seahorse - en to he translation catalogue (514 entries)

en: %s (%d bit)
he: ‫%s (%d סיביות)

en: %s — Private key
he: ‏%s - מפתח פרטי

en: %s — Public key
he: ‏%s - מפתח ציבורי

en: (Unknown)
he: (לא ידועה)

en: (Unreadable Secure Shell Key)
he: (מפתח SSH לא קריא)

en: (and %d other) | (and %d others)
he[0]: (ועוד אחד)
he[1]: (ועוד שניים)
he[2]: (ועוד %d)
he[3]: (ועוד %d)

en: (unknown)
he: (לא ידוע)

en: 1024 bits
he: ‏1024 סיביות

en: 256 bits
he: ‏256 סיביות

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
he[0]: ‫<b>מפתח אחד נבחר לסנכרון</b>
he[1]: ‫<b>שני מפתחות נבחרו לסנכרון</b>
he[2]: ‫<b>%d מפתחות נבחרו לסנכרון</b>
he[3]: ‫<b>%d מפתחות נבחרו לסנכרון</b>

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d × %d pixels.
he: <big><b>התמונה גדולה מדי</b></big>
    הגודל המומלץ לתמונה במפתח שלך היא ‎%d × %d פיקסלים.

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
he: לעתים: משמעות הדבר היא שבוצעו אימותים מדי פעם ופעם כדי לוודא שהמפתח בבעלותו של הטוען לבעלותו. לדוגמה, אפשר להקריא את טביעת המפתח לבעלים בטלפון.

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
he: כלל לא: משמעות הדבר היא שסביר להניח כי המפתח שייך לאדם הטוען לבעלותו, אך הדעה לא ניתנת לאימות או שלא נבדקה.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
he: בזהירות רבה: יש לבחור זאת רק אם ידוע לך בבטחה שמפתח זה מקורי.

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
he: מפתח PGP מאפשר לך להצפין דוא״ל או קבצים לאנשים אחרים.

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to other computers.
he: מפתח Secure Shell‏ (SSH) מאפשר לך להתחבר באופן מאובטח למחשבים אחרים.

en: A keyring that is automatically unlocked on login
he: קבוצת מפתחות שמשתחררת אוטומטית עם הכניסה

en: A keyring used to store passwords
he: קבוצת מפתחות המשמשת לאחסון סיסמאות

en: Access a network share or resource
he: גישה לשיתוף או משאב ברשת

en: Access a website
he: גישה לאתר אינטרנט

en: Add
he: הוספה

en: Add Key Server
he: הוספת שרת מפתחות

en: Add Password
he: הוספת סיסמה

en: Add User ID
he: הוספת זיהוי משתמש

en: Add a new key or item
he: הוספת מפתח או פריט חדשים

en: Add a photo to this key
he: הוספת תמונה למפתח זה

en: Add keyserver
he: הוספת שרת מפתחות

en: Add new items
he: הוספת פריטים חדשים

en: Add password keyring
he: הוספת קבוצת סיסמאות

en: Add subkey to %s
he: הוספת תת־מפתח ל־%s

en: Add user ID
he: הוספת זיהוי משתמש

en: Add user ID to %s
he: הוספת מזהה המשתמש ל־%s

en: Algorithm
he: אלגוריתם

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: All JPEG files
he: כל קובצי ה־JPEG

en: All files
he: כל הקבצים

en: All image files
he: כל קובצי התמונות

en: All key files
he: כל קובצי המפתחות

en: Allows accessing this computer remotely
he: מאפשר גישה מרוחקת למחשב זה

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
he[0]: למחוק סיסמה אחת?
he[1]: למחוק שתי סיסמאות?
he[2]: למחוק %d סיסמאות?
he[3]: למחוק %d סיסמאות?

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
he[0]: למחוק מפתח SSH זה?
he[1]: למחוק שני מפתחות SSH?
he[2]: למחוק %u מפתחות SSH?
he[3]: למחוק %u מפתחות SSH?

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
he: למחוק את קבוצת הסיסמאות „%s”?

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
he: למחוק את הסיסמה „%s”?

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
he: למחוק את מפתח ה־SSH‏ „%s”?

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
he[0]: למחוק אישור אחד לצמיתות?
he[1]: למחוק שני אישורים לצמיתות?
he[2]: למחוק %d אישורים לצמיתות?
he[3]: למחוק %d אישורים לצמיתות?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
he[0]: למחוק מפתח אחד לצמיתות?
he[1]: למחוק שני מפתחות לצמיתות?
he[2]: למחוק %d מפתחות לצמיתות?
he[3]: למחוק %d מפתחות לצמיתות?

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
he: למחוק את %s לצמיתות?

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %s?
he: למחוק את תת־המפתח %s לצמיתות?

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
he: האם אכן ברצונך למחוק את מזהה המשתמש „%s” לצמיתות?

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
he: להסיר את התמונה הנוכחית מהמפתח?

en: Armored PGP keys
he: מפתחות PGP מאובטחים היטב

en: Authenticate
he: אימות

en: Auto publish keys
he: פרסום מפתחות אוטומטית

en: Auto retrieve keys
he: משיכת מפתחות אוטומטית

en: Automatically retrieve keys from _key servers
he: קבלת מפתחות מ_שרתי מפתחות אוטומטית

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
he: ס_נכרון אוטומטי של מפתחות שהשתנו בשרתי מפתחות

en: Back
he: חזרה

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
he: חתימה תציין את העובדה שמפתח זה מהימן ושהוא שייך ל־:

en: C_hange
he: _שינוי

en: C_reate
he: י_צירה

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot delete
he: לא ניתן למחוק

en: Can’t import key
he: לא ניתן לייבא מפתחות

en: Certificate
he: אישור

en: Certificate request
he: בקשת אישור

en: Certificates
he: אישורים

en: Certificates (DER encoded)
he: אישורים (בקידוד DER)

en: Certify
he: אישור

en: Change Passphrase
he: שינוי מילת הצופן

en: Change _Passphrase
he: _שינוי מילת הצופן

en: Change _Password
he: ה_חלפת סיסמה

en: Change _passphrase
he: ה_חלפת מילת הצופן

en: Change expiration date
he: שינוי תאריך תפוגה

en: Change expiry date
he: שינוי תאריך תפוגה

en: Change password
he: שינוי סיסמה

en: Choose Photo to Add to Key
he: נא לבחור תמונה להוספה למפתח

en: Clipboard text
he: טקסט מלוח הגזירים

en: Comment
he: הערה

en: Compromised
he: בסכנה

en: Con_firm Passphrase:
he: _אימות מילת הצופן:

en: Configure Key for Secure Shell…
he: הגדרת מ_פתח עבור SSH…

en: Configuring Secure Shell Keys…
he: מפתחות SSH מוגדרים…

en: Confirm new passphrase
he: אימות מילת הצופן החדשה

en: Confirm:
he: אישור:

en: Connecting to: %s
he: מתחבר אל: %s

en: Contributions:
he: תורמים:

en: Copy
he: העתקה

en: Copy public key to clipboard
he: העתקת החלק הציבורי של המפתח ללוח הגזירים

en: Copy secret
he: העתקת מפתח

en: Couldn’t add item
he: לא ניתן להוסיף פריט

en: Couldn’t add keyring
he: לא ניתן להוסיף קבוצת מפתחות

en: Couldn’t add photo
he: לא ניתן להוסיף תמונה

en: Couldn’t add user ID
he: לא ניתן להוסיף את מזהה המשתמש

en: Couldn’t change authorization for key.
he: לא ניתן לשנות את אימות המפתח.

en: Couldn’t change expiry date
he: לא ניתן לשנות תאריך תפוגה

en: Couldn’t change keyring password
he: לא ניתן לשנות את סיסמת קבוצת הסיסמאות

en: Couldn’t change passphrase for key.
he: לא ניתן לשנות את מילת הצופן עבור המפתח.

en: Couldn’t change password.
he: לא ניתן לשנות סיסמה.

en: Couldn’t change primary photo
he: לא ניתן לשנות את התמונה הראשית

en: Couldn’t change primary user ID
he: לא ניתן לשנות את מזהה המשתמש העיקרי

en: Couldn’t communicate with %s: %s
he: לא ניתן לתקשר עם %s: ‏%s

en: Couldn’t communicate with server “%s”: %s
he: לא ניתן לתקשר עם השרת „%s”: ‏%s

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
he: לא ניתן להגדיר מפתחות SSH על המחשב המרוחק.

en: Couldn’t create certificate request
he: לא ניתן ליצור בקשת אישור

en: Couldn’t delete
he: לא ניתן למחוק

en: Couldn’t delete photo
he: לא ניתן למחוק תמונה

en: Couldn’t delete subkey
he: לא ניתן למחוק תת־מפתח

en: Couldn’t delete user ID
he: לא ניתן למחוק את מזהה המשתמש

en: Couldn’t export data
he: לא ניתן לייצא נתונים

en: Couldn’t export key
he: לא ניתן לייצא מפתח

en: Couldn’t export keys
he: לא ניתן לייצא מפתחות

en: Couldn’t generate PGP key
he: לא ניתן לייצר מפתח PGP

en: Couldn’t generate Secure Shell key
he: לא ניתן ליצור מפתח SSH

en: Couldn’t generate private key
he: לא ניתן ליצור מפתח פרטי

en: Couldn’t import key: %s
he: לא ניתן לייבא מפתחות: %s

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
he: לא ניתן לטעון מפתח SSH חדש שנוצר

en: Couldn’t lock
he: לא ניתן לנעול

en: Couldn’t prepare photo
he: לא ניתן להכין תמונה

en: Couldn’t publish keys to server
he: לא ניתן לפרסם מפתחות לשרת

en: Couldn’t rename key.
he: לא ניתן לשנות שם מפתח.

en: Couldn’t resolve address %s
he: לא ניתן לפענח את הכתובת %s

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
he: לא ניתן לקבל מפתחות משרת: %s

en: Couldn’t revoke subkey
he: לא ניתן לשלול תת־מפתח

en: Couldn’t save certificate request
he: לא ניתן לשמור את בקשת האישור

en: Couldn’t set default keyring
he: לא ניתן להגדיר את קבוצת המפתחות כבררת המחדל

en: Couldn’t set description.
he: לא ניתן לקבוע תיאור.

en: Couldn’t sign key
he: לא ניתן לחתום על המפתח

en: Couldn’t unlock
he: לא ניתן לשחרר

en: Couldn’t unlock keyring
he: לא ניתן לשחרר את קבוצת המפתחות

en: Create
he: יצירה

en: Create a certificate request file for this key
he: יצירת בקשת אישור עבור מפתח זה

en: Create a certificate request file.
he: יצירת קובץ בקשת אישור.

en: Create a new private key
he: יצירת מפתח פרטי חדש

en: Create the new user ID
he: יצירת מזהה משתמש חדש

en: Created
he: נוצר

en: Created on
he: נוצר

en: Creating Secure Shell Key
he: נוצר מפתח SSH

en: Custom
he: מותאם אישית

en: DSA (sign only)
he: ‏DSA (חתימה בלבד)

en: DSA ElGamal
he: ‏DSA אל־גמאל

en: Data to be imported
he: נתונים לייבוא

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
he: הפענוח נכשל. כנראה שמפתח הפענוח לא קיים.

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete Password
he: מחיקת הסיסמה

en: Delete subkey
he: מחיקת תת־מפתח

en: Delete this certificate or key
he: מחיקת אישור או מפתח זה

en: Description
he: תיאור

en: Details
he: פרטים

en: Double click on a key to inspect it, or click the import button to import it into your local keyring.
he: לחיצה כפולה על מפתח על מנת לבדוק אותו, או לחיצה על כפתור ייבוא על מנת לייבא את המפתח למפתחות המקומיים שלך.

en: Dropped text
he: טקסט שהושלך

en: E_xpiration Date
he: תאריך _תפוגה

en: ElGamal
he: אל־גמאל

en: ElGamal (encrypt only)
he: אל־גמאל (הצפנה בלבד)

en: Encrypt
he: הצפנה

en: Encryption _Type
he: _סוג הצפנה

en: Encryption key password
he: סיסמת מפתח ההצפנה

en: Enter Key Passphrase
he: נא להזין מילת צופן למפתח

en: Enter PIN or password for: %s
he: נא למלא סיסמה או PIN עבור: %s

en: Enter new passphrase
he: נא למלא מילת צופן חדשה

en: Enter new passphrase for “%s”
he: נא למלא מילת צופן חדשה עבור „%s”

en: Enter passphrase
he: נא למלא מילת צופן

en: Enter passphrase for “%s”
he: נא למלא מילת צופן עבור „%s”

en: Enter the date directly
he: מילוי התאריך ישירות

en: Enter the new passphrase again: %s
he: נא להזין את מילת הצופן החדשה שוב: %s

en: Enter the new passphrase for: %s
he: נא להזין מילת צופן חדש עבור: %s

en: Enter the old passphrase for: %s
he: נא להזין את מילת הצופן הישנה עבור: %s

en: Enter the passphrase for your new key twice.
he: יש להזין את מילת הצופן עבור המפתח החדש שלך פעמיים.

en: Enter your Secure Shell passphrase:
he: נא להזין את מילת צופן ה־SSH שלך:

en: Error changing password
he: אירעה שגיאה בשינוי הסיסמה

en: Error deleting the SSH key.
he: ארעה שגיאה במחיקת מפתח SSH.

en: Error deleting the password.
he: ארעה שגיאה במחיקת הסיסמה.

en: Expiration Date
he: תאריך תפוגה

en: Expires
he: תפוגה

[ctx: Expires]
en: Never
he: לעולם לא

en: Expiry: %s
he: תפוגה: %s

en: Export
he: ייצוא

en: Export _public key
he: ייצוא מפתח _ציבורי

en: Export _secret key
he: יי_צוא מפתח סודי

en: Export the certificate
he: ייצוא האישור

en: Exporting data
he: מיוצאים נתונים

en: Export…
he: ייצוא…

en: Failed to export certificate
he: ייצוא האישור נכשל

en: Filter
he: מסנן

en: Filter items:
he: מסנן פריטים:

en: Find Remote Keys
he: חיפוש מפתחות מרוחקים

en: Fingerprint
he: טביעת אצבע

en: Full _Name
he: שם _מלא

en: GNOME Online Accounts password
he: סיסמת החשבונות המקוונים של GNOME

en: GNOME Web password
he: סיסמת GNOME Web

en: GPG key
he: מפתח GPG

en: Generate a new key
he: יצירת מפתח חדש

en: Generate a new subkey
he: יצירת תת־מפתח חדש

en: Generating key
he: נוצר מפתח

en: Give a trust level to the owner of this key
he: לתת לבעלי המפתח הזה רמת מהימנות

en: GnuPG keys
he: מפתחות GnuPG

en: GnuPG: default keyring directory
he: ‏GnuPG: תיקיית בררת המחדל של קבוצת המפתחות

en: Go to next photo
he: מעבר אל התמונה הבאה

en: Go to previous photo
he: חזרה אל התמונה הקודמת

en: Google Chrome password
he: הסיסמה של Google Chrome

en: HTTP Key Server
he: שרת מפתחות HTTP

en: HTTPS Key Server
he: שרת מפתחות HTTPS

en: Host:
he: מארח:

en: How carefully have you checked this key?
he: מהי מידת ההקפדה שנקטת במהלך בדיקת מפתח זה?

en: How others will see this signature:
he: כיצד אחרים יראו חתימה זו:

en: I believe “%s” is the owner of this key
he: לדעתי הבעלות על המפתח אינה בידי „%s”

en: I can _revoke this signature at a later date.
he: אוכל ל_שלול חתימה זו במועד מאוחר יותר.

en: I no longer trust that “%s” owns this key
he: להערכתי הבעלות על המפתח אינה עוד בידי „%s”

en: I trust signatures from this key on other keys
he: חתימות מהמפתח הזה וממפתחות אחרים מהימנות בעיני

en: I understand that all items will be permanently deleted.
he: מובן לי שכל הפריטים יימחקו לצמיתות.

en: I understand that this key will be permanently deleted.
he: מובן לי כדי מפתח זה יימחק לצמיתות.

en: I understand that this secret key will be permanently deleted.
he: ברור לי שהמפתח הסודי יימחק לצמיתות.

en: IM account password for
he: סיסמת חשבון המסרים המידיים עבור

en: If key never expires
he: האם המפתח לעולם לא פג

en: If there is a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your new key.
he: אם ישנו מחשב מולו ברצונך להשתמש במפתח זה, ניתן להגדיר שמחשב זה יזהה את המפתח החדש שלך.

en: Import
he: ייבוא

en: Import Key
he: ייבוא מפתח

en: Import failed
he: הייבוא נכשל

en: Import from file…
he: ייבוא מקובץ…

en: Importing data
he: מיובאים נתונים

en: Importing key. Enter passphrase
he: המפתח מיובא. נא להזין מילת צופן

en: Importing key: %s
he: מפתח מיובא: %s

en: Instant messaging password
he: סיסמת המסרים המידיים

en: Invalid URI: %s
he: כתובת לא תקפה: %s

en: Invalid expiry date
he: תאריך התפוגה שגוי

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
he: נתוני המפתח שגויים (חסרים UID). שגיאה זאת נגרמה עקב מחשב ששעונו ממהר או חתימה עצמית חסרה.

en: Item Properties
he: מאפייני פריט

en: Key
he: מפתח

en: Key Co_mment
he: הע_רת מפתח

en: Key Data
he: מידע מפתח

en: Key ID
he: זיהוי מפתח

en: Key Length
he: אורך מפתח

en: Key Name
he: שם מפתח

en: Key Server Type:
he: סוג שרת מפתח:

en: Key Synchronization
he: סנכרון מפתחות

en: Key _Length
he: _אורך מפתח

en: Key _Strength (bits)
he: _חוזק מפתח (סיביות)

en: Key _Strength (bits):
he: _חוזק מפתח (סיביות):

en: Key _Type
he: _סוג מפתח

en: Key _Type:
he: _סוג מפתח:

en: Key has been compromised
he: המפתח בסכנה

en: Key has been superseded
he: המפתח הוחלף

en: Key import succeeded
he: מפתח יובא בהצלחה

en: Key is no longer used
he: המפתח כבר אינו בשימוש

en: Key storage password
he: סיסמת אחסון המפתחות

en: Keyring is locked
he: קבוצת המפתחות נעולה

en: Keyring password
he: סיסמת קבוצת הסיסמאות

en: Keyring properties
he: מאפייני קבוצת המפתחות

en: Keys
he: מפתחות

en: Keys used to connect securely to other computers
he: מפתחות המשמשים לחיבור בצורה מאובטחת למחשבים אחרים

en: Keyservers
he: שרתי מפתחות

en: LDAP Key Server
he: שרת מפתחות LDAP

[ctx: Label]
en: Unknown
he: לא ידועה

en: Label:
he: תווית:

en: Length of Key
he: אורך המפתח

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
he[0]: מפתח אחד נטען
he[1]: שני מפתחות נטענו
he[2]: ‫%d מפתחות נטענו
he[3]: ‫%d מפתחות נטענו

en: Location
he: מיקום

en: Login
he: התחברות

en: Make _primary
he: להפוך ל_ראשי

en: Make this photo the primary photo
he: הפיכת תמונה זו לתמונה הראשית

en: Manage your passwords and encryption keys
he: ניהול הסיסמאות ומפתחות ההצפנה שלך

en: Multiple Keys
he: מפתחות  מרובים

en: Must be at least 5 characters long
he: חייבת להיות מורכבת מ־5 ספרות לכול הפחות

en: Name
he: שם

en: Name (CN):
he: שם (CN):

en: Name must be at least 5 characters long.
he: השם חייב להיות מורכב מ־5 תווים לכול הפחות.

en: Ne_ver Expires
he: _לעולם לא פג

en: Network Credentials
he: פרטי זיהוי ברשת

en: Network Manager secret
he: סוג מנהל חיבורי הרשת

en: Network connection secret
he: סוד חיבור הרשת

en: Network password
he: סיסמת רשת

en: Never E_xpires
he: לעולם לא _פג

en: Never expires
he: לעולם לא פג

en: New Key Passphrase
he: מילת צופן חדשה למפתח

en: New Keyring Name:
he: שם קבוצת המפתחות החדשה:

en: New PGP key
he: מפתח PGP חדש

en: New Secure Shell Key
he: מפתח SSH חדש

en: New _Passphrase:
he: מילת צופן _חדשה:

en: New private key
he: מפתח פרטי חדש

en: No keys usable for signing
he: אין מפתחות שמתאימים להצפנה

en: No longer in use.
he: לא בשימוש עוד.

en: No private key file is available for this key.
he: אין קובץ מפתח פרטי הזמין למפתח זה.

en: No public key file is available for this key.
he: אין קובץ מפתח ציבורי הזמין לטובת מפתח זה.

en: No reason
he: אין סיבה

en: No reason for revoking key
he: אין סיבה לשלילת המפתח

en: No signatures available
he: אין חתימות זמינות

en: None: Don’t publish keys
he: ללא: לא לפרסם מפתחות

en: Not Used
he: לא בשימוש

en: Old Key Passphrase
he: מילת הצופן הישנה למפתח

en: Only display the signatures of people I trust
he: להציג חתימות של אנשים מהימנים בעיני

en: Only trusted
he: מהימנים בלבד

en: OpenSSH keys
he: מפתחות OpenSSH

en: Optional comment describing key
he: הערה לא מחייבת לתיאור המפתח

en: Optional description of revocation
he: תיאור לא מחייב של השלילה

en: Optional email address
he: כתובת דוא״ל אפשרית

en: Override owner trust
he: דריסת מהימנות בעלים

en: Owner trust
he: מהימנות בעלים

en: PEM encoded request
he: בקשת PEM מקודדת

en: PGP Keys
he: מפתחות PGP

en: PGP key
he: מפתח PGP

en: PGP keys
he: מפתחות PGP

en: PGP keys are for encrypting email or files
he: מפתחות PGP מיועדים להצפנת דוא״ל או קבצים

en: Passphrase
he: מילת צופן

en: Passphrase for New PGP Key
he: מילת צפון עבור מפתח ה־PGP החדש

en: Passphrase for New Secure Shell Key
he: מילת צופן עבור מפתח Secure Shell חדש

en: Password
he: סיסמה

en: Password keyring
he: קבוצת סיסמאות

en: Password or Secret
he: סיסמה או סוד

en: Password:
he: סיסמה:

en: Passwords
he: סיסמאות

en: Passwords and Keys
he: סיסמאות ומפתחות

en: Passwords and Keys is a GNOME application for managing encryption keys.
he: ‏סיסמאות ומפתחות הוא יישום GNOME לניהול מפתחות הצפנה.

en: Personal PGP key
he: מפתח PGP אישי

en: Personal SSH key
he: מפתח SSH אישי

en: Personal certificate
he: אישור אישי

en: Personal certificate and key
he: אישור ומפתח אישיים

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
he: נא לבחור שם עבור קבוצת המפתחות החדשה. תוצג בפניך שאלה לסיסמת השחרור.

en: Preferences
he: העדפות

en: Private key
he: מפתח פרטי

en: Properties
he: מאפיינים

en: Public Key
he: מפתח ציבורי

en: Public SSH keys
he: מפתחות SSH ציבוריים

en: RSA (encrypt only)
he: ‏RSA (הצפנה בלבד)

en: RSA (sign only)
he: ‏RSA (חתימה בלבד)

en: Re_voke
he: ש_לילה

en: Reason for revoking the key
he: הסיבה לשלילת המפתח

en: Remote Host Password
he: סיסמת המארח המרוחק

en: Remote access
he: גישה מרחוק

en: Remote keys
he: מפתחות מרוחקים

en: Remote keys containing “%s”
he: מפתחות מרוחקים שמכילים „%s”

en: Remove this photo from this key
he: הסרת התמונה ממפתח זה

en: Request Certificate
he: בקשת _אישור

en: Resolving server address: %s
he: כתובת השרת מפוענחת: %s

en: Retrieving data
he: מתקבלים נתונים

en: Revoke
he: שלילה

en: Revoke key
he: שלילת מפתח

en: Revoke key signature
he: שלילת חתימת מפתח

en: Revoke subkey
he: שלילת תת־מפתח

en: Revoke: %s
he: שלילה: %s

en: SSH Key
he: מפתח SSH

en: SSH Key Properties
he: מאפייני מפתח SSH

en: SSH key
he: מפתח SSH

en: Safely store a password or secret
he: אחסון בטוח של סיסמה או סוד

en: Save
he: שמירה

en: Save certificate request
he: שמירת בקשת האישור

en: Save changes for this item?
he: שמירת השינויים עבור פריט זה?

en: Saved password or login
he: סיסמה או נתוני כניסה שמורים

en: Seahorse Project Homepage
he: דף הבית של מיזם Seahorse

en: Search for a key or password
he: חיפוש מפתח או סיסמה

en: Search was not specific enough. Server “%s” found too many keys.
he: החיפוש לא היה מספיק מדויק. השרת „%s” מצא יותר מדי מפתחות.

en: Secret SSH keys
he: מפתחות SSH סודיים

en: Secure Shell
he: מעטפת מאובטחת

en: Secure Shell Key
he: מפתח SSH

en: Secure Shell key
he: מפתח SSH

en: Select the date from a calendar
he: בחירת התאריך מיומן

en: Sending data
he: נשלחים נתונים

en: Server
he: שרת

en: Set Up
he: הגדרה

en: Set Up Computer for SSH Connection
he: הגדרת המחשב לחיבור SSH

en: Set as default
he: הגדרה כבררת מחדל

en: Show _trusted
he: הצגת _מהימנים

en: Show an_y
he: הצגת _כלשהם

en: Show expiry column
he: הצגת עמודת התפוגה

en: Show p_ersonal
he: הצגת _אישיים

en: Show trust column
he: הצגת עמודת מהימנות

en: Show type column
he: הצגת עמודת הסוג

en: Show validity column
he: הצגת עמודת התוקף

en: Show/Hide password
he: הצגת/הסתרת סיסמה

en: Sign
he: חתימה

en: Sign Key
he: חתימה על המפתח

en: Sign key
he: חתימה על המפתח

en: Sign key as:
he: חתימה על המפתח בשם:

en: Signature trust
he: מהימנות חתימה

en: Signatures
he: חתימות

en: Stored at:
he: אוחסן תחת:

en: Stored note
he: הערה מאוחסנת

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
he: סיסמאות, פרטי גישה וסודות אישיים בלבד הנמצאים באחסון

en: Subkey %d of %s
he: תת־מפתח %d של %s

en: Subkey has expired
he: תוקף תת־המפתח פג

en: Subkey is disabled
he: תת־המפתח מושבת

en: Subkey was revoked
he: תת־המפתח נשלל

en: Subkeys
he: _תת־מפתחות

en: Superseded
he: הוחלף

en: Sync Keys
he: סנכרון מפתחות

en: Synchronizing keys…
he: מסנכרן מפתחות…

en: Telepathy password
he: הסיסמה של Telepathy

en: The GNOME Project
he: מיזם GNOME

en: The common name (CN) placed in the certificate request.
he: השם הנפוץ (CN) שהוצב בבקשת האישור.

en: The expiry date must be in the future
he: על תאריך התפוגה להיות בעתיד

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format.
he: לא ניתן לטעון את הקובץ. כנראה שהוא בתצורה שגויה.

en: The host name or address of the server.
he: שם המארח או כתובת השרת.

en: The operation was cancelled
he: הפעולה בוטלה

en: The owner of the key revoked the key. It should no longer be used.
he: מפתח זה נשלל על ידי בעליו. לא ניתן עוד להשתמש בו.

en: The port to access the server on.
he: השער דרכו לגשת לשרת.

en: The search for keys failed.
he: החיפוש אחר מפתחות נכשל.

en: This collection seems to be empty
he: נראה כי אוסף זה ריק

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
he: זהו אינו קובץ תמונה או סוג בלתי מזוהה של קובץ תמונה. כדאי לנסות להשתמש בתמונת JPEG.

en: This key expired on %s
he: תוקף המפתח פג ב־%s

en: This key was already signed by
    “%s”
he: מפתח זה כבר נחתם על ידי
    „%s“

en: This subkey can be used for authentication
he: ניתן להשתמש בתת־מפתח זה לאימות

en: This subkey can be used for encryption
he: ניתן להשתמש בתת־מפתח זה להצפנה

en: This subkey can be used to create certificates
he: ניתן להשתמש בתת־מפתח זה ליצירת אישורים

en: This subkey can be used to create data signatures
he: ניתן להשתמש בתת־מפתח זה לחתימות על נתונים

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
he: זוהי הפעם השלישית שהוקלדה סיסמה שגויה. נא לנסות שוב.

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
he: פעולה זו תמצא מפתחות של אחרים באינטרנט. ניתן לייבא מפתחות אלה לקבוצת מפתחות מקומית.

en: This will publish the keys in your key ring so they’re available for others to use. You’ll also get any changes others have made since you received their keys.
he: פעולה זו תפרסם את המפתחות בקבוצת המפתחות שלך כך שיהיו זמינים לשימושם של אחרים. שינויים שאחרים ביצעו יתקבלו אליך מאחר שקיבלת את מפתחותיהם.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
he: פעולה זו תקבל כל שינויים שאחרים ביצעו מאז שקיבלת את מפתחותיהם. לא נבחר שרת מפתחות לפרסום כך שמפתחותיך לא יהיו זמינים לאחרים.

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
he: כדי להשתמש במפתח ה־Secure Shell שלך מול מחשב אחר המשתמש ב־SSH, כבר צריך להיות לך חשבון כניסה למחשב זה.

en: Trust
he: מהימן

en: Type
he: סוג

en: Unable to change trust
he: לא ניתן לשנות את המהימנות

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown date
he: תאריך לא ידוע

en: Unknown key type!
he: סוג מפתח לא ידוע!

en: Unknown type
he: סוג לא ידוע

en: Unlock
he: שחרור

en: Unlocks a PGP key
he: לשחרור מפתח PGP

en: Unlocks a Secure Shell key
he: לשחרור מפתח SSH

en: Unnamed
he: ללא שם

en: Unnamed private key
he: מפתח פרטי ללא שם

en: Usages
he: שימושים

en: Use
he: שימוש

en: Used to access other computers
he: משמש להתחברות למחשבים אחרים

en: Used to encrypt emails and files
he: משמש להצפנת דוא״ל וקבצים

en: Used to request a certificate
he: נעשה שימוש לצורך בקשת תעודה

en: Used to store application and network passwords
he: בשימוש לצורך אחסון סיסמאות ליישומים ולרשת

en: User IDs
he: זיהוי משתמשים

[ctx: Validity]
en: Disabled
he: מושבת

[ctx: Validity]
en: Full
he: מלא

[ctx: Validity]
en: Fully
he: באופן מלא

[ctx: Validity]
en: Marginal
he: גבולי

[ctx: Validity]
en: Marginally
he: באופן גבולי

[ctx: Validity]
en: Never
he: לעולם לא

[ctx: Validity]
en: Revoked
he: נשלל

[ctx: Validity]
en: Ultimate
he: סופי

[ctx: Validity]
en: Ultimately
he: באופן סופי

[ctx: Validity]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Version of this application
he: גרסת יישום זה

en: When creating a key we need to generate a lot of
    random data and we need you to help. It’s a good
    idea to perform some other action like typing on
    the keyboard, moving the mouse, using applications.
    This gives the system the random data that it needs.
he: בעת יצירת מפתח חדש יש לייצר הרבה מידע אקראי
    ‬
    ‫ולכן אנו זקוקים לעזרתך. כדאי מאוד לבצע כל מיני
    ‬
    ‫פעולות כגון הקלדה על המקלדת, הזזת העכבר, שימוש
    ‬
    ‫ביישומים. פעולות אלו מייצרות למערכת את הנתונים
    ‬
    ‫האקראיים להם היא זקוקה.

en: Where to search:
he: איפה לחפש:

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
he: האם למשוך את המפתחות אוטומטית משרתי המפתחות.

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
he: האם לפרסם אוטומטית מפתחות שהשתנו או לא.

en: Wi-Fi password
he: סיסמת רשת אלחוטית

en: With Passwords and Keys you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
he: עם סיסמאות ומפתחות ניתן ליצור ולנהל מפתחות PGP, ליצור ולנהל מפתחות SSH, לפרסם ולקבל מפתחות משרתי מפתחות, לשמור את מילות הצופן שלך במטמון כדי שלא יהיה עליך להקליד אותן שוב ושוב ולגבות את המפתחות ואת קבוצות המפתחות שלך.

en: Wrong passphrase.
he: מילת הצופן שגויה.

en: Wrong password
he: סיסמה שגויה

en: X.509 certificates and related keys
he: אישורי X.509 וכאלה שקשורים אליהם

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
he: ניתן להשתמש בזיהוי תמונה (כגון תמונת פספורט) המקשה על הזיוף כדי לוודא שהשם במפתח נכון. כדאי לך גם להשתמש בדוא״ל כדי לאמת שכתובת הדוא״ל שייכת לבעלים.

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
he: אין לך מפתחות PGP שניתן להשתמש בם כדי לציין את אמינות מפתח זה בעיניך.

en: Your email address, or a reminder of what this key is for.
he: כתובת הדוא״ל שלך או תזכורת למה מיועד המפתח הזה.

en: Your trust of this key
he: האמון שלך במפתח זה

en: _About Passwords and Keys
he: _על סיסמאות ומפתחות

en: _Add subkey
he: הו_ספת תת־מפתח

en: _Advanced key options
he: _אפשרויות מפתח מתקדמות

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Casually
he: ל_עתים

en: _Comment
he: _הערה

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: _Delete SSH Key
he: מ_חיקת מפתח SSH

en: _Description
he: _תיאור

en: _Description:
he: _תיאור:

en: _Don’t Resize
he: לא לשנות _גודל

en: _Email Address
he: כתובת _דוא״ל

en: _Export
he: יי_צוא

en: _Find remote keys…
he: _חיפוש מפתחות מרוחקים…

en: _Generate
he: י_צירה

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Import
he: יי_בוא

en: _Key Servers
he: _שרתי מפתחות

en: _Keyboard Shortcuts
he: _צירופי מקשים

en: _Keyring:
he: _קבוצת מפתחות:

en: _Lock
he: _נעילה

en: _Login name:
he: _שם הכניסה:

en: _Never expires
he: _לעולם לא פג

en: _Not at all
he: ב_כלל לא

en: _OK
he: _אישור

en: _Open
he: _פתיחה

en: _Others may not see this signature
he: _אחרים לא יכולים לראות את החתימה

en: _Password:
he: _סיסמה:

en: _Preferences
he: _העדפות

en: _Properties
he: מ_אפיינים

en: _Publish keys to:
he: _פרסום מפתחות אל:

en: _Reason:
he: _סיבה:

en: _Resize
he: _שינוי הגודל

en: _Revoke
he: _שלילה

en: _Save
he: _שמירה

en: _Search
he: _חיפוש

en: _Search for keys containing:
he: _חיפוש מפתחות שמכילים:

en: _Server address:
he: _כתובת השרת:

en: _Set as default
he: ה_גדרה כבררת מחדל

en: _Sign
he: _חתימה

en: _Sign key
he: _חתימה על המפתח

en: _Signer:
he: _חותם:

en: _Sync
he: _סנכרון

en: _Sync and publish keys…
he: _סנכרון ופרסום מפתחות…

en: _Unlock
he: _שחרור

en: _Very Carefully
he: _בזהירות רבה

en: eg: fileserver.example.com:port
he: לדוגמה: fileserver.example.com:port

en: initial temporary item
he: פריט זמני ראשוני

en: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;
he: קבוצת מפתחות;הצפנה;אבטחה;חתימה;חיבור מוצפן;gpg;pgp;מחזיק מפתחות;

[ctx: name-of-ssh-key]
en: Name
he: שם

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
he: יצירת פריט חדש

[ctx: shortcut window]
en: Help
he: עזרה

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
he: ייבוא פריט מקובץ

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
he: ניווט

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
he: פתיחת תפריט

[ctx: shortcut window]
en: Overview
he: סקירה

[ctx: shortcut window]
en: Quit
he: יציאה

[ctx: shortcut window]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
he: בחירת קבוצת המפתחות הבאה

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
he: בחירת קבוצת המפתחות הקודמת

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
he: רשימת צירופי מקשים

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
he: הצגת תוכן קבוצת מפתחות (במסכים קטנים)

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
he: הצגת סרגל צד (במסכים קטנים)
