gnome-disk-utility master - en to he translation catalogue (722 entries)

en: %2.1f%% (%s) of the data on the device “%s” was unreadable and replaced with zeroes in the created disk image file. This typically happens if the medium is scratched or if there is physical damage to the drive
he: נמצאו %2.1f%% (שהם %s) מנתוני ההתקן „%s” שאינם קריאים והוחלפו באפסים בקובץ דמות הכונן שנוצרה. הדבר קורה לרוב אם הדיסק שרוט או אם יש נזק פיזי לכונן

en: %d day | %d days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: ‏‫%d ימים
he[3]: ‏‫%d ימים

en: %d hour | %d hours
he[0]: שעה
he[1]: שעתיים
he[2]: ‏‫%d שעות
he[3]: ‏‫%d שעות

en: %d milli-second | %d milli-seconds
he[0]: מילישנייה
he[1]: שתי מילישניות
he[2]: ‏‫ %d מילישניות
he[3]: ‏‫ %d מילישניות

en: %d minute | %d minutes
he[0]: דקה
he[1]: שתי דקות
he[2]: ‏‫%d דקות
he[3]: ‏‫%d דקות

en: %d month | %d months
he[0]: חודש
he[1]: חודשיים
he[2]: ‏‫%d חודשים
he[3]: ‏‫%d חודשים

en: %d second | %d seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שתי שניות
he[2]: ‏‫%d שניות
he[3]: ‏‫%d שניות

en: %d sector | %d sectors
he[0]: סקטור אחד
he[1]: שני סקטורים
he[2]: ‏‫%d סקטורים
he[3]: ‏‫%d סקטורים

en: %d year | %d years
he[0]: שנה
he[1]: שנתיים
he[2]: ‏‫%d שנים
he[3]: ‏‫%d שנים

en: %s (%.1f%%)
he: ‏%s ‏‎(%.1f%%)

en: %s (Read-Only)
he: ‏%s (קריאה בלבד)

en: %s ago
he: לפני %s

en: %s of %s — %s
he: ‏%s מתוך %s - ‏%s

en: %s unreadable (replaced with zeroes)
he: ‏%s לא ניתן לקריאה (הוחלף עם אפסים)

en: %s when decompressed
he: ‫%s כשאינו מכווץ

en: %s — %s
he: ‏%s — ‎%s

en: %s — %s free (%.1f%% full)
he: ‏%s - ‏%s פנוי (%.1f%% מלא)

en: %s: %2.1f%%
he: ‏%s: ‏%2.1f%%

en: %u sample | %u samples
he[0]: דגימה אחת
he[1]: שתי דגימות
he[2]: ‏‫%u דגימות
he[3]: ‏‫%u דגימות

en: (None)
he: (ללא)

en: /etc/crypttab configuration data is malformed
he: נתוני ההגדרות שבקובץ ‎/etc/crypttab שגויים

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: <b>Tip</b>: If you are planning to recycle, sell or give away your old computer or disk, you should use a more thorough erase type to keep your private information from falling into the wrong hands
he: ‫<b>עצה</b>: אם בכוונתך למחזר, למכור או לתרום את את המחשב הישן שלך או את הכונן הקשיח שלו, כדאי להשתמש בסוג מחיקה יסודי יותר כדי למנוע מהמידע הפרטי שלך להגיע לידיים הלא־נכונות

en: <b>WARNING</b>: The Secure Erase command may take a very long time to complete, can’t be canceled and may not work properly with some hardware. In the worst case, your drive may be rendered unusable or your system may crash or lock up. Before proceeding, please read the article about <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> and make sure you understand the risks
he: ‫<b>אזהרה</b>: פקודת המחיקה הבטוחה עלולה להימשך זמן רב מאוד, לא ניתן לבטלה והיא עשויה שלא לפעול היטב על חומרה מסוימת. במקרה הגרוע ביותר, הכונן שלך עשוי להפוך לבלתי־שמיש או לחילופין המערכת שלך עשויה לקרוס או להינעל. לפני המשך התהליך, נא לקרוא את הכתבה על <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> ולוודא שהסיכונים מובנים לך

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
he: קובץ בשם „%s“ כבר קיים. האם ברצונך להחליף אותו?

en: A filesystem repair is not always possible and can cause data loss. Consider backing it up first in order to use forensic recovery tools that retrieve lost files. The operation may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
he: תיקון מערכת קבצים לא תמיד אפשרי ואף עשוי לגרום לאבדן של מידע. יש לשקול גיבוי מראש על מנת להשתמש בכלי אחזור משפטיים לאחזור קבצים שאבדו. הפעולה עשויה לקחת זמן רב, בייחוד אם המחיצה מכילה מידע רב.

en: A flag used by the Platform bootloader to determine where the OS should be loaded from. Sometimes the partition with this flag set is referred to as the <i>active</i> partition
he: דגל שבאמצעותו קובע מנהל האתחול מאיפה יש לטעון את מערכת ההפעלה. לעתים המחיצה שבה הדגל מוגדר מכונה המחיצה ה<i>פעילה</i>

en: AAM Level
he: רמת AAM

en: APM Level
he: רמת APM

en: ATA Enhanced Secure Erase
he: מחיקת ATA בטוחה מורחבת

en: ATA Secure Erase
he: מחיקת ATA בטוחה

en: Access Time
he: זמן הגישה

en: Activate selected swap partition
he: הפעלת מחיצת הפעלה נבחרת

en: Additional partition options
he: אפשרויות מחיצה נוספות

en: Aggressive spin-down may wear out the drive faster than anticipated. Please check the “Start/Stop Count” SMART attribute from time to time
he: שימוש יתר בהאטת סיבוב עשוי לשחוק את הכונן מהר מהצפוי. כדאי לבדוק את מאפיין ה־SMART „ספירת התחלה/עצירה” מדי פעם

en: Airflow Temperature
he: טמפרטורת זרם אוויר

en: Airflow temperature of the drive
he: טמפרטורת זרם אוויר של הכונן

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All data on the disk will be lost but may still be recoverable by data recovery services
he: כל הנתונים בכונן יאבדו אך עדיין ניתן יהיה לשחזר אותם בעזרת שירותי שחזור מידע

en: All data on the disk will be overwritten and will likely not be recoverable by data recovery services
he: כל הנתונים על הכונן ישוכתבו וכנראה שלא ניתן יהיה לשחזר אותם על ידי שירותי שחזור מידע

en: All data on the partition will be lost
he: כל הנתונים במחיצה יאבדו

en: All existing data will be lost
he: כל הנתונים הקיימים יימחקו

en: Allocating Disk Image
he: שגיאה בהקצאת דמות כונן

en: Amount of high current used to spin up the drive
he: כמות המתח הגבוה המשמש לסיבוב הכונן

en: Amplitude of heads trembling (GMR-head) in running mode
he: אמפליטודת רטט הראשים (GMR-head) במצב פעילות

en: An easy way to manage your disks
he: דרך קלה ופשוטה לנהל את הכוננים שלך

en: An error occurred
he: אירעה שגיאה

en: An error occurred when trying to put the drive into standby mode
he: אירעה שגיאה בעת ניסיון להכניס את הכונן למצב המתנה

en: An error occurred when trying to toggle whether SMART is enabled
he: התרחשה שגיאה בעת הפעלת/ביטול בדיקות ה־SMART

en: An error occurred when trying to wake up the drive from standby mode
he: אירעה שגיאה בעת ניסיון להעיר את הכונן ממצב המתנה

en: Application Menu
he: תפריט היישום

en: Apply Advanced Power Management Settings
he: החלת הגדרות לניהול מתקדם לצריכת חשמל

en: Apply Automatic Acoustic Management Settings
he: החלת הגדרות לניהול שמיעתי אוטומטי

en: Apply Standby Timeout Settings
he: החלת הגדרות זמן המתנה

en: Apply Write Cache Settings
he: החלת הגדרות מטמון כתיבה

en: Approximately %s
he: בערך %s

en: Are you sure you want to delete the partition?
he: האם אכן ברצונך למחוק את המחיצה?

en: Are you sure you want to format the disk?
he: האם אכן ברצונך לפרמט את הכונן?

en: Are you sure you want to power off the drives?
he: האם אכן ברצונך לכבות את הכוננים?

en: Are you sure you want to write the disk image to the device?
he: האם אכן ברצונך לכתוב את דמות הכונן להתקן?

en: Assessment
he: הערכה

en: At least %s
he: לפחות %s

en: Attach new _Image…
he: הצמדת _דמות כונן חדשה…

en: Attribute
he: מאפיין

en: Auto-clear
he: ניקוי אוטומטי

en: Average Access Time
he: זמן גישה ממוצע

en: Average Read Rate
he: קצב קריאה ממוצע

en: Average Write Rate
he: קצב כתיבה ממוצע

en: Average efficiency of operations while positioning
he: היעילות הממוצעת של הפעולות בעת הצבה במקום

en: Average efficiency of the disk
he: יעילות ממוצעת של הכונן

en: Backing File
he: הקובץ מגובה

en: Benchmark
he: מדידת ביצועים

en: Benchmark Settings
he: הגדרות מדידת ביצועים

en: Benchmarking involves measuring the transfer rate on various area of the device as well as measuring how long it takes to seek from one random area to another. Please back up important data before using the write benchmark.
he: מדידת ביצועים כוללת מדידה של קצב ההעברה של מספר אזורים על ההתקן, ומדידת משך הזמן הדרוש לסריקה מאזור אקראי אחר לאזור אקראי אחר. נא גבה נתונים חשובים לפני שימוש במדידת ביצועי כתיבה.

en: Benchmarking the write-rate of a disk requires exclusive access to the disk (e.g. the disk or its partitions cannot be mounted or in use) and involves reading data and then writing it back. As a result, the contents of the disk is not changed.
    
    If not checked, the write-part of the benchmark will not be done but on the other hand exclusive access to the device is not needed (e.g. the disk or device can be in use).
he: מדידת קצב הכתיבה של כונן דורשת גישה בלעדית להתקן (הכונן ומחיצותיו אינם יכולים להיות מעוגנים או בשימוש) וכוללת קריאת נתונים וכתיבתם חזרה. כתוצאה מכך, תוכן הכונן אינו משתנה.
    
    אם לא סומן, שלב הכתיבה של המדידה לא יבוצע, אך גם לא תידרש גישה בלעדית לכונן (למשך הכונן או ההתקן יכול להיות בשימוש).

en: Block device is empty
he: בלוק ההתקן ריק

en: Btrfs — Copy-on-write Linux Filesystem, for snapshots
he: ‏Btrfs – מערכת קבצים תואמת לינוקס בשיטת העתקה־בזמן־כתיבה, עבור תמונות בזק

en: C_hange
he: _שינוי

en: C_heck Filesystem…
he: ב_דיקת מערכת הקבצים…

en: C_onfirm Passphrase
he: _אימות מילת הצופן

en: Calibration Retry Count
he: מונה ניסיונות הכיול החוזרים

en: Cannot create a new partition. There are already four primary partitions.
he: לא ניתן ליצור מחיצה חדשה. כבר ישנן ארבע מחיצות עיקריות.

en: Cannot open “%s” — maybe the volume isn’t mounted?
he: לא ניתן לפתוח את „%s” - ייתכן שהכרך אינו מעוגן?

en: Cannot restore image of size 0
he: לא ניתן לשחזר דמות בגודל 0

en: Change Filesystem Label
he: שינוי תווית מערכת הקבצים

en: Change Pa_ssphrase…
he: החלפת מילת ה_צופן…

en: Change Passphrase
he: החלפת מילת הצופן

en: Changes ownership of the filesystem to your user and group. The recursive mode does also change the ownership of all subdirectories and files, this can lead to destructive results when the filesystem contains a directory structure where ownership should belong to different users (e.g., a system backup or a filesystem that is accessed by multiple users).
he: מחליף את הבעלות על מערכת הקבצים למשתמש והקבוצה שלך. מצב הנסיגה משנה את הבעלות של כל תת־התיקיות והקבצים, פעולה זו יכולה להוביל לתוצאות הרסניות כאשר מערכת הקבצים מכילה מבנה תיקיות בה אמורה להיות בעלות למשתמשים אחרים (למשל: גיבוי של המערכת או מערכת קבצים שניגשים אליה מגוון משתמשים).

en: Changing the passphrase for this device, will also update the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file
he: שינוי הססמה עבור התקן זה גם יעדכן את הססמה המצוינת על ידי הקובץ <i>/etc/crypttab</i>

en: Check this box to see the passphrases entered above
he: יש לסמן תיבה זו כדי להציג את מילת הצופן שמוזנת להלן

en: Click to force re-reading SMART data from the hard disk
he: לחיצה תאלץ קריאה מחדש של נתוני SMART מהכונן הקשיח

en: Click to start a SMART self-test
he: יש ללחוץ להתחלת בדיקות SMART עצמיות

en: Click to stop the SMART self-test currently in progress
he: לחיצה תעצור את בדיקת ה־SMART העצמית שנמצאת בתהליך כרגע

en: Click to toggle whether SMART is enabled for the hard disk
he: לחיצה תאפשר/תכבה שימוש ב־SMART עבור הכונן הקשיח

en: Close
he: סגירה

en: Closing now stops the running jobs and leads to a corrupt result.
he: סגירה עכשיו תעצור את העבודות שפועלות ותוביל לתוצאה גרועה.

en: Compatible with all systems and devices
he: תומך בכל המערכות וההתקנים

en: Compatible with modern systems and hard disks > 2TB
he: תואם למערכות מודרניות וכוננים קשיחים הגדולים מ־2 ט״ב

en: Confirm Check
he: אימות בדיקה

en: Confirm Details
he: אימות פרטים

en: Confirm Repair
he: אימות תיקון

en: Confirm Taking Ownership
he: אישור לקיחת בעלות

en: Confirm passphrase entered above
he: אישור מילת הצפון שהוזנה להלן

en: Confirm the details of the current volume before proceeding.
he: יש לאמת את הפרטים של הכרך הנוכחי לפני המשך.

en: Connected to another seat
he: מתחבר למושב אחר

en: Contents
he: תכנים

en: Copyright © 2008-2013 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2008-2013 David Zeuthen
    Copyright © 2009-2017 The GNOME Project
he: כל הזכויות שמורות © 2008-‏2013 ל־Red Hat בע״מ
    כל הזכויות שמורות © 2008-‏2013 ל־David Zeuthen
    כל הזכויות שמורות © 2009-‏2017 לקרן GNOME

en: Count of remapped sectors. When the hard drive finds a read/write/verification error, it marks the sector as “reallocated” and transfers data to a special reserved area (spare area)
he: מספר הסקטורים שמופו מחדש. כאשר הכונן הקשיח נתקל בשגיאת קריאה/כתיבה/אימות הוא מסמן את הסקטור ל„הקצאה מחדש” ומעביר את הנתונים לאזור שמור מיוחד (אזור התוספת)

en: Cre_ate
he: _יצירה

en: Create Disk Image
he: יצירת דמות כונן

en: Create Partition
he: יצירת מחיצה

en: Create partition in unallocated space
he: יצירת מחיצה במרחב הלא־מוקצה

en: Creating Disk Image
he: יוצר דמות כונן

en: Curr_ent Passphrase
he: מילת הצופן הנו_כחית

en: Current Pending Sector Count
he: מונה סקטורים הממתינים כרגע

en: Current Size
he: גודל נוכחי

en: Current internal temperature of the drive
he: הטמפרטורה הפנימית הנוכחית של הכונן

en: Custom Format
he: תבנית מותאמת

en: DISK IS LIKELY TO FAIL SOON
he: הכונן עומד לנפוח את נשמתו

en: Data Address Mark Errors
he: שגיאות סימון כתובות נתונים

en: Data stored in the volume will only be accessible with the correct password. Be careful not to forget it.
he: מידע המאוחסן בכרך יהיה נגיש רק עם הססמה הנכונה. יש לשים לב לא לשכוח אותה.

en: Deactivate selected swap partition
he: השבתת מחיצת החלפה נבחרת

en: Delete selected partition
he: מחיקת מחיצה נבחרת

en: Destination
he: יעד

en: Detach loop device after unmount action
he: הפרדת התקן מחזורי לאחר פעולת הניתוק

en: Detach this loop device
he: ניתוק התקן מחזורי זה

en: Device
he: התקן

en: Device is size 0
he: ההתקן הוא בגודל 0

en: Disable Write Cache
he: להשבית מטמון כתיבה

en: Disk Drives
he: כונני דיסקים

en: Disk Image Mounter
he: מעגן דמויות כונן

en: Disk Image Writer
he: יוצר דמות כונן

en: Disk Image of %s (%s).img
he: דמות כונן של %s‏ ‎(%s).img

en: Disk Images (*.img, *.img.xz, *.iso)
he: דמויות כונן ‏(‎*.img, *.img.xz, *.iso)

en: Disk Images (*.img, *.iso)
he: דמויות כונן (‎*.img, *.iso)

en: Disk Shift
he: הזחה בכונן

en: Disk image copying complete
he: העתקת דמות הכונן הושלמה

en: Disk image read error
he: שגיאת בקריאת דמות כונן

en: Disk is OK
he: הכונן תקין

en: Disk is OK, one attribute failed in the past | Disk is OK, %d attributes failed in the past
he[0]: הכונן תקין, מאפיין אחד נכשל בעבר
he[1]: הכונן תקין, שני מאפיינים נכשלו בעבר
he[2]: ‫הכונן תקין, %d מאפיינים נכשלו בעבר
he[3]: ‫הכונן תקין, %d מאפיינים נכשלו בעבר

en: Disk is OK, one bad sector | Disk is OK, %d bad sectors
he[0]: הכונן תקין, סקטור אחד פגום
he[1]: הכונן תקין, שני סקטורים פגומים
he[2]: ‫הכונן תקין, %d סקטורים פגומים
he[3]: ‫הכונן תקין, %d סקטורים פגומים

en: Disk is OK, one failing attribute is failing | Disk is OK, %d attributes are failing
he[0]: הכונן תקין, מאפיין אחד כושל
he[1]: הכונן תקין, שני מאפיינים כושלים
he[2]: ‫הכונן תקין, %d מאפיינים כושלים
he[3]: ‫‫הכונן תקין, %d מאפיינים כושלים

en: Disk management utility for GNOME
he: כלי עזר לניהול כוננים עבור GNOME

en: Disk or Device
he: כונן או התקן

en: Disks
he: כוננים

en: Disks provides an easy way to inspect, format, partition, and configure disks and block devices.
he: כוננים מספק דרך קלה לבדוק, לפרמט, לחלק ולהגדיר כוננים והתקנים.

en: Display _Name
he: _שם התצוגה

en: Don’t overwrite existing data
he: אין לשכתב מידע קיים

en: Drive Options
he: אפשרויות כונן

en: Drive S_ettings…
he: _הגדרות כונן…

en: Drive Settings
he: הגדרות כונן

en: Drive’s seek performance during offline operations
he: ביצועי יכולות החיפוש של הכונן במהלך פעולות בלתי מקוונות

en: Edit Encr_yption Options…
he: עריכת אפשרויות ה_צפנה…

en: Edit Partition
he: עריכת מחיצה

en: Edit _Filesystem…
he: עריכת מערכת _קבצים…

en: Edit _Mount Options…
he: עריכת אפשרויות _עגינה…

en: Eject this disk
he: הוצאת כונן זה

en: Empty
he: ריק

en: Enable Write Cache
he: לאפשר מטמון כתיבה

en: Enable _recursive mode
he: הפעלת מצב _נסיגה

en: Encryption Options
he: אפשרויות הצפנה

en: Endurance Remaining
he: כושר עמידה נותר

en: Enter Standby After
he: להיכנס להמתנה לאחר

en: Enter current passphrase used to protect the data
he: יש להזין את מילת צופן הנוכחית המשמשת להגנה על הנתונים

en: Enter new passphrase used to protect the data
he: יש להזין את מילת הצופן החדשה המשמשת להגנה על הנתונים

en: Enter passphrase to unlock
he: יש להזין מילת צופן לשחרור

en: Enter passphrase used to protect the data
he: יש להזין מילת צופן כדי להגן על הנתונים

en: Erase Multiple Disks
he: מחיקת מספר כוננים

en: Erase _Type
he: _סוג המחיקה

en: Error aborting SMART self-test
he: שגיאה בביטול בדיקות ה־SMART העצמיות

en: Error adding /etc/crypttab entry
he: שגיאה בהוספת רשומה ל־‎/etc/crypttab

en: Error adding new /etc/fstab entry
he: שגיאה בעת הוספת רשומה חדשה ל־‎/etc/fstab

en: Error allocating space for disk image file:
he: שגיאה בהקצאת מקום לקובץ דמות הכונן:

en: Error attaching disk image
he: שגיאה בהצמדת דמות הכונן

en: Error attaching disk image: %s (%s, %d)
he: שגיאה בהצמדת דמות הכונן: %s‎‏ (%s,‏ %d)

en: Error canceling job
he: שגיאה בביטול המשימה

en: Error changing passphrase
he: שגיאה בשינוי מילת הצופן

en: Error creating disk image
he: שגיאה ביצירת דמות כונן

en: Error creating partition
he: שגיאה ביצירת מחיצה

en: Error deleting loop device
he: שגיאה במחיקת ההתקן המחזורי

en: Error deleting partition
he: שגיאה במהלך מחיקת המחיצה

en: Error determining size of device:
he: שגיאה באיתור גודל ההתקן:

en: Error determining size of file
he: שגיאה בהגדרת גודל הקובץ

en: Error disabling autoclear for loop device
he: שגיאה בהשבתת ניקוי אוטומטי עבור ההתקן המחזורי

en: Error ejecting media
he: שגיאה בשליפת התקן המדיה

en: Error formatting disk
he: שגיאה בעת פרמוט הכונן

en: Error formatting volume
he: שגיאה בתהליך פרמוט הכרך

en: Error locking device
he: שגיאה בעת נעילת ההתקן

en: Error mounting filesystem
he: שגיאה בעגינת מערכת הקבצים

en: Error mounting filesystem to calculate minimum size
he: שגיאה בעיגון מערכת הקבצים לחישוב גודל מזערי

en: Error mounting the filesystem
he: שגיאה בעיגון מערכת הקבצים

en: Error opening file for reading
he: שגיאה בעת פתיחת הקובץ לקריאה

en: Error opening file for writing
he: שגיאה בפתיחת הקובץ לכתיבה

en: Error opening “%s”: %m
he: שגיאה בפתיחת „%s”:‏ %m

en: Error powering off drive
he: אירעה שגיאה בכיבוי הכונן

en: Error refreshing SMART data
he: שגיאה ברענון נתוני ה־SMART

en: Error removing /etc/crypttab entry
he: שגיאה בהסרת הרשומה מ־‎/etc/crypttab

en: Error removing old /etc/fstab entry
he: שגיאה בהסרת הרשומה הישנה שב־‎/etc/fstab

en: Error repairing filesystem
he: שגיאה בתיקון מערכת הקבצים

en: Error repairing filesystem after resize
he: שגיאה בתיקון מערכת הקבצים לאחר שינוי גודל

en: Error resizing filesystem
he: שגיאה בשינוי גודל מערכת הקבצים

en: Error resizing partition
he: שגיאה בשינוי גודל מחיצה

en: Error restoring disk image
he: שגיאה בשחזור דמות הכונן

en: Error retrieving configuration data
he: שגיאה בקבלת נתוני ההגדרות

en: Error setting autoclear flag
he: שגיאה בהגדרת דגלונן ניקוי אוטומטי

en: Error setting configuration
he: שגיאה בהגדרת התצורה

en: Error setting label
he: שגיאה בעת הגדרת התווית

en: Error setting partition flags
he: שגיאה בהגדרת דגלוני המחיצות

en: Error setting partition name
he: שגיאה בהגדרת שם המחיצה

en: Error setting partition type
he: שגיאה בעת הגדרת סוג המחיצה

en: Error starting SMART self-test
he: שגיאה בהפעלת בדיקות ה־SMART העצמיות

en: Error starting swap
he: שגיאה בהתחלת שטח ההחלפה

en: Error stopping swap
he: שגיאה בעצירת שטח ההחלפה

en: Error unlocking device
he: שגיאה בשחרור הכונן

en: Error unmounting filesystem
he: שגיאה בניתוק מערכת הקבצים

en: Error updating /etc/crypttab
he: שגיאה בעדכון ‎/etc/crypttab

en: Error updating /etc/crypttab entry
he: שגיאה בעדכון הרשומה ב־‎/etc/crypttab

en: Error updating /etc/fstab entry
he: שגיאה בעת עדכון הרשומה ב־‎/etc/fstab

en: Error while checking filesystem
he: שגיאה בבדיקת מערכת הקבצים

en: Error while repairing filesystem
he: שגיאה בתיקון מערכת הקבצים

en: Error while taking filesystem ownership
he: שגיאה בלקיחת בעלות על מערכת הקבצים

en: Error writing file
he: ארעה שגיאה בכתיבת הקובץ

en: Extended Partition
he: מחיצה מורחבת

en: Extended Partitions can contain Logical Partitions
he: מחיצה מורחבת יכולה להכיל מחיצות לוגיות

en: F2FS — Flash Storage Linux Filesystem
he: ‏F2FS — מערכת קבצים תואמת לינוקס לאחסון בהבזק

en: FAILING
he: קורס

en: Failed in the past
he: כשל בעבר

en: File does not appear to be XZ compressed
he: נראה שהקובץ אינו מכווץ ב־XZ

en: Filesystem %s on %s could not be repaired.
he: מערכת הקבצים %s על %s לא ניתנת לתיקון.

en: Filesystem %s on %s has been repaired.
he: מערכת הקבצים %s על %s תוקנה.

en: Filesystem %s on %s is undamaged.
he: מערכת הקבצים %s על %s פגומה.

en: Filesystem %s on %s needs repairing.
he: מערכת הקבצים %s על %s דרושה תיקון.

en: Filesystem _Type
he: סוג מערכת ה_קבצים

en: Filesystem damaged
he: מערכת קבצים פגומה

en: Filesystem intact
he: מערכת קבצים שלמה

en: Fit to size
he: התאמה לגודל

en: Flags
he: דגלונים

en: Flying Height
he: גובה הריחוף

en: For example: “Angela’s Files” or “Backup”.
he: לדוגמה: „הקבצים שלי” או „נתוני גיבוי”.

en: For use with _Windows (NTFS)
he: לשימוש עם _חלונות (NTFS)

en: For use with all _systems and devices (FAT)
he: לשימוש עם כל ה_מערכות וההתקנים (FAT)

en: Form_at
he: _אתחול

en: Format Disk
he: פרמוט הכונן

en: Format Volume
he: פרמוט כרך

en: Format _Disk…
he: אתחול ה_כונן…

en: Format _Partition…
he: אתחול _מחיצה…

en: Free Space _Following
he: שטח פנוי ל_אחר

en: Frequency of errors while positioning
he: תדירות השגיאות בעת הצבת המיקום

en: Frequency of errors while reading from the disk
he: תדירות תקלות התכנה בעת קריאה מהכונן

en: Frequency of errors while reading raw data from the disk. A non-zero value indicates a problem with either the disk surface or read/write heads
he: תדירות התקלות בעת קריאת נתונים גולמיים מהכונן. ערך שאינו אפס מציין כי הבעיה היא או במשטח האחסון של הכונן בראשי הקריאה/כתיבה

en: Frequency of mistakes as a result of impact loads
he: תדירות הטעויות כתוצאה מעומסים נקודתיים

en: G-sense Error Rate
he: קצב שגיאת חיישן ה־G

en: GB
he: ג״ב

en: GMR Head Amplitude
he: אמפליטודת GMR של הראש

en: General time for loading in a drive
he: סך כל הזמן של טעינה בכונן

en: Go back to main view
he: חזרה לתצוגה הראשית

en: Good Block Rate
he: יחס המקטעים הטובים

en: Hardware ECC Recovered
he: ה־ECC החמרתי שוחזר

en: Head Flying Hours
he: שעות רחיפת הראש

en: Height of heads above the disk surface
he: גובה הריחוף של הראשים מעל משטח הכונן

en: Hide from _Firmware
he: הסתרה מה_קושחה

en: High Fly Writes
he: מונה כתיבות בריחוף

en: ID
he: מזהה

en: I_dentify As
he: זיהוי _בתור

en: Icon Na_me
he: שם ה_סמל

en: If checked, additional authorization is required to mount the device [x-udisks-auth]
he: אם מסומן, הרשאה נוספת נדרשת על מנת לעגן את ההתקן [x-udisks-auth]

en: If checked, additional authorization is required to unlock the device [x-udisks-auth]
he: אם נבחר, נדרש אימות נוסף כדי לשחרר את ההתקן [x-udisks-auth]

en: If checked, the device is always shown in the user interface no matter what its directory is [x-gvfs-show]
he: אם מסומן, ההתקן תמיד יוצג בממשק המשתמש, ללא תלות בתיקייה שלו [x-gvfs-show]

en: If checked, the device will be mounted at system startup [!noauto]
he: אם מסומן, ההתקן יעוגן בעת הפעלת המערכת ‪[!noauto]

en: If checked, the device will be unlocked at system startup [!noauto]
he: אם תיבה זו מסומנת, ההתקן ישוחרר עם הפעלת המערכת [!noauto]

en: If checked, the loop device will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying file to be modified
he: אם תיבה זו מסומנת, ההתקן המחזורי יהיה ניתן לקריאה בלבד. מצב זה שימושי אם אין ברצונך לשנות את קובץ הדמות המשויך

en: If checked, the mount will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying disk image to be modified
he: אם תיבה זו מסומנת, העיגון יהיה ניתן לקריאה בלבד. מצב זה שימושי אם אין ברצונך לשנות את קובץ הדמות הבסיסי

en: If set, the VeraCrypt PIM (Personal Iterations Multiplier) numeric value to use for this volume.
he: אם מוגדר, זהו ערך ה־PIM ‏(Personal Iterations Multiplier) המספרי של VeraCrypt לשימוש לכרך זה.

en: If set, the name of the icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-icon=]
he: אם מוגדר, שם הצלמית בה יש להשתמש עבור ההתקן בממשק המשתמש ‎‪[x-gvfs-icon=]‎

en: If set, the name of the symbolic icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-symbolic-icon=]
he: אם מוגדר, שם הצלמית הסמלית בה יש להשתמש עבור ההתקן בממשק המשתמש ‪[x-gvfs-symbolic-icon=]

en: If set, the name to use for the device in the user interface [x-gvfs-name=]
he: אם מוגדר, השם בו יש להשתמש עבור ההתקן בממשק המשתמש ‎‪[x-gvfs-name=‎]‎‎

en: If specified
he: אם צוין

en: Image Size
he: גודל הדמות

en: Image _Size
he: _גודל הדמות

en: Image to Restore
he: דמות לשחזור

en: In case that the default options do not fit your needs select one of the following filesystems. Be aware of the technical differences and do research about your use case.
he: במקרה ואפשרות ברירת המחדל לא תואמת את הצרכים שלך יש לבחור את אחת מאפשרויות מערכות הקבצים הבאות. יש לשים לב להבדלים הטכניים ולבצע מחקר על הצורך הפרטני שלך.

en: Indicates that EFI firmware should ignore the content of the partition and not try to read from it
he: מציין של שקושחת EFI אמורה להתעלם מתוכן המחיצה ולא לנסות לקרוא ממנה

en: Instead of unlocking this volume, attempt to unlock a secondary volume hidden inside.
he: במקום לשחרר כרך זה, יש לנסות לשחרר כרך משני המוסתר בתוכו.

en: Internal error
he: שגיאה פנימית

en: Invalid PIM
he: ‏PIM לא תקין

en: Invalid compressed data
he: הנתונים המכווצים אינם תקינים

en: Job
he: משימה

en: Last Benchmarked
he: מדידת הביצועים האחרונה

en: Legacy BIOS _Bootable
he: ניתן ל_אתחול דרך BIOS

en: Linux Swap Partition
he: מחיצת החלפה (Swap) של לינוקס

en: Load Friction
he: עומס מחיכוך

en: Load on drive caused by friction in mechanical parts of the store
he: עומס על הכונן הנוצר על ידי חיכוך בין החלקים המכניים של חלקי האחסון

en: Load-in Time
he: זמן הטעינה

en: Load/Unload Cycle Count
he: מונה מחזורי טעינה/פריקה

en: Load/Unload Retry Count
he: מספור ניסיונות טעינה/פריקה

en: Loaded Hours
he: שעות פעילות

en: Loading on drive caused by numerous recurrences of operations, like reading, recording, positioning of heads, etc
he: הטעינה בכונן גרמה למספר מופעים חוזרים של פעולות כמו כתיבה, הקלטה, הצבת מיקום הראשים וכו'

en: Location
he: מיקום

en: Lock selected encrypted partition
he: נעילת מחיצה מוצפנת נבחרת

en: Loop device is empty
he: ההתקן המחזורי ריק

en: Loud (Fast)
he: רועש (מהיר)

en: MB
he: מ״ב

en: Manage Drives and Media
he: ניהול כוננים ומדיה

en: Margin of a channel while reading data.
he: שולי הערוץ בעת קריאת נתונים.

en: Matches any device with the given label
he: תואם לכל התקן עם התווית הנתונה

en: Matches partition %u of any device connected at the given port or address
he: תואם למחיצה %u של כל התקן המחובר בפתחה או בכתובת הנתונים

en: Matches partition %u of the device with the given vital product data
he: תואם למחיצה %u של ההתקן עם נתוני המוצר הנתונים

en: Matches the device with the given UUID
he: תואם לכל התקן עם ה־UUID הנתון

en: Matches the given device
he: תואם להתקן הנתון

en: Matches the whole disk of any device connected at the given port or address
he: תואם לדיסק של של כל התקן המחובר בפתחה או בכתובת הנתונים

en: Matches the whole disk of the device with the given vital product data
he: תואם לדיסק של ההתקן בעל נתוני המוצר הנתונים

en: Media
he: מדיה

en: Minimal Size
he: גודל מזערי

en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
he: יש לערבב אותיות רישיות וקטנות ולהשתמש במספר או שניים.

en: Model
he: דגם

en: Mount Disk Images
he: עיגון דמויות כונן

en: Mount Opt_ions
he: אפשרויות _עיגון

en: Mount Options
he: אפשרויות עיגון

en: Mount _Point
he: _נקודת עגינה

en: Mount at system _startup
he: עיגון עם הפעלת ה_מערכת

en: Mount selected partition
he: עיגון מחיצה נבחרת

en: N/A
he: ל/ז

en: N_ext
he: _הבא

en: Name
he: שם

en: Need more input
he: נדרש קלט נוסף

en: Never
he: לעולם לא

en: New Disk Image
he: יצירת דמות כונן חדשה

en: New _Passphrase
he: מילת צופן _חדשה

en: No Device Selected
he: לא נבחרו התקנים

en: No Filesystem
he: אין מערכת קבצים

en: No Media
he: אין התקן מדיה

en: No description for attribute %d
he: אין תיאור עבור המאפיין %d

en: No partitioning
he: ללא מחיצות

en: None
he: ללא

en: Normalized
he: בטווח הרגיל

en: Not enough memory
he: אין מספיק זכרון

en: Number of CRC errors during UDMA mode
he: מספר שגיאות ה־CRC במשך מצב UDMA

en: Number of Data Address Mark (DAM) errors (or) vendor-specific
he: מספר שגיאות סימון כתובות נתונים (DAM) (או) לפי יצרן

en: Number of ECC errors
he: מספר שגיאות ה־ECC

en: Number of ECC on-the-fly errors
he: מספר שגיאות ה־ECC בזמן הפעולה

en: Number of S_amples
he: מספר ה_דגימות

en: Number of Sampl_es
he: מספר ה_דגימות

en: Number of Thermal Asperity Rate errors
he: מספר יחס השגיאות עקב חום

en: Number of attempts to calibrate the device
he: מספר הניסיונות לכיול ההתקן

en: Number of available reserved blocks as a percentage of the total number of reserved blocks
he: מספר המקטעים השמורים הזמינים ביחס לסך כל הבלוקים השמורים

en: Number of buzz routines to spin up the drive
he: מספר רוטינות הבאס לסיבוב הכונן

en: Number of cycles into landing zone position
he: מספר המחזורים לתוך מיקום אזור הנחיתה

en: Number of errors as a result of impact loads as detected by a shock sensor
he: מספר השגיאות שנובעות כתוצאה מעומסים נקודתיים כפי שהתגלה על ידי חיישן ההלם

en: Number of errors corrected by software ECC
he: מספר השגיאות שתוקנו על ידי ECC תכנתי

en: Number of errors that could not be recovered using hardware ECC
he: מספר השגיאות שלא ניתן לשקם באמצעות ECC חמרתי

en: Number of errors while reading from a disk
he: מספר השגיאות בעת הקריאה מהכונן

en: Number of errors while writing to disk (or) multi-zone error rate (or) flying-height
he: מספר השגיאות בעת כתיבה לכונן (או) בקצב שגיאה רב אזורי (או) גובה הריחוף

en: Number of hours elapsed in the power-on state
he: מספר השעות שעברו במצב פעיל

en: Number of hours in general operational state
he: מספר השעות במצטבר שהכונן היה במצב פעיל

en: Number of off-track errors
he: מספר השגיאות מחוץ לרצועה

en: Number of physical erase cycles completed on the drive as a percentage of the maximum physical erase cycles the drive supports
he: מספר מחזורי המחיקה הפיזיים שהושלמו על הכונן כאחוז מכמות מחזורי המחיקה הפיזיים שהכונן תומך בהם

en: Number of power-off or emergency retract cycles
he: מספר מחזורי הכיבוי לצורכי חירום

en: Number of power-off retract events
he: מספר של ביטול פעולות כיבוי

en: Number of power-on events
he: מספר אירועי הדלקה

en: Number of remapping operations. The raw value of this attribute shows the total number of (successful and unsuccessful) attempts to transfer data from reallocated sectors to a spare area
he: מספר פעולות ההקצאה מחדשה. הערך הגולמי של מאפיין זה מציג את המספר הכללי של הניסיונות (מוצלחים או כושלים) להעברת נתונים מסקטורים שהוקצו מחדש לאזור הנוסף

en: Number of retry attempts to spin up
he: מספר הניסיונות החוזרים להתחלת הסיבוב

en: Number of samples. Bigger number produces a more accurate picture of access time patterns but takes more time.
he: מספר הדגימות. מספר גדול יותר יוצר תמונה מדויקת יותר של דפוסי זמני גישה, אך אורך יותר זמן.

en: Number of samples. Bigger number produces more smooth graphs but the benchmark will take more time.
he: מספר הדגימות. ככל שהמספר גדול יותר ככה התרשימים יהיו חלקים יותר אך מדידת הביצועים תארוך זמן רב יותר.

en: Number of sectors waiting to be remapped. If the sector waiting to be remapped is subsequently written or read successfully, this value is decreased and the sector is not remapped. Read errors on the sector will not remap the sector, it will only be remapped on a failed write attempt
he: מספר הסקטורים הממתינים למיפוי מחדש. אם מתבצעות כתיבה וקריאה מוצלחות ובאופן עקבי בזמן שהסקטור ממתין למיפוי מחדש, ערך זה מופחת והסקטור לא ממופה מחדש. שגיאות קריאה בסקטור לא יגררו למיפוי הסקטור מחדש, הסקטור ימופה מחדש רק עם ניסיון כתיבה כושל

en: Number of spindle start/stop cycles
he: מספר מחזורי התחלת/עצירת הציר

en: Number of times a recording head is flying outside its normal operating range
he: מספר הפעמים שראש הקריאה מרחף אל מחוץ טווח הפעולה שלו

en: Number of uncorrectable ECC errors
he: מספר שגיאות ה־ECC שאינן ניתנות לטיפול

en: OK
he: תקין

en: Offline
he: לא מקוון

en: Offline Seek Performance
he: ביצועי איתור בלתי מקוון

en: Old-Age
he: התיישנות

en: Online
he: מקוון

en: Only the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file will be changed. To change the on-disk passphrase, use <i>Change Passphrase…</i>
he: רק הססמאות המצוינות בקובץ <i>/etc/crypttab</i> ישתנו. על מנת לשנות את הססמה שעל הדיסק עצמו, יש להשתמש ב<i>שינוי ססמה…</i>

en: Opt_ions
he: _אפשרויות

en: Options to use when unlocking the device
he: האפשרויות לשימוש בעת שחרור התקן

en: Other Devices
he: התקנים אחרים

en: Overall Assessment
he: הערכה כללית

en: Overwrite existing data with zeroes
he: שכתוב על הנתונים הקיימים באפסים

en: Overwrites existing data, but takes longer.
he: דריסת הנתונים הקיימים, אבל לוקח זמן ארוך יותר.

en: PB
he: פ"ב

en: Partition Type
he: סוג המחיצה

en: Partition _Size
he: _גודל המחיצה

en: Partitioning
he: הפרדה למחיצות

en: Passphrase File
he: קובץ מילת צופן

en: Passphrase of the device or empty to request from user when setting up the device
he: מילת הצופן של ההתקן או ריק כדי לבקש מהמשתמש בעת הגדרת ההתקן

[ctx: Password strength]
en: Fair
he: סבירה

[ctx: Password strength]
en: Good
he: טובה

[ctx: Password strength]
en: Strong
he: חזקה

[ctx: Password strength]
en: Weak
he: חלשה

en: Perform Better
he: ביצועים טובים יותר

en: Perform _write-benchmark
he: ביצוע מדידת קצב ה_כתיבה

en: Performance is increased by enabling write caching, but leaves the system susceptible to data loss in the event of a power failure
he: הביצועים משתפרים על ידי שימוש בזיכרון מטמון עבור כתיבה, אך הדבר גורם למערכת להיות פגיעה לאיבוד נתונים במקרה של נפילת מתח

en: Power Cycle Count
he: מונה מחזורי הדלקה

en: Power off this disk
he: כיבוי כונן זה

en: Power-On Hours
he: שעות פעולה רציפה

en: Power-off Retract Count
he: מונה נסיגות כיבוי

en: Powered On
he: זמן הפעלת החשמל

en: Pre-Fail
he: טרום כישלון

en: Quantity efforts of the rotating moment of a drive
he: כמות המאמצים של המומנט הסיבובים של הכונן

en: Quick
he: מהיר

en: Quiet (Slow)
he: שקט (אטי)

en: Read Channel Margin
he: שול ערוץ הקריאה

en: Read Error Rate
he: קצב שגיאות קריאה

en: Read Error Retry Rate
he: יחס שגיאת הניסיונות לקריאה חוזרת

en: Reallocated Sector Count
he: מונה סקטורים שהוקצו מחדש

en: Reallocation Count
he: מונה הקצאה מחדש

en: Refresh
he: רענון

en: Rep_air Filesystem…
he: _תיקון מערכת קבצים…

en: Repair failed
he: תיקון נכשל

en: Repair successful
he: תיקון הצליח

en: Reported Uncorrectable Errors
he: דווחו שגיאות שלא ניתנות לתיקון

en: Require additional authori_zation to mount
he: דרישת אימות _נוסף לצורך עיגון

en: Require additional authori_zation to unlock
he: דרישת אימות _נוסף לצורך שחרור

en: Resi_ze…
he: _שינוי גודל…

en: Resize Volume
he: שינוי גודל כרך

en: Resizing a filesystem can lead to data loss. You are advised to backup your data before. The resize operation will take longer if a lot of data has to be moved. The minimal size is calculated according to the current content. Keep additional free space for the filesystem to work fast and reliably.
he: שינוי גודל של מערכת קבצים עשוי להוביל לאבדן מידע. מומלץ לגבות את המידע שלך קודם. פעולת שינוי הגודל עשויה לארוך זמן רב אם קיים מידע רב שצריך לזוז. הגודל המזערי מחושב לפי התוכן הנוכחי. יש להמשיך להוסיף מקום ריק כדי שמערכת הקבצים תעבוד מהר ובצורה אמינה.

en: Resizing not ready
he: שינוי גודל לא מוכן

en: Restore Disk Image
he: שחזור דמות כונן

en: Restoring Disk Image
he: שחזור דמות הכונן

en: Retrieving DVD keys
he: מפתחות ה־DVD מתקבלים

en: Run Out Cancel
he: ביטול הריקון

en: SELF-TEST FAILED
he: הבדיקה העצמית נכשלה

en: SMART Data & Self-Tests
he: צפייה בנתוני SMART והרצת בדיקות עצמיות

en: SMART _Attributes
he: מ_אפייני SMART

en: SMART is not enabled
he: ‏SMART אינו מופעל

en: SMART is not supported
he: אין תמיכה ב־SMART

en: S_etting
he: ה_גדרה

en: S_tandby Now
he: כניסה מיידית למצב ה_מתנה

en: S_ymbolic Icon Name
he: שם הצלמית ה_סמלית

en: Sample S_ize (MiB)
he: גודל _דגימה (MiB)

en: Sample Size
he: גודל הדגימה

en: Save Power
he: חיסכון באנרגיה

en: Save in _Folder
he: שמירה ב_תיקייה

en: Seek Error Rate
he: קצב שגיאות איתור

en: Seek Timer Performance
he: ממוצע יעילות שינוי מיקום בכונן

en: Select Disk Image to Attach
he: יש לבחור דמות כונן להצמדה

en: Select Disk Image to Restore
he: בחירת דמות כונן לשחזור

en: Select Disk Image(s) to Mount
he: בחירת דמות כונן לעגינה

en: Select a Folder
he: בחירת תיקייה

en: Select a Keyfile
he: בחירת קובץ מפתח

en: Select a device to manage.
he: יש לבחור התקן לניהול.

en: Select a keyfile to unlock this volume
he: נא לבחור קובץ מפתח כדי לשחרר את נעילת הכרך הזה

en: Self-assessment
he: הערכה עצמית

en: Self-test Result
he: תוצאות הבדיקות העצמיות

en: Self-test in progress
he: מתבצעת בדיקה עצמית

en: Serial Number
he: מספר סידורי

en: Set Password
he: הגדרת ססמה

en: Set options to unlock
he: הגדרת אפשרויות לנעילה

en: Set up _read-only loop device
he: הגדרת התקן מחזורי לקריאה _בלבד

en: Set up _read-only mount
he: הגדרת עגינה לקריאה _בלבד

en: Sh_ow Password
he: ה_צגת ססמה

en: Shift of disk is possible as a result of strong shock loading in the store, as a result of falling (or) temperature
he: הזחה בכונן מתבצעת עקב מכה חזקה בטעינה מהאחסון, כתוצאה מכשל (או) טמפרטורה

en: Sho_w Passphrases
he: ה_צגת מילות צופן

en: Sho_w in user interface
he: הצגה במ_נשק המשתמש

en: Sho_w passphrase
he: הצ_גת מילת צופן

en: Size
he: גודל

en: Slow
he: אטי

en: Soft ECC correction
he: תיקון ECC רך

en: Soft Read Error Rate
he: קצב שגיאות בקריאה רכה

en: Soft read error rate
he: קצב שגיאות בקריאה רכה

en: Source
he: מקור

en: Spin Buzz
he: באז סיבוב

en: Spin High Current
he: סיבוב במתח גבוה

en: Spinup Retry Count
he: מונה ניסיונות התחלת הסיבוב

en: Spinup Time
he: זמן הסיבובים

en: Start/Stop Count
he: מונה התחלה/עצירה

en: Stop running jobs?
he: עצירת הרצת העבודות?

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage encryption options and passphrase for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/crypttab</b> file
he: יש לכבות את בררות המחדל להפעלת משתמש כדי לנהל את אפשרויות ההצפנה ואת מילות הצופן עבור ההתקן. האפשרויות תואמות לרשומה בקובץ <b>/etc/crypttab</b>

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage mount point and mount options for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/fstab</b> file
he: יש לכבות את <i>אפשרויות העגינה האוטומטיות</i> כדי לנהל את נקודת העגינה ואת אפשרויות העגינה עבור ההתקן. האפשרויות קשורות ברשומה שבקובץ ‏‎<b>/etc/fstab</b>‎

en: TB
he: ט״ב

en: Temperature
he: טמפרטורה

en: Temperature of the drive
he: הטמפרטורה של הכונן

en: The <b>special device file</b> — use symlinks in the <b>/dev/disk</b> hierarchy to control the scope of the entry
he: ‏<b>קובץ ההתקן המיוחד</b> - שימוש בקישורים סימבוליים בהיררכיית <b>‎/dev/disk</b> כדי לשלוט בטווח הרשומה

en: The GNOME Project
he: מיזם GNOME

en: The amount of data read during the lifetime of the disk
he: סך כל המידע שנקרא באורך החיות של הכונן

en: The amount of data written during the lifetime of the disk
he: סך כל המידע שנכתב בזמן החיות של הכונן

en: The check may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
he: הבדיקה עשויה לארוך זמן רב, במיוחד עם המחיצה מכילה מידע רב.

en: The difference to the previous partition size
he: השינוי לגודל המחיצה הקודם

en: The directory to mount the device in
he: התיקייה תחתיה יש לעגן את ההתקן

en: The disk image is %s bigger than the target device
he: דמות הכונן הנבחרת גדולה ב־%s מהתקן היעד

en: The disk image is %s smaller than the target device
he: דמות הכונן הנבחרת קטנה ב־%s מהתקן היעד

en: The encryption passphrase was retrieved from the keyring
he: מילת הצופן של ההצפנה התקבלה ממחזיק המפתחות

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
he: הקובץ כבר קיים תחת „%s“. החלפתו תדרוס את תוכנו.

en: The filesystem type to use
he: סוג מערכת הקבצים לשימוש

en: The free space following the partition
he: השטח הפנוי שלאחר המחיצה

en: The label matches the existing label
he: התווית תואמת את התווית הקיימת

en: The mount options stored in the <b>/etc/fstab</b> file
he: אפשרויות העיגון השמורות בקובץ ‪<b>/etc/fstab</b>

en: The name to use for the filesystem. This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the /dev/disk/by-label directory.
he: שם לשימוש עבור מערכת הקבצים. שימוש אם ברצונך לפנות להתקן דרך קישור סמלי בתיקיה ‎/dev/disk/by-label‏.

en: The name to use for the unlocked device — the device is set up as the name prefixed with <b>/dev/mapper</b>/
he: השם לשימוש עבור ההתקן המשוחרר - ההתקן מוגדר כשם בעל הקידומת ‎<b>/dev/mapper</b>/‎

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample.
he: מספר ה־MiB ‏(1048576 בתים) לקריאה/כתיבה לכל דגימה.

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample. Big sample sizes tend to produce more accurate benchmarks at the cost of the benchmark taking more time.
he: מספר מגה-הבתים (1,048,576 בתים) לקרוא/לכתוב עבור כל דגימה. דגימות גדולות נוטות ליצור מדידות מדויקת יותר, אך המדידה אורכת יותר זמן.

en: The number of samples the benchmark will do for the access time test.
he: מספר הדגימות שמדידת הביצועים תבצע לבדיקת זמן הגישה.

en: The number of samples the benchmark will include for the read/write test.
he: מספר הדגימות שמדידת הביצועים תכלול בבדיקת קריאה/כתיבה.

en: The partition name (up to 36 unicode characters). This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the <b>/dev/disk/by-partlabel</b> directory
he: שם המחיצה (עד 36 תווי יוניקוד). מאפשר לפנות להתקן דרך קישור סמלי בתיקיה ‪<b>/dev/disk/by-partlabel</b>

en: The partition type as a 8-bit unsigned integer
he: סוג המחיצה בתור מספר שלם וחיובי באורך 8 סיביות ללא סימן

en: The partition type represented as a 32-bit <i>GUID</i>
he: סוג המחיצה, מיוצג כ-<i>GUID</i> בן 32 סיביות

en: The passphrase matches the existing passphrase
he: מילות הצופן תואמות את מילות הצופן הקיימות

en: The passphrases do not match
he: מילות הצופן אינן תואמות

en: The passwords do not match
he: הססמאות אינן תואמות

en: The size of the image to create
he: גודל מחיצה אותה יש ליצור

en: The size of the partition to create
he: גודל המחיצה אותה יש ליצור

en: The special device file — use symlinks in the /dev/disk hierarchy to control the scope of the entry
he: קובץ ההתקן המיוחד - שימוש בקישורים סימבוליים בהיררכיית ‎/dev/disk כדי לשלוט בטווח הרשומה

en: The strength of the passphrase
he: חוזק מילת הצופן

en: The system may not work correctly if this entry is modified or removed.
he: יתכן שהמערכת לא תעבוד כראוי עם רשומה זו תשתנה או תוסר.

en: The total number of uncorrectable errors when reading/writing a sector. A rise in the value of this attribute indicates defects of the disk surface and/or problems in the mechanical subsystem
he: סך כל השגיאות שלא ניתן לתקן בעת פעולות כתיבה/קריאה על סקטור. עלייה בערך מאפיין זה מציינת פגמים במשטח הכונן ו/או בעיה של תת־המערכת המכנית

en: The utility %s is missing.
he: הכלי %s חסר.

en: Thermal Asperity Rate
he: כמות השגיאות הנובעות מחום

en: This filesystem will be automatically unmounted prior to any changes.
he: מערכת הקבצים שנותק באופן אוטומטי לפני כל שינוי.

en: This is equivalent to Master Boot Record <i>bootable</i> flag. It is normally only used for GPT partitions on MBR systems
he: זו המקבילה של הדגלון <i>bootable</i> ב־Master Boot Record ‏(MBR). בדרך לל בשימוש למחיצות GPT על מערכות MBR

en: This is the last primary partition that can be created.
he: זוהי המחיצה העיקרית האחרונה שניתן ליצור.

en: This operation will prepare the system for the following drives to be powered down and removed.
he: פעולה זו תכין את המערכת לכיבוי והסרה של הכוננים הבאים.

en: This volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
he: הכרך חייב להיות כרך VeraCrypt כיוון שהוא מכיל מידע אקראי.

en: Threshold
he: סף

en: Threshold exceeded
he: הסף הושג

en: Threshold not exceeded
he: אין חריגה מהסף

en: Throughput Performance
he: ממוצע ביצועי הכונן

en: Time needed to spin up the disk
he: הזמן הנדרש לסיבוב הכונן

en: Time while head is positioning
he: הזמן שבו הראש עובר בין מיקומים

en: To enable or disable the write test.
he: כדי להפעיל או להשבית את בדיקת הכתיבה.

en: Torque Amplification Count
he: ספירת הגברת המומנט הסיבובי

en: Total LBAs Read
he: סך הכל קריאת LAB

en: Total LBAs Written
he: סך הכל כתיבת LAB

en: Total number of load cycles
he: מספר סך כל מחזורי הטעינה

en: Transfer Rate
he: קצב העברה

en: Turn on to configure AAM at startup and when the disk is connected
he: אפשר על מנת להגדיר AAM בעת ההפעלה או כאשר הכונן מחובר

en: Turn on to configure APM at startup and when the disk is connected
he: אפשר על מנת להגדיר APM בעת ההפעלה וכאשר הכונן מחובר

en: Turn on to configure Standby Timeout at startup and when the disk is connected
he: אפשר על מנת להגדיר זמן מעבר להמתנה בעת האתחול וכאשר הכונן מחובר

en: Turn on to configure Write Cache setting at startup and when the disk is connected
he: אפשר על מנת להגדיר כתיבת זכרון מטמון בעת ההפעלה או כאשר הכונן מחובר

en: Type
he: סוג

en: UDF — Universal Disk Format, for removable devices on many systems
he: ‏UDF — תבנית כונן בינלאומית, עבור התקנים ניתקים על מערכות רבות

en: UDMA CRC Error Rate
he: קצב שגיאות CRC במצב UDMA

en: Unallocated Space
he: שטח לא בשימוש

en: Uncorrectable ECC Count
he: ספירת ה־ECC שאינם ניתנים לתיקון

en: Uncorrectable Sector Count
he: מונה סקטורים שאינם ניתנים לתיקון

en: Unlock an encrypted Windows system partition or drive.
he: שחרור מחיצה או כונן מערכת חלונות מוצפן.

en: Unlock selected encrypted partition
he: שחרור מחיצה מוצפנת נבחרת

en: Unmount selected partition
he: ביטול עיגון מחיצה נבחרת

en: Unnamed (%s).img
he: ללא שם (%s).img

en: Unrecoverable read errors while creating disk image
he: שגיאת קריאה בלתי הפיכה בעת יצירת דמות הכונן

en: Updated
he: עודכן

en: Updates
he: עדכון

en: Us_er Session Defaults
he: _אפשרויות עגינה אוטומטיות

en: Used
he: מנוצל

en: Used to indicate that the partition and its contents are required for the OS/Platform to function. Special care should be taken to not delete or overwrite the contents
he: משמש לציון שהמחיצה ותוכנה נחוצים לפעולה של מערכת ההפעלה/הפלטפורמה. יש להיזהר לא למחוק או לשכתב את התכנים

en: Using Disks, you can view SMART data, manage devices, benchmark physical disks, and image USB sticks.
he: בשימוש בכוננים, נתן לצפות בנתוני SMART, לנהל התקנים, לבצע בדיקת נתונים פיזית לכוננים, ויצירת דמויות כונן ל־USB.

en: Value
he: ערך

en: Vendor Recommended
he: בהמלצת היצרן

en: View, modify and configure disks and media
he: צפייה, שינוי והגדרת כוננים ומדיה

en: Volume
he: כרך

en: Volume _Name
he: _שם הכרך

en: Volume type
he: סוג כרך

en: Volumes Grid
he: רשת כרכים

en: Waited too long for the filesystem
he: המתנה ארוכה מדי למערכת הקבצים

en: Warning: all data on the volume will be lost
he: אזהרה: כל הנתונים בכרך יאבדו

en: Will be created
he: ייווצר

en: Will be deleted
he: יימחק

en: Windows _system
he: _מערכת חלונות

en: World Wide Name
he: שם כלל עולמי

en: Worst
he: גרוע ביותר

en: Wr_ite Cache
he: מטמון _כתיבה

en: Write Disk Images to Devices
he: יוצר דמויות כונן להתקנים

en: Write Error Rate
he: קצב שגיאת כתיבה

en: XFS — Linux Filesystem
he: ‏XFS – מערכת קבצים של לינוקס

en: _Abort Benchmark
he: ביטול מ_דידת ביצועים

en: _About Disks
he: על _אודות כוננים

en: _Attach
he: ה_צמדה

en: _Attach Disk Image… (.iso, .img)
he: הצמדת _דמות כונן ‎(.iso, .img)…

en: _Benchmark Disk…
he: _מדידת ביצועי כונן…

en: _Benchmark Partition…
he: מדידת _ביצועי מחיצה…

en: _Bootable
he: ניתן ל_אתחול

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגירה

en: _Confirm
he: _אישור

en: _Conveyance
he: ה_עברה

en: _Create Disk Image…
he: _יצירת דמות כונן…

en: _Create Partition Image…
he: יצירת דמות _מחיצה…

en: _Delete
he: _מחיקה

en: _Delete Disk Image File
he: _מחיקת קובץ דמות הכונן

en: _Destination
he: _יעד

en: _Difference
he: _שינוי

en: _Edit Partition…
he: עריכת _מחיצה…

en: _Erase
he: מ_חיקה

en: _Erase…
he: _מחיקה…

en: _Extended
he: מו_רחב

en: _Format
he: _פרמוט

en: _Format…
he: _פרמוט…

en: _Help
he: _עזרה

en: _Hidden
he: _מוסתר

en: _Image to Restore
he: _דמות לשחזור

en: _Internal disk for use with Linux systems only (Ext4)
he: כונן _פנימי עבור שימוש עם מערכת קבצים תואמת לינוקס בלבד (Ext4)

en: _Keyboard Shortcuts
he: _צירופי מקשים

en: _Keyfiles
he: קובצי מ_פתחות

en: _Label
he: _תווית

en: _Mount
he: _עיגון

en: _Name
he: _שם

en: _New Disk Image…
he: יצירת דמות כונן _חדש…

en: _Other
he: _אחר

en: _Partitioning
he: ה_פרדה למחיצות

en: _Passphrase
he: מי_לת צופן

en: _Password
he: _ססמה

en: _Password protect volume (LUKS)
he: _ססמה להגנת כרך (LUKS)

en: _Power Off
he: _כיבוי

en: _Previous
he: ה_קודם

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: _Resize
he: _שינוי גודל

en: _Restore
he: _שחזור

en: _Restore Disk Image…
he: _שחזור דמות כונן…

en: _Restore Partition Image…
he: _שחזור דמות מחיצה…

en: _SMART Data & Self-Tests…
he: _צפייה בנתוני SMART והרצת בדיקות עצמיות…

en: _Short
he: _קצר

en: _Standby
he: ה_מתנה

en: _Start Benchmarking…
he: הת_חלת מדידת הביצועים…

en: _Start Benchmark…
he: ה_תחלת מדידת הביצועים…

en: _Start Creating…
he: ה_תחלת היצירה…

en: _Start Restoring…
he: ה_תחלת השחזור…

en: _Start Self-test
he: ה_תחלת בדיקות עצמיות

en: _Stop Self-test
he: _עצירת בדיקה עצמית

en: _System Partition
he: מחיצת מ_ערכת

en: _Take Ownership…
he: לקיחת _בעלות…

en: _Type
he: _סוג

en: _Unlock
he: _שחרור

en: _Unlock at system startup
he: _שחרור עם ההפעלה

en: _Volumes
he: _כרכים

en: _Wake-Up from Standby
he: יציאה ממצב ה_מתנה

[ctx: aam-level]
en: 0 (Disabled)
he: 0 (מושבת)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down not permitted)
he: ‫%d (האטת סיבוב אינה מאופשרת)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down permitted)
he: ‫%d (האטת סיבוב מאופשרת)

[ctx: apm-level]
en: 255 (Disabled)
he: 255 (מושבת)

[ctx: benchmark-access-time]
en: %.2f msec
he: ‏%.2f מילישניות

[ctx: benchmark-graph]
en: %3g ms
he: ‏%3g אלפיות השנייה

[ctx: benchmark-graph]
en: %d MB/s
he: ‏%d מ״ב/שנ׳

[ctx: benchmark-transfer-rate]
en: %s/s
he: ‏%s/שנ׳

[ctx: benchmark-updated]
en: %s (%s ago)
he: ‏%s (לפני %s)

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring access time (%2.1f%% complete)…
he: מדד זמן גישה (%2.1f%% הושלמו)…

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring transfer rate (%2.1f%% complete)…
he: מדד קצב העברה (%2.1f%% הושלמו)…

[ctx: benchmark-updated]
en: No benchmark data available
he: אין נתוני מדידת ביצועים זמינים

[ctx: benchmark-updated]
en: Opening Device…
he: ההתקן נפתח…

[ctx: benchmarking]
en: An error occurred
he: אירעה שגיאה

[ctx: benchmarking]
en: Error getting page size: %m
he: שגיאה בקבלת גודל הדף: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error getting size of device: %m
he: שגיאה בקבלת גודל ההתקן: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %lld bytes from offset %lld
he: אירעה שגיאה בעת קריאה מוקדמת של %lld בתים מהיסט %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %s from offset %s
he: אירעה שגיאה בעת קריאה מוקדמת של %s מהיסט %s

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %lld bytes from offset %lld
he: אירעה שגיאה בעת קריאת %lld בתים מהיסט %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %s from offset %s
he: אירעה שגיאה בעת קריאת %s מהיסט %s

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld
he: אירעה שגיאה בעת סריקה להיסט %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld: %m
he: אירעה שגיאה בעת סריקה להיסט %lld: ‏%m

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %s
he: אירעה שגיאה בעת סריקה להיסט %s

[ctx: benchmarking]
en: Error syncing (at offset %lld): %m
he: אירעה שגיאת סנכרון (בהיסט %lld): ‏%m

[ctx: benchmarking]
en: Error writing %lld bytes at offset %lld: %m
he: שגיאה בעת כתיבת %lld בתים בהיסט %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Expected to write %lld bytes, only wrote %lld: %m
he: נצפתה כתיבה של %lld בתים, נכתבו רק %lld: %m

en: bytes
he: בתים

[ctx: confirmation-list-of-devices]
en: Affected Devices
he: התקנים מושפעים

[ctx: create-inhibit-message]
en: Benchmarking device
he: מדידת ביצוע כונן

[ctx: create-inhibit-message]
en: Copying device to disk image
he: התקן מועתק אל דמות כונן

en: disk;drive;volume;harddisk;hdd;disc;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;benchmark;raid;luks;encryption;S.M.A.R.T.;smart;
he: דיסק;תקליטור;התקן;כונן;כרך;כונן קישח;הארדיסק;hdd;דיסק;cdrom;מחיצה;cd-rom;תמונה;dvd;דמות;iso;גיבוי;אחסון;שחזור;בחינת ביצועים;RAID;הצפנה;LUKS;S.M.A.R.T.;ניטור עצמי;ניתוח;אנליזה;דיווח טכנולוגיה;

[ctx: duration]
en: Less than a minute
he: פחות מדקה

[ctx: duration-day-to-month]
en: %s and %s
he: ‏%s ו־%s

[ctx: duration-hour-to-day]
en: %s and %s
he: %s ו־%s

[ctx: duration-minute-to-hour]
en: %s and %s
he: %s ו־%s

[ctx: duration-months-to-year]
en: %s and %s
he: ‏%s ו־%s

[ctx: duration-year-to-inf]
en: %s, %s and %s
he: %s, %s ו־%s

en: exFAT — Flash Storage Windows Filesystem, used on SDXC cards
he: ‏F2FS — מערכת קבצים תואמת חלונות לאחסון בהבזק, עושה שימוש בכרטיסי SDXC

en: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (built against %d.%d.%d)
he: ‏gnome-disk-utility %s
    ‏UDisks %s (נבנה כנגד ‎%d.%d.%d‎)

[ctx: job-remaining]
en: %s remaining
he: נותרו %s

[ctx: job-remaining-with-rate]
en: %s remaining (%s/sec)
he: נותרו %s ‏(%s/ש׳)

en: kB
he: ק״ב

[ctx: notify-smart]
en: A hard disk is likely to fail soon.
he: נדמה שהכונן הקשיח ייכשל בקרוב.

[ctx: notify-smart]
en: Examine
he: בחינה

[ctx: notify-smart]
en: Hard Disk Problems Detected
he: התגלו תקלות בכונן הקשיח

[ctx: partition type]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: partitioning]
en: Unknown (%s)
he: לא ידוע (%s)

[ctx: restore-inhibit-message]
en: Copying disk image to device
he: דמות הכונן מועתקת להתקן

[ctx: shortcut window]
en: Attach an existing disk image
he: הצמדת דמות הכונן קיים

[ctx: shortcut window]
en: Create a new empty disk image
he: יצירת דמות כונן חדש

[ctx: shortcut window]
en: Disks
he: כוננים

[ctx: shortcut window]
en: Drive
he: כונן

[ctx: shortcut window]
en: Drive settings
he: הגדרות כוננים

[ctx: shortcut window]
en: Format the drive
he: אתחול הכונן

[ctx: shortcut window]
en: Format the selected volume
he: אתחול הכרך הנבחר

[ctx: shortcut window]
en: General
he: כללי

[ctx: shortcut window]
en: Help
he: עזרה

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
he: צירופי מקשים

[ctx: shortcut window]
en: Open the application menu
he: פתיחת תפריט היישום

[ctx: shortcut window]
en: Open the drive menu
he: פתיחת תפריט כוננים

[ctx: shortcut window]
en: Open the volume menu
he: פתיחת תפריט כרך

[ctx: shortcut window]
en: Partition
he: מחיצה

[ctx: shortcut window]
en: Quit
he: יציאה

[ctx: shortcut window]
en: Restore an image to the disk
he: שחזור תמונה לכונן

[ctx: shortcut window]
en: SMART data
he: נתוני SMART

[ctx: shortcut window]
en: Unselect current disk
he: ביטול בחירת הכונן הנוכחי

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test completed successfully
he: הבדיקה העצמית האחרונה הושלמה בהצלחה

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test did not complete
he: הבדיקה העצמית האחרונה לא הושלמה

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed
he: הבדיקה העצמית האחרונה נכשלה

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (electrical)
he: הבדיקה העצמית האחרונה נכשלה (תקלת חשמל)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (handling)
he: הבדיקה העצמית האחרונה נכשלה (טיפול)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (read)
he: הבדיקה העצמית האחרונה נכשלה (קריאה)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (servo)
he: הבדיקה העצמית האחרונה נכשלה (מנוע)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was aborted
he: הבדיקה העצמית האחרונה בוטלה

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was interrupted
he: הבדיקה העצמית האחרונה הופרעה

[ctx: smart-self-test-result]
en: Self-test in progress — %d%% remaining
he: מתבצעת בדיקה עצמית – נותרו %d%%

[ctx: smart-self-test-result]
en: Unknown (%s)
he: לא ידועה (%s)

[ctx: standby-value]
en: Never
he: לעולם לא

[ctx: standby-value]
en: Reserved
he: שמור

[ctx: standby-value]
en: Vendor-defined
he: הגדרת יצרן

[ctx: volume-content-crypto]
en: Locked
he: נעול

[ctx: volume-content-crypto]
en: Unlocked
he: משוחרר

[ctx: volume-content-fs]
en: Filesystem Root
he: שורש מערכת הקבצים

[ctx: volume-content-fs]
en: Mounted at %s
he: מעוגן בנקודה %s

[ctx: volume-content-fs]
en: Not Mounted
he: לא מעוגן

[ctx: volume-content-swap]
en: Active
he: פעיל

[ctx: volume-content-swap]
en: Not Active
he: לא פעיל

[ctx: volume-contents-msdos-ext]
en: Extended Partition
he: מחיצה מורחבת

[ctx: volume-grid]
en: Extended Partition
he: מחיצה מורחבת

[ctx: volume-grid]
en: Filesystem
he: מערכת קבצים

[ctx: volume-grid]
en: Free Space
he: שטח פנוי

[ctx: volume-grid]
en: Partition %u
he: מחיצה %u

[ctx: volume-grid]
en: Partition %u: %s
he: מחיצה %u:‏ %s

[ctx: volume-grid]
en: Swap
he: החלפה

en: ← Spindown
he: → האטת סיבוב
