eog master - en to hu translation catalogue (309 entries)

en:  (invalid Unicode)
hu:  (érvénytelen Unicode)

en: %.1f (35mm film)
hu: %.1f (35 mm film)

en: %.1f (lens)
hu: %.1f (lencse)

en: %a, %d %B %Y
hu: %Y. %B %e. %a

en: %a, %d %B %Y  %X
hu: %Y. %B %e. %a,  %X

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
hu[0]: %i × %i képpont
hu[1]: %i × %i képpont

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
hu[0]: %i × %i képpont,  %s    %i%%
hu[1]: %i × %i képpont,  %s    %i%%

en: %lu second | %lu seconds
hu[0]: %lu másodperc
hu[1]: %lu másodperc

en: <b>%f:</b> original filename
hu: <b>%f:</b> eredeti fájlnév

en: <b>%n:</b> counter
hu: <b>%n:</b> számláló

en: A trash for “%s” couldn’t be found. Do you want to remove this image permanently?
hu: Nem található %s kukája. Véglegesen el kívánja távolítani ezt a képet?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
hu: 0-nál nagyobb érték megadja a másodperceket, amíg egy kép a képernyőn marad mielőtt a következő automatikusan megjelenne. A nulla kikapcsolja az automatikus böngészést.

en: Activate fullscreen mode with double-click
hu: Teljes képernyős mód aktiválása dupla kattintásra

en: Active plugins
hu: Aktív bővítmények

en: All files
hu: Minden fájl

en: Allow zoom greater than 100% initially
hu: 100 százaléknál nagyobb kezdeti nagyítás engedélyezése

en: Aperture
hu: Rekesz

en: Are you sure you want to move
    the selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
hu[0]: Biztos át akarja helyezni a
    kijelölt képet a Kukába?
hu[1]: Biztos át akarja helyezni a
    kijelölt %d képet a Kukába?

en: Are you sure you want to move
    “%s” to the trash?
hu: Biztosan át akarja helyezni a(z)
    „%s” képet a Kukába?

en: Are you sure you want to remove
    the selected image permanently? | Are you sure you want to remove
    the %d selected images permanently?
hu[0]: Biztosan véglegesen törölni akarja
    a kijelölt képet?
hu[1]: Biztosan véglegesen törölni akarja
    a kijelölt %d képet?

en: Are you sure you want to remove
    “%s” permanently?
hu: Biztosan véglegesen törölni akarja
    a következőt: „%s”?

en: As _background
hu: _Háttérként

en: As check _pattern
hu: _Rácsmintaként

en: As custom c_olor:
hu: Egyéni _színként:

en: As custom color:
hu: Egyéni színként:

en: At least two file names are equal.
hu: Legalább két fájlnév azonos.

en: Automatic orientation
hu: Automatikus tájolás

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Both
hu: Mindkettő

en: Browse and rotate images
hu: Képek böngészése és forgatása

en: Bytes
hu: Bájt

en: C_enter:
hu: _Középre:

en: Camera
hu: Fényképezőgép

en: Changes the visibility of the image gallery pane in the current window
hu: A jelenlegi ablakban megváltoztatja a képgaléria sáv láthatóságát

en: Choose a folder
hu: Válasszon mappát

en: Close _without Saving
hu: Bezárás mentés _nélkül

en: Close main window without asking to save changes.
hu: Főablak bezárása a változtatások mentésére való rákérdezés nélkül.

en: Color for Transparent Areas
hu: Az átlátszó területek színe

en: Could not display help for Image Viewer
hu: Nem sikerült megjeleníteni a Képmegjelenítő súgóját

en: Could not load image “%s”.
hu: Nem tölthető be a következő kép: „%s”.

en: Could not save image “%s”.
hu: Nem menthető a következő kép: „%s”.

en: Couldn’t access trash.
hu: A Kuka nem érhető el.

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
hu: Nem sikerült a memóriafoglalás a JPEG-fájl betöltéséhez

en: Couldn’t create temporary file for saving: %s
hu: Nem sikerült ideiglenes könyvtárat létrehozni a mentéshez: %s

en: Couldn’t delete file
hu: A fájl nem törölhető

en: Couldn’t retrieve image file
hu: A képfájl nem kérhető le

en: Couldn’t retrieve image file information
hu: A képfájl információi nem kérhetők le

en: Date
hu: Dátum

en: Date in statusbar
hu: Dátum az állapotsorban

en: Delay in seconds until showing the next image
hu: Késleltetés másodpercben a következő kép mutatásáig

en: Details
hu: Részletek

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
hu: Meghatározza az átlátszóság kijelzésének módját. Az érvényes értékek CHECK_PATTERN (rácsminta), COLOR (szín) és NONE (semmi). A COLOR választása esetén a trans-color kulcs határozza meg a használt színértéket.

en: Disable image gallery
hu: Képgaléria letiltása

en: Do _not ask again during this session
hu: _Ne kérdezze újra ebben a munkamenetben

en: EXIF not supported for this file format.
hu: Az EXIF nem támogatott ehhez a fájlformátumhoz.

en: E_xpand images to fit screen
hu: Képek _nagyítása a képernyő méretéhez

en: East
hu: Kelet

en: Enlarge the image
hu: Kép nagyítása

en: Error launching System Settings:
hu: Hiba a Rendszerbeállítások indításakor:

en: Error on deleting image %s
hu: Hiba a(z) %s kép törlése közben

en: Error printing file:
    %s
hu: Hiba a fájl nyomtatása közben:
    %s

en: Exposure
hu: Expozíció

en: Extrapolate Image
hu: Kép extrapolálása

en: File Name Preview
hu: Fájlnév előnézete

en: File Path Specifications
hu: Fájlútvonalak megadása

en: File Size
hu: Fájlméret

en: File format is unknown or unsupported
hu: A fájlformátum ismeretlen vagy nem támogatott

en: Fit the image to the window
hu: A kép igazítása az ablakhoz

en: Focal Length
hu: Gyújtótávolság

en: Folder
hu: Mappa

en: Fullscreen with double-click
hu: Teljes képernyő dupla kattintásra

en: GNOME Image Viewer
hu: GNOME képmegjelenítő

en: GPS Data
hu: GPS adatok

en: Go to the first image of the gallery
hu: Ugrás a galéria első képére

en: Go to the last image of the gallery
hu: Ugrás a galéria utolsó képére

en: Go to the next image of the gallery
hu: Ugrás a galéria következő képére

en: Go to the previous image of the gallery
hu: Ugrás a galéria előző képére

en: Hide sidebar
hu: Oldalsáv elrejtése

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user’s pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
hu: Ha be van kapcsolva, és nincs kép betöltve az aktív ablakban, akkor a fájlválasztó megjeleníti a felhasználó Képek mappáját a speciális XDG felhasználói könyvtár használatával. Ha ki van kapcsolva, vagy a képek mappa nincs beállítva, akkor az aktuális munkakönyvtárat jeleníti meg.

en: If activated, Eye of GNOME won’t ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
hu: Ha be van kapcsolva, az EOG nem kér megerősítést a képek Kukába mozgatásakor. Továbbra is rákérdez, ha a fájlok valamelyike nem helyezhető át, és helyette törlésre kerülne.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
hu: Ha a transparency kulcs értéke COLOR, akkor ez a kulcs határozza meg az átlátszóság kijelzéséhez használt színt.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
hu: Ha be van kapcsolva, akkor a background-color kulcsban beállított szín lesz felhasználva a kép mögötti terület kitöltésére. Ha nincs beállítva, akkor az aktuális GTK téma fogja meghatározni a kitöltésszínt.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
hu: Ha nincs beállítva, kezdetben a kis képek nem lesznek kifeszítve a teljes képernyőre.

en: If you don’t save, all your changes will be lost.
hu: Ha nem ment, az összes változtatása elvész.

en: If you don’t save, your changes will be lost.
hu: Ha nem ment, akkor változtatásai elvesznek.

en: Image
hu: Kép

en: Image Data
hu: Kép adat

en: Image Enhancements
hu: Kép javításai

en: Image Prope_rties
hu: Képt_ulajdonságok

en: Image Settings
hu: Képbeállítások

en: Image Taking Conditions
hu: Képkészítés körülményei

en: Image View
hu: Képnézet

en: Image Viewer
hu: Képmegjelenítő

en: Image Viewer also allows to view the images in a fullscreen slideshow mode or set an image as the desktop wallpaper. It reads the camera tags to automatically rotate your images in the correct portrait or landscape orientation.
hu: A Képmegjelenítő lehetővé teszi a képek megjelenítését teljes képernyős diavetítés módban, vagy asztali háttérkép beállítását. Beolvassa a fényképezőgép-címkéket a képek automatikus forgatásához a megfelelő álló vagy fekvő tájolásba.

en: Image Viewer could not determine a supported writable file format based on the filename.
hu: A Képmegjelenítő a fájlnév alapján nem tudott támogatott írható fájlformátumot meghatározni.

en: Image Viewer is the official image viewer for the GNOME desktop. It integrates with the GTK look and feel of GNOME, and supports many image formats for viewing single images or images in a collection.
hu: A Képmegjelenítő a GNOME asztali környezet hivatalos képmegjelenítője. Integrálódik a GNOME GTK+ megjelenésével, és számos képformátumot támogat egyedi képek vagy gyűjtemények képeinek megjelenítéséhez.

en: Image Zoom
hu: Kép nagyítása

en: Image _Gallery
hu: _Képgaléria

en: Image gallery pane position. Set to 0 for bottom; 1 for left; 2 for top; 3 for right.
hu: A képgaléria sáv pozíciója. A lehetséges értékek: 0 (lent), 1 (balra), 2 (fent), 3 (jobbra).

en: Image loading failed.
hu: A kép betöltése meghiúsult.

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Interpolate Image
hu: Kép interpolálása

en: Leave fullscreen mode
hu: Teljes képernyős mód elhagyása

en: List of active plugins. It doesn’t contain the “Location” of the active plugins. See the .eog-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
hu: Az aktív bővítmények listája. Ez nem tartalmazza az aktív bővítmények „helyét”. Adott bővítmény „helyének” lekérésével kapcsolatban nézze meg a .eog-plugin fájlt.

en: Loop through the image sequence
hu: A képsorozat ismétlése

en: Maker Note
hu: Készítői megjegyzés

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
hu: _Elrejtés

en: Metering
hu: Mérés

en: Millimeters
hu: Milliméter

en: Move to _Trash
hu: Áthelyezés a _Kukába

en: Name
hu: Név

en: No image loaded.
hu: Nincs kép betöltve.

en: No images found in “%s”.
hu: Nem találhatók képek itt: „%s”.

en: None
hu: Nincs

en: North
hu: Észak

en: Not Available
hu: Nem érhető el

en: Op_en With…
hu: Megnyitás e_zzel…

en: Open Folder
hu: Mappa megnyitása

en: Open Image
hu: Kép megnyitása

en: Open _With…
hu: Megnyitás e_zzel…

en: Open in a single window, if multiple windows are open the first one is used
hu: Megnyitás önálló ablakban, ha több ablak is nyitva van, akkor az első használata

en: Open in fullscreen mode
hu: Megnyitás teljes képernyős módban

en: Open in slideshow mode
hu: Megnyitás diavetítés módban

en: Open with _Document Viewer
hu: Megnyitás a _Dokumentummegjelenítővel

en: Opening image “%s”
hu: „%s” kép betöltése

en: Options
hu: Beállítások

en: Other
hu: Egyéb

en: Page Setup
hu: Oldalbeállítás

en: Pause or resume the slideshow
hu: A diavetítés megállítása vagy folytatása

en: Picture;Slideshow;Graphics;
hu: Kép;Diavetítés;Grafika;Bemutató;

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
hu: Próbálkozzon másik kiterjesztéssel, mint például a .png vagy .jpg.

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Position
hu: Pozíció

en: Prefere_nces
hu: _Beállítások

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Presenter
hu: Mutató

en: Preview
hu: Előnézet

en: Prope_rties
hu: T_ulajdonságok

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Reload Image
hu: Kép újratöltése

en: Reload current image
hu: Aktuális kép újratöltése

en: Rename from:
hu: Átnevezés erről:

en: Rotate Counter_clockwise
hu: Forgatás az óramutatóval _ellentétesen

en: Rotate the image 90 degrees to the left
hu: Kép forgatása 90 fokkal balra

en: Rotate the image 90 degrees to the right
hu: Kép forgatása 90 fokkal jobbra

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
hu: Futtassa a(z) „%s --help” parancsot a parancssori kapcsolók listájáért.

en: S_elect the images you want to save:
hu: _Válassza ki a mentendő képeket:

en: S_ide Pane
hu: Oldal_sáv

en: S_tatus Bar
hu: Á_llapotsor

en: Save As
hu: Mentés másként

en: Save Image
hu: Kép mentése

en: Save _As
hu: Men_tés másként

en: Save _As…
hu: Men_tés másként…

en: Save changes to image “%s” before closing?
hu: Menti a(z) „%s” kép változtatásait bezárás előtt?

en: Saving image locally…
hu: Kép mentése helyileg…

en: Saving image “%s” (%u/%u)
hu: „%s” kép mentése (%u/%u)

en: Scroll wheel zoom
hu: Egérgörgő nagyítása

en: Sequence
hu: Sorozat

en: Set as Wa_llpaper
hu: Beállítás _háttérképként

en: Sho_w
hu: _Megjelenítés

en: Show Containing _Folder
hu: Tartalmazó mappa m_egnyitása

en: Show Details
hu: Részletek megjelenítése

en: Show Presen_ter
hu: M_utató megjelenítése

en: Show the application’s version
hu: Az alkalmazás verziószámának megjelenítése

en: Show the current image in fullscreen mode
hu: Kép megjelenítése teljes képernyős módban

en: Show the folder which contains this file in the file manager
hu: A fájlt tartalmazó mappa megjelenítése a fájlkezelőben

en: Show the image at its normal size
hu: A kép megjelenítése normál méretében

en: Show/Hide the image gallery pane scroll buttons.
hu: A képgaléria sáv görgetőgombjainak megjelenítése/elrejtése.

en: Show/Hide the image gallery pane.
hu: A képgaléria sáv megjelenítése/elrejtése.

en: Show/Hide the window side pane.
hu: Az ablak oldalsávjának megjelenítése/elrejtése.

en: Show/Hide the window statusbar.
hu: Az ablak állapotsorának megjelenítése/elrejtése.

en: Shows the image date in the window statusbar
hu: Megjeleníti a kép dátumát az ablak állapotsorában

en: Shrink or enlarge the current image
hu: A jelenlegi kép kicsinyítése vagy nagyítása

en: Shrink the image
hu: Kép kicsinyítése

en: Size
hu: Méret

en: Sli_deshow
hu: _Diavetítés

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Smooth images when zoomed _in
hu: Képek _simítása nagyításkor

en: Smooth images when zoomed _out
hu: Képek _simítása kicsinyítéskor

en: Some of the selected images can’t be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
hu: Néhány kiválasztott kép nem helyezhető át a Kukába és véglegesen törlésre kerül. Biztosan folytatja?

en: South
hu: Dél

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
hu: Új példány indítása a meglévő újrahasznosítása helyett

en: Supported image files
hu: Támogatott képfájlok

en: Taken on
hu: Készült

en: Temporary file creation failed.
hu: Átmeneti fájl létrehozása sikertelen.

en: The GNOME image viewer.
hu: A GNOME képmegjelenítője.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
hu: A kép mögötti terület kitöltésére használt szín. Ha a use-background-color kulcs nem engedélyezett, akkor a színt az aktív GTK+ téma adja meg.

en: The given locations contain no images.
hu: Az adott helyek nem tartalmaznak képeket.

en: The image whose printing properties will be set up
hu: A kép, amely nyomtatási tulajdonságai beállításra kerülnek

en: The image “%s” has been modified by an external application. Would you like to reload it?
hu: A(z) „%s” képet egy külső alkalmazás módosította. Szeretné újratölteni?

en: The image “%s” has been set as Desktop Background. Would you like to modify its appearance?
hu: A(z) „%s” kép az asztal háttereként lett beállítva. Kívánja módosítani a megjelenését?

en: The information for the page where the image will be printed
hu: Az oldal információi, amelyre az oldal nyomtatásra kerül

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
hu: Az egérgörgő nagyításra való használatakor alkalmazandó szorzó. Ez az érték megadja az egyes görgetési eseményekhez használt nagyítási lépést. A 0,05 érték például 5% nagyítási növekedést eredményez minden görgetési eseményhez, az 1,00 pedig 100% nagyítási növekedést.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
hu[0]: %d kép nem mentett változtatásokat tartalmaz. Bezárás előtt menti a változtatásokat?
hu[1]: %d kép nem mentett változtatásokat tartalmaz. Bezárás előtt menti a változtatásokat?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    Do you want to open the image with the Document Viewer to see all pages?
hu: Ez a kép több oldalt tartalmaz. A Képmegjelenítő csak az első oldalt jeleníti meg.
    Szeretné a képet a Dokumentummegjelenítővel megnyitni az összes oldal megtekintéséhez?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    You may want to install the Document Viewer to see all pages.
hu: Ez a kép több oldalt tartalmaz. A Képmegjelenítő csak az első oldalt jeleníti meg.
    Érdemes lenne a Dokumentummegjelenítőt telepíteni az összes oldal megtekintéséhez.

en: Time
hu: Idő

en: To:
hu: Erre:

en: Transformation failed.
hu: Az átalakítás meghiúsult.

en: Transformation on unloaded image.
hu: Átalakítás a be nem töltött képen.

en: Transparency color
hu: Átlátszóságot jelző szín

en: Transparency indicator
hu: Átlátszóság jelzése

en: Transparent Parts
hu: Átlátszó részek

en: Trash images without asking
hu: Képek Kukába dobása kérdés nélkül

en: Type
hu: Típus

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Use a custom background color
hu: Egyéni háttérszín használata

en: Value
hu: Érték

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Viewing a slideshow
hu: Diavetítés megtekintése

en: West
hu: Nyugat

en: Whether the file chooser should show the user’s pictures folder if no images are loaded.
hu: A fájlválasztó megjelenítse-e a felhasználó Képek mappáját, ha nincsenek betöltve képek.

en: Whether the image gallery pane should be resizable.
hu: A képgaléria sáv átméretezhető legyen-e.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
hu: Legyen-e a kép extrapolálva a nagyításkor. Ez a képminőség elmosódását eredményezi, és kicsit lassabb a nem extrapolált képek használatánál.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
hu: Legyen-e a kép interpolálva a kicsinyítéskor. Ez jobb képminőséget eredményez, de kicsit lassabb.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
hu: A kép automatikusan elforgatandó-e az EXIF tájolás alapján.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
hu: Az egérgörgő használandó-e nagyításra.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
hu: A képek sorozata végtelen ismétlésben legyen-e megjelenítve.

en: XMP Other
hu: XMP Egyéb

en: XMP Rights Management
hu: XMP jogkezelés

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
hu: Nincs jogosultsága a fájl mentésére.

en: Zoom _Out
hu: _Kicsinyítés

en: Zoom multiplier
hu: Nagyítás szorzója

en: [FILE…]
hu: [FÁJL…]

en: _About Image Viewer
hu: A Képmegjelenítő _névjegye

en: _Automatic orientation
hu: _Automatikus tájolás

en: _Best Fit
hu: Legjobb _illeszkedés

en: _Best fit
hu: Legjobb _illeszkedés

en: _Bottom:
hu: _Alul:

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Copy
hu: _Másolás

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Destination folder:
hu: _Célmappa:

en: _Filename format:
hu: _Fájlnév formátuma:

en: _First Image
hu: _Első kép

en: _Height:
hu: _Magasság:

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Image Gallery
hu: _Képgaléria

en: _Keyboard Shortcuts
hu: _Gyorsbillentyűk

en: _Last Image
hu: _Utolsó kép

en: _Leave Fullscreen
hu: T_eljes képernyő elhagyása

en: _Left:
hu: _Bal oldal:

en: _Loop sequence
hu: _Végtelenített sorozat

en: _Next Image
hu: _Következő kép

en: _Normal Size
hu: _Normál méret

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: _Open Background Preferences
hu: _Háttérbeállítások megnyitása

en: _Open…
hu: _Megnyitás…

en: _Previous Image
hu: _Előző kép

en: _Print…
hu: _Nyomtatás…

en: _Reload
hu: Újr_atöltés

en: _Replace spaces with underscores
hu: Szóközök _cseréje aláhúzás karakterekre

en: _Right:
hu: _Jobb oldal:

en: _Rotate Clockwise
hu: Forgatás az ó_ramutató irányába

en: _Save
hu: M_entés

en: _Scaling:
hu: _Méretezés:

en: _Start counter at:
hu: Szá_mláló indítása ennél:

en: _Time between images:
hu: A képek közti i_dő:

en: _Top:
hu: _Fent:

en: _Unit:
hu: _Egység:

en: _Width:
hu: _Szélesség:

en: _Yes
hu: _Igen

en: _Zoom In
hu: _Nagyítás

en: as is
hu: ahogy van

[ctx: shortcut window]
en: Actual size
hu: Tényleges méret

[ctx: shortcut window]
en: Best fit
hu: Legjobb illeszkedés

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Images
hu: Képek böngészése

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
hu: Az összes ablak bezárása

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
hu: Aktuális ablak bezárása

[ctx: shortcut window]
en: Common
hu: Közös

[ctx: shortcut window]
en: Copy to clipboard
hu: Másolás a vágólapra

[ctx: shortcut window]
en: Delete image permanently
hu: Kép végleges törlése

[ctx: shortcut window]
en: Enter/Leave fullscreen
hu: Teljes képernyős mód bekapcsolása/elhagyása

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

[ctx: shortcut window]
en: General
hu: Általános

[ctx: shortcut window]
en: Go to a random image in the folder
hu: Ugrás a mappa egy véletlen képére

[ctx: shortcut window]
en: Go to the first image in the folder
hu: Ugrás a mappa első képére

[ctx: shortcut window]
en: Go to the last image in the folder
hu: Ugrás a mappa utolsó képére

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next image in the folder
hu: Ugrás a mappa következő képére

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous image in the folder
hu: Ugrás a mappa előző képére

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
hu: Áthelyezés a Kukába

[ctx: shortcut window]
en: Open an image file
hu: Képfájl megnyitása

[ctx: shortcut window]
en: Open the application manual
hu: Az alkalmazás súgójának megnyitása

[ctx: shortcut window]
en: Pause slideshow
hu: Diavetítés szüneteltetése

[ctx: shortcut window]
en: Print the current image
hu: Aktuális kép nyomtatása

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
hu: Forgatás jobbra

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
hu: Forgatás balra

[ctx: shortcut window]
en: Rotation
hu: Forgatás

[ctx: shortcut window]
en: Save the image
hu: Kép mentése

[ctx: shortcut window]
en: Save the image with a new file name
hu: Kép mentése mentése új fájlnévvel

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down in a large image
hu: Görgetés lefelé egy nagy képen

[ctx: shortcut window]
en: Scroll left in a large image
hu: Görgetés balra egy nagy képen

[ctx: shortcut window]
en: Scroll right in a large image
hu: Görgetés jobbra egy nagy képen

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up in a large image
hu: Görgetés felfelé egy nagy képen

[ctx: shortcut window]
en: Scrolling
hu: Görgetés

[ctx: shortcut window]
en: Set the image as desktop background
hu: Kép beállítása asztalháttérként

[ctx: shortcut window]
en: Show image properties in sidebar
hu: Képtulajdonságok megjelenítése az oldalsávban

[ctx: shortcut window]
en: Show presenter with separate controls
hu: Különálló vezérlőkkel rendelkező mutató megjelenítése

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the application menu
hu: Az alkalmazásmenü megjelenítése vagy elrejtése

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the image gallery
hu: A képgaléria megjelenítése/elrejtése

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the sidebar
hu: Oldalsáv megjelenítése/elrejtése

[ctx: shortcut window]
en: Start/Stop slideshow
hu: Diavetítés indítása/leállítása

[ctx: shortcut window]
en: Undo
hu: Visszavonás

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
hu: Nagyítás

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
hu: Nagyítás

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
hu: Kicsinyítés
