rygel master - en to hr translation catalogue (300 entries)

en:  must be 1
hr:  mora biti 1

en: %s transfer mode not supported for '%s'
hr: %s način prijenosa nije podržan za '%s'

en: @REALNAME@’s media
hr: @REALNAME@’s medija

en: @id must be set to "" in CreateObject call
hr: @id mora biti postavljen na "" u CreateObject pozivu

en: A module named %s is already loaded
hr: Modul naziva %s je već učitan

en: Action Failed
hr: Neuspjela radnja

en: Add a directory to the list of shared directories
hr: Dodaj mapu u popis dijeljenih mapa

en: Add a network interface Rygel should serve files on
hr: Dodaj mrežno sučelje Rygel za posluživanje datoteka na

en: Add network interface
hr: Dodaj mrežno sučelje

en: Add shared directory
hr: Dodaj dijeljenu mapu

en: Albums
hr: Albumi

en: All
hr: Sve

en: Artist
hr: Izvođač

en: Artists
hr: Izvođači

en: Bad URI: %s
hr: Loš URI: %s

en: Bad current tag value.
hr: Loša trenutna vrijednost oznake.

en: Bad new tag value.
hr: Loša trenutna vrijednost nove oznake.

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
hr: Mogu se samo obrađivati datoteke temeljene na MediaObjects (MediaFileItems)

en: Cannot browse children on item
hr: Nemoguće pregledavanje sadržaja na stavci

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
hr: Nemoguće stvaranje objekta ili klase “%s”: Nije podržano

en: Cannot create references to containers
hr: Nemoguće stvaranje preporuka za spreminke

en: Cannot create restricted item
hr: Nemoguće stvaranje ograničene stavke

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
hr: Nemoguće pokretanje “NSLookup” radnje: Naziv poslužitelja je prazan

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
hr: Nemoguće pokretanje “Ping” radnje: Poslužitelj je prazan

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
hr: Nemoguće pokretanje “Traceroute” radnje: Poslužitelj je prazan

en: Cannot upgrade from version %d
hr: Nemoguća nadogradnja sa inačice %d

en: Can’t add containers in %s
hr: Nemoguće dodavanje spremnika u %s

en: Can’t create items in %s
hr: Nemoguće stvaranje stavke u %s

en: Can’t process URI %s with protocol %s
hr: Nemoguća obrada URI-ja %s with protokolom %s

en: Can’t remove containers in %s
hr: Nemoguće uklanjanje spremnika iz %s

en: Can’t remove items in %s
hr: Nemoguće uklanjanje stavke iz %s

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
hr: Zarezom odvojen popis domena:razina para. Pogledajte rygel(1) za pojedinosti

en: Comments not allowed in XML
hr: Komentari nisu dopuštenu u XML-u

en: ContainerID missing
hr: Nedostaje ID spremnika

en: Could not create GStreamer player
hr: Nemoguće stvaranje GStreamer reproduktora

en: Could not create GstElement for URI %s
hr: Nemoguće stvaranje GstElement za URI %s

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
hr: Nemoguće stvaranje podešavanja transkôdera. Vašoj GStreamer instalaciji možda nedostaje priključak

en: Could not determine protocol for %s
hr: Nemoguće otkrivanje protokola za %s

en: Could not determine protocol for URI %s
hr: Nemoguće otkrivanje protokola za URI %s

en: Could not find object %d in cache
hr: Neuspjeli pronalazak objekta %d u međuspremniku

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
hr: Nemoguć pronalazak objekta %s ili sadržajnog objekta. Baza podataka nije dosljedna

en: Could not load plugin: %s
hr: Nemoguće učitavanje priključka: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
hr: Nemoguća pretplata na signale Pratitelja: %s

en: Couldn’t create data source for %s
hr: Nemoguće stvaranje podataka izvora za %s

en: DLNA profile “%s” not supported
hr: DLNA profil “%s” nije podržan

en: Database upgrade to v18 failed: %s
hr: Neuspjela nadogradnja baze podataka na v18: %s

en: Disable plugin
hr: Onemogući priključak

en: Disable transcoding
hr: Onemogući transkôdiranje

en: Disallow deletion
hr: Zabrani brisanje

en: Disallow upload
hr: Zabrani slanje

en: Display version number
hr: Prikaži broj inačice

en: Engine Path
hr: Putanja pogona

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
hr: Greška stvaranja D-Bus proxija za ACL: %s

en: Error fetching object “%s” from database: %s
hr: Greška preuzimanja objekta “%s” iz baze podataka: %s

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
hr: Greška iz spremnika “%s” pri pokušaju pretraživanja novododanih podređenih objekta “%s” u njemu: %s

en: Error from pipeline %s: %s
hr: Greška iz slivnika %s: %s

en: Error getting all values for “%s”: %s
hr: Greška nabavljanja svih vrijednosti za “%s”: %s

en: Error getting item count under category “%s”: %s
hr: Greška nabavljanja broja stavke pod kategorijom “%s”: %s

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
hr: Greška prikaza sadržaja mape “%s”: %s

en: Error removing object from database: %s
hr: Greška uklanjanja objekta iz baze podataka: %s

en: Error while opening SQLite database %s: %s
hr: Greška pri otvaranju SQLite baze podataka %s: %s

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
hr: Vanjski pružatelj usluge %s nije pružio obavezno svojstvo “%s”

en: Failed to access resource at %s: %s
hr: Problem u pristupu resursu na %s: %s

en: Failed to add %s to ignored files: %s
hr: Neuspjelo dodavanje %s na popis zanemarenih datoteka: %s

en: Failed to add album art for %s: %s
hr: Neuspjelo dodavanje omota albuma za %s: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
hr: Neuspjelo dodavanje stavke sa ID-em %s: %s

en: Failed to add object: %s
hr: Neuspjelo dodavanje objekta: %s

en: Failed to browse “%s”: %s
hr: Neuspjelo pregledavanje “%s”: %s

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
hr: Neuspjela izgradnja URI-ja za mapu “%s”: %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
hr: Nemoguće stvaranje GStreamer izvora podataka za %s: %s

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
hr: Neuspjelo stvaranje Korijenskog uređaja za %s. Razlog: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
hr: Neuspjelo stvaranje povezivanja Pratitelja: %s

en: Failed to create a Tracker connection: %s
hr: Neuspjelo stvaranje povezivanja Pratitelja: %s

en: Failed to create database schema: %s
hr: Neuspjelo stvaranje sheme baze podataka: %s

en: Failed to create indices: %s
hr: Neuspjelo stvaranje sadržaja: %s

en: Failed to create item under “%s”: %s
hr: Neuspjelo stvaranje stavke u “%s”: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
hr: Neuspjelo stvaranje izdvajača medijskih omota: %s

en: Failed to create object under “%s”: %s
hr: Neuspjelo stvaranje objekta u “%s”: %s

en: Failed to create pipeline
hr: Neuspjelo stvaranje slivnika

en: Failed to create preferences dialog: %s
hr: Neuspjelo stvaranje dijaloga osobitosti: %s

en: Failed to create root device factory: %s
hr: Neuspjelo stvaranje korijenske tvornice uređaja: %s

en: Failed to destroy object “%s”: %s
hr: Neuspjelo uništavanje objekta “%s”: %s

en: Failed to discover URI %s: %s
hr: Neuspjelo otkrivanje URI-ja %s: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
hr: Neuspjelo nabrajanje mapa “%s”: %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
hr: Neuspjelo izdvajanje metapodataka za datoteku %s

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
hr: Neuspješan pronalazak točke unosa funkcije “%s” u “%s”: %s

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
hr: Neuspjeli pronalazak lsdvd binarne datoteke u putanji. DVD izdvajanje neće biti dostupno

en: Failed to find media art for %s: %s
hr: Neuspjelo pretraživanje omota albuma za %s: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
hr: Neuspjelo prisiljenje ponovnog stvaranja sadržaja u svrhu popravljanja baze podataka: %s

en: Failed to generate playlist
hr: Neuspjelo stvaranje popisa izvođenja

en: Failed to get MAC address for %s: %s
hr: Neuspjelo dobivanje MAC adrese za %s: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
hr: Neuspjelo nabavljanje povezivanja Pratitelja: %s

en: Failed to get a socket: %s
hr: Neuspjelo dobivanje priključnice: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
hr: Neuspjelo dobivanje podređenog broja zahtjeva spreminika: %s

en: Failed to get child count: %s
hr: Neuspjelo dobivanje podređenog broja: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
hr: Neuspjelo dobivanje podređenog spremnika %s: %s

en: Failed to get log level from configuration: %s
hr: Neuspjelo dobivanje razina zapisa iz podešavanja: %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
hr: Neuspjelo nabavljanje izvornog URI-ja za “%s”: %s

en: Failed to get reset token
hr: Neuspjela obnova tokena

en: Failed to get update IDs: %s
hr: Neuspjelo dobivanje ID-a nadopne: %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
hr: Neuspjelo nabavljanje, URI %s je na popisu zanemarenih:%s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
hr: Neuspjelo nabavllanje stavke %s jer je zaštićena: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
hr: Neuspjelo zaustavljanje procesa. Koristim KILL

en: Failed to harvest file %s: %s
hr: Neuspjelo prikupljanje datoteke %s: %s

en: Failed to import file from %s: %s
hr: Neuspjeli uvoz datoteke iz %s: %s

en: Failed to link %s to %s
hr: Neuspjelo povezivanje %s sa %s

en: Failed to link pad %s to %s
hr: Neuspjelo povezivanje sloja %s sa %s

en: Failed to load module from path “%s”: %s
hr: Neuspjelo učitavanje modula iz putanje “%s”: %s

en: Failed to load plugin %s: %s
hr: Neuspjelo učitavanje priključka %s: %s

en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
hr: Neuspjelo učitavanje podešavanja korisnika iz datoteke “%s”: %s

en: Failed to load user configuration: %s
hr: Neuspjelo učitavanje podešavanja korisnika: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
hr: Neuspjelo označavanje stavke %s jer je zaštićena (%d): %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
hr: Neuspjelo nadgledanje datoteke %s — %s

en: Failed to move dotfile %s: %s
hr: Neuspjelo premještanje datoteke točke %s: %s

en: Failed to open plugins folder: “%s”
hr: Neuspjelo otvaranje mape priključka: “%s”

en: Failed to parse commandline args: %s
hr: Neuspjela obrada argumenata naredbenog redka: %s

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
hr: Neuspjelo očuvanje ServiceResetToken: %s

en: Failed to query ACL: %s
hr: Neuspjelo zahtjevanje ACL-a: %s

en: Failed to query content type for “%s”
hr: Neuspješan upit vrste sadržaja za “%s”

en: Failed to query database: %s
hr: Neuspjelo zahtjevanje baze podataka: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
hr: Neuspjelo zahtjevanje informacija datoteke %s: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
hr: Neuspjelo čitanje izlaza iz %s: %s

en: Failed to read from pipe: %s
hr: Neuspjelo čitanje iz slivnika: %s

en: Failed to read standard output from %s: %s
hr: Neuspjelo čitanje standardnog izlaza iz %s: %s

en: Failed to remove entry: %s
hr: Neuspjelo uklanjanje stavke: %s

en: Failed to remove file %s: %s
hr: Neuspjelo uklanjanje datoteke %s: %s

en: Failed to remove object: %s
hr: Neuspjelo uklanjanje objekta: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
hr: Neuspjelo uklanjanje virtualnih mapa: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
hr: Neuspjelo vraćanje posljednje transakcije: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
hr: Neuspjelo spremanje podataka podešavanja u datoteku “%s”: %s

en: Failed to save object: %s
hr: Neuspjelo spremanje objekta: %s

en: Failed to search in “%s”: %s
hr: Neuspjela pretraga u “%s”: %s

en: Failed to seek
hr: Neuspjelo premotavanje

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
hr: Neuspjelo premotavanje na pomak %lld:%lld

en: Failed to send command to child: %s
hr: Neuspjelo slanje naredbe u podređni: %s

en: Failed to send error to parent: %s
hr: Neuspjelo slanje greške u sadržajni: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
hr: Neuspjelo postavljanje korisničkog sučelja popisa za datoteku %s — %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
hr: Neuspjelo postavljanje početnog korisničkog sučelja popisa za datoteku %s — %s

en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
hr: Neuspjelo postavljanje nadgledanja datoteke za %s: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
hr: Neuspjelo pokretanje Rygel usluge: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
hr: Neuspjelo pokretanje usluge Pratitelja: %s. Priključak onemogućen.

en: Failed to stop Rygel service: %s
hr: Neuspjelo zaustavljanje Rygel usluge: %s

en: Failed to update object “%s”: %s
hr: Neuspjelo nadopuna objekta “%s”: %s

en: Failed to write modified description to %s
hr: Neuspjelo zapisivanje promijenjenog opisa za %s

en: Files & Folders
hr: Datoteke i mape

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
hr: Oznake koje ne smiju biti postavljene pronađene su u “dlnaManaged”

en: GStreamer Player
hr: GStreamer reproduktor

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
hr: GStreamer element “dvdreadsrc” nije pronađen. DVD podrška ne radi

en: Genre
hr: Vrsta glazbe

en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
hr: HTTPSeekRequest vrste %s nije podržan

en: Illegal MIME-type
hr: Neispravna MIME vrsta

en: Illegal seek target
hr: Neispravna meta pretraživanja

en: Incompatible schema… cannot proceed
hr: Nekompatibilna shema… nemoguće je nastaviti

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
hr: Nedosljedna baza podataka: stavka %s nema sadržajni %s

en: Invalid Arguments
hr: Neispravni argumenti

en: Invalid Channel
hr: Neispravan kanal

en: Invalid InstanceID
hr: Neispravan ID primjerka

en: Invalid Name
hr: Neispravan naziv

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
hr: Neispravan zahtjev (samo su GET i HEAD podržani)

en: Invalid Test State “%s”
hr: Pogrešno stanje testa “%s”

en: Invalid UI filter: %s
hr: Neispravan filter korisničkog sučelja: %s

en: Invalid URI without prefix: %s
hr: Neispravan URI bez prefiksa: %s

en: Invalid URI “%s”
hr: Neispravan URI “%s”

en: Invalid argument
hr: Neispravan argument

en: Invalid command received, ignoring
hr: Neispravna naredba primljena, zanemarujem

en: Invalid connection reference
hr: Neispravna povratna preporuka

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
hr: Neispravna baza podataka, nemoguće zahtjevanje sqlite_master table: %s

en: Invalid date format: %s
hr: Neispravan format datuma: %s

en: Invalid date: %s
hr: Neispravan datum: %s

en: Invalid number of arguments
hr: Neispravn broj argumenata

en: Invalid range
hr: Neispravan raspon

en: Invalid search criteria given
hr: Zadan je neispravan kriterij pretrage

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
hr: Neispravna upnp:class zadana u CreateObject

en: MAC and network type querying not implemented
hr: MAC i mrežne vrste upita nisu implementirani

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
hr: MPRIS sučelje na %s ima samo dozvolu čitanja. Zanemarujem.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
hr: MediaEngine.init nije pozvan. Nemoguće je nastaviti.

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
hr: Promjena metapodataka objekta %s koji je podređen ograničenom objektu %s nije dopuštena

en: Metadata modification of object %s not allowed
hr: Promjena metapodataka objekta %s nije dopuštena

en: Missing ContainerID argument
hr: Nedostaje ID spremnika

en: Missing filter
hr: Nedostaje filter

en: Module '%s' conflicts with already loaded module '%s'. Skipping
hr: Modul '%s' je u sukobu s već učitanim modulom '%s'. Preskaćem

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
hr: Module “%s” se ne može povezati sa D-Bus sesijom. Zanemarujem…

en: Music
hr: Glazba

en: Network Interfaces
hr: Mrežna sučelja

en: Networks:
hr: Mreže:

en: New plugin “%s” available
hr: Novi priključak “%s” je dostupan

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
hr: Nema pronađenih ACL pričuvnih pravila, Koristim “allow”

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
hr: Nema pronađenih ACL pričuvnih pravila, Koristim “deny”

en: No D-Bus thumbnailer available
hr: D-Bus usluga minijatura dostupna

en: No D-Bus thumbnailer service available
hr: Nema dostupne D-Bus usluge minijatura

en: No Such Test
hr: Nema takvog testa

en: No media engine found.
hr: Nema pronađenog medijskog pogona.

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
hr: Nema objekata uDIDL-Lite iz klijenta: “%s”

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
hr[0]: Nema pronađenih priključaka u %d sekundi, odustajem…
hr[1]: Nema pronađenih priključaka u %d sekunde, odustajem…
hr[2]: Nema pronađenih priključaka u %d sekundi, odustajem…

en: No subtitle available
hr: Nema dostupnog podnaslova

en: No such container
hr: Nema takvog spremnika

en: No such file transfer
hr: Nema takvog prijenosa datoteka

en: No such object
hr: Nema takvog objekta

en: No thumbnail available
hr: Nema dostupnih minijatura

en: No thumbnail available. Generation requested.
hr: Nema dostupnih minijatura. Stvaranje je zatraženo.

en: No thumbnailer available: %s
hr: Nema dostupne usluge minijatura: %s

en: No value available
hr: Nema dostupne vrijednosti

en: No value available for “%s/%s”
hr: Nema dostupne vrijednosti za “%s/%s”

en: No value available for “%s”
hr: Nema dostupne vrijednosti za “%s”

en: No value set for “%s/enabled”
hr: Nema postavljene vrijednosti za “%s/enabled”

en: No value set for “%s/title”
hr: Nema postavljene vrijednosti za “%s/title”

en: No writable URI for %s available
hr: Nema dostupnog zapisivog URI-ja za %s

en: Not Applicable
hr: Nije primjenjivo

en: Not found
hr: Nije pronađeno

en: Not implemented
hr: Nije implementirano

en: Not supported
hr: Nije podržano

en: Object ID missing
hr: Nedostaje ID objekta

en: Object creation in %s not allowed
hr: Stvaranje objekta u %s nije dopušteno

en: Object is missing the @restricted attribute
hr: Objekt nedostaje u@restricted svojstvu

en: Object removal from %s not allowed
hr: Uklanjanje objekta iz %s nije dopušteno

en: ObjectID argument missing
hr: Argument ID-a objekta nedostaje

en: Only byte-based seek supported
hr: Samo je premotavanje temeljeno na bitu podržano

en: Parameter count mismatch.
hr: Broj parametra se ne podudara.

en: Pictures
hr: Slike

en: Play mode not supported
hr: Način reprodukcije nije podržan

en: Play speed not supported
hr: Brzina reprodukcije nije podržana

en: Playlists
hr: Popisi izvođenja

en: Playspeed not supported
hr: Brzina repodukcijenije podržana

en: Plugin Path
hr: Putanja priključka

en: Plugin module %s does not exist
hr: Modul priključka %s ne postoji

en: Port
hr: Ulaz

en: Problem parsing playlist: %s
hr: Problem pri obradi popisa izvođenja: %s

en: Process check_async failed: %s
hr: Proces check_async neuspio: %s

en: Process died while handling URI %s
hr: Proces je završio tijekom rukovanja URI-jem %s

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
hr: Slanje podataka u “%s” stavku koja nije prazna je nedopušteno

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
hr: Završna vrijednost raspona %lld je manja od početne vrijednosti raspona %lld: '%s'

en: Read from child failed: %s
hr: Čitanje iz podređenog neuspjelo: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
hr: Primljen je loše oblikovan izraz %s iz podređenog…

en: Received invalid string from child: %s
hr: Primljen je neispravan izraz i podređenog: %s

en: Removal of object %s not allowed
hr: Uklanjanje objekta %s nije dopušteno

en: Remove a directory from the list of shared directories
hr: Ukloni mapu iz popisa dijeljenih mapa

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
hr: Ukloni mrežno sučelje Rygel za prestajanje posluživanja datoteka na

en: Remove network interface
hr: Ukloni mrežno sučelje

en: Remove shared directory
hr: Ukloni dijeljenu mapu

en: Requested item “%s” not found
hr: Zahtijevana stavka “%s” nije pronađena

en: Required element %s missing
hr: Potreban element %s nedostaje

en: Resource not found
hr: Resurs nije pronađen

en: Rygel Preferences
hr: Rygel osobitosti

en: Rygel v%s starting…
hr: Rygel v%s se pokreće…

en: Seek mode not supported
hr: Premotavanje nije podržano

en: Seeking not supported
hr: Premotavanje nije podržano

en: Select folders
hr: Odaberi mape

en: Set plugin options
hr: Postavi mogućnosti priključka

en: Set plugin titles
hr: Postavi naziv priključka

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
hr: Postavljanje podprocesa izdvajanja neuspio: %s

en: Shared media
hr: Dijeljeni medij

en: Shut down remote Rygel reference
hr: Isključi udaljeni Rygel primjerak

en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
hr: Preskačem URI %s; izdvajanje je u potpunosti neuspjelo: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
hr: Preskakanje nepodržanog polja razvrstavanja: %s

en: Speed not supported
hr: Brzina nije podržana

en: State “%s” Precludes Cancel
hr: Stanje “%s” zaustavlja prekidanje

en: Successfully destroyed object “%s”
hr: Uspješno uništavanje objekta “%s”

en: Successfully updated object “%s”
hr: Uspješna nadopuna objekta “%s”

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
hr: Inačica “%d” otkrivene baze podataka je novija od naše podržane inačice “%d”

en: Thumbnailing not supported
hr: Stvaranje minijatura nije podržano

en: Title %d
hr: Naslov %d

en: Titles
hr: Naslovi

en: Transition not available
hr: Prijelaz nije dostupan

en: Tried to change read-only property.
hr: Pokušaj promjene svojstva dozvole čitanja.

en: Tried to delete required tag.
hr: Pokušaj brisanja zahtijevane oznake.

en: UPnP class “%s” not supported
hr: UPnP klasa “%s” nije podržana

en: UPnP/DLNA Preferences
hr: UPnP/DLNA osobitosti

en: UPnP/DLNA Services
hr: UPnP/DLNA usluge

en: URI “%s” invalid for importing contents to
hr: URI “%s” je neispravan za uvoz sadržaja u

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
hr: Neuspjela obrada podataka ikone — neočekivan čvor: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
hr: Neuspjela obrada protokola podataka — neočekivano svojstvo: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
hr: Neuspjela obrada protokola podataka — neočekivan čvor: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
hr: Neuspjela obrada podataka korisničkog sučelja — neočekivan čvor: %s

en: Unable to parse UI list file %s
hr: Neuspjela obrada korisničkog sučelja popisa za datoteku %s

en: Unable to parse device profile data: %s
hr: Neuspjela obrada podataka profila uređaja: %s

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown MediaContainer resource: %s
hr: Nepoznat MediaContainer resurs: %s

en: Unknown error.
hr: Nepoznata greška.

en: Unsupported seek type
hr: Nepodržana vrsta premotavanja

en: Unsupported type %s
hr: Nepodržana vrsta %s

en: Use configuration file instead of user configuration
hr: Koristi datoteku podešavanja umjesto podešavanja korisnika

en: Value of “%s” out of range
hr: Vrijednost “%s” je izvan raspona

en: Videos
hr: Video snimke

en: Warning from pipeline %s: %s
hr: Upozorenje iz slivnika %s: %s

en: Will not monitor file changes
hr: Neće se nadgledati promjene datoteke

en: Wrong Test Type
hr: Pogrešna vrsta testa

en: Year
hr: Godina

en: Years
hr: Godine

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
hr: Izgleda da vašoj GStreamer instalaciji nedostaje “playbin3” element. Rygel GStreamer implementacija prikaza ne može raditi bez tog elementa

en: [Plugin] group not found
hr: [Priključak] grupa nije pronađena

en: _Share media through DLNA
hr: _Dijeli medij putem DLNA

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
hr: dc:title ne smije biti prazan u CreateObject pozivu

en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
hr: medijski poslužitelj;medijski reproduktor;dijeli;zvuk;snimke;slike;

en: upnp:class not supported in %s
hr: upnp:class nije podržana u %s

en: upnp:createClass value not supported
hr: upnp:createClass vrijednost nije podržana

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
hr: — binarni pomoćnik Rygela za izdvajanje metapodataka

en: “%s” harvested
hr: “%s” prikupljeno

en: “ContainerID” agument missing.
hr: “ContainerID” agument nedostaje.

en: “Elements” argument missing.
hr: “Elements” argument nedostaje.

en: “ObjectID” argument missing.
hr: “ObjectID” argument nedostaje.
