gvfs - en to hr translation catalogue (399 entries)

en:  (invalid encoding)
hr:  (neispravno šifriranje)

en: %s Encrypted
hr: %s šifrirano

en: %s File System Service
hr: %s usluga datotečnog sustava

en: %s Possibly Encrypted
hr: %s moguće šifrirano

en: %s Volume
hr: %s uređaj

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
hr: %s može se sigurno ukloniti
    Uređaj se može ukloniti.

en: %s for %s on %s
hr: %s za korisnika %s na %s

en: %s has been unmounted
hr: %s je odmontiran

en: %s on %s
hr: %s na %s

en: %s on %s%s
hr: %s na %s%s

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
hr: %s je odmontiran
    Prekinuto je povezivanje datotečnog sustava.

en: %s: %d: Directory or file exists
hr: %s: %d: Direktorij ili datoteka postoje

en: %s: %d: Invalid filename
hr: %s: %d: Neispravan naziv datoteke

en: %s: %d: No such file or directory
hr: %s: %d: Nema takve datoteke ili direktorija

en: %s: %d: Not Supported
hr: %s: %d: Nije podržano

en: / in %s
hr: / u %s

en: / on %s
hr: / na %s

en: A passphrase is required to access the volume
hr: Potrebna je lozinka za pristup uređaju

en: Accessing application icons on device failed
hr: Neuspjeli pristup ikonama aplikacije na uređaju

en: Accounts are unsupported
hr: Računi nisu podržani

en: An invalid username was provided.
hr: Navedeno je neispravno korisničko ime.

en: An operation is already pending
hr: Radnja je već na čekanju

en: Ancestor directory doesn’t exist
hr: Sadržajni direktorij ne postoji

en: Apple Filing Protocol Service
hr: Appleov protokol za pohranu podataka

en: Apple Mobile Device
hr: Apple mobilni uređaj

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
hr: Apple mobilni uređaj, Jailbroken

en: Audio CD File System Service
hr: Usluga datotečnog sustava glazbenog CD-a

en: Audio Disc
hr: Glazbeni disk

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
hr: Potrebna je ovjera
    Potrebna je lozinku za pristup šifriranim podacima na “%s”.

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
hr: Potrebna je ovjera
    Potrebna je lozinku za pristup šifriranim podacima na “%s”.
    Uređaj je možda VeraCrypt uređaj pošto sadrži naizmjenične podatke.

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
hr: Potrebna je ovjera
    Upišite lozinku sigurnoga ključa za “%s” na “%s”:

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
hr: Potrebna je ovjera
    Upišite lozinku sigurnoga ključa za “%s”:

en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
hr: Potrebna je ovjera
    Upišite lozinku za dijeljenje “%s” na “%s”:

en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
hr: Potrebna je ovjera
    Upišite lozinku za “%s” na “%s”:

en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
hr: Potrebna je ovjera
    Upišite lozinku za “%s”:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
hr: Potrebna je ovjera
    Upišite proxy lozinku:

en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
hr: Potrebna je ovjera
    Upišite korisnika i lozinku za dijeljenje “%s” na “%s”:

en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
hr: Potrebna je ovjera
    Upišite korisnika i lozniku za “%s”:

en: Authentication is required to perform file operations
hr: Ovjera je potrebna za izvođenje radnja datoteke

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
hr: Potrebna je ovjera za pokretanje gvfsd-admin pozadinskog programa

en: Automount failed: %s
hr: Neuspjelo automatsko domontiranje: %s

en: Backend currently unmounting
hr: Pozadinski program trenutno odmontirava

en: Backup file creation failed
hr: Neuspjelo stvaranje sigurnosne kopije

en: Backup file creation failed: %s
hr: Neuspjelo stvaranje datoteke sigurnosne kopije: %s

en: Backups not supported
hr: Sigurnosne kopije nisu podržane

en: CD/DVD Creator
hr: CD/DVD stvaratelj

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cancel Login
hr: Odustani od prijave

en: Cannot allocate new file to append to
hr: Nemoguć pronalazak nove datoteke za dodavanje

en: Cannot create gphoto2 context
hr: Nemogeće čitanje gphoto2 sadržaja

en: Cannot create gudev client
hr: Nemoguće stvaranje gudev klijenta

en: Cannot find drive %s
hr: Nemoguć pronalazak uređaja %s

en: Cannot get data of file to append to
hr: Nemoguće dobivanje podataka datoteke za dodavanje

en: Cannot make directory in this location
hr: Nemoguće stvaranje direktorija na toj lokaciji

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
hr: Nemoguće otvaranje podatkovnog povezivanja. Možda vaš vatrozid to sprječava?

en: Cannot read file to append to
hr: Nemoguće čitanje nove datoteke za dodavanje

en: Cannot write to this location
hr: Nemoguće zapisivanje na toj lokaciji

en: Can’t copy directory over directory
hr: Nemoguće je kopiranje direktorija preko direktorija

en: Can’t copy file over directory
hr: Nemoguće kopiranje datoteke preko direktorija

en: Can’t eject file
hr: Nemoguće izbacivanje datoteke

en: Can’t find metadata file %s
hr: Nemoguć pronalazak datoteke metapodataka %s

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
hr: Nemoguće rukovanje inačicom %d GVfsIcon šifriranja

en: Can’t merge directories
hr: Nemoguće spajanje direktorija

en: Can’t monitor file or directory.
hr: Nemoguće nadgledanje datoteke ili direktorija.

en: Can’t mount file
hr: Nemoguće montiranje datoteke

en: Can’t move a shared directory into the Trash
hr: Nemoguće premještanje dijeljenog direktorija u smeće

en: Can’t move directory into one of its descendants
hr: Nemoguće premještanje direktorija u jednog od njegovih direktorija

en: Can’t move directory over directory
hr: Nemoguće je premještanje direktorija preko direktorija

en: Can’t move file over directory
hr: Nemoguće premještanje datoteke preko direktorija

en: Can’t move over directory
hr: Nemoguće premještanje preko direktorija

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
hr: Nemoguće premještanje točke dijeljenja u dijeljeni direktorij

en: Can’t open directory
hr: Nemoguće otvaranje uređaja

en: Can’t open mountable file
hr: Nemoguće otvaranje montiranih datoteka

en: Can’t poll file
hr: Nemoguća procjena datoteke

en: Can’t recursively copy directory
hr: Nije moguće kopirati strukturu stabla direktorija

en: Can’t recursively move directory
hr: Nije moguće premjestiti strukturu stabla direktorija

en: Can’t rename file, filename already exists
hr: Nemoguće preimenovanje datoteke, naziv datoteke već postoji

en: Can’t rename volume
hr: Nemoguće preimenovanje uređaja

en: Can’t send host identity confirmation
hr: Nemoguće slanje potvrde identiteta poslužitelja

en: Can’t send password
hr: Nemoguće slanje lozinke

en: Can’t start drive
hr: Nemoguće pokretanje uređaja

en: Can’t stop drive
hr: Nemoguće zaustavljanje uređaja

en: Can’t unmount file
hr: Nemoguće odmontiranje datoteke

en: Can’t write to directory
hr: Nemoguće zapisivanje u direktorij

en: Channel blocked
hr: Kanal blokiran

en: Computer
hr: Računalo

en: Connection failed
hr: Neuspjelo povezivanje

en: Connection refused by server
hr: Povezivanje je odbio poslužitelj

en: Connection unexpectedly went down
hr: Povezivanje je neočekivano prekinuto

en: Could not create request
hr: Nemoguće stvaranje zahtjeva

en: Could not find an enclosing directory
hr: Nemoguć pronalazak priloženog direktorija

en: Could not find enclosing mount
hr: Nemoguć pronalazak priložene točke montiranja

en: Could not parse response
hr: Nemoguća obrada odgovora

en: Couldn’t find matching udev device.
hr: Nemoguć pronalazak odgovarajućeg udev uređaja.

en: Couldn’t get stream file descriptor
hr: Nemoguće dobivanje opisivača datoteke strujanja

en: Couldn’t load %s on %s
hr: Nemoguće učitavanje  %s na %s

en: Data connection closed
hr: Podatkovno povezivanje je prekinuto

en: Device Locked
    The device “%s” is locked.
    
    Enter the passcode on the device and click “Try again”.
hr: Uređaj zaključan
    Uređaj “%s” je zaključan.
    
    Upišite lozinku na uređaj i kliknite “Pokušaj ponovno”.

en: Device not found
hr: Uređaj nije pronađen

en: Didn’t get stream file descriptor
hr: Nije dobiven opisivač datoteke strujanja

en: Digital Camera (%s)
hr: Digitalna kamera (%s)

en: Directory doesn’t exist
hr: Direktorij ne postoji

en: Directory not empty
hr: Direktorij nije prazan

en: Directory notification not supported
hr: Obavijesti direktorija nisu podržane

en: Directory “%s” is not empty
hr: Direktorij “%s” nije prazan

en: Documents on %s
hr: Dokumenti na %s

en: Documents on Apple Mobile Device
hr: Dokumenti na Apple mobilnom uređaju

en: Don’t start fuse.
hr: Ne pokreći fuse.

en: Drive %s does not contain audio files
hr: Uređaj %s ne sadrži glazbene datoteke

en: Eject Anyway
hr: Ipak izbaci

en: Empty response
hr: Prazan odgovor

en: Enable debug output.
hr: Omogući ispis otklanjanja grešaka.

en: Encryption passphrase for %s
hr: Lozinka šifriranja za %s

en: End of stream
hr: Kraj strujanja

en: Enter verification code for %s
hr: Upišite kôd potvrde za %s

en: Enter verification code for %s on %s
hr: Upišite kôd potvrde za %s na %s

en: Error creating backup file: %s
hr: Greška stvaranja datoteke sigurnosne kopije: %s

en: Error creating camera
hr: Greška stvaranja kamere

en: Error creating directory
hr: Greška stvaranja direktorija

en: Error creating file object
hr: Greška stvaranja objekta datoteke

en: Error deleting directory
hr: Greška brisanja direktorija

en: Error deleting file
hr: Greška brisanja datoteke

en: Error deleting file: %s
hr: Greška brisanja datoteke: %s

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
hr: Greška brisanja neispravne lozinke iz skupa ključeva (%s)

en: Error from “paranoia” on drive %s
hr: Greška iz “paranoia” na uređaju %s

en: Error getting data from file
hr: Greška pri dobivanju podataka iz datoteke

en: Error getting device information
hr: Greška dobivanja informacija uređaja

en: Error getting file
hr: Greška nabavljanja datoteke

en: Error in stream protocol: %s
hr: Greška u protokolu strujanja: %s

en: Error initializing Avahi resolver
hr: Greška pokretanja Avahi razrješitelja

en: Error initializing Avahi: %s
hr: Greška pokretanja Avahija: %s

en: Error initializing camera
hr: Greška pokretanja kamere

en: Error loading device information
hr: Greška učitavanja informacija uređaja

en: Error looking up device information
hr: Greška pretrage informacija uređaja

en: Error moving file/folder
hr: Greška premještanja datoteke/mape

en: Error moving file: %s
hr: Greška premještanja datoteke: %s

en: Error occurred when validating the certificate.
hr: Greška je nastala pri provjeri vjerodajnice.

en: Error removing target file: %s
hr: Greška uklanjanja ciljane datoteke: %s

en: Error renaming directory
hr: Greška preimenovanja direktorija

en: Error renaming file
hr: Greška preimenovanja datoteke

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
hr: Greška razrješavanja “%s” usluge “%s” na domeni “%s”

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
hr: Greška razrješavanja “%s” usluge “%s” na domeni “%s”. Jedan ili više tekstovnih zapisa nedostaje. Potrebni ključevi: “%s”.

en: Error seeking in stream
hr: Greška premotavanja u strujanju

en: Error seeking in stream on camera %s
hr: Greška premotavanja strujanja na kameri %s

en: Error seeking in stream on drive %s
hr: Greška premotavanja strujanja na uređaju %s

en: Error setting file metadata: %s
hr: Greška postavljanja metapodataka datoteke:%s

en: Error setting up camera communications port
hr: Greška postavljanja komunikacijskog ulaza kamere

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
hr: Greška pohrane lozinke u skup ključeva (%s)

en: Error while getting mount info: %s
hr: Greška dobivanja informacija montiranja: %s

en: Error writing file
hr: Greška zapisivanja datoteke

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Failed to create active FTP connection.
hr: Neuspjelo stvaranje aktivnog FTP povezivanja.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
hr: Neuspjelo stvaranje aktivnog FTP povezivanja. Možda vaš usmjernik to ne podržava?

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
hr: Neuspjelo izbacivanje medija; jedan ili više uređaja na mediju su zauzeta.

en: Failed to get file list
hr: Nemoguće dobivanje popisa datoteka

en: Failed to get folder list
hr: Nemoguće dobivanje popisa direktorija

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
hr: Neuspjelo nabavljanje org.gnome.OnlineAccounts.Files za %s

en: Failed to mount Windows share: %s
hr: Neuspjelo montiranje Windows dijeljenja: %s

en: Failed to retrieve share list from server: %s
hr: Neuspjelo preuzimanje popisa dijeljenja s poslužitelja: %s

en: Failure
hr: Neuspjeh

en: File Sharing
hr: Dijeljenje datoteka

en: File System
hr: Datotečni sustav

en: File doesn’t exist
hr: Datoteka ne postoji

en: File exists
hr: Datoteka postoji

en: File is directory
hr: Datoteka je direktorij

en: File is locked by another user
hr: Datoteka je zaključana od strane drugog korisnika

en: File is not a regular file
hr: Datoteka nije obična datoteka

en: File is not open for read access
hr: Datoteka nije otvorena za pristup čitanja

en: File is not open for write access
hr: Datoteka nije otvorena za pristup pisanju

en: File length changed during transfer
hr: Veličina datoteke je promijenjena tijekom prijenosa

en: File not found
hr: Datoteka nije pronađena

en: File system is busy
hr: Datotečni sustav je zauzet

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
hr[0]: Datotečni sustav je zauzet: %d datoteka je otvorena
hr[1]: Datotečni sustav je zauzet: %d datoteke su otvorene
hr[2]: Datotečni sustav je zauzet: %d datoteka je otvoreno

en: Filename contains invalid characters.
hr: Nazivi datoteka sadrže nispravne znakove.

en: Filesystem is read-only
hr: Datotečni sustav ima dozvolu samo za čitanje

en: GVFS Daemon
hr: GVFS pozadinski program

en: GVFS Metadata Daemon
hr: Pozadinski program GVFS metapodataka

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
hr: GVfs UDisks2 nadgledatelj uređaja

en: Generic libmtp error
hr: Izvorna libmtp greška

en: Got EOS
hr: EOS dobiven

en: Got error “%s” from server
hr: Dobivena je greška “%s” s poslužitelja

en: Got unexpected end of stream
hr: Neočekivani kraj strujanja

en: Got unknown error code %d from server
hr: Dobiven je nepoznat kôd greške “%d” s poslužitelja

en: HTTP Client Error: %s
hr: Greška HTTP klijenta: %s

en: HTTP Error: %s
hr: HTTP greška: %s

en: Host closed connection
hr: Poslužitelj je zatvorilo povezivanje

en: Host key verification failed
hr: Neuspjela provjera ključa računala

en: Hostname not known
hr: Naziv računala nije poznat

en: Identification not found.
hr: Identifikacija nije pronađena.

en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
hr: Neuspjela provjera identiteta
    %s
    
    %s
    
    Sigurno želite nastaviti?

en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
hr: Neuspjela provjera identiteta
    Ključ poslužitelja za “%s” se razlikuje od ključa IP adrese “%s”
    Ako želite biti potpuno sigurni da je sigurno nastaviti, kontaktirajte administratora sustava.

en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
hr: Neuspjela provjera identiteta
    Nemoguća provjera identiteta za “%s”, ovo se događa kada se prijavite na računalo prvi puta.
    
    Identitet poslan iz udaljenog računala je “%s”. Ako želite biti potpuno sigurni da je sigurno nastaviti, kontaktirajte administratora sustava.

en: Insufficient permissions
hr: Nedovoljne dozvole

en: Internal Apple File Control error
hr: Unutarnja greška Apple upravljanja datotekama

en: Internal Error (%s)
hr: Unutarnja greškar (%s)

en: Internal error: %s
hr: Unutarnja greška: %s

en: Internal error: Unknown Error
hr: Unutarnja greška: Nepoznata greška

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
hr: Neispravna AFC lokacija: mora biti u obliku afc://uuid:ulaz-broj

en: Invalid Apple File Control data received
hr: Neispravni primljeni podaci Apple upravljanja datotekama

en: Invalid attribute type
hr: Neispravna vrsta svojstva

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
hr: Neispravna vrsta svojstva (uint32 je očekivano)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
hr: Neispravna vrsta svojstva (uint64 je očekivano)

en: Invalid credentials for %s
hr: Neispravne vjerodajnice za %s

en: Invalid dbus message
hr: Neispravna dbus poruka

en: Invalid file info format
hr: Neispravn format informacija datoteke

en: Invalid filename
hr: Neispravni naziv datoteke

en: Invalid filename %s
hr: Neispravan naziv datoteke %s

en: Invalid mount spec
hr: Neispravna odrednica montiranja

en: Invalid reply
hr: Neispravan odgovor

en: Invalid reply received
hr: Neispravan odgovor primljen

en: Invalid return value from %s
hr: Neispravna povratna vrijednost %s

en: Items in the trash may not be modified
hr: Stavke u smeću se ne mogu mijenjati

en: Listing applications installed on device failed
hr: Prikazivanje aplikacija instaliranima na uređaju je neuspjelo

en: Local Network
hr: Lokalna mreža

en: Location is already mounted
hr: Lokacija je već montirana

en: Location is not mountable
hr: Lokacija se ne može montirati

en: Lockdown Error: Invalid Argument
hr: Greška zaključavanja: Neispravan argument

en: Log In Anyway
hr: Ipak se prijavi

en: Login dialog cancelled
hr: Dijalog prijave je prekinut

en: Main daemon for GVFS
hr: Glavni pozadinski program za GVFS

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
hr: Oštećena DNS-SD šifrirana trojka “%s”

en: Malformed icon identifier “%s”
hr: Oštećen identifikator ikone “%s”

en: Malformed input data for GVfsIcon
hr: Oštećeni ulazni podaci za GVfsIcon

en: Metadata daemon for GVFS
hr: Pozadinski program metapodataka za GVFS

en: Mount point does not exist
hr: Točka montiranja ne postoji

en: Name already exists
hr: Naziv već postoji

en: Network
hr: Mreža

en: Network Location Monitor
hr: Nadgledatelj mrežne lokacije

en: New name too long
hr: Novi naziv je predugačak

en: No
hr: Ne

en: No MTP devices found
hr: Nema pronađenih MTP uređaja

en: No camera specified
hr: Nema određene kamere

en: No device specified
hr: Nema određenog uređaja

en: No drive specified
hr: Nema određenog uređaja

en: No hostname specified
hr: Poslužitelj nije naveden

en: No medium in the drive
hr: Nema medija u uređaju

en: No mount type specified
hr: Nije određena vrsta montiranja

en: No outstanding mount operation
hr: Nema izvanrednih radnji montiranja

en: No route to host
hr: Nema rute do računala

en: No space left on server
hr: Nema dostupnog prostora na poslužitelju

en: No such file
hr: Takva datoteka ne postoji

en: No such file %s on drive %s
hr: Nema takve datoteke %s na uređaju %s

en: No such file or directory
hr: Nema takve datoteke ili direktorija

en: No thumbnail for entity “%s”
hr: Nema minijatura za “%s” unos

en: No volume specified
hr: Uređaj nije određen

en: Not a WebDAV enabled share
hr: Nije WebDAV omogućeno dijeljenje

en: Not a directory
hr: Nije direktorij

en: Not a mountable file
hr: Datoteka se ne može montirati

en: Not a regular file
hr: Nije uobičajena datoteka

en: Not enough space on volume
hr: Nedovoljno prostora na uređaju

en: Not supported (not same directory)
hr: Nije podržano (nije isti direktorij)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
hr: Nije podržano (izvor je direktorij, ali odredište je postojeća datoteka)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
hr: Nije podržano (izvor je direktorij, odredište je isto direktorij)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
hr: Nije podržano (izvor je datoteka, ali odredište je direktorij)

en: Object being moved doesn’t exist
hr: Premješteni objekt ne postoji

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
hr: Premještenom objektu je označena nemogućnost preimenovanja (RenameInhibit)

en: Object with that name already exists
hr: Objekt ovog naziva već postoji

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
hr: Jedan ili više programa sprječvaju radnju odmontiravanja.

en: Operation failed
hr: Radnja nije uspjela

en: Operation not supported
hr: Radnja nije podržana

en: Operation not supported by backend
hr: Radnja nije podržana pozadinskim programom

en: Operation not supported, files on different mounts
hr: Radnja nije podržana, datoteke su na drugim montiranim lokacijama

en: Operation was cancelled
hr: Radnja je prekinuta

en: Page type unknown
hr: Nepoznata vrsta stranice

en: Password dialog cancelled
hr: Dijalog lozinke je prekinut

en: Perform file operations
hr: Izvedi radnje datoteke

en: Permission denied
hr: Pristup odbijen

en: Permission denied.
hr: Pristup odbijen.

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
hr: Pristup odbijen: Možda ovaj poslužitelj zabranjen ili je potreban ulaz s ovlastima pristupa

en: Protocol error
hr: Greška protokola

en: Range lock conflict exists
hr: Postoji sukob raspona zaključavanja

en: Recent
hr: Nedavno

en: Remote Login
hr: Udaljena prijava

en: Replace old daemon.
hr: Zamijeni stari pozadinski program.

en: Response invalid
hr: Neispravan odgovor

en: Seek not supported on stream
hr: Premotavanje nije podržano na strujanju

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
hr: Poslužitelj ne podržava FPCopyFile radnju

en: Shared drives
hr: Dijeljeni uređaji

en: Shared with me
hr: Dijeli sa mnom

en: Show program version.
hr: Prikaži inačicu programa.

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
hr: Izvorna datoteka i/ili njezin direktorij odredišta ne postoje

en: Source file is a directory
hr: Izvorna datoteka je direktorij

en: Storage (%X)
hr: Pohrana (%X)

en: Symlinks not supported by backend
hr: Simboličke poveznice podržane pozadinskim programom

en: Target directory already exists
hr: Ciljani direktorij već postoji

en: Target file already exists
hr: Ciljana datoteka već postoji

en: Target file exists
hr: Odredište već postoji

en: Target file is a directory
hr: Ciljana datoteka je direktorij

en: Target file is not a regular file
hr: Ciljana datoteka nije obična datoteka

en: Target file is open
hr: Ciljana datoteka je otvorena

en: Target is a directory
hr: Odredište je direktorij

en: Target object doesn’t exist
hr: Ciljani objekt ne postoji

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
hr: Ciljani objekt je označen da nije za brisanje (DeleteInhibit)

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
hr: Ciljanom objektu je označena nemogućnost preimenovanja (RenameInhibit)

en: Target object is not a directory
hr: Ciljani objekt nije direktorij

en: The FTP server is busy. Try again later
hr: FTP poslužitelj je zauzet Pokušajte ponovno kasnije

en: The certificate does not match the identity of the site.
hr: Vjerodajnica se ne podudara sa identitetom stranice.

en: The certificate has been revoked.
hr: Vjerodajnica je opozvana.

en: The certificate has expired.
hr: Vjerodajnica je istekla.

en: The certificate’s activation time is in the future.
hr: Vrijeme aktivacije vjerodajnice je u budućnosti.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
hr: Algoritam vjerodajnice se smatra nesigurnim.

en: The command is not supported by the server.
hr: Naredba nije podržana od strane poslužitelja.

en: The connection is closed
hr: Povezivanje je zatvoreno

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
hr: Povezivanje je zatvoreno (izvorni SSH proces se zatvorio)

en: The connection is not opened
hr: Povezivanje nije otvoreno

en: The connection was interrupted
hr: Povezivanje je prekinuto

en: The device did not respond
hr: Uređaj nije odgovorio

en: The device is password protected
hr: Uređaj je zaštićen lozinkom

en: The file does not exist or isn’t an audio track
hr: Datoteka ne postoji ili nije glazbena datoteka

en: The file is not a directory
hr: Datoteka nije direktorij

en: The file was externally modified
hr: Datoteka je promijenjena izvana

en: The given drive was not found
hr: Zadani uređaj nije pronađen

en: The given mount was not found
hr: Zadano montiranje je pronađeno

en: The given volume was not found
hr: Zadani uređaj nije pronađen

en: The password prompt was cancelled.
hr: Upit za lozinku je prekinut.

en: The recent folder may not be deleted
hr: Nedavna mapa se možda ne može obrisati

en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
hr[0]: Poslužitelj ne podržava lozinke dulje od %d znaka.
hr[1]: Poslužitelj ne podržava lozinke dulje od %d znaka.
hr[2]: Poslužitelj ne podržava lozinke dulje od %d znakova.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
hr: Poslužitelj “%s” ne podržava anoniman pristup.

en: The signing certificate authority is not known.
hr: Ustanova potpisivanja vjerodajnice nije poznata.

en: The specified location is not mounted
hr: Određena lokacija nije montirana

en: The specified location is not supported
hr: Određena lokacija nije podržana

en: The trash folder may not be deleted
hr: Mapa smeća se ne može obrisati

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
hr: Otključani uređaj nema poznati datotečni sustav

en: The user has not trusted this computer
hr: Korisnik ne vjeruje ovom računalu

en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
hr: Vrijeme je isteklo “%s” usluge “%s” na domeni “%s”

en: Timed out running command-line “%s”
hr: Vrijeme pokretanja naredbenog redka je isteklo “%s”

en: Timed out when logging in
hr: Vrijeme je istekolo pri prijavi

en: Too many authentication failures
hr: Previše neuspjelih pokušaja ovjere

en: Too many files open
hr: Previše je otvorenih datoteka

en: Trash
hr: Smeće

en: Truncate not supported on stream
hr: Skračivanje nije podržano na strujanju

en: Try again
hr: Pokušaj ponovno

en: Try “%s --help” for more information.
hr: Pokušajte “%s --help” za više informacija.

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
hr: Nemoguće dodjeljivanje memorije pri otkrivanju MTP uređaja

en: Unable to connect
hr: Nemoguće povezivanje

en: Unable to connect to MTP device
hr: Nemoguće povezivanje s MTP uređajem

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
hr: Nemoguće povezivanje s poslužiteljem “%s” sa zadanom lozinkom.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
hr: Nemoguće povezivanje s poslužiteljem “%s”. Nastao je problem u komunikaciji.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
hr: Nemoguće povezivanje s poslužiteljem “%s”. Nije pronađen prikladan mehanizam ovjere.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
hr: Nemoguće povezivanje s poslužiteljem “%s”. Poslužitelj ne podržava AFP inačicu 3.0 ili noviju.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
hr: Nemoguće povezivanje s poslužiteljem. Nastao je problem u komunikaciji.

en: Unable to create temporary directory
hr: Nemoguće stvaranje privremene datoteke

en: Unable to create temporary file
hr: Nemoguće stvaranje privremene datoteke

en: Unable to create temporary file (%s)
hr: Nemoguće stvaranje privremene datoteke (%s)

en: Unable to disconnect from the server.
hr: Nemoguće prekidanje povezivanja s poslužiteljem.

en: Unable to find supported SSH command
hr: Nemoguć pronalazak SSH naredbe

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
hr: Nemoguće povezivanje s poslužiteljem “%s” sa zadanom lozinkom.

en: Unable to move metadata keys
hr: Nemoguće premještanje ključeva metapodataka

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
hr: Nemoguće otvaranje MTP uređaja “%03u,%03u”

en: Unable to open source file for reading
hr: Nemoguće otvaranje izvorne datoteke za čitanje

en: Unable to remove metadata keys
hr: Nemoguće uklanjanje ključeva metapodataka

en: Unable to set metadata key
hr: Nemoguće postavljanje ključa metapodataka

en: Unable to spawn SSH program
hr: Nemoguće pokretanje SSH programa

en: Unable to spawn SSH program: %s
hr: Nemoguće pokretanje SSH programa: %s

en: Unable to unset metadata key
hr: Nemoguće uklanjanje ključa metapodataka

en: Unexpected end of stream
hr: Neočekivan kraj strujanja

en: Unexpected reply from server
hr: Neočekivan odgovor s poslužitelja

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
hr: Nepopravljiva greška Apple upravljanja datotekama (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
hr: Nepopravljiva greška zaključavanja  (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
hr: Nepopravljiva libimobiledevice greška (%d)

en: Unknown error.
hr: Nepoznata greška.

en: Unknown reason
hr: Nepoznat razlog

en: Unmount Anyway
hr: Ipak odmontiraj

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
hr: Odmontiravam %s
    Prekidanje povezivanja s datotečnim sustavom.

en: Unmounting %s
    Please wait
hr: Odmontiravam %s
    Malo pričekajte

en: Unnamed Drive
hr: Bezimeni uređaj

en: Unnamed Drive (%s)
hr: Bezimeni uređaj (%s)

en: Unsupported authentication method for %s
hr: Nepodržani način ovjere za %s

en: Unsupported network protocol
hr: Nepodržani mrežni protokol

en: Unsupported seek type
hr: Nepodržana vrsta premotavanja

en: Untrusted Device
    The device “%s” is not trusted yet.
    
    Select “Trust” on the device and click “Try again”.
hr: Nepouzdan uređaj
    Uređaj “%s”  je nepouzdan.
    
    Odaberite “Trust” na uređaju i kliknite “Pokušaj ponovno”.

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
hr: Upotreba: %s --spawner dbus-id putanja_objekta

en: Usage: %s key=value key=value …
hr: Upotreba: %s ključ=vrijednost ključ=vrijednost …

en: User refused to trust this computer
hr: Korisnik ne vjeruje ovom računalu

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
hr: Vrijednost je izvan raspona, sftp samo podržava 32bitne vremenske oznake

en: Volume
hr: Uređaj

en: Volume doesn’t exist
hr: Uređaj ne postoji

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
hr: Uređaj je zauzet
    Jedna ili više aplikacija drže uređaj zauzetim.

en: Volume is flat and doesn’t support directories
hr: Uređaj je korijenski i ne podržava direktorije

en: Volume is read-only
hr: Uređaj ima dozvolu samo za čitanje

en: WebDAV share
hr: WebDAV dijeljenje

en: Windows Network
hr: Windows mreža

en: Windows Network File System Service
hr: Usluga Windows mrežnog datotečnog sustava

en: Windows Shares File System Service
hr: Usluga dijeljenja Windows datoteka

en: Windows shares on %s
hr: Windows dijeljenja na %s

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
hr: Zapisivanje podataka na %s
    Uređaj ne bi trebali ukloniti.

en: Yes
hr: Da

en: Your password has expired.
hr: Vaša lozinka je istekla.

en: Your password needs to be changed.
hr: Morate promijeniti svoju lozinku.

en: can’t get metadata proxy
hr: nemoguće dobivanje proxya metapodataka

en: can’t open metadata tree
hr: nemoguće otvaranje stabla metapodataka

en: cdda mount on %s
hr: cdda je montiran na %s

en: error starting mount daemon
hr: greška pokretanja pozadinskog programa montiranja

en: gphoto2 mount on %s
hr: gphoto2 je montiran na %s

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
hr: libimobiledevice greška: Neispravan argument

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
hr: libimobiledevice greška: Nema pronađenih uređaja. Pobrinite se da je usbmuxd postavljen ispravno.

en: libmtp error: %s
hr: libmtp greška: %s

en: mountpoint for %s already running
hr: točka montiranja za %s je već pokrenuta

en: values must be string or list of strings
hr: vrijednost mora biti izraz ili popis izraza
