totem MASTER - en to et translation catalogue (361 entries)

en: %d frame per second | %d frames per second
et[0]: %d kaader sekundis
et[1]: %d kaadrit sekundis

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d kbps
et: %d kb/s

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: %d selected | %d selected
et[0]: %d valitud
et[1]: %d valitud

en: %s (Season %d Episode %d)
et: %s (%d. hooaeg, %d. episood)

en: %s is required to play the file, but is not installed. | %s are required to play the file, but are not installed.
et[0]: %s on vajalik faili mängimiseks, kuid see pole paigaldatud.
et[1]: %s on vajalikud faili mängimiseks, kuid need pole paigaldatud.

en: 0 Channels
et: 0 kanalit

en: 0 seconds
et: 0 sekundit

en: 4-channel
et: 4 kanalit

en: 4.1-channel
et: 4.1 kanalit

en: 5.0-channel
et: 5.0 kanalit

en: 5.1-channel
et: 5.1 kanalit

en: A list of the names of the plugins which are currently active (loaded and running).
et: Hetkel aktiivsete (laaditud ja töötavate) pluginate nimekiri.

en: A password to protect the rpdb2 server for debugging Totem from unauthorized remote access. If this is empty, a default of “totem” will be used.
et: Parool, millega kaitstakse Totemi rpdb2 silumisserverit mittesoovitavate kaugühenduste eest. Kui see on tühi, kasutatakse vaikimisi väärtust „totem“.

en: A plugin sending events to Zeitgeist
et: Plugin, mis saadab sündmuseid Zeitgeistile

en: AC3 Passthrough
et: AC3 läbilaskerežiim

en: A_udio Menu
et: _Helimenüü

en: Active plugins list
et: Aktiivsete pluginate nimekiri

en: Add Videos
et: Video lisamine

en: Add Web Video
et: Veebivideo lisamine

en: Add _Local Video…
et: Lisa _Kohalik Video…

en: Add _Web Video…
et: _Veebivideo lisamine…

en: Add to Favourites
et: Lisa lemmikutesse

en: Adds files that have been played to recent files
et: Esitatud failide lisamine hiljutiste failide nimekirja

en: Adds movie properties menu item
et: Filmi omaduste lisamine menüükirjetesse

en: After you press OK, Totem will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in DConf, it will use the default password (“totem”).
et: Pärast „Olgu“ vajutamist ootab Totem winpdb või rpdb2 abil loodud ühendust. Kui DConfis pole siluri parooli määratud, siis kasutatakse vaikimisi parooli („totem“).

en: All files
et: Kõik failid

en: Allows screenshots and galleries to be taken of videos
et: Võimaldab videotest stoppkaadrite ja galeriide loomise

en: Allows videos to be rotated if they are in the wrong orientation
et: Võimaldab videot pöörata, kui see on vales suunas

en: Always On Top
et: Alati pealmine

en: Amount of data to buffer for network streams before starting to display the stream (in seconds).
et: Andmehulk, mida puhverdatakse enne kui võrgust tulevat striimi esitama hakatakse (sekundites).

en: An audio or video stream is not handled due to missing codecs. You might need to install additional plugins to be able to play some types of movies
et: Audio- või videovoogu pole võimalik puuduva koodeki tõttu kasutada. Mõnede eriliiki videote mängimiseks võib olla vajalik lisapluginate paigaldamine

en: An error occurred
et: Tekkis veaolukord

en: Apple Trailers
et: Apple’i treilerid

en: Arabic
et: Araabia

en: Armenian
et: Armeenia

en: Artist:
et: Esitaja:

[ctx: Aspect ratio]
en: 16∶9 (Widescreen)
et: 16∶9 (laiekraan)

[ctx: Aspect ratio]
en: Auto
et: Automaatne

[ctx: Aspect ratio]
en: Square
et: Ruut

en: Audio Output
et: Heliväljund

en: Audio Track #%d
et: Audiorada nr. %d

[ctx: Audio bit rate]
en: N/A
et: Puudub

[ctx: Audio codec]
en: N/A
et: Puudub

en: Authentication is required to access this file or stream.
et: Ligipääsuks sellele failile või voole on vajalik autentimine.

en: Autoload Subtitles
et: Subtiitrite automaatne laadimine

en: Autoloads text subtitles
et: Tekstisubtriitrite automaatne laadimine

en: Back
et: Tagasi

en: Baltic
et: Balti

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: Brazilian Portuguese
et: Brasiilia-portugali

en: Browse Error
et: Viga sirvimisel

en: Calculate the number of screenshots
et: Stoppkaadrite arv arvutatakse

en: Cancel
et: Tühista

en: Celtic
et: Keldi

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Channels
et: Kanalid

en: Channels:
et: Kanaleid:

en: Chinese Simplified
et: Hiina lihtsustatud

en: Chinese Traditional
et: Hiina traditsiooniline

en: Click on items to select them
et: Kirjete valimiseks klõpsa neil

en: Co_ntrast:
et: Ko_ntrast:

en: Codec:
et: Koodek:

en: Color Balance
et: Värvustasakaal

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Configure Plugins
et: Pluginate seadistamine

en: Container:
et: Konteiner:

en: Copy (S)VCD…
et: Kopeeri (S)VCD…

en: Copy Vide_o DVD…
et: Kopeeri vide_o DVD…

en: Could not contact the OpenSubtitles website
et: OpenSubtitles veebilehega ühendumine pole võimalik

en: Could not contact the OpenSubtitles website.
et: OpenSubtitles veebilehega ühendumine pole võimalik

en: Could not initialize the thread-safe libraries.
et: Thread-safe teeke pole võimalik lähtestada.

en: Couldn’t initialize lirc.
et: Lirc’i pole võimalik lähtestada.

en: Couldn’t load the “%s” interface. %s
et: „%s“ liidest pole võimalik laadida. %s

en: Couldn’t read lirc configuration.
et: Lirc’i sätteid pole võimalik lugeda.

en: Create Screenshot _Gallery…
et: Loo stoppkaadrite _galerii…

en: Creating Gallery…
et: Galerii loomine…

en: Croatian
et: Horvaatia

en: Current Locale
et: Aktiivne lokaat

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Cyrillic/Russian
et: Kirillitsa/Vene

en: Cyrillic/Ukrainian
et: Kirillitsa/Ukraina

en: Deactivates the screen saver when a movie is playing
et: Ekraanisäästja keelamine filmi mängimise ajaks

en: Default location for the “Open…” dialogs
et: Vaikimisi asukoht „Ava…“ dialoogidele

en: Default location for the “Open…” dialogs. Default is the current directory.
et: Vaikimisi asukoht „Ava…“ dialoogidele, vaikimisi on selleks aktiivne kataloog.

en: Default location for the “Take Screenshot” dialogs
et: Vaikimisi asukoht „Võta stoppkaader“ dialoogidele

en: Default location for the “Take Screenshot” dialogs. Default is the Pictures directory.
et: Vaikimisi asukoht „Võta stoppkaader“ dialoogidele, vaikimisi on selleks piltide kataloog.

en: Delete
et: Kustutamine

[ctx: Dimensions]
en: N/A
et: Puuduvad

en: Dimensions:
et: Mõõtmed:

en: Directories to show
et: Näidatavad kataloogid

en: Directories to show in the browse interface, none by default
et: Näidatavad kataloogid sirvimise liideses, vaikimisi mitte ükski

en: Disable _deinterlacing of interlaced videos
et: Üle_realaotusega videotelt ülerealaotuse eemaldamine

en: Display
et: Kuva

en: Download Movie Subtitles
et: Filmi subtiitrite allalaadimine

en: Downloading the subtitles…
et: Subtriitrite allalaadimine…

en: Duration
et: Kestus

en: Duration:
et: Kestus:

en: Encoding character set for subtitle.
et: Subtriitrite kooditabel.

en: Enqueue
et: Järjekorda panemine

en: Enter the _address of the file you would like to open:
et: Sisesta faili _aadress, mida sa soovid avada:

en: External Chapters
et: Välised peatükid

en: External Subtitles
et: Välised subtiitrid

en: Filename
et: Failinimi

en: Format
et: Vorming

[ctx: Frame rate]
en: N/A
et: Puudub

en: Framerate:
et: Kaadrisagedus:

en: Gallery-%s-%d.jpg
et: Galerii-%s-%d.jpg

en: General
et: Üldine

en: Georgian
et: Gruusia

en: Greek
et: Kreeka

en: Gromit Annotations
et: Gromiti kommentaarid

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew Visual
et: Heebrea visuaalne

en: Icelandic
et: Islandi

en: Infrared Remote Control
et: Infrapuna-kaugjuhtimine

en: Instant Messenger Status
et: Välksõnumirakenduse olek

en: Interactive Python console
et: Interaktiivne Pythoni konsool

en: Japanese
et: Jaapani

en: Keep the main window on top when playing a movie
et: Filmi esitamise ajal hoitakse peaakent alati teiste akende peal

en: Korean
et: Korea

[ctx: Language]
en: Auto
et: Automaatne

en: Load _chapter files when movie is loaded
et: _Peatükkide failid laaditakse koos filmiga

en: Local
et: Kohalik

en: Look for subtitles for the currently playing movie
et: Praegu esitatavale filmile subtiitrite otsimine.

en: MPRIS D-Bus Interface
et: MPRIS D-Bus liides

en: Make Available Offline
et: Võrguta olekus kättesaadavaks tegemine

en: Make sure that Totem is properly installed.
et: Veendu, et Totem on õigesti paigaldatud.

en: Media Player Keys
et: Meediaesitaja klahvid

en: Media contains no supported video streams.
et: Meedia ei sisalda ühtegi toetatud videostriimi.

en: Movie
et: Film

en: Movie Properties
et: Filmi omadused

en: Movies to play
et: Esitatavad filmid

en: Mute sound
et: Heli vaigistamine

en: N/A
et: Puudub

en: Network buffering threshold
et: Võrgupuhverdamise lävi

en: Next
et: Järgmine

en: Next Chapter/Movie
et: Järgmine lõik/film

en: No reason.
et: Põhjendus puudub.

en: No results found.
et: Tulemusi ei leitud.

en: None
et: Puudub

en: Nordic
et: Põhjamaad

[ctx: Number of audio channels]
en: N/A
et: Puudub

en: Number of screenshots:
et: Stoppkaadrite arv:

en: Pango font description for subtitle rendering.
et: Pango kirjatüübikirjeldus subtiitrite esitamiseks.

en: Password requested for RTSP server
et: RTSP-serveri jaoks nõutav parool

en: Pause
et: Pausitud

en: Persian
et: Pärsia

en: Play
et: Esitamine

en: Play / Pause
et: Esita / pausi

en: Play/Pause
et: Esitamine või pausi määramine

en: Playing a movie
et: Filmi esitamine

en: Plugins
et: Pluginad

en: Plugins…
et: Pluginad…

en: Prefere_nces
et: _Eelistused

en: Preferences
et: Eelistused

en: Presentation helper to make annotations on screen
et: Esitlusabiline kommentaaride lisamiseks ekraanile

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Chapter/Movie
et: Eelmine lõik/film

en: Properties
et: Omadused

en: Provides the variable rate menu item
et: Pakub muudetava esituskiiruse menüükirjed

en: Provides the “Skip to” dialog
et: Pakub dialoogi „Asukoha vahetamine“

en: Python Console
et: Pythoni konsool

en: Python Debugger
et: Pythoni silur

en: Quit
et: Lõpetamine

en: Rating
et: Hinnang

en: Recent files
et: Hiljutised failid

en: Records (S)VCDs or video DVDs
et: (S)VCD’de või video-DVD’de lindistamine

en: Repeat mode
et: Kordav režiim

en: Replace
et: Asendamine

en: Reset to _Defaults
et: _Lähtesta

en: Resolution
et: Lahutus

en: Results for “%s”
et: Otsingu „%s“ tulemused

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Rotate ↶
et: Pööra ↶

en: Rotation Plugin
et: Pööramise plugin

en: S_ubtitles
et: S_ubtiitrid

[ctx: Sample rate]
en: N/A
et: Puudub

en: Sample rate:
et: Diskreetimissagedus:

en: Sat_uration:
et: _Küllastus:

en: Save Copy
et: Koopia salvestamine

en: Save Gallery
et: Galerii salvestamine

en: Save a copy of the currently playing movie
et: Koopia salvestamine praegu mängivast filmist

en: Saving gallery as “%s”
et: Galerii salvestamine nimega „%s“

en: Screen Saver
et: Ekraanisäästja

en: Screenshot
et: Stoppkaader

en: Screenshot from %s - %d.png
et: %s - %d stoppkaader.png

en: Screenshot from %s.png
et: %s stoppkaader.png

en: Screenshot width (in pixels):
et: Stoppkaadri laius (pikslites):

en: Search
et: Otsing

en: Search Error
et: Viga otsimisel

en: Searching for subtitles…
et: Subtiitrite otsimine…

en: Searching subtitles…
et: Subtiitrite otsimine…

en: Season %d Episode %d
et: %d. hooaeg, %d. episood

en: Seek
et: Kerimine

en: Seek Backwards
et: Tagasikerimine

en: Seek Forwards
et: Edasikerimine

en: Seek to %s / %s
et: Liikumine asukohale %s / %s

en: Select
et: Vali

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select None
et: Tühjenda valik

en: Select Subtitle Font
et: Subtiitri kirjatüübi valimine

en: Select Text Subtitles
et: Tekstisubtiitrite valimine

en: Send notifications of currently-playing videos and allow remote control using MPRIS.
et: Hetkel esitatava video kohta teavituste saatmine ning kaugjuhtimine, kasutades MPRIS liidest.

en: Set your Instant Messenger status to away when a movie is playing
et: Välksõnumirakendusele „eemal“ oleku määramine filmi esitamise ajaks

en: Sets the user agent for the Apple Trailers site
et: Apple’i treilerite saidi jaoks kasutajaagendi määramine

en: Sets the user agent for the Vimeo site
et: Vimeo saidi jaoks kasutajaagendi määramine

en: Shuffle
et: Segatud režiim

en: Skip To
et: Asukoha vahetamine

[ctx: Skip To label length]
en: 7
et: 8

en: Some necessary plug-ins are missing. Make sure that the program is correctly installed.
et: Mõned vajalikud pluginad on puudu. Veendu, et see rakendus on korrektselt paigaldatud.

en: South European
et: Lõuna-Euroopa

en: Speed
et: Kiirus

en: Speed: %s
et: Kiirus: %s

[ctx: Stream bit rate]
en: N/A
et: Puudub

en: Subtitle #%d
et: Subtiiter nr. %d

en: Subtitle Downloader
et: Subtiitrite allalaadija

en: Subtitle _language:
et: Subtiitrite _keel:

en: Subtitle encoding
et: Subtiitri kooditabel

en: Subtitle files
et: Subtiitrifailid

en: Subtitle font
et: Subtiitri kirjatüüp

en: Subtitle language
et: Subtiitrite keel

en: Subtitles
et: Subtiitrid

en: Support additional media player keys
et: Meediaesitaja lisaklahvide tugi

en: Support infrared remote control
et: Infrapunaliidese kaudu kaugjuhtimise toetus

en: Switch An_gles
et: Muuda _vaatenurka

en: Take _Screenshot
et: Võta _stoppkaader

en: Thai
et: Tai

en: The MediaPlayer2 object does not implement the ‘%s’ interface
et: MediaPlayer2 objektil ei ole „%s“ liidest teostatud

en: The brightness of the video
et: Video heledus

en: The connection to this server was refused.
et: See server keeldus ühendusest.

en: The contrast of the video
et: Video kontrast

en: The file does not exist.
et: Faili pole olemas.

en: The gromit binary was not found.
et: gromit-i binaarfaili ei leitud.

en: The hue of the video
et: Video toon

en: The language to search for subtitles for movies in.
et: Filmides kasutatavate subtiitrite keel.

en: The movie could not be read.
et: Filmi pole võimalik lugeda.

en: The movie could not be recorded.
et: Filmi pole võimalik lindistada.

en: The playback of this movie requires a %s plugin which is not installed. | The playback of this movie requires the following plugins which are not installed:
    
    %s
et[0]: Selle filmi esitamiseks on vaja %s pluginat, mis pole paigaldatud.
et[1]: Selle filmi esitamiseks on vaja järgnevaid pluginaid, mis pole paigaldatud:
    
    %s

en: The playlist “%s” could not be parsed. It might be damaged.
et: Esitusnimekirja „%s“ pole võimalik parsida, see võib olla rikutud.

en: The property ‘%s’ is not writeable.
et: Omadus „%s“ ei ole kirjutatav.

en: The saturation of the video
et: Video küllastatus

en: The server refused access to this file or stream.
et: Server keeldus ligipääsust failile või voole.

en: The server you are trying to connect to is not known.
et: Server, millega üritad ühenduda, on tundmatu.

en: The specified movie could not be found.
et: Antud filmi ei leitud.

en: The video disc could not be duplicated.
et: Filmiplaati pole võimalik paljundada.

en: This file cannot be played over the network. Try downloading it locally first.
et: Seda faili pole võimalik otse võrgust mängida. Proovi see kõigepealt allalaadida.

en: This is not supposed to happen; please file a bug report.
et: Seda ei oleks tohtinud juhtuda; palun saada veateade.

en: This location is not a valid one.
et: Asukoht pole korrektne.

en: This stream cannot be played. It’s possible that a firewall is blocking it.
et: Seda voogu pole võimalik mängida. Võimalik, et tulemüür blokeerib seda.

en: Title %d
et: %d. pealkiri

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Toggle Fullscreen
et: Täisekraanvaate sisse- või väljalülitamine

en: Totem Python Console
et: Totemi pythoni konsool

en: Totem could not display the help contents.
et: Totemil pole võimalik abiteabe sisu näidata.

en: Totem could not get a screenshot of the video.
et: Totem pole suuteline sellest filmist stoppkaadrit tegema.

en: Totem could not play “%s”.
et: Totemil pole võimalik esitada „%s“.

en: Totem could not startup.
et: Totemil pole võimalik käivituda.

en: Turkish
et: Türgi

en: Type of audio output to use
et: Kasutatav heliväljund

en: Unable to play the file
et: Faili pole võimalik mängida

en: Unable to write a project.
et: Projekti pole võimalik kirjutada.

en: Unicode
et: Unikood

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown property ‘%s’ requested of a MediaPlayer 2 object
et: MediaPlayer 2 objektilt päriti tundmatut omadust „%s“

en: Variable Rate
et: Muudetav kiirus

en: Verify your system installation. Totem will now exit.
et: Kontrolli oma süsteemi paigaldust. Totem lõpetab oma töö.

en: Video Disc Recorder
et: Videoplaadi lindistaja

[ctx: Video bit rate]
en: N/A
et: Puudub

[ctx: Video codec]
en: N/A
et: Puudub

en: Video files
et: Videofailid

en: Videos
et: Videod

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: Volume Down
et: Heli vaiksemaks

en: Volume Up
et: Heli valjemaks

en: Western
et: Lääne

en: Whether to autoload external chapter files when a movie is loaded
et: Kas filmiga koos laaditakse automaatselt ka välised peatükifailid

en: Whether to autoload text subtitle files when a movie is loaded
et: Kas subtiitrid laaditakse pärast filmi laadimist automaatselt või mitte

en: Whether to disable deinterlacing for interlaced movies
et: Kas ülerealaotusega videote puhul tuleb ülerealaotus eemaldada või mitte

en: Whether to disable the keyboard shortcuts
et: Kas kiirklahvid on keelatud või mitte

en: Whether to disable the plugins in the user’s home directory
et: Kas kasutaja kodukataloogis olevad pluginad on lubatud või mitte

en: Year:
et: Aasta:

en: You are not allowed to open this file.
et: Sul puuduvad õigused selle faili avamiseks.

en: You can access the Totem.Object through “totem_object” :\n%s
et: Totem.Object’i on võimalik kasutada „totem_object“ kaudu:\n%s

en: Zeitgeist Plugin
et: Zeitgeisti plugin

en: Zoom In
et: Suurenda

en: _Add
et: _Lisa

en: _Angle Menu
et: _Nurgamenüü

en: _Aspect Ratio
et: _Kuvasuhe

en: _Audio output type:
et: _Heliväljundi liik:

en: _Brightness:
et: _Heledus:

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Chapter Menu
et: P_eatükimenüü

en: _Close
et: _Sulge

en: _Create Video Disc…
et: _Loo videoplaat…

en: _DVD Menu
et: _DVD menüü

en: _Download Movie Subtitles…
et: _Laadi filmi subtiitrid alla…

en: _Eject
et: _Väljasta

en: _Encoding:
et: Koo_ditabel:

en: _Find in %s
et: _Otsi %s-s

en: _Font:
et: _Kirjatüüp:

en: _Help
et: A_bi

en: _Hue:
et: _Toon:

en: _Keyboard Shortcuts
et: _Kiirklahvid

en: _Languages
et: _Keeled

en: _Load subtitle files when movie is loaded
et: _Video avamisel laaditakse subtiitrid

en: _Open
et: _Ava

en: _Play with Subtitle
et: _Esita subtiitritega

en: _Properties
et: _Omadused

en: _Python Console
et: _Pythoni konsool

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Repeat
et: K_ordav režiim

en: _Rotate ↷
et: _Pööra ↷

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Select Text Subtitles…
et: _Tekstisubtiitrite valimine…

en: _Skip To
et: _Hüppa kohale

en: _Skip To…
et: _Hüppa kohale…

en: _Skip to:
et: _Liikumine asukohale:

en: _Title Menu
et: _Pealkirjamenüü

[ctx: button]
en: Play
et: Esitamine

[ctx: playback rate]
en: Normal
et: Tavaline

[ctx: playback rate]
en: × 0.75
et: × 0,75

[ctx: playback rate]
en: × 1.1
et: × 1,1

[ctx: playback rate]
en: × 1.25
et: × 1,25

[ctx: playback rate]
en: × 1.5
et: × 1,5

[ctx: playback rate]
en: × 1.75
et: × 1,75

en: rpdb2 password
et: rpdb2 parool

en: second | seconds
et[0]: sekund
et[1]: sekundit

[ctx: shortcut window]
en: DVD menu navigation
et: DVD menüü navigatsioon

[ctx: shortcut window]
en: Decrease volume
et: Heli vaiksemaks

[ctx: shortcut window]
en: Exit fullscreen
et: Täisekraanvaatest väljumine

[ctx: shortcut window]
en: General
et: Üldine

[ctx: shortcut window]
en: Go back 15 seconds
et: Liikumine 15 sekundit tagasi

[ctx: shortcut window]
en: Go back 3 minutes
et: Liikumine 3 minutit tagasi

[ctx: shortcut window]
en: Go back 5 seconds
et: Liikumine 5 sekundit tagasi

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 10 minutes
et: Liikumine edasi 10 minutit

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 15 seconds
et: Liikumind edasi 15 sekundit

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 60 seconds
et: Liikumine edasi 60 sekundit

[ctx: shortcut window]
en: Make Available Offline
et: Võrguta olekus kättesaadavaks tegemine

[ctx: shortcut window]
en: Navigate down
et: Navigeeri alla

[ctx: shortcut window]
en: Navigate left
et: Navigeeri vasakule

[ctx: shortcut window]
en: Navigate right
et: Navigeeri paremale

[ctx: shortcut window]
en: Navigate up
et: Navigeeri üles

[ctx: shortcut window]
en: Next video or chapter
et: Järgmisele filmilõigule või filmile lülitumine

[ctx: shortcut window]
en: Play/Pause
et: Esitamine või pausi määramine

[ctx: shortcut window]
en: Playback
et: Esitamine

[ctx: shortcut window]
en: Previous video or chapter
et: Eelmisele filmilõigule või filmile lülitumine

[ctx: shortcut window]
en: Properties
et: Omadused

[ctx: shortcut window]
en: Quit
et: Lõpetamine

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↶
et: Pööra ↶

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↷
et: Pööra ↷

[ctx: shortcut window]
en: Skip
et: Vahele jätmine

[ctx: shortcut window]
en: Skip to…
et: Liikumine asukohale…

[ctx: shortcut window]
en: Take Screenshot
et: Võta stoppkaader

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fullscreen
et: Täisekraanvaate sisse- või väljalülitamine

[ctx: shortcut window]
en: View
et: Vaade

[ctx: shortcut window]
en: Volume
et: Helitugevus

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
et: Suurendamine

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
et: Vähendamine
