NetworkManager - en to hr translation catalogue (764 entries)

en: 
    The VPN connection “%s” disconnected because the network connection was interrupted.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” se odspojilo zbog prekida mrežnog povezivanja.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because of invalid VPN secrets.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo zbog nevaljanih VPN tajni.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service did not start in time.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo jer se VPN usluga nije pokrenula pravovremeno.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo jer se VPN usluga nije pokrenula.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo jer se VPN usluga nije pokrenula.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service returned invalid configuration.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo jer je VPN usluga vratila neispravno podešavanje.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service stopped unexpectedly.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo jer se VPN usluga neočekivano zaustavila.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the connection attempt timed out.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo jer je isteklo vrijeme povezivanja.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the network connection was interrupted.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo jer je mrežno povezivanje prekinuto.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because there were no valid VPN secrets.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo jer nema valjanih VPN tajni.

en: 
    The VPN connection “%s” failed to start.
    
    %s
hr: 
    VPN povezivanje “%s” se nije pokrenulo.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed.
hr: 
    VPN povezivanje “%s” nije uspjelo.

en: "vlan" + number
hr: "vlan" + broj

en: %d day ago | %d days ago
hr[0]: prije %d dana
hr[1]: prije %d dana
hr[2]: prije %d dana

en: %d hour ago | %d hours ago
hr[0]: prije %d sata
hr[1]: prije %d sata
hr[2]: prije %d sati

en: %d minute ago | %d minutes ago
hr[0]: prije %d minute
hr[1]: prije %d minute
hr[2]: prije %d minuta

en: %d month ago | %d months ago
hr[0]: prije %d mjeseca
hr[1]: prije %d mjeseca
hr[2]: prije %d mjeseci

en: %d year ago | %d years ago
hr[0]: prije %d godine
hr[1]: prije %d godine
hr[2]: prije %d godina

en: %s (via “%s”)
hr: %s (putem "%s")

en: %s connection
hr: %s povezivanje

en: %s port %d
hr: %s ulaz %d

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hr: '%s::%s' nije valjani naziv svojstva; '%s' nije GObject podvrsta

en: (none)
hr: (nijedan)

en: 802.1X Security
hr: 802.1X sigurnost

en: 802.1X authentication
hr: 802.1X ovjera

en: <b>_Peers</b>
hr: <b>_Čvorovi</b>

en: A 32-bit fwmark for outgoing packets. Leave it to 'off' to disable fwmark.
hr: 32-bitni fwmark za odlazne pakete. Ostavite na 'isključeno' za onemogućavanje fwmark.

en: A base64 preshared key generated by 'wg genpsk'. Optional, and may be omitted. Adds an additional layer of symmetric-key cryptography to be mixed into the already existing public-key cryptography, for post-quantum resistance.
hr: base64 preddijeljeni ključ stvoren od strane 'wg pubkey'. Neobvezno i može se izostaviti. Dodaje dodatni sloj kriptografije simetričnog ključa koji se miješa u već postojeću kriptografiju javnog ključa za postkvantni otpor.

en: A base64 public key calculated by 'wg pubkey' from a private key.
hr: base64 javni ključ izračunan od strane 'wg pubkey' iz privatnog ključa.

en: A file named “%s” already exists.
hr: Datoteka naziva "% s" već postoji.

en: A mask of 16 bits, each corresponding to a group address in the range from 01:80:C2:00:00:00 to 01:80:C2:00:00:0F that must be forwarded. The mask can’t have bits 0, 1 or 2 set because they are used for STP, MAC pause frames and LACP.
hr: Maska od 16 bita, svaki odgovara grupi adresa u rasponu od 01:80:C2:00:00:00 do 01:80:C2:00:00:0F koje se moraju proslijediti. Maska može sadržavati bitove 0, 1 ili 2 postavljene zato jer se koriste za STP, MAC okvire pauze i LACP.

en: A password is required to connect to “%s”.
hr: Potrebna je lozinka za povezivanje s “%s”.

en: A port to listen on. If set to 'automatic', the port will be chosen randomly when the interface comes up.
hr: Ulaz osluškivanja. Ako je postavljeno na 'automatski', ulaz će biti odabran naizmjenice kada se pokrene sučelje.

en: ARP _targets
hr: ARP_mete

en: Active backup
hr: Aktivna pričuva

en: Active-Backup runner options
hr: Mogućnosti pokretača aktivne pričuve

en: Ad_vanced…
hr: Na_predno…

en: Adaptive load balancing
hr: Prilagodljivo uravnoteženo učitavanje

en: Adaptive transmit load balancing
hr: Prilagodljivo emitiranje uravnoteženog učitavanja

en: Add a new connection
hr: Dodaj novo povezivanje

en: Add peer _routes
hr: Dodaj rute _čvora

en: Additional DNS ser_vers
hr: Dodatni DNS pos_lužitelji

en: Additional s_earch domains
hr: Dodatne d_omene pretraživanja

en: Additional static addresses
hr: Dodatne nepromjenjive adrese

en: Address
hr: Adresa

[ctx: Address]
en: Unknown
hr: Nepoznata

en: Address (optional)
hr: Adresa (neobavezno)

en: Addresses
hr: Adrese

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Network Configuration
hr: Napredno podešavanje mreže

en: Advertise
hr: Oglašavaj

en: All _users may connect to this network
hr: Svi _korisnici se mogu povezati na ovu mrežu

en: Allow _BSD data compression
hr: Dopusti _BSD podatkovno sažimanje

en: Allow _Deflate data compression
hr: Dopusti _Deflate podatkovno sažimanje

en: Allow _roaming if home network is not available
hr: Dopusti _roaming ako matična mreža nije dostupna

en: Allowed Authentication Methods
hr: Dopušteni načini ovjere

en: Allowed IPs
hr: Dopušteni IP-ovi

en: Allowed _IPs
hr: Dopušteni _IP-ovi

en: Allowed methods
hr: Dopušteni načini

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
hr: IP adresu ili točkom odvojeni popis IP adresa provjeriti prilikom provjere stanja povezivanja.

en: An arbitrary name to assign to the newly created PPP interface.
hr: Proizvoljni naziv za dodjelu novo stvorenom PPP sučelju.

en: An endpoint IP or hostname, followed by a colon, and then a port number.
hr: IP krajnja točka ili naziv poslužitelja, nakon čega slijedi stupac i zatim broj ulaza.

en: Any L3 protocol
hr: Svaki L3 protokol

en: Any L4 protocol
hr: Svaki L4 protokol

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
hr: Sigurno želite obrisati povezivanje %s?

en: Attachment Unit Interface (AUI)
hr: Dodatna jedinica sučelja (AUI)

en: Authenticate to delete the selected connection
hr: Potrebna je ovjera za brisanje odabranog povezivanja

en: Authenticate to edit the selected connection
hr: Potrebna je ovjera za uređivanje odabranog povezivanja

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
hr: Potrebna je ovjera za spremanje ovog povezivanja za sve korisnike na ovom računalu.

en: Authentication
hr: Ovjera

en: Auto Ethernet
hr: Automatska žična mreža

en: Automatic
hr: Automatski

en: Automatic (DHCP)
hr: Automatski (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
hr: Samo automatske (DHCP) adrese

en: Automatic (PPPoE)
hr: Automatski (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
hr: Samo automatske (PPPoE) adrese

en: Automatic (VPN)
hr: Automatski (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
hr: Samo automatske (VPN) adrese

en: Automatic with manual DNS settings
hr: Automatski s ručno upisanim DNS postavkama

en: Automatic, DHCP only
hr: Automatski, samo DHCP

en: Automatic, addresses only
hr: Automatski, samo adrese

en: Automatically connect to _VPN
hr: Automatski se poveži na _VPN

en: Automatically unlock this device
hr: Automatski otključaj ovaj uređaj

en: Available
hr: Dostupan

en: Ban_d
hr: Poja_s

en: Bandwidth
hr: Propusnost

en: Base Connection
hr: Osnovno povezivanje

en: Basic
hr: Osnovno

en: Bluetooth Type
hr: Vrsta Bluetootha

en: Bluetooth connection %d
hr: Bluetooth povezivanje %d

en: Bond
hr: Povezano

en: Bond connection %d
hr: Povezano povezivanje %d

en: Bonded _connections
hr: Povezana _povezivanja

en: Bridge
hr: Premošteno

en: Bridge Port
hr: Premošteni ulaz

en: Bridge connection %d
hr: Premošteno povezivanje %d

en: Bridged _connections
hr: Premošteno _povezivanje

en: Broadcast
hr: Odašiljanje

en: Broadcast Address
hr: Adresa emitiranja

en: By default, ARP requests are sent on active ports only. This option allows sending even on inactive ports.
hr: Prema zadanome, ARP zahtjevi se šalju samo na aktivne ulaze. Ova mogućnost dopušta slanje i na neaktivne ulaze.

en: C_hannel
hr: Kana_l

en: C_laim interface
hr: Za_htjevano sučelje

en: C_loned MAC address
hr: K_lonirana MAC adresa

en: C_onnect
hr: _Spoji se

en: C_reate…
hr: S_tvori…

en: Cannot export VPN connection
hr: Nemoguć izvoz VPN povezivanja

en: Challenge Handshake Authentication Protocol
hr: Challenge Handshake protokol ovjere

en: Change…
hr: Promijeni…

en: Check
hr: Provjeri

en: Choose a Connection Type
hr: Odaberi vrstu povezivanja

en: Choose a VPN Connection Type
hr: Odaberite vrstu VPN povezivanja

en: Client
hr: Klijent

en: Cloned MAC _address
hr: Klonirana MAC _adresa

en: Comma-separated list of IP (v4 or v6) addresses with CIDR masks from which incoming traffic for this peer is allowed and to which outgoing traffic for this peer is directed.
hr: Zarezom odvojen popis IP (v4 ili v6) adresa sa CIDR maskom iz kojeg dolazni promet za ovaj čvor je dopušten i na koji odlazni promet za ovaj čvor je usmjeren.

en: Compression
hr: Sažimanje

en: Configure _Methods…
hr: Podesi _načine…

en: Configuring Wi-Fi network connection “%s”…
hr: Podešavanje bežičnog mrežnog povezivanja “%s”…

en: Configuring ethernet network connection “%s”…
hr: Podešavanje žičanog mrežnog povezivanja “%s”…

en: Configuring mobile broadband connection “%s”…
hr: Podešavanje mobilnog širokopojasnog povezivanja “%s”…

en: Connect _automatically with priority
hr: Automatski _se poveži s prioritetom

en: Connected
hr: Povezano

en: Connection Established
hr: Povezivanje uspostavljeno

en: Connection Information
hr: Informacije povezivanja

en: Connection _Information
hr: _Informacije povezivanja

en: Connection _name
hr: _Naziv povezivanja

en: Connection activation failed
hr: Neuspjelo uključivanje povezivanja

en: Connection add failed
hr: Neuspjelo dodavanje povezivanja

en: Connection cannot be deleted
hr: Povezivanje se ne može obrisati

en: Connection cannot be modified
hr: Povezivanje se ne može prilagoditi

en: Connection delete failed
hr: Neuspjelo brisanje povezivanja

en: Connection failure
hr: Neuspjelo povezivanje

en: Connection had no VPN setting
hr: Povezivanje nema VPN postavke

en: Connection priority for automatic activation. Connections with higher numbers are preferred when selecting profiles for automatic activation. Default value is 0.
hr: Prioritet povezivanja za automatsku aktivaciju. Povezivanja s većim brojem su poželjna kada se odabire profil za automatsku aktivaciju. Zadana vrijednost je 0.

en: Connection type not specified.
hr: Vrsta povezivanja nije određena.

en: Controls whether IGMP snooping is enabled for this bridge. Note that if snooping was automatically disabled due to hash collisions, the system may refuse to enable the feature until the collisions are resolved.
hr: Upravlja omogućavanjem IGMP osluškivanja za ovaj most. Zapamtite da ako je osluškivanje automatski onemogućeno uslijed kolizija jedinstvene vrijednosti, sustav može odbiti omogućavanje značajke dok se kolizije ne razrješe.

en: Controls whether Spanning Tree Protocol (STP) is enabled for this bridge
hr: Upravlja omogućavanjem Spanning Tree Protokola (STP) za ovaj most

en: Copyright © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
hr: Autorsko pravo © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Autorsko pravo © 2005-2008 Novell, Inc.
    i mnogi drugi doprinositelji i prevoditelji iz zajednice

en: Could not create connection
hr: Neuspjelo stvaranje povezivanja

en: Could not create new connection
hr: Neuspjelo stvaranje novog povezivanja

en: Could not edit connection
hr: Nemoguće uređivanje povezivanja

en: Could not find VPN plugin for “%s”.
hr: Nemoguće je pronaći VPN priključak za "%s".

en: Could not load 802.1X Security user interface.
hr: Nemoguće učitavanje korisničkog sučelja 802.1X sigurnosti.

en: Could not load Bluetooth user interface.
hr: Nemoguće učitavanje Bluetooth korisničkog sučelja.

en: Could not load DCB user interface.
hr: Nemoguće učitavanje DCB korisničkog sučelja.

en: Could not load DSL user interface.
hr: Učitavanje DSL korisničkog sučelja nije uspjelo.

en: Could not load General user interface.
hr: Neuspjelo pokretanje općeg korisničkog sučelja.

en: Could not load IP tunnel user interface.
hr: Nemoguće učitavanje IP tunelskog korisničkog sučelja.

en: Could not load IPv4 user interface.
hr: Učitavanje IPv4 korisničkog sučelja nije uspjelo.

en: Could not load IPv6 user interface.
hr: Učitavanje IPv6 korisničkog sučelja nije uspjelo.

en: Could not load InfiniBand user interface.
hr: Neuspjelo pokretanje InfiniBand korisničkog sučelja.

en: Could not load MACsec user interface.
hr: Nemoguće učitavanje MACsec korisničkog sučelja.

en: Could not load PPP user interface.
hr: Učitavanje PPP korisničkog sučelja nije uspjelo.

en: Could not load VPN user interface.
hr: Učitavanje VPN korisničkog sučelja nije uspjelo.

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
hr: Nemoguće učitavanje korisničkog sučelja bežične sigurnosti.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
hr: Nemoguće učitavanje korisničkog sučelja bežične sigurnosti, nedostaju bežične postavke.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
hr: Neuspjelo učitavanje bežičnog sučelja.

en: Could not load WireGuard user interface.
hr: Nemoguće učitavanje WireGuard korisničkog sučelja.

en: Could not load bond user interface.
hr: Nemoguće učitavanje povezanog korisničkog sučelje.

en: Could not load bridge port user interface.
hr: Nemoguće učitavanje korisničkog sučelja premoštenog ulaza.

en: Could not load bridge user interface.
hr: Nemoguće učitavanje premoštenog korisničkog sučelja.

en: Could not load editor VPN plugin for “%s” (%s).
hr: Nemoguće je učitati uređivača VPN priključka za "%s" (%s).

en: Could not load ethernet user interface.
hr: Nemoguće pokretanje žičnog korisničkog sučelja.

en: Could not load mobile broadband user interface.
hr: Učitavanje korisničkog sučelja mobilnog širokopojasnog Interneta nije uspjelo.

en: Could not load proxy user interface.
hr: Nemoguće učitavanje proxy korisničkog sučelja.

en: Could not load team port user interface.
hr: Nemoguće učitavanje ulaza udruženog korisničkog sučelja.

en: Could not load team user interface.
hr: Nemoguće učitavanje udruženog korisničkog sučelja.

en: Could not load vlan user interface.
hr: Neuspjelo učitavanje vlan korisničkog sučelja.

en: Create _New Wi-Fi Network…
hr: Stvori _novu bežičnu mrežu…

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
hr: DER, PEM ili PKCS#12 privatni ključevi (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DNS ser_vers
hr: DNS pos_lužitelji

en: DSL authentication
hr: DSL ovjera

en: DSL connection %d
hr: DSL povezivanje %d

en: D_HCP client ID
hr: D_HCP ID klijenta

en: De_fault
hr: Uo_bičajeno

en: Default
hr: Zadano

en: Default Route
hr: Uobičajena ruta

en: Delay _before first send
hr: Odgoda _prije prvog slanja

en: Delete the selected connection
hr: Obriši odabrano povezivanje

en: Desired hardware address of new team device. Usual MAC address format is accepted.
hr: Željena hardverska adresa novog udruženog uređaja. Uobičajeno je prihvaćen format MAC adrese.

en: Device disconnect failed
hr: Neuspjelo odspajanje uređaja

en: Device link negotiation. If “Manual” is chosen, “Speed” and “Duplex” values will be forced without checking the device compatibility. If unsure, leave here “Ignore” or pick “Automatic”.
hr: Pregovaranje povezivanja uređaja. Ako je “Ručno” odabrano, “Brzina”  “Obosmjerno” biti će prisiljene bez provjeravanja kompatibilnosti uređaja. Ako niste sigurni, ostavite “Zanemari” ili odaberite “Automatski”.

en: Device name
hr: Naziv uređaja

en: Device name + number
hr: Naziv uređaja + broj

en: Did not find a connection with UUID “%s”
hr: Nije pronađeno povezivanje s UUID-om "%s"

en: Disable VPN notifications
hr: Onemogući VPN obavijesti

en: Disable WiFi Create
hr: Onemogući stvaranje bežične mreže

en: Disable connected notifications
hr: Onemogući obavijesti povezivanja

en: Disable disconnected notifications
hr: Onemogući obavijesti prekida povezivanja

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Disconnect
hr: Prekini povezivanje

en: Disconnect failure
hr: Neuspjelo odspajanje

en: Disconnected
hr: Povezivanje prekinuto

en: Do not unselect the port if a better one becomes available.
hr: Nemoj ukloniti ulaz ako se pojavi bolji ulaz.

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
hr: Želite li zamijeniti %s s VPN povezivanjem kojeg spremate?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
hr: Domene koje se koriste za prijevod naziva poslužitelja. Više domena možete razdvojiti zarezima.

en: Don’t know how to create “%s” connections
hr: Nije poznato kako stvoriti "%s" povezivanja

en: Don’t know how to import “%s” connections
hr: Ne znam kako uvesti "%s" povezivanja

en: Don’t show this message again
hr: Ne prikazuj više ovu poruku

en: Driver
hr: Upravljački program

en: Duple_x
hr: Obosmjern_o

en: Duplex value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a duplex mode be sure your device supports it.
hr: Obostrana vrijednosti za nepromjenjivo pregovaranje povezivanja, potrebno je samo kada mogućnosti “Zanemari” i “Automatski” nisu odabrane. Prije određivanja obosmjernog načina, provjerite podržava li ovu mogućnost vaš uređaj.

en: Duplicate ports
hr: Udvostruči ulaze

en: Dynamic WEP
hr: Promjenjivi WEP

en: Dynamic WEP (802.1X)
hr: Promjenjivi WEP (802.1X)

en: Edit Connections…
hr: Uređivanje povezivanja…

en: Edit WireGuard peer
hr: Uredi WireGuard čvor

en: Edit _JSON configuration
hr: Uredi _JSON podešavanje

en: Edit the selected connection
hr: Uređivanje odabranog povezivanja

en: Editing %s
hr: Uređujem %s

en: Editing IPv4 routes for %s
hr: Uređivanje IPv4 ruta za %s

en: Editing IPv6 routes for %s
hr: Uređivanje IPv6 ruta za %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
hr: Uređivanje PPP načina ovjere za %s

en: Editing un-named connection
hr: Uređivanje neimenovanog povezivanja

en: Editor initializing…
hr: Pokretanje uređivača…

en: Enable
hr: Omogući

en: Enable I_GMP snooping
hr: Omogući I_GMP osluškivanje

en: Enable N_otifications
hr: Omogući _obavjesti

en: Enable _Mobile Broadband
hr: Omogući _mobilno širokopojasno povezivanje

en: Enable _Networking
hr: Omogući _umrežavanje

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
hr: Omogući _STP (Spanning Tree Protokol)

en: Enable _Wi-Fi
hr: Omogući _bežičnu mrežu

en: Enable or disable priority pause transmission for each User Priority.
hr: Omogućite ili onemogućite prioritet pauze odašiljanja za svaki korisnički prioritet.

en: Enable or disable strict bandwidth for each user priority.
hr: Omogućite ili onemogućite ograničenu propusnost za svakog prioritetnog korisnka.

en: Enabled (prefer public address)
hr: Omogućeno (preferiraj javnu adresu)

en: Enabled (prefer temporary address)
hr: Omogućeno (preferiraj privremenu adresu)

en: Enhanced Open
hr: Poboljšano otvoreno (OWE)

en: Enter the allowed link bandwidth percent each Priority Group may use. The sum of all groups must total 100%.
hr: Upišite postotak dopuštene propusnosti povezivanja koju svaka prioritetna grupa može koristiti. Zbroj svih grupa mora biti ukupno 100%.

en: Enter the percentage of priority group bandwidth each user priority may use.
hr: Upišite postotak propusnosti prioritetne grupe koju svaki prioritetni korisnik može koristiti.

en: Enter the priority group ID for each User Priority.
hr: Upišite prioritet  ID-a grupe za svaki korsinički prioritet.

en: Enter the traffic class for each user priority.
hr: Upišite klasu prometa za svakog prioritetnog korisnka.

en: Error creating connection
hr: Greška pri stvaranju povezivanja

en: Error displaying connection information:
hr: Greška prikaza informacija povezivanja:

en: Error editing connection
hr: Greška pri uređivanju povezivanja

en: Error importing connection
hr: Greška pri uvozu povezivanja

en: Error initializing editor
hr: Greška pri pokretanju uređivača

en: Error: file doesn’t contain a valid JSON configuration
hr: Greška: datoteka ne sadrži valjano JSON podešavanje

en: Ethernet
hr: Žična mreža

en: Ethernet (%s)
hr: Žična mreža (%s)

en: Ethernet Network
hr: Žična mreža

en: Ethernet Network (%s)
hr: Žična mreža (%s)

en: Ethernet Networks
hr: Žične mreže

en: Ethernet Networks (%s)
hr: Žične mreže (%s)

en: Ethernet connection %d
hr: Žično povezivanje %d

en: Ethernet device
hr: Žični uređaj

en: Ethernet network connection “%s” active
hr: Žično povezivanje “%s” je aktivno

en: Ethernet port state
hr: Stanje ulaza žične mreže

en: Export VPN connection…
hr: Izvezi VPN povezivanje…

en: Extensible Authentication Protocol
hr: Proširivi protokol ovjere

en: Fabric
hr: Struktura

en: Failed to activate connection
hr: Neuspjelo aktiviranje povezivanja

en: Failed to add new connection
hr: Neuspjelo dodavanje novog povezivanja

en: Failed to add/activate connection
hr: Neuspjelo dodavanje/uključivanje povezivanja

en: Failed to write connection to VPN UI: %s (%d)
hr: Neuspjelo zapisivanje povezivanja na VPN UI: %s (%d)

en: Failed to write connection to VPN UI: incomplete write
hr: Neuspjelo zapisivanje povezivanja na VPN UI: nepotpuni zapis

en: Feature
hr: Značajka

en: File Relabel
hr: Prilagodba oznake datoteke

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Firewall _zone
hr: Vatrozid _područje

en: Fix
hr: Popravi

en: Flags
hr: Oznaka

en: Flow Control
hr: Nadzor protoka

en: For browser only
hr: Samo za preglednik

en: From active to team device
hr: Sa aktivnog na udruženi uređaj

en: From the active port
hr: Sa aktivnog ulaza

en: From the team device
hr: Sa udruženog uređaja

en: Full
hr: Potpuno

en: Gateway
hr: Pristupnik

en: General
hr: Općenito

en: Group Bandwidth
hr: Grupa propusnosti

en: Group ID
hr: ID grupe

en: Group _forward mask
hr: Grupiraj _masku prosljeđivanja

en: HW address
hr: HW adresa

en: Half
hr: Pola

en: Hardware
hr: Hardver

en: Hardware Address
hr: Hardverska adresa

en: Highest number of ports
hr: Najveći broj ulaza

en: Highest priority
hr: Najveći prioritet

en: Highest priority (stable)
hr: Najveći prioritet (stabilno)

en: Home network
hr: Matična mreža

en: Home network (%s)
hr: Matična mreža (%s)

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into ARP request as source address.
hr: Naziv računala koji će biti pretvoren u IP adresu koja će biti navedena u ARP zahtjevu kao adresa izvora.

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into request as destination address.
hr: Naziv računala koji će biti pretvoren u IP adresu koja će biti navedena u zahtjevu kao adresa odredišta.

en: Hotspot
hr: Pristupna točka

en: How often to send an authenticated empty packet to the peer for the purpose of keeping a stateful firewall or NAT mapping valid. This is optional and not recommended outside of specific setups.
hr: Koliko često treba slati prazan paket ovjere u čvora u svrhu očuvanja valjanog vatrozida ili NAT mapiranja. Ovo nije obavezno i ne preporučuje se izvan određenih podešavanja.

en: ID of queue which this port should be mapped to.
hr: ID reda na koji ovaj ulaz treba biti mapiran.

en: IP Address
hr: IP adresa

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add an IP address.
hr: IP adrese prepoznaju vaše računalo u mreži. Kako bi dodali IP adresu, kliknite na tipku "Dodaj".

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add static IP address to be configured in addition to the automatic ones.
hr: IP adrese prepoznaju vaše računalo u mreži. Kako bi dodali nepromjenjivu IP adresu podešenu kao dodatak automatskima, kliknite na tipku "Dodaj".

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
hr: IP adrese domenskih poslužitelja koji se koriste za prijevod naziva poslužitelja. Kako bi odvojili više domenskih poslužitelja, iskoristite zarez.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses. Link-local addresses will be automatically scoped to the connecting interface.
hr: IP adrese poslužitelja naziva domena korištenih za rješavanje naziva računala. Koristite zareze za razdvajanje više adresa poslužitelja naziva domena. Adrese lokalnog-povezivanja biti će automatski u dometu putem sučelja povezivanja.

en: IP tunnel
hr: IP tunel

en: IP tunnel connection %d
hr: IP tunelsko povezivanje %d

en: IPv4 DNS server “%s” invalid
hr: Neispravan IPv4 DNS poslužitelj "%s"

en: IPv4 Settings
hr: IPv4 postavke

en: IPv4 address netmask “%s” invalid
hr: Neispravna IPv4 adresa podmaske "%s"

en: IPv4 address “%s” invalid
hr: Neispravna IPv4 adresa "%s"

en: IPv4 gateway “%s” invalid
hr: Neispravan IPv4 pristupnik "%s"

en: IPv6 DNS server “%s” invalid
hr: Neispravan IPv6 DNS poslužitelj "%s"

en: IPv6 Settings
hr: IPv6 postavke

en: IPv6 _privacy extensions
hr: IPv6 _proširenja privatnosti

en: IPv6 address _generation mode
hr: Način stvaranja _IPv6 adresa

en: IPv6 address “%s” invalid
hr: Neispravna IPv6 adresa "%s"

en: IPv6 gateway “%s” invalid
hr: Neispravan IPv6 pristupnik "%s"

en: IPv6 prefix “%s” invalid
hr: Neispravan IPv6 prefiks "%s"

en: If checked, LACPDU frames are sent along the configured links periodically. If not, it acts as “speak when spoken to”.
hr: Ako je odabrano, LACPDU okviri se šalju zajedno s podešenim poveznicama povremeno. Ako nije odabrano, ponaša se kao "govori kada ti se govori".

en: If enabled, it makes the kernel generate a temporary IPv6 address in addition to the public one generated from MAC address. This enhances privacy, but could cause problems in some applications. If set to "Default", the value from NetworkManager global configuration is used. If that is also unset, use the kernel default value read from file "/proc/sys/net/ipv6/conf/default/use_tempaddr"
hr: Ako je omogućeno, kernel stvara privremenu IPv6 adresu kao dodatak javnoj stvorenoj iz MAC adrese. Ovo poboljšava privatnost, ali može prouzrokovati probleme u pojedinim aplikacijama. Ako je postavljano na "Default", koristi se vrijednost iz globalnog podešavanja Mrežnog upravitelja. Ako i to nije postavljeno, koristite zadanu vrijednost kernela učitanu iz datoteke "/proc/sys/net/ipv6/conf/default/use_tempaddr"

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
hr: Ako je omogućeno, ovo povezivanje se nikada neće koristiti kao zadana mreža.

en: If selected, the connection will take exclusive control of the interface and it won’t be possible to activate another connection on it. Note that the option can only be used for Ethernet interfaces. nm-applet is able to activate the connection only if this option is selected.
hr: Ako je odabrano, povezivanje će preuzeti ekskluzivno upravljanje sučelja i neće biti moguća aktivacija drugog povezivanja na njemu. Zapamtite da se ova mogućnost može koristiti za Žična sučelja. nm-applet može aktivirati povezivanje samo ako je ova mogućnost odabrana.

en: Ig_nore automatically obtained routes
hr: Za_nemari automatski dobivene rute

en: Ignore
hr: Zanemari

en: Ignore invalid packets from _active ports
hr: Zanemari neispravne pakete sa _aktivnih ulaza

en: Ignore invalid packets from i_nactive ports
hr: Zanemari neispravne pakete sa _neaktivnih ulaza

en: Im_port team configuration from a file…
hr: Uv_ezi podešavanje udruženja iz datoteke…

en: Import a saved VPN configuration…
hr: Uvezi spremljeno VPN podešavanje…

en: Import script from a file…
hr: Uvezi skriptu iz datoteke…

en: In most cases, the provider’s PPP servers will support all authentication methods. If connections fail, try disabling support for some methods.
hr: U većini slučajeva, PPP poslužitelji pružatelja usluge će podržavati sve načine ovjere.  Ako povezivanje ne uspije, pokušajte onemogućiti neki način.

en: In tenths of a second. Periodic interval between rebalancing.
hr: U desetinu sekunde. Povremeno razdoblje između ponovnog uravnoteženja.

en: InfiniBand connection %d
hr: InfiniBand povezivanje %d

en: Input key
hr: Ulazni ključ

en: Insufficient privileges.
hr: Nedovoljne ovlasti.

en: Interface
hr: Sučelje

en: Invalid setting %s: %s
hr: Neispravna postavka %s: %s

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
hr: Nije namijenjeno za interekciju u naredbenom retku, već se pokreće u GNOME radnom okružju.

en: Keys
hr: Ključevi

en: LACP port _key
hr: Ključ LACP _ulaza

en: LACP runner options
hr: Mogućnosti LACP pokretača

en: Last Used
hr: Zadnje korišteno

en: Lin_k negotiation
hr: Pregovaranje _povezivanja

en: Link Watcher
hr: Nadgledatelj poveznice

en: Link _down delay
hr: Odgoda _završetka povezivanja

en: Link _up delay
hr: Odgoda _početka povezivanja

en: Link-Local
hr: Lokalno-povezivanje

en: Link-Local Only
hr: Samo Lokalno-povezivanje

en: List of fragment types (strings) which should be used for packet Tx hash computation.
hr: Popis vrsta ulomaka (nizova) koji se trebaju koristiti za izračunavanje Tx jedinstvene vrijednosti paketa.

en: Load balance
hr: Uravnoteženo učitavanje

en: Local IP
hr: Lokalni IP

en: MAC address
hr: MAC adresa

en: MAC address of the Bluetooth device. Example: 00:11:22:33:44:55
hr: MAC adresa Bluetooth uređaja. Primjer: 00:11:22:33:44:55

en: MACSEC connection %d
hr: MACSEC povezivanje %d

en: MII (recommended)
hr: MII (preporučljivo)

en: M_ode
hr: Na_čin

en: Ma_gic
hr: Ma_gično

en: Manage and change your network connection settings
hr: Upravljajte i promijenite postavke mrežnog povezivanja

en: Manage your network connections
hr: Upravljanje mrežnim povezivanjem

en: Manual
hr: Ručno

en: Maximum number of missed replies. If this number is exceeded, link is reported as down.
hr: Najveći broj propuštenih odgovora. Ako je ovaj broj premašen, poveznica će biti prijavljena kao nedostupna.

en: Media Independent Interface (MII)
hr: Medijski nezavisno sučelje (MII)

en: Method
hr: Način

en: Metric
hr: Metrički

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol
hr: Microsoft Challenge Handshake protokol ovjere

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
hr: Microsoft Challenge Handshake protokol ovjere inačice 2

en: Missing connection name
hr: Nedostaje naziv povezivanja

en: Missing resources
hr: Nedostaju resursi

en: Mobile Broadband
hr: Mobilno širokopojasno povezivanje

en: Mobile Broadband (%s)
hr: Mobilno širokopojasno povezivanje (%s)

en: Mobile Broadband network.
hr: Mobilna širokopojasna mreža.

en: Mobile broadband connection “%s” active
hr: Mobilno širokopojasno povezivanje “%s” je aktivno

en: Mobile broadband connection “%s” active: (%d%%%s%s)
hr: Mobilno širokopojasno povezivanje "%s" je aktivno: (%d%%%s%s)

en: Mobile broadband network password
hr: Lozinka za mobilnu širokopojasnu mrežu

en: Mode
hr: Način

en: Monitoring _frequency
hr: Nadgledanje _frekvencije

en: More addresses
hr: Više adresa

en: Mul_ticast
hr: _Emitiranje prema više primatelja

en: Multicast _rejoin interval
hr: _Razdoblje ponovnog slanja emitiranja prema više primatelja

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
hr: Moj pružatelj usluge koristi tehnologiju temeljenu na C_DMA-u (tj. 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
hr: Moj pružatelj usluge koristi tehnologiju temeljenu na _GSM-u (tj. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: N_etwork ID
hr: ID mrež_e

en: Name
hr: Naziv

en: Name of active Tx balancer. Active Tx balancing is disabled by default.
hr: Naziv aktivnog Tx uravnotežača. Aktivno Tx uravnoteženje je po zadanom onemogućeno.

en: Name of runner to be used.
hr: Naziv pokretača koji će se koristiti.

en: Netmask
hr: Mrežna maska

en: Network
hr: Mreža

en: Network Connections
hr: Mrežno povezivanje

en: Network connection “%s” active
hr: Mrežno povezivanje “%s” je aktivno

en: NetworkManager
hr: Mrežni upravitelj

en: NetworkManager Applet
hr: Aplet mrežnog upravitelja

en: NetworkManager Website
hr: Web stranica mrežnog upravitelja

en: NetworkManager connection editor
hr: Mrežni upravitelj - uređivač povezivanja

en: NetworkManager indicates to applications whether the connection is metered and therefore data usage should be restricted. Select which value (“Yes” or “No”) to indicate to applications, or “Automatic” to use a default value based on the connection type and other heuristics.
hr: Mrežni upravitelj ukazuje aplikaciji ima li povezivanje ograničenje podataka i treba li stoga ograničiti upotrebu podataka. Odaberite vrijednost (“Da“ ili “Ne“) za ukazivanje aplikacijama, ili “Automatski“ za korištenje zadane vrijednosti temeljene na vrsti povezivanja i drugim heuristikama.

en: NetworkManager is a system service for managing and configuring your network connections and devices.
hr: Mrežni upravitelj je usluga sustava za upravljanje i podešavanje vaših mrežnih povezivanja i uređaja.

en: NetworkManager is not running…
hr: Mrežni upravitelj nije pokrenut…

en: Networking disabled
hr: Umrežavanje onemogućeno

en: New Mobile Broadband connection…
hr: Novo mobilno širokopojasno povezivanje…

en: New PIN code:
hr: Novi PIN kôd:

en: New connection…
hr: Novo povezivanje…

en: No
hr: Ne

en: No VPN plugins are installed.
hr: Nema instaliranih VPN dodataka.

en: No VPN service type.
hr: Nema vrste VPN usluge.

en: No network connection
hr: Nema mrežnog povezivanja

en: No network devices available
hr: Nema dostupnih mrežnih uređaja

en: No polkit authorization to perform the action
hr: Nema polkit ovjere za pokretanje ove radnje

en: No valid active connections found!
hr: Nije pronađeno valjano aktivno povezivanje!

en: None
hr: Ništa

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
hr: Aplet trake sustava za upravljanje vašim mrežnim uređajima i mrežnim povezivanjima.

en: Nu_mber
hr: Br_oj

en: Number of bursts of multicast group rejoin requests sent after port is enabled or disabled.
hr: Broj naleta ponovnog slanja zahtjeva grupe emitiranja prema više primatelja nakon što je ulaz omogućen ili onemogućen.

en: Number of bursts of unsolicited NAs and gratuitous ARP packets sent after port is enabled or disabled.
hr: Broj naleta neželjenih NAS i proizvoljnih ARP paketa poslanih nakon što je ulaz omogućen ili onemogućen.

en: Only initiate sessions with access concentrators that provide the specified service. For most providers this should be left blank.
hr: Pokrenite samo sesije s pristupnim koncentratorima koji pružaju navedenu uslugu. Za većinu pružatelja usluga ovo treba ostati prazno.

en: Option specifies the rate at which our link partner is asked to transmit LACPDU packets. If checked, packets will be sent once per second. Otherwise they will be sent every 30 seconds.
hr: Mogućnost određuje brzinu pri kojoj je naš povezani partner upitan za slanje LACPDU paketa. Ako je odabrano, paketi će biti poslani jednom u sekundi. U suprotnom će bit poslani svakih 30 sekundi.

en: Options…
hr: Mogućnosti…

en: Output key
hr: Izlazni ključ

en: PAC script
hr: PAC skripta

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
hr: PEM vjerodajnice (*.pem, *.crt, *.cer)

en: PIN code for SIM card “%s” on “%s”
hr: PIN kôd za SIM karticu "%s" na "%s"

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
hr: Za uređaj mobilnog širokopojasnog Interneta je potreban PIN kôd

en: PIN code required
hr: Potreban je PIN kôd

en: PIN code:
hr: PIN kôd:

en: PPP Settings
hr: PPP postavke

en: PPP _interface
hr: PPP _sučelje

en: PUK code:
hr: PUK kôd:

en: P_arent interface
hr: N_adređeno sučelje

en: Parameters
hr: Parametri

en: Parent device
hr: Sadržajni uređaj

en: Password
hr: Lozinka

en: Password Authentication Protocol
hr: Lozinka protokola ovjere

en: Password used to authenticate with the PPPoE service.
hr: Lozinka koje se koristi za ovjeru PPPoE usluge.

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Path _cost
hr: Vrijednost _putanje

en: Peer _notification interval
hr: Razdoblje _obavijesti točaka

en: Permanent
hr: Trajno

en: Persistent _keepalive
hr: Postojano _održavanje

en: Port _sticky
hr: Zagušen _ulaz

en: Port key according to LACP standard. It is only possible to aggregate ports with the same key.
hr: Ključ ulaza prema LACP standardu. Moguće je samo nagomilati ulaze s istim ključem.

en: Port priority
hr: Prioritet ulaza

en: Port priority according to LACP standard. The lower number means higher priority.
hr: Prioritet ulaza prema LACP standardu. Manji broj znači veći prioritet.

en: Port priority. The higher number means higher priority.
hr: Prioritet ulaza. Veći broj znači veći prioritet.

en: Ports “%s” and “%s” apply to different virtual ports (“%s” and “%s”) of the same physical device.
hr: Ulaze "%s" i "%s" primijeni na različite virtualne ulaze ("%s" i "%s") istog fizičkog uređaja.

en: Ports “%s” and “%s” both apply to device “%s”
hr: Ulaze "%s" i "%s" oba primijeni na uređaj "%s"

en: Pre_shared key
hr: Pred_dijeljeni ključ

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Preparing Wi-Fi network connection “%s”…
hr: Priprema bežičnog mrežnog povezivanja “%s”…

en: Preparing ethernet network connection “%s”…
hr: Priprema žičanog mrežnog povezivanja “%s”…

en: Preparing mobile broadband connection “%s”…
hr: Pripremanje mobilnog širokopojasnog povezivanja “%s”…

en: Preparing network connection “%s”…
hr: Priprema mrežnog povezivanja “%s”…

en: Preserve
hr: Očuvano

en: Primary DNS
hr: Glavni DNS

en: Priority
hr: Prioritet

en: Priority Bandwidth
hr: Prioritet propusnosti

en: Priority Flow Control
hr: Prioritet nadzora protoka

en: Priority Groups
hr: Prioritetne grupe

en: Private _key
hr: Privatni _ključ

en: Public key
hr: Javni ključ

en: Random
hr: Naizmjenično

en: Raw Configuration
hr: Osnovno podešavanje

en: Re-enter new PIN code:
hr: Ponovno upišite novi PIN kôd:

en: Relabel
hr: Prilagodi oznaku

en: Remote IP
hr: Udaljeni IP

en: Requesting a VPN address for “%s”…
hr: Zahtijevanje VPN adrese za “%s”…

en: Requesting a Wi-Fi network address for “%s”…
hr: Potrebna je adresa bežične mreže za “%s”…

en: Requesting a network address for “%s”…
hr: Zahtijevanje mrežne adrese za “%s”…

en: Requesting an ethernet network address for “%s”…
hr: Potrebna je adresa žične mreže za “%s”…

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
hr: Zahtijevaj IPv_4 adresiranje za završavanje ovog povezivanja

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
hr: Zahtijevaj IPv_6 adresiranje kako bi se ovo povezivanje dovršilo

en: Roaming network
hr: Roaming mreža

en: Roaming network (%s)
hr: Roaming mreža (%s)

en: Round-robin
hr: Kružno dodjeljivanje

en: Runner
hr: Pokretač

en: SIM PIN Unlock Required
hr: Potreban je SIM PIN za otključavanje

en: SIM PIN unlock required
hr: Potreban je SIM PIN za otključavanje

en: SIM PUK Unlock Required
hr: Potreban je SIM PUK za otključavanje

en: SIM PUK unlock required
hr: Potreban je SIM PUK za otključavanje

en: STP forwarding delay, in seconds
hr: Odgoda STP proslijeđivanja, u sekundama

en: STP hello time, in seconds
hr: Vrijeme STP pozdrava, u sekundama

en: STP maximum message age, in seconds
hr: STP najveća starost poruke, u sekundama

en: STP priority for this bridge. Lower values are “better”; the lowest priority bridge will be elected the root bridge.
hr: STP prioritet za ovaj most. Manje vrijednosti su “bolje”; most najmanjeg prioriteta će biti odabran za korijenski most.

en: S_earch domains
hr: Pr_etraži domene

en: S_ecurity
hr: S_igurnost

en: S_end on inactive ports
hr: P_ošalji na neaktivne ulaze

en: Save any changes made to this connection.
hr: Spremite bilo kakve promjene ovog povezivanja.

en: Secondary DNS
hr: Pomoćni DNS

en: Security
hr: Sigurnost

en: Security labels may prevent some files from being used with certificate authentication.
hr: Sigurnosne oznake mogu spriječiti neke datoteke da se korist sa ovjerom vjerodajnice.

en: Security not compatible with Ad-Hoc mode
hr: Sigurnost nije kompatibilna s Ad-Hoc načinom

en: Select Mobile Broadband Provider Type
hr: Odaberite vrstu pružatelja mobilnog širokopojasnog Interneta

en: Select a connection to delete
hr: Odaberi povezivanje za brisanje

en: Select a connection to edit
hr: Odaberi povezivanje za uređivanje

en: Select file to import
hr: Odaberite datoteku za uvoz

en: Select the technology your mobile broadband provider uses. If you are unsure, ask your provider.
hr: Odaberite tehnologiju koju vaš pružatelj mobilnog širokopojasnog Interneta koristi. Ako niste sigurni, obratite se pružatelju usluge.

en: Select the type of VPN you wish to use for the new connection. If the type of VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
hr: Odaberite vrstu VPN-a kojeg želite koristiti za novo povezivanje.  Ako se vrsta VPN povezivanja kojeg želite ne nalazi na popisu, možda nemate instaliran ispravan VPN priključak.

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
hr: Odaberite vrstu povezivanja kojeg želite stvoriti.
    
    Ako stvarate VPN, a ako se VPN povezivanje koje želite stvoriti ne pojavi na popisu, možda nemate odgovarajući VPN dodatak instaliran.

en: Select the type of the Bluetooth connection profile.
hr: Odaberi vrstu profila Bluetooth povezivanja.

en: Send LACPDU frames _periodically
hr: Pošalji LACPDU okvire _povremeno

en: Send PPP _echo packets
hr: Pošalji PPP _echo pakete

en: Send _interval
hr: Razdoblje _slanja

en: Send a LACPDU frame _every second
hr: Pošalji LACPDU okvir _svake sekunde

en: Sending unlock code…
hr: Slanje kôda za otključavanje…

en: Set by master
hr: Postavi glavnim

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
hr: Odaberite za onemogućavanje obavijesti kada su bežične mreže dostupne.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
hr: Odaberite za onemogućavanje obavijesti pri povezivanju s mrežom.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
hr: Odaberite za onemogućavanje obavijesti prilikom povezivanja ili prekida povezivanja s VPN-a.

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
hr: Odaberite za onemogućavanje obavijesti prilikom prekida povezivanja s mrežom.

en: Set to FALSE to disable displaying the applet in the notification area.
hr: Odaberite za onemogućavanje prikaza apleta u području obavijesti.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
hr: Odaberite za onemogućavanje stvaranje adhoc mreža pri korištenju apleta.

en: Shared to other computers
hr: Podijeljeno s ostalim računalima

en: Sho_w password
hr: Pri_kaži lozinku

en: Sho_w passwords
hr: Prikaž_i lozinku

en: Sho_w preshared key
hr: Prika_ži preddjeljeni ključ

en: Show PIN code
hr: Prikaži PIN kôd

en: Show PIN/PUK codes
hr: Prikaži PIN/PUK kôdove

en: Show the applet in notification area
hr: Prikaži aplet u području obavijesti

en: Specifies how the CAK (Connectivity Association Key) for MKA (MACsec Key Agreement) is obtained. For the EAP mode, fill the parameters in the 802.1X security page
hr: Odredi kako se CAK (ključ pridruživanja povezivosti) za MKA (MACsec podudaranje ključa) dobiva. Za EAP način, popuni parametre u 802.1X sigurnosnoj stranici

en: Specifies the minimum number of ports that must be active before asserting carrier in the master interface, value can be 1 – 255.
hr: Određuje najmanji broj ulaza koji mora biti aktivan prije potvrđivanja nosioca u glavnom sučelju, vrijednost može biti 1 – 255.

en: Specifies the validation mode for incoming frames
hr: Određuje način provjere za dolazne okvire

en: Speed
hr: Brzina

[ctx: Speed]
en: Unknown
hr: Nepoznata

en: Speed value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a speed value be sure your device supports it.
hr: Vrijednosti brzine za nepromjenjivo pregovaranje povezivanja, potrebno je samo kada mogućnosti “Zanemari” i “Automatski” nisu odabrane. Prije određivanja vrijednosti brzine, provjerite podržava li ovu mogućnost vaš uređaj.

en: Stable
hr: Stabilno

en: Stable privacy
hr: Stabilna privatnost

en: Stamp
hr: Pečat

en: Starting VPN connection “%s”…
hr: Pokretanje VPN povezivanja “%s”…

en: Strict
hr: Ograniči

en: Strict Bandwidth
hr: Ograničena propusnost

en: Subnet Mask
hr: Maska podmreže

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
hr: Nepoznata

en: Suppress networks available notifications
hr: Zabrani obavijesti o dostupnim mrežama

en: System priority, value can be 0 – 65535.
hr: Prioritet sustava, vrijednost može biti 0 – 65535.

en: Team
hr: Udruženo

en: Team Advanced Options
hr: Napredne mogućnosti udruženja

en: Team Port
hr: Udruženi ulaz

en: Team connection %d
hr: Udruženo povezivanje %d

en: Tertiary DNS
hr: Pričuvni DNS

en: The 256 bit private key in base64 encoding
hr: 256 bitni privatni ključ u base64 kôdiranju

en: The DHCP client identifier allows the network administrator to customize your computer’s configuration. If you wish to use a DHCP client identifier, enter it here.
hr: DHCP klijentski identifikator omogućava mrežnim administratorima prilagođavanje podešavanja vašeg računala. Ako želite koristiti DHCP klijentski identifikator, upišite ga ovdje.

en: The Ethernet MAC address aging time, in seconds
hr: Doba starenja MAC adresa žične mreže, u sekundama

en: The IP address identify your computer on the network and determines the address range distributed to other computers. Click the “Add” button to add an IP address. If no address is provided, range will be determined automatically.
hr: IP adresa prepoznaje vaše računalo na mreži i određuje raspon adresa dostavljen ostalim računalima. Kliknite na tipku "Dodaj" za dodavanje IP adrese. Ako adresa nije omogućena, raspon će biti određen automatski.

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
hr: MAC adresa koja je ovdje upisana, koristit će se kao hardverska adresa za mrežni uređaj na kojemu je aktivirano ovo povezivanje.  Ova mogućnost je poznata kao MAC kloniranje ili zavaravanje.  Primjer: 00:11:22:33:44:55

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
hr: Aplet mrežnog upravitelja nije uspio pronaći potrebne resurse (.ui datoteka nije pronađena).

en: The NetworkManager Developers
hr: Razvijatelji mrežnog upravitelja

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
hr: VPN povezivanje "%s" nije moglo biti izvezeno u %s.
    
    Greška: %s.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly:
hr: VPN dodatak nije uspio ispravno uvesti VPN povezivanje:

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
hr: Uređivač povezivanja nije uspio pronaći neke potrebne resurse (.ui datoteka nije pronađena).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
hr: Dijalog uređivača povezivanja se ne može pokrenuti zbog nepoznate greške.

en: The delay between link watch initialization and the first request being sent.
hr: Odgoda između pokretanja nadgledanja poveznice i prvog slanja zahtjeva.

en: The delay between the link coming up and the runner being notified about it.
hr: Odgoda između uspostavljanja povezivanja i obavještavanja pokretača o tome.

en: The delay between the link going down and the runner being notified about it.
hr: Odgoda između prekidanja povezivanja i obavještavanja pokretača o tome.

en: The following files are not labelled for use with certificate authentication. Do you wish to adjust the labels?
hr: Sljedeće datoteke nisu označene za ovjeru s vjerodajnicama. Želite li prilagoditi oznake?

en: The interface name of the primary device. If set, this device will always be the active port when it is available.
hr: Naziv sučelja glavnog uređaja. Ako je postavljeno, ovaj uređaj će uvijek biti aktivan pomoćni kada je dostupan.

en: The interface on which the PPP connection will be established.
hr: Sučelje na kojemu će PPP povezivanje biti uspostavljeno.

en: The interval between requests being sent.
hr: Razdoblje između slanja zahtjeva.

en: The link watcher to be used.
hr: Nadgledatelj poveznice koji će se koristiti.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PIN code before it can be used.
hr: Uređaj za širokopojasno mobilno povezivanje “%s” zahtijeva SIM PIN kôd prije korištenja.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PUK code before it can be used.
hr: Uređaj za širokopojasno mobilno povezivanje “%s” zahtijeva SIM PUK kôd prije otključavanja.

en: The name of the MACsec device.
hr: Naziv MACsec uređaja.

en: The name of the wireguard interface to create.
hr: Naziv wireguard sučelja za stvaranje.

en: The network connection has been disconnected.
hr: Mrežno povezivanje je prekinuto.

en: The nm-connection-editor program works with NetworkManager to create and edit existing connection profiles for NetworkManager.
hr: nm-connection-editor program radi s Mrežnim upraviteljem kako bi stvorio i uredio postojeće profile povezivanja Mrežnog upravitelja.

en: The parent interface name or parent connection UUID from which this MACSEC interface should be created.
hr: Naziv sadržajnog sučelja ili UUID sadržajnog povezivanja iz kojeg ovo MACSEC sučelje treba bit stvoreno.

en: The parent interface name or parent connection UUID from which this MACsec interface should be created
hr: Naziv sadržajnog sučelja ili UUID sadržajnog povezivanja iz kojeg ovo MACsec sučelje treba bit stvoreno

en: The port component of the SCI (Secure Channel Identifier)
hr: Komponenta ulaza za SCI (Identifikatora sigurnog kanala)

en: The pre-shared Connectivity Association Key
hr: Zajednički ključ pridruživanja povezivosti

en: The pre-shared Connectivity-association Key Name
hr:  Naziv zajedničkog ključa pridruživanja povezivosti

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
hr: Zona definira razinu pouzdanosti tog povezianja. Zadano nije pravilna zona, odabirom se koristi zadana zona u vatrozidu. Iskoristiva samo ako je vatrozid aktivan.

en: This defines the policy of how hardware addresses of team device and port devices should be set during the team lifetime.
hr: Ovo određuje pravilo kako će se hardverska adresa udruženog uređaja i ulaz uređaja postaviti tijekom trajanja udruženja.

en: This option locks this connection to the Wi-Fi access point (AP) specified by the BSSID entered here. Example: 00:11:22:33:44:55
hr: Ova mogućnsot zaključava ovo povezivanje na bežičnu pristupnu točku (AP) određenu BSSID-om upisanim ovdje. Npr.: 00:11:22:33:44:55

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “em1”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “em1 (3C:97:0E:42:1A:19)”
hr: Ova mogućnost zaključava ovo povezivanje na mrežni uređaj određen ili nazivom njegovog sučelja ili trajnim MAC-om ili oboje. Primjeri: "em1", "3C:97:0E:42:1A:19", "em1 (3C:97:0E:42:1A:19)"

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “ib0”, “80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65”, “ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)”
hr: Ova mogućnost zaključava ovo povezivanje na mrežni uređaj određen ili nazivom njegovog sučelja ili trajnim MAC-om ili oboje. Primjeri: "ib0", "80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65", "ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)"

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “wlan0”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)”
hr: Ova mogućnost zaključava ovo povezivanje na mrežni uređaj određen ili nazivom njegovog sučelja ili trajnim MAC-om ili oboje. Primjeri: "wlan0", "3C:97:0E:42:1A:19", "wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)"

en: This program is a component of NetworkManager (https://networkmanager.dev).
hr: Ovaj program je dio Mrežnog upravitelja (https://networkmanager.dev).

en: This selects the policy of how the aggregators will be selected.
hr: Ovo određuje pravilo kako će sakupljači biti odabrani.

en: Traffic Class
hr: Klasa prometa

en: Transmission _balancing interval
hr: Razdoblje _uravnoteženja prijenosa

en: Twisted Pair (TP)
hr: Upleteni par (TP)

en: URL from where the PAC script is to be obtained.
hr: URL iz kojeg će se PAC skripta dobiti.

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: Unknown error creating connection editor dialog.
hr: Nepoznata greška stvaranja dijaloga uređivača povezivanja.

en: Unrecognized connection type
hr: Neprepoznata vrsta povezivanja

en: Unsupported mobile broadband connection type.
hr: Nepodržana vrsta mobilnog širokopojasnog povezivanja.

en: Usage:
hr: Upotreba:

en: Use 802.1_X security for this connection
hr: Koristi 802.1_X sigurnost za ovo povezivanje

en: Use TCP _header compression
hr: Koristi sažimanje TCP _zaglavlja

en: Use _stateful MPPE
hr: Koristi _stateful MPPE

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
hr: Upotrijebi mrežni izbornik za povezivanje na bežičnu mrežu

en: Use this proxy configuration for only browser clients/schemes.
hr: Koristi ovo proxy podešavanje samo za klijente/sheme preglednika.

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
hr: Koristi se kako bi se utvrdilo trebaju li postavke migrirati na noviju inačicu.

en: User authentication required for VPN connection “%s”…
hr: Za VPN povezivanje “%s” je potrebna ovjera korisnika…

en: User authentication required for Wi-Fi network “%s”…
hr: Potrebna je ovjera korisnika za bežičnu mrežu “%s”…

en: User authentication required for ethernet network connection “%s”…
hr: Potrebna je ovjera korisnika za žično mrežno povezivanje “%s”…

en: User authentication required for mobile broadband connection “%s”…
hr: Potrebna je ovjera korisnika za mobilno širokopojasno povezivanje “%s”…

en: User authentication required for network connection “%s”…
hr: Za mrežno povezivanje “%s” je potrebna ovjera korisnika…

en: Username used to authenticate with the PPPoE service.
hr: Korisničko ime koje se koristi za ovjeru PPPoE usluge.

en: VLAN connection %d
hr: VLAN povezivanje %d

en: VLAN inter_face name
hr: Naziv VLAN suč_elja

en: VPN Banner
hr: VPN natpis

en: VPN Connection Failed
hr: VPN povezivanje nije uspjelo

en: VPN Gateway
hr: VPN pristupnik

en: VPN Login Message
hr: Poruka o VPN prijavi

en: VPN Type
hr: VPN vrsta

en: VPN Username
hr: VPN korisničko ime

en: VPN connection %d
hr: VPN povezivanje %d

en: VPN connection active
hr: VPN povezivanje je aktivno

en: VPN connection has been successfully established.
hr: VPN povezivanje je uspješno uspostavljeno.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
hr: VPN povezivanje je uspješno uspostavljeno.
    
    %s

en: Validate received ARP packets on active ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
hr: Provjeri primljene ARP pakete na aktivnim ulazima. Ako nije odabrano, svi dolazeći ARP paketi biti će smatrani kao valjan odgovor.

en: Validate received ARP packets on inactive ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
hr: Provjeri primljene ARP pakete na neaktivnim ulazima. Ako nije odabrano, svi dolazeći ARP paketi biti će smatrani kao valjan odgovor.

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of multicast group rejoin requests.
hr: Vrijednost je pozitivan broj u milisekundama. Određuje razdoblje između naleta ponovnog slanja zahtjeva grupe emitiranja prema više primatelja.

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of notify-peer packets.
hr: Vrijednost j pozitivan broj u milisekundama. Određuje razdoblje između naleta paketa obavještavanja točke.

en: Virtual
hr: Virtualno

en: WEP 128-bit Passphrase
hr: WEP 128-bitna lozinka

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
hr: WEP 40/128-bitni ključ (heksadecimalni ili ASCII)

en: WPA/WPA2 Enterprise
hr: WPA/WPA2 tvrtke

en: WPA/WPA2/WPA3 Personal
hr: WPA/WPA2/WPA3 osobni

en: WPA3 Personal
hr: WPA3 osobni

en: Wake on LAN
hr: Probudi putem žičnog uređaja

en: Wake-on-LAN password
hr: Probudi putem žičnog uređaja, lozinka

en: Wake-on-LAN password (an Ethernet MAC). It is only valid for magic packets.
hr: Probudi putem žičnog uređaja, lozinka (MAC žične mreže). Valjano je samo za magične pakete.

en: Warning: the connection contains some properties not supported by the editor. They will be cleared upon save.
hr: Upozorenje: povezivanje sadrži neka svojstva koje uređivač ne podržava. Biti će uklonjena pri spremanju.

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
hr: Pri povezivanju na mreže s podrškom za IPv4, dopusti završavanje povezivanja ako IPv6 podešavanje ne uspije, ali zato IPv4 podešavanje uspije.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
hr: Pri povezivanju na mreže s podrškom za IPv6, dopusti dovršavanje povezivanja ako IPv4 podešavanje ne uspije, ali zato IPv6 podešavanje uspije.

en: Whether the transmitted traffic must be encrypted
hr: Treba li odašiljan promet biti šifriran

en: Whether to automatically add routes for the AllowedIPs ranges of the peers
hr: Treba li automatski dodati rute za dopuštene IP raspone čvorova

en: Wi-Fi
hr: Bežična mreža

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
hr[0]: Bežična mreža
hr[1]: Bežične mreže
hr[2]: Bežične mreže

en: Wi-Fi Network (%s)
hr: Bežična mreža (%s)

en: Wi-Fi Networks (%s)
hr: Bežične mreže (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
hr: Bežične mreže su dostupne

en: Wi-Fi Security
hr: Bežična sigurnost

en: Wi-Fi connection %d
hr: Bežično povezivanje %d

en: Wi-Fi device
hr: Bežični uređaj

en: Wi-Fi is disabled
hr: Bežična mreža je onemogućena

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
hr: Bežična mreža je onemogućena hardverskim isključivanjem

en: Wi-Fi network connection “%s” active
hr: Bežično povezivanje “%s” je aktivno

en: Wi-Fi network connection “%s” active: %s (%d%%)
hr: Bežično povezivanje “%s” je aktivno: %s (%d%%)

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
hr: Nijedna

en: Willing
hr: Dobrovoljno

en: WireGuard connection %d
hr: WireGuard povezivanje %d

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
hr: Pogrešan PIN; kontaktirajte svojeg pružatelja usluge.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
hr: Pogrešan PUK kôd; kontaktirajte svojeg pružatelja usluge.

en: Yes
hr: Da

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
hr: Sada ste povezani s mobilnom širokopojasnom mrežom.

en: You are now connected to the Wi-Fi network “%s”.
hr: Sada ste povezani s bežičnom mrežom “%s”.

en: You are now connected to the ethernet network.
hr: Sada ste povezani s žičnom mrežom.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
hr: Sada ste povezani s mobilnom širokopojasnom mrežom.

en: You are now connected to “%s”.
hr: Sada ste povezani s “%s”.

en: You are now registered on a roaming network.
hr: Registrirani ste na roaming mreži.

en: You are now registered on the home network.
hr: Registrirani ste na matičnoj mreži.

en: _APN
hr: _NPT

en: _About
hr: _O programu

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Add a VPN connection…
hr: _Dodaj VPN povezivanje…

en: _Aggregator selection policy
hr: _Pravilo odabira sakupljača

en: _Aging time
hr: _Doba starenja

en: _Apply
hr: _Primijeni

en: _Available networks
hr: _Dostupne mreže

en: _Broadcast
hr: _Emitiranje

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Configure VPN…
hr: _Podesi VPN…

en: _Connect to Hidden Wi-Fi Network…
hr: _Poveži se na sakrivenu bežičnu mrežu…

en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Device
hr: _Uređaj

en: _Device name
hr: _Naziv uređaja

en: _Dial-Up Network
hr: _Modemska mreža

en: _Down delay
hr: _Odgoda primanja

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Encrypt
hr: _Šifriraj

en: _Endpoint
hr: _Krajnja točka

en: _Export…
hr: _Izvoz…

en: _Fields for transmission hash
hr: _Polja za jedinstvenu vrijednost prijenosa

en: _Forward delay
hr: _Odgoda prosljeđivnja

en: _Hairpin mode
hr: _Ukosni način

en: _Hardware Address
hr: _Hardverska adresa

en: _Hardware address policy
hr: _Pravilo hardverske adrese

en: _Hello time
hr: _Vrijeme pozdrava

en: _Ignore
hr: _Zanemari

en: _Interface name
hr: _Naziv sučelja

en: _LACP port priority
hr: _Prioritet LACP ulaza

en: _Link Monitoring
hr: _Nadgledanje povezivanja

en: _Link watcher
hr: _Nadgledatelj poveznice

en: _Listen port
hr: _Ulaz osluškivanja

en: _Loose binding
hr: _Otpuštanje povezivanja

en: _Max age
hr: _Najveća starost

en: _Maximum missed replies
hr: _Najviše propuštenih odgovora

en: _Metered connection
hr: _Povezivanje ograničeno podacima

en: _Method
hr: _Način

en: _Minimum ports
hr: _Najmanji ulaz

en: _Mode
hr: _Način

en: _Multicast rejoin count
hr: _Broj ponovnog slanja emitiranja prema više primatelja

en: _Network name
hr: _Naziv mreže

en: _New Connection
hr: _Novo povezivanje

en: _OK
hr: _U redu

en: _Open
hr: _Otvori

en: _Parent device
hr: _Sadržajni uređaj

en: _Parent interface
hr: _Nadređeno sučelje

en: _Password
hr: _Lozinka

en: _Peer notification count
hr: _Broj obavijesti točaka

en: _Personal Area Network
hr: _Osobno mrežno područje

en: _Phy
hr: _Fizički

en: _Port
hr: _Ulaz

en: _Port priority
hr: _Prioritet uređaja

en: _Primary
hr: _Primarno

en: _Priority
hr: _Prioritet

en: _Public key
hr: _Javni ključ

en: _Queue ID
hr: _ID reda

en: _Quit
hr: _Zatvori

en: _Relabel
hr: _Prilagodi oznaku

en: _Reorder headers
hr: _Razvrstaj zaglavlja

en: _Replace
hr: _Zamijeni

en: _Require 128-bit encryption
hr: _Zahtijevaj 128-bitno šifriranje

en: _Routes…
hr: _Rute…

en: _Runner
hr: _Pokretač

en: _SCI port
hr: _SCI ulaz

en: _Save
hr: _Spremi

en: _Service
hr: _Usluga

en: _Show private key
hr: _Prikaži privatni ključ

en: _Source host
hr: _Računalo izvora

en: _Speed
hr: _Brzina

en: _System priority
hr: _Prioritet sustava

en: _Target host
hr: _Računalo odredišta

en: _Teamed connections
hr: _Udruženo povezivanje

en: _Transmission balancer
hr: _Uravnotežač prijenosa

en: _Transport mode
hr: _Način transporta

en: _Unicast
hr: _Emitiranje prema jednom primatelju

en: _Unlock
hr: _Otključaj

en: _Up delay
hr: _Odgoda slanja

en: _Use Data Center Bridging (DCB) for this connection
hr: _Koristi Data Center Bridging (DCB) za ovo povezivanje

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
hr: _Koristi točka-u-točku šifriranje (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
hr: Koristi ovo povez_ivanje samo za resurse unutar ove mreže

en: _Username
hr: _Korisničko ime

en: _VPN Connections
hr: _VPN povezivanja

en: _Validation
hr: _Provjera

en: _Wake on LAN password
hr: _ Probudi putem žičnog uređaja, lozinka

en: automatic
hr: automatski

en: bytes
hr: bajta

en: can’t parse device name
hr: nemogća obrada naziva uređaja

en: cloned MAC
hr: klonirani MAC

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hr: svojstvo izgradnje "%s" za objekt '%s' ne može se postaviti nakon izgradnje

en: default
hr: zadano

en: device
hr: uređaj

en: device not managed
hr: uređaj nije upravljiv

en: device not ready
hr: uređaj nije spreman

en: device not ready (firmware missing)
hr: uređaj nije spreman (nedostaje firmver)

en: disconnected
hr: nije povezana

en: ignored
hr: zanemareno

en: infiniband device
hr: infiniband uređaj

en: insecure.
hr: nezaštićeno.

en: invalid %s (%s)
hr: neispravno %s (%s)

en: invalid %s (%s)
hr: neispravno %s (%s)

en: invalid %s (%s):
hr: neispravno %s (%s):

en: invalid %s for %s (%s)
hr: neispravno %s za %s (%s)

en: invalid Bluetooth device (%s)
hr: neispravan Bluetooth uređaj (%s)

en: invalid hardware address
hr: neispravna hardverska adresa

en: invalid interface-name (%s):
hr: neispravan naziv-sučelja (%s):

en: invalid interface-name for %s (%s):
hr: neispravan naziv-sučelja za %s (%s):

en: missing SSID
hr: nedostaje SSID

en: missing parent interface
hr: nedostaje nadređeno sučelje

en: never
hr: nikada

en: none
hr: nijedan

en: not enabled
hr: nije omogućeno

en: not registered
hr: nije registrirano

en: now
hr: sada

en: object class '%s' has no property named '%s'
hr: klasa objekta '%s' nema svojstvo naziva '%s'

en: off
hr: isključi

en: primary
hr: primarna

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hr: svojstvo '%s' klase objekta '%s' nije zapisivo

en: registration denied
hr: registracija odbijena

en: searching
hr: pretraživanje

en: seconds
hr: sekunda

en: secure.
hr: zaštićeno.

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hr: neuspješno postavljanje svojstva '%s' vrste '%s' iz vrijednosti vrste '%s'

en: unknown failure
hr: nepoznata greška

en: unspecified error
hr: neodređena greška

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hr: vrijednost "%s" vrste '%s' je neispravna ili je izvan raspona za svojstvo '%s' vrste '%s'

en: vlan parent
hr: vlan izvor
