gnome-contacts master - en to fa translation catalogue (206 entries)

en: %llu Selected | %llu Selected
fa[0]: %llu گزیده
fa[1]: %llu گزیده

en: %s at %s
fa: %s در %s

en: A contacts manager for GNOME
fa: یک مدیر آشنایان برای گنوم

en: AOL Instant Messenger
fa: پیام‌رسان فوری AOL

en: About Contacts
fa: دربارهٔ آشنایان

en: Add email
fa: افزودن رایانامه

en: Add name
fa: افزودن نام

en: Add phone number
fa: افزودن شمارهٔ تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Address Books
fa: دفترچه تلفن‌ها

en: Alias
fa: مستعار

en: All Contacts
fa: تمام آشنایان

en: An error occurred reading the file '%s'
fa: هنگام خواندن پروندهٔ «%s» خطایی رخ داد

en: Assistant
fa: دستیار

en: Avatar
fa: چهرک

en: Back
fa: بازگشت

en: Birthday
fa: تولد

en: Browse for more pictures
fa: مرور برای عکس‌های بیشتر

en: C_ontinue
fa: _ادامه

en: Calendar event
fa: رویداد تقویم

en: Callback
fa: پاسخ به تماس

en: Cancel
fa: لغو

en: Cancel Selection
fa: لغو گزینش

en: Cancel Setup And Quit
fa: لغو برپاسازی و خروج

en: Car
fa: ماشین

en: Change
fa: تغییر

en: Change Address Book
fa: تغییر دفترچه تلفن

en: Change Addressbook
fa: تغییر دفترچه تلفن

en: Change Birthday
fa: تغیر تاریخ تولد

en: Change avatar
fa: تغییر چهرک

en: City
fa: شهر

en: Company
fa: شرکت

en: Complete setup
fa: تکمیل برپایی

en: Contact not found
fa: آشنا پیدا نشد

en: Contacts
fa: آشنایان

en: Contacts Setup
fa: برپاسازی آشنایان

en: Contacts can't find the configured primary address book. You might experience issues creating or editing contacts
fa: آشنایان نتوانست دفترچه تلفن اصلی پیکربندی شده را بیابد. ممکن است در ایجاد یا ویرایش آشانایان مشکلاتی را تجربه کنید

en: Contacts edit view
fa: نمای ویرایش آشنایان

en: Contacts filled with contacts
fa: آشنایان پر شده با آشنایان

en: Contacts in selection mode
fa: آشنایان در حالت گزینش

en: Contacts keeps and organize your contacts information. You can create, edit, delete and link together pieces of information about your contacts. Contacts aggregates the details from all your sources providing a centralized place for managing your contacts.
fa: آشنایان، اطّلاعات آشنایانتان را نگه‌داری و منظّم می‌کند. می‌توانید قطعه‌های اطّلاعات دربارهٔ آشنایانتان را ایجاد، ویرایش و حذف کرده یا به هم پیوند بزنید. آشنایان، جزییات را از تمامی منابعتان جمع کرده تا مکانی مرکزی برای مدیریت آشنایانتان به وجود آورد.

en: Contacts setup view
fa: نمای برپاسازی آشنایان

en: Contacts will also integrate with online address books and automatically link contacts from different online sources.
fa: آشنایان هم‌چنین با دفترچه تلفن‌های برخط یک‌پارچه شده و به صورت خودکار آشنایانی از منابع برخط مختلف را به هم پیوند می‌دهد.

en: Contacts with no contacts.
fa: آشنایان بدون آشنا.

en: Continue Import?
fa: ادامهٔ درون‌ریزی؟

en: Country
fa: کشور

en: Create new contact
fa: ساخت آشنای جدید

en: Day
fa: روز

en: Delete Contact
fa: حذف آشنا

en: Done
fa: انجام شد

en: Edit Contact
fa: ویرایش آشنا

en: Editing %s
fa: درحال ویرایش %s

en: Email address
fa: نشانی رایانامه

en: Error reading file
fa: خطا در خواندن پرونده

en: Export
fa: برون‌ریزی

en: Export Selected Contacts
fa: برون‌ریزی آشنایان گزیده

en: Export to file
fa: برون‌ریزی در پرونده

en: Extension
fa: افزونه

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Failed to set avatar.
fa: شکست در تنظیم چهرک.

en: Favorites
fa: برگزیده‌ها

en: Favourite
fa: برگزیده

en: Fax
fa: فکس

en: First Name
fa: نام

en: First-time setup done.
fa: نخستین برپاسازی انجام شد.

en: Full name
fa: نام کامل

en: Gadu-Gadu
fa: گادو گادو

en: Gender
fa: جنس

en: Go To _Preferences
fa: رفتن به _ترجیحات

en: Google
fa: گوگل

en: Google Talk
fa: گوگل تاک

en: Group
fa: گروه

en: Help
fa: راهنما

en: Home
fa: خانه

en: Home Fax
fa: فکس خانگی

en: IBM Lotus Sametime
fa: سیم‌تایم اوتوس آی‌بی‌ام

en: ICQ
fa: آی‌سیک‌یو

en: IRC
fa: آی‌آرسی

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the height of the window.
fa: اگر اندازهٔ پنجره هنوز به دست کاربر تغییر نکرده باشد، این به عنوان مفدار نخستین ارتفاع پنجره استفاده خواهد شد.

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the width of the window.
fa: اگر اندازهٔ پنجره هنوز به دست کاربر تغییر نکرده باشد، این به عنوان مفدار نخستین پهنای پنجره استفاده خواهد شد.

en: If this is set to true, the list of contacts will be sorted on their surnames. Otherwise, it will be sorted on the first names of the contacts.
fa: اگر این مورد صحیح باشد، فهرست آشنایان براساس نام خانودگیشان چیده خواهد شد. در غیر این صورت، برا اساس نام آشنایان چیده می‌شود.

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Importing contacts from '%s'
fa: درون ریختن آشنایان از «%s»

en: Import…
fa: درون‌ریزی…

en: Instant messaging
fa: پیام‌رسانی فوری

en: Is the window fullscreen
fa: آیا پنجره تمام‌صفحه است

en: Is the window maximized?
fa: آیا پنجره بیشینه است؟

en: Is this the same person as %s from %s?
fa: این همان %s در %s است؟

en: Is this the same person as %s?
fa: این همان %s است؟

en: Jabber
fa: جبر

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Label
fa: برچسب

en: Link
fa: پیوند

en: Link Contacts
fa: پیوند آشنایان

en: Link Selected Contacts Together
fa: پیوند آشنایان گزیده با هم

en: Linked Accounts
fa: حساب‌های پیوند شده

en: List Contacts By:
fa: فهرست آشنایان بر اساس:

en: Livejournal
fa: لایوژورنال

en: Loading
fa: درحال بارگزاری

en: Local Address Book
fa: دفترچه تلفن محلی

en: Local Contact
fa: آشنا محلی

en: Local ID
fa: شناسهٔ محلّی

en: Local network
fa: شبکه محلی

en: Mark as favorite
fa: علامت‌گذاری به عنوان برگزیده

en: Menu
fa: فهرست

en: Mobile
fa: تلفن همراه

en: Month
fa: ماه

en: MySpace
fa: مای‌اسپیس

en: Napster
fa: نپستر

en: New Contact
fa: آشنای جدید

en: New contacts will be added to the selected address book.
    You are able to view and edit contacts from other address books.
fa: آشنایانی جدید به دفترچه تلفن گزیده اضافه خواهد شد.
    شما قادر خواهید بود تا آشنایان را در دیگر دفترچه‌های نشانی ببینید یا ویرایش کنید.

en: New contacts will be added to the selected address book. You are able to view and edit contacts from other address books.
fa: آشنایان جدید به دفترچه تلفن گزیده اضافه خواهند شد. می‌توانید آشنایانی را از دفترچه تلفن‌های دیگر دیده و ویرایش کنید.

en: Nickname
fa: نام مستعار

en: No Camera Detected
fa: هیچ دوربینی پیدا نشد

en: No contact with email address %s found
fa: هیج آشنایی با نشانی رایانامهٔ %s پیدا نشد

en: No contact with id %s found
fa: هیچ آشنایی با نشاسه %s پیدا نشد

en: No contacts found
fa: هیچ آشنایی پیدا نشد

en: Note
fa: یادداشت

en: Novell Groupwise
fa: گروپ‌وایز ناول

en: Opens the Online Accounts panel in GNOME Settings
fa: گشودن تابلوی حساب‌های برخط در تنظیمات گنوم

en: Organisation
fa: سازمان

en: Other
fa: بقیه

en: Ovi Chat
fa: گپ Ovi

en: PO box
fa: صندوق پستی

en: Pager
fa: پیجر

en: Personal
fa: شخصی

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Please select your main address book: this is where new contacts will be added. If you keep your contacts in an online account, you can add them using the online accounts settings.
fa: لطفاُ دفترچه تلفن اصلیتان که آشنایان در آن افزوده می‌شوند را برگزینید. اگر آشنایانتان را در حسابی برخط نگه می‌دارید، می‌توانید با استفاده از تنظیمات حساب‌های برخط، بیفزاییدشان.

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Primary Address Book
fa: دفترچه تلفن اصلی

en: Primary address book not found
fa: دفترچه تلفن اصلی پیدا نشد

en: Radio
fa: رادیو

en: Remove
fa: برداشتن

en: Role
fa: نقش

en: SILC
fa: سیلک

en: Select Items
fa: گزینش موارد

en: Select a Contact
fa: گزینش یک آشنا

en: Select a File…
fa: گزینش پرونده…

en: Select a new avatar
fa: گزینش چهرکی جدید

en: Select contact file
fa: گزینش پروندهٔ آشنا

en: Send an email to %s
fa: فرستادن رایانامه‌ای به %s

en: Set
fa: تنظیم

en: Set Birthday
fa: تنظیم تاریخ تولد

en: Set to true after the user has run the first-time setup wizard.
fa: تنظیم روی درست پس از برپاسازی نخستین.

en: Show More
fa: نمایش بیش‌تر

en: Show contact with this email address
fa: نمایش آشنا با این نشانی رایانامه

en: Show contact with this individual id
fa: نمایش آشنا با این شناسه یگانه

en: Show contacts with the given filter
fa: نمایش آشنایان با پالایهٔ داده‌شده

en: Show on the map
fa: نمایش روی نقشه

en: Show the current version of Contacts
fa: نمایش نگارش کنونی آشنایان

en: Skype
fa: اسکایپ

en: Sort contacts on surname.
fa: چینش آشنایان بر اساس نام خانوادگی.

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Stores if the window is currently maximized.
fa: ذخیره می‌کند که آیا پنجره در حال حاضر بیشینه است یا نه.

en: Street
fa: خیابان

en: Structured name
fa: نام ساخت‌یافته

en: Surname
fa: نام خانوادگی

en: TTY
fa: دورنویس

en: Take a Picture…
fa: عکس گرفتن…

en: Telephony
fa: تلفونی

en: Telex
fa: تلکس

en: The GNOME Project
fa: پروژهٔ گنوم

en: The default height of the contacts window.
fa: ارتفاع پیش‌گزیدهٔ پنجرهٔ آشنایان.

en: The default width of the contacts window.
fa: پهنای پیش‌گزیدهٔ پنجرهٔ آشنایان.

en: The imported file does not seem to contain any contacts
fa: به نظر نمی‌رسد پروندهٔ درون ریخته شامل هیچ آشنایی باشد

en: Their birthday is today! 🎉
fa: امروز تولّدش است! 🎉

en: Trepia
fa: ترپیا

en: Type to search
fa: برای جست‌وجو تایپ کنید

en: Unlink
fa: حذف پیوند

en: Unlinking contacts
fa: برداشتن پیوند آشنایان

en: Unmark as favorite
fa: عدم علامت‌گذاری به عنوان برگزیده

en: Unnamed Person
fa: فرد بی‌نام

en: Visit website
fa: مشاهدهٔ پایگاه وب

en: Web service
fa: حدمت وب

en: Website
fa: پایگاه‌وب

en: Welcome
fa: خوش‌آمدید

en: Windows Live Messenger
fa: پیام‌رسان زنده ویندوز

en: Work
fa: کار

en: Work Fax
fa: فکس کاری

en: Yahoo! Messenger
fa: پیام‌رسان یاهو

en: Year
fa: سال

en: You can link contacts by selecting them from the contacts list
fa: شما می‌توانید با انتخاب آشنایان در فهرست آنها را به هم پیوند کنید

en: Zephyr
fa: زفیر

en: Zip/Postal Code
fa: کدپستی

en: _Add
fa: _افزودن

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Close
fa: _بستن

en: _Done
fa: انجام _شد

en: _Export
fa: _برون‌ریزی

en: _OK
fa: _تأیید

en: _Online Accounts
fa: _حساب‌های برخط

en: _Open
fa: _گشودن

en: _Quit
fa: _خروج

en: _Undo
fa: _برگردان

en: contacts.vcf
fa: آشنایان.vcf

en: friends;address book;
fa: friends;address book;دوستان;دفترچه تلفن;

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact
fa: ساخت آشنای جدید

[ctx: shortcut window]
en: Help
fa: راهنما

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
fa: گشودن فهرست

[ctx: shortcut window]
en: Overview
fa: نمای کلّی

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fa: خروج

[ctx: shortcut window]
en: Search
fa: جست‌وجو

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
fa: فهرست میان‌برها

en: sip
fa: سیپ

en: vCard files
fa: پرونده‌های کارت مجازی

en: © 2011 Red Hat, Inc.
    © 2011-2020 The Contacts Developers
fa: © ۲۰۱۱ شرکت ردهت
    © ۲۰۱۱-۲۰۲۰ توسعه‌دهندگان آشنایان
