eog MASTER - en to et translation catalogue (280 entries)

en:  (invalid Unicode)
et:  (vigane Unicode)

en: %.1f (lens)
et: %.1f (läätsega)

en: %a, %d %B %Y
et: %a, %d. %B %Y

en: %a, %d %B %Y  %X
et: %a, %d. %B %Y  %X

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
et[0]: %i × %i pikslit
et[1]: %i × %i pikslit

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
et[0]: %i × %i pikslit  %s    %i%%
et[1]: %i × %i pikslit  %s    %i%%

en: %lu second | %lu seconds
et[0]: %lu sekund
et[1]: %lu sekundit

en: <b>%f:</b> original filename
et: <b>%f:</b> algupärane failinimi

en: <b>%n:</b> counter
et: <b>%n:</b> loendur

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
et: Pildi "%s" jaoks pole võimalik prügikasti leida. Kas soovid selle pildi jäädavalt kustutada?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
et: Nullist suurem väärtus tähendab, et pilti kuvatakse ainult see arv sekundeid ja pärast näidatakse automaatselt järgmist pilti. Väärtuse 0 puhul on automaatne pildivahetus keelatud.

en: Activate fullscreen mode with double-click
et: Täisekraanirežiimi aktiveerimine topeltklõpsuga

en: Active plugins
et: Aktiivsed pluginad

en: All files
et: Kõik failid

en: Allow zoom greater than 100% initially
et: Üle 100% algsuurendus lubatud

en: Aperture
et: Ava suurus

en: Aperture Value:
et: Ava suurus:

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
et: Soovid sa tõsta "%s" prügikasti?

en: Are you sure you want to move
    the selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
et[0]: Soovid sa tõsta valitud pildi prügikasti?
et[1]: Soovid sa tõsta %d valitud pilti prügikasti?

en: Are you sure you want to remove
    "%s" permanently?
et: Kas soovid kindlasti
    "%s" jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to remove
    the selected image permanently? | Are you sure you want to remove
    the %d selected images permanently?
et[0]: Kas soovid kindlasti
    %d valitud pildi jäädavalt kustutada?
et[1]: Kas soovid kindlasti
    %d valitud pilti jäädavalt kustutada?

en: As _background
et: _Tausta värvusega

en: As check _pattern
et: _Malelauamustriga

en: As custom c_olor:
et: Kohandatud _värvusega:

en: As custom color:
et: Kohandatud värvusega:

en: At least two file names are equal.
et: Vähemasti kaks faili on sama nimega.

en: Author:
et: Autor:

en: Automatic orientation
et: Automaatne suund

en: Background
et: Taust

en: Background Color
et: Taustavärvus

en: Both
et: Mõlemad

en: Browse and rotate images
et: Piltide sirvimine ja pööramine

en: Bytes:
et: Baite:

en: C_enter:
et: _Keskel:

en: Camera
et: Kaamera

en: Camera Model:
et: Kaamera mudel:

en: Changes the visibility of the image gallery pane in the current window
et: Pildigalerii paani nähtavuse muutmine aktiivses aknas

en: Choose a folder
et: Kataloogi valimine

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Close main window without asking to save changes.
et: Peaakna sulgemine muutuste salvestamise kohta kinnituse küsimiseta.

en: Color for Transparent Areas
et: Läbipaistvate osade värvus

en: Copyright:
et: Autoriõigused:

en: Could not display help for Image Viewer
et: Pildivaataja abiteavet pole võimalik kuvada

en: Could not load image '%s'.
et: Pilti '%s' pole võimalik laadida.

en: Could not save image '%s'.
et: Pilti '%s' pole võimalik salvestada.

en: Couldn't access trash.
et: Prügikasti pole võimalik kasutada.

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
et: JPEG faili laadimiseks pole võimalik mälu eraldada

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
et: Salvestamise ajutist faili pole võimalik luua: %s

en: Couldn't delete file
et: Faili pole võimalik kustutada

en: Couldn't retrieve image file
et: Pildifaili ei suudetud hankida

en: Couldn't retrieve image file information
et: Pildifaili infot ei suudetud hankida

en: Date
et: Kuupäev

en: Date in statusbar
et: Kuupäev olekuribal

en: Date/Time:
et: Kuupäev/kellaaeg:

en: Delay in seconds until showing the next image
et: Viivituse kestus sekundites enne järgmise pildi näitamist

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
et: See võti määrab kuidas läbipaistvust näidatakse. Lubatud väärtused on CHECK_PATTERN, COLOR ja NONE. Kui väärtuseks on COLOR, siis trans-color nimeline võti määrab kasutatava värvuse väärtuse.

en: Disable image gallery
et: Pildigalerii keelamine

en: Do _not ask again during this session
et: Seda _küsimust selle seansi vältel enam ei küsita

en: EXIF not supported for this file format.
et: Selle failivormingu puhul pole EXIF toetatud.

en: E_xpand images to fit screen
et: Pilti suurendatakse, et see täidaks kogu _ekraani

en: East
et: Idapikkus

en: Enlarge the image
et: Pildi suurendamine

en: Error launching System Settings:
et: Viga süsteemi sätete dialoogi avamisel:

en: Error on deleting image %s
et: Viga pildi %s kustutamisel

en: Error printing file:
    %s
et: Viga faili printimisel:
    %s

en: Exposure
et: Säriaeg

en: Exposure Time:
et: Säriaeg:

en: Extrapolate Image
et: Pildi ekstrapoleerimine

en: File Name Preview
et: Failinime eelvaade

en: File Path Specifications
et: Failiraja määrangud

en: File Size
et: Faili suurus

en: File format is unknown or unsupported
et: Failivorming on tundmatu või toetamata

en: Fit the image to the window
et: Pildi sobitamine aknasse

en: Flash:
et: Välklamp:

en: Focal Length
et: Fookuskaugus

en: Focal Length:
et: Fookuskaugus:

en: Folder
et: Kataloog

en: Folder:
et: Kataloog:

en: Fullscreen with double-click
et: Täisekraan topeltklõpsuga

en: GNOME Image Viewer
et: GNOME pildivaataja

en: GPS Data
et: GPS-andmed

en: General
et: Üldine

en: Go to the first image of the gallery
et: Liikumine galerii esimesele pildile

en: Go to the last image of the gallery
et: Liikumine galerii viimasele pildile

en: Go to the next image of the gallery
et: Liikumine galerii järgmisele pildile

en: Go to the previous image of the gallery
et: Liikumine galerii eelmisele pildile

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: ISO Speed Rating:
et: ISO tundlikkus

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user's pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
et: Kui märgitud ja kui ühtegi pilti pole aktiivsesse aknasse laaditud, siis kuvab failivalija kasutaja piltide kataloogi (mille asukoht on määratud XDG kasutaja erikataloogidega). Kui eelistus on märkimata või kui pildikataloog on määramata, siis kuvatakse hetkel aktiivne kataloog.

en: If activated, Eye of GNOME won't ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
et: Kui määratud, siis pildinäitaja ei küsi piltide prügikasti viskamise korral kinnitust. Siiski küsitakse kinnitust juhul, kui faile pole võimalik prügikasti visata vaid kustutatakse otsekohe.

en: If activated, the detailed metadata list in the properties dialog will be moved to its own page in the dialog. This should make the dialog more usable on smaller screens, e.g. as used by netbooks. If disabled, the widget will be embedded on the "Metadata" page.
et: Kui märgitud, siis luuakse pildi omaduste dialoogis olevale metaandmete nimekirjale eraldi leht. See muudab omaduste dialoogi väikse ekraani korral paremini kasutatavaks. Kui see valik on märkimata, siis põimitakse metaandmed pildi omaduste dialoogis teiste andmete hulka.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
et: Kui transparency võti sisaldab värvi COLOR, siis see võti määrab määrab läbipaistvuse kujutamiseks kasutatava värvuse.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
et: Kui see säte on märgitud. siis kasutatakse pildi taha jääva piirkonna katmiseks võtmega background-color määratud värvust. Kui säte on määramata, siis otsustab selle värvuse aktiivne GTK+ teema.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
et: Kui see säte on märkimata, siis väikeseid pilte ei venitata avamisel akna suurusele vastavaks.

en: If you don't save, all your changes will be lost.
et: Kui sa ei salvesta, lähevad kõik muudatused jäädavalt kaotsi.

en: If you don't save, your changes will be lost.
et: Kui sa ei salvesta, lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Image
et: Pilt

en: Image Data
et: Pildi andmed

en: Image Enhancements
et: Pildivaatamise täiustused

en: Image Properties
et: Pildi omadused

en: Image Settings
et: Pildi sätted

en: Image Taking Conditions
et: Pildistamise tingimused

en: Image View
et: Pildivaatlus

en: Image Viewer
et: Pildivaataja

en: Image Viewer could not determine a supported writable file format based on the filename.
et: Pildivaataja ei suuda failinime järgi tuvastada kirjutatava faili vormingut.

en: Image Zoom
et: Pildi suurus

en: Image gallery pane position. Set to 0 for bottom; 1 for left; 2 for top; 3 for right.
et: Pildigalerii paani asukoht. Võimalikud väärtused on 0 (all), 1 (vasakul), 2 (üleval) ja 3 (paremal).

en: Image loading failed.
et: Pildi laadimine nurjus.

en: Inches
et: Tollid

en: Interpolate Image
et: Pildi interpoleerimine

en: Keywords:
et: Võtmesõnad:

en: Leave fullscreen mode
et: Lahku täisekraanilt

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eog-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
et: Aktiivsete pluginate nimekiri. See ei sisalda aktiivsete pluginate "Asukohta". Plugina asukoha teadasaamiseks vaata faili .eog-plugin.

en: Location:
et: Asukoht:

en: Loop through the image sequence
et: Pildiseeria lõppemisel uuesti alustamine

en: Maker Note
et: Autori märkus

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
et: _Peida

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Metering
et: Mõõterežiim

en: Metering Mode:
et: Mõõterežiim:

en: Millimeters
et: Millimeetrid

en: Move to _Trash
et: _Viska prügikasti

en: Name:
et: Nimi:

en: No image loaded.
et: Pilti ei ole laaditud.

en: No images found in '%s'.
et: '%s' alt pilte ei leitud.

en: None
et: Puudub

en: North
et: Põhjalaius

en: Open Folder
et: Kataloogi avamine

en: Open Image
et: Pildi avamine

en: Open _With
et: Ava _programmiga

en: Open _with
et: Ava _programmiga

en: Open in a single window, if multiple windows are open the first one is used
et: Avatakse ühes aknas. Kui juba on mitu akent lahti, avatakse esimeses.

en: Open in fullscreen mode
et: Avamine täisekraanivaates

en: Open in slideshow mode
et: Avamine slaidiesitusena

en: Opening image "%s"
et: Pildi "%s" avamine

en: Options
et: Valikud

en: Other
et: Muu

en: Page Setup
et: Lehe sätted

en: Pause or resume the slideshow
et: Slaidiesituse pausimine/jätkamine

en: Picture;Slideshow;Graphics;
et: Pilt;Foto;Slaidiesitlus;Graafika;

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
et: Palun proovi mõnda teist faililaiendit, näiteks .png või .jpg.

en: Plugins
et: Pluginad

en: Position
et: Asukoht

en: Prefere_nces
et: _Eelistused

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Prope_rties
et: _Omadused

en: Properties
et: Omadused

en: Question
et: Küsimus

en: Reload Image
et: Pildi uuestilaadimine

en: Reload current image
et: Käesoleva pildi uuesti laadimine

en: Rename from:
et: Algne nimi:

en: Rotate Counter_clockwise
et: Pööra _vastupäeva

en: Rotate the image 90 degrees to the left
et: Pildi pööramine 90 kraadi vasakule

en: Rotate the image 90 degrees to the right
et: Pildi pööramine 90 kraadi paremale

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: Kõigi saadaolevate käsureavalikute nägemiseks käivita '%s --help'.

en: S_elect the images you want to save:
et: Salvestatavate piltide _valimine:

en: Save As
et: Salvestamine teise nimega

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Save _As
et: Salvestamine _kui

en: Save _As…
et: Salvesta _kui…

en: Save changes to image "%s" before closing?
et: Kas salvestada enne sulgemist pildile "%s" tehtud muudatused?

en: Saving image "%s" (%u/%u)
et: Pildi "%s" (%u/%u) salvestamine

en: Saving image locally…
et: Pildi salvestamine kohalikule kettale…

en: Scroll wheel zoom
et: Kerimisratta suurendus

en: Sequence
et: Pildijada

en: Set as Wa_llpaper
et: Määra _taustapildiks

en: Show Containing _Folder
et: Ava faili _kaust

en: Show the application's version
et: Rakenduse versiooni näitamine

en: Show the current image in fullscreen mode
et: Käesoleva pildi näitamine täisekraanil

en: Show the folder which contains this file in the file manager
et: Selle pildi kataloogi kuvamine failihalduris

en: Show/Hide the image gallery pane scroll buttons.
et: Pildigalerii paani kerimisnuppude näitamine või peitmine.

en: Show/Hide the image gallery pane.
et: Pildigalerii paani näitamine või peitmine.

en: Show/Hide the window side pane.
et: Akna külgpaani näitamine või peitmine.

en: Show/Hide the window statusbar.
et: Akna olekuriba näitamine või peitmine.

en: Shows the image date in the window statusbar
et: Pildi kuupäeva näitamine akna olekuribal

en: Shrink or enlarge the current image
et: Praeguse pildi suurendamine või vähendamine

en: Shrink the image
et: Pildi vähendamine

en: Side _Pane
et: Külg_paan

en: Size
et: Suurus

en: Sli_deshow
et: _Slaidiesitus

en: Slideshow
et: Slaidiesitus

en: Smooth images when zoomed _in
et: Piltide pehmendamine _suurendamisel

en: Smooth images when zoomed _out
et: Piltide pehmendamine _vähendamisel

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
et: Osasid valitud pilte pole võimalik prügikasti visata ja need kustutatakse jäädavalt. Kas soovid kustutamisega jätkata?

en: South
et: Lõunalaius

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
et: Uue instantsi käivitamine vana taaskasutamise asemel

en: Supported image files
et: Toetatud pildifailid

en: Tag
et: Silt

en: Taken on
et: Pildistatud

en: Temporary file creation failed.
et: Tõrge ajutise faili loomisel.

en: The Eye of GNOME also allows to view the images in a fullscreen slideshow mode or set an image as the desktop wallpaper. It reads the camera tags to automatically rotate your images in the correct portrait or landscape orientation.
et: Eye of GNOME võimaldab pilte vaadata ka täisekraanil või määrata pildi töölaua taustaks. See loeb kaamerasilte ning pöörab neile vastavalt pildi õigesti portree- või maastikupildi suunda.

en: The Eye of GNOME is the official image viewer for the GNOME desktop. It integrates with the GTK+ look and feel of GNOME, and supports many image formats for viewing single images or images in a collection.
et: Eye of GNOME on GNOME töölaua vaikimisi pildinäitaja. See sobitub hästi GTK+ väljanägemisega ja toetab paljusid pildivorminguid ning piltide vaatamist ükshaaval või pildikogudena.

en: The GNOME image viewer.
et: GNOME pildivaataja.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
et: Pildi taha jääva piirkonna katmise värvus. Kui võtmega use-background-color pole ühtegi värvust määratud, siis võetakse värvus aktiivsest GTK+ teemast.

en: The given locations contain no images.
et: Määratud asukohtades pole pilte.

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
et: Pilti "%s" on mõne teise rakenduse poolt muudetud.
    Kas soovid selle uuesti laadida?

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
et: Pilt "%s" määrati töölaua taustaks.
    Kas soovid selle välimust muuta?

en: The image whose printing properties will be set up
et: Pilt, mille printimisomadusi määratakse

en: The information for the page where the image will be printed
et: Andmed lehekülje kohta, millele pilt prinditakse

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
et: Seda tegurit rakendatakse hiireratta kerimisel suurendamiseks ja vähendamiseks. Väärtus kirjeldab iga ratta sündmuse korral tehtavat suurenduse/vähenduse sammu. Näiteks väärtus 0.05 väljendab iga sündmuse korral suurenduse muutust 5% võrra, 1.00 aga 100% võrra.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
et[0]: %d pilt on muudetud. Kas muudatused tuleb enne sulgemist salvestada?
et[1]: %d pilti on muudetud. Kas muudatused tuleb enne sulgemist salvestada?

en: Time
et: Kellaaeg

en: To:
et: Uus nimi:

en: Transformation failed.
et: Transformeerimine nurjus.

en: Transformation on unloaded image.
et: Laadimata pildi transformeerimine.

en: Transparency color
et: Läbipaistvuse värv

en: Transparency indicator
et: Läbipaistvuse indikaator

en: Transparent Parts
et: Läbipaistvad osad

en: Trash images without asking
et: Piltide viskamine prügikasti ilma kinnituse küsimiseta

en: Type
et: Liik

en: Type:
et: Liik:

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Use a custom background color
et: Kohandatud taustavärvuse kasutamine

en: Value
et: Väärtus

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Viewing a slideshow
et: Slaidiesituse kuvamine

en: West
et: Läänepikkus

en: Whether the file chooser should show the user's pictures folder if no images are loaded.
et: Kas failivalijas peaks kasutaja piltide kataloogi näitama, kui pilte pole laaditud.

en: Whether the image gallery pane should be resizable.
et: Kas pildigalerii paani suurust peab olema võimalik muuta või mitte.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
et: Kas pilti tuleks suurendamisel ekstrapoleerida või mitte. Ekstrapoleeritud pildid on udusemad ja kuvamine on mõnevõrra aeglasem kui ekstrapoleerimata piltide puhul.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
et: Kas pilti tuleks suuruse vähendamisel interpoleerida või mitte. Interpoleeritud piltidel on parem pildikvaliteet, kuid kuvamine on mõnevõrra aeglasem kui interpoleerimata piltide puhul.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
et: Kas pilti tuleb automaatselt pöörata EXIF-andmetes kirjeldatud suunas või mitte.

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
et: Kas omaduste dialoogis asuv metaandmete nimekiri peab olema eraldi lehel või mitte.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
et: Kas hiire ratast kasutatakse suurendamiseks ja vähendamiseks või mitte.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
et: Kas pildiseerias olevaid pilte tuleb näidata lõpmatu tsüklina.

en: Width:
et: Laius:

en: XMP Other
et: XMP muu

en: XMP Rights Management
et: XMP õigustehaldus

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
et: Sul puuduvad selle faili salvestamiseks vajalikud õigused.

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: Zoom multiplier
et: Suurendustegur

en: [FILE…]
et: [FAIL…]

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _Automatic orientation
et: _Automaatne suund

en: _Best Fit
et: Parim _mahutus

en: _Bottom:
et: _All:

en: _Cancel
et: _Katkesta

en: _Close
et: _Sulge

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Destination folder:
et: _Sihtkataloog:

en: _Filename format:
et: _Failinime vorming:

en: _First Image
et: E_simene pilt

en: _Height:
et: _Kõrgus:

en: _Help
et: A_bi

en: _Image Gallery
et: _Pildigalerii

en: _Last Image
et: _Viimane pilt

en: _Leave Fullscreen
et: _Lahku täisekraanilt

en: _Left:
et: _Vasak:

en: _Loop sequence
et: _Pildijada korratakse

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Next Image
et: _Järgmine pilt

en: _Normal Size
et: _Normaalsuurus

en: _Open
et: _Ava

en: _Open Background Preferences
et: Ava _taustaeelistused

en: _Open…
et: _Ava…

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Previous Image
et: _Eelmine pilt

en: _Print…
et: _Prindi…

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Reload
et: _Laadi uuesti

en: _Replace spaces with underscores
et: _Tühikute asendamine alakriipsudega

en: _Right:
et: _Parem:

en: _Rotate Clockwise
et: Pööra _päripäeva

en: _Save
et: Sa_lvesta

en: _Scaling:
et: _Skaleerumine:

en: _Start counter at:
et: _Loendamise algus:

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: _Time between images:
et: _Viivitus piltide vahel:

en: _Top:
et: Ül_eval:

en: _Unit:
et: Ü_hik:

en: _Width:
et: _Laius:

en: _Yes
et: _Jah

en: _Zoom In
et: S_uurenda

en: as is
et: nagu on

en: pixel | pixels
et[0]: piksel
et[1]: pikslit
