seahorse 0 - en to hr translation catalogue (529 entries)

en: %s (%d bit)
hr: %s (%d bita)

en: %s — Private key
hr: %s — Privatni ključ

en: %s — Public key
hr: %s — Javni ključ

en: (Unknown)
hr: (Nepoznato)

en: (Unreadable Secure Shell Key)
hr: (Nečitljivi ključ osigurane ljuske)

en: (and %d other) | (and %d others)
hr[0]: (i %d ostali)
hr[1]: (i %d ostala)
hr[2]: (i %d ostalih)

en: (unknown)
hr: (nepoznato)

en: 1024 bits
hr: 1024 bita

en: 256 bits
hr: 256 bita

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
hr[0]: <b>%d ključ je odabran za usklađivanje</b>
hr[1]: <b>%d ključa su odabrana za usklađivanje</b>
hr[2]: <b>%d ključeva je odabrano za usklađivanje</b>

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d × %d pixels.
hr: <big><b>Fotografija je prevelika</b></big>
    Preporučena veličina fotografije u vašem ključu je %d x %d piksela.

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
hr: <i>Oprezno:</i> znači kako ste učinili opreznu provjeru da ključ pripada osobi koja tvrdi da ga posjeduje. Na primjer, možete pročitati otisak vlasniku putem telefona.

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
hr: <i>Nikako:</i> znači kako vjerujete da ključ pripada osobi koja tvrdi da ga posjeduje, ali ne možete ili niste provjerili je li to istina.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
hr: <i>Vrlo oprezno:</i> Odaberite ovo samo ako ste u potpunosti sigurni kako je ključ izvoran.

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
hr: PGP ključ omogućuje vam šifriranje e-pošte ili datoteka prema ostalim korisnicima.

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to other computers.
hr: Ključ osigurane ljuske (SSH) omogućuje vam sigurno povezivanje s drugim računalima.

en: A keyring that is automatically unlocked on login
hr: Skup ključeva koji je automatski otključan pri prijavi

en: A keyring used to store passwords
hr: Skup ključeva za spremanje lozinka

en: Access a network share or resource
hr: Pristupi mrežnom dijeljenju ili resursu

en: Access a website
hr: Pristupi web stranici

en: Add
hr: Dodaj

en: Add Key Server
hr: Dodaj poslužitelja ključa

en: Add Password
hr: Dodaj lozinku

en: Add User ID
hr: Dodaj ID korisnika

en: Add a new key or item
hr: Dodaj novi ključ ili stavku

en: Add a photo to this key
hr: Dodaj fotografiju u ovaj ključ

en: Add keyserver
hr: Dodaj poslužitelja ključa

en: Add new items
hr: Dodaj novu stavku

en: Add password keyring
hr: Dodaj lozinku skupa ključeva

en: Add subkey to %s
hr: Dodaj podključ u %s

en: Add user ID
hr: Dodaj ID korisnika

en: Add user ID to %s
hr: Dodaj ID korisnika u %s

en: Algorithm
hr: Algoritam

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
hr: Nepoznato

en: All JPEG files
hr: Sve JPEG datoteke

en: All files
hr: Sve datoteke

en: All image files
hr: Sve datoteke slika

en: All key files
hr: Sve datoteke ključa

en: Allows accessing this computer remotely
hr: Dopušta pristup ovom računalu s udaljene lokacije

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
hr[0]: Sigurno želite obrisati %d lozinku?
hr[1]: Sigurno želite obrisati %d lozinke?
hr[2]: Sigurno želite obrisati %d lozinka?

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
hr[0]: Sigurno želite obrisati %u ključ osigurane ljuske?
hr[1]: Sigurno želite obrisati %u ključa osigurane ljuske?
hr[2]: Sigurno želite obrisati %u ključeva osigurane ljuske?

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
hr: Sigurno želite obrisati lozinku skupa ključeva "%s"?

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
hr: Sigurno želite obrisati "%s" lozinku?

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
hr: Sigurno želite obrisati ključ osigurane ljuske "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
hr[0]: Sigurno želite trajno obrisati %d vjerodajnicu?
hr[1]: Sigurno želite trajno obrisati %d vjerodajnice?
hr[2]: Sigurno želite trajno obrisati %d vjerodajnica?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
hr[0]: Sigurno želite trajno ukloniti %d ključ?
hr[1]: Sigurno želite trajno ukloniti %d ključa?
hr[2]: Sigurno želite trajno ukloniti %d ključeva?

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
hr: Sigurno želite trajno ukloniti %s?

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %s?
hr: Sigurno želite trajno ukloniti podključ %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
hr: Sigurno želite trajno obrisati "%s" ID korisnika?

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
hr: Sigurno želite ukloniti trenutnu fotografiju iz vašeg ključa?

en: Armored PGP keys
hr: Zaštičeni PGP ključevi

en: Authenticate
hr: Ovjera

en: Auto publish keys
hr: Automatski objavi ključ

en: Auto retrieve keys
hr: Automatski preuzmi ključeve

en: Automatically retrieve keys from _key servers
hr: Automatski preuzmi ključeve s _poslužitelja ključeva

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
hr: Automatski uskladi _promijenjene ključeve s poslužiteljem ključeva

en: Back
hr: Natrag

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
hr: Potpisivanjem vi ukazujete vaše povjerenje kako ovaj ključ pripada:

en: C_hange
hr: P_romijeni

en: C_reate
hr: S_tvori

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cannot delete
hr: Nemoguće obrisati

en: Can’t import key
hr: Nemoguć uvoz ključeva

en: Certificate
hr: Vjerodajnica

en: Certificate request
hr: Zahtjev vjerodajnice

en: Certificates
hr: Vjerodajnice

en: Certificates (DER encoded)
hr: Vjerodajnice (DER kôdirano)

en: Certify
hr: Potvrda

en: Change Passphrase
hr: Promijeni lozinku

en: Change _Passphrase
hr: Promijeni _lozinku

en: Change _Password
hr: Promijeni _lozinku

en: Change _passphrase
hr: Promijeni _lozinku

en: Change expiration date
hr: Promijeni datum isteka

en: Change expiry date
hr: Promijeni datuma isteka

en: Change password
hr: Promijeni lozinku

en: Choose Photo to Add to Key
hr: Odaberite fotografiju za dodavanje ključu

en: Clipboard text
hr: Tekst međuspremnika

en: Comment
hr: Komentar

en: Compromised
hr: Kompromitirano

en: Con_firm Passphrase:
hr: Po_tvrdi lozinku:

en: Configure Key for Secure Shell…
hr: Podesi ključ za Osiguranu ljusku…

en: Configuring Secure Shell Keys…
hr: Podešavanje ključeva osigurane ljuske…

en: Confirm new passphrase
hr: Potvrdi novu lozinku

en: Confirm:
hr: Potvrdi:

en: Connecting to: %s
hr: Povezivanje s: %s

en: Contributions:
hr: Doprinijeli:

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy public key to clipboard
hr: Kopiraj javni ključ u međuspremnik

en: Copy secret
hr: Kopiraj tajnu

en: Couldn’t add item
hr: Nemoguće dodavanje stavke

en: Couldn’t add keyring
hr: Nemoguće dodavanje skupa ključeva

en: Couldn’t add photo
hr: Nemogućae dodavanje fotografije

en: Couldn’t add user ID
hr: Nemoguće dodavanje ID korisnika

en: Couldn’t change authorization for key.
hr: Nemoguća promjena ovjere ključa.

en: Couldn’t change expiry date
hr: Nemoguća promjena datuma isteka

en: Couldn’t change keyring password
hr: Nemoguća promjena lozinke skupa ključeva

en: Couldn’t change passphrase for key.
hr: Nemoguća promjena lozinke ključa.

en: Couldn’t change password.
hr: Nemoguća promjena lozinke.

en: Couldn’t change primary photo
hr: Nemoguća promjena glavne fotografije

en: Couldn’t change primary user ID
hr: Nemoguća promjena ID-a glavnog korisnika

en: Couldn’t communicate with %s: %s
hr: Nemoguća komunikacija s %s: %s

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
hr: Nemoguće podešavanje ključeva osigurane ljuske na udaljenom računalu.

en: Couldn’t create certificate request
hr: Nemoguće stvaranje zahtjeva vjerodajnice

en: Couldn’t delete
hr: Neuspješno brisanje

en: Couldn’t delete photo
hr: Nemoguće brisanje fotografije

en: Couldn’t delete subkey
hr: Nemoguće brisanje podključa

en: Couldn’t delete user ID
hr: Nemoguće brisanje ID-a korisnika

en: Couldn’t export data
hr: Nemoguć izvoz podataka

en: Couldn’t export key
hr: Nemoguć izvoz kljuuča

en: Couldn’t export keys
hr: Nemoguć izvoz ključeva

en: Couldn’t generate PGP key
hr: Nemoguće stvaranje PGP ključa

en: Couldn’t generate Secure Shell key
hr: Nemoguće stvaranje ključa osigurane ljuske

en: Couldn’t generate private key
hr: Nemoguće stvaranje privtnog ključa

en: Couldn’t import key: %s
hr: Nemoguć uvoz ključa: %s

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
hr: Nemoguće učitavanje novostvorenog ključa osigurane ljuske

en: Couldn’t lock
hr: Namoguće zaključavanje

en: Couldn’t prepare photo
hr: Nemoguća priprema fotografije

en: Couldn’t publish keys to server
hr: Nemoguća objava ključeva na poslužitelju

en: Couldn’t rename key.
hr: Nemoguće preimenovanje ključa.

en: Couldn’t resolve address %s
hr: Nemoguće razrješavanje adrese %s

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
hr: Nemoguće preuzimanje ključeva s poslužitelja: %s

en: Couldn’t revoke subkey
hr: Nemoguć opoziv podključa

en: Couldn’t save certificate request
hr: Nemoguće spremanje zahtjeva vjerodajnice

en: Couldn’t set default keyring
hr: Nemoguće postavljanje zadanog skupa ključeva

en: Couldn’t set description.
hr: Nemoguće postavljanje opisa.

en: Couldn’t sign key
hr: Nemoguće potpisivanje ključa

en: Couldn’t unlock
hr: Namoguće otključavanje

en: Couldn’t unlock keyring
hr: Nemoguće otključavanje skupa ključeva

en: Create
hr: Stvori

en: Create a certificate request file for this key
hr: Stvori datoteku zahtjeva vjerodajnice za ovaj ključ

en: Create a certificate request file.
hr: Stvorite datoteku zahtjeva vjerodajnice.

en: Create a new private key
hr: Stvori novi privatni ključ

en: Create the new user ID
hr: Stvori novi ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Created on
hr: Stvoreno

en: Creating Secure Shell Key
hr: Stvaranje ključa osigurane ljuske

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: DSA (sign only)
hr: DSA (samo potpis)

en: Data to be imported
hr: Podaci za uvoz

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
hr: Dešifriranje neuspjelo. Najvjerojatnije nemate ključ dešifriranja.

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete Password
hr: Obriši lozinku

en: Delete subkey
hr: Obriši podključ

en: Delete this certificate or key
hr: Obriši ovu vjerodajnicu ili ključ

en: Description
hr: Opis

en: Details
hr: Pojedinosti

en: Double click on a key to inspect it, or click the import button to import it into your local keyring.
hr: Dvostruko kliknite na ključ kako bi ga provjerili, ili kliknite tipku uvoza kako bi ga uvezli u svoj skup ključeva.

en: Dropped text
hr: Ispušteni tekst

en: E_xpiration Date
hr: D_atum isteka

en: ElGamal (encrypt only)
hr: ElGamal (samo šifriranje)

en: Encrypt
hr: Šifriraj

en: Encryption _Type
hr: Vrsta _šifriranja

en: Encryption key password
hr: Lozinka šifriranja ključeva

en: Enter Key Passphrase
hr: Upišite lozinku ključa

en: Enter PIN or password for: %s
hr: Upišite PIN ili lozinku za: %s

en: Enter new passphrase
hr: Upišite novu lozinku

en: Enter new passphrase for “%s”
hr: Upišite novu lozinku za "%s"

en: Enter passphrase
hr: Upišite lozinku

en: Enter passphrase for “%s”
hr: Upišite lozinku za "%s”

en: Enter the date directly
hr: Upišite datum izravno

en: Enter the new passphrase again: %s
hr: Upišite novu lozinku ponovno: %s

en: Enter the new passphrase for: %s
hr: Upišite novu lozinku za: %s

en: Enter the old passphrase for: %s
hr: Upišite staru lozinku za: %s

en: Enter the passphrase for your new key twice.
hr: Upišite lozinku za vaš novi ključ dva puta.

en: Enter your Secure Shell passphrase:
hr: Upišite svoju lozinku osigurane ljuske:

en: Error changing password
hr: Greška promjene lozinke

en: Error deleting the SSH key.
hr: Greška pri brisanju SSH ključa.

en: Error deleting the password.
hr: Greška brisanja lozinke.

en: Expiration Date
hr: Datum isteka

en: Expires
hr: Istječe

[ctx: Expires]
en: Never
hr: Nikada

en: Expiry: %s
hr: Istječe: %s

en: Export
hr: Izvoz

en: Export _public key
hr: Izvezi _javni ključ

en: Export _secret key
hr: Izvezi _tajni ključ

en: Export the certificate
hr: Izvezi vjerodajnicu

en: Exporting data
hr: Izvoz podataka

en: Export…
hr: Izvoz…

en: Failed to export certificate
hr: Neuspješan izvoz jerodajnice

en: Filter items:
hr: Stavke filtra:

en: Filter which items to show. If empty, show all items, if “personal” show personal keys, if “trusted” show trusted.
hr: Filter prikaza stavke. Ako je prazno, prikazuje sve stavke, ako je“personal” prikazuje osobne ključeve, ako je “trusted” prikazuje povjerene ključeve.

en: Find Remote Keys
hr: Pretraži udaljene ključeve

en: Fingerprint
hr: Otisak

en: Full _Name
hr: Puno _ime

en: GNOME Online Accounts password
hr: Lozinka GNOME mrežnih računa

en: GNOME Web password
hr: Gnome Web lozinka

en: GPG key
hr: GPG ključ

en: Generate a new key
hr: Stvori novi ključ

en: Generate a new subkey
hr: Stvori novi podključ

en: Generating key
hr: Stvaranje ključa

en: Give a trust level to the owner of this key
hr: Dodaj povjerenje vlasniku ovog ključa

en: GnuPG keys
hr: GnuPG ključ

en: GnuPG: default keyring directory
hr: GnuPG: zadani direktorij skupa ključeva

en: Go to next photo
hr: Idi na sljedećiu fotografiju

en: Go to previous photo
hr: Idi na prijašnju fotografiju

en: Google Chrome password
hr: Lozinka Google Chroma

en: HTTP Key Server
hr: HTTP poslužitelj ključeva

en: HTTPS Key Server
hr: HTTP poslužitelj ključeva

en: Height (in pixels) of the window.
hr: Visina (u pikselima) prozora.

en: Height of the window
hr: Visina prozora

en: Host:
hr: Poslužitelj:

en: How carefully have you checked this key?
hr: Koliko oprezno ste provjerili ovaj ključ?

en: How others will see this signature:
hr: Kako će ostali korisnici vidjeti ovaj potpis:

en: I believe “%s” is the owner of this key
hr: Vjerujem da je “%s” vlasnik ovog ključa

en: I can _revoke this signature at a later date.
hr: Ovaj potpis mogu opozvati kasnijeg datuma.

en: I no longer trust that “%s” owns this key
hr: Više ne vjerujem da je “%s” vlasnik ovog ključa

en: I trust signatures from this key on other keys
hr: Vjerujem potpisima s ovog ključa na drugim ključevima

en: I understand that all items will be permanently deleted.
hr: Razumijem da će sve stavke biti trajno obrisane.

en: I understand that this key will be permanently deleted.
hr: Razumijem kako će ovaj ključ biti trajno obrisan.

en: I understand that this secret key will be permanently deleted.
hr: Razumijem da će ovaj tajni ključ biti trajno obrisan.

en: IM account password for
hr: Lozinka IM računa za

en: If key never expires
hr: Ako ključ nikada ne istječe

en: If there is a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your new key.
hr: Ako postoji računalo s kojim želite koristiti ovaj ključ, možete postaviti to računalo da prepozna vaš novi ključ.

en: Import
hr: Uvoz

en: Import Key
hr: Uvezi ključ

en: Import failed
hr: Neuspjeli uvoz

en: Import from file…
hr: Uvezi iz datoteke…

en: Importing data
hr: Uvoz podataka

en: Importing key. Enter passphrase
hr: Uvoz ključa. Upišite lozinku

en: Importing key: %s
hr: Uvoz ključa: %s

en: Instant messaging password
hr: Lozinka trenutnog dopisivanja

en: Invalid URI: %s
hr: Neispravan URI: %s

en: Invalid expiry date
hr: Neispravan datum isteka

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
hr: Neispravan podatak ključa (nedostaju UID-evi). To može uzrokovati računalo s postavljenim budućim datumom ili nedostaje vlastiti potpis.

en: Item Properties
hr: Svojstva stavke

en: Key
hr: Ključ

en: Key Co_mment
hr: Ko_mentar ključa

en: Key Data
hr: Datum ključa

en: Key ID
hr: ID ključa

en: Key Length
hr: Dužina ključa

en: Key Name
hr: Naziv ključa

en: Key Server Type:
hr: Vrsta poslužitelja ključa:

en: Key Synchronization
hr: Usklađivanje ključeva

en: Key _Length
hr: Dužina _ključa

en: Key _Strength (bits)
hr: Jačina _ključa (bitovi)

en: Key _Strength (bits):
hr: Jačina _ključa (bitovi):

en: Key _Type
hr: Vrsta _ključa

en: Key _Type:
hr: _Vrsta ključa:

en: Key has been compromised
hr: Ključ je kompromitiran

en: Key has been superseded
hr: Ključ je promijenjen

en: Key import succeeded
hr: Uvoz ključa uspješan

en: Key is no longer used
hr: Ključ se više ne koristi

en: Key storage password
hr: Lozinka ključa pohrane

en: Keyring is locked
hr: Skup ključeva je zaključan

en: Keyring password
hr: Lozinka skupa ključeva

en: Keyring properties
hr: Svojstva skupa ključeva

en: Keys
hr: Ključevi

en: Keys used to connect securely to other computers
hr: Ključevi koji se koriste za siguran pristup drugim računalima

en: Keyservers
hr: Poslužitelji ključeva

en: LDAP Key Server
hr: LDAP ključ poslužitelja

[ctx: Label]
en: Unknown
hr: Nepoznat

en: Label:
hr: Naslov:

en: Last key server search pattern
hr: Posljednji obrazac pretrage poslužitelja ključa

en: Last key servers used
hr: Posljednji korišteni poslužitelj ključeva

en: Length of Key
hr: Dužina ključa

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
hr[0]: Učitan %d ključ
hr[1]: Učitano %d ključa
hr[2]: Učitano %d ključeva

en: Location
hr: Lokacija

en: Login
hr: Prijava

en: Make _primary
hr: Učini _glavnim

en: Make this photo the primary photo
hr: Učini ovu fotografiju glavnom fotografijom

en: Manage your passwords and encryption keys
hr: Upravljajte svojim lozinkama i ključevima šifriranja

en: Multiple Keys
hr: Višestruki ključevi

en: Must be at least 5 characters long
hr: Mora biti dužine bar 5 znakova

en: Name
hr: Naziv

en: Name (CN):
hr: Naziv (CN):

en: Name must be at least 5 characters long.
hr: Naziv mora sadržavati najmanje 5 znakova.

en: Ne_ver Expires
hr: Ni_kada ne istječe

en: Network Credentials
hr: Mrežne vjerodajnice

en: Network Manager secret
hr: Tajna mrežnog upravitelja

en: Network connection secret
hr: Tajna mrežnog povezivanja

en: Network password
hr: Mrežna lozinka

en: Never E_xpires
hr: Nikad ne is_tječe

en: Never expires
hr: Nikada ne istječe

en: New Key Passphrase
hr: Novi ključ lozinke

en: New Keyring Name:
hr: Novi naziv skupa ključeva:

en: New PGP key
hr: Novi PGP ključ

en: New Secure Shell Key
hr: Novi ključ osigurane ljuske

en: New _Passphrase:
hr: Nova _lozinka:

en: New private key
hr: Novi privatni ključ

en: No keys usable for signing
hr: Nema upotrebljivih ključeva potpisa

en: No longer in use.
hr: Ključ se više ne koristi.

en: No private key file is available for this key.
hr: Nema dostupne datoteke ključa za ovaj ključ.

en: No public key file is available for this key.
hr: Nema dostupne datoteke ključa za ovaj ključ.

en: No reason
hr: Bez razloga

en: No reason for revoking key
hr: Nema razloga za opoziv ključa

en: No signatures available
hr: Nema dostupnih potpisa

en: None: Don’t publish keys
hr: Nepoznato: ne objavljuj ključ

en: Not Used
hr: Ne koristi se

en: Old Key Passphrase
hr: Stari ključ lozinke

en: Only display the signatures of people I trust
hr: Samo prikaži potpise od ljudi kojima ja vjerujem

en: Only trusted
hr: Prikaži povjereno

en: OpenSSH keys
hr: OpenSSH ključevi

en: Optional comment describing key
hr: Neobavezan komentar opisa ključa

en: Optional description of revocation
hr: Neobavezan opis za opoziv

en: Optional email address
hr: Neobavezna adresa e-pošte

en: Override owner trust
hr: Zaobiđi povjerenje korisnika

en: Owner trust
hr: Povjerenje vlasnika

en: PEM encoded request
hr: PEM kôdiran zahtjev

en: PGP Keys
hr: PGP ključ

en: PGP key
hr: PGP ključ

en: PGP keys
hr: PGP ključevi

en: PGP keys are for encrypting email or files
hr: PGP ključevi se koriste za šifrirnje e-pošte ili datoteka

en: Passphrase
hr: Lozinka

en: Passphrase for New PGP Key
hr: Lozinka za novi PGP ključ

en: Passphrase for New Secure Shell Key
hr: Lozinka za novi ključ osigurane ljuske

en: Password
hr: Lozinka

en: Password keyring
hr: Lozinka skupa ključa

en: Password or Secret
hr: Lozinka ili tajna

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Passwords
hr: Lozinke

en: Passwords and Keys
hr: Lozinke i ključevi

en: Passwords and Keys is a GNOME application for managing encryption keys.
hr: Lozinke i Ključevi su GNOME aplikacija za upravljanje ključevima šifriranja.

en: Personal PGP key
hr: Osobni PGP ključ

en: Personal SSH key
hr: Osobni SSH ključ

en: Personal certificate
hr: Osobna vjerodajnica

en: Personal certificate and key
hr: Osobna vjerodajnica i ključ

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
hr: Odaberite naziv za novi skup ključeva. Biti ćete upitani za lozinku otključavanja.

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Private key
hr: Privatni ključ

en: Properties
hr: Svojstva

en: Public Key
hr: Javni ključ

en: Public SSH keys
hr: Javni SSH ključ

en: Publish keys to this key server
hr: Objavi ključeve na ovom poslužitelju ključeva

en: RSA (encrypt only)
hr: RSA (samo šifriranje)

en: RSA (sign only)
hr: RSA (samo potpis)

en: Re_voke
hr: Op_ozovi

en: Reason for revoking the key
hr: Razlog za opoziv ključa

en: Remote Host Password
hr: Lozinka udaljenog računala

en: Remote access
hr: Udaljeni pristup

en: Remote keys
hr: Udaljeni ključevi

en: Remote keys containing “%s”
hr: Udaljeni ključevi sadrže "%s"

en: Remove this photo from this key
hr: Ukloni ovu fotografiju iz ovog ključa

en: Request Certificate
hr: Zatraži vjerodajnicu

en: Resolving server address: %s
hr: Razrješavanje adrese poslužitelja: %s

en: Retrieving data
hr: Preuzimanje podataka

en: Revoke
hr: Opozovi

en: Revoke key
hr: Opozovi ključ

en: Revoke key signature
hr: Opozovi potpis ključa

en: Revoke subkey
hr: Opozovi podključ

en: Revoke: %s
hr: Opozovi: %s

en: SSH Key
hr: SSH ključ

en: SSH Key Properties
hr: Svojstva SSH ključa

en: SSH key
hr: SSH ključ

en: Safely store a password or secret
hr: Sigurno spremite lozinku ili tajnu

en: Save
hr: Spremi

en: Save certificate request
hr: Spremi zahtjev vjerodajnice

en: Save changes for this item?
hr: Spremi promjene za ovu stavku?

en: Saved password or login
hr: Sprema lozinku ili prijavu

en: Seahorse Project Homepage
hr: Seahorse stranica projekta

en: Search for a key or password
hr: Pretraži ključ ili lozinku

en: Secret SSH keys
hr: Tajni SSH ključ

en: Secure Shell
hr: Osigurana ljuska

en: Secure Shell Key
hr: Ključ osigurane ljuske

en: Secure Shell key
hr: Ključ osigurane ljuske

en: Select the date from a calendar
hr: Odaberite datum iz kalendara

en: Sending data
hr: Slanje podataka

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Set Up
hr: Postavi

en: Set Up Computer for SSH Connection
hr: Postavi računalo za SSH povezivanje

en: Set as default
hr: Postavi kako zadano

en: Show _trusted
hr: Prikaži _povjereno

en: Show an_y
hr: Prikaži sv_e

en: Show expiry column
hr: Prikaži stupac isteka

en: Show keyrings sidebar
hr: Prikaži bočnu traku skupa ključeva

en: Show keyrings sidebar in Seahorse.
hr: Prikaži bočnu traku skupa ključeva u Seahorsu.

en: Show p_ersonal
hr: Prikaži o_sobno

en: Show trust column
hr: Prikaži stupac povjerenja

en: Show type column
hr: Prikaži stupac vrste

en: Show validity column
hr: Prikaži stupac valjanosti

en: Show/Hide password
hr: Prikaži/Sakrij lozinku

en: Sign
hr: Potpis

en: Sign Key
hr: Potpiši ključ

en: Sign key
hr: Potpiši ključ

en: Sign key as:
hr: Potpiši ključ kao:

en: Signature trust
hr: Povjerenje potpisa

en: Signatures
hr: Potpisi

en: Specify the column to sort the Seahorse key manager main window by. Columns are: “name”, “id”, “validity”, “expires”, “trust”, and “type”. Put a “-” in front of the column name to sort in descending order.
hr: Određuje stupac za razvrstavanje u glavnom prozoru upravitelja Seahorse ključeva. Stupci su: “name”, “id”, “validity”, “expires”, “trust”, i “type”. Stavite “-” ispred naziva stupca kako bi ih razvrstali u padajućem poredku.

en: Stored at:
hr: Spremljen u:

en: Stored note
hr: Spremljena napomena

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
hr: Spremljene osobne lozinke vjerodajnice i tajne

en: Subkey %d of %s
hr: Podključ %d od %s

en: Subkey has expired
hr: Podključ je istekao

en: Subkey is disabled
hr: Podključ je onemogućen

en: Subkey was revoked
hr: Podključ je opozvan

en: Subkeys
hr: Podključevi

en: Superseded
hr: Promijenjen

en: Sync Keys
hr: Uskladi ključeve

en: Synchronizing keys…
hr: Usklađivanje ključeva…

en: Telepathy password
hr: Telepathy lozinka

en: The GNOME Project
hr: GNOME projekt

en: The URIs of the keyrings chosen in the sidebar.
hr: URI skupa ključeva odabranih u bočnoj traci.

en: The column to sort the Seahorse keys by
hr: Stupac za razvrstavanje Seahorse ključeva po

en: The common name (CN) placed in the certificate request.
hr: Uobičajeni naziv (CN) smješteni u zahtjevu vjerodajnice.

en: The default width of the side pane.
hr: Zadana širina bočne trake.

en: The expiry date must be in the future
hr: Datum isteka mora biti u budućnosti

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format.
hr: Datoteka ne može biti učitana. Možda je neispravnog formata.

en: The host name or address of the server.
hr: Naziv računala ili adresa poslužitelja.

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
hr: Poslužitelj ključeva za objavu PGP ključeva. Ili prazno za zabranu objave PGP ključeva.

en: The keyrings chosen
hr: Odabrani skup ključeva

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
hr: Posljednji poslužitelj ključa na kojemu je izvršena pretraga ili prazno za sve poslužitelje ključeva.

en: The last search pattern searched for against a key server.
hr: Posljednji obrazac pretrage pretraživan na poslužitelju ključa.

en: The operation was cancelled
hr: Radnja je prekinuta

en: The owner of the key revoked the key. It should no longer be used.
hr: Vlasnik ključa je opozvao ključ. Više se ne može koristiti.

en: The port to access the server on.
hr: Ulaz pristupa na poslužitelj.

en: The search for keys failed.
hr: Neuspjela pretraga ključeva.

en: This collection seems to be empty
hr: Izgleda da je ova kolekcija prazna

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
hr: Ovo nije datoteka slike, ili je neprepoznata vrsta datoteke slike. Pokušajte koristiti JPEG sliku.

en: This key expired on %s
hr: Ovaj ključ istječe %s

en: This key was already signed by
    “%s”
hr: Ovaj ključ je već potpisao
    "%s"

en: This subkey can be used for authentication
hr: Ovaj podključ se može koristiti za ovjeru

en: This subkey can be used for encryption
hr: Ovaj podključ se može koristiti za šifriranje

en: This subkey can be used to create certificates
hr: Ovaj podključ se može koristiti za stvaranje vjerodajnica

en: This subkey can be used to create data signatures
hr: Ovaj podključ se može koristiti za stvaranje potpisa podatka

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
hr: Ovo je treći put kako ste upisali neispravnu lozinku. Pokušajte ponovno.

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
hr: Ovo će pronaći ključeve drugih korisnika na Internetu. Ti se ključevi zatim mogu uvesti u vaš lokalni skup ključeva.

en: This will publish the keys in your key ring so they’re available for others to use. You’ll also get any changes others have made since you received their keys.
hr: Ovo će objaviti ključeve u vašem skupu ključeva stoga će oni biti dostupni ostalim korisnicima. Dobit ćete svaku promjenu koju su ostali korisnici napravili od kada ste primili njihove ključeve.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
hr: Ovo će preuzeti svaku promjenu koju su ostali korisnici napravili od kada ste primili njihove ključeve. Nema odabranog poslužitelja ključeva za objavljivanje, stoga vaši ključevi neće biti dostupni ostalim korisnicima.

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
hr: Za korištenje vašeg ključa osigurane ljuske s drugim računalom koji koristi SSH, već morate imati račun prijave na tom računalu.

en: Trust
hr: Povjerenje

en: Type
hr: Vrsta

en: Unable to change trust
hr: Nemoguća promjena povjerenja

en: Unavailable
hr: Nedostupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown date
hr: Nepoznat datum

en: Unknown key type!
hr: Nepoznata vrsta ključa!

en: Unknown type
hr: Nepoznata vrsta

en: Unlock
hr: Otključaj

en: Unlocks a PGP key
hr: Otključava PGP ključ

en: Unlocks a Secure Shell key
hr: Otključava ključ Osigurane ljuske

en: Unnamed
hr: Neimenovan

en: Unnamed private key
hr: Bezimeni privatni ključ

en: Usages
hr: Upotreba

en: Use
hr: Koristi

en: Used to access other computers
hr: Koristi se za povezivanje s drugim računalima

en: Used to encrypt emails and files
hr: Koristi se za dešifriranje e-pošte i datoteka

en: Used to request a certificate
hr: Koristi se za zahtjev vjerodajnice

en: Used to store application and network passwords
hr: Koristi se za spremanje lozinka aplikacija i mreže

en: User IDs
hr: ID korisnika

[ctx: Validity]
en: Disabled
hr: Onemogućeno

[ctx: Validity]
en: Full
hr: Potpuno

[ctx: Validity]
en: Fully
hr: Potpuno

[ctx: Validity]
en: Marginal
hr: Djelomično

[ctx: Validity]
en: Marginally
hr: Djelomično

[ctx: Validity]
en: Never
hr: Nikada

[ctx: Validity]
en: Revoked
hr: Opozvano

[ctx: Validity]
en: Ultimate
hr: Bezuvjetno

[ctx: Validity]
en: Ultimately
hr: Bezuvjetno

[ctx: Validity]
en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Version of this application
hr: Inačica ove aplikacije

en: When creating a key we need to generate a lot of
    random data and we need you to help. It’s a good
    idea to perform some other action like typing on
    the keyboard, moving the mouse, using applications.
    This gives the system the random data that it needs.
hr: Pri stvaranju ključa moramo stvoriti puno naizmjeničnih
    podataka i trebamo vašu pomoć. Bilo bi dobro da
    izvodite neke druge radnje poput tipkanja po tipkovnici,
    pomicanja miša, korištenja aplikacija.
    To pruža sustava naizmjenične podatka koji su mu potrebni.

en: Where to search:
hr: Gdje pretraživati:

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
hr: Treba li automatski preuzeti ključeve s poslužitelja ključeva.

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
hr: Trebaju li promijenjeni ključevi automatski biti objavljeni.

en: Which items to show
hr: Koju stavku prikazati

en: Wi-Fi password
hr: Lozinka bežične mreže

en: Width (in pixels) of the window.
hr: Širina (u pikselima) prozora.

en: Width of the side pane
hr: Širina bočne trake

en: Width of the window
hr: Širina prozora

en: With Passwords and Keys you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
hr: S Lozinkama i Ključevima možete stvarati i upravljati PGP ključevima, stvarati i upravljati SSH ključevima, objavljivati i preuzimati ključeve s poslužitelja, spremati vaše lozinke tako da ih ne morate stalno upisivati i sigurnosno kopira vaše ključeve i skupove ključeva.

en: Wrong passphrase.
hr: Pogrešna lozinka.

en: Wrong password
hr: Neispravna lozinka

en: X.509 certificates and related keys
hr: X.509 vjerodajnice i srodni ključevi

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
hr: Možete koristiti fotografsku indentifikaciju koja se teško krivotvori (poput putovnica) za osobnu provjeru da je ime u ključu ispravno. Trebali biste još koristiti e-poštu kako bi provjerili pripada li adresa e-pošte vlasniku.

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
hr: Nemate osobne PGP ključeve koji se mogu koristiti za određivanje vašeg povjerenja ovom ključu.

en: Your email address, or a reminder of what this key is for.
hr: Vaša adresa e-pošte ili podsjetnik čemu ovaj ključ služi.

en: Your trust of this key
hr: Vaše povjerenje ovom ključu

en: _About Passwords and Keys
hr: _O Lozinkama i ključevima

en: _Add subkey
hr: Dodaj podključ

en: _Advanced key options
hr: _Napredne mogućnosti ključa

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Casually
hr: _Oprezno

en: _Comment
hr: _Komentar

en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Delete SSH Key
hr: _Obriši SSH ključ

en: _Description
hr: _Opis

en: _Description:
hr: _Opis:

en: _Don’t Resize
hr: _Ne mijenjaj veličinu

en: _Email Address
hr: _Adresa e-pošte

en: _Export
hr: _Izvoz

en: _Find remote keys…
hr: _Potraži udaljene ključeve…

en: _Generate
hr: _Stvori

en: _Help
hr: _Priručnik

en: _Import
hr: _Uvoz

en: _Key Servers
hr: _Poslužitelji ključeva

en: _Keyboard Shortcuts
hr: _Prečaci tipkovnice

en: _Keyring:
hr: _Skup ključeva:

en: _Lock
hr: _Zaključaj

en: _Login name:
hr: _Ime prijave:

en: _Never expires
hr: _Nikada ne istječe

en: _Not at all
hr: _Nikako

en: _OK
hr: _U redu

en: _Open
hr: _Otvori

en: _Others may not see this signature
hr: _Ostali korisnici ne mogu vidjeti ovaj potpis

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: _Preferences
hr: _Osobitosti

en: _Properties
hr: _Svojstva

en: _Publish keys to:
hr: _Objavi ključeve na:

en: _Reason:
hr: _Razlog:

en: _Resize
hr: _Promijeni veličinu

en: _Revoke
hr: _Opozovi

en: _Save
hr: _Spremi

en: _Search
hr: _Pretraži

en: _Search for keys containing:
hr: _Pretraži ključeve koji sadrže:

en: _Server address:
hr: _Adresa poslužitelja:

en: _Set as default
hr: _Postavi kako zadano

en: _Sign
hr: _Potpis

en: _Sign key
hr: _Potpiši ključ

en: _Signer:
hr: _Potpisao:

en: _Sync
hr: _Uskladi

en: _Sync and publish keys…
hr: _Uskladi i objavi ključ…

en: _Unlock
hr: _Otključaj

en: _Very Carefully
hr: _Vrlo oprezno

en: eg: fileserver.example.com:port
hr: npr. poslužitelj-datoteke.primjer.com:ulaz

en: initial temporary item
hr: pokrenuta trenutna stavka

en: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;
hr: skup ključeva;šifriranje;sigurnost;potpis;ssh;gpg;pgp;

[ctx: name-of-ssh-key]
en: Name
hr: Naziv

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
hr: Stvori novu stavku

[ctx: shortcut window]
en: Help
hr: Priručnik

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
hr: Uvezi stavku iz datoteke

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
hr: Navigacija

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
hr: Otvori izbornik

[ctx: shortcut window]
en: Overview
hr: Pregled

[ctx: shortcut window]
en: Quit
hr: Zatvori

[ctx: shortcut window]
en: Search
hr: Pretraži

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
hr: Odaberi sljedeći skup ključeva

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
hr: Odaberi prijašnji skup ključeva

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
hr: Popis prečaca

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
hr: Prikaži sadržaj skupa ključeva (na malim zaslonima)

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
hr: Prikaži bočnu traku (na malim zaslonima)
