Evolution MASTER - en to et translation catalogue (4517 entries)

en: 
    
    Search for the Contact
    
    or double-click here to create a new Contact.
et: 
    
    Otsi kontakti
    
    Uue kontakti lisamiseks tee siin topeltklõps.

en: 
    
    Search for the Contact.
et: 
    
    Otsi kontakti.

en: 
    
    Searching for the Contacts...
et: 
    
    Kontaktide otsimine...

en: 
    
    There are no items to show in this view.
et: 
    
    Selles vaates kirjed puuduvad.

en: 
    
    There are no items to show in this view.
    
    Double-click here to create a new Contact.
et: 
    
    Selles vaates kirjed puuduvad
    
    Uue kontakti lisamiseks tee siin topeltklõps.

en:  (Completed
et:  (Täidetud

en:  (Due
et:  (Tähtaeg

en:  There are few attachments getting downloaded. Sending the mail will cause the mail to be sent without those pending attachments
et:  Mõned manused pole alla laaditud. Sõnumi saatmine tähendab, et sõnum saadetakse välja ilma nende manusteta

en:  to
et:  kuni

en: "Check Junk" Failed
et: Tõrge rämpsposti kontrollimisel

en: "Filter Editor" window height
et: "Filtriredaktori" akna kõrgus

en: "Filter Editor" window maximize state
et: "Filtriredaktori" maksimeerimise olek

en: "Filter Editor" window width
et: "Filtriredaktori" akna laius

en: "Folder Subscriptions" window height
et: "Kaustade tellimise" akna kõrgus

en: "Folder Subscriptions" window maximize state
et: "Kaustade tellimise" akna maksimeerimise olek

en: "Folder Subscriptions" window width
et: "Kaustade tellimise" akna laius

en: "Report Junk" Failed
et: Tõrge rämpspostist teatamisel

en: "Report Not Junk" Failed
et: Tõrge mitterämpspostist teatamisel

en: "Search Folder Editor" window height
et: "Otsingukausta redaktori" akna kõrgus

en: "Search Folder Editor" window maximize state
et: "Otsingukausta redaktori" maksimeerimise olek

en: "Search Folder Editor" window width
et: "Otsingukausta redaktori" akna laius

en: "Send and Receive Mail" window height
et: "Posti saatmise ja vastuvõtmise" akna kõrgus

en: "Send and Receive Mail" window maximize state
et: "Posti saatmise ja vastuvõtmise" maksimeerimise olek

en: "Send and Receive Mail" window width
et: "Posti saatmise ja vastuvõtmise" akna laius

en: % Complete
et: % valmis

en: % Completed
et: % täidetud

en: %02i minute divisions
et: %02i-minutiline jaotus

en: %A %d %B
et: %A, %d. %B

en: %A %d %b %Y
et: %A, %d. %b %Y

en: %A %l:%M %p
et: %A, %l:%M %p

en: %A, %B %e
et: %A, %e. %B

en: %A, %B %e %H:%M
et: %A, %e. %B %H:%M

en: %A, %B %e %H:%M:%S
et: %A, %e. %B %H:%M:%S

en: %A, %B %e %l:%M %p
et: %A, %e. %B %l:%M %p

en: %A, %B %e %l:%M:%S %p
et: %A, %e. %B %l:%M:%S %p

en: %A, %B %e, %Y
et: %A, %e. %B %Y

en: %A, %B %e, %Y %H:%M
et: %A, %e. %B %Y %H:%M

en: %A, %B %e, %Y %H:%M:%S
et: %a, %e. %B %Y %H:%M:%S

en: %A, %B %e, %Y %l:%M %p
et: %A, %e. %B %Y, %l:%M %p

en: %A, %B %e, %Y %l:%M:%S %p
et: %A, %e. %B %Y, %l:%M%S %p

en: %a %d %b
et: %a, %d. %b

en: %a %d %b %Y
et: %a, %d. %b %Y

en: %a %l:%M %p
et: %a, %d. %b %Y

en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
et: %a, %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
et: %a, %d.%m.%Y %I:%M:%S %p

en: %b %d %Y
et: %d. %b %Y

en: %b %d %l:%M %p
et: %a, %d.%m.%Y %I:%M:%S %p

en: %d %B
et: %d. %B

en: %d %B %Y
et: %d. %B %Y

en: %d %b
et: %d. %b

en: %d %b %Y
et: %d. %B %Y

en: %d attached message | %d attached messages
et[0]: %d sõnum manuses
et[1]: %d sõnumit manuses

en: %d contact | %d contacts
et[0]: %d kontakt
et[1]: %d kontakti

en: %d day | %d days
et[0]: %d päev
et[1]: %d päeva

en: %d day before appointment | %d days before appointment
et[0]: %d päev enne sündmust
et[1]: %d päeva enne sündmust

en: %d deleted | %d deleted
et[0]: %d kustutatud
et[1]: %d kustutatut

en: %d draft | %d drafts
et[0]: %d mustand
et[1]: %d mustandit

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d hour before appointment | %d hours before appointment
et[0]: %d tund enne sündmust
et[1]: %d tundi enne sündmust

en: %d junk | %d junk
et[0]: %d rämpssõnum
et[1]: %d rämpssõnumit

en: %d memo | %d memos
et[0]: %d märge
et[1]: %d märget

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d minute before appointment | %d minutes before appointment
et[0]: %d minut enne sündmust
et[1]: %d minutit enne sündmust

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: %d selected
et: %d valitud

en: %d selected,  | %d selected,
et[0]: %d valitud,
et[1]: %d valitud,

en: %d sent | %d sent
et[0]: %d saadetud
et[1]: %d saadetud

en: %d task | %d tasks
et[0]: %d ülesanne
et[1]: %d ülesannet

en: %d total | %d total
et[0]: %d kokku
et[1]: %d kokku

en: %d unread,  | %d unread,
et[0]: %d lugemata,
et[1]: %d lugemata,

en: %d unsent | %d unsent
et[0]: %d saatmata
et[1]: %d saatmata

en: %d week | %d weeks
et[0]: %d nädal
et[1]: %d nädalat

en: %s  You have made changes. Forget those changes and close the editor?
et: %s  Oled teinud muudatusi. Kas unustada need muudatused ja sulgeda aken?

en: %s  You have made changes. Forget those changes and update the editor?
et: %s  On tehtud muudatusi.  Kas tühistada need muudatused ja uuendada redaktorit?

en: %s  You have made no changes, close the editor?
et: %s  Sa ei muutnud midagi. Kas sulgeda aken?

en: %s  You have made no changes, update the editor?
et: %s  Muudatusi ei ole tehtud. Kas värskendada redaktorit?

en: %s %s after the end of the appointment
et: %s %s pärast sündmuse lõppu

en: %s %s after the start of the appointment
et: %s %s pärast sündmuse algust

en: %s %s before the end of the appointment
et: %s %s enne sündmuse lõppu

en: %s %s before the start of the appointment
et: %s %s enne sündmuse algust

en: %s (%d item) | %s (%d items)
et[0]: %s (%d kirje)
et[1]: %s (%d kirjet)

en: %s (%d%% complete)
et: %s (%d%% valmis)

en: %s (cancelled)
et: %s (katkestatud)

en: %s (cancelling)
et: %s (katkestamisel)

en: %s (completed)
et: %s (valmis)

en: %s (waiting)
et: %s (ootel)

en: %s at %s
et: %s kell %s

en: %s at the end of the appointment
et: %s sündmuse lõpus

en: %s at the start of the appointment
et: %s sündmuse alguses

en: %s attachment
et: "%s" tüüpi manus

en: %s authentication failed
et: %s autentimine nurjus

en: %s for an unknown trigger type
et: %s tundmatule trigeri tüübile

en: %s has assigned you a task:
et: %s määras sulle ülesande:

en: %s has canceled the following assigned task:
et: %s tühistas järgneva omistatud ülesande:

en: %s has canceled the following meeting:
et: %s tühistas järgneva koosoleku:

en: %s has canceled the following shared memo:
et: %s tühistas järgneva jagatud märkme:

en: %s has declined the following assigned task:
et: %s keeldus järgneva ülesande täitmisest:

en: %s has declined the following meeting changes:
et: %s keeldus järgnevatest koosoleku muudatusest:

en: %s has delegated the following meeting to you:
et: %s delegeeris järgneva koosoleku sulle:

en: %s has proposed the following meeting changes:
et: %s pakkus välja järgnevad koosoleku muudatused:

en: %s has proposed the following task assignment changes:
et: %s esitas järgnevad ülesande täitjate muudatused:

en: %s has published the following meeting information:
et: %s avaldas järgneva koosoleku teabe:

en: %s has published the following memo:
et: %s avaldas järgmise märkme:

en: %s has published the following task:
et: %s avaldas järgmise ülesande:

en: %s has sent back the following assigned task response:
et: %s saatis omistatud ülesandele järgmise vastuse:

en: %s has sent back the following meeting response:
et: %s saatis koosoleku kohta järgneva vastukaja:

en: %s mailing list
et: %s postiloend

en: %s requests the assignment of %s to the following task:
et: %s taotleb %s määramist järgneva ülesande täitjaks:

en: %s requests your presence at the following meeting:
et: %s taotleb sinu osalemist järgneval koosolekul:

en: %s through %s has assigned you a task:
et: %s määras %s kaudu sulle ülesande:

en: %s through %s has canceled the following assigned task:
et: %s tühistas %s kaudu järgneva omistatud ülesande:

en: %s through %s has canceled the following meeting:
et: %s tühistas %s kaudu järgneva koosoleku:

en: %s through %s has canceled the following shared memo:
et: %s tühistas %s kaudu järgneva jagatud märkme:

en: %s through %s has declined the following assigned task:
et: %s keeldus %s kaudu järgneva ülesande täitmisest:

en: %s through %s has declined the following meeting changes:
et: %s tühistas %s kaudu järgnevad koosoleku muudatused:

en: %s through %s has proposed the following meeting changes.
et: %s pakkus %s kaudu välja järgmised koosoleku muudatused.

en: %s through %s has proposed the following task assignment changes:
et: %s pakkus %s kaudu välja järgmised ülesande täitjate muudatused:

en: %s through %s has published the following meeting information:
et: %s avaldas %s kaudu teabe järgneva koosoleku kohta:

en: %s through %s has published the following memo:
et: %s avaldas %s kaudu järgneva märkme:

en: %s through %s has published the following task:
et: %s avaldas %s kaudu järgneva ülesande:

en: %s through %s has sent back the following assigned task response:
et: %s saatis %s kasutades omistatud ülesandele järgmise vastuse:

en: %s through %s has sent back the following meeting response:
et: %s saatis %s kaudu järgneva koosoleku kohta vastukaja:

en: %s through %s requests your presence at the following meeting:
et: %s taotleb %s kaudu sinu osalemist järgneval koosolekul:

en: %s through %s wishes to add to an existing meeting:
et: %s soovib %s kaudu lisada olemasolevale koosolekule:

en: %s through %s wishes to add to an existing memo:
et: %s soovib %s kaudu lisada olemasolevale märkmele:

en: %s through %s wishes to add to an existing task:
et: %s soovib %s kaudu lisada olemasolevale ülesandele:

en: %s through %s wishes to receive the latest information for the following assigned task:
et: %s soovib %s kaudu saada värskemat teavet järgneva omistatud ülesande kohta:

en: %s through %s wishes to receive the latest information for the following meeting:
et: %s soovib %s kaudu saada värskemat teavet järgneva koosoleku kohta:

en: %s wishes to add to an existing meeting:
et: %s soovib lisada olemasolevale koosolekule:

en: %s wishes to add to an existing memo:
et: %s soovib lisada olemasolevale märkmele:

en: %s wishes to add to an existing task:
et: %s soovib lisada olemasolevale ülesandele:

en: %s wishes to receive the latest information for the following assigned task:
et: %s soovib saada värskemat teavet järgneva omistatud ülesande kohta:

en: %s wishes to receive the latest information for the following meeting:
et: %s soovib saada värskemat teavet järgneva koosoleku kohta:

en: %s'%s' has an invalid format
et: %s'%s' on vigases vormingus

en: %s'%s' is empty
et: %s'%s' on tühi

en: %s: %s (%d item) | %s: %s (%d items)
et[0]: %s: %s (%d kirje)
et[1]: %s: %s (%d kirjet)

en: %s: --force-online and --offline cannot be used together.
      Run '%s --help' for more information.
et: %s: --online ja --offline võtmeid pole võimalik koos kasutada.
      Täiendava teabe saamiseks käivita '%s --help'.

en: %s: --online and --offline cannot be used together.
      Run '%s --help' for more information.
et: %s: --online ja --offline võtmeid pole võimalik koos kasutada.
      Täiendava teabe saamiseks käivita '%s --help'.

en: %u and %d will be replaced by user and domain from the email address.
et: %u ja %d asendatakse kasutajanime ja domeeniga, mis võetakse e-posti aadressist.

en: '%s' cannot be a future date
et: '%s' ei saa olla kuupäev tulevikus

en: '%s' has an invalid format
et: '%s' on vigases vormingus

en: '{0}' does not support assigned tasks, please select a different task list.
et: '{0}' ei toeta omistatud ülesandeid, palun vali mõni teine ülesandeloend.

en: '{0}' has delegated the meeting. Do you want to add the delegate '{1}'?
et: '{0}' delegeeris koosoleku. Kas soovid lisada delegaadi '{1}'?

en: '{0}' is a read-only address book and cannot be modified. Please select a different address book from the side bar in the Contacts view.
et: Aadressiraamat '{0}' on kirjutuskaitsega ja seda pole võimalik muuta. Palun vali kontaktivaate külgpaanilt mõni muu aadressiraamat.

en: '{0}' is a read-only calendar and cannot be modified. Please select a different calendar from the side bar in the Calendar view.
et: Kalendriallikas '{0}' on kirjutuskaitsega ja seda pole võimalik muuta. Palun vali kalendrivaate külgribalt teine kalender.

en: '{0}' is a read-only calendar and cannot be modified. Please select a different calendar that can accept appointments.
et: Kalendriallikas '{0}' on kirjutuskaitsega ja seda pole võimalik muuta. Palun vali kalender, mis võimaldab sündmuseid sisestada.

en: (Ascending)
et: (Kasvav)

en: (Descending)
et: (Kahanev)

en: (No Subject)
et: (Teema puudub)

en: (Shown in a Day View)
et: (näidatakse päevavaates)

en: (Unknown Filename)
et: (tundmatu failinimi)

en: (no subject)
et: (teema puudub)

en: * No Summary *
et: * Kokkuvõte puudub *

en: - The Evolution PIM and Email Client
et: - Evolutioni e-posti ja isikliku teabehalduse klient

en: -------- Forwarded Message --------
et: -------- Edastatud sõnum --------

en: -----Original Message-----
et: -----Algupärane sõnum-----

en: 05 minutes
et: 05 minutit

en: 1 day ago | %d days ago
et[0]: 1 päev tagasi
et[1]: %d päeva tagasi

en: 1 day in the future | %d days in the future
et[0]: 1 päeva pärast
et[1]: %d päeva pärast

en: 1 hour ago | %d hours ago
et[0]: 1 tund tagasi
et[1]: %d tundi tagasi

en: 1 hour in the future | %d hours in the future
et[0]: 1 tunni pärast
et[1]: %d tunni pärast

en: 1 minute ago | %d minutes ago
et[0]: 1 minut tagasi
et[1]: %d minutit tagasi

en: 1 minute in the future | %d minutes in the future
et[0]: 1 minuti pärast
et[1]: %d minuti pärast

en: 1 month ago | %d months ago
et[0]: 1 kuu tagasi
et[1]: %d kuud tagasi

en: 1 month in the future | %d months in the future
et[0]: 1 kuu pärast
et[1]: %d kuu pärast

en: 1 second ago | %d seconds ago
et[0]: 1 sekund tagasi
et[1]: %d sekundit tagasi

en: 1 second in the future | %d seconds in the future
et[0]: 1 sekundi pärast
et[1]: %d sekundi pärast

en: 1 week ago | %d weeks ago
et[0]: 1 nädal tagasi
et[1]: %d päeva tagasi

en: 1 week in the future | %d weeks in the future
et[0]: 1 nädala pärast
et[1]: %d nädala pärast

en: 1 year ago | %d years ago
et[0]: 1 aasta tagasi
et[1]: %d aastat tagasi

en: 1 year in the future | %d years in the future
et[0]: 1 aasta pärast
et[1]: %d aasta pärast

en: 10 minutes
et: 10 minutit

en: 10th
et: 10.

en: 11th
et: 11.

en: 11th to 20th
et: 11.-20.

en: 12th
et: 12.

en: 13th
et: 13.

en: 14th
et: 14.

en: 15 minutes
et: 15 minutit

en: 15th
et: 15.

en: 16th
et: 16.

en: 17th
et: 17.

en: 18th
et: 18.

en: 19th
et: 19.

en: 1st
et: 1.

en: 1st to 10th
et: 1.-10.

en: 20th
et: 20.

en: 21st
et: 21.

en: 21st to 31st
et: 21.-31.

en: 22nd
et: 22.

en: 23rd
et: 23.

en: 24th
et: 24.

en: 25th
et: 25.

en: 26th
et: 26.

en: 27th
et: 27.

en: 28th
et: 28.

en: 29th
et: 29.

en: 2nd
et: 2.

en: 30 minutes
et: 30 minutit

en: 30th
et: 30.

en: 31st
et: 31.

en: 3rd
et: 3.

en: 4th
et: 4.

en: 5th
et: 5.

en: 60 minutes
et: 60 minutit

en: 6th
et: 6.

en: 7th
et: 7.

en: 8th
et: 8.

en: 9th
et: 9.

en: <Not Part of Certificate>
et: <Ei ole sertifikaadi osa>

en: <click here to select a date>
et: <kuupäeva valimiseks klõpsa siia>

en: <click here to select a folder>
et: <kausta valimiseks klõpsa siia>

en: A contact already exists with this address. Would you like to add a new card with the same address anyway?
et: Sellise aadressiga kontakt on juba olemas. Kas soovid ikka lisada uue kontakti sama aadressiga?

en: A contact list named '{0}' is already in this contact list. Would you like to add it anyway?
et: Kontaktiloend nimega '{0}' on selles kontaktiloendis juba olemas.  Kas soovid selle siiski lisada?

en: A file named "{0}" already exists. Do you want to replace it?
et: Fail nimega "{0}" on juba olemas. Kas tahad selle asendada?

en: A folder named "{0}" already exists. Please use a different name.
et: Kaust nimega "{0}" on juba olemas. Palun kasuta teistsugust nime.

en: A folder named "{1}" already exists. Please use a different name.
et: Kaust nimega "{1}" on juba olemas. Palun kasuta teistsugust nime.

en: A load operation is already in progress
et: Laadimine on hetkel käimas

en: A non-empty folder at "{1}" already exists.
    
    You can choose to ignore this folder, overwrite or append its contents, or quit.
et: Asukohas "{1}" on täidetud kaust juba olemas.
    
    Võid seda kausta eirata, üle kirjutada, selle sisule lisada või toimingu lõpetada.

en: A save operation is already in progress
et: Salvestamine on hetkel käimas

en: A signature already exists with the name "{0}". Please specify a different name.
et: Signatuur nimega "{0}" on juba olemas. Palun kasuta teistsugust nime.

en: A_ccept
et: _Nõustun

en: A_ccept all
et: _Nõustu kõigiga

en: A_dd
et: L_isa

en: A_dd Attachment...
et: _Lisa manus...

en: A_dd Condition
et: Lisa _tingimus

en: A_dd Sender to Address Book
et: Lisa saatja _aadressiraamatusse

en: A_dvanced options for the CSV format
et: Laiendatud valikud _CSV vormingule

en: A_lignment
et: _Joondus

en: A_pply Filters
et: _Rakenda filtreid

en: A_ppointments
et: _Sündmused

en: A_ttach
et: _Manusta

en: A_uto-delete sent item
et: Saadetud kirje a_utomaatne kustutamine

en: A_utocomplete with this address book
et: _Automaatlõpetus sellest aadressiraamatust

en: A_vailable Fields:
et: Saadaolevad _väljad:

en: Accepted
et: Nõusolek antud

en: Account Editor
et: Kontoredaktor

en: Account Information
et: Konto andmed

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Account Search
et: Kontootsing

en: Account Summary
et: Konto kokkuvõte

en: Account Wizard
et: Konto nõustaja

en: Account management
et: Kontohaldus

en: Action not available
et: Tegevus pole saadaval

en: Action/Trigger
et: Tegevus/päästik

en: Active Appointments
et: Aktiivsed sündmused

en: Active Tasks
et: Aktiivsed ülesanded

en: Add Ac_tion
et: Lisa _tegevus

en: Add Attachment
et: Manuse lisamine

en: Add CalDAV support to Evolution.
et: CalDAV-i toe lisamine Evolutionile.

en: Add Filter Rule
et: Lisa filtreerimisreegel

en: Add Folder
et: Kausta lisamine

en: Add Google Calendars to Evolution.
et: Google'i kalendrite lisamine Evolutionile.

en: Add Label
et: Sildi lisamine

en: Add Ne_w Signature...
et: Lisa _uus allkiri...

en: Add Reminder
et: Meeldetuletuse lisamine

en: Add Rule
et: Reegli lisamine

en: Add Signature Script
et: Allkirjaskripti lisamine

en: Add WebDAV contacts to Evolution.
et: WebDAVi kontaktide lisamine Evolutioni.

en: Add _Script
et: Lisa _skript

en: Add a C_olumn...
et: Lisa _veerg...

en: Add a Column
et: Tulba lisamine

en: Add a new account
et: Uue konto lisamine

en: Add custom headers to outgoing mail messages.
et: Kohandatud päise lisamine väljuvatele sõnumitele.

en: Add exception
et: Lisa erand

en: Add local address books to Evolution.
et: Kohalike aadressiraamatute lisamine Evolutioni.

en: Add local calendars to Evolution.
et: Kohalike kalendrite lisamine Evolutionile.

en: Add sender to address book
et: Saatja lisamine aadressiraamatusse

en: Add weather calendars to Evolution.
et: Ilmakalendrite lisamine Evolutionile.

en: Add web calendars to Evolution.
et: Veebikalendrite lisamine Evolutionile.

en: Add with duplicates
et: Ka duplikaadid lisatakse

en: Adding a meaningful Subject line to your messages will give your recipients an idea of what your mail is about.
et: Sõnumile mõtestatud teemarea lisamine annab sõnumi vastuvõtjatele aimu sõnumi sisu kohta.

en: Adding a meaningful summary to your appointment will give you an idea of what your appointment is about.
et: Sündmusele mõtestatud kokkuvõtte lisamine annab sulle aimu sündmuse sisu kohta.

en: Adding a meaningful summary to your task will give you an idea of what your task is about.
et: Ülesandele mõtestatud kokkuvõtte lisamine annab sulle aimu ülesande sisu kohta.

en: Address
et: Aadress

en: Address '{0}' already exists.
et: Aadress '{0}' on juba olemas.

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address Book Map
et: Aadressiraamatu kaart

en: Address Book Properties
et: Aadressiraamatu omadused

en: Address Book _Map
et: Aadressiraamatu _kaart

en: Address _Book Properties
et: Aadressi_raamatu omadused

en: Address book source
et: Aadressiraamatu allikas

en: Address book to use for storing automatically synced contacts
et: Automaatselt sünkroniseeritavate kontaktide aadressiraamat

en: Address book to use for storing automatically synced contacts from GAIM
et: Aadressiraamat, mida kasutatakse Pidginist pärinevate automaatselt sünkroniseeeritud kontaktide salvestamiseks

en: Address formatting
et: Aadressi vorming

en: Adjust Score
et: Muuda punkte

en: Advanced Search
et: Laiendatud otsing

en: Africa/Abidjan
et: Aafrika/Abidjan

en: Africa/Accra
et: Aafrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
et: Aafrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
et: Aafrika/Alžiir

en: Africa/Asmera
et: Aafrika/Asmara

en: Africa/Bamako
et: Aafrika/Bamako

en: Africa/Bangui
et: Aafrika/Bangui

en: Africa/Banjul
et: Aafrika/Banjul

en: Africa/Bissau
et: Aafrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
et: Aafrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
et: Aafrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
et: Aafrika/Bugumbura

en: Africa/Cairo
et: Aafrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
et: Aafrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
et: Aafrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
et: Aafrika/Conakry

en: Africa/Dakar
et: Aafrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
et: Aafrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
et: Aafrika/Djibouti

en: Africa/Douala
et: Aafrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
et: Aafrika/El_Aauin

en: Africa/Freetown
et: Aafrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
et: Aafrika/Gaborone

en: Africa/Harare
et: Aafrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
et: Aafrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
et: Aafrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
et: Aafrika/Khartum

en: Africa/Kigali
et: Aafrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
et: Aafrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
et: Aafrika/Lagos

en: Africa/Libreville
et: Aafrika/Libreville

en: Africa/Lome
et: Aafrika/Lome

en: Africa/Luanda
et: Aafrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
et: Aafrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
et: Aafrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
et: Aafrika/Malabo

en: Africa/Maputo
et: Aafrika/Maputo

en: Africa/Maseru
et: Aafrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
et: Aafrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
et: Aafrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
et: Aafrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
et: Aafrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
et: Aafrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
et: Aafrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
et: Aafrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
et: Aafrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
et: Aafrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
et: Aafrika/São_Tomé

en: Africa/Timbuktu
et: Aafrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
et: Aafrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
et: Aafrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
et: Aafrika/Windhoek

en: Al_ways sign outgoing messages when using this account
et: Selle konto väljuvad sõnumid _allkirjastatakse alati

en: Alerts
et: Alarmid

en: Algorithm Identifier
et: Algoritmi identifikaator

en: Algorithm Parameters
et: Algoritmi parameetrid

en: All Account Search
et: Otsing kõigi kontode hulgast

en: All Accounts
et: Kõigist kontodest

en: All CA certificate files
et: Kõik sertifitseerimiskeskuse failid

en: All Files (*)
et: Kõik failid (*)

en: All Instances
et: Kõiki kirjeid

en: All Message _Headers
et: Kõik sõnumi _päised

en: All Messages
et: Kõik sõnumid

en: All PKCS12 files
et: Kõik PKCS12-failid

en: All _Day Event
et: Kogu _päeva kestev sündmus

en: All _people and one resource
et: Kõik _inimesed ja üks ressurss

en: All accounts have been removed.
et: Kõik kontod on eemaldatud.

en: All active remote folders
et: Kõik aktiivsed võrgukaustad

en: All day:
et: Iga päev:

en: All email certificate files
et: Kõik e-posti sertifikaadifailid

en: All files
et: Kõik failid

en: All information in these memos will be deleted and can not be restored.
et: Kõik nendes märkmetes sisalduv teave kustutatakse ja seda pole enam võimalik taastada.

en: All information in this memo will be deleted and can not be restored.
et: Kõik selles märkmes sisalduv teave kustutatakse ja seda pole võimalik enam taastada.

en: All information on these appointments will be deleted and can not be restored.
et: Kogu neid sündmusi puudutav teave kustutatakse ja seda pole võimalik enam taastada.

en: All information on these tasks will be deleted and can not be restored.
et: Kogu neid ülesandeid puudutav teave kustutatakse ja seda pole võimalik enam taastada.

en: All information on this appointment will be deleted and can not be restored.
et: Kogu seda ülesannet puudutav teave kustutatakse ja seda pole võimalik taastada.

en: All information on this meeting will be deleted and can not be restored.
et: Kogu seda koosolekut puudutav teave kustutatakse ja seda pole võimalik enam taastada.

en: All information on this memo will be deleted and can not be restored.
et: Kogu seda märget puudutav teave kustutatakse ja seda pole võimalik taastada.

en: All information on this task will be deleted and can not be restored.
et: Kogu seda ülesannet puudutav teave kustutatakse ja seda pole võimalik taastada.

en: All local and active remote folders
et: Kõik kohalikud kaustad ja aktiivsed võrgukaustad

en: All local folders
et: Kõik kohalikud kaustad

en: All new emails with header that matches given content will be automatically filtered as junk
et: Kõik selle päisega sobivad kirjad märgitakse rämpspostiks

en: All related
et: Kõik seonduvad

en: Allowing a _mailing list to redirect a private reply to the list
et: _Postiloend tohib suunata eravastuse tagasi listi

en: Also encrypt to sel_f when sending encrypted messages
et: Krüptitud sõnumi saatmisel krüptitakse see ka _endale

en: Also mark messages in subfolders?
et: Kas märkida ka alamkaustade sõnumid?

en: Alway_s carbon-copy (cc) to:
et: _Alati saadetakse koopia (cc):

en: Always
et: Alati

en: Always (SSL)
et: Alati (SSL)

en: Always _blind carbon-copy (bcc) to:
et: Alati saadetakse _pimekoopia (bcc):

en: Always _show address of the autocompleted contact
et: _Automaatlõpetatud aadressi näidatakse alati

en: Always _trust keys in my keyring when encrypting
et: Minu võtmerõngas olevaid võtmeid _usaldatakse alati

en: Always encrypt to _myself when sending encrypted messages
et: Krüptitud sõnumi saatmisel krüptitakse alati ka _enda jaoks

en: Always request rea_d receipt
et: _Lugemiskinnitust küsitakse alati

en: Always request read receipt
et: Lugemiskinnitust küsitakse alati

en: Always show plain text part and make attachments from other parts, if requested.
et: Alati näidatakse lihtteksti osa ning ülejäänud osadest tehakse manused, kui nõutud.

en: America/Adak
et: Ameerika/Adak

en: America/Anchorage
et: Ameerika/Anchorage

en: America/Anguilla
et: Ameerika/Anguilla

en: America/Antigua
et: Ameerika/Antigua

en: America/Araguaina
et: Ameerika/Araguaina

en: America/Aruba
et: Ameerika/Aruba

en: America/Asuncion
et: Ameerika/Asunción

en: America/Barbados
et: Ameerika/Barbados

en: America/Belem
et: Ameerika/Belem

en: America/Belize
et: Ameerika/Belize

en: America/Boa_Vista
et: Ameerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
et: Ameerika/Bogotá

en: America/Boise
et: Ameerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
et: Ameerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
et: Ameerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
et: Ameerika/Cancun

en: America/Caracas
et: Ameerika/Caracas

en: America/Catamarca
et: Ameerika/Catamarca

en: America/Cayenne
et: Ameerika/Cayenne

en: America/Cayman
et: Ameerika/Kaimani_saared

en: America/Chicago
et: Ameerika/Chicago

en: America/Chihuahua
et: Ameerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
et: Ameerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
et: Ameerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
et: Ameerika/Cuiabá

en: America/Curacao
et: Ameerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
et: Ameerika/Damnarkshavn

en: America/Dawson
et: Ameerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
et: Ameerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
et: Ameerika/Denver

en: America/Detroit
et: Ameerika/Detroit

en: America/Dominica
et: Ameerika/Dominica

en: America/Edmonton
et: Ameerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
et: Ameerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
et: Ameerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
et: Ameerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
et: Ameerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
et: Ameerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
et: Ameerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
et: Ameerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
et: Ameerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
et: Ameerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
et: Ameerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
et: Ameerika/Guayaquil

en: America/Guyana
et: Ameerika/Guyana

en: America/Halifax
et: Ameerika/Halifax

en: America/Havana
et: Ameerika/Havanna

en: America/Hermosillo
et: Ameerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
et: Ameerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
et: Ameerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
et: Ameerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
et: Ameerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
et: Ameerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
et: Ameerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
et: Ameerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
et: Ameerika/Jamaika

en: America/Jujuy
et: Ameerika/Jujuy

en: America/Juneau
et: Ameerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
et: Ameerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
et: Ameerika/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
et: Ameerika/La_Paz

en: America/Lima
et: Ameerika/Lima

en: America/Los_Angeles
et: Ameerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
et: Ameerika/Louisville

en: America/Maceio
et: Ameerika/Maceió

en: America/Managua
et: Ameerika/Managua

en: America/Manaus
et: Ameerika/Manaus

en: America/Martinique
et: Ameerika/Martinique

en: America/Mazatlan
et: Ameerika/Mazatlán

en: America/Mendoza
et: Ameerika/Mendoza

en: America/Menominee
et: Ameerika/Menominee

en: America/Merida
et: Ameerika/Merida

en: America/Mexico_City
et: Ameerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
et: Ameerika/Miquelon

en: America/Monterrey
et: Ameerika/Monterrey

en: America/Montevideo
et: Ameerika/Montevideo

en: America/Montreal
et: Ameerika/Montreal

en: America/Montserrat
et: Ameerika/Montserrat

en: America/Nassau
et: Ameerika/Nassau

en: America/New_York
et: Ameerika/New_York

en: America/Nipigon
et: Ameerika/Nipigon

en: America/Nome
et: Ameerika/Nome

en: America/Noronha
et: Ameerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
et: Ameerika/Põhja-Dakota/Center

en: America/Panama
et: Ameerika/Panama

en: America/Pangnirtung
et: Ameerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
et: Ameerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
et: Ameerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
et: Ameerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
et: Ameerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
et: Ameerika/Pôrto_Velho

en: America/Puerto_Rico
et: Ameerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
et: Ameerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
et: Ameerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
et: Ameerika/Recife

en: America/Regina
et: Ameerika/Regina

en: America/Rio_Branco
et: Ameerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
et: Ameerika/Rosario

en: America/Santiago
et: Ameerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
et: Ameerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
et: Ameerika/São_Paulo

en: America/Scoresbysund
et: Ameerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
et: Ameerika/Shiprocks

en: America/St_Johns
et: Ameerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
et: Ameerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
et: Ameerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
et: Ameerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
et: Ameerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
et: Ameerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
et: Ameerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
et: Ameerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
et: Ameerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
et: Ameerika/Tijuana

en: America/Tortola
et: Ameerika/Tortola

en: America/Vancouver
et: Ameerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
et: Ameerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
et: Ameerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
et: Ameerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
et: Ameerika/Yellowknife

en: Amount of time in seconds the error should be shown on the status bar.
et: Mitme sekundi vältel tuleb olekuribal veateadet kuvada.

en: An Evolution Calendar reminder is about to trigger. This reminder is configured to run the following program:
    
            %s
    
    Are you sure you want to run this program?
et: Evolutioni kalendri meeldetuletaja peab käivitama järgneva programmi:
    
            %s
    
    Kas oled kindel, et soovid selle programmi käivitada?

en: An appointment in the calendar '%s' conflicts with this meeting
et: Kalendris '%s' olev sündmus on selle koosolekuga vastuolus

en: An e-mail message will be sent to the URL "{0}". You can either send the message automatically, or see and change it first.
    
    You should receive an answer from the mailing list shortly after the message has been sent.
et: Meiliaadress saadetakse URL-ile "{0}". Võid selle sõnumi saata automaatselt või enne vaadata ning muuta.
    
    Varsti pärast sõnumi saatmist peaksid saama postiloendist vastuse.

en: An error occurred during processing: %s
et: Töötlemise ajal tekkis viga: %s

en: An error occurred while printing
et: Printimise ajal tekkis viga

en: An error occurred while saving to your Drafts folder.
et: Mustandite kausta salvestamisel esines viga.

en: An error occurred while saving to your Outbox folder.
et: Väljuvate sõnumite kausta salvestamisel tekkis viga.

en: An error occurred while sending. How do you want to proceed?
et: Saatmisel esines viga. Kas tahad jätkata?

en: An organizer is required.
et: Korraldaja peab olema määratud.

en: An organizer must be set.
et: Korraldaja peab olema määratud.

en: An unknown person
et: Tundmatu isik

en: Anniversary
et: Aastapäev

en: Anonymously
et: Anonüümselt

en: Answered
et: Vastatud

en: Antarctica/Casey
et: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
et: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
et: Antarktika/DumontDurville

en: Antarctica/Mawson
et: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
et: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
et: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
et: Antarktika/Lõunapoolus

en: Antarctica/Syowa
et: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Vostok
et: Antarktika/Vostok

en: Any Category
et: Kõik kategooriad

en: Any Field
et: Suvaline väli

en: Any field contains
et: Suvaline väli sisaldab

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei võta käsureal antud dokumente vastu

en: Apply filter rules to the selected messages
et: Valitud sõnumitele filtreerimisreeglite rakendamine

en: Apply the given geometry to the main window
et: Antud geomeetria rakendamine peaaknale

en: Apply the same _view settings to all folders
et: Samad _vaate sätted kehtivad kõigile kaustadele

en: Appointment
et: Sündmus

en: Appointment - %s
et: Sündmus - %s

en: Appointments
et: Sündmused

en: Appointments and Meetings
et: Sündmused ja koosolekud

en: April
et: Aprill

en: Arabic
et: Araabia

en: Arctic/Longyearbyen
et: Arktika/Longyearbyen

en: Are you sure you want to close Evolution?
et: Kas soovid Evolutioni sulgeda?

en: Are you sure you want to delete the '{0}' task?
et: Kas soovid kustutada ülesande '{0}'?

en: Are you sure you want to delete the appointment titled '{0}'?
et: Kas soovid kustutada sündmuse pealkirjaga '{0}'?

en: Are you sure you want to delete the meeting titled '{0}'?
et: Kas soovid kustutada koosoleku pealkirjaga '{0}'?

en: Are you sure you want to delete the memo '{0}'?
et: Kas soovid kustutada märkme '{0}'?

en: Are you sure you want to delete these contact lists?
et: Kas soovid kustutada need kontaktide loendid?

en: Are you sure you want to delete these contacts?
et: Kas soovid kustutada need kontaktid?

en: Are you sure you want to delete these {0} appointments?
et: Kas soovid kustutada {0} sündmust?

en: Are you sure you want to delete these {0} memos?
et: Kas soovid kustutada {0} märget?

en: Are you sure you want to delete these {0} tasks?
et: Kas soovid kustutada {0} ülesannet?

en: Are you sure you want to delete this account and all its proxies?
et: Kas soovid kustutada selle konto ja kõiki sellega seotud proksid?

en: Are you sure you want to delete this account?
et: Kas soovid kustutada selle konto?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
et: Kas soovid kustutada selle sündmuse?

en: Are you sure you want to delete this contact (%s)?
et: Kas soovid kustutada selle kontakti (%s)?

en: Are you sure you want to delete this contact list (%s)?
et: Kas soovid kustutada selle kontaktide loendi (%s)?

en: Are you sure you want to delete this contact list?
et: Kas soovid kustutada selle kontaktide loendi?

en: Are you sure you want to delete this contact?
et: Kas soovid kustutada selle kontakti?

en: Are you sure you want to delete this meeting?
et: Kas soovid kustutada selle koosoleku?

en: Are you sure you want to delete this memo?
et: Kas soovid kustutada selle märkme?

en: Are you sure you want to delete this task?
et: Kas soovid kustutada selle ülesande?

en: Are you sure you want to disable this account and delete all its proxies?
et: Kas soovid keelata selle konto ja kustutada kõik sellega seotud proksid?

en: Are you sure you want to discard the message, titled '{0}', you are composing?
et: Kas soovid hüljata poolelioleva sõnumi '{0}'?

en: Are you sure you want to forget all remembered passwords?
et: Kas soovid unustada kõik meeldejäetud paroolid?

en: Are you sure you want to open %d message at once? | Are you sure you want to open %d messages at once?
et[0]: Oled kindel, et soovid korraga avada %d sõnumi?
et[1]: Oled kindel, et soovid korraga avada %d sõnumit?

en: Are you sure you want to permanently remove all the deleted messages in all folders?
et: Kas soovid jäädavalt eemaldada kõik kustutatud sõnumid kõikidest kaustadest?

en: Are you sure you want to permanently remove all the deleted messages in folder "{0}"?
et: Kas soovid jäädavalt eemaldada kõik kaustas "{0}" olevad kustutatud sõnumid?

en: Are you sure you want to remove this location?
et: Kas oled kindel, et soovid selle asukoha eemaldada?

en: Are you sure you want to restore Evolution from the selected backup file?
et: Kas soovid kindlasti Evolutioni valitud varukoopiafailist taastada?

en: Are you sure you want to save the appointment without a summary?
et: Kas oled kindel, et soovid salvestada selle sündmuse ilma kokkuvõtteta?

en: Are you sure you want to save the memo without a summary?
et: Kas oled kindel, et soovid salvestada selle märkme ilma kokkuvõtteta?

en: Are you sure you want to save the task without a summary?
et: Kas oled kindel, et soovid salvestada selle ülesande ilma kokkuvõtteta?

en: Are you sure you want to send a message in HTML format?
et: Kas oled kindel, et soovid selle sõnumi saata HTML-vormingus?

en: Are you sure you want to send a message with invalid address?
et: Kas oled kindel, et soovid saata sõnumi vigasele aadressile?

en: Are you sure you want to send a message with invalid addresses?
et: Kas oled kindel, et soovid saata sõnumi vigastele aadressidele?

en: Are you sure you want to send a message with only BCC recipients?
et: Kas oled kindel, et soovid saata selle sõnumi ainult pimekoopia adressaatidele?

en: Are you sure you want to send a message without a subject?
et: Kas oled kindel, et soovid selle sõnumi saata ilma pealkirjata?

en: As Sent Folder for Wi_de View
et: Saa_detud sõnumite kausta laivaatena

en: As _Sent Folder
et: S_aadetud sõnumite kaustana

en: Ascending
et: Kasvavas järjestuses

en: Asia/Aden
et: Aasia/Aden

en: Asia/Almaty
et: Aasia/Almatõ

en: Asia/Amman
et: Aasia/Amman

en: Asia/Anadyr
et: Aasia/Anadõr

en: Asia/Aqtau
et: Aasia/Aktau

en: Asia/Aqtobe
et: Aasia/Aktöbe

en: Asia/Ashgabat
et: Aasia/Aşgabat

en: Asia/Baghdad
et: Aasia/Bagdad

en: Asia/Bahrain
et: Aasia/Bahrein

en: Asia/Baku
et: Aasia/Bakuu

en: Asia/Bangkok
et: Aasia/Bangkok

en: Asia/Beirut
et: Aasia/Beirut

en: Asia/Bishkek
et: Aasia/Bishkek

en: Asia/Brunei
et: Aasia/Brunei

en: Asia/Calcutta
et: Aasia/Kolkata

en: Asia/Choibalsan
et: Aasia/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
et: Aasia/Chongqing

en: Asia/Colombo
et: Aasia/Colombo

en: Asia/Damascus
et: Aasia/Damascus

en: Asia/Dhaka
et: Aasia/Dhaka

en: Asia/Dili
et: Aasia/Dili

en: Asia/Dubai
et: Aasia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
et: Aasia/Dushanbe

en: Asia/Gaza
et: Aasia/Gaza

en: Asia/Harbin
et: Aasia/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
et: Aasia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
et: Aasia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
et: Aasia/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
et: Aasia/Istanbul

en: Asia/Jakarta
et: Aasia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
et: Aasia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
et: Aasia/Jeruusalemm

en: Asia/Kabul
et: Aasia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
et: Aasia/Kamtšatka

en: Asia/Karachi
et: Aasia/Karāchi

en: Asia/Kashgar
et: Aasia/Kaxgar

en: Asia/Katmandu
et: Aasia/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
et: Aasia/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
et: Aasia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
et: Aasia/Kuching

en: Asia/Kuwait
et: Aasia/Kuveit

en: Asia/Macao
et: Aasia/Aomen

en: Asia/Macau
et: Aasia/Aomen

en: Asia/Magadan
et: Aasia/Magadan

en: Asia/Makassar
et: Aasia/Makassar

en: Asia/Manila
et: Aasia/Manila

en: Asia/Muscat
et: Aasia/Masqaţ

en: Asia/Nicosia
et: Aasia/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
et: Aasia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
et: Aasia/Omsk

en: Asia/Oral
et: Aasia/Uralsk

en: Asia/Phnom_Penh
et: Aasia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
et: Aasia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
et: Aasia/Pyongyang

en: Asia/Qatar
et: Aasia/Katar

en: Asia/Qyzylorda
et: Aasia/Kõzõlorda

en: Asia/Rangoon
et: Aasia/Yangon

en: Asia/Riyadh
et: Aasia/Riyadh

en: Asia/Saigon
et: Aasia/Saigon

en: Asia/Sakhalin
et: Aasia/Sahhalin

en: Asia/Samarkand
et: Aasia/Samarkand

en: Asia/Seoul
et: Aasia/Sŏul

en: Asia/Shanghai
et: Aasia/Shanghai

en: Asia/Singapore
et: Aasia/Singapur

en: Asia/Taipei
et: Aasia/Taipei

en: Asia/Tashkent
et: Aasia/Tohskent

en: Asia/Tbilisi
et: Aasia/Thbilisi

en: Asia/Tehran
et: Aasia/Teheran

en: Asia/Thimphu
et: Aasia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
et: Aasia/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
et: Aasia/Makassar

en: Asia/Ulaanbaatar
et: Aasia/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
et: Aasia/Ürümqi

en: Asia/Vientiane
et: Aasia/Viangchan

en: Asia/Vladivostok
et: Aasia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
et: Aasia/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
et: Aasia/Jekaterinburg

en: Asia/Yerevan
et: Aasia/Jerevan

en: Ask for confirmation when deleting items
et: Nõusoleku küsimine kirjete kustutamisel

en: Ask for each message
et: Küsitakse iga sõnumi kohta

en: Asks whether to close the message window when the user forwards or replies to the message shown in the window
et: Küsib, kas sulgeda sõnumiaken kui kasutaja edastab või vastab sõnumile samas aknas

en: Assign Color
et: Omista värvus

en: Assign Score
et: Määra punktid

en: Assigned
et: Omistatud

en: Assigned Task - %s
et: Omistatud ülesanne - %s

en: Assistant
et: Assistent

en: Assistant Phone
et: Assistendi telefon

en: At least one attendee is necessary
et: Vaja on vähemalt ühte osalejat

en: At least one attendee is required.
et: Vähemalt üks osaleja peab olema märgitud.

en: Atlantic/Azores
et: Atlandi_ookean/Azores

en: Atlantic/Bermuda
et: Atlandi_ookean/Bermuda

en: Atlantic/Canary
et: Atlandi_ookean/Kanaarid

en: Atlantic/Cape_Verde
et: Atlandi_ookean/Roheneemesaared

en: Atlantic/Faeroe
et: Atlandi_ookean/Fääri_saared

en: Atlantic/Jan_Mayen
et: Atlandi_ookean/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
et: Atlandi_ookean/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
et: Atlandi_ookean/Reykjavík

en: Atlantic/South_Georgia
et: Atlandi_ookean/Lõuna-Georgia

en: Atlantic/St_Helena
et: Atlandi_ookean/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
et: Atlandi_ookean/Stanley

en: Attach
et: Manusta

en: Attach a file
et: Sõnumile faili lisamine

en: Attach a small picture of your face to outgoing messages.
et: Pisikese näopildi lisamine väljuvatele sõnumitele.

en: Attached message
et: Manustatud sõnum

en: Attachment | Attachments
et[0]: manus
et[1]: manust

en: Attachment Properties
et: Manuse omadused

en: Attachment Reminder
et: Manuste meeldetuletaja

en: Attachment contents not loaded
et: Manuste sisu ei laaditud

en: Attachments
et: Manused

en: Atte_ndees
et: _Osalejad

en: Atte_ndees...
et: _Osalejad...

en: Attendee
et: Osaleja

en: Attendee
et: Osaleja

en: Attendee status can not be updated because the item no longer exists
et: Osaleja olekut ei olnud võimailk uuendada, kuna objekti pole enam olemas

en: Attendee status could not be updated because the status is invalid
et: Osaleja olekut pole võimalik uuendada, kuna selle olek on vigane

en: Attendee status updated
et: Osaleja olek uuendatud

en: Attendees
et: Osalejad

en: Attendees List
et: Osalejajate loend

en: Attendees:
et: Osalejad:

en: Attribute message
et: Autorluse teade

en: Attribute message.
et: Viitamise tekst.

en: Australia/Adelaide
et: Austraalia/Adelaide

en: Australia/Brisbane
et: Austraalia/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
et: Austraalia/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
et: Austraalia/Darwin

en: Australia/Hobart
et: Austraalia/Hobart

en: Australia/Lindeman
et: Austraalia/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
et: Austraalia/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
et: Austraalia/Melbourne

en: Australia/Perth
et: Austraalia/Perth

en: Australia/Sydney
et: Austraalia/Sydney

en: Authenticate proxy server connections
et: Proksi-serveri ühenduste autentimine

en: Authentication
et: Autentimine

en: Authentication failed. Server requires correct login.
et: Autentimine nurjus. Server nõuab korrektset sisselogimist.

en: Author(s)
et: Autor(id)

en: Authorities
et: Sertifitseerimiskeskused

en: Auto sync GAIM contacts
et: Pidgini kontaktide automaatne sünkimine

en: Autocomplete length
et: Automaatlõpetuse pikkus

en: Autocompletion
et: Automaatlõpetus

en: Autogenerated
et: Automaatselt koostatud

en: Automatic Contacts
et: Automaatsed kontaktid

en: Automatic emoticon recognition
et: Automaatne tujunäotuvastus

en: Automatic link recognition
et: Automaatne viidatuvastus

en: Automatic proxy configuration URL
et: Proksi automaatseadistuste URL

en: Automatically enable PGP or S/MIME signatures when replying to a message which is also PGP or S/MIME signed.
et: PGP või S/MIME allkiri lisatakse vastamisel automaatselt, kui vastatakse kirjale, mis oli PGP või S/MIME allkirjaga.

en: Automatically insert _emoticon images
et: Tuju_nägude pildid lisatakse automaatselt

en: Automatically launch editor when key is pressed in the mail composer
et: Redaktor avatakse automaatselt, kui sõnumikoostajas vajutatakse nuppu

en: Automatically launch editor when key is pressed in the mail composer.
et: Redaktor avatakse automaatselt, kui sõnumikoostajas vajutatakse nuppu.

en: Automatically launch when a new mail is edited
et: Käivitatakse automaatselt, kui uut kirja muudetakse

en: Available Cate_gories
et: Saadaolevad _kategooriad

en: Available Fields
et: Saadaolevad väljad

en: BCC
et: Pimekoopia

en: B_est Fit
et: _Parim sobitus

en: B_rowse this book until limit reached
et: _Selle raamatu lehitsemine kuni piiri saabumiseni

en: Back - Identity
et: Tagasi - identiteet

en: Back - Receiving mail
et: Tagasi - e-posti vastuvõtmine

en: Back - Receiving options
et: Tagasi - vastuvõtmise valikud

en: Back - Sending
et: Tagasi - saatmine

en: Back - Sending mail
et: Tagasi - sõnumite saatmine

en: Back up Evolution data and settings to an archive file
et: Evolutioni andmete ja seadistuste varundamine arhiivifaili

en: Back up Evolution directory
et: Evolutioni kataloogi varundamine

en: Back up and Restore
et: Varundamine ja taastamine

en: Back up and restore your Evolution data and settings.
et: Evolutioni andmete ja seadistuste varundamine ja taastamine.

en: Back up complete
et: Varundamine on valmis

en: Back up current Evolution data
et: Praeguste Evolutioni andmete varundamine

en: Background color of tasks that are due today, in "#rrggbb" format.
et: Täna tähtaja ületavate ülesannete värvus "#rrggbb" vormingus.

en: Background color of tasks that are due today, in "#rrggbb" format. Used together with task-due-today-highlight
et: Tänase tähtajaga ülesannete värvus "#rrggbb" vormingus. Kasutatakse koos task-due-today-highlight värvusega.

en: Background color of tasks that are overdue, in "#rrggbb" format.
et: Tähtaja ületanud ülesannete värvus "#rrggbb" vormingus.

en: Background color of tasks that are overdue, in "#rrggbb" format. Used together with task-overdue-highlight.
et: Tähtaja ületanud ülesannete taustavärvus "#rrggbb" vormingus. Kasutatakse koos task-overdue-highlight võtmega.

en: Backing Evolution accounts and settings
et: Evolutioni kontode ja seadistuste varundamine

en: Backing Evolution data (Mails, Contacts, Calendar, Tasks, Memos)
et: Evolutioni andmete varundamine (e-post, kontaktid, kalender, ülesanded, märkmed)

en: Backing up Evolution Data
et: Evolutioni andmete varundamine

en: Backing up to the folder %s
et: Varundamine kataloogi %s

en: Backup _All
et: Varunda _kõik

en: Bad regular expression &quot;{0}&quot;.
et: Vigane regulaaravaldis &quot;{0}&quot;.

en: Baltic
et: Balti

en: Basic and _Mailing List Headers (Default)
et: _Põhilised päised ja postiloendite päised (vaikimisi)

en: Bcc
et: Pimekoopia

en: Because "{1}".
et: Põhjus: "{1}".

en: Because &quot;{0}&quot;, you may need to select different mail options.
et: Pead sõnumile valima teised sätted, põhjus: &quot;{0}&quot;.

en: Because &quot;{1}&quot;.
et: Põhjus: &quot;{1}&quot;.

en: Because you are working offline, the message will be saved to your local Outbox folder. When you are back online you can send the message by clicking the Send/Receive button in Evolution's toolbar.
et: Võrguvaba režiimi tõttu salvestatakse sõnum kohalikku väljuvate sõnumite kausta. Võrgurežiimi mineku järel saab selle sõnumi ära saata, kui vajutada tööriistaribal nuppu "Saada / võta vastu".

en: Because you do not trust the certificate authority that issued this certificate, then you do not trust the authenticity of this certificate unless otherwise indicated here
et: Kuna sa ei usalda selle sertifikaadi välja andnud sertifitseerimiskeskust, siis sa ei usalda ka selle sertifikaadi autentsust kuni siin pole vastupidi määratud

en: Because you trust the certificate authority that issued this certificate, then you trust the authenticity of this certificate unless otherwise indicated here
et: Kuna usaldad selle sertifikaadi välja andnud sertifitseerimiskeskust, siis sa usaldad ka selle sertifikaadi autentsust, kuni siin pole vastupidi määratud

en: Beep
et: Piiksu

en: Beep or play sound file.
et: Helifaili esitamine või piiksumine.

en: Before trusting this CA for any purpose, you should examine its certificate and its policy and procedures (if available).
et: Enne selle sertifitseerimiskeskuse (SK) usaldamist ükskõik mis eesmärgil, peaksid tutvuma selle SK kasutamisreeglitega ja protseduuridega (kui need on saadaval).

en: Berkeley Mailbox (mbox)
et: Berkeley postkast (mbox)

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Birthday and anniversary reminder
et: Sünnipäevade ja aastapäevade meeldetuletaja

en: Birthday and anniversary reminder units
et: Sünnipäevade ja aastapäevade meeldetuletaja ühikud

en: Birthday and anniversary reminder value
et: Sünnipäevade ja aastapäevade meeldetuletaja väärtus

en: Birthdays & Anniversaries
et: Sünnipäevad ja aastapäevad

en: Blank Signature
et: Tühi allkiri

en: Blog
et: Blogi

en: Blog:
et: Blogi:

en: Body contains
et: Sisu sisaldab

en: Bogofilter Options
et: Bogofiltri valikud

en: Bogofilter either crashed or failed to process a mail message
et: Bogofilter jooksis kokku või ei suutnud seda e-kirja töödelda

en: Brows_e server for a calendar
et: _Sirvi serverit kalendri leidmiseks

en: Browse for a CalDAV calendar
et: CalDAV kalendri asukoha sirvimine

en: Bug Buddy could not be run.
et: Bug Buddy veateatamisprogrammi pole võimalik käivitada.

en: Bug Buddy is not installed.
et: Bug Buddy veateatamisprogramm ei ole paigaldatud.

en: Business Fax
et: Faks tööl

en: Business Phone
et: Telefon tööl

en: Business Phone 2
et: Telefon tööl 2

en: Busy
et: Hõivatud

[ctx: Button]
en: Attachment
et: Manus

en: By S_tatus
et: _Oleku järgi

en: By Se_nder
et: _Saatja järgi

en: By Su_bject
et: _Teema järgi

en: By _Company
et: _Firma järgi

en: By _Follow Up Flag
et: _Järeltoimingu märgistuse järgi

en: CC
et: Koopia

en: CRL Signer
et: CRL allkirjastaja

en: C_ollapse All
et: Ahenda _kõik

en: C_opy
et: K_opeeri

en: C_reate
et: L_oo

en: C_reate Search Folder From Search...
et: Loo o_tsingu põhjal otsingukaust...

en: C_urrent View
et: Käesolev _vaade

en: C_ustomize options
et: _Kohandamise valikud

en: Ca_tegories...
et: Kate_gooriad...

en: CalDAV Support
et: CalDAV-i tugi

en: Cal_endar:
et: Kalen_der:

en: Calendar
et: Kalender

en: Calendar Event: It has no summary.
et: Kalendrisündmus: kokkuvõte puudub.

en: Calendar Event: Summary is %s.
et: Kalendrisündmus: kokkuvõte on %s.

en: Calendar Events
et: Kalendrisündmused

en: Calendar Properties
et: Kalendri omadused

en: Calendar Publishing
et: Kalendri avalikustamine

en: Calendar Selector
et: Kalendri valimine

en: Calendar and Tasks
et: Kalender ja ülesanded

en: Calendar event notifications
et: Kalendrisündmuste märguanded

en: Calendar information
et: Kalendri andmed

en: Calendar:
et: Kalender:

en: Calendar: from %s to %s
et: Kalender: vahemikus %s kuni %s

en: Calendars to run reminders for
et: Kalendrid, mille jaoks meeldetuletusi käivitada

en: Call
et: Helista

en: Callback Phone
et: Tagasihelistamise telefon

en: Can not open file
et: Faili pole võimalik avada

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: 'Liik=Link' töölauakirjele pole võimalik dokumendi URI-sid edastada

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel _All
et: Tühista _kõik

en: Cancel the current mail operation
et: Käimasoleva sõnumioperatsiooni katkestamine

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Canceled.
et: Tühistatud.

en: Canceling...
et: Tühistamine...

en: Cancelled
et: Katkestatud

en: Cannot add Search Folder "{0}".
et: Otsingukausta "{0}" pole võimalik lisada.

en: Cannot add new contact
et: Uut kontakti pole võimalik lisada

en: Cannot copy folder "{0}" to "{1}".
et: Kausta "{0}" pole võimalik kausta "{1}" kopeerida.

en: Cannot create Temporary File
et: Ajutist faili pole võimalik luua

en: Cannot create a new event
et: Uut sündmust pole võimalik luua

en: Cannot create folder "{0}".
et: Kausta "{0}" pole võimalik luua.

en: Cannot create object
et: Objekti pole võimalik luua

en: Cannot create soup message for URL '%s'
et: Soup-teadet pole võimalik luua URL-ile '%s'

en: Cannot create temporary save directory.
et: Ajutist salvestuskataloogi pole võimalik luua.

en: Cannot create the save directory, because "{1}"
et: Salvestuskataloogi pole võimalik luua. Põhjus: "{1}"

en: Cannot delete folder "{0}".
et: Kausta "{0}" pole võimalik kustutada.

en: Cannot delete system folder "{0}".
et: Süsteemset kausta "{0}" pole võimalik kustutada.

en: Cannot drop message(s) into toplevel store
et: Sõnumeid pole võimalik ülemise taseme hoidlasse panna

en: Cannot edit Search Folder "{0}" as it does not exist.
et: Otsingukausta "{0}" pole võimalik muuta, kuna seda pole olemas.

en: Cannot encrypt outgoing message: No encryption certificate set for this account
et: Väljuvat sõnumit pole võimalik krüptida: selle konto jaoks ei ole krüptimissertifikaati määratud

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain an authentication token.
et: Vastavat kontot ei suudetud leida org.gnome.OnlineAccounts teenusest, kust pidi hankima autentimise andmed.

en: Cannot get source list. %s
et: Allikaloendit pole võimalik hankida. %s

en: Cannot get transport for account '%s'
et: Konto '%s' transportvahendi hankimine nurjus

en: Cannot move contact.
et: Kontakti pole võimalik ümber tõsta.

en: Cannot move folder "{0}" to "{1}".
et: Kausta "{0}" pole võimalik kausta "{1}" ümber tõsta.

en: Cannot open calendar. %s
et: Kalendrit pole võimalik avada. %s

en: Cannot open file "{0}".
et: Faili "{0}" pole võimalik avada.

en: Cannot open source "{1}".
et: Allikat "{1}" pole võimalik avada.

en: Cannot open source "{2}".
et: Allikat "{2}" pole võimalik avada.

en: Cannot open target "{2}".
et: Sihtkohta "{2}" pole võimalik avada.

en: Cannot read data from Google server.
    %s
et: Google serverist pole võimalik andmeid lugeda.
    %s

en: Cannot read the license file "{0}", due to an installation problem. You will not be able to use this provider until you can accept its license.
et: Litsentsifaili "{0}" pole paigaldusprobleemide tõttu võimalik lugeda. Sul pole seda tagajat võimalik enne litsentsitingimustega nõustumist pruukida.

en: Cannot rename "{0}" to "{1}".
et: "{0}" pole võimalik "{1}"-ks ümber nimetada.

en: Cannot rename or move system folder "{0}".
et: Süsteemset kausta "{0}" pole võimalik ümber nimetada ega tõsta.

en: Cannot save changes to account.
et: Konto muudatusi pole võimalik salvestada.

en: Cannot save event
et: Sündmust pole võimalik salvestada

en: Cannot save file "{0}".
et: Faili "{0}" pole võimalik salvestada.

en: Cannot save task
et: Sündmust pole võimalik salvestada

en: Cannot save to directory "{0}".
et: Kataloogi "{0}" alla pole võimalik salvestada.

en: Cannot save to file "{0}".
et: Faili "{0}" pole võimalik salvestada.

en: Cannot set signature script "{0}".
et: Signatuuriskripti "{0}" pole võimalik määrata.

en: Cannot sign outgoing message: No signing certificate set for this account
et: Väljuvat sõnumit pole võimalik signeerida: selle konto jaoks ei ole signeerimissertifikaati määratud

en: Cannot upgrade directly from version {0}
et: Versioonist {0} pole võimalik otse uuendada

en: Car Phone
et: Telefon autos

en: Card View
et: Kaardi vaade

en: Categories
et: Kategooriad

en: Categories Editor
et: Kategooriate redaktor

en: Categories List
et: Kategooriate loend

en: Categories:
et: Kategooriad:

en: Categories: %s
et: Kategooriad: %s

en: Category
et: Kategooria

en: Category editor not available.
et: Kategooriaredaktor ei ole saadaval.

en: Cc
et: Koopia

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Certificate
et: Sertifikaat

en: Certificate '%s' is a CA certificate.
    
    Edit trust settings:
et: Sertifikaat '%s' on sertifitseerimiskeskuse sertifikaat.
    
    Muuda usaldussätteid:

en: Certificate Authority Key Identifier
et: Sertifitseerimiskeskuse võtme identifikaator

en: Certificate Authority Trust
et: Usaldatav sertifitseerimiskeskus

en: Certificate Fields
et: Sertifikaadi väljad

en: Certificate Hierarchy
et: Sertifikaatide hierarhia

en: Certificate Key Usage
et: Sertifikaadi võtmekasutus

en: Certificate Name
et: Sertifikaadi nimi

en: Certificate Signature Algorithm
et: Sertifikaadi allkirja algoritm

en: Certificate Signature Value
et: Sertifikaadi signatuuri väärtus

en: Certificate Signer
et: Sertifikaadi allkirjastaja

en: Certificate Viewer: %s
et: Sertifikaadivaatur: %s

en: Certificate already exists
et: Sertifikaat on juba olemas

en: Certificate details
et: Sertifikaadi üksikasjad

en: Certificates
et: Sertifikaadid

en: Certificates Table
et: Sertifikaatide tabel

en: Ch_aracter Encoding
et: K_ooditabel

en: Ch_aracter encoding:
et: K_ooditabel:

en: Ch_eck for Supported Types
et: _Tuvasta toetatud tüübid

en: Chair
et: Juht

en: Chair Persons
et: Juhid

en: Change the name of this folder
et: Kausta nime muutmine

en: Change the page settings for your current printer
et: Aktiivse printeri leheküljesätete muutmine

en: Change the properties of this folder
et: Kausta omaduste muutmine

en: Changed Contact:
et: Muudetud kontakt:

en: Changes made to this item may be discarded if an update arrives
et: Sellele kirjele tehtud muudatused tühistatakse uuenduste saabumise korral

en: Character Encoding
et: Kooditabel

en: Character _Encoding
et: _Kooditabel

en: Check Evolution Back up
et: Evolutioni varukoopia kontrollimine

en: Check cu_stom headers for junk
et: Rämpsukontrollis vaadatakse kohandatud _päiseid

en: Check for _Junk
et: Kontrolli _rämpsu

en: Check for _new messages every
et: Uusi sõnumeid _kontrollitakse iga

en: Check for new _messages on start
et: Uusi _sõnumeid kontrollitakse käivitumisel

en: Check for new messa_ges in all active accounts
et: Uusi sõnumeid _kontrollitakse kõigis aktiivsetes kontodes

en: Check for new messages in all active accounts
et: Uusi sõnumeid kontrollitakse kõigis aktiivsetes kontodes

en: Check for new messages on start
et: Uusi sõnumeid kontrollitakse käivitumisel

en: Check incoming _messages for junk
et: Sissetulevale postile rakendatakse _rämpsukontrolli

en: Check incoming mail being junk
et: Otsi sissetuleva posti seest rämpsu

en: Check interval for GAIM syncing of contacts
et: Pidgini kontaktide sünkroniseerimise intervall

en: Check spelling while I _type
et: Sisestamise käigus kon_trollitakse õigekirja

en: Check to make sure your password is spelled correctly and that you are using a supported login method. Remember that many passwords are case sensitive; your caps lock might be on.
et: Kontrolli, kas parool on õigesti kirjutatud ja kas kasutad toetatud logimismeetodit. Kuna paroolid on üldiselt tõstutundlikud, siis veendu, et caps lock ei oleks peal.

en: Check to make sure your password is spelled correctly. Remember that many passwords are case sensitive; your caps lock might be on.
et: Kontrolli, kas parool on õigesti sisestatud.  Kuna paroolid on üldiselt tõstutundlikud, siis veendu, et klaviatuuri "Caps Lock" klahv ei oleks sisse lülitatud.

en: Check whether Evolution is the default mailer
et: Kontroll, kas Evolution on vaikimisi postiprogramm

en: Checking for New Messages
et: Uute sõnumite kontrollimine

en: Checking for new mail
et: Uute sõnumite kontroll

en: Checks selected messages for duplicates
et: Valitud sõnumitest duplikaatide otsimine

en: Chinese
et: Hiina

en: Choose a File
et: Faili valimine

en: Choose a file to restore
et: Taastatava faili valimine

en: Choose calendar file
et: Kalendrifaili valimine

en: Choose folders to post the message to.
et: Vali kaust, kuhu sõnum postitada.

en: Choose the destination for this import
et: Vali selle importimise sihtkoht

en: Choose the file that you want to import into Evolution, and select what type of file it is from the list.
et: Vali fail, mida soovid Evolutioni importida, ning vali allpool asuvast valikukastist, mis liiki failiga on tegemist.

en: Choose the type of importer to run:
et: Vali, millist tüüpi importijat soovid kasutada:

en: Citation highlight color
et: Tsitaatide esiletoomise värvus

en: Citation highlight color.
et: Tsitaatide esiletoomise värvus.

en: Cl_ose current tab
et: Sul_ge käesolev kaart

en: Classification
et: Liigitus

en: Classify as confidential
et: Salajaseks liigitamine

en: Classify as private
et: Isiklikuks liigitamine

en: Classify as public
et: Avalikuks liigitamine

en: Cle_ar
et: _Puhasta

en: Clea_r
et: _Puhasta

en: Clear All
et: Puhasta kõik

en: Clear Search
et: Otsingu puhastamine

en: Clear _All
et: Puhasta _kõik

en: Clear the current search parameters
et: Praeguste otsinguparameetrite puhastamine

en: Clear the search
et: Otsingu puhastamine

en: Click "Apply" to begin importing the file into Evolution.
et: Faili importimiseks Evolutioni vajuta "Rakenda".

en: Click 'Work Online' to return to online mode.
et: Võrku ühendumiseks klõpsa "Ühendu võrku".

en: Click here for the address book
et: Aadressiraamatu kasutamiseks klõpsa siia

en: Click here to add an attendee
et: Osaleja lisamiseks klõpsa siia

en: Click here to change the search type
et: Otsinguliigi muutmiseks klõpsa siia

en: Click here to go to URL
et: URL-i avamiseks klõpsa siin

en: Click here to select folders to post to
et: Klõpsa siia, et valida kaustad kuhu postitada

en: Click here, you can find more events.
et: Täiendavate sündmuste leidmiseks klõpsa siia.

en: Click this button to show a calendar
et: Kalendri näitamiseks klõpsa sellel nupul

en: Click to add a memo
et: Märkme lisamiseks klõpsa siia

en: Click to add a task
et: Ülesande lisamiseks klõpsa siia

en: Click to call %s
et: Klõpsa, et helistada numbrile %s

en: Click to change or view the status details of the task
et: Klõpsa ülesande oleku üksikasjade vaatamiseks või muutmiseks

en: Click to hide/unhide addresses
et: Klõpsa aadresside peitmiseks/nähtavale toomiseks

en: Click to mail %s
et: Klõpsa, et saata sõnum aadressile %s

en: Click to open %s
et: Klõpsa %s avamiseks

en: Close Tab
et: Saki sulgemine

en: Close and Back up Evolution
et: Sulge ja varunda Evolution

en: Close and Restore Evolution
et: Sulge ja taasta Evolution

en: Close current tab
et: Käesoleva kaardi sulgemine

en: Close message window.
et: Sõnumiakna sulgemine.

en: Close the current file
et: Sulge fail

en: Close the current window
et: Selle akna sulgemine

en: Close the find bar
et: Otsinguriba sulgemine

en: Close this message
et: Selle sõnumi sulgemine

en: Close this window
et: Akna sulgemine

en: Closing this composer window will discard the message permanently, unless you choose to save the message in your Drafts folder. This will allow you to continue the message at a later date.
et: Selle redaktoriakna sulgemine hülgab sõnumi lõplikult. Kui tahad sõnumi koostamist hiljem jätkata, siis salvesta see sõnum mustandite kausta.

en: Co_mpleted
et: _Valmis

en: Co_py All Contacts To...
et: Ko_peeri kõik kontaktid asukohta...

en: Collapse All _Threads
et: A_henda kõik lõimed

en: Collapse all folders
et: Ahenda _kõik kaustad

en: Collapse all message threads
et: Kõigi sõnumilõimede ahendamine

en: Colo_r:
et: Vä_rvus:

en: Color
et: Värvus

en: Color for _misspelled words:
et: _Värvus õigekirjakontrolli probleemsetele sõnade jaoks:

en: Color to draw the Marcus Bains Line in the Time bar (empty for default)
et: Marcus Bainsi joone värvus ajaribal (vaikimisi tühi)

en: Color to draw the Marcus Bains Line in the Time bar (empty for default).
et: Marcus Bainsi joone värvus ajaribal (vaikimisi tühi).

en: Color to draw the Marcus Bains line in the Day View
et: Marcus Bainsi joone värvus päeva vaatel

en: Color to draw the Marcus Bains line in the Day View.
et: Marcus Bainsi joone värvus päeva vaatel.

en: Comma separated values (.csv)
et: Komaga eraldatud väärtused (.csv)

en: Comma-separated list of localized 'Re' abbreviations to skip in a subject text when replying to a message, as an addition to the standard "Re" prefix. An example is 'SV,AV'.
et: Komadega eraldatud loend 'Re' (vastuskirjade) lokaliseeritud lühenditest, mis tuleks teemareal kirjale vastamisel vahele jätta lisaks standardsele "Re" prefiksile. Näiteks 'VA,VAST'.

en: Command line arguments error, please use --help option to see the usage.
et: Käsureaargumentide viga, kasutusspikri saamiseks kasuta --help võtit.

en: Command to be executed to launch the editor:
et: Redaktori käivitamiseks kasutatav käsk:

en: Comment List
et: Kommentaaride loend

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Common Name
et: Üldine nimi

en: Common Name (CN)
et: Üldine nimi (CN)

en: Company
et: Firma

en: Company Phone
et: Firma telefon

en: Compare against
et: Võrreldakse väärtusega

en: Complete
et: Täidetud

en: Complete.
et: Valmis.

en: Completed
et: Täidetud

en: Completed
et: Täidetud

en: Completed On
et: Täidetud

en: Completed Tasks
et: Täidetud ülesanded

en: Completed date is wrong
et: Täitmise kuupäev on vale

en: Completed on
et: Täidetud

en: Completion date
et: Lõpetamise kuupäev

en: Compose Message
et: Sõnumi koostamine

en: Compose _New Message
et: Koosta _uus sõnum

en: Compose a new mail message
et: Uue e-posti sõnumi loomine

en: Compose a reply to all the recipients of the selected message
et: Vastuse koostamine kõigile valitud sõnumi adressaatidele

en: Compose a reply to the mailing list of the selected message
et: Vastuse koostamine valitud sõnumi postiloendisse

en: Compose a reply to the sender of the selected message
et: Vastuse koostamine valitud sõnumi saatjale

en: Compose in External Editor
et: Koostamine välise redaktor abil

en: Composer Preferences
et: Sõnumikoostaja eelistused

en: Composer Window default height
et: Redaktoriakna vaikimisi kõrgus

en: Composer Window default width
et: Redaktoriakna vaikimisi laius

en: Composer load/attach directory
et: Sõnumikoostaja laadimiste/manuste kataloog

en: Composing Messages
et: Kirjade koostamine

en: Compress display of addresses in TO/CC/BCC
et: Saaja/koopia/pimekoopia väljadel olevate aadresside kokkusurumine

en: Compress display of addresses in TO/CC/BCC to the number specified in address_count.
et: Saaja/koopia/pimekoopia väljadel olevate aadresside kokkusurumine address_count võtmes määratud arvuni.

en: Compress weekends in month view
et: Kuuvaatel kuvatakse nädalalõpud kokkusurutud vormis

en: Confidential
et: Salajane

en: Configuration
et: Seadistused

en: Configuration version
et: Seadistuste versioon

en: Configure Evolution
et: Evolutioni seadistamine

en: Configure email accounts
et: E-posti kontode seadistused

en: Confirm _when expunging a folder
et: _Enne kausta puhastamist küsitakse kinnitust

en: Confirm expunge
et: Kinnituse küsimine enne puhastamist

en: Confirmations
et: Nõusoleku küsimised

en: Conflict Search
et: Vastuolude otsimine

en: Conflicting Contact:
et: Vastuolus kontakt:

en: Congratulations, your mail configuration is complete.
    
    You are now ready to send and receive email using Evolution.
    
    Click "Apply" to save your settings.
et: Õnnitlused, sinu e-posti seadistused on valmis.
    
    Nüüd on Evolution valmis sinu meile saatma
    ja vastu võtma.
    
    Seadistuste salvestamiseks vajuta "Rakenda".

en: Construct a more advanced search
et: Keerulisema otsingu koostamine

en: Contact
et: Kontakt

en: Contact Certificates
et: Kontaktide sertifikaadid

en: Contact Editor
et: Kontaktiredaktor

en: Contact Editor - %s
et: Kontaktiredaktor - %s

en: Contact List
et: Kontaktide loend

en: Contact List Editor
et: Kontaktiloendi redaktor

en: Contact List Members
et: Kontaktiloendi liikmed

en: Contact List _Owner
et: Kontaktide nimekirja _omanik

en: Contact List:
et: Kontaktide nimekiri:

en: Contact Quick-Add
et: Kontakti kiirlisamine

en: Contact _Preview
et: Kontakti _eelvaade

en: Contact information
et: Kontaktandmed

en: Contact information for %s
et: Kontaktandmed - %s

en: Contact layout style
et: Kontaktide paigutuse laad

en: Contact preview pane position (horizontal)
et: Kontaktide eelvaatluspaani asukoht (horisontaalne)

en: Contact preview pane position (vertical)
et: Kontaktide eelvaatepaani asukoht (vertikaalne)

en: Contact the owner of the mailing list this message belongs to
et: Ühenduse võtmine postiloendi omanikuga

en: Contact:
et: Kontakt:

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Contacts Map
et: Kontaktide kaart

en: Contacts...
et: Kontaktid...

en: Contacts:
et: Kontaktid:

en: Contains Value
et: Sisaldab väärtust

en: Continue Anyway
et: Jätka ikkagi

en: Controls how frequently local changes are synchronized with the remote mail server. The interval must be at least 30 seconds.
et: Kohalike muudatuste sünkroniseerimise sagedus võrgus asuvate postiserveritega. Sünkroniseerimiste vahe peab olema vähemalt 30 sekundit.

en: Conv_ert to Appointment...
et: _Teisenda sündmuseks...

en: Convert a mail message to a task.
et: Valitud sõnumi teisendamine uueks ülesandeks.

en: Convert mail messages to Unicode
et: Sõnumite teisendamine Unicode kooditabelisse

en: Convert message text to Unicode UTF-8 to unify spam/ham tokens coming from different character sets.
et: Sõnumi tekstiosa teisendamine Unicode UTF-8 kooditabelile vastavaks, et (rämps)postifiltrid saaksid universaalselt käsitseda erinevates kooditabelites olevaid sõnumeid.

en: Convert message text to _Unicode
et: Teisenda sõnumi tekst _Unicode kooditabelisse

en: Converts a meeting to an appointment
et: Koosoleku teisendamine sündmuseks

en: Converts an appointment to a meeting
et: Sündmuse teisendamine koosolekuks

en: Cop_y calendar contents locally for offline operation
et: Kalendri sisu _kopeeritakse kohapeale, tarvitamiseks võrguvabas keskkonnas

en: Cop_y memo list contents locally for offline operation
et: Märkmeloendi sisu _kopeerimine kohapeale tarvitamiseks võrguvabas keskkonnas

en: Cop_y task list contents locally for offline operation
et: Ülesandeloendi sisu _kopeerimine kohapeale tarvitamiseks võrguvabas keskkonnas

en: Cop_y to Calendar...
et: Kop_eeri kalendrisse...

en: Copy Folder To
et: Kausta kopeerimine kohta

en: Copy _Email Address
et: Kopeeri _e-posti aadress

en: Copy _book content locally for offline operation
et: _Kopeeri raamat arvutisse võrguvabaks tööks

en: Copy contact to
et: Kontakti kopeerimine

en: Copy contacts to
et: Kontaktide kopeerimine

en: Copy selected contacts to another address book
et: Valitud kontaktide kopeerimine teise aadressiraamatusse

en: Copy selected contacts to the clipboard
et: Valitud kontaktide kopeerimine lõikelauale

en: Copy selected events to the clipboard
et: Valitud sündmuste kopeerimine lõikelauale

en: Copy selected memos to the clipboard
et: Valitud märkmete kopeerimine lõikelauale

en: Copy selected messages to another folder
et: Valitud sõnumite kopeerimine teise kausta

en: Copy selected tasks to the clipboard
et: Valitud ülesannete kopeerimine lõikelauale

en: Copy the contacts of the selected address book to another
et: Valitud aadressiraamatus olevate kontaktide kopeerimine teise aadressiraamatusse

en: Copy the email address to the clipboard
et: Meiliaadressi kopeerimine lõikelauale

en: Copy the image to the clipboard
et: Pildi kopeerimine lõikepuhvrisse

en: Copy the link to the clipboard
et: Viida kopeerimine lõikelauale

en: Copy the selected folder into another folder
et: Valitud kausta kopeerimine teise kausta alla

en: Copy the selection
et: Valiku kopeerimine

en: Copy to Folder
et: Kopeerimine kausta

en: Copy...
et: Kopeeri...

en: Copying Items
et: Kirjete kopeerimine

en: Copying folder %s
et: Kausta %s kopeerimine

en: Copying messages into folder %s
et: Sõnumite kopeerimine kausta %s

en: Copying messages to '%s'
et: Sõnumite kopeerimine kausta %s

en: Could not compile regular expression &quot;{1}&quot;.
et: Regulaaravaldist &quot;{1}&quot; pole võimalik kompileerida.

en: Could not create message.
et: Sõnumit pole võimalik luua.

en: Could not create publish thread.
et: Avaldamise lõime pole võimalik luua.

en: Could not create spool directory '%s': %s
et: Puhverkataloogi '%s' pole võimalik luua: %s

en: Could not display help for Evolution.
et: Evolutioni abiteavet pole võimalik kuvada.

en: Could not find any user calendar.
et: Kasutaja kalendrit ei leitud.

en: Could not get a selection to delete.
et: Kustutamiseks pole võimalik valikut hankida.

en: Could not get a selection to modify.
et: Muutmiseks pole võimalik valikut hankida.

en: Could not get schema information for LDAP server.
et: LDAP-serveri skeemiinfot pole võimalik hankida.

en: Could not load '%s'
et: '%s' laadimine pole võimalik

en: Could not load the attachment
et: Manust pole võimalik laadida

en: Could not open %s:
et: %s avamine pole võimalik

en: Could not open %s: Unknown error
et: %s avamine pole võimalik: tundmatu viga

en: Could not open '%s'
et: '%s' avamine pole võimalik

en: Could not open destination
et: Sihtkoha avamine nurjus

en: Could not open source
et: Lähteallika avamine nurjus

en: Could not open the attachment
et: Manust pole võimalik avada

en: Could not open the link.
et: Viita pole võimalik avada.

en: Could not parse MIME message. Displaying as source.
et: MIME sõnumit pole võimalik analüüsida. Kuvatakse lähtekoodina.

en: Could not parse PGP message:
et: PGP-sõnumit pole võimalik analüüsida:

en: Could not parse PGP/MIME message
et: PGP/MIME sõnumit pole võimalik analüüsida

en: Could not parse PGP/MIME message: Unknown error
et: PGP/MIME sõnumit pole võimalik analüüsida: tundmatu viga

en: Could not parse S/MIME message: Unknown error
et: S/MIME sõnumit pole võimalik analüüsida: tundmatu viga

en: Could not publish calendar: Calendar backend no longer exists
et: Kalendrit pole võimalik avaldada: kalendri taustaprogramm ei tööta enam

en: Could not read signature file &quot;{0}&quot;.
et: Signatuurifaili &quot;{0}&quot; pole võimalik lugeda.

en: Could not remove address book.
et: Aadressiraamatut pole võimalik eemaldada.

en: Could not retrieve messages to attach from {0}.
et: Manustamiseks pole võimalik {0} allikast sõnumeid alla laadida.

en: Could not save '%s'
et: '%s' pole võimalik salvestada

en: Could not save attachments
et: Manuseid pole võimalik salvestada

en: Could not save signature file.
et: Signatuurifaili pole võimalik salvestada.

en: Could not save the attachment
et: Manust pole võimalik salvestada

en: Could not save to autosave file &quot;{0}&quot;.
et: Faili &quot;{0}&quot; pole võimalik automaatselt salvestada.

en: Could not send attachment | Could not send attachments
et[0]: Manust pole võimalik saata
et[1]: Manuseid pole võimalik saata

en: Could not send the cancelation notice to the delegate
et: Delegaadile pole võimalik tühistusteadet saata

en: Could not set as background
et: Tausta pole võimalik määrata

en: Could not update object
et: Objekti pole võimalik uuendada!

en: Couldn't get list of address books: %s
et: Aadressiraamatute nimekirja pole võimalik hankida: %s

en: Creat_e a sent item to track information
et: Loo _saadetud kirje andmete jälgimiseks

en: Create Folder
et: Kausta loomine

en: Create R_ule
et: Loo _reegel

en: Create Search _Folder
et: Loo _otsingukaust

en: Create _address book entries when sending mails
et: Sõnumi saatmisel luuakse aa_dressiraamatusse kirjed

en: Create a Mem_o
et: Loo _märge

en: Create a _Meeting
et: Loo _koosolek

en: Create a _Task
et: Loo ül_esanne

en: Create a new address book
et: Uue aadressiraamatu loomine

en: Create a new all day event
et: Uue kogu päeva hõlmava sündmuse lisamine

en: Create a new all-day appointment
et: Uue kogu päeva hõlmava sündmuse lisamine

en: Create a new appointment
et: Uue sündmuse lisamine

en: Create a new assigned task
et: Uue omistatud ülesande loomine

en: Create a new calendar
et: Uue kalendri loomine

en: Create a new contact
et: Uue kontakti loomine

en: Create a new contact list
et: Uue kontaktide nimekirja loomine

en: Create a new event from the selected message
et: Valitud sõnumi põhjal uue sündmuse loomine

en: Create a new folder for storing mail
et: Uue kausta loomine e-posti hoidmiseks

en: Create a new mail account
et: Uue postikonto loomine

en: Create a new mail folder
et: Uue postikausta loomine

en: Create a new meeting
et: Uue koosoleku loomine

en: Create a new meeting from the selected message
et: Valitud sõnumi põhjal uue koosoleku loomine

en: Create a new meeting request
et: Uue koosolekukutse loomine

en: Create a new memo
et: Uue märkme loomine

en: Create a new memo from the selected message
et: Valitud sõnumi põhjal uue märkme loomine

en: Create a new memo list
et: Uue märkmeloendi loomine

en: Create a new shared memo
et: Uue jagatud märkme loomine

en: Create a new task
et: Uue ülesande loomine

en: Create a new task from the selected message
et: Valitud sõnumi põhjal uue ülesande loomine

en: Create a new task list
et: Uue ülesandeloendi loomine

en: Create a new test item
et: Uue testikirje loomine

en: Create a new test source
et: Uue testallika loomine

en: Create a new window displaying this view
et: Uue akna loomine, mis kuvab seda vaadet

en: Create a rule to filter messages from this sender
et: Reegli loomine selle saatja poolt saadetud sõnumite filtreerimiseks

en: Create a rule to filter messages to these recipients
et: Reegli loomine nendele adressaatidele saadetud sõnumite filtreerimiseks

en: Create a rule to filter messages to this mailing list
et: Reegli loomine sellese postiloendisse saadetud sõnumite filtreerimiseks

en: Create a rule to filter messages with this subject
et: Reegli loomine selle teemaga sõnumite filtreerimiseks

en: Create a search folder for these recipients
et: Otsingukausta loomine nende adressaatide jaoks

en: Create a search folder for this mailing list
et: Otsingukausta loomine selle postiloendi jaoks

en: Create a search folder for this sender
et: Otsingukausta loomine selle saatja jaoks

en: Create a search folder for this subject
et: Otsingukausta loomine selle teema jaoks

en: Create an _Event
et: Loo _sündmus

en: Create or edit rules for filtering new mail
et: Uute sõnumite filtreerimisreeglite loomine või muutmine

en: Create or edit search folder definitions
et: Otsikausta kirjelduste loomine või muutmine

en: Create or edit views
et: Vaadete loomine ja muutmine

en: Created
et: Loodud

en: Created from a mail by %s
et: Loodud %s saadetud sõnumi põhjal

en: Critical
et: Kriitiline

en: Ctrl-click to open a link
et: Viida avamiseks tee Ctrl-klõps

en: Current Account
et: Sellest kontost

en: Current Folder
et: Sellest kaustast

en: Current view is a customized view
et: Praegune vaade on kohandatud vaade

en: Currently you can only access the GroupWise System Address Book from Evolution. Please use some other GroupWise mail client once to get your GroupWise Frequent Contacts and Groupwise Personal Contacts folders.
et: Käesolevaga on sul Evolutioniga võimalik ligi pääseda ainult GroupWise süsteemsetele aadressiraamatutele. (GroupWise System Address Book). GroupWise sagedaste kontaktide (GroupWise Frequent Contacts) ja isiklike (GroupWise Personal Contacts) kontaktide kaustadele ligipääsuks kasuta korraks mõnda muud GroupWise postiklienti.

en: Custo_mize Current View...
et: Kohanda käesolevat _vaadet...

en: Custom Header
et: Kohandatud päis

en: Custom Headers
et: Kohandatud päised

en: Custom Location
et: Kohandatud asukoht

en: Custom Reminder:
et: Kohandatud meeldetuletus:

en: Custom View
et: Kohandatud vaade

en: Custom _message
et: Kohandatud _sõnum

en: Custom headers to use while checking for junk.
et: Rämpsukontrollis kasutatavad kohandatud päised.

en: Custom headers to use while checking for junk. The list elements are string in the format "headername=value".
et: Rämpsukontrolli jaoks kasutatavad kohandatud päised. Nimekirja kirjed on "päis=väärtus" vormingus.

en: Custom reminder sound
et: Kohandatud meeldetuletuse heli

en: Customize
et: Kohandatud

en: Customize Current View
et: Käesoleva vaate kohandamine

en: Cut selected contacts to the clipboard
et: Valitud kontaktide liigutamine lõikelauale

en: Cut selected events to the clipboard
et: Valitud sündmuste lõikamine lõikelauale

en: Cut selected memos to the clipboard
et: Valitud märkmete lõikamine lõikelauale

en: Cut selected tasks to the clipboard
et: Valitud ülesannete lõikamine lõikelauale

en: Cut the selection
et: Valiku lõikamine

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: D_elete Address Book
et: Kustuta aa_dressiraamat

en: D_elete Calendar
et: _Kustuta kalender

en: D_elete Memo List
et: _Kustuta märkmeloend

en: D_elete Task List
et: _Kustuta ülesandeloend

en: D_ue date:
et: _Tähtaeg:

en: Daily
et: Iga päev

en: Data Encipherment
et: Andmete šiffer

en: Date
et: Kuupäev

en: Date and Time
et: Kuupäev ja aeg

en: Date received
et: Vastuvõtmise kuupäev

en: Date sent
et: Saatmise kuupäev

en: Date/Time
et: Kuupäev/kellaaeg

en: Date/Time Format
et: Kuupäeva/kellaaja vorming

[ctx: DateFmt]
en: Next Fri
et: Järgmine reede.

[ctx: DateFmt]
en: Next Mon
et: Järgmine esmasp.

[ctx: DateFmt]
en: Next Sat
et: Järgmine laup.

[ctx: DateFmt]
en: Next Sun
et: Järgmine pühap.

[ctx: DateFmt]
en: Next Thu
et: Järgmine neljap.

[ctx: DateFmt]
en: Next Tue
et: Järgmine teisip.

[ctx: DateFmt]
en: Next Wed
et: Järgmine kolmap.

en: Day
et: Päev

en: Day View
et: Päeva vaade

en: Day View: %s. %s
et: Päeva vaade: %s. %s

en: Day _ends:
et: Päev lõpe_b:

en: Days
et: päeva

en: Days on which the start and end of work hours should be indicated
et: Päevad, millel töötundide algust ja lõppu tuleb näidata

en: Days on which the start and end of work hours should be indicated.
et: Päevad, millel töötundide algust ja lõppu tuleb näidata.

en: De_fault
et: _Vaikimisi

en: December
et: Detsember

en: Declined
et: Tagasi lükatud

en: Decode TNEF (winmail.dat) attachments from Microsoft Outlook.
et: Microsoft Outlooki TNEF-lisade (winmail.dat) lahtikodeerija.

en: Decrease the text size
et: Teksti suuruse vähendamine

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Behavior
et: Vaikimisi käitumine

en: Default External Editor
et: Vaikimisi väline redaktor

en: Default Free/Busy Server
et: Vaikimisi vaba/hõivatud server

en: Default Sources
et: Vaikimisi allikad

en: Default appointment reminder
et: Sündmusest vaikimisi meeldetuletaja

en: Default character e_ncoding:
et: _Vaikimisi kooditabel:

en: Default charset in which to compose messages
et: Vaikimisi kooditabel, milles sõnumeid koostada

en: Default charset in which to compose messages.
et: Vaikimisi kooditabel, milles sõnumeid koostada.

en: Default charset in which to display messages
et: Vaikimisi kooditabel, millega sõnumeid kuvada

en: Default charset in which to display messages.
et: Vaikimisi kooditabel, millega sõnumeid kuvada.

en: Default forward style
et: Vaikimisi edastamisstiil

en: Default height of the Composer Window.
et: Redaktoriakna vaikimisi kõrgus.

en: Default height of the mail browser window.
et: Meililehitseja akna vaikimisi kõrgus.

en: Default maximized state of the mail browser window.
et: Meililehitseja akna vaikimisi maksimeeritud olek.

en: Default reminder units
et: Meeldetuletaja vaikimisi ühikud

en: Default reminder value
et: Meeldetuletaja vaikimisi väärtus

en: Default reply style
et: Vastamise vaikimisi laad

en: Default sidebar width
et: Külgpaani vaikimisi laius

en: Default value for thread expand state
et: Vaikimisi väärtus lõimede laiendamise olekule

en: Default width of the Composer Window.
et: Redaktoriakna vaikimisi laius.

en: Default width of the mail browser window.
et: Meililehitseja akna vaikimisi laius.

en: Default window X coordinate
et: Akna vaikimisi X-koordinaat

en: Default window Y coordinate
et: Akna vaikimisi Y-koordinaat

en: Default window height
et: Akna vaikimisi kõrgus

en: Default window state
et: Akna vaikimisi olek

en: Default window width
et: Akna vaikimisi laius

en: Defaults
et: Vaikimisi

en: Define New View
et: Uue vaate kirjeldamine

en: Define Views
et: Kirjelda vaateid

en: Define Views for "%s"
et: "%s" jaoks vaadete kirjeldamine

en: Define Views for %s
et: Vaadete kirjeldamine %s jaoks

en: Define Views...
et: Kirjelda vaateid...

en: Define the email export format when doing drag'n'drop. Possible values are mbox or pdf
et: Määra e-kirja eksportimise vorming, kui see lohistatakse. Võimalikud väärtused on mbox ja pdf

en: Delegate To:
et: Delegeerida:

en: Delegated
et: Delegeeritud

en: Delegated From
et: Kust delegeeritud

en: Delegated To
et: Kuhu delegeeritud

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete All Occ_urrences
et: Ku_stuta kõik sündmuse kordused

en: Delete Mail
et: Kirjade kustutamine

en: Delete Memo
et: Märkme kustutamine

en: Delete Memos
et: Märkmete kustutamine

en: Delete Task
et: Ülesande kustutamine

en: Delete Tasks
et: Ülesannete kustutamine

en: Delete This _Occurrence
et: K_ustuta seekordne sündmus

en: Delete address book '{0}'?
et: Kas kustutada aadressiraamat '{0}'?

en: Delete all occurrences
et: Kõikide korduste kustutamine

en: Delete calendar '{0}'?
et: Kas kustutada kalender '{0}'?

en: Delete completed tasks
et: Täidetud ülesannete kustutamine

en: Delete junk messages on e_xit
et: Lõpetamisel _kustutatakse rämpspost

en: Delete memo list '{0}'?
et: Kas kustutata märkmeloend '{0}'?

en: Delete processed
et: Processed-i kustutamine

en: Delete selected appointments
et: Valitud sündmuste kustutamine

en: Delete selected contacts
et: Valitud kontaktide kustutamine

en: Delete selected events
et: Valitud sündmuste kustutamine

en: Delete selected memos
et: Valitud märkmete kustutamine

en: Delete selected tasks
et: Valitud ülesannete kustutamine

en: Delete task list '{0}'?
et: Kas kustutata ülesandeloend '{0}'?

en: Delete the selected address book
et: Valitud aadressiraamatu kustutamine

en: Delete the selected calendar
et: Valitud kalendri kustutamine

en: Delete the selected memo list
et: Valitud märkmeloendi kustutamine

en: Delete the selected task list
et: Valitud ülesandeloendi kustutamine

en: Delete the selection
et: Valiku kustutamine

en: Delete this occurrence
et: Kustuta seekordne sündmus

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deleting selected objects
et: Valitud objektide kustutamine

en: Deli_vered and opened
et: _Kohale toimetatud ja avatud

en: Delivery Notification for "%s"
et: Kättetoimetamise teade kirjale "%s"

en: Delivery Options
et: Kohaletoimetamise valikud

en: Department
et: Osakond

en: Descending
et: Kahanevas järjestuses

en: Describes whether message headers in paned view should be collapsed or expanded by default. "0" = expanded "1" = collapsed
et: Määrab, kas sõnumite päiseid paneelidega vaates kuvatakse vaikimisi kinnise või lahtisena. "0" = lahtisena, "1" = kinnisena

en: Describes whether message headers in paned view should be collapsed or expanded by default. "0" = expanded and "1" = collapsed
et: Kirjeldab, kas sõnumipäised paneelidega vaates peaksid olema vaikimisi ahendatud (1) või laiendatud(0)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description Contains
et: Kirjeldus sisaldab

en: Description List
et: Kirjelduste loend

en: Description contains
et: Kirjeldus sisaldab

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Destination folder:
et: Sihtkaust:

en: Destination is read only
et: Sihtkoht on kirjutuskaitsega

en: Detailed error message:
et: Vea üksikasjad:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Details:
et: Üksikasjad:

en: Determines whether to look up addresses for junk filtering in local address book only
et: Määrab, kas rämpspostifilter kasutab ainult kohalikku aadressiraamatut

en: Determines whether to lookup in address book for sender email
et: Määrab, kas saatja e-posti aadressi otsitakse aadressiraamatust

en: Determines whether to lookup the sender email in address book. If found, it shouldn't be a spam. It looks up in the books marked for autocompletion. It can be slow, if remote address books (like LDAP) are marked for autocompletion.
et: Määrab, kas saatja e-posti aadressi otsitakse aadressiraamatust. Leidmise korral ei peeta sellelt aadressilt tulnud sõnumeid rämpspostiks. Otsitakse automaatlõpetusega aadressiraamatutest. Võrgus olevate aadressiraamatute (näiteks LDAP) puhul võib vastav kontroll olla aeglane.

en: Determines whether to use custom headers to check for junk
et: Määrab, kas rämpsu kontrollimiseks kasutatakse kohandatud päiseid

en: Determines whether to use custom headers to check for junk. If this option is enabled and the headers are mentioned, it will be improve the junk checking speed.
et: Määrab, kas rämpsu kontrollimiseks kasutatakse kohandatud päiseid. Kui see on märgitud ning päised on määratud, kiirendab see rämpsposti kontrollimise kiirust.

en: Determines whether to use the same fonts for both "From" and "Subject" lines in the "Messages" column in vertical view
et: Määrab, kas kasutada sama kirjastiili nii "Kellelt" kui "Teema" rea jaoks "Sõnumite" tulbas vertikaalvaates

en: Determines whether to use the same fonts for both "From" and "Subject" lines in the "Messages" column in vertical view.
et: Määrab, kas kasutada sama kirjastiili nii "Kellelt" kui "Teema" rea jaoks "Sõnumite" tulbas vertikaalvaates.

en: Digital Signature
et: Digiallkiri

en: Digitally _sign messages when original message signed (PGP or S/MIME)
et: _Sõnumite digitaalne allkirjastamine, kui esialgne sõnum oli allkirjastatud (PGP või S/MIME)

en: Digitally sign messages when original message signed (PGP or S/MIME)
et: Sõnum allkirjastatakse digitaalselt, kui esialgne sõnum oli allkirjastatud (PGP või S/MIME)

en: Digitally sign o_utgoing messages (by default)
et: Väljuvate sõnumite _digitaalne allkirjastamine (vaikimisi)

en: Digitally sign replies when the original message is signed
et: Vastused allkirjastatakse digitaalselt, kui esialgne sõnum oli allkirjastatud

en: Directory for loading/attaching files to composer.
et: Koostajasse failide laadimise/manustamise kataloog.

en: Directory for saving mail component files.
et: Meilikomponentide failide salvestamise kataloog.

en: Directory for saving reminder audio files
et: Meeldetuletuste audiofailide salvestamise kataloog

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühenduse keelamine

en: Disable loading of any plugins.
et: Kõigi pluginate laadimise keelamine.

en: Disable or enable ellipsizing of folder names in side bar
et: Külgribal kaustade nimede lühendamise lubamine või keelamine

en: Disable preview pane of Mail, Contacts and Tasks.
et: Sõnumite, kontaktide ja ülesannete eelvaatepaani keelamine.

en: Disable this account
et: Selle konto keelamine

en: Disconnecting %s
et: Ühendun lahti: %s

en: Disconnecting from '%s'
et: Ühendun lahti: %s

en: Dismiss _All
et: Lõpeta _kõik

en: Display
et: Kuvamine

en: Display "text/calendar" MIME parts in mail messages.
et: "text/calendar" MIME-tüübiga osade kuvamine sõnumis.

en: Display _All Contacts
et: _Kuva kõiki kontakte

en: Display only message texts not exceeding certain size
et: Kuvatakse ainult sõnumite tekste, mis ei ületa määratud piirangut

en: Display reminders in _notification area only
et: Meeldetuletusi kuvatakse ainult _teatealal

en: Display the next important message
et: Järgmise tähtsa sõnumi kuvamine

en: Display the next message
et: Järgmise sõnumi kuvamine

en: Display the next thread
et: Järgmise jutulõnga kuvamine

en: Display the next unread message
et: Järgmise lugemata sõnumi kuvamine

en: Display the parent folder
et: Vanemkausta kuvamine

en: Display the previous important message
et: Eelmise tähtsa sõnumi kuvamine

en: Display the previous message
et: Eelmise sõnumi kuvamine

en: Display the previous thread
et: Eelmise lõime kuvamine

en: Display the previous unread message
et: Eelmise lugemata sõnumi kuvamine

en: Display window buttons using the desktop toolbar setting
et: Aknanuppude kuvamine vastavalt töölaua tööriistariba sätetele

en: Display window buttons with icons and text
et: Aknanuppude kuvamine ikoonide ja tekstina

en: Display window buttons with icons only
et: Aknanuppude kuvamine ainult ikoonidena

en: Display window buttons with text only
et: Aknanuppude kuvamine ainult tekstina

en: Displayed Message Headers
et: Kuvatavad sõnumi päised

en: Do Not Exist
et: Puuduvad

en: Do Not Forward
et: Ära edasta

en: Do _Not Delete
et: Ä_ra kustuta

en: Do _Not Disable
et: Ä_ra keela

en: Do _Not Synchronize
et: Ä_ra sünkroniseeri

en: Do _not Send
et: Ä_ra saada

en: Do not add signature delimiter
et: Signatuuri eraldajat ei lisata

en: Do not ask me about this program again.
et: Selle programmi kohta enam mitte küsida.

en: Do not ask me again
et: Seda küsimust rohkem mitte esitada

en: Do not mar_k messages as junk if sender is in my address book
et: Minu _aadressiraamatus olevate saatjate sõnumeid ei märgita rämpsuks

en: Do not tell me again
et: Enam uuesti mitte näidata

en: Do not trust the authenticity of this certificate
et: Ära selle sertifikaadi autentsust usalda

en: Do not warn me again
et: Mind rohkem ei hoiatata

en: Do you want to locally synchronize the folders that are marked for offline usage?
et: Kas soovid võrguvabas keskkonnas kasutamiseks märgitud kaustad sünkroniseerida kohapeale?

en: Do you want to make Evolution your default email client?
et: Kas soovid Evolutioni määrata vaikimisi e-posti kliendiks?

en: Do you want to mark all messages as read?
et: Kas soovid märkida kõik sõnumid loetuks?

en: Do you want to mark messages as read in the current folder only, or in the current folder as well as all subfolders?
et: Kas soovid loetuks märkida ainult valitud kaustas olevaid sõnumid või tuleb sama teha ka kõigis alamkaustades?

en: Do you want to recover unfinished messages?
et: Kas soovid lõpetamata sõnumid taastada?

en: Do you wish to continue converting remaining mails?
et: Kas soovid jätkata ülejäänud kirjade teisendamisega?

en: Do you wish to save your changes?
et: Kas soovid tehtud muudatused salvestada?

en: Done
et: Valmis

en: Download in progress. Do you want to save the appointment?
et: Hetkel toimub allalaadimine. Kas soovid sündmuse salvestada?

en: Download in progress. Do you want to save the task?
et: Hetkel toimub allalaadimine. Kas soovid ülesande salvestada?

en: Download in progress. Do you want to send the mail?
et: Hetkel toimub allalaadimine. Kas soovid sõnumi saata?

en: Download messages of accounts and folders marked for offline usage
et: Sõnumite allalaadimine võrguvaba kasutuse jaoks märgitud kontodele ja kaustadele

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Dr.
et: Dr

en: Draft
et: Mustand

en: Drafts
et: Mustandid

en: Drafts _Folder:
et: Mustan_dite kaust:

en: Drafts based template plugin. You can use variables like $ORIG[subject], $ORIG[from], $ORIG[to] or $ORIG[body], which will be replaced by values from an email you are replying to.
et: Malliplugina järgi koostatud mustandid. Sa võid kasutada muutujaid nagu $ORIG[subject] (teema), $ORIG[from] (saatja), $ORIG[to] (saaja) või $ORIG[body] (sisu), mis asendatakse väärtustega sellest kirjast, millele vastad.

en: Drag'n'drop export format
et: Lohistamisega eksportimise vorming

en: Draw spelling error indicators on words as you type.
et: Õigekirjakontrolli poolt tuvastatud vigade esiletõstmine tippimise ajal.

en: Drop-down combination box to select time
et: Aja valimiseks kasutatav kombineeritud valikukast

en: Due
et: Tähtaeg

en: Due
et: Tähtaeg

en: Due By
et: Tähtaeg

en: Due Date:
et: Tähtaeg:

en: Due date
et: Tähtaeg

en: Due date is wrong
et: Tähtaja kuupäev on vale

en: Due:
et: Tähtaeg:

en: Duplicate Contact Detected
et: Avastati korduv kontakt

en: EFolderList XML for the list of completion URIs
et: EFolderList XML automaatlõpetuste URI-de jaoks

en: EFolderList XML for the list of completion URIs.
et: EFolderList XML automaatlõpetuste URI-de jaoks.

[ctx: ESendOptions]
en: _Until
et: _Kuni

[ctx: ESendOptionsAfter]
en: _After
et: _Pärast

[ctx: ESendOptionsAfter]
en: days
et: päeva

[ctx: ESendOptionsWithin]
en: Wi_thin
et: _Vahemikus

[ctx: ESendOptionsWithin]
en: days
et: päeva

en: E_mail
et: E-_post:

en: E_nable
et: _Lubamine

en: E_xpand All
et: A_va kõik

en: E_xpand All Threads
et: A_va kõik lõimed

en: E_xpunge
et: _Tühjenda

en: Edit Appointment
et: Muuda sündmust

en: Edit Label
et: Sildi muutmine

en: Edit Location
et: Asukohta muutmine

en: Edit Reminder
et: Meeldetuletuse muutmine

en: Edit Rule
et: Reegli muutmine

en: Edit Search Folder
et: Otsingukausta muutmine

en: Edit Signature
et: Allkirja muutmine

en: Edit Signature Script
et: Allkirjaskripti muutmine

en: Edit properties of this account
et: Selle konto omaduste muutmine

en: Editor could not be loaded.
et: Redaktorit pole võimalik laadida.

en: Editor not launchable
et: Redaktor pole käivitatav

en: Email
et: E-post

en: Email 2
et: E-post 2

en: Email 3
et: E-post 3

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Email Certificate Authority
et: E-posti sertifikaadi atesteerimisorgan

en: Email Certificate Trust Settings
et: E-posti sertifikaadi usaldussätted

en: Email Custom Header
et: E-posti kohandatud päised

en: Email Recipient Certificate
et: E-posti vastuvõtja sertifikaat

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: Email Signer Certificate
et: E-posti signeerija sertifikaat

en: Email _Address:
et: E-posti _aadress:

en: Email address:
et: E-posti aadress:

en: Email begins with
et: E-post algab

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to accept this task.
et: E-posti teel edastatakse kutsed kõikidele osalejatele, misjärel nad võivad ülesandega nõustuda.

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to reply.
et: E-posti teel edastatakse kutsed kõikidele osalejatele, seejärel võivad osalejad sellele vastata.

en: Empty Junk folders on exit
et: Rämpspostikaustade tühjendamine programmi sulgemisel

en: Empty Trash folders on exit
et: Prügikaustade tühjendamine programmi sulgemisel

en: Empty _Trash
et: Tühjenda _prügist

en: Empty all Junk folders when exiting Evolution.
et: Evolutionist väljumisel kõigi rämpspostikaustade tühjendamine.

en: Empty all Trash folders when exiting Evolution.
et: Evolutionist väljumisel kõigi prügikaustade tühjendamine.

en: Empty trash folders on e_xit
et: Väljumisel tühjendatakse _prügikaustad

en: Emptying trash in '%s'
et: Prügikasti '%s' tühjendamine

en: Enable D-Bus messages.
et: D-Bus'i teadete lubamine.

en: Enable address formatting
et: Aadressi vormindamise lubamine

en: Enable and disable plugins
et: Pluginate lubamine ja keelamine

en: Enable animated images in HTML mail. Many users find animated images annoying and prefer to see a static image instead.
et: Animeeritud piltide lubamine HTML-sõnumis. Paljude kasutajate jaoks on animeeritud pildid tüütud ja nad soovivad nende asemel näha staatilisi pilte.

en: Enable autocontacts
et: Automaatkontaktide lubamine

en: Enable caret mode, so that you can see a cursor when reading mail.
et: Kursorirežiimi lubamine - siis on sõnumi lugemisel kursori asukoht näha.

en: Enable express mode
et: Ekspressrežiimi lubamine

en: Enable icon in notification area.
et: Teateala ikooni lubamine.

en: Enable local folders
et: Kohalikud kaustad on lubatud

en: Enable or disable magic space bar
et: Võlutühiku lubamine või keelamine

en: Enable or disable the prompt whilst marking multiple messages.
et: Sellega lubatakse või keelatakse mitme sõnumi märkimise korral kinnituse küsimine.

en: Enable or disable type ahead search feature
et: Ettevaatava otsinguvõimaluse lubamine

en: Enable search folders
et: Otsingukaustade lubamine

en: Enable search folders on startup.
et: Käivitamisel otsingukaustade lubamine.

en: Enable the side bar search feature to allow interactive searching of folder names.
et: Külgriba interaktiivse otsingu lubamine kaustanimede seast otsimiseks.

en: Enable this to use Space bar key to scroll in message preview, message list and folders.
et: Selle märkimisega lubatakse sõnumi eelvaates, sõnumite nimekirjas ja kaustades kasutada tühikuklahvi kuva edasikerimiseks.

en: Enable to display only message texts not exceeding size defined in 'message_text_part_limit' key.
et: Ainult sõnumitekstide kuvamine, mis ei ületa 'message_text_part_limit' võtmega määratud pikkust.

en: Enable to use a similar message list view settings for all folders
et: Sarnaste sõnumivaate sätete lubamine kõigile kaustadele

en: Enable to use a similar message list view settings for all folders.
et: Sarnaste sõnumivaate sätete lubamine kõigile kaustadele.

en: Enable/disable caret mode
et: Kursorirežiimi lubamine/keelamine

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enables the proxy settings when accessing HTTP/Secure HTTP over the Internet.
et: Proksi sätete lubamine HTTP ja HTTPS protokollidele.

en: Encode filenames in an Outlook/GMail way
et: Failinimed kodeeritakse nagu kodeerib Outlook/GMail

en: Encode filenames in an _Outlook/GMail way
et: Failinimed kodeeritakse nagu kodeerib _Outlook/GMail

en: Encode filenames in the mail headers same as Outlook or GMail do, to let them display correctly filenames with UTF-8 letters sent by Evolution, because they do not follow the RFC 2231, but use the incorrect RFC 2047 standard.
et: Failinimed kirja päises kodeeritakse, nagu seda teeb Outlook või GMail, et need näitaksid Evolutionist saadetud kirjas UTF-8 märkidega failinimesid õigesti. Need programmid ei järgi RFC 2231 standardit, vaid selleks otstarbeks väära standardit RFC 2047.

en: Encry_ption certificate:
et: _Krüptimissertifikaat:

en: Encrypt
et: Krüpti

en: Encrypt out_going messages (by default)
et: Väljuvate sõnumite _krüptimine (vaikimisi)

en: Encrypt this message with PGP
et: Krüpti sõnum PGPga

en: Encrypt this message with your S/MIME Encryption Certificate
et: Sõnumi krüptimine sinu S/MIME krüptimissertifikaadi abil

en: Encrypted
et: Krüptitud

en: Encrypted, strong
et: Krüptitud, tugevalt

en: Encrypted, weak
et: Krüptitud, nõrgalt

en: Encryption
et: Krüpteering

en: Encryption:
et: Krüpteering:

en: End
et: Lõpp

en: End Date
et: Lõppemise kuupäev

en: End date is wrong
et: Lõpukuupäev on vale

en: End day:
et: Lõpu päev:

en: End time is wrong
et: Lõppemise aeg on vale

en: End time of the recurrence was before event's start
et: Korduse lõpuaeg on enne sündmuse algust

en: End time:
et: Lõpp:

en: Ensuring local sources
et: Kohalike allikate kindlakstegemine

en: Enter Delegate
et: Sisesta delegaat

en: Enter Passphrase
et: Parooli sisestamine

en: Enter Passphrase for %s
et: Parooli sisestamine %s jaoks

en: Enter Password
et: Parooli sisestamine

en: Enter Password for %s
et: Parooli sisestamine %s jaoks

en: Enter new password
et: Sisesta uus parool

en: Enter new password for certificate database
et: Palun sisesta uus parool sertifikaatide andmebaasi jaoks

en: Enter password
et: Sisesta parool

en: Enter password for PKCS12 file:
et: Sisesta PKCS12-faili jaoks parool:

en: Enter password for user %s on server %s
et: Sisesta kasutaja %s parool serveris %s

en: Enter password for user %s to access list of subscribed calendars.
et: Sisesta kasutajale %s parool, millega ta tellitud kalendritele ligi pääseb.

en: Enter password to access free/busy information on server %s as user %s
et: Sisesta parool kasutaja $2%s parool serveris $1%s, et pääseda ligi tema vaba/hõivatud andmetele

en: Enter password.
et: Sisesta parool.

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message
et: Sisesta aadressid, milledele saadetakse sõnumi koopiad

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message without appearing in the recipient list of the message
et: Sisesta aadressid, millele saadetakse sõnumi koopiad nii, et nende aadressid ei paista sõnumi saajate hulgas

en: Enter the character set to use
et: Sisesta kasutatav kooditabel

en: Enter the password for '%s'
et: Sisesta parool '%s' jaoks

en: Enter the recipients of the message
et: Sisesta sõnumi adressaadid

en: Error adding contact
et: Viga kontakti lisamisel

en: Error adding list
et: Viga loendi lisamisel

en: Error getting book view
et: Viga raamatu vaate hankimisel

en: Error loading calendar
et: Viga kalendri laadimisel

en: Error loading filter definitions.
et: Viga filtridefinitsioonide laadimisel.

en: Error loading memo list
et: Viga märkmeloendi laadimisel

en: Error loading task list
et: Viga ülesandeloendi laadimisel

en: Error modifying card
et: Viga kaardi muutmisel

en: Error modifying contact
et: Viga kontakti muutmisel

en: Error modifying list
et: Viga loendi muutmisel

en: Error on {0}: {1}
et: Viga kohas: {0}: {1}

en: Error removing contact
et: Viga kontakti eemaldamisel

en: Error removing list
et: Viga loendi eemaldamisel

en: Error saving to autosave because &quot;{1}&quot;.
et: Viga faili automaatsel salvestamisel, põhjus: &quot;{1}&quot;.

en: Error saving {0} to {1}: {2}
et: Viga {0} salvestamisel {1} alla: {2}

en: Error verifying signature
et: Viga allkirja tõestamisel

en: Error while performing operation.
et: Viga käsu täitmisel.

en: Error while {0}.
et: Viga toimingul: {0}.

en: Error: Unable to process extension
et: Viga: laiendit pole võimalik töödelda

en: Esq.
et: Esq

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
et: Euroopa/Andorra

en: Europe/Athens
et: Euroopa/Ateena

en: Europe/Belfast
et: Euroopa/Belfast

en: Europe/Belgrade
et: Euroopa/Belgrad

en: Europe/Berlin
et: Euroopa/Berliin

en: Europe/Bratislava
et: Euroopa/Bratislava

en: Europe/Brussels
et: Euroopa/Brüssel

en: Europe/Bucharest
et: Euroopa/Bukarest

en: Europe/Budapest
et: Euroopa/Budapest

en: Europe/Chisinau
et: Euroopa/Chişinău

en: Europe/Copenhagen
et: Euroopa/Kopenhaagen

en: Europe/Dublin
et: Euroopa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
et: Euroopa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
et: Euroopa/Helsingi

en: Europe/Istanbul
et: Euroopa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
et: Euroopa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
et: Euroopa/Kiiev

en: Europe/Lisbon
et: Euroopa/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
et: Euroopa/Ljubljana

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Luxembourg
et: Euroopa/Luksemburg

en: Europe/Madrid
et: Euroopa/Madrid

en: Europe/Malta
et: Euroopa/Malta

en: Europe/Minsk
et: Euroopa/Minsk

en: Europe/Monaco
et: Euroopa/Monaco

en: Europe/Moscow
et: Euroopa/Moskva

en: Europe/Nicosia
et: Euroopa/Nicosia

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: Europe/Paris
et: Euroopa/Pariis

en: Europe/Prague
et: Euroopa/Praha

en: Europe/Riga
et: Euroopa/Riia

en: Europe/Rome
et: Euroopa/Rooma

en: Europe/Samara
et: Euroopa/Samaara

en: Europe/San_Marino
et: Euroopa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
et: Euroopa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
et: Euroopa/Simferoopol

en: Europe/Skopje
et: Euroopa/Skopje

en: Europe/Sofia
et: Euroopa/Sofia

en: Europe/Stockholm
et: Euroopa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
et: Euroopa/Tallinn

en: Europe/Tirane
et: Euroopa/Tirana

en: Europe/Uzhgorod
et: Euroopa/Užgorod

en: Europe/Vaduz
et: Euroopa/Vaduz

en: Europe/Vatican
et: Euroopa/Vatikan

en: Europe/Vienna
et: Euroopa/Viin

en: Europe/Vilnius
et: Euroopa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
et: Euroopa/Varssavi

en: Europe/Zagreb
et: Euroopa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
et: Europe/Zaporižžja

en: Europe/Zurich
et: Euroopa/Zürich

en: Event Description
et: Sündmuse kirjeldus

en: Event cannot be edited, because the selected calendar is read only
et: Sündmust pole võimalik muuta, kuna valitud kalender on kirjutuskaitsega

en: Event cannot be fully edited, because you are not the organizer
et: Sündmust pole võimalik täielikult muuta, kuna sina pole selle organiseerija

en: Event information
et: Andmed sündmuse kohta

en: Event with no end date
et: Sündmus ilma lõppkuupäevata

en: Event with no start date
et: Sündmus ilma alguskuupäevata

en: Event's start time is in the past
et: Sündmuse alguskuupäev on minevikus

en: Events
et: Sündmused

en: Every
et: Vahemikuga

en: Every time
et: iga kord

en: Every time Evolution starts, check whether or not it is the default mailer.
et: Evolutioni iga käivitamise ajal kontrollitakse, kas Evolution on vaikimisi postiprogramm või mitte.

en: Evolution Account Assistant
et: Evolutioni kontoabiline

en: Evolution Alarm Notify
et: Evolutioni märguanded

en: Evolution Back Up
et: Evolutioni varundamine

en: Evolution Calendar intelligent importer
et: Evolutioni intelligentne kalendriimportija

en: Evolution Contacts CSV and Tab Importer
et: Evolutioni CSV ja Tab kontaktide importija

en: Evolution Contacts CSV or Tab (.csv, .tab)
et: Evolutioni CSV või Tab kontaktid (.csv, .tab)

en: Evolution Elm importer
et: Evolutioni Elmi importija

en: Evolution Import Assistant
et: Evolutioni impordiabiline

en: Evolution LDIF importer
et: Evolutioni LDIF-importija

en: Evolution Mail and Calendar
et: Evolutioni E-post ja kalender

en: Evolution Pine importer
et: Evolutioni Pine'i importija

en: Evolution Preferences
et: Evolutioni eelistused

en: Evolution Restore
et: Evolutioni taastamine

en: Evolution Setup Assistant
et: Evolutioni seadistusabiline

en: Evolution Website
et: Evolutioni veebisait

en: Evolution account assistant
et: Evolutioni kontoabiline

en: Evolution cannot render this email as it is too large to process. You can view it unformatted or with an external text editor.
et: Evolutionil pole võimalik seda sõnumit renderdada, kuna see on töötlemiseks liiga suur. Võid vaadata seda vormindamata kujul või välise tekstiredaktori abil.

en: Evolution checked for settings to import from the following applications: Pine, Netscape, Elm, iCalendar. No importable settings found. If you would like to try again, please click the "Back" button.
et: Evolution kontrollis järgnevate rakenduste sätete importimise võimalust: Pine, Netscape, Elm ja iCalendar. Paraku ei leitud ühtegi imporditavat seadistusfaili. Kui soovid veel proovida, siis vajuta "Tagasi" nuppu.

en: Evolution does not support calendar reminders with
    email notifications yet, but this reminder was
    configured to send an email.  Evolution will display
    a normal reminder dialog box instead.
et: See meeldetuletus on seadistatud saatma e-posti, aga
    Evolution ei toeta kalendripõhiste meeldetuletuste
    saatmist e-posti teel.  Evolution kuvab selle asemel
    hariliku meeldetuletusdialoogi.

en: Evolution has found some keywords that suggest that this message should contain an attachment, but cannot find one.
et: Evolution leidis mõned märksõnad, mille põhjal võiks arvata, et see sõnum peaks sisaldama manust, kuid selle sõnumiga ei ole kaasa pandud ühtegi faili.

en: Evolution iCalendar importer
et: Evolutioni iKalendri imoportija

en: Evolution is currently offline because the network is unavailable.
et: Evolution on hetkel võrguvabas olekus, kuna võrk pole saadaval.

en: Evolution is currently offline due to a network outage.
et: Evolution on praegu võrguvabas olekus, kuna võrk pole saadaval.

en: Evolution is currently offline.
et: Evolution on praegu võrguvabas olekus.

en: Evolution is currently offline.  Click this button to work online.
et: Evolution on hetkel võrguvabas olekus. Võrku ühendumiseks klõpsa seda nuppu.

en: Evolution is currently online.  Click this button to work offline.
et: Evolution on hetkel võrku ühendatud. Võrguvabasse olekusse siirdumiseks klõpsa seda nuppu.

en: Evolution is unable to create a temporary file to save your mail. Retry later.
et: Evolutionil pole võimalik sõnumi salvestamiseks ajutist faili luua. Proovi hiljem uuesti.

en: Evolution no longer supports upgrading directly from version {0}. However as a workaround you might try first upgrading to Evolution 2, and then upgrading to Evolution 3.
et: Evolution ei toeta enam versioonist {0} otse uuendamist. Sellest hoolimata võid uuendada kõigepealt Evolutioni versioonile 2 ja seejärel versioonile 3.

en: Evolution quit unexpectedly while you were composing a new message. Recovering the message will allow you to continue where you left off.
et: Evolution lõpetas ootamatult uue sõnumi koostamise ajal. Sõnumi taastamine võimaldab jätkata sealt, kuhu pooleli jäid.

en: Evolution vCalendar importer
et: Evolutioni vKalendri importija

en: Evolution vCard Importer
et: Evolutioni vKaardi importija

en: Evolution will return to online mode once a network connection is established.
et: Evolution naaseb võrgurežiimi kohe, kui võrguühendus taastub.

en: Evolution's local mail format has changed from mbox to Maildir. Your local mail must be migrated to the new format before Evolution can proceed. Do you want to migrate now?
    
    An mbox account will be created to preserve the old mbox folders. You can delete the account after ensuring the data is safely migrated. Please make sure there is enough disk space if you choose to migrate now.
et: Evolutioni kohalik sõnumivorming on muutunud, endise mbox vormingu asemel on nüüd kasutusel Maildir vorming. Evolutionil pole võimalik jätkata enne, kui Sinu kohalik e-post on uude vormingusse teisendatud. Kas soovid siirdamist kohe läbi viia?
    
    Vanade mbox kaustade säilitamiseks luuakse mbox konto. Sa võid selle kustutada, kui oled veendunud, et kõik andmed on edukalt teisendatud. Palun veendu, et teisendamiseks on piisavalt vaba ruumi.

en: Evolution's local mail format has changed.
et: Evolutioni kohalik sõnumivorming on muutunud.

en: Exactly
et: Täpselt

en: Exceptions
et: Erandid

en: Execute the current search parameters
et: Praeguste otsinguparameetrite järgi otsimine

en: Execute these search parameters
et: Nende otsinguparameetrite rakendamine

en: Exist
et: On olemas

en: Exit the program
et: Programmist väljumine

en: Expand all folders
et: Ava kõik kaustad

en: Expand all message threads
et: Kõigi sõnumilõimede avamine

en: Expires
et: Aegub

en: Expires On
et: Aegub

en: Export in asynchronous mode
et: Eksportimine asünkroonses režiimis

en: Exported filename will be YYYYmmDDHHMMSS_email_title Possible values: 1 (: email sent date), 2 (: drag'n'drop date)
et: Eksporditud failinimi on YYYYmmDDHHMMSS_e-kirja_pealkiri. Võimalikud väärtused: 1 (e-kirja saatmise kuupäev), 2 (lohistamise kuupäev)

en: Expression
et: Avaldis

en: Expunging
et: Puhastamine

en: Expunging and storing account '%s'
et: Konto '%s' sõnumite puhastamine ja salvestamine

en: Expunging folder '%s'
et: Kataloogi '%s' puhastamine

en: Extensions
et: Laiendused

en: External Editor
et: Väline redaktor

en: External editor still running
et: Väline redaktor pole veel lõpetanud

en: Extracting files from back up
et: Failide lahtipakkimine varukoopiast

en: FILE
et: FAIL

en: FTP (with login)
et: FTP (sisselogimisega)

en: F_all back to threading messages by subject
et: Varuvaria_ndina koostatakse jutulõng teema alusel

en: F_ilename:
et: _Failinimi:

en: F_older
et: Ka_ust

en: F_orward As
et: _Edasta kui

en: Face
et: Näopilt

en: Failed Read
et: Lugemine nurjus

en: Failed to append to %s: %s
    Appending to local 'Sent' folder instead.
et: Tõrge lisamisel kausta %s: %s
    Selle asemel lisatakse kohalikku kausta 'Saadetud'.

en: Failed to append to local 'Sent' folder: %s
et: Tõrge lisamisel kohalikku 'Saadetud' kausta: %s

en: Failed to apply outgoing filters: %s
et: Tõrge väljundfiltrite rakendamisel: %s

en: Failed to authenticate with LDAP server.
et: Tõrge LDAP-serverisse autentimisel.

en: Failed to create thread: %s
et: Tõrge protsessi loomisel: %s

en: Failed to delete contact
et: Tõrge kontakti kustutamisel

en: Failed to download messages for offline viewing.
et: Sõnumeid polnud võimalik võrguta kasutuseks alla laadida.

en: Failed to find duplicate messages.
et: Duplikaatsõnumeid ei leitud.

en: Failed to get server URL.
et: Serveri URL-i hankimine nurjus.

en: Failed to import certificate
et: Tõrge sertifikaadi importimisel

en: Failed to load the calendar '%s' (%s)
et: Tõrge kalendri '%s' laadimisel (%s)

en: Failed to open client '%s': %s
et: Tõrge kliendi '%s' avamisel: %s

en: Failed to open folder.
et: Tõrge kausta avamisel.

en: Failed to parse server response.
et: Tõrge serveri vastuse tõlgendamisel.

en: Failed to query server for a list of supported authentication mechanisms.
et: Serverilt toetatud autentimismehhanismide nimekirja küsimine nurjus.

en: Failed to read output from SpamAssassin:
et: SpamAssassini väljundi lugemine nurjus:

en: Failed to remove attachments from messages.
et: Manuseid polnud võimalik sõnumitest eemaldada.

en: Failed to retrieve messages.
et: Sõnumit pole võimalik vastu võtta.

en: Failed to save messages to disk.
et: Sõnumeid polnud võimalik kettale salvestada.

en: Failed to send a message | Failed to send %d of %d messages
et[0]: Sõnumi saatmine nurjus
et[1]: %d sõnumi %d-st saatmine nurjus

en: Failed to spawn Bogofilter (%s):
et: Tõrge Bogofilter'i käivitamisel (%s):

en: Failed to spawn SpamAssassin (%s):
et: SpamAssassini käivitamine nurjus (%s):

en: Failed to stream mail message content to Bogofilter:
et: E-kirja sisu edastamine voona Bogofiltrile nurjus:

en: Failed to stream mail message content to SpamAssassin:
et: Kirja sisu voo suunamine SpamAssassinile nurjus:

en: Failed to unsubscribe from folder.
et: Kausta tellimusest loobumine nurjus.

en: Failed to write '%s' to SpamAssassin:
et: '%s' kirjutamisel SpamAssassinisse nurjus:

en: Failure reason: %s
et: Tõrke põhjus: %s

en: Family Name
et: Perekonnanimi

en: Fax
et: Faks

en: February
et: Veebruar

en: Fetching Mail
et: E-posti võtmine

en: Field Value
et: Välja väärtus

en: Fil_e:
et: _Fail:

en: File "%s" has been removed.
et: Fail "%s" on eemaldatud.

en: File &quot;{0}&quot; does not exist or is not a regular file.
et: Faili &quot;{0}&quot; pole olemas või pole see tavaline fail.

en: File As
et: Kataloogi kui

en: File _type:
et: Faili _tüüp:

en: File exists but cannot overwrite it.
et: Fail on juba olemas, kuid seda pole võimalik üle kirjutada.

en: File exists but is not a regular file.
et: Fail on juba olemas, aga see ei ole tavaline fail.

en: File has been removed.
et: Fail on eemaldatud.

en: File is not a valid .desktop file
et: See fail pole korrektne .desktop fail

en: Filter on Mailing _List...
et: _Postiloendi filter...

en: Filter on Se_nder...
et: Filter _saatja järgi...

en: Filter on _Recipients...
et: Filter _adressaatide järgi...

en: Filter on _Subject...
et: Filter _teema järgi...

en: Filter the selected messages for junk status
et: Valitud sõnumitest rämpsu filtreerimine

en: Filtering Selected Messages
et: Valitud sõnumite filtreerimine

en: Fin_d:
et: _Otsing:

en: Find items that meet the following conditions
et: Kui leitakse järgnevatele tingimustele vastav kirje

en: Find the next occurrence of the phrase
et: Fraasi järgmise esinemise otsimine

en: Find the previous occurrence of the phrase
et: Fraasi eelmise esinemise otsimine

en: Fine-tune your IMAP accounts.
et: IMAP-kontode peenhäälestus.

en: Fingerprints
et: Sõrmejäljed

en: Finish
et: Lõpeta

en: Fix_ed Width Font:
et: Fi_kseeritud laiusega kirjatüüp:

en: Fl_ush Outbox
et: _Tühjenda väljuvad

en: Flag Status
et: Märgistuse olek

en: Flag that enables a much simplified user interface.
et: Lipp, mis määrab oluliselt lihtsustatud kasutajaliidese kasutamise.

en: Flag the selected messages for follow-up
et: Valitud sõnumite märgistamine järeltoiminguks

en: Flag to Follow Up
et: Märgistamine järeltoiminguks

en: Flagged
et: Märgistatud

en: Flush Outbox after filtering
et: Pärast filtreerimist tühjendatakse väljuvate sõnumite kaust

en: Folder '%s'
et: Kaust '%s'

en: Folder '%s' contains %u duplicate message. Are you sure you want to delete it? | Folder '%s' contains %u duplicate messages. Are you sure you want to delete them?
et[0]: Kaustas '%s' on %u sõnumiduplikaat. Kas soovid selle kustutada?
et[1]: Kaustas '%s' on %u sõnumiduplikaati. Kas soovid need kustutada?

en: Folder '{0}' doesn't contain any duplicate message.
et: Kaust '{0}' ei sisalda ühtegi sõnumiduplikaati.

en: Folder Properties
et: Kausta omadused

en: Folder Subscriptions
et: Kaustade tellimused

en: Folder _name:
et: _Kausta nimi:

en: Folder names cannot contain '/'
et: Kausta nimes ei tohi sisalduda '/' sümbol

en: Follow Up
et: Jälgimislipp

en: Follow Up Flag
et: Märgistatud järeltoiminguks

en: Follow _Up...
et: _Järeltoiming...

en: Follow-Up
et: Järeltoiming

en: Follow-up
et: Järeltoiming

en: For XEmacs use "xemacs"
    For Vim use "gvim -f"
et: XEmacsi jaoks kasuta "xemacs"
    Vim'i jaoks kasuta "gvim -f"

en: For Your Eyes Only
et: Ainult sinu silmade jaoks

en: For Your Information
et: Võta teadmiseks

en: For _Wide View
et: _Laivaade

en: For_mat messages in HTML
et: Sõnumid vormindatakse _HTML-is

en: Force images in HTML mail to be loaded
et: HTML-vormingus sõnumi piltide laadimine

en: Force read _only
et: _Kirjutuskaitse on rangelt peal

en: Forcibly shut down Evolution
et: Evolutioni sundimine töö lõpetamisele

en: Forget all remembered passwords
et: Unusta kõik meeldejäetud paroolid

en: Forgetting your passwords will clear all remembered passwords. You will be reprompted next time they are needed.
et: Meeldejäetud paroolide unustamine nullib ära kõik meeldejäetud paroolid. Paroolid küsitakse uuesti järgmisel korral, mil neid vaja läheb.

en: Format Column_s...
et: Kohanda veer_ge...

en: Format of the drag'n'drop export filename
et: Failinimi lohistamisega eksportimisel

en: Format:
et: Vorming:

en: Formatting Message...
et: Sõnumi vormindamine...

en: Formatting message
et: Sõnumi vormindamine

en: Forward
et: Edasta

en: Forward As _Attached
et: Edasta _manusena

en: Forward As _Inline
et: Edasta _sõnumi sees

en: Forward As _Quoted
et: Edasta _tsitaadina

en: Forward message
et: Edasta sõnum

en: Forward message.
et: Edasta sõnum.

en: Forward the selected message in the body of a new message
et: Valitud sõnumi kellelegi edastamine saadetava sõnumi sees

en: Forward the selected message quoted like a reply
et: Valitud sõnumi kellelegi edastamine tsitaadina

en: Forward the selected message to someone
et: Valitud sõnumi kellelegi edastamine

en: Forward the selected message to someone as an attachment
et: Valitud sõnumi kellelegi edastamine (manusena)

en: Forward to
et: Edasta aadressile

en: Forwarded
et: Edastatud

en: Forwarded message
et: Edastatud sõnum

en: Forwarded message - %s
et: Edastatud sõnum - %s

en: Forwarded messages
et: Edastatud sõnumid

en: Found the appointment in the calendar '%s'
et: Sündmus leiti kalendrist '%s'

en: Fr
et: R

en: Fr_om:
et: _Saatja:

en: Free
et: Vaba

en: Free/Busy
et: Vaba/hõivatud

en: Free/Busy information
et: Vaba/hõivatud andmed

en: Free/Busy information (%s to %s)
et: Vaba/hõivatud andmed (%s -> %s)

en: Free/Busy:
et: Vaba/hõivatud:

en: Free/busy server URLs
et: Vaba/hõivatud serveri URL

en: Free/busy template URL
et: Vaba/hõivatud malli URL

en: Friday
et: Reede

en: From
et: Saatja

en: From %s:
et: Programmist %s:

en: From: %s
et: Kellelt: %s

en: Full Nam_e:
et: Täis_nimi:

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Full _Name...
et: T_äisnimi...

en: GAIM address book source
et: Pidgini aadressiraamatu allikas

en: GAIM check interval
et: Ajavahemik Pidgini kontrollimiste vahel

en: GAIM last sync MD5
et: Pidgini viimase sünkroniseerimise MD5

en: GAIM last sync time
et: Pidgini viimase sünkroniseerimise aeg

en: Gene_ral Options
et: Ü_ldised valikud

en: General
et: Üldine

en: Generates a D-Bus message when new mail messages arrive.
et: D-Bus'i teate genereerimine uue sõnumi saabumisel.

en: Generating message list
et: Sõnumiloendi genereerimine

en: Get List _Archive
et: Hangi postiloendi _arhiiv

en: Get List _Usage Information
et: _Hangi postiloendi kasutusteave

en: Get an archive of the list this message belongs to
et: Postiloendi, kuhu see sõnum kuulub, arhiivi hankimine

en: Get delivery notification when your message is read
et: Kättetoimetamise märguande saamine sinu sõnumi lugemise korral

en: Get information about the usage of the list this message belongs to
et: Postiloendi, kuhu see sõnum kuulub, kasutusjuhendi hankimine

en: Give the extra headers that you need to fetch in addition to the above standard headers. 
    You can ignore this if you choose "All Headers".
et: Siin võib määrata täiendavad päised, mis lisaks standardsetele päistele alla laaditakse.
    Kohandatud päiseid saab eirata valides kõigi päiste allalaadimise.

en: Given Name
et: Ristinimi

en: Given URL cannot be found.
et: Antud URL-i ei leitud.

en: Gnome Calendar
et: Gnome kalender

en: Gnome Calendar's calendar import done
et: Gnome kalender imporditud

en: Gnome Calendar's tasks import done
et: Gnome kalendrist ülesanded imporditud

en: Go Back
et: Tagasiliikumine

en: Go Forward
et: Edasiliikumine

en: Go To
et: Liigu

en: Go to Date
et: Mine kuupäevale

en: Go to Today
et: Mine tänasele päevale

en: Google Calendars
et: Google'i kalendrid

en: Google account settings:
et: Google konto sätted:

en: Grab Focus
et: Haara fookus

en: Greek
et: Kreeka

en: Gro_up Reply goes only to mailing list, if possible
et: _Grupivastus läheb ainult postiloendisse, kui võimalik

en: Group
et: Grupp

en: Group By This _Field
et: Grupeeri selle _välja järgi

en: Group By _Box
et: Grupeerimine _kasti järgi

en: Group Items By
et: Kirjete grupeerimine

en: Group Reply
et: Grupivastus

en: Group Reply replies to list
et: Grupivastus saadab vastuse postiloendisse

en: GroupWise Address book creation:
et: GroupWise'i aadressiraamatu loomine:

en: Groupware Suite
et: Grupitöövahend

en: HTML Messages
et: HTML-sõnumid

en: HTML _Mode
et: _HTML-režiim

en: HTTP proxy host name
et: HTTP-proksi hostinimi

en: HTTP proxy password
et: HTTP-proksi parool

en: HTTP proxy port
et: HTTP-proksi port

en: HTTP proxy username
et: HTTP-proksi kasutajanimi

en: H_TTP Proxy:
et: _HTTP proksi:

en: Header
et: Päis

en: Header content
et: Päise sisu

en: Header name
et: Päise nimi

en: Headers
et: Päised

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Height of the message-list pane
et: Sõnumiloendi paani kõrgus

en: Height of the message-list pane.
et: Sõnumiloendi paani kõrgus.

en: Hello Python
et: Tere Python

en: Hi.  Thanks for taking the time to download this preview release
    of the Evolution groupware suite.
    
    This version of Evolution is not yet complete. It is getting close,
    but some features are either unfinished or do not work properly.
    
    If you want a stable version of Evolution, we urge you to uninstall
    this version, and install version %s instead.
    
    If you find bugs, please report them to us at bugzilla.gnome.org.
    This product comes with no warranty and is not intended for
    individuals prone to violent fits of anger.
    
    We hope that you enjoy the results of our hard work, and we
    eagerly await your contributions!
et: Hoi!  Täname, et võtsid vaevaks Evolutioni grupitöövahendit
    alla laadida.
    
    See Evolutioni versioon ei ole veel valmis. Valmimisele ollakse
    küll üpris lähedal, kuid mõnede võimaluste arendamine pole veel
    lõpetatud ja seetõttu ei toimi need võimalused päris korralikult.
    
    Kui soovid kasutada Evolutioni stabiilset versiooni, peaksid
    praeguse versiooni eemaldama ja selle asemel paigaldama
    versiooni %s.
    
    Kui leiad programmis vigu, siis palun anna nendest meile teada
    saidil bugzilla.gnome.org. See programm on ilma igasuguse
    garantiita ja pole soovitatav kergesti ärrituvatele isikutele.
    
    Me loodame, et võid meie töö ja vaevaga valminud programmist
    rõõmu tunda, ootame programmi kohta tagasisidet!

en: Hid_e All
et: _Peida kõik

en: Hidden file is attached.
et: Kaasa on pandud peidetud fail.

en: Hide Attachment _Bar
et: Peida _manuseriba

en: Hide _Unformatted
et: Peida _vormindamata

en: Hide completed tasks
et: Peida täidetud ülesanded

en: Hide task units
et: Ülesandeühikute peitmine

en: Hide task value
et: Ülesandeväärtuste peitmine

en: Hides the per-folder preview and removes the selection
et: Kaustapõhise eelvaate peitmine ja valiku eemaldamine

en: High
et: Kõrge

en: Higher
et: Kõrge

en: Highest
et: Kõrgeim

en: Highlight _overdue tasks
et: Tä_htaja ületanud ülesannete esiletõstmine

en: Highlight _quotations with
et: _Tsitaate rõhutatakse

en: Highlight overdue tasks
et: Tähtaja ületanud ülesannete esiletõstmine

en: Highlight t_asks due today
et: _Tänase tähtajaga ülesannete esiletõstmine

en: Highlight tasks due today
et: Tänase tähtajaga ülesannete esiletõstmine

en: Home
et: Kodu

en: Home Email
et: Kodune e-post

en: Home Fax
et: Kodune faks

en: Home Page
et: Koduleht

en: Home Page:
et: Koduleht:

en: Home Phone
et: Telefon kodus

en: Home Phone 2
et: Telefon kodus 2

en: Home page
et: Koduleht

en: Horizontal pane position
et: Rõhtpaani asukoht

en: Hour the workday ends on, in twenty four hour format, 0 to 23
et: Tööpäeva lõpuaeg, 24-tunnises vormingus, vahemikus 0-23

en: Hour the workday ends on, in twenty four hour format, 0 to 23.
et: Tööpäeva lõpuaeg, 24-tunnises vormingus, vahemikus 0-23.

en: Hour the workday starts on, in twenty four hour format, 0 to 23.
et: Tööpäeva algusaeg, 24-tunnises vormingus, vahemikus 0-23.

en: Hours
et: tundi

en: I
et: Esimene

en: ID of the socket to embed in
et: Pesa ID, millesse kaasatakse

en: ID or alias of the component to be shown by default at start-up.
et: Käivitamisel vaikimisi näidatava komponendi ID või alias.

en: II
et: Teine

en: III
et: Kolmas

en: IMAP Features
et: IMAP-i võimalused

en: IMAP Headers
et: IMAP-i päised

en: ISDN Phone
et: ISDN telefon

en: I_mport
et: _Impordi

en: I_mport to Calendar
et: _Impordi kalendrisse

en: I_mport to Tasks
et: _Impordi ülesannetesse

en: I_mport...
et: _Impordi...

en: I_mportant
et: _Tähtis

en: I_nclude remote tests
et: _Kaasatakse ka välised testid

en: I_nclude threads:
et: Kaa_satavad lõimed:

en: Icon View
et: Ikoonivaade

en: Icons _and Text
et: Ikoonid j_a tekst

en: Identity
et: Identiteet

en: If "true", show the memo preview pane in the main window
et: Kui märgitud, kuvatakse peaaknas märkmete eelvaatluspaani

en: If "true", show the memo preview pane in the main window.
et: Kui märgitud, kuvatakse peaaknas märkmete eelvaatluspaani.

en: If "true", show the task preview pane in the main window
et: Kui märgitud, kuvatakse peaaknas ülesannete eelvaatluspaani

en: If "true", show the task preview pane in the main window.
et: Kui märgitud, kuvatakse peaaknas ülesannete eelvaatluspaani.

en: If "true", then beep, otherwise will play sound file when new messages arrive.
et: Kui märgitud, siis tehakse uue sõnumi saabumisel piiks, vastasel juhul esitatakse helifail.

en: If a user tries to open 10 or more messages at one time, ask the user if they really want to do it.
et: Korraga kümne või enama sõnumi avamise korral kasutaja käest kinnituse küsimine.

en: If all conditions are met
et: Kui kõik tingimused on täidetud

en: If any conditions are met
et: Kui vähemalt üks tingimustest on täidetud

en: If there isn't a builtin viewer for a particular MIME type inside Evolution, any MIME types appearing in this list which map to a Bonobo component viewer in GNOME's MIME type database may be used for displaying content.
et: Kui Evolutionil pole konkreetse MIME-tüübi jaoks sisseehitatud näitajat, siis iga selles nimekirjas olev MIME-tüüp seotakse GNOME MIME-tüüpide andmebaasis kirjeldatud bonobo-komponendinäitajaga ja seda näitajat kasutatakse sisu kuvamiseks.

en: If true, then connections to the proxy server require authentication. The username is retrieved from the "/apps/evolution/shell/network_config/authentication_user" GConf key, and the password is retrieved from either gnome-keyring or the ~/.gnome2_private/Evolution password file.
et: Kui märgitud, nõuavad proksiühendused autentimist. Kasutajanimi hangitakse GConfi võtmest "/apps/evolution/shell/network_config/authentication_user" ning parool saadakse kas gnome-keyring'ist või paroolifailist ~/.gnome2_private/Evolution.

en: If you continue, you will not be able to recover these messages.
et: Kui jätkad, siis neid sõnumeid ei ole võimalik enam taastada.

en: If you delete the folder, all of its contents and its subfolders' contents will be deleted permanently.
et: Kui selle kausta kustutad, siis kustuvad jäädavalt ka kõik selles olevad sõnumid ja alamkaustad.

en: If you delete the folder, all of its contents will be deleted permanently.
et: Selle kausta kustutamisel kaob selle sisu jäädavalt .

en: If you do not send a cancelation notice, the other participants may not know the meeting is canceled.
et: Kui sa ei saada tühistamisteadet, siis ülejäänud osalised võivad koosoleku tühistamisest mitte teada saada.

en: If you do not send a cancelation notice, the other participants may not know the memo has been deleted.
et: Kui sa ei saada tühistamisteadet, siis ülejäänud osalised võivad selle märkme kustutamisest mitte teada saada.

en: If you do not send a cancelation notice, the other participants may not know the task has been deleted.
et: Kui sa ei saada tühistamisteadet, siis ülejäänud osalised võivad selle ülesande kustutamisest mitte teada saada.

en: If you proceed, all proxy accounts will be deleted permanently.
et: Kui sa seda teed, siis kõik proksi kontod kustutatakse jäädavalt.

en: If you proceed, the account information and
    all proxy information will be deleted permanently.
et: Kui sa seda teed, siis konto ja kõik proksi
    andmed kustutatakse jäädavalt.

en: If you proceed, the account information will be deleted permanently.
et: Kui sa seda teed, siis konto andmed kustutatakse jäädavalt.

en: If you quit, these messages will not be sent until Evolution is started again.
et: Kui praegu lõpetad, siis ei saadeta saatmata sõnumeid enne, kui Evolutioni uuesti käivitad.

en: Ig_nore Reply-To: for mailing lists
et: Postiloendite Reply-To: päiseid _eiratakse

en: Ignore
et: Eira

en: Ignore list Reply-To:
et: Eira listi vastamise aadressi:

en: Ignore network availability
et: Võrgu saadavust eiratakse

en: Image
et: Pilt

en: Image files
et: Pildifailid

en: Imperial (Fahrenheit, inches, etc)
et: Mittemeetriline (Fahrenheit, tollid, jt)

en: Import Data
et: Andmete importimine

en: Import Location
et: Importimise asukoht

en: Import Outlook Express messages from DBX file
et: Outlook Expressi kirjade importimine DBX-failist

en: Import Outlook messages from PST file
et: Outlooki kirjade importimine PST-failist

en: Import URIs or filenames given as rest of arguments.
et: Importimise URI-d või failinimed, kõik ülejäänud argumendid.

en: Import a _single file
et: Üksiku _faili importimine

en: Import cancelled.
et: Importimine katkestatud.

en: Import complete.
et: Importimine lõpetatud.

en: Import data and settings from _older programs
et: Andmete ja seadistuste importimine _vanematest programmidest

en: Import data from other programs
et: Andmete importimine teistest programmidest

en: Import mail from Elm.
et: Postkasti importimine programmist Elm.

en: Import mail from Pine.
et: Postkasti importimine programmist Pine.

en: Important
et: Tähtis

en: Important Messages
et: Tähtsad

en: Imported Certificate
et: Imporditud sertifikaat

en: Importer Berkeley Mailbox format folders
et: Berkeley postkasti vormingus kaustade importija

en: Importer Type
et: Importija tüüp

en: Importing '%s'
et: '%s' importimine

en: Importing Elm data
et: Elmi andmete importimine

en: Importing Files
et: Failide importimine

en: Importing Outlook Express data
et: Outlook Expressi andmete importimine

en: Importing Outlook data
et: Outlooki andmete importimine

en: Importing Pine data
et: Pine'i andmete importimine

en: Importing mailbox
et: Postkasti importimine

en: Importing...
et: Importimine...

en: In Current Folder and _Subfolders
et: _Käesolevas kaustas ja alamkaustades

en: In Current _Folder Only
et: Ainult _käesolevas kaustas

en: In Process
et: Töös

en: In Progress
et: Töös

en: In async mode, output must be file.
et: Asünkroonrežiimis peab väljundiks olema fail.

en: In normal mode, there is no need for the size option.
et: Tavaolekus pole suuruse võtit tarvis.

en: In progress
et: Töös

en: Inbox
et: Saabuvad

en: Include _Face
et: Kaasa _näopilt

en: Incoming
et: Sissetulev

en: Increase the text size
et: Teksti suuruse suurendamine

en: Indian/Antananarivo
et: India_ookean/Antananarivo

en: Indian/Chagos
et: India_ookean/Chagos

en: Indian/Christmas
et: India_ookean/Jõulusaar

en: Indian/Cocos
et: India_ookean/Kookossaared

en: Indian/Comoro
et: India_ookean/Komoori_saared

en: Indian/Kerguelen
et: India_ookean/Kerguelen

en: Indian/Mahe
et: India_ookean/Mahe

en: Indian/Maldives
et: India_ookean/Maldiivid

en: Indian/Mauritius
et: India_ookean/Mauritius

en: Indian/Mayotte
et: India_ookean/Mayotte

en: Indian/Reunion
et: India_ookean/Reunion

en: Individual
et: Isik

en: Initial attachment view
et: Esialgne manusevaade

en: Initial file chooser folder
et: Failivalija lähtekaust

en: Initial folder for GtkFileChooser dialogs.
et: GtkFileChooseri dialoogide algne kataloog.

en: Initial height of the "Filter Editor" window. The value updates as the user resizes the window vertically.
et: "Filtriredaktori" akna lähtekõrgus. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna kõrgust muudab.

en: Initial height of the "Folder Subscriptions" window. The value updates as the user resizes the window vertically.
et: "Kaustade tellimise" akna lähtekõrgus. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna kõrgust muudab.

en: Initial height of the "Search Folder Editor" window. The value updates as the user resizes the window vertically.
et: "Otsikausta redaktori" akna lähtekõrgus. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna kõrgust muudab.

en: Initial height of the "Send and Receive Mail" window. The value updates as the user resizes the window vertically.
et: "Posti saatmise ja vastuvõtmise" akna lähtekõrgus. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna kõrgust muudab.

en: Initial maximize state of the "Filter Editor" window. The value updates when the user maximizes or unmaximizes the window. Note, this particular value is not used by Evolution since the "Filter Editor" window cannot be maximized. This key exists only as an implementation detail.
et: "Filtriredaktori" akna esialgne maksimeeritud olek. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna maksimeerib või maksimeeritud olekust taastab. Märkus: Evolution ei kasuta seda väärtust senikaua, kuni "Filtriredaktori" akent pole võimalik maksimeerida. Praegu on see väärtus siin arendajate huvides.

en: Initial maximize state of the "Folder Subscriptions" window. The value updates when the user maximizes or unmaximizes the window. Note, this particular value is not used by Evolution since the "Folder Subscriptions" window cannot be maximized. This key exists only as an implementation detail.
et: "Kaustade tellimise" akna esialgne maksimeeritud olek. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna maksimeerib või maksimeeritud olekust taastab. Märkus: Evolution ei kasuta seda väärtust senikaua, kuni "Filtriredaktori" akent pole võimalik maksimeerida. Praegu on see väärtus siin arendajate huvides.

en: Initial maximize state of the "Search Folder Editor" window. The value updates when the user maximizes or unmaximizes the window. Note, this particular value is not used by Evolution since the "Search Folder Editor" window cannot be maximized. This key exists only as an implementation detail.
et: "Otsikausta redaktori" akna esialgne maksimeeritud olek. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna maksimeerib või maksimeeritud olekust taastab. Märkus: Evolution ei kasuta seda väärtust senikaua, kuni "Otsikausta redaktori" akent pole võimalik maksimeerida. Praegu on see väärtus siin arendajate huvides.

en: Initial maximize state of the "Send and Receive Mail" window. The value updates when the user maximizes or unmaximizes the window. Note, this particular value is not used by Evolution since the "Send and Receive Mail" window cannot be maximized. This key exists only as an implementation detail.
et: "Posti saatmise ja vastuvõtmise" akna maksimeeritus olek. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna maksimeerib või maksimeeritud olekust taastab. Märkus: Evolution ei kasuta seda väärtust senikaua, kuni "Posti saatmise ja vastuvõtmise" akent pole võimalik maksimeerida. Praegu on see väärtus siin arendajate huvides.

en: Initial view for attachment bar widgets. "0" is Icon View, "1" is List View.
et: Manuseriba vaate lähteolek. "0" tähendab ikoonivaadet, "1" nimekirjavaadet.

en: Initial width of the "Filter Editor" window. The value updates as the user resizes the window horizontally.
et: "Filtriredaktori" akna lähtelaius. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna laiust muudab.

en: Initial width of the "Folder Subscriptions" window. The value updates as the user resizes the window horizontally.
et: "Kaustade tellimise" akna lähtelaius. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna laiust muudab.

en: Initial width of the "Search Folder Editor" window. The value updates as the user resizes the window horizontally.
et: "Otsikausta redaktori" akna lähtelaius. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna laiust muudab.

en: Initial width of the "Send and Receive Mail" window. The value updates as the user resizes the window horizontally.
et: "Posti saatmise ja vastuvõtmise" akna lähtelaius. Väärtust uuendatakse, kui kasutaja akna laiust muudab.

en: Inline Audio
et: Sõnumisisene heli

en: Inline Image
et: Sõnumisisene pilt

en: Inline vCards
et: Sõnumisisesed vKaardid

en: Input Methods
et: Sisestusmeetodid

en: Insert Face picture by default
et: Näopildi vaikimisi sisestamine

en: Insert advanced send options
et: Laiendatud saatmisvalikute lisamine

en: Instant Messaging
et: Kiirsuhtlus

en: Instant Messaging Contacts
et: Kiirsuhtluse kontaktid

en: Instead of the normal "Reply to All" behaviour, this option will make the 'Group Reply' toolbar button try to reply only to the mailing list through which you happened to receive the copy of the message to which you're replying.
et: Tavapärase "Vasta kõigile" käitumise asemel tekitab see valik tööriistaribale "Grupivastuse" nupu, mis vastab ainult postiloendisse, mille kaudu sa said koopia sõnumist, millele sa vastad.

en: Insufficient Permissions
et: Puuduvad õigused

en: Intervals shown in Day and Work Week views, in minutes
et: Päeva- ja töönädala vaates näidatavad vahemikud minutites

en: Intervals shown in Day and Work Week views, in minutes.
et: Päeva- ja töönädala vaates näidatavad vahemikud minutites.

en: Invalid Date Value
et: Vigane kuupäev

en: Invalid Evolution backup file
et: Vigane Evolutioni varukoopia fail

en: Invalid Image Size
et: Sobimatud pildi mõõtmed

en: Invalid Time Value
et: Vigane kellaaeg

en: Invalid authentication
et: Vigane autentimine

en: Invalid contact.
et: Vigane kontakt.

en: Invalid folder URI '%s'
et: Vigane kausta URI '%s'

en: Invalid object returned from a server
et: Server tagastas vigase objekti

en: Invalid signature
et: Vigane allkiri

en: Issued
et: Välja antud

en: Issued By
et: Väljastaja

en: Issued By Organization
et: Väljastanud organisatsioon

en: Issued By Organizational Unit
et: Väljastanud organisatsiooni allüksus

en: Issued On
et: Väljastatud

en: Issued To
et: Väljastatud kellele

en: Issued To Organization
et: Väljastatud organisatsioonile

en: Issued To Organizational Unit
et: Väljastatud organisatsiooni allüksusele

en: Issued by:
      Subject: %s
et: Väljastaja:
        Omanik: %s

en: Issued to:
      Subject: %s
et: Kellele väljastatud:
        Omanik: %s

en: Issuer
et: Väljaandja

en: Issuer Unique ID
et: Väljastaja unikaalne ID

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that deleting messages from a search folder permanently deletes the message, not simply removing it from the search results.
et: See keelab/lubab korduvad kinnituse küsimised hoiatamaks, et otsingukaustas sõnumi kustutamine mitte ainult ei eemalda sõnumit otsingutulemuste seast, vaid kustutab selle jäädavalt.

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are sending a private reply to a message which arrived via a mailing list.
et: See keelab/lubab korduvad kinnituse küsimised hoiatamaks postiloendi kaudu saabunud sõnumile eraviisilise vastuse saatmisest.

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are sending a reply to many people.
et: See keelab/lubab korduvad kinnituse küsimised hoiatamaks vastamisest paljudele adressaatidele.

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are trying sending a private reply to a message which arrived via a mailing list, but the list sets a Reply-To: header which redirects your reply back to the list
et: See keelab/lubab korduvad kinnituse küsimised hoiatamaks postiloendi kaudu saabunud sõnumile eraviisilise vastuse saatmisest, kui postiloend on sõnumi päisesse lisanud "Vastamise aadressi" kirje

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are trying to send a message to recipients not entered as mail addresses
et: See võti lubab/keelab korduvad kinnituse küsimised, kui sõnumit proovitakse saata ilma e-posti aadressita adressaatidele

en: It has %d event. | It has %d events.
et[0]: Sellel on %d sündmus.
et[1]: Sellel on %d sündmust.

en: It has no events.
et: Sellel pole sündmusi.

en: It has recurrences.
et: Kordustega.

en: It has reminders.
et: Meeldetuletustega.

en: It is a meeting.
et: See on koosolek.

en: Itip Formatter
et: Itip-vormindaja

en: January
et: Jaanuar

en: Japanese
et: Jaapani

en: Job
et: Töö

en: Job Title
et: Ametinimetus

en: Journal
et: Päevik

en: Jr.
et: Jun

en: July
et: Juuli

en: Jump button
et: Liikumise nupp

en: June
et: Juuni

en: Junk
et: Rämps

en: Junk Test
et: Rämpsukontroll

en: Junk filtering software:
et: Rämpsposti filtreerimise tarkvara:

en: Keep original item?
et: Kas säilitada esialgne kirje?

en: Key
et: Võti

en: Key Agreement
et: Võtme leping

en: Key Encipherment
et: Võtme šiffer

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Korean
et: Korea

en: LDAP Data Interchange Format (.ldif)
et: LDAP-i andmevahetusvorming (.ldif)

en: LDAP server did not respond with valid schema information.
et: LDAP-server ei saatnud korrektset skeemiinfot.

en: Label
et: Silt

en: Labels
et: Sildid

en: Language
et: Keel

en: Language(s)
et: Keel(ed)

en: Languages Table
et: Keeltetabel

en: Last 5 Days' Messages
et: 5 päeva sõnumid

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Last reminder time
et: Viimase meeldetuletuse aeg

en: Last time Empty Junk was run
et: Viimane kord, kui rämpsukausta tühjendati

en: Last time Empty Trash was run
et: Viimane kord, kui prügikasti tühjendati

en: Last upgraded configuration version
et: Viimati uuendatud seadistuste versioon

en: Lay_out
et: Pai_gutus

en: Layout style
et: Paigutuse laad

en: Less Than
et: Väiksem kui

en: Let Evolution choose the best part to show.
et: Las Evolution valib välja parima osa, mida näidata.

en: Level beyond which the message should be logged.
et: Tase, millest alates tuleb sõnumeid logida.

en: License Agreement
et: Kasutustingimused

en: List
et: Loend

en: List '{0}' is already in this contact list.
et: Loend '{0}' juba on kontaktiloendis.

en: List Members
et: Nimekirja liikmed

en: List Members:
et: Nimekirja liikmed:

en: List View
et: Loeteluvaade

en: List local address book folders
et: Kohalike aadressiraamatute kaustade nimekiri

en: List of Custom Headers
et: Kohandatud päiste nimekiri

en: List of Labels and their associated colors
et: Siltide ja nende värvuste loend

en: List of MIME types to check for Bonobo component viewers
et: MIME-tüüpide loetelu bonobo komponendivaaturi kontrolliks

en: List of accepted licenses
et: Aktsepteeritud litsentside loend

en: List of accounts
et: Kontode nimekiri

en: List of accounts known to the mail component of Evolution. The list contains strings naming subdirectories relative to /apps/evolution/mail/accounts.
et: Evolutioni sõnumikomponendile teadaolevate kontode loend. Sisaldab alamkataloogide nimesid kataloogi /apps/evolution/mail/accounts suhtes.

en: List of available calendars:
et: Saadaolevate kalendrite loend:

en: List of calendars to load
et: Laaditavate kalendrite nimekiri

en: List of clues for the attachment reminder plugin to look for in a message body
et: Fraaside kirjeldamine, mille esinemisel näidatakse manuse puudumise kohta meeldetuletust

en: List of clues for the attachment reminder plugin to look for in a message body.
et: Fraaside kirjeldamine, mille esinemisel näidatakse manuse puudumise kohta meeldetuletust.

en: List of custom headers and whether they are enabled.
et: Kohandatud päiste ja nende lubamise tingimuste loend.

en: List of dictionary language codes used for spell checking.
et: Õigekirjakontrolli jaoks kasutatavate sõnaraamatukeelte koodide loetelu.

en: List of disabled plugins
et: Keelatud pluginate loend

en: List of keyword/value pairs for the Templates plugin to substitute in a message body.
et: Võtmesõna/väärtus paaride loend mallide pluginale sõnumi keha asendamiseks.

en: List of labels known to the mail component of Evolution. The list contains strings containing name:color where color uses the HTML hex encoding.
et: Evolutioni sõnumikomponendile teadaolevate siltide loend. Sisaldab nimi:värvus vormingus sõnesid, kus värvus on kirjeldatud HTML-ile sarnaselt kuueteistkümnendsüsteemis.

en: List of localized 'Re'
et: Lokaliseeritud 'Re'-de loend

en: List of memo lists to load
et: Laaditavate märkmeloendite nimekiri

en: List of paths for the folders to be synchronized to disk for offline usage
et: Autonoomses olekus kettale sünkroniseeritavate kaustade radade loend

en: List of paths for the folders to be synchronized to disk for offline usage.
et: Autonoomses olekus kettale sünkroniseeritavate kaustade asukohtade loend.

en: List of protocol names whose license has been accepted.
et: Aktsepteeritava litsentsiga protokollide nimede loend.

en: List of recently used second time zones in a Day View
et: Päevavaates on loend hiljutikasutatud teisestest ajavöönditest

en: List of recently used second time zones in a Day View.
et: Päevavaates on loend hiljutikasutatud teisestest ajavöönditest.

en: List of selected calendars
et: Valitud kalendrite nimekiri

en: List of selected memo lists
et: Valitud märkmeloendite nimekiri

en: List of selected task lists
et: Valitud ülesandeloendite nimekiri

en: List of server URLs for free/busy publishing.
et: Serveri URL-ide loend vaba/hõivatud andmete avaldamiseks.

en: List of task lists to load
et: Laaditavate ülesandeloendite nimekiri

en: Lo_gin:
et: _Kasutajanimi:

en: Load images for HTML messages over HTTP
et: HTML-sõnumite piltide laadimine üle HTTP

en: Load images for HTML messages over HTTP(S). Possible values are: "0" - Never load images off the net. "1" - Load images in messages from contacts. "2" - Always load images off the net.
et: HTML-sõnumite piltide laadimine üle HTTP(S) protokolli. Võimalikud väärtused on: "0" - Pilte ei laadita mitte kunagi võrgust alla, "1" - Pildid laaditakse ainult kontaktide hulgast tulnud sõnumite puhul, "2" - Pildid laaditakse alati võrgust alla.

en: Load new _Face picture
et: Laadi uus _näopilt

en: Loading
et: Laadimine

en: Loading Evolution settings
et: Evolutioni sätete laadimine

en: Loading Images
et: Piltide laadimine

en: Loading accounts...
et: Kontode laadimine...

en: Loading calendars
et: Kalendrite laadimine

en: Loading memos
et: Märkmete laadimine

en: Loading tasks
et: Ülesannete laadimine

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Local Address Books
et: Kohalikud aadressiraamatud

en: Local Calendars
et: Kohalikud kalendrid

en: Location
et: Asukoht

en: Location:
et: Asukoht:

en: Location: %s
et: Asukoht: %s

en: Locations
et: Asukohad

en: Log filter actions
et: Filtrite tegevuste logimine

en: Log filter actions to the specified log file.
et: Filtri tegevuste logimine määratud logifaili.

en: Logfile to log filter actions
et: Filtrite tegevuse logimise logifail

en: Logfile to log filter actions.
et: Filtrite tegevuse logimise logifail.

en: Low
et: Madal

en: Lower
et: Madal

en: Lowest
et: Madalaim

en: MD5 Fingerprint
et: MD5 sõrmejälg

en: MIME Type:
et: MIME-tüüp:

en: Mail
et: E-post

en: Mail Accounts
et: Postikontod

en: Mail Configuration
et: E-posti seadistused

en: Mail Deletion Failed
et: Tõrge sõnumi kustutamisel

en: Mail Folder Tree
et: Kirjakaustade puu

en: Mail Headers Table
et: Sõnumipäiste tabel

en: Mail Notification
et: Sõnumiteavitus

en: Mail Preferences
et: E-posti eelistused

en: Mail Receipt
et: Meilisaaja

en: Mail browser height
et: Meiliakna kõrgus

en: Mail browser maximized
et: Meililehitseja on maksimeeritud

en: Mail browser width
et: Meiliakna laius

en: Mail filters automatically updated.
et: Postifiltrid automaatselt uuendatud.

en: Mail from %s
et: Sõnumi saatja: %s

en: Mail to %s
et: Sõnumi saaja: %s

en: Mailbox location
et: Postkasti asukoht

en: Mailer
et: Postiprogramm

en: Mailing Address
et: Postiaadress

en: Mailing List Actions
et: Postiloendi toimingud

en: Mailing _List
et: _Postiloend

en: Mailing list
et: Postiloend

en: Make this Occurrence _Movable
et: Muuda seekordne sündmus _liigutatavaks

en: Make this a recurring event
et: Selle sündmuse muutmine korduvaks

en: Malformed external-body part.
et: Väliskeha (external-body) osa on rikutud.

en: Malformed header
et: Vigane päis

en: Manage available categories
et: Kategooriate haldamine

en: Manage your email, contacts and schedule
et: Oma e-posti, kontaktide ja kalendri haldamine

en: Manage your saved searches
et: Salvestatud otsingute haldamine

en: Manager
et: Juhataja

en: Manual (via Actions menu)
et: Käsitsi (toimingute menüüst)

en: Many email systems add an Apparently-To header to messages that only have BCC recipients. This header, if added, will list all of your recipients to your message anyway. To avoid this, you should add at least one To: or CC: recipient.
et: Paljud meilisüsteemid lisavad Apparently-To (näiv saaja) päise sõnumitele, millel on ainult pimekoopia saajad (BCC). Selle päise lisamisel kuvatakse nagunii kõiki saajaid. Selle vältimiseks peaksid lisama vähemalt ühe saaja (To:) või koopia saaja (CC:).

en: Mar_k All Messages as Read
et: Märgi sõnumid _loetuks

en: Mar_k As
et: Märgi _kui

en: Mar_k as Incomplete
et: _Märgi kui lõpetamata

en: Mar_k as Read
et: _Märgi loetuks

en: March
et: Märts

en: Marcus Bains Line
et: Marcus Bainsi joon

en: Marcus Bains Line Color - Day View
et: Marcus Bainsi joone värv - päeva vaade

en: Marcus Bains Line Color - Time bar
et: Marcus Bainsi joone värv - ajariba

en: Mark All Read
et: Kõigi loetuksmärkimine

en: Mark Me_ssages as Read
et: Märgi sõnumid _loetuks

en: Mark all messages in a folder as read.
et: Kõigi kaustas olevate sõnumite märkimine loetuks.

en: Mark all messages in the folder as read
et: Kõigi selles kaustas olevate sõnumite märkimine loetuks

en: Mark as Seen after specified timeout
et: Sõnumi nähtuks märkimine pärast määratud ajapiirangu ületamist

en: Mark as Seen after specified timeout.
et: Sõnumi nähtuks märkimine pärast määratud ajapiirangu ületamist.

en: Mark as Uni_mportant
et: Märgi m_ittetähtsaks

en: Mark as _Important
et: Mär_gi tähtsaks

en: Mark as _Junk
et: Märgi _rämpsuks

en: Mark as _Not Junk
et: Märgista _mitterämpsuks

en: Mark as _Unread
et: Märgi kui l_ugemata

en: Mark as _default address book
et: Märgitud _vaikimisi aadressiraamatuks

en: Mark as _default calendar
et: Märgitud _vaikimisi kalendriks

en: Mark as _default memo list
et: Märgitud _vaikimisi märkmeloendiks

en: Mark as _default task list
et: Märgitud _vaikimisi ülesannete loendiks

en: Mark citations in the message "Preview"
et: Tsitaatide märkimine sõnumi eelvaates

en: Mark citations in the message "Preview".
et: Tsitaatide märkimine sõnumi eelvaates.

en: Mark for Follo_w Up...
et: Märgi _järeltoiminguks...

en: Mark selected tasks as complete
et: Valitud ülesannete märkimine täidetuks

en: Mark selected tasks as incomplete
et: Valitud ülesannete märkimine kui lõpetamata

en: Mark the selected messages as having been read
et: Valitud sõnumite märkimine loetuks

en: Mark the selected messages as important
et: Valitud sõnumite märkimine tähtsaks

en: Mark the selected messages as junk
et: Valitud sõnumite märkimine rämpsuks

en: Mark the selected messages as not being junk
et: Valitud sõnumite märkimine mitterämpsuks

en: Mark the selected messages as not having been read
et: Valitud sõnumite märkimine lugemata sõnumiteks

en: Mark the selected messages as unimportant
et: Valitud sõnumite märkimine vähetähtsaks

en: Mark the selected messages for deletion
et: Valitud sõnumite märkimine kustutatuks

en: Mark your preferred address book and calendar as default.
et: Märgi oma eelistatud aadressiraamat ja kalender vaikimisi valikuks.

en: Mat_ch case
et: _Tõstutundlik

en: Match All
et: Kõik sobivused

en: Matches: %d
et: Sobivaid: %d

en: Maximum number of recently used timezones to remember
et: Meelespeetavate ajavööndite arvu piirang

en: Maximum number of recently used timezones to remember in a 'day-second-zones' list
et: Suurim arv ajavööndeid, mida säilitatakse 'day_second_zones' loendis

en: Maximum number of recently used timezones to remember in a 'day_second_zones' list.
et: Suurim arv ajavööndeid, mida säilitatakse 'day_second_zones' loendis.

en: Maximum number of recently used timezones to remember.
et: Meelespeetavate ajavööndite arvu piirang.

en: May
et: Mai

[ctx: Meeting]
en: Accepted
et: Nõusolek antud

[ctx: Meeting]
en: Cancel
et: Tühista

[ctx: Meeting]
en: Counter-proposal
et: Vastuettepanek

[ctx: Meeting]
en: Declined
et: Tagasi lükatud

[ctx: Meeting]
en: Delegated
et: Delegeeritud

[ctx: Meeting]
en: Refresh
et: Värskenda

[ctx: Meeting]
en: Tentatively Accepted
et: Võimalusel nõus

[ctx: Meeting]
en: Updated
et: Uuendatud

en: Meeting - %s
et: Koosolek - %s

en: Meeting Invitations
et: Koosolekute kutsed

en: Meeting information sent
et: Koosoleku andmed on saadetud

en: Member
et: Liige

en: Members
et: Liikmed

en: Memo
et: Märge

en: Memo - %s
et: Märge - %s

en: Memo List
et: Märkmeloend

en: Memo List Properties
et: Märkmeloendi omadused

en: Memo List Selector
et: Märkmete loendi valija

en: Memo _Preview
et: Märkme _eelvaade

en: Memo cannot be edited, because the selected memo list is read only
et: Märget pole võimalik muuta, kuna valitud märkmeloend on kirjutuskaitsega

en: Memo cannot be fully edited, because you are not the organizer
et: Märget pole võimalik täielikult muuta, kuna sa ei ole organiseerija

en: Memo information
et: Märkme andmed

en: Memo information sent
et: Märkme andmed on saadetud

en: Memo layout style
et: Märkmete paigutuse laad

en: Memo preview pane position (horizontal)
et: Märkmete eelvaatluspaani asukoht (horisontaalne)

en: Memo preview pane position (vertical)
et: Märkmete eelvaatluspaani asukoht (vertikaalne)

en: Memo's start date is in the past
et: Märkme alguskuupäev on minevikus

en: Memos
et: Märkmed

en: Merge Contact
et: Kontaktide liitmine

en: Mes_sage:
et: _Sõnum:

en: Message | Messages
et[0]: Sõnum
et[1]: Sõnumid

en: Message Body
et: Sõnumi keha

en: Message Display
et: Sõnumi kuva

en: Message Filters
et: Sõnumifiltrid

en: Message Header
et: Sõnumi päis

en: Message Location
et: Sõnumi asukoht

en: Message Receipts
et: Lugemiskinnitused

en: Message contains
et: Sõnum sisaldab

en: Message has no attachments
et: Sõnumil puuduvad manused

en: Message is Junk
et: Sõnum on rämps

en: Message is not Junk
et: Sõnum ei ole rämps

en: Message text limit for display
et: Sõnumi tekstiosa kuvamise piirang

en: Message-display style ("normal", "full headers", "source")
et: Sõnumi kuvamise laad ("normal" - [tavaline], "full headers" - [kõik päised], "source" - [lähtekood])

en: Messages
et: Sõnumid

en: Messages Not Junk
et: Pole rämps

en: Messages from %s
et: Sõnumid postkastist %s

en: Messages shown in Search Folders are not copies. Deleting them from a Search Folder will delete the actual messages from the folder or folders in which they physically reside. Do you really want to delete these messages?
et: Otsingukaustades kuvatavad sõnumid ei ole koopiad. Sõnumi kustutamine otsingukaustast kustutab sõnumi sinu kohalikust või võrgukaustast, kus see tegelikult asub. Kas tõesti soovid need sõnumid kustutada?

en: Messages with Attachments
et: Manustega

en: Metric (Celsius, cm, etc)
et: Meetermõõdustik (Celsius, cm, jt)

en: Minimum days between emptying the junk on exit
et: Vähim arv päevi rämpsukausta tühjendamiste vahel töö lõpetamisel

en: Minimum days between emptying the trash on exit
et: Vähim arv päevi prügikasti tühjendamiste vahel töö lõpetamisel

en: Minimum time between emptying the junk on exit, in days.
et: Vähim arv päevi rämpsukausta tühjendamiste vahel programmi töö lõpetamisel.

en: Minimum time between emptying the trash on exit, in days.
et: Vähim arv päevi prügikasti tühjendamiste vahel programmi töö lõpetamisel.

en: Minute the workday ends on, 0 to 59.
et: Minut, millal tööpäev lõpeb, 0 kuni 59.

en: Minute the workday starts on, 0 to 59.
et: Minut, millal tööpäev algab, 0 kuni 59.

en: Minutes
et: minutit

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Missing date.
et: Kuupäev on puudu.

en: Missing filename.
et: Failinimi on puudu.

en: Missing folder.
et: Puuduv kaust.

en: Missing name.
et: Nimi on puudu.

en: Mo
et: E

en: Mo_ve All Contacts To...
et: _Tõsta kõik kontaktid asukohta...

en: Mo_ve to Calendar...
et: _Tõsta kalendrisse...

en: Mobile Phone
et: Mobiiltelefon

en: Mode to use when displaying mails
et: Sõnumite näitamisel kasutatav režiim

en: Modified
et: Muudetud

en: Modify %s...
et: Muuda %s...

en: Modify exception
et: Muuda erandit

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Month
et: Kuu

en: Month Calendar
et: Kuu kalender

en: Month View
et: Kuu vaade

en: Month View: %s. %s
et: Kuu vaade: %s. %s

en: Month view horizontal pane position
et: Kuuvaate rõhtpaani asukoht

en: Month view vertical pane position
et: Kuuvaate püstpaani asukoht

en: More Than
et: Rohkem kui

en: More cards matched this query than either the server is 
    configured to return or Evolution is configured to display.
    Please make your search more specific or raise the result limit in
    the directory server preferences for this address book.
et: Sellele päringule vastas rohkem kaarte, kui serveril on lubatud
    tagastada või Evolutionil lubatud kuvada. Palun täpsusta oma
    otsingut või suurenda selle aadressiraamatu kataloogiserveri
    eelistustest tagastatavate kirjete piirangut.

en: Mount of %s failed:
et: Tõrge %s külgehaakimisel:

en: Mouse-based interactive map widget for selecting timezone. Keyboard users should instead select the timezone from the drop-down combination box below.
et: Hiirel põhinev interaktiivne kaart ajavööndi valimiseks. Klaviatuurikasutajad peaksid ajavööndi valima allolevast valikukastist.

en: Move Folder To
et: Kausta tõstmine kohta

en: Move _Down
et: Liiguta _alla

en: Move _Up
et: Liiguta ü_les

en: Move contact to
et: Kontakti ümbertõstmine

en: Move contacts to
et: Kontaktide ümbertõstmine

en: Move selected contacts to another address book
et: Valitud kontaktide ümbertõstmine teise aadressiraamatusse

en: Move selected messages to another folder
et: Valitud sõnumite tõstmine teise kausta

en: Move the contacts of the selected address book to another
et: Valitud aadressiraamatus olevate kontaktide tõstmine teise aadressiraamatusse

en: Move the selected folder into another folder
et: Valitud kausta ümbertõstmine teise kausta alla

en: Move to Folder
et: Tõstmine kausta

en: Moving Items
et: Kirjete ümbertõstmine

en: Moving folder %s
et: Kausta %s ümbertõstmine

en: Moving messages into folder %s
et: Sõnumite ümbertõstmine %s kausta

en: Moving messages to '%s'
et: Sõnumite ümbertõstmine kausta %s

en: Mozilla Contacts CSV and Tab Importer
et: Mozilla CSV ja Tab kontaktide importija importija

en: Mozilla Contacts CSV or Tab (.csv, .tab)
et: Mozilla CSV või Tab kontaktid (.csv, .tab)

en: Mr.
et: Hr

en: Mrs.
et: Pr

en: Ms.
et: Prl

en: Multiple Messages
et: Mitu sõnumit

en: Multiple Unseen Messages
et: Mitu nägemata sõnumit

en: Multiple vCards
et: Mitu vKaarti

en: N_ever
et: _Mitte kunagi

en: N_one
et: _Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Name &quot;{0}&quot; already used.
et: Nimi &quot;{0}&quot; on juba kasutusel.

en: Name contains
et: Nimi sisaldab

en: Name of new view:
et: Uue vaate nimi:

en: Name of the preferred New toolbar button item
et: Tööriistariba nupu "Uus" eelistatud nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Needs Action
et: Vajab tegevust

en: Needs action
et: Nõuab tegutsemist

en: Netscape Certificate Type
et: Netscape'i sertifikaadi tüüp

en: Network Preferences
et: Võrgueelistused

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New
et: Uus

[ctx: New]
en: Address _Book
et: _Aadressiraamat

[ctx: New]
en: All Day A_ppointment
et: Kogu _päeva hõlmav sündmus

[ctx: New]
en: Assigne_d Task
et: _Omistatud ülesanne

[ctx: New]
en: Cale_ndar
et: Kale_nder

[ctx: New]
en: Contact _List
et: Kontaktide _nimekiri

[ctx: New]
en: M_eeting
et: K_oosolek

[ctx: New]
en: Mail Acco_unt
et: _Postikontod

[ctx: New]
en: Mail _Folder
et: _Postikaust

[ctx: New]
en: Mem_o
et: Mär_ge

[ctx: New]
en: Memo Li_st
et: Märkme_loend

[ctx: New]
en: Tas_k List
et: Ü_lesandeloend

[ctx: New]
en: Test _Source
et: Test_allikas

[ctx: New]
en: _Appointment
et: _Sündmus

[ctx: New]
en: _Contact
et: K_ontakt

[ctx: New]
en: _Mail Message
et: _E-posti sõnum

[ctx: New]
en: _Shared Memo
et: _Jagatud märge

[ctx: New]
en: _Task
et: _Ülesanne

[ctx: New]
en: _Test Item
et: _Testkirje

en: New Address Book
et: Uus aadressiraamat

en: New All Day Event
et: Uus kogu päeva sündmus

en: New All Day _Event...
et: _Uus kogu päeva sündmus...

en: New Appointment
et: Uus sündmus

en: New Calendar
et: Uus kalender

en: New Contact
et: Uus kontakt

en: New Contact List
et: Uus kontaktide nimekiri

en: New Contact _List...
et: Uus kontaktide _loend...

en: New Contact:
et: Uus kontakt:

en: New Location
et: Uus asukoht

en: New Meeting
et: Uus koosolek

en: New Memo List
et: Uus märkmeloend

en: New Search Folder
et: Uus otsingukaust

en: New Task List
et: Uus ülesandeloend

en: New _Appointment...
et: Uus _sündmus...

en: New _Meeting...
et: Uus _koosolek...

en: New _Memo
et: Uus _märge

en: New _Message
et: Uus _sõnum

en: New _Task
et: Uus ü_lesanne

en: New _Window
et: Uus _aken

en: New email
et: Uus kiri

en: Newsgroups
et: Uudisegrupid

en: Next
et: Järgmine

en: Next - Defaults
et: Edasi - vaikimisi

en: Next - Receiving mail
et: Edasi - e-posti  vastuvõtmine

en: Next - Receiving options
et: Edasi - vastuvõtmise valikud

en: Next - Review account
et: Edasi - konto ülevaatamine

en: Next - Sending mail
et: Edasi - sõnumite saatmine

en: Next 7 Days' Appointments
et: Järgneva 7 päeva sündmused

en: Next 7 Days' Tasks
et: Järgneva 7 päeva ülesanded

en: Next _Important Message
et: Jä_rgmine tähtis sõnum

en: Next _Thread
et: Järgmine _lõim

en: Next _Unread Message
et: Järgmine _lugemata sõnum

en: Nic_kname:
et: H_üüdnimi:

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: No
et: Ei

en: No HTML stream available
et: HTML-voog pole saadaval

en: No Information
et: Andmed puuduvad

en: No Label
et: Sildita

en: No Response Necessary
et: Tagasiside pole tarvilik

en: No Summary
et: Kokkuvõte puudub

en: No Title
et: Pealkirja pole

en: No _Proxy for:
et: Proksit _ei kasutata aadressidele:

en: No account found to use, forward of the message has been cancelled.
et: Ei leitud kontot, mida kasutada, sõnumi edastamine katkestati.

en: No contacts
et: Kontakte pole

en: No description available.
et: Kirjeldus puudub.

en: No destination address provided, forward of the message has been cancelled.
et: Sihtaadressi ei määratud, sõnumi edastamine katkestati.

en: No duplicate messages found.
et: Sõnumiduplikaate ei leitud.

en: No e-mail action
et: Puudub e-posti toiming

en: No encryption
et: Krüptimine puudub

en: No grouping
et: Rühmitus puudub

en: No location information available.
et: Asukoha kohta andmed puuduvad.

en: No message satisfies your search criteria. Either clear search with Search->Clear menu item or change it.
et: Mitte ükski sõnum ei sobi sinu määratud otsikriteeriumitega. Muuda otsingut või puhasta see menüüst Otsing -> Puhasta.

en: No password was provided
et: Parooli ei antud

en: No reply or parent
et: Ilma vastuse või eelnevata

en: No sources selected.
et: Ühtegi allikat pole valitud.

en: No summary available.
et: Kokkuvõte puudub.

en: No writable calendar is available.
et: Ühtegi kirjutatavat kalendrit pole saadaval.

en: No_w
et: _Praegu

en: Non-Participant
et: Mitteosaleja

en: Non-proxy hosts
et: Mitte-proksi hostid

en: Non-repudiation
et: Ebausaldusväärne

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Keskmine

en: Not Critical
et: Mittekriitiline

en: Not Started
et: Pole alanud

en: Not a launchable item
et: Kirje pole käivitatav

en: Not an image
et: Pole pilt

en: Not sorted
et: Sortimata

en: Note
et: Märkus

en: Note: Some changes will not take effect until restart
et: Märkus: mõned muudatused rakenduvad alles pärast taaskäivitamist

en: Note: Underscore in the label name is used
    as mnemonic identifier in menu.
et: Märkus: sildi nimes olevat alakriipsu kasutatakse
    menüüs kiirklahvi jaoks.

en: Notes
et: Märkmed

en: Notifies you when new mail messages arrive.
et: Märguanne uue sõnumi saabumisel.

en: Notify new attendees _only
et: Teavitatakse ainult _uusi osalejaid

en: Notify new messages for Inbox only.
et: Teatatakse ainult Saabuvad kausta tulnud uutest sõnumitest.

en: Notify new messages for _Inbox only
et: Uutest sõnumitest teatatakse ainult kausta _Saabuvad kohta

en: Now
et: Praegu

en: Now we need your settings for sending mail. We've tried to make some guesses but you should check them over to make sure.
et: Nüüd on vaja määrata e-posti saatmise sätted. Proovisime need ära arvata, aga kindluse mõttes tuleks need üle kontrollida.

en: Number of addresses to display in TO/CC/BCC
et: Aadresside arv, mis kuvatakse saaja/koopia/pimekoopia väljadel

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder
et: Sünni- või aastapäeva meeldetuletaja vaikimisi ühikute arv

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder.
et: Sünnipäeva või aastapäeva meeldetuletuse määramisel määratavate ühikute arv.

en: Number of units for determining a default reminder
et: Meeldetuletaja vaikimisi ühikute arv

en: Number of units for determining a default reminder.
et: Meeldetuletaja vaikimisi ühikute arv.

en: Number of units for determining when to hide tasks
et: Ülesannete peitmiseks vaikimisi ühikute arv

en: Number of units for determining when to hide tasks.
et: Ülesannete peitmiseks vaikimisi ühikute arv.

en: OK
et: Olgu

en: OUTPUTFILE
et: VÄLJUNDFAIL

en: O_pen With
et: _Ava rakendusega

en: O_ptions
et: _Valikud

en: Object Identifier (%s)
et: Objekti identifikaator (%s)

en: Object Signer
et: Objekti allkirjastaja

en: Occurs
et: Esineb

en: Occurs Less Than 5 Times
et: Kordub vähem kui 5 korda

en: October
et: Oktoober

en: Office
et: Kontor

en: Offline folder paths
et: Võrguvaba kasutuse kaustade asukohad

en: On ${AbbrevWeekdayName}, ${Year}-${Month}-${Day} at ${24Hour}:${Minute} ${TimeZone}, ${Sender} wrote:
et: Ühel kenal päeval, ${AbbrevWeekdayName}, ${Day}.${Month}.${Year} kell ${24Hour}:${Minute}, kirjutas ${Sender}:

en: On LDAP Servers
et: LDAP-serveris

en: On The Web
et: Veebis

en: On This Computer
et: Kohalikus arvutis

en: On file change
et: Faili muutmisel

en: On open
et: Avamisel

en: Once per day
et: kord päevas

en: Once per month
et: kord kuus

en: Once per week
et: kord nädalas

en: One
et: Üks tase alla

en: Only ever show plain text
et: Näidatakse alati ainult lihtteksti

en: Only support csv or vcard format.
et: Toetada ainult CSV või vKaart vorminguid.

en: Open
et: Ava

en: Open New Message window
et: Uue sõnumi akna avamine

en: Open With "%s"
et: Ava programmiga "%s"

en: Open With Other Application...
et: Ava muu rakendusega...

en: Open _Web Page
et: _Ava veebileht

en: Open a window for composing a mail message
et: Sõnumi koostamiseks uue akna avamine

en: Open map
et: Ava kaart

en: Open the Evolution User Guide
et: Evolutioni kasutajajuhendi avamine

en: Open the link in a web browser
et: Viida avamine veebilehitsejas

en: Open the selected messages in a new window
et: Valitud sõnumi avamine uues aknas

en: Open the selected messages in the composer for editing
et: Valitud sõnumi avamine sõnumiredaktoris

en: Open this attachment in %s
et: Selle manuse avamine programmiga %s

en: Opening %d contacts will open %d new windows as well.
    Do you really want to display all of these contacts? | Opening %d contacts will open %d new windows as well.
    Do you really want to display all of these contacts?
et[0]: %d kontakti avamisega kaasneb %d uue akna avamine.
    Kas oled kindel, et soovid kuvada kõiki neid kontakte?
et[1]: %d kontakti avamisega kaasneb %d uue akna avamine.
    Kas oled kindel, et soovid kuvada kõiki neid kontakte?

en: Opening %s
et: %s avamine

en: Opening calendar
et: Kalendri avamine

en: Opening calendar at %s
et: Kalendri avamine aadressil %s

en: Opening memos at %s
et: Märkmete avamine asukohast %s

en: Opening tasks at %s
et: Ülesannete avamine asukohast %s

en: Opening the calendar. Please wait...
et: Kalendri avamine. Palun oota...

en: Opening too many messages at once may take a long time.
et: Ühekorraga paljude sõnumite avamisele võib kuluda kaua aega.

en: Option is ignored if a match for custom junk headers is found.
et: Seda valikut eiratakse kohandatud rämpspostipäiste vastavuse korral.

en: Optional Information
et: Valikulised andmed

en: Optional Participant
et: Võimalik osaleja

en: Optional Participants
et: Võimalikud osalejad

en: Options
et: Valikud

en: Or_ganization:
et: _Organisatsioon:

en: Or_ganizer:
et: Korralda_ja:

en: Organi_zer:
et: Ko_rraldaja:

en: Organization (O)
et: Organisatsioon (O)

en: Organizational Unit (OU)
et: Allüksus (OU):

en: Organizer
et: Korraldaja

en: Organizer has removed the delegate %s
et: Korraldaja eemaldas delegaadi %s

en: Organizer: %s
et: Korraldaja: %s

en: Organizer: %s <%s>
et: Korraldaja: %s <%s>

en: Original Contact:
et: Esialgne kontakt:

en: Original message
et: Algne sõnum

en: Original message.
et: Algune sõnum.

en: Other
et: Muu

en: Other Date
et: Muu kuupäev

en: Other Email
et: Muu e-post

en: Other Fax
et: Muu faks

en: Other Phone
et: Muu telefon

en: Other...
et: Muu...

en: Out of Office
et: Kontorist väljas

en: Outbox
et: Väljuvad

en: Outgoing
et: Väljaminev

en: Outlook Contacts CSV and Tab Importer
et: Outlooki CSV ja Tab kontaktide importija

en: Outlook Contacts CSV or Tab (.csv, .tab)
et: Outlooki CSV või Tab kontaktid (.csv, .tab)

en: Outlook DBX import
et: Outlooki DBX-importija

en: Outlook Express 5/6 personal folders (.dbx)
et: Outlook Expressi 5/6 isiklikud kaustad (.dbx)

en: Outlook PST import
et: Outlooki PST-importija

en: Outlook personal folders (.pst)
et: Outlooki isiklikud kaustad (.pst)

en: Overdue Tasks
et: Tähtaja ületanud ülesanded

en: Overdue tasks color
et: Tähtaja ületanud ülesannete värvus

en: Overdue:
et: Tähtaja ületanud:

en: Overview
et: Ülevaade

en: PGP _Encrypt
et: PGP k_rüptimine

en: PGP _Sign
et: PGP a_llkiri

en: PGP/GPG _Key ID:
et: PGP/GPG _võtme ID:

en: PKCS #1 MD2 With RSA Encryption
et: PKCS #1 MD2 koos RSA krüpteeringuga

en: PKCS #1 MD5 With RSA Encryption
et: PKCS #1 MD5 koos RSA krüpteeringuga

en: PKCS #1 RSA Encryption
et: PKCS #1 RSA krüptimine

en: PKCS #1 SHA-1 With RSA Encryption
et: PKCS #1 SHA-1 koos RSA krüpteeringuga

en: PKCS #1 SHA-256 With RSA Encryption
et: PKCS #1 SHA-256 koos RSA krüpteeringuga

en: PKCS #1 SHA-384 With RSA Encryption
et: PKCS #1 SHA-384 koos RSA krüpteeringuga

en: PKCS #1 SHA-512 With RSA Encryption
et: PKCS #1 SHA-512 koos RSA krüpteeringuga

en: PKCS12 File Password
et: PKCS12-faili parool

en: P_ercent complete:
et: Täitmis_protsent

en: P_ort:
et: _Port:

en: P_revious Unread Message
et: _Eelmine lugemata sõnum

en: Pacific/Apia
et: Vaikne_ookean/Apia

en: Pacific/Auckland
et: Vaikne_ookean/Auckland

en: Pacific/Chatham
et: Vaikne_ookean/Chathami_saared

en: Pacific/Easter
et: Vaikne_ookean/Lihavõttesaar

en: Pacific/Efate
et: Vaikne_ookean/Efate

en: Pacific/Enderbury
et: Vaikne_ookean/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
et: Vaikne_ookean/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
et: Vaikne_ookean/Fidži

en: Pacific/Funafuti
et: Vaikne_ookean/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
et: Vaikne_ookean/Galápagos

en: Pacific/Gambier
et: Vaikne_ookean/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
et: Vaikne_ookean/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
et: Vaikne_ookean/Guam

en: Pacific/Honolulu
et: Vaikne_ookean/Honolulu

en: Pacific/Johnston
et: Vaikne_ookean/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
et: Vaikne_ookean/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
et: Vaikne_ookean/Kusiae

en: Pacific/Kwajalein
et: Vaikne_ookean/Kuwaljeen

en: Pacific/Majuro
et: Vaikne_ookean/Majuro

en: Pacific/Marquesas
et: Vaikne_ookean/Markiisaared

en: Pacific/Midway
et: Vaikne_ookean/Midway

en: Pacific/Nauru
et: Vaikne_ookean/Nauru

en: Pacific/Niue
et: Vaikne_ookean/Niue

en: Pacific/Norfolk
et: Vaikne_ookean/Norfolk

en: Pacific/Noumea
et: Vaikne_ookean/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
et: Vaikne_ookean/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
et: Vaikne_ookean/Palau

en: Pacific/Pitcairn
et: Vaikne_ookean/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
et: Vaikne_ookean/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
et: Vaikne_ookean/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
et: Vaikne_ookean/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
et: Vaikne_ookean/Saipan

en: Pacific/Tahiti
et: Vaikne_ookean/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
et: Vaikne_ookean/Kiribati

en: Pacific/Tongatapu
et: Vaikne_ookean/Tongatapu

en: Pacific/Truk
et: Vaikne_ookean/Truk

en: Pacific/Wake
et: Vaikne_ookean/Wake

en: Pacific/Wallis
et: Vaikne_ookean/Wallis

en: Pacific/Yap
et: Vaikne_ookean/Yap

en: Page %d
et: Lehekülg %d

en: Page %d of %d
et: Lehekülg %d %d-st

en: Pager
et: Piipar

en: Pass_word:
et: Pa_rool:

en: Password to pass as authentication when doing HTTP proxying.
et: HTTP-proksi jaoks kasutatav autentimisparool.

en: Password:
et: Parool:

en: Paste contacts from the clipboard
et: Lõikepuhvrist kontaktide asetamine

en: Paste events from the clipboard
et: Sündmuste asetamine lõikelaualt

en: Paste memos from the clipboard
et: Valitud märkmete asetamine lõikelaualt

en: Paste tasks from the clipboard
et: Lõikepuhvrist ülesannete asetamine

en: Paste the clipboard
et: Lõikepuhvri asetamine

en: Path where picture gallery should search for its content
et: Pildigalerii otsingurada

en: Percent Complete: %i
et: Valmis (%%): %i

en: Perform common mailing list actions (subscribe, unsubscribe, etc.).
et: Üldiste postiloendikäskude sooritamine (tellimine, tellimusest loobumine, ...).

en: Periodically
et: Perioodiliselt

en: Permanently remove all deleted messages from this folder
et: Kõigi selles kaustas olevate sõnumite lõplik eemaldamine

en: Permanently remove all the deleted messages from all accounts
et: Eemaldab lõplikult kõikidest kaustadest kõik kustutatud sõnumid

en: Permanently remove all the deleted messages from all folders
et: Eemaldab lõplikult kõikidest kaustadest kõik kustutatud sõnumid

en: Permanently remove this folder
et: Kausta lõplik eemaldamine

en: Personal
et: Isiklik

en: Personal Details:
et: Isiklikud andmed:

en: Personal Information
et: Isiklikud andmed

en: Personal details:
et: Isiklikud üksikasjad:

en: Phone
et: Telefon

en: Pick a color
et: Värvuse valimine

en: Pinging %s
et: %s pingimine

en: Pipe to Program
et: Suuna programmi

en: Plain Text Mode
et: Lihtteksti režiim

en: Play Sound
et: Esita heli

en: Play _file:
et: Esitatakse _faili:

en: Play a sound
et: Heli mängimine

en: Play audio attachments directly in mail messages.
et: Audiomanuste esitamine otse e-sõnumites.

en: Play sound when new messages arrive.
et: Heli esitamine uute sõnumite saabumisel.

en: Play themed sound when new messages arrive, if not in beep mode.
et: Uute sõnumite saabumisel esitatakse heli, kui pole piiksumise režiimis.

en: Please check your account settings and try again.
et: Palun kontrolli oma kontosätteid ja proovi uuesti.

en: Please choose another name.
et: Palun vali mõni teine nimi.

en: Please configure the following account settings.
et: Palun seadista järgnevad konto sätted.

en: Please enable the account or send using another account.
et: Palun luba see konto või saada mõne muu konto kaudu.

en: Please enter a valid email address in the To: field. You can search for email addresses by clicking on the To: button next to the entry box.
et: Palun määra sõnumi saaja. Saajat saab kontaktide hulgast valida, kui klõpsad "Kellele:" nupul.

en: Please enter information about the way you will send mail. If you are not sure, ask your system administrator or Internet Service Provider.
et: Palun sisesta andmed oma e-posti väljasaatmise kohta. Kui sa ei tea, mida siia sisestada, küsi oma lisateavet oma süsteemiülemalt või interneti teenusepakkujalt.

en: Please enter your email address.
et: Palun sisesta enda meiliaadress.

en: Please enter your full name.
et: Palun sisesta enda täisnimi.

en: Please enter your name and email address below. The "optional" fields below do not need to be filled in, unless you wish to include this information in email you send.
et: Palun sisesta allpool olevasse vormi oma nimi ja e-posti aadress. Mittekohustuslikud väljad võib täita siis, kui soovid nendes väljades olevad andmed lisada enda saadetud sõnumitele.

en: Please enter your password.
et: Palun sisesta enda parool.

en: Please make sure the following recipients are willing and able to receive HTML email:
    {0}
et: Palun veendu, et järgnevad adressaadid soovivad ja suudavad HTML-sõnumeid vastu võtta:
    {0}

en: Please provide an unique name to identify this signature.
et: Palun sisesta selle signatuuri identifitseerimiseks unikaalne nimi.

en: Please respond on behalf of %s
et: Palun vasta kasutaja %s nimel

en: Please select a folder
et: Palun vali kaust

en: Please select a valid backup file to restore.
et: Taastamiseks vali palun töökorras varukoopiafail.

en: Please select an Evolution Archive to restore:
et: Vali taastamiseks Evolutioni arhiiv:

en: Please select an image for this contact
et: Selle kontakti jaoks pildi valimine

en: Please select an image of size 48 * 48
et: Vali pilt mõõtmetega 48 * 48 pikslit

en: Please select the information that you would like to import:
et: Vali andmed, mida soovid importida:

en: Please wait while Evolution is backing up your data.
et: Palun oota, kuni Evolution sinu andmeid varundab.

en: Please wait while Evolution is restoring your data.
et: Palun oota, kuni Evolution sinu andmeid taastab.

en: Please wait.
et: Palun oota.

en: Plugin Manager
et: Pluginahaldur

en: Pointer to FTP site (%s)
et: Viide FTP-saidile (%s)

en: Pointer to local file (%s)
et: Viide kohalikule failile (%s)

en: Pointer to local file (%s) valid at site "%s"
et: Viide kohalikule failile (%s) on saidis "%s" korrektne

en: Pointer to remote data (%s)
et: Viide võrguandmetele (%s)

en: Pointer to unknown external data ("%s" type)
et: Viide tundmatutele välistele andmetele (tüüp "%s")

en: Pop up an alert
et: Hoiatuse kuvamine

en: Popup message together with the icon.
et: Hüpiksõnumi kuvamine koos ikooniga.

en: Position
et: Ametikoht

en: Position of the contact preview pane when oriented horizontally.
et: Kontakti eelvaatluspaani asukoht horisontaalse paigutuse korral.

en: Position of the contact preview pane when oriented vertically.
et: Kontakti eelvaatluspaani asukoht vertikaalse paigutuse korral.

en: Position of the horizontal pane, between the date navigator calendar and the task list when not in the month view, in pixels
et: Rõhtpaani asukoht pikslites - kuupäevanavigeerimise kalendri ja ülesannete loendi vahel, kui ei olda kuuvaates

en: Position of the horizontal pane, between the date navigator calendar and the task list when not in the month view, in pixels.
et: Rõhtpaani asukoht pikslites - kuupäevanavigeerimise kalendri ja ülesannete loendi vahel, kui ei olda kuuvaates.

en: Position of the horizontal pane, between the view and the date navigator calendar and task list in the month view, in pixels
et: Rõhtpaani asukoht pikslites - vaate ning kuupäevanavigeerimise kalendri ja ülesannete loendi vahel, kui ollakse kuuvaates

en: Position of the horizontal pane, between the view and the date navigator calendar and task list in the month view, in pixels.
et: Rõhtpaani asukoht pikslites - vaate ning kuupäevanavigeerimise kalendri ja ülesannete loendi vahel, kui ollakse kuuvaates.

en: Position of the memo preview pane when oriented vertically
et: Märkmete eelvaatluspaani asukoht vertikaalteljel

en: Position of the memo preview pane when oriented vertically.
et: Märkmete eelvaatluspaani asukoht vertikaalteljel.

en: Position of the task preview pane when oriented horizontally
et: Ülesannete eelvaatluspaani asukoht horisontaalteljel

en: Position of the task preview pane when oriented horizontally.
et: Ülesannete eelvaatluspaani asukoht horisontaalteljel.

en: Position of the task preview pane when oriented vertically
et: Ülesannete eelvaatluspaani asukoht vertikaalteljel

en: Position of the task preview pane when oriented vertically.
et: Ülesannete eelvaatluspaani asukoht vertikaalteljel.

en: Position of the vertical pane, between the calendar lists and the date navigator calendar
et: Püstpaani asukoht kalendriloendite ja kuupäevanavigaatori vahel

en: Position of the vertical pane, between the calendar lists and the date navigator calendar.
et: Püstpaani asukoht kalendriloendite ja kuupäevanavigaatori vahel.

en: Position of the vertical pane, between the view and the date navigator calendar and task list in the month view, in pixels.
et: Püstpaani asukoht pikslites - vaate ning kuupäevanavigeerimise kalendri ja ülesannete loendi vahel, kui ollakse kuuvaates.

en: Position of the vertical pane, between the view and the date navigator calendar and task list when not in the month view, in pixels.
et: Püstpaani asukoht pikslites - vaate ning kuupäevanavigeerimise kalendri ja ülesannete loendi vahel, kui ei olda kuuvaates.

en: Possible values are: 'never' - to never close browser window, 'always' - to always close browser window or 'ask' - (or any other value) will ask user.
et: Võimalikud väärtused on: 'never' - mitte kunagi ei sulgeta brauseri akent, 'always' - alati sulgetakse brauseri aken, 'ask' (või muu väärtus) - küsitakse kasutajalt.

en: Possible values are: never - to never close browser window always - to always close browser window ask - (or any other value) will ask user
et: Võimalikud väärtused on: never - mitte kunagi ei sulgeta brauseri akent, always - alati sulgetakse brauseri aken, ask (või muu väärtus) - küsitakse kasutajalt

en: Post a message to the mailing list this message belongs to
et: Sõnumi postitamine selle sõnumi postiloendisse

en: Posting destination
et: Postituse sihtkoht

en: Posting not allowed
et: Postitamine ei ole lubatud

en: Posting to this mailing list is not allowed. Possibly, this is a read-only mailing list. Contact the list owner for details.
et: Sellesse postiloendisse pole postitamine lubatud. Võimalik, et see loend on ainult lugemiseks. Üksikasjade teadasaamiseks võta ühendust loendi omanikuga.

en: Pr_evious Important Message
et: _Eelmine tähtis sõnum

en: Prefer Plain Text
et: Lihtteksti eelistamine

en: Preferred New button item
et: Eelistatud kirje nupul "Uus"

en: Preparing account '%s' for offline
et: Konto '%s' ettevalmistamine võrguvabaks režiimiks

en: Preparing to go offline...
et: Ettevalmistused võrguvabaks režiimiks...

en: Preparing to go online...
et: Ettevalmistused võrgurežiimiks...

en: Preparing to quit...
et: Lõpetamise ettevalmistamine...

en: Prepend a _header
et: _Päise lisamine

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview data to be imported
et: Imporditavate andmete eelvaatlemine

en: Preview the calendar to be printed
et: Prinditava kalendri eelvaatlemine

en: Preview the contacts to be printed
et: Prinditavate kontaktide eelvaatlemine

en: Preview the list of memos to be printed
et: Prinditavate märkmete loendi eelvaatlemine

en: Preview the list of tasks to be printed
et: Printimisele minevate ülesannete eelvaade

en: Preview the message to be printed
et: Prinditava sõnumi eelvaatlemine

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous T_hread
et: Eelmine _lõim

en: Previous attempt failed with code %d
et: Eelmine katse nurjus koodiga %d

en: Previous attempt failed: %s
et: Eelmine katse nurjus: %s

en: Primary Phone
et: Telefon

en: Primary address book
et: Peamine aadressiraamat

en: Primary calendar
et: Peamine kalender

en: Primary memo list
et: Peamine märkmeloend

en: Primary task list
et: Peamine ülesandeloend

en: Print
et: Prindi

en: Print Memos
et: Märkmete printimine

en: Print Pre_view
et: Printimise eel_vaade

en: Print Tasks
et: Prindi ülesanded

en: Print all shown contacts
et: Kõigi näidatavate kontaktide printimine

en: Print selected contacts
et: Valitud kontaktide printimine

en: Print the list of memos
et: Märkmete loendi printimine

en: Print the list of tasks
et: Ülesannete loendi printimine

en: Print the selected memo
et: Valitud märkme printimine

en: Print the selected task
et: Valitud ülesande printimine

en: Print this calendar
et: Valitud kalendri printimine

en: Print this event
et: Valitud sündmuse printimine

en: Print this memo
et: Valitud märkme printimine

en: Print this message
et: Valitud sõnumi printimine

en: Print this task
et: Valitud ülesande printimine

en: Priority
et: Tähtsus

en: Priority:
et: Tähtsus:

en: Priority: %s
et: Tähtsus: %s

en: Private
et: Isiklik

en: Problem migrating old mail folder "{0}".
et: Probleem vana postikausta "{0}" siirdamisel.

en: Profession
et: Eriala

en: Programs that are allowed to be run by reminders
et: Programmid, mida on lubatud meeldetuletuste poolt käivitada

en: Programs that are allowed to be run by reminders.
et: Programmid, mida on lubatud meeldetuletuste poolt käivitada.

en: Prompt before sending to recipients not entered as mail addresses
et: Kinnituse küsimine enne sõnumi saatmist adressaatidele, kelle kohta pole e-posti aadressi sisestatud

en: Prompt on empty subject
et: Kinnituse küsimine tühja teema korral

en: Prompt the user when he or she tries to empty the trash.
et: Prügikasti tühjendamisel kasutaja käest kinnituse küsimine.

en: Prompt the user when he or she tries to expunge a folder.
et: Kausta puhastamisel kasutaja käest kinnituse küsimine.

en: Prompt the user when he or she tries to send a message without a Subject.
et: Teemata sõnumi saatmisel kasutaja käest kinnituse küsimine.

en: Prompt when deleting messages in search folder
et: Otsingukaustast sõnumi kustutamisel küsitakse kinnitust

en: Prompt when emptying the trash
et: Kinnituse küsimine prügikasti tühjendamisel

en: Prompt when mailing list hijacks private replies
et: Hoiata, kui postiloend virutab ära eravastused

en: Prompt when replying privately to list messages
et: Kinnituse küsimine postiloendi sõnumile eraviisilise vastamise korral

en: Prompt when replying to many recipients
et: Kinnituse küsimine paljudele adressaatidele vastamise korral

en: Prompt when user expunges
et: Kinnituse küsimine puhastamise korral

en: Prompt when user only fills Bcc
et: Ainult pimekoopiaga saatmisel kasutaja käest kinnituse küsimine

en: Prompt when user tries to open 10 or more messages at once
et: Korraga kümne või enama sõnumi saatmise korral kasutaja käest kinnituse küsimine

en: Prompt when user tries to send HTML mail to recipients that may not want to receive HTML mail.
et: Kinnituse küsimine, kui püütakse saata HTML-sõnumit isikule, kes ei soovi HTML-sisuga sõnumeid vastu võtta.

en: Prompt when user tries to send a message with no To or Cc recipients.
et: Kinnituse küsimine, kui püütakse saata sõnumit, millel pole tavalist saajat ega pimekoopa saajat määratud.

en: Prompt when user tries to send unwanted HTML
et: Kinnituse küsimine soovimatu HTML-i saatmise korral

en: Prompt while marking multiple messages
et: Kinnituse küsimine mitme sõnumi märkimise korral

en: Proprietary
et: Firmasisene

en: Proxy Settings
et: Proksi sätted

en: Proxy _Logout
et: Voliniku välja_logimine

en: Proxy configuration mode
et: Proksi seadistamise režiim

en: Pu_blic
et: A_valik

en: Public
et: Avalik

en: Public FTP
et: Avalik FTP

en: Publish calendars to the web.
et: Kalendrite avalikustamine veebis.

en: Publishing Information
et: Avalikustamise andmed

en: Publishing Location
et: Avalikustamise asukoht

en: Publishing _Frequency:
et: Avalikustamise sa_gedus

en: Publishing to %s finished successfully
et: %s-sse avaldamine lõpetati edukalt

en: Purg_e
et: Pu_hasta

en: Purge events older than
et: Puhastada sündmustest, mis on vanemad kui

en: Purge old appointments and meetings
et: Vanadest sündmustest ja koosolekutest puhastamine

en: Purging
et: Puhastamine

en: Purposes
et: Kasutusalad

en: Put Evolution into offline mode
et: Evolutioni lülitamine võrguvabasse olekusse

en: Put Evolution into online mode
et: Evolutioni lülitamine võrgurežiimi

en: Put personalized signatures at the top of replies
et: Personaliseeritud signatuuri lisamine vastuse algusesse

en: Put the cursor at the bottom of replies
et: Kursori viimine vastuse lõppu

en: Python Plugin Loader tests
et: Pythoni plugina laaduri testid

en: Python Test Plugin
et: Pythoni testplugin

en: Query free / busy information for the attendees
et: Osalejate vaba/hõivatud andmete pärimine

en: Querying server for a list of supported authentication mechanisms.
et: Serverilt küsitakse toetatud autentimismehhanismide nimekirja.

en: Quit
et: Lõpeta

en: Quit Now
et: Lõpeta kohe

en: Quota usage
et: Kvoodikasutus

en: Quota usage (%s):
et: Kvoodikasutus (%s):

en: R_eceive All
et: _Tõmba kõik

en: R_eply requested
et: _Vastuse soov

en: R_estore Evolution Data...
et: _Taasta Evolutioni andmed...

en: R_ole Field
et: R_olliväli

en: R_ule name:
et: _Reegli nimi:

en: Radio
et: Raadio

en: Re_direct
et: Ümber_suunamine

en: Re_fresh
et: _Värskenda

en: Re_fresh:
et: _Värskenda:

en: Re_member password
et: _Parool jäetakse meelde

en: Re_ply-To:
et: Kellele-_vastata:

en: Re_quest Read Receipt
et: Küsi _lugemiskinnitust

en: Reached bottom of page, continued from top
et: Jõuti lehekülje lõppu, jätkati algusest

en: Reached top of page, continued from bottom
et: Jõuti lehekülje algusesse, jätkati lõpust

en: Read
et: Loetud

en: Read Messages
et: Loetud

en: Really delete folder "{0}" and all of its subfolders?
et: Kas tõesti kustutada kaust "{0}" ja selle kõik alamkaustad?

en: Really delete folder "{0}"?
et: Kas tõesti kustutada kaust "{0}"?

en: Receive new items from all accounts
et: Kõigist kontodest uute kirjete tõmbamine

en: Received
et: Vastuvõetud

en: Received on behalf of %s
et: Võeti vastu %s nimel

en: Receiving
et: Vastuvõtmine

en: Receiving Email
et: E-posti vastuvõtmine

en: Receiving Options
et: Vastuvõtmise valikud

en: Receiving mail
et: E-posti vastuvõtmine

en: Receiving options
et: Vastuvõtmise valikud

en: Recent Messages
et: Värsked

en: Recently used second time zones in a Day View
et: Hiljuti kasutatud teisene ajavöönd päevavaates

en: Recipients
et: Saajad

en: Recipients contain
et: Saaja sisaldab

en: Recognize emoticons in text and replace them with images.
et: Tekstis olevate emotikonide äratundmine ja nende asendamine piltidega.

en: Recognize links in text and replace them.
et: Tekstis olevate viitade äratundmine ja asendamine.

en: Reconnecting to '%s'
et: Taasühendamine '%s'

en: Recurrence
et: Kordumine

en: Recurrence date is invalid
et: Kordumiskuupäev on vigane

en: Recurrent Events in Italic
et: Korduvad sündmused on kursiivkirjas

en: Recurring
et: Korduv

en: Redirect (bounce) the selected message to someone
et: Valitud sõnumite edastamine kellelegi

en: Redo the last undone action
et: Viimase tagasivõetud tegevuse uuesti sooritamine

en: Refresh the folder
et: Kausta värskendamine

en: Refresh the folder list
et: Kaustade loendi värskendamine

en: Refresh the selected calendar
et: Valitud kalendri värskendamine

en: Refresh the selected memo list
et: Valitud märkmeloendi värskendamine

en: Refresh the selected task list
et: Valitud ülesandeloendi värskendamine

en: Refreshing folder '%s'
et: Kausta '%s' värskendamine

en: Regex Match
et: Regex sobivus

en: Remember _password
et: Parool jäetakse _meelde

en: Reminder
et: Meeldetuletus

en: Reminder programs
et: Meeldetuletusrakendused

en: Reminder!
et: Meeldetuletus!

en: Reminders
et: Meeldetuletused

en: Reminds you when you forgot to add an attachment to a mail message.
et: Tuletab meelde, kui unustasid sõnumile manuse lisada.

en: Remo_ve Attachments
et: Eemalda _manused

en: Remove Du_plicate Messages
et: Eemalda du_plikaatsõnumid

en: Remove This _Column
et: Eemalda see _veerg

en: Remove attachments
et: Manuste eemaldamine

en: Remove duplicate messages?
et: Kas eemaldada sõnumiduplikaadid?

en: Remove the follow-up flag from the selected messages
et: Valitud sõnumitelt järeltoimingu märgistuse eemaldamine

en: Removing attachments
et: Manuste eemaldamine

en: Removing folder '%s'
et: Kausta '%s' eemaldamine

en: Removing temporary back up files
et: Ajutiste varufailide eemaldamine

en: Rename the selected address book
et: Valitud aadressiraamatu ümbernimetamine

en: Rename the selected calendar
et: Valitud kalendri ümbernimetamine

en: Rename the selected memo list
et: Valitud märkmeloendi ümbernimetamine

en: Rename the selected task list
et: Valitud ülesandeloendi ümbernimetamine

en: Repeat
et: Kordumine

en: Replied to
et: Vastatud

en: Replies
et: Vastused

en: Replies and Forwards
et: Vastused ja edastamised

en: Replies and parents
et: Vastused ja eelnenud

en: Reply
et: Vasta

en: Reply _Privately
et: Vasta _isiklikult

en: Reply to All
et: Vasta kõigile

en: Reply to _All
et: V_asta kõigile

en: Reply to _List
et: Vasta _postiloendisse

en: Reply to the mailing list, or to all recipients
et: Vastuse koostamine valitud sõnumi postiloendisse või kõigile adressaatidele

en: Reply-To
et: Vastus-kuhu

[ctx: ReplyForward]
en: Attachment
et: Manus

[ctx: ReplyForward]
en: Do not quote
et: Ei tsiteerita

[ctx: ReplyForward]
en: Inline
et: Samal joonel

[ctx: ReplyForward]
en: Inline (Outlook style)
et: Sõnumi sees (nagu Outlookis)

[ctx: ReplyForward]
en: Quoted
et: Tsitaadina

en: Request a running Evolution process to quit
et: Töötava Evolutioni protsessi lõpetamise nõudmine

en: Required Information
et: Nõutud andmed

en: Required Participant
et: Nõutav osaleja

en: Required Participants
et: Vajalikud osalejad

en: Required people and _one resource
et: Vajalikud inimesed ja _üks ressurss

en: Reset the text to its original size
et: Teksti algse suuruse taastamine

en: Resource
et: Ressurss

en: Resources
et: Ressursid

en: Restart Evolution
et: Evolutioni taaskäivitamine

en: Restarting Evolution
et: Evolutioni taaskäivitamine

en: Restore Evolution data and settings from an archive file
et: Evolutioni andmete ja seadistuste taastamine arhiivifailist

en: Restore Evolution directory
et: Evolutioni kataloogi taastamine

en: Restore from backup
et: Taastamine varukoopiast

en: Restoring Evolution Data
et: Evolutioni andmete taastamine

en: Restoring from the folder %s
et: Taastamine kataloogist %s

en: Retrieve _List
et: Hangi _loend

en: Retrieving %d message | Retrieving %d messages
et[0]: %d sõnumi vastuvõtmine
et[1]: %d sõnumi vastuvõtmine

en: Retrieving '%s'
et: '%s' tõmbamine

en: Retrieving message '%s'
et: Sõnumi %s vastuvõtmine

en: Return Notification
et: Tagastusest teavitamine

en: Review
et: Vaata üle

en: Review account
et: Konto ülevaatus

en: Role
et: Roll

en: Room
et: Ruum

en: Run Program
et: Käivita programm

en: Run a program
et: Programmi käivitamine

en: Run junk test on incoming mail.
et: Rämpspostikontrollitestide rakendamine sissetulevatele sõnumitele.

en: S/MIME En_crypt
et: S/MIME _krüptimine

en: S/MIME Sig_n
et: S/MIME _allkiri

en: SHA1 Fingerprint
et: SHA1 sõrmejälg

en: SOCKS proxy host name
et: SOCKS-proksi hostinimi

en: SOCKS proxy port
et: SOCKS-proksi port

en: SOC_KS Proxy:
et: SOCKS-proksi:

en: SSL Certificate Authority
et: SSL sertifikaadi atesteerimisorgan

en: SSL Client Certificate
et: SSL-kliendi sertifikaat

en: SSL Server Certificate
et: SSL-serveri sertifikaat

en: SSL encryption
et: SSL-krüptimine

en: SSL is not supported in this build of Evolution
et: Käesolev Evolution on ehitatud ilma SSL-i toeta

en: S_ave Address Book as vCard
et: _Salvesta aadressiraamat vKaardina

en: S_ave All
et: _Salvesta kõik

en: S_cript:
et: _Skript:

en: S_earch filter:
et: Otsingu_filter:

en: S_earch for sender photograph only in local address books
et: Saatja f_otot otsitakse ainult kohapealsest aadressiraamatust

en: S_elect...
et: _Vali...

en: S_end
et: _Saada

en: S_end message receipts:
et: _Lugemiskinnitus saadetakse:

en: S_tandard Font:
et: Tavaline ki_rjatüüp:

en: S_ubject:
et: T_eema:

en: S_un
et: _P

en: Sa
et: L

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save Attachment | Save Attachments
et[0]: Manuse salvestamine
et[1]: Manuste salvestamine

en: Save Calendar
et: Kalendri salvestamine

en: Save Current View
et: Salvesta käesolev vaade

en: Save Custom View...
et: Salvesta kohandatud vaade...

en: Save Draft
et: Mustandi salvestamine

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Save Message | Save Messages
et[0]: Sõnumi salvestamine
et[1]: Sõnumite salvestamine

en: Save Search
et: Salvesta otsing

en: Save Selected
et: Valitu salvestamine

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: Save _Image...
et: Salvesta _pilt...

en: Save a calendar or task list to disk.
et: Kalendri või ülesannete salvestamine kettale.

en: Save as Template
et: Mallina salvestamine

en: Save as _Draft
et: Salvesta _mustandina

en: Save as _Template
et: Salvesta ma_llina

en: Save as draft
et: Salvestamine mustandina

en: Save as iCalendar
et: iKalendrina salvestamine

en: Save as vCard
et: Salvesta vKaardina

en: Save as...
et: Salvestamine teise nimega...

en: Save current changes
et: Salvesta käesolevad muudatused

en: Save current custom view
et: Käesoleva vaate salvestamine

en: Save directory
et: Salvestamise kataloog

en: Save directory for reminder audio
et: Meeldetuletuste audio salvestamise kataloog

en: Save draft
et: Mustandi salvestamine

en: Save in Address Book
et: Salvesta aadressiraamatusse

en: Save selected contacts as a vCard
et: Valitud kontaktide salvestamine vKaardina

en: Save selected messages as an mbox file
et: Valitud sõnumite salvestamine mbox vormingus faili

en: Save the contacts of the selected address book as a vCard
et: Valitud aadressiraamatus olevate kontaktide salvestamine vKaardina

en: Save the current file
et: Käesoleva faili salvestamine

en: Save the current file with a different name
et: Käesoleva faili salvestamine teise nime alla

en: Save the current search parameters
et: Praeguste otsinguparameetrite salvestamine

en: Save the image to a file
et: Pildi salvestamine faili

en: Save the selected calendar to disk
et: Valitud kalendri salvestamine faili

en: Save the selected memo list to disk
et: Valitud märkme salvestamine faili

en: Save the selected task list to disk
et: Valitud ülesandeloendi salvestamine faili

en: Saving
et: Salvestamine

en: Saving %d message | Saving %d messages
et[0]: %d sõnumi salvestamine
et[1]: %d sõnumi salvestamine

en: Saving changes to the calendar. Please wait...
et: Kalendri muudatuste salvestamine. Palun oota...

en: Saving message to Outbox.
et: Sõnumi salvestamine väljuvate sõnumite kausta.

en: Saving message to folder '%s'
et: Sõnumi salvestamine kausta '%s'

en: Saving user interface state
et: Kasutajaliidese oleku salvestamine

en: Sc_roll Month View by a week
et: Kuu vaadet ke_ritakse nädala kaupa

en: Scanning %s
et: %s läbivaatamine

en: Scanning messages for duplicates
et: Valitud sõnumitest duplikaatide otsimine

en: Score
et: Hinne

en: Script file must be executable.
et: Skriptifail peab olema käivitatav.

en: Scroll Month View by a week
et: Kuuvaate kerimine nädala kaupa

en: Scroll Month View by a week, not by a month
et: Kuu vaadet keritakse nädala kaupa, mitte kuu kaupa

en: Se_cond zone:
et: _Teine ajavöönd:

en: Sear_ch:
et: Ot_sing:

en: Search F_olders
et: _Otsingukaustad

en: Search Filter
et: Otsingufilter

en: Search Folder Sources
et: Otsingukausta allikad

en: Search Folder from Mailing _List...
et: Otsingukaust posti_loendi järgi...

en: Search Folder from Recipien_ts...
et: Otsingukaust a_dressaatide järgi...

en: Search Folder from S_ubject...
et: Otsingukaust _teema järgi...

en: Search Folder from Sen_der...
et: Otsingukaust _saatja järgi...

en: Search Folders
et: Otsingukaustad

en: Search Folders automatically updated.
et: Otsingukaustad automaatselt uuendatud.

en: Search Interrupted
et: Otsing katkestati

en: Search _Folders
et: _Otsingukaustad

en: Search _base:
et: _Otsingupõhi:

en: Search filter is the type of object to be searched for. If this is not modified, the default search will be performed on the type "person".
et: Otsingufiltris määratakse otsitavate objektide liik. Kui seda ei ole muudetud, siis otsitakse vaikimisi objektiklassi liigiga "person" (isik).

en: Search for and replace text
et: Teksti otsimine ja asendamine

en: Search for text
et: Tekstiotsing

en: Search for text in the body of the displayed message
et: Teksti otsimine kuvatava sõnumi sisust

en: Search for text in the displayed contact
et: Teksti otsimine kuvatava kontakti andmetest

en: Search for text in the displayed memo
et: Teksti otsimine kuvatavast märkmest

en: Search for text in the displayed task
et: Teksti otsimine kuvatava ülesande sisust

en: Search for the sender photo in local address books
et: Saatja foto otsimine kohalikest aadressiraamatutest

en: Searches
et: Otsingud

en: Searching
et: Otsing

en: Searching folder content...
et: Kausta sisu otsimine...

en: Searching for an existing version of this appointment
et: Selle sündmuse olemasoleva versiooni otsimine

en: Searching for user's calendars...
et: Kasutaja kalendrite otsimine...

en: Secret
et: Salajane

en: Secure FTP (SFTP)
et: Turvaline FTP (SFTP)

en: Secure HTTP proxy host name
et: Turvalise HTTP-proksi hostinimi

en: Secure HTTP proxy port
et: Turvalise HTTP-proksi port

en: Secure MIME (S/MIME)
et: Turvaline MIME (S/MIME)

en: Secure WebDAV (HTTPS)
et: Turvaline WebDAV (HTTPS)

en: Security
et: Turvalisus

en: Security Information
et: Turvalisuse andmed

en: Seen
et: Nähtud

en: Select A File
et: Faili valimine

en: Select Address Book
et: Aadressiraamatu valimine

en: Select Address book for Automatic Contacts
et: Vali automaatsetele kontaktidele aadressiraamat

en: Select Address book for Pidgin buddy list
et: Vali Pidgini sõbranimekirja jaoks aadressiraamat

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Date
et: Kuupäeva valimine

en: Select Folder
et: Kausta valimine

en: Select HTML fixed width font
et: Vali HTML fikseeritud laiusega kirjatüüp

en: Select HTML variable width font
et: Vali HTML muutuva laiusega kirjatüüp

en: Select Information to Import
et: Vali imporditavad andmed

en: Select Message S_ubthread
et: Vali sõnumi ala_mlõim

en: Select Message _Thread
et: Vali sõnumi _lõim

en: Select Timezone
et: Ajavööndi valimine

en: Select _Date
et: Vali _kuupäev

en: Select _Today
et: Vali _tänane kuupäev

en: Select a Calendar
et: Kalendri valimine

en: Select a Face Picture
et: Näopildi valimine

en: Select a File
et: Faili valimine

en: Select a Task List
et: Ülesandeloendi valimine

en: Select a Time Zone
et: Ajavööndi valimine

en: Select a certificate to import...
et: Imporditava sertifikaadi valimine...

en: Select a file
et: Faili valimine

en: Select a location
et: Vali asukoht

en: Select a specific date
et: Määratud kuupäeva valimine

en: Select a time to compare against
et: Võrdlusaja valimine

en: Select all messages in the same thread as the selected message
et: Valitud sõnumiga samas lõimes olevate sõnumite valimine

en: Select all replies to the currently selected message
et: Valitud sõnumi vastuste valimine

en: Select all text
et: Kogu teksti valimine

en: Select all text and images
et: Sõnumi kogu teksti ja piltide valimine

en: Select all visible contacts
et: Kõigi nähtaval olevate kontaktide valimine

en: Select all visible memos
et: Kõigi nähtavate märkmete valimine

en: Select all visible messages
et: Kõigi peitmata sõnumite valimine

en: Select all visible tasks
et: Kõigi nähtavalolevate ülesannete valimine

en: Select certificate
et: Sertifikaadi valimine

en: Select destination file
et: Sihtfaili valimine

en: Select folder
et: Kausta valimine

en: Select folder to import into
et: Vali kaust, kuhu importida

en: Select name of the Evolution backup file
et: Evolutioni varukoopiafaili nime valimine

en: Select name of the Evolution backup file to restore
et: Evolutioni varukoopiafaili nime valimine, mida taastada

en: Select sound file
et: Helifaili valimine

en: Select the calendars for reminder notification
et: Meeldetuletustega kalendrite määramine

en: Select the calendars to search for meeting conflicts
et: Vali kalendrid, millest tuleb koosolekute vastuolusid otsida

en: Select the proxy configuration mode. Supported values are 0, 1, 2, and 3 representing "use system settings", "no proxy", "use manual proxy configuration" and "use proxy configuration provided in the autoconfig url" respectively.
et: Proksi seadistamise režiim. Toetatud valikud on 0, 1, 2, ja 3, tähendused vastavalt "süsteemi sätete kasutamine", "ilma proksita", "proksi käsitsihäälestus" ja "autoconfig url-iga määratud proksi häälestus".

en: Select today
et: Tänase kuupäeva valimine

en: Select view: %s
et: Vali vaade: %s

en: Select what type of file you want to import from the list.
et: Vali loendist, millist liiki faile importida.

en: Select your IMAP Header Preferences. 
    The more headers you have the more time it will take to download.
et: Määra oma eelistused IMAP-i päiste jaoks.
    Mida rohkem päiseid on määratud, seda kauem võtab nende allalaadimine aega.

en: Select...
et: Vali...

en: Selected Calendars for Reminders
et: Meeldetuletustele valitud kalendrid

en: Selected calendar contains event '%s' already. Would you like to edit the old event?
et: Valitud kalender juba sisaldab sündmust '%s'. Kas tahad muuta eelmist sündmust?

en: Selected memo list contains memo '%s' already. Would you like to edit the old memo?
et: Valitud märkmeloend juba sisaldab märget '%s'. Kas tahad muuta eelmist märget?

en: Selected source is read only, thus cannot create event there. Select other source, please.
et: Valitud allikas on kirjutuskaitsega, selle alla pole võimalik sündmuseid luua. Palun vali mõni teine allikas.

en: Selected source is read only, thus cannot create memo there. Select other source, please.
et: Valitud allikas on kirjutuskaitsega, selle alla pole võimalik märkmeid luua. Palun vali mõni teine allikas.

en: Selected source is read only, thus cannot create task there. Select other source, please.
et: Valitud allikas on kirjutuskaitsega, selle alla pole võimalik ülesandeid luua. Palun vali mõni teine allikas.

en: Selected task list contains task '%s' already. Would you like to edit the old task?
et: Valitud ülesandeloend juba sisaldab ülesannet '%s'. Kas tahad muuta eelmist ülesannet?

en: Selecting this option means that Evolution will only connect to your LDAP server if your LDAP server supports SSL.
et: See valik tähendab, et Evolution ühendub sinu LDAP-serverisse ainult juhul, kui LDAP-server toetab SSL-i.

en: Selecting this option means that Evolution will only connect to your LDAP server if your LDAP server supports TLS.
et: See valik tähendab, et Evolution ühendub sinu LDAP-serverisse ainult juhul, kui LDAP-server toetab TLS-i.

en: Selecting this option means that your server does not support either SSL or TLS. This means that your connection will be insecure, and that you will be vulnerable to security exploits.
et: See valik tähendab, et sinu server ei toeta SSL-i ega TLS-i. Seega pole sinu ühendus turvaline ja võib olla ohustatud turvaaukudest.

en: Send & Receive Mail
et: Posti saatmine ja vastuvõtmine

en: Send / Receive
et: Saada / võta vastu

en: Send / _Receive
et: Saada / _võta vastu

en: Send HTML mail by default
et: Sõnumite vaikimisi HTML-vormingus saatmine

en: Send HTML mail by default.
et: Sõnumite vaikimisi HTML-vormingus saatmine.

en: Send Options
et: Saatmise valikud

en: Send To:
et: Kellele saata:

en: Send _Reply To...
et: _Saada vastus kellele...

en: Send _reply to sender
et: Saatjale _vastamine

en: Send _updates to attendees
et: _Uuenduste saatmine osalejatele

en: Send a mail message to this address
et: Sellele aadressile uue sõnumi saatmine

en: Send a message to the selected contacts
et: Sõnumi saatmine valitud kontaktidele

en: Send a read receipt to '%s'
et: Lugemiskinnituse saatmine '%s' aadressil

en: Send a reply message to this address
et: Sellele aadressile vastuse saatmine

en: Send an email
et: E-sõnumi saatmine

en: Send e-mail message to mailing list?
et: Kas saata sõnum postiloendisse?

en: Send my reminders with this event
et: Minu meeldetuletused saadetakse selle sündmusega kaasa

en: Send private reply?
et: Kas saata eravastus?

en: Send queued items and retrieve new items
et: Järjekorras olevate sõnumite ärasaatmine ja uute vastuvõtmine

en: Send queued items in all accounts
et: Kõigi kontode ootel olevate sõnumite ärasaatmine

en: Send reply to all recipients?
et: Kas vastata kõigile adressaatidele?

en: Send selected contacts to another person
et: Valitud kontaktide saatmine teisele isikule

en: Send the selected attachments somewhere
et: Valitud manuste edasisaatmine

en: Send this message
et: Selle sõnumi saatmine

en: Sender
et: Saatja

en: Sender Photograph
et: Saatja foto

en: Sender contains
et: Saatja sisaldab

en: Sender email-address column in the message list
et: Saatja e-post aadressi näitamine sõnumite loendi sõnumiveerus

en: Sender has been notified that you have read this message.
et: Saatjale saadeti teade, et sa lugesid kirja.

en: Sender or Recipients
et: Saatja või saajad

en: Sender wants to be notified when you have read this message.
et: Saatja tahab teadet selle kohta, kui sa kirja loed.

en: Sending
et: Saatmine

en: Sending Email
et: Kirjade saatmine

en: Sending a _private reply to a mailing list message
et: _Eravastuse saatmist listikirjale

en: Sending a message with _recipients not entered as mail addresses
et: Sõnumi saatmist ilma _e-posti aadressita adressaatidele

en: Sending a message with an _empty subject line
et: Tühja _teemareaga sõnumi saatmist

en: Sending a message with only _Bcc recipients defined
et: Ainult _pimekoopia adressaatidega sõnumi saatmist

en: Sending a reply to a large _number of recipients
et: Suurele _arvule adressaatidele sõnumi saatmist

en: Sending mail
et: Kirjade saatmine

en: Sending message
et: Sõnumi saatmine

en: Sending message %d of %d
et: Sõnumi %d/%d saatmine

en: Sending updated information allows other participants to keep their calendars up to date.
et: Värskendatud andmete saatmine aitab teistel osalejatel nende kalendreid ajakohasena hoida.

en: Sending updated information allows other participants to keep their task lists up to date.
et: Värskendatud andmete saatmine aitab teistel osalejatel nende ülesannete nimekirja ajakohasena hoida.

en: Sent
et: Saadetud

en: Sent Messages
et: Saadetud sõnumid

en: Sent _Messages Folder:
et: Saadetud _sõnumite kaust:

en: Sent a cancelation notice to the delegate
et: Delegaadile saadeti tühistusteade

en: Sent to calendar '%s' as accepted
et: Saadetud kalendrisse '%s' kui aktsepteeritud

en: Sent to calendar '%s' as canceled
et: Saadetud kalendrisse '%s' kui tühistatud

en: Sent to calendar '%s' as declined
et: Saadetud kalendrisse '%s' kui keeldutud

en: Sent to calendar '%s' as tentative
et: Saadetud kalendrisse '%s' kui võimalusel kohustus

en: Ser_ver requires authentication
et: Server vajab _autentimist

en: Ser_ver:
et: _Server:

en: Serial Number
et: Seerianumber

en: Server Configuration
et: Serveri seadistus

en: Server Information
et: Serveri andmed

en: Server URL '%s' is not a valid URL
et: Serveri URL '%s' pole korrektne URL

en: Server _Type:
et: Serveri l_iik:

en: Server _handles meeting invitations
et: Server _käsitleb kohtumiste kutseid

en: Server address:
et: Serveri aadress:

en: Server returned unexpected data.
    %d - %s
et: Server tagastas ootamatuid andmeid.
    %d - %s

en: Server synchronization interval
et: Serveriga sünkroniseerimise intervall

en: Server type:
et: Serveri liik:

en: Service _type:
et: _Teenuse liik:

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Set Label
et: Määra silt

en: Set Status
et: Määra olek

en: Set as _Background
et: Säti _taustapildiks

en: Set custom junk header
et: Rämpspostile kohandatud päise lisamine

en: Set or unset reminders for this event
et: Selle sündmuse alarmide seadmine või eemaldamine

en: Set the follow-up flag to completed on the selected messages
et: Valitud sõnumitel järeltoimingulipu väärtuseks "täidetud" määramine

en: Set the message priority to high
et: Sõnumi tähtsuse seadmine kõrgeks

en: Set to TRUE in case you do not want to add signature delimiter before your signature when composing a mail.
et: Märgi see, kui sa ei taha lisada allkirjaeraldajat allkirja ette kirja koostamisel.

en: Setting up Search Folder: %s
et: Otsingukausta ülesseadmine: %s

en: Settings
et: Sätted

en: Setup Google ca_lendar with Evolution
et: Google _kalendrite seadistamine Evolutionile

en: Setup Google calendar with Evolution
et: Google kalendrite seadistamine Evolutionile

en: Setup Google con_tacts with Evolution
et: Google _kontaktide seadistamine Evolutionile

en: Setup Google contacts with Evolution
et: Google kontaktide seadistamine Evolutionile

en: Setup Yahoo calendar with Evolution
et: Yahoo kalendrite seadistamine Evolutionile

en: Setup _Yahoo calendar with Evolution
et: _Yahoo kalendrite seadistamine Evolutionile

en: Sh_ow a reminder
et: _Meeldetuletusi näidatakse

en: Sh_ow reminder notifications
et: Kuvatakse _meeldetuletuse teadet

en: Sho_w items that contain:
et: _Näidatakse ainult kirjeid, mis sisaldavad:

en: Sho_w:
et: _Kuva:

en: Show "Bcc" field when sending a mail message
et: Meili saatmisel kuvatakse "Pimekoopia" välja

en: Show "Cc" field when sending a mail message
et: Meili saatmisel kuvatakse "Koopia" välja

en: Show "From" field when posting to a newsgroup
et: Uudisegruppi postitamisel kuvatakse "Kellelt" välja

en: Show "Reply To" field when posting to a newsgroup
et: Uudisegruppi postitamisel kuvatakse "Vastamise aadress" välja

en: Show "Reply To" field when sending a mail message
et: Meili saatmisel kuvatakse "Vastamise aadress" välja

en: Show %s
et: Näita kausta %s

en: Show Animations
et: Animatsioonide kuvamine

en: Show Attachment _Bar
et: Näita _manuseriba

en: Show Compact vCard
et: Kompaktse vKaardi näitamine

en: Show Evolution's shortcut keys
et: Evolutioni kiirklahvide kuvamine

en: Show Fields
et: Näidatavad väljad

en: Show Full vCard
et: Kogu vKaardi kuvamine

en: Show HTML if present
et: Kui sõnum sisaldab HTML-i, näidatakse HTML-ina

en: Show Message _Preview
et: Sõnumi _eelvaade

en: Show RSVP field in the event/task/meeting editor
et: RSVP välja kuvamine sündmuste/ülesannete/koosolekute redaktoris

en: Show Role field in the event/task/meeting editor
et: Rollivälja näitamine sündmuste/ülesannete/koosolekute redaktoris

en: Show Side _Bar
et: Näita _külgpaani

en: Show Time as _Busy
et: Näita aega _hõivatuna

en: Show _Buttons
et: _Näita nuppe

en: Show _Deleted Messages
et: _Kustutatud sõnumite kuvamine

en: Show _Maps
et: _Kaarti näidatakse

en: Show _Only This Calendar
et: _Näita ainult seda kalendrit

en: Show _Only This Memo List
et: _Näita ainult seda märkmeloendit

en: Show _Only This Task List
et: _Näita ainult seda ülesandeloendit

en: Show _Status Bar
et: Näita _olekuriba

en: Show _Tool Bar
et: Näita _tööriistariba

en: Show _field in View
et: Välja _näidatakse vaates

en: Show _notification when a new message arrives
et: Uue sõnumi saabumisel kuvatakse _märguannet

en: Show _only working hours
et: Näita tunde _tööaja piires

en: Show _original header value
et: Näita päise _algset väärtust

en: Show _zoomed out
et: Näita _väikeses plaanis

en: Show a _reminder
et: _Meeldetuletusi näidatakse

en: Show a blinking cursor in the body of displayed messages
et: Kuvatava sõnumi sisus vilkuva kursori näitamine

en: Show a collection of pictures that you can drag to your message
et: Sõnumisse lisatavate piltide näitamine

en: Show all message headers
et: Kuvatakse sõnumi kõiki päiseid

en: Show all the headers when viewing a messages.
et: Sõnumi kuvamisel näidatakse kõiki päiseridu.

en: Show animated images as animations.
et: Animeeritud piltide kuvamine animatsioonidena.

en: Show appointment end times in week and month views
et: Sündmuste lõpuaegade näitamine nädala ja kuu vaadetel

en: Show as list
et: Näitamine loendina

en: Show autocompleted name with an address
et: Koos aadressiga näidatakse automaatlõpetatud nime

en: Show cards as vcard or csv file
et: Kaartide näitamine vKaardi või CSV failina

en: Show categories field in the event/meeting/task editor
et: Kategooriavälja näitamine sündmuste/ülesannete/koosolekute redaktoris

en: Show contact preview alongside the contact list
et: Kontaktide eelvaate kuvamine kontaktiloendi kõrval

en: Show contact preview below the contact list
et: Kontakti eelvaate näitamine kontaktiloendi all

en: Show contact preview window
et: Kontakti kuvamine eelvaateaknas

en: Show days with recurrent events in italic font in bottom left calendar
et: Korduvate sündmustega päevade näitamine kalendri alumises vasakus nurgas kursiivkirjas

en: Show days with recurrent events in italic font in bottom left calendar.
et: Korduvate sündmustega päevade näitamine kalendri alumises vasakus nurgas kursiivkirjas.

en: Show deleted messages (with a strike-through) in the message-list.
et: Kustutatud sõnumite kuvamine (läbikriipsutatult) sõnumiloendis.

en: Show deleted messages in the message-list
et: Kustutatud sõnumite näitamine sõnumiteloendis

en: Show deleted messages with a line through them
et: Kustutatud sõnumite kuvamine läbikriipsutatuna

en: Show display reminders in notification tray
et: Meeldetuletuste kuvamine teatealal

en: Show field i_n View
et: Välja näidatakse vaa_tes

en: Show field in _View
et: Välja näidatakse vaat_es

en: Show filters for mail:
et: Näita filtreid sõnumitele:

en: Show image animations
et: Pildianimatsioonide näitamine

en: Show information about Evolution
et: Evolutioni kohta teabe näitamine

en: Show map with all contacts from selected address book
et: Valitud aadressiraamatus olevate kontaktide kuvamine kaardil

en: Show maps
et: Kaartide kuvamine

en: Show maps in contact preview window
et: Kontakti eelvaateaknas kaardi kuvamine

en: Show memo preview alongside the memo list
et: Märkmete eelvaate näitamine märkmeloendi kõrval

en: Show memo preview below the memo list
et: Märkme eelvaate näitamine märkmeloendi all

en: Show memo preview pane
et: Märkme kuvamine eelvaatluspaanil

en: Show message preview alongside the message list
et: Sõnumi eelvaate näitamine sõnumiloendi kõrval

en: Show message preview below the message list
et: Sõnumi eelvaate näitamine sõnumiloendi all

en: Show message preview pane
et: Sõnumi eelvaateakna näitamine

en: Show messages with all email headers
et: Sõnumite näitamine koos kõigi e-posti päistega

en: Show new mail icon in notification area when new messages arrive.
et: Uute sõnumite saabumisel kuvatakse teatealal uue sõnumi ikooni.

en: Show one day
et: Ühe päeva näitamine

en: Show one month
et: Ühe kuu näitamine

en: Show one week
et: Ühe nädala näitamine

en: Show one work week
et: Ühe töönädala näitamine

en: Show original "Date" header value.
et: Näidatakse esialgset päise "Kuupäev" väärtust.

en: Show photo of the sender
et: Saatja foto näitamine

en: Show plain text if present
et: Kui sõnum sisaldab lihtteksti, näidatakse seda

en: Show plain text part, if present, otherwise let Evolution choose the best part to show.
et: Kuvatakse lihtteksti, kui olemas, muul juhul valib Evolution, milline osa on kuvamiseks parim.

en: Show preview pane
et: Eelvaatluspaani kuvamine

en: Show properties of the selected address book
et: Valitud aadressiraamatu omaduste näitamine

en: Show r_ecurring events in italic in bottom left calendar
et: _Korduvaid sündmusi näidatakse kalendri alumises vasakus nurgas kursiivkirjas

en: Show s_uppressed HTML parts as attachments
et: Mittek_uvatud HTML-i näidatakse manusena

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Show status field in the event/task/meeting editor
et: Olekuvälja näitamine sündmuste/ülesannete/koosolekute redaktoris

en: Show task preview alongside the task list
et: Ülesande eelvaate näitamine ülesandeloendi kõrval

en: Show task preview below the task list
et: Ülesande eelvaate näitamine ülesandeloendi all

en: Show task preview pane
et: Ülesannete eelvaatluspaani kuvamine

en: Show the "Bcc" field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
et: Meili saatmisel kuvatakse "Pimekoopia" välja. Seda saab muuta vaate menüüst, kui postikonto on valitud.

en: Show the "Cc" field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
et: Meili saatmisel kuvatakse "Koopia" välja. Seda saab muuta vaate menüüst, kui postikonto on valitud.

en: Show the "From" field when posting to a newsgroup. This is controlled from the View menu when a news account is chosen.
et: Uudisegruppi postitamisel kuvatakse "Kellelt" välja. Seda saab muuta vaate menüüst, kui postikonto on valitud.

en: Show the "Reply To" field when posting to a newsgroup. This is controlled from the View menu when a news account is chosen.
et: Uudisegruppi postitamisel kuvatakse "Vastamise aadress" välja. Seda saab muuta vaate menüüst, kui postikonto on valitud.

en: Show the "Reply To" field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
et: Meili saatmisel kuvatakse "Vastamise aadress" välja. Seda saab muuta vaate menüüst, kui postikonto on valitud.

en: Show the email-address of the sender in a separate column in the message list.
et: Saatja aadressi näitamine sõnumite loendi sõnumiveerus.

en: Show the memo preview pane
et: Märkmete eelvaatluspaani kuvamine

en: Show the original "Date" header (with a local time only if the time zone differs). Otherwise always show "Date" header value in a user preferred format and local time zone.
et: Näidatakse esialgset päise "Kuupäev" väärtust (kui ajavööndid erinevad, siis kohalikus ajas). Muul juhul näidatakse alati päise "Kuupäev" väärtust kasutaja eelistatud vormingus ja ajavööndis.

en: Show the photo of the sender in the message reading pane.
et: Saatja foto näitamine sõnumi lugemispaanil.

en: Show the raw email source of the message
et: Sõnumit näitamine töötlemata kujul

en: Show the second time zone
et: Teise ajavööndi näitamine

en: Show the side bar
et: Külgriba kuvamine

en: Show the status bar
et: Olekuriba näitamine

en: Show the switcher buttons
et: Vahetusnuppude kuvamine

en: Show the task preview pane
et: Ülesannete eelvaatluspaani kuvamine

en: Show the tool bar
et: Tööriistariba näitamine

en: Show time as _free
et: Näita aega kui _vaba

en: Show timezone field in the event/meeting editor
et: Ajavööndi välja näitamine sündmuste/koosolekute redaktoris

en: Show type field in the event/task/meeting editor
et: Liigivälja näitamine sündmuste/koosolekute redaktoris

en: Show vCards directly in mail messages.
et: vKaartide näitamine otse e-post sõnumites.

en: Show week _numbers
et: _Nädalanumbrite näitamine

en: Show week numbers in Day View, Work Week View, and Date Navigator
et: Nädalanumbrite näitamine päeva- ja töönädala vaadetes ning kuupäevavalijas

en: Shows the second time zone in a Day View, if set. Value is similar to one used in a 'timezone' key
et: Kui määratud, siis näidatakse päeva vaates teist ajavööndit. Väärtus on sarnane 'timezone' võtmes kasutatava väärtusega.

en: Shows the second time zone in a Day View, if set. Value is similar to one used in a 'timezone' key.
et: Kui määratud, siis näidatakse päeva vaates teist ajavööndit. Väärtus on sarnane 'timezone' võtmes kasutatava väärtusega.

en: Shutting down Evolution
et: Evolutioni seiskamine

en: Si_gnature:
et: Si_gnatuur:

en: Si_gning algorithm:
et: All_kirjastamisalgoritm:

en: Sidebar is visible
et: Külgpaan on nähtav

en: Sig_natures
et: _Allkirjad

en: Sig_ning certificate:
et: All_kirjastamissertifikaat:

en: Sign
et: Allkirjasta

en: Sign this message with your PGP key
et: Sõnumi allkirjastamine sinu PGP võtme abil

en: Sign this message with your S/MIME Signature Certificate
et: Allkirjastab sõnumi sinu S/MIME allkirjasertifikaadi abil

en: Signat_ure:
et: All_kiri:

en: Signature Already Exists
et: Allkiri on juba olemas

en: Signature exists, but need public key
et: Allkiri on olemas, kuid vaja on ka avalikku võtit

en: Signatures
et: Allkirjad

en: Signing
et: Allkirjastamine

en: Signing _algorithm:
et: All_kirjastamisalgoritm:

en: Simplified
et: Lihtsustatud

en: Size
et: Suurus

en: Size (kB)
et: Suurus (kB)

en: Skip development warning dialog
et: Arendushoiatuse dialoogi jäetakse vahele

en: Skip duplicates
et: Duplikaadid jäetakse vahele

en: Snooze _time:
et: _Edasilükkamise aeg:

en: Socket path for SpamAssassin
et: SpamAssassini pesa asukoht (socket path)

en: Some addresses already exist in this contact list.
et: Mõned aadressid on juba kontaktiloendis olemas.

en: Some attachments are being downloaded. Saving the appointment would result in the loss of these attachments.
et: Mõned manused on hetkel allalaadimisel. Sündmuse salvestamine võib tähendada nende manuste kaotsiminekut.

en: Some attachments are being downloaded. Saving the task would result in the loss of these attachments.
et: Mõned manused on hetkel allalaadimisel. Ülesande salvestamine võib tähendada nende manuste kaotsiminekut.

en: Some features may not work properly with your current server
et: Mõned võimalused võivad sinu praeguse serveriga ebakorrektselt töötada

en: Some features may not work properly with your current server.
et: Mõned võimalused võivad sinu praeguse serveriga ebakorrektselt töötada.

en: Some mailing lists set a Reply-To: header to trick users into sending replies to the list, even when they ask Evolution to make a private reply. Setting this option to TRUE will attempt to ignore such Reply-To: headers, so that Evolution will do as you ask it. If you use the private reply action, it will reply privately, while if you use the 'Reply to List' action it will do that. It works by comparing the Reply-To: header with a List-Post: header, if there is one.
et: Mõned postiloendid määravad vastamise aadressi päise, et petta kasutajaid vastust saatma listi, isegi kui nad paluvad Evolutionil ainult saatjale vastata. Selle valiku määramine tõeseks üritab eirata selliseid vastamise aadressi päiseid, et Evolution teeks seda, mida kästi. Kui sa valid eravastuse, vastatakse saatjale eraldi, kui valid 'Vasta listi', vastatakse sinna. Selleks võrreldakse Reply-To päist List-Post päisega, kui see on määratud.

en: Sorry, we can't work out the settings to get your mail automatically. Please enter them below. We've tried to make a start with the details you just entered but you may need to change them.
et: Kahjuks me ei suutnud e-posti sätteid automaatselt tuvastada. Palun sisesta need allapoole. Püüdsime alustada sinu poolt viimati sisestatud sätetega, kuid võib-olla on tarvis neid muuta.

en: Sort
et: Sordi

en: Sort Items By
et: Kirjete sortimine

en: Sort _Ascending
et: Sordi _kasvavalt

en: Sort _Descending
et: Sordi ka_hanevalt

en: Sort accounts alphabetically in a folder tree
et: Kontode tähestikuline järjestamine kataloogipuus

en: Sound file to be played when new messages arrive, if not in beep mode.
et: Uute sõnumite saabumisel esitatava helifaili nimi (kui pole määratud, et helifaili esitamise asemel tuleb piiksuda).

en: Sound filename to be played.
et: Esitatava helifaili nimi.

en: Source Account
et: Lähtekonto

en: Sources
et: Allikad

en: SpamAssassin Options
et: SpamAssassini valikud

en: SpamAssassin client binary
et: SpamAssassini kliendi binaarfail

en: SpamAssassin daemon binary
et: SpamAssassini deemoni binaarfail

en: SpamAssassin either crashed or failed to process a mail message
et: SpamAssassin jooksis kokku või ei suutnud seda kirja töödelda

en: Special Folders
et: Erikaustad

en: Specific folders
et: Spetsiifilised kaustad

en: Specific header
et: Spetsiifiline päis

en: Specify file containing saved configuration
et: Osuta failile, mis sisaldab salvestatud seadistust

en: Specify session management ID
et: Määra seansihalduse ID

en: Specify the output file instead of standard output
et: Standardväljundi asemele väljundfaili määramine

en: Specify where to create the folder:
et: Kirjelda, kuhu tuleb kaust luua:

en: Spell Checking
et: Õigekirja kontrollimine

en: Spell check inline
et: Õigekirjakontrolli teostatakse jooksvalt

en: Spell checking color
et: Õigekirjakontrolli värvus

en: Spell checking languages
et: Õigekirjakontrolli keeled

en: Spouse
et: Abikaasa

en: Sr.
et: Sen

en: Sta_rt date:
et: _Algusaeg:

en: Sta_tus Tracking
et: _Oleku jälgimine

en: Standard
et: Tavaline

en: Start
et: Algus

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Start Date:
et: Alguskuupäev:

en: Start Evolution showing the specified component. Available options are 'mail', 'calendar', 'contacts', 'tasks', and 'memos'
et: Evolution käivitatakse kuvades määratud komponenti. Võimalikud valikud on 'mail' (sõnumid), 'calendar' (kalender), 'contacts' (kontaktid), 'tasks' (ülesanded), ja 'memos' (märkmed)

en: Start _typing at the bottom on replying
et: _Kursor viiakse vastuse lõppu

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Start date is wrong
et: Alguskuupäev on vale

en: Start day:
et: Alguspäev:

en: Start in "express" mode
et: Alustamine ekspressrežiimis

en: Start in offline mode
et: Alustamine võrguvabas olekus

en: Start in online mode
et: Alustamine võrgurežiimis

en: Start time
et: Algusaeg

en: Start time is wrong
et: Algusaeg on vale

en: Start time:
et: Algus:

en: Start up
et: Käivitamine

en: Start:
et: Algus:

en: Starting %s
et: %s käivitamine

en: Stat_us:
et: _Olek:

en: State of message headers in paned view
et: Sõnumipäiste olek paneelidega vaates

en: Status
et: Olek

en: Status Tracking
et: Oleku jälgimine

en: Status:
et: Olek:

en: Status: %s
et: Olek: %s

en: Statusbar is visible
et: Olekuriba on nähtav

en: Stop Processing
et: Seiska töötlus

en: Stop loading
et: Laadimise peatamine

en: Stop the current operation
et: Käimasoleva sõnumioperatsiooni katkestamine

en: Storing account '%s'
et: Konto '%s' salvestamine

en: Storing folder '%s'
et: Kausta '%s' salvestamine

en: Su
et: P

en: Su_bscribe
et: _Telli

en: Su_bscribe To Shown
et: Telli _nähtaval olevad

en: Su_mmary:
et: Kokkuvõt_e:

en: Sub
et: Kogu alamkataloog

en: Subject
et: Teema

en: Subject - Trimmed
et: Teema - lühendatud

en: Subject Public Key Algorithm
et: Omaniku avaliku võtme algoritm

en: Subject Public Key Info
et: Omaniku avaliku võtme andmed

en: Subject Unique ID
et: Omaniku unikaalne ID

en: Subject contains
et: Teema sisaldab

en: Subject is %s
et: Teema on %s

en: Subject or Addresses contain
et: Teema või aadressid sisaldavad

en: Subject or Addresses contains
et: Teema või aadressid sisaldavad

en: Subject's Public Key
et: Omaniku avalik võti

en: Subject: %s
et: Teema: %s

en: Submit _Bug Report...
et: Saada _veateade...

en: Submit a bug report using Bug Buddy
et: Veateate saatmine Bug Buddy abil

en: Subscribe To _All
et: Telli _kõik

en: Subscribe or unsubscribe to folders on remote servers
et: Võrgus olevate kaustade tellimine või tellimusest loobumine

en: Subscribe to the mailing list this message belongs to
et: Postiloendi, kust see sõnum pärit on, tellimine

en: Subscribe to the selected folder
et: Valitud kausta tellimine

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Summary Contains
et: Kokkuvõte sisaldab

en: Summary contains
et: Kokkuvõte sisaldab

en: Summary:
et: Kokkuvõte:

en: Summary: %s
et: Kokkuvõte: %s

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Supported Search Bases
et: Toetatud otsingupõhjad

en: Supports
et: Toetatud

en: Switch to %s
et: Lülitumine vaatele "%s"

en: Switch to _next tab
et: Lülitu _järgmisele kaardile

en: Switch to _previous tab
et: Lülitu _eelmisele kaardile

en: Switch to the next tab
et: Lülitumine järgmisele kaardile

en: Switch to the previous tab
et: Lülitumine eelmisele kaardile

en: Synchronize folders locally for offline usage?
et: Kas sünkroniseerida kaustad kohapeale, võrguvabas keskkonnas kasutamiseks?

en: Synchronize with _buddy list now
et: Sünkroniseeri sõ_branimekiri kohe

en: System folders are required for Evolution to function correctly and cannot be renamed, moved, or deleted.
et: Süsteemsed kaustad on tarvilikud Evolutioni korrektseks toimimiseks ja neid pole võimalik ümber nimetada, ümber tõsta või kustutada.

en: TLS encryption
et: TLS-krüptimine

en: TNEF Decoder
et: TNEF-lahtikodeerija

en: T_hu
et: _N

en: T_o:
et: _Kellele:

en: T_ype:
et: Lii_k:

en: Table
et: Tabel

en: Table Cell
et: Tabeli lahter

en: Takes the gruntwork out of managing your address book.
    
    Automatically fills your address book with names and email addresses as you reply to messages.  Also fills in IM contact information from your buddy lists.
et: Aadressiraamatu täiendamisabiline.
    
    Plugin, mis automaatselt täiendab aadressiraamatut sinu poolt vastatud sõnumite adressaatide nime ja meiliaadressiga. Samuti täiendatakse aadressiraamatut välksõnumirakenduse sõbranimekirja kontaktide andmetega.

en: Task
et: Ülesanne

en: Task - %s
et: Ülesanne - %s

en: Task Details
et: Ülesande üksikasjad

en: Task List
et: Ülesandeloend

en: Task List Properties
et: Ülesandeloendi omadused

en: Task List Selector
et: Ülesannete loendi valija

en: Task _Preview
et: Ülesande _eelvaade

en: Task cannot be edited, because the selected task list does not support assigned tasks
et: Ülesannet pole võimalik muuta, kuna valitud ülesandeloend ei toeta omistatud ülesandeid

en: Task cannot be edited, because the selected task list is read only
et: Ülesannet pole võimalik muuta, kuna valitud ülesandeloend on kirjutuskaitsega

en: Task cannot be fully edited, because you are not the organizer
et: Ülesannet pole võimalik üksikasjadeni muuta, kuna sa pole selle organiseerija

en: Task information
et: Andmed ülesande kohta

en: Task information sent
et: Ülesande andmed on saadetud

en: Task layout style
et: Ülesannete paigutuse laad

en: Task preview pane position (horizontal)
et: Ülesannete eelvaatluspaani asukoht (horisontaalne)

en: Task preview pane position (vertical)
et: Ülesannete eelvaatluspaani asukoht (vertikaalne)

en: Task's due date is in the past
et: Ülesande tähtaeg on minevikus

en: Task's start date is in the past
et: Ülesande alguskuupäev on minevikus

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Tasks due today color
et: Tänase tähtajaga ülesannete värvus

en: Tasks with Attachments
et: Manustega ülesanded

en: Telephone
et: Telefon

en: Tells how to sort accounts in a folder tree used in a Mail view. When set to true accounts are sorted alphabetically, with an exception of On This Computer and Search folders, otherwise accounts are sorted based on an order given by a user
et: Määrab, kuidas sorteeritakse kontosid kaustapuus meilivaates. Kui märgitud, sorteeritakse kontod tähestiku järjekorras, erandiks on "Selles arvutis" ja otsingukaustad. Muul juhul kuvatakse kontod kasutaja antud järjekorras.

en: Tells how to sort accounts in a folder tree used in a Mail view. When set to true accounts are sorted alphabetically, with an exception of On This Computer and Search folders, otherwise accounts are sorted based on an order given by a user.
et: Määrab, kuidas sorteeritakse meilivaates kaustapuus kontod. Kui see on märgitud, sorteeritakse kontod tähestiku järjekorras, välja arvatud "Selles arvutis" ja otsingukaustad. Muul juhul kuvatakse kontod kasutaja määratud järjekorras.

en: Template:
et: Mall:

en: Templates
et: Mallid

en: Tentative
et: Võimalusel

en: Tentatively Accepted
et: Võimalusel nõus

en: Terminal font
et: Terminali kirjatüüp

en: Test Plugin for Python EPlugin loader.
et: Pythoni EPlugina laaduri testplugin.

en: Text entry to input date
et: Tekstiväli kuupäeva sisestamiseks

en: Th
et: N

en: Thai
et: Tai

en: Thanks
    The Evolution Team
et: Täname
    Evolutioni meeskond

en: The Evolution address book has quit unexpectedly.
et: Evolutioni aadressiraamat lõpetas ootamatult.

en: The Evolution calendar has quit unexpectedly.
et: Evolutioni kalender lõpetas ootamatult.

en: The Evolution calendars have quit unexpectedly.
et: Evolutioni kalender lõpetas ootamatult.

en: The Evolution memo has quit unexpectedly.
et: Evolutioni märge lõpetas ootamatult.

en: The Evolution tasks have quit unexpectedly.
et: Evolutioni ülesanded lõpetasid ootamatult.

en: The Search Folder "%s" has been modified to account for the deleted folder
    "%s". | The following Search Folders
    %s have been modified to account for the deleted folder
    "%s".
et[0]: Otsingukausta "%s" muudeti, kuna kustutati kaust
    "%s".
et[1]: Järgnevaid otsingukaustu
    %s muudeti, kuna kustutati kaust
    "%s".

en: The UID of the selected (or "primary") address book in the sidebar of the "Contacts" view
et: Kontaktivaate külgribal valitud (ehk "peamise") aadressiraamatu UID

en: The UID of the selected (or "primary") address book in the sidebar of the "Contacts" view.
et: Kontaktivaate külgribal valitud (ehk "peamise") aadressiraamatu UID.

en: The UID of the selected (or "primary") calendar in the sidebar of the "Calendar" view
et: Kalendrivaate külgribal valitud (ehk "peamise") kalendri UID

en: The UID of the selected (or "primary") calendar in the sidebar of the "Calendar" view.
et: Kalendrivaate külgribal valitud (ehk "peamise") kalendri UID.

en: The UID of the selected (or "primary") memo list in the sidebar of the "Memos" view
et: Märkmevaate külgribal valitud (ehk "peamise") märkmiku UID

en: The UID of the selected (or "primary") memo list in the sidebar of the "Memos" view.
et: Märkmevaate külgribal valitud (ehk "peamise") märkmiku UID.

en: The UID of the selected (or "primary") task list in the sidebar of the "Tasks" view
et: Ülesandevaate külgribal valitud (ehk "peamise") ülesandeloendi UID

en: The UID of the selected (or "primary") task list in the sidebar of the "Tasks" view.
et: Ülesandevaate külgribal valitud (ehk "peamise") ülesandeloendi UID.

en: The URL template to use as a free/busy data fallback, %u is replaced by the user part of the mail address and %d is replaced by the domain
et: Vaba/hõivatud andmete URL-i malli tagavaravariant. %u asendatakse e-posti aadressist võetud kasutajanimega ja %d asendatakse domeeniga

en: The URL template to use as a free/busy data fallback, %u is replaced by the user part of the mail address and %d is replaced by the domain.
et: Vaba/hõivatud andmete URL-i malli tagavaravariant. %u asendatakse e-posti aadressist võetud kasutajanimega ja %d asendatakse domeeniga.

en: The action could not be performed. The header for this action did not contain any action that could be processed.
    
    Header: {0}
et: Seda tegevust pole võimalik sooritada. Selle tegevuse päis ei sisaldanud ühtegi töödeldavat tegevust.
    
    Päis: {0}

en: The attachment named {0} is a hidden file and may contain sensitive data. Please review it before sending.
et: Manus nimega {0} on peidetud fail ning võib sisaldada tundlikke andmeid. Palun vaata see enne saatmist üle.

en: The backend for this address book refused to perform this query. %s
et: Selle aadressiraamatu taustaprogramm keeldus päringut analüüsimast. %s

en: The backend for this address book was unable to parse this query. %s
et: Selle aadressiraamatu taustaprogrammil pole võimalik seda päringut analüüsida. %s

en: The calendar attached contains multiple items
et: Manuseks olev kalender sisaldab mitut kirjet

en: The calendar attached is not valid
et: Manuses olev kalender on vigane

en: The calendar is not marked for offline usage.
et: Kalender pole märgitud võrguvabas olekus kasutamiseks.

en: The composer contains a non-text message body, which cannot be edited.
et: Redaktor sisaldab mittetekstilist sõnumit, mida pole võimalik muuta.

en: The configuration version of Evolution, with major/minor/configuration level (for example "2.6.0").
et: Evolutioni viimati uuendatud seadistuste versioon kujul peamine/väike/seadistus (näiteks "2.6.0").

en: The contact data is invalid:
et: Kontaktandmed on vigased:

en: The contact list you are sending to is configured to hide list recipients.
    
    Many email systems add an Apparently-To header to messages that only have BCC recipients. This header, if added, will list all of your recipients in your message. To avoid this, you should add at least one To: or CC: recipient.
et: Kontaktiloend, kellele sa saadad, on seadistatud kirja saajaid varjama.
    
    Paljud meilisüsteemid lisavad ainult pimekoopia adressaatidega sõnumitele Apparently-To päise. Selle päisega sõnumitel näidatakse kõiki saajaid sõnumi sees. Sellest hoidumiseks peaksid sa sõnumile lisama vähemalt ühe otse- (To:) või koopiaadressaadi (CC:).

en: The date must be entered in the format: 
    %s
et: Kuupäev peab olema sisestatud järgnevas vormingus: 
    %s

en: The default X coordinate for the main window.
et: Peaakna vaikimisi X-koordinaat.

en: The default Y coordinate for the main window.
et: Peaakna vaikimisi Y-koordinaat.

en: The default command that must be used as the editor.
et: Redaktori käivitamiseks kasutatav vaikimisi käsk.

en: The default height for the main window, in pixels.
et: Peaakna vaikimisi kõrgus pikslites.

en: The default plugin for Junk hook
et: Vaikimisi plugin rämpsposti käsitlemiseks

en: The default timezone to use for dates and times in the calendar, as an untranslated Olsen timezone database location like "America/New York".
et: Vaikimisi ajavöönd kalendris märgitud päevadele ja aegadele - tõlkimata asukohastring Olseni ajavööndite andmebaasist, näiteks "Europe/Tallinn".

en: The default timezone to use for dates and times in the calendar, as an untranslated Olson timezone database location like "America/New York"
et: Vaikimisi ajavöönd kalendris märgitud päevadele ja aegadele - tõlkimata asukohastring Olseni ajavööndite andmebaasist, näiteks "Europe/Tallinn"

en: The default width for the main window, in pixels.
et: Peaakna vaikimisi laius pikslites.

en: The default width for the sidebar, in pixels.
et: Külgpaani vaikimisi laius pikslites.

en: The email address you have entered is invalid.
et: Sisestatud meiliaadress ei ole korrektne.

en: The event could not be deleted because permission was denied
et: Sündmust pole võimalik ligipääsu piirangute tõttu kustutada

en: The event could not be deleted due to a dbus error: %s
et: Sündmust pole dbus-vea tõttu võimalik kustutada: %s

en: The event could not be deleted due to an error: %s
et: Sündmust pole vea tõttu võimalik kustutada: %s

en: The external editor is still running. The mail composer window cannot be closed as long as the editor is active.
et: Väline redaktor pole veel lõpetanud. Sõnumikoostamise akent pole võimalik enne välise redaktori töö lõpetamist sulgeda.

en: The external editor set in your plugin preferences cannot be launched. Try setting a different editor.
et: Pluginaeelistustes määratud redaktorit pole võimalik käivitada. Proovi mõnda muud redaktorit.

en: The file '{0}' is not a regular file and cannot be sent in a message.
et: Fail '{0}' ei ole tavaline fail ja seda pole võimalik sõnumiga saata.

en: The file already exists in "{0}". Replacing it will overwrite its contents.
et: See fail kaustas "{0}" on juba olemas. Asendamine kirjutab selle sisu üle.

en: The file cannot be read
et: Seda faili pole võimalik lugeda

en: The file you selected does not look like a valid .png image. Error: {0}
et: Tundub, et valitud pilt ei ole korrektne .png pilt. Viga: {0}

en: The filter rule "%s" has been modified to account for the deleted folder
    "%s". | The following filter rules
    %s have been modified to account for the deleted folder
    "%s".
et[0]: Filtri reeglit "%s" muudeti, kuna kustutati kaust
    "%s".
et[1]: Järgnevaid filtrite reegleid
    %s muudeti, kuna kustutati kaust
    "%s".

en: The following recipient was not recognized as a valid mail address:
    {0}
et: Järgnev aadress ei ole sobiv:
    {0}

en: The following recipients were not recognized as valid mail addresses:
    {0}
et: Järgnevate adressaatide aadressid ei ole sobivad:
    {0}

en: The format for specifying a Custom Header key value is:
    Name of the Custom Header key values separated by ";".
et: Kohandatud päise määramise vorming on järgmine:
    Kohandatud päise võtmeväärtused eraldatud semikooloniga ";".

en: The geographical position must be entered in the format: 
    
    45.436845,125.862501
et: Geograafiline asukoht peab olema sisestatud vormingus: 
    
    45.436845,125.862501

en: The image you have selected is large. Do you want to resize and store it?
et: Valitud pilt on suur. Kas soovid seda vähendada ja seejärel salvestada?

en: The item could not be deleted because permission was denied
et: Kirjet pole võimalik kustutada, kuna juurdepääs puudub

en: The item could not be deleted due to a dbus error: %s
et: Kirjet pole dbus-vea tõttu võimalik kustutada: %s

en: The item could not be deleted due to an error: %s
et: Kirjet pole vea tõttu võimalik kustutada: %s

en: The item in the calendar is not valid
et: Kalendris olev kirje on vigane

en: The key specifies the list of custom headers that you can add to an outgoing message. The format for specifying a Header and Header value is: Name of the custom header followed by "=" and the values separated by ";"
et: See võti määrab kohandatud päiste loendi, mida võid lisada väljuvale sõnumile. Päise ja päise väärtuse määramise vorming on järgmine: päise nimi, seejärel võrdusmärk "=" ja väärtus, omavahel eraldatakse need semikooloniga ";"

en: The last time Empty Junk was run, in days since January 1st, 1970 (Epoch).
et: Viimane rämpsukausta tühjendamise aeg päevades alates epohhi (1. jaanuar 1970) algusest.

en: The last time Empty Trash was run, in days since January 1st, 1970 (Epoch).
et: Viimane prügikasti tühjendamise aeg päevades alates epohhi (1. jaanuar 1970) algusest.

en: The last upgraded configuration version of Evolution, with major/minor/configuration level (for example "2.6.0").
et: Evolutioni viimati uuendatud seadistuste versioon kujul peamine/väike/seadistus, kus peamine on peamine versioon, väike on alamversioon ja seadistu seadistuste versioon (näiteks "2.6.0").

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the contact list. "0" (Classic View) places the preview pane below the contact list. "1" (Vertical View) places the preview pane next to the contact list.
et: Paigutusstiil määrab, kus asetseb eelvaatluspaan kontaktiloendi suhtes. "0" (klassikaline vaade) asetab eelvaatluspaani kontaktiloendi alla. "1" (vertikaalne vaade) asetab eelvaatluspaani kontaktiloendi kõrvale.

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the memo list. "0" (Classic View) places the preview pane below the memo list. "1" (Vertical View) places the preview pane next to the memo list
et: Paigutusstiil määrab, kus asetseb eelvaatluspaan märkmeloendi suhtes. "0" (klassikaline vaade) asetab eelvaatluspaani märkmeloendi alla. "1" (vertikaalne vaade) asetab eelvaatluspaani märkmeloendi kõrvale.

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the memo list. "0" (Classic View) places the preview pane below the memo list. "1" (Vertical View) places the preview pane next to the memo list.
et: Paigutusstiil määrab, kus asetseb eelvaatluspaan märkmeloendi suhtes. "0" (klassikaline vaade) asetab eelvaatluspaani märkmeloendi alla. "1" (vertikaalne vaade) asetab eelvaatluspaani märkmeloendi kõrvale.

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the message list. "0" (Classic View) places the preview pane below the message list. "1" (Vertical View) places the preview pane next to the message list.
et: Paigutusstiil määrab, kus asetseb eelvaatluspaan sõnumiloendi suhtes. "0" (klassikaline vaade) asetab eelvaatluspaani sõnumiloendi alla. "1" (vertikaalne vaade) asetab eelvaatluspaani sõnumiloendi kõrvale.

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the task list. "0" (Classic View) places the preview pane below the task list. "1" (Vertical View) places the preview pane next to the task list
et: Paigutusstiil määrab, kus asetseb eelvaatluspaan ülesandeloendi suhtes. "0" (klassikaline vaade) asetab eelvaatluspaani ülesandeloendi alla. "1" (vertikaalne vaade) asetab eelvaatluspaani ülesandeloendi kõrvale

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the task list. "0" (Classic View) places the preview pane below the task list. "1" (Vertical View) places the preview pane next to the task list.
et: Paigutusstiil määrab, kus asetseb eelvaatluspaan ülesandeloendi suhtes. "0" (klassikaline vaade) asetab eelvaatluspaani ülesandeloendi alla. "1" (vertikaalne vaade) asetab eelvaatluspaani ülesandeloendi kõrvale.

en: The list of disabled plugins in Evolution
et: Evolutionis keelatud pluginate loend

en: The list of languages here reflects only the languages for which you have a dictionary installed.
et: Siinolev keelteloend kajastab ainult keeli, mille jaoks on paigaldatud sõnastik.

en: The machine name to proxy HTTP through.
et: Proksimasina nimi, mille kaudu HTTP liiklus suunata.

en: The machine name to proxy secure HTTP through.
et: Proksimasina nimi, mille kaudu turvalise HTTPS liiklus suunata.

en: The machine name to proxy socks through.
et: Proksimasina nimi, mille kaudu SOCKS liiklus suuanta.

en: The meeting is invalid and cannot be updated
et: See kohtumine on vigane ja seda pole võimalik uuendada

en: The memo could not be deleted because permission was denied
et: Märget pole võimalik ligipääsu piirangute tõttu kustutada

en: The memo could not be deleted due to a dbus error: %s
et: Märget pole dbus-vea tõttu võimalik kustutada: %s

en: The memo could not be deleted due to an error: %s
et: Märget pole vea tõttu võimalik kustutada: %s

en: The memo list is not marked for offline usage.
et: Märkmeloend pole märgitud võrguvabas olekus kasutamiseks.

en: The message claims to contain a calendar, but the calendar is not a valid iCalendar.
et: Sõnum sisaldab kalendrit, kuid see kalender pole korrektses iKalendri vormingus.

en: The message does contain a calendar, but the calendar contains no events, tasks or free/busy information
et: Sõnum sisaldab kalendrit, kuid kalender ei sisalda sündmuseid, ülesandeid ega vaba/hõivatud andmeid

en: The message's date will be compared against
    12:00am of the date specified.
et: Sõnumi kuupäeva võrreldakse allpool
    määratud kuupäeva kella 12:00'ga.

en: The message's date will be compared against
    a time relative to when filtering occurs.
et: Sõnumi kuupäeva võrreldakse ajahetkega,
    mis on suhteline filtri käivitamise hetkega.

en: The message's date will be compared against
    the current time when filtering occurs.
et: Sõnumi kuupäeva võrreldakse ajahetkega,
    mis on võrdne filtri käivitamise hetkega.

en: The messages you have selected for follow up are listed below.
    Please select a follow up action from the "Flag" menu.
et: Allpool kuvatakse sõnumid, mille oled märkinud järeltoiminguteks.
    Vali järeltoiming menüüst "Märgistus".

en: The mode to use for displaying mails. "normal" makes Evolution choose the best part to show, "prefer_plain" makes it use the text part, if present, and "only_plain" forces Evolution to only show plain text
et: Sõnumite näitamisel kasutatav režiim. "normal" puhul valib Evolution parima kuvamise viisi, "prefer_plain" puhul kasutatakse tekstiosa, kui selline on ning "only_plain" sunnib Evolutionit tekstiosa kuvama.

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder.  Would you like to add it anyway?
et: Selle kontakti nimi või e-posti aadress on selles kaustas
    juba olemas. Kas soovid selle siiski lisada?

en: The name or email of this contact already exists in this folder. Would you like to save the changes anyway?
et: Selle kontakti nimi või e-posti aadress on selles kaustas juba olemas. Kas soovid muudatused siiski salvestada?

en: The number of cards in one output file in asynchronous mode, default size 100.
et: Asünkroonses režiimis ühes väljundfailis olevate kaartide arv, vaikimisi suurus on 100.

en: The number of characters that must be typed before Evolution will attempt to autocomplete.
et: Tähtede arv, mis tuleb sisestada enne, kui Evolution üritab automaatlõpetamist.

en: The output of this script will be used as your
    signature. The name you specify will be used
    for display purposes only.
et: Selle skripti väljundit kasutatakse sinu signatuurina.
    Nimevälja kasutatakse ainult kuvamiseks.

en: The output of this script will be used as your
    signature. The name you specify will be used
    for display purposes only.
et: Selle skripti väljundit kasutatakse sinu signatuurina.
    Nimevälja kasutatakse ainult kuvamiseks.

en: The percent value must be between 0 and 100, inclusive
et: Protsendi väärtus peab olema 0 - 100

en: The port on the machine defined by "/apps/evolution/shell/network_config/http_host" that you proxy through.
et: Proksiühenduse masina port, mille defineerib "/apps/evolution/shell/network_config/http_host".

en: The port on the machine defined by "/apps/evolution/shell/network_config/secure_host" that you proxy through.
et: Proksiühenduse masina port, mille defineerib "/apps/evolution/shell/network_config/secure_host".

en: The port on the machine defined by "/apps/evolution/shell/network_config/socks_host" that you proxy through.
et: Proksiühenduse masina port, mille defineerib "/apps/evolution/shell/network_config/socks_host".

en: The printing system did not report any additional details about the error.
et: Printimissüsteem ei täpsustanud vea üksikasju.

en: The printing system reported the following details about the error:
et: Printimissüsteem edastas vea kohta järgnevad üksikasjad:

en: The reported error was &quot;{0}&quot;.
et: Teatati veast: &quot;{0}&quot;.

en: The reported error was &quot;{0}&quot;. The message has most likely not been saved.
et: Teatati veast &quot;{0}&quot;. Väga tõenäoline, et sõnumit ei salvestatud.

en: The reported error was &quot;{0}&quot;. The message has not been sent.
et: Teatati veast &quot;{0}&quot;. Sõnumit ei saadetud.

en: The script file must exist and be executable.
et: Skriptifail peab olemas olema ja samuti olema käivitatav.

en: The search scope defines how deep you would like the search to extend down the directory tree. A search scope of "sub" will include all entries below your search base. A search scope of "one" will only include the entries one level beneath your base.
et: Otsingu ulatus määrab, kui sügaval kataloogides otsingut läbi viiakse. "Kogu alampuu" kaasab otsingusse kõik kirjed, mis jäävad otsingupõhjast allapoole. "Üks tase alla" kaasab otsingusse kirjed, mis jäävad otsingupõhjast ühe taseme võrra allapoole.

en: The second timezone for a Day View
et: Päeva vaate teine ajavöönd

en: The selected folder is not writable.
et: Valitud kaust pole kirjutatav.

en: The signature of this message cannot be verified, it may have been altered in transit.
et: Selle sõnumi signatuuri pole võimalik verifitseerida. See võib olla sõnumi kohaletoimetamise käigus asendatud.

en: The style of the window buttons. Can be "text", "icons", "both", "toolbar". If "toolbar" is set, the style of the buttons is determined by the GNOME toolbar setting.
et: Aknanuppude laad. Võimalikud väärtused on "text" tekstinuppude, "icons" ikoonide, "both" nii tekstinuppude kui ikoonide jaoks ja "toolbar" juhuks, kui nuppude laad tuletatakse GNOME tööriistariba sätetest.

en: The task could not be deleted because permission was denied
et: Ülesannet pole võimalik ligipääsu piirangute tõttu kustutada

en: The task could not be deleted due to a dbus error: %s
et: Ülesannet pole dbus-vea tõttu võimalik kustutada: %s

en: The task could not be deleted due to an error: %s
et: Ülesannet pole vea tõttu võimalik kustutada: %s

en: The task list is not marked for offline usage.
et: Ülesandeloend pole märgitud võrguvabas olekus kasutamiseks.

en: The terminal font for mail display.
et: Terminali kirjatüüp sõnumikuvas.

en: The text that is inserted when forwarding a message, saying that the forwarded message follows
et: Sõnumile lisatav edastatud sõnumit tähistav teavitustekst

en: The text that is inserted when forwarding a message, saying that the forwarded message follows.
et: Sõnumi edastamisel lisatav teavitustekst, mis ütleb, et järgneb edastatav sõnum.

en: The text that is inserted when replying to a message (top posting), saying that the original message follows
et: Sõnumile vastamisel (tipp-postitus) lisatav teavitustekst, mis ütleb, et järgneb algne sõnum

en: The text that is inserted when replying to a message (top posting), saying that the original message follows.
et: Sõnumile vastamisel (tipp-postitus) lisatav teavitustekst, mis ütleb, et järgneb algne sõnum.

en: The text that is inserted when replying to a message, attributing the message to the original author
et: Sõnumile vastamisel lisatav autorile viitav teavitustekst

en: The text that is inserted when replying to a message, attributing the message to the original author.
et: Tekst, mis sisestatakse vastuse päisesse, viidates kirja esialgsele autorile.

en: The time must be in the format: %s
et: Kellaaeg peab olema sisestatud %s vormingus

en: The time to execute this query exceeded the server limit or the limit
    configured for this address book.  Please make your search
    more specific or raise the time limit in the directory server
    preferences for this address book.
et: Selle päringu sooritamiseks kulunud aeg ületas selle aadressiraamatu
    jaoks määratud piirangu. Palun täpsusta oma otsingut või suurenda selle
    aadressiraamatu kataloogiserveri eelistustest ajapiirangut.

en: The variable width font for mail display.
et: Muutuva laiusega kirjatüüp sõnumikuvas.

en: The window's X coordinate
et: Akna X-koordinaat

en: The window's Y coordinate
et: Akna Y-koordinaat

en: The window's height in pixels
et: Akna kõrgus pikslites

en: The window's width in pixels
et: Akna laius pikslites

en: The {0} header of this message is malformed and could not be processed.
    
    Header: {1}
et: Selle sõnumi päis {0} on vigaselt vormindatud ja seda pole võimalik töödelda.
    Päis: {1}

en: Then
et: siis

en: Then By
et: järgmine sortimisväli

en: There are no messages in this folder.
et: Selles kaustas pole sõnumeid.

en: There is %d other contact. | There are %d other contacts.
et[0]: Sõnumis on veel %d kontakt.
et[1]: Sõnumis on veel %d kontakti.

en: There is one other contact.
et: Sõnumis on veel üks kontakt.

en: There was an error while publishing to %s:
et: %s-sse avaldamisel esines tõrge:

en: These messages are not copies.
et: Need sõnumid ei ole koopiad.

en: This Instance Only
et: Ainult seda kirjet

en: This LDAP server may use an older version of LDAP, which does not support this functionality or it may be misconfigured. Ask your administrator for supported search bases.
et: See LDAP-server võib kasutada vanemat LDAP-i versiooni, mis ei toeta seda funktsionaalsust. Samas võib see LDAP-server olla halvasti seadistatud. Küsi oma süsteemihaldurilt, milliseid otsingupõhjasid peaksid kasutama.

en: This address book cannot be opened.  Please check that the path %s exists and that permissions are set to access it.
et: Aadressiraamatut pole võimalik avada. Palun kontrolli, et rada %s oleks olemas ja et sul oleks sellele ligipääsuks vajalikud õigused.

en: This address book cannot be opened.  This either means that an incorrect URI was entered, or the server is unreachable.
et: Aadressiraamatut pole võimalik avada. Selle põhjuseks võib olla vigaselt sisestatud URI või server pole hetkel ligipääsetav.

en: This address book cannot be opened. This either means this book is not marked for offline usage or not yet downloaded for offline usage. Please load the address book once in online mode to download its contents.
et: Seda aadressiraamatut pole võimalik avada. See võib tähendada, et see raamat pole märgitud kasutamiseks võrguvabas olekus või pole selle raamatu sisu veel võrguvabas olekus kasutamiseks alla laaditud. Palun laadi korraks aadressiraamat võrgurežiimis, et selle sisu oleks võimalik alla laadida.

en: This address book could not be opened.
et: Seda aadressiraamatut pole võimalik avada.

en: This address book server does not have any suggested search bases.
et: See aadressiraamatuserver ei oma ühtegi soovituslikku otsingupõhja.

en: This address book server might be unreachable or the server name may be misspelled or your network connection could be down.
et: See aadressiraamatuserver võib olla kättesaamatu, serveri nimi võib olla valesti sisestatud või hetkel võrguühendus ei toimi.

en: This address book will be removed permanently.
et: See aadressiraamat eemaldatakse lõplikult.

en: This and Future Instances
et: Seda kirjet koos tulevikukirjetega

en: This and Prior Instances
et: Seda kirjet koos varasemate kirjetega

en: This appointment contains recurrences that Evolution cannot edit.
et: See sündmus sisaldab ressursse, mida Evolutionil pole võimalik muuta.

en: This appointment rec_urs
et: See sündmus _kordub

en: This calendar will be removed permanently.
et: See kalender eemaldatakse jäädavalt.

en: This can have three possible values. "0" for errors. "1" for warnings. "2" for debug messages.
et: Siin on kolm võimalikku väärtust. "0" vigade jaoks, "1" hoiatuste jaoks ja "2" silumisteadete jaoks.

en: This can have three possible values. 0 for errors. 1 for warnings. 2 for debug messages.
et: Sellele on võimalikud kolm väärtust. 0 vigade jaoks, 1 hoiatuste ning 2 silumisteadete jaoks.

en: This certificate has been verified for the following uses:
et: See sertifikaat on verifitseeritud järgnevate toimingute tarbeks:

en: This certificate is not viewable
et: See sertifikaat ei ole vaadatav

en: This decides the max size of the message text that will be displayed under Evolution, specified in terms of KB. The default is 4096 (4MB). This value is used only when 'force_message_limit' key is activated.
et: Selle alusel otsustatakse Evolutioniga kuvatava sõnumi tekstiosa suurim suurus kilobaitides. Vaikimisi väärtus on 4096 (4MB). Seda väärtust kasutatakse ainult juhul, kui võti 'force_message_limit' on märgitud.

en: This event has been changed.
et: Seda sündmust on muudetud.

en: This event has been deleted.
et: See sündmus on kustutatud.

en: This event has reminders
et: See sündmus on meeldetuletusega

en: This folder may have been added implicitly,
    go to the Search Folder editor to add it explicitly, if required.
et: See kaust on lisatud muu tegevuse tulemusel,
    kui vaja, saad selle lisamist otsingukaustade redaktoris kinnitada.

en: This is a summary of the settings which will be used to access your mail.
et: See on kokkuvõte sinu meiliühenduse seadistusest.

en: This is the default junk plugin, even though there are multiple plugins enabled. If the default listed plugin is disabled, then it won't fall back to the other available plugins.
et: See on vaikimisi rämpsuplugin, kuigi aktiivsed on neist mitu. Kui vaikimisi plugin keelata, siis ei kasutata teisi saadaolevaid pluginaid.

en: This is the method Evolution will use to authenticate you.  Note that setting this to "Email Address" requires anonymous access to your LDAP server.
et: Siin määrataks meetod, mille abil Evolution tõendab serverile kasutajat.  Väärtuse "E-posti aadress" korral peab valitud LDAP-server toetama anonüümset ligipääsu.

en: This is the port on the LDAP server that Evolution will try to connect to. A list of standard ports has been provided. Ask your system administrator what port you should specify.
et: See on LDAP-serveri port, kuhu Evolution üritab ühendust luua. Nimekiri standardportidest on välja toodud. Küsi oma süsteemiülemalt, millise pordi peaksid määrama.

en: This key contains a list of hosts which are connected to directly, rather than via the proxy (if it is active). The values can be hostnames, domains (using an initial wildcard like *.foo.com), IP host addresses (both IPv4 and IPv6) and network addresses with a netmask (something like 192.168.0.0/24).
et: See võti sisaldab hostide loendit, mis on otse ühendatud, mitte proksi kaudu (kui see on aktiivne). Need väärtused võivad olla hostinimed, domeenid (kasutades alguses metamärki nagu *.midagi.ee), hosti IP-aadressid (nii IPv4 kui IPv6) ja võrgumaskiga võrguaadressid (näiteks 192.168.0.0/24).

en: This key is read only once and reset to "false" after read. This unselects the mail in the list and removes the preview for that folder.
et: Seda võtit loetakse ainult üks kord ning pärast lugemist määratakse väärtus vääraks. See eemaldab kirja valikust ning eemaldab kausta eelvaatest.

en: This key should contain a list of XML structures specifying custom headers, and whether they are to be displayed. The format of the XML structure is &lt;header enabled&gt; - set enabled if the header is to be displayed in the mail view.
et: See võti peaks sisaldama XML-struktuuride nimekirja, mis kirjeldavad kohandatud päiseid ja nende kuvamise tingimusi. XML-struktuuri vorming on &lt;header enabled&gt; - kui seda päiserida tuleks kuvada, siis on "enabled" määratud.

en: This may take a while depending on the amount of data in your account.
et: Sõltuvalt andmete hulgast, võib see veidi aega võtta.

en: This meeting has been delegated
et: See koosolek on delegeeritud

en: This meeting recurs
et: See koosolek kordub

en: This memo has been changed.
et: Seda märget on muudetud.

en: This memo has been deleted.
et: See märge on kustutatud.

en: This memo list will be removed permanently.
et: See märkmeloend eemaldatakse jäädavalt.

en: This memo recurs
et: See märge kordub

en: This message cannot be sent because the account you chose to send with is not enabled
et: Seda sõnumit pole võimalik saata, kuna saatja konto pole lubatud

en: This message cannot be sent because you have not specified any recipients
et: Seda sõnumit pole võimalik saata, kuna sa pole määranud ühtegi adressaati

en: This message does not contain the header information required for this action.
et: Sõnumi päises pole selle toimingu läbiviimiseks vajalikke andmeid.

en: This message is encrypted, but with a weak encryption algorithm. It would be difficult, but not impossible for an outsider to view the content of this message in a practical amount of time.
et: See sõnum on krüptitud nõrga krüptoalgoritmiga. Võimalikul ründajal peaks olema väga raske aga sugugi mitte võimatu mõistliku aja jooksul sõnumi sisu näha.

en: This message is encrypted, with a strong encryption algorithm. It would be very difficult for an outsider to view the content of this message in a practical amount of time.
et: See sõnum on krüptitud tugeva krüptoalgoritmiga. Võimalikul ründajal peaks olema väga raske mõistliku aja jooksul sõnumi krüpteeringut lahti murda.

en: This message is encrypted.  It would be difficult for an outsider to view the content of this message.
et: See sõnum on krüptitud.  Sõnumi sisu ei tohiks olla teistele isikutele loetav.

en: This message is not encrypted. Its content may be viewed in transit across the Internet.
et: See sõnum ei ole krüptitud ja seetõttu võib see interneti kaudu liikudes olla kolmandatele osapooltele nähtav.

en: This message is not signed. There is no guarantee that this message is authentic.
et: See sõnum ei ole allkirjastatud. Selle sõnumi tõesust pole võimalik tagada.

en: This message is signed and is valid meaning that it is very likely that this message is authentic.
et: See sõnum on allkirjastatud ja kehtiv, seega on väga tõenäoline, et tegemist on tõese sõnumiga.

en: This message is signed with a signature, but there is no corresponding public key.
et: See sõnum on signeeritud allkirjaga, kuid sellele vastav avalik võti on puudu.

en: This message is signed with a valid signature, but the sender of the message cannot be verified.
et: See sõnum on signeeritud korrektse allkirjaga, kuid selle saatjat pole võimalik verifitseerida.

en: This message was sent by %s on behalf of %s
et: Selle sõnumi on %2$s nimel saatnud %1$s

en: This operation will permanently erase all events older than the selected amount of time. If you continue, you will not be able to recover these events.
et: See tegevus eemaldab lõplikult kõik sündmused, mis on valitud päevade arvust vanemad. Eemaldatud sündmuseid pole hiljem enam võimalik taastada.

en: This operation will permanently erase all tasks marked as completed. If you continue, you will not be able to recover these tasks.
    
    Really erase these tasks?
et: See operatsioon kustutab jäädavalt kõik ülesanded, mis on märgitud kui täidetud. Kui jätkad, siis neid ülesandeid ei ole võimalik taastada.
    Kas tõesti kustutada need ülesanded?

en: This option is related to the key lookup_addressbook and is used to determine whether to look up addresses in local address book only to exclude mail sent by known contacts from junk filtering.
et: See valik on seotud võtmega lookup_addressbook ning see määrab, kas kirjade kõrvalejätmiseks rämpsufiltrist otsitakse ainult kohalikest aadressiraamatutest.

en: This option will connect to the server by way of the GNOME Online Accounts service
et: See valik ühendub serverisse GNOME veebikontode teenuse järgi

en: This option would help in improving the speed of fetching.
et: See võti võib aidata tõhustada vastuvõtmise kiirust.

en: This query did not complete successfully. %s
et: See päring ei lõpetanud edukalt. %s

en: This response is not from a current attendee. Add the sender as an attendee?
et: See vastus pole praeguselt osalejalt. Kas lisame ta osalejaks?

en: This server does not support LDAPv3 schema information.
et: See server ei toeta LDAPv3 skeemiandmeid.

en: This server does not support this type of authentication and may not support authentication at all.
et: See server ei toeta seda tüüpi autentimist ja arvatavasti ei toeta see autentimist üleüldse.

en: This sets the number of addresses to show in default message list view, beyond which a '...' is shown.
et: Selle võtmega määratakse sõnumite nimekirja vaikimisi vaates näidatavate aadresside arv enne '...' näitamist.

en: This setting specifies whether the threads should be in expanded or collapsed state by default. Evolution requires a restart.
et: Selle sättega määratakse, kas lõimed peavad vaikimisi olema avatud või ahendatud olekus. Sätte rakendamiseks tuleb Evolution uuesti käivitada.

en: This setting specifies whether the threads should be in expanded or collapsed state by default. Requires a restart to apply.
et: Selle sättega määratakse, kas lõimed peavad vaikimisi olema avatud või ahendatud olekus. Sätte rakendamiseks tuleb Evolution uuesti käivitada.

en: This setting specifies whether the threads should be sorted based on latest message in each thread, rather than by message's date. Evolution requires a restart.
et: Selle sättega määratakse, kas lõimed tuleb sortida vastavalt iga lõime värskeimale sõnumile või sorditakse lõimed sõnumite kuupäevade alusel. Sätte muutmise korral vajab Evolution taaskäivitamist.

en: This signature has been changed, but has not been saved.
et: See allkiri on muudetud, kuid seda ei ole salvestatud.

en: This task has been changed.
et: Seda ülesannet on muudetud.

en: This task has been deleted.
et: See ülesanne on kustutatud.

en: This task list will be removed permanently.
et: See ülesandeloend eemaldatakse jäädavalt.

en: This task recurs
et: See ülesanne kordub

en: This value can be an empty string, which means it'll use the system Picture folder, usually set to ~/Pictures. This folder will be also used when the set path is not pointing to the existent folder
et: See väärtus võib olla tühi string, mille puhul kasutatakse süsteemis määratud pildikataloogi. Harilikult on selleks ~/Pildid. Seda kataloogi kasutatakse ka juhul, kui määratud rada viitab olematule kataloogile.

en: This value can be an empty string, which means it'll use the system Picture folder, usually set to ~/Pictures. This folder will be also used when the set path is not pointing to the existent folder.
et: See väärtus võib olla tühi string, mille puhul kasutatakse süsteemis määratud pildikataloogi. Harilikult on selleks ~/Pictures. Seda kataloogi kasutatakse ka juhul, kui määratud rada viitab olematule kataloogile.

en: This version of Evolution does not have LDAP support compiled in to it.  To use LDAP in Evolution an LDAP-enabled Evolution package must be installed.
et: Käesolev Evolutioni versioon ei ole kompileeritud LDAP-i toega. Kui soovid kasutada Evolutioni koos LDAP-i toega, pead paigaldama vastava Evolutioni paketi.

en: This will make SpamAssassin more reliable, but slower.
et: See teeb SpamAssassini usaldusväärsemaks, kuid samas ka aeglasemaks.

en: This will mark all messages as read in the selected folder and its subfolders.
et: Kõigi valitud kaustas ja selle alamkaustades olevate sõnumite loetuksmärkimine.

en: This will mark all messages as read in the selected folder.
et: Kõigi valitud kaustas olevate sõnumite loetuksmärkimine.

en: Thread the message-list based on Subject
et: Sõnumiloendi paigutamine lõimedesse teema alusel

en: Threaded message list
et: Sõnumite esitamine jutulõngadena

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Ti_me and date:
et: Kuu_päev ja kellaaeg:

en: Time
et: Aeg

en: Time Zones
et: Ajavööndid

en: Time _Zone
et: Ajavöön_d

en: Time _duration:
et: _Kestus:

en: Time _zone:
et: Aja_vöönd:

en: Time divisions
et: Ajajaotised

en: Time format:
et: Ajavorming:

en: Time the last reminder ran, in time_t
et: Viimase meeldetuletuse töötamise aeg, time_t ühikuga.

en: Time the last reminder ran, in time_t.
et: Viimase meeldetuletuse töötamise aeg, time_t ühikuga.

en: Time to check things over before we try and connect to the server and fetch your mail.
et: Sobilik aeg kontrollida sätted enne serveriga ühendumist ja sõnumite vastuvõtmist.

en: Time zone:
et: Ajavöönd:

en: Time: %s %s
et: Aeg: %s %s

en: Timeout for marking messages as seen
et: Aeg, mille jooksul sõnum loetuks märgitakse

en: Timeout in milliseconds for marking messages as seen.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul sõnum loetuks märgitakse.

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Timezone drop-down combination box
et: Ajavööndi kombineeritud valikukast

en: Title
et: Tiitel

en: To
et: Kellele

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
et: Tabelisse veeru lisamiseks tuleb see
    lohistada kohale, kus seda näha soovid.

en: To back up your data and settings, you must first close Evolution. Please make sure that you save any unsaved data before proceeding.
et: Andmete ja seadistuste varundamiseks pead kõigepealt Evolutioni sulgema. Palun veendu, et sa salvestad enne jätkamist kõik salvestamata andmed.

en: To help avoid email accidents and embarrassments, ask for confirmation before taking the following checkmarked actions:
et: Et aidata Sul vältida piinlikke olukordi, küsitakse märgitud tegevuste kohta kinnitust:

en: To process all of these items, the file should be saved and the calendar imported
et: Kõikide nende kirjete töötlemiseks tuleb fail salvestada ja kalender importida

en: To restore your data and settings, you must first close Evolution. Please make sure that you save any unsaved data before proceeding. This will delete all your current Evolution data and settings and restore them from your backup.
et: Oma andmete ja sätete taastamiseks pead kõigepealt Evolutioni sulgema. Palun veendu, et sa enne jätkamist salvestad kõik salvestamata andmed. See kustutab kõik Evolutioni praegused andmed ja sätted ning taastab need varundusest.

en: To use the email application you'll need to setup an account. Put your email address and password in below and we'll try and work out all the settings. If we can't do it automatically you'll need your server details as well.
et: Meilirakenduse kasutamiseks tuleb seadistada konto. Sisesta allapoole oma e-posti aadress ja konto ning programm proovib ülejäänud sätted ise leida. Kui seda pole võimalik automaatselt teha, tuleb sisestada ka serveri andmed.

en: Today
et: Täna

en: Today %H:%M
et: Täna kell %H:%M

en: Today %H:%M:%S
et: Täna kell %H:%M:%S

en: Today %l:%M %p
et: Täna %l:%M %p

en: Today %l:%M:%S %p
et: Täna kell %l:%M:%S %p

en: Toggles whether the Attendee Type is displayed
et: Osaleja liigi kuvamise sisse- ja väljalülitamine

en: Toggles whether the BCC field is displayed
et: Pimekoopia välja kuvamise sisse- või väljalülitamine

en: Toggles whether the CC field is displayed
et: Koopiavälja kuvamise sisse- või väljalülitamine

en: Toggles whether the RSVP field is displayed
et: RSVP välja kuvamise sisse- ja väljalülitamine

en: Toggles whether the Reply-To field is displayed
et: Kellele-vastata välja kuvamise sisse- või väljalülitamine

en: Toggles whether the Role field is displayed
et: Rollivälja kuvamise sisse- ja väljalülitamine

en: Toggles whether the Status field is displayed
et: Olekuvälja kuvamise sisse- ja väljalülitamine

en: Toggles whether the time zone is displayed
et: Ajavööndivälja kuvamise sisse- ja väljalülitamine

en: Toggles whether to display categories
et: Kategooriavälja kuvamise sisse- ja väljalülitamine

en: Toggles whether to have All Day Event
et: Kogu päeva hõlmava sündmuse sisse- ja väljalülitamine

en: Toggles whether to show time as busy
et: Aja kui hõivatud aja kuvamise sisse- ja väljalülitamine

en: Tomorrow
et: Homme

en: Tomorrow %H:%M
et: Homme kell %H:%M

en: Tomorrow %H:%M:%S
et: Homme kell %H:%M:%S

en: Tomorrow %l:%M %p
et: Homme kell %l:%M %p

en: Tomorrow %l:%M:%S %p
et: Homme kell %l:%M:%S %p

en: Tool_bar Style
et: Tööriistari_ba laad

en: Toolbar is visible
et: Tööriistariba on nähtav

en: Top Secret
et: Ülimalt salajane

en: Total messages: | Total messages:
et[0]: Sõnumeid kokku:
et[1]: Sõnumeid kokku:

en: Traditional
et: Traditsiooniline

en: Trash
et: Prügi

en: Trust the authenticity of this certificate
et: Usalda selle sertifikaadi autentsust

en: Trust this CA to identify _email users.
et: Seda sertifitseerimiskeskust usaldatakse _e-posti kasutajate tuvastamisel.

en: Trust this CA to identify _software developers.
et: Seda sertifitseerimiskeskust usaldatakse _tarkvaraarendajate tuvastamisel.

en: Trust this CA to identify _websites.
et: Seda sertifitseerimiskeskust usaldatakse _veebisaitide tuvastamisel.

en: Trying to movemail a non-mbox source '%s'
et: Movemaili proovimine mitte-mbox allikaga '%s'

en: Tu
et: T

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Turkish
et: Türgi

en: Twenty four hour time format
et: 24-tunnine ajavorming

en: Type
et: Liik

en: Type of View
et: Vaate liik

en: Type of view:
et: Vaate liik:

en: Type the name by which you would like to refer to this account.
    For example: "Work" or "Personal"
et: Sisesta nimi, millega soovid sellele kontole viidata.
    Näiteks: "Isiklik" või "Tööasjad"

en: Type:
et: Liik:

en: UID string of the default account.
et: Vaikimisi määratud konto UID-sõne.

en: UNMATCHED
et: MITTEVASTAV

en: URI for the folder last used in the select names dialog
et: Nimedevaliku dialoogis viimatikasutatud kausta URI

en: URI for the folder last used in the select names dialog.
et: Nimedevaliku dialoogis viimatikasutatud kausta URI.

en: URL that provides proxy configuration values.
et: Proksi seadistustele viitav URL.

en: U_se in Birthday & Anniversaries calendar
et: Kasutatakse _sünnipäevade ja aastapäevade kalendris

en: Ukrainian
et: Ukraina

en: Unable to book a resource, error:
et: Ressursi broneerimine pole võimalik, viga:

en: Unable to book a resource, the new event collides with some other.
et: Ressursi broneerimine pole võimalik, uus sündmus on vastuolus mõne teisega.

en: Unable to connect to the GroupWise server.
et: GroupWise serveriga pole võimalik ühenduda.

en: Unable to create local mail folders at '%s': %s
et: Kohalikku postikausta pole võimalik asukohas '%s' luua: %s

en: Unable to find any calendars
et: Ühtegi kalendrit pole võimalik leida

en: Unable to find this meeting in any calendar
et: Seda koosolekut pole võimalik ühestki kalendrist leida

en: Unable to find this memo in any memo list
et: Seda märget pole võimalik ühestki märkmete loendist leida

en: Unable to find this task in any task list
et: Seda ülesannet pole võimalik ühestki ülesannete loendist leida

en: Unable to open address book
et: Aadressiraamatut pole võimalik avada

en: Unable to open memos in '%s': %s
et: Märkmeid asukohas '%s' pole võimalik avada: %s

en: Unable to open tasks in '%s': %s
et: Ülesandeid asukohas '%s' pole võimalik avada: %s

en: Unable to open the calendar '%s': %s
et: Kalendrit '%s' pole võimalik avada: %s

en: Unable to open the drafts folder for this account. Use the system drafts folder instead?
et: Selle konto mustandite kausta pole võimalik avada. Kas kasutada selle asemel süsteemset mustandite kasuta?

en: Unable to parse item
et: Kirjet pole võimalik analüüsida

en: Unable to perform search.
et: Otsingut pole võimalik läbi viia.

en: Unable to read license file.
et: Litsentsifaili pole võimalik lugeda.

en: Unable to retrieve message.
et: Sõnumit pole võimalik vastu võtta.

en: Unable to save {0}.
et: {0} pole võimalik salvestada.

en: Unable to send item to calendar '%s'.  %s
et: Kirjet pole võimalik kalendrisse '%s' saata. %s

en: Unable to send meeting information, the meeting does not exist
et: Koosoleku kohta pole võimalik andmeid saata, kuna koosolekut pole olemas

en: Unable to send memo information, the memo does not exist
et: Märkme kohta pole võimalik andmeid saata, kuna märget pole olemas

en: Unable to send task information, the task does not exist
et: Ülesande kohta pole võimalik andmeid saata, kuna ülesannet pole olemas

en: Unable to update attendee. %s
et: Osalejat pole võimalik uuendada. %s

en: Unable to use current version!
et: Praegust versiooni pole võimalik kasutada!

en: Undefined
et: Määramata

en: Undelete the selected messages
et: Valitud sõnumi kustutamise tühistamine

en: Underline color for misspelled words when using inline spelling.
et: Valesti kirjutatud sõnade allajoonimine, kui kasutatakse tekstisisest õigekirjaparandajat.

en: Undo the last action
et: Viimase tegevuse tagasivõtmine

en: Unencrypted
et: Krüptimata

en: Unhandled error
et: Käsitlemata viga

en: Uni_mportant
et: _Vähetähtis

en: Unicode
et: Unikood

en: Unit
et: Ühik

en: Units for a birthday or anniversary reminder, "minutes", "hours" or "days"
et: Sünnipäevade ja aastapäevade meeldetuletaja ühikud, "minutes" (minutid), "hours" (tunnid) või "days" (päevad)

en: Units for a birthday or anniversary reminder, "minutes", "hours" or "days".
et: Sünnipäevade ja aastapäevade meeldetuletaja ühikud, "minutes" (minutid), "hours" (tunnid) või "days" (päevad).

en: Units for a default reminder, "minutes", "hours" or "days"
et: Vaikimisi meeldetuletaja ühikud, "minutes" (minutid), "hours" (tunnid) või "days" (päevad)

en: Units for a default reminder, "minutes", "hours" or "days".
et: Vaikimisi meeldetuletaja ühikud, "minutes" (minutid), "hours" (tunnid) või "days" (päevad).

en: Units for determining when to hide tasks, "minutes", "hours" or "days"
et: Ühikud määramaks, millal ülesandeid peita, "minutes" (minutid), "hours" (tunnid) või "days" (päevad)

en: Units for determining when to hide tasks, "minutes", "hours" or "days".
et: Ühikud määramaks, millal ülesandeid peita, "minutes" (minutid), "hours" (tunnid) või "days" (päevad).

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown action to be performed
et: Teostatakse tundmatu tegevus

en: Unknown background operation
et: Tundmatu taustategevus

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown error verifying signature
et: Tundmatu viga allkirja tõestamisel

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

en: Unknown external-body part.
et: Tundmatu väliskeha (external-body) osa.

en: Unmatched
et: Vastavus puudub

en: Unnamed
et: Nimetu

en: Unread Messages
et: Lugemata

en: Unread messages: | Unread messages:
et[0]: Lugemata sõnumeid:
et[1]: Lugemata sõnumeid:

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Tundmatu töölauafaili versioon '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Unseen
et: Nägemata

en: Unset Color
et: Värvuse tühistamine

en: Unset Status
et: Määramata olek

en: Unsigned
et: Allkirjastamata

en: Unsu_bscribe From Hidden
et: _Loobu varjatud tellimusest

en: Unsubscribe From _All
et: Loobu _kõigist tellimusest

en: Unsubscribe from the mailing list this message belongs to
et: Postiloendi, kust see sõnum pärit on, tellimusest loobumine

en: Unsubscribe from the selected folder
et: Valitud kausta tellimusest loobumine

en: Unsubscribing from folder '%s'
et: Kausta '%s' tellimusest loobumine

en: Unsupported encryption type for multipart/encrypted
et: Toetamata krüptimistüüp multipart/encrypted sõnumile

en: Unsupported signature format
et: Toetamata allkirjavorming

en: Untitled
et: Nimetu

en: Untitled Message
et: Pealkirjata sõnum

en: Updating Search Folders for '%s' - %s
et: '%s' otsingukaustade uuendamine - %s

en: Updating objects
et: Objektide uuendamine

en: Updating...
et: Uuendamine...

en: Upgrade from previous version failed:
et: Tõrge eelmisest versioonist uuendamisel:

en: Us_ername:
et: _Kasutajanimi:

en: Use Authe_ntication
et: Kasutatakse _autentimist

en: Use HTTP proxy
et: HTTP-proksi kasutamine

en: Use SpamAssassin daemon and client
et: SpamAssassini deemoni ja kliendi kasutamine

en: Use SpamAssassin daemon and client (spamc/spamd).
et: SpamAssassini deemoni ja kliendi (spamc/spamd) kasutamine.

en: Use _Default
et: Kasuta _vaikimisi valikut

en: Use _secure connection
et: _Kasutatakse turvalist ühendust

en: Use an external editor to compose plain-text mail messages.
et: Lihtteksti sõnumite koostamiseks kasutatakse välist redaktorit.

en: Use custom fonts
et: Kohandatud kirjatüüpide kasutamine

en: Use custom fonts for displaying mail.
et: Kohandatud kirjatüüpide kasutamine sõnumite näitamisel.

en: Use default drafts folder?
et: Kas kasutada mustandite vaikekausta?

en: Use encryption:
et: Kasutatav krüptimine:

en: Use locale default
et: Kasutatakse lokaadi vaikeväärtuseid

en: Use only local spam tests.
et: Ainult kohalike rämpspostitestide kasutamine.

en: Use only the local spam tests (no DNS).
et: Ainult kohalike (mitte-DNS) rämpspostitestide kasutamine.

en: Use s_ystem time zone
et: Näidatakse _süsteemi ajavööndit

en: Use secure _connection:
et: _Kasutatakse turvalist ühendust:

en: Use sound _theme
et: Kasuta _heliteemat

en: Use sound theme
et: Heliteema kasutamine

en: Use system timezone
et: Kasutatakse süsteemi ajavööndit

en: Use the left mouse button to zoom in on an area of the map and select a time zone.
    Use the right mouse button to zoom out.
et: Kaardi suurendamiseks ja ajavööndi valimiseks kasuta vasakut hiirenuppu.
    Parema hiirenupuga saab kaarti vähendada.

en: Use the system timezone instead of the timezone selected in Evolution
et: Evolutionis valitud ajavööndi asemel süsteemse ajavööndi kasutamine

en: Use the system timezone instead of the timezone selected in Evolution.
et: Evolutionis valitud ajavööndi asemel süsteemse ajavööndi kasutamine.

en: User _Name:
et: Kasutaja _nimi:

en: User canceled operation.
et: Kasutaja katkestas toimingu.

en: User e_mail:
et: Kasutaja e-_mail:

en: User's calendars
et: Kasutaja kalendrid

en: User_name:
et: Kasutaja_nimi:

en: Userna_me:
et: Kasutajani_mi:

en: Username to pass as authentication when doing HTTP proxying.
et: HTTP-proksi autentimisel kasutatav kasutajanimi.

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Users get all up in arms over where the cursor should go when replying to a message. This determines whether the cursor is placed at the top of the message or the bottom.
et: Kasutajad võivad lõputult vaielda selle üle, kus peaks asuma kursor kirjale vastates. See määrab, kas kursor on sõnumi alguses või lõpus.

en: Users get all up in arms over where their signature should go when replying to a message. This determines whether the signature is placed at the top of the message or the bottom.
et: Kasutajad võivad lõputult vaielda selle üle, kus peaks kirjale vastates asuma allkiri. See määrab, kas allkiri on sõnumi alguses või lõpus.

en: Using distinguished name (DN)
et: Eraldusnime (DN) kasutamine

en: Using email address
et: Meiliaadressi kasutamine

en: Valid signature
et: Kehtiv allkiri

en: Valid signature, but cannot verify sender
et: Signatuur kehtib, kuid saatjat pole võimalik tuvastada

en: Validation error: %s
et: Valideerimisviga: %s

en: Validity
et: Kehtivus

en: Values
et: Väärtused

en: Variable width font
et: Muutuva laiusega kirjatüüp

en: Version
et: Versioon

en: Version 1
et: Versioon 1

en: Version 2
et: Versioon 2

en: Version 3
et: Versioon 3

en: Vertical pane position
et: Püstpaani asukoht

en: Vertical position for the tag pane
et: Siltide paneeli püstasukoht

en: Video Chat
et: Videovestlus

en: Video Chat:
et: Videovestlus:

en: Vie_w All Inline
et: _Kuva kõik kirja sees

en: View _Unformatted
et: Vaata _vormindamata

en: View help
et: Abi kuvamine

en: View image attachments directly in mail messages.
et: Pildimanuste näitamine otse sõnumites.

en: View mail messages as plain text, even if they contain HTML content.
et: Sõnumite kuvamine lihttekstina isegi juhul, kui need sisaldavad HTML-sisu.

en: View the current appointment
et: Käesoleva sündmuse kuvamine

en: View the current contact
et: Käesoleva kontakti kuvamine

en: View the selected memo
et: Valitud märkme vaatamine

en: View the selected task
et: Valitud ülesande vaatamine

en: Visual
et: Visuaalne

en: W_eek View
et: _Nädala vaade

en: Waiting...
et: Ootamine...

en: Warning
et: Hoiatus

en: We
et: K

en: Weather
et: Ilm

en: Weather Calendars
et: Ilmakalendrid

en: Weather: Clear Night
et: Ilm: selge öö

en: Weather: Cloudy
et: Ilm: pilves

en: Weather: Cloudy Night
et: Ilm: pilvine öö

en: Weather: Fog
et: Ilm: udu

en: Weather: Overcast
et: Ilm: lauspilvisus

en: Weather: Showers
et: Ilm: hooti sadu

en: Weather: Snow
et: Ilm: lumesadu

en: Weather: Sunny
et: Ilm: selge

en: Weather: Thunderstorms
et: Ilm: äike

en: Web Addresses
et: Veebiaadressid

en: Web Calendars
et: Veebikalendrid

en: Web Log
et: Veebilogi

en: Web Page
et: Veebileht

en: Web Page:
et: Veebileht:

en: Web Site
et: Koduleht

en: Web addresses
et: Veebiaadressid

en: WebDAV contacts
et: WebDAVi kontaktid

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Wee_k starts on:
et: Nä_dala algus:

en: Week
et: Nädal

en: Week %d
et: %d. nädal

en: Week View
et: Nädala vaade

en: Week View: %s. %s
et: Nädala vaade: %s. %s

en: Week start
et: Nädala algus

en: Weekday the week starts on, from Sunday (0) to Saturday (6)
et: Nädalapäev, millal nädal algab, pühapäevast (0) laupäevani (6)

en: Weekday the week starts on, from Sunday (0) to Saturday (6).
et: Nädalapäev, millal nädal algab, pühapäevast (0) laupäevani (6).

en: Weekly
et: Iga nädal

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome to Evolution. The next few screens will allow Evolution to connect to your email accounts, and to import files from other applications.
et: Tere tulemast Evolutioni. Järgnevatel lehtedel saad Evolutioni ühendada oma e-posti kontodega ja importida faile teistest rakendustest.

en: Welcome to the Evolution Import Assistant.
    With this assistant you will be guided through the process of importing external files into Evolution.
et: Tere tulemast kasutama Evolutioni impordiabilist.
    Siin on sul võimalik vahetute juhiste abil importida väliseid faile Evolutioni keskkonda.

en: Welcome to the Evolution Mail Configuration Assistant.
    
    Click "Continue" to begin.
et: Tere tulemast kasutama Evolutioni e-posti seadistusabilist.
    
    Jätkamiseks klõpsa "Edasi".

en: Western European
et: Lääne-Euroopa

en: Western European, New
et: Lääne-Euroopa, uus

en: When acce_pted:
et: Kui _nõustutakse:

en: When co_mpleted:
et: Kui _täidetakse:

en: When de_leted:
et: Kui _kustutatakse:

en: When decli_ned:
et: Kui k_eeldutakse:

en: When possible (TLS)
et: Kui võimalik (TLS)

en: Whether Evolution will start up in offline mode instead of online mode.
et: Kas Evolution alustab võrgurežiimi asemel võrguvabas režiimis.

en: Whether GAIM contacts should be automaticall synced
et: Kas Pidgini kontaktid peaksid automaatselt sünkroniseeruma

en: Whether a read receipt request gets added to every message by default.
et: Kas lugemiskinnituse päring pannakse vaikimisi iga saadetava sõnumi külge või mitte.

en: Whether addresses should be formatted according to standard in their destination country
et: Kas aadresse tuleks vormindada sihtkoha riigi standardi järgi

en: Whether addresses should be formatted according to standard in their destination country.
et: Kas aadressid tuleks vormindada sihtriigi tavade kohaselt.

en: Whether calendar from Gnome Calendar has been imported or not
et: Kas Gnome kalendrist on andmed imporditud või mitte

en: Whether check for new messages in all active accounts regardless of the account "Check for new messages every X minutes" option when Evolution is started. This option is used only together with 'send_recv_on_start' option.
et: Kas kontrollitakse Evolutioni käivitumisel kõiki aktiivseid kontosid hoolimata "Kontrollitakse uusi sõnumeid iga X minuti järel" valikust. Seda valikut kasutatakse ainult koos 'send_recv_on_start' valikuga.

en: Whether check for new messages when Evolution is started. This includes also sending messages from Outbox.
et: Kas Evolutioni käivitamisel kontrollitakse uusi sõnumeid ja saadetakse väljuvate sõnumite kaustas olevad sõnumid.

en: Whether contacts should be automatically added to the user's addressbook
et: Kas kontaktid tuleks automaatselt lisada kasutaja aadressiraamatusse

en: Whether disable ellipsizing feature of folder names in side bar.
et: Kas keelata kaustade nimede lühendamine külgribal.

en: Whether force showing the mail address with the name of the autocompleted contact in the entry.
et: Kas sundida e-posti aadressi kuvamist koos automaatlõpetatud nimega.

en: Whether highlight overdue tasks with a special color (task-overdue-color)
et: Kas tähtaja ületanud ülesandeid tõstetakse esile (task-overdue-color)

en: Whether highlight tasks due today with a special color (task-due-today-color)
et: Tänase tähtajaga ülesannete esiletõstmine erivärvusega (task-due-today-color)

en: Whether insert Face picture to outgoing messages by default. The picture should be set before checking this, otherwise nothing happens.
et: Kas väljuvatele sõnumitele peaks vaikimisi näopildi lisama. Enne selle märkimist peaks pilt olema määratud või midagi ei juhtu.

en: Whether or not the window should be maximized.
et: Kas aken peaks olema maksimeeritud.

en: Whether or not to fall back on threading by subjects when the messages do not contain In-Reply-To or References headers.
et: Kas sõnumite lõimedesse paigutamisel kasutatakse varuvariandina teemaridade järgi paigutamist - seda juhul, kui sõnumite päised ei sisalda In-Reply-To või References ridu.

en: Whether or not to use the notification tray for display reminders
et: Kas teateala kasutatakse meeldetuletuste kuvamiseks või mitte

en: Whether or not to use the notification tray for display reminders.
et: Kas teateala kasutatakse meeldetuletuste kuvamiseks või mitte.

en: Whether play sound or beep when new messages arrive.
et: Kas uute sõnumite saabumisel tuleb esitada helifaili või piiksuda.

en: Whether show message over the icon when new messages arrive.
et: Kas uute sõnumite saabumisel tuleb ikooni juures näidata ka sõnumit või mitte.

en: Whether sort threads based on latest message in that thread
et: Kas lõimede sortimine toimub viimase lõimesoleva sõnumi alusel või mitte

en: Whether tasks from Gnome Calendar have been imported or not
et: Kas Gnome kalendrist on ülesanded imporditud või mitte

en: Whether the sidebar should be visible.
et: Kas külgpaan peaks olema nähtav.

en: Whether the status bar should be visible.
et: Kas olekuriba peaks olema nähtav.

en: Whether the toolbar should be visible.
et: Kas tööriistariba peaks olema nähtav.

en: Whether the warning dialog in development versions of Evolution is skipped.
et: Kas Evolutioni arendusversioonis tuleb hoiatusdialoogist üle hüpata või mitte.

en: Whether the window buttons should be visible.
et: Kas aknanupud peaksid olema nähtavad.

en: Whether the window is maximized
et: Kas aken peaks olema maksimeeritud

en: Whether to ask for confirmation when deleting an appointment or task
et: Kas kohtumiste ja ülesannete kustutamisel küsitakse nõusolekut

en: Whether to ask for confirmation when deleting an appointment or task.
et: Kas sündmuste ja ülesannete kustutamisel küsitakse nõusolekut.

en: Whether to ask for confirmation when expunging appointments and tasks
et: Kas kohtumiste ja ülesannete puhastamisel küsitakse nõusolekut

en: Whether to ask for confirmation when expunging appointments and tasks.
et: Kas sündmuste ja ülesannete puhastamisel küsitakse nõusolekut.

en: Whether to check for new messages in all active accounts regardless of the account "Check for new messages every X minutes" option when Evolution is started. This option is used only together with 'send_recv_on_start' option.
et: Kas kontrollitakse Evolutioni käivitumisel kõiki aktiivseid kontosid hoolimata "Kontrollitakse uusi sõnumeid iga X minuti järel" valikust. Seda valikut kasutatakse ainult koos 'send_recv_on_start' valikuga.

en: Whether to check for new messages when Evolution is started. This includes also sending messages from Outbox.
et: Kas Evolutioni käivitamisel kontrollitakse uusi sõnumeid ja saadetakse väljuvate sõnumite kaustas olevad sõnumid.

en: Whether to compress weekends in the month view, which puts Saturday and Sunday in the space of one weekday
et: Kas nädalalõpud tuleb kuuvaates kokku suruda, selle tulemusena kuvatakse laupäeva ja pühapäeva ühe päeva suurusena.

en: Whether to compress weekends in the month view, which puts Saturday and Sunday in the space of one weekday.
et: Kas nädalalõpud tuleb kuuvaates kokku suruda, selle tulemusena kuvatakse nädalalõppu ühe päeva suurusena.

en: Whether to delete processed iTip objects
et: Kas 'processed iTip' objekte kustutatakse

en: Whether to display the end time of events in the week and month views
et: Kas sündmuste lõpuaegu kuvatakse nädala ja kuu vaadetel

en: Whether to display the end time of events in the week and month views.
et: Kas sündmuste lõpuaegu kuvatakse nädala ja kuu vaadetel.

en: Whether to draw the Marcus Bains Line (line at current time) in the calendar
et: Kas kalendris kuvatakse Marcus Bainsi joont (joon praeguse aja kohal)

en: Whether to draw the Marcus Bains Line (line at current time) in the calendar.
et: Kas kalendris kuvatakse Marcus Bainsi joont (joon praeguse aja kohal).

en: Whether to flush Outbox after filtering is done. Outbox flush will happen only when there was used any 'Forward to' filter action and approximately one minute after the last action invocation.
et: Kas tühjendada väljuvate sõnumite kaust pärast filtreerimise lõpetamist. Väljuvate sõnumite kausta tühjendamine toimub ainult siis, kui filtris kasutati tegevust 'Edasta aadressile', see juhtub umbes üks minut pärast viimast muudatust.

en: Whether to hide completed tasks in the tasks view
et: Kas täidetud ülesanded peidetakse ülesandevaates

en: Whether to hide completed tasks in the tasks view.
et: Kas täidetud ülesanded peidetakse ülesandevaates.

en: Whether to notify new messages in Inbox folder only.
et: Kas teavitusi tuleb näidata ainult "Saabuvad" või ka teiste kaustade kohta.

en: Whether to scroll a Month View by a week, not by a month
et: Kas kuu vaadet keritakse nädala kaupa, mitte kuu kaupa

en: Whether to scroll a Month View by a week, not by a month.
et: Kas kuu vaadet keritakse nädala kaupa, mitte kuu kaupa.

en: Whether to set a default reminder for appointments
et: Kas sündmustele määratakse vaikimisi meeldetuletaja

en: Whether to set a default reminder for appointments.
et: Kas sündmustele määratakse vaikimisi meeldetuletaja.

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries
et: Kas sünnipäevadele ja aastapäevadele määratakse meeldetuletaja

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries.
et: Kas sünnipäevadele ja aastapäevadele määratakse vaikimisi meeldetuletaja.

en: Whether to show RSVP field in the event/task/meeting editor
et: Kas RSVP välja näidatakse sündmuste/ülesannete/koosolekute redaktoris

en: Whether to show categories field in the event/meeting editor
et: Kas kategooriate välja näidatakse sündmuste/koosolekute redaktoris

en: Whether to show local folders (On This Computer) in a folder tree
et: Kas kohalikke kaustu (selles arvutis) kuvatakse puuvaates

en: Whether to show local folders (On This Computer) in a folder tree.
et: Kas kohalikke kaustu (selles arvutis) kuvatakse kataloogipuus.

en: Whether to show maps in preview pane
et: Kas eelvaatluspaanil kuvatakse kaarte

en: Whether to show maps in preview pane.
et: Kas kuvada eelvaatluspaanil kaarti.

en: Whether to show role field in the event/task/meeting editor
et: Kas rollivälja näidatakse sündmuste/ülesannete/koosolekute redaktoris

en: Whether to show status field in the event/task/meeting editor
et: Kas olekuvälja näidatakse sündmuste/ülesannete/koosolekute redaktoris

en: Whether to show suppressed HTML output
et: Kas kuvada allasurutud HTML väljundit

en: Whether to show the preview pane.
et: Kas kuvada eelvaatluspaani.

en: Whether to show times in twenty four hour format instead of using am/pm
et: Kas kellaaegu kuvatakse 24-tunnises või EL/PL vormingus

en: Whether to show times in twenty four hour format instead of using am/pm.
et: Kas kellaaegu kuvatakse 24-tunnises või EL/PL vormingus.

en: Whether to show timezone field in the event/meeting editor
et: Kas ajavööndi välja näidatakse sündmuste/koosolekute redaktoris

en: Whether to show type field in the event/task/meeting editor
et: Liigivälja näitamine sündmuste/ülesannete/koosolekute redaktoris

en: Whether to show week numbers in various places in the Calendar
et: Kas kalendris näidatakse nädalate numbreid

en: Whether to show week numbers in various places in the Calendar.
et: Kas kalendris näidatakse nädalate numbreid.

en: Width of the message-list pane
et: Sõnumiloendi paani laius

en: Width of the message-list pane.
et: Sõnumiloendi paani laius.

en: Window button style
et: Aknanupu stiil

en: Window buttons are visible
et: Aknanupud on nähtavad

en: Windows share
et: Windowsi jagatud ressurss

en: With Graphical User Interface
et: Koos graafilise kasutajaliidesega

en: With _Due Date
et: _Tähtajaga

en: With _Status
et: _Staatusega

en: Work
et: Töö

en: Work Email
et: Töö e-post

en: Work Week
et: Töönädal

en: Work Week View
et: Töönädala vaade

en: Work Week View: %s. %s
et: Töönädala vaade: %s. %s

en: Work days
et: Tööpäevad

en: Work days:
et: Tööpäevad:

en: Workday end hour
et: Tund, millal tööpäev lõpeb

en: Workday end minute
et: Minut, millal tööpäev lõpeb

en: Workday start hour
et: Tund, millal tööpäev algab

en: Workday start minute
et: Minut, millal tööpäev algab

en: World Map
et: Maailmakaart

en: Would you like to close the message window?
et: Kas tahad sulgeda sõnumiakna?

en: Would you like to save your changes to this appointment?
et: Kas soovid selle sündmuse muudatused salvestada?

en: Would you like to save your changes to this meeting?
et: Kas soovid selle koosoleku muudatused salvestada?

en: Would you like to save your changes to this memo?
et: Kas soovid selle märkme muudatused salvestada?

en: Would you like to save your changes to this task?
et: Kas soovid selle ülesande muudatused salvestada?

en: Would you like to save your changes?
et: Kas soovid tehtud muudatused salvestada?

en: Would you like to send a cancelation notice for this memo?
et: Kas soovid saata selle märkme kohta tühistamisteate?

en: Would you like to send all the participants a cancelation notice?
et: Kas soovid teistele osalejatele saata tühistamisteate?

en: Would you like to send meeting invitations to participants?
et: Kas soovid saata osalejatele osalemiskutsed?

en: Would you like to send this task to participants?
et: Kas soovid osalejaid teavitada sellest ülesandest?

en: Would you like to send updated meeting information to participants?
et: Kas soovid osalejaid teavitada koosoleku muutusest?

en: Would you like to send updated task information to participants?
et: Kas soovid saata osalejatele värskemad andmed ülesande kohta?

en: Writing "%s"
et: "%s" kirjutamine

en: Writing "%s" to %s
et: "%s" kirjutamine kohta %s

en: Yahoo Calen_dar name:
et: Yahoo _kalendri nimi:

en: Yahoo Calendar name:
et: Yahoo kalendri nimi:

en: Yahoo account settings:
et: Yahoo konto sätted:

en: Yahoo calendars are named as firstname_lastname. We have tried to form the calendar name. So please confirm and re-enter the calendar name if it is not correct.
et: Yahoo kalendrite nimed on koosnevad eesnimi_perekonnanimi. Selle järgi on koostatud kalendri nimi. Palun kinnita see, või kui see pole õige, sisesta uuesti.

en: Yes
et: Jah

en: Yesterday
et: Eile

en: Yesterday %l:%M %p
et: Eile %l:%M %p

en: You are acting on behalf of %s
et: Sa tegutsed kasutaja %s nimel

en: You are attempting to move a contact from one address book to another but it cannot be removed from the source. Do you want to save a copy instead?
et: Proovid kontakti ühest aadressiraamatust teise ümber tõsta, kuid lähteraamatust pole seda võimalik kustutada. Kas soovid ümbertõstmise asemel salvestada koopia?

en: You are connecting to an unsupported GroupWise server and may encounter problems using Evolution. For best results the server should be upgraded to a supported version
et: Ühendud toetamata GroupWise serverisse ja see võib Evolutioni kasutamisel tekitada probleeme. Parima tulemuse saavutamiseks peaksid serveritarkvara uuendama toetatud versioonile

en: You are connecting to an unsupported GroupWise server and may encounter problems using Evolution. For best results, the server should be upgraded to a supported version.
et: Ühendud toetamata GroupWise serverisse ja see võib Evolutioni kasutamisel tekitada probleeme. Parima tulemuse saavutamiseks peaksid serveritarkvara uuendama toetatud versioonile.

en: You are delegating a recurring event. What would you like to delegate?
et: Delegeerid korduvat sündmust. Mida täpsemalt soovid delegeerida?

en: You are modifying a recurring event. What would you like to modify?
et: Muudad korduvat sündmust. Mida täpsemalt soovid muuta?

en: You are modifying a recurring memo. What would you like to modify?
et: Muudad korduvat märget. Mida täpsemalt soovid muuta?

en: You are modifying a recurring task. What would you like to modify?
et: Muudad korduvat ülesannet. Mida täpsemalt soovid muuta?

en: You are replying privately to a message which arrived via a mailing list, but the list is trying to redirect your reply to go back to the list. Are you sure you want to proceed?
et: Sa vastad praegu postiloendi kaudu saabunud sõnumi saatjale eraldi, kuid list püüab sind suunata vastama postiloendisse. Kas sa oled kindel, et tahad jätkata?

en: You are replying to a message which arrived via a mailing list, but you are replying privately to the sender; not to the list. Are you sure you want to proceed?
et: Sa vastad praegu postiloendi kaudu saabunud sõnumi saatjale eraldi, mitte postiloendisse. Kas sa oled kindel, et tahad jätkata?

en: You are replying to a message which was sent to many recipients. Are you sure you want to reply to ALL of them?
et: Sa vastad praegu sõnumile, mis saadeti mitmele saajale. Kas oled kindel, et tahad vastata neile KÕIGILE?

en: You are trying to add addresses that are part of this list already. Would you like to add them anyway?
et: Püüad lisada aadresse, mis juba on selle loendi osad. Kas soovid need siiski lisada?

en: You can drag and drop account names to reorder them.
et: Kontode järjekorra muutmiseks võib neid lohistada.

en: You can restore Evolution from your backup. It can restore all the Mails, Calendars, Tasks, Memos, Contacts. It also restores all your personal settings, mail filters etc.
et: Sul on võimalik Evolutioni andmeid varukoopiast taastada. Selle abil saab taastada e-posti, kalenderid, ülesanded, märkmed ja aadressiraamatu. Samuti taastab see isiklikud sätted, postifiltrid jm.

en: You can specify more options to configure the account.
et: Võid konto seadistamiseks sisestada rohkem sätteid.

en: You can specify your default settings for your account.
et: Võid määrata oma konto vaikimisi sätted.

en: You cannot attach the file &quot;{0}&quot; to this message.
et: Sul pole võimalik sellele sõnumile faili &quot;{0}&quot; manustada.

en: You do not have permission to delete contacts in this address book.
et: Sul pole sellest aadressiraamatust kontakti kustutamiseks õiguseid.

en: You do not have sufficient permissions to delete this mail.
et: Sul pole selle sõnumi kustutamiseks piisavalt õiguseid.

en: You have %d reminder | You have %d reminders
et[0]: Sul on %d alarm
et[1]: Sul on %d alarmi

en: You have certificates from these organizations that identify you:
et: Sinu sertifikaadid organisatsioonidelt, mis aitavad sind tuvastada:

en: You have certificates on file that identify these certificate authorities:
et: Failis on sertifikaadid, mis aitavad neid sertifitseerimiskeskuseid tuvastada:

en: You have certificates on file that identify these people:
et: Failis on sertifikaadid, mis sul aitavad neid inimesi tuvastada:

en: You have changed this appointment, but not yet saved it.
et: Oled muutnud seda sündmust, kuid muudatused pole veel salvestatud.

en: You have changed this meeting, but not yet saved it.
et: Oled muutnud seda koosolekut, kuid muudatused pole veel salvestatud.

en: You have changed this task, but not yet saved it.
et: Oled muutnud seda ülesannet, kuid muudatused pole veel salvestatud.

en: You have made changes to this memo, but not yet saved them.
et: Oled muutnud seda märget, kuid muudatused pole veel salvestatud.

en: You have made modifications to this contact. Do you want to save these changes?
et: Oled seda kontakti muutnud. Kas soovid need muudatused salvestada?

en: You have not filled in all of the required information.
et: Sa pole kõiki vajalikke andmeid sisestanud.

en: You have received %d new message
    in %s. | You have received %d new messages
    in %s.
et[0]: Sulle on %d uus kiri kaustas %s.
et[1]: Sulle on %d uut kirja kaustas %s.

en: You have received %d new message. | You have received %d new messages.
et[0]: Sulle on %d uus kiri.
et[1]: Sulle on %d uut kirja.

en: You have selected %d mails to be converted to events. Do you really want to add them all? | You have selected %d mails to be converted to events. Do you really want to add them all?
et[0]: Sa oled valinud %d e-kirja, et teisendada see sündmuseks. Kas sa tõesti tahad selle lisada?
et[1]: Sa oled valinud %d e-kirja, et teisendada need sündmusteks. Kas sa tõesti tahad need kõik lisada?

en: You have selected %d mails to be converted to memos. Do you really want to add them all? | You have selected %d mails to be converted to memos. Do you really want to add them all?
et[0]: Sa oled valinud %d e-kirja, et teisendada see märkmeks. Kas sa tõesti tahad selle lisada?
et[1]: Sa oled valinud %d e-kirja, et teisendada need märkmeteks. Kas sa tõesti tahad need kõik lisada?

en: You have selected %d mails to be converted to tasks. Do you really want to add them all? | You have selected %d mails to be converted to tasks. Do you really want to add them all?
et[0]: Sa oled valinud %d e-kirja, et teisendada see ülesandeks. Kas sa tõesti tahad selle lisada?
et[1]: Sa oled valinud %d e-kirja, et teisendada need ülesanneteks. Kas sa tõesti tahad need kõik lisada?

en: You have unsent messages, do you wish to quit anyway?
et: Sul on saatmata sõnumeid. Kas soovid igal juhul lõpetada?

en: You may need to enable IMAP access.
et: Võib-olla pead sa IMAP-ligipääsu lubama.

en: You may not create two accounts with the same name.
et: Sul pole võimalik kahte sama nimega kontot luua.

en: You must be an attendee of the event.
et: Sa pead ise olema sündmusest osavõtja.

en: You must choose a date.
et: Kuupäeva valimine on kohustuslik.

en: You must name this Search Folder.
et: Pead sellele otsikaustale nime andma.

en: You must name this filter.
et: Pead sellele filtrile nime määrama.

en: You must specify a filename.
et: Pead sellele failile nime määrama.

en: You must specify a folder.
et: Kausta valimine on kohustuslik.

en: You must specify at least one folder as a source.
    Either by selecting the folders individually, and/or by selecting all local folders, all remote folders, or both.
et: Pead allikaks määrama vähemalt ühe kausta.
    Kaustu on võimalik valida üksikult või korraga kõik kohalikud kaustad, kõik võrgukaustad või kõik kohalikud ja võrgukaustad.

en: You need to configure an account before you can compose mail.
et: Enne sõnumite koostamist tuleb sul seadistada postikonto.

en: Your Certificates
et: Sinu sertifikaadid

en: Your calendars will not be available until Evolution is restarted.
et: Kalendreid pole enne Evolutioni taaskäivitamist võimalik kasutada.

en: Your contacts for {0} will not be available until Evolution is restarted.
et: {0} kontakte pole enne Evolutioni taaskäivitamist võimalik kasutada.

en: Your login to your server "{0}" as "{0}" failed.
et: Tõrge serverisse "{0}" sisselogimisel kasutajana "{0}".

en: Your memos will not be available until Evolution is restarted.
et: Märkmeid pole enne Evolutioni taaskäivitamist võimalik kasutada.

en: Your message to %s about "%s" on %s has been read.
et: Sinu sõnumit vastuvõtjale %s teemal "%s" loeti %s.

en: Your message was sent, but an error occurred during post-processing.
et: Sinu sõnum sai küll saadetud, kuid saatmise järeltöötluse käigus esines viga.

en: Your tasks will not be available until Evolution is restarted.
et: Ülesandeid pole enne Evolutioni taaskäivitamist võimalik kasutada.

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: [No Summary]
et: [Kokkuvõte puudub]

en: [vcard|csv]
et: [vkaart|csv]

en: _12 hour (AM/PM)
et: _12-tunnine (EL/PL)

en: _24 hour
et: _24-tunnine

en: _Accept License
et: _Nõustu kasutustingimustega

en: _Account:
et: _Konto:

en: _Actions
et: _Tegevused

en: _Add
et: _Lisa

en: _Add Attachment...
et: _Lisa manus...

en: _Add Signature
et: Allkirja _lisamine

en: _Add to Address Book...
et: _Lisa aadressiraamatusse...

en: _Address Book
et: _Aadressiraamat

en: _Address Cards
et: _Aadressikaardid

en: _Address:
et: Aa_dress:

en: _Advanced Search...
et: _Laiendatud otsing...

en: _All information
et: _Kogu teave

en: _All people and resources
et: _Kõik inimesed ja ressursid

en: _Always
et: _Alati

en: _Always ignore Reply-To: for mailing lists.
et: _Postiloendisse vastamise aadressi eiratakse alati.

en: _Always load images from the Internet
et: _Internetis asuvad pildid laaditakse alati

en: _Anniversary:
et: Aasta_päev:

en: _Append
et: _Lisa

en: _Apply to all instances
et: _Rakenda kõigile instantsidele

en: _Arguments:
et: _Argumendid:

en: _Ask for confirmation when deleting items
et: K_irjete kustutamisel küsitakse nõusolekut

en: _Assign Task
et: _Määra ülesanne

en: _Assistant:
et: Ass_istent:

en: _Attached
et: _Manustatud

en: _Attachment...
et: _Manus...

en: _Authentication Type
et: _Autentimise liik

en: _Autopick
et: _Automaatne valik

en: _Avoid IfMatch (needed on Apache < 2.2.8)
et: _Hoidu IfMatch-ist (vajalik kasutades Apache < 2.2.8)

en: _Back up Evolution Data...
et: _Varunda Evolutioni andmed...

en: _Backup
et: _Varunda

en: _Basic Headers (Fastest) 
    Use this if you do not have filters based on mailing lists
et: _Põhilised päised (kiireim variant)
    Kasuta seda juhul, kui sul pole postiloenditel põhinevaid filtreid

en: _Bcc Field
et: _Pimekoopia (Bcc) väli

en: _Bcc:
et: _Pimekoopia:

en: _Beep
et: _Piiksutakse

en: _Birthday:
et: _Sünnipäev:

en: _Blog:
et: _Blogi:

en: _Calendar:
et: Kalen_der:

en: _Cancel Import
et: _Tühista import

en: _Caret Mode
et: _Kursorirežiim

en: _Categories
et: _Kategooriad

en: _Cc Field
et: K_oopia (Cc) väli

en: _Cc:
et: K_oopia:

en: _City:
et: _Linn:

en: _Classic View
et: _Klassikaline vaade

en: _Classification
et: _Liigitus

en: _Classification:
et: _Liigitus:

en: _Clear Flag
et: _Eemalda märgistus

en: _Close
et: Sul_ge

en: _Close Window
et: _Sulge aken

en: _Company:
et: _Firma:

en: _Compress weekends in month view
et: Nädalalõppe kuvatakse kokkusurutud _vormis

en: _Confidential
et: _Salajane

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Continue Editing
et: _Jätka muutmist

en: _Copy Contact To...
et: _Kontakti kopeerimine asukohta...

en: _Copy Email Address
et: Kopeeri _e-posti aadress

en: _Copy Folder To...
et: _Kopeeri kaust asukohta...

en: _Copy Image
et: _Kopeeri pilt

en: _Copy Link Location
et: Kopeeri _lingi asukoht

en: _Copy to Folder...
et: _Kopeeri kausta...

en: _Copy...
et: _Kopeeri...

en: _Country:
et: _Riik:

en: _Create new view
et: _Loo uus vaade

en: _Custom
et: _Kohandatud

en: _Custom Header
et: Kohandatud _päised

en: _Date completed:
et: _Lõpetamise kuupäev:

en: _Date header:
et: _Kuupäeva päis:

en: _Date only:
et: Ainult _kuupäev:

en: _Day View
et: _Päeva vaade

en: _Day begins:
et: Päev al_gab:

en: _Decline
et: _Lükka tagasi

en: _Decline all
et: _Lükka kõik tagasi

en: _Delay message delivery
et: _Viivita kohaletoimetamisega

en: _Delegate Meeting...
et: _Delegeeri koosolek...

en: _Delegatees
et: _Delegaadid

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Delete Appointment
et: _Kustuta sündmus

en: _Delete Contact
et: Kustuta ko_ntakt

en: _Delete Memo
et: _Kustuta märge

en: _Delete Message
et: _Kustuta sõnum

en: _Delete Task
et: _Kustuta ülesanne

en: _Delete message after acting
et: Pärast tegevuse läbiviimist sõnum _kustutatakse

en: _Delete this item from all other recipient's mailboxes?
et: _Kas kustutada see kirje kõigi teiste adressaatide postkastidest?

en: _Delivered
et: _Kohale toimetatud

en: _Department:
et: Osako_nd:

en: _Description:
et: _Kirjeldus:

en: _Destination folder:
et: _Sihtkaust:

en: _Direct connection to the Internet
et: _Otseühendus internetiga

en: _Disable
et: _Keela

en: _Disable Account
et: _Keela konto

en: _Discard
et: _Hülga

en: _Discard Changes
et: _Hülga muudatused

en: _Discard changes
et: _Hülga muudatused

en: _Dismiss
et: _Lõpeta

en: _Do not Recover
et: Ä_ra taasta

en: _Do not ask me again.
et: Seda _küsimust rohkem mitte esitada.

en: _Do not save
et: Ä_ra salvesta

en: _Do not show this message again
et: Seda teadet enam _uuesti mitte näidata

en: _Do not show this message again.
et: Seda teadet enam _uuesti mitte näidata.

en: _Do not sign meeting requests (for Outlook compatibility)
et: Koosolekupäringuid ei _signeerita (Outlookiga ühilduvuse tarbeks)

en: _Don't Display
et: Ä_ra kuva

en: _Download Messages for Offline Usage
et: _Laadi sõnumid võrguta kasutuseks

en: _Download limit:
et: _Allalaadimise piirang:

en: _Due By:
et: _Tähtaeg:

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Edit CA Trust
et: _Muuda SK usaldust

en: _Edit Full
et: Täisnime r_edigeerimine

en: _Edit Message
et: _Muuda sõnumit

en: _Edit Saved Searches...
et: _Muuda salvestatud otsinguid...

en: _Edit as New Message...
et: Re_digeeri kui uut sõnumit...

en: _Edit message
et: _Muuda sõnumit

en: _Empty Trash
et: _Tühjenda prügikast

en: _Encapsulate values with:
et: Väärtuste _kapseldamine:

en: _End time:
et: _Lõpp:

en: _Exit Evolution
et: _Välju Evolutionist

en: _Expunge
et: _Puhasta

en: _Fetch All Headers
et: _Kõik päised laaditakse alla

en: _Fields Shown...
et: _Näidatavad väljad...

en: _File
et: _Fail

en: _File under:
et: _Salvesta kui:

en: _File:
et: _Fail:

en: _Filter Rules
et: _Filtreerimisreeglid

en: _Find Now
et: _Otsing

en: _Find Possible Search Bases
et: _Leia võimalikud otsingupõhjad

en: _Find in Contact...
et: _Otsi kontaktist...

en: _Find in Memo...
et: _Otsi märkmest...

en: _Find in Message...
et: _Otsi sõnumist...

en: _Find in Task...
et: _Otsi ülesandest...

en: _Find items:
et: _Kirjed sobivad:

en: _First:
et: _Eesnimi:

en: _Flag Completed
et: Märgista kui _täidetud

en: _Flag:
et: _Märgistus:

en: _Forget
et: _Unusta

en: _Forget Passwords
et: Unusta _paroolid

en: _Format address according to standard of its destination country
et: _Aadressid vormindatakse sihtriigi tavade järgi

en: _Format:
et: _Vorming:

en: _Forward
et: _Edasta

en: _Forward Contact
et: _Edasta kontakt

en: _Forward Contact...
et: _Edasta kontakt...

en: _Forward Contacts
et: _Edasta kontaktid

en: _Forward as iCalendar...
et: Edasta i_Kalendrina...

en: _Forward style:
et: _Edastamise laad:

en: _Free/Busy
et: _Vaba/hõivatud

en: _Free/Busy:
et: Vaba/_hõivatud:

en: _Fri
et: _R

en: _From This Address
et: _Sellelt aadressilt

en: _Full name
et: Täis_nimi

en: _Go To
et: _Liigu

en: _Group By Threads
et: _Grupeeri lõimedena

en: _Group By...
et: _Grupeerimine...

en: _Group Reply
et: _Vasta grupile

en: _Help
et: A_bi

en: _Hide
et: _Peida

en: _Hide addresses when sending mail to this list
et: _Peida aadressid sõnumi saatmisel sellesse loendisse

en: _Hide completed tasks after
et: Täidetud ülesanded _peidetakse pärast

en: _Home Page:
et: Kod_uleht:

en: _Icons Only
et: Ainult _ikoonid

en: _Important
et: _Tähtis

en: _Inherit reminder
et: _Tõkesta meeldetuletust

en: _Inline
et: Samal _joonel

en: _Insert
et: L_isa

en: _Insert Face picture by default
et: _Vaikimisi lisatakse näopilt

en: _Journal entries
et: _Päeviku sissekanded

en: _Junk
et: _Rämps

en: _Junk Folder:
et: _Rämpsukaust:

en: _Keep signature above the original message on replying
et: Vastamisel paigutatakse a_llkiri algsest sõnumist ettepoole

en: _Label
et: _Märgista

en: _Label name:
et: Sildi _nimi:

en: _Languages
et: _Keeled

en: _Last:
et: _Perekonnanimi:

en: _Later
et: _Hiljem

en: _List View
et: _Loeteluvaade

en: _List name:
et: _Loendi nimi:

en: _List:
et: _Loend

en: _Load Images
et: _Laadi pildid

en: _Load images only in messages from contacts
et: Pildid _laaditakse ainult kontaktide poolt saadetud sõnumites

en: _Location:
et: Asuko_ht:

en: _Login method:
et: _Sisselogimismeetod:

en: _Lookup in local address book only
et: _Otsitakse ainult kohalikest aadressiraamatutest

en: _Mail
et: _Post

en: _Make this my default account
et: See konto on _määratud minu vaikimisi kontoks

en: _Manage Subscriptions
et: _Halda tellimusi

en: _Manager:
et: _Juhataja:

en: _Manual proxy configuration:
et: _Käsitsi seadistatav proksi:

en: _Mark as Complete
et: _Märgi täidetuks

en: _Mark as Incomplete
et: _Märgi kui lõpetamata

en: _Members
et: _Liikmed

en: _Memos
et: _Märkmetena

en: _Memos:
et: _Märkmed:

en: _Merge
et: _Liida

en: _Message
et: _Sõnum

en: _Message Filters
et: Sõnumif_iltrid

en: _Message Source
et: Sõnumi _lähtetekst

en: _Messages
et: _Sõnumitena

en: _Middle:
et: L_iignimi:

en: _Migrate Now
et: _Siirda kohe

en: _Mon
et: _E

en: _Month View
et: _Kuu vaade

en: _Move
et: _Tõsta ümber

en: _Move Contact To...
et: _Tõsta kontakt asukohta...

en: _Move Folder To...
et: _Tõsta kaust asukohta...

en: _Move to Folder...
et: _Tõsta kausta...

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Never load images from the Internet
et: Internetist ei laadita kunagi ü_htegi pilti

en: _New
et: _Uus

en: _New Address Book
et: _Uus aadressiraamat

en: _New Calendar
et: _Uus kalender

en: _New Calendar...
et: _Uus kalender...

en: _New Contact...
et: _Uus kontakt...

en: _New Folder...
et: _Uus kaust...

en: _New Label
et: _Uus silt

en: _New Memo List
et: _Uus märkmeloend

en: _New Task List
et: Uus ü_lesandeloend

en: _New...
et: _Uus...

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Next Message
et: _Järgmine sõnum

en: _No
et: _Ei

en: _No image
et: _Ilma pildita

en: _None
et: _Puudub

en: _Normal Size
et: _Tavaline suurus

en: _Not Junk
et: _Pole rämps

en: _Notify Sender
et: _Teata saatjale

en: _Office:
et: _Kontor:

en: _Open Appointment
et: _Ava sündmus

en: _Open Calendar
et: _Ava kalender

en: _Open Contact
et: _Ava kontakt

en: _Open Link in Browser
et: Ava _viit veebilehitsejas

en: _Open Memo
et: _Ava märge

en: _Open Messages
et: _Ava sõnumid

en: _Open Task
et: Ava _ülesanne

en: _Open in New Window
et: _Ava uues aknas

en: _Options
et: _Valikud

en: _Overwrite
et: _Kirjuta üle

en: _PO Box:
et: _Sidejaoskonna postkast:

en: _Password:
et: Pa_rool:

en: _Path:
et: _Rada:

en: _Personal
et: _Isiklik

en: _Picture Gallery
et: _Pildigalerii

en: _Play sound when a new message arrives
et: Uue sõnumi saabumisel esitatakse _heli

en: _Plugins
et: _Pluginad

en: _Post Message to List
et: _Saada loendisse sõnum

en: _Post To:
et: Ku_hu postitada:

en: _Preserve my reminder
et: _Hoia meeldetuletus alles

en: _Preview
et: _Eelvaade

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Previous Message
et: _Eelmine sõnum

en: _Print...
et: _Prindi...

en: _Prioritize Message
et: Määra _olulisus

en: _Priority:
et: Tä_htsus:

en: _Private
et: _Isiklik

en: _Profession:
et: A_met:

en: _Program:
et: _Programm:

en: _Prompt on sending HTML mail to contacts that do not want them
et: HTML-sõnumi saatmisel seda mittesoovivatele kontaktidele _küsitakse kinnitust

en: _Properties
et: _Omadused

en: _Publish Calendar Information
et: _Publitseeri kalendri andmed

en: _Publish as:
et: _Avalikustamise vorming:

en: _Quick Reference
et: Välk_juhend

en: _Quoted
et: _Tsitaadina

en: _Read
et: _Loetud

en: _Record delimiter:
et: Kirjete _eraldaja:

en: _Recover
et: _Taasta

en: _Recurrence
et: _Kordumine

en: _Remember password
et: Parool jäetakse _meelde

en: _Reminder
et: _Meeldetuletus

en: _Reminders
et: _Meeldetuletused

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Rename...
et: Muuda _nime...

en: _Repeat the reminder
et: _Meeldetuletust korratakse

en: _Replace
et: _Asenda

en: _Replace existing view
et: _Asenda olemasolev vaade

en: _Reply
et: _Vasta

en: _Reply style:
et: _Vastamise stiil:

en: _Reply to Sender
et: _Vasta saatjale

en: _Reply-To Field
et: Kellele-_vastata väli

en: _Reply-To:
et: Kellele-v_astata:

en: _Required people
et: _Vajalikud inimesed

en: _Resize
et: _Vähenda

en: _Restart Evolution after backup
et: _Pärast varundamist taaskäivitatakse Evolution

en: _Restart Evolution after restore
et: _Pärast taastamist taaskäivitatakse Evolution

en: _Restore Default
et: Kasuta _vaikimisi valikut

en: _Restore Evolution from the backup file
et: _Taasta Evolution varukoopiafailist

en: _Retract comment
et: _Võta kommentaar tagasi

en: _Sat
et: _L

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save Changes
et: _Salvesta muudatused

en: _Save Draft
et: _Salvesta mustand

en: _Save Search...
et: _Salvesta otsing...

en: _Save and Close
et: _Salvesta ja sulge

en: _Save as iCalendar...
et: _Salvesta iKalendrina...

en: _Save as mbox...
et: _Salvesta mbox vormingus...

en: _Save as vCard...
et: _Salvesta vKaardina...

en: _Save to Outbox
et: _Salvesta väljuvate sõnumite kausta

en: _Schedule Meeting...
et: A_jasta koosolek...

en: _Script:
et: _Skript:

en: _Search
et: _Otsing

en: _Search scope:
et: _Otsingu ulatus

en: _Secure HTTP Proxy:
et: _Turvalise HTTP proksi:

en: _Select Address Book
et: _Vali aadressiraamat

en: _Select...
et: _Vali...

en: _Selection
et: _Valik

en: _Send
et: Saa_da

en: _Send All
et: Saa_da kõik

en: _Send Information
et: _Saada andmed

en: _Send Message to Contact
et: _Saada kontaktile sõnum

en: _Send Message to Contact...
et: _Saada kontaktile sõnum...

en: _Send Message to Contacts
et: _Saada kontaktidele sõnum

en: _Send Message to List
et: _Saada sõnum postiloendisse

en: _Send New Message To...
et: _Saada uus sõnum aadressil...

en: _Send Notice
et: Saada _teavitus

en: _Send Options
et: _Saatmise valikud

en: _Send To...
et: _Kellele saata...

en: _Send message
et: _Saada sõnum

en: _Set expiration date
et: _Määra aegumistähtaeg

en: _Show animated images
et: Näidatakse _animeeritud pilte

en: _Show appointment end times in week and month view
et: Nädala ja kuu vaadetel näidatakse sündmuste _lõpuaegu

en: _Show field in View
et: _Välja näidatakse vaates

en: _Show the photograph of sender in the message preview
et: E-sõnumi eelvaates näidatakse saatja _fotot

en: _Show these fields in order:
et: _Näita neid välju järjestuses:

en: _Signature Name:
et: _Allkirja nimi:

en: _Snooze
et: _Lükka edasi

en: _Sort By
et: _Sordi välja järgi

en: _Sort...
et: _Sortimine...

en: _Sound:
et: _Heli:

en: _Spouse:
et: A_bikaasa:

en: _Start time:
et: _Algus:

en: _State/Province:
et: _Maakond/provints:

en: _Status Details
et: _Oleku üksikasjad

en: _Status Field
et: _Olekuväli

en: _Subscribe
et: _Telli

en: _Subscribe to List
et: _Telli postiloend

en: _Subscriptions...
et: _Tellimused...

en: _Suffix:
et: _Järelliide:

en: _Suggest automatic display of attachment
et: Soovita manust _automaatselt kuvada

en: _Summary:
et: _Kokkuvõte:

en: _Switch to Folder
et: _Lülitu kataloogi

en: _Switcher Appearance
et: _Vahetaja välimus

en: _Synchronize
et: _Sünkroniseeri

en: _Synchronize contact info and images from Pidgin buddy list
et: Kontaktandmete ja piltide _sünkroniseerimine Pidgini sõbranimekirjaga

en: _Table column:
et: _Tabeli veerg:

en: _Tasks
et: _Ülesanded

en: _Tasks:
et: _Ülesanded:

en: _Tentative
et: _Võimaluse korral

en: _Tentative all
et: Kõik _võimaluse korral

en: _Text Only
et: Ainult _tekst

en: _Tick this to accept the license agreement
et: Litsentsitingimustega _nõustumisel märgi see ruut

en: _Time divisions:
et: Aeg _jaotatakse:

en: _Time:
et: Ae_g:

en: _Timeout:
et: _Ajapiirang:

en: _Title:
et: _Tiitel:

en: _To Do
et: Ü_lesanne

en: _To This Address
et: S_ellele aadressile

en: _To:
et: _Kellele:

en: _Today
et: _Täna

en: _Trash Folder:
et: _Prügikaust:

en: _Try Again
et: Proovi _uuesti

en: _Tue
et: _T

en: _Type Field
et: _Tüübiväli

en: _Type an email address or drag a contact into the list below:
et: _Sisesta e-posti aadress või lohista kontakt allolevasse loendisse:

en: _Type:
et: L_iik:

en: _Undelete Message
et: _Tühista kustutus

en: _Units:
et: Ü_hikud:

en: _Unread
et: Lu_gemata

en: _Unsort
et: Ä_ra sordi

en: _Unsubscribe
et: _Lõpeta tellimus

en: _Unsubscribe from List
et: _Loobu postiloendi tellimusest

en: _Update
et: _Uuenda

en: _Update Attendee Status
et: _Värskenda osaleja olekut

en: _Update free/busy
et: _Värskenda vaba/hõivatud

en: _Use as it is
et: _Kasuta nii, nagu on

en: _Use secure connection:
et: _Kasutatakse turvalist ühendust:

en: _Use system defaults
et: Kasutatakse süsteemi _vaikeväärtusi

en: _Use the same fonts as other applications
et: _Kirjatüüp on sama, mis teistes rakendustes

en: _Username:
et: _Kasutajanimi:

en: _Value delimiter:
et: _Väljaeraldaja:

en: _Vertical View
et: _Vertikaalne vaade

en: _Video Chat:
et: _Videovestlus:

en: _View
et: _Vaade

en: _View Certificate
et: _Vaata sertifikaati

en: _View Inline
et: _Kuva kirja sees

en: _Wants to receive HTML mail
et: Soovib saada _HTML sõnumeid

en: _Web Page:
et: _Koduleht:

en: _Wed
et: _K

en: _When convenient
et: _Kui sobib

en: _When opened:
et: Kui _avatakse:

en: _Where:
et: K_us:

en: _Window
et: _Aken

en: _Work
et: _Töö

en: _Work Offline
et: Siirdu aut_onoomsesse olekusse

en: _Work Online
et: Ühendu v_õrku

en: _Work Week View
et: _Töönädala vaade

en: _Yes
et: _Jah

en: _Zip/Postal Code:
et: _Postiindeks:

en: _Zoom
et: _Suurendus

en: _Zoom In
et: _Suurenda

en: a table to view and select the current time range
et: tabel praeguse ajavahemiku kuvamiseks ja valimiseks

en: a time relative to the current time
et: vahemik praegusest

en: after
et: pärast

en: ago
et: tagasi

en: am
et: el

en: an unknown sender
et: tundmatu saatja

en: attachment
et: manus

en: attachment.dat
et: manus.dat

en: before
et: enne

en: before every anniversary/birthday
et: enne aasta-/sünnipäeva

en: before every appointment
et: enne iga sündmuse algust

en: by
et: :

[ctx: cal-itip]
en: None
et: Puudub

[ctx: cal-reminders]
en: None
et: Puudub

[ctx: cal-second-zone]
en: None
et: Puudub

[ctx: cal-task-status]
en: None
et: Puudub

en: calendar view event
et: kalendrivaate sündmus

en: calendar view for a month
et: kalendrivaade kuu jaoks

en: calendar view for a work week
et: kalendrivaade töönädala jaoks

en: calendar view for one or more days
et: kalendrivaade ühe või enama päeva jaoks

en: calendar view for one or more weeks
et: kalendrivaade ühe või enama nädala jaoks

en: calendar.ics
et: kalender.ics

en: card.vcf
et: kaart.vcf

en: click
et: klõpsa

en: click to add
et: lisamiseks klõpsa

en: collapses the row in the ETree containing this cell
et: ETree seda välja sisaldava rea ahendamine

en: color
et: värvusega

en: contacts
et: kontakti

en: contains
et: sisaldab

en: current address book folder %s has %d card | current address book folder %s has %d cards
et[0]: käesolev aadressiraamatu kaust %s sisaldab %d kaardi
et[1]: käesolev aadressiraamatu kaust %s sisaldab %d kaarti

[ctx: date]
en: None
et: Puudub

en: day | days
et[0]: päev
et[1]: päeva

en: day(s)
et: päev(a)

en: days
et: päeva

en: description
et: kirjeldus

en: does not contain
et: ei sisalda

en: does not end with
et: ei lõpe sõnega

en: does not exist
et: pole olemas

en: does not have words
et: ei sisalda sõnu

en: does not return
et: ei tagasta

en: does not sound like
et: ei kõla nagu

en: does not start with
et: ei alga sõnega

[ctx: email-custom-header]
en: None
et: Puudub

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Confidential
et: Konfidentsiaalne

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Personal
et: Isiklik

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Protected
et: Kaitstud

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Secret
et: Salajane

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Security:
et: Turvalisus:

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Top secret
et: Ülimalt salajane

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Unclassified
et: Tavaline

en: end of appointment
et: sündmuse lõpp

en: ends with
et: lõpeb sõnega

en: event
et: sündmus

[ctx: eventpage]
en: 1 day before appointment
et: 1 päev enne sündmust

[ctx: eventpage]
en: 1 hour before appointment
et: 1 tund enne sündmust

[ctx: eventpage]
en: 15 minutes before appointment
et: 15 minut enne sündmust

[ctx: eventpage]
en: for
et: kestus

[ctx: eventpage]
en: until
et: kuni

en: evolution address book
et: Evolutioni aadressiraamat

en: evolution calendar item
et: evolutioni kalendrikirje

en: evolution minicard
et: Evolutioni minikaart

en: exists
et: on olemas

en: expands the row in the ETree containing this cell
et: ETree seda välja sisaldava rea laiendamine

en: extra times every
et: korda vahemikuga

en: fifth
et: viiendal

en: first
et: esimesel

en: fourth
et: neljandal

en: has words
et: sisaldab sõnu

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: hour(s)
et: tund(i)

en: hours
et: tundi

[ctx: iCalImp]
en: Attendees
et: Osalejad

[ctx: iCalImp]
en: Categories
et: Kategooriad

[ctx: iCalImp]
en: Classification
et: Liigitus

[ctx: iCalImp]
en: Completed
et: Täidetud

[ctx: iCalImp]
en: Confidential
et: Salajane

[ctx: iCalImp]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: iCalImp]
en: Due
et: Tähtaeg

[ctx: iCalImp]
en: End
et: Lõpp

[ctx: iCalImp]
en: Event
et: Sündmus

[ctx: iCalImp]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: iCalImp]
en: Meeting
et: Koosolek

[ctx: iCalImp]
en: Memo
et: Märge

[ctx: iCalImp]
en: Organizer
et: Korraldaja

[ctx: iCalImp]
en: Private
et: Isiklik

[ctx: iCalImp]
en: Public
et: Avalik

[ctx: iCalImp]
en: Start
et: Algus

[ctx: iCalImp]
en: Summary
et: Kokkuvõte

[ctx: iCalImp]
en: Task
et: Ülesanne

[ctx: iCalImp]
en: Type
et: Liik

[ctx: iCalImp]
en: has attachments
et: on manustega

[ctx: iCalImp]
en: has recurrences
et: kordub

[ctx: iCalImp]
en: has reminders
et: on meeldetuletusega

[ctx: iCalImp]
en: is an instance
et: on ühekordne

en: iCalendar (.ics)
et: iKalendri failid (.ics)

en: iCalendar files (.ics)
et: iKalendri failid (.ics)

en: iCalendar information
et: iKalendri info

en: i_n
et: _

en: in the future
et: tulevikus

en: invalid time
et: vigane aeg

en: is
et: on

en: is Flagged
et: on märgistatud

en: is after
et: on pärast

en: is before
et: on enne

en: is greater than
et: on suurem kui

en: is less than
et: on väiksem kui

en: is not
et: ei ole

en: is not Flagged
et: on märgistamata

en: is not set
et: on määramata

en: is set
et: on määratud

en: label
et: silt

en: last
et: viimasel

en: list
et: nimekiri

en: location of appointment
et: sündmuse asukoht

[ctx: mail-signature]
en: None
et: Puudub

[ctx: mboxImp]
en: From
et: Saatja

[ctx: mboxImp]
en: Subject
et: Teema

en: memo
et: märge

en: minu_tes
et: minu_ti järel

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

en: minute(s)
et: minut(it)

en: minutes
et: minutit

en: months
et: kuud

en: none
et: puudub

en: now
et: praegu

en: occurrences
et: kord(a)

en: on
et: järgnevatel nädalapäevadel:

en: on the
et: igal

en: percent Done
et: Täitmisprotsent

en: pm
et: pl

en: popup a child
et: avatakse hüpikaken

en: popup list
et: hüpikakende loend

[ctx: recurrpage]
en: day(s)
et: päev(a)

[ctx: recurrpage]
en: for
et: kestus

[ctx: recurrpage]
en: forever
et: igavesti

[ctx: recurrpage]
en: month(s)
et: kuu(d)

[ctx: recurrpage]
en: until
et: kuni

[ctx: recurrpage]
en: week(s)
et: nädal(at)

[ctx: recurrpage]
en: year(s)
et: aasta(t)

en: returns
et: tagastab

en: returns greater than
et: tagastab suurema kui

en: returns less than
et: tagastab väiksema kui

en: second
et: teisel

en: seconds
et: sekundit

[ctx: send-options]
en: None
et: Puudub

en: socket
et: pesa

en: sort
et: sordi

en: sounds like
et: kõlab kui

en: start of appointment
et: sündmuse algus

en: starts with
et: algab sõnega

[ctx: table-date]
en: None
et: Puudub

en: task
et: ülesanne

en: the current time
et: praegu

en: the time you specify
et: sinu määratud ajal

en: third
et: kolmandal

en: toggle the cell
et: lahtri ümberlülitamine

en: vCalendar files (.vcs)
et: vKalendri failid (.vcs)

en: vCard (.vcf)
et: vKaart (.vcf)

en: vCard (.vcf, .gcrd)
et: vKaart (.vcf, .gcrd)

en: vCard for %s
et: vKaart %s kohta

[ctx: weather-cal-location]
en: None
et: Puudub

en: weeks
et: nädalat

en: years
et: aastat

en: {0}
    
    If you choose to continue, you may not have access to some of your old data.
et: {0}
    
    Kui valid jätkamise, võid kaotada ligipääsu mõnedele vanadele andmetele.
