libwnck 0 - en to hr translation catalogue (219 entries)

en: <name unset>
hr: <naziv nije postavljen>

en: <no EWMH-compliant window manager>
hr: <nema EWMH podržanog upravitelja prozora>

en: <no viewport>
hr: <nema područja prikaza>

en: <unset>
hr: <nije postavljeno>

en: Action not allowed
hr: Radnja nije dopuštena

en: Activate the window
hr: Aktiviraj prozor

en: Activate the workspace
hr: Aktiviraj radni prostor

en: Active Window: %s
hr: Aktivan prozor: %s

en: Active Workspace: %s
hr: Aktivan radni prostor: %s

en: Alias of --window
hr: Naziv --window

en: Always On _Top
hr: Uvijek na _vrhu

en: Bottom Neighbor: %s
hr: Donji susjed: %s

en: CLASS
hr: KLASA

en: Cannot change the workspace layout on the screen: the layout is already owned
hr: Nemoguća promjena rasporeda radnog prostora na zaslonu: raspored je već zauzet

en: Cannot interact with application having its group leader with XID %lu: the application cannot be found
hr: Nemoguća interakcija sa aplikacijom čiji glavni u grupi ima XID %lu: aplikacija se ne može pronaći

en: Cannot interact with class group "%s": the class group cannot be found
hr: Nemoguća interakcija s grupom klase "%s": grupa klase se ne može pronaći

en: Cannot interact with screen %d: the screen does not exist
hr: Nemoguća interakcija sa zaslonom %d: zaslon ne postoji

en: Cannot interact with window with XID %lu: the window cannot be found
hr: Nemoguća interakcija s prozorom koji ima XID %lu: prozor se ne može pronaći

en: Cannot interact with workspace %d: the workspace cannot be found
hr: Nemoguća interakcija s radnim prostorom %d: radni prostor se ne može pronaći

en: Change the X coordinate of the window to X
hr: Promijeni X koordinate prozora na X

en: Change the Y coordinate of the window to Y
hr: Promijeni Y koordinate prozora na Y

en: Change the height of the window to HEIGHT
hr: Promijeni visniu prozora na VISINU

en: Change the name of the workspace to NAME
hr: Promijeni naziv radnog prostora u NAZIV

en: Change the number of workspaces of the screen to NUMBER
hr: Promijeni broj radnih prostora zaslona u BROJ

en: Change the type of the window to TYPE (valid values: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)
hr: Promijeni vrstu prozora na VRSTU (valjane vrijednosti: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)

en: Change the width of the window to WIDTH
hr: Promijeni širinu prozora na ŠIRINU

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER columns
hr: Promijeni raspored radnih prostora na zaslona da koristi BROJEVE stupaca

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER rows
hr: Promijeni raspored radnih prostora na zaslona da koristi BROJEVE redaka

en: Class Group ID: %s
hr: ID grupe klase: %s

en: Class Group Name: %s
hr: Naziv grupe klase: %s

en: Class Instance: %s
hr: Primjerak klase: %s

en: Class resource of the class group to examine
hr: Izvor klase u grupi klase za ispitivanje

en: Click this to switch to workspace %s
hr: Klikni ovdje za prebacivanje na radni prostor %s

en: Click to start dragging "%s"
hr: Klikni za pokretanje povlačenja "%s"

en: Click to switch to "%s"
hr: Klikni za prebacivanje na "%s"

en: Close the window
hr: Zatvori prozor

en: Conflicting options are present: --%s and --%s
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: --%s i --%s

en: Conflicting options are present: --%s or --%s, and --%s
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: --%s ili --%s, i --%s

en: Conflicting options are present: a window should be interacted with, but --%s has been used
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: prozor bi trebao biti u interakciji s njima, ali --%s se koristi

en: Conflicting options are present: an application should be interacted with, but --%s has been used
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: aplikacije bi trebale biti u interakciji s njima, ali --%s se koristi

en: Conflicting options are present: class group "%s" should be interacted with, but --%s has been used
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: grupa klase "%s" trebala bi biti u interakciji s njima, ali --%s se koristi

en: Conflicting options are present: screen %d should be interacted with, but --%s has been used
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: zaslon %d trebao bi biti u interakciji s njima, ali --%s se koristi

en: Conflicting options are present: windows of an application should be listed, but --%s has been used
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: prozori ili aplikacija bi trebali biti prikazani, ali --%s se koristi

en: Conflicting options are present: windows of class group "%s" should be listed, but --%s has been used
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: prozori ili grupa klase "%s" trebali bi biti prikazani, ali --%s se koristi

en: Conflicting options are present: windows of workspace %d should be listed, but --%s has been used
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: prozori ili radni prostori %d trebali bi biti prikazani, ali --%s se koristi

en: Conflicting options are present: windows or workspaces of screen %d should be listed, but --%s has been used
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: prozori ili radni prostori na zaslonu %d trebali bi biti prikazani, ali --%s se koristi

en: Conflicting options are present: workspace %d should be interacted with, but --%s has been used
hr: Sukobljene mogućnosti su prisutne: radni prostor %d trebao bi biti u interakciji s njima, ali --%s se koristi

en: Current workspace: "%s"
hr: Trenutni radni prostor "%s"

en: Error while parsing arguments: %s
hr: Greška pri obradi argumenata: %s

en: Geometry (width, height): %d, %d
hr: Razlučivost (širina, visina): %d, %d

en: Geometry (x, y, width, height): %d, %d, %d, %d
hr: Razlučivost (x, y, širina, visina): %d, %d, %d, %d

en: Group Leader: %lu
hr: Glavni u grupi: %lu

en: HEIGHT
hr: VISINA

en: Icon Name: %s
hr: Naziv ikone: %s

en: Icons: %s
hr: Ikona: %s

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be positive
hr: Nevaljani argument "%d" za --%s: argument mora biti pozitivan

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be strictly positive
hr: Nevaljani argument "%d" za --%s: argument mora biti izričito pozitivan

en: Invalid argument "%s" for --%s, valid values are: %s
hr: Nevaljani argument "%s" za --%s, valjane vrijednosti su: %s

en: Invalid value "%s" for --%s
hr: Nevaljana vrijednost "%s" za --%s

en: Left Neighbor: %s
hr: Lijevi susjed: %s

en: List windows of the application/class group/workspace/screen (output format: "XID: Window Name")
hr: Popis prozora aplikacije/klase grupe/radnog prostora/zaslona (izlazni format: "XID: Naziv prozora")

en: List workspaces of the screen (output format: "Number: Workspace Name")
hr: Popis prozora zaslona (izlazni format: "Broj: Naziv radnog prostora")

en: Ma_ximize
hr: Uv_ećaj

en: Ma_ximize All
hr: Uv_ećaj sve

en: Make the window always on top
hr: Postavi prozor uvijek na vrhu

en: Make the window appear in pagers
hr: Učini da se prozor pojavi u izmjenjivaču

en: Make the window appear in tasklists
hr: Učini da se prozor pojavi u popisu zadataka

en: Make the window below other windows
hr: Postavi prozor uvijek ispod ostalih prozora

en: Make the window fullscreen
hr: Postavi prozor preko cijelog zaslona

en: Make the window have a fixed position in the viewport
hr: Učini da prozor ima nepromjenjivi položaj prikaza područja

en: Make the window not always on top
hr: Ne stavljaj prozor uvijek na vrhu

en: Make the window not appear in pagers
hr: Učini da se prozor ne pojavi u izmjenjivaču

en: Make the window not appear in tasklists
hr: Učini da se prozor ne pojavi u popisu zadataka

en: Make the window not below other windows
hr: Ne stavljaj prozor uvijek ispod ostalih prozora

en: Make the window not have a fixed position in the viewport
hr: Učini da prozor nema nepromjenjivi položaj prikaza područja

en: Make the window quit fullscreen mode
hr: Vrati prozor iz cijelog zaslona

en: Make the window visible on all workspaces
hr: Učini prozor vidljivim na svim radnim prostorima

en: Make the window visible on the current workspace only
hr: Učini prozor vidljivim samo na trenutnom radnom prostoru

en: Maximize horizontally the window
hr: Uvećava prozor vodoravno

en: Maximize the window
hr: Uvećva prozor

en: Maximize vertically the window
hr: Uvećava prozor okomito

en: Mi_nimize
hr: Sm_anji

en: Mi_nimize All
hr: Sm_anji sve

en: Minimize the window
hr: Smanjuje prozor

en: Move the viewport of the current workspace to X coordinate X
hr: Premjesti prikaz područja trenutnog radnog prostora na X koordinatu X

en: Move the viewport of the current workspace to Y coordinate Y
hr: Premjesti prikaz područja trenutnog radnog prostora na Y koordinatu Y

en: Move the window to workspace NUMBER (first workspace is 0)
hr: Premjesti prozor na radni prostor BROJ (prvi radni prostor je 0)

en: Move to Another _Workspace
hr: Premjesti na drugi _radni prostor

en: Move to Workspace R_ight
hr: Premjest_i na desni radni prostor

en: Move to Workspace _Down
hr: Premjesti na _donji radni prostor

en: Move to Workspace _Left
hr: Premjesti na lij_evi radni prostor

en: Move to Workspace _Up
hr: Premjesti na _gornji radni prostor

en: NAME
hr: NAZIV

en: NUMBER
hr: BROJ

en: NUMBER of the screen to examine or modify
hr: BROJ zaslona za ispitivanje ili promjenu

en: NUMBER of the workspace to examine or modify
hr: BROJ radnog prostora za ispitivanje ili promjenu

en: Name: %s
hr: Naziv: %s

en: No Windows Open
hr: Nema otvorenih prozora

en: Number of Windows: %d
hr: Broj prozora: %d

en: Number of Workspaces: %d
hr: Broj radnih prostora: %d

en: On Screen: %d (Window Manager: %s)
hr: Na zaslonu: %d (Upravitelj prozora: %s)

en: On Workspace: %s
hr: Na radnom prostoru: %s

en: Options to list windows or workspaces
hr: Mogućnosti za prikaz prozora ili radnih prostora

en: Options to modify properties of a screen
hr: Mogućnosti za promjenu svojstava zaslona

en: Options to modify properties of a window
hr: Mogućnosti za promjenu svojstava prozora

en: Options to modify properties of a workspace
hr: Mogućnosti za promjenu svojstava radnog prostora

en: Position in Layout (row, column): %d, %d
hr: Položaj u rasporedu (redak, stupac): %d, %d

en: Possible Actions: %s
hr: Moguće radnje: %s

en: Print or modify the properties of a screen/workspace/window, or interact with it, following the EWMH specification.
    For information about this specification, see:
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec
hr: Prikaži ili promijeni svojstva zaslona/radnog prostora/prozora, ili djelujte na njega slijedeći EWMH specifikacije.
    Za informacije o tim svojstvima, pogledajte:
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec

en: Right Neighbor: %s
hr: Desni susjed: %s

en: Role: %s
hr: Namjena: %s

en: Screen Number: %d
hr: Broj zaslona: %d

en: Session ID: %s
hr: ID sesije: %s

en: Shade the window
hr: Osjenčaj prozor

en: Show options to list windows or workspaces
hr: Prikaži mogućnosti za prikaz prozora ili radnih prostora

en: Show options to modify properties of a screen
hr: Prikaži mogućnosti za promjenu svojstava zaslona

en: Show options to modify properties of a window
hr: Prikaži mogućnosti za promjenu svojstava prozora

en: Show options to modify properties of a workspace
hr: Prikaži mogućnosti za promjenu svojstava radnog prostora

en: Show the desktop
hr: Prikaži radnu površinu

en: Showing the desktop: %s
hr: Prikaz radne površine: %s

en: Start moving the window via the keyboard
hr: Pokreni promicanje prozora putem tipkovnice

en: Start resizing the window via the keyboard
hr: Pokreni promjenu veličine prozora putem tipkovnice

en: Startup ID: %s
hr: ID pokretanja: %s

en: State: %s
hr: Stanje: %s

en: Stop showing the desktop
hr: Zaustavi prikaz radne površine

en: TYPE
hr: VRSTA

en: Tool to switch between visible windows
hr: Alat za prebacivanje vidljivih prozora

en: Tool to switch between windows
hr: Alat za prebacivanje prozora

en: Tool to switch between workspaces
hr: Alat za prebacivanje radnih prostora

en: Top Neighbor: %s
hr: Gornji susjed: %s

en: Transient for: %lu
hr: Prozor je iznad: %lu

en: Un_minimize All
hr: _Poništi samanjivanje svih

en: Unma_ximize
hr: Poništi u_većanje

en: Unmaximize horizontally the window
hr: Poništava vodoravno uvećanje prozora

en: Unmaximize the window
hr: Poništava uvećanje prozora

en: Unmaximize vertically the window
hr: Poništava okomito uvećanje prozora

en: Unmi_nimize
hr: Poništi s_manjenje

en: Unminimize the window
hr: Poništava smanjenje prozora

en: Unshade the window
hr: Nemoj osjenčati prozor

en: Untitled application
hr: Bezimena aplikacija

en: Untitled window
hr: Neimenovani prozor

en: Viewport cannot be moved: the current workspace does not contain a viewport
hr: Područje prikaza se ne može premjestiti: trenutni radni prostor ne sadrži područje prikaza

en: Viewport cannot be moved: there is no current workspace
hr: Područje prikaza se ne može premjestiti: trenutni radni prostor ne postoji

en: Viewport position (x, y): %s
hr: Položaj područja prikaza (x, y): %s

en: WIDTH
hr: ŠIRINA

en: Window List
hr: Popis prozora

en: Window Manager: %s
hr: Upravitelj prozora: %s

en: Window Selector
hr: Odabiratelj prozora

en: Window Type: %s
hr: Vrsta prozora: %s

en: Window cannot be moved to workspace %d: the workspace does not exist
hr: Prozor se ne može premjestiti na radni prostor %d: radni prostor ne postoji

en: Workspace %d
hr: Radni prostor %d

en: Workspace %s%d
hr: Radni prostor  %s%d

en: Workspace 1_0
hr: Radni prostor 1_0

en: Workspace Layout (rows, columns, orientation): %d, %d, %s
hr: Raspored radnog prostora (retci, stupci, orijentacija): %d, %d, %s

en: Workspace Name: %s
hr: Naziv radnog prostora: %s

en: Workspace Number: %d
hr: Broj radnog prostora: %d

en: Workspace Switcher
hr: Izmjenjivač radnih prostora

en: X window ID of the group leader of an application to examine
hr: ID X prozora za grupe vođe grupe aplikacije za ispitivanje

en: X window ID of the window to examine or modify
hr: ID X prozora za ispitivanje ili promjenu

en: _Always on Visible Workspace
hr: _Uvijek na vidljivom radnom prostoru

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Close All
hr: _Zatvori sve

en: _Move
hr: _Premjesti

en: _Only on This Workspace
hr: _Samo na ovom radnom prostoru

en: _Resize
hr: _Promijeni veličinu

en: _Unmaximize All
hr: _Poništi uvećanje svih

en: above
hr: iznad

en: all workspaces
hr: svi radni prostori

en: below
hr: ispod

en: change fullscreen mode
hr: promijeni cjelozaslonski način

en: change workspace
hr: promijeni radni prostor

en: close
hr: zatvori

en: desktop
hr: radna površina

en: dialog window
hr: prozor dijaloga

en: dock or panel
hr: dok ili panel

en: false
hr: laž

en: fullscreen
hr: cijeli zaslon

en: make above
hr: postavi iznad

en: make below
hr: postavi ispod

en: maximize
hr: uvećaj

en: maximize horizontally
hr: uvećaj vodoravno

en: maximize vertically
hr: uvećaj okomito

en: maximized
hr: uvećan

en: maximized horizontally
hr: uvećan vodoravno

en: maximized vertically
hr: uvećan okomito

en: minimize
hr: smanji

en: minimized
hr: smanjen

en: move
hr: premjesti

en: needs attention
hr: potrebna pozornost

en: no action possible
hr: radnja nije moguća

en: normal
hr: normalno

en: normal window
hr: normalan prozor

en: pin
hr: pričvrsti

en: pinned
hr: pričvršćen

en: resize
hr: promjena veličine

en: set
hr: postavljeno

en: shade
hr: osjenčaj

en: shaded
hr: osjenčan

en: skip pager
hr: preskoči izmjenjivača

en: skip tasklist
hr: preskoči popis zadataka

en: splash screen
hr: uvodni zaslon

[ctx: startupID]
en: none
hr: nijedan

en: stick
hr: pričvrsti

en: sticky
hr: pričvrstiv

en: tearoff menu
hr: odvojiv izbornik

en: tearoff toolbar
hr: odvojiva alatna traka

en: true
hr: istina

en: unmake above
hr: poništi postavljanje iznad

en: unmake below
hr: poništi postavljanje ispod

en: unmaximize
hr: poništi uvećanje

en: unmaximize horizontally
hr: poništi vodoravno uvećanje

en: unmaximize vertically
hr: poništi okomito uvećanje

en: unminimize
hr: poništi smanjenje

en: unpin
hr: odčvrsti

en: unshade
hr: odsjenčaj

en: unstick
hr: odčvrsti

en: utility window
hr: prozor pomagala

[ctx: window]
en: none
hr: nijedan

[ctx: workspace]
en: none
hr: nijedan
