brasero master - en to et translation catalogue (931 entries)

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
et: GStreameri pluginat "%s" ei leitud

en: "%s" cannot be added to the selection.
et: "%s" pole võimalik valikusse lisada.

en: "%s" cannot be found.
et: "%s" ei leitud.

en: "%s" cannot be read
et: "%s" ei saa lugeda

en: "%s" cannot be unlocked
et: "%s" pole võimalik lukust lahti võtta

en: "%s" cannot write.
et: "%s" pole võimalik kirjutada.

en: "%s" could not be found
et: "%s" ei leitud

en: "%s" could not be found in the path
et: Otsinguteelt ei leitud "%s"

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
et: "%s" pole võimalik GStreameriga käsitseda.

en: "%s" could not be opened (%s)
et: "%s" pole võimalik avada (%s)

en: "%s" could not be opened.
et: "%s" pole võimalik avada.

en: "%s" did not behave properly
et: "%s" ei käitunud korrektselt

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
et: "%s" liik ei ole videoprojekti jaoks sobiv.

en: "%s" is a recursive symbolic link.
et: "%s" on rekursiivne sümbolviit.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
et: "%s" on sümbolviit, mis viitab teisele rakendusele

en: "%s" is busy.
et: "%s" on hõivatud.

en: "%s" is not a valid URI
et: "%s" pole sobiv URI

en: "%s" is not suitable for audio or video media
et: "%s" ei ole sobivat liiki audio- ega videofail

en: "%s" was removed from the file system.
et: Fail "%s" eemaldati failisüsteemist.

en: "%s": loading
et: "%s": laadimine

en: "%s": unknown disc image type
et: "%s": tundmatu tõmmise liik

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
et[0]: %d faili saab lisada (%s)
et[1]: %d valitud faili saab lisada (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
et[0]: %d fail on toetatud (%s)
et[1]: %d faili on toetatud (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
et[0]: %d fail valitud (%s)
et[1]: %d faili valitud (%s)

en: %d item | %d items
et[0]: %d kirje
et[1]: %d kirjet

en: %d song | %d songs
et[0]: %d laul
et[1]: %d laulu

en: %i MiB of %i MiB
et: %i MiB / %i MiB

en: %i × %i pixels
et: %i × %i pikslit

en: %s (%i%% Done)
et: %s (%i%% valmis)

en: %s (GStreamer plugin)
et: %s (GStreameri plugin)

en: %s (application)
et: %s (rakendus)

en: %s (library)
et: %s (teek)

en: %s element could not be created
et: %s elementi pole võimalik luua

en: %s h %s
et: %s h %s min

en: %s in %s
et: %s seadmes %s

en: %s: %s free
et: %s: %s vaba

en: %s: %s of free space
et: %s: %s vaba ruumi

en: %s: empty
et: %s: tühi

en: %s: not enough free space
et: %s: pole piisavalt vaba ruumi

en: (S)VCD successfully burned
et: (S)VCD kirjutamine lõpetati edukalt

en: (loading…)
et: (laadimine…)

en: <Keep current values>
et: <Hoia praeguseid väärtusi>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
et: Andmete tervikluse kontroll algab kohe, kui sisestatakse plaat.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
et: Ajutiste failide asukohta pole võimalik uut faili luua

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
et: Sama nimega fail on juba selles kataloogis olemas.  Selle asendamine kirjutab plaadil oleva faili sisu üle.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
et: Kui praegu seadmes olev plaat saab kopeeritud, tuleb sisestada uus kirjutatav plaat.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
et: Lihtne CD/DVD kirjutamise rakendus GNOME'le

en: A_ctivate
et: _Aktiveeri

en: About
et: Programmist lähemalt

en: Ac_tivate All
et: Aktiveeri _kõik

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
et: Luba kiire tühjendamine, vastandina kauem aega võtvale põhjalikule tühjendamisele

en: Add a 2 second pause after the track
et: Raja lõppu 2-sekundilise pausi lisamine

en: Add a splitting point
et: Lisa tükeldamise koht

en: Add files to the project
et: Projektile uute failide lisamine

en: Add the files stored in the clipboard
et: Lisa lõikelaual asuvad failid

en: Additional song information
et: Laulude lisateave

en: Al_ways Add Such File
et: _Lisa alati selline fail

en: Al_ways Replace
et: Asenda ala_ti

en: Align left
et: Vasakjoondus

en: Align right
et: Paremjoondus

en: All files
et: Kõik failid

en: All files need to be analysed to complete this operation.
et: Selle operatsiooni teostamiseks tuleb kõiki projekti faile analüüsida.

en: All required applications and libraries are not installed.
et: Kõik vajalikud rakendused ja teegid ei ole paigaldatud.

en: Allow DAO use
et: DAO kasutamise lubamine

en: Allow to add more data to the disc later
et: Võimaldab plaadile hiljem andmeid lisada

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
et: Võimaldab Nautiluse "CD/DVD loomise kausta" failide plaadile kirjutamise

en: Allows files not stored locally to be burned
et: Võimaldab mittekohalike failide kirjutamise

en: Always K_eep
et: Sä_ilita alati

en: An error occurred while detecting silences.
et: Vaikusehetkede tuvastamisel esines viga.

en: An error occurred while writing to disc
et: Plaadi kirjutamisel esines tõrge

en: An image could not be created
et: Tõmmist pole võimalik luua

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
et: Plaadist tehti kõvakettale tõmmis.
    Kirjutamine algab kohe, kui sisestatakse kirjutatav plaat.

en: An internal error occurred
et: Esines sisemine tõrge

en: An internal error occurred (%s)
et: Esines sisemine tõrge (%s)

en: An unknown error occurred
et: Esines tundmatu tõrge

en: An unknown error occurred.
et: Esines tundmatu tõrge.

en: Analysing "%s"
et: "%s" analüüsimine

en: Analysing audio files
et: Audiofailide analüüsimine

en: Analysing files
et: Failide analüüsimine

en: Analysing track %02i
et: %02i. raja analüüsimine

en: Analysing video files
et: Videofailide analüüsimine

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
et: Veel ühe koopia tegemist alustatakse kohe, kui sisestad kirjutatava plaadi. Kui sa ei taha rohkem koopiaid, vajuta "Loobu".

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
et: Audioradade lisamine CD lõppu pole soovitatud.

en: Aspect ratio:
et: Külgede suhe:

en: Audi_o project
et: Audi_oprojekt

en: Audio %s in %s
et: Audio-%s seadmes %s

en: Audio CD successfully burned
et: Audioplaadi kirjutamine lõpetati edukalt

en: Audio and data %s in %s
et: Audio- ja andme-%s seadmes %s

en: Audio and data disc (%s)
et: Audio- ja andmeplaat (%s)

en: Audio disc (%s)
et: Audioplaat (%s)

en: Audio files
et: Audiofailid

en: Autodetect
et: Isetuvastus

en: Average drive speed:
et: Seadme keskmine kiirus:

en: BACK COVER
et: TAGAKAAS

en: Bac_kground Properties
et: _Tausta omadused

en: Background Properties
et: Tausta omadused

en: Background properties
et: Tausta omadused

en: Bad argument
et: Vigane argument

en: Blank %s in %s
et: Tühi %s seadmes %s

en: Blank _Again
et: Tühjenda _uuesti

en: Blank a disc
et: Plaadi tühjendamine

en: Blank disc (%s)
et: Tühi plaat (%s)

en: Blank this CD or DVD
et: Tühjenda see CD- või DVD-plaat

en: Blanking
et: Tühjendamine

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
et: Tühjendab ja vormindab ülekirjutatavaid DVD- ja BD-plaate

en: Blu-ray disc
et: Blu-ray plaat

en: Bold
et: Rasvane

en: Brasero Disc Burner
et: Brasero plaadikirjutaja

en: Brasero Homepage
et: Brasero kodulehekülg

en: Brasero Plugins
et: Brasero pluginad

en: Brasero can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
et: Braseroga saab luua, kopeerida ja kirjutada andme- ja audio CD ja DVD plaate. See toetab CD-TEXT vormingut, multisessioone ning jolieti laiendusi. Paatide kirjutamiseks võid lohistada faile kaustadest, teistest rakendustest või kaugketastelt, et need mugavalt plaadile kirjutada.

en: Brasero is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
et: Brasero on CD ja DVD plaatide kirjutamise rakendus GNOME töölaual. See on tehtud nii lihtsaks kui võimalik ning sisaldab mõningaid unikaalseid võimalusi, tänu millele on plaatide kirjutamine lihtne ja kiire.

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Brasero't levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi ilma KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Brasero on vaba tarkvara; te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Brasero media burning library
et: Brasero plaadikogu

en: Brasero notification
et: Brasero märguanne

en: Brasero optical media library
et: Brasero optilise meedia kogu

en: Brasero project file
et: Brasero projektifail

en: Brasero utilities library
et: Brasero utiliitide teek

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
et: Brasero simuleerib kirjutamist ning kui see lõpeb edukalt, jätkab 10 sekundi pärast tegeliku kirjutamisega.

en: Brasero — %s (Audio Disc)
et: Brasero — %s (audioplaat)

en: Brasero — %s (Data Disc)
et: Brasero — %s (andmeplaat)

en: Brasero — %s (Video Disc)
et: Brasero — %s (videoplaat)

en: Brasero — Disc Copy
et: Brasero — Plaadi kopeerimine

en: Brasero — New Audio Disc Project
et: Brasero — Uus audioplaadi projekt

en: Brasero — New Data Disc Project
et: Brasero — Uus andmeplaadi projekt

en: Brasero — New Image File
et: Brasero — Uus tõmmis

en: Brasero — New Video Disc Project
et: Brasero — Uus videoplaadi projekt

en: Broken symbolic link
et: Vigane sümbolviit

en: Browse the file system
et: Failisüsteemi sirvimine

en: Burn _Contents…
et: Kirjutamise _sisukord…

en: Burn _Now
et: Kirjuta _kohe

en: Burn _Several Copies
et: _Kirjuta mitu koopiat

en: Burn _image
et: _Tõmmise kirjutamine

en: Burn an Image File
et: Tõmmise kirjutamine

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
et: CD/DVD-tõmmise kirjutamine plaadile

en: Burn as _Data
et: Kirjuta _failina

en: Burn as _File
et: Kirjuta _faili

en: Burn as _Image
et: Kirjuta _tõmmisena

en: Burn beyond the disc's reported capacity
et: Kirjuta üle plaadi raporteeritud mahu

en: Burn the contents of the burn:// URI
et: Kirjuta burn:// URI sisu plaadile

en: Burn the disc
et: Plaadi kirjutamine

en: Burn the image directly _without saving it to disc
et: Tõmmis kirjutatakse _ilma seda vahepeal kettale salvestamata

en: Burn the selection of files across several media
et: Valitud failide jaotamine mitmele plaadile

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
et: Määratud projekti kirjutamine ning seejärel eemaldamine.
    See valik on kasulik peamiselt teiste rakendustega integreerimisel.

en: Burning (S)VCD
et: (S)VCD kirjutamine

en: Burning CD
et: CD kirjutamine

en: Burning CD/DVD
et: CD/DVD kirjutamine

en: Burning DVD
et: DVD kirjutamine

en: Burning Disc
et: Plaadi kirjutamine

en: Burning audio CD
et: Audioplaadi kirjutamine

en: Burning data CD
et: Andme-CD kirjutamine

en: Burning data DVD
et: Andme-DVD kirjutamine

en: Burning data disc
et: Andmeplaadi kirjutamine

en: Burning flags to be used
et: Kasutatavad kirjutamisprogrammi lipud

en: Burning image to CD
et: Tõmmise kirjutamine CD-le

en: Burning image to DVD
et: Tõmmise kirjutamine DVD-le

en: Burning image to disc
et: Tõmmise kirjutamine plaadile

en: Burning speed
et: Kirjutamise kiirus

en: Burning video DVD
et: Video-DVD kirjutamine

en: Burning video disc
et: Videoplaadi kirjutamine

en: Burns and blanks DVDs and BDs
et: Kirjutab ja tühjendab DVD- ja BD-plaate

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
et: Kirjuta, tühjenda ja vorminda CD- ja DVD-plaate

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
et: Kirjutab, tühjendab ja vormindab CD-, DVD- ja BD-plaate

en: CD successfully copied
et: CD kopeerimine lõpetati edukalt

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
et: CD-RW audioplaadid ei pruugi vanemates plaadimängijates mängida, CD-Texti ei kirjutata.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
et: CD-RW audioplaadid ei pruugi vanemates plaadimängijates mängida.

en: CD/DVD Creator
et: CD/DVD loomine

en: CD/DVD Creator Folder
et: CD/DVD loomise kaust

en: C_onfigure
et: _Seadista

en: C_ontinue
et: _Jätka

en: C_ontinue Burning
et: _Jätka kirjutamist

en: Cancel loading current project
et: Katkseta projekti laadimine

en: Cdrdao image
et: Cdrdao tõmmis

en: Center
et: Keskel

en: Centered
et: Keskel

en: Change _Extension
et: Muuda _laiendit

en: Check _Again
et: Kontrolli _uuesti

en: Check data integrity of disc
et: Plaadi andmete tervikluse kontrollimine

en: Check the data integrity on this CD or DVD
et: Kontrolli CD- või DVD-plaadi andmete terviklust

en: Checking file integrity
et: Failide tervikluse kontroll

en: Checks disc integrity after it is burnt
et: Plaadi andmete tervikluse kontrollimine pärast kirjutamist

en: Checks file integrities on a disc
et: Plaadi andmete tervikluse kontrollimine

en: Choose an image
et: Pildi valimine

en: Choose plugins for Brasero
et: Brasero jaoks pluginate valimine

en: Cl_ose Without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Clear the slices preview
et: Kustuta tükelduse eelvaade

en: Click here to burn all songs as regular tracks
et: Klõpsa siin, et kirjutada kõik laulud tavaliste radadena

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
et: Klõpsa siin, et kirjutada kõik sobilikud laulud DTS-radadena

en: Click here to import its contents
et: Klõpsa siin sisu importimiseks

en: Click here to select a disc _image
et: _Tõmmise valimiseks klõpsa siia

en: Click to close the side pane
et: Klõpsa külgpaneeli sulgemiseks

en: Composer:
et: Helilooja:

en: Configure recording options
et: Salvestamise valikute seadmine

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
et: Sisaldab tõmmisfailide sirvimisel viimati avatud kausta absoluutset kataloogiteed

en: Contains the list of additional plugins Brasero will use to burn discs. If set to NULL, Brasero will load them all.
et: Sisaldab nimekirja pluginatest, mida Brasero kasutab plaatide kirjutamisel. Kui väärtus on NULL, laadib Brasero need kõik.

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
et: Sisaldab eelistatud kirjutusmootori nime. Võimalusel kasutatakse seda.

en: Contains the path to the directory where brasero should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
et: Sisaldab kataloogi, kus brasero võib hoida ajutisi faile. Kui see on tühi, kasutatakse glib-i vaikimisi kataloogi.

en: Continue with the current modified project
et: Praeguse muudetud projektiga jätkamine

en: Converting toc file
et: toc faili konverteerimine

en: Converting video file to MPEG2
et: Videofaili teisendamine MPEG2 vormingusse

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
et: Teisendab suvalise helifaili audioplaadi jaoks sobivasse vormingusse

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
et: Teisendab suvalise videofaili video-DVD jaoks sobivasse vormingusse

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
et: Kopeerib CSS-krüpteeringuga video-DVD plaaditõmmiseks

en: Copies any disc to a disc image
et: Suvalisest plaadist plaaditõmmise tegemine

en: Copies, burns and blanks CDs
et: Kopeerib, kirjutab ja tühjendab CD-plaate

en: Copy #%i has been burned successfully.
et: Koopia nr %i kirjutamine oli edukas.

en: Copy CD/DVD
et: CD/DVD kopeerimine

en: Copy Disc
et: Plaadi kopeerimine

en: Copy _Disc…
et: Kopeeri _plaat…

en: Copy a Disc
et: Plaadi kopeerimine

en: Copy a disc
et: Plaadi kopeerimine

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
et: Radade kopeerimine audioplaadilt koos kogu seonduva teabega

en: Copying CD
et: CD kopeerimine

en: Copying DVD
et: DVD kopeerimine

en: Copying Disc
et: Plaadi kopeerimine

en: Copying audio track
et: Audioraja kopeerimine

en: Copying audio track %02d
et: Audioraja %02d kopeerimine

en: Copying checksum file
et: Kontrollsumma faili kopeerimine

en: Copying data DVD
et: Andme-DVD kopeerimine

en: Copying data track
et: Andmeraja kopeerimine

en: Copying disc
et: Plaadi kopeerimine

en: Copying file
et: Faili kopeerimine

en: Copying files locally
et: Failide lokaalne kopeerimine

en: Copying video DVD
et: Video-DVD kopeerimine

en: Copyright %s
et: Autoriõigus %s

en: Corrupted Files
et: Rikutud failid

en: Cover Editor
et: Plaadiümbrise redaktor

en: Cover to use
et: Kasutatav plaadiümbris

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
et: Koopia tegemine CD- või DVD-plaadist

en: Create CDs and DVDs
et: Kirjuta CD- ja DVD-plaate

en: Create Co_ver
et: _Tee plaadiümbris

en: Create _DTS Tracks
et: Loo _DTS-rajad

en: Create _Image
et: Loo _tõmmis

en: Create _Regular Tracks
et: Loo _tavalised rajad

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
et: 1:1 koopia loomine audio-CD'st või CD/DVD andmeplaadist kõvakettale või teisele CD/DVD-plaadile

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
et: CD/DVD-plaadi loomine suvalistest andmetest. Seda plaati saab lugeda ainult arvutis

en: Create a VCD
et: Loo VCD

en: Create a Video Project
et: Videoprojekti loomine

en: Create a copy of this CD or DVD
et: Loo sellest CD- või DVD-plaadist koopia

en: Create a data CD/DVD
et: Andmeplaadi loomine (CD või DVD)

en: Create a new empty folder
et: Uue tühja kataloogi loomine

en: Create a new project
et: Uue projekti loomine

en: Create a new project:
et: Uue projekti loomine:

en: Create a traditional audio CD
et: Tavalise audio-CD loomine

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
et: Tavalise audioplaadi loomine, mida saab kuulata nii arvutis kui CD-mängijas

en: Create a video DVD or an SVCD
et: Videoplaadi loomine (DVD või SVCD)

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
et: Video-DVD- või SVCD-plaadi loomine, mida saab vaadata TV-lugeris

en: Create an Audio Project
et: Audioprojekti loomine

en: Create an SVCD
et: Loo SVCD

en: Create an image file instead of burning
et: Kirjutamise asemel luuakse tõmmisfail

en: Create and copy CDs and DVDs
et: Loo ja kopeeri CD- ja DVD-plaate

en: Creates disc images from a file selection
et: Failide valikust tehakse plaaditõmmis

en: Creates disc images suitable for SVCDs
et: Loob SVCD-plaatide jaoks sobilikud plaaditõmmised

en: Creates disc images suitable for video DVDs
et: Loob video-DVD jaoks sobiliku tõmmisfaili

en: Creating Image
et: Tõmmise loomine

en: Creating checksum
et: Kontrollsumma arvutamine

en: Creating checksum for image files
et: Tõmmisfaili kontrollsumma arvutamine

en: Creating file layout
et: Failipaigutuse loomine

en: Creating image
et: Tõmmise loomine

en: Creating image checksum
et: Tõmmise kontrollsumma arvutamine

en: Cue image
et: Cue tõmmis

en: DEVICE PATH
et: SEADME ASUKOHT

en: DVD successfully copied
et: DVD kopeerimine lõpetati edukalt

en: DVD+R dual layer
et: DVD+R kahekihiline

en: DVD+RW dual layer
et: DVD+RW kahekihiline

en: DVD-R dual layer
et: DVD-R kahekihiline

en: D_ata project
et: _Andmeprojekt

en: Data %s in %s
et: Andme-%s seadmes %s

en: Data CD successfully burned
et: Andme-CD kirjutamine lõpetati edukalt

en: Data DVD successfully burned
et: Andme-DVD kirjutamine lõpetati edukalt

en: Data could not be read (%s)
et: Andmeid pole võimalik lugeda (%s)

en: Data could not be written (%s)
et: Andmeid pole võimalik kirjutada (%s)

en: Data disc (%s)
et: Andmeplaat (%s)

en: Delete every occurrence of
et: Kustuta iga esinemine

en: Delete text
et: Kustuta tekst

en: Description
et: Kirjeldus

en: Design and print covers for CDs
et: Plaadiümbriste kujundamine ja printimine

en: Directories cannot be added to video or audio discs
et: Video- ega audioplaadile pole võimalik katalooge lisada

en: Directory could not be created (%s)
et: Kataloogi pole võimalik luua (%s)

en: Directory to use for temporary files
et: Ajutiste failide kataloog

en: Disc Blanking
et: Plaadi tühjendamine

en: Disc Burner
et: Plaadikirjutaja

en: Disc Burner and Copier
et: Plaadikirjutaja ja -kopeerija

en: Disc Burning Setup
et: Plaadi kirjutamise sätted

en: Disc Checking
et: Plaadi kontrollimine

en: Disc Name:
et: Plaadi nimi:

en: Disc _copy
et: Plaadi _koopia

en: Disc file
et: Plaadifail

en: Disc image type:
et: Tõmmise liik:

en: Discard the current modified project
et: Praeguse muudetud projekti hülgamine

en: Discard the current modified project ?
et: Kas visata praegune muudetud projekt minema?

en: Display debug statements on stdout for Brasero burn library
et: Brasero plaadikogu silumise teadete kuvamine standardväljundis

en: Display debug statements on stdout for Brasero media library
et: Kuva Brasero meediakogu silumise teated standardväljundis

en: Display debug statements on stdout for Brasero utilities library
et: Brasero-utils teegi silumise teatete kuvamine standardväljundis

en: Display help
et: Abiteabe kuvamine

en: Display options for Brasero media library
et: Brasero meediakogu kuvavalikud

en: Display options for Brasero-burn library
et: Brasero plaadikogu kuvavalikud

en: Display options for Brasero-utils library
et: Brasero-utils teegi kuvavalikud

en: Display playlists and their contents
et: Näita lugude nimekirju ja nende sisu

en: Display the projects recently opened
et: Hiljuti avatud projektide kuvamine

en: Display video, audio and image preview
et: Näita video-, audio- ja piltide eelvaadet

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
et: Kas tahad "%s" tõesti valikusse lisada ja selle võimaldamiseks kasutada ISO9660 standardi kolmandat versiooni?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
et: Kas "%s" lisada tõesti valikusse?

en: Do you really want to blank the current disc?
et: Kas tõesti see plaat kustutada?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
et: Kas tahad tõesti läbi viia automaatse tükeldamise?

en: Do you really want to choose this location?
et: Kas tahad selle asukoha tõesti valida?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
et: Kas tahad tõesti luua uue projekti ja unustada praeguse?

en: Do you really want to empty the current project?
et: Kas tahad praeguse projekti tõesti tühjendada?

en: Do you really want to empty the slices preview?
et: Kas tahad praeguse lõikude jaotuse kustutada?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
et: Kas tõesti jätta plaaditõmmise nimele praegune laiend?

en: Do you really want to quit?
et: Kas tahad tõesti lõpetada?

en: Do you really want to split the track?
et: Kas tahad tõesti raja tükeldada?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
et: Kas lisada videofail "%s"?

en: Do you want to continue anyway?
et: Kas sellest hoolimata jätkata?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
et: Kas jätkata Windowsiga mitteühilduva plaadi kirjutamist?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
et: Kas tahad luua plaadi tõmmisfaili sisust või tahad tõmmisfaili kirjutada plaadile failina?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
et: Kas luua audioplaat DTS-radadega?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
et: Kas loobuda failivalikust või lisada need uuele projektile?

en: Do you want to import the session from "%s"?
et: Kas tahad sessiooni '%s' importida?

en: Do you want to replace "%s"?
et: Kas soovid faili "%s" asendada?

en: Do you want to replace the disc and continue?
et: Kas soovid plaadi asendada ja jätkata?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
et: Kas otsida kataloogist audiofaile?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
et: Kas otsida sellest kataloogist videofaile?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
et: Kas määrata sellele sessioonile uus asukoht või proovida praeguse asukohaga uuesti?

en: Don't connect to an already-running instance
et: Ei ühenduta juba töötava instantsiga

en: Downloading MD5 file
et: MD5-faili allalaadimine

en: Drag or copy files below to write them to disc
et: Failide plaadile kirjutamiseks lohista või kopeeri failid siia alla

en: E_ject
et: _Väljasta

en: E_mpty Project
et: _Tühjenda

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
et: Raja andmete muutmine (algus, lõpp, autor jne)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
et: Muuda video andmeid (algus, lõpp, autor, jm)

en: Eject Disc
et: Plaadi väljastamine

en: Eject a disc
et: Väljasta plaat

en: Ejecting medium
et: Andmekandja väljastamine

en: Empty
et: Tühi

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
et: Projekti tühjendamine eemaldab kõik juba lisatud failid. Kogu töö läheb kaotsi. Märkuseks, et faile nende asukohast ei kustutata, need eemaldatakse ainult kirjutamise nimekirjast.

en: Enable file preview
et: Failide eelvaatlus lubatud

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
et: "--driver generic-mmc-raw" lipu lubamine (vaata cdrdao käsiraamatut)

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
et: "-immed" lipu lubamine (vaata cdrecord käsiraamatut)

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
et: Lipu "-immed" lubamine (vaata wodim käsiraamatut)

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
et: Luba cdrecord-iga "-immed" lipp

en: Enabled
et: Lubatud

en: End
et: Lõpp

en: Error parsing playlist "%s".
et: Viga lugude nimekirja "%s" töötlemisel.

en: Error while blanking.
et: Viga tühjendamisel.

en: Error while burning.
et: Viga kirjutamisel.

en: Error while getting duration
et: Viga kestuse hankimisel

en: Error while loading the project
et: Viga projekti laadimisel

en: Error while loading the project.
et: Viga projekti laadimisel.

en: Error while padding file (%s)
et: Viga lõppu vaikuse lisamisel (%s)

en: Error while reading video DVD (%s)
et: Viga video-DVD lugemisel (%s)

en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session" command
et: Viga krüpteerimise võtme hankimisel. Sa võid selle lahendada järgnevalt: määrata terminalis õige DVD regiooni koodi CD/DVD mängija jaoks käsuga "regionset %s" või käivitada brasero käsuga "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session"

en: Estimated drive speed:
et: Hinnanguline kirjutamise kiirus:

en: Estimated project size: %s
et: Projekti eeldatav suurus: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
et: Hinnanguliselt jäänud: %02i:%02i:%02i

en: Estimated size: %s
et: Eeldatav suurus: %s

en: FRONT COVER
et: ESIKAAS

en: Favourite burn engine
et: Eelistatav kirjutusmootor

en: File
et: Fail

en: File "%s" could not be opened
et: Faili "%s" pole võimalik avada

en: File "%s" could not be opened (%s)
et: Faili "%s" pole võimalik avada (%s)

en: File Checksum
et: Faili kontrollsumma

en: File Downloader
et: Failide allalaadija

en: File Renaming
et: Failide ümbernimetamine

en: Files
et: Failid

en: Filter Options
et: Filtri valikud

en: Filter _broken symbolic links
et: _Vigaste sümbolviitade filter

en: Filter _hidden files
et: _Varjatud failide filter

en: Filtering options
et: Failide filtreerimise valikud

en: Finalizing
et: Lõpetamine

en: Font family and size
et: Kirjatüüp ja suurus

en: Force Brasero to display the project selection page
et: Brasero sundimine projektivaliku lehte kuvama

en: Format used mostly in Europe
et: Põhiliselt Euroopas kasutatav vorming

en: Format used mostly on the North American continent
et: Põhiliselt Põhja-Ameerikas kasutatav vorming

en: Formatting disc
et: Plaadi vormindamine

en: Frames (1 second = 75 frames)
et: Kaadrid (1 sekund = 75 kaadrit)

en: Generates .cue files from audio
et: Genereerib helist .cue failid

en: Genre
et: Žanr

en: Getting size
et: Suuruse hankimine

en: Gives the length of the pause that should follow the track
et: Määrab pausi pikkuse, mis tuleb raja lõpus

en: Hashing algorithm to be used:
et: Kasutatav räsialgoritm:

en: Hidden file
et: Varjatud fail

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
et[0]: Peida _filtreeritud failide nimekiri (%d fail)
et[1]: Peida _filtreeritud failide nimekiri (%d faili)

en: Horizontal gradient
et: Horisontaalne üleminek

en: Hours
et: Tundi

en: ISO9660 image
et: ISO9660 tõmmis

en: I_mport
et: I_mpordi

en: I_mport %s
et: I_mpordi plaat %s

en: I_mport Session
et: I_mpordi sessioon

en: I_nsert a Pause
et: _Sisesta paus

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
et: Kui valid uue projekti loomise, lähevad kõik tehtud muudatused kaotsi.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
et: Kui valid uue projekti loomise, läheb failide valik kaotsi.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
et: Kui valid nime säilitamise, ei pruugi programmid seda failitüüpi õigesti ära tunda.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
et: Kui sa ei salvesta, lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
et: Kui sa ei impordi, jäävad need nähtamatuks (kuigi loetavaks).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
et: Kui sa need impordid, saad neid näha ja kasutada, kui praegune failide kogum on kirjutatud.

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
et: Kui raja tükeldad, jääb uue raja pikkus lühem kui 6 sekundit ning selle lõppu lisatakse vaikust.

en: Image Burning Setup
et: Tõmmise kirjutamise sätted

en: Image Checksum
et: Tõmmise kontrollsumma

en: Image File
et: Tõmmis

en: Image of CD successfully created
et: CD-st tõmmise loomine lõpetati edukalt

en: Image of DVD successfully created
et: DVD-st tõmmise loomine lõpetati edukalt

en: Image path:
et: Pildi asukoht:

en: Image style:
et: Pildi paigutus:

en: Image successfully burned to CD
et: Tõmmise CD-le kirjutamine lõpetati edukalt

en: Image successfully burned to DVD
et: Tõmmise DVD-le kirjutamine lõpetati edukalt

en: Image successfully created
et: Tõmmise loomine lõpetati edukalt

en: Image type:
et: Tõmmise liik:

en: Images
et: Pildid

en: Import %s
et: Impordi jätkamiseks plaat %s

en: Impossible to link plugin pads
et: Pluginate plokkide linkimine pole võimalik

en: Impossible to retrieve local file path
et: Kohaliku faili asukoha hankimine pole võimalik

en: Impossible to retrieve speeds
et: Kiiruste tuvastamine pole võimalik

en: Impossible to split more than one song at a time
et: Korraga ei saa tükeldada rohkem kui üht laulu

en: Incompatible command line options used.
et: Kasutati kokkusobimatud käsurea võtmeid.

en: Insert
et: Sisesta

en: Insert number sequence at beginning
et: Numbrijada lisamine algusesse

en: Insert text
et: Sisesta tekst

en: Interrupting the process may make disc unusable.
et: Selle tegevuse katkestamine võib muuta plaadi kasutamatuks.

en: Invalid address
et: Sobimatu aadress

en: Invalid command
et: Sobimatu käsk

en: Invalid field in command
et: Käsus esineb sobimatu väli

en: Invalid parameter in command
et: Käsus esineb sobimatu parameeter

en: Invalid track mode
et: Sobimatu rajarežiim

en: It does not appear to be a valid ISO image
et: Tundub, et see tõmmis pole ISO vormingus

en: It does not exist at the specified location
et: See ei asu määratud kohas

en: It does not seem to be a valid Brasero project
et: Tundub, et see pole sobiv Brasero projektifail

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
et: Tundub, et tõmmis või cue fail pole sobiv.

en: It is a recursive symlink
et: See on rekursiivne sümbolviit

en: Italic
et: Kursiiv

en: Key not established
et: Võti ei ole sisse seatud

en: Last _Unsaved Project
et: Viimane _salvestamata projekt

en: Last session import failed
et: Viimase sessiooni importimine nurjus

en: Leave the disc _open to add other files later
et: Plaat jäetakse _avatuks, et hiljem saaks teisi faile lisada

en: Length
et: Kestus

en: Let you choose your new project
et: Vali uus projekt

en: Load the last project that was not burned and not saved
et: Laaditakse viimane kirjutamata ja salvestamata projekt

en: Location for Image File
et: Tõmmise asukoht

en: Location for Temporary Files
et: Ajutiste failide kataloog

en: Location for _Temporary Files
et: _Ajutiste failide kataloog

en: M_ethod:
et: _Meetod:

en: Make _More Copies
et: Tee _veel koopiaid

en: Make _Several Copies
et: Tee _mitu koopiat

en: Make sure another application is not using it
et: Veendu, et ükski teine rakendus seda ei kasuta

en: Make sure the appropriate codec is installed
et: Veendu, et sobiv koodek on paigaldatud

en: Maximum speed
et: Suurim võimalik

en: Medium Icon
et: Plaadi ikoon

en: Menu
et: Menüü

en: Mer_ge
et: _Liida

en: Merge a selected slice with the next selected one
et: Liida valitud tükk järgmise valitud tükiga

en: Merging data is impossible with this disc
et: Sellel plaadil on andmete ühendamine võimatu

en: Method to be used to split the track
et: Raja tükeldamise meetod

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
et: Vähim seadmepuhvri täituvus (protsentides) (vaata cdrecord käsiraamatut):

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
et: Vähim seadmepuhvri täituvus (protsentides) (vaata wodim käsiraamatut):

en: Minutes
et: Minutit

en: Movies
et: Filmid

en: Native _format
et: Esialgne _vorming

en: Ne_ver Add Such File
et: Ära _kunagi lisa sellist faili

en: New _Audio Project
et: Uus _audioprojekt

en: New _Data Project
et: Uus an_dmeprojekt

en: New _Folder
et: Uus _kaust

en: New _Video Project
et: Uus _videoprojekt

en: New disc in the burner holding the source disc
et: Sisesta plaadilugejasse lähteplaadi asemele tühi plaat

en: New folder
et: Uus kataloog

en: New folder %i
et: Uus kataloog %i

en: No MD5 file was given.
et: MD5-faili ei määratud.

en: No burner specified
et: Kirjutaja pole määratud

en: No checksum file could be found on the disc
et: Plaadilt ei leitud kontrollsummafaili

en: No disc available
et: Ühtki plaati pole saadaval

en: No file
et: Faile pole

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
et[0]: Ühtki faili pole võimalik lisada (%i fail valitud)
et[1]: Ühtki faili pole võimalik lisada (%i faili valitud)

en: No file filtered
et: Ükski fail ei jäänud filtrisse

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
et[0]: Ükski fail pole toetatud (%i valitud fail)
et[1]: Ükski fail pole toetatud (%i valitud faili)

en: No file selected
et: Ükski fail pole valitud

en: No format for the temporary image could be found
et: Ajutise tõmmise vormingut pole võimalik leida

en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
et: Asukoha "%s" vanemkataloogi ei leitud

en: No path was specified for the image output
et: Tõmmisfaili asukoht pole määratud

en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: No recently used project
et: Hiljutisi projekte pole

en: No silence could be detected
et: Vaikust ei tuvastatud

en: No source drive specified
et: Allikseade pole määratud

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
et: Mitte mingit rajateavet (artist, helilooja, …) plaadile ei kirjutata.

en: Normalization
et: Normaliseerimine

en: Normalizing tracks
et: Radade normaliseerimine

en: Not enough space available on the disc
et: Kettal pole piisavalt vaba ruumi

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
et: Kettal pole piisavalt vaba ruumi (%s vaba, %s vaja)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
et: Kettal "%s" pole piisavalt vaba ruumi.

en: Number files according to a pattern
et: Nummerda failid mustri järgi

en: Number of Songs
et: Laulude arv

en: Ongoing blanking process
et: Käib tühjendamine

en: Ongoing burning process
et: Kirjutamine käib

en: Ongoing checksumming operation
et: Käib kontrollsumma arvutamine

en: Ongoing copying process
et: Käib kopeerimine

en: Only _Append
et: Ainult _lisatakse

en: Only one option can be given at a time
et: Korraga saab valida ainult ühe valikutest

en: Only one track at a time can be checked
et: Kontrollida saab ainult ühte rada korraga

en: Open Project
et: Projekti avamine

en: Open a New Window
et: Uue akna avamine

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
et: Andmeprojekti avamine, lisades käsureal antud URI'd

en: Open a project
et: Projekti avamine

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
et: Videoprojekti avamine, lisades käsureal antud URI'd

en: Open an MD5 file
et: MD5-faili avamine

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
et: Audioprojekti avamine, lisades käsureal antud URI'd

en: Open the blank disc dialog
et: Plaaditühjendamise dialoogi avamine

en: Open the check disc dialog
et: Plaadikontrolli dialoogi avamine

en: Open the selected files
et: Ava valitud failid

en: Open the selected video
et: Ava valitud video

en: Open the specified playlist as an audio project
et: Määratud lugude nimekirja avamine audioprojektina

en: Open the specified project
et: Määratud projekti avamine

en: Options
et: Valikud

en: Options for plugin %s
et: Plugina "%s" valikud

en: Outrange address
et: Piirkonnast välja jääv aadress

en: PATH
et: ASUKOHT

en: PATH TO COVER
et: PLAADIÜMBRISE ASUKOHT

en: PATH TO DEVICE
et: SEADME ASUKOHT

en: PATH TO IMAGE
et: TÕMMISE ASUKOHT

en: PLAYLIST
et: LUGUDE NIMEKIRI

en: PROJECT
et: PROJEKT

en: P_lugins
et: P_luginad

en: P_review
et: _Eelvaade

en: Paste files
et: Failide asetamine

en: Pause
et: Paus

en: Pause length:
et: Pausi pikkus:

en: Pick a Color
et: Värvuse valimine

en: Playlists
et: Lugude nimekirjad

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
et: Video- ega audioplaadile pole võimalik esitusnimekirju lisada

en: Please add files to the project.
et: Palun lisa sellesse projekti faile.

en: Please add files.
et: Palun lisa faile.

en: Please add songs to the project.
et: Lisa sellese projekti laule.

en: Please add songs.
et: Palun lisa muusikat.

en: Please add videos.
et: Palun lisa video.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
et: Palun vali teine CD või DVD või sisesta uus.

en: Please eject the disc and reload it.
et: Palun väljasta plaat ja sisesta see uuesti.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
et: Palun väljasta plaat seadmest "%s" käsitsi.

en: Please insert a disc holding data.
et: Palun sisesta andmeid sisaldav plaat.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
et: Palun sisesta koopiakaitseta plaat.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
et: Palun sisesta andmeid sisaldav ülekirjutatav plaat.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
et: Palun sisesta kirjutatav CD või DVD, kui sa ei taha andmeid salvestada tõmmisfaili.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
et: Palun sisesta vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldav kirjutatav CD või DVD.

en: Please insert a writable CD or DVD.
et: Palun sisesta kirjutatav CD või DVD.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
et: Palun sisesta vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldav kirjutatav CD.

en: Please insert a writable CD.
et: Palun sisesta kirjutatav CD.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
et: Palun sisesta vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldav kirjutatav DVD.

en: Please insert a writable DVD.
et: Palun sisesta kirjutatav DVD.

en: Please install the following manually and try again:
et: Palun paigalda järgnev käsitsi ja proovi uuesti:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
et: Palun paigalda järgmised vajalikud rakendused ja teegid käsitsi ning proovi uuesti:

en: Please only add files with video content
et: Palun lisa ainult videosisuga faile

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
et: Palun sisesta plaat uuesti CD/DVD kirjutajasse.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
et: Palun asenda plaat andmeid sisaldava plaadiga.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
et: Palun asenda plaat andmeid sisaldava ülekirjutatava plaadiga.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
et: Palun asenda plaat toetatud CD või DVD'ga.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
et: Palun asenda plaat vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldava kirjutatava CD või DVD-ga.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
et: Palun asenda plaat kirjutatava CD või DVD-ga.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
et: Palun asenda plaat vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldava kirjutatava CD-ga.

en: Please replace the disc with a writable CD.
et: Palun asenda see plaat kirjutatava CD-ga.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
et: Palun asenda plaat vähemalt %i MB vaba ruumi sisaldava kirjutatava DVD-ga.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
et: Palun asenda plaat kirjutatava DVD-ga.

en: Please select a disc image.
et: Palun vali tõmmis.

en: Please set it manually
et: Palun määra see käsitsi

en: Please type "%s --help" to see all available options
et: Kõigi saadavalolevate valikute nägemiseks kirjuta "%s --help"

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
et: Palun oota, kuni projekti suuruse hindamine lõpetatakse.

en: Please wait while the project is loading.
et: Palun oota kuni projekti laaditakse.

en: Preparing to copy audio disc
et: Audioplaadi kopeerimiseks valmistumine

en: Preparing to write
et: Kirjutamiseks valmistumine

en: Print
et: Printimine

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
et: Protsess "%s" lõpetas veakoodiga (%i)

en: Progress
et: Edenemine

en: Properties of %s
et: %s omadused

en: Quit Brasero
et: Brasero sulgemine

en: R_ename…
et: _Nimeta ümber…

en: Re_move All
et: Eemalda _kõik

en: Re_place symbolic links
et: Sümbolviitade _asendamine

en: Read options could not be created
et: Lugemise valikuid pole võimalik luua

en: Readcd/Readom image
et: Readcd/Readom tõmmis

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
et: Plaadi päris kirjutamine algab 10 sekundi pärast.

en: Recent projects:
et: Hiljutised projektid:

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
et: Audioradade kirjutamine ülekirjutatavale plaadile ei ole soovitatud.

en: Recursive symbolic link
et: Rekursiivne sümbolviit

en: Remove all files from the project
et: Kõikide failide eemaldamine projektist

en: Remove silences
et: Eemalda vaikused

en: Remove the selected files from the project
et: Eemalda valitud failid projektist

en: Remove the selected slices
et: Eemalda valitud tükid

en: Remove the selected videos from the project
et: Eemalda valitud videod projektist

en: Rename the selected file
et: Valitud faili ümbernimetamine

en: Rename to
et: Nimeta ümber

en: Renaming mode
et: Ümbernimetamise režiim

en: Replace symbolic links by their targets
et: Sümbolviidad asendatakse sihtfailidega

en: Restore the selected files
et: Taasta valitud failid

en: Retrieving DVD keys
et: DVD võtmete hankimine

en: Retrieving image format and size
et: Pildi vormingu ja mõõtmete hankimine

en: Rewritable Blu-ray disc
et: Korduvkirjutatav Blu-ray plaat

en: SIDES
et: KÜLJED

en: SVCD image
et: SVCD tõmmis

en: Save Current Project
et: Selle projekti salvestamine

en: Save Current Session
et: Salvesta praegune sessioon

en: Save _As…
et: Sal_vesta kui…

en: Save current project
et: Käesoleva projekti salvestamine

en: Save current project to a different location
et: Käesoleva projekti salvestamine teise asukohta

en: Save project as a Brasero audio project
et: Salvesta projekt Brasero audioprojektina

en: Save project as a PLS playlist
et: Salvesta projekt PLS lugude nimekirjana

en: Save project as a plain text list
et: Salvesta projekt lihttekstis nimekirjana

en: Save project as an M3U playlist
et: Salvesta projekt M3U lugude nimekirjana

en: Save project as an XSPF playlist
et: Salvesta projekt XSPF vormingus lugude nimekirjana

en: Save project as an iriver playlist
et: Salvesta projekt iriver vormingus lugude nimekirjana

en: Save the changes of current project before closing?
et: Kas enne sulgemist salvestada muudatused selles projektis?

en: Scaled
et: Skaleeritud

en: Search _Directory
et: Otsi _kataloogist

en: Searching for available discs
et: Saadaolevate plaatide otsimine

en: Seconds
et: Sekundit

en: Select Disc Image
et: Tõmmise valimine

en: Select Files
et: Failide valimine

en: Select Playlist
et: Lugude nimekirja valimine

en: Select a disc
et: Vali plaat

en: Select a disc image to write
et: Kirjutamiseks tõmmise valimine

en: Select a disc to write to
et: Plaadi valimine, millele kirjutada

en: Select disc to copy
et: Kopeeritava plaadi valimine

en: Select one song only please.
et: Palun vali ainult üks laul.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
et: Vali failid, mida tahad taastada ja klõpsa nupul "Taasta"

en: Set Bac_kground Properties
et: Määra _tausta omadused

en: Set a horizontal layout
et: Rõhtsa laotuse määramine

en: Set a vertical layout
et: Püstise laotuse määramine

en: Set the directory where to store temporary files
et: Ajutiste failide kataloogi määramine

en: Set the drive to be used for burning
et: Määra seade, mida kasutatakse kirjutamiseks

en: Set the options for file filtering
et: Määra filtreerimise valikud

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
et: Määra 0, et kasutada MD5; 1, et kasutada SHA1; 2, et kasutada SHA256

en: Sets consistent sound levels between tracks
et: Määrab kõigile radadele sarnase helivaljuse

en: Should Nautilus extension output debug statements
et: Kas Nautiluse laiendus peaks väljastama silumisteateid

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
et: Kas Nautiluse laiendus peaks väljastama silumisteateid. Väljastamiseks peab väärtus olema tõene.

en: Should brasero filter broken symbolic links
et: Kas brasero peaks filtreerima vigased sümbolviidad

en: Should brasero filter broken symbolic links. Set to true, brasero will filter broken symbolic links.
et: Kas brasero peaks filtreerima vigased sümbolviidad. Kui tõene, filtreerib brasero vigased sümbolviidad.

en: Should brasero filter hidden files
et: Kas brasero peaks filtreerima varjatud failid

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
et: Kas brasero peaks filtreerima varjatud failid. Kui tõene, filtreerib brasero varjatud failid.

en: Should brasero replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, brasero will replace symbolic links.
et: Kas brasero peaks sümbolviidad asendama sihtfailidega. Kui tõene, asendab brasero sümbolviidad.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
et: Kas failid tuleks ümber nimetada, et saavutada Windowsiga ühilduvus?

en: Show a side pane along the project
et: Projekti kõrval külgpaneeli näitamine

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
et[0]: Näita _filtreeritud failide nimekirja (%d fail)
et[1]: Näita _filtreeritud failide nimekirja (%d faili)

en: Simulation of (S)VCD burning
et: (S)VCD kirjutamise simulatsioon

en: Simulation of CD copying
et: CD kopeerimise simulatsioon

en: Simulation of audio CD burning
et: Audioplaadi kirjutamise simulatsioon

en: Simulation of data CD burning
et: Andme-CD kirjutamise simulatsioon

en: Simulation of data DVD burning
et: Andme-DVD kirjutamise simulatsioon

en: Simulation of data DVD copying
et: Andme-DVD kopeerimise simulatsioon

en: Simulation of data disc burning
et: Andmeplaadi kirjutamise simulatsioon

en: Simulation of disc copying
et: Plaadi kopeerimise simulatsioon

en: Simulation of image to CD burning
et: Tõmmise CD-le kirjutamise simulatsioon

en: Simulation of image to DVD burning
et: DVD-tõmmise kirjutamise simulatsioon

en: Simulation of image to disc burning
et: Tõmmise plaadile kirjutamise simulatsioon

en: Simulation of video DVD burning
et: Video-DVD kirjutamise simulatsioon

en: Simulation of video disc burning
et: Videoplaadi kirjutamise simulatsioon

en: Size
et: Suurus

en: Size Estimation
et: Suuruse hinnang

en: Size mismatch
et: Suuruste sobimatus

en: Slices Preview
et: Tükeldamise eelvaade

en: Slicing Method
et: Tükeldamise meetod

en: Solid color
et: Ühtlane värvus

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
et: Mõne faili nimi pole Windows'iga ühilduva plaadi jaoks sobilik.

en: Some files have invalid filenames
et: Mõnedel failidel on vigased failinimed

en: Some files may be corrupted on the disc
et: Mõned failid plaadil võivad olla viga saanud

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
et: Mõned valitud lauludest on sobilikud DTS-radadena kirjutamiseks.
    Sellised audioplaadi rajad võimaldavad paremat kvaliteeti, kuid on kasutatavad vaid DTS toega digipleieritel.
    Märkus: kui oled nõus, siis neid radasid ei normaliseerita.

en: Song Information
et: Laulu andmed

en: Song end:
et: Loo lõpp:

en: Song information for track %02i
et: Raja %02i andmed

en: Song start:
et: Loo algus:

en: Song titles
et: Laulude pealkirjad

en: Space
et: Ruum

en: Split
et: Tükelda

en: Split Track
et: Raja tükeldamine

en: Split the selected track
et: Valitud raja tükeldamine

en: Split this track every
et: Tükelda rada iga

en: Split this track in
et: Tükelda rada

en: Split track for each silence
et: Iga vaikusekoha pealt

en: Split track in a fixed number of parts
et: Määratud arvuks tükkideks

en: Split track in parts with a fixed length
et: Määratud pikkusega tükkideks

en: Split track manually
et: Käsitsi tükeldamine

en: Start
et: Algus

en: Start and stop playing
et: Esituse alustamine ja lõpetamine

en: Start burning immediately.
et: Kirjutamist alustatakse koheselt.

en: Start to burn the contents of the selection
et: Alusta valiku plaadile kirjutamisega

en: Starting to record
et: Lindistamise alustamine

en: Substitute text
et: Asenda tekst

en: Success
et: Edukas

en: Temporary files
et: Ajutised failid

en: Text color
et: Teksti värvus

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
et: Sel viisil on vanad failid eelmistest sessioonidest pärast kirjutamist kasutatavad.

en: The XID of the parent window
et: Põhiakna XID-number

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Brasero can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
et: Selle kataloogi alamkataloogil oleks 7 ülemkataloogi.
    Brasero võib sellisest failihierarhiast tõmmise luua ja selle kirjutada; aga plaat ei pruugi olla kõigis operatsioonisüsteemides loetav.
    MÄRKUS: selline failihierarhia töötab Linuxis.

en: The contents of the project changed since it was saved.
et: Selle projekti sisu on pärast viimast salvestamiskorda muutunud.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
et: Praegu lugejas olevat plaati pole võimalik tühjendada.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
et: Andmeid on selle plaadi jaoks liiga palju ja muul juhul peaksid sellest faile eemaldama.
    Seda valikut kasuta 90 või 100 min CD-R(W) plaatidega, mida ei ole võimalik tuvastada ja seetõttu vajavad üle mahu kirjutamise valikut.
    MÄRKUS: See valik võib põhjustada kirjutamise nurjumise.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
et: Andmeid on selle plaadi jaoks liiga palju isegi siis, kui kasutada üle mahu kirjutamist.

en: The device timed out
et: Seade ületas ajalimiidi

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
et: Seda plaati pole võimalik väljastada, kuid järgmise tegevuse sooritamiseks tuleb see eemaldada.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
et: Plaati seadmest "%s" pole võimalik väljastada

en: The disc in "%s" is empty.
et: Plaat seadmes "%s" on tühi.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
et: Plaat seadmes "%s" pole ülekirjutatav.

en: The disc in "%s" is not supported.
et: Plaat seadmes "%s" pole toetatud.

en: The disc in "%s" is not writable.
et: Plaat seadmes "%s" pole kirjutatav.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
et: Plaat seadmes "%s" tuleb uuesti sisestada.

en: The disc in the drive holds data.
et: Seadmes olev plaat sisaldab andmeid.

en: The disc is not supported
et: See plaat pole toetatud

en: The disc is ready for use.
et: Plaat on kasutamiseks valmis.

en: The disc mount point could not be retrieved
et: Plaadi haakepunkti pole võimalik tuvastada

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
et: Meedium tuleb enne kirjutamist uuesti sisestada

en: The disc was successfully blanked.
et: Plaadi tühjendamine lõpetati edukalt.

en: The drive address could not be retrieved
et: Seadme aadressi pole võimalik hankida

en: The drive cannot be locked (%s)
et: Seadet pole võimalik lukustada (%s)

en: The drive cannot burn
et: Seade pole võimeline kirjutama

en: The drive has no rewriting capabilities
et: Sellel seadmel pole ülekirjutamise võimalusi

en: The drive is busy
et: Seade on hõivatud

en: The drive is empty
et: Seade on tühi

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
et: Lähteplaadiga seade on sama, mida kasutatakse kirjutamiseks.

en: The file does not appear to be a playlist
et: Tundub, et see fail ei ole esitusnimekiri

en: The file integrity check could not be performed.
et: Failide tervikluse kontrolli pole võimalik läbi viia.

en: The file integrity check was performed successfully.
et: Failide tervikluse kontroll lõpetati edukalt.

en: The file is empty
et: See fail on tühi

en: The file is not stored locally
et: See ei ole kohalik fail

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
et: Selle seadme failisüsteem ei toeta suuri faile (üle 2 GB).
    See võib tekitada probleeme DVD-plaatide või suurte tõmmiste kirjutamisel.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
et: Ajutiste tõmmiste hoidmiseks valitud failisüsteem ei võimalda üle 2 GB suuruseid faile

en: The following files appear to be corrupted:
et: Järgmised failid tunduvad rikutud:

en: The format of the disc image could not be identified
et: Plaaditõmmise vormingut pole võimalik tuvastada

en: The image could not be created at the specified location
et: Tõmmist pole võmalik määratud asukohta luua

en: The image could not be loaded.
et: Tõmmist pole võimalik laadida.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
et: Kataloog, kust viimati otsiti kirjutamiseks tõmmisfaile

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
et: Asukohas, mille valisid ajutiste tõmmiste hoidmiseks, ei ole tõmmise jaoks piisavalt vaba ruumi

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
et: Asukohas, mille valisid ajutiste tõmmiste hoidmiseks, ei ole tõmmise jaoks piisavalt vaba ruumi (vaja on %ld MB)

en: The operation cannot be performed.
et: Operatsiooni pole võimalik teostada.

en: The priority value for the plugin
et: Plugina olulisuse hinne

en: The project "%s" does not exist
et: Projekti "%s" ei ole olemas

en: The project could not be opened
et: Seda projekti pole võimalik avada

en: The project is empty
et: See projekt on tühi

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
et: Projekt on plaadi jaoks liiga suur ning sa peaksid sellest faile eemaldama.
    Seda valikut võib kasutada 90 või 100 min CD-R(W) plaatidega, mida ei ole võimalik tuvastada ja seetõttu vajavad üle mahu kirjutamise valikut.
    MÄRKUS: See valik võib põhjustada kirjutamise nurjumise.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
et: Selle projekti suurus on plaadi jaoks liiga suur isegi siis, kui kasutada üle mahu kirjutamist.

en: The session could not be imported.
et: Sessiooni pole võimalik importida.

en: The simulation was successful.
et: Simulatsioon lõpetati edukalt.

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
et: Selle faili suurus on üle 2 GiB. Suuremaid kui 2GiB faile ei toeta ISO9660 standardi ei esimene ega teine versioon (kõige levinumad).
    On soovitatav kasutada ISO9660 standardi kolmandat versiooni, mida toetab enamik operatsioonisüsteeme, sealhulgas Linux ja kõik Windowsi © versioonid.
    Teadaolev erand on MacOS X, mis ei ole võimeline lugema ISO9660 versiooniga 3 ühilduvaid tõmmiseid.

en: The size of the volume could not be retrieved
et: Andmekandja suurust pole võimalik tuvastada

en: The speed to be used
et: Kasutatav kiirus

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
et: Arvuti on liiga aeglane, et CD'd sellise kiirusega kirjutada. Proovi väiksemat kiirust

en: The track is shorter than 6 seconds
et: Rada on lühem kui 6 sekundit

en: The track wasn't split.
et: Rada ei tükeldatud.

en: The track will be padded at its end.
et: Raja lõppu lisatakse vaikust.

en: The type of checksum used for files
et: Failide jaoks kasutatava kontrollsumma liik

en: The type of checksum used for images
et: Tõmmiste jaoks kasutatava kontrollsumma liik

en: The version of "%s" is too old
et: "%s" versioon on liiga vana

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
et: Sellele plaadile on juba faile kirjutatud. Kas tahad need importida?

en: There are no files to write to disc
et: Plaadile kirjutamiseks pole ühtki faili

en: There are no songs to write to disc
et: Pole ühtki lugu, mida plaadile kirjutada

en: There are no videos to write to disc
et: Pole ühtki videot, mida plaadile kirjutada

en: There are some files left to burn
et: Veel mõned failid ootavad kirjutamist

en: There are some more songs left to burn
et: Veel mõned laulud ootavad kirjutamist

en: There are some more videos left to burn
et: Veel mõned videod ootavad kirjutamist

en: There is no disc in "%s".
et: Seadmes "%s" ei ole plaati.

en: There is no inserted disc to copy.
et: Kopeerimiseks pole ühtki plaati sisestatud.

en: There is no selected disc image.
et: Tõmmis pole valitud.

en: There is no space left on the device
et: Seadmel ei ole vaba ruumi

en: There is no track to burn
et: Ei ole rada, mida kirjutada

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
et: Valitud on ainult üks fail ("%s"). See on plaaditõmmis ning selle sisu on võimalik kirjutada

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
et: Valiti ainult üks fail ("%s"). See on plaaditõmmis ning selle sisu on võimalik kirjutada.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
et: Tundub, et plaadil pole vigaseid faile

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
et: See on videofail ja seetõttu saab plaadile kirjutada ainult selle heli.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
et: See teave kirjutatakse plaadile CD-Text tehnoloogiat kasutades. Seda saab mõnede audio-CD mängijatega lugeda ja kuvada.

en: This is not supported by the current active burning backend.
et: See võimalus pole valitud taustarakenduse poolt toetatud.

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
et: See näitab, milliseid kirjutamisprogrammi lippe kasutati sarnases kontekstis eelmisel korral.

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
et: See näitab, millise kiirusega kirjutati sarnases kontekstis eelmisel korral.

en: This version of genisoimage is not supported
et: Tundub, et see genisoimage versioon pole toetatud

en: This version of mkisofs is not supported
et: See versioon mkisofs'ist ei ole toetatud

en: This will remove all previous results.
et: See eemaldab kõik eelmised tulemused.

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
et: Need nimed tuleb lühendada 64 märgini.

en: Tiled
et: Korduv

en: Title
et: Pealkiri

en: Title:
et: Pealkiri:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
et: Failide lisamiseks projekti klõpsa "Lisa" nupul või lohista failid siia alale

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
et: Failide eemaldamiseks märgi need ja klõpsa "Eemalda" nupul või vajuta "Delete" klahvi

en: Total time: %02i:%02i:%02i
et: Kogupikkus: %02i:%02i:%02i

en: Track
et: Rada

en: Track length:
et: Raja pikkus:

en: Transcoding "%s"
et: "%s" ümberkodeerimine

en: Transcoding song
et: Laulu ümberkodeerimine

en: Type
et: Liik

en: Type mismatch
et: Tüüpide sobimatus

en: URI of an image file to burn (autodetected)
et: Kirjutatava tõmmise URI (isetuvastatud)

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Unknown character encoding
et: Tundmatu märgikodeering

en: Unknown error
et: Tundmatu tõrge

en: Unknown error.
et: Tundmatu tõrge.

en: Unknown song
et: Tundmatu lugu

en: Unnamed CD/DVD Drive
et: Nimetu CD/DVD ajam

en: Unreadable file
et: Loetamatu fail

en: Use an _MD5 file to check the disc
et: Plaati kontrollitakse _MD5-faili järgi

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
et: Kasuta välist .md5 faili, milles on plaadi kontrollsumma

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
et: Burn_proof tehnoloogia kasutamine (vähendab ebaõnnestumise riski)

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
et: cdrecord käsuga kasutatakse "-immed" lippu

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
et: cdrecord käsuga kasutatakse "-immed" lippu.

en: VCD image
et: VCD tõmmis

en: VCD type:
et: VCD liik:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
et: VIDEO_TS kataloog on vigane või puudu

en: Vertical gradient
et: Vertikaalne üleminek

en: Video DVD could not be opened
et: Video-DVD'd pole võimalik avada

en: Video DVD image
et: Video-DVD tõmmis

en: Video DVD successfully burned
et: Video-DVD kirjutamine lõpetati edukalt

en: Video Options
et: Video valikud

en: Video disc (%s)
et: Videoplaat (%s)

en: Video format:
et: Videovorming:

en: Volume could not be created
et: Andmeruumi pole võimalik luua

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
et: Kui sama ülesande jaoks on saadaval mitu pluginat, siis see väärtus määrab, millist pluginat eelistatakse. 0 tähendab, et kasutatakse plugina enda prioriteeti. Positiivne väärtus ületab plugina enda vastavat väärtust. Negatiivne number keelab plugina.

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
et: Kas näidata faili eelvaadet. Eelvaate jaoks määra väärtus tõeseks.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
et: Kas cdrdao'ga kasutada "--driver generic-mmc-raw" lippu

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
et: Kas cdrdao'ga kasutada "--driver generic-mmc-raw" lippu. Kui väärtuseks määrata tõene, siis brasero kasutab seda; see võib olla asenduslahendus mõnede seadmete kasutamiseks.

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
et: Kas kasutada cdrecord'iga "-immed" lippu. Ettevaatust kasutamisel (tõeseks määramisel), see on vaid asenduslahendus mõnede seadmete kasutamiseks.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
et: Kas growisofs'iga kasutada "-use-the-force-luke=dao" lippu

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
et: Kas growisofs'iga kasutada "-use-the-force-luke=dao" lippu. Kui väärtuseks määrata väär, siis brasero ei kasuta seda; see võib olla asenduslahendus mõnede seadmete kasutamiseks.

en: White list of additional plugins to use
et: Täiendavate pluginate lubamise nimekiri

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
et: Kas kirjutada üle plaadi raporteeritud suuruse?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
et: Kas valitud failid kirjutada mitmele plaadile?

en: Writable Blu-ray disc
et: Kirjutatav Blu-ray plaat

en: Write contents to a CD or DVD
et: Sisu kirjutamine CD- või DVD-plaadile

en: Write disc image to a CD or DVD
et: Kirjuta plaaditõmmise CD- või DVD-plaadile

en: Write to Disc
et: Kirjuta plaadile

en: Writing
et: Kirjutamine

en: Writing CD-Text information
et: CD-Text teabe kirjutamine

en: Writing cue sheet
et: "Cue sheet" kirjutamine

en: Writing leadin
et: Sissejuhatuse kirjutamine

en: Writing leadout
et: Lõpetuse kirjutamine

en: Writing track %02i
et: Raja %02i kirjutamine

en: Writing track %s
et: Raja %s kirjutamine

en: Wrong command line option.
et: Sobimatu käsureavõti.

en: You do not have the required permission to write at this location
et: Sul puuduvad vajalikud õigused sellesse kataloogi kirjutamiseks

en: You do not have the required permissions to use this drive
et: Tundub, et sul puuduvad vajalikud õigused selle seadme kasutamiseks

en: You may want to free some space on the disc and retry
et: Vabasta kõvakettal ruumi ning proovi uuesti

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle programmiga, kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Your project has not been saved.
et: Sinu projekti pole salvestatud.

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Add
et: _Lisa

en: _Add File
et: _Lisa fail

en: _Add Files
et: _Lisa faile

en: _Blank
et: _Tühjenda

en: _Blank Disc
et: _Tühjenda plaat

en: _Blank Disc…
et: _Tühjenda plaat…

en: _Blank…
et: _Tühjenda…

en: _Burn
et: _Kirjuta

en: _Burn Image…
et: _Kirjuta tõmmis…

en: _Burn Several Discs
et: _Kirjutatakse mitu plaati

en: _Burn…
et: _Kirjuta…

en: _Cancel Burning
et: _Katkesta kirjutamine

en: _Cancel Loading
et: _Katkesta laadimine

en: _Change Location
et: _Muuda asukohta

en: _Check
et: _Kontrolli

en: _Check Disc…
et: _Kontrolli plaati…

en: _Check Integrity…
et: _Kontrolli terviklust…

en: _Color
et: _Värvus

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Continue
et: _Jätka

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Copy Disc…
et: Kopeeri _plaat…

en: _Cover Editor
et: _Plaadiümbrise redaktor

en: _Deactivate All
et: _Deaktiveeri kõik

en: _Disable Full Windows Compatibility
et: Windows'iga ühilduvuse _keelamine

en: _Discard
et: _Hülga

en: _Discard Changes
et: _Unusta muudatused

en: _Discard File
et: _Hülga fail

en: _Discard File Selection
et: _Hülga failide valik

en: _Discard Project
et: _Tühista projekt

en: _Don't split
et: Är_a tükelda

en: _Edit
et: _Redigeerimine

en: _Edit Information…
et: _Muuda andmeid…

en: _Eject
et: _Väljasta

en: _Empty Project
et: _Tühjenda projekt

en: _Fast blanking
et: _Kiire tühjendamine

en: _Help
et: A_bi

en: _Hide changes
et: _Peida muudatused

en: _Horizontal Layout
et: _Rõhtlaotus

en: _Image
et: _Pilt

en: _Import
et: I_mpordi

en: _Keep
et: _Säilita

en: _Keep Current Extension
et: _Säilita praegune laiend

en: _Keep Current Location
et: _Säilita praegune asukoht

en: _Keep File Selection
et: _Säilita failide valik

en: _List of slices that are to be created:
et: _Loodavate tükkide nimekiri:

en: _New
et: _Uus

en: _New Project
et: _Uus projekt

en: _Open
et: _Ava

en: _Open…
et: _Ava…

en: _Options…
et: _Valikud…

en: _Overburn
et: _Üle mahu kirjutamine

en: _Project
et: _Projekt

en: _Recent Projects
et: _Hiljutised projektid

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Remove Files
et: _Eemalda failid

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: _Rename for Full Windows Compatibility
et: Ümber_nimetamine Windows'iga ühilduvuseks

en: _Replace
et: _Asenda

en: _Replace Disc
et: _Asenda plaat

en: _Restore
et: _Taasta

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save Log
et: _Salvesta logi

en: _Search Directory
et: _Otsi kataloogist

en: _Show Side Panel
et: Näita _külgpaneeli

en: _Show changes
et: _Näita muudatusi

en: _Simulate before burning
et: _Simulatsioon enne kirjutamist

en: _Slice
et: _Tükelda

en: _Split
et: _Tükelda

en: _Split Track…
et: _Tükelda rada…

en: _Text Color
et: _Teksti värvus

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Vertical Layout
et: _Püstlaotus

en: _Video project
et: _Videoprojekt

en: _View
et: _Vaade

en: _Write to Disc…
et: _Kirjuta plaadile…

en: at the beginning
et: algusesse

en: at the end
et: lõppu

en: by %s
et: esitaja %s

en: cdrdao burning suite
et: cdrdao kirjutamisrakenduste komplekt

en: cdrkit burning suite
et: cdrkit kirjutamisrakenduste komplekt

en: cdrtools burning suite
et: cdrtools kirjutamisrakenduste komplekt

[ctx: disc]
en: Image files
et: Tõmmisfailid

[ctx: disc]
en: Please select another image.
et: Palun vali mõni teine tõmmis.

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
et: disk;plaat;cdrom;dvd;kirjutamine;kõrvetamine;audio;heliplaat;videoplaat;

en: growisofs burning suite
et: growisofs kirjutamisrakenduste komplekt

en: libburn library could not be initialized
et: libburn teeki pole võimalik lähtestada

en: libburn track could not be created
et: libburn'i rada pole võimalik luua

en: libburnia burning suite
et: libburnia kirjutamisrakenduste komplekt

en: libisofs could not be initialized.
et: libisofs pole võimalik lähtestada

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
et: libisofs raporteeris kataloogi "%s" (%x) sisu lisamise ajal veast

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
et: libisofs raporteeris faili "%s" lisamise ajal veast

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
et: libisofs raporteeris kataloogi "%s" loomise ajal veast

en: parts
et: osaks

[ctx: picture]
en: Image files
et: Pildifailid

[ctx: picture]
en: Please select another image.
et: Palun vali teine tõmmis.

en: seconds
et: sekundi järel

en: with
et: millega
