fwupd - en to hu translation catalogue (294 entries)

en: %.0f minute remaining | %.0f minutes remaining
hu[0]: %.0f perc van hátra
hu[1]: %.0f perc van hátra

en: %s Consumer ME Update
hu: %s fogyasztói ME frissítés

en: %s Controller Update
hu: %s vezérlőfrissítés

en: %s Corporate ME Update
hu: %s vállalati ME frissítés

en: %s Device Update
hu: %s eszközfrissítés

en: %s Embedded Controller Update
hu: %s beágyazottvezérlő-frissítés

en: %s ME Update
hu: %s ME frissítés

en: %s System Update
hu: %s rendszerfrissítés

en: %s Thunderbolt Controller Update
hu: %s Thunderbolt vezérlőfrissítés

en: %s Update
hu: %s frissítés

en: %s and all connected devices may not be usable while updating.
hu: Lehet, hogy a(z) %s és az összes kapcsolódó eszköz használhatatlan lesz a frissítés alatt.

en: %s must remain connected for the duration of the update to avoid damage.
hu: A károsodás elkerülése miatt szükséges, hogy a(z) %s kapcsolódva maradjon a frissítés során.

en: %s must remain plugged into a power source for the duration of the update to avoid damage.
hu: A károsodás elkerülése miatt szükséges, hogy a(z) %s csatlakoztatva maradjon egy áramforráshoz a frissítés során.

en: %u day | %u days
hu[0]: %u nap
hu[1]: %u nap

en: %u hour | %u hours
hu[0]: %u óra
hu[1]: %u óra

en: %u local device supported | %u local devices supported
hu[0]: %u helyi eszköz támogatott
hu[1]: %u helyi eszköz támogatott

en: %u minute | %u minutes
hu[0]: %u perc
hu[1]: %u perc

en: %u second | %u seconds
hu[0]: %u másodperc
hu[1]: %u másodperc

en: Activate devices
hu: Eszközök aktiválása

en: Activate pending devices
hu: Függőben lévő eszközök aktiválása

en: Activate the new firmware on the device
hu: Az új firmware aktiválása az eszközön

en: Activating firmware update
hu: Firmware frissítés aktiválása

en: Activating firmware update for
hu: Firmware frissítés aktiválása ennél:

en: Age
hu: Kor

en: Agree and enable the remote?
hu: Beleegyezik és engedélyezi a távoli tárolót?

en: Alias to %s
hu: Álnév ehhez: %s

en: Allow downgrading firmware versions
hu: Firmware verziók visszafejlesztésének engedélyezése

en: Allow reinstalling existing firmware versions
hu: A meglévő firmware verziók újratelepítésének engedélyezése

en: An update requires a reboot to complete.
hu: Egy frissítés újraindítást igényel a befejezéshez.

en: An update requires the system to shutdown to complete.
hu: Egy frissítés a rendszer újraindítását igényel a befejezéshez.

en: Answer yes to all questions
hu: Igen az összes kérdésre

en: Apply firmware updates
hu: Firmware-frissítések alkalmazása

en: Approved firmware: | Approved firmware:
hu[0]: Jóváhagyott firmware:
hu[1]: Jóváhagyott firmwarek:

en: Attach to firmware mode
hu: Csatlakoztatás a firmware módhoz

en: Authenticating…
hu: Hitelesítés…

en: Authentication is required to downgrade the firmware on a removable device
hu: Hitelesítés szükséges a firmware visszafejlesztéséhez egy cserélhető eszközön

en: Authentication is required to downgrade the firmware on this machine
hu: Hitelesítés szükséges a firmware visszafejlesztéséhez ezen a gépen

en: Authentication is required to modify a configured remote used for firmware updates
hu: Hitelesítés szükséges a firmware frissítéshez beállított távoli tároló módosításához.

en: Authentication is required to modify daemon configuration
hu: Hitelesítés szükséges a démon konfigurációjának módosításához

en: Authentication is required to set the list of approved firmware
hu: Hitelesítés szükséges a jóváhagyott firmwarek listájának beállításához

en: Authentication is required to sign data using the client certificate
hu: Hitelesítés szükséges az adatok ügyféltanúsítvánnyal történő aláírásához

en: Authentication is required to switch to the new firmware version
hu: Hitelesítés szükséges az új firmware verzióra váltáshoz

en: Authentication is required to unlock a device
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz feloldásához

en: Authentication is required to update the firmware on a removable device
hu: Hitelesítés szükséges a firmware frissítéséhez egy cserélhető eszközön

en: Authentication is required to update the firmware on this machine
hu: Hitelesítés szükséges a firmware frissítéséhez ezen a gépen

en: Authentication is required to update the stored checksums for the device
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz tárolt ellenőrzőösszegeinek frissítéséhez

en: Automatic Reporting
hu: Automatikus jelentés

en: Bootloader Version
hu: Rendszerbetöltő verziója

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cancelled
hu: Megszakítva

en: Changed
hu: Módosítva

en: Checks cryptographic hash matches firmware
hu: Ellenőrzi, hogy a kriptográfiai hash egyezik-e a firmware-rel

en: Checksum
hu: Ellenőrzőösszeg

en: Clears the results from the last update
hu: Törli a legutóbbi frissítésből származó eredményeket

en: Command not found
hu: A parancs nem található

en: Cryptographic hash verification is available
hu: Kriptográfiai hash ellenőrzés érhető el

en: Current version
hu: Jelenlegi verzió

en: DFU Utility
hu: DFU segédprogram

en: Debugging Options
hu: Hibakeresési beállítások

en: Decompressing…
hu: Kibontás…

en: Description
hu: Leírás

en: Detach to bootloader mode
hu: Leválasztás a rendszerbetöltő módhoz

en: Details
hu: Részletek

en: Device Flags
hu: Eszközjelzők

en: Device ID
hu: Eszközazonosító

en: Device added:
hu: Eszköz hozzáadva:

en: Device can recover flash failures
hu: Az eszköz képes helyreállni a felülírási hibák után

en: Device changed:
hu: Eszköz módosítva:

en: Device is locked
hu: Az eszköz zárolt

en: Device is usable for the duration of the update
hu: Az eszköz használható marad a frissítés ideje alatt

en: Device removed:
hu: Eszköz eltávolítva:

en: Device stages updates
hu: Az eszköz szakaszosan frissít

en: Device update needs activation
hu: Az eszközfrissítés aktiválást igényel

en: Device will not re-appear after update completes
hu: Az eszköz a frissítés végeztével újra meg fog jelenni

en: Devices that have been updated successfully:
hu: Eszközök, melyek sikeresen frissítve lettek:

en: Devices that were not updated correctly:
hu: Eszközök, melyek nem lettek helyesen frissítve:

en: Disabled fwupdate debugging
hu: Fwupdate hibakeresés letiltva

en: Disables a given remote
hu: Letiltja az adott távoli tárolót

en: Display version
hu: Verzió megjelenítése

en: Do not check for old metadata
hu: Ne ellenőrizze a régi metaadatokat

en: Do not check for unreported history
hu: Ne ellenőrizze a nem jelentett előzményeket

en: Do not include log domain prefix
hu: Ne tartalmazza a naplózási tartomány előtagot

en: Do not include timestamp prefix
hu: Ne tartalmazza az időbélyeg előtagot

en: Do not perform device safety checks
hu: Ne végezzen eszköz biztonsági ellenőrzéseket

en: Do not write to the history database
hu: Ne írjon az előzmények adatbázisába

en: Done!
hu: Kész!

en: Downgrades the firmware on a device
hu: A firmware visszafejlesztése az eszközön

en: Downgrading %s from %s to %s...
hu: %s visszafejlesztése: %s -> %s…

en: Downgrading %s…
hu: %s visszaállítása…

en: Downloading…
hu: Letöltés…

en: Dump SMBIOS data from a file
hu: SMBIOS adatok kiírása egy fájlból

en: Duration
hu: Hossz

en: ESP specified was not valid
hu: A megadott ESP érvénytelen

en: Enable firmware update support on supported systems
hu: Firmware frissítési támogatás engedélyezése a támogatott rendszereken

en: Enable this remote?
hu: Engedélyezi ezt a távoli tárolót?

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enabled fwupdate debugging
hu: Fwupdate hibakeresés engedélyezve

en: Enables a given remote
hu: Engedélyezi az adott távoli tárolót

en: Enabling this functionality is done at your own risk, which means you have to contact your original equipment manufacturer regarding any problems caused by these updates. Only problems with the update process itself should be filed at $OS_RELEASE:BUG_REPORT_URL$.
hu: Csak a saját felelősségére engedélyezze ezt a funkciót, amely azt jelenti, hogy az eredeti termék gyártójával kell kapcsolatba lépnie, ha problémát okoz a frissítés. Csak a frissítési folyamattal kapcsolatos problémákat jelentse itt be: $OS_RELEASE:BUG_REPORT_URL$.

en: Enabling this remote is done at your own risk.
hu: A saját felelősségére engedélyezze ezt a távoli tárolót.

en: Erase all firmware update history
hu: Firmware frissítési előzmények törlése

en: Erasing…
hu: Törlés…

en: Exit after a small delay
hu: Kilépés egy kis késleltetés után

en: Exit after the engine has loaded
hu: Kilépés a motor betöltődése után

en: Failed to connect to daemon
hu: A démonhoz kapcsolódás sikertelen

en: Failed to get pending devices
hu: A függőben lévő eszközök lekérése sikertelen

en: Failed to install firmware update
hu: A firmware frissítés telepítése sikertelen

en: Failed to load quirks
hu: A trükkök betöltése sikertelen

en: Failed to parse arguments
hu: Nem sikerült feldolgozni az argumentumokat

en: Failed to parse flags for --filter
hu: A --filter jelzőinek feldolgozása sikertelen

en: Failed to reboot
hu: Újraindítás sikertelen

en: Failed to set splash mode
hu: Az indítóképernyő módjának beállítása sikertelen

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Filename Signature
hu: Fájlnév aláírása

en: Filter with a set of device flags using a ~ prefix to exclude, e.g. 'internal,~needs-reboot'
hu: Szűrés eszközjelzők megadásával, ~ előtag a kihagyáshoz, például „internal,~needs-reboot”

en: Firmware Base URI
hu: Firmware kiindulópont URI

en: Firmware Update D-Bus Service
hu: Firmware frissítés D-Bus szolgáltatás

en: Firmware Update Daemon
hu: Firmware frissítő démon

en: Firmware Utility
hu: Firmware segédprogram

en: Firmware metadata has not been updated for %u day and may not be up to date. | Firmware metadata has not been updated for %u days and may not be up to date.
hu[0]: A firmware metaadatok %u napja nem lettek frissítve, és lehet hogy elavultak.
hu[1]: A firmware metaadatok %u napja nem lettek frissítve, és lehet hogy elavultak.

en: Firmware updates are not supported on this machine.
hu: A firmware frissítések nem támogatottak ezen a gépen.

en: Firmware updates are supported on this machine.
hu: A firmware frissítések támogatottak ezen a gépen.

en: Flags
hu: Jelzők

en: Force the action ignoring all warnings
hu: A művelet erőltetése, az összes figyelmeztetés mellőzése

en: Found
hu: Megtalálva

en: GUID | GUIDs
hu[0]: GUID
hu[1]: GUID-ok

en: Get all device flags supported by fwupd
hu: Az fwupd által támogatott összes eszközjelző lekérése

en: Get all devices that support firmware updates
hu: Minden eszköz lekérése, amelyek támogatják a firmware frissítéseket

en: Get all enabled plugins registered with the system
hu: Az összes rendszeren regisztrált és engedélyezett bővítmény lekérdezése

en: Gets details about a firmware file
hu: Részleteket kér le egy firmware fájlról

en: Gets the configured remotes
hu: Lekéri a beállított távoli tárolókat

en: Gets the list of updates for connected hardware
hu: A frissítések listáját kéri le a csatlakoztatott hardverhez

en: Gets the releases for a device
hu: Lekéri az eszközhöz tartozó kiadásokat

en: Gets the results from the last update
hu: A legutóbbi frissítésből származó eredményeket kéri le

en: Hardware is waiting to be replugged
hu: A hardver újracsatlakoztatásra vár

en: Idle…
hu: Üresjárat…

en: Ignore SSL strict checks when downloading files
hu: A szogorú SSL ellenőrzések mellőzése a fájlok letöltésekor

en: Ignore validation safety checks
hu: Biztonsági ellenőrzések mellőzése

en: Install Duration
hu: Telepítés hossza

en: Install a firmware blob on a device
hu: Firmware blob telepítése egy eszközre

en: Install a firmware file on this hardware
hu: Egy firmware fájl telepítése ezen a hardveren

en: Install signed device firmware
hu: Aláírt eszköz firmware telepítése

en: Install signed system firmware
hu: Aláírt rendszer firmware telepítése

en: Install to parent device first
hu: Elsőként telepítés a szülő eszközre

en: Install unsigned device firmware
hu: Nem aláírt eszköz firmware telepítése

en: Install unsigned system firmware
hu: Nem aláírt rendszer firmware telepítése

en: Installing Firmware…
hu: Firmware telepítése…

en: Installing firmware update…
hu: Firmware frissítés telepítése…

en: Installing on %s…
hu: %s telepítése…

en: Internal device
hu: Belső eszköz

en: Is in bootloader mode
hu: Rendszerbetöltő módban van

en: Issue | Issues
hu[0]: Probléma
hu[1]: Problémák

en: Keyring
hu: Kulcstartó

en: Last modified
hu: Utoljára módosítva

en: Less than one minute remaining
hu: Kevesebb mint egy perc van hátra

en: License
hu: Licenc

en: Linux Vendor Firmware Service (stable firmware)
hu: Linux gyártói firmware szolgáltatás (stabil firmware)

en: Linux Vendor Firmware Service (testing firmware)
hu: Linux gyártói firmware szolgáltatás (teszt firmware)

en: List supported firmware updates
hu: A támogatott firmware-frissítések listázása

en: List the available firmware types
hu: Az elérhető firmware típusok listázása

en: Loading…
hu: Betöltés…

en: Metadata Signature
hu: Metaadatok aláírása

en: Metadata URI
hu: Metaadat URI

en: Metadata can be obtained from the Linux Vendor Firmware Service.
hu: A metaadatok nem szerezhetőek be a Linux gyártói firmware szolgáltatásból.

en: Minimum Version
hu: Legkisebb verzió

en: Mismatched daemon and client, use %s instead
hu: Eltérő démon és kliens, inkább ezt használja: %s

en: Modifies a given remote
hu: A megadott távoli tároló módosítása

en: Modify a configured remote
hu: A beállított távoli tároló módosítása

en: Modify daemon configuration
hu: Démon konfigurációjának módosítása

en: Monitor the daemon for events
hu: A démon eseményeinek figyelése

en: Needs a reboot after installation
hu: A telepítés után újraindítást igényel

en: Needs shutdown after installation
hu: A telepítés után kikapcsolást igényel

en: New version
hu: Új verzi

en: No action specified!
hu: Nincs művelet megadva!

en: No firmware IDs found
hu: Nem találhatók firmware azonosítók

en: No hardware detected with firmware update capability
hu: Nem észlelhető firmware frissítési képességgel rendelkező hardver

en: No plugins found
hu: Nem található bővítmény

en: No releases available
hu: Nincsenek elérhető kiadások

en: No remotes are currently enabled so no metadata is available.
hu: Jelenleg nincsenek engedélyezett távoli tárolók, így nem érhetőek el metaadatok.

en: No remotes available
hu: Nincsenek elérhető távoli tárolók

en: No updates were applied
hu: Nem lett frissítés alkalmazva

en: Override the default ESP path
hu: Az alapértelmezett ESP útvonal felülbírálása

en: Parse and show details about a firmware file
hu: A firmware fájl részleteinek értelmezése és megjelenítése

en: Password
hu: Jelszó

en: Payload
hu: Tartalom

en: Percentage complete
hu: Százalék kész

en: Please enter a number from 0 to %u:
hu: Adjon meg egy számot 0 és %u között:

en: Previous version
hu: Előző verzió

en: Print the version number
hu: A verziószám kiírása.

en: Print verbose debug statements
hu: Részletes hibakeresési utasítások kiírása

en: Priority
hu: Prioritás

en: Proceed with upload?
hu: Folytatja a feltöltést?

en: Proprietary
hu: Tulajdonosi

en: Query for firmware update support
hu: Firmware frissítési támogatás lekérdezése

en: Read a firmware blob from a device
hu: Egy firmware blob beolvasása egy eszközről

en: Read firmware from device into a file
hu: Firmware beolvasása eszközről egy fájlba

en: Read firmware from one partition into a file
hu: Firmware beolvasása egy partícióról fájlba

en: Reading from %s…
hu: Olvasás a(z) %s eszközről…

en: Reading…
hu: Olvasás…

en: Rebooting…
hu: Újraindítás…

en: Refresh metadata from remote server
hu: Metaadatok frissítése a távoli kiszolgálóról

en: Reinstalling %s with %s...
hu: %s újratelepítése ezzel: %s…

en: Remote ID
hu: Távoli azonosító

en: Replace data in an existing firmware file
hu: Adatok cseréje egy meglévő firmware fájlban

en: Report URI
hu: Jelentési URI

en: Reported to remote server
hu: Jelentve a távoli kiszolgálónak

en: Requires a bootloader
hu: Rendszerbetöltő szükséges

en: Requires internet connection
hu: Internetkapcsolat szükséges

en: Restart now?
hu: Újraindítja most?

en: Restart the daemon to make the change effective?
hu: Újraindítja a démont a változás életbe léptetéséhez?

en: Restarting device…
hu: Eszköz újraindítása…

en: Return all the hardware IDs for the machine
hu: A géphez tartozó összes hardverazonosító visszaadása

en: Run the plugin composite cleanup routine when using install-blob
hu: A bővítmény összetett tisztítási rutinjának futtatása az install-blob használatakor

en: Run the plugin composite prepare routine when using install-blob
hu: A bővítmény összetett előkészítési rutinjának futtatása az install-blob használatakor

en: Schedule installation for next reboot when possible
hu: Telepítés ütemezése a következő újraindításkor, ha lehetséges

en: Scheduling…
hu: Ütemezés…

en: Selected device
hu: Kiválasztott eszköz

en: Serial Number
hu: Sorozatszám

en: Set the debugging flag during update
hu: A hibakeresési jelző beállítása frissítéskor

en: Sets the list of approved firmware
hu: Beállítja a jóváhagyott firmwarek listáját

en: Share firmware history with the developers
hu: Firmware frissítése előzmények megosztása a fejlesztőkkel

en: Show client and daemon versions
hu: Ügyfél és démon verziók megjelenítése

en: Show daemon verbose information for a particular domain
hu: A démon részletes információinak megjelenítése egy adott tartományhoz

en: Show debugging information for all domains
hu: Hibakeresési információk megjelenítése az összes tartományhoz

en: Show debugging options
hu: Hibakeresési beállítások megjelenítése

en: Show devices that are not updatable
hu: Eszközök, melyek nem frissíthetőek

en: Show extra debugging information
hu: További hibakeresési információk megjelenítése

en: Show history of firmware updates
hu: Firmware frissítési előzmények megtekintése

en: Show plugin verbose information
hu: Bővítmény bőbeszédű információinak megjelenítése

en: Show the debug log from the last attempted update
hu: A legutóbb megpróbált frissítés hibakeresési naplójának megjelenítése

en: Show the information of firmware update status
hu: A firmware frissítési állapot információinak megjelenítése

en: Shutdown now?
hu: Leállítja most?

en: Sign data using the client certificate
hu: Adatok aláírása az ügyféltanúsítvánnyal

en: Sign the uploaded data with the client certificate
hu: Feltöltött adatok aláírása az ügyféltanúsítvánnyal

en: Signature
hu: Aláírás

en: Size
hu: Méret

en: Source
hu: Forrás

en: Specify Vendor/Product ID(s) of DFU device
hu: Adja meg a DFU eszköz gyártó-/termékazonosítóját

en: Specify the number of bytes per USB transfer
hu: Adja meg az USB átvitelek bájtjainak számát

en: Successfully activated all devices
hu: Az összes eszköz sikeresen aktiválva

en: Successfully disabled remote
hu: Távoli tároló sikeresen letiltva

en: Successfully downloaded new metadata:
hu: Új metaadatok sikeresen letöltve:

en: Successfully enabled remote
hu: Távoli tároló sikeresen engedélyezve

en: Successfully installed firmware
hu: Firmware sikeresen telepítve

en: Successfully modified configuration value
hu: Konfigurációs érték sikeresen módosítva

en: Successfully modified remote
hu: Távoli tároló sikeresen módosítva

en: Successfully refreshed metadata manually
hu: Metaadatok kézi frissítése sikeres

en: Successfully updated device checksums
hu: Eszköz ellenőrzőösszegek sikeresen frissítve

en: Successfully uploaded %u report | Successfully uploaded %u reports
hu[0]: %u jelentés sikeresen feltöltve
hu[1]: %u jelentés sikeresen feltöltve

en: Successfully verified device checksums
hu: Eszköz ellenőrzőösszegek sikeresen ellenőrizve

en: Summary
hu: Összegzés

en: Supported on remote server
hu: Távoli kiszolgálón nem támogatott

en: Target
hu: Cél

en: The LVFS is a free service that operates as an independent legal entity and has no connection with $OS_RELEASE:NAME$. Your distributor may not have verified any of the firmware updates for compatibility with your system or connected devices. All firmware is provided only by the original equipment manufacturer.
hu: Az LVFS egy ingyenes szolgáltatás, amely független jogi entitásként működik, és nincs kapcsolata a $OS_RELEASE:NAME$ operációs rendszerrel. A disztribúció szállítója nem biztos, hogy ellenőrízte kompatibilitási szempontból a firmware frissítést. Mindent firmware-t csak az eredeti termék gyártója biztosít.

en: There is no approved firmware.
hu: Nincs jóváhagyott firmware.

en: This program may only work correctly as root
hu: Ez a program jelenleg lehet, hogy csak rendszergazdaként működik

en: This remote contains firmware which is not embargoed, but is still being tested by the hardware vendor. You should ensure you have a way to manually downgrade the firmware if the firmware update fails.
hu: Ez a távoli tároló olyan firmware-t tartalmaz, amelyre nem vonatkozik embargó, de még teszteli a harvergyártó. Érdemes biztosítani a firmware kézi visszaállításáról, ha a firmware frissítése meghiúsul.

en: This tool can only be used by the root user
hu: Ezt az eszközt csak a root felhasználó használhatja

en: Type
hu: Típus

en: UEFI Firmware Utility
hu: UEFI firmware segédprogram

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown Device
hu: Ismeretlen eszköz

en: Unlock the device to allow access
hu: Eszköz feloldása hozzáférés engedélyezéséhez

en: Unlocks the device for firmware access
hu: Eszköz feloldása a firmware eléréséhez

en: Unset the debugging flag during update
hu: A hibakeresési jelző kikapcsolása frissítéskor

en: Unsupported daemon version %s, client version is %s
hu: Nem támogatott démonverzió: %s, a kliensverzió %s

en: Updatable
hu: Frissíthet

en: Update Error
hu: Frissítési hiba

en: Update Message
hu: Frissítési üzenet

en: Update State
hu: Frissítés állapota

en: Update failure is a known issue, visit this URL for more information:
hu: A feltöltési hiba ismert probléma, további információkért látogassa meg ezt az URL-t:

en: Update now?
hu: Frissíti most?

en: Update requires a reboot
hu: A frissítés újraindítást igényel

en: Update the stored cryptographic hash with current ROM contents
hu: A tárolt kriptográfiai hash frissítése a jelenlegi ROM tartalmával

en: Update the stored device verification information
hu: A tárolt eszközellenőrzési információk frissítése

en: Update the stored metadata with current contents
hu: A tárolt metaadatok frissítése a jelenlegi tartalommal

en: Updating %s from %s to %s...
hu: %s frissítése: %s -> %s…

en: Updating %s…
hu: %s frissítése…

en: Upload report now?
hu: Feltölti most a jelentést?

en: Uploading firmware reports helps hardware vendors to quickly identify failing and successful updates on real devices.
hu: A firmware jelentések segítenek a hardvergyártóknak, hogy gyorsan azonosítsák a hibás és sikeres frissítéseket valós eszközökön.

en: Use quirk flags when installing firmware
hu: Kerülőmegoldás jelzők használata a firmware telepítésekor

en: User has been notified
hu: A felhasználó értesítve

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Variant
hu: Változat

en: Vendor
hu: Gyártó

en: Verifying…
hu: Ellenőrzés…

en: Version
hu: Verzió

en: Waiting…
hu: Várakozás…

en: Watch for hardware changes
hu: Hardverváltozások figyelése

en: Write firmware from file into device
hu: Firmware írása fájlból egy eszközre

en: Write firmware from file into one partition
hu: Firmware írása fájlból egy partícióra

en: Writing…
hu: Írás…

en: Your distributor may not have verified any of the firmware updates for compatibility with your system or connected devices.
hu: A disztribúció szállítója nem biztos, hogy ellenőrízte a firmware frissítés kompatibilitását a rendszerével és a kapcsolódó eszközeivel.

[ctx: command-description]
en: Sign data using the client certificate
hu: Adatok aláírása az ügyféltanúsítvánnyal
