rygel master - en to eu translation catalogue (301 entries)

en:  must be 1
eu:  1 izan behar du

en: %s transfer mode not supported for '%s'
eu: %s transferentzia modua ez da onartzen honetarako: '%s'

en: @REALNAME@’s media
eu: @REALNAME@(r)en multimedia

en: @id must be set to "" in CreateObject call
eu: @id honela ezarri behar da CreateObject deian: ""

en: A module named %s is already loaded
eu: '%s' izeneko modulua lehendik kargatuta dago

en: Action Failed
eu: Ekintzak huts egin du

en: Add a directory to the list of shared directories
eu: Gehitu direktorioa partekatutako direktorioen zerrendari

en: Add a network interface Rygel should serve files on
eu: Gehitu sareko interfaze bat Rygel-ek han fitxategiak zerbitzatzeko

en: Add network interface
eu: Gehitu sareko interfazea

en: Add shared directory
eu: Gehitu partekatutako direktorioa

en: Album
eu: Albuma

en: Albums
eu: Albumak

en: All
eu: Denak

en: Artist
eu: Artista

en: Artists
eu: Artistak

en: Bad URI: %s
eu: Okerreko URIa: %s

en: Bad current tag value.
eu: Uneko etiketaren balioa okerra.

en: Bad new tag value.
eu: Etiketa berriaren balioa okerra.

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
eu: Soilik fitxategietan oinarritutako MediaObjects-ak (MediaFileItems) prozesa ditzake

en: Cannot browse children on item
eu: Ezin dira elementuaren umeak arakatu

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
eu: Ezin da ”%s” klaseko objekturik sortu: ez dago onartuta

en: Cannot create references to containers
eu: Ezin da edukiontzietarako erreferentziarik sortu

en: Cannot create restricted item
eu: Ezin da murriztutako elementurik sortu

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
eu: Ezin da ”NSLookup” ekintza exekutatu: ostalari-izena hutsik dago

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
eu: Ezin da ”ping” ekintza exekutatu: ostalaria hutsik dago

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
eu: Ezin da ”Traceroute” ekintza exekutatu: ostalaria hutsik dago

en: Cannot upgrade from version %d
eu: Ezin da %d bertsiotik bertsio-berritu

en: Can’t add containers in %s
eu: Ezin da edukiontzirik gehitu ”%s”(e)n

en: Can’t create items in %s
eu: Ezin da elementurik sortu ”%s”(e)n

en: Can’t process URI %s with protocol %s
eu: Ezin da %s URIa prozesatu %s protokoloarekin

en: Can’t remove containers in %s
eu: Ezin da edukiontzirik kendu ”%s”(e)ndik

en: Can’t remove items in %s
eu: Ezin da elementurik kendu ”%s”(e)ndik

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
eu: Domeinua:maila bikoteen komaz bereiztutako zerrenda. Ikus rygel(1) xehetasun gehiagorako.

en: Comments not allowed in XML
eu: Iruzkinak ez daude onartuta XMLan

en: ContainerID missing
eu: ContainerID falta da

en: Could not create GStreamer player
eu: Ezin izan da GStreamer erreproduzitzailea sortu

en: Could not create GstElement for URI %s
eu: Ezin izan da '%s' URIaren GstElement sortu

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
eu: Ezin izan da transkodetzailearen konfigurazioa sortu. GStreamer-en instalazioa plugin baten falta egon daiteke

en: Could not determine protocol for %s
eu: Ezin izan da '%s'(r)en protokoloa zehaztu

en: Could not determine protocol for URI %s
eu: Ezin izan da '%s' URIaren protokoloa zehaztu

en: Could not find object %d in cache
eu: Ezin izan da %d objektua aurkitu cachean

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
eu: Ezin izan da %s objektua edo bere gurasoa aurkitu. Datu-basea inkoherentea da

en: Could not load plugin: %s
eu: Ezin izan da plugina kargatu: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
eu: Ezin izan da Tracker-en seinaletara harpidetu: %s

en: Couldn’t create data source for %s
eu: Ezin izan da ”%s”(r)en datu-iturburua sortu

en: DLNA profile “%s” not supported
eu: ”%s” DLNA profila ez dago onartuta

en: Database upgrade to v18 failed: %s
eu: Huts egin du datu-basea v18 bertsiora eguneratzeak: %s

en: Disable plugin
eu: Desgaitu plugina

en: Disable transcoding
eu: Desgaitu transkodeketa

en: Disallow deletion
eu: Ukatu ezabatzea

en: Disallow upload
eu: Ukatu igoera

en: Display version number
eu: Bistaratu bertsioaren zenbakia

en: Engine Path
eu: Motorraren bide-izena

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
eu: Errorea ACLaren D-Bus proxya sortzeak: %s

en: Error fetching object “%s” from database: %s
eu: Errorea ”%s” objektua datu-basetik eskuratzeak: %s

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
eu: Errorea ”%s” edukiontzian berriki gehitutako ”%s” ume objektua han bilatzean: %s

en: Error from pipeline %s: %s
eu: Errorean '%s' kanalizazioan: %s

en: Error getting all values for “%s”: %s
eu: Errorea ”%s”(r)en  balio guztiak eskuratzean: %s

en: Error getting item count under category “%s”: %s
eu: Errorea ”%s” kategori peko elementu kopurua eskuratzean: %s

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
eu: Errorea ”%s” karpetaren edukia zerrendatzean: %s

en: Error removing object from database: %s
eu: Errorea objektua datu-basetik kentzean: %s

en: Error while opening SQLite database %s: %s
eu: Errorea %s SQLite datu-basea irekitzean: %s

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
eu: Kanpoko ”%s” hornitzaileak ez du derrigorrezko ”%s” propietatea ematen

en: Failed to access resource at %s: %s
eu: Huts egin du '%s'(e)ko baliabideak atzitzean: %s

en: Failed to add %s to ignored files: %s
eu: Huts egin du %s fitxategia ez ikusiarena egindako fitxategiei gehitzeak: %s

en: Failed to add album art for %s: %s
eu: Huts egin du '%s'(r)en albumaren azala gehitzean: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
eu: Huts egin du '%s' IDa duen elementua gehitzeak: %s

en: Failed to add object: %s
eu: Huts egin du objektua gehitzeak: %s

en: Failed to browse “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s” arakatzean: %s

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s” karpetaren URIa eraikitzean: %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
eu: Huts egin du '%s'(r)en GStreamer datu-iturburua sortzean: %s

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
eu: Huts egin du  '%s'(r)en RootDevice sortzeak. Zergatia: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
eu: Huts egin du Tracker-era konexioa sortzeak: %s

en: Failed to create a Tracker connection: %s
eu: Huts egin du Tracker-era konexioa sortzeak: %s

en: Failed to create database schema: %s
eu: Huts egin du datu-basearen eskema sortzeak: %s

en: Failed to create indices: %s
eu: Huts egin du indizeak sortzeak: %s

en: Failed to create item under “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s” pean elementua sortzean: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
eu: Huts egin du multimediaren artearen erauzlea sortzeak: %s

en: Failed to create object under “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s” pean objektua sortzean: %s

en: Failed to create pipeline
eu: Huts egin du kanalizazioa sortzeak

en: Failed to create preferences dialog: %s
eu: Huts egin du hobespenen elkarrizketa-koadroa sortzeak: %s

en: Failed to create root device factory: %s
eu: Huts egin du erroko gailuaren fabrika sortzeak: %s

en: Failed to destroy object “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s” objektua deuseztatzean: %s

en: Failed to discover URI %s: %s
eu: Huts egin du '%s' URIa aurkitzean: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s” karpeta zerrendatzeak: %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
eu: Huts egin du %s fitxategiko metadatuak erauzteak

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s” sarrerako puntuaren funtzioa ”%s”(e)n bilatzean: %s

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
eu: Huts egin du lsdvd bitarra bide-izenean aurkitzean. DVDaren erauzketa ez da erabilgarri egongo

en: Failed to find media art for %s: %s
eu: Huts egin du '%s'(r)en multimediaren azala bilatzean: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
eu: Huts egin du berriro indexatzea derrigortzean datu-basea konpontzeko: %s

en: Failed to generate playlist
eu: Huts egin du erreprodukzio-zerrenda sortzean

en: Failed to get MAC address for %s: %s
eu: Huts egin du '%s'(r)en MAC helbidea lortzean: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
eu: Huts egin du Tracker-en konexioa eskuratzeak: %s

en: Failed to get a socket: %s
eu: Huts egin du socket-a lortzean: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
eu: Huts egin du kontsultaren edukiontziaren ume kopurua eskuratzeak: %s

en: Failed to get child count: %s
eu: Huts egin du ume kopurua eskuratzeak: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
eu: Huts egin du '%s' edukiontziaren umea lortzeak: %s

en: Failed to get log level from configuration: %s
eu: Huts egin du konfiguraziotik erregistro-maila eskuratzean: %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s”(r)en jatorrizko URIa eskuratzeak: %s

en: Failed to get reset token
eu: Huts egin du berrezartzeko tokena lortzeak

en: Failed to get update IDs: %s
eu: Huts egin du ID eguneratuak lortzeak: %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
eu: Huts egin du %s URIari ez ikusiarena egin zaion ala ez jakiteak: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
eu: Huts egin du '%s' elementua gordeta dagoen ala ez jakiteak: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
eu: Huts egin du prozesua egokiro gelditzeak. KILL erabiltzen

en: Failed to harvest file %s: %s
eu: Huts egin du '%s' fitxategia biltzeak: %s

en: Failed to import file from %s: %s
eu: Huts egin du '%s'(e)tik fitxategia inportatzean: %s

en: Failed to link %s to %s
eu: Ezin izan da %s %s(r)ekin estekatu

en: Failed to link pad %s to %s
eu: Huts egin du '%s' konektorea '%s'(e)ra estekatzeak

en: Failed to load module from path “%s”: %s
eu: Huts egin du modulua ”%s” bide-izenetik kargatzean: %s

en: Failed to load plugin %s: %s
eu: Huts egin du '%s' osagaia kargatzean: %s

en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
eu: Huts egin du erabiltzailearen konfigurazioa ”%s” fitxategitik kargatzean: %s

en: Failed to load user configuration: %s
eu: Huts egin du erabiltzailearen konfigurazioa kargatzeak: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
eu: Huts egin du '%s' elementua gordeta bezala (%d) markatzeak: %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
eu: Huts egin du ”%s” fitxategia monitorizatzean — %s

en: Failed to move dotfile %s: %s
eu: Huts egin du '%s' puntu-fitxategia lekuz aldatzeak: %s

en: Failed to open plugins folder: “%s”
eu: Huts egin du osagaien karpeta irekitzean: ”%s”

en: Failed to parse commandline args: %s
eu: Huts egin du komando-lerroaren argumentuak aztertzeak: %s

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
eu: Huts egin du ServiceResetToken jarraitzeak: %s

en: Failed to query ACL: %s
eu: Huts egin du ACLa kontsultatzeak: %s

en: Failed to query content type for “%s”
eu: Huts egin du ”%s”(r)en eduki mota kontsultatzean

en: Failed to query database: %s
eu: Huts egin du datu-basea kontsultatzeak: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
eu: Huts egin du '%s' fitxategiaren informazioa kontsultatzeak: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
eu: Huts egin du '%s'(n)go erroreen irteeratik irakurtzean: %s

en: Failed to read from pipe: %s
eu: Huts egin du kanalizaziotik irakurtzean: %s

en: Failed to read standard output from %s: %s
eu: Huts egin du '%s'(n)go irteera estandarretik irakurtzean: %s

en: Failed to remove entry: %s
eu: Huts egin du sarrera kentzeak: %s

en: Failed to remove file %s: %s
eu: Huts egin du '%s' fitxategia kentzeak: %s

en: Failed to remove object: %s
eu: Huts egin du objektua kentzeak: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
eu: Huts egin du karpeta birtualak kentzeak: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
eu: Huts egin du transakzioan desegitean: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
eu: Huts egin du konfigurazioaren datuak ”%s” fitxategian gordetzeak: %s

en: Failed to save object: %s
eu: Huts egin du objektua gordetzeak: %s

en: Failed to search in “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s”(e)n bilatzean: %s

en: Failed to seek
eu: Huts egin du kokatzeak

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
eu: Huts egin du %lld:%lld desplazamendura kokatzeak

en: Failed to send command to child: %s
eu: Huts egin du komandoa umeari bidaltzeak: %s

en: Failed to send error to parent: %s
eu: Huts egin du gurasoari errorea bidaltzean: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
eu: Huts egin du ”%s” fitxategiaren UIList ezartzean — %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
eu: Huts egin du ”%s” fitxategiaren hasierako UI zerrenda ezartzean — %s

en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
eu: Huts egin du ”%s”(r)en fitxategi-informazioa eskuratzeak: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
eu: Huts egin du Rygel-en zerbitzua abiarazteak: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
eu: Huts egin du Tracker zerbitzua abiaraztean: %s. Plugina desgaituta.

en: Failed to stop Rygel service: %s
eu: Huts egin du Rygel-en zerbitzua gelditzeak: %s

en: Failed to update object “%s”: %s
eu: Huts egin du ”%s” objektua eguneratzean: %s

en: Failed to write modified description to %s
eu: Huts egin du eraldatutako azalpena '%s'(e)n idaztean

en: Files & Folders
eu: Fitxategiak eta karpetak

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
eu: Ezarri behar ez ziren banderak aurkitu dira ”dlnaManaged”-en

en: GStreamer Player
eu: GStreamer erreproduzitzailea

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
eu: Ez da GStreamer-en ”dvdreadsrc” elementua aurkitu. DVD euskarriak ez du funtzionatzen

en: Genre
eu: Generoa

en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
eu: %s HTTPSeekRequest mota onartu gabea

en: Illegal MIME-type
eu: MIME mota ilegala

en: Illegal seek target
eu: Bilaketaren helburua ilegala

en: Incompatible schema… cannot proceed
eu: Eskema bateraezina… ezin da aurrera jarraitu

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
eu: Sendotasuni gabeko datu-basea: %s elementuak ez dauka %s gurasoa

en: Invalid Arguments
eu: Argumentu baliogabeak

en: Invalid Channel
eu: Kanal baliogabea

en: Invalid InstanceID
eu: Instantziaren IDa (InstanceID) baliogabea

en: Invalid Name
eu: Izen baliogabea

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
eu: Eskaera baliogabea (soilik GET eta HEAD onartuta)

en: Invalid Test State “%s”
eu: Baliogabeko ”%s” probaren egoera

en: Invalid UI filter: %s
eu: UI iragazki baliogabea: %s

en: Invalid URI without prefix: %s
eu: a baliogabea aurrizkirik gabe: %s

en: Invalid URI “%s”
eu: ”%s” URI baliogabea

en: Invalid argument
eu: Argumentu baliogabea

en: Invalid command received, ignoring
eu: Komando baliogabea jasota, ez ikusi egiten.

en: Invalid connection reference
eu: Konexioaren baliogabeko erreferentzia

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
eu: Datu-base baliogabea, ezin da sqlite_master taula kontsultatu: %s

en: Invalid date format: %s
eu: Baliogabeko data-formatua: %s

en: Invalid date: %s
eu: Baliogabeko data: %s

en: Invalid number of arguments
eu: Argumentuen kopuru baliogabea

en: Invalid range
eu: Barruti baliogabea

en: Invalid search criteria given
eu: Baliogabeko bilaketa-irizpidea eman da

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
eu: Baliogabeko upnp:class emanda CreateObject-en

en: MAC and network type querying not implemented
eu: MAC eta sare motaren kontsulta garatu gabe

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
eu: '%s'(e)ko MPRIS interfazea irakurtzeko soilik da. Ez ikusiarena egiten.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
eu: Ez da MediaEngine.init deitu. Ezin da jarraitu.

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
eu: '%s' objektuaren meta-datuen eraldaketa (murriztutako '%s' objektuaren umea izanik) ez dago baimenduta

en: Metadata modification of object %s not allowed
eu: '%s' objektuaren meta-datuen eraldaketa ez dago baimenduta

en: Missing ContainerID argument
eu: 'ContainerID' argumentua falta da

en: Missing filter
eu: Iragazkia falta da

en: Module '%s' conflicts with already loaded module '%s'. Skipping
eu: '%s' modulua gatazkan dago lehendik kargatuta dagoen '%s' moduluarekin. Saltatzen

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
eu: Ezin izan da ”%s” modulua D-Bus saioaren bus-arekin konektatu. Ez ikusi egiten…

en: Music
eu: Musika

en: Network Interfaces
eu: Sareko interfazeak

en: Networks:
eu: Sareak:

en: New plugin “%s” available
eu: ”%s” plugin berria eskuragarri

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
eu: Ez da ACLaren ordezko araurik aurkitu. ”allow” (baimendu) erabiltzen

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
eu: Ez da ACLaren ordezko araurik aurkitu. ”deny” (ukatu) erabiltzen

en: No D-Bus thumbnailer available
eu: Ez dago 'D-Bus'-aren koadro txikitzailerik erabilgarri

en: No D-Bus thumbnailer service available
eu: Ez dago 'D-Bus'-aren koadro txikitzailearen zerbitzurik erabilgarri

en: No Such Test
eu: Ez dago halako probarik

en: No media engine found.
eu: Ez da multimediaren motorrik aurkitu.

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
eu: Ez dago objekturik ”DIDL-Lite”n bezerotik: ”%s”

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
eu[0]: Ez da pluginik aurkitu segundo %dean. Uzten…
eu[1]: Ez da pluginik aurkitu %d segundotan. Uzten…

en: No subtitle available
eu: Ez dago azpititulurik eskuragarri

en: No such container
eu: Ez dago halako edukiontzirik

en: No such file transfer
eu: Ez dago hala fitxategi-transferentziarik

en: No such object
eu: Ez dago halako objekturik

en: No thumbnail available
eu: Ez dago koadro txikirik erabilgarri

en: No thumbnail available. Generation requested.
eu: Ez dago koadro txikirik eskuragarri. Sorrera eskatuta.

en: No thumbnailer available: %s
eu: Ez dago koadro txikitzailerik eskuragarri: %s

en: No value available
eu: Ez dago baliorik erabilgarri

en: No value available for “%s/%s”
eu: Ez dago ”%s/%s”(r)en baliorik erabilgarri

en: No value available for “%s”
eu: Ez dago ”%s”(r)en balio erabilgarririk

en: No value set for “%s/enabled”
eu: Ez da honen baliorik ezarri: ”%s/enabled”

en: No value set for “%s/title”
eu: Ez da honen baliorik ezarri: ”%s/title”

en: No writable URI for %s available
eu: Ez dago '%s'(r)en URI idazgarririk erabilgarri

en: Not Applicable
eu: Ez da aplikagarria

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Not implemented
eu: Inplementatu gabe

en: Not supported
eu: Ez dago onartuta

en: Object ID missing
eu: Objektuaren IDa falta da

en: Object creation in %s not allowed
eu: '%s'(e)n objektuak sortzea ez dago baimenduta

en: Object is missing the @restricted attribute
eu: Objektuari @restricted atributua falta zaio

en: Object removal from %s not allowed
eu: Objektua '%s'(e)ndik kentzea ez dago baimenduta

en: ObjectID argument missing
eu: 'ObjectID' argumentua falta da

en: Only byte-based seek supported
eu: Soilik Bytean oinarritutako bilaketa dago onartuta

en: Parameter count mismatch.
eu: Parametro kopurua falta da.

en: Pictures
eu: Argazkiak

en: Play mode not supported
eu: Erreprodukzioaren modua ez dago onartuta

en: Play speed not supported
eu: Erreprodukzioaren abiadura ez dago onartuta

en: Playlists
eu: Erreprodukzio-zerrendak

en: Playspeed not supported
eu: Erreprodukzioaren abiadura ez dago onartuta

en: Plugin Path
eu: Pluginaren bide-izena

en: Plugin module %s does not exist
eu: '%s' pluginaren modulua ez da existitzen

en: Port
eu: Ataka

en: Problem parsing playlist: %s
eu: Arazoa erreprodukzio-zerrenda analizatzean: %s

en: Process check_async failed: %s
eu: check_async prozesuak huts egin du: %s

en: Process died while handling URI %s
eu: Prozesua hil egin da '%s' URIa kudeatzean

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
eu: Hutsik ez dagoen ”%s” elementura datuak igortzea ez dago baimenduta

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
eu: Barrutiaren amaierako balioa, %lld, barrutiaren hasierako balioa, %lld, baino txikiagoa da: '%s'

en: Read from child failed: %s
eu: Huts egin du umetik irakurtzeak: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
eu: Oker osatutako '%s' erantzuna jasota umetik..

en: Received invalid string from child: %s
eu: Baliogabeko katea jasota umetik: %s

en: Removal of object %s not allowed
eu: '%s' objektua kentzea ez dago baimenduta

en: Remove a directory from the list of shared directories
eu: Kendu direktorioa partekatutako direktorioen zerrendatik

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
eu: Kendu sareko interfaze bat Rygel-ek han fitxategirik ez zerbitzatzeko gehiago

en: Remove network interface
eu: Kendu sareko interfazea

en: Remove shared directory
eu: Kendu partekatutako direktorioa

en: Requested item “%s” not found
eu: Ez da eskatutako ”%s” elementua aurkitu

en: Required element %s missing
eu: Beharrezko '%s' elementua falta da

en: Resource not found
eu: Ez da baliabiderik aurkitu

en: Rygel Preferences
eu: Rygel-en hobespenak

en: Rygel v%s starting…
eu: Rygel %s abiarazten…

en: Seek mode not supported
eu: Bilaketa modua ez dago onartuta

en: Seeking not supported
eu: Bilaketa ez dago onartuta

en: Select folders
eu: Hautatu karpetak

en: Set plugin options
eu: Ezarri pluginaren aukerak

en: Set plugin titles
eu: Ezarri pluginaren tituluak

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
eu: Huts egin du erauzketaren azpiprozesua konfiguratzeak: %s

en: Shared media
eu: Partekatutako euskarria

en: Shut down remote Rygel reference
eu: Itzali urruneko Rygel erreferentzia

en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
eu: %s URIa saltatzen: erauzketak erabat huts egin du: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
eu: Onartu gabeko ordena eremua saltatzen: %s

en: Speed not supported
eu: Abiadura ez dago onartuta

en: State “%s” Precludes Cancel
eu: ”%s” egoerak bertan behera uztea saihesten du

en: Successfully destroyed object “%s”
eu: ”%s” objektua behar bezala deuseztatu da

en: Successfully updated object “%s”
eu: ”%s” objektua ongi eguneratu da

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
eu: Atzemandako datu-basearen ”%d” bertsioa onartutako ”%d” bertsioa baino berriagoa da

en: Thumbnailing not supported
eu: Koadroak txikiagotzea ez dago onartuta

en: Title %d
eu: %d. titulua

en: Titles
eu: Tituluak

en: Transition not available
eu: Trantsizioa ez dago erabilgarri

en: Tried to change read-only property.
eu: Irakurtzeko soilik den propietatea aldatzea saiatu da.

en: Tried to delete required tag.
eu: Beharrezko etiketa kentzen saiatu da.

en: UPnP class “%s” not supported
eu: ”%s” UPnP klasea ez dago onartuta

en: UPnP/DLNA Preferences
eu: UPnP/DLNA-ren hobespenak

en: UPnP/DLNA Services
eu: UPnP/DLNA zerbitzuak

en: URI “%s” invalid for importing contents to
eu: ”%s” URI baliogabea horra edukiak inportatzeko

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
eu: Ezin dira Ikonoaren datuak aztertu — ustekabeko nodoa: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
eu: Ezin dira Protokoloaren datuak aztertu — ustekabeko atributua: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
eu: Ezin dira Ikonoaren datuak aztertu — ustekabeko nodoa: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
eu: Ezin dira UIaren datuak aztertu — ustekabeko nodoa: %s

en: Unable to parse UI list file %s
eu: Ezin da UI zerrendaren %s fitxategia aztertu

en: Unable to parse device profile data: %s
eu: Ezin dira gailuaren profilaren datuak aztertu: %s

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Unknown MediaContainer resource: %s
eu: 'MediaContainer' baliabide ezezaguna: %s

en: Unknown error.
eu: Errore ezezaguna.

en: Unsupported seek type
eu: Onartu gabeko bilaketa mota

en: Unsupported type %s
eu: Onartu gabeko %s mota

en: Use configuration file instead of user configuration
eu: Erabili konfigurazioaren fitxategia erabiltzailearen konfigurazioa erabili ordez

en: Value of “%s” out of range
eu: ”%s”(r)en balioa barrutitik kanpo

en: Videos
eu: Bideoak

en: Warning from pipeline %s: %s
eu: Abisua '%s' kanalizaziotik: %s

en: Will not monitor file changes
eu: Ezin da fitxategiaren aldaketarik monitorizatu

en: Wrong Test Type
eu: Okerreko proba mota

en: Year
eu: Urtea

en: Years
eu: Urteak

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
eu: Badirudi zure GStreamer instalazioak ez duela “playbin3” elementua. Rygel GStreamer errendatzaile-inplementazioak ezin du lan egin hura gabe

en: [Plugin] group not found
eu: [Plugina] taldea ez da aurkitu

en: _Share media through DLNA
eu: _Partekatu multimedia DLNA bidez

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
eu: dc: titulua ezin da hutsik egon CreateObject deian

en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
eu: multimedia-zerbitzaria;multimedia-errendatzailea;partekatu;audioa;bideoa;argazkiak;

en: upnp:class not supported in %s
eu: upnp:class ez dago onartuta '%s'(e)n

en: upnp:createClass value not supported
eu: upnp:createClass balioa ez dago onartuta

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
eu: — bitarra Rygel-i metadatuak erauzten laguntzeko

en: “%s” harvested
eu: ”%s” lortuta

en: “ContainerID” agument missing.
eu: ”ContainerID” argumentua falta da.

en: “Elements” argument missing.
eu: ”Elements” argumentua falta da.

en: “ObjectID” argument missing.
eu: ”ObjectID” argumentua falta da
