libwnck - en to fa translation catalogue (196 entries)

en: "%s"
fa: «%s»

en: ,
fa: ،

en: <name unset>
fa: <بی‌نام>

en: <no EWMH-compliant window manager>
fa: <مدیر پنجره‌ی سازگار با EWMH وجود ندارد >

en: <no viewport>
fa: <هیچ نمایی نیست>

en: <unset>
fa: <تنظیم نشده است>

en: Action not allowed
fa: چنین عملی اجازه داده نمی‌شود

en: Activate the window
fa: فعال‌کردن پنجره

en: Activate the workspace
fa: فعال کردن فضای‌کاری

en: Active Window: %s
fa: پنجره‌ی فعال: %s

en: Active Workspace: %s
fa: فضای‌کاری فعال: %s

en: Alias of --window
fa: نام مستعار --window

en: Always On _Top
fa: همیشه در _بالا

en: Bottom Neighbor: %s
fa: همسایه‌ی پایین: %s

en: Cannot change the workspace layout on the screen: the layout is already owned
fa: چیدمان فضای‌کاری روی صفحه نمایش قابل تغییر نیست: این چیدمان از قبل به برنامه‌ی دیگری تعلق دارد

en: Cannot interact with application having its group leader with XID %lu: the application cannot be found
fa: نمی‌توان با برنامه که سردسته‌ی گروهش XID %lu دارد، کار کرد: برنامه پیدا نمی‌شود

en: Cannot interact with class group "%s": the class group cannot be found
fa: نمی‌توان با گروه رده «%s» کار کرد: گروه رده یافت نمی‌شود

en: Cannot interact with window with XID %lu: the window cannot be found
fa: نمی‌توان با پنجره با XID %lu کار کرد: پنجره یافت نمی‌شود

en: Change the X coordinate of the window to X
fa: مختصات پنجره روی محور X به X تغییر کند

en: Change the Y coordinate of the window to Y
fa: مختصات پنجره روی محور Y به Y تغییر کند

en: Change the height of the window to HEIGHT
fa: درازای پنجره HEIGHT شود

en: Change the name of the workspace to NAME
fa: تغییر نام فضای‌کاری به NAME

en: Change the number of workspaces of the screen to NUMBER
fa: تغییر تعداد فضاهای کاری صفحه‌ نمایش به NUMBER

en: Change the type of the window to TYPE (valid values: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)
fa: تغییر نوع پنجره به به TYPE ( مقادیر معتبر: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)

en: Change the width of the window to WIDTH
fa: پهنای پنجره WIDTH شود

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER columns
fa: صفحه‌بندی فضای کاری صفحه نمایش تغییر داده شود تا از NUMBER ستون استفاده کند

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER rows
fa: تغییر صفحه‌بندی فضای کاریِ صفحه نمایش برای استفاده از NUMBER سطر

en: Class Group ID: %s
fa: شناسه گروه رده: %s

en: Class Group Name: %s
fa: نام گروه رده: %s

en: Class Instance: %s
fa: نمونه رده: %s

en: Class resource of the class group to examine
fa: منبع رده مربوط، به گروه رده جهت آزمایش

en: Click this to switch to workspace %s
fa: برای تعویض به فضای کاری %s این‌جا کلیک کنید

en: Click to start dragging "%s"
fa: برای شروع کشیدن «%s» کلیک کنید

en: Click to switch to "%s"
fa: برای رفتن به «%s» کلیک کنید

en: Close the window
fa: بستن پنجره

en: Conflicting options are present: --%s and --%s
fa: گزینه‌های مغایر وجود دارند: --%s و --%s

en: Conflicting options are present: --%s or --%s, and --%s
fa: گزینه‌های مغیر وجود دارند: --%s یا --%s، و --%s

en: Conflicting options are present: a window should be interacted with, but --%s has been used
fa: گزینه‌های مغایر وجود دارند: با یک پنجره باید کار شود ولی --%s استفاده شده است

en: Conflicting options are present: an application should be interacted with, but --%s has been used
fa: گزینه‌های مغایر وجود دارند: با یک برنامه باید کار شود ولی --%s استفاده شده است

en: Conflicting options are present: class group "%s" should be interacted with, but --%s has been used
fa: گزینه‌های مغایر وجود دارند: با گروه رده‌ی «%s» باید کار شود ولی --%s استفاده شده است

en: Conflicting options are present: windows of an application should be listed, but --%s has been used
fa: گزینه‌های مغایر وجود دارند: پنجره‌های یک برنامه باید فهرست شوند ولی --%s استفاده شده است

en: Conflicting options are present: windows of class group "%s" should be listed, but --%s has been used
fa: گزینه‌های مغایر وجود دارند: پنجره‌های گروه رده‌ی «%s» باید فهرست شوند ولی --%s استفاده شده است

en: Current workspace: "%s"
fa: فضای کاری جاری: «%s»

en: Error while parsing arguments: %s
fa: خطا در تجزیه‌ی نشانوند: %s

en: Group Leader: %lu
fa: سردسته‌ی گروه: %lu

en: Icon Name: %s
fa: نام شمایل: %s

en: Icons: %s
fa: شمایل‌ها: %s

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be positive
fa: نشانوند نامعتبر «%d» برای --%s: نشانوند باید مقداری مثبت باشد

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be strictly positive
fa: نشانوند نامعتبر «%d» برای --%s: نشانوند باید اکیدا مقداری مثبت باشد

en: Invalid argument "%s" for --%s, valid values are: %s
fa: نشانوند نامعتبر «%s» برای --%s: مقادیر معتبر عبارتند از %s

en: Invalid value "%s" for --%s
fa: مقدار نا‌معتبر «%s» برای --%s

en: Left Neighbor: %s
fa: همسایه‌ی چپ: %s

en: List windows of the application/class group/workspace/screen (output format: "XID: Window Name")
fa: پنجره‌های برنامه/گروه رده/فضای کاری/صفحه‌نمایش، فهرست شوند (قالب خروجی: «شناسه‌ی X: نام پنجره»)

en: List workspaces of the screen (output format: "Number: Workspace Name")
fa: فضاهای کاری صفحه‌نمایش فهرست شوند (قالب خروجی «شماره: نام فضای کاری»)

en: Ma_ximize
fa: حدا_کثر کردن

en: Ma_ximize All
fa: _حداکثر کردن همه

en: Make the window always on top
fa: پنجره همیشه بالا باشد

en: Make the window appear in pagers
fa: پنجره در پی‌جو پدیدار شود

en: Make the window appear in tasklists
fa: پنجره در فهرست وظایف پدیدار شود

en: Make the window below other windows
fa: پنجره پشت همه پنجره‌ها باشد

en: Make the window fullscreen
fa: پنجره، تمام صفحه شود

en: Make the window have a fixed position in the viewport
fa: پنجره در نما، مکان ثابتی داشته باشد

en: Make the window not always on top
fa: پنجره همیشه بالا نباشد

en: Make the window not appear in pagers
fa: پنجره در پی‌جو پدیدار نشود

en: Make the window not appear in tasklists
fa: پنجره در فهرست وظایف پدیدار نشود

en: Make the window not below other windows
fa: پنجره پشت همه پنجره‌ها نباشد

en: Make the window not have a fixed position in the viewport
fa: پنجره در نما، مکان ثابتی نداشته باشد

en: Make the window quit fullscreen mode
fa: پنجره از حالت تمام صفحه خارج شود

en: Make the window visible on all workspaces
fa: پنجره در تمام فضاهای‌کاری دیده شود

en: Make the window visible on the current workspace only
fa: پنجره فقط در فضای‌کاری جاری دیده شود

en: Maximize horizontally the window
fa: پنجره به صورت افقی حداکثر شود

en: Maximize the window
fa: حداکثر کردن پنجره

en: Maximize vertically the window
fa: پنجره به صورت عمودی حداکثر شود

en: Mi_nimize
fa: حدا_قل کردن

en: Mi_nimize All
fa: _حداقل کردن همه

en: Minimize the window
fa: حداقل کردن پنجره

en: Move the viewport of the current workspace to X coordinate X
fa: نما فضای‌کاری جاری روی محور X به مختصات X جابه‌جا شود

en: Move the viewport of the current workspace to Y coordinate Y
fa: نما فضای‌کاری جاری روی محور Y به مختصات Y جابه‌جا شود

en: Move the window to workspace NUMBER (first workspace is 0)
fa: جابه‌جایی پنجره به فضای کاری NUMBER (اولین فضای کاری صفر است)

en: Move to Another _Workspace
fa: نقل مکان به یک _فضای کاری دیگر

en: Move to Workspace R_ight
fa: جابه‌جایی به فضای کاری _راست

en: Move to Workspace _Down
fa: جابه‌جایی به فضای کاری _پایین

en: Move to Workspace _Left
fa: جابه‌جایی به فضای کاری _چپ

en: Move to Workspace _Up
fa: جابه‌جایی به فضای کاری _بالا

en: NUMBER of the screen to examine or modify
fa: شماره‌ی صفحه‌ی نمایش برای آزمایش یا تغییر

en: NUMBER of the workspace to examine or modify
fa: شماره فضاهای کاری برای آزمایش یا تغییر

en: Name: %s
fa: نام: %s

en: No Windows Open
fa: هیچ پنجره‌ای باز نیست

en: On Workspace: %s
fa: در فضای‌کاری %s

en: Options to list windows or workspaces
fa: گزینه‌ها برای فهرست کردن پنجره‌ها یا فضاهای‌کاری

en: Options to modify properties of a screen
fa: گزینه‌هایی برای دست‌کاری ویژگی‌های یک صفحه نمایش

en: Options to modify properties of a window
fa: گزینه‌هایی برای دست‌کاری ویژگی‌های یک پنجره

en: Options to modify properties of a workspace
fa: گزینه‌هایی برای دست‌کاری ویژگی‌های یک فضای‌کاری

en: Possible Actions: %s
fa: اعمال ممکن: %s

en: Print or modify the properties of a screen/workspace/window, or interact with it, following the EWMH specification.
    For information about this specification, see:
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec
fa: چاپ یا دست‌کاری ویژگی‌های صفحه نمایش/فضای کاری/پنجره، یا کار کردن با آن‌ها، با پیروی از مشخصه‌ی EWMH 
    برای اطلاعات بیشتر در مورد این مشخصه، این‌جا را ببینید: 
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec

en: Right Neighbor: %s
fa: همسایه‌ی راست: %s

en: Session ID: %s
fa: شناسه‌ی نشست: %s

en: Shade the window
fa: پنجره سایه خورده شود

en: Show options to list windows or workspaces
fa: نمایش گزینه‌ها برای فهرست کردن پنجره‌ها یا فضاهای‌کاری

en: Show options to modify properties of a screen
fa: برای دست‌کاری ویژگی‌های یک صفحه‌نمایش، گزینه‌ها نشان داده شوند

en: Show options to modify properties of a window
fa: نمایش گزینه‌ها برای دست‌کاری ویژگی‌های یک پنجره

en: Show options to modify properties of a workspace
fa: نمایش گزینه‌ها برای دست‌کاری ویژگی‌های یک فضای کاری

en: Show the desktop
fa: رومیزی نشان داده شود

en: Showing the desktop: %s
fa: نمایش رومیزی: %s

en: Start moving the window via the keyboard
fa: آغاز حرکت پنجره توسط صفحه کلید

en: Start resizing the window via the keyboard
fa: آغاز تغییر اندازه پنجره توسط صفحه کلید

en: Startup ID: %s
fa: شناسه‌ی آغاز: %s

en: State: %s
fa: وضعیت: %s

en: Stop showing the desktop
fa: توقف نمایش رومیزی

en: Tool to switch between visible windows
fa: ابزاری برای جا‌به‌جایی بین فضاهای کاری نمایان

en: Tool to switch between windows
fa: ابزاری برای جا‌به‌جایی بین پنجره‌ها

en: Tool to switch between workspaces
fa: ابزار تعویض بین فضاهای کاری

en: Top Neighbor: %s
fa: همسایه‌ی بالا: %s

en: Transient for: %lu
fa: در بالا: %lu

en: Un_minimize All
fa: _ناحداقل کردن همه

en: Unma_ximize
fa: ناحداک_ثر کردن

en: Unmaximize horizontally the window
fa: پنجره به صورت افقی ناحداکثر شود

en: Unmaximize the window
fa: ناحداکثر کردن پنجره

en: Unmaximize vertically the window
fa: پنجره به صورت عمودی ناحداکثر شود

en: Unmi_nimize
fa: ناحداق_ل کردن

en: Unminimize the window
fa: ناحداقل کردن پنجره

en: Unshade the window
fa: پنجره بی‌سایه شود

en: Untitled application
fa: برنامه‌ی بی‌عنوان

en: Untitled window
fa: پنجره‌ی بی‌عنوان

en: Viewport cannot be moved: the current workspace does not contain a viewport
fa: نما را نمی‌توان جابه‌جا کرد: فضای‌کاری جاری هیچ نمایی ندارد

en: Viewport cannot be moved: there is no current workspace
fa: نما را نمی‌توان جابه‌جا کرد: فضای‌کاری جاری وجود ندارد

en: Viewport position (x, y): %s
fa: مکان نما (x, y): %s

en: Window List
fa: فهرست پنجره‌ها

en: Window Manager: %s
fa: مدیر پنجره: %s

en: Window Selector
fa: گزیننده‌ی پنجره‌ها

en: Window Type: %s
fa: نوع پنجره: %s

en: Workspace 1_0
fa: فضای کاری ۱_۰

en: Workspace Name: %s
fa: فضای‌کاری %s

en: Workspace Switcher
fa: تعویض کننده فضای کاری

en: X window ID of the group leader of an application to examine
fa: شناسه‌ی پنجره‌ی X مربوط به سردسته‌ی گروهِ یک برنامه، جهت آزمایش شود

en: X window ID of the window to examine or modify
fa: شناسه‌ی پنجره‌ی X برای امتحان یا تغییر

en: _Always on Visible Workspace
fa: فقط در _فضای کاری نمایان

en: _Close
fa: ب_ستن

en: _Close All
fa: ب_ستن همه

en: _Move
fa: _جابه‌جایی

en: _Only on This Workspace
fa: فقط در _این فضای کاری

en: _Resize
fa: _تغییر اندازه

en: _Unmaximize All
fa: _ناحداکثر کردن همه

en: above
fa: بالا

en: all workspaces
fa: همه‌ی فضاهای‌کاری

en: below
fa: پایین

en: change fullscreen mode
fa: تغییر حالت تمام‌صفحه

en: change workspace
fa: تغییر فضای‌کاری

en: close
fa: بستن

en: desktop
fa: رومیزی

en: dialog window
fa: پنجره‌ی محاوره

en: dock or panel
fa: تابلو یا داک

en: false
fa: نادرست

en: fullscreen
fa: تمام صفحه

en: make above
fa: پیش رو گذاشته شود

en: make below
fa: زیر گذاشته شود

en: maximize
fa: حداکثر کردن

en: maximize horizontally
fa: بصورت افقی حداکثر شود

en: maximize vertically
fa: بصورت عمودی حداکثر شود

en: maximized
fa: حداکثر شده

en: maximized horizontally
fa: بصورت افقی حداکثر شده

en: maximized vertically
fa: بصورت عمودی حداکثر شده

en: minimize
fa: حداقل کردن

en: minimized
fa: حداقل شده

en: move
fa: جابه‌جایی

en: needs attention
fa: نیاز توجه دارد

en: no action possible
fa: هیچ عملی ممکن نیست

en: normal
fa: معمولی

en: normal window
fa: پنجره‌ی معمولی

en: pin
fa: میخ‌زدن

en: pinned
fa: میخ شده

en: resize
fa: تغییر اندازه

en: set
fa: تنظیم شد

en: shade
fa: سایه

en: shaded
fa: سایه خورده

en: skip pager
fa: پرش از پی‌جو

en: skip tasklist
fa: پرش از فهرست وظایف

en: splash screen
fa: صفحه‌ی شروع

[ctx: startupID]
en: none
fa: هیچ

en: stick
fa: چسباندن

en: sticky
fa: چسبناک

en: tearoff menu
fa: منوی آژدار

en: tearoff toolbar
fa: نوا ابزار آژدار

en: true
fa: درست

en: unmake above
fa: برداشتن از پیش رو

en: unmake below
fa: برداشتن از زیر

en: unmaximize
fa: ناحداکثر کردن

en: unmaximize horizontally
fa: بصورت افقی ناحداکثر شود

en: unmaximize vertically
fa: بصورت عمودی ناحداکثر شود

en: unminimize
fa: ناحداقل کردن

en: unpin
fa: میخ‌برداشتن

en: unshade
fa: بدون سایه

en: unstick
fa: ناچسباندن

en: utility window
fa: پنجره‌ی ابزار

[ctx: window]
en: none
fa: هیچ

[ctx: workspace]
en: none
fa: هیچ
