gnome-software master - en to gd translation catalogue (742 entries)

en:  and
gd:  ’s

en: %l:%M %p
gd: %l:%M%p

en: %s %s Now Available
gd: Tha %s %s ri fhaighinn a-nis

en: %s %s Ready to be Installed
gd: Tha %s %s deiseil airson stàladh

en: %s %s is no longer supported.
gd: Cha chuirear taic ri %s %s tuilleadh.

en: %s (Installed)
gd: %s (air a stàladh)

en: %s (Installing)
gd: %s (’ga stàladh)

en: %s (Removing)
gd: %s (’ga thoirt air falbh)

en: %s and %s installed | %s and %s installed
gd[0]: %s is %s air an stàladh
gd[1]: %s is %s air an stàladh
gd[2]: %s is %s air an stàladh
gd[3]: %s is %s air an stàladh

en: %s banner design deleted.
gd: Chaidh bratach %s a sguabadh às.

en: %s file format
gd: fòrmat faidhle %s

en: %s is not <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Free_and_open-source_software">free and open source software</a>, and is provided by “%s”.
gd: Chan eil %s na <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Free_and_open-source_software">bhathar-bhog saor is open source</a> agus tha e ga sholar le “%s”.

en: %s is not available.
gd: Chan eil %s ri làimh.

en: %s is now installed
gd: Tha %s air a stàladh a-nis

en: %s is provided by “%s”.
gd: Tha %s ga sholar le “%s”.

en: %s is requesting additional file format support.
gd: Tha %s ag iarraidh taic a bharrachd airson fòrmatan faidhle.

en: %s is requesting additional fonts.
gd: Tha %s ag iarraidh cruthan-clò a bharrachd.

en: %s is requesting additional multimedia codecs.
gd: Tha %s ag iarraidh barrachd codecs ioma-mheadhan.

en: %s is requesting additional packages.
gd: Tha %s ag iarraidh pacaidean a bharrachd.

en: %s is requesting additional printer drivers.
gd: Tha %s ag iarraidh draibhearan clò-bhualadairean a bharrachd.

en: %s needs to be restarted to use new plugins.
gd: Tha %s feumach air ath-thòiseachadh mus cleachd thu na plugain ùra.

en: %s not found
gd: Cha deach %s a lorg

en: %s will be installed, and you will be charged %s.
gd: Thèid %s a stàladh agus %s iarraidh ort.

en: %s will be removed, and you will have to install it to use it again.
gd: Thèid %s a thoirt air falbh agus feumaidh tu a stàladh às ùr ma tha thu airson a chleachdadh a-rithist.

en: %u add-on | %u add-ons
gd[0]: %u tuilleadan
gd[1]: %u thuilleadan
gd[2]: %u tuilleadain
gd[3]: %u tuilleadan

en: %u add-on installed | %u add-ons installed
gd[0]: %u tuilleadan air a stàladh
gd[1]: %u thuilleadan air a stàladh
gd[2]: %u tuilleadain air an stàladh
gd[3]: %u tuilleadan air an stàladh

en: %u application | %u applications
gd[0]: %u aplacaid
gd[1]: %u aplacaid
gd[2]: %u aplacaidean
gd[3]: %u aplacaid

en: %u application installed | %u applications installed
gd[0]: %u aplacaid air a stàladh
gd[1]: %u aplacaid air a stàladh
gd[2]: %u aplacaidean air an stàladh
gd[3]: %u aplacaid air an stàladh

en: %u more match | %u more matches
gd[0]: %u mhaidse a bharrachd
gd[1]: %u mhaidse a bharrachd
gd[2]: %u maidsichean a bharrachd
gd[3]: %u maidse a bharrachd

en: (This could take a while)
gd: (Dh’fhaoidte gun doir seo greis)

en: A list of URLs pointing to appstream files that will be downloaded into an app-info folder
gd: Liosa de URLaichean a thomhas gu faidhlichean appstream a thèid a luchdadh a-nuas gu pasgan app-info

en: A list of applications to use, overriding the system defined ones.
gd: Liosta dhe na h-aplacaidean ri an cleachdadh seach an fheadhainn a mhìnich an siostam.

en: A list of compatible projects
gd: Liosta dhe na pròiseactan co-chòrdail

en: A list of official repositories that should be considered free software
gd: Liosta dhe na h-ionadan-tasgaidh oifigeil a tha ’gam measadh mar bhathar-bog saor

en: A list of official repositories that should not be considered 3rd party
gd: Liosta dhe na h-ionadan-tasgaidh oifigeil nach eil ’nan treas-phartaidh

en: A list of popular applications
gd: Liosta dhe dh’aplacaidean air a bheil fèill mhòr

en: A major upgrade, with new features and added polish.
gd: Seo mòr-àrdachadh le gleusan is grinneas ùr.

en: A new version of %s is available to install
gd: Tha tionndadh ùr de %s ri fhaighinn airson stàladh

en: A nice way to manage the software on your system.
gd: Dòigh mhath gus am bathar-bog air an t-siostam agad a stiùireadh.

en: A restart is required for them to take effect.
gd: Tha feum air ath-thòiseachadh gus an cur an sàs.

en: A snap is a universal Linux package
gd: ’S e pacaid Linux uile-choitcheann a th’ ann an snap

en: AC power is required
gd: Tha feum air bun-dealain

en: Ability to spend real money in-game
gd: Comas gus fìor-airgead a chosg am broinn a’ gheama

en: About %s
gd: Mu %s

en: Access additional software from selected third party sources.
gd: Inntrig barrachd bathair-bog o thaghadh de thùsan threas-phàrtaidhean.

en: Add to Application Folder
gd: Cuir ri pasgan nan aplacaid

en: Add, remove or update software on this computer
gd: Cuir ris, thoir air falbh no ùraich bathar-bog air a’ choimpiutair seo

en: Add-ons
gd: Tuilleadain

en: Adding this software repository will give you access to additional software and upgrades.
gd: Ma chuireas tu an ionad-tasgaidh bathair-bhog seo ris, gheibh thu inntrigeadh dha bharrachd bathair-bhog ’s ùrachaidhean.

en: Additional Fonts Required
gd: Tha feum air cruthan-clò a bharrachd

en: Additional MIME Types Required
gd: Tha feum air seòrsaichean MIME a bharrachd

en: Additional Multimedia Codecs Required
gd: Tha feum air codecs ioma-mheadhain a bharrachd

en: Additional Packages Required
gd: Tha feum air pacaidean a bharrachd

en: Additional Printer Drivers Required
gd: Tha feum air draibhearan clò-bhualadairean a bharrachd

en: Additions
gd: Pacaidean a bharrachd

en: Age Rating
gd: Rangachadh aoise

en: All
gd: Na h-uile

en: All applications from %s will be removed, and you will have to re-install the source to use them again.
gd: Thèid a h-uile aplacaid o %s a thoirt air falbh agus feumaidh tu an tùs a stàladh às ùr ma tha thu airson an cleachdadh a-rithist.

en: Allow access to the Software Repositories dialog
gd: Ceadaich inntrigeadh dha chòmhradh nan ionadan-tasgaidh bathair-bhog

en: An application
gd: Aplacaid

en: An important OS update failed to be installed.
gd: Dh’fhàillig le stàladh ùrachadh cudromach an t-siostam-obrachaidh.

en: An important OS update has been installed. | Important OS updates have been installed.
gd[0]: Chaidh ùrachadh cudromach an t-siostaim-obrachaidh a stàladh.
gd[1]: Chaidh ùrachaidhean cudromach an t-siostaim-obrachaidh a stàladh.
gd[2]: Chaidh ùrachaidhean cudromach an t-siostaim-obrachaidh a stàladh.
gd[3]: Chaidh ùrachaidhean cudromach an t-siostaim-obrachaidh a stàladh.

en: App ID
gd: ID na h-aplacaid

en: AppStream;Software;App;
gd: AppStream;Software;App;bathar-bog;aplacaid;

en: Application Updates
gd: Àrdachaidhean aplacaid

en: Application is ready to be used.
gd: Tha an t-aplacaid deiseil ri cleachdadh.

en: Application manager for GNOME
gd: Manaidsear nan aplacaid airson GNOME

en: Are you sure you want to purchase %s?
gd: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson %s a cheannach?

en: Are you sure you want to remove %s?
gd: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson %s a thoirt air falbh?

en: Are you sure you want to remove the %s source?
gd: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an tùs %s a thoirt air falbh?

en: Audio & Video
gd: Fuaim ⁊ video

en: Authenticate
gd: Dearbhaich

en: Available fonts for the %s script | Available fonts for the %s scripts
gd[0]: Cruthan-clò ri am faighinn airson an sgriobt %s
gd[1]: Cruthan-clò ri am faighinn airson nan sgriobtaichean %s
gd[2]: Cruthan-clò ri am faighinn airson nan sgriobtaichean %s
gd[3]: Cruthan-clò ri am faighinn airson nan sgriobtaichean %s

en: Available software for %s | Available software for %s
gd[0]: Bathar-bog ri fhaighinn airson %s
gd[1]: Bathar-bog ri fhaighinn airson %s
gd[2]: Bathar-bog ri fhaighinn airson %s
gd[3]: Bathar-bog ri fhaighinn airson %s

en: Banner Designer
gd: Dealbhaiche brataich

en: Banner design deleted.
gd: Chaidh co-dhealbhachd a’ bhrataich a sguabadh às.

en: Brief artistic nudity
gd: Lomnochd maiseach gu goirid

en: CSS validated OK!
gd: Tha an CSS mar bu chòir!

en: Cancel
gd: Sguir dheth

en: Cartoon characters in aggressive conflict
gd: Pearsachan cartùin ri còmhstri ionnsaigheach

en: Cartoon characters in unsafe situations
gd: Pearsachan cartùin ann an suidheachaidhean nach eil sàbhailte

en: Categories
gd: Roinnean-seòrsa

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Category Featured
gd: San roinn-seòrsa “Brosnaichte”

en: Characters in aggressive conflict easily distinguishable from reality
gd: Pearsachan ri còmhstri ionnsaigheach gun choltas na fìrinne oirre

en: Characters in unsafe situations easily distinguishable from reality
gd: Pearsachan ann an suidheachaidhean nach eil sàbhailte gun choltas na fìrinne orra

en: Charges may apply
gd: Dh’fhaoidte gum bi tàillean na lùib

en: Check Anyway
gd: Thoir sùil co-dhiù

en: Check for updates
gd: Thoir sùil airson ùrachaidhean

en: Checking for the latest application version
gd: A’ toirt sùil airson an tionndaidh as ùire dhen aplacaid

en: Checking for updates when using mobile broadband could cause you to incur charges
gd: Ma bheir thu sùil airson ùrachaidhean le bann-leathann inneal-làimhe, dh’fhaoidte gun iarrar airgead ort

en: Checking for updates while using mobile broadband could cause you to incur charges.
gd: Ma bheir thu sùil airson ùrachaidhean le bann-leathann inneal-làimhe, dh’fhaoidte gun iarrar airgead ort.

en: Choose an application:
gd: Tagh aplacaid:

en: Choosing a larger value will mean less round-trips to the remote server but updates to the screenshots may take longer to show to the user. A value of 0 means to never check the server if the image already exists in the cache.
gd: Ma thaghas tu luach mòr, cha leig sinn leas turas a dhèanamh gun fhrithealaiche chèin a cheart cho tric ach cuiridh e dàil air cuin a chì an cleachdaiche glacaidhean-sgrìn ùra. Is ciall do luach de 0 nach dèid sùil a thoirt air an fhrithealaiche idir ma tha an dealbh san tasgadan ann.

en: Click on items to select them
gd: Briog air nithean gus an taghadh

en: Codecs page
gd: Duilleag nan codec

en: Communication & News
gd: Conaltradh ⁊ naidheachdan

en: Continue
gd: Lean air adhart

en: Could not create cache
gd: Cha b’ urrainn dhuinn tasgadan a chruthachadh

en: Dead human remains that are exposed to the elements
gd: Iarsmadh daonna nochdte ris na dùilean

en: Delete Design
gd: Sguab às an dealbhachadh

en: Depictions of bloodshed and the mutilation of body parts
gd: Dòrtadh-fala agus milleadh buill na bodhaige

en: Depictions of modern-day human desecration
gd: Sealladh no iomradh air mì-naomhachadh daonna an latha an-diugh

en: Depictions of modern-day slavery
gd: Sealladh no iomradh air tràilleachd an latha an-diugh

en: Depictions of realistic characters in aggressive conflict
gd: Pearsachan fìor-riochdail ri còmhstri ionnsaigheach

en: Depictions or references to historical desecration
gd: Sealladh no iomradh air mì-naomhachadh eachdraidheil

en: Depictions or references to historical slavery
gd: Sealladh no iomradh air tràilleachd eachdraidheil

en: Design the featured banners for GNOME Software
gd: Dealbhaich na brataich airson Bathar-bog GNOME brosnaichte

en: Detailed errors from the package manager follow:
gd: Seo fiosrachadh air na mearachdan o mhanaidsear nam pacaidean:

en: Details
gd: Fiosrachadh

en: Details page
gd: Duilleag an fhiosrachaidh

en: Details panel
gd: Panail an fhiosrachaidh

en: Developer
gd: Leasaichear

en: Developer Tools
gd: Innealan leasachaidh

en: Device Firmware
gd: Bathar-an-sàs uidheim

en: Device cannot be used during update.
gd: Cha ghabh an t-uidheam a chleachdadh rè ùrachaidh

en: Direct references of adultery
gd: Iomradh dìreach air adhaltranas

en: Direct references of prostitution
gd: Iomradh dìreach air siùrsachd

en: Disable
gd: Cuir à comas

en: Disable “%s”?
gd: A bheil thu airson “%s” a chur à comas?

en: Disabled
gd: Air a chur à comas

en: Disabling
gd: ’Ga chur à comas

en: Discrimination designed to cause emotional harm
gd: Leth-bhreith ag amas air cron fhaireachdainnean

en: Documentation
gd: Docamaideadh

en: Don’t Warn Again
gd: Na seall an rabhadh seo dhomh a-rithist

en: Don’t like it
gd: Cha toigh leam i

en: Downgrades
gd: Ìsleachaidhean

en: Download Size
gd: Meud an luchdaidh a-nuas

en: Downloading %s %s
gd: A’ luchdadh a-nuas %s %s

en: Downloading application page…
gd: A’ luchdadh a-nuas duilleag aplacaid…

en: Downloading application ratings…
gd: A’ luchdadh a-nuas rangachaidhean nan aplacaid…

en: Downloading extra metadata files…
gd: A’ luchdadh a-nuas barrachd fhaidhlichean meata-dàta…

en: Downloading featured images…
gd: A’ luchdadh a-nuas dealbhan brosnaichte…

en: Downloading firmware update metadata…
gd: A’ luchdadh a-nuas meata-dàta an ùrachaidh air bathar-an-sàs…

en: Downloading firmware update signature…
gd: A’ luchdadh a-nuas soidhneadh an ùrachaidh air bathar-an-sàs…

en: Downloading firmware update…
gd: A’ luchdadh a-nuas ùrachadh air bathar-an-sàs…

en: Downloading new updates…
gd: A’ luchdadh a-nuas ùrachaidhean ùra…

en: Downloading shell extension metadata…
gd: A’ luchdadh a-nuas meata-dàta an leudachain slige…

en: Downloading upgrade information…
gd: A’ luchdadh a-nuas fiosrachadh an àrdachaidh…

en: Editor’s Pick
gd: Taghadh an deasaiche

en: Editor’s Picks
gd: Taghadh an deasaiche

en: Education & Science
gd: Foghlam ⁊ saidheans

en: Email address
gd: Seòladh puist-d

en: Enable
gd: Cuir an comas

en: Enable GNOME Shell extensions repository
gd: Cuir an comas ionad-tasgaidh nan leudachan Slige GNOME

en: Enable Third Party Software Repositories?
gd: A bheil thu airson ionadan-tasgaidh bathair-bhog threas-phàrtaidhean a chur an comas?

en: Enable Third-Party Software Repository?
gd: A bheil thu airson ionad-tasgaidh bathair-bhog treas-phàrtaidh a chur an comas?

en: Enable and Install
gd: Cuir an comas is stàlaich

en: Enabled
gd: Air a chur an comas

en: Enabling
gd: ’Ga chur an comas

en: Enter your one-time pin for two-factor authentication.
gd: Cuir a-steach am PIN aon turais agad a chum a’ chlàraidh a-steach dhà-cheumnaich

en: Error message here
gd: Teachdaireachd mearachd an-seo

en: Examine Disk
gd: Sgrùd an diosga

en: Explicit discrimination based on gender, sexuality, race or religion
gd: Leth-bhreith follaiseach air gnè, gnèitheachd, cinneadh no creideamh

en: Explicit references to specific brands or trademarked products
gd: Iomraidhean follaiseach air branndaichean sònraichte no batharan le comharra-malairt

en: Export to file
gd: Às-phortaich gu faidhle

en: Extension Settings
gd: Roghainnean nan leudachan

en: Extensions are used at your own risk. If you have any system problems, it is recommended to disable them.
gd: Cleachdaidh tu leudachain air do chunnart fhèin. Ma dh’èireas duilgheadas sam bith leis an t-siostam, mholamaid gun cuir thu à comas iad.

en: FILENAME
gd: AINM AN FHAIDHLE

en: Failed To Update
gd: Dh’fhàillig leis an ùrachadh

en: Failed to copy
gd: Cha deach leinn lethbhreac dheth a dhèanamh

en: Failed to find any search results
gd: Cha deach toradh a lorg

en: Failed to install file: authentication failed
gd: Cha b’ urrainn dhuinn faidhle a stàladh: dh’fhàillig leis an dearbhadh

en: Failed to load file
gd: Dh’fhàillig le luchdadh faidhle

en: Failed to load image
gd: Dh’fhàillig le luchdadh an deilbh

en: Failed to parse command line arguments
gd: Cha b’ urrainn dhuinn argamaidean na loidhne-àithne a pharsadh

en: Failed to save file
gd: Cha b’ urrainn dhuinn am faidhle a shàbhaladh

en: Failed to validate content type
gd: Cha deach leinn seòrsa na susbainte a dhearbhadh

en: Featured
gd: Brosnaichte

en: Featured %s
gd: %s brosnaichte

en: Featured App
gd: Aplacaid bhrosnaichte

en: Featured Application
gd: Aplacaid bhrosnaichte

en: Filter applications based on the default branch set for the remote
gd: Criathraich na h-aplacaidean a-rèir a’ mheòir bhunaitich a chaidh a shuidheachadh airson an tùis on taobh a-muigh

en: Find in Software
gd: Lorg sa bhathar-bhog

en: Find out more…
gd: Barrachd fiosrachaidh…

en: Firmware Upgrade Support
gd: Taic ri àrdachadh bathair-an-sàs

en: Five days ago
gd: Còig làithean air ais

en: Flatpak Support
gd: Taic ri Flatpak

en: Flatpak is a framework for desktop applications on Linux
gd: ’S e frèam-obrach a th’ ann am Flatpak airson aplacaidean deasga air Linux

en: Folder Name
gd: Ainm a’ phasgain

en: For more information, visit %s.
gd: Airson barrachd fiosrachaidh, tadhail air %s.

en: Four days ago
gd: Ceithir làithean air ais

en: Free
gd: Saor

en: Free Software
gd: Bathar-bog saor

en: GNOME Shell Extensions Repository
gd: Ionad-tasgaidh leudachan slige GNOME

en: GNOME Software
gd: Bathar-bog GNOME

en: GNOME Software AppStream system-wide installer
gd: Inneal Bathair-bog GNOME airson AppStream a stàladh air feadh an t-siostaim

en: GNOME Software Banner Designer
gd: Dealbhaiche brataich airson bathar-bog GNOME

en: GNOME Software showcases featured and popular applications with useful descriptions and multiple screenshots per application. Applications can be found either through browsing the list of categories or by searching. It also allows you to update your system using an offline update.
gd: Seallaidh Bathar-bog GNOME aplacaidean brosnaichte is mòr-chòrdte dhut le tuairisgeul feumail is iomadh glacadh-sgrìn airson gach aplacaid. Gheibh thu greim air tu aplacaidean le brabhsadh tron na roinnean-seòrsa no le lorg. ’S urrainn dhut an siostam agad ùrachadh le ùrachadh far loidhne leis cuideachd.

en: Gambling on random events using tokens or credits
gd: Cearrachas air tachartasan tuaireamach le tòcanan no creideasan

en: Gambling using real money
gd: Cearrachas le fìor-airgead

en: Gambling using “play” money
gd: Cearrachas le airgead “cluiche”

en: Games
gd: Geamannan

en: Getting flatpak metadata for %s…
gd: A’ faighinn meata-dàta a’ flatpak airson %s…

en: Getting runtime source…
gd: A’ faighinn tùs an runtime…

en: Give a short summary of your review, for example: “Great app, would recommend”.
gd: Thoir seachad gearr-chunntas air an lèirmheas agad, can: “Sàr-aplacaid, mholainn-sa i”.

en: Go back
gd: Air ais

en: Go online to check for updates
gd: Rach air loidhne gus sùil a toirt airson ùrachaidhean

en: Graphic depictions of desecration of human bodies
gd: Sealladh grafaigeach air mì-naomhachadh bodhaigean daonna

en: Graphic depictions of modern-day desecration
gd: Sealladh grafaigeach air mì-naomhachadh an latha an-diugh

en: Graphic depictions of modern-day slavery
gd: Sealladh grafaigeach air tràlleachd an latha an-diugh

en: Graphic depictions of the act of adultery
gd: Sealladh grafaigeach de dh’adhaltranas

en: Graphic depictions of the act of prostitution
gd: Sealladh grafaigeach de shiùrsachd

en: Graphic sexual behavior
gd: Giùlan feise grafaigeach

en: Graphic sexual behavior between people of the same gender
gd: Giùlan feise grafaigeach eadar dithis dhen aon ghnè

en: Graphic violence easily distinguishable from reality
gd: Ainneart grafaigeach gun choltas na fìrinne air

en: Graphic violence involving cartoon characters
gd: Ainneart grafaigeach le pearsachan cartùin

en: Graphic violence involving realistic characters
gd: Ainneart grafaigeach le pearsachan fìor-riochdail

en: Graphics & Photography
gd: Grafaigeachd ⁊ togail dhealbhan

en: Hate it
gd: Is lugha orm i

en: History
gd: Eachdraidh

en: I have an account already
gd: Tha cunntas agam mar-thà

en: I have forgotten my password
gd: Dhìochuimhnich mi am facal-faire agam

en: I want to register for an account now
gd: Tha mi airson cunntas a chlàradh an-dràsta

en: If disabled, GNOME Software will hide the updates panel, not perform any automatic updates actions or prompt for upgrades.
gd: Nuair a bhios seo à comas, falaichidh Bathar-bog GNOME panail nan ùrachaidhean, cha dèan e ùrachaidhean fèin-obrachail is chan iarr e àrdachaidhean.

en: If enabled, GNOME Software automatically downloads updates in the background and prompts the user to install them when ready.
gd: Ma tha seo an comas, luchdaichidh Bathar-bog GNOME a-nuas ùrachaidhean gu fèin-obrachail sa chùlaibh agus iarraidh e air a’ chleachdaiche an stàladh nuair a bhios iad deiseil.

en: If enabled, GNOME Software automatically refreshes in the background even when using a metered connection (eventually downloading some metadata, checking for updates, etc., which may incur in costs for the user).
gd: Ma tha seo an comas, théid Bathar-bog GNOME ath-nuadhachadh sa chùlaibh gu fèin-obachail fiù ma bhios ceangal meadaraichte ’ga chleachdadh (adhbharaichidh seo gun dèid meata-dàta a luchdadh a-nuas, sùil a thoirt airson ùrachaidhean is msaa agus dh’fhaoidte gun èirich cosgaisean ’na lùib).

en: Import from file
gd: Ion-phortaich o fhaidhle

en: Important OS and application updates are ready to be installed
gd: Tha ùrachaidhean cudromach airson an t-siostaim-obrachaidh is nan aplacaidean deiseil gus an stàladh

en: Includes performance, stability and security improvements.
gd: Gabhaidh seo a-steach piseach air an dèanadas, an t-seasmhachd agus an tèarainteachd.

en: Incompatible Software
gd: Bathar-bog nach eil co-chòrdail

en: Indirect references to adultery
gd: Leth-iomradh air adhaltranas

en: Indirect references to homosexuality
gd: Leth-iomradh air co-sheòrsachd

en: Indirect references to prostitution
gd: Leth-iomradh air siùrsachd

en: Information about %s, as well as options for how to get a codec that can play this format can be found on the website.
gd: Gheibh thu fiosrachadh mu %s cho math ri roghainnean gus codec fhaighinn a chluicheas am fòrmat seo air an làrach-lìn.

en: Information about %s, as well as options for how to get a codec that can play this format might be found %s.
gd: Gheibh thu fiosrachadh mu %s cho math ri roghainnean gus codec fhaighinn a chluicheas am fòrmat seo air %s ma dh’fhaoidte.

en: Information about %s, as well as options for how to get a driver that supports this printer might be found %s.
gd: Gheibh thu fiosrachadh mu %s cho math ri roghainnean gus draibhear fhaighinn bheir taic dhan chlò-bhualadair seo air %s ma dh’fhaoidte.

en: Information about %s, as well as options for how to get additional Plasma resources might be found %s.
gd: Gheibh thu fiosrachadh mu %s cho math ri roghainnean gus barrachd ghoireasan Plasma fhaighinn air %s ma dh’fhaoidte.

en: Information about %s, as well as options for how to get additional fonts might be found %s.
gd: Gheibh thu fiosrachadh mu %s cho math ri roghainnean gus barrachd chruthan-clò fhaighinn air %s ma dh’fhaoidte.

en: Information about %s, as well as options for how to get an application that can support this format might be found %s.
gd: Gheibh thu fiosrachadh mu %s cho math ri roghainnean gus aplacaid fhaighinn a bheir taic dhan fhòrmat seo air %s ma dh’fhaoidte.

en: Information about %s, as well as options for how to get missing applications might be found %s.
gd: Gheibh thu fiosrachadh mu %s cho math ri roghainnean gus na h-aplacaidean a tha a dhìth fhaighinn air %s ma dh’fhaoidte.

en: Install
gd: Stàlaich

en: Install Third-Party Software?
gd: A bheil thu airson bathar-bog treas-phàrtaidh a stàladh?

en: Install an appstream file into a system location
gd: Stàlaich faidhle appstream gu ionad air an t-siostam

en: Install bundled applications for all users on the system where possible
gd: Stàlaich aplacaidean an trusgain airson a h-uile cleachdaiche air an t-siostam far an gabh seo dèanamh

en: Install selected software on the system
gd: Stàlaich roghainn de bhathar-bog air an t-siostam

en: Install the AppStream files to a system-wide location for all users
gd: Stàlaich na faidhlichean AppStream air aon aon ionad siostaim dha na h-uile cleachdaiche

en: Install the application (using application ID)
gd: Stàlaich an aplacaid (a-rèir ID na h-aplacaid)

en: Installed
gd: Stàlaichte

en: Installed Size
gd: Meud an stàlaidh

en: Installed Updates
gd: Ùrachaidhean air an stàladh

en: Installed on %s
gd: Chaidh a stàladh %s

en: Installed page
gd: Duilleag na feadhainn stàlaichte

en: Installed panel
gd: Panail na feadhainn stàlaichte

en: Installing
gd: ’Ga stàladh

en: Installing an appstream file into a system location
gd: A’ stàladh faidhle appstream gu ionad air an t-siostam

en: Install…
gd: Stàlaich…

en: Integrated Firmware
gd: Bathar-an-sàs amalaichte

en: Internet access is required to check for updates.
gd: Tha feum air ceangal dhan eadar-lìon gus sùil a thoirt airson ùrachaidhean.

en: Internet access was required but wasn’t available. Please make sure that you have internet access and try again.
gd: Bha feum air ceangal dhan eadar-lìon ach cha robh e ri fhaighinn. Dèan cinnteach gu bheil inntrigeadh dhan eadar-lìon agad is feuch ris a-rithist.

en: It is not possible to install software until this has been resolved.
gd: Chan urrainn dhut bathar-bog a stàladh mus fhuasgail thu an duilgheadas seo.

en: It is recommended that you back up your data and files before upgrading.
gd: Mholamaid gun dèan thu lethbhreac-glèidhidh dhen dàta ’s dhe na faidhlichean agad mus dèan thu àrdachadh.

en: It is recommended that you install important updates now
gd: Mholamaid gun stàlaich thu na h-ùrachaidhean cudromach an-dràsta

en: It is recommended that you upgrade to a more recent version.
gd: Mholamaid gun dèan thu àrdachadh gu tionndadh nas ùire.

en: It may be illegal to install or use %s in some countries.
gd: Dh’fhaoidte gu bheil e mì-laghail %s a stàladh no a chleachdadh ann an cuid a dhùthchannan.

en: It may be illegal to install or use this codec in some countries.
gd: Dh’fhaoidte gu bheil e mì-laghail an codec seo a stàladh no a chleachdadh ann an cuid a dhùthchannan.

en: It’s OK
gd: Tha i ceart gu leòr

en: Kissing between people of the same gender
gd: Dithis dhen aon ghnè a’ toirt pòg

en: Last checked: %s
gd: An sgrùdadh mu dheireadh: %s

en: Launch
gd: Tòisich

en: License
gd: Ceadachas

en: Like it
gd: Is toigh leam i

en: Limba Support
gd: Taic ri Limba

en: Limba provides developers a way to easily create software bundles
gd: Bheir Limba dòigh furasta dhan luchd-leasachaidh gus trusgain bathair-bhog a chruthachadh

en: Loading page
gd: A’ luchdadh na duilleige

en: Localized in your Language
gd: Air eagar-theangachadh dhan chànan agad

en: Looking for new updates…
gd: A’ lorg ùrachaidhean ùra…

en: Love it
gd: Is fìor-thoigh leam i

en: MODE
gd: MODH

en: Mature or sexual humor
gd: Àbhachdas inbheach no feise

en: Meh
gd: Coma co-dhiù

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Fonts
gd: Cruthan-clò

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Hardware Drivers
gd: Draibhearan bathair-chruaidh

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Input Sources
gd: Tùsan ion-chuir

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Language Packs
gd: Pacaidean cànain

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Localization
gd: Ionadaileadh

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Shell Extensions
gd: Leudachain slige

[ctx: Menu of Art]
en: Art
gd: Ealan

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: All
gd: Na h-uile

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Audio Creation & Editing
gd: Clàradh ⁊ deasachadh fuaime

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Featured
gd: Brosnaichte

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Music Players
gd: Cluicheadairean ciùil

[ctx: Menu of Communication & News]
en: All
gd: Na h-uile

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Chat
gd: Cabadaich

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Featured
gd: Brosnaichte

[ctx: Menu of Communication & News]
en: News
gd: Naidheachdan

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Web Browsers
gd: Brabhsairean-lìn

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: All
gd: Na h-uile

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: Debuggers
gd: Dì-bhugadairean

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: Featured
gd: Brosnaichte

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: IDEs
gd: Àrainneachdan leasachaidh co-fhillte

[ctx: Menu of Education & Science]
en: All
gd: Na h-uile

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Artificial Intelligence
gd: Inntinn fhuadain

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Astronomy
gd: Reul-eòlas

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Chemistry
gd: Ceimigeachd

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Featured
gd: Brosnaichte

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Languages
gd: Cànain

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Math
gd: Matamataig

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Robotics
gd: Robotaireachd

[ctx: Menu of Games]
en: Adventure
gd: Dàna-thuras

[ctx: Menu of Games]
en: All
gd: Na h-uile

[ctx: Menu of Games]
en: Arcade
gd: Faoin-chleasan

[ctx: Menu of Games]
en: Blocks
gd: Blocaichean

[ctx: Menu of Games]
en: Board
gd: Bòrd

[ctx: Menu of Games]
en: Card
gd: Cairt

[ctx: Menu of Games]
en: Emulators
gd: Aithrisichean

[ctx: Menu of Games]
en: Featured
gd: Brosnaichte

[ctx: Menu of Games]
en: Kids
gd: Clann

[ctx: Menu of Games]
en: Logic
gd: Loidig

[ctx: Menu of Games]
en: Role Playing
gd: Cluich mas-fhìor

[ctx: Menu of Games]
en: Sports
gd: Spòrs

[ctx: Menu of Games]
en: Strategy
gd: Ro-innleachd

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: 3D Graphics
gd: Grafaigeachd 3D

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: All
gd: Na h-uile

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Featured
gd: Brosnaichte

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Photography
gd: Togail dhealbhan

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Scanning
gd: Sganadh

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Vector Graphics
gd: Grafaigeachd vectoran

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Viewers
gd: Sealladairean

[ctx: Menu of Productivity]
en: All
gd: Na h-uile

[ctx: Menu of Productivity]
en: Calendar
gd: Mìosachan

[ctx: Menu of Productivity]
en: Database
gd: Stòr-dàta

[ctx: Menu of Productivity]
en: Featured
gd: Brosnaichte

[ctx: Menu of Productivity]
en: Finance
gd: Ionmhas

[ctx: Menu of Productivity]
en: Word Processor
gd: Pròiseasadh fhaclan

[ctx: Menu of Reference]
en: All
gd: Na h-uile

[ctx: Menu of Reference]
en: Biography
gd: Cruinn-eòlas

[ctx: Menu of Reference]
en: Comics
gd: Dealbhan-èibhinn

[ctx: Menu of Reference]
en: Featured
gd: Brosnaichte

[ctx: Menu of Reference]
en: Fiction
gd: Ficsean

[ctx: Menu of Reference]
en: Health
gd: Slàinte

[ctx: Menu of Reference]
en: History
gd: Eachdraidh

[ctx: Menu of Reference]
en: Lifestyle
gd: Dòigh-bheatha

[ctx: Menu of Reference]
en: Politics
gd: Poileataigs

[ctx: Menu of Reference]
en: Sports
gd: Spòrs

[ctx: Menu of Utilities]
en: All
gd: Na h-uile

[ctx: Menu of Utilities]
en: Featured
gd: Brosnaichte

[ctx: Menu of Utilities]
en: Text Editors
gd: Deasaichean teacsa

en: Merge documents
gd: Co-aonaich sgrìobhainnean

en: Mild or infrequent use of profanity
gd: Droch-chainnt ainneamh no shocair

en: Mildly realistic characters in unsafe situations
gd: Pearsachan fìor-riochdail ann an suidheachaidhean nach eil sàbhailte gu socair

en: Moderate page
gd: Dèan maorsainneachd air an duilleag

en: Moderate use of profanity
gd: Cleachdadh droch-chainnte measarra

en: Moderated chat functionality between users
gd: Gleus cabadaich le maoir eadar na cleachdaichean

en: More Information
gd: Barrachd fiosrachaidh

en: More information
gd: Barrachd fiosrachaidh

en: More…
gd: Barrachd…

en: Name
gd: Ainm

en: Negativity towards a specific group of people
gd: Dìmeas air seòrsa sònraichte de dhaoine

en: Network Settings
gd: Roghainnean an lìonraidh

en: New Banner
gd: Bratach ùr

en: No
gd: Chan eil

en: No Additional Repositories
gd: Gun ionadan-tasgaidh a bharrachd

en: No Application Data Found
gd: Cha deach dàta na h-aplacaid a lorg

en: No Application Found
gd: Cha deach aplacaid a lorg

en: No Designs
gd: Chan eil dealbhadh ann

en: No Network
gd: Chan eil lìonra ann

en: No Plasma resources are available for %s support.
gd: Chan eil goireas Plasma ri làimh a bheir taic ri %s.

en: No Software Repository Included
gd: Chan eil ionad-tasgaidh bathair-bhog ’na bhroinn

en: No ability to spend money
gd: Gun chomas gus airgead a chosg

en: No addon codecs are available for the %s format.
gd: Chan eil codec ri làimh ’na thuilleadan airson an fhòrmait %s.

en: No advertising of any kind
gd: Gun sanasachd sam bith

en: No applications are available for %s support.
gd: Chan eil aplacaid ri làimh a bheir taic ri %s.

en: No applications are available that provide the file %s.
gd: Chan eil aplacaid ri làimh a bheir am faidhle %s dhut.

en: No bloodshed
gd: Gun dòrtadh-fala

en: No cartoon violence
gd: Gun ainneart cartùin

en: No details were available for this rating.
gd: Chan robh fhiosrachadh ri fhaighinn airson an rangachaidh seo.

en: No discriminatory language of any kind
gd: Gun chainnt leth-bhreithe sam bith

en: No fantasy violence
gd: Gun ainneart fantastach

en: No fonts are available for the %s script support.
gd: Chan eil cruth-clò ri fhaighinn a bheir taic ris an sgriobt %s.

en: No gambling of any kind
gd: Gun chearrachas sam bith

en: No inappropriate humor
gd: Gun àbhachdas neo-iomchaidh sam bith

en: No nudity of any sort
gd: Gun lomnochd sam bith

en: No printer drivers are available for %s.
gd: Chan eil draibhear clò-bhualadair ri làimh airson %s.

en: No profanity of any kind
gd: Gun droch-chainnt sam bith

en: No realistic violence
gd: Gun ainneart le coltas na fìrinne air

en: No references or depictions of sexual nature
gd: Gun iomradh no sealladh feise

en: No references to adultery
gd: Gun iomradh air adhaltranas

en: No references to alcohol
gd: Gun iomradh air deoch-làidir

en: No references to desecration
gd: Gun iomradh air mì-naomhachadh

en: No references to homosexuality
gd: Gun iomradh air co-sheòrsachd

en: No references to illicit drugs
gd: Gun iomradh air drugaichean neo-cheadaichte

en: No references to prostitution
gd: Gun iomradh air siùrsachd

en: No references to slavery
gd: Gun iomradh air tràilleachd

en: No screenshot provided
gd: Cha deach glacadh-sgrìn a sholar

en: No sexual violence
gd: Gun ainneart gnèitheach

en: No sexualized characters
gd: Gun phearsachan drabasta

en: No sharing of physical location to other users
gd: Gun cho-roinneadh fiosrachaidh air far a bheil thu le cleachdaichean eile

en: No sharing of social network usernames or email addresses
gd: Gun cho-roinneadh ainmean-cleachdaiche airson lìonraidhean sòisealta no sheòlaidhean puist-d

en: No sharing of user information with 3rd parties
gd: Gun cho-roinneadh fiosrachadh a’ chleachdaiche le treas-phàrtaidhean

en: No update description available.
gd: Chan eil tuairisgeul an ùrachaidh ri fhaighinn.

en: No updates have been installed on this system.
gd: Cha deach ùrachadh sam bith a stàladh air an t-siostam seo.

en: No visible dead human remains
gd: Gun sealladh air iarsmadh daonna

en: No way to chat with other users
gd: Gun chomas cabadaich le cleachdaichean eile

en: No way to talk with other users
gd: Gun chomas bruidhinn ri cleachdaichean eile

en: Non-free applications show a warning dialog before install
gd: Seallaidh aplacaidean nach eil saor còmhradh rabhaidh mus dèid an stàladh

en: Not Now
gd: Chan ann an-dràsta

en: Not enough disk space — free up some space and try again
gd: Chan eil àite gu leòr air an diosga – saoraich beagan àite is feuch ris a-rithist

en: ODRS is a service providing user reviews of applications
gd: ’S e seirbheis a’ th’ ann an ODRS a bheir dhut lèirmheasan an luchd-cleachdaidh air aplacaidean

en: OS Updates
gd: Ùrachaidhean an t-siostaim-obrachaidh

en: OS Upgrade
gd: Àrdachadh an t-siostaim-obrachaidh

en: OS updates are now installed
gd: Tha ùrachaidhean an t-siostam-obrachaidh air an stàladh

en: Offer upgrades for pre-releases
gd: Tairg àrdachaidhean airson tionndaidhean ro-sgaoilidh

en: Once reported, a review will be hidden until it has been checked by an administrator.
gd: Nuair a bhios aithris air a dhèanamh air, thèid lèirmheas fhalach gus an dug rianaire sùil air.

en: One week ago
gd: Seachdain air ais

en: Only use software repositories that you trust.
gd: Na cleachd ach ionadan-tasgaidh bathair-bhog sa bheil earbsa agad.

en: Open AppStream File
gd: Fosgail faidhle AppStream

en: Open Desktop Ratings Support
gd: Taic ri rangachaidhean deasga fosgailte

en: Open a local package file
gd: Fosgail faidhle pacaid ionadail

en: Operating System Updates Unavailable
gd: Chan eil ùrachaidhean an t-siostam-obrachaidh ri am faighinn

en: Other
gd: Eile

en: Overtly sexualized human characters
gd: Pearsachan daonna drabasta

en: Overview page
gd: Duilleag an fhoir-sheallaidh

en: Overview panel
gd: Panail an fhoir-sheallaidh

en: PKGNAME
gd: AINM-PACAIDE

en: Password
gd: Facal-faire

en: Pending
gd: Ri dhèiligeadh

en: Pending installation…
gd: Ri stàladh…

en: Pending update…
gd: Ri ùrachadh…

en: Please choose a star rating
gd: Tagh rionnag rangachaidh

en: Please enter a number from 1 to %u:
gd: Cuir a-steach àireamh eadar 1 is %u:

en: Please take more time writing the review
gd: Cuir seachad barrachd ùine a’ sgrìobhadh an lèirmheis

en: Post Review
gd: Dèan lèirmheas

en: Prefer local file sources to AppStream
gd: ’S fhearr leam tùsan faidhle ionadail na AppStream

en: Prepare %s
gd: Ullaich %s

en: Product placement
gd: Sanasachd

en: Productivity
gd: Dèanadas

en: Prolonged nudity
gd: Lomnochd gu fada

en: Proprietary
gd: Fo sheilbh

en: Proprietary Software
gd: Bathar-bog fo sheilbh

en: Provides support for firmware upgrades
gd: Bheir seo dhut taic ri àrdachaidhean bathair-an-sàs

en: Provocative references or depictions
gd: Iomraidhean no seallaidhean buaireasach

en: Public domain
gd: Public Domain

en: Purchase
gd: Ceannaich

en: Quit the running instance
gd: Fàg an t-ionstans a tha a’ ruith

en: Rape or other violent sexual behavior
gd: Neach-èigneachadh agus giùlan feise ainneartach eile

en: Rating
gd: Rangachadh

en: Re_move shortcut
gd: Thoir air falbh an ath-_ghoirid

en: Realistic bloodshed
gd: Dòrtadh-fala fìor-riochdail

en: Recent Releases
gd: Sgaoilidhean o chionn ghoirid

en: Recently installed updates are available to review
gd: Tha na h-ùrachaidhean a chaidh a stàladh o chionn ghoirid deiseil airson lèirmheas

en: Recommended Audio & Video Applications
gd: Aplacaidean fuaime ⁊ video a mholamaid

en: Recommended Games
gd: Geamannan a mholamaid

en: Recommended Graphics Applications
gd: Aplacaidean grafaigeachd a mholamaid

en: Recommended Productivity Applications
gd: Aplacaidean dèanadais a mholamaid

en: Reference
gd: Iomradh

en: References to alcoholic beverages
gd: Iomradh air deoch-làidir

en: References to illicit drugs
gd: Iomradh air drugaichean neo-cheadaichte

en: References to tobacco products
gd: Iomradh air tombaca

en: Release Activity
gd: Gnìomhachd sgaoilidh

en: Removals
gd: Toirt air falbh

en: Remove
gd: Thoir air falbh

en: Remove “%s”?
gd: A bheil thu airson “%s” a thoirt air falbh?

en: Remove…
gd: Thoir air falbh…

en: Removing
gd: ’Ga thoirt air falbh

en: Removing…
gd: ’Ga thoirt air falbh…

en: Report
gd: Dèan aithris

en: Report Review?
gd: Ag aithris lèirmheas

en: Report…
gd: Dèan aithris…

en: Requires Restart
gd: Bidh feum air ath-thòiseachadh

en: Restart
gd: Tòisich às ùr

en: Restart & Install
gd: Tòisich às ùr ⁊ stàlaich

en: Restart & Update
gd: Ath-thòisich ⁊ ùraich

en: Restart & _Install
gd: Tòisich às ùr ⁊ stàlaich

en: Restart Now
gd: Ath-thòisich an-dràsta

en: Reviews
gd: Lèirmheasan

en: Reviews with karma less than this number will not be shown.
gd: Cha nochd lèirmheasan aig a bheil nas lugha na an karma seo.

en: Run popular web applications in a browser
gd: Ruith aplacaidean-lìn mòr-còrdte am broinn brabhsair

en: SEARCH
gd: LORG

en: Sandboxed
gd: Ann am bogsa-gainmhich

en: Scantily clad human characters
gd: Pearsachan daonna le aodach gann

en: Screenshot
gd: Glacadh-sgrìn

en: Screenshot not available
gd: Chan eil glacadh-sgrìn ri làimh

en: Screenshot not found
gd: Cha deach glacadh-sgrìn a lorg

en: Screenshot not valid
gd: Chan eil an glacadh-sgrìn mar bu chòir

en: Screenshot size not found
gd: Cha deach meud a’ ghlacaidh-sgrìn a lorg

en: Search
gd: Lorg

en: Search for applications
gd: Lorg airson aplacaidean

en: Search page
gd: Duilleag luirg

en: Security Updates Pending
gd: Tha ùrachaidhean tèarainteachd ri an dèiligeadh

en: Select
gd: Tagh

en: Select All
gd: Tagh na h-uile

en: Select None
gd: Na tagh gin

en: Selected add-ons will be installed with the application.
gd: Thèid roghainn de thuilleadain a stàladh leis an aplacaid.

en: Setting up updates…
gd: A’ suidheachadh nan ùrachaidhean…

en: Sexual references or depictions
gd: Iomraidhean no seallaidhean feise

en: Sharing diagnostic data that does not let others identify the user
gd: Co-roinneadh dàta diagnosachd nach leig le daoine eile an cleachdaiche aithneachadh

en: Sharing information that lets others identify the user
gd: Co-roinneadh fiosrachaidh a leigeas le daoine eile an cleachdaiche aithneachadh

en: Sharing physical location to other users
gd: Co-roinneadh far a bheil thu le cleachdaichean eile

en: Sharing social network usernames or email addresses
gd: Co-roinneadh ainmean-cleachdaiche airson lìonraidhean sòisealta no sheòlaidhean puist-d

en: Show
gd: Seall

en: Show Details
gd: Seall am mion-fhiosrachadh

en: Show application details (using application ID)
gd: Seall fiosrachadh na h-aplacaid (a-rèir ID na h-aplacaid)

en: Show application details (using package name)
gd: Seall fiosrachadh na h-aplacaid (a-rèir ainm na pacaide)

en: Show profiling information for the service
gd: Seall fiosrachadh pròifileadh airson na seirbheise

en: Show some UI elements informing the user that an app is non-free
gd: Seall fiosrachadh dhan chleachdaiche mur eil aplacaid saor

en: Show star ratings next to applications
gd: Seall rionnagan rangachaidh ris na h-aplacaidean

en: Show the folder management UI
gd: Seall eadar-aghaidh gus na pasganan a stiùireadh

en: Show the installed size for apps in the list of installed applications
gd: Seall meud an stàlaidh airson aplacaidean air liosta nan aplacaidean stàlaichte

en: Show the prompt to install nonfree software repositories
gd: Seal còmhradh gus stàladh o ionadan-tasgaidh bathair-bhog nach eil saor

en: Show verbose debugging information
gd: Seall fiosrachadh dì-bhugachaidh briathrach

en: Show version number
gd: Seall àireamh an tionndaidh

en: Sign in automatically next time
gd: Clàraich a-steach gu fèin-obrachail an ath-thuras

en: Six days ago
gd: Sia làithean air ais

en: Slapstick humor
gd: Àbhachdas slapstick

en: Snap Store
gd: Taic ri bùth Snap

en: Snappy Support
gd: Taic ri Snappy

en: Software
gd: Bathar-bog

en: Software Install
gd: Stàlaich bathar-bog

en: Software Repositories
gd: Ionadan-tasgaidh bathair-bhog

en: Software Repository Identified
gd: Chaidh ionad-tasgaidh bathair-bhog aithneachadh

en: Software Repository Included
gd: Tha ionad-tasgaidh bathair-bhog ’na bhroinn

en: Software Update Installed | Software Updates Installed
gd[0]: Ùrachadh bathair-bhog air a stàladh
gd[1]: Ùrachaidhean bathair-bhog air an stàladh
gd[2]: Ùrachaidhean bathair-bhog air an stàladh
gd[3]: Ùrachaidhean bathair-bhog air an stàladh

en: Software Updates Available
gd: Tha ùrachaidhean bathair-bhog ri am faighinn

en: Software Updates Failed
gd: Dh’fhàillig le stàladh nan ùrachaidhean

en: Software Upgrade Available
gd: Tha àrdachadh bathair-bhog ri fhaighinn

en: Software allows you to find and install new applications and system extensions and remove existing installed applications.
gd: Leigidh Bathar-bog leat aplacaidean is leudachain an t-siostaim ùra a lorg ’s a stàladh agus aplacaidean a chaidh a stàladh a thoirt air falbh.

en: Software catalog is being downloaded
gd: Cha catalog a’ bhathair-bhog ’ga luchdadh a-nuas

en: Software catalog is being loaded
gd: Cha catalog a’ bhathair-bhog ’ga luchdadh

en: Software is up to date
gd: Tha am bathar-bog cho ùr ’s a ghabhas

en: Software lets you install all the software you need, all from one place. See our recommendations, browse the categories, or search for the applications you want.
gd: Leigidh Bathar-bog leat a h-uile bathar-bog air a bheil thu feumach a stàladh, a h-uile rud san aon àite. Seall air na mholamaid, brabhsaich na roinnean-seòrsa no lorg airson nan aplacaidean a thogras tu.

en: Software that has been installed from this repository will no longer receive updates, including security fixes.
gd: Chan fhaigh am bathar-bog a chaidh a stàladh on ionad-tasgaidh seo ùrachaidhean tuilleadh, a’ gabhail a-steach càraidhean tèarainteachd.

en: Some of the currently installed software is not compatible with %s. If you continue, the following will be automatically removed during the upgrade:
gd: Tha bathar-bog stàlaichte agad nach eil co-chòrdail ri %s. Ma leanas tu air adhart, seo na thèid a thoirt air falbh gu fèin-obrachail rè an àrdachaidh:

en: Some of this software is proprietary and therefore has restrictions on use, sharing, and access to source code.
gd: Tha cuid dhen bhathar-bhog seo fo shealbh agus ri linn sin, tha cuingeachaidhean air a chleachdaidh, air a’ cho-roinneadh is air inntrigeadh dhan bhun-tùs.

en: Sorry, something went wrong
gd: Tha sinn duilich ach chaidh rudeigin cearr

en: Sort
gd: Seòrsaich

en: Source
gd: Tùs

en: Source: %s
gd: Tùs: %s

en: Spacing
gd: Beàrnadh

en: Start up mode: either ‘updates’, ‘updated’, ‘installed’ or ‘overview’
gd: Modh tòiseachaidh: ‘updates’, ‘updated’, ‘installed’ no ‘overview’

en: Starting up…
gd: A’ tòiseachadh…

en: Steam Support
gd: Taic ri Steam

en: Strong or frequent use of profanity
gd: Droch-chainnt làidir no thric

en: Subcategories filter menu
gd: Clàr-taice criathradh nam fo-roinnean-seòrsa

en: Subcategories sorting menu
gd: Clàr-taice seòrsachaidh nam fo-roinnean-seòrsa

en: Summary
gd: Gearr-chunntas

en: System Applications
gd: Aplacaidean an t-siostaim

en: System Integration
gd: Filleadh a-steach dhan t-siostam

en: System Upgrade Complete
gd: Tha àrdachadh an t-siostaim deiseil

en: The GNOME Project
gd: Pròiseact GNOME

en: The URI that explains nonfree and proprietary software
gd: An URI a mhìnicheas dè th’ ann am bathar-bog fo sheilbh ’s nach eil saor

en: The age in seconds to verify the upstream screenshot is still valid
gd: Aois ann an diogan gus dearbhadh gu bheil an glacadh-sgrìn on upstream dligheach fhathast

en: The amount of space between children
gd: Meud nam beàrnan eadar a’ chlann

en: The application list has unsaved changes.
gd: Tha atharraichean gun sàbhaladh air liosta nan aplacaid.

en: The application list is already loaded.
gd: Chaidh liosta nan aplacaidean a luchdadh mar-thà.

en: The application was rated this way because it features:
gd: Chaidh an aplacaid a rangachadh mar seo on a bhios na leanas aice:

en: The description is too long
gd: Tha an tuairisgeul ro fhada

en: The description is too short
gd: Tha an tuairisgeul ro ghoirid

en: The kind of interaction expected for this action: either ‘none’, ‘notify’, or ‘full’
gd: Seo na h-eadar-ghnìomhan air a bheilear an dùil airson a’ ghnìomha seo: “none”, “notify” no “full”

en: The last update check timestamp
gd: An àm mu dheireadh a chaidh sùil a thoirt airson ùrachadh

en: The last update timestamp
gd: An stampa-tìde aig an ùrachadh mu dheireadh

en: The last upgrade notification timestamp
gd: An stampa-tìde aig an àrdachadh mu dheireadh

en: The licence URL to use when an application should be considered free software
gd: URL a’ cheadachais ri chleachdadh gus bathar-bog a mheasadh mar fhear saor

en: The license terms of this software are unknown.
gd: Chan aithne dhuinn teirmichean ceadachas a’ bhathair-bhog seo.

en: The minimum karma score for reviews
gd: An sgòr karma as lugha airson lèirmheasan

en: The server to use for application reviews
gd: Am frithealaiche a thèid a chleachdadh airson lèirmheasan aplacaidean

en: The summary is too long
gd: Tha an gearr-chunntas ro fhada

en: The summary is too short
gd: Tha an gearr-chunntas ro ghoirid

en: The system was already up to date.
gd: Bha an siostam cho ùr ’s a ghabhas mar-thà.

en: The timestamp of the first security update, cleared after update
gd: An stampa-tìde aig a’ chiad ùrachadh tèarainteachd, thèid fhalamhachadh às dèidh an ùrachaidh

en: The ultimate entertainment platform from Valve
gd: Ùrlar dibhearsain le Valve

en: The update details
gd: Fiosrachadh an ùrachaidh

en: The update was cancelled.
gd: Chaidh sgur dhen urachadh.

en: There are no reviews to moderate
gd: Chan eil lèirmheas sam bith feumach air maorsainneachd

en: There wasn’t enough disk space. Please free up some space and try again.
gd: Cha robh rum gu leòr air an diosga. Saoraich beagan ruim is feuch ris a-rithist.

en: There were security issues with the update. Please consult your software provider for more details.
gd: Bha duilgheadasan tèarainteachd ann leis an ùrachadh. Iarr barrachd fiosrachaidh air solaraiche a’ bhathair-bhog agad.

en: These repositories supplement the default software provided by %s.
gd: Cuiridh na h-ionadan-tasgaidh seo ris a’ bhathar-bhog tùsail a bheir %s dhut.

en: Third Party Repositories
gd: Ionadan-tasgaidh threas-phàrtaidhean

en: This application can only be used when there is an active internet connection.
gd: Cha ghabh an aplacaid seo a chleachdadh ach fad a bhios tu ceangailte ris an eadar-lìon.

en: This application does not include a software repository. It will not be updated with new versions.
gd: Cha ghabh an aplacaid seo a-steach ionad-tasgaidh bathair-bhog. Cha dèid a h-ùrachadh le tionndaidhean ùra.

en: This application includes a software repository which provides updates, as well as access to other software.
gd: Gabhaidh am bathar-bog seo a-steach ionad-tasgaidh bathair-bhog a bheir ùrachaidhean dhut cho math ri inntrigeadh gu bathar-bog eile.

en: This application needs to be restarted to use new plugins.
gd: Tha an aplacaid seo feumach air ath-thòiseachadh mus cleachd thu na plugain ùra.

en: This is a list of compatible projects we should show such as GNOME, KDE and XFCE.
gd: Seo liosta dhe na pròiseactan co-chòrdail a bu chòir dhuinn sealltainn mar GNOME, KDE agus XFCE.

en: This means that it does not receive security updates.
gd: Is ciall dha seo nach fhaigh thu ùrachaidhean tèarainteachd tuilleadh.

en: This means that the software can be freely run, copied, distributed, studied and modified.
gd: Is ciall dha gum faodar am bathar-bog saor a ruith, lethbhreac dheth a dhèanamh ’s a sgaoileadh, sgrùdadh is atharrachadh mar a thograr.

en: This means that the software is owned by an individual or a company. There are often restrictions on its use and its source code cannot usually be accessed.
gd: Is ciall dha seo gur ann le neach no companaidh a tha sa bhathar-bhog. Bidh cuingeachaidhean an sàs air mar a thèid a chleachdadh agus cha ghabh am bun-tùs aige inntrigeadh mar as trice.

en: This program can only be used by the root user
gd: Chan fhaod ach an chleachdaiche root am prògram seo a chleachdadh

en: This software is already provided by your distribution and should not be replaced.
gd: Bheir an sgaoileadh agad am bhathar-bog seo dhut mar-thà is cha bu chòir dhut dad a chur ’na àite.

en: This software repository must be enabled to continue installation.
gd: Feumaidh tu an t-ionad-tasgaidh bathair-bhog seo a chur an comas mus lean thu air adhart leis an stàladh.

en: Three days ago
gd: Trì làithean air ais

en: Throw away changes
gd: Tilg air falbh na h-atharraichean

en: To continue you need to sign in to %s.
gd: Feumaidh tu clàradh a-steach dha %s mus lean thu air adhart.

en: To continue you need to sign in.
gd: Feumaidh tu clàradh a-steach mus lean thu air adhart.

en: Top Rated
gd: Rangachadh às àirde

en: Two days ago
gd: A-bhòin-dè

en: Two weeks ago
gd: Dà sheachdain air ais

en: U_pdate All
gd: Ùraich _na h-uile

en: Unable to Find Requested Software
gd: Cha deach leinn am bathar-bog a chaidh iarraidh a lorg

en: Unable to contact %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn conaltradh le %s

en: Unable to download firmware updates from %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn ùrachaidhean a’ bhathair-an-sàs a luchdadh a-nuas o %s

en: Unable to download updates
gd: Cha b’ urrainn dhuinn na h-ùrachaidhean a luchdadh a-nuas

en: Unable to download updates from %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn na h-ùrachaidhean a luchdadh a-nuas o %s

en: Unable to download updates from %s: not enough disk space
gd: Cha b’ urrainn dhuinn na h-ùrachaidhean a luchdadh a-nuas o %s: chan eil àite gu leòr air an diosg

en: Unable to download updates: authentication was invalid
gd: Cha b’ urrainn dhuinn na h-ùrachaidhean a luchdadh a-nuas: cha robh an dearbhadh dligheach

en: Unable to download updates: authentication was required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn na h-ùrachaidhean a luchdadh a-nuas: bha feum air dearbhadh

en: Unable to download updates: internet access was required but wasn’t available
gd: Cha b’ urrainn dhuinn na h-ùrachaidhean a luchdadh a-nuas: bha feum air ceangal dhan eadar-lìon ach cha robh e ri fhaighinn

en: Unable to download updates: not enough disk space
gd: Cha b’ urrainn dhuinn na h-ùrachaidhean a luchdadh a-nuas: chan eil àite gu leòr air an diosg

en: Unable to download updates: you do not have permission to install software
gd: Cha b’ urrainn dhuinn na h-ùrachaidhean a luchdadh a-nuas: chan fhaod thu bathar-bog a stàladh

en: Unable to find “%s”
gd: Cha b’ urrainn dhuinn “%s” a lorg

en: Unable to get list of updates
gd: Cha deach leinn liosta nan ùrachaidhean fhaighinn

en: Unable to install %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh

en: Unable to install %s as download failed
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh on a dh’fhàillig leis an luchdadh a-nuas

en: Unable to install %s as download failed from %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh on a dh’fhàillig leis an luchdadh a-nuas o %s

en: Unable to install %s as not supported
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh air sgàth ’s nach cuir sinn taic ris

en: Unable to install %s as runtime %s not available
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh air sgàth ’s nach eil %s runtime ri fhaighinn

en: Unable to install %s: AC power is required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh: tha feum air bun-dealain

en: Unable to install %s: authentication was invalid
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh: cha robh an dearbhadh dligheach

en: Unable to install %s: authentication was required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh: bha feum air dearbhadh

en: Unable to install %s: not enough disk space
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh: chan eil àite gu leòr air an diosg

en: Unable to install %s: you do not have permission to install software
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a stàladh: chan fhaod thu bathar-bog a stàladh

en: Unable to install: internet access was required but wasn’t available
gd: Cha b’ urrainn dhuinn a stàladh: bha feum air ceangal dhan eadar-lìon ach cha robh e ri fhaighinn

en: Unable to install: the application has an invalid format
gd: Cha b’ urrainn dhuinn a stàladh: tha fòrmat mì-dligheach air an aplacaid

en: Unable to launch %s: %s is not installed
gd: Tha b’ urrainn dhuinn %s a chur gu dol: cha deach %s a stàladh

en: Unable to purchase %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a cheannach

en: Unable to purchase %s: authentication was invalid
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a cheannach: cha robh an dearbhadh dligheach

en: Unable to purchase %s: authentication was required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a cheannach: bha feum air dearbhadh

en: Unable to purchase %s: no payment method setup
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a cheannach: cha deach dòigh pàighidh a shuidheachadh

en: Unable to purchase %s: payment was declined
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a cheannach: chaidh am pàigheadh a dhiùltadh

en: Unable to remove %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a thoirt air falbh

en: Unable to remove %s: AC power is required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a thoirt air falbh: tha feum air bun-dealain

en: Unable to remove %s: authentication was invalid
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a thoirt air falbh: cha robh an dearbhadh dligheach

en: Unable to remove %s: authentication was required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a thoirt air falbh: bha feum air dearbhadh

en: Unable to remove %s: you do not have permission to remove software
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s a thoirt air falbh: chan fhaod thu bathar-bog a thoirt air falbh

en: Unable to update %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s ùrachadh

en: Unable to update %s as download failed
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s ùrachadh on a dh’fhàillig leis an luchdadh a-nuas

en: Unable to update %s from %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s ùrachadh o %s

en: Unable to update %s: AC power is required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s ùrachadh: tha feum air bun-dealain

en: Unable to update %s: authentication was invalid
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s ùrachadh: cha robh an dearbhadh dligheach

en: Unable to update %s: authentication was required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s ùrachadh: bha feum air dearbhadh

en: Unable to update %s: not enough disk space
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s ùrachadh: chan eil àite gu leòr air an diosg

en: Unable to update %s: you do not have permission to update software
gd: Cha b’ urrainn dhuinn %s ùrachadh: chan fhaod thu bathar-bog ùrachadh

en: Unable to update: internet access was required but wasn’t available
gd: Cha b’ urrainn dhuinn ùrachadh: bha feum air ceangal dhan eadar-lìon ach cha robh e ri fhaighinn

en: Unable to upgrade to %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn àrdachadh gu %s

en: Unable to upgrade to %s as download failed
gd: Cha b’ urrainn dhuinn àrdachadh gu %s on a dh’fhàillig leis an luchdadh a-nuas

en: Unable to upgrade to %s from %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn àrdachadh gu %s o %s

en: Unable to upgrade to %s: AC power is required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn àrdachadh gu %s: tha feum air bun-dealain

en: Unable to upgrade to %s: authentication was invalid
gd: Cha b’ urrainn dhuinn àrdachadh gu %s: cha robh an dearbhadh dligheach

en: Unable to upgrade to %s: authentication was required
gd: Cha b’ urrainn dhuinn àrdachadh gu %s: bha feum air dearbhadh

en: Unable to upgrade to %s: not enough disk space
gd: Cha b’ urrainn dhuinn àrdachadh gu %s: chan eil àite gu leòr air an diosg

en: Unable to upgrade to %s: you do not have permission to upgrade
gd: Cha b’ urrainn dhuinn àrdachadh gu %s: chan fhaod thu àrdachadh a dhèanamh

en: Unable to upgrade: internet access was required but wasn’t available
gd: Cha b’ urrainn dhuinn àrdachadh: bha feum air ceangal dhan eadar-lìon ach cha robh e ri fhaighinn

en: Uncontrolled audio or video chat functionality between users
gd: Gleus cabadaich fuaime no video gun stiùireadh eadar na cleachdaichean

en: Uncontrolled chat functionality between users
gd: Gleus cabadaich gun stiùireadh eadar na cleachdaichean

en: Undo
gd: Neo-dhèan

en: Unfortunately, the %s you were searching for could not be found. Please see %s for more information. | Unfortunately, the %s you were searching for could not be found. Please see %s for more information.
gd[0]: Gu mì-fhortanach, cha deach an %s a bha thu a’ sireadh a lorg. Tadhail air %s airson barrachd fiosrachaidh.
gd[1]: Gu mì-fhortanach, cha deach an %s a bha thu a’ sireadh a lorg. Tadhail air %s airson barrachd fiosrachaidh.
gd[2]: Gu mì-fhortanach, cha deach na %s a bha thu a’ sireadh a lorg. Tadhail air %s airson barrachd fiosrachaidh.
gd[3]: Gu mì-fhortanach, cha deach na %s a bha thu a’ sireadh a lorg. Tadhail air %s airson barrachd fiosrachaidh.

en: Unknown
gd: Chan eil fhios

en: Unknown Software License
gd: Ceadachas bathair-bhog nach aithne dhuinn

en: Unrealistic bloodshed
gd: Dòrtadh-fala gun choltas na fìrinne air

en: Unsaved changes
gd: Atharraichean gun sàbhaladh

en: Update
gd: Ùraich

en: Update All
gd: Ùraich na h-uile

en: Updated
gd: Air ùrachadh

en: Updates
gd: Ùrachaidhean

en: Updates are automatically managed
gd: Tha na h-ùrachaidhean gan stiùireadh gu fèin-obrachail

en: Updates have been installed
gd: Tha na h-ùrachaidhean air an stàladh

en: Updates page
gd: Duilleag nan ùrachaidhean

en: Updates panel
gd: Panail nan ùrachaidhean

en: Updates;Upgrade;Sources;Repositories;Preferences;Install;Uninstall;Program;Software;App;Store;
gd: Updates;Upgrade;Sources;Repositories;Preferences;Install;Uninstall;Program;Software;App;Store;ùrachadh;ùrachaidhean;ùraich;àrdachadh;àrdaich;tùsan;ionad-tasgaidh;ionadan-tasgaidh;stàlaidh;stàladh;dì-stàlaich;dì-stàladh;prògram;bathar-bog;aplacaid;bùth;

en: Upgrade to continue receiving security updates.
gd: Àrdaich ach am faigh thu ùrachaidhean tèarainteachd fhathast.

en: Upgrade your Fedora system to the latest features and improvements.
gd: Àrdaich an siostam Fedora agad ach am faigh thu na gleusan is leasachaidhean as ùire.

en: Use of alcoholic beverages
gd: Gabhail dibhe-làidir

en: Use of illicit drugs
gd: Cleachdadh dhrugaichean neo-cheadaichte

en: Use of tobacco products
gd: Cleachdadh tombaca

en: Use verbose logging
gd: Cleachd logadh briathrach

en: User-to-user game interactions without chat functionality
gd: Gnìomhan geama eadar cleachdaichean sa gheama gun ghleus cabadaich

en: Users are bound by the following license: | Users are bound by the following licenses:
gd[0]: Gabhaidh an luchd-cleachdaidh ris a’ cheadachas seo:
gd[1]: Gabhaidh an luchd-cleachdaidh ris na ceadachasan seo:
gd[2]: Gabhaidh an luchd-cleachdaidh ris na ceadachasan seo:
gd[3]: Gabhaidh an luchd-cleachdaidh ris na ceadachasan seo:

en: Users are encouraged to donate real money
gd: Tha na cleachdaichean ’gam brosnachadh ach an doir iad tabhartas airgid

en: Users are encouraged to purchase specific real-world items
gd: Tha na cleachdaichean ’gam brosnachadh ach an ceannaich iad rudan sònraichte

en: Utilities
gd: Goireasan

en: Version
gd: Tionndadh

en: View
gd: Seall

en: Visible dead human remains
gd: Sealladh air iarsmadh daonna

en: Visit website
gd: Tadhail air an làrach-lìn

en: Vulgar or bathroom humor
gd: Àbhachdas garbh no taighe-bhig

en: Was this review useful to you?
gd: A bheil an lèirmheas seo feumail dhut?

en: Web Apps Support
gd: Taic ri aplacaidean-lìn

en: Welcome
gd: Fàilte

en: Welcome to %s %s!
gd: Fàilte gu %s %s!

en: Welcome to Software
gd: Fàilte dhan bhathar-bhog

en: We’re sorry: the update failed to install. Please wait for another update and try again. If the problem persists, contact your software provider.
gd: Tha sinn duilich ach cha deach leinn an t-ùrachadh a stàladh. Fuirich gus am bi ùrachadh eile ann is feuch ris a-rithist. Ma bhios an duilgheadas seo ann fhathast an uairsin, cuir fios gu solaraiche a’ bhathair-bhog agad.

en: What do you think of the app? Try to give reasons for your views.
gd: Dè do bheachd air an aplacaid? Feuch an doir thu seachad adhbharan airson do bheachdan.

en: When non-free applications are installed a warning dialog can be shown. This controls if that dialog is suppressed.
gd: Cò-dhiù an gabh còmhradh rabhaidh sealltainn nuair a thèid aplacaidean nach eil saor an stàladh. Stiùirichidh seo an dèid an còmhradh ud a mhùchadh gus nach dèid.

en: Whether it’s the very first run of GNOME Software
gd: Ge b’ e seo a’ chiad turas a tha Bathar-bog GNOME ’ga ruith

en: Whether to automatically download updates
gd: Co-dhiù an dèid ùrachaidhean a luchdadh a-nuas gu fèin-obrachail gus nach dèid

en: Whether to automatically refresh when on a metered connection
gd: Co-dhiù an dèid gus nach dèid ath-nuadhachadh gu fèin-obrachail air ceangal meadaraichte

en: Whether to manage updates and upgrades in GNOME Software
gd: Co-dhiù an dèid ùrachaidhean is àrdachaidhean a stiùireadh le Bathar-bog GNOME gus nach dèid

en: Yes
gd: Tha

en: Yesterday, %R
gd: An-dè, %R

en: Yesterday, %l:%M %p
gd: An-dè, %l:%M%p

en: You can report reviews for abusive, rude, or discriminatory behavior.
gd: ’S urrainn dhut aithris a dhèanamh air lèirmheasan ri linn droch-chainnt, mì-mhodha no giùlain leth-bhreithich.

en: You need internet access to write a review
gd: Feumaidh ceangal dhan eadar-lìon a bhith agad mus sgrìobh thu lèirmheas

en: You need to specify exactly one filename
gd: Feumaidh tu aon ainm-fhaidhle a shònrachadh

en: Your %s account has been suspended.
gd: Chaidh an cunntas %s agad a chur à rèim.

en: Your OS is no longer supported.
gd: Cha chuirear taic ris an t-siostam-obrachaidh agad tuilleadh.

en: _About
gd: _Mu dhèidhinn

en: _Add
gd: _Cuir ris

en: _Add shortcut
gd: Cuir _ath-ghoirid ris

en: _Add to Folder…
gd: _Cuir ri pasgan…

en: _All
gd: N_a h-uile

en: _Cancel
gd: _Sguir dheth

en: _Check Anyway
gd: Thoir sùil _co-dhiù

en: _Continue
gd: _Lean air adhart

en: _Disable…
gd: _Cuir à comas

en: _Donate
gd: Thoir _tìodhlac dhuinn

en: _Download
gd: Luch_daich a-nuas

en: _Enable
gd: _Cuir an comas

en: _Install
gd: _Stàlaich

en: _Installed
gd: A_ir a stàladh

en: _Install…
gd: _Stàlaich…

en: _Launch
gd: _Tòisich

en: _Learn More
gd: _Barrachd fiosrachaidh

en: _Let’s Go Shopping
gd: _Tiugainn dhan bhùth

en: _Move to Folder…
gd: _Gluais gu pasgan…

en: _Network Settings
gd: Roghainnean an lìo_nraidh

en: _Open
gd: F_osgail

en: _Post
gd: _Cuir a-null

en: _Quit
gd: _Fàg an-seo

en: _Remove
gd: Thoi_r air falbh

en: _Remove All
gd: Thoi_r air falbh na -uile

en: _Remove from Folder
gd: Thoi_r air falbh on phasgan

en: _Remove…
gd: Thoi_r air falbh…

en: _Restart & Update
gd: Ath-thòisich ⁊ ù_raich

en: _Save
gd: _Sàbhail

en: _Show More
gd: _Seall barrachd

en: _Software Repositories
gd: _Ionadan-tasgaidh bathair-bhog

en: _Update
gd: Ùraic_h

en: _Updates
gd: Ù_rachaidhean

en: _Website
gd: _Làrach-lìn

en: _Write a Review
gd: Sgrìobh _lèirmheas

[ctx: app review]
en: Review
gd: Lèirmheas

[ctx: app status]
en: Installed
gd: Stàlaichte

[ctx: app status]
en: Removed
gd: Air a thoirt air falbh

[ctx: app status]
en: Unknown
gd: Chan eil fhios

[ctx: app status]
en: Updated
gd: Air ùrachadh

en: on the website
gd: air an làrach-lìn

[ctx: origin]
en: Unknown
gd: Chan eil fhios

en: ratings in total
gd: rangachaidhean iomlan

en: the operating system
gd: an siostam-obrachaidh

en: this website
gd: an làrach-lìn seo

[ctx: updated]
en: Never
gd: A-riamh

[ctx: updates]
en: Review
gd: Lèirmheas

[ctx: version]
en: Unknown
gd: Chan eil fhios
