master - en to eu translation catalogue (1247 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
eu[0]: 
    
    Eta beste %d.
eu[1]: 
    
    Eta beste %d.

en: 
    
    The file “%s” may not be supported by or may be too large for this instance of Gallery3.
eu: 
    
    “%s” fitxategia ez dago onartuta edo handiegia izan daiteke Gallery3-ren instantzia honentzako.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
eu: 
    
    Esportazioarekin jarraitu nahi al duzu?

en: 
    Note that Gallery3 only supports the video types that Flowplayer does.
eu: 
    Gallery3-k soilik onartzen dituen bideo motak Flowplayer-ek onartutakoak dira.

en:  Site Not Found
eu:  Ez da webgunea aurkitu

en: %.1f seconds
eu: %.1f segundo

en: %d Event | %d Events
eu[0]: Gertaera %d
eu[1]: %d gertaera

en: %d Photo | %d Photos
eu[0]: %d argazki
eu[1]: %d argazki

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
eu[0]: %d argazki/bideo
eu[1]: Argazki/bideo %d

en: %d Video | %d Videos
eu[0]: Bideo %d
eu[1]: %d bideo

en: %d hour | %d hours
eu[0]: ordu %d
eu[1]: %d ordu

en: %d minute | %d minutes
eu[0]: minutu %d
eu[1]: %d minutu

en: %d second | %d seconds
eu[0]: segundo %d
eu[1]: %d segundo

en: %d%%
eu: %% %d

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
eu: %Y/%m/%d, %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
eu: %Y/%m/%d, %I:%M:%S %p

en: %s Database
eu: %s datu-basea

en: %s does not exist.
eu: %s ez da existitzen.

en: %s does not support the file format of
    %s.
eu: %s-(e)k ez du onartzen %s-(r)en fitxategi-formatua.

en: %s is not a file.
eu: %s ez da fitxategia.

en: %s or Better
eu: %s edo hobea

en: (Help)
eu: (Laguntza)

en: (None)
eu: (bat ere ez)

en: (and %d more)
eu: (eta %d gehiago)

en: 1 day
eu: Egun 1

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
eu[0]: Ez da inportatu argazki bikoiztu bat:
eu[1]: Ez dira inportatu %d argazki bikoiztu:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
eu[0]: Ez da inportatu argazki/bideo bikoiztu bat:
eu[1]: Ez dira inportatu %d argazki/bideo bikoiztu:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
eu[0]: Ez da inportatu bideo bikoiztu bat:
eu[1]: Ez da inportatu %d bideo bikoiztu:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
eu[0]: Huts egin du fitxategi 1 inportatzean hondatuta dagoelako:
eu[1]: Huts egin du %d fitxategi inportatzean hondatuta daudelako:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
eu[0]: Ezin izan da fitxategi 1 inportatu argazki-liburutegiaren karpetan ezin delako idatzi:
eu[1]: Ezin izan dira %d fitxategi inportatu argazki-liburutegiaren karpetan ezin delako idatzi:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
eu[0]: Ezin izan da fitxategi 1 inportatu kameran errorea egon delako:
eu[1]: Ezin izan dira %d fitxategi inportatu kameran errorea egon delako:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
eu[0]: Ezin izan da fitxategi 1 inportatu fitxategian edo hardwarean errorea egon delako:
eu[1]: Ezin izan dira %d fitxategi inportatu fitxategian edo hardwarean errorea egon delako:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
eu[0]: Fitxategi 1 saltatu da erabiltzaileak ekintza bertan behera utzi duelako:
eu[1]: %d fitxategi saltatu dira erabiltzaileak ekintza bertan behera utzi duelako:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
eu[0]: Irudia ez den fitxategi bat saltatu da.
eu[1]: Irudiak ez diren %d fitxategi saltatu dira.

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
eu[0]: Huts egin du argazki 1 inportatzean hondatuta dagoelako:
eu[1]: Huts egin du %d argazki inportatzean hondatuta daudelako:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
eu[0]: Argazki baten inportazioak huts egin du argazki-liburutegiaren karpetan idazteko baimen ezagatik:
eu[1]: %d argazkiren inportazioak huts egin du argazki-liburutegiaren karpetan idazteko baimen ezagatik:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
eu[0]: Argazki baten inportazioak huts egin du kamera-errore baten erruz:
eu[1]: %d argazkiren inportazioak huts egin du kamera-errore baten erruz:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
eu[0]: Argazki baten inportazioak huts egin du fitxategi- edo hardware-errore baten erruz:
eu[1]: %d argazkiren inportazioak huts egin du fitxategi- edo hardware-erroreen erruz:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
eu[0]: Argazki bat saltatu da erabiltzaileak bertan behera utzi duelako:
eu[1]: %d argazki saltatu dira erabiltzaileak bertan behera utzi dituelako:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
eu[0]: Argazki bat ongi inportatu da.
eu[1]: %d argazki ongi inportatu dira.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
eu[0]: Huts egin du argazki/bideo 1 inportatzean hondatuta dagoelako:
eu[1]: Huts egin du %d argazki/bideo inportatzean hondatuta daudelako:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
eu[0]: Argazki/bideo baten inportazioak huts egin du argazki-liburutegiaren karpetan idazteko baimen ezagatik:
eu[1]: %d bideo/argazkiren inportazioak huts egin du argazki-liburutegiaren karpetan idazteko baimen ezagatik:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
eu[0]: Argazki/bideo baten inportazioak huts egin du kamera-errore baten erruz:
eu[1]: %d argazkiren/bideoren inportazioak huts egin du kamera-errore baten erruz:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
eu[0]: Argazki/bideo baten inportazioak huts egin du fitxategi- edo hardware-errore baten erruz:
eu[1]: %d argazkiren/bideoren inportazioak huts egin du fitxategi- edo hardware-erroreen erruz:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
eu[0]: Argazki/bideo bat saltatu da erabiltzaileak bertan behera utzi duelako:
eu[1]: %d argazki/bideo saltatu dira erabiltzaileak bertan behera utzi dituelako:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
eu[0]: Argazki/bideo bat ongi inportatu da.
eu[1]: %d bideo/argazki ongi inportatu dira.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
eu[0]: Onartzen ez den argazki bat saltatu da:
eu[1]: Onartzen ez diren %d argazki saltatu dira:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
eu[0]: Huts egin du bideo 1 inportatzean hondatuta dagoelako:
eu[1]: Huts egin du %d bideo inportatzean hondatuta daudelako:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
eu[0]: Bideo baten inportazioak huts egin du argazki-liburutegiaren karpetan idazteko baimen ezagatik:
eu[1]: %d bideoren inportazioak huts egin du argazki-liburutegiaren karpetan idazteko baimen ezagatik:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
eu[0]: Bideo baten inportazioak huts egin du kamera-errore baten erruz:
eu[1]: %d bideoren inportazioak huts egin du kamera-errore baten erruz:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
eu[0]: Bideo baten inportazioak huts egin du fitxategi- edo hardware-errore baten erruz:
eu[1]: %d bideoren inportazioak huts egin du fitxategi- edo hardware-erroreen erruz:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
eu[0]: Bideo bat saltatu da erabiltzaileak bertan behera utzi duelako:
eu[1]: %d bideo saltatu dira erabiltzaileak bertan behera utzi dituelako:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
eu[0]: Bideo bat ongi inportatu da.
eu[1]: %d bideo ongi inportatu dira.

en: 1024 × 768 pixels
eu: 1024 × 768 pixel

en: 11 × 14 in.
eu: 11 × 14 hazbete

en: 1280 × 853 pixels
eu: 1280 × 853 pixel

en: 16 images per page
eu: 16 irudi orriko

en: 16 × 20 in.
eu: 16 × 20 hazbete

en: 2 images per page
eu: 2 irudi orriko

en: 2048 × 1536 pixels
eu: 2048 × 1536 pixel

en: 24 Hr
eu: 24 or.

en: 32 images per page
eu: 32 irudi orriko

en: 4 images per page
eu: 4 irudi orriko

en: 4 × 6 in.
eu: 4 × 6 hazbete

en: 4096 × 3072 pixels
eu: 4096 × 3072 pixel

en: 5 × 7 in.
eu: 5 × 7 hazbete

en: 500 × 375 pixels
eu: 500 × 375 pixel

en: 6 images per page
eu: 6 irudi orriko

en: 8 images per page
eu: 8 irudi orriko

en: 8 × 10 in.
eu: 8 × 10 hazbete

en: <b>Pixel Resolution</b>
eu: <b>Pixel-bereizmena</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
eu: <b>Inprimatutako irudi-tamaina</b>

en: <b>Titles</b>
eu: <b>Izenburuak</b>

en: A _new album
eu: Album _berria

en: A _new album named
eu: Album _berri bat, honako izena duena:

en: A _new album named:
eu: Album _berri batean, izen honekin:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell’s library. Shotwell cannot continue.
    
    %s
eu: Errore larria gertatu da Shotwell-en liburutegia atzitzean  Shotwell-ek ezin du jarraitu.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to %s can’t continue.
eu: Argitaratzeko beharrezkoa den fitxategi bat ez dago eskuragarri. %s gunean argitaratzeak ezin du jarraitu.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can’t continue.
eu: Argitaratzeko beharrezkoa den fitxategi bat ez dago eskuragarri. Facebook-en argitaratzeak ezin du jarraitu.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can’t continue.
eu: Argitaratzeko beharrezkoa den fitxategi bat ez dago eskuragarri. Flickr-en argitaratzeak ezin du jarraitu.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to YouTube can’t continue.
eu: Argitaratzeko beharrezkoa den fitxategi bat ez dago eskuragarri. Youtube-n argitaratzeak ezin du jarraitu.

en: A new album named
eu: Album berri bat, izen honekin:

en: A nonzero, positive integer representing the height part of the last custom crop ratio the user entered.
eu: Erabiltzaileak sartu duen azken mozte-erlazio pertsonalizatuaren altuera ordezkatzen duen zenbaki osoa, zero ez dena.

en: A nonzero, positive integer representing the width part of the last custom crop ratio the user entered.
eu: Erabiltzaileak sartu duen azken mozte-erlazio pertsonalizatuaren zabalera ordezkatzen duen zenbaki osoa, zero ez dena.

en: A numeric code representing the currently selected images per page mode used when printing
eu: Inprimatzean erabilitako 'Irudiak orrialdeko' balioa ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the default size for photos published to Facebook
eu: Facebook-en argitaratuko diren argazkien tamaina lehenetsia ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the default size for photos published to Flickr
eu: Flickr-en argitaratuko diren argazkien tamaina lehenetsia ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Google Photos Albums
eu: Google Photos albumetara igotako argazkien tamaina lehenetsia ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Tumblr
eu: Tumblr sarera igotako argazkien tamaina lehenetsia ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the default visibility for photos published to Flickr
eu: Flickr-en argitaratuko diren argazkien ikusgaitasun lehenetsia ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the last crop menu choice the user made.
eu: Erabiltzaileak erabili duen mozte-menuaren azken aukera ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Piwigo.
eu: Piwigo sarean argitaratzean argazkietarako erabilitako azken tamaina lehenetsia ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Rajce.
eu: Rajce sarean argitaratzean argazkietarako erabilitako azken tamaina lehenetsia ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the last service from which photos were imported
eu: Argazkiak inportatzeko erabili den azken zerbitzua ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing the last service to which photos were published
eu: Argazkiak argitaratzeko erabili den azken zerbitzua ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code representing unit of measure (inches or centimeters) used when printing
eu: Inprimatzean erabilitako neurketa-unitatea (hazbeteak edo zentimetroak) ordezkatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code that captures the state of the GStreamer plug-in environment
eu: GStreamer plugin-ingurunearen egoera kapturatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code that describes how photos are laid out on the page during printing
eu: Inprimatzean, argazkiak orrian nola kokatzen diren deskribatzen duen zenbakizko kodea

en: A numeric code that specifies the sort criteria for photos in library views.
eu: Liburutegi-bistetako argazkiak ordenatzeko irizpidea zehazten duen zenbakizko kodea.

en: A string encoding a custom naming pattern that will be used to name photo directories on import.
eu: Inportazioan, argazki-direktorioak izendatzeko erabiliko den izen-eredu pertsonalizatu bat kodetzen duen kate bat.

en: A string encoding a naming pattern that will be used to name photo directories on import.
eu: Inportazioan, argazki-direktorioak izendatzeko erabiliko den izen-eredu bat kodetzen duen kate bat.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
eu: Argitaratzea beharrezkoa den aldi baterako fitxategi bat ez dago eskuragarri

en: API _Key:
eu: API _gakoa:

en: API key
eu: API gakoa

en: Access _type:
eu: Atzipen-_mota:

en: Add Tag “%s”
eu: Gehitu “%s” etiketa

en: Add Tags “%s” and “%s”
eu: Gehitu “%s” eta “%s” etiketak

en: Add _Tags…
eu: Gehitu _etiketak…

en: Adjust
eu: Doitu

en: Adjust Date and Time
eu: Doitu data eta ordua

en: Adjust Date and Time…
eu: Doitu data eta ordua…

en: Adjust the photo’s color and tone
eu: Doitu argazkiaren kolorea eta tonua

en: Adjust the size of the thumbnails
eu: Doitu miniaturen tamaina

en: Adjusting Date and Time
eu: Data eta ordua doitzen

en: Admins
eu: Administratzaileak

en: Admins, Family
eu: Administratzaileak, familia

en: Admins, Family, Friends
eu: Administratzaileak, familia, lagunak

en: Admins, Family, Friends, Contacts
eu: Administratzaileak, familia, lagunak, kontaktuak

en: Album comment
eu: Albumaren iruzkina

en: All + _Rejected
eu: Denak + _ezetsiak

en: All Events
eu: Gertaera guztiak

en: All photo source files are missing.
eu: Argazkien jatorri-fitxategi guztiak galdu dira.

en: An _existing album
eu: _Existitzen den albuma

en: An _existing album:
eu: Jadanik _existitzen den album batean:

en: An _existing category
eu: _Existitzen den kategoria bat

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
eu: Errore-mezua agertu da Piwigo zerbitzuak argitaratzean. Saiatu berriro.

en: An error message occurred when publishing to Rajce. Please try again.
eu: Errore-mezua agertu da Rajce zerbitzuak argitaratzean. Saiatu berriro.

en: An existing album
eu: Lehendik dagoen albuma

en: Angle:
eu: Angelua:

en: Any text
eu: Edozein testu

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
eu: Aplikatu kopiatutako koloreen doikuntzak hautatutako argazkiei

en: Applying Color Transformations
eu: Koloreen eraldaketak aplikatzen

en: Artist:
eu: Artista:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
eu[0]: Fitxategi %d inportatzeko saiakera egin da.
eu[1]: %d fitxategi inportatzeko saiakera egin da.

en: Auto-importing photos…
eu: Argazkiak automatikoki inportatzen…

en: Automatically improve the photo’s appearance
eu: Hobetu automatikoki argazkiaren itxura

en: Back
eu: Atzera

en: Best _Fit
eu: _Egokiena

en: Blinds
eu: Pertsianak

en: Blogs:
eu: Blogak:

en: Browse the library’s folder structure
eu: Arakatu liburutegiaren karpeten egitura

en: Browse the library’s import history
eu: Arakatu liburutegiaren inportazioen historia

en: Browse through your events
eu: Arakatu zure gertaerak

[ctx: Button Label]
en: Edit Title
eu: Editatu titulua

en: By Exposure _Date
eu: Esposizio-_dataren arabera

en: By _Filename
eu: _Fitxategi-izenaren arabera

en: By _Rating
eu: _Balorazioaren arabera

en: By _Title
eu: _Tituluaren arabera

en: Camera
eu: Kamera

en: Camera error
eu: Kamera-errorea

en: Camera make:
eu: Kamera-marka:

en: Camera model:
eu: Kamera-modeloa:

en: Cameras
eu: Kamerak

en: Cancel
eu: Utzi

en: Cancel face detection
eu: Utzi aurpegien detekzioa

en: Certificate of %s
eu: %s(r)en ziurtagiria

en: Change slideshow settings
eu: Aldatu aurkezpenaren ezarpenak

en: Change the rating of your photo
eu: Aldatu zure argazkiaren balorazioa

en: Checkered
eu: Xake-taula

en: Chess
eu: Xakea

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
eu: Hautatu <span weight="bold">Fitxategia %s Inportatu karpetatik</span>

en: Circle
eu: Zirkulua

en: Circles
eu: Zirkuluak

en: Click and drag to tag a face
eu: Arrastatu eta jaregin aurpegi bat etiketatzeko

en: Click to edit face <i>%s</i>
eu: Egin klik <i>%s</i> aurpegia editatzeko

en: Clock
eu: Ordularia

en: Close
eu: Itxi

en: Close _without Saving
eu: Itxi gorde _gabe

en: Close the Faces tool without saving changes
eu: Itxi aurpegien tresna aldaketak gorde gabe

en: Close the red-eye tool
eu: Itxi begi gorrien tresna

en: Co_py Photos
eu: Ko_piatu argazkiak

en: Color to use if background for transparent images is set to solid color
eu: Irudi gardenen atzeko planoa kolore solidokoa izan dadin ezartzen bada erabiliko den kolorea

en: Combine events into a single event
eu: Konbinatu gertaerak gertaera bakarrean

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Comment:
eu: Iruzkina:

en: Con_tinue
eu: Jarrai_tu

en: Connect a camera to your computer and import
eu: Konektatu kamera bat zure ordenagailura eta inportatu

en: Connecting to camera, please wait…
eu: Kamerarekin konektatzean, itxaron…

en: Continue the slideshow
eu: Jarraitu diapositiba-aurkezpena

en: Contrast
eu: Kontrastea

en: Contrast Expansion
eu: Kontrastearen hedapena

en: Contrast:
eu: Kontrastea:

en: Copy Color Adjustments
eu: Kopiatu koloreen doikuntzak

en: Copy the color adjustments applied to the photo
eu: Kopiatu koloreen doikuntzak argazkiari aplikatzeko

en: Copyright 2016 Software Freedom Conservancy Inc.
eu: Copyright-a © 2001-2014 Free Software Foundation, Inc.

en: Copyright:
eu: Copyright-a:

en: Core Publishing Services
eu: Oinarrizko argitaratze-zerbitzuak

en: Core Slideshow Transitions
eu: Oinarrizko diapositiba-trantsizioak

en: Corrupt image file
eu: Irudiaren fitxategia hondatuta

en: Could not load UI: %s
eu: Ezin izan da EIa kargatu: %s

en: Could not make directory %s writable
eu: Ezin da %s direktorioa idazteko moduan ezarri

en: Could not make directory %s writable: %s
eu: Ezin da %s direktorioa idazteko moduan ezarri: %s

en: Create Tag
eu: Sortu etiketa

en: Create a _new album named:
eu: Sortu album _berri bat izen honekin:

en: Creating New Event
eu: Gertaera berria sortzen

en: Creating album %s…
eu: %s albuma sortzen…

en: Creating album…
eu: Albuma sortzen…

en: Crop
eu: Moztu

en: Crop the photo’s size
eu: Moztu argazkiaren tamaina

en: Crumble
eu: Birrindu

en: Current
eu: Unekoa

en: Current Development:
eu: Uneko garapena:

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: DIRECTORY
eu: DIREKTORIOA

en: D_escending
eu: _Beherantz

en: Data Imports
eu: Datu-inportazioak

en: Database error
eu: Datu-basearen errorea

en: Database file:
eu: Datu-basearen fitxategia:

en: Date
eu: Data

en: Date:
eu: Data:

en: De_fault:
eu: Le_henetsia:

en: Decrease Rating
eu: Txikitu balorazioa

en: Decreasing ratings
eu: Balorazioak txikitzen

en: Default album
eu: Album lehenetsia

en: Default option for which RAW developer Shotwell will use.
eu: Shotwell-ek zein RAW garatzaile lehenetsi erabiliko duen.

en: Delay (in seconds) between photos in the slideshow.
eu: Atzerapena (segundoetan) aurkezpeneko argazkien artean.

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Delete Face
eu: Ezabatu aurpegia

en: Delete Face “%s”
eu: Ezabatu “%s” aurpegia

en: Delete Search
eu: Ezabatu bilaketa

en: Delete Search “%s”
eu: Ezabatu “%s” bilaketa

en: Delete Tag
eu: Ezabatu etiketa

en: Delete Tag “%s”
eu: Ezabatu “%s” etiketa

en: Delete all photos in the trash
eu: Ezabatu zakarrontziko argazki guztiak

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
eu[0]: Ezabatu fitxategi hauek kameratik?
eu[1]: Ezabatu %d argazki hauek kameratik?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
eu[0]: Argazki hau kameratik ezabatu nahi duzu?
eu[1]: %d argazki hauek kameratik ezabatu nahi dituzu?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
eu[0]: Argazki/bideo hau kameratik ezabatu nahi duzu?
eu[1]: %d argazki/bideo hauek kameratik ezabatu nahi dituzu?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
eu[0]: Bideo hau kameratik ezabatu nahi duzu?
eu[1]: %d bideo hauek kameratik ezabatu nahi dituzu?

en: Deleting Photos
eu: Argazkiak ezabatzen

en: Deleting…
eu: Ezabatzen…

en: Detect faces on this photo
eu: Detektatu aurpegiak argazki honetan

en: Detect faces…
eu: Detektatu aurpegiak…

en: Detecting faces
eu: Aurpegiak detektatzen

en: Determines how to filter photos based on their ratings. 1: Rejected or better, 2: Unrated or better, 3: One or better, 4: Two or better, 5: Three or better, 6: Four or better, 7: Five or better.
eu: Argazkiak balorazioen arabera nola iragaziko diren zehazten du. 1: Baztertua edo hobea, 2: Puntuaziorik gabea edo hobea, 3: Puntu bat edo hobea, 4: Bi puntu edo hobea, 5: Hiru puntu edo hobea, 6: Lau puntu edo hobea, 7: Bost puntu edo hobea.

en: Determines whether custom print sizes must match the aspect ratio of the original photo
eu: Inprimatze-tamaina pertsonalizatuak jatorrizko argazkiaren aspektu-erlazioarekin bat egin behar duten ala ez zehazten du

en: Developer:
eu: Garatzailea:

[ctx: Dialog Title]
en: Add Tags
eu: Gehitu etiketak

[ctx: Dialog Title]
en: Edit Title
eu: Editatu titulua

en: Directory in which imported photo files are placed.
eu: Inportatutako argazki-fitxategiak kokatzeko erabiliko den direktorioa.

en: Disable _comments
eu: Desgaitu _iruzkinak

en: Disk failure
eu: Disko-hutsegitea

en: Disk full
eu: Diskoa beterik dago

en: Display
eu: Pantaila

en: Display %s
eu: Erakutsi %s

en: Display %s or Better
eu: Erakutsi %s edo hobea

en: Display each photo’s rating
eu: Erakutsi argazki bakoitzaren balorazioa

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
eu: Ez monitorizatu liburutegien direktorioa aldaketen bila exekuzio-denboran

en: Don’t display startup progress meter
eu: Ez erakutsi abioaren aurrerapenaren neurgailua

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
eu: Arrastatu eta jaregin argazkiak Shotwell-en leihoan

en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
eu: Bikoiztu inportatu ez diren argazkiak/bideoak:

en: Duplicating photos
eu: Argazkiak bikoizten

en: Duration:
eu: Iraupena:

en: E_xtended Information
eu: Informazio _gehigarria

en: E_xternal photo editor:
eu: _Kanpoko argazki-editorea

en: Edit Comment
eu: Editatu iruzkina

en: Edit Event Comment
eu: Editatu gertaeraren iruzkina

en: Edit Event _Comment…
eu: Editatu _gertaeraren iruzkina…

en: Edit Photo/Video Comment
eu: Editatu argazkiaren/bideoaren iruzkina

en: Edit _Comment…
eu: Editatu i_ruzkina…

en: Edit _Title…
eu: Editatu _titulua…

en: Empty T_rash
eu: Hustu _zakarrontzia

en: Empty Trash
eu: Hustu zakarrontzia

en: Emptying Trash…
eu: Zakarrontzia husten…

en: Enhance
eu: Nabarmendu

en: Enhancing
eu: Hobetzen

en: Enter email and password associated with your Rajce account.
eu: Sartu zure Rajce kontuaren erabiltzaile-izena eta pasahitza.

en: Enter the URL for your Gallery3 site and the username and password (or API key) for your Gallery3 account.
eu: Sartu zure Gallery3 webgunearen URLa eta zure Gallery3 kontuari lotutako erabiltzaile-izena eta pasahitza (edo API gakoa).

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
eu: Sartu zure Piwigo argazki-liburutegiaren URLa eta zure Piwigo kontuari lotutako erabiltzaile-izena eta pasahitza.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
eu: Sartu zure Tumblr kontuaren erabiltzaile-izena eta pasahitza.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
eu: Errorea datu-basearen fitxategia atzitzean:
     %s
    
    Errorea hau da: 
    %s

en: Error loading search bar UI: %s
eu: Errorea bilaketa-barraren interfaze grafikoa kargatzean: %s

en: Error trying to spawn face detection program:
eu: Errorea aurpegiak detektatzeko programa abiaraztean:

en: Error while saving to %s: %s
eu: Errorea %s gordetzean: %s

en: Even_ts
eu: Ger_taerak

en: Event %s
eu: %s gertaera

en: Event name
eu: Gertaera-izenak

en: Events
eu: Gertaerak

en: Everyone
eu: Edonor

en: Example:
eu: Adibidea:

en: Export
eu: Esportatu

en: Export Photo | Export Photos
eu[0]: Esportatu argazkia
eu[1]: Esportatu argazkia

en: Export Photo/Video | Export Photos/Videos
eu[0]: Esportatu argazkia/bideoa
eu[1]: Esportatu argazkia/bideoa

en: Export Photos
eu: Esportatu argazkia

en: Export Video
eu: Esportatu bideoa

en: Export Videos
eu: Esportatu bideoak

en: Export _metadata:
eu: Esportatu _metadatuak:

en: Exporting
eu: Esportatzen

en: Exposure
eu: Esposizioa

en: Exposure bias:
eu: Esposizio-joera:

en: Exposure date:
eu: Esposizio-data:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
eu: Esposizio-data atzera mugituko da
    %d %s, %d %s, %d %s, eta %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
eu: Esposizio-data aurrera mugituko da
    %d %s, %d %s, %d %s, eta %d %s.

en: Exposure time:
eu: Esposizio-ordua:

en: Exposure:
eu: Esposizioa:

en: External Editors
eu: Kanpoko editoreak

en: External _RAW editor:
eu: Kanpoko _RAW editorea:

en: External application used to edit RAW photos.
eu: RAW argazkiak editatzeko erabiliko den kanpoko aplikazioa.

en: External application used to edit photos.
eu: Argazkiak editatzeko erabiliko den kanpoko aplikazioa.

en: Face
eu: Aurpegia

en: Facebook OAuth token for the currently logged in session, if any
eu: Facebook OAuth tokena unean hasita dagoen saiorako, halakorik badago

en: Facebook user i.d. for the currently logged in user, if any
eu: Facebook-eko erabiltzailearen id-a unean saioa hasita duen erabiltzailerako, halakorik badago

en: Faces
eu: Aurpegiak

en: Fade
eu: Iraungi

en: Family only
eu: Familia soilik

en: Fetching account information…
eu: Kontu-informazioa eskuratzen…

en: Fetching photo information
eu: Argazkien informazioa eskuratzen

en: Fetching preview for %s
eu: %s-(e)ren aurrebista eskuratzen

en: File %s already exists. Replace?
eu: %s fitxategia badago lehendik. Ordeztu?

en: File already exists in database
eu: Fitxategia jadanik existitzen da datu-basean

en: File error
eu: Fitxategi-errorea

en: File name
eu: Fitxategi-izena

en: File size:
eu: Fitxategi-tamaina:

en: File write error
eu: Errorea fitxategia idaztean

en: Files Not Imported Because They Weren’t Recognized as Photos or Videos:
eu: Argazki edo bideo gisa ez ezagutzeagatik inportatu ez diren fitxategiak:

en: Fill the entire page
eu: Bete orri osoa

en: Filter Photos
eu: Iragazi argazkiak

en: Find
eu: Bilatu

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
eu: Aurkitu irudi bat bere izenean edo etiketetan ageri den testuren bat idatziz

en: Fit to _Page
eu: Doitu _orrialdera

en: Flag
eu: Jarri bandera

en: Flag selected photos
eu: Jarri bandera argazki hautatuei

en: Flag state
eu: Bandera-egoera

en: Flagged
eu: Markatuta

en: Flagging selected photos
eu: Hautatutako argazkiei banderak jartzen

en: Flash:
eu: Flasha:

en: Flickr authorization failed
eu: Flickr baimenak huts egin du

en: Flip Hori_zontally
eu: Irauli _horizontalean

en: Flip Horizontally
eu: Irauli horizontalean

en: Flip Verti_cally
eu: Irauli _bertikalean

en: Flip Vertically
eu: Irauli bertikalean

en: Flipping Horizontally
eu: horizontalean iraultzen

en: Flipping Vertically
eu: bertikalean iraultzen

en: Focal length:
eu: Foku-distantzia:

en: Folders
eu: Karpetak

en: Friends
eu: Lagunak

en: Friends & family only
eu: Lagunak eta familia soilik

en: Friends only
eu: Lagunka soilik

en: From:
eu: Nondik:

en: Fulls_creen
eu: Pantaila o_soa

en: Fullscreen
eu: Pantaila osoa

en: GPS latitude:
eu: GPS latitudea:

en: GPS longitude:
eu: GPS longitudea:

en: Gallery3 API key
eu: Gallery3 API gakoa

en: Gallery3 publishing module
eu: Gallery3 argitaratze-modulua

en: Gallery3 site URL
eu: Gallery3 guneran URLa

en: Gallery3 username
eu: Gallery3 erabiltzaile-izena

en: Generate desktop background slideshow
eu: Sortu mahaigainaren atzeko planorako diapositiba-aurkezpena

en: Go _Back
eu: Joan a_tzera

en: Go to the next photo
eu: Joan hurrengo argazkira

en: Go to the previous photo
eu: Joan aurreko argazkira

en: Google+ (2048 × 1536 pixels)
eu: Google+ (2048 × 1536 pixel)

en: HD Video (16 ∶ 9)
eu: HD bideoa (16 ∶ 9)

en: Height
eu: Altuera

en: Hide photos already imported
eu: Ezkutatu jadanik inportatu diren argazkiak

en: High (%d%%)
eu: Altua (%d%%)

en: Highlights
eu: Argiak

en: Highlights:
eu: Nabarmendu:

en: How long each photo is shown on the desktop background
eu: Zenbat denboran erakutsiko den argazki bakoitza mahaigainaren atzeko planoan

en: I understand, please _proceed.
eu: Ulertzen dut, _jarraitu.

en: If true, Shotwell will convert all filenames to lowercase when importing photo files
eu: Egia bada, Shotwell-ek minuskula bihurtuko ditu fitxategi-izen guztiak, argazki-fitxategiak inportatzean

en: If true, changes to metadata (tags, titles, etc.) are written to the master photo file.
eu: Egia bada, metadatuei (etiketak, tituluak, etab.) egindako aldaketak argazki-fitxategi maisuan idatziko dira

en: If true, files added to the library directory are automatically imported.
eu: Egia bada, liburutegi-direktorioari gehitutako fitxategiak automatikoki inportatuko dira.

en: If true, hide the newly created Rajce album.
eu: Egia bada, ezkutatu sortu berri den Rajce albuma.

en: If true, open target album in the web browser just after uploading photos
eu: Egia bada, ireki helburuko albuma web arakatzailean, justu argazkiak igo ondoren

en: If true, remember last login.
eu: Egia bada, gogoratu azken saio-hasiera.

en: If true, remember the Piwigo password.
eu: Egia bada, gogoratu Piwigo pasahitza.

en: If you don’t set the name of unknown faces they won’t be saved.
eu: Aurpegi ezezagunen izena ezartzen ez baduzu, ez dira gordeko.

en: Image Settings
eu: Irudiaren ezarpenak

en: Import Complete
eu: Inportazioa osatu da

en: Import From Application
eu: Inportatu aplikaziotik

en: Import From Folder
eu: Inportatu karpetatik

en: Import From _Application…
eu: Inportatu _aplikaziotik…

en: Import Results Report
eu: Inportazio-emaitzen txostena

en: Import _All
eu: Inportatu _denak

en: Import _Selected
eu: Inportatu _hautatuak

en: Import media _from:
eu: Inportatu multimedia _hemendik:

en: Import photos from your %s library
eu: Inportatu argazkiak zure %s liburutegitik

en: Import to Library
eu: Inportatu liburutegira

en: Imported %s
eu: %s inportatua

en: Imported failed (%d)
eu: Inportazioak huts egin du (%d)

en: Importing
eu: Inportatzen

en: Importing from %s can’t continue because an error occurred:
eu: %s zerbitzutik egin nahi izan den inportazioak ezin du jarraitu errore bat gertatu delako:

en: Importing…
eu: Inportatzen…

en: Imports
eu: Inportazioak

en: Increase Rating
eu: Handitu balorazioa

en: Increasing ratings
eu: Balorazioak handitzen

en: Indicates whether images being uploaded to Gallery3 should have their metadata removed first
eu: Gallery3-ra igotzen diren argazkien metadatuak kenduko diren ala ez adierazten du

en: Invalid URL
eu: URL baliogabea

en: Invalid User Email or Password
eu: Erabiltzaile-izen edo pasahitz okerra

en: Invalid User Name or Password
eu: Erabiltzaile-izen edo pasahitz okerra

en: Invalid email and/or password. Please try again
eu: Erabiltzaile-izena eta/edo pasahitza baliogabea. Saiatu berriro.

en: Invalid pattern
eu: Baliogabeko eredua

en: Items:
eu: Elementuak:

en: JPEG quality option
eu: JPEG kalitatearen aukera

en: Just me
eu: Nik bakarrik

en: Large (2048 pixels)
eu: Handia (2.048 pixel)

en: Last Import
eu: Azken inportazioa

en: Last used selection state of the “hide photos already imported” option in the import page.
eu: Inportazioen orriaren “Ezkutatu jadanik inportatu diren argazkiak” aukeran erabilitako azken hautatze-egoera

en: Leave _Fullscreen
eu: Utzi pantaila _osoan

en: Leave fullscreen
eu: Irten _pantaila osotik

en: Letter (8.5 × 11 in.)
eu: Gutuna (8.5 × 11 hazbete)

en: Library
eu: Liburutegia

en: Library Location
eu: Liburutegiaren kokalekua

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
eu: Mugatu erakutsiko diren argazkien kopurua iragazki baten bidez

en: List of all discovered camera devices
eu: Aurkitutako kamera-gailu guztien zerrenda

en: Loading Shotwell
eu: Shotwell kargatzen

en: Location:
eu: Kokalekua:

en: Log in
eu: Hasi saioa

en: Logging in…
eu: Saioa hasten…

en: Logout
eu: Amaitu saioa

en: Longest edge
eu: Ertzik luzeena

en: Lose changes to %s?
eu: %s-(r)i egindako aldaketak galdu nahi dituzu?

en: Low (%d%%)
eu: Baxua (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
eu: Sortu gertaeraren argazki gakoa

en: Make _Key Photo for Event
eu: Sortu gertaeraren argazki _gakoa

en: Make a duplicate of the photo
eu: Egin argazkiaren bikoizketa

en: Mark faces of people in the photo
eu: Markatu pertsonen aurpegiak argazkian

en: Maximum (%d%%)
eu: Maximoa (%d%%)

en: Media type
eu: Euskarri-mota

en: Medium (%d%%)
eu: Ertaina (%d%%)

en: Medium (1024 × 768 pixels)
eu: Ertaina (1024 × 768 pixel)

en: Merge
eu: Batu

en: Merging
eu: Batzen

en: Metadata
eu: Metadatuak

en: Metric Wallet (9 × 13 cm)
eu: Zorro metrikoa (9 × 13 cm)

en: Missing Files
eu: Fitxategiak falta dira

en: Modif_y Tags…
eu: Al_datu etiketak…

en: Modify Faces
eu: Aldatu aurpegiak

en: Modify Tags
eu: Aldatu etiketak

en: Most-recently-used crop aspect ratio menu choice.
eu: Argazkiak mozteko azkena erabilitako aspektu-erlazioen menuaren aukera.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s denominator.
eu: Oraintsuen erabilitako mozketaren aspektu-erlazio pertsonalizatuaren izendatzailea.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s numerator.
eu: Oraintsuen erabilitako mozketaren aspektu-erlazio pertsonalizatuaren zenbakitzailea.

en: Move Photos
eu: Mugitu argazkiak

en: Move Photos to Trash
eu: Mugitu argazkiak zakarrontzira

en: Move Tag “%s”
eu: Mugitu “%s” etiketa

en: Move or modify the face shape or name and press Enter
eu: Mugitu edo aldatu aurpegiaren forma edo izena eta sakatu Enter

en: Move photos to an event
eu: Mugitu argazkiak gertaera batera

en: Move the photos to the Shotwell trash
eu: Mugitu argazkiak Shotwell-en zakarrontzira

en: Move the selected photos back into the library
eu: Mugitu hautatutako argazkiak berriro liburutegira

en: Moving Photos to New Event
eu: Argazkiak gertaera berrira mugitzen

en: Moving Photos to Trash
eu: Argazkiak zakarrontzira mugitzen

en: Name:
eu: Izena:

en: Ne_w Saved Search…
eu: Go_rdetako bilaketa berria…

en: New Event
eu: Gertaera berria

en: New _Tag…
eu: _Etiketa berria…

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Next photo
eu: Hurrengo argazkia

en: No Event
eu: Gertaerarik ez

en: No changes to save
eu: Ez dago gordetzeko aldaketarik

en: No events
eu: Gertaerarik ez

en: No events found
eu: Ez da gertaerarik aurkitu

en: No new photos/videos found on camera
eu: Ez da argazki/bideo berririk aurkitu

en: No photos or videos imported.
eu: Ez da ez argazkirik ez bideorik inportatu.

en: No photos/videos
eu: Argazkirik/bideorik ez

en: No photos/videos found which match the current filter
eu: Ez da aurkitu uneko iragazkiarekin bat datorren argazkirik/bideorik

en: None
eu: Bat ere ez

en: Not a file
eu: Ez da fitxategi bat

en: Not an image file
eu: Ez da irudi-fitxategia

en: Notecard (3 × 5 in.)
eu: Txartela (3 × 5 hazbete)

en: OAuth Access Phase Token
eu: OAuth Access Phase tokena

en: OAuth Access Phase Token Secret
eu: OAuth Access Phase tokenaren sekretua

en: OK
eu: Ados

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
eu[0]: Horietatik, fitxategi %d ongi inportatu da.
eu[1]: Horietatik, %d fitxategi ongi inportatu dira.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
eu[0]: Jatorrizko argazki bat ezin izan da doitu.
eu[1]: Hurrengo jatorrizko argazkiak ezin izan dira doitu.

en: Only display photos that have not been imported
eu: Inportatu ez diren argazkiak soilik erakutsi

en: Only show photos with a rating of %s
eu: Erakutsi %s balorazioa duten argazkiak soilik

en: Only show photos with a rating of %s or better
eu: Erakutsi %s balorazioa edo hobea duten argazkiak soilik

en: Open With E_xternal Editor
eu: Ireki _kanpoko editore batekin

en: Open With RA_W Editor
eu: Ireki RA_W editorearekin

en: Open target _album in browser
eu: Ireki helburuko _albuma arakatzailean

en: Open the selected photo’s directory in the file manager
eu: Ireki hautatutako argazkiaren direktorioa fitxategi-kudeatzailean

en: Organize and browse your photos
eu: Antolatu eta arakatu zure argazkiak

en: Organize and browse your photo’s tags
eu: Antolatu eta arakatu zure argazkien etiketak

en: Organize your photos
eu: Antolatu zure argazkiak

en: Organize your saved searches
eu: Antolatu gordetako zure bilaketak

en: Original Size
eu: Jatorrizko tamaina

en: Original dimensions:
eu: Jatorrizko dimentsioak:

en: Original photo could not be adjusted.
eu: Jatorrizko argazkia ezin izan da doitu.

en: Original size
eu: Jatorrizko tamaina

en: Original:
eu: Jatorrizkoa:

en: Paste Color Adjustments
eu: Itsatsi koloreen doikuntzak

en: Path to Shotwell’s private data
eu: Shotwell-en datu pribatuetarako bidea

en: Pause
eu: Pausatu

en: Pause the slideshow
eu: Pausatu diapositiba-aurkezpena

en: Photo Manager
eu: Argazki-kudeatzailea

en: Photo Viewer
eu: Argazki-ikustailea

en: Photo _size preset
eu: Argazki-_tamainaren aurrezarpena

en: Photo _size:
eu: Argazki-_tamaina:

en: Photo size
eu: Argazki-tamaina

en: Photo source file missing: %s
eu: Argazkiaren jatorrizko fitxategia falta da: %s

en: Photo state
eu: Argazkiaren egoera

en: Photos
eu: Argazkiak

en: Photos _visible to:
eu: Argazkiak _ikusgai hauentzat:

en: Photos and videos _visible to:
eu: Argazkiak eta bideoak _ikusgai hauentzat:

en: Photos cannot be exported to this directory.
eu: Argazkiak ezin dira direktorio honetara esportatu.

en: Photos cannot be imported from this directory.
eu: Direktorio honetatik ezin dira argazkiak inportatu

en: Photos will appear in:
eu: Argazkiak hemen agertuko dira:

en: Photos will be _visible by
eu: Argazkiak _ikusgai honen bidez:

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
eu: Argazkiak/bideoak ez dira inportatu fitxategiak hondatuta daudelako:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn’t Copy Them into its Library:
eu: Shotwell-ek bere liburutegira kopiatu ezin izateagatik inportatu ez diren argazkiak/bideoak:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren’t in a Format Shotwell Understands:
eu: Shotwell-ek ulertzen duen formatu batean ez egoteagatik inportatu ez diren argazkiak/bideoak:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
eu: Kamera-erroreen erruz inportatu ez diren argazkiak/bideoak:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
eu: Beste arrazoi batzuengatik inportatu ez diren argazkiak/bideoak:

en: Pictures
eu: Argazkiak

en: Pin Toolbar
eu: Finkatu tresna-barra

en: Pin the toolbar open
eu: Finkatu tresna-barra irekita

en: Pin toolbar in fullscreen, or not.
eu: Finkatu tresna-barra pantaila osoan, edo ez.

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
eu: Aldatu mozketa-laukizuzena orientazio horizontalaren eta bertikalaren artean

en: Piwigo URL
eu: Piwigo URLa

en: Piwigo password, if logged in.
eu: Piwigo pasahitza, saioa hasita badago.

en: Piwigo username, if logged in.
eu: Piwigo erabiltzaile-izena, saioa hasita badago.

en: Play
eu: Erreproduzitu

en: Please close any other application using the camera.
eu: Itxi kamera erabiltzen ari den beste edozein aplikazio.

en: Please unmount the camera.
eu: Desmuntatu kamera.

en: Plugins
eu: Pluginak

en: Popular photo manager
eu: Argazkien kudeatzaile ospetsua

en: Preparing for login…
eu: Saioa hasteko prestatzen…

en: Preparing for upload
eu: Igotzeko prestatzen

en: Preparing to auto-import photos…
eu: Argazkiak automatikoki inportatzeko prestatzen…

en: Preparing to import…
eu: Inportatzeko prestatzen…

en: Previous photo
eu: Aurreko argazkia

en: Print image _title
eu: Inprimatu irudiaren _izenburua

en: Printing…
eu: Inprimatzen…

en: Private
eu: Pribatua

en: Pu_blish…
eu: Ar_gitaratu…

en: Public
eu: Publikoa

en: Public listed
eu: Publikoa zerrendatua

en: Public unlisted
eu: Publikoa zerrendatu gabea

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Publish Photos
eu: Argitaratu argazkiak

en: Publish Photos and Videos
eu: Argitaratu argazkiak eta bideoak

en: Publish Videos
eu: Argitaratu bideoak

en: Publish photos _to:
eu: Argitaratu argazkiak _hemen:

en: Publish photos and videos _to
eu: Argitaratu argazkiak eta bideoak _hemen:

en: Publish to an e_xisting album:
eu: Argitaratu jadanik e_xistitzen den album batean:

en: Publish to various websites
eu: Argitaratu hainbat webgunetan

en: Publish videos _to
eu: Argitaratu bideoak _hemen:

en: Publishing
eu: Argitaratzea

en: Publishing to %s as %s.
eu: %s(e)n argitaratzen %s gisa.

en: Publishing to %s can’t continue because an error occurred:
eu: Ezin da %s gunean argitaratzeko prozesuaren jarraitu errore bat gertatu delako:

en: RAW Developer
eu: RAW garatzailea

en: RAW Photos
eu: RAW argazkiak

en: RAW developer default
eu: RAW garatzaile lehenetsia

en: R_emove From Library
eu: Ke_ndu liburutegitik

en: R_ename imported files to lowercase
eu: Jarri _minuskuletan inportatutako fitxategien izenak

en: Rajce URL
eu: Rajce URLa

en: Rajce username, if logged in.
eu: Rajce erabiltzaile-izena, saioa hasita badago.

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Rate %s
eu: Eman balorazioa %s-(e)ri

en: Rate Rejected
eu: Eman ezetsiaren balorazioa

en: Rate Unrated
eu: Eman balorazioa

en: Rating
eu: Balorazioa

en: Re_name Event…
eu: Aldatu gertaeraren _izena…

en: Re_name Face “%s”…
eu: Aldatu “%s” aurpegiaren _izena…

en: Re_name Tag “%s”…
eu: Aldatu “%s” etiketaren _izena…

en: Re_name…
eu: Al_datu izena…

en: Re_vert External Edit
eu: _Leheneratu kanpoko edizioa

en: Re_vert External Edits
eu: _Leheneratu kanpoko edizioak

en: Re_vert to Original
eu: _Leheneratu jatorrizkora

en: Recommended (1600 × 1200 pixels)
eu: Gomendatua (1600 × 1200 pixel)

en: Recurse Into Subfolders
eu: Errekurtsiboki azpikarpetetan

en: Red-eye
eu: Begi gorriak

en: Redo
eu: Berregin

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
eu: Murriztu edo ezabatu begi gorrien efektua argazkitik

en: Rejected
eu: Baztertua

en: Rejected Only
eu: Ezetsia soilik

en: Rejected _Only
eu: Ezetsia _soilik

en: Remember Password
eu: Gogoratu pasahitza

en: Remove Face “%s” From Photo | Remove Face “%s” From Photos
eu[0]: Kendu “%s” aurpegia argazkitik
eu[1]: Kendu “%s” etiketa argazkitik

en: Remove Face “%s” From _Photo | Remove Face “%s” From _Photos
eu[0]: Kendu “%s” aurpegia a_rgazkitik
eu[1]: Kendu “%s” etiketa _argazkitik

en: Remove From Library
eu: Kendu liburutegitik

en: Remove Photo From Library
eu: Kendu argazkia liburutegitik

en: Remove Photos From Library
eu: Kendu argazkiak liburutegitik

en: Remove Tag “%s” From Photo | Remove Tag “%s” From Photos
eu[0]: Kendu “%s” etiketa argazkitik
eu[1]: Kendu “%s” etiketa argazkitik

en: Remove Tag “%s” From _Photo | Remove Tag “%s” From _Photos
eu[0]: Kendu “%s” etiketa _argazkitik
eu[1]: Kendu “%s” etiketa _argazkitik

en: Remove and _Trash File | Remove and _Trash Files
eu[0]: Kendu eta bota fitxategia _zakarrontzira
eu[1]: Kendu eta bota fitxategiak _zakarrontzira

en: Remove any ratings
eu: Kendu balorazio guztiak

en: Remove any red-eye effects in the selected region
eu: Kendu begi gorrien efektua hautatutako eskualdean

en: Remove the selected photos from the library
eu: Kendu hautatutako argazkiak liburutegitik

en: Remove the selected photos from the trash
eu: Kendu hautatutako argazkiak zakarrontzitik

en: Removing Event
eu: Gertaera kentzen

en: Removing Photo From Library
eu: Argazkia liburutegitik kentzen

en: Removing Photos From Library
eu: Argazkiak liburutegitik kentzen

en: Removing duplicated photos
eu: Argazki bikoiztuak kentzen

en: Removing photos/videos from camera
eu: Argazkiak/bideoak kameratik kentzen

en: Rename Event
eu: Berrizendatu gertaera

en: Rename Face “%s” to “%s”
eu: Aldatu “%s” aurpegiaren izena eta ezarri “%s”

en: Rename Search “%s” to “%s”
eu: Aldatu “%s” bilaketaren izena eta ezarri “%s”

en: Rename Tag “%s” to “%s”
eu: Aldatu “%s” etiketaren izena eta ezarri “%s”

en: Rename…
eu: Aldatu izena…

en: Replace _All
eu: Ordeztu _denak

en: Reset Colors
eu: Berrezarri koloreak

en: Reset all color adjustments to original
eu: Berrezarri kolore-doiketa guztiak jatorrizkora

en: Restore Photos from Trash
eu: Leheneratu argazkiak zakarrontzitik

en: Restore the photos back to the Shotwell library
eu: Leheneratu argazkiak Shotwell-en liburutegira

en: Restoring Photos From Trash
eu: Zakarrontziko argazkiak leheneratzen

en: Restoring previous RAW developer
eu: Aurreko RAW garatzailea berrezartzen

en: Restoring previous rating
eu: Aurreko balorazioa berrezartzen

en: Return to current photo dimensions
eu: Itzuli uneko argazkiaren neurrietara

en: Revert External E_dits
eu: Leheneratu _kanpoko edizioak

en: Revert External Edit?
eu: Leheneratu kanpoko edizioak?

en: Revert External Edits?
eu: Leheneratu kanpo-edizioak?

en: Revert to Original
eu: Leheneratu jatorrizkora

en: Revert to the master photo
eu: Leheneratu argazki maisura

en: Reverting
eu: Leheneratzen

en: Rotate
eu: Biratu

en: Rotate Left
eu: Biratu ezkerrera

en: Rotate Right
eu: Biratu eskuinera

en: Rotate _Left
eu: Biratu e_zkerrera

en: Rotate _Right
eu: Biratu e_skuinera

en: Rotate the photos left
eu: Biratu argazkiak ezkerrera

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
eu: Biratu argazkiak eskuinera (sakatu Ctrl ezkerrera biratzeko)

en: Rotating
eu: Biratzen

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
eu: Exekutatu “%s --help” komando-lerroko aukera guztiak zerrendatzeko.

en: SD Video (4 ∶ 3)
eu: SD bideoa (4 ∶ 3)

en: S_idebar
eu: _Alboko barra

en: S_lideshow
eu: _Diapositiba-aurkezpena

en: Saturation
eu: Saturazioa

en: Saturation:
eu: Saturazioa:

en: Save As
eu: Gorde honela

en: Save Details
eu: Gorde xehetasunak

en: Save Details…
eu: Gorde xehetasunak…

en: Save _As
eu: Gorde _honela

en: Save _As…
eu: Gorde _honela…

en: Save changes and close the Faces tool
eu: Gorde aldaketak eta itxi aurpegien tresna

en: Saved Search
eu: Gordetako bilaketa

en: Saved Searches
eu: Gordetako bilaketak

en: Scaling constraint:
eu: Eskala-murriztapena:

en: Screen
eu: Pantaila

en: Search
eu: Bilatu

en: Secret token
eu: Token sekretua

en: Select _All
eu: Hautatu _dena

en: Select all items
eu: Hautatu elementu guztiak

en: Selection state of “hide photos” option
eu: “Ezkutatu argazkiak” aukeraren hautapen-egoera

en: Send T_o…
eu: Bidali _hona…

en: Send To
eu: Bidali honi:

en: Send _To…
eu: Bidali _honi…

en: Set Developer
eu: Ezarri garatzailea

en: Set Rating
eu: Ezarri balorazioa

en: Set _all photos/videos to this time
eu: Ezarri argazki/bideo guztiei _data hau

en: Set as Desktop Background
eu: Ezarri mahaigainaren atzeko plano gisa

en: Set as Desktop Slideshow
eu: Ezarri mahaigainaren diapositiba-aurkezpen gisa

en: Set as _Desktop Background
eu: Ezarri _mahaigainaren atzeko plano gisa

en: Set as _Desktop Slideshow…
eu: Ezarri mahaigainaren _diapositiba-aurkezpen gisa…

en: Set rating to %s
eu: Ezarri balorazioa %s-(e)ri

en: Set rating to rejected
eu: Ezarri ezetsiaren balorazioa

en: Set selected image to be the new desktop background
eu: Ezarri hautatutako irudia mahaigainaren atzeko planoa izan dadin

en: Set the crop for this photo
eu: Ezarri argazki honen mozketa

en: Setting Photos to Previous Event
eu: Argazkiak aurreko gertaeran ezartzen

en: Setting RAW developer
eu: RAW garatzailea ezartzen

en: Setting as rejected
eu: Ezetsi modura ezartzen

en: Setting as unrated
eu: Balorazioa kentzen

en: Setting in export dialog: format setting, special value
eu: Ezarpena esportazio-koadroan: formatu-ezarpena, balio berezia

en: Setting in export dialog: format setting, type value
eu: Ezarpena esportazio-koadroan: formatu-ezarpena, mota balioa

en: Setting in export dialog: how to trim images
eu: Ezarpena esportazio-koadroan: nola moztu irudiak

en: Setting in export dialog: jpeg quality option
eu: Ezarpena esportazio-koadroan: JPEG kalitatearen aukera

en: Setting in export dialog: maximal size of image
eu: Ezarpena esportazio-koadroan: irudiaren tamaina maximoa

en: Setting in export dialog: option to export metadata
eu: Ezarpena esportazio-koadroan: metadatuak esportatzeko aukera

en: Setting rating to %s
eu: Balorazioa ezartzen %s-(e)ri

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Shadows
eu: Itzalak

en: Shadows:
eu: Itzalak:

en: Shotwell Extra Publishing Services
eu: Shotwell argitaratze-zerbitzu gehigarriak

en: Shotwell Preferences
eu: Shotwell-en hobespenak

en: Shotwell Viewer
eu: Shotwell ikustailea

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
eu: Shotwell-ek argazkiak zure liburutegi-karpetan kopia ditzake edo haiek kopiatu gabe inporta ditzake.

en: Shotwell can only publish into albums that it created by itself, so this list might be empty despite the fact that you already have albums in your Google Photos account
eu: Shotwell-ek berak sortutako albumetan soilik argitara ditzake argazkiak, beraz, zerrenda hau hutsik egon daiteke zuk zure Google Photos kontuan lehendik albumak eduki arren

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
eu: Shotwell-ek ezin du zure Piwigo argazki-liburutegiarekin kontaktatu. Egiaztatu sartu duzun URLa.

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
eu: Shotwell-ek ezin ditu hautatutako elementuak argitaratu ez daukazulako gaituta bateragarririk den pluginik. Hau zuzentzeko, hautatu <b>Editatu %s Hobespenak</b> eta gaitu <b>Plugina</b> fitxan dagoen argitaratze-pluginetako bat edo gehiago.

en: Shotwell couldn’t create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
eu: Shotwell-ek ezin izan du fitxategia sortu argazki hau editatzeko, %s gunean idazteko baimenik ez duzulako.

en: Shotwell default directory
eu: Shotwell-en direktorio lehenetsia

en: Shotwell is an easy-to-use, fast photo organizer designed for the GNOME desktop. It allows you to import photos from your camera or disk, organize them by date and subject matter, even ratings. It also offers basic photo editing, like crop, red-eye correction, color adjustments, and straighten. Shotwell’s non-destructive photo editor does not alter your master photos, making it easy to experiment and correct errors.
eu: Shotwell erraz erabiltzen den argazki-antolatzaile azkarra da, GNOME mahaigainerako diseinatu dena. Argazkiak kameratik edo diskotik inportatzen ditu, dataren eta gaiaren arabera antolatzen ditu eta puntuazioen bidez ere ordenatzen ditu. Argazkien oinarrizko edizioa eskaintzen du: mozketa, begi gorrien zuzenketa, koloreen doikuntzak eta argazkia zuzentzea. Shotwell-en argazki-editorea ez da suntsikorra eta ez ditu zure jatorrizko argazkiak aldatzen eta, hortaz, erraza da aldaketa desberdinak probatzea eta erroreak zuzentzea.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
eu: Shotwell argazkiak zure karpeta nagusira inportatzeko konfiguratuta dago.
    <span weight="bold">Editatu %s Hobespenak</span> menuan aldatzea gomendatzen dizugu.
    Argazkiak inportatzen jarraitzea nahi duzu?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it. Continue?
eu: Shotwell-ek kamera desmuntatu behar du hura atzitu ahal izateko. Jarraitu?

en: Shotwell supports JPEG, PNG, TIFF, and a variety of RAW file formats.
eu: Shotwell-ek JPEG, PNG, TIFF eta hainbat RAW fitxategi-formatu onartzen ditu.

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
eu: Shotwell-ek ezin izan du erreproduzitu hautatutako bideoa:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d). For more information please check the Shotwell Wiki at %s
eu: Shotwell-ek ezin izan du zure argazki-liburutegia eguneratu %s bertsiotik (%d eskema) %s bertsiora (%d eskema). Informazio gehiagorako, begiratu Shotwell-en wikia %s helbidean

en: Show all photos
eu: Erakutsi argazki guztiak

en: Show each photo for
eu: Erakutsi argazki bakoitza denbora-tarte honetan:

en: Show in File Mana_ger
eu: Erakutsi fitxategi-kudeat_zailean

en: Show only rejected photos
eu: Erakutsi ezetsitako argazkiak soilik

en: Show t_itle
eu: Erakutsi _titulua

en: Show the application’s version
eu: Erakutsi aplikazioaren bertsioa

en: Show the certificate…
eu: Erakutsi ziurtagiria…

en: Show title
eu: Erakutsi titulua

en: Size:
eu: Tamaina:

en: Slide
eu: Diapositiba

en: Slideshow
eu: Diapositiba-aurkezpena

en: Slideshow Transitions
eu: Diapositiba-trantsizioak

en: Small (640 × 480 pixels)
eu: Txikia (640 × 480 pixel)

en: Software:
eu: Software-a:

en: Solid color
eu: Kolore lisoa

en: Sort _Ascending
eu: Ordenatu g_orantz

en: Sort _Descending
eu: Ordenatu _beherantz

en: Sort _Events
eu: Ordenatu _gertaerak

en: Sort _Photos
eu: Ordenatu _argazkiak

en: Specifies the sort criteria for event photos.
eu: Gertaerako argazkiak ordenatzeko irizpidea zehazten du.

en: Square
eu: Karratua

en: Squares
eu: Koadroak

en: Standard (720 pixels)
eu: Estandarra (720 pixel)

en: Start the application in fullscreen mode
eu: Abiarazi aplikazioa pantaila osoko moduan

en: Starting import, please wait…
eu: Inportazioa hastera doa, itxaron…

en: Stop dragging to add your face and name it.
eu: Gelditu arrastatzeko zure aurpegia gehitu eta hari izena emateko.

en: Straighten
eu: Jarri zuzen

en: Straighten the photo
eu: Jarri zuzen argazkia

en: Stripes
eu: Marrak

en: Success
eu: Ongi burutu da

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
eu[0]: Garatzaileak txandakatzeak argazki honi Shotwell-en egin dizkiozun aldaketa guztiak desegingo ditu
eu[1]: Garatzaileak txandakatzeak argazki hauei Shotwell-en egin dizkiezun aldaketa guztiak desegingo ditu

en: T_oolbar
eu: Tresna-_barra

en: T_ools
eu: T_resnak

en: Ta_gs
eu: _Etiketak

en: Tabloid (11 × 17 in.)
eu: Tabloidea (11 × 17 hazbete)

en: Tag
eu: Etiketa

en: Tag Photo as “%s” | Tag Photos as “%s”
eu[0]: Jarri “%s” etiketa argazkiari
eu[1]: Jarri “%s” etiketa argazkiari

en: Tag the selected photo as “%s” | Tag the selected photos as “%s”
eu[0]: Jarri “%s” etiketa hautatutako argazkiari
eu[1]: Jarri “%s” etiketa hautatutako argazkiari

en: Tags
eu: Etiketak

en: Tags (separated by commas):
eu: Etiketak (koma bidez banandurik):

en: Temperature
eu: Tenperatura

en: Temperature:
eu: Tenperatura:

en: The OAuth token used to refresh the Google Photos session for the currently logged in user, if any.
eu: Unean Google Photos-en saioa hasita duen erabiltzailearen saioa, halakorik badago, freskatzeko erabilitako OAuth tokena.

en: The OAuth token used to refresh the YouTube session for the currently logged in user, if any.
eu: Unean YouTube-n saioa hasita duen erabiltzailearen saioa, halakorik badago, freskatzeko erabilitako OAuth tokena.

en: The Shotwell developers
eu: Shotwell garatzaileak

en: The URL entered does not appear to be the main directory of a Gallery3 instance. Please make sure you typed it correctly and it does not have any trailing components (e.g., index.php).
eu: Sartutako URLa ez dirudi Gallery3-ren instantzia baten direktorio nagusia denik. Ziurtatu ongi idatzi duzula eta ez duela atzeko osagairik (adib., index.php).

en: The authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
eu: Flickr-en saioa hasita duen erabiltzailearen baimen-tokena, halakorik badago

en: The background to use for transparent images.
eu: Irudi gardenekin erabiliko den atzeko planoa.

en: The camera is locked by another application. Shotwell can only access the camera when it’s unlocked. Please close any other application using the camera and try again.
eu: Beste aplikazio batek kamera blokeatuta dauka. Kamerak desblokeatuta egon behar du Shotwell-ek hura atzitu ahal dezan. Itxi kamera erabiltzen ari den beste edozein aplikazioa eta saiatu berriro.

en: The camera seems to be empty. No photos/videos found to import
eu: Kamera hutsik dagoela dirudi. Ez da argazkirik/bideorik aurkitu inportatzeko

en: The cryptographic secret used to sign requests against the authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
eu: Flickr-en saioa hasita duen erabiltzailearen, halakorik badago, baimen-tokenaren aurka eskariak sinatzeko erabili den sekretu kriptografikoa

en: The height of the printed emulsion on the page when printing
eu: Inprimatzean, orrialdean inprimatutako emultsioaren altuera

en: The index of the current print size in a pre-defined list of standard sizes
eu: Uneko inprimatze-tamainaren indizea tamaina estandarren zerrenda aurredefinitu batean

en: The last chosen Piwigo permission level.
eu: Aukeratutako azken Piwigo baimen-maila.

en: The last recorded height of the direct-edit application window.
eu: Edizio zuzenerako aplikazioaren leihoan erregistratu den azken altuera.

en: The last recorded height of the library application window.
eu: Liburutegi-aplikazioaren leihoan erregistratu den azken altuera.

en: The last recorded position of the divider between the sidebar and view in library application window.
eu: Liburutegi-aplikazioaren leihoan alboko barraren eta bistaren arteko zatitzailean erregistratu den azken posizioa.

en: The last recorded width of the direct-edit application window.
eu: Edizio zuzenerako aplikazioaren leihoan erregistratu den azken zabalera.

en: The last recorded width of the library application window.
eu: Liburutegi-aplikazioaren leihoan erregistratu den azken zabalera.

en: The last selected Piwigo category.
eu: Hautatutako azken Piwigo kategoria.

en: The last selected Rajce category.
eu: Hautatutako azken Rajce kategoria.

en: The name of the currently logged in Facebook user, if any
eu: Facebook-eko erabiltzailearen izena, halakorik badago

en: The name of the default blog of the user, if any
eu: Erabiltzailearen blog lehenetsiaren izena, halakorik badago

en: The name of the font to use for photo titles when they are printed.
eu: Argazki-tituluetan erabilitako letra-tipoaren izena, haiek inprimatzen direnean.

en: The name of the last album the user published photos to, if any
eu: Erabiltzaileak argazkiak argitaratzeko erabili zuen azken albumaren izena, halakorik badago

en: The name of the transition effect that will be used between photos when running a slideshow
eu: Aurkezpen bat exekutatzen argazkien artean erabiliko den trantsizio-efektuaren izena

en: The number of pixels per inch (ppi) sent to the printer during printing
eu: Inprimagailura inprimatzean bidalitako ppl-ak (pixelak hazbeteko)

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
eu[0]: Argazkia edo bideoa ezin da ezabatu.
eu[1]: %d bideo/argazki ezin dira ezabatu.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash. Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash. Delete these files?
eu[0]: Argazki/bideoa ezin da mugitu zure mahaigainaren zakarrontzira. Fitxategi hori ezabatu nahi dizu?
eu[1]: %d argazki/bideo ezin dira mugitu zure mahaigainaren zakarrontzira. Fitxategi horiek ezabatu nahi dituzu?

en: The pixels of the major axis of the picture to be uploaded; used only if scaling-constraint-id is an appropriate value
eu: Igotako argazkiaren ardatz nagusiaren pixelak; eskala-murriztapenaren IDa balio egokia bada soilik erabiliko da

en: The scale of photo thumbnails, ranging from 72 to 360.
eu: Argazki-miniaturen eskala, 72 eta 360 artean.

en: The scaling constraint ID of the picture to be uploaded
eu: Igoko den argazkiaren eskala-murriztapenaren IDa

en: The secret token to sign oauth requests
eu: Oauth eskariak sinatzeko token sekretua

en: The selected photo was successfully published. | The selected photos were successfully published.
eu[0]: Hautatutako argazkia ongi argitaratu da.
eu[1]: Hautatutako argazkia ongi argitaratu da.

en: The selected photos/videos were successfully published.
eu: Hautatutako argazkiak/bideoak ongi argitaratu dira.

en: The selected video was successfully published. | The selected videos were successfully published.
eu[0]: Hautatutako bideoa ongi argitaratu da.
eu[1]: Hautatutako bideoa ongi argitaratu da.

en: The time (in seconds) that a transition runs between photos in a slideshow
eu: Aurkezpen bateko argazkien arteko trantsizioak iraungo duen denbora (segundoetan)

en: The token to access tumblr
eu: Tumbler atzitzeko tokena

en: The user name of the currently logged in Flickr user, if any
eu: Saioa hasita daukan Flikr-eko erabiltzailearen izena, halakorik badago

en: The username and password or API key were incorrect. To try again, re-enter your username and password below.
eu: Erabiltzaile-izena eta pasahitza (edo API gakoa) baliogabeak dira. Saiatu berriro, sartu erabiltzaile-izena eta pasahitza azpian.

en: The width of the printed emulsion on the page when printing
eu: Inprimatzean, orrialdean inprimatutako emultsioaren zabalera

en: The width, in pixels, of the sidebar
eu: Alboko barraren zabalera, pixeletan

en: This connection is not secure
eu: Konexio hau ez da segurua

en: This does not look like the real <b>%s</b>. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site (for example, private messages, credit card information, or passwords).
eu: Honek ez dirudi benetako <b>%s</b>. Erasotzaileek webgune honetatik edo honetara doan informazioa (adibidez, mezu pribatuak, kreditu-txartelen informazioa edo pasahitzak) lapurtzen edo aldatzen saia daitezke.

en: This will destroy all changes made to the external file. Continue? | This will destroy all changes made to %d external files. Continue?
eu[0]: Honek kanpoko fitxategian egindako aldaketa guztiak suntsituko ditu. Jarraitu?
eu[1]: Honek %d kanpoko fitxategitan egindako aldaketa guztiak suntsituko ditu. Jarraitu?

en: This will remove the face “%s” from one photo. Continue? | This will remove the face “%s” from %d photos. Continue?
eu[0]: Horrek “%s” aurpegia kenduko du argazki batetik. Jarraitu?
eu[1]: Honek “%s” etiketa kenduko du %d argazkitatik.  Jarraitu?

en: This will remove the photo from the library. Continue? | This will remove %d photos from the library. Continue?
eu[0]: Horrek argazkia kenduko du liburutegitik. Jarraitu?
eu[1]: %d argazki liburutegitik kenduko dira.  Jarraitu?

en: This will remove the photo from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
eu[0]: Argazkia zure Shotwell liburutegitik kenduko da. Fitxategia zure mahaigaineko zakarrontzira ere mugitu nahi dizu?
    
    Ekintza hau ezin da desegin.
eu[1]: %d argazki zure Shotwell liburutegitik kenduko dira.  Fitxategiak zure mahaigaineko zakarrontzira ere mugitu nahi dituzu?
    
    Ekintza hau ezin da desegin.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
eu[0]: Argazkia/bideoa zure Shotwell liburutegitik kenduko da. Fitxategia zure mahaigaineko zakarrontzira ere mugitu nahi dizu?
    
    Ekintza hau ezin da desegin.
eu[1]: %d argazki/bideo zure Shotwell liburutegitik kenduko dira. Fitxategiak zure mahaigaineko zakarrontzira ere mugitu nahi dituzu?
    
    Ekintza hau ezin da desegin.

en: This will remove the saved search “%s”. Continue?
eu: Horrek gordetako “%s” bilaketa kenduko du. Jarraitu?

en: This will remove the tag “%s” from one photo. Continue? | This will remove the tag “%s” from %d photos. Continue?
eu[0]: Horrek “%s” etiketa kenduko du argazki batetik. Jarraitu?
eu[1]: Honek “%s” etiketa kenduko du %d argazkitatik. Jarraitu?

en: This will remove the video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
eu[0]: Bideoa zure Shotwell liburutegitik kenduko da. Fitxategia zure mahaigaineko zakarrontzira ere mugitu nahi dizu?
    
    Ekintza hau ezin da desegin.
eu[1]: %d bideo zure Shotwell liburutegitik kenduko dira.  Fitxategiak zure mahaigaineko zakarrontzira ere mugitu nahi dituzu?
    
    Ekintza hau ezin da desegin.

en: Time Adjustment Error
eu: Errorea ordua doitzean

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
eu[0]: Ordu-doiketak ezin dira desegin hurrengo argazki-fitxategian.
eu[1]: Ordu-doiketak ezin dira desegin hurrengo argazki-fitxategietan.

en: Time:
eu: Denbora:

en: Tint
eu: Tinda

en: Tint:
eu: Ñabardura:

en: Title
eu: Titulua

en: Title:
eu: Titulua:

en: To get started, import photos in any of these ways:
eu: Hasteko, inportatu argazkiak honela:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
eu: Beste zerbitzu batetik inportatzen saiatzeko, hautatu bat goiko menutik.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
eu: Saiatu beste zerbitzu batean argitaratzen, hautatu bat goiko menuan.

en: To:
eu: Hona:

en: Today
eu: Gaur

en: Toggle _Flag
eu: Txandakatu _bandera

en: Token
eu: Tokena

[ctx: Tooltip]
en: Show all photos, including rejected
eu: Erakutsi argazki guztiak, ezetsiak barne

en: Transition d_elay:
eu: Trantsizio-at_zerapena:

en: Transparent Background:
eu: Atzeko plano gardena:

en: Trash
eu: Zakarrontzia

en: Trash is empty
eu: Zakarrontzia hutxik dago

en: True if a photo’s rating should be displayed as overlaid trinket, false otherwise.
eu: Egia argazki baten balorazioa bistaratzeko gainjarrita, bestela faltsua

en: True if direct-edit application is maximized, false otherwise.
eu: Egia edizio zuzeneko leihoa maximizatuta badago, bestela faltsua.

en: True if event comments are to be displayed beneath thumbnails in event views, false otherwise.
eu: Egia gertaeren iruzkinak bistaratzekominiaturen azpian gertaeren bistetan, bestela faltsua.

en: True if event photos should be sorted ascending, false if descending.
eu: Egia gertaerako argazkiak gorantz ordenatzeko, faltsua beherantz ordenatzeko

en: True if events should be sorted ascending, false if descending.
eu: Egia gertaerak gorantz ordenatzeko, faltsua beherantz ordenatzeko.

en: True if library application is maximized, false otherwise.
eu: Egia liburutegi-aplikazioa maximizatuta badago, bestela faltsua.

en: True if library photos should be sorted ascending, false if descending.
eu: Egia liburutegiko argazkiak gorantz ordenatzeko, faltsua beherantz ordenatzeko

en: True if photo comments are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
eu: Egia argazkien iruzkinak bistaratzeko miniaturen azpian bildumen bistetan, bestela faltsua.

en: True if photo tags are to be listed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
eu: Egia argazkien etiketak zerrendatzeko miniaturen azpian bildumen bistetan, bestela faltsua.

en: True if photo titles are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
eu: Egia argazkien tituluak bistaratzeko miniaturen azpian bildumen bistetan, bestela faltsua.

en: True if should display times with a 24 hour clock, false if times should use AM/PM notation.
eu: Egia denbora 34 orduko formatuan bistaratzeko, faltsua denborak AM/PM notazioa erabiltzeko.

en: True if the Blinds slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia pertsianen diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Chess-Board slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia xake-taularen diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Circle slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia zirkuluaren diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Circles slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia zirkuluen diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Clock slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia erlojuaren diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Crumble slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia birrintzearen diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the F-Spot import plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia F-Spot-etik inportatzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Facebook publishing plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia Facebook-en argitaratzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Fade slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia iraungitzearen diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Flickr publishing plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia Flickr-en argitaratzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Gallery3 publishing plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia Gallery3-n argitaratzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Google Photos publishing plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia Google Photos-en argitaratzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Piwigo publishing plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia Piwigo-n argitaratzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Rajce publishing plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia Rajce-n argitaratzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Search/Filter Toolbar is to be displayed, false otherwise.
eu: Egia bilaketen/iragazkien tresna-barra bistaratzeko, bestela faltsua.

en: True if the Slide slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia irristatzearen diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Squares slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia laukien diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Stripes slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia marren diapositiba-trantsizioaren plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Tumblr publishing plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia Tumblr-en argitaratzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the Yandex.Fotki publishing plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia Yandex.Fotki-n argitaratzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the YouTube publishing plugin is enabled, false otherwise
eu: Egia YouTube-n argitaratzeko plugina gaituta badago, bestela faltsua

en: True if the basic properties pane is to be displayed, false otherwise.
eu: Egia oinarrizko propietateen panela bistaratzeko, bestela faltsua.

en: True if the bottom toolbar is to be displayed, false otherwise.
eu: Egia beheko tresna-barra bistaratzeko, bestela faltsua.

en: True if the extended properties window is to be displayed, false otherwise.
eu: Egia propietate hedatuen leihoa bistaratzeko, bestela faltsua.

en: True if the sidebar is to be displayed, false otherwise.
eu: Egia alboko barra bistaratzeko, bestela faltsua.

en: True if the title of a photo should be printed when the photo is printed, false otherwise.
eu: Egia argazki baten titulua inprimatzeko argazkia inprimatzean, bestela faltsua

en: True if when adjusting time/date of photos, relative time should be maintained. False if all photos should be set to the same time.
eu: Egia argazkien ordua/data doitzean denbora erlatiboa mantentzeko. Faltsua argazki guztiek ordu bera izan dezaten.

en: True if when adjusting time/date of photos, the original files should be modified as well. False if changes are made only in the database.
eu: Egia argazkien ordua/data doitzean jatorrizko fitxategiak ere aldatzeko. Faltsua aldaketak datu-basean soilik egiteko.

en: True if, when on startup, a welcome dialog should be shown. False if it should not be shown.
eu: Egia abioan ongi etorriko leihoa erakusteko. Faltsua ez erakusteko.

en: TumblrPublisher: start( ): can’t start; this publisher is not restartable.
eu: TumblrPublisher: start( ): ezin da hasi; argitaratzaile hau ezin da hasi.

en: Type
eu: Mota

en: Type a name for this face, then press Enter
eu: Idatzi izen bat aurpegi honentzako, gero sakatu Enter

en: URL
eu: URLa

en: URL of the Piwigo server.
eu: Piwigo zerbitzariaren URLa.

en: URL of the Rajce server.
eu: Rajce zerbitzariaren URLa.

en: Un_flag
eu: _Kendu bandera

en: Unable open photo %s. Sorry.
eu: Ezin izan da %s argazkia ireki.

en: Unable to create cache directory %s: %s
eu: Ezin izan da %s cache-direktorioa sortu: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
eu: Ezin izan da %s datu-direktorioa sortu: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
eu: Ezin izan da %s datu-azpidirektorioa sortu: %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
eu: Ezin izan da behin-behineko %s direktorioa sortu: %s

en: Unable to decode file
eu: Ezin izan da fitxategia deskodetu

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
eu[0]: Ezin izan da argazki/bideo %d ezabatu kameratik erroreak gertatu direlako.
eu[1]: Ezin izan dira %d argazki/bideo ezabatu kameratik erroreak gertatu direlako.

en: Unable to display FAQ: %s
eu: Ezin izan dira ohiko galderak erakutsi: %s

en: Unable to display help: %s
eu: Ezin izan da laguntza erakutsi: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
eu[0]: Ezin izan da argazki bat bikoiztu fitxategi-errore baten erruz
eu[1]: Ezin izan dira %d argazki bikoiztu fitxategi-erroreen erruz

en: Unable to export %s: %s
eu: Ezin izan da %s esportatu: %s

en: Unable to export background to %s: %s
eu: Ezin izan da atzeko planoa esportatu %s-(e)ra: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
eu: Ezin izan da hurrengo argazkia esportatu fitxategi-errore baten erruz.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
eu: Ezin izan dira aurrebistak kameratik hartu:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
eu: Ezin izan da behin-behineko fitxategia sortu %s-(e)rako: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
eu: Ezin izan da Nautilus-en "Bidali hona" abiarazi: %s

en: Unable to launch editor: %s
eu: Ezin izan da editorea abiarazi: %s

en: Unable to lock camera: %s
eu: Ezin izan da kamera blokeatu: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
eu: Ezin izan da %s aztertu: Ez da direktorio bat (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
eu: Ezin izan da akatsen datu-basera nabigatu: %s

en: Unable to open in file manager: %s
eu: Ezin izan da fitxategi-kudeatzailean ireki: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
eu: Ezin izan da argazkien %s datu-basea ireki/sortu: %d errore-kodea

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
eu: Ezin da mahaigaineko diapositiba-aurkezpena prestatu: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
eu: Ezin izan da argazkia inprimatu:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
eu: Ezin izan dira prozesatu eguneratze-monitorizazioak: %s

en: Unable to publish
eu: Ezin izan da argitaratu

en: Unable to rename face to “%s” because the face already exists.
eu: Ezin izan da aurpegiaren izena aldatu eta “%s” jarri, aurpegi hori jadanik existitzen delako.

en: Unable to rename search to “%s” because the search already exists.
eu: Ezin izan zaio bilaketari “%s” izena jarri, izen hori jadanik existitzen baita.

en: Unable to rename tag to “%s” because the tag already exists.
eu: Ezin izan da etiketaren izena aldatu eta “%s” jarri, etiketa hori jadanik existitzen delako.

en: Unable to restore photo database %s
eu: Ezin izan da argazkien %s datu-basea leheneratu

en: Unable to unmount camera. Try unmounting the camera from the file manager.
eu: Ezin izan da kamera desmuntatu. Saiatu kamera fitxategi-kudeatzailetik desmuntatzen.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
eu: Ezin izan da idatzi argazkiaren datu-basearen fitxategian:
     %s

en: Unconstrained
eu: Mugarik gabea

en: Undated
eu: Datarik gabea

en: Undo
eu: Desegin

[ctx: UndoRedo menu entry]
en: Add Tags
eu: Gehitu etiketak

en: Undoing Color Transformations
eu: Koloreen eraldaketak desegiten

en: Undoing Date and Time Adjustment
eu: Dataren eta orduaren doitzea desegiten

en: Undoing Enhance
eu: Hobetzea desegiten

en: Undoing Flip Horizontally
eu: Iraultze horizontala desegiten

en: Undoing Flip Vertically
eu: Iraultze bertikala desegiten

en: Undoing Revert
eu: Leheneratzea desegiten

en: Undoing Rotate
eu: Biraketa desegiten

en: Unflag
eu: Kendu bandera

en: Unflag selected photos
eu: Kendu argazki hautatuen bandera

en: Unflagging selected photos
eu: Hautatutako argazkiei banderak kentzen

en: Unknown error attempting to verify Shotwell’s database: %s
eu: Errore ezezaguna Shotwell-en datu-basea egiaztatzean: %s

en: Unmerging
eu: Banatzen

en: Unmodified
eu: Aldatu gabea

en: Unmounting…
eu: Desmuntatzen…

en: Unrated
eu: Baloratu gabea

en: Unrecognized User
eu: Erabiltzaile ezezaguna

en: Unsupported file format
eu: Fitxategi-formatua ez da onartzen

en: Updating library…
eu: Liburutegia eguneratzen…

en: Upload _size:
eu: Igoera-_tamaina:

en: Uploading %d of %d
eu: %d %d-(e)tik igotzen

en: Use a _standard size:
eu: Erabili tamaina e_standarra:

en: Use a c_ustom size:
eu: Erabili tamaina _pertsonalizatua:

en: Use a saved search to filter items in the current view
eu: Erabili gordetako bilaketa bat uneko ikuspegiko elementuak iragazteko

en: Use dark theme:
eu: Erabili gai iluna:

en: Use for Desktop
eu: Erabili mahaigainean

en: Use for Lock Screen
eu: Erabili pantaila blokeatzeko

en: User _name
eu: Erabiltzaile-ize_na

en: User aborted import
eu: Erabiltzaileak bertan behera utzitako inportazioa

en: Username and/or password invalid. Please try again
eu: Erabiltzaile-izena eta/edo pasahitza baliogabea. Saiatu berriro.

en: Verifying authorization…
eu: Baimena egiaztatzen…

en: Video privacy _setting:
eu: Bideoaren _pribatutasun-ezarpena:

en: Videos
eu: Bideoak

en: Videos _visible to:
eu: Bideoak _ikusgai hauentzat:

en: Videos and new photo albums _visible to:
eu: Bideoak eta argazki-album berriak ikusgai _hauentzat:

en: Videos will appear in:
eu: Bideoak hemen agertuko dira:

en: View Eve_nt for Photo
eu: I_kusi gertaera argazkirako

en: Visit the Shotwell home page
eu: Bisitatu Shotwell-en webgunea

en: Visit the Shotwell web site
eu: Bisitatu Shotwell-en webgunea

en: Visit the Yandex.Fotki web site
eu: Bisitatu Yandex.Fotki webgunea

en: Wallet (2 × 3 in.)
eu: Zorroa (2 × 3 hazbete)

en: Welcome to Shotwell!
eu: Ongi etorri Shotwell-era!

en: Welcome!
eu: Ongi etorri!

en: When ready, Shotwell can upload your photos to various web sites, such as Facebook, Flickr, Google Photos, and more.
eu: Prest daudenean, Shotwell-ek zenbait webgunetara igo ditzake zure argazkiak: Facebook, Flickr, Google Photos eta beste hainbatera.

en: When viewing images that are transparent, they will be drawn against this background.
eu: Gardenak diren irudiak bistaratzean, atzeko plano hau erabiliko da.

en: Where would you like to publish the selected photos?
eu: Non argitaratu nahi dituzu hautatutako argazkiak?

en: Whether images being uploaded to Facebook should have their metadata removed first
eu: Facebook-era igotzen diren argazkien metadatuak kenduko diren ala ez

en: Whether images being uploaded to Flickr should have their metadata removed first
eu: Flickr-era igotzen diren argazkien metadatuak kenduko diren ala ez

en: Whether images being uploaded to Google Photos should have their metadata removed first
eu: Google Photos-era igotzen diren argazkien metadatuak kenduko diren ala ez

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their comment set from the title if title is set and comment unset
eu: Piwigo-ra igotzen diren argazkiei iruzkina titulutik abiatuta ezarriko zaien, titulua ezarrita badago eta iruzkina ez

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their metadata removed first
eu: Piwigo-ra igotzen diren argazkien metadatuak kenduko diren ala ez

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their tags removed on upload, such that these tags will not appear on the remote Piwigo server.
eu: Piwigo-ra igotzen diren irudien etiketak kenduko diren ala ez, etiketa horiek Piwigo zerbitzariak ager ez daitezen

en: Whether images being uploaded to Rajce should have their metadata removed first
eu: Rajce gunera igoko diren irudien metadatuak kenduko diren ala ez

en: Whether to show the title of a photo during the slideshow
eu: Argazki baten titulua erakutsiko den ala ez aurkezpenean

en: Whether to use the dark theme of GTK+ for Shotwell or not.
eu: GTK+ gai iluna erabiliko den ala ez.

en: Width
eu: Zabalera

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
eu: Idatzi etiketak, izenburuak eta beste _metadatu batzuk argazki-fitxategietan

en: Writing metadata to files…
eu: Metadatuak fitxategietan idazten…

en: Yandex-Fotki authentication token, if logged in.
eu: Yandex-Fotki autentifikazio-tokena, saioa hasita badago.

en: Year%sMonth
eu: Urtea%sHila

en: Year%sMonth%sDay
eu: Urtea%sHila%sEguna

en: Year%sMonth-Day
eu: Urtea%sHila-Eguna

en: Year-Month-Day
eu: Urtea-Hila-Eguna

en: Yesterday
eu: Atzo

en: You are logged into Facebook as %s.
eu: Facebook-en saioa hasita daukazu %s erabiltzaile-izenarekin.

en: You are logged into Flickr as %s.
eu: Flickr-en saioa hasita daukazu %s erabiltzaile-izenarekin.

en: You are logged into Google Photos as %s.
eu: Google Photos gunean saioa hasi duzu %s erabiltzailearekin.

en: You are logged into Rajce as %s.
eu: Rajce-n saioa hasita daukazu '%s' gisa.

en: You are logged into Tumblr as %s.
eu: Tumblr-en saioa hasi duzu %s erabiltzailearekin.

en: You are logged into YouTube as %s.
eu: YouTube-n saioa hasita daukazu %s erabiltzaile-izenarekin.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don’t yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
eu: Facebook-en saioa hasi gabe zaude.
    
    Oraindik ez baduzu Facebook konturik, bat sortu dezakezu saioa hasteko prozesuan. Saioa hastean, Shotwell Connect aplikazioak beharbada baimena eskatuko dizu argazkiak igo eta zure jarioan argitaratzeko. Baimen horiek derrigorrezkoak dira Shotwell Connect-ek funtziona dezan.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Log in to log into Flickr in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
eu: Flickr-en saioa hasi gabe zaude.
    
    Joan zure web nabigatzailera eta sakatu 'Hasi saioa' Flickr-en. Shotwell Connect aplikazioari baimena eman beharko diozu zure Flickr kontuarekin esteka sor dezan.

en: You are not currently logged into Google Photos.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with Google Photos. Shotwell uses the Google Photos API services <a href="https://developers.google.com/photos/">https://developers.google.com/photos/</a> for all interaction with your Google Photos data.You will have to grant access Shotwell to your Google Photos library.
    
    Shotwell's privacy policy regarding the use of data related to your Google account in general and Google Photos in particular can be found in our <a href="help:shotwell/privacy-policy">online services privacy policy</a>For Google's own privacy policy, please refer to <a href="https://policies.google.com/privacy">https://policies.google.com/privacy</a>
eu: Ez duzu saioa hasi Google Photos aplikazioan.
    
    Google kontu bat eduki behar duzu eta hura Google Photosen erabiltzeko konfiguratuta eduki behar duzu jarraitzeko. Shotwellek Google Photosen API zerbitzuak <a href="https://developers.google.com/photos/">https://developers.google.com/photos/</a> erabiltzen ditu zure Google Photos datuetara sartzeko. Shotwell aplikazioari zure Google Photos liburutegira sartzeko baimena eman beharko diozu.
    
    Shotwellen pribatutasun-politika, zure Google kontuaren eta oro har Google Photos aplikazioari dagokionez, gure <a href="help:shotwell/privacy-policy">lineako zerbitzuen pribatutasun-politikan</a> kontsultatu daiteke. Googlen pribatutasun-politikari dagokionez, begiratu <a href="https://policies.google.com/privacy">https://policies.google.com/privacy</a>.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
eu: Yandex.Fotki-n saioa hasi gabe zaude.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
    
    Shotwell uses the YouTube API services <a href="https://developers.google.com/youtube">https://developers.google.com/youtube</a> for accessing your YouTube channel and upload the videos. By using Shotwell to access YouTube, you agree to be bound to the YouTube Terms of Service as available at <a href="https://www.youtube.com/t/terms">https://www.youtube.com/t/terms</a>
    
    Shotwell's privacy policy regarding the use of data related to your Google account in general and YouTube in particular can be found in our <a href="help:shotwell/privacy-policy">online services privacy policy</a>
    
    For Google's own privacy policy, please refer to <a href="https://policies.google.com/privacy">https://policies.google.com/privacy</a>
eu: Ez duzu saioa hasi YouTuben.
    
    Google kontu bat eduki behar duzu eta hura YouTuben erabiltzeko konfiguratuta eduki behar duzu jarraitzeko. Kontu gehiago sor ditzakezu zure nabigatzailearekin YouTubera gutxienez behin sartuta.
    
    Shotwellek YouTuberen API zerbitzuak <a href="https://developers.google.com/youtube">https://developers.google.com/youtube</a> erabiltzen ditu zure YouTube kanalera sartzeko eta bideoak igotzeko. YouTubera sartzeko Shotwell erabiltzen baduzu, YouTuberen erabilera-baldintzak (<a href="https://www.youtube.com/t/terms">https://www.youtube.com/t/terms</a>) onartzen dituzula esan nahi du.
    
    Shotwellen pribatutasun-politika, zure Google kontuaren eta oro har YouTuberen datuen erabilerari dagokionez, gure <a href="help:shotwell/privacy-policy">lineako zerbitzuen pribatutasun-politikan</a> kontsultatu daiteke.
    
    Googlen pribatutasun-politikari dagokionez, begiratu <a href="https://policies.google.com/privacy">https://policies.google.com/privacy</a>.

en: You are not currently logged into your Gallery.
    
    You must have already signed up for a Gallery3 account to complete the login process.
eu: Gallery-n saioa hasi gabe zaude.
    
    Gallery3-n kontu bat eduki behar duzu saio-hasieraren prozesua burutzeko.

en: You can also import photos in any of these ways:
eu: Beste modu hauek ere erabil ditzakezu argazkiak inportatzeko:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
eu: Ez daukazu datuak inportatzeko pluginik gaituta.
    
    "Inportatu aplikaziotik" funtzionaltasuna erabiltzeko, datuak inportatzeko plugin bat gutxienez eduki behar duzu gaituta. Pluginak hobespenen leihoan gai daitezke.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
eu: Dagoeneko hasi eta amaitu duzu Facebook-eko saioa Shotwell-en saio honetan zehar.
    Facebook-en argitaratzen jarraitzeko irten eta berrabiarazi Shotwell, eta gero saiatu berriro argitaratzen.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
eu: Google zerbitzuan saioa hasi eta amaitu duzu Shotwell-en saioan zehar.
    
    Google zerbitzuetan argitaratzen jarraitzeko, irten eta berrabiarazi Shotwell, ondoren saiatu berriro argitaratzen.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
eu: Zure Flickr-eko Pro kontuarekin mugarik gabe igo ditzakezu datuak.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %s remaining in your upload quota.
eu: Zure doaneko Flickr kontuak mugatu egiten du zenbat datu igo ditzakezun hileko.
    Hilabete honetan %s geratzen zaizkizu zure igotze-kuotan.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
eu: Zure argazki-liburutegia ez da bateragarria Shotwell-en bertsio honekin. Itxura batean Shotwell %s bertsioarekin (%d eskema) sortu zen. Bertsio hau %s (%d eskema) da. Garbitu zure liburutegia %s ezabatuta eta inportatu berriro zure argazkiak.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please use the latest version of Shotwell.
eu: Zure argazki-liburutegia ez da bateragarria Shotwell-en bertsio honekin. Itxura batean Shotwell %s bertsioarekin (%d eskema) sortu zen. Bertsio hau %s (%d eskema) da. Erabili Shotwell-en azken bertsioa.

en: Zoom _100%
eu: Zoom %_100

en: Zoom _200%
eu: Zoom _%200

en: Zoom _In
eu: _Zooma handiagotu

en: Zoom _Out
eu: _Txikiagotu

en: _About
eu: Honi _buruz

en: _Add Tags…
eu: _Gehitu etiketak…

en: _Adjust
eu: _Doitu

en: _Adjust Date and Time…
eu: Doitu data eta _ordua…

en: _Albums (or write new):
eu: _Albumak (edo idatzi berria):

en: _All Photos
eu: _Argazki guztiak

en: _Apply
eu: _Aplikatu

en: _Ascending
eu: Go_rantz

en: _Autosize:
eu: Tamaina _automatikoa:

en: _Basic Information
eu: _Oinarrizko informazioa

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Close
eu: It_xi

en: _Comments
eu: _Iruzkinak

en: _Copy Color Adjustments
eu: _Kopiatu koloreen doikuntzak

en: _Crop
eu: _Moztu

en: _Decrease
eu: _Txikitu

en: _Delay:
eu: _Atzerapena:

en: _Delete
eu: Ez_abatu

en: _Delete Face “%s”
eu: E_zabatu “%s” aurpegia

en: _Delete Tag “%s”
eu: E_zabatu “%s” etiketa

en: _Descending
eu: Be_herantz

en: _Developer
eu: _Garatzailea

en: _Directory structure:
eu: _Direktorio-egitura:

en: _Do no upload tags
eu: _Ez igo etiketak

en: _Don’t show this message again
eu: _Ez erakutsi mezu hau berriro

en: _Duplicate
eu: _Bikoiztu

en: _Edit
eu: _Editatu

en: _Edit…
eu: _Editatu…

en: _Email address
eu: _Posta-helbidea

en: _Enhance
eu: H_obetu

en: _Export…
eu: _Esportatu…

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _Filter Photos
eu: _Iragazi argazkiak

en: _Find
eu: A_urkitu

en: _Find…
eu: _Bilatu…

en: _Flag
eu: _Bandera

en: _Forbid downloading original photo
eu: _Debekatu jatorrizko argazkia deskargatzea

en: _Format:
eu: _Formatua:

en: _Forward
eu: A_urrera

en: _Frequently Asked Questions
eu: _Ohiko galderak

en: _Gallery3 URL:
eu: _Gallery3-ren URLa:

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Hide album
eu: E_zkutatu albuma

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
eu: _Izenburu bat ezartzen bada eta iruzkina kentzen bada, erabili izenburua iruzkin gisa

en: _Import
eu: _Inportatu

en: _Import From Folder…
eu: _Inportatu karpetatik…

en: _Import in Place
eu: _Inportatu tokian

en: _Import photos from your %s folder
eu: _Inportatu argazkiak zure %s karpetatik

en: _Import photos to:
eu: _Inportatu argazkiak hona:

en: _Increase
eu: _Handitu

en: _Keep
eu: _Mantendu

en: _Log in
eu: _Hasi saioa

en: _Logout
eu: A_maitu saioa

en: _Match
eu: _Parekatu

en: _Match photo aspect ratio
eu: Bat _etorri argazkiaren aspektu-erlazioarekin

en: _Merge Events
eu: Ba_tu gertaerak

en: _Modify original file | _Modify original files
eu[0]: _Aldatu jatorrizko fitxategia
eu[1]: _Aldatu jatorrizko fitxategia

en: _Modify original photo file | _Modify original photo files
eu[0]: Al_datu jatorrizko argazki-fitxategia
eu[1]: Al_datu jatorrizko argazki-fitxategia

en: _Move to Trash
eu: _Bota zakarrontzira

en: _Name of search:
eu: Bilaketaren _izena:

en: _New
eu: _Berria

en: _New Event
eu: Gertaera _berria

en: _Next
eu: _Hurrengoa

en: _Next Photo
eu: _Hurrengo argazkia

en: _Normal Size
eu: Tamaina _normala

en: _OK
eu: _Ados

en: _Output photo at:
eu: _Atera argazkia hemendik:

en: _Password
eu: _Pasahitza

en: _Password:
eu: _Pasahitza:

en: _Paste Color Adjustments
eu: _Itsatsi koloreen doikuntzak

en: _Pattern:
eu: _Eredua:

en: _Photo
eu: _Argazkia

en: _Photos
eu: _Argazkiak

en: _Pixels:
eu: _Pixelak:

en: _Play
eu: _Erreproduzitu

en: _Preferences
eu: _Hobespenak

en: _Previous
eu: _Aurrekoa

en: _Previous Photo
eu: Au_rreko argazkia

en: _Print
eu: I_nprimatu

en: _Print…
eu: _Inprimatu…

en: _Publish
eu: _Argitaratu

en: _Quality:
eu: _Kalitatea:

en: _Quit
eu: I_rten

en: _Ratings
eu: _Balorazioak

en: _Red-eye
eu: Begi _gorriak

en: _Redo
eu: _Berregin

en: _Refresh
eu: _Freskatu

en: _Rejected
eu: _Ezetsia

en: _Remember
eu: _Gogoratu

en: _Remove
eu: _Kendu

en: _Remove From Library
eu: _Kendu liburutegitik

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
eu: _Kendu kokalekua. kamera eta bestelako informazio identifikatzailea igo aurretik

en: _Remove location, tag and camera-identifying data before uploading
eu: _Kendu kokalekua. etiketa, eta kamera-identifikatzailearen datuak igo aurretik

en: _Rename…
eu: Be_rrizendatu…

en: _Replace
eu: _Ordeztu

en: _Report a Problem…
eu: _Jakinarazi akatsa…

en: _Reset
eu: _Berrezarri

en: _Restore
eu: _Berrezarri

en: _Revert
eu: _Leheneratu

en: _Save
eu: _Gorde

en: _Save a Copy
eu: Gorde _kopia bat

en: _Scaling constraint:
eu: E_skala-murriztapena:

en: _Search Bar
eu: _Bilaketa-barra

en: _Set Rating
eu: E_zarri balorazioa

en: _Shift photos/videos by the same amount
eu: De_splazatu argazkiak/bideoak maila berean

en: _Skip
eu: _Saltatu

en: _Stop
eu: _Gelditu

en: _Stop Import
eu: _Gelditu inportazioa

en: _Straighten
eu: Jarri _zuzen

en: _Switch Developer
eu: _Txandakatu garatzailea

en: _Titles
eu: _Tituluak

en: _Transition effect:
eu: _Trantsizioaren efektua:

en: _URL of your Piwigo photo library
eu: Zure Piwigo argazki-liburutegiaren _URLa

en: _Undelete
eu: _Desezabatu

en: _Undo
eu: _Desegin

en: _Unmount
eu: _Desmuntatu

en: _Unrated
eu: Ba_loratu gabea

en: _User name:
eu: _Erabiltzaile-izena:

en: _View
eu: _Ikusi

en: _Watch library directory for new files
eu: _Behatu liburutegi-direktorioa fitxategi berriak aurkitzeko

en: a raw photo
eu: argazki gordina

en: a video
eu: bideoa

en: access token
eu: sarbidetze-tokena

en: album;camera;cameras;crop;edit;enhance;export;gallery;image;images;import;organize;photo;photographs;photos;picture;pictures;photography;print;publish;rotate;share;tags;video;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;
eu: albuma;kamera;kamerak;moztu;editatu;hobetu;esportatu;galeria;irudia;irudiak;inportatu;antolatu;argazkia;argazkiak;irudia;irudiak;argazkilaritza;inprimatu;argitaratu;biratu;partekatu;etiketak;bideoa;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;

en: all
eu: denak

en: and
eu: eta

en: and higher
eu: eta altuagoa

en: and lower
eu: eta baxuagoa

en: any
eu: edozein

en: any photo
eu: edozein argazki

en: authentication token
eu: autentifikazio-tokena

en: background for transparent images
eu: atzeko planoa irudi gardenetarako

en: color for solid transparency background
eu: atzeko plano garden solidoaren kolorea

en: contains
eu: hau daukana

en: content height
eu: edukiaren altuera

en: content layout mode
eu: eduki-diseinuaren modua

en: content ppi
eu: edukiaren ppl-ak

en: content units
eu: edukiaren unitateak

en: content width
eu: edukiaren zabalera

en: couldn’t copy %s
    	to %s
eu: ezin izan da kopiatu %s
    	hona: %s

en: day | days
eu[0]: egun
eu[1]: egunero

en: default blog
eu: blog lehenetsia

en: default publishing service
eu: argitaratze-zerbitzu lehenetsia

en: default size
eu: tamaina lehenetsia

en: default size code
eu: tamaina lehenetsiaren kodea

en: default visibility
eu: ikusgaitasun lehenetsia

en: delay
eu: atzerapena

en: directory pattern
eu: direktorio-eredua

en: directory pattern custom
eu: direktorio-eredu pertsonalizatua

en: display basic properties
eu: bistaratu oinarrizko propietateak

en: display event comments
eu: bistaratu gertaeren iruzkinak

en: display extended properties
eu: bistaratu propietate hedatuak

en: display photo comments
eu: bistaratu argazkien iruzkinak

en: display photo ratings
eu: bistaratu argazkien balorazioak

en: display photo tags
eu: bistaratu argazkien etiketak

en: display photo titles
eu: bistaratu argazkien tituluak

en: display search bar
eu: bistaratu bilaketa-barra

en: display sidebar
eu: bistaratu alboko barra

en: display toolbar
eu: bistaratu tresna-barra

en: do not upload tags when uploading to Piwigo
eu: ez igo etiketak Piwigo-ra igotzean

en: does not contain
eu: hau ez daukana

en: duplicates existing media item
eu: existitzen diren multimedia-elementuak bikoizten ditu

en: enable F-Spot import plugin
eu: gaitu F-Spot aplikaziotik inportatzeko plugina

en: enable Google Photos publishing plugin
eu: gaitu google photos-en argitaratzeko plugina

en: enable facebook publishing plugin
eu: gaitu facebook-en argitaratzeko plugina

en: enable flickr publishing plugin
eu: gaitu flickr-en argitaratzeko plugina

en: enable gallery3 publishing plugin
eu: gaitu gallery3-n argitaratzeko plugina

en: enable piwigo publishing plugin
eu: gaitu piwigo-n argitaratzeko plugina

en: enable rajce publishing plugin
eu: gaitu rajce-n argitaratzeko plugina

en: enable slideshow blinds transition
eu: gaitu pertsianak diapositiba-trantsizioa

en: enable slideshow chess transition
eu: gaitu xake-taula diapositiba-trantsizioa

en: enable slideshow circle transition
eu: gaitu zirkulua diapositiba-trantsizioa

en: enable slideshow circles transition
eu: gaitu zirkuluak diapositiba-trantsizioa

en: enable slideshow clock transition
eu: gaitu erlojua diapositiba-trantsizioa

en: enable slideshow crumble transition
eu: gaitu birrindu diapositiba-trantsizioa

en: enable slideshow fade transition
eu: gaitu iraungi diapositiba-trantsizioa

en: enable slideshow slide transition
eu: gaitu irristatu diapositiba-trantsizioa

en: enable slideshow squares transition
eu: gaitu laukiak diapositiba-trantsizioa

en: enable slideshow stripes transition
eu: gaitu marrak diapositiba-trantsizioa

en: enable tumblr publishing plugin
eu: gaitu tumblr-en argitaratzeko plugina

en: enable yandex publishing plugin
eu: gaitu yandex-en argitaratzeko plugina

en: enable youtube publishing plugin
eu: gaitu youtube-n argitaratzeko plugina

en: ends with
eu: honela amaitzen da

en: error message:
eu: errore-mezua:

en: export metadata
eu: esportatu metadatuak

en: external modifications
eu: kanpoko eraldaketak

en: external photo editor
eu: kanpoko argazki-editorea

en: external raw editor
eu: kanpoko raw editorea

en: flagged
eu: banderaduna

en: format setting, special value
eu: formatu-ezarpena, balio berezia

en: format setting, type value
eu: formatu-ezarpena, mota balioa

en: has
eu: dauka

en: has no
eu: ez dauka

en: height of direct-edit window
eu: edizio zuzeneko leihoaren altuera

en: height of library window
eu: liburutegi-leihoaren altuera

en: hide album
eu: ezkutatu albuma

en: hour | hours
eu[0]: ordu
eu[1]: ordu

en: if title is set and comment unset, use title as comment for uploads to Piwigo
eu: Izenburua ezartzen bada eta iruzkina kentzen bada, erabili izenburua iruzkin gisa Piwigo-ra argazkiak igotzeko

en: images per page code
eu: Irudiak orrialde-kodeko

en: import directory
eu: inportatu direktorioa

en: in.
eu: hazbete

en: internal modifications
eu: barneko eraldaketak

en: interpreter state cookie
eu: Interpretatzailearen egoeraren cookie-a

en: is
eu: da

en: is after
eu: honen ondorengoa da

en: is before
eu: honen aurrekoa da

en: is between
eu: data hauen artean:

en: is exactly
eu: zehatz-mehatz da:

en: is not
eu: ez da

en: is not set
eu: ez dago ezarria

en: is set
eu: ezarria dago

en: keep relative time between photos
eu: mantendu denbora erlatiboa argazkien artean

en: label
eu: etiketa

en: last album
eu: azken albuma

en: last category
eu: azken kategoria

en: last permission level
eu: azken baimen-maila

en: last photo size
eu: azken argazki-tamaina

en: last used import service
eu: erabilitako azken inportazio-zerbitzua

en: last used publishing service
eu: erabilitako azken argitaratze-zerbitzua

en: match aspect ratio
eu: egin bat aspektu-erlazioarekin

en: maximal size of image
eu: irudiaren tamaina maximoa

en: maximize direct-edit window
eu: maximizatu edizio zuzeneko leihoa

en: maximize library window
eu: maximizatu liburutegi-leihoa

en: minute | minutes
eu[0]: minutu
eu[1]: minutu

en: modifications
eu: eraldaketak

en: modified
eu: aldatua

en: modify original photo files
eu: aldatu jatorrizko argazki-fitxategiak

en: none
eu: bat ere ez

en: not flagged
eu: banderarik gabea

en: of the following:
eu: honako hauena:

en: only
eu: soilik

en: open album in web browser
eu: ireki albuma web arakatzailean

en: or
eu: edo

en: password
eu: pasahitza

en: period of time
eu: denbora-tartea

en: photo thumbnail scale
eu: argazki-miniaturen eskala

en: pin toolbar state
eu: tresna-barraren finkatze-egoera

en: pixels
eu: pixel

en: pixels of the major axis uploaded picture
eu: igotako argazkiaren ardatz nagusiaren pixelak

en: pixels per inch
eu: pixel/hazbete

en: prefer GTK+’s dark theme
eu: hobetsi GTK+ gai ilua

en: print titles
eu: inprimatu tituluak

en: rating filter level
eu: balorazioen iragazki-maila

en: refresh token
eu: freskatu tokena

en: remember
eu: gogoratu

en: remember password
eu: gogoratu pasahitza

en: remove sensitive info from uploads
eu: kendu arriskutsua izan daitekeen informazioa igoeretatik

en: scaling constraint of uploaded picture
eu: igotako argazkiaren eskala-murriztapena

en: second | seconds
eu[0]: segundo
eu[1]: segundo

en: seconds
eu: segundo

en: show welcome dialog on startup
eu: erakutsi ongi etorriko elkarrizketa-koadroa abioan

en: sidebar divider position
eu: alboko barraren zatitzailearen posizioa

en: sidebar position
eu: alboko barraren kokalekua

en: size selection
eu: tamaina-hautapena

en: sort event photos ascending
eu: ordenatu gertaerako argazkiak gorantz

en: sort event photos criteria
eu: gertaerako argazkiak ordenatzeko irizpidea

en: sort events ascending
eu: ordenatu gertaerak gorantz

en: sort library photos ascending
eu: ordenatu liburutegiko argazkiak gorantz

en: sort library photos criteria
eu: liburutegiko argazkiak ordenatzeko irizpidea

en: starts with
eu: honela hasten da

en: titles font
eu: tituluen letra-tipoa

en: token
eu: tokena

en: transition delay
eu: trantsizioaren atzerapena

en: transition effect id
eu: trantsizio-efektuaren iIDa

en: untitled
eu: izengabea

en: use 24 hour time
eu: erabili 24 orduko denbora

en: use lowercase filenames
eu: erabili minuskulak fitxategi-izenetan

en: user i.d.
eu: erabiltzailearen id-a

en: user name
eu: erabiltzaile-izena

en: user token, if remembered.
eu: erabiltzaile-tokena, gogoratzen bada.

en: username
eu: erabiltzaile-izena

en: watch library directory for new files
eu: behatu liburutegi-direktorioa fitxategi berriak aurkitzeko

en: width of direct-edit window
eu: edizio zuzeneko leihoaren zabalera

en: width of library window
eu: liburutegi-leihoaren zabalera

en: within category
eu: kategoriaren barruan

en: write metadata to master files
eu: idatzi metadatuak fitxategi maisuetan

en: ★+ Rating
eu: ★+ balorazioa

en: ★★+ Rating
eu: ★★+ balorazioa

en: ★★★+ Rating
eu: ★★★+ balorazioa

en: ★★★★+ Rating
eu: ★★★★+ balorazioa

en: ★★★★★+ Rating
eu: ★★★★★+ balorazioa

en: ⚫ This website presented identification that belongs to a different website.
eu: ⚫ Webgune honek beste webgune batena den identifikazioa aurkeztu du.

en: ⚫ This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
eu: ⚫ Ezin da webgune honen identifikazioan fidatu, zifratze oso ahula darabilelako.

en: ⚫ This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
eu: ⚫ Ezin izan da webgune honen identifikazioa prozesatu. Hondatuta egon daiteke.

en: ⚫ This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
eu: ⚫ Webgune honen identifikazioa igorri zuen erakunde fidagarriak errebokatu egin du.

en: ⚫ This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
eu: ⚫ Webgune honen identifikazioa etorkizuneko datentzako bakarrik da baliozkoa. Egiaztatu data zure ordenagailuaren egutegian.

en: ⚫ This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
eu: ⚫ Webgune honen identifikazioa zaharregia da fidagarria izateko. Egiaztatu data zure ordenagailuaren egutegian.

en: ⚫ This website’s identification was not issued by a trusted organization.
eu: ⚫ Webgune honen identifikazioa ez da erakunde fidagarri batek igorritakoa.
