ཨེསི་གི་ལྷག་ཐོ་

en: Reason for revoking the key
dz: ལྡེ་མིག་ཆ་མེད་གཏང་དགོ་པའི་གནད་དོན་

en: Reflect the contents of the clipboard (whether encrypted, signed, etc...) in the panel applet icon.
dz: པེ་ནཱལ་ཨེཔ་ལེཊི་ངོས་པར་ནང་ལུ་ འཛིན་པང་(གསང་བཟོས་ མིང་རྟགས་བཀོད་ཡོདཔ་ལ་སོགས་པ་ག་ཅི་ཨིན་རུང་)གི་ནང་དོན་ཚུ་ འཆར་སྣང་འབྱུངམ་ཨིན།

en: Remote Encryption Keys
dz: ཐག་རིང་གསང་བཟོ་ལྡེ་མིག་

en: Remote Keys
dz: ཐག་རིང་གི་ལྡེ་མིག་ཚུ་

en: Remote Keys Containing '%s'
dz: '%s' དང་ལྡན་པའི་ཐག་རིང་ལྡེ་མིག་

en: Remove this photo from this key
dz: པར་འདི་ལྡེ་མིག་འདི་ནང་ལས་བཏོན་གཏང་

en: Resolving server address: %s
dz: སར་བར་ཁ་བྱང་མོས་མཐུན་བཟོ་དོ་: %s

en: Retrieving key
dz: ལྡེ་མིག་སླར་འདྲེན་འབད་དོ་

en: Retrieving keys
dz: ལྡེ་མིག་སླར་འདྲེན་འབད་དོ་

en: Retrieving keys...
dz: ལྡེ་མིག་སླར་འདྲེན་འབད་དོ་་་་

en: Retrieving remote keys...
dz: ཐག་རིང་ལྡེ་མིག་ཚུ་སླར་འདྲེན་འབད་དོ་་་་་

en: Revoke
dz: ཆ་མེད་གཏང་

en: Revoke %s
dz: ཆ་མེད་%s

en: Revoke Subkey %d of %s
dz: ཡན་ལག་ལྡེ་མིག་ %d འདི་ %sལས་ཆ་མེད་གཏང་

en: Revoke key
dz: ལྡེ་མིག་ཆ་མེད་གཏང་

en: Revoked
dz: ཆ་མེད་བཏང་གྲུབ་

en: Revoked Signature
dz: ཆ་མེད་བཏང་ཡོད་པའི་མིང་རྟགས་

en: Save Key As...
dz: བཟུམ་སྦེ་ ལྡེ་མིག་སྲུངས་་་་

en: Save Remote Keys
dz: ཐག་རིག་གི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ སྲུངས་

en: Save selected keys as a file
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ ཡིག་སྣོད་སྦེ་སྲུངས་

en: Save this passphrase in my keyring
dz: ངེ་གི་ལྡེ་འཁོར་ནང་ ཆོག་ཚིག་འདི་སྲུངས་

en: Saved password or login
dz: སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད་པའི་ཆོག་ཡིག་ ཡང་ན་ ནང་བསྐྱོད་

en: Saving item...
dz: རྣམ་གྲངས་སྲུང་དོ་་་་་

en: Scroll offset
dz: བཤུད་བསྒྲིལ་པར་ལེན་

en: Seahorse Applet Factory
dz: སི་ཧོརསི་ ཨེཔ་ལེཊི་འཕྲུལ་ཁང་

en: Seahorse Project Homepage
dz: སི་ཧོརསི་ ལས་འགུལ་ ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ་

en: Search Results
dz: འཚོལ་ཞིབ་གྲུབ་འབྲས་

en: Search _for:
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་:(_f)

en: Search for keys on a key server
dz: ལྡེ་མིག་སར་བར་ཅིག་གུ་ ལྡེ་མིག་འཚོལ་

en: Search was not specific enough. Server '%s' found too many keys.
dz: འཚོལ་ཞིབ་འདི་དམིགས་བསལ་གྱི་འཚོལ་ཞིབ་མེན་པས། སར་བར་ '%s' གིས་ ལྡེ་མིག་ལེ་ཤ་ཐོབ་ཡོདཔ།

en: Searching for key id '%s'...
dz: ལྡེ་མིག་ཨའི་ཌི་ '%s' འཚོལ་ཞིབ་འབད་དོ་་་

en: Searching for keys containing '%s'...
dz: '%s'དང་ལྡན་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ འཚོལ་ཞིབ་འབད་དོ་་་་

en: Searching for keys on: %s
dz: ལྡེ་མིག་འཚོལ་དོ་: %s

en: Searching for keys...
dz: ལྡེ་མིག་འཚོལ་དོ་་་་་

en: Secure Shell Key
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་གྱི་ལྡེ་མིག་

en: Secure Shell Key Passphrase
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་ ཆོག་ཚིག་

en: Secure Shell Passphrase
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་གྱི་ཆོག་ཚིག་

en: Secure Shell key
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་གྱི་ལྡེ་མིག་

en: Selected %d key | Selected %d keys
dz[0]: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ %d
dz[1]: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ %d ལྡེ་མིག་ཚུ

en: Selected Recipients
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཐོབ་མཁན་

en: Selection Bound
dz: སེལ་འཐུའི་བཅད་མཚམས་

en: Send public Secure Shell key to another machine, and enable logins using that key.
dz: མ་འཕྲུལ་གཞན་ཅིག་ལུ་ མི་མང་མཐའ་བཙན་གྱི་ཤལ་ལྡེ་མིག་ གཏང་ཞིནམ་ལས་ ལྡེ་མིག་དེ་ལག་ལེན་འཐབ་ཐོག་ལས་ ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Sending keys to key server...
dz: ལྡེ་མིག་སར་བར་ལུ་ ལྡེ་མིག་ཚུ་སྐྱེལ་དོ་་་་

en: Session Properties
dz: ལཱ་ཡུན་གྱི་རྒྱུ་དངོས་

en: Set Up Computer for SSH Connection
dz: ཨེསི་ཨེསི་ཨེཆ་མཐུད་ལམ་གྱི་དོན་ལུ་ གློག་རིག་གཞི་སྒྲིག་འབད་

en: Set Up Computer for _Secure Shell...
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་གྱི་དོན་ལུ་ གློག་རིག་ག་ཞི་སྒྲིག་འབད་་་་(_S)

en: Set to 'false' to disable display of the cache reminder in the notification area of your panel.
dz: ཁྱོད་རའི་པེ་ནཱལ་གྱི་བརྡ་བསྐུལ་མངའ་ཁོངས་ནང་ འདྲ་མཛོད་དྲན་བསྐུལ་གྱི་བཀྲམ་སྟོན་ ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཐབས་ལུ་ 'false' ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Set to 'true' to have seahorse-agent prompt before giving out passwords it has cached.
dz: འདྲ་མཛོད་ནང་བཙུགས་ཡོད་པའི་ཆོག་ཡིག་ཚུ་ མ་བྱིན་པའི་ཧེ་མ་ སི་ཧོརསི་-ལས་ཚབ་འདི་ནུས་སྤེལ་གྱི་དོན་ལུ་ 'true' ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབ་ད།

en: Sharing your keys allows other people on your network to use the keys you've collected. This means they can automatically encrypt things for you or those you know, without you having to send them your key.
    
    <b>Note:</b> Your personal keys will not be compromised.
dz: ལྡེ་མིག་རུབ་སྤྱོད་འབད་མི་གིས་ ཁྱོད་ཀྱི་ཡོངས་འབྲེལ་གུ་ལུ་ ཁྱོད་རང་གིས་བསྡུ་ལེན་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ མི་གཞན་ལུ་ལག་ལེན་འཐབ་བཅུགཔ་ཨིན། དེ་ཡང་ག་དེ་སྦེ་སྨོ་ཟེར་བ་ཅིན་ ཁོང་ཚུ་ལུ་ ཁྱོད་རའི་ལྡེ་མིག་མ་བསྐྱལ་བར་ ཁྱོད་ར་ ཡང་ན་ ཁྱོད་ཀྱིས་ངོ་ཤེས་མི་ཚུ་ལུ་ གསང་བ་བཟོ་ཚུགས།
    
    <b>Note:</b> རང་དོན་ལྡེ་མིག་འདི་ བདེ་ཏོག་ཏོག་མི་བཟོ།

en: Show Seahorse help
dz: སི་ཧོརསི་གྲོགས་རམ་སྟོན་

en: Show clipboard state in panel
dz: པེ་ནཱལ་ནང་ལུ་ འཛིན་པང་གནས་ལུགས་སྟོན་

en: Show expires column in key manager
dz: ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པའི་ནང་ དུས་ཡོལ་ཀེར་ཐིག་སྟོན་

en: Show expiry column
dz: དུས་ཡོལ་ཀེར་ཐིག་སྟོན་

en: Show key properties
dz: ལྡེ་མིག་གི་རྒྱུ་དངོས་ཚུ་སྟོན་

en: Show owner trust column
dz:  བདག་པོའི་བློ་གཏད་ཀེར་ཐིག་སྟོན་

en: Show pass_word
dz: ཆོག་ཡིག་སྟོན་(_w)

en: Show trust column in key manager
dz: ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པའི་ནང་ བློ་གཏད་ཀེར་ཐིག་སྟོན་

en: Show type column
dz: ལྡེ་མིག་དབྱེ་བའི་ཀེར་ཐིག་སྟོན

en: Show type column in key manager
dz: ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པའི་ནང་ དབྱེ་བའི་ཀེར་ཐིག་སྟོན་

en: Show validity column
dz: ནུས་ལྡན་དུས་ཚོད་ཀྱི་ཀེར་ཐིག་སྟོན

en: Show validity column in key manager
dz: ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པའི་ནང་ ནུས་ལྡན་དུས་ཚོད་ཀྱི་ཀེར་ཐིག་སྟོན་

en: Sig_n...
dz: མིང་རྟགས་་་་(_n)

en: Sign
dz: མིང་རྟགས་

en: Sign file with default key
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལྡེ་མིག་དང་བཅས་ཡིག་སྣོད་གུ་རྟགས་བཀལ་

en: Sign public key
dz: མི་མང་ལྡེ་མིག་ལུ་མིང་རྟགས་བཀོད་

en: Sign the selected file | Sign the selected files
dz[0]: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ལུ་ རྟགས་བཀོད་
dz[1]: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ལུ་ རྟགས་བཀོད་

en: Sign the selected text
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཚིག་ཡིག་གུ་ མིང་རྟགས་བཀལ་

en: Signature ID
dz: མིང་རྟགས་ ཨའི་ཌི་

en: Signed Text
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་ཡོད་པའི་ཚིག་ཡིག་

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
dz: <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i>གིས་ %sགུ་ལུ་མིང་རྟགས་བཀལ་ཡོདཔ།

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
dz: <i><key id='%s'/> <b>དུས་ཡོལ་ཅན་</b></i> གིས་ %sགུ་ མིང་རྟགས་བཀལ་ཡོདཔ།

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
dz: <i><key id='%s'/></i>གིས་ %s <b>དུས་ཡོལ་ཅན་</b>གུ་མིང་རྟགས་བཀལ་ཡོདཔ།

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
dz: <i><key id='%s'/></i>གིས་ %sགུ་ལུ་མིང་རྟགས་བཀལ་ཡོདཔ།

en: Signed text
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་ཡོད་པའི་ཚིག་ཡིག་

en: Signing
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་དོ་

en: Signing Failed
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་ནི་ འཐུས་ཤོར་བྱུང་ཡོདཔ་

en: Signing key not in keyring.
dz: མིང་རྟགས་ལྡེ་མིག་འདི་ ལྡེ་འཁོར་ནང་མིན་འདུག

en: Specify the column to sort the recipients window by. Columns are: 'name' and 'id'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
dz: ཐོབ་མཁན་གྱི་སྒོ་སྒྲིག་དབྱེ་སེལ་འབད་ནི་གི་དོན་ལས་ ཀེར་ཐིག་གསལ་བཀོད་འབད། ཀེར་ཐིག་ཚུ་: 'name' and 'id' ཚུ་ཨིན། མར་འབབ་གོ་རིམ་གྱི་ཐོག་ལས་དབྱེ་སེལ་འབད་ནི་ལུ་  '-' འདི་ ཀེར་ཐིག་མིང་གི་གདོང་ཁ་བཙུགས།

en: Specify the column to sort the seahorse key manager main window by. Columns are: 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', and 'type'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
dz: སི་ཧོརསི་ལྡེ་མིག་འཛིན་སྐྱོང་པའི་སྒོ་སྒྲིག་སྒོ་སྒྲིག་ངོ་མ་དབྱེ་སེལ་འབད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ཀེར་ཐིག་གསལ་བཀོད་འབད། ཀེར་ཐིག་ཚུ་: 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', དང་ 'type'ཚུ་ཨིན། '-' འདི་ མར་འབབ་གོ་རིམ་གྱི་ཐོག་ལས་དབྱེ་སེལ་འབད་ནི་ལུ་ ཀེར་ཐིག་མིང་གི་གདོང་ཁར་བཙུགས།

en: Start seahorse-agent
dz: སི་ཧོརསི་-ལས་ཚབ་འགོ་བཙུགས་

en: Status
dz: གནས་ཚད་

en: Strength
dz: སྟོབས་ཤུགས་

en: Strength:
dz: སྟོབས་ཤུགས་:

en: Superseded
dz: ཚབ་བཙུགས་འབད་ཡོདཔ་

en: Sync Keys
dz: མཉམ་འབྱུང་ལྡེ་མིག་

en: Synchronizing keys
dz: མཉམ་འབྱུང་ལྡེ་མིག་ཚུ

en: Synchronizing keys...
dz: མཉམ་འབྱུང་ལྡེ་མིག་ཚུ...

en: T_ypes
dz: དབྱེ་བཚུ(_y)

en: Text
dz: ཚིག་ཡིག་

en: Text Encryption
dz: ཚིག་ཡིག་གསང་བཟོ་

en: Text may be malformed.
dz: ཚིག་ཡིག་འདི་བཟོ་ཉེས་གྱུར་ཡོདཔ་འོང་ནི་མས།

en: The 'seahorse-agent' program exited unsuccessfully.
dz: 'seahorse-agent' ལས་རིམ་འདི་ མཐར་མ་འཁྱོལཔ་སྦེ་ཕྱིར་ཐོན་བྱུང་ཡོདཔ།

en: The ID of the last secret key used to sign a message.
dz: མཇུག་གི་གསང་ལྡེའི་ཨའི་ཌི་འདི་ འཕྲིན་དོན་ཅིག་མིང་རྟགས་བཀོད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ཡོདཔ།

en: The SSH command failed.
dz: ཨེསི་ཨེསི་ཨེཅ་བརྡ་བཀོད་ འཐུས་ཤོར་བྱུང་ཡོདཔ།

en: The SSH command was terminated unexpectedly.
dz: ཨེསི་ཨེསི་ཨེཆ་ བརྡ་བཀོད་འདི་ རེ་བ་མེདཔ་སྦེ་བཏོན་བཏང་ཡོདཔ།

en: The character to use when masking entry contents (in "password mode")
dz: ཐོ་བཀོད་ནང་དོན་ཚུ་ ངོ་རྫུས་བཟོ་བའི་སྐབས་ ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་ཡིག་འབྲུ་("password mode"ནང་ལུ་)

en: The clipboard could not be Signed.
dz: འཛིན་པང་འདི་ མིང་རྟགས་བཀོད་མ་བཏུབ།

en: The clipboard could not be encrypted.
dz: འཛིན་པང་འདི་བཀྲམ་སྟོན་འབད་མི་བཏུབ།

en: The column to sort the recipients by
dz: ཐོབ་མཁན་ཚུ་དབྱེ་སེལ་འབད་ནིའི་ཀེར་ཐིག་

en: The column to sort the seahorse keys by
dz: སི་ཧོརསི་ལྡེ་མིག་དབྱེ་སེལ་འབད་ནིའི་ཀེར་ཐིག་

en: The contents of the entry
dz: ཐོ་བཀོད་ཀྱི་ནང་དོན་

en: The current position of the insertion cursor in chars
dz: ཅརསི་ནང་ལུ་ བཙུགས་པའི་འོད་རྟགས་ཀྱི་ད་ལྟོའི་གནས་ས་

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format
dz: ཡིག་སྣོད་མངོན་གསལ་འབད་མ་བཏུབ། དེ་ཡང་ཅིན་ ནུས་མེད་རྩ་སྒྲིག་ནང་ཨིནམ་འོང་ནི་མས་

en: The file-roller process did not complete successfully
dz: ཡིག་སྣོད་-སྒྲིལ་བྱེད་ལས་སྦྱོར་ མཐར་འཁྱོལ་ཅན་སྦེ་མཇུག་མ་བསྡུ་

en: The gnome-keyring daemon is not running
dz: ཇི་ནོམ་ལྡེ་འཁོར་ཌེ་མཱོན་འདི་ གཡོག་མ་ བཀོལ་བས

en: The host name or address of the server.
dz: སར་བར་གྱི་ཧོསཊི་མིང་ ཡང་ན་ ཁ་བྱང་

en: The item already exists
dz: རྣམ་གྲངས་འདི་ ཧེ་མ་ལས་ཡོདཔ་ཨིན་

en: The key ring has already been unlocked
dz: ལྡེ་འ་ཁོར་འདི་ ཧེ་མ་ལས་ལྡེ་མིག་མ་རྐྱབས་སཔ

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
dz: པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ནིའི་ལྡེ་འཁོར། ཡང་ན་ པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ནི་ལས་མར་མནོན་འབད་ནི་གི་དོན་ལུ་སྟོངམ་སྟོནམ་ཨིན།

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
dz: ཀི་སར་་བརསི་ཆ་མཉམ་གྱི་དོན་ལུ་སྟོངམ་ ཡང་ན་ རྒྱབ་འགལ་དུ་མཇུག་གི་ཀི་སར་་བར་འཚོལ་ཞིབ་ཅིག་ ལས་འགན་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: The last search pattern searched for against a key server.
dz: ཀི་སར་་བར་ཅིག་གི་རྒྱབ་འགལ་སྦེ་ མཇུག་གི་འཚོལ་ཞིབ་དཔེ་གཞི་ འཚོལ་ཞིབ་འབད་ཡོདཔ།

en: The owner of the key revoked the key. It can no longer be used.
dz: ལྡེ་མིག་བདག་པོ་གིས་ ལྡེ་མིག་འདི་མེདཔ་བཏང་ཡོདཔ། ད་ལས་ཕར་ལག་ལེན་འཐབ་མི་བཏུབ།

en: The owner of this key is _authorized to connect to this computer
dz: ལྡེ་མིག་གི་བདག་པོ་ལུ་ གློག་རིག་དེ་ལུ་མཐུད་ནིའི་དབང་ཚད་སྤྲོད་དེ་ཡོདཔ་ཨིན།(_a)

en: The passphrase is cached in memory.
dz: ཆོག་ཚིག་འདི་ དྲན་ཚད་ནང་ལུ་ འདྲ་མཛོད་ལུ་བཙུགས་ཅི་

en: The port to access the server on.
dz: སར་བར་འཇུལ་སྤྱོད་འབད་ནིའི་འདྲེན་ལམ།

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars
dz: ཅརསི་ནང་ལུ་ འོད་རྟགས་ནང་ལས་ སེལ་འཐུའི་རྒྱབ་རྒྱལ་མཇུག་གི་གནས་ས་

en: The time (in minutes) to cache GPG passwords
dz: པི་ཇི་པི་ཆོག་ཡིག་ཚུ་ འདྲ་མཛོད་ནང་བཙུག་ནིའི་ཆུ་ཚོད་(དཀར་མ་ནང་)

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
dz: འདི་ གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་མེན་པས་ ཡང་ན་ ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་གཟུགས་བརྙན་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་དབྱེ་བ་ཨིན་པས།ཇེ་པི་ཨི་ཇི་ གཟུགས་བརྙན་ཅིག་ ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་འབད་རྩོལ་བསྐྱེད།

en: This is the amount of time, specified in minutes, to cache GPG passwords in seahorse-agent.
dz: འ་ནི་འདི་ སི་ཧོརསི་-ལས་ཚབ་ནང་ ཇི་པི་ཇི་ཆོག་ཡིག་ཚུ་འདྲ་མཛོད་ནང་བཙུག་ནིའི་དཀར་ཆ་ནང་གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་པའི་ཆུ་ཚོད་ཀྱི་བསྡོམས་ཨིན།

en: This key expired on: %s
dz: ལྡེ་མིག་འདི་དུས་ཡོལ་ཡོདཔ་: %s

en: This key expired on: (placeholder)
dz: ལྡེ་མིག་འདི་དུས་ཡོལ་ནུག་:(ས་གནས་འཛིན་མི་)

en: This option enables the GPG password cache in the seahorse-agent program. The 'use-agent' setting in gpg.conf affects this setting.
dz: གདམ་ཁ་འདི་གིས་ སི་ཧོརསི་-ལས་ཚབ་ལས་རིམ་ནང་ལུ་ ཇི་པི་ཇི་ཆོག་ཡིག་འདྲ་མཛོད་ ལྕོགས་ཅན་བཟོཝ་ཨིན། gpg.conf ནང་གི་ 'use-agent' སྒྲིག་སྟངས་ཀྱིས་ སྒྲིག་སྟངས་ལུ་ཕན་གནོད་རྐྱབ་ཨིན།

en: This plugin performs encryption operations on text.
dz: པ་ལག་ཡིན་གྱིས་ ཚིག་ཡིག་གུ་ གསང་བཟོ་བཀོལ་སྤྱོད་ཀྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཨིན།

en: This specifies the default key to use for certain operations, mainly signing.
dz: དེ་གིས་ བཀོལ་སྤྱོད་དང་ངོ་མ་ར་ མིང་རྟགས་བཀོད་ནི་གི་དོན་ལུ་ སྔོན་སྒྲིག་ལྡེ་མིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་གསལ་བཀོད་འབདཝ་ཨིན།

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
dz: དེ་གིས་ གློག་རིག་གུ་ལུ་ གཞན་ལུ་ལྡེ་མིག་འཚོལ་འོང་། ལྡེ་མིག་ཚུ་གིས་ ཁྱོད་རའི་ཉེ་གནས་ལྡེ་འཁོར་ནང་ ནང་འདྲེན་འབདཝ་ཨིན།

en: This will publish the keys in your key ring so they're available for others to use. You'll also get any changes others have made since you received their keys.
dz: དེ་གིས་ ཁྱོད་རའི་ལྡེ་འཁོར་ནང་ ལྡེ་མིག་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་འོང་ དེ་འབདཝ་ལས་ གཞན་གྱི་དོད་ལས་ལངམ་སྦེ་འཐོབ་ཚུགསཔ་ཨིན། དེ་མ་ཚད་ ཁྱོད་ཀྱིས་ ཁོང་ཚུ་ལས་ལྡེ་མིག་ཐོབ་ཞིནམ་ལས་ཚུར་ གཞན་གྱིས་བཟོ་ཡོད་པའི་བསྒྱུར་བཅོས་་གང་རུང་འཐོབ་འོང་།

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
dz: དེ་གིས་ ཁོང་ཚུ་གི་ལྡེ་མིག་ཐོབ་ཞིནམ་ལས་ཚུར་ གཞན་ཚུ་གིས་བཟོ་ཡོད་པའི་བསྒྱུར་བཅོས་གང་རུང་ སླར་འདྲེན་འབད་འོང་། དཔེ་བསྐྲུན་གྱི་དོན་ལས་ ལྡེ་མིག་སར་བར་གདམ་ཁ་མ་བརྐྱབས་ལས་ ཁྱོད་ཀྱི་ལྡེ་མིག་འདི་ གཞན་གྱིས་འཐོབ་མི་ཚུགས།

en: To avoid manually starting the 'seahorse-agent' in the future
    add it to the Session Manager.
dz: མ་འོངས་པའི་ནང་ 'seahorse-agent' ལག་ཐོག་ལས་འགོ་བཙུག་ནི་ལས་ཟུར་དགོ་པ་ཅིན་ 
    ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང་པ་ནང་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: To get started with encryption you will need keys.
dz: གསང་བཟོ་དང་གཅིག་ཁར་འགོ་བཙུག་པ་ཅིན་ ལྡེ་མིག་དགོ

en: To indicate your trust of this key to others, <i>sign</i> this key:
dz: ལྡེ་མིག་འདི་གཞན་ལུ་ ཁྱོད་རའི་བློ་གཏད་ཡོདཔ་སྦེ་བརྡ་སྟོན་འབད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ལྡེ་མིག་དེ་ལུ་<i>མིང་རྟགས་བཀོད་</i> :

en: To use your Secure Shell key with another computer that
    uses SSH, you must already have a login account on that 
    computer.
dz: ཁྱོད་རའི་ མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་འདི་ ཨེསི་ཨེསི་ཨེཆ་ལག་ལེན་འཐབ་ཨིན་པའི་གློག་རིག་གཞན་དང་བཅས་
     ལག་ལེན་འཐབ་ནི་གི་དོན་ལུ་ 
    གློག་རིག་དེ་གུ་ ཧེ་མ་ལས་ནང་བསྐྱོད་རྩིས་ཐོ་ཅིག་དགོ

en: Trust
dz: བློ་གཏད་

en: Type
dz: དབྱེ་བ་

en: Type:
dz: དབྱེ་བ་:

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་

en: Ultimate
dz: དྲག་ཤོས་

en: Unable to change trust
dz: བློ་གཏད་བསྒྱུར་བཅོས་རྐྱབ་མ་ཚུགས་

en: Unavailable
dz: ཐོབ་མ་ཚུགསཔ་

en: Unavailable Key
dz: ཐོབ་མ་ཚུགས་པའི་ལྡེ་མིག་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Unknown
    Never
    Marginal
    Full
    Ultimate
dz: མ་ཤེས་པའི་
    ནམ་ཡང་
    ས་སྟོང་གི་
    ཆ་ཚང་
    དྲག་ཤོས་

en: Unknown
    Never
    Marginally
    Fully
    Ultimately
dz: མ་ཤེསཔ་
    ནམ་ཡང་
    ས་སྟོང་གི་
    ཆ་ཚང་སྦེ་
    དྲག་ཤོས་སྦེ་

en: Unknown Key
dz: མ་ཤེས་པའི་ལྡེ་མིག་

en: Unknown Key: %s
dz: མ་ཤེས་པའི་ལྡེ་མིག་: %s

en: Unknown Signature
dz: མ་ཤེས་པའི་མིང་རྟགས་

en: Unknown/Invalid Key
dz: མ་ཤེས་/ནུས་མེད་ཀྱི་ལྡེ་མིག་

en: Unlocks a PGP key
dz: པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་ ཁ་ཕྱེཝ་ཨིན་༉

en: Unlocks a Secure Shell key
dz: མཐའ་བཙན་ཤལ་ལྡེ་མིག་ཅིག་ ཁ་ཕྱེཝ་ཨིན་

en: Unparseable Key ID
dz: མིང་དཔྱད་འབད་མ་བཏུབ་པའི་ལྡེ་མིག་ ཨའི་ཌི་

en: Unrecognized key type, or invalid data format
dz: ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་ལྡེ་མིག་དབྱེ་བ་ ཡང་ན་ ནུས་མེད་ཀྱི་གནད་སྡུད་རྩ་སྒྲིག་

en: Uploading keys...
dz: ལྡེ་མིག་མངོན་གསལ་འབད་དོ་་་་་

en: Use PGP/GPG to encrypt/decrypt/sign/verify/import the clipboard.
dz: གསང་བཟོ་/གསང་བཤོལ་/མིང་རྟགས་/བདེན་སྦྱོར་/འཛིན་པང་ནང་འདྲེན་འབད་ནི་ལུ་ པི་ཇི་པི་/ཇི་པི་ཇི་ ལག་ལེན་འཐབ།

en: Used to access other computers (eg: via a terminal)
dz: གློག་རིག་གཞན་ཚུ་ འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ཡོདཔ་(དཔེར་ན་: ཊར་མི་ནཱལ་ལས་བརྒྱུད་དེ་)

en: Used to connect to other computers.
dz: གློག་རིག་གཞན་ཚུ་དང་མཐུད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Used to encrypt email and files
dz: གློག་འཕྲིན་དང་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གསང་བ་བཟོ་ནི་ལུ་ལག་ལེན་འཐབཡོདཔ་

en: User ID
dz: ལག་ལེན་པའི་ཨའི་ཌི་

en: Validity
dz: ནུས་ལྡན་དུས་ཚོད་

en: Verified text
dz: བདེན་སྦྱོར་འབད་ཡོད་པའི་ཚིག་ཡིག་

en: Verify Signature
dz: མིང་རྟགས་འདི་བདེན་སྦྱོར་འབད་

en: Verify signature file
dz: མིང་རྟགས་ཡིག་སྣོད་ བདེན་སྦྱོར་འབད་

en: Verifying
dz: བདེན་སྦྱོར་འབད་དོ་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ་

en: Web Password
dz: ཝེབ་ཆོག་ཡིག་

en: When _encrypting, always include myself as a recipient
dz: གསང་བཟོའི་སྐབས་ ཨ་རྟག་ར་ རང་ར་ཐོབ་མཁན་གྱི་གྲངས་སུ་བཙུགས་དགོཔ་ཨིན།(_e)

en: When set seahorse-agent will try to automatically load the users SSH keys when needed. This is equivalent to using the ssh-add utility.
dz: སི་ཧོརསི་-ལས་ཚབ་གཞི་སྒྲིག་འབད་ཡོད་པ་ཅིན་ དེ་གིས་ དགོས་མཁོ་བྱུང་ཡོད་པའི་སྐབས་ ལག་ལེན་པའི་ཨེསི་ཨེསི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ རང་བཞིན་གྱིས་མངོན་གསལ་འབད་ནིའི་འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་འོང་། འ་ནི་འདི་ ཨེསི་ཨེསི་ཨེཅ་-ཁ་སྐོང་སྤྱོད་ཆས་ལག་ལེན་འཐབ་མི་དང་འདྲ་མཉམ་ཨིན།

en: When set, seahorse-agent expires GPG passwords in its cache after a period of time.
dz: གཞི་སྒྲིག་འབད་ཡོད་པའི་སྐབས་ སི་ཧོརསི་-ལས་ཚབ་ཀྱིས་ དུས་ཚོད་ཧ་ལམ་ཅིག་ལས་ ཇི་པི་ཇི་ཆོག་ཡིག་ཚུ་ འདྲ་མཛོད་ནང་་ལུ་དུས་ཡོལ་འབྱུང་བཅུགཔ་ཨིན།

en: Where to search:
dz: ག་སྟེ་ལུ་འཚོལ་ནི་ཨིན་ན་:

en: Where to store cached passwords.
dz: འདྲ་མཛོད་ནང་བཙུགས་ཡོད་པའི་ཆོག་ཡིག་ཚུ་ ག་སྟེ་ལུ་གསོག་འཇོག་འབད་ནི་སྨོ།

en: Whether contents are drawn using invisible character
dz: མི་གིས་མ་མཐོང་པའི་ཡིག་འབྲུ་ལག་ལེན་གྱི་ཐོག་ལས་ ནང་དོན་ཚུ་བྲིས་ཡོདཔ་ཨིན་ན་མེན་

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
dz: ལེགས་བཅོས་མ་འབདཝ་ ཡང་ན་ འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ སྔོན་སྒྲིག་ཀི་སར་་བར་དང་་གཅིག་ཁར་ རང་བཞིན་གྱིས་མཉམ་བྱུང་་འབད་དགོཔ།

en: Whether or not modified keys should be automatically synced with the default key server.
dz: ལེགས་བཅོས་མ་འབདཝ་ ཡང་ན་ འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ སྔོན་སྒྲིག་ཀི་སར་་བར་དང་་གཅིག་ཁར་ རང་བཞིན་གྱིས་མཉམ་བྱུང་འབད་དགོ།

en: Whether the GPG password cache is enabled
dz: ཇི་པི་ཇི་ཆོག་ཡིག་འདྲ་མཛོད་འདི་ ལྕོགས་ཅན་བཟོ་སྟེ་ཡོད་ག་མེད་

en: Whether to activate the default widget (such as the default button in a dialog) when Enter is pressed
dz: བཙུགས་འདི་ཨེབས་པའི་སྐབས་ སྔོན་སྒྲིག་ཝི་གེཊི་(ཌའི་ལོག་ཨེབ་རྟ་ནང་ཡོད་པའི་སྔོན་སྒྲིག་ཨེབ་རྟ་བཟུམ་)འདི་ ཤུགས་ལྡན་བཟོ་ནི་ཨིན་ན་མེན་ན་

en: Whether to always encrypt to default key
dz: ཨ་རྟག་ར་སྔོན་སྒྲིག་ལྡེ་མིག་ལུ་ གསང་བཟོ་འབད་ཡོད་ག་མེད་

en: Whether to automatically load SSH keys on demand.
dz: མཁོ་འདོད་དང་འཁྲིལ་ཏེ་ ཨེསི་ཨེསི་ཨེཅ་ལྡེ་མིག་ཚུ་ རང་བཞིན་གྱིས་མངོན་གསལ་འབད་ནི།

en: Whether to use ASCII Armor
dz: ཨེ་ཨེསི་སི་ཨའི་ཨའི་ ཨར་མོར་ལག་ལེན་འཐབ་ན་མ་འཐབ་ན་

en: Width in chars
dz: ཅརསི་ནང་གི་རྒྱ་ཚད་

en: Wrong passphrase.
dz: ཕྱི་འགྱུར་ཆོག་ཚིག་

en: You _Trust the Owner:
dz: བདག་པོ་ལུ་ བློ་གཏད་:(_T)

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %sའདི་ %sགི་དོན་ལུ་ ཆ་མེད་གཏང་མི་སྦེ་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནི་འབད་དེས། བཀོལ་སྤྱོད་འདི་མ་འབད་བར་བཞག་མི་ཚུགས! འཕྲོ་མཐུད་དེ་འབད་ནི་ཨིན་ན་?

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) 
    to personally check that the name on the key is correct. You should 
    have also used email to check that the email address belongs to the
    owner.
dz: ལྡེ་མིག་གུ་གི་མིང་འདི་ བདེན་མི་བདེན་ཞིབ་དཔྱད་འབད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ཁྱོད་ཀྱིས་ པར་གྱི་ངོ་རྟགས་(དཔེར་ན་ ཆོག་ཡིག་བཟུམ་)
    རྫུས་མ་བཟོ་ནིའི་ཧརཌི་ཅིག་ ལག་ལེན་འཐབ་དགོདེ་མ་ཚད་
     གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་འདི་ བདག་པོའི་གྲངས་སུ་གཏོགསཔ་ཨིན་པའི་ཞིབ་དཔྱད་འབད་ནི་ལུ་
     གློག་འཕྲིན་ཁ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་དགོཔ་ཨིན།

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
dz: ཁྱོད་ལུ་ ཁྱོད་རའི་བློ་གཏད་ཅན་གྱི་ལྡེ་མིག་ བརྡ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་བཏུབ་པའི་རང་དོན་གྱི་ པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་ཚུ་ མེདཔ་ཨིན།

en: You have no personal PGP keys that can be used to sign a document or message.
dz: ཁྱོད་ལུ་ཡིག་ཆ་ ཡང་ན་ འཕྲིན་དོན་མིང་རྟགས་བཀོད་ནི་ལུ་ལག་ལེན་འཐབ་སྲོལ་ཡོད་པའི་ རང་དོན་གྱི་པི་ཇི་པི་ལྡེ་མིག་ཚུ་མིན་འདུག་

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
dz[0]: ཁྱོད་ཀྱིས་ %d ཡིག་སྣོད་དང་
dz[1]: ཁྱོད་ཀྱིས་ %d ཡིག་སྣོད་ཚུ་དང་

en: You have selected %d files
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %d ཡིག་སྣོད་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད་ཡོདཔ་

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
dz[0]: ཁྱོད་ཀྱིས་ སྣོད་འཛིན་ %d སེལ་འཐུ་འབད་ནུག་
dz[1]: ཁྱོད་ཀྱིས་ སྣོད་འཛིན་ %d ཚུ་ སེལ་འབད་ནུག་

en: Your trust is manually specified on the <i>Details</i> tab.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་བློ་གཏད་འདི་ ལག་ཐོག་ལས་ <i>རྒྱས་བཤད་</i> མཆོང་ལྡེ་གུ་གསལ་བཀོད་འབད་ཡོདཔ།

en: [Type here]
dz: [ནཱ་ལུ་ ཡིག་དཔར་རྐྱབས་]

en: [Unknown]
dz: [མ་ཤེསཔ་

en: [Use here]
dz: [ནཱ་ལུ་ལག་ལེན་འཐབ་]

en: [details]
dz: [རྒྱས་བཤད་ཚུ་]

en: [login]
dz: [ནང་བསྐྱོད་]

en: [server]
dz: [སར་བར་]

en: _About
dz: སྐོར་ལས་(_A)

en: _Add Name
dz: མིང་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་(_A)

en: _Always remember passphrases whenever logged in
dz: ནམ་ར་འབད་རུང་ ནང་བསྐྱོད་འབད་བའི་ཚེ་ ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་སེམས་ཁར་བཞག་དགོ་(_A)

en: _Ask me before using a cached passphrase
dz: འདྲ་མཛོད་ནང་བཙུགས་ཡོད་པའི་ཆོག་ཚིག་ཅིག་ ལག་ལེན་མ་འཐབ་པའི་ཧེ་མ་ལས་འདྲི་དགོ་(_A)

en: _Authorize
dz: དབང་ཚད་སྤྲོད་(_A)

en: _Back up Key Rings...
dz: ལྡེ་འཁོར་ཚུ་ རྒྱབ་ཐག་འབད...(_B)

en: _Casually
dz: སྐབས་ཐོབ་ཀྱི་(_C)

en: _Clear Cache
dz: འདྲ་མཛོད་སེལ་(_C)

en: _Close
dz: ཁ་བསྡམ་(_C)

en: _Collapse All
dz: ཆ་མཉམ་ཧྲམ་(_C)

en: _Comment:
dz: བསམ་བཀོད་:(_C)

en: _Computer Name:
dz: གློག་རིག་མིང་:(_C)

en: _Contents
dz: ནང་དོན་ཚུ་(_C)

en: _Copy Key
dz: ལྡེ་མིག་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས་(_C)

en: _Copy Public Key
dz: མི་མང་ལྡེ་མིག་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས་(_C)

en: _Create New Key...
dz: ལྡེ་མིག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་་་་་(_C)

en: _Create and Set Up
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཞིནམ་ལས་གཞི་སྒྲིག་འབད་(_C)

en: _Decrypt/Verify
dz: གསང་བཤོལ་/བདེན་སྦྱོར་(_D)

en: _Decrypt/Verify Clipboard
dz: གསང་བཤོལ་/འཛིན་པང་བདེན་སྦྱོར་འབད་(_D)

en: _Decrypting or verifying the clipboard
dz: འཛིན་པང་ གསང་བཤོལ་ ཡང་ན་ བདེན་སྦྱོར་འབད་དོ་(_D)

en: _Default Key:
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལྡེ་མིག་:(_D)

en: _Delete Key
dz: ལྡེ་མིག་བཏོན་གཏང་(_D)

en: _Description:
dz: འགྲེལ་བཤད་:(_D)

en: _Don't Resize
dz: ཚད་བསྐྱར་བཟོ་མ་འབད་(_D)

en: _Edit
dz: ཞུན་དག་(_E)

en: _Email Address:
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་:(_E)

en: _Encrypt
dz: གསང་བཟོ་(_E)

en: _Encrypt Clipboard
dz: གསང་བཟོའི་འཛིན་པང་(_E)

en: _Encrypt...
dz: གསང་བཟོ་་་་་་(_E)

en: _Encrypting or signing the clipboard
dz: འཛིན་པང་ལུ་ གསང་བཟོ་ ཡང་ན་ མིང་རྟགས་བཀོད་དོ་(_E)

en: _Expand All
dz: ཆ་མཉམ་རྒྱ་འཕར་འབད་(_E)

en: _Expiry
dz: དུས་ཡོལ་(_E)

en: _Export Complete Key:
dz: ལྡེ་མིག་ཡོངས་རྫོགས་ཕྱིར་འདྲེན་འཐབ་:(_E)

en: _Find Keys Using:
dz: ལག་ལེན་གྱི་ཐོག་ལས་ ལྡེ་མིག་འཚོལ་:(_F)

en: _Find Remote Keys...
dz: ཐག་རིང་ལྡེ་མིག་ཚུ་འཚོལ་་་་(_F)

en: _Help
dz: གྲོགས་རམ་(_H)

en: _Import
dz: ནང་འདྲེན་(_I)

en: _Import Key
dz: ལྡེ་མིག་ནང་འདྲེན་འབད་(_I)

en: _Import Keys from Clipboard
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་ འཛིན་པང་ནང་ལས་ ནང་འདྲེན་འབད་(_I)

en: _Import...
dz: ནང་འདྲེན་་་་(_I)

en: _Just Create Key
dz: ལྡེ་མིག་ཙམ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད་(_J)

en: _Key
dz: ལྡེ་མིག་(_K)

en: _Key Description:
dz: ལྡེ་མིག་གི་འགྲེལ་བཤད་:(_K)

en: _Key Servers
dz: ལྡེ་མིག་སར་བར་(_K)

en: _Login Name:
dz: ནང་བསྐྱོད་མིང་:(_L)

en: _Never remember passphrases
dz: ཆོག་ཚིག་ཚུ་ སེམས་ཁར་བཞག་ནི་མི་འོང་(_N)

en: _Not at all
dz: མེན་(_N)

en: _Only display the signatures of people I trust
dz: ང་གིས་བློ་གཏད་ཚུགས་མི་ མི་ཚུ་གི་མིང་རྟགས་རྐྱངམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་(_O)

en: _Others may not see this signature
dz: མིང་རྟགས་འདི་ གཞན་གྱིས་མི་མཐོང་འོང་(_O)

en: _Passwords
dz: ཆོག་ཡིག་ཚུ་(_P)

en: _Preferences
dz: དགའ་་གདམ་ཚུ་(_P)

en: _Publish Keys To:
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་:(_P)

en: _Quit
dz: སྤང་(_Q)

en: _Reason:
dz: རྒྱུ་མཚན་:(_R)

en: _Remember passphrases for
dz: ཆོག་ཚིག་སེམས་ཁར་བཞག་(_R)

en: _Remote
dz: ཐག་རིང་(_R)

en: _Replace
dz: ཚབ་མ་བཙུགས་(_R)

en: _Resize
dz: ཚད་བསྐྱར་བཟོ་(_R)

en: _Revoke Signature
dz: མེདཔ་གཏང་བའི་མིང་རྟགས་(_R)

en: _Search
dz: འཚོལ་ཞིབ་(_S)

en: _Search for keys containing:
dz: ལྡེ་མིག་ནང་དོན་གྱི་དོན་ལུ་ འཚོལ་:(_s)

en: _Set Up
dz: གཞི་སྒྲིགས་འབད (_S)

en: _Share my keys with others on my network
dz: ངེ་གི་ཡོངས་འབྲེལ་གུ་ལུ་ ངེ་གི་ལྡེ་མིག་ཚུ་གཞན་དང་གཅིག་ཁར་རུབ་སྤྱོད་འབད་(_S)

en: _Show Window
dz: སྒོ་སྒྲིག་སྟོན་(_S)

en: _Show clipboard state in panel
dz: པེ་ནཱལ་ནང་ འཛིན་པང་གནས་ལུགས་སྟོན་(_S)

en: _Sign
dz: མིང་རྟགས་(_S)

en: _Sign Clipboard
dz: མིང་རྟགས་འཛིན་པང་(_S)

en: _Sign message as:
dz: འཕྲིན་དོན་གུ་རྟགས་བཀལ་:(_S)

en: _Sign message with key:
dz: ལྡེ་མིག་གི་ཐོག་ལས་ འཕྲིན་དོན་ལུ་རྟགས་བཀལ་:(_S)

en: _Sign this Key
dz: ལྡེ་མིག་འདི་མིང་རྟགས་བཀོད་(_S)

en: _Sign...
dz: མིང་རྟགས་་་(_S)

en: _Signer:
dz: མིང་རྟགས་བཀོད་མི་:(_S)

en: _Sync
dz: མཉམ་འབྱུང་(_S)

en: _Sync and Publish Keys...
dz: ལྡེ་མིག་ཚུ་མཉམ་འབྱུང་དང་དཔེ་བསྐྲུན་འབདཝ་ཨིན་་་(_S)

en: _Trust
dz: བློ་གཏད(_T)

en: _Trusted Keys
dz: བློ་གཏད་ཅན་གྱི་ལྡེ་མིག་(_T)

en: _Validity
dz: ནུས་ལྡན་དུས་ཚོད(_V)

en: _Very Carefully
dz: དྲན་ཤེས་ཀྱི་སྒོ་ལས་(_V)

en: _View
dz: སྟོན་(_V)

en: and %d folder | and %d folders
dz[0]: སྣོད་འཛིན་%d  དང་
dz[1]: སྣོད་འཛིན་%d ཚུ་ སེལ་འཐུ་འབད་ནུག་

en: command...
dz: བརྡ་བཀོད...

en: couldn't create new process group
dz: ལས་སྦྱོར་སྡེ་ཚན་གསརཔ་ གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས་

en: couldn't drop privileges properly
dz: ཁེ་དབང་ཚུ་ལེགས་ཤོམ་སྦེ་བཀོག་བཞག་མ་ཚུགས་

en: couldn't fork process
dz: ལས་སྦྱོར་འདི་ཁ་སྤེལ་མ་ཚུགས་

en: couldn't modify gpg configuration: %s
dz: ཇི་པི་ཇི་ རིམ་སྒྲིག་ ལེགས་བཅོས་འབད་མ་ཚུགས་: %s

en: couldn't read gpg configuration, will try to create
dz: ཇི་པི་ཇི་རིམ་སྒྲིག་ལྷག་མ་ཚུགསཔ་ལས་ གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་གི་འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་འོང་

en: encrypted-package.rar
dz: གསང་བཟོས་-package.rar

en: file...
dz: ཡིག་སྣོད...

en: initial temporary item
dz: འགོ་ཐོག་གནས་སྐབས་རྣམ་གྲངས་

en: minutes
dz: དཀར་མ་ཚུ་

en: no command specified to execute
dz: ལག་ལེན་འཐབ་ནི་གི་དོན་ལས་ བརྡ་བཀོད་གསལ་བཀོད་མ་འབད་

en: seahorse-applet
dz: སི་ཧོརསི་-ཨེཔ་ལེཊི་
