gnome-shell MASTER - en to et translation catalogue (409 entries)

en: %A %B %e %Y
et: %A, %e. %B %Y

en: %A, %B %d
et: %A, %d. %B

en: %B %-d %Y
et: %-d. %B %Y

en: %B %-d %Y, %H∶%M
et: %-d. %B %Y, %H∶%M

en: %B %-d %Y, %l∶%M %p
et: %-d. %B %Y, %l∶%M %p

en: %B %-d, %H∶%M
et: %-d. %B, %H∶%M

en: %B %-d, %l∶%M %p
et: %-d. %B, %l∶%M %p

en: %d Connected | %d Connected
et[0]: %d ühendatud
et[1]: %d ühendatud

en: %d day ago | %d days ago
et[0]: %d päev tagasi
et[1]: %d päeva tagasi

en: %d hour ago | %d hours ago
et[0]: %d tund tagasi
et[1]: %d tundi tagasi

en: %d minute ago | %d minutes ago
et[0]: %d minut tagasi
et[1]: %d minutit tagasi

en: %d month ago | %d months ago
et[0]: %d kuu tagasi
et[1]: %d kuud tagasi

en: %d more | %d more
et[0]: %d veel
et[1]: %d veel

en: %d new message | %d new messages
et[0]: %d uus sõnum
et[1]: %d uut sõnumit

en: %d new notification | %d new notifications
et[0]: %d uus teade
et[1]: %d uut teadet

en: %d week ago | %d weeks ago
et[0]: %d nädal tagasi
et[1]: %d nädalat tagasi

en: %d year ago | %d years ago
et[0]: %d aasta tagasi
et[1]: %d aastat tagasi

en: %d∶%02d Remaining (%d %%)
et: Jäänud %d∶%02d (%d %%)

en: %d∶%02d Until Full (%d %%)
et: Täitumiseni %d∶%02d (%d %%)

en: %s %s will be installed after restart. Upgrade installation can take a long time: ensure that you have backed up and that the computer is plugged in.
et: %s %s paigaldatakse pärast taaskäivitust. Täienduse paigaldamine võib võtta kaua aega: veendu, et su andmed on varundatud ning arvuti on vooluvõrku ühendatud.

en: %s (console)
et: %s (konsool)

en: %s (remote)
et: %s (kaugühendus)

en: %s Connected
et: %s ühendatud

en: %s Connecting
et: %s ühendamine

en: %s Connection Failed
et: %s ühendus nurjus

en: %s Disabled
et: %s keelatud

en: %s Disconnecting
et: %s ühenduse katkestamine

en: %s Hardware Disabled
et: %s riistvaraliselt keelatud

en: %s Hotspot Active
et: %s kuumkoht sees

en: %s Modem Connection | %s Modem Connections
et[0]: %s modemi ühendus
et[1]: %s modemi ühendust

en: %s Not Connected
et: %s pole ühendatud

en: %s Off
et: %s väljas

en: %s Requires Authentication
et: %s vajab autentimist

en: %s Unavailable
et: %s pole saadaval

en: %s Unmanaged
et: %s pole hallatud

en: %s Wi-Fi Connection | %s Wi-Fi Connections
et[0]: %s Wi-Fi ühendus
et[1]: %s Wi-Fi ühendust

en: %s Wired Connection | %s Wired Connections
et[0]: %s juhtmega ühendus
et[1]: %s juhtmega ühendust

en: %s has been added to your favorites.
et: %s lisati lemmikutesse.

en: %s has been removed from your favorites.
et: %s eemaldati lemmikutest.

en: %s has not emitted any errors.
et: %s ei ole väljastanud ühtegi veateadet.

en: %s is now known as %s
et: %s nimi on nüüd %s

en: %s wants to inhibit shortcuts
et: %s soovib kiirklahve üle võtta

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
et[0]: %s logitakse %d sekundi pärast automaatselt välja.
et[1]: %s logitakse %d sekundi pärast automaatselt välja.

en: %u Input | %u Inputs
et[0]: %u sisend
et[1]: %u sisendit

en: %u Output | %u Outputs
et[0]: %u väljund
et[1]: %u väljundit

en: (e.g., user or %s)
et: (nt 'user' või %s)

en: (or swipe finger)
et: (või libista näpp üle lugeja)

en: <unknown>
et: <tundmatu>

en: A password is required to connect to “%s”.
et: „%s“-ga ühenduse loomiseks on vaja parooli.

en: Accessibility
et: Kasutaja abivahendid

en: Account Settings
et: Kasutaja sätted

en: Activation of network connection failed
et: Võrguühenduse aktiveerimine nurjus

en: Activities
et: Tegevused

en: Add to Favorites
et: Lisa lemmikutesse

en: Add world clocks…
et: Lisa maailmakellasid…

en: Administrator
et: Administraator

en: Airplane Mode On
et: Lennurežiim

en: Airplane Mode is On
et: Lennurežiim sees

en: All
et: Kõik

en: Allow
et: Luba

en: Allows access to internal debugging and monitoring tools using the Alt-F2 dialog.
et: Lubab ligipääsu sisemistele silumise ja monitoorimise tööriistadele Alt-F2 dialoogi kaudu.

en: Always on Top
et: Alati pealmine

en: Always on Visible Workspace
et: Alati kuvataval töölaual

en: Always show the “Log out” menu item in the user menu.
et: Kasutajamenüüs näidatakse alati „Logi välja“ menüükirjet.

en: Application defined
et: Rakenduse määratud

en: Application wants to inhibit shortcuts
et: Rakendus soovib kiirklahve üle võtta

en: Applications
et: Rakendused

en: Assign keystroke
et: Omista klahvivajutus

en: Attach modal dialog to the parent window
et: Modaaldialoog kuulub vanemakna juurde

en: Authenticate
et: Autendi

en: Authentication Required
et: Vajalik on autentimine

en: Authentication dialog was dismissed by the user
et: Kasutaja katkestas autentimisdialoogi

en: Authentication error
et: Viga autentimisel

en: Authentication required by wireless network
et: Juhtmeta võrgu jaoks on vajalik autentimine

en: Bluetooth Settings
et: Bluetoothi sätted

en: Bounce Keys
et: Põrkeklahvid

en: Brightness
et: Heledus

en: Built-in Only
et: Ainult sisemine

en: Cancel
et: Katkesta

en: Change Background…
et: Muuda tausta…

en: Choose Session
et: Seansi valimine

en: Clear
et: Tühjenda

en: Close
et: Sulge

en: Command not found
et: Käsku ei leitud

en: Configure GNOME Shell Extensions
et: GNOME Shelli laienduste seadistamine

en: Configures how the windows are shown in the switcher. Valid possibilities are “thumbnail-only” (shows a thumbnail of the window), “app-icon-only” (shows only the application icon) or “both”.
et: Seadistab, kuidas aknaid aknavahetajas kuvatakse. Sobivad väärtused on „thumbnail-only“ (näidatakse ainult akna pisipilti), „app-icon-only“ (näidatakse ainult akna ikooni) või „both“ (mõlemad).

en: Connect
et: Ühendu

en: Connect to Internet
et: Ühendu Internetiga

en: Connection failed
et: Ühendus nurjus

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy Error
et: Kopeeri veateade

en: Could not authorize the Thunderbolt device: %s
et: Thunderbolti seadet ei saanud autoriseerida: %s

en: Could not parse command:
et: Käsku pole võimalik analüüsida:

en: DSL authentication
et: DSL autentimine

en: Dash
et: Dokk

en: Delay focus changes in mouse mode until the pointer stops moving
et: Hiire all asuv aken saab fookuse alles hiire peatumisel

en: Deny
et: Keela

en: Deny Access
et: Keela juurdepääs

en: Disable
et: Keela

en: Disable Until Tomorrow
et: Keela homseni

en: Disabled
et: Keelatud

en: Display Settings
et: Kuvari sätted

en: Do you want to keep these display settings?
et: Kas tahad säilitada need kuvasätted?

en: Done
et: Valmis

en: Download and install “%s” from extensions.gnome.org?
et: Kas laadida alla ja paigaldada „%s“ aadressilt extensions.gnome.org?

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Edit…
et: Muuda…

en: Enable
et: Luba

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
et: Akende lohistamisel ekraani serva lubatakse serva paigutamine

en: Enable internal tools useful for developers and testers from Alt-F2
et: Arendajate ja testijate jaoks sisemiste tööriistade lubamine Alt-F2 alt

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enter a Command
et: Palun sisesta käsk

en: Error
et: Viga

en: Estimating…
et: Andmete kogumine…

en: Evolution Calendar
et: Evolutioni kalender

en: Execution of “%s” failed:
et: „%s“ käivitamine nurjus:

en: External Only
et: Ainult väline

en: External drive connected
et: Väline ketas ühendati

en: External drive disconnected
et: Väline ketas eemaldati

en: Failed to launch “%s”
et: „%s“ käivitamine nurjus

en: Firmware Missing For %s
et: %s püsivara puudub

en: Focus the active notification
et: Aktiivse teate fookustamine

en: Force Quit
et: Sundsulge

en: Frequent
et: Tihti

en: Frequently used applications will appear here
et: Siia ilmuvad tihti kasutatud rakendused

en: Fully Charged
et: Täiesti täis

en: GNOME Shell extensions have a UUID property; this key lists extensions which should be loaded. Any extension that wants to be loaded needs to be in this list. You can also manipulate this list with the EnableExtension and DisableExtension D-Bus methods on org.gnome.Shell.
et: GNOME Shelli laiendustel on UUID omadus; selles võtmes loetletud laiendused tuleks laadida. Seda loendit saab muuta kasutades EnableExtension ja DisableExtension DBus-i meetodit kohas org.gnome.Shell.

en: GNOME needs to lock the screen
et: GNOME peab ekraani lukustama

en: Give %s access to your location?
et: Kas jagad rakendusele %s juurdepääsu oma asukohale?

en: Go online for weather information
et: Ilmateate nägemiseks ühendu võrku

en: Grant Access
et: Anna ligipääs

en: Headphones
et: Kõrvaklapid

en: Headset
et: Peakomplekt

en: Hide Errors
et: Peida vead

en: Hide Text
et: Tekst on peidetud

en: High Contrast
et: Kõrgkontrastne

en: History for command (Alt-F2) dialog
et: Käsudialoogi (Alt-F2) ajalugu

en: History for the looking glass dialog
et: Otsingudialoogi ajalugu

en: Homepage
et: Koduleht

en: Hotspot Login
et: Kuumkoha sisselogimine

en: Identity:
et: Identiteet:

en: Install
et: Paigalda

en: Join Displays
et: Ühenda kuvarid

en: Just now
et: Praegu

en: Keep Changes
et: Säilita muudatused

en: Key:
et: Võti:

en: Keybinding to focus the active notification
et: Aktiivse teate fookustamise kiirklahv

en: Keybinding to focus the active notification.
et: Aktiivse teate fookustamise kiirklahv.

en: Keybinding to open the Activities Overview.
et: Tegevuste ülevaate avamise kiirklahv.

en: Keybinding to open the application menu
et: Rakenduste menüü avamise kiirklahv

en: Keybinding to open the application menu.
et: Kiirklahv rakenduste menüü avamiseks.

en: Keybinding to open the overview
et: Ülevaate avamise kiirklahv

en: Keybinding to open the “Show Applications” view
et: „Rakenduste kuvamise“ kiirklahv

en: Keybinding to open the “Show Applications” view of the Activities Overview.
et: „Rakenduste kuvamise“ kiirklahv tegevuste ülevaates.

en: Keybinding to toggle the visibility of the notification list
et: Teadete loendi nähtavuse muutmise kiirklahv

en: Keybinding to toggle the visibility of the notification list.
et: Kiirklahv teadete loendi nähtavuse muutmiseks.

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Large Text
et: Suur tekst

en: Launch using Dedicated Graphics Card
et: Käivita eraldiseisva graafikakaardiga

en: Leave Off
et: Jäta välja

en: Leave On
et: Jäta sisse

en: Limit switcher to current workspace.
et: Piira aknavahetaja käesolevale tööalale.

en: List of desktop file IDs for favorite applications
et: Lemmikrakenduste töölauafailide ID-de loend

en: List possible modes
et: Võimalike režiimide loetelu

en: Loading…
et: Laadimine…

en: Location Disabled
et: Asukoha jagamine väljas

en: Location Enabled
et: Asukoha jagamine lubatud

en: Location In Use
et: Asukoha jagamine sees

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
et: Asukoha ligipääse saab igal ajal privaatsussätetest muuta.

en: Lock
et: Lukusta

en: Lock was blocked by an application
et: Rakendus blokeeris lukustamise

en: Log Out
et: Logi välja

en: Log in as another user
et: Logi sisse teise kasutajana

en: Login Window
et: Sisselogimisaken

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Microphone
et: Mikrofon

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Mirror
et: Peegelda

en: Mobile Broadband Settings
et: Mobiiliühenduse sätted

en: Mobile broadband network password
et: Mobiiliühenduse võrgu parool

en: Mode used by GDM for login screen
et: Sisselogimise kuval kasutatav GDM-i režiim

en: Mouse Keys
et: Hiireklahvid

en: Move
et: Liiguta

en: Move Titlebar Onscreen
et: Liiguta tiitliriba ekraanile

en: Move to Monitor Down
et: Liiguta alumisele kuvarile

en: Move to Monitor Left
et: Liiguta vasakpoolsele kuvarile

en: Move to Monitor Right
et: Liiguta parempoolsele kuvarile

en: Move to Monitor Up
et: Liiguta ülemisele kuvarile

en: Move to Workspace Down
et: Liiguta alumisele töölauale

en: Move to Workspace Left
et: Liiguta vasakpoolsele töölauale

en: Move to Workspace Right
et: Liiguta parempoolsele töölauale

en: Move to Workspace Up
et: Liiguta ülemisele töölauale

en: Network Login
et: Võrku sisselogimine

en: Network Manager
et: Võrguhaldur

en: Network Settings
et: Võrgusätted

en: Network name:
et: Võrgu nimi:

en: New Window
et: Uus aken

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
et: Sinu äraolekul tuvastati uus seade. Palun ühenda see seade lahti ja tagasi, et selle kasutamist alustada.

en: New shortcut…
et: Uus kiirklahv…

en: Next
et: Järgmine

en: Next month
et: Järgmine kuu

en: Night Light Disabled
et: Öövalgustus keelatud

en: Night Light On
et: Öövalgustus sees

en: No Events
et: Sündmusi pole

en: No Extensions Installed
et: Ühtegi laiendust pole paigaldatud

en: No Networks
et: Võrke pole

en: No Notifications
et: Teateid pole

en: No extensions installed
et: Ühtegi laiendust pole paigaldatud

en: No results.
et: Tulemused puuduvad.

en: None
et: Puudub

en: Not Charging
et: Ei lae

en: Not listed?
et: Pole loendis?

en: Off
et: Väljas

en: On
et: Sees

en: Open the application menu
et: Rakenduste menüü avamine

en: Open with %s
et: Ava programmiga %s

en: Orientation Lock
et: Asendilukk

en: Other users are logged in.
et: Teised kasutajad on sisse logitud.

en: Out of date
et: Pole värske

en: Overview
et: Ülevaade

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
et: Mobiiliühenduse loomiseks on vaja PIN-koodi

en: PIN code required
et: Vajalik on PIN-kood

en: Password
et: Parool

en: Password cannot be blank
et: Parool ei saa olla tühi

en: Password:
et: Parool:

en: Password:
et: Parool:

en: Passwords do not match.
et: Paroolid ei kattu.

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network “%s”.
et: Juhtmeta võrguga „%s“ ühendumiseks on vajalik parool või krüptimisvõti.

en: Paste
et: Aseta

en: Power Off
et: Lülita välja

en: Power Settings
et: Toitesätted

en: Press Esc to exit
et: Väljumiseks vajuta Esc

en: Press a button to configure
et: Vajuta seadistamiseks klahvi

en: Press any key to exit
et: Väljumiseks vajuta mistahes klahvi

en: Previous month
et: Eelmine kuu

en: Print version
et: Versiooniteabe kuvamine

en: Privacy Settings
et: Privaatsussätted

en: Private key password:
et: Privaatvõtme parool:

en: Quit
et: Sulge

en: Region & Language Settings
et: Asukoha ja keele sätted

en: Remember Password
et: Parooli meelespidamine

en: Remove from Favorites
et: Eemalda lemmikutest

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Restart is not available on Wayland
et: Taaskäivitus ei ole Waylandis saadaval

en: Restarting…
et: Taaskäivitamine…

en: Resume
et: Jätka

en: Revert Settings
et: Taasta sätted

en: Running on battery power: please plug in before installing updates.
et: Töötad aku peal: palun ühenda arvuti vooluvõrku enne uuenduste paigaldamist.

en: Screen Keyboard
et: Ekraaniklaviatuur

en: Screen Reader
et: Ekraanilugeja

en: Screen is Being Shared
et: Ekraani jagatakse

en: Search
et: Otsing

en: Searching…
et: Otsing…

en: Select Audio Device
et: Vali heliseade

en: Select Network
et: Võrgu valimine

en: Select a location…
et: Vali asukoht…

en: Select a network
et: Vali võrk

en: Service:
et: Teenus:

en: Settings
et: Sätted

en: Settings changes will revert in %d second | Settings changes will revert in %d seconds
et[0]: Sätete muudatused ennistatakse %d sekundi pärast
et[1]: Sätete muudatused ennistatakse %d sekundi pärast

en: Shell Extensions
et: Shelli laiendused

en: Show Applications
et: Rakenduste kuvamine

en: Show Details
et: Kuva üksikasju

en: Show Errors
et: Näita vigu

en: Show Keyboard Layout
et: Klaviatuuripaigutuse kuvamine

en: Show Text
et: Teksti näidatakse

en: Show all applications
et: Kõigi rakenduste kuvamine

en: Show on-screen help
et: Kuva ekraaniabi

en: Show the notification list
et: Teadete nimekirja kuvamine

en: Show the overview
et: Ülevaate näitamine

en: Slow Keys
et: Aeglased klahvid

en: Slow Keys Turned Off
et: Aeglased klahvid väljalülitatud

en: Slow Keys Turned On
et: Aeglased klahvid sisselülitatud

en: Some applications are busy or have unsaved work.
et: Mõned rakendused on tegevuses või on neis salvestamata asju.

en: Something’s gone wrong
et: Midagi läks nihu

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
et: Kahjuks see ei sobinud. Palun proovi uuesti.

en: Sound Settings
et: Helisätted

en: Sticky Keys
et: Kleepuvad klahvid

en: Sticky Keys Turned Off
et: Kleepuvad klahvid väljalülitatud

en: Sticky Keys Turned On
et: Kleepuvad klahvid sisselülitatud

en: Suspend
et: Uinak

en: Switch User
et: Vaheta kasutajat

en: Switch monitor
et: Vaheta ekraani

en: Switch to application 1
et: Liikumine 1. rakendusele

en: Switch to application 2
et: Liikumine 2. rakendusele

en: Switch to application 3
et: Liikumine 3. rakendusele

en: Switch to application 4
et: Liikumine 4. rakendusele

en: Switch to application 5
et: Liikumine 5. rakendusele

en: Switch to application 6
et: Liikumine 6. rakendusele

en: Switch to application 7
et: Liikumine 7. rakendusele

en: Switch to application 8
et: Liikumine 8. rakendusele

en: Switch to application 9
et: Liikumine 9. rakendusele

en: System
et: Arvuti

en: System Information
et: Süsteemi andmed

en: System Sounds
et: Süsteemi helid

[ctx: System menu in the top bar]
en: System
et: Süsteem

en: Technical Details
et: Tehnilised üksikasjad

en: The application icon mode.
et: Rakenduste ikooni režiim.

en: The applications corresponding to these identifiers will be displayed in the favorites area.
et: Nendele tunnustele vastavaid rakendusi kuvatakse lemmikutes.

en: The shell will request a password when an encrypted device or a remote filesystem is mounted. If the password can be saved for future use a “Remember Password” checkbox will be present. This key sets the default state of the checkbox.
et: Shell küsib parooli, kui haagitakse krüpteeritud seade või kaugfailisüsteem. Kui parooli on võimalik salvestada edaspidiseks kasutuseks, näidatakse „Salvesta parool“ märkeruutu. See võti määrab selle märkeruudu vaikimisi oleku.

en: The system will automatically restart and install updates in %d second. | The system will automatically restart and install updates in %d seconds.
et[0]: Süsteem taaskäivitub ja paigaldab uuendused %d sekundi pärast.
et[1]: Süsteem taaskäivitub ja paigaldab uuendused %d sekundi pärast.

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
et[0]: %d sekundi pärast lülitub süsteem automaatselt välja.
et[1]: %d sekundi pärast lülitub süsteem automaatselt välja.

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
et[0]: Süsteem taaskäivitub automaatselt %d sekundi pärast.
et[1]: Süsteem taaskäivitub automaatselt %d sekundi pärast.

en: The type of keyboard to use.
et: Kasutatava klaviatuuri liik.

en: This key overrides the automatic hiding of the “Log out” menu item in single-user, single-session situations.
et: See võti keelab automaatse „Logi välja“ menüükirje peitmise, kui arvutis on üks kasutaja ning avatud üks seanss.

en: This key overrides the key in org.gnome.mutter when running GNOME Shell.
et: See võti on ülimuslik võtme org.gnome.mutter suhtes, kui kasutatakse GNOME Shelli.

en: Thunderbolt authorization error
et: Thunderbolti autoriseerimise viga

en: Top Bar
et: Ülemine riba

en: Turn Off
et: Lülita välja

en: Turn Off Airplane Mode
et: Lülita lennurežiim välja

en: Turn On
et: Lülita sisse

en: Turn On Wi-Fi
et: Lülita Wi-Fi sisse

en: Turn off
et: Lülita välja

en: Type again:
et: Sisesta uuesti:

en: Type to search…
et: Otsing…

en: UUIDs of extensions to enable
et: Lubatavate laienduste UUID-d

en: Unable to lock
et: Pole võimalik lukustada

en: Unauthorized Thunderbolt device
et: Autoriseerimata Thunderbolt-seade

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Unknown Thunderbolt device
et: Tundmatu Thunderbolt-seade

en: Unknown artist
et: Tundmatu esitaja

en: Unknown title
et: Tundmatu pealkiri

en: Unlock
et: Võta lukust lahti

en: Unlock Window
et: Võta aken lukust lahti

en: Unmaximize
et: Tühista maksimeerimine

en: Use a specific mode, e.g. “gdm” for login screen
et: Erirežiimi kasutamine, nt sisselogimisakna jaoks „gdm“

en: Use hardware switch to turn off
et: Kasuta riistvaralist lülitit väljalülitamiseks

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: VPN Off
et: VPN väljas

en: VPN Settings
et: VPN-i sätted

en: View Source
et: Kuva lähtekoodi

en: Visit extension homepage
et: Külasta laienduse kodulehte

en: Visual Alerts
et: Visuaalsed märguanded

en: Volume
et: Helivaljus

en: Volume changed
et: Helivaljus muutus

en: Wait
et: Oota

en: Weather
et: Ilm

en: Weather information is currently unavailable
et: Ilmateade pole hetkel saadaval

en: Web Page
et: Veebileht

en: Week %V
et: %V. nädal

en: Whether to remember password for mounting encrypted or remote filesystems
et: Kas pidada meeles krüpteeritud või kaugfailisüsteemide haakimise paroole

en: Which keyboard to use
et: Millist klaviatuuri kasutada

en: Wi-Fi Networks
et: Wi-Fi võrgud

en: Wi-Fi Settings
et: Wi-Fi sätted

en: Wi-Fi is Off
et: Wi-Fi väljas

en: Wi-Fi is disabled when airplane mode is on.
et: Wi-Fi on keelatud, kui lennurežiim on sees.

en: Wi-Fi needs to be turned on in order to connect to a network.
et: Wi-Fi tuleb sisse lülitada, et võrku ühenduda.

en: Window management and application launching
et: Aknahaldur ja rakenduste käivitaja

en: Windows
et: Aknad

en: Wired 802.1X authentication
et: Juhtmega ühenduse 802.1X autentimine

en: Wired Settings
et: Juhtmeühenduse sätted

en: Workspaces are managed dynamically
et: Tööalasid hallatakse dünaamiliselt

en: Workspaces only on primary monitor
et: Tööalad peamisel monitoril

en: World Clocks
et: Maailmakellad

en: Yesterday
et: Eile

en: Yesterday, %H∶%M
et: Eile %H∶%M

en: Yesterday, %l∶%M %p
et: Eile %l∶%M %p

en: You can restore shortcuts by pressing %s.
et: Kiirklahve saad taastada, vajutades %s.

en: You just held down the Shift key for 8 seconds. This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
et: Sa hoidsid tõstuklahvi all 8 sekundit. See on otsetee aeglaste klahvide funktsioonile, mis muudab sinu klaviatuuri tööviisi.

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row. This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
et: Sa vajutasid tõstuklahvi 5 korda järjest. See on otsetee kleepuvate klahvide funktsioonile, mis muudab sinu klaviatuuri tööviisi.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row. This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
et: Sa vajutasid kahte klahvi korraga või vajutasid tõstuklahvi 5 korda järjest. See lülitab välja kleepuvate klahvide funktsiooni, mis muudab sinu klaviatuuri tööviisi.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
et: Võid veidi oodata, et see jätkaks tööd, või sundida rakenduse täielikult sulguma.

en: You will be logged out automatically in %d second. | You will be logged out automatically in %d seconds.
et[0]: Sind logitakse %d sekundi pärast automaatselt välja.
et[1]: Sind logitakse %d sekundi pärast automaatselt välja.

en: Your connection to this hotspot login is not secure. Passwords or other information you enter on this page can be viewed by people nearby.
et: Sinu ühendus selle kuumkoha sisselogimisse pole turvaline. Paroolid või muu info, mille sisestad sellele lehele on vaadatavad lähedalasuvate inimeste poolt.

en: Zoom
et: Suurendus

en: authentication required
et: vajalik on autentimine

[ctx: button]
en: Install &amp; Power Off
et: Paigalda ja lülita välja

[ctx: button]
en: Log Out
et: Logi välja

[ctx: button]
en: Power Off
et: Lülita välja

[ctx: button]
en: Restart
et: Taaskäivita

[ctx: button]
en: Restart &amp; Install
et: Taaskäivita ja paigalda

[ctx: button]
en: Sign In
et: Logi sisse

[ctx: calendar heading]
en: %A, %B %-d
et: %A, %-d. %B

[ctx: calendar heading]
en: %A, %B %-d, %Y
et: %A, %-d. %B %Y

[ctx: calendar-no-work]
en: 06
et: 60

[ctx: checkbox]
en: Install pending software updates
et: Paigalda ootel tarkvarauuendused

[ctx: checkbox]
en: Power off after updates are installed
et: Lülita välja pärast uuenduste paigaldamist

en: connecting…
et: ühendumine…

en: connection failed
et: ühendumine nurjus

[ctx: event list time]
en: All Day
et: Kogu päev

[ctx: grid friday]
en: F
et: R

[ctx: grid monday]
en: M
et: E

[ctx: grid saturday]
en: S
et: L

[ctx: grid sunday]
en: S
et: P

[ctx: grid thursday]
en: T
et: N

[ctx: grid wednesday]
en: W
et: K

en: lock orientation;screen;rotation
et: lock orientation;screen;rotation;asendilukk;lukusta asend;kuvar;pööre;pööramine

en: lock screen
et: lock screen;lukusta ekraan;ekraanilukk;ekraani lukustamine

en: logout;sign off
et: logout;sign off;logi välja;väljalogimine

en: power off;shutdown;reboot;restart
et: power off;shutdown;reboot;restart;lülita välja;taaskäivitamine;väljalülitamine

[ctx: program]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: search-result]
en: Lock Orientation
et: Lukusta asend

[ctx: search-result]
en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

[ctx: search-result]
en: Log Out
et: Logi välja

[ctx: search-result]
en: Power Off
et: Lülita välja

[ctx: search-result]
en: Suspend
et: Uinak

[ctx: search-result]
en: Switch User
et: Vaheta kasutajat

en: suspend;sleep
et: suspend;sleep;uinak;unerežiim

en: switch user
et: switch user;vaheta kasutajat;kasutajavahetus

[ctx: title]
en: Install Updates & Power Off
et: Paigalda uuendused ja lülita välja

[ctx: title]
en: Log Out
et: Väljalogimine

[ctx: title]
en: Log Out %s
et: %s väljalogimine

[ctx: title]
en: Power Off
et: Väljalülitamine

[ctx: title]
en: Restart
et: Taaskäivitamine

[ctx: title]
en: Restart & Install Updates
et: Taaskäivitamine ja uuenduste paigaldamine

[ctx: title]
en: Restart & Install Upgrade
et: Taaskäivita ja paigalda täiendus

en: toggle-switch-us
et: toggle-switch-intl

en: “%s” is not responding.
et: „%s“ ei vasta.

en: “%s” is ready
et: „%s“ on valmis
