gnome-disk-utility MASTER - en to et translation catalogue (526 entries)

en: %d day | %d days
et[0]: %d päev
et[1]: %d päeva

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d milli-second | %d milli-seconds
et[0]: %d millisekund
et[1]: %d millisekundit

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d month | %d months
et[0]: %d kuu
et[1]: %d kuud

en: %d sample | %d samples
et[0]: %d sämpel
et[1]: %d sämplit

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: %d sector | %d sectors
et[0]: %d sektor
et[1]: %d sektorit

en: %d year | %d years
et[0]: %d aasta
et[1]: %d aastat

en: %s <span size="small">(Normalized: %d, Threshold: %d, Worst: %d)</span>
et: %s <span size="small">(normaliseeritud: %d, lävi: %d, halvim: %d)</span>

en: %s <span size="smaller">(Read-Only)</span>
et: %s <span size="smaller">(kirjutuskaitsega)</span>

en: %s Block Device
et: %s blokkseade

en: %s Loop Device
et: %s pseudoseade

en: %s ago
et: %s tagasi

en: %s of %s copied
et: %s %s-st kopeeritud

en: %s of %s copied – %s remaining (%s/sec)
et: %s %s-st kopeeritud – %s jäänud (%s/s)

en: /etc/crypttab configuration data is malformed
et: /etc/crypttab seadistuse andmed on rikutud

en: 10 minutes
et: 10 minutit

en: 15 minutes
et: 15 minutit

en: 3 hours
et: 3 tundi

en: 5 minutes
et: 5 minutit

en: <b>Tip</b>: If you are planning to recycle, sell or give away your old computer or disk, you should use a more thorough erase type to keep your private information from falling into the wrong hands
et: <b>Soovitus</b>: Kui sa plaanid müüa, ära visata või ära anda terve arvuti või ainult ketta, peaksid kasutama põhjalikumat kustutamist, et privaatsed andmed ei langeks võõrastesse kätesse.

en: <b>WARNING</b>: The Secure Erase command may take a very long time to complete, can't be canceled and may not work properly with some hardware. In the worst case, your drive may be rendered unusable or your system may crash or lock up. Before proceeding, please read the article about <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> and make sure you understand the risks
et: <b>HOIATUS</b>: Turvalise kustutamise käsk võib võtta väga kaua aega, seda ei ole võimalik katkestada ning see ei pruugi mõnede seadmetega töötada. Halvimal juhul võib ketas muutuda kasutuskõlbmatuks või su arvuti kokku jooksutada või lukustuda. Enne jätkamist loe palun artiklit <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> ja veendu, et sa mõistad ohtu.

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
et: Fail nimega "%s" on juba olemas. Kas tahad selle asendada?

en: A flag used by the Platform bootloader to determine where the OS should be loaded from. Sometimes the partition with this flag set is referred to as the <i>active</i> partition
et: Alglaaduri jaoks määratav lipp, mille järgi otsustatakse, kust operatsioonisüsteemi laadida. Mõnikord viidatakse selle lipuga partitsioonile kui <i>aktiivsele</i> partitsioonile.

en: AAM Level
et: AAM tase

en: APM Level
et: APM-tase

en: ATA Enhanced Secure Erase
et: ATA parendatud turvaline kustutamine

en: ATA Secure Erase
et: ATA turvaline kustutamine

en: Access Time
et: Pöördusaeg

en: Activate the swap space
et: Saaleala aktiveerimine

en: Agressive spin-down may wear out the drive faster than anticipated. Please check the “Start/Stop Count” SMART attribute from time to time
et: Agressiivne mootori seiskamine võib ketta ootamatult kiirest ära kulutada. Kontrolli aeg-ajalt “Käivituste/peatumiste arvu” SMART atribuuti.

en: Airflow Temperature
et: Õhuvoolu temperatuur

en: Airflow temperature of the drive
et: Ketta õhuvoolu temperatuur

en: All Files
et: Kõik failid

en: All data on the disk will be lost but may still be recoverable by data recovery services
et: Kõik andmed sellel kettal lähevad kaotsi, kuid võivad siiski olla taastatavad andmetaastamise teenusega

en: All data on the disk will be overwritten and will likely not be recoverable by data recovery services
et: Kõik andmed kettal kirjutatakse üle ja need ei ole taastatavad andmetaastamise teenusega

en: All data on the partition will be lost
et: Kõik partitsioonil olevad andmed lähevad kaotsi

en: All data on the volume will be lost but may still be recoverable by data recovery services
et: Kõik andmed köitel lähevad kaotsi kuid võivad siiski olla taastatavad andmetaastuse teenusega

en: All data on the volume will be overwritten and will likely not be recoverable by data recovery services
et: Kõik andmed köitel kirjutatakse üle ja tõenäoliselt ei ole taastatavad andmetaastuse teenusega

en: All existing data will be lost
et: Kõik olemasolevad andmed lähevad kaotsi

en: Allow writing to the image
et: Tõmmisesse kirjutamine lubatud

en: Also perform _write-benchmark
et: Lisaks tee _kirjutamise jõudluse test

en: Amount of high current used to spin up the drive
et: Kõrgema pinge hulk, mis kasutatakse ketta pöörlemise tagamiseks

en: Amplitude of heads trembling (GMR-head) in running mode
et: Peade värina amplituud (GMR-head) töörežiimis

en: An error occurred
et: Esines viga

en: An error occurred when trying to put the drive into standby mode
et: Esines viga, kui püüti ketast viia ooterežiimi

en: An error occurred when trying to wake up the drive from standby mode
et: Esines viga, kui püüti ketast üles äratada ooterežiimist

en: Approximately %s
et: Umbes %s

en: Are you sure you want to delete the partition?
et: Kas oled kindel, et tahad partitsiooni kustutada?

en: Are you sure you want to format the disk?
et: Kas oled kindel, et tahad ketta vormindada?

en: Are you sure you want to format the volume?
et: Kas oled kindel, et tahad köite vormindada?

en: Are you sure you want to write the disk image to the device?
et: Kas oled kindel, et tahad kettatõmmise seadmele kirjutada?

en: Assessment
et: Hinnang

en: At least %s
et: Vähemalt %s

en: Attach Disk Image...
et: Kettatõmmise haakimine...

en: Attach Disk _Image...
et: Kettatõmmise _haakimine...

en: Attach and mount one or more disk image files.
et: Ühenda või haagi kettatõmmise faile.

en: Attribute
et: Atribuut

en: Auto-clear
et: Automaatpuhastus

en: Automatic Aco_ustic Management
et: Automaatne _akustiline haldus

en: Average Access Time
et: Keskmine pöördusaeg

en: Average Read Rate
et: Keskmine lugemise kiirus

en: Average Write Rate
et: Keskmine kirjutamise kiirus

en: Average efficiency of operations while positioning
et: Positsioneerimisoperatsioonide keskmine jõudlus

en: Average efficiency of the disk
et: Ketta keskmine efektiivsus

en: Backing File
et: Varundusfail

en: Bechmarking the write-rate of a disk requires exclusive access to the disk (e.g. the disk or its partitions cannot be mounted or in use) and involves reading data and then writing it back. As a result, the contents of the disk is not changed.
    
    If not checked, the write-part of the benchmark will not be done but on the other hand exclusive access to the device is not needed (e.g. the disk or device can be in use) .
et: Ketta kirjutamiskiiruse jõudlustesti jaoks on vajalik eksklusiivne ligipääs kettale (et ketas ega partitsioonid ei saa olla haagitud ega kasutusel) ning see hõlmab andmete lugemist ning tagasi kirjutamist. Tulemusena ketta sisu ei muutu.
    
    Kui see pole märgitud, siis kirjutamise jõudlust ei mõõdeta ning ka eksklusiivne ligipääs pole vajalik (nt ketas või seade võib olla kasutusel).

en: Benchmark
et: Jõudlustest

en: Benchmark Drive...
et: Ketta jõudlustest...

en: Benchmark Volume...
et: Köite jõudlustest...

en: Benchmarking involves measuring the transfer rate on various area of the device as well as measuring how long it takes to seek from one random area to another. Please back up important data before using the write benchmark.
et: Jõudlustest sisaldab ülekande kiiruse mõõtmist ketta erinevates piirkondades, samuti kui kaua kulub ühelt suvaliselt alalt teisele kerimiseks. Palun varunda olulised andmed enne kirjutamise jõudlustesti kasutamist.

en: C_hange
et: _Muuda

en: C_onfirm Passphrase
et: _Kinnita parool

en: C_reate
et: _Loo

en: Calibration Retry Count
et: Kalibreerimise korduste arv

en: Cannot create a new partition. There are already four primary partitions.
et: Uut partitsiooni pole võimalik luua. Neli primaarset partitsiooni on juba olemas.

en: Cannot open `%s' - maybe the volume isn't mounted?
et: '%s' pole võimalik avada - võib-olla pole köide haagitud?

en: Cannot restore image of size 0
et: Tõmmisest suurusega 0 pole võimalik taastada

en: Change Filesystem Label
et: Failisüsteemi pealdise muutmine

en: Change Passphrase
et: Parooli muutmine

en: Change Passphrase...
et: Parooli muutmine...

en: Changing the passphrase for this device, will also update the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file
et: Selle seadme parooli muutmine, sellega uuendatakse ka parooli <i>/etc/crypttab</i> failis

en: Check this box to see the passphrases entered above
et: Ülemiste paroolide nägemiseks märgi see ruut

en: Compatible with Linux systems
et: Ühildub Linuxiga

en: Compatible with all systems and devices
et: Ühildub kõigi süsteemide ja seadmetega

en: Compatible with modern systems and hard disks > 2TB
et: Ühilduv kõigi kaasaegsete süsteemide ja ketastega > 2TB

en: Compatible with most systems
et: Ühildub enamiku süsteemidega

en: Confirm passphrase entered above
et: Ülesse sisestatud parooli kinnitamine

en: Connected to another seat
et: Ühendatud teise töökohaga

en: Contents
et: Sisu

en: Conveyance
et: Eriti pikk

en: Copying data from device...
et: Andmete kopeerimine seadmest...

en: Copying data to device...
et: Andmete kopeerimine seadmele...

en: Copying data to disk image...
et: Andmete kopeerimine kettatõmmisesse...

en: Count of remapped sectors. When the hard drive finds a read/write/verification error, it marks the sector as "reallocated" and transfers data to a special reserved area (spare area)
et: Ümbersuunatud sektorite arv. Kui kõvaketas leiab lugemisel/kirjutamisel/kontrollil vea, märgitakse see sektor "ümbersuunatuks" ning selle andmed kirjutatakse ümber selleks reserveeritud alale (spare area)

en: Create Disk Image (%s)
et: Kettatõmmise loomine (%s)

en: Create Disk Image...
et: Kettatõmmise loomine...

en: Create Partition
et: Partitsiooni loomine

en: Create a new partition...
et: Uue partitsiooni loomine...

en: Curr_ent Passphrase
et: _Praegune parool

en: Current Pending Sector Count
et: Praegu ootel olevate sektorite arv

en: Current internal temperature of the drive
et: Ketta praegune sisetemperatuur

en: Custom
et: Kohandatud

en: DISK IS LIKELY TO FAIL SOON
et: KETAS TÕENÄOLISELT LÄHEB VARSTI RIKKI

en: Data Address Mark Errors
et: Andmeaadresside märkimise vead

en: Deactivate the swap space
et: Saaleala deaktiveerimine

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs
et: 'Loo/taasta kettatõmmis' dialoogi vaikimisi kataloog

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs. If blank the ~/Documents folder is used.
et: 'Loo/taasta kettatõmmis' dialoogi vaikimisi kataloog. Kui tühi, kasutatakse kausta ~/Dokumendid.

en: Delete partition...
et: Partitsiooni kustutamine...

en: Description
et: Kirjeldus

en: Detach Disk Image
et: Kettatõmmise lahtihaakimine

en: Device
et: Seade

en: Disk Drive or Device
et: Ketas või seade

en: Disk Drives
et: Kettad

en: Disk Image Mounter
et: Kettatõmmise haakija

en: Disk Image of %s (%s).img
et: %s kettatõmmis (%s).img

en: Disk Images (*.img, *.iso)
et: Kettatõmmised (*.img, *.iso)

en: Disk Shift
et: Ketta nihe

en: Disk is OK
et: Ketas on korras

en: Disk is OK, one attribute failed in the past | Disk is OK, %d attributes failed in the past
et[0]: Ketas on korras, üks omadus on varem vea andnud
et[1]: Ketas on korras, %d omadust on varem vea andnud

en: Disk is OK, one bad sector | Disk is OK, %d bad sectors
et[0]: Kettas on korras, üks vigane sektor
et[1]: Kettas on korras, %d vigast sektorit

en: Disk is OK, one failing attribute is failing | Disk is OK, %d attributes are failing
et[0]: Ketas on korras, üks omadus näitab viga
et[1]: Ketas on korras, %d omadust näitavad viga

en: Disks
et: Kettad

en: Display _Name
et: Kuvatav _nimi:

en: Do Not _Automount
et: Automaatselt _ei haagita

en: Don't overwrite existing data
et: Olemasolevaid andmeid üle ei kirjutata

en: Drive Settings
et: Ketta sätted

en: Drive Settings...
et: Ketta sätted...

en: Drive's seek performance during offline operations
et: Ketta otsijõudlus ühenduseta operatsioonide sooritamisel

en: Edit Encryption Options...
et: Krüptimise valikute muutmine...

en: Edit Filesystem Label...
et: Failisüsteemi pealdise muutmine...

en: Edit Mount Options...
et: Haakimise valikute muutmine...

en: Edit Partition
et: Partitsiooni muutmine

en: Edit Partition Type...
et: Partitsiooni liigi muutmine...

en: Eject media
et: Andmekandja väljastamine

en: Eject the media
et: Andmekandja väljastamine

en: Empty
et: Tühi

en: Encrypted, compatible with Linux systems
et: Krüpteeritud, ühildub Linuxiga

en: Encryption Options
et: Krüptimise valikud

en: Endurance Remaining
et: Järelejäänud vastupidavus

en: Enter Standby After
et: Puhkerežiim pärast

en: Enter current passphrase used to protect the data
et: Sisesta andmete praegune parool, mis neid andmeid kaitseb

en: Enter filesystem type
et: Vali failisüsteemi liik

en: Enter new passphrase used to protect the data
et: Sisesta andmete kaitsmiseks uus parool

en: Enter passphrase to unlock
et: Luku avamiseks sisesta parool

en: Enter passphrase used to protect the data
et: Sisesta andmete kaitsmiseks parool

en: Error aborting SMART self-test
et: Tõrge SMART enesetesti katkestamisel

en: Error adding /etc/crypttab entry
et: Viga /etc/crypttab kirje lisamisel

en: Error adding new /etc/fstab entry
et: Tõrge uue /etc/fstab kirje lisamisel

en: Error attaching disk image
et: Tõrge kettatõmmise haakimisel

en: Error attaching disk image: %s (%s, %d)
et: Tõrge kettatõmmise haakimisel: %s (%s, %d)

en: Error canceling job
et: Tõrge töö katkestamisel

en: Error changing passphrase
et: Tõrge parooli muutmisel

en: Error connecting to udisks daemon: %s (%s, %d)
et: Viga ühendumisel udisks deemoniga: %s (%s, %d)

en: Error creating partition
et: Viga partitsiooni loomisel

en: Error deleting loop device
et: Viga pseudoseadme kustutamisel

en: Error deleting partition
et: Viga partitsiooni kustutamisel

en: Error determing size of file
et: Tõrge faili suuruse tuvastamisel

en: Error determining size of device
et: Tõrge seadme suuruse tuvastamisel

en: Error ejecting media
et: Tõrge andmekandja väljastamisel

en: Error formatting disk
et: Tõrge ketta vormindamisel

en: Error formatting partition
et: Tõrge partitsiooni vormindamisel

en: Error formatting volume
et: Viga köite vormindamisel

en: Error locking encrypted device
et: Tõrge krüptitud seadme lukustamisel

en: Error mounting filesystem
et: Tõrge failisüsteemi haakimisel

en: Error opening `%s': %m
et: Viga '%s' avamisel: %m

en: Error opening device
et: Tõrge seadme avamisel

en: Error opening file for reading
et: Tõrge faili avamisel lugemiseks

en: Error opening file for writing
et: Tõrge faili avamisel kirjutamiseks

en: Error reading from offset %
et: Tõrge lugemisel kohast %

en: Error refreshing SMART data
et: Tõrge SMART-andmete värskendamisel

en: Error removing /etc/crypttab entry
et: Viga /etc/crypttab kirje eemaldamisel

en: Error removing old /etc/fstab entry
et: Tõrge vana /etc/fstab kirje eemaldamisel

en: Error rescanning device
et: Tõrge seadme uuesti skannimisel

en: Error retrieving configuration data
et: Tõrge seadistusandmete hankimisel

en: Error setting autoclear flag
et: Tõrge automaatpuhastuse (autoclear) lipu seadmisel

en: Error setting configuration
et: Viga seadistuse määramisel

en: Error setting label
et: Tõrge pealdise määramisel

en: Error setting partition flags
et: Tõrge partitsiooni lippude seadmisel

en: Error setting partition name
et: Tõrge partitsiooni nime seadmisel

en: Error setting partition type
et: Tõrge partitsiooni liigi seadmisel

en: Error starting SMART self-test
et: Tõrge SMART enesetesti käivitamisel

en: Error starting swap
et: Tõrge saaleala (swap) käivitamisel

en: Error stopping swap
et: Tõrge saaleala (swap) peatamisel

en: Error unlocking encrypted device
et: Tõrge krüpteeritud seadme avamisel

en: Error unmounting filesystem
et: Tõrge failisüsteemi lahtihaakmisel

en: Error updating /etc/crypttab
et: Tõrge /etc/crypttab faili uuendamisel

en: Error updating /etc/crypttab entry
et: Viga /etc/crypttab kirje uuendamisel

en: Error updating /etc/fstab entry
et: Tõrge /etc/fstab kirje uuendamisel

en: Error writing to device
et: Viga seadmesse kirjutamisel

en: Error writing to image
et: Viga tõmmisesse kirjutamisel

en: Extended
et: Laiendatud

en: Extended Partition
et: Laiendatud partitsioon

en: Extended partition
et: Laiendatud partitsioon

en: FAILING
et: ÜTLEB ÜLES

en: F_ilesystem
et: _Failisüsteem

en: Failed in the past
et: Varem nurjunud

en: Failure is a sign the disk exceeded its intended design life period <span size="small">(Old-Age)</span>
et: Tõrge viitab, et ketas on ületamas ettenähtud eluiga <span size="small">(Old-Age)</span>

en: Failure is a sign the disk will fail within 24 hours <span size="small">(Pre-Fail)</span>
et: Tõrge viitab ketta riknemisele 24 tunni jooksul <span size="small">(Pre-Fail)</span>

en: Filesystem Root
et: Failisüsteemi juur

en: Filesystem _Type
et: Failisüsteemi _liik

en: Flying Height
et: Lennukõrgus

en: For logical partitions
et: Loogiliste partitsioonide jaoks

en: Format Disk
et: Ketta vormindamine

en: Format Disk...
et: Ketta vormindamine...

en: Format Volume
et: Köite vormindamine

en: Format...
et: Vormindamine...

en: Free Space _Following
et: _Järgnev vaba ruum

en: Frequency of errors while positioning
et: Positsioneerimise vigade esinemise sagedus

en: Frequency of errors while reading from the disk
et: Vigade sagedus kettalt lugedes

en: Frequency of errors while reading raw data from the disk. A non-zero value indicates a problem with either the disk surface or read/write heads
et: Lugemisvigade sagedus toorandmete lugemisel kettalt. Nullist erinev väärtus viitab ketta pinna või lugemis/kirjutamispeade kahjustustele

en: Frequency of mistakes as a result of impact loads
et: Löökkoormuse põhjustatud vigade sagedus

en: G-sense Error Rate
et: Gravitatsioonivigade määr

en: GMR Head Amplitude
et: GMR'i pea amplituud

en: General time for loading in a drive
et: Koguaeg, mil ketas on olnud töörežiimis

en: Good Block Rate
et: Varuplokkide määr

en: H_idden
et: _Varjatud

en: Hardware ECC Recovered
et: Raudvaralise ECC taasted

en: Head Flying Hours
et: Lugejapeade lennutunnid

en: Height of heads above the disk surface
et: Peade kõrgus ketta pinna kohal

en: High Fly Writes
et: Väljalennuga kirjutamisi

en: I_dentify As
et: _Kellena end tuvastad

en: Icon Na_me
et: Ikooni _nimi

en: If checked, additional authorization is required to mount the device [x-udisks-auth]
et: Kui märgitud, on seadme haakimiseks vajalik lisaautoriseerimine [x-udisks-auth]

en: If checked, additional authorization is required to unlock the device [x-udisks-auth]
et: Kui märgitud, on seadme luku avamiseks vajalik lisaautoriseerimine [x-udisks-auth]

en: If checked, the device is always shown in the user interface no matter what its directory is [x-gvfs-show]
et: Kui märgitud, kuvatakse seadet alati kasutajaliideses, hoolimata selle kataloogist [x-gvfs-show]

en: If checked, the device will be mounted at startup [!noauto]
et: Kui märgitud, haagitakse seade käivitumisel [!noauto]

en: If checked, the device will be unlocked at startup [!noauto]
et: Kui märgitud, võetakse käivitumisel seade lukust lahti [!noauto]

en: If checked, the loop device will be read-only. This is useful if you don't want the underlying file to be modified
et: Kui märgitud, haagitakse pseudoseade kirjutuskaitsega. See on kasulik, kui tahad, et selle faili ei muudetaks.

en: If checked, the mount will be read-only. This is useful if you don't want the underlying disk image to be modified
et: Kui märgitud, haagitakse kirjutuskaitsega. See on kasulik, kui tahad, et kettatõmmist ei muudetaks.

en: If set, some OSes may hide the contents of the partition in their user interfaces
et: Kui märgitud, võivad mõned operatsioonisüsteemid partitsiooni varjata kasutajaliideses

en: If set, some OSes may mount or use the contents of the partition as read-only instead of read-write
et: Kui märgitud, võivad mõned operatsioonisüsteemid partitsiooni sisu haakida kirjutuskaitsega

en: If set, some OSes may not automount the contents of the partition
et: Kui märgitud, ei haagi mõned operatsioonisüsteemid seda partitsiooni automaatselt

en: If set, the name of the icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-icon=]
et: Kui määratud, kasutatakse seadme jaoks kasutajaliideses seda ikooni [x-gvfs-icon=]

en: If set, the name to use for the device in the user interface [x-gvfs-name=]
et: Kui määratud, kasutatakse seadme jaoks kasutajaliideses seda nime [x-gvfs-name=]

en: In Use
et: Kasutusel

en: Last Benchmarked
et: Viimati tehti jõudlustesti

en: Legacy BIOS Bootable. This is equivalent to Master Boot Record <i>bootable</i> flag. It is normally only used for GPT partitions on MBR systems
et: Pärandsüsteemi BIOSile alglaaditav. see on samaväärne MBR <i>alglaaditav</i> lipuga. Tavaliselt kasutatakse seda ainult GPT (GUID partisioonitabel) partitsioonide jaoks MBR süsteemis.

en: Legacy BIOS _Bootable
et: Pärand-BIOSile _alglaaditav

en: Load Friction
et: Hõõrdekoormus

en: Load on drive caused by friction in mechanical parts of the store
et: Ketta mehaaniliste käiguosade hõõrdest põhjustatud koormus

en: Load-in Time
et: Tööoleku kestus

en: Load/Unload Cycle Count
et: Laadimistsüklite arv

en: Load/Unload Retry Count
et: Laadimiskorduste arv

en: Loaded Hours
et: Töötunnid

en: Loading on drive caused by numerous recurrences of operations, like reading, recording, positioning of heads, etc
et: Ketta koormus, mida põhjustavad korduvad operatsioonid nagu lugemine, salvestamine, peade positsioneerimine jne

en: Location
et: Asukoht

en: Lock the encrypted device
et: Krüpteeritud seadme lukustamine

en: Loud (Fast)
et: Lärmakas (kiire)

en: Manage Drives and Media
et: Ketaste ja andmekandjate haldamine

en: Margin of a channel while reading data.
et: Kanali piir andmete lugemisel.

en: Matches any device with the given label
et: Sobib antud pealdisega seadmega

en: Matches partition %d of any device connected at the given port or address
et: Vastab antud põhiandmete järgi antud pordil või aadressil ühendatud suvalise ketta partitsioonile %d

en: Matches partition %d of the device with the given vital product data
et: Vastab antud põhiandmete järgi ketta partitsioonile %d

en: Matches the device with the given UUID
et: Sobib antud UUID-ga seadmega

en: Matches the given device
et: Sobib antud seadmega

en: Matches the whole disk of any device connected at the given port or address
et: Vastab antud põhiandmete järgi antud pordil või aadressil ühendatud suvalisele seadmele tervikuna

en: Matches the whole disk of the device with the given vital product data
et: Vastab antud põhiandmete järgi tervele kettale

en: Media
et: Andmekandja

en: Model
et: Mudel

en: More actions...
et: Veel tegevusi...

en: Mount Disk Images
et: Kettatõmmise haakimine

en: Mount Opt_ions
et: Haakimise _valikud

en: Mount Options
et: Haakimise valikud

en: Mount _Point
et: Ühendus_koht

en: Mount at _startup
et: Haagitakse _käivitumisel

en: Mount the filesystem
et: Failisüsteemi haakimine

en: N/A
et: puudub

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New Volume
et: Uus köide

en: New _Passphrase
et: Uus _parool

en: No
et: Ei

en: No Media
et: Andmekandjat pole

en: No description for attribute %d
et: Atribuudil %d pole kirjeldust

en: No partitioning
et: Partitsioone pole

en: None
et: Pole

en: Number of CRC errors during UDMA mode
et: CRC vigade arv UDMA režiimis

en: Number of Data Address Mark (DAM) errors (or) vendor-specific
et: Andmeaadresside märkimise (DAM) vead (või) tootjaspetsiifiline

en: Number of ECC errors
et: ECC vigade arv

en: Number of ECC on-the-fly errors
et: ECC käigult leitud vigade arv

en: Number of S_amples
et: Sämplite _arv

en: Number of Sampl_es
et: _Sämplite arv

en: Number of Thermal Asperity Rate errors
et: Temperatuurist põhjustatud kriipimiste arv

en: Number of attempts to calibrate the device
et: Seadme kalibreerimise katsete arv

en: Number of available reserved blocks as a percentage of the total number of reserved blocks
et: Saadaolevate varuplokkide osa protsendina kõigist reserveeritud plokkidest

en: Number of buzz routines to spin up the drive
et: Nurjunud käivitustsüklite arv ketta pöörlemise alustamisel

en: Number of cycles into landing zone position
et: Maandumistsooni positsiooni tsüklite arv

en: Number of errors as a result of impact loads as detected by a shock sensor
et: Põrutussensori tuvastatud löökidest põhjustatud vigade arv

en: Number of errors corrected by software ECC
et: Vigade arv, mille on parandanud tarkvaraline ECC

en: Number of errors that could not be recovered using hardware ECC
et: Vigade arv, mille on parandanud tarkvaraline ECC

en: Number of errors while reading from a disk
et: Kettalt lugemise vigade arv

en: Number of errors while writing to disk (or) multi-zone error rate (or) flying-height
et: Kettale kirjutamise arv (või) mitmetsooni vigade määr (või) lennukõrgus

en: Number of hours elapsed in the power-on state
et: Töötundide arv, mil seade on olnud sisselülitatud

en: Number of hours in general operational state
et: Tundide arv tavalises töörežiimis

en: Number of off-track errors
et: Rajalt kaldumise vigade arv

en: Number of physical erase cycles completed on the drive as a percentage of the maximum physical erase cycles the drive supports
et: Kettal täidesaadetud füüsiliste kustutustsüklite arv, protsendina ketta poolt toetatud kustutustsüklite ülempiirist

en: Number of power-off or emergency retract cycles
et: Hädaolukorra väljalülitamistsüklite arv

en: Number of power-off retract events
et: Väljalülitamise tagasivõtmise sündmuste arv

en: Number of power-on events
et: Sisselülitamisete arv

en: Number of remapping operations. The raw value of this attribute shows the total number of (successful and unsuccessful) attempts to transfer data from reallocated sectors to a spare area
et: Ümberpaigutamisoperatsioonide arv. Lihtväärtus, mis näitab ümbersuunatud andmete varualale tõstmise katsete (edukad või mitte) koguarvu

en: Number of retry attempts to spin up
et: Pöörete kogumise uuesti proovimiste arv

en: Number of samples. Bigger number produces a more accurate picture of access time patterns but takes more time.
et: Sämplite arv. Suurem number tagab täpsema pildi ligipääsuaja mustritest, aga siis kulub kauem aega.

en: Number of samples. Bigger number produces more smooth graphs but the benchmark will take more time.
et: Sämplite arv. Suurem number annab siledama graafiku, kuid jõudlustest võtab kauem aega.

en: Number of sectors waiting to be remapped. If the sector waiting to be remapped is subsequently written or read successfully, this value is decreased and the sector is not remapped. Read errors on the sector will not remap the sector, it will only be remapped on a failed write attempt
et: Ümberpaigutamise ootel olevate sektorite arv. Kui ümberpaigutamise ootel olevat sektorit on pärast seda edukalt kirjutatud või loetud, vähendatakse seda väärtust ja sektorit ei paigutata ümber. Lugemisvigade korral sektorit ümber ei paigutata, seda tehakse ainult nurjunud kirjutamiskatsel

en: Number of spindle start/stop cycles
et: Pöörlemise käivituste ja peatumiste arv

en: Number of times a recording head is flying outside its normal operating range
et: Kordade arv, mil lindistamispea on lennanud välja tavapärasest töötsoonist

en: Number of uncorrectable ECC errors
et: ECC vigade arv, mida pole võimalik parandada

en: Offline Seek Performance
et: Ühenduseta otsijõudlus

en: Only the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file will be changed. To change the on-disk passphrase, use <i>Change Passphrase...</i>
et: Ainult <i>/etc/crypttab</i> faili viidatud parool muudetakse. Parooli muutmiseks vajuta <i>Muuda parooli...</i>

en: Opt_ions
et: _Valikud

en: Options to use when unlocking the device
et: Seadme lukust lahtivõtmise valikud

en: Other Devices
et: Muud seadmed

en: Overall Assessment
et: Üldine hinnang

en: Overwrite existing data with zeroes
et: Olemasolevate andmete ülekirjutamine nullidega

en: Partition Type
et: Partitsiooni liik

en: Partition _Size
et: Partitsiooni _suurus

en: Passphrase File
et: Paroolifail

en: Passphrase of the device or empty to request from user when setting up the device
et: Siia seadme parool. Kui tühi, küsitakse kasutajalt seadme kasutuselevõtul.

[ctx: Password strength]
en: Fair
et: Piisav

[ctx: Password strength]
en: Good
et: Hea

[ctx: Password strength]
en: Strong
et: Tugev

[ctx: Password strength]
en: Weak
et: Nõrk

en: Pending Operation
et: Ootel tegevus

en: Perform Better
et: Parem jõudlus

en: Power Cycle Count
et: Toitetsüklite arv

en: Power-On Hours
et: Töötunnid

en: Power-off Retract Count
et: Väljalülitamise tagasivõtmiste arv

en: Powered On
et: Sisselülitatud olekus

en: Quantity efforts of the rotating moment of a drive
et: Ketta pöördemomendi jõukvantor

en: Quick
et: Kiire

en: Quiet (Slow)
et: Vaikne (aeglane)

en: Read Channel Margin
et: Lugemiskanali piir

en: Read Error Rate
et: Lugemisvigade määr

en: Read Error Retry Rate
et: Lugemisvigade korduskatsete määr

en: Reallocated Sector Count
et: Ümbersuunatud sektorite arv

en: Reallocation Count
et: Ümberpaigutamiste arv

en: Reported Uncorrectable Errors
et: Raporteeritud parandamatud vead

en: Require additional authori_zation to mount
et: Haakimiseks on vajalik lisa_autoriseerimine

en: Require additional authori_zation to unlock
et: Luku avamiseks on vajalik end veel üks kord autoriseerida

en: Restore Disk Image (%s)
et: Kettatõmmisest taastamine (%s)

en: Restore Disk Image...
et: Kettatõmmisest taastamine...

en: Run Out Cancel
et: Otsalõppemise katkestus

en: SELF-TEST FAILED
et: ENESETEST NURJUS

en: SMART Data
et: SMART-andmed

en: SMART Data and Tests...
et: SMART-andmed ja testid...

en: SMART _Attributes
et: SMART _atribuudid

en: SMART is not enabled
et: SMART pole sisse lülitatud

en: SMART is not supported
et: SMART pole toetatud

en: Sample S_ize (MiB)
et: Sämpli _suurus (MiB)

en: Sample Size
et: Sämpli suurus

en: Save Power
et: Voolu säästmine

en: Save in _folder
et: Salvesta _kataloogi

en: Seek Error Rate
et: Kerimisvigade määr

en: Seek Timer Performance
et: Otsijõudlus

en: Select Disk Image to Attach
et: Haakimiseks kettatõmmise valimine

en: Select Disk Image to restore
et: Vali kettatõmmis, kust taastada

en: Select Disk Image(s) to Mount
et: Haakimiseks kettatõmmiste valimine

en: Select a Folder
et: Kataloogi valimine

en: Select a device
et: Seadme valimine

en: Self-assessment
et: Enesehinnang

en: Self-test Result
et: Enesetesti tulemus

en: Self-test in progress
et: Enesetest pooleli

en: Serial Number
et: Seerianumber

en: Set up _read-only loop device
et: _Kirjutuskaitsega pseudoseadme seadistamine

en: Set up _read-only mount
et: _Kirjutuskaitsega haakimine

en: Shift of disk is possible as a result of strong shock loading in the store, as a result of falling (or) temperature
et: Ketta nihe võib olla põhjustatud salvesti tugevast raputusest, kukkumisest või temperatuurist

en: Sho_w Passphrases
et: _Näita paroole

en: Sho_w in user interface
et: _Kuvatakse kasutajaliideses

en: Sho_w passphrase
et: _Parooli kuvamine

en: Short
et: Lühike

en: Size
et: Suurus

en: Slow
et: Aeglane

en: Soft ECC correction
et: Tarkvaralise ECC parandused

en: Soft Read Error Rate
et: Tarkvara lugemisvigade määr

en: Soft read error rate
et: Tarkvara lugemisvigade määr

en: Spin Buzz
et: Käivitustsüklid

en: Spin High Current
et: Pöörlemise kõrgepinge

en: Spinup Retry Count
et: Pöörete kogumise korduste arv

en: Spinup Time
et: Pöörete kogumise aeg

en: Standby Now
et: Vii ooterežiimi

en: Start/Stop Count
et: Käivituste/peatuste arv

en: Switch off <i>Automatic Encryption Options</i> to manage encryption options and passphrase for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/crypttab</b> file
et: Krüptimisvalikute ja seadme parooli täpsemaks määramiseks tuleks <i>Automaatsed krüptimisvalikud</i> välja lülitada. Valikud vastavad kirjele <b>/etc/crypttab</b> failis.

en: Switch off <i>Automatic Mount Options</i> to manage mount point and mount options for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/fstab</b> file
et: Seadme haakepunkti ja haakimise valikute haldamiseks tuleks <i>Automaatsed haakimise valikud</i> välja lülitada. Valikud vastavad <b>/etc/fstab</b> faili kirjele.

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Temperature of the drive
et: Ketta temperatuur

en: The <b>special device file</b> - use symlinks in the <b>/dev/disk</b> hierarchy to control the scope of the entry
et: <b>seadmefail</b> - sümbolviitade kasutamine <b>/dev/disk</b> alamkataloogis selle kirje ulatuse muutmiseks

en: The custom filesystem type to create e.g. <i>btrfs</i>, <i>xfs</i> or <i>swap</i>
et: Kohandatud failisüsteemi liik, et luua nt <i>btrfs</i>, <i>xfs</i> või <i>swap</i>

en: The custom filesystem type to create e.g. btrfs, xfs or swap
et: Kohandatud failisüsteemi liik, et luua nt btrfs, xfs või swap

en: The directory to mount the device in
et: Kataloog, kuhu seade haakida

en: The encryption passphrase was retrieved from the keyring
et: Krüpteerimise parool saadi võtmerõngast

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
et: Selline fail on juba "%s" kaustas olemas. Selle asendamisel kirjutatakse kogu faili sisu üle.

en: The filesystem type to use
et: Kasutatav failisüsteemi liik

en: The free space following the partition, in megabytes
et: Partitsioonile järgnev vaba ruum megabaitides

en: The mount options stored in the <b>/etc/fstab</b> file
et: Haakimise valikud, mis on salvestatud <b>/etc/fstab</b> failis

en: The name to use for the filesystem. This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the /dev/disk/by-label directory
et: Failisüsteemi nimi. See on kasulik, kui tahad seadmele viidata sümbolviidaga /dev/disk/by-label kataloogi.

en: The name to use for the filesystem. This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the <b>/dev/disk/by-label</b> directory
et: Failisüsteemi nimi. See on kasulik, kui tahad seadmele viidata sümbolviidaga <b>/dev/disk/by-label</b> kataloogi.

en: The name to use for the unlocked device - the device is set up as the name prefixed with <b>/dev/mapper</b>/
et: Lukust lahtivõetud seadme jaoks kasutatav nimi - selle seadme nime eesliiteks on määratud <b>/dev/mapper</b>/

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample. Big sample sizes tend to produce more accurate benchmarks at the cost of the benchmark taking more time.
et: Mitu MiB (1048576 baiti) lugeda/kirjutada iga sämpliga. Suur sämpli suurus pakub tavaliselt täpsemat tulemust, kuid see võtab kauem aega.

en: The partition name (up to 36 unicode characters). This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the <b>/dev/disk/by-partlabel</b> directory
et: Partitsiooni nimi (kuni 36 unicode märki). See on kasulik, kui sa tahad seadmele viidata sümbolviitega <b>/dev/disk/by-partlabel</b> kataloogi.

en: The partition type as a 8-bit unsigned integer
et: Partitsiooni liik märgita 8-biti täisarvuna

en: The partition type represented as a 32-bit <i>GUID</i>
et: Partitsiooni liik esitatud 32-biti <i>GUID-na</i>

en: The selected image is %s bigger than the device
et: Valitud tõmmis on %s suurem, kui seade

en: The selected image is %s smaller than the device
et: Valitud tõmmis on %s väiksem, kui seade

en: The size of the partition to create, in megabytes
et: Loodava partitsiooni suurus megabaitides

en: The special device file - use symlinks in the /dev/disk hierarchy to control the scope of the entry
et: seadmefail - sümbolviitade kasutamine /dev/disk alamkataloogis selle kirje ulatuse muutmiseks

en: The strength of the passphrase
et: Parooli tugevus

en: The system may not work correctly if this entry is modified or removed.
et: Süsteem ei pruugi õigesti töötada, kui seda kirjet muudetakse või see eemaldatakse.

en: The total number of uncorrectable errors when reading/writing a sector. A rise in the value of this attribute indicates defects of the disk surface and/or problems in the mechanical subsystem
et: Sektori lugemise/kirjutamise parandamatute vigade koguarv. Selle väärtuse kasv viitab ketta pinna vigadele ja/või kettamehaanika vigadele

en: Thermal Asperity Rate
et: Termokriipimise määr

en: This is the last primary partition that can be created.
et: See on viimane primaarne partitsioon, mida on võimalik luua.

en: Threshold exceeded
et: Lävi ületatud

en: Threshold not exceeded
et: Lävi pole ületatud

en: Throughput Performance
et: Läbilaskejõudlus

en: Time needed to spin up the disk
et: Aeg, mis kulub pöörete tõstmiseks

en: Time while head is positioning
et: Pea positsioneerimise aeg

en: Torque Amplification Count
et: Väände võimenduse loend

en: Total number of load cycles
et: Koormustsüklite koguarv

en: Transfer Rate
et: Ülekande kiirus

en: Type
et: Liik

en: UDMA CRC Error Rate
et: UDMA CRC vigade määr

en: Unallocated Space
et: Allutamata ruum

en: Unallocated Space (%s)
et: Allutamata ruum (%s)

en: Uncorrectable ECC Count
et: Parandamatute ECC vigade arv

en: Uncorrectable Sector Count
et: Parandamatute sektorite arv

en: Unlock the encrypted device
et: Krüpteeritud seadme luku avamine

en: Unmount the filesystem
et: Failisüsteemi lahtihaakimine

en: Updated
et: Uuendati

en: Updated every time data is collected <span size="small">(Online)</span>
et: Uuendatakse iga kord kui andmeid kogutakse <span size="small">(ühendatud)</span>

en: Updated only during off-line activities <span size="small">(Not Online)</span>
et: Uuendatakse ainult ühenduseta tegevuste korral <span size="small">(pole ühendatud)</span>

en: Used to indicate that the partition and its contents are required for the OS/Platform to function. Special care should be taken to not delete or overwrite the contents
et: Määrab, kas see partitsioon on vajalik operatsioonisüsteemi/platvormi toimimiseks. Tuleks olla eriti hoolas, et selle sisu mitte kustutada või üle kirjutada.

en: Value
et: Väärtus

en: Vendor Recommended
et: Tootja soovitatud

en: View, modify and configure disks and media
et: Ketaste ja andmekandjate kuvamine, muutmine ja seadistamine

en: Wake-Up from Standby
et: Ärata üles ooterežiimist

en: Will be created
et: Luuakse

en: Will be deleted
et: Kustutatakse

en: World Wide Name
et: Ülemaailmne nimi WWN

en: Write Error Rate
et: Kirjutamisvigade määr

en: Yes
et: Jah

en: Yes, mounted at %s
et: Jah, haagitud kohale %s

en: _Abort Benchmark
et: _Katkesta jõudlustest

en: _About Disks
et: Ketaste _rakendusest

en: _Advanced Power Management
et: _Laiendatud vooluhaldus (APM)

en: _Attach
et: _Haagi

en: _Automatic Encryption Options
et: _Automaatsed krüptimisvalikud

en: _Automatic Mount Options
et: _Automaatsed haakimise valikud

en: _Bootable
et: _Alglaaditav

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Erase
et: _Kustuta

en: _Format
et: _Vorminda

en: _Format...
et: _Vorminda...

en: _Image to restore
et: _Tõmmis, kust taastada

en: _Label
et: _Pealdis

en: _Mount
et: _Haagi

en: _Name
et: _Nimi

en: _Partitioning
et: _Partitsioneerimine

en: _Passphrase
et: _Parool

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Read-Only
et: _Kirjutuskaitsega

en: _Replace
et: _Asenda

en: _Restore
et: _Taasta

en: _Standby Timeout
et: _Puhkerežiimi aeg

en: _Start Benchmark...
et: _Alusta jõudlustesti...

en: _Start Benchmarking...
et: _Alusta jõudlustesti...

en: _Start Creating...
et: _Alusta loomist...

en: _Start Restoring...
et: _Alusta taastamist

en: _Start Self-test...
et: _Alusta enesetesti...

en: _Stop Self-test
et: _Peata enesetest

en: _System partition
et: _Süsteemipartitsioon

en: _Type
et: _Liik

en: _Unlock
et: _Võta lukust lahti

en: _Unlock at startup
et: _Võetakse käivitumisel lukust lahti

en: _Volumes
et: _Köited

[ctx: aam-level]
en: 0 (Disabled)
et: 0 (keelatud)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down not permitted)
et: %d (pöörlemise peatamine pole lubatud)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down permitted)
et: %d (pöörlemise peatamine on lubatud)

[ctx: apm-level]
en: 255 (Disabled)
et: 255 (keelatud)

[ctx: benchmark-access-time]
en: %.2f msec
et: %.2f ms

[ctx: benchmark-drive-name]
en: %s partition on %s (%s)
et: %s partitsioon seadmel %s (%s)

[ctx: benchmark-updated]
en: %s (%s ago)
et: %s (%s tagasi)

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring access time (%2.1f%% complete)...
et: Pöördusaja mõõtmine (%2.1f%% valmis)...

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring transfer rate (%2.1f%% complete)...
et: Ülekande kiiruse mõõtmine (%2.1f%% valmis)...

[ctx: benchmark-updated]
en: No benchmark data available
et: Jõudlustesti andmed pole saadaval

[ctx: benchmark-updated]
en: Opening Device...
et: Seadme avamine...

[ctx: benchmarking]
en: An error occurred
et: Esines viga

[ctx: benchmarking]
en: Error getting page size: %m
et: Viga lehe (page) suuruse hankimisel: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error getting size of device: %m
et: Viga seadme suuruse hankimisel: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %lld bytes from offset %lld
et: Viga %lld baidi eellugemisel kohast %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %d MB from offset %lld
et: Viga %d MB lugemisel kohast %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %lld bytes from offset %lld
et: Viga %lld baidi lugemisel kohast %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld
et: Viga kerimisel kohale %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld: %m
et: Viga kerimisel kohale %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error syncing (at offset %lld): %m
et: Viga sünkroniseerimisel (kohas %lld): %m

[ctx: benchmarking]
en: Error writing %lld bytes at offset %lld: %m
et: Viga %lld baidi kirjutamisel kohta %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Expected to write %lld bytes, only wrote %lld: %m
et: Loodeti kirjutada %lld baiti, kuid kirjutati ainult %lld: %m

[ctx: duration]
en: Less than a minute
et: Alla minuti

[ctx: duration-day-to-month]
en: %s and %s
et: %s ja %s

[ctx: duration-hour-to-day]
en: %s and %s
et: %s ja %s

[ctx: duration-minute-to-hour]
en: %s and %s
et: %s ja %s

[ctx: duration-months-to-year]
en: %s and %s
et: %s ja %s

[ctx: duration-year-to-inf]
en: %s, %s and %s
et: %s, %s ja %s

[ctx: job-remaining]
en: %s remaining
et: %s jäänud

[ctx: job-remaining-exceeded]
en: Almost done...
et: Peaaegu valmis...

[ctx: partition type]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test completed successfully
et: Viimane enesetest lõpetati edukalt

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test did not complete
et: Viimast enesetesti ei lõpetatud

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed
et: Viimane enesetest nurjus

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (electrical)
et: Viimane enesetest nurjus (elekter)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (handling)
et: Viimane enesetest nurjus (käsitsemine)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (read)
et: Viimane enesetest nurjus (lugemine)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (servo)
et: Viimane enesetest nurjus (servod)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was aborted
et: Viimane enesetest katkestati

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was interrupted
et: Viimane enesetest jäi pooleli

[ctx: smart-self-test-result]
en: Self-test in progress — %d%% remaining
et: Enesetest pooleli — %d%% jäänud

[ctx: smart-self-test-result]
en: Unknown (%s)
et: Tundmatu (%s)

[ctx: standby-value]
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: standby-value]
en: Reserved
et: Kaitstud

[ctx: standby-value]
en: Vendor-defined
et: Tootja määratud

[ctx: volume-grid]
en: Extended Partition
et: Laiendatud partitsioon

[ctx: volume-grid]
en: Filesystem
et: Failisüsteem

[ctx: volume-grid]
en: Free Space
et: Vaba ruum

[ctx: volume-grid]
en: Partition %d
et: Partitsioon %d

[ctx: volume-grid]
en: Partition %d: %s
et: Partitsioon %d: %s

[ctx: volume-grid]
en: Swap
et: Saaleala

en: ← Spindown
et: ← pöörlemise peatamine
