brasero - en to he translation catalogue (895 entries)

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
he: לא ניתן למצוא את תוסף ה־GStreamer‏‏ „%s”

en: "%s" cannot be added to the selection.
he: לא ניתן להוסיף את „%s” לבחירה.

en: "%s" cannot be found.
he: לא ניתן למצוא את „%s”.

en: "%s" cannot be read
he: לא ניתן לקרוא את „%s”

en: "%s" cannot be unlocked
he: לא ניתן לשחרר את „%s”

en: "%s" cannot write.
he: ל־„%s” אין אפשרות לכתוב.

en: "%s" could not be found
he: לא ניתן למצוא את „%s”

en: "%s" could not be found in the path
he: לא ניתן למצוא את „%s” בנתיב

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
he: אין אפשרות לטפל ב־„%s” עם GStreamer.

en: "%s" could not be opened (%s)
he: לא ניתן לפתוח את „%s” ‏(%s)

en: "%s" could not be opened.
he: לא ניתן לפתוח את „%s”.

en: "%s" did not behave properly
he: ההתנהגות של „%s” לא הייתה כראוי

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
he: ל־„%s” אין סוג מתאים למיזמי וידאו.

en: "%s" is a recursive symbolic link.
he: „%s” הוא קישור סמלי רקורסיבי.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
he: „%s” הוא קישור סמלי המצביע לתכנית אחרת

en: "%s" is busy.
he: „%s” עסוק.

en: "%s" is not a valid URI
he: הכתובת „%s” אינה תקינה

en: "%s" is not suitable for audio or video media
he: „%s” לא מתאים למדיה מסוג שמע או וידאו

en: "%s" was removed from the file system.
he:  „%s” הוסר ממערכת הקבצים.

en: "%s": %s
he: „%s”:‏ %s

en: "%s": loading
he: „%s”: בטעינה

en: "%s": unknown disc image type
he: „%s”: סוג תמונת תקליטור לא ידוע

en: %.1f× (BD)
he: %.1f x (BD)

en: %.1f× (BD) %.1f× (DVD) %.1f× (CD)
he: %.1f x (BD) %.1f x (DVD) %.1f x (CD)

en: %.1f× (CD)
he: %.1f x (CD)

en: %.1f× (DVD)
he: %.1f x (DVD)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
he[0]: ניתן להוסיף קובץ אחד%d (%s)
he[1]: ניתן להוסיף %d קבצים (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
he[0]: קובץ אחד %d נתמך (%s)
he[1]: %d קבצים נתמכים (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
he[0]: קובץ אחד %d נבחר (%s)
he[1]: %d קבצים נבחרו (%s)

en: %d item | %d items
he[0]: קובץ תקליטור
he[1]: %d פריטים

en: %d song | %d songs
he[0]: ארעה שגיאה לא ידועה
he[1]: %d שירים

en: %i MiB of %i MiB
he: %i MiB מתוך %i MiB

en: %i × %i pixels
he: %i על %i פיקסלים

en: %s (%i%% Done)
he: ‏%s, %i%% הושלמו

en: %s (GStreamer plugin)
he: %s (תוסף של GStreamer)

en: %s (application)
he: %s (יישום)

en: %s (library)
he: %s (ספרייה)

en: %s element could not be created
he: לא ניתן ליצור את הפריט %s.

en: %s h
he: ‏%s שע׳

en: %s h %s
he: ‏%s שע׳ %s

en: %s h %s min %s
he: ‏%s שע׳ %s דק׳ %s

en: %s in %s
he: ‏%s ב־%s

en: %s min
he: ‏%s דק׳

en: %s: "%s"
he: ‏%s:‏ „%s”

en: %s: %s
he: ‏%s: ‏%s

en: %s: %s free
he: ‏%s: ‏%s פנוי

en: %s: %s of free space
he: ‏%s: ‏%s מקום פנוי

en: %s: empty
he: ‏%s: ריק

en: %s: not enough free space
he: ‏%s: אין מספיק מקום פנוי

en: %s:%s min
he: ‏%s:%s דק׳

en: (S)VCD successfully burned
he: התקליטור נצרב בהצלחה

en: (loading…)
he: (בטעינה…)

en: <Keep current values>
he: <השארת ערכים קיימים>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
he: בדיקת תקינות הנתונים תתחיל מיד כאשר התקליטור יוכנס.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
he: לא ניתן ליצור קובץ במיקום שצוין לקבצים זמניים.

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
he: קובץ בשם זה כבר קיים בתיקייה. החלפתו תשכתב על תוכנו בדיסק שייצרב.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
he: יהיה צורך בתקליטור חדש הניתן לצריבה לאחר שהתקליטור שנטען כעת יועתק.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
he: יישום פשוט לשימוש לצריבת תקליטורי CD/DVD ב־GNOME

en: A_ctivate
he: ה_פעלה

en: About
he: על אודות

en: Ac_tivate All
he: הפ_על הכל

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
he: הפעלת מחיקה מהירה, בניגוד למחיקה האטית והמעמיקה

en: Add a 2 second pause after the track
he: הוספת הפסקה של 2 שניות אחרי הרצועה

en: Add a splitting point
he: הוספת נקודת פיצול

en: Add files to the project
he: הוספת קבצים למיזם

en: Add the files stored in the clipboard
he: הוספת הקבצים המאוחסנים בלוח הגזירים

en: Additional song information
he: נתונים נוספים על שיר

en: Al_ways Add Such File
he: תמי_ד להוסיף קובץ כזה

en: Al_ways Replace
he: להחליף ת_מיד

en: Align left
he: מיושר לשמאל

en: Align right
he: מיושר לימין

en: All files
he: כל הקבצים

en: All files need to be analysed to complete this operation.
he: יש לנתח את כל הקבצים כדי להשלים את הפעולה.

en: All required applications and libraries are not installed.
he: כל היישומים הנדרשים וספריותיהם אינם מותקנים.

en: Allow DAO use
he: ניתן להשתמש ב־DAO

en: Allow to add more data to the disc later
he: לאפשר הוספת נתונים נוספים לתקליטור מאוחר יותר

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
he: מאפשר לצרוב קבצים אשר נוספו לתיקיית יוצר התקליטורים

en: Allows files not stored locally to be burned
he: הקובץ לא מאוחסן על המחשב

en: Always K_eep
he: לשמור ת_מיד

en: An error occurred while detecting silences.
he: התרחשה שגיאה לא ידועה בזמן הכתיבה אל התקליטור

en: An error occurred while writing to disc
he: התרחשה שגיאה לא ידועה בזמן הכתיבה אל התקליטור

en: An image could not be created
he: לא ניתן ליצור תמונת תקליטור

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
he: תמונת התקליטור נוצרה בהצלחה על הכונן הקשיח שלך.
    הצריבה תתחיל לאחר שתקליטור הניתן לצריבה יוכנס לכונן.

en: An internal error occurred
he: אירעה שגיאה פנימית

en: An internal error occurred (%s)
he: אירעה שגיאה פנימית (%s)

en: An unknown error occurred
he: אירעה שגיאה לא ידועה

en: An unknown error occurred.
he: אירעה שגיאה לא ידועה.

en: Analysing "%s"
he: „%s” מנותח

en: Analysing audio files
he: קובצי שמע מנותחים

en: Analysing files
he: קבצים מנותחים

en: Analysing track %02i
he: הרצועה %02i מנותחת

en: Analysing video files
he: קובצי הווידאו עוברים ניתוח

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
he: עותק נוסף יחל ברגע שיוכנס תקליטור חדש הניתן לצריבה. אם אין לך עניין בצריבת עותק נוסף יש ללחוץ על „ביטול”.

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
he: הקלטת רצועות שמע על תקליטור שנועד לכתיבה חוזרת לא מומלצת

en: Artist
he: אומן

en: Artist:
he: אומן:

en: Aspect ratio:
he: יחס רוחב־גובה:

en: Audi_o project
he: מיזם _שמע

en: Audio %s in %s
he: תקליטור שמע  %s ב־%s

en: Audio CD successfully burned
he: תקליטור שמע נצרב בהצלחה

en: Audio and data %s in %s
he: תקליטור שמע ונתונים %s ב־%s

en: Audio and data disc (%s)
he: תקליטור שמע ונתונים (%s)

en: Audio disc (%s)
he: תקליטור שמע (%s)

en: Audio files
he: קובצי שמע

en: Autodetect
he: זיהוי אוטומטי

en: Average drive speed:
he: מהירות ממוצעת של הכונן:

en: BACK COVER
he: עטיפה אחורית

en: Bac_kground Properties
he: מאפייני _רקע

en: Background Properties
he: מאפייני רקע

en: Background properties
he: מאפייני רקע

en: Bad argument
he: ארגומנט שגוי

en: Blank %s in %s
he: תקליטור %s ריק ב־%s

en: Blank _Again
he: למחוק _שוב

en: Blank a disc
he: מחיקת תקליטור

en: Blank disc (%s)
he: תקליטור ריק (%s)

en: Blank this CD or DVD
he: מחיקת תקליטור זה

en: Blanking
he: מתבצעת מחיקה

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
he: מחיקה ופרמוט של תקליטורי DVD ו־BD לצריבה חוזרת

en: Blu-ray disc
he: תקליטור Blu-ray

en: Bold
he: מודגש

en: Brasero Disc Burner
he: צורב התקליטורים Brasero

en: Brasero Homepage
he: דף הבית של Brasero

en: Brasero Plugins
he: תוספי Brasero

en: Brasero can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
he: ‏Brasero יכול ליצור, להעתיק ולצרוב נתונים ושמע על גבי תקליטורים. הוא תומך באופן מלא בהרחבות CD-TEXT, צריבת מידע בכמה שלבים ו־Joliet. ניתן פשוט לגרור ולשחרר קבצים מיישומים מקומיים אחרים או מכונן שיתופי מרוחק כדי לצרוב אותם בקלות לתקליטור.

en: Brasero is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
he: ‏Brasero הוא יישום לצריבת תקליטורים עבור שולחן העבודה GNOME. הוא מעוצב להיות פשוט ככל האפשר והוא מגיע עם כמה תכונות ייחודיות כדי לאפשר למשתמש ליצור את התקליטורים שלו בקלות ובמהירות.

en: Brasero notification
he: התרעה מ־Brasero

en: Brasero project file
he: קובץ מיזם Brasero

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
he: ‏Brasero יבצע הדמיה של הצריבה ובמידה והיא תצליח, הצריבה הממשית תתחיל לאחר 10 שניות

en: Brasero — %s (Audio Disc)
he: ‏Brasero‏ - %s (תקליטור שמע)

en: Brasero — %s (Data Disc)
he: ‏Brasero‏ - %s (תקליטור נתונים)

en: Brasero — %s (Video Disc)
he: ‏Brasero‏ - %s (תקליטור וידאו)

en: Brasero — Disc Copy
he: ‏Brasero - העתקת תקליטור

en: Brasero — New Audio Disc Project
he: ‏Brasero - מיזם תקליטור שמע חדש

en: Brasero — New Data Disc Project
he: ‏Brasero - מיזם תקליטור נתונים חדש

en: Brasero — New Image File
he: ‏Brasero - קובץ תמונת תקליטור חדש

en: Brasero — New Video Disc Project
he: ‏Brasero - מיזם תקליטור וידאו חדש

en: Broken symbolic link
he: קישור סמלי שבור

en: Browse the file system
he: עיון במערכת הקבצים

en: Burn _Contents…
he: _צריבת תכנים…

en: Burn _Now
he: לצרוב _עכשיו

en: Burn _Several Copies
he: _צריבת מספר תקליטורים

en: Burn _image
he: צריבת _תמונת תקליטור

en: Burn an Image File
he: צריבת קובץ תמונה

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
he: צריבת תמונת תקליטור CD/DVD קיימת לתקליטור

en: Burn as _Data
he: צריבה כ_נתונים

en: Burn as _File
he: צריבה כ_קובץ

en: Burn as _Image
he: צריבה כ_תמונת תקליטור

en: Burn beyond the disc's reported capacity
he: צריבה מעבר לנפח המזוהה של התקליטור

en: Burn the disc
he: צריבת התקליטור

en: Burn the image directly _without saving it to disc
he: לצרוב את תמונת התקליטור ישירות _ללא שמירה על הכונן הקשיח

en: Burn the selection of files across several media
he: צריבת בחירת הקבצים בין סוגי מדיה שונים

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
he: Burn the specified project and REMOVE it.
    This option is mainly useful for integration use with other applications.

en: Burning (S)VCD
he: ‎(S)VCD נצרב

en: Burning CD
he: CD נצרב

en: Burning CD/DVD
he: צורב CD/DVD

en: Burning DVD
he: DVD נצרב

en: Burning Disc
he: תקליטור נצרב

en: Burning audio CD
he: תקליטור שמע נצרב

en: Burning data CD
he: צורב תקליטור נתונים

en: Burning data DVD
he: נצרב תקליטור נתונים DVD

en: Burning data disc
he: תקליטור נתונים נצרב

en: Burning image to CD
he: צריבת תמונת תקליטור

en: Burning image to DVD
he: תמונת תקליטור נצרבת ל־DVD

en: Burning image to disc
he: התמונה נצרבת לתקליטור

en: Burning speed
he: מהירות צריבה

en: Burning video DVD
he: צורב תקליטור DVD וידאו

en: Burning video disc
he: צורב תקליטור וידאו

en: Burns and blanks DVDs and BDs
he: צריבה ומחיקה של תקליטורי DVD ו־BD

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
he: צריבה, מחיקה ופרמוט של תקליטורי CD ו־DVD

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
he: צריבה מחיקה ופירמוט של תקליטורי CD,‏ DVD ו־BD

en: CD successfully copied
he: התקליטור הועתק בהצלחה

en: CD-ROM
he: CDROM

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
he: יתכן שתקליטור שמע מסוג CD-RW לא יפעל כראוי על נגנים ישנים ונתוני CD-TEXT לא יכתבו עליהם.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
he: ייתכן שתקליטורי שמע מסוג CD-RW לא ינוגנו כראוי בנגני תקליטורים ישנים.

en: CD/DVD Creator
he: יוצר תקליטורים

en: CD/DVD Creator Folder
he: תיקיית יוצר התקליטורים

en: C_onfigure
he: ה_גדרות

en: C_ontinue
he: המ_שך

en: C_ontinue Burning
he: להמ_שיך בצריבה

en: Cancel loading current project
he: ביטול טעינת המיזם הנוכחי

en: Cdrdao image
he: יוצר תמונת תקליטור

en: Center
he: ממורכז

en: Centered
he: ממורכז

en: Change _Extension
he: שינוי ה_סיומת

en: Check _Again
he: בדיקה _חוזרת

en: Check data integrity of disc
he: בדיקת תקינות הנתונים על התקליטור

en: Check the data integrity on this CD or DVD
he: בדיקת תקינות הנתונים על התקליטור

en: Checking file integrity
he: תקינות הקובץ נבדקת

en: Checks disc integrity after it is burnt
he: מהימנות הדיסק תיבדק לאחר צריבתו

en: Checks file integrities on a disc
he: בדיקת רציפות הקבצים בתקליטור

en: Choose an image
he: בחירת תמונה

en: Choose plugins for Brasero
he: בחירת תוספים עבור brasero

en: Cl_ose Without Saving
he: ל_סגור מבלי לשמור

en: Clear the slices preview
he: ניקוי תצוגת הפיצולים המקדימה

en: Click here to burn all songs as regular tracks
he: יש ללחוץ כאן כדי לצרוב את כל השירים כרצועות רגילות

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
he: יש ללחוץ כאן כדי לצרוב את כל השירים המתאימים כרצועות שמע בקידוד DTS

en: Click here to import its contents
he: יש ללחוץ כאן כדי לייבא את תוכנו

en: Click here to select a disc _image
he: יש ללחוץ כאן כדי לבחור _תמונת תקליטור

en: Click to close the side pane
he: סגירת תפריט הצד

en: Composer:
he: מלחין:

en: Configure recording options
he: הגדרת אפשרויות צריבה

en: Continue with the current modified project
he: להמשיך עם השינויים במיזם הנוכחי

en: Converting toc file
he: קובץ toc מומר

en: Converting video file to MPEG2
he: המרת קובץ וידאו לקובץ MPEG2

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
he: המרה של כל שיר למבנה המתאים לתקליטורי שמע

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
he: המרת כל מבנה וידאו למבנה התואם לווידאו DVD

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
he: העתקת וידאו DVD שהוצפן באמצעות CSS לתמונת תקליטור

en: Copies any disc to a disc image
he: העתקת כל תקליטור שהוא לתמונת תקליטור

en: Copies, burns and blanks CDs
he: העתקה, צריבה ומחיקה של תקליטורים

en: Copy #%i has been burned successfully.
he: עותק מס׳ %i נצרב בהצלחה.

en: Copy CD/DVD
he: העתקת תקליטורים

en: Copy Disc
he: העתקת תקליטור

en: Copy _Disc…
he: העתקת _תקליטור…

en: Copy a Disc
he: העתקת תקליטור

en: Copy a disc
he: העתקת תקליטור

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
he: העתקת רצועות מתקליטורי שמע עם כל המידע המשויך אליהן

en: Copying CD
he: CD מועתק

en: Copying DVD
he: DVD מועתק

en: Copying Disc
he: תקליטור מועתק

en: Copying audio track
he: רצועת השמע מועתקת

en: Copying audio track %02d
he: רצועת השמע %02d מועתקת

en: Copying checksum file
he: קובץ סכום הביקורת מועתק

en: Copying data DVD
he: מעתיק תקליטור DVD נתונים

en: Copying data track
he: רצועת הנתונים מועתקת

en: Copying disc
he: תקליטור מועתק

en: Copying file
he: מעתיק קובץ

en: Copying files locally
he: קבצים מועתקים מקומית

en: Copying video DVD
he: ה־DVD וידאו מועתק

en: Copyright %s
he: זכויות יוצרים %s

en: Corrupted Files
he: קבצים פגומים

en: Cover Editor
he: עורך עטיפת תקליטור

en: Cover to use
he: עטיפה לשימוש

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
he: יצירת העתק מדויק של תקליטור

en: Create CDs and DVDs
he: יצירת תקליטורים

en: Create Co_ver
he: יצירת ע_טיפה

en: Create _DTS Tracks
he: יצירת _רצועות שמע בקידוד DTS

en: Create _Image
he: י_צירת תמונת תקליטור

en: Create _Regular Tracks
he: צור _רצועות רגילות

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
he: יצירת העתק 1:1 של תקליטור שמע או נתונים על המחשב שלך או על תקליטור אחר

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
he: יצירת תקליטור CD/DVD המכיל כל סוג נתונים שניתנים לקריאה על ידי מחשב

en: Create a VCD
he: יצירת VCD

en: Create a Video Project
he: יצירת מיזם וידאו

en: Create a copy of this CD or DVD
he: יצירת העתק של תקליטור

en: Create a data CD/DVD
he: יצירת תקליטור נתונים CD/DVD.

en: Create a new empty folder
he: יצירת תיקייה ריקה חדשה

en: Create a new project
he: יצירת מיזם חדש

en: Create a new project:
he: יצירת מיזם חדש:

en: Create a traditional audio CD
he: יצירת תקליטור שמע מסורתי

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
he: יצירת תקליטור שמע מסורתי שניתן לנגן אותו על מחשבים ומערכות סטריאו

en: Create a video DVD or an SVCD
he: יצירת וידאו DVD או SVCD

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
he: יצירת וידאו DVD או SVCD שניתן להציג בקוראי טלוויזיה

en: Create an Audio Project
he: יצירת מיזם שמע

en: Create an SVCD
he: יצירת SVCD

en: Create an image file instead of burning
he: יצירת תמונה במקום לצרוב

en: Create and copy CDs and DVDs
he: יצירה והעתקה של תקליטורי CD ו־DVD

en: Creates disc images from a file selection
he: נוצרות תמונות תקליטורים מקבצים שנבחרו

en: Creates disc images suitable for SVCDs
he: נוצרות תמונות תקליטור התואמות ל־SVCD

en: Creates disc images suitable for video DVDs
he: נוצרות תמונות דיסק התואמות לווידאו DVD

en: Creating Image
he: נוצרת תמונת תקליטור

en: Creating checksum
he: נוצר סכום ביקורת

en: Creating checksum for image files
he: נוצר סכום הביקורת עבור קובצי תמונת התקליטור

en: Creating file layout
he: נוצרת פריסת קובץ

en: Creating image
he: נוצרת תמונת תקליטור

en: Creating image checksum
he: נוצר סכום ביקורת לתמונת תקליטור

en: Cue image
he: תמונת ‎*.cue

en: DVD successfully copied
he: ה־DVD הועתק בהצלחה

en: DVD+R dual layer
he: DVD+R דו־שכבתי

en: DVD+RW dual layer
he: DVD+RW דו־שכבתי

en: DVD-R dual layer
he: DVD-R דו־שכבתי

en: DVD-ROM
he: DVDROM

en: D_ata project
he: מיזם _נתונים

en: Data %s in %s
he: תקליטור %s נתונים ב־%s

en: Data CD successfully burned
he: התקליטור נצרב בהצלחה

en: Data DVD successfully burned
he: תקליטור ה־DVD ניצרב בהצלחה

en: Data could not be read (%s)
he: לא ניתן לקרוא נתונים (%s)

en: Data could not be written (%s)
he: לא ניתן לכתוב את הנתונים (%s)

en: Data disc (%s)
he: תקליטור נתונים (%s)

en: Delete every occurrence of
he: מחיקת כל מופע של

en: Delete text
he: מחיקת טקסט

en: Description
he: תיאור

en: Design and print covers for CDs
he: עיצוב והדפסה של כיסויים לתקליטורים

en: Directories cannot be added to video or audio discs
he: לא ניתן להוסיף תיקיות לתקליטור וידאו או שמע

en: Directory could not be created (%s)
he: לא ניתן ליצור תיקייה (%s)

en: Disc Blanking
he: מחיקת תקליטור

en: Disc Burner
he: צורב תקליטורים

en: Disc Burner and Copier
he: צורב ומעתיק תקליטורים

en: Disc Burning Setup
he: אשף צריבת תקליטור

en: Disc Checking
he: בדיקת תקליטור

en: Disc Name:
he: שם התקליטור:

en: Disc _copy
he: ה_עתקת תקליטור

en: Disc file
he: קובץ תקליטור

en: Disc image type:
he: סוג קובץ תמונת תקליטור:

en: Discard the current modified project
he: ביטול השינויים במיזם הנוכחי

en: Discard the current modified project ?
he: האם להתעלם מהשינויים במיזם הנוכחי?

en: Display help
he: הצגת עזרה

en: Display options for Brasero media library
he: Display options for Brasero-media library

en: Display playlists and their contents
he: הצגת רשימות השמעה ואת תוכנן

en: Display the projects recently opened
he: הצגת מיזמים שנפתחו לאחרונה

en: Display video, audio and image preview
he: הצג תצוגה מקדימה לווידאו, קול ותמונות

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
he: להוסיף את „%s” ולהשתמש בגרסה השלישית של תקן ISO9660 כדי לתמוך בו?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
he: להוסיף את „%s” לבחירה?

en: Do you really want to blank the current disc?
he: למחוק את התקליטור הנוכחי?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
he: להמשיך עם הפיצול האוטומטי?

en: Do you really want to choose this location?
he: לבחור במיקום זה?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
he: ליצור מיזם חדש ולבטל את המיזם הנוכחי?

en: Do you really want to empty the current project?
he: למחוק את כל הקבצים מהמיזם הנוכחי?

en: Do you really want to empty the slices preview?
he: לרוקן את התצוגה מקדימה של הפיצול?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
he: לשמור את הסיומת הנוכחית של שם תמונת התקליטור?

en: Do you really want to quit?
he: לצאת?

en: Do you really want to split the track?
he: לפצל את הרצועה?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
he: האם ברצונך להוסיף את קובץ הווידאו „%s”?

en: Do you want to continue anyway?
he: להמשיך בכל מקרה?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
he: להמשיך כשהתאימות המלאה עם Windows כבויה?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
he: ליצור תקליטור מתכני תמונת התקליטור או עם הקובץ המכיל את התמונה בפנים?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
he: לחפש קובצי שמע בתוך התיקייה?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
he: להתעלם מבחירת הקבצים או להוסיף אותם למיזם החדש?

en: Do you want to import the session from "%s"?
he: לייבא את הצריבה מ־‚%s’?

en: Do you want to replace "%s"?
he: להחליף את „%s”?

en: Do you want to replace the disc and continue?
he: להחליף את התקליטור ולהמשיך?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
he: לחפש קובצי שמע בתוך התיקייה?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
he: לחפש קובצי וידאו בתוך התיקייה?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
he: לציין מיקום אחר או לנסות שוב אם המיקום הנוכחי?

en: Don't connect to an already-running instance
he: לא להתחבר לעותק פעיל

en: Downloading MD5 file
he: מתקבל קובץ md5

en: Drag or copy files below to write them to disc
he: יש לגרור או להעתיק קבצים למטה כדי לצרוב אותם על התקליטור

en: E_ject
he: הוצ_אה

en: E_mpty Project
he: _פינוי המיזם

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
he: עריכת נתוני הרצועה (התחלה, סיום, יוצר…)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
he: עריכת נתוני הווידאו (התחלה, סיום, יוצר וכו׳)

en: Eject Disc
he: הוצאת תקליטור

en: Eject a disc
he: הוצאת תקליטור

en: Ejecting medium
he: הוצאת מדיה

en: Empty
he: ריק

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
he: פינוי מיזם יסיר את כל הקבצים שהתווספו אליו. כל העבודה שבוצעה עד כה תאבד. הקבצים לא ימחקו מהמיקום המקורי שלהם, הם רק לא יופיעו כאן.

en: Enable file preview
he: הפעלת תצוגה מקדימה של קבצים

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
he: Whether to use "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
he: Enable "-immed" flag (see cdrecord manual)

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
he: Enable "-immed" flag (see wodim manual)

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
he: Enable "-immed" flag with cdrecord

en: Enabled
he: מופעל

en: End
he: סיום

en: Error parsing playlist "%s".
he: שגיאה בפירוק רשימת ההשמעה „%s”.

en: Error while blanking.
he: שגיאה בתהליך המחיקה.

en: Error while burning.
he: שגיאה במהלך הצריבה.

en: Error while getting duration
he: שגיאה בעת קבלת משך זמן הנגינה

en: Error while loading the project
he: שגיאה בטעינת המיזם

en: Error while loading the project.
he: שגיאה בטעינת המיזם.

en: Error while padding file (%s)
he: שגיאה במהלך קריאת תקליטור DVD וידאו (%s)

en: Error while reading video DVD (%s)
he: שגיאה במהלך קריאת תקליטור DVD וידאו (%s)

en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session" command
he: אירעה שגיאה בעת קבלת המפתח המשמש להצפנה. ניתן לפתור בעיה כזאת באחת השיטות הבאות: במסוף אפשר להגדיר את קוד אזור ה־DVD התקני בנגן תקליטורי ה־CD/DVD שלך באמצעות הפקודה „regionset %s” או להריץ את הפקודה „DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session”

en: Estimated drive speed:
he: מהירות מוערכת של הכונן:

en: Estimated project size: %s
he: גודל משוער: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
he: הערכת זמן נותר: %02i:%02i:%02i

en: Estimated size: %s
he: גודל משוער: %s

en: FRONT COVER
he: עטיפה קדמית

en: Favourite burn engine
he: מנגנון צריבה מועדף

en: File
he: קובץ

en: File "%s" could not be opened
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ „%s”

en: File "%s" could not be opened (%s)
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ „%s” ‏(%s)

en: File Checksum
he: בדיקת סכום ביקורת של קבצים

en: File Downloader
he: מוריד הקבצים

en: File Renaming
he: שינוי שם לקובץ

en: Files
he: קבצים

en: Filter Options
he: אפשרויות סינון

en: Filter _broken symbolic links
he: סינון קישורים סמליים _שבורים

en: Filter _hidden files
he: סינון קבצים מו_סתרים

en: Filtering options
he: אפשרויות סינון

en: Finalizing
he: מסיים

en: Font family and size
he: משפחת הגופן והגודל

en: Force Brasero to display the project selection page
he: לאלץ את Brasero להציג את עמוד בחירת המיזמים

en: Format used mostly in Europe
he: נמצא בשימוש בעיקר באירופה

en: Format used mostly on the North American continent
he: נמצא בשימוש בעיקר ביבשת צפון אמריקה

en: Formatting disc
he: התקליטור מפורמט

en: Frames (1 second = 75 frames)
he: שקופיות (שנייה = 75 שקופיות)

en: Generates .cue files from audio
he: יצירת קובצי ‎.cue מתקליטור שמע

en: Genre
he: ז׳אנר

en: Getting size
he: מתקבל גודל

en: Gives the length of the pause that should follow the track
he: נותן את זמן ההשהיה שלאחר הרצועה

en: Hashing algorithm to be used:
he: אלגוריתם הצפנה לשימוש:

en: Hidden file
he: קובץ חבוי

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
he[0]: הסתרת רשימת הקבצים המסוננים (קובץ אחד)
he[1]: הסתרת רשימת הקבצים ה_מסוננים (%d קבצים)

en: Horizontal gradient
he: מדרג צבעים אופקי

en: Hours
he: שעות

en: ISO9660 image
he: תמונות

en: I_mport
he: יי_בוא

en: I_mport %s
he: יי_בוא %s

en: I_mport Session
he: יי_בוא צריבה

en: I_nsert a Pause
he: הו_ספת הפסקה

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
he: אם תתבצע בחירה ליצירת מיזם חדש ריק, כל השינויים שבוצעו יאבדו.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
he: אם תיבחר יצירת מיזם חדש ריק, בחירת הקבצים תיעלם.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
he: אם תיבחר לשמור אותו, תוכנות עלולות לא לזהות את סוג הקובץ כראוי.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
he: בהעדר שמירה, השינויים יאבדו לתמיד.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
he: אם לא כך ייעשה, הקבצים יהיו בלתי נראים (ובכל זאת ניתנים לקריאה).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
he: אם יתבצע ייבוא ניתן יהיה לראות אותם לאחר שבחירת הקבצים הנוכחית נצרבה.

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
he: אם הרצועה תפוצל, גודל הרצועה החדשה יהיה קצר מ־6 שניות וירופד.

en: Image Burning Setup
he: הגדרת צריבת תמונת תקליטור

en: Image Checksum
he: סכום ביקורת לתמונת תקליטור

en: Image File
he: קובץ תמונת תקליטור

en: Image of CD successfully created
he: קובץ תמונת תקליטור נוצר בהצלחה

en: Image of DVD successfully created
he: תמונת התקליטור של ה־DVD נוצרה בהצלחה

en: Image path:
he: נתיב התמונה:

en: Image style:
he: סגנון תמונה:

en: Image successfully burned to CD
he: תמונת התקליטור נצרבה בהצלחה

en: Image successfully burned to DVD
he: תמונת התקליטור נצרבה אל ה־DVD בהצלחה

en: Image successfully created
he: תמונת התקליטור נוצרה בהצלחה

en: Image type:
he: סוג קובץ תמונת תקליטור:

en: Images
he: תמונות

en: Import %s
he: ייבוא %s

en: Impossible to link plugin pads
he: לא ניתן לקרוא את המהירות

en: Impossible to retrieve local file path
he: לא ניתן לקרוא את המהירות

en: Impossible to retrieve speeds
he: לא ניתן לקרוא את המהירות

en: Impossible to split more than one song at a time
he: לא ניתן לפצל יותר משיר אחד באותו זמן

en: Insert
he: הוספה

en: Insert number sequence at beginning
he: הוספת מספר הרצף בהתחלה

en: Insert text
he: הוספת טקסט

en: Interrupting the process may make disc unusable.
he: הפרעה לתהליך עלולה לגרום לתקליטור להיות לא שמיש.

en: Invalid address
he: כתובת שגויה

en: Invalid command
he: פקודה שגויה

en: Invalid field in command
he: שדה שגוי בפקודה

en: Invalid parameter in command
he: משתנה לא תקין בפקודה

en: Invalid track mode
he: מצב רצועה לא תקין

en: It does not appear to be a valid ISO image
he: נראה שקובץ ה־ISO לא תקין

en: It does not exist at the specified location
he: לא קיים במיקום שצוין.

en: It does not seem to be a valid Brasero project
he: לא נראה כמו מיזם Brasero תקין

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
he: אינו נראה כמו תמונת תקליטור תקינה או קובץ cue תקין.

en: It is a recursive symlink
he: זהו קישור סימבולי רקורסיבי

en: Italic
he: נטוי

en: Key not established
he: המפתח לא הוקם

en: Last _Unsaved Project
he: מיזם אחרון ש_לא נשמר

en: Last session import failed
he: ייבוא צריבה אחרונה נכשל

en: Leave the disc _open to add other files later
he: להשאיר את התקליטור _פתוח כדי להוסיף קבצים מאוחר יותר

en: Length
he: אורך

en: Let you choose your new project
he: מאפשר לך לבחור את המיזם החדש שלך

en: Load the last project that was not burned and not saved
he: טעינת המיזם האחרון שלא נצרב ולא נשמר

en: Location for Image File
he: מיקום עבור תמונת התקליטור

en: Location for Temporary Files
he: מיקום עבור קבצים זמניים

en: Location for _Temporary Files
he: מיקום עבור קבצים _זמניים

en: M_ethod:
he: שי_טה:

en: Make _More Copies
he: הכנת עותקים _נוספים

en: Make _Several Copies
he: הכנת _מספר עותקים

en: Make sure another application is not using it
he: נא לדווקא שיישומים אחרים לא משתמשים בו

en: Make sure the appropriate codec is installed
he: נא לוודא שהמקודדים המתאימים מותקנים

en: Maximum speed
he: מהירות מקסימלית

en: Medium Icon
he: סמל בגודל בינוני

en: Menu
he: תפריט

en: Mer_ge
he: מי_זוג

en: Merge a selected slice with the next selected one
he: מיזוג הפיצול הנבחר עם הפיצול הבא

en: Merging data is impossible with this disc
he: מיזוג נתונים הוא בלתי אפשרי עם התקליטור הזה

en: Method to be used to split the track
he: השיטה שבה יבוצע פיצול הרצועה

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
he: היחס המזערי למילוי חוצץ הכונן (ב־%%) (ניתן לעיין במדריך של cdrecord):

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
he: יחס מילוי חוצץ הכונן המזערי (ב־%) (ניתן לעיין במדריך של wodim):

en: Minutes
he: דקות

en: Movies
he: סרטים

en: Native _format
he: מבנה _טבעי

en: Ne_ver Add Such File
he: אף פ_עם לא להוסיף קובץ כזה

en: New _Audio Project
he: מיזם _שמע חדש

en: New _Data Project
he: מיזם _נתונים חדש

en: New _Folder
he: תיקייה _חדשה

en: New _Video Project
he: מיזם _וידאו חדש

en: New disc in the burner holding the source disc
he: תקליטור חדש בצורב המחזיק את תקליטור המקור

en: New folder
he: תיקייה חדשה

en: New folder %i
he: תיקייה חדשה %i

en: No MD5 file was given.
he: לא ניתן קובץ md5.

en: No burner specified
he: לא צוין צורב

en: No checksum file could be found on the disc
he: לא נמצא קובץ סכום ביקורת על התקליטור

en: No disc available
he: אין תקליטור זמין

en: No file
he: אין קובץ

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
he[0]: לא ניתן להוסיף קבצים (קובץ אחד נבחר)
he[1]: לא ניתן להוסיף קבצים (%i קבצים נבחרים)

en: No file filtered
he: לא בוצע סינון

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
he[0]: אף קובץ לא נתמך (קובץ אחד נבחר)
he[1]: איו קבצים נתמכים (%i קבצים נבחרים)

en: No file selected
he: לא נבחר קובץ

en: No format for the temporary image could be found
he: לא נמצא מבנה עבור תמונה זמנית

en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
he: %s לא נמצא בנתיב

en: No path was specified for the image output
he: לא סופק נתיב עבור פלט התמונה

en: No preview
he: אין  תצוגה מקדימה

en: No recently used project
he: לא נמצאו מיזמים שנפתחו לאחרונה

en: No silence could be detected
he: לא ניתן לאתר פיצולים

en: No source drive specified
he: לא צוין כונן מקור

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
he: נתוני הרצועה (אמן,כותרת, …) לא יכתבו על התקליטור.

en: Normalization
he: השוואת עצמה

en: Normalizing tracks
he: מתבצעת השוואת עצמה בין הרצועות

en: Not enough space available on the disc
he: אין מספיק מקום פנוי על התקליטור

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
he: אין מספיק מקום פנוי על התקליטור (%s זמין עבור %s)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
he: אין מספיק מקום פנוי על התקליטור ב־"%s".

en: Number files according to a pattern
he: מספור הקבצים לפי התבנית

en: Number of Songs
he: מספר השירים

en: Ongoing blanking process
he: תהליך מחיקה פעיל

en: Ongoing burning process
he: תהליך צריבה פעיל

en: Ongoing checksumming operation
he: תהליך יצירת סכום ביקורת פעיל

en: Ongoing copying process
he: תהליך העתקה פעיל

en: Only _Append
he: הו_ספה בלבד

en: Only one option can be given at a time
he: only one option can be given at a time

en: Only one track at a time can be checked
he: ניתן לסמן רצועה אחת בכל פעם

en: Open Project
he: פתיחת מיזם

en: Open a New Window
he: פתיחת חלון חדש

en: Open a project
he: פתיחת מיזם

en: Open an MD5 file
he: פתיחת קובץ md5

en: Open the selected files
he: פתיחת קבצים מסומנים

en: Open the selected video
he: פתיחת הווידאו המסומן

en: Options
he: אפשרויות

en: Options for plugin %s
he: אפשרויות עבור התוסף %s

en: Outrange address
he: הכתובת מחוץ לטווח

en: P_lugins
he: תוס_פים

en: P_review
he: _תצוגה מקדימה

en: Paste files
he: הדבקת קבצים

en: Pause
he: הפסקה

en: Pause length:
he: אורך ההפסקה:

en: Pick a Color
he: בחירת צבע

en: Playlists
he: רשימות השמעה

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
he: לא ניתן להוסיף רשימות השמעה לתקליטור וידאו או שמע

en: Please add files to the project.
he: נא להוסיף קבצים למיזם.

en: Please add files.
he: נא להוסיף קבצים.

en: Please add songs to the project.
he: נא להוסיף שירים למיזם.

en: Please add songs.
he: נא להוסיף שירים.

en: Please add videos.
he: נא להוסיף קובצי וידאו.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
he: נא לבחור תקליטור CD או DVD אחר או להכניס אחד חדש.

en: Please eject the disc and reload it.
he: נא להוציא את התקליטור ולטעון אותו מחדש.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
he: נא להוציא את התקליטור „%s” ולטעון אותו מחדש.

en: Please insert a disc holding data.
he: נא להכניס תקליטור המכיל נתונים.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
he: נא להכניס תקליטור שלא מוגן מפני העתקה.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
he: נא להכניס תקליטור הניתן לצריבה חוזרת שמכיל נתונים.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
he: נא להכניס תקליטור CD או DVD הניתן צריבה אם אין לך כוונה ליצור קובץ תמונת תקליטור.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
he: נא להכניס תקליטור CD או DVD הניתן לצריבה עם לפחות %i MiB פנוי.

en: Please insert a writable CD or DVD.
he: נא להכניס תקליטור CD או DVD הניתן לצריבה.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
he: נא להכניס תקליטור DVD הניתן לצריכה עם לפחות %i MiB פנוי.

en: Please insert a writable CD.
he: נא להכניס תקליטור CD הניתן לצריבה.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
he: נא להכניס תקליטור CD או DVD הניתן לצריבה עם לפחות %i MiB פנוי.

en: Please insert a writable DVD.
he: נא להכניס תקליטור DVD הניתן לצריבה.

en: Please install the following manually and try again:
he: נא להתקין את הבאים באופן ידני ולנסות שוב:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
he: נא להתקין את היישומים והספריות הנדרשים באופן ידני ולנסות שוב:

en: Please only add files with video content
he: נא להוסיף קובצי וידאו בלבד

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
he: נא להכניס מחדש את התקליטור לצורב.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
he: נא להחליף את התקליטור בתקליטור המכיל נתונים.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
he: נא להחליף את התקליטור בתקליטור הניתן לצריבה חוזרת שמכיל נתונים.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
he: נא להחליף את התקליטור בתקליטור CD או DVD נתמך.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
he: נא להחליף את התקליטור בתקליטור CD או DVD הניתן לצריבה עם לפחות %i MiB פנויים.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
he: נא להחליף את התקליטור בתקליטור CD או DVD הניתן לצריבה.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
he: נא להחליף את התקליטור בתקליטור מסוג CD הניתן לצריבה עם לפחות %i MiB פנויים.

en: Please replace the disc with a writable CD.
he: נא להחליף את התקליטור בתקליטור מסוג CD הניתן לצריבה.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
he: נא להחליף את התקליטור בתקליטור DVD הניתן לצריבה עם לפחות %i MiB פנויים.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
he: נא להחליף את התקליטור בתקליטור DVD הניתן לצריבה.

en: Please select a disc image.
he: נא לבחור תמונת תקליטור.

en: Please set it manually
he: נא להגדיר זאת ידנית

en: Please type "%s --help" to see all available options
he: Please type %s --help to see all available options

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
he: נא להמתין עד שהערכת הגודל תסתיים.

en: Please wait while the project is loading.
he: נא להמתין בזמן שהמיזם נטען.

en: Plugin
he: תוסף

en: Preparing to copy audio disc
he: מתכונן להעתקת תקליטור השמע

en: Preparing to write
he: בהכנות לכתיבה

en: Print
he: הדפסה

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
he: התהליך „%s” הסתיים עם קוד שגיאה (%i)

en: Progress
he: התקדמות

en: Properties of %s
he: מאפייני %s

en: Quit Brasero
he: יציאה מ־Brasero

en: R_ename…
he: _שינוי שם…

en: Re_move All
he: ה_סרת הכול

en: Re_place symbolic links
he: הח_לפת קישורים סמליים

en: Read options could not be created
he: לא ניתן ליצור אפשרויות קריאה

en: Readcd/Readom image
he: תמונת Readcd/Readom

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
he: הצריבה האמתית תתחיל בעוד 10 שניות.

en: Recent projects:
he: מיזמים אחרונים:

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
he: הקלטת רצועות שמע על תקליטור שנועד לכתיבה חוזרת לא מומלצת.

en: Recursive symbolic link
he: קישור סמלי רקורסיבי

en: Remove all files from the project
he: מחיקת כל הקבצים מהמיזם

en: Remove silences
he: הסרת פיצולים

en: Remove the selected files from the project
he: הסרת הקבצים המסומנים מהמיזם

en: Remove the selected slices
he: הסרת הפיצולים הנבחרים

en: Remove the selected videos from the project
he: הסרת קובצי הווידאו המסומנים מהמיזם

en: Rename the selected file
he: שינוי שם הקובץ המסומן

en: Rename to
he: שינוי שם לשם

en: Renaming mode
he: מצב שינוי שם

en: Replace symbolic links by their targets
he: החלפת קבצים סמליים ביעד שלהם

en: Restore the selected files
he: שחזור הקובץ הנבחר

en: Retrieving DVD keys
he: מתקבלים מפתחות DVD

en: Retrieving image format and size
he: מתקבל מידע על סוג תמונת התקליטור והגודל שלה

en: Rewritable Blu-ray disc
he: תקליטור Blu-ray הניתן לכתיבה חוזרת

en: SIDES
he: חלק אחורי

en: SVCD image
he: תמונת SVCD

en: Save Current Project
he: שמירת המיזם הנוכחי

en: Save Current Session
he: שמירת צריבה נוכחית

en: Save _As…
he: שמירה _בשם…

en: Save current project
he: שמירת המיזם הנוכחי

en: Save current project to a different location
he: שמירת המיזם הנוכחי למיקום אחר

en: Save project as a Brasero audio project
he: שמירת המיזם כמיזם שמע של Brasero

en: Save project as a PLS playlist
he: שמירת המיזם כרשימת השמעה מסוג PLS

en: Save project as a plain text list
he: שמירת המיזם כרשימת טקסט פשוטה

en: Save project as an M3U playlist
he: שמירת המיזם כרשימת השמעה מסוג M3U

en: Save project as an XSPF playlist
he: שמירת המיזם כרשימת השמעה מסוג XSPF

en: Save project as an iriver playlist
he: שמירת המיזם כרשימת השמעה מסוג M3U

en: Save the changes of current project before closing?
he: האם לשמור את השינויים למיזם הנוכחי לפני הסגירה?

en: Scaled
he: מותאם

en: Search _Directory
he: בחיפוש _תיקייה

en: Searching for available discs
he: מתבצע חיפוש אחר תקליטורים זמינים

en: Seconds
he: שניות

en: Select Disc Image
he: בחירת קובץ תמונת תקליטור

en: Select Files
he: בחירת קבצים

en: Select Playlist
he: נא לבחור רשימת השמעה

en: Select a disc
he: בחירת תקליטור

en: Select a disc image to write
he: בחירת תמונת תקליטור לצריבה

en: Select a disc to write to
he: בחירת תקליטור לכתיבה

en: Select disc to copy
he: בחירת תקליטור להעתקה

en: Select one song only please.
he: נא לבחור שיר אחד בלבד.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
he: נא לבחור את הקבצים שברצונך לשחזר וללחוץ על הכפתור „שחזור”

en: Set Bac_kground Properties
he: הגדרת מאפייני רק_ע

en: Set a horizontal layout
he: הגדרת פריסה אופקית

en: Set a vertical layout
he: הגדרת פריסה אנכית

en: Set the directory where to store temporary files
he: הגדרת התיקייה לאחסון קבצים זמניים

en: Set the drive to be used for burning
he: הגדרת הכונן שישמש לצריבה

en: Set the options for file filtering
he: הגדרת האפשרויות לסינון קבצים

en: Sets consistent sound levels between tracks
he: הגדרת רמות שמע קבועות בין רצועות

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
he: לשנות את שמות הקבצים כדי להתאים אותם ל־Windows?

en: Show a side pane along the project
he: הצגת תפריט צד לצד המיזם

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
he[0]: הצגת רשימת הקבצים המסוננים (קובץ אחד)
he[1]: הצג את רשימת הקבצים ה_מסוננים (%d קבצים)

en: Simulation of (S)VCD burning
he: הדמיית צריבת (S)VCD

en: Simulation of CD copying
he: הדמיית העתקת תקליטור

en: Simulation of audio CD burning
he: הדמיית צריבה של תקליטור שמע

en: Simulation of data CD burning
he: הדמיית צריבה של תקליטור נתונים

en: Simulation of data DVD burning
he: הדמיית צריבה של תקליטור DVD

en: Simulation of data DVD copying
he: הדמיית העתקה של תקליטור DVD

en: Simulation of data disc burning
he: הדמיית צריבה של תקליטור נתונים

en: Simulation of disc copying
he: הדמיה של העתקת תקליטור

en: Simulation of image to CD burning
he: הדמיית צריבה של תמונת תקליטור CD

en: Simulation of image to DVD burning
he: הדמיית צריבה של תמונת תקליטור אל DVD

en: Simulation of image to disc burning
he: הדמיית צריבה של תמונת תקליטור

en: Simulation of video DVD burning
he: הדמיית צריבה של תקליטור DVD וידאו

en: Simulation of video disc burning
he: הדמייה של צריבת תקליטור וידאו

en: Size
he: גודל

en: Size Estimation
he: הערכת גודל

en: Size mismatch
he: הגודל אינו מתאים

en: Slices Preview
he: תצוגה מקדימה של הפיצולים

en: Slicing Method
he: שיטת פיצול

en: Solid color
he: צבע אחיד

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
he: לחלק מהקבצים יש שמות שלא תואמים למערכות Windows.

en: Some files have invalid filenames
he: לחלק מהקבצים יש שמות לא תקינים

en: Some files may be corrupted on the disc
he: חלק מהקבצים על התקליטור פגומים

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
he: כמה מהשירים הנבחרים תואמים ליצירת רצועות DTS.
    סוג זה של רצועות תקליטור מספקות איכות גבוהה יותר של צליל אך ניתן לנגן אותן על ידי סוג מסוים של נגנים.
    הערה: אם מוסכם בעיניך, לא תתבצע השוואת עצמה בין רצועות אלה.

en: Song Information
he: נתוני השיר

en: Song end:
he: סיום השיר:

en: Song information for track %02i
he: נתוני שיר עבור רצועה מספר %02i

en: Song start:
he: התחלת השיר:

en: Song titles
he: שמות שירים

en: Space
he: רווח

en: Split
he: פיצול

en: Split Track
he: פיצול רצועה

en: Split the selected track
he: פיצול הרצועה הנבחרת

en: Split this track every
he: פיצול הרצועה כל

en: Split this track in
he: פיצול הרצועה ל־

en: Split track for each silence
he: פיצול הרצועה לכל מקטע שקט

en: Split track in a fixed number of parts
he: פיצול הרצועה למספר חלקים קבוע

en: Split track in parts with a fixed length
he: פיצול הרצועה לחלקים עם אורך קבוע

en: Split track manually
he: פיצול הרצועה ידנית

en: Start
he: התחלה

en: Start and stop playing
he: להתחיל ולהפסיק לנגן

en: Start burning immediately.
he: להתחיל לצרוב מיידית.

en: Start to burn the contents of the selection
he: התחלת צריבת התוכן הנבחר

en: Starting to record
he: הצריבה מתחילה

en: Substitute text
he: טקסט חלופי

en: Success
he: הצלחה

en: Temporary files
he: קבצים זמניים

en: Text color
he: צבע טקסט

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
he: בדרך זו, קבצים ישנים מצריבות קודמות יהיו ניתנים לשימוש אחרי הצריבה.

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Brasero can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
he: לתתי התיקיות של תיקייה זו יהיו 7 תיקיות אב.
    ‏Brasero מסוגל ליצור תמונת תקליטור בעלת מבנה קבצים כזה וגם לצרוב אותה; אבל יתכן שהתקליטור לא יהיה ניתן לקריאה על ידי כל מערכות ההפעלה.
    הערה: מבנה קבצים מסוג זה פועל על לינוקס.

en: The contents of the project changed since it was saved.
he: תוכן המיזם השתנה מאז השמירה האחרונה.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
he: לא ניתן למחוק את התקליטור שהוכנס.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
he: גודל המיזם גדול מידי עבור התקליטור ולכן יהיה עליך להסיר קבצים מהמיזם.
    תרצה להשתמש באפשרות זו במידה ואתה משתמש בתקליטור מסוג CD-R(W)‎ בעל 90 או 100 דקות שלא מזוהה כראוי ולכן אפשרות צריבת היתר נדרשת.
    הערה: אפשרות זו עלולה לגרום לכישלון הצריבה.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
he: גודל הנתונים גדול מידי עבור התקליטור אפילו עם אפשרות צריבת יתר.

en: The device timed out
he: תם הזמן שהוקצב להתחברות להתקן

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
he: הוצאת התקליטור נכשלה למרות שיש להוציא את התקליטור כדי להמשיך בפעולה הנוכחית.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
he: לא ניתן להוציא את התקליטור מ־%s

en: The disc in "%s" is empty.
he: התקליטור ב־„%s” ריק.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
he: התקליטור ב־„%s” לא ניתן לצריבה חוזרת.

en: The disc in "%s" is not supported.
he: התקליטור ב־„%s” לא נתמך.

en: The disc in "%s" is not writable.
he: התקליטור ב־„%s” לא ניתן לכתיבה.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
he: נדרשת טעינה מחדש של התקליטור ב־„%s”.

en: The disc in the drive holds data.
he: התקליטור בכונן מחזיק במידע.

en: The disc is not supported
he: התקליטור לא נתמך

en: The disc is ready for use.
he: התקליטור מוכן לשימוש.

en: The disc mount point could not be retrieved
he: לא ניתן לאחזר את נקודת העיגון של התקליטור

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
he: יש לטעון מחדש את התקליטור לפני שניתן יהיה לצרוב עליו

en: The disc was successfully blanked.
he: התקליטור נמחק בהצלחה.

en: The drive address could not be retrieved
he: לא ניתן לאחזר את כתובת הכונן

en: The drive cannot be locked (%s)
he: לא ניתן לנעול את הכונן (%s)

en: The drive cannot burn
he: ההתקן לא מסוגל לצרוב

en: The drive has no rewriting capabilities
he: אין לכונן יכולות כתיבה מחדש

en: The drive is busy
he: הכונן עסוק

en: The drive is empty
he: הכונן ריק

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
he: הכונן המכיל את התקליטור המקורי ישמש גם לצריבה.

en: The file does not appear to be a playlist
he: הקובץ אינו רשימת השמעה

en: The file integrity check could not be performed.
he: לא ניתן לבצע את בדיקת התקינות לקובץ.

en: The file integrity check was performed successfully.
he: בדיקת תקינות הקובץ בוצעה בהצלחה.

en: The file is empty
he: הקובץ ריק

en: The file is not stored locally
he: הקובץ לא מאוחסן על המחשב

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
he: מערכת הקבצים על כרך זה לא תומכת בקבצים גדולים (שגודלם עולה על 2 GiB).
    מצב זה עלול להוות בעיה בכתיבת תקליטורי DVD או תמונות תקליטור גדולות.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
he: מערכת הקבצים שנבחרה לאחסון תמונת התקליטור הזמנית לא יכולה לאחסן קבצים מנפח של מעל 2 GiB

en: The following files appear to be corrupted:
he: נראה שהקבצים הבאים פגומים:

en: The format of the disc image could not be identified
he: לא ניתן לזהות את סוג קובץ תמונת התקליטור

en: The image could not be created at the specified location
he: לא ניתן ליצור את תמונת התקליטור במיקום שצוין

en: The image could not be loaded.
he: לא ניתן לטעון את התמונה.

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
he: למיקום שנבחר לאחסון תמונת התקליטור הזמנית אין מספיק מקום פנוי עבור תמונת התקליטור

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
he: למיקום שנבחר לאחסון תמונת התקליטור הזמנית אין מספיק מקום פנוי עבור תמונת התקליטור (%ld ‏MiB נדרש)

en: The operation cannot be performed.
he: לא ניתן לבצע את הפעולה.

en: The project "%s" does not exist
he: המיזם „%s” לא קיים.

en: The project could not be opened
he: לא ניתן לפתוח את המיזם

en: The project is empty
he: המיזם ריק

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
he: גודל המיזם גדול מידי עבור התקליטור וכנראה שיהיה עליך להסיר קבצים מהמיזם.
    כדאי להשתמש באפשרות זו במידה שהתקליטור המיועד הוא מסוג CD-R(W)‎ בעל 90 או 100 דקות שלא מזוהה כראוי ולכן אפשרות צריבת היתר נדרשת.
    הערה: אפשרות זו עלולה לגרום לכישלון הצריבה.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
he: גודל המיזם גדול מידי עבור התקליטור אפילו עם אפשרות צריבת יתר.

en: The session could not be imported.
he: לא ניתן לייבא את הצריבה.

en: The simulation was successful.
he: ההדמיה עברה בהצלחה

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
he: גודל הקובץ הוא מעל 2 GiB. קבצים הגדולים מ־2 GiB לא נתמכים על ידי תקן ISO9660 בגרסה הראשונה והשנייה שלו (הנפוצות ביותר).
    מומלץ להשתמש בגרסה השלישית של תקן ISO9660 הנתמכת על ידי רוב מערכות ההפעלה כולל לינוקס וכל גרסאות Windows ©.‏
    יוצאת מן הכלל היא המערכת MacOS X שאינה מסוגלת לקרוא תמונות תקליטור שנוצרו עם הגרסה השלישית של תקן ISO9660.

en: The size of the volume could not be retrieved
he: לא ניתן לאחזר את גודל הנפח

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
he: המערכת לא מהירה מספיק כדי לצרוב במהירות כזו. נא לנסות מהירות נמוכה יותר

en: The track is shorter than 6 seconds
he: הרצועה קצרה מ־6 שניות

en: The track wasn't split.
he: הרצועה לא פוצלה.

en: The track will be padded at its end.
he: הרצועה תרופד בסופה

en: The version of "%s" is too old
he: גרסת ה־„%s” ישנה מדי

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
he: ישנם קבצים שנצרבו על תקליטור זה. לייבא אותם?

en: There are no files to write to disc
he: אין קבצים לכתיבה לתקליטור

en: There are no songs to write to disc
he: אין שירים לצרוב לתקליטור

en: There are no videos to write to disc
he: אין קטעי וידאו לצרוב לתקליטור

en: There are some files left to burn
he: נותרו מספר קבצים לצריבה

en: There are some more songs left to burn
he: נותרו עוד כמה שירים לצרוב

en: There are some more videos left to burn
he: נותרו עוד כמה קובצי וידאו לצריבה

en: There is no disc in "%s".
he: אין תקליטור ב־„%s”.

en: There is no inserted disc to copy.
he: לא הוכנס תקליטור להעתקה.

en: There is no selected disc image.
he: לא נבחר קובץ תמונת תקליטור.

en: There is no space left on the device
he: לא נותר מקום פנוי על ההתקן

en: There is no track to burn
he: אין רצועה לצרוב

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
he: ישנו רק קובץ אחד שנבחר („%s”). זוהי תמונת תקליטור וניתן לצרוב את תוכנה

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
he: הקובץ  שנבחר ("%s") הנו תמונת תקליטור וניתן לצרוב את תכניו.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
he: לא נמצאו קבצים פגומים על התקליטור

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
he: הקובץ הוא קובץ וידאו לכן רק קטע השמע יכתב לתקליטור.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
he: המידע יכתב לתקליטור בעזרת טכנולוגיית CD-TEXT. פעולה זו תאפשר למידע להיקרא רק על ידי חלק מהנגנים.

en: This is not supported by the current active burning backend.
he: פעולה זו אינה נתמכת ע״י המנוע הנוכחי.

en: This version of genisoimage is not supported
he: גרסה זאת של genisoimage אינה נתמכת

en: This version of mkisofs is not supported
he: גרסה זו של mkisofs אינה נתמכת

en: This will remove all previous results.
he: פעולה זו תסיר את כל התוצאות הקודמות.

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
he: יש לשנות שמות אלו ולקצץ אותם ל־64 תווים.

en: Tiled
he: פרושה

en: Title
he: כותרת

en: Title:
he: כותרת:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
he: כדי להוסיף קבצים למיזם זה יש ללחוץ על הלחצן „הוספה” או לגרור קבצים לאזור זה

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
he: כדי להסיר קבצים יש ללחוץ עליהם וללחוץ על הלחצן „הסרה” או ללחוץ על המקש „Delete”

en: Total time: %02i:%02i:%02i
he: סך כל הזמן: %02i:%02i:%02i

en: Track
he: רצועה

en: Track length:
he: אורך הרצועה:

en: Transcoding "%s"
he: „%s” מקודד מחדש

en: Transcoding song
he: השיר מקודד מחדש

en: Type
he: סוג

en: Type mismatch
he: הסוג אינו מתאים

en: URI of an image file to burn (autodetected)
he: Uri of an image file to be burnt (autodetected)

en: Underline
he: עם קו תחתון

en: Unknown character encoding
he: קידוד תווים לא ידוע

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Unknown error.
he: שגיאה לא ידועה.

en: Unknown song
he: שיר לא ידוע

en: Unnamed CD/DVD Drive
he: כונן CD/DVD ללא שם

en: Unreadable file
he: קובץ שלא ניתן לקריאה

en: Use an _MD5 file to check the disc
he: שימוש בקובץ _md5 כדי לבדוק את התקליטור

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
he: שימוש בקובץ .md5 חיצוני שמכיל את סכום הביקורת של התקליטור

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
he: שימוש ב־burn_proof (מקטין את הסיכוי לצריבה כושלת)

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
he: Used in conjunction with "-immed" flag with cdrecord

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
he: Used in conjunction with "-immed" flag with cdrecord

en: VCD image
he: תמונת VCD

en: VCD type:
he: סוג VCD:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
he: התיקייה VIDEO_TS חסרה או לא תקינה

en: Vertical gradient
he: מדרג צבעים אנכי

en: Video DVD could not be opened
he: לא ניתן לפתוח DVD וידאו

en: Video DVD image
he: קובץ וידאו

en: Video DVD successfully burned
he: תקליטור שמע נצרב בהצלחה

en: Video Options
he: אפשרויות וידאו

en: Video disc (%s)
he: תקליטור וידאו (%s)

en: Video format:
he: סוג הווידאו:

en: Volume could not be created
he: לא ניתן היה לשחזר חלק מהקבצים.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
he: Whether to use "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
he: Whether to use "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
he: Whether to use "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
he: Whether to use "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
he: Whether to use "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
he: לבצע צריבה מעבר לנפח המזוהה של התקליטור?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
he: לצרוב את הקבצים על מספר סוגי מדיה?

en: Writable Blu-ray disc
he: תקליטור Blu-ray הניתן לכתיבה

en: Write contents to a CD or DVD
he: כתיבת תוכן לתקליטור

en: Write disc image to a CD or DVD
he: צריבת תמונת תקליטור

en: Write to Disc
he: כתיבה על התקליטור

en: Writing
he: כותב

en: Writing CD-Text information
he: כותב נתוני CD-TEXT

en: Writing cue sheet
he: נכתב גיליון cue

en: Writing leadin
he: כתיבת נתוני הפתיחה

en: Writing leadout
he: כתיבת נתוני הסגירה

en: Writing track %02i
he: הרצועה %02i נכתבת

en: Writing track %s
he: הרצועה %s נכתבת

en: You do not have the required permission to write at this location
he: אין לך את ההרשאות המתאימות כדי לכתוב למיקום הזה

en: You do not have the required permissions to use this drive
he: אין לך את ההרשאות המתאימות כדי להשתמש בכונן

en: You may want to free some space on the disc and retry
he: עדיף לך לפנות קצת מקום על התקליטור ולנסות שוב

en: Your project has not been saved.
he: המיזם שלך לא נשמר.

en: _About
he: על _אודות

en: _Add
he: הו_ספה

en: _Add File
he: הוספת _קובץ

en: _Add Files
he: הוספת קב_צים

en: _Blank
he: מ_חיקה

en: _Blank Disc
he: מחיקת _תקליטור

en: _Blank Disc…
he: מחיקת _תקליטור…

en: _Blank…
he: מ_חיקה…

en: _Burn
he: _צריבה

en: _Burn Image…
he: _צריבת תמונת תקליטור…

en: _Burn Several Discs
he: _צריבת מספר תקליטורים

en: _Burn…
he: _צריבה…

en: _Cancel Burning
he: _ביטול צריבה

en: _Cancel Loading
he: ביטול _טעינה

en: _Change Location
he: _שינוי המיקום

en: _Check
he: _בדיקה

en: _Check Disc…
he: _בדיקת תקליטור…

en: _Check Integrity…
he: _בדיקת תקינות…

en: _Color
he: _צבע

en: _Contents
he: _תכנים

en: _Continue
he: ה_משך

en: _Copy
he: ה_עתקה

en: _Copy Disc…
he: ה_עתקת תקליטור…

en: _Cover Editor
he: עורך ע_טיפת תקליטור

en: _Deactivate All
he: ה_שבתת הכול

en: _Disable Full Windows Compatibility
he: ה_שבתת תאימות מלאה עם Windows

en: _Discard
he: הת_עלמות

en: _Discard Changes
he: הת_עלמות מהשינויים

en: _Discard File
he: הת_עלמות מהקובץ

en: _Discard File Selection
he: הת_עלמות מבחירת הקובץ

en: _Discard Project
he: הת_עלמות מהמיזם

en: _Don't split
he: לא ל_פצל

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Edit Information…
he: _עריכת נתונים…

en: _Eject
he: ש_ליפה

en: _Empty Project
he: _פינוי המיזם

en: _Fast blanking
he: מחיקה _מהירה

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Hide changes
he: ה_סתרת שינויים

en: _Horizontal Layout
he: פריסה _אופקית

en: _Image
he: _תמונה

en: _Import
he: יי_בוא

en: _Keep
he: _שמירה

en: _Keep Current Extension
he: _שמירה על הסיומת הנוכחית

en: _Keep Current Location
he: _שמירה על המיקום הנוכחי

en: _Keep File Selection
he: שמירת _בחירת הקובץ

en: _List of slices that are to be created:
he: _רשימת הפרוסות שיש ליצור:

en: _New
he: _חדש

en: _New Project
he: מי_זם חדש

en: _Open
he: _פתיחה

en: _Open…
he: _פתיחה…

en: _Options…
he: _אפשרויות…

en: _Overburn
he: צריבת _יתר

en: _Project
he: מי_זם

en: _Recent Projects
he: מיזמים _אחרונים

en: _Remove
he: ה_סרה

en: _Remove Files
he: ה_סרת קבצים

en: _Rename
he: _שינוי שם

en: _Rename for Full Windows Compatibility
he: ה_חלפת השמות כדי להתאים ל־Windows

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: _Replace Disc
he: ה_חלפת תקליטור

en: _Restore
he: _שחזור

en: _Save
he: _שמירה

en: _Save Log
he: שמירת _יומן

en: _Search Directory
he: _חיפוש בתיקייה

en: _Show Side Panel
he: הצ_גת תפריט צד

en: _Show changes
he: הצגת _שינויים

en: _Simulate before burning
he: ביצוע ה_דמיה לפני הצריבה

en: _Slice
he: _חיתוך

en: _Split
he: _פיצול

en: _Split Track…
he: _פיצול רצועה…

en: _Text Color
he: _צבע טקסט

en: _Tools
he: _כלים

en: _Vertical Layout
he: פריסה _אנכית

en: _Video project
he: מיזם _וידאו

en: _View
he: ת_צוגה

en: _Write to Disc…
he: _כתיבה לתקליטור…

en: at the beginning
he: בהתחלה

en: at the end
he: בסוף

en: by %s
he: על ידי %s

en: cdrdao burning suite
he: ערכת הצריבה growisofs

en: cdrkit burning suite
he: ערכת הצריבה cdrkit

en: cdrtools burning suite
he: ערכת הצריבה cdrtools

[ctx: disc]
en: Image files
he: קובצי תמונת תקליטור

[ctx: disc]
en: Please select another image.
he: נא לבחור קובץ תמונת תקליטור אחר.

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
he: תקליטור;דיסק;CD;צריבה;DVD;אודיו;שמע;וידאו;

en: growisofs burning suite
he: ערכת הצריבה growisofs

en: libburn library could not be initialized
he: לא ניתן לסגור את התקליטור

en: libburn track could not be created
he: לא ניתן היה לשחזר חלק מהקבצים.

en: libburnia burning suite
he: ערכת הצריבה libburnia

en: libisofs could not be initialized.
he: לא ניתן לסגור את התקליטור

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
he: libisofs דיווחה על שגיאה בעת הוספת תכנים לתיקייה „%s” ‏(%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
he: libisofs דיווחה על שגיאה בעת הוספת קובץ מהנתיב „%s”

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
he: libisofs דיווחה על שגיאה בעת יצירת התיקייה „%s”

en: parts
he: חלקים

[ctx: picture]
en: Image files
he: קובצי תמונה

[ctx: picture]
en: Please select another image.
he: נא לבחור תמונה אחרת.

en: seconds
he: שניות

en: with
he: עם

en: {number}
he: {מספר}
