Rygel master - en to hu translation catalogue (299 entries)

en:  must be 1
hu:  1-nek kell lennie

en: %s transfer mode not supported for '%s'
hu: A(z) %s átviteli mód nem támogatott ennél: „%s”

en: @REALNAME@’s media
hu: @REALNAME@ médiái

en: @id must be set to "" in CreateObject call
hu: Az @id-t ""-re kell állítani a CreateObject hívásban

en: A module named %s is already loaded
hu: Már be van töltve egy %s nevű modul

en: Action Failed
hu: A művelet meghiúsult

en: Add a directory to the list of shared directories
hu: Könyvtár hozzáadása a megosztott könyvtárak listájához

en: Add a network interface Rygel should serve files on
hu: Hálózati csatoló hozzáadása, amelyen a Rygel fájlokat szolgálhat ki

en: Add network interface
hu: Hálózati csatoló hozzáadása

en: Add shared directory
hu: Megosztott könyvtár hozzáadása

en: Albums
hu: Albumok

en: All
hu: Mind

en: Artist
hu: Előadó

en: Artists
hu: Művészek

en: Bad URI: %s
hu: Hibás URI: %s

en: Bad current tag value.
hu: Rossz jelenlegi címke érték.

en: Bad new tag value.
hu: Rossz új címke érték.

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
hu: Csak a fájlalapú médiaobjektumok (médiafájlelemek) dolgozhatók fel

en: Cannot browse children on item
hu: Nem tallózhatók az elem gyermekei

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
hu: Nem hozható létre „%s” osztályú objektum: Nem támogatott

en: Cannot create references to containers
hu: Nem hozhatók létre hivatkozások a tárolókra

en: Cannot create restricted item
hu: Nem hozható létre korlátozott elem

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
hu: Nem futtatható az „NSLookup” művelet: a gépnév üres

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
hu: Nem futtatható a „Ping” művelet: a gépnév üres

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
hu: Nem futtatható a „Traceroute” művelet: a gépnév üres

en: Cannot upgrade from version %d
hu: Nem lehet a(z) %d verzióról frissíteni

en: Can’t add containers in %s
hu: Nem vehetők fel tárolók itt: %s

en: Can’t create items in %s
hu: Nem hozhatók létre elemek: %s

en: Can’t process URI %s with protocol %s
hu: Nem dolgozható fel a(z) %s URI a következő protokollal: %s

en: Can’t remove containers in %s
hu: Nem távolíthatók el tárolók innen: %s

en: Can’t remove items in %s
hu: Nem távolíthatók el elemek innen: %s

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
hu: tartomány:szint párok vesszővel elválasztott listája. Részletekért lásd: rygel(1)

en: Comments not allowed in XML
hu: A megjegyzések nem engedélyezettek az XML-ben

en: ContainerID missing
hu: A ContainerID hiányzik

en: Could not create GStreamer player
hu: Nem sikerült a GStreamer lejátszó létrehozása

en: Could not create GstElement for URI %s
hu: Nem hozható létre GstElement a(z) %s URI-hoz

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
hu: Nem hozható létre átkódoló konfiguráció. A GStreamer telepítésből hiányozhat egy bővítmény

en: Could not determine protocol for %s
hu: Nem sikerült meghatározni a protokollt ehhez: %s

en: Could not determine protocol for URI %s
hu: Nem sikerült meghatározni a protokollt az URI-hoz: %s

en: Could not find object %d in cache
hu: Nem található a(z) %d. objektum a gyorsítótárban

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
hu: Nem található a(z) %s objektum vagy annak szülője. Az adatbázis inkonzisztens.

en: Could not load plugin: %s
hu: Nem tölthető be a bővítmény: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
hu: Nem sikerült feliratkozni a Tracker szignálokra: %s

en: Couldn’t create data source for %s
hu: Az adatforrás létrehozása nem sikerült ehhez: %s

en: DLNA profile “%s” not supported
hu: A DLNA profil („%s”) nem támogatott

en: Database upgrade to v18 failed: %s
hu: Az adatbázis v18-ra frissítése sikertelen: %s

en: Disable plugin
hu: Bővítmény letiltása

en: Disable transcoding
hu: Átkódolás tiltása

en: Disallow deletion
hu: Törlés megtiltása

en: Disallow upload
hu: Feltöltés megtiltása

en: Display version number
hu: Verziószám kiírása

en: Engine Path
hu: Motor útvonala

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
hu: Hiba a D-Bus proxy létrehozása során az ACL-hez: %s

en: Error fetching object “%s” from database: %s
hu: Hiba az objektum („%s”) lekérésekor az adatbázisból: %s

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
hu: Hiba a(z) „%s” konténerből az újonnan hozzáadott „%s” gyermekobjektum benne megkeresésére tett kísérletkor: %s

en: Error from pipeline %s: %s
hu: Hiba a(z) %s adatcsatornától: %s

en: Error getting all values for “%s”: %s
hu: Hiba a(z) „%s” összes értékének lekérésekor: %s

en: Error getting item count under category “%s”: %s
hu: Hiba az elemszám lekérésekor a(z) „%s” kategóriában: %s

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
hu: Hiba a mappa („%s”) tartalmának felsorolásakor: %s

en: Error removing object from database: %s
hu: Hiba az objektum eltávolításakor az adatbázisból: %s

en: Error while opening SQLite database %s: %s
hu: Hiba a(z) %s SQLite adatbázis megnyitása közben: %s

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
hu: A külső %s szolgáltató nem adta meg a szükséges „%s” tulajdonságot

en: Failed to access resource at %s: %s
hu: Az erőforráshoz való hozzáférés meghiúsult a(z) %s címen: %s

en: Failed to add %s to ignored files: %s
hu: A(z) %s fájl a figyelmen kívül hagyott fájlokhoz adása sikertelen: %s

en: Failed to add album art for %s: %s
hu: A(z) %s lemezborítójának hozzáadása meghiúsult: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
hu: A(z) %s azonosítójú elem hozzáadása meghiúsult: %s

en: Failed to add object: %s
hu: Az objektum hozzáadása meghiúsult: %s

en: Failed to browse “%s”: %s
hu: „%s” tallózása sikertelen: %s

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
hu: Nem sikerült URI-címet készíteni a mappához („%s”): %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
hu: A GStreamer adatforrás létrehozása meghiúsult ehhez: %s: %s

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
hu: %s gyökéreszközének létrehozása meghiúsult. Ok: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
hu: A Tracker kapcsolat létrehozása meghiúsult: %s

en: Failed to create a Tracker connection: %s
hu: A Tracker kapcsolat létrehozása meghiúsult: %s

en: Failed to create database schema: %s
hu: Az adatbázis séma létrehozása meghiúsult: %s

en: Failed to create indices: %s
hu: Az indexek létrehozása meghiúsult: %s

en: Failed to create item under “%s”: %s
hu: Az elem létrehozása meghiúsult a(z) „%s” alatt: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
hu: A médiatartalom-kinyerő létrehozása meghiúsult: %s

en: Failed to create object under “%s”: %s
hu: Az objektum létrehozása meghiúsult a(z) „%s” alatt: %s

en: Failed to create pipeline
hu: Nem sikerült adatcsatornát létrehozni

en: Failed to create preferences dialog: %s
hu: A beállítóablak létrehozása meghiúsult: %s

en: Failed to create root device factory: %s
hu: A gyökéreszköz-gyár létrehozása meghiúsult: %s

en: Failed to destroy object “%s”: %s
hu: „%s” objektum megsemmisítése sikertelen: %s

en: Failed to discover URI %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s URI feltérképezése: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
hu: A(z) „%s” mappa felsorolása meghiúsult: %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
hu: Nem sikerült kinyerni a metaadatokat a(z) %s fájlhoz

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
hu: A(z) „%s” belépésipont-függvény nem található itt: „%s”: %s

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
hu: Nem található az lsdvd bináris. A DVD-beolvasás nem lesz elérhető

en: Failed to find media art for %s: %s
hu: A(z) „%s” médiaborítójának keresése meghiúsult: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
hu: Nem sikerült a kényszerített újraindexelés az adatbázis kijavításához: %s

en: Failed to generate playlist
hu: Nem sikerült lejátszólistát létrehozni

en: Failed to get MAC address for %s: %s
hu: A(z) %s MAC-címének lekérése meghiúsult: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
hu: A Tracker kapcsolat beszerzése meghiúsult: %s

en: Failed to get a socket: %s
hu: A foglalat lekérése meghiúsult: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
hu: A lekérdezéstároló gyermekei számának lekérése meghiúsult: %s

en: Failed to get child count: %s
hu: A gyermekek számának lekérése meghiúsult: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
hu: A tároló (%s) információinak lekérdezése meghiúsult: %s

en: Failed to get log level from configuration: %s
hu: A naplózási szint lekérése meghiúsult a konfigurációból: %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
hu: A(z) „%s” eredeti URI-címének lekérése meghiúsult: %s

en: Failed to get reset token
hu: A helyreállítási token lekérése sikertelen

en: Failed to get update IDs: %s
hu: Az azonosítók frissítése sikertelen: %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
hu: Nem sikerült lekérni, hogy a(z) %s URI figyelmen kívül van-e hagyva: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
hu: Nem sikerült ellenőrizni hogy a(z) %s elem védett-e: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
hu: Nem sikerült elegánsan leállítani a folyamatot. KILÖVÉS használata

en: Failed to harvest file %s: %s
hu: A fájl (%s) begyűjtése meghiúsult: %s

en: Failed to import file from %s: %s
hu: A fájl importálása meghiúsult innen: %s: %s

en: Failed to link %s to %s
hu: A(z) %s és a(z) %s összekötése meghiúsult

en: Failed to link pad %s to %s
hu: A(z) %s kitöltő és a(z) %s összekötése meghiúsult

en: Failed to load module from path “%s”: %s
hu: A modul betöltése meghiúsult a(z) „%s” útvonalról: %s

en: Failed to load plugin %s: %s
hu: Nem tölthető be a(z) %s bővítmény: %s

en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
hu: A felhasználói konfiguráció betöltése meghiúsult a(z) „%s” fájlból: %s

en: Failed to load user configuration: %s
hu: A felhasználói konfiguráció betöltése meghiúsult: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
hu: A(z) %s elem védettként (%d) megjelölése meghiúsult: %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
hu: Nem sikerült a következő fájl megfigyelése: %s – %s

en: Failed to move dotfile %s: %s
hu: A rejtett fájl (%s) áthelyezése meghiúsult: %s

en: Failed to open plugins folder: “%s”
hu: A bővítmények mappa megnyitása meghiúsult: „%s”

en: Failed to parse commandline args: %s
hu: Nem sikerült a parancssori argumentumok feldolgozása: %s

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
hu: A ServiceResetToken perzisztálása meghiúsult: %s

en: Failed to query ACL: %s
hu: Az ACL lekérdezése meghiúsult: %s

en: Failed to query content type for “%s”
hu: A tartalomtípus lekérése meghiúsult ehhez: „%s”

en: Failed to query database: %s
hu: Az adatbázis lekérdezése meghiúsult: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
hu: A fájl (%s) információinak lekérdezése meghiúsult: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
hu: A hibakimenet olvasása meghiúsult a(z) %s helyről: %s

en: Failed to read from pipe: %s
hu: Nem sikerült olvasni a csővezetékből: %s

en: Failed to read standard output from %s: %s
hu: A szabványos kimenet olvasása meghiúsult a(z) %s helyről: %s

en: Failed to remove entry: %s
hu: A bejegyzés eltávolítása meghiúsult: %s

en: Failed to remove file %s: %s
hu: A(z) %s fájl eltávolítása meghiúsult: %s

en: Failed to remove object: %s
hu: Az objektum eltávolítása meghiúsult: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
hu: A virtuális könyvtárak törlése meghiúsult: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
hu: A tranzakció visszagörgetése meghiúsult: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
hu: A konfigurációs adatok mentése meghiúsult a(z) „%s” fájlba: %s

en: Failed to save object: %s
hu: Az objektum mentése meghiúsult: %s

en: Failed to search in “%s”: %s
hu: A keresés meghiúsult itt: „%s”: %s

en: Failed to seek
hu: Nem sikerült a tekerés

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
hu: Nem sikerült a tekerés a(z) %lld:%lld eltolásra

en: Failed to send command to child: %s
hu: Nem sikerült parancsot küldeni a gyermeknek: %s

en: Failed to send error to parent: %s
hu: Nem sikerült hibát küldeni a szülőnek: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
hu: Nem sikerült az UIList beállítása a következő fájlnál: %s – %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
hu: Nem sikerült a kezdeti UI lista beállítása a következő fájlnál: %s – %s

en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
hu: A(z) %s fájlmegfigyelésének beállítása meghiúsult: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
hu: A Rygel szolgáltatás indítása meghiúsult: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
hu: A Tracker szolgáltatás elindítása meghiúsult: %s. A bővítmény letiltva.

en: Failed to stop Rygel service: %s
hu: A Rygel szolgáltatás leállítása meghiúsult: %s

en: Failed to update object “%s”: %s
hu: „%s” objektum frissítése sikertelen: %s

en: Failed to write modified description to %s
hu: A módosított leírás kiírása meghiúsult ide: %s

en: Files & Folders
hu: Fájlok és mappák

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
hu: Be nem állítható jelzők vannak a „dlnaManaged”-ben

en: GStreamer Player
hu: GStreamer lejátszó

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
hu: A „dvdreadsrc” GStreamer elem nem található. A DVD támogatás nem működik

en: Genre
hu: Műfaj

en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
hu: A(z) %s HTTPSeekRequest típus nem támogatott

en: Illegal MIME-type
hu: Szabálytalan MIME-típus

en: Illegal seek target
hu: Szabálytalan tekerési cél

en: Incompatible schema… cannot proceed
hu: Inkompatibilis séma… nem lehetséges a folytatás

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
hu: Inkonzisztens adatbázis: a(z) %s elemnek nincs szülője %s

en: Invalid Arguments
hu: Érvénytelen argumentumok

en: Invalid Channel
hu: Érvénytelen csatorna

en: Invalid InstanceID
hu: Érvénytelen példányazonosító

en: Invalid Name
hu: Érvénytelen név

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
hu: Érvénytelen kérés (csak GET és HEAD támogatott)

en: Invalid Test State “%s”
hu: Érvénytelen tesztállapot: „%s”

en: Invalid UI filter: %s
hu: Érvénytelen UI szűrő: %s

en: Invalid URI without prefix: %s
hu: Érvénytelen URI előtag nélkül: %s

en: Invalid URI “%s”
hu: Érvénytelen URI: „%s”

en: Invalid argument
hu: Érvénytelen argumentum

en: Invalid command received, ignoring
hu: A kapott parancs érvénytelen, figyelmen kívül hagyva

en: Invalid connection reference
hu: Érvénytelen kapcsolathivatkozás

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
hu: Érvénytelen adatbázis, nem kérdezhető le az sqlite_master tábla: %s

en: Invalid date format: %s
hu: Érvénytelen dátumformátum: %s

en: Invalid date: %s
hu: Érvénytelen dátum: %s

en: Invalid number of arguments
hu: Érvénytelen számú paraméter

en: Invalid range
hu: Érvénytelen tartomány

en: Invalid search criteria given
hu: A megadott keresési feltétel érvénytelen

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
hu: Érvénytelen upnp:class lett megadva a CreateObject-ben

en: MAC and network type querying not implemented
hu: A MAC és a hálózattípus lekérése nincs megvalósítva

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
hu: A MPRIS csatoló a(z) %s helyen csak olvasható. Mellőzés.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
hu: A MediaEngine.init nem lett meghívva. Nem lehet folytatni.

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
hu: Olyan %s objektum metaadatának módosítása, amely egy korlátozott %s objektum gyermeke, nem engedélyezett

en: Metadata modification of object %s not allowed
hu: A(z) %s objektum metaadatainak módosítása nem engedélyezett

en: Missing ContainerID argument
hu: Hiányzó ContainerID argumentum

en: Missing filter
hu: Hiányzó szűrő

en: Module '%s' conflicts with already loaded module '%s'. Skipping
hu: A(z) „%s” modul ütközik a már betöltött „%s” modullal. Kihagyás.

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
hu: A(z) „%s” modul nem tud csatlakozni a D-Bus munkamenetbuszhoz. Mellőzés…

en: Music
hu: Zene

en: Network Interfaces
hu: Hálózati csatolók

en: Networks:
hu: Hálózatok:

en: New plugin “%s” available
hu: Új bővítmény („%s”) érhető el

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
hu: Nincs alapértelmezett ACL politika. Megengedés („allow”) használata

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
hu: Nincs alapértelmezett ACL politika. Tiltás („deny”) használata

en: No D-Bus thumbnailer available
hu: Nem érhető el D-Bus bélyegképkészítő

en: No D-Bus thumbnailer service available
hu: Nem érhető el D-Bus bélyegképkészítő szolgáltatás

en: No Such Test
hu: Nincs ilyen teszt

en: No media engine found.
hu: Nem található médiamotor.

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
hu: Nincsenek objektumok a DIDL-Lite-ban a klienstől: „%s”

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
hu[0]: Nem található bővítmény %d másodperc alatt, feladom…
hu[1]: Nem található bővítmény %d másodperc alatt, feladom…

en: No subtitle available
hu: Nem érhető el felirat

en: No such container
hu: Nincs ilyen konténer

en: No such file transfer
hu: Nincs ilyen fájlátvitel

en: No such object
hu: Nincs ilyen objektum

en: No thumbnail available
hu: Nem érhető el bélyegkép

en: No thumbnail available. Generation requested.
hu: Nem érhető el bélyegkép. Előállítás lett kérve.

en: No thumbnailer available: %s
hu: Nem érhető el bélyegképkészítő: %s

en: No value available
hu: Nem érhető el érték

en: No value available for “%s/%s”
hu: Nem érhető el érték a következőhöz: „%s/%s”

en: No value available for “%s”
hu: Nem érhető el érték ehhez: „%s”

en: No value set for “%s/enabled”
hu: Nincs beállítva érték a következőhöz: „%s/enabled”

en: No value set for “%s/title”
hu: Nincs beállítva érték a következőhöz: „%s/title”

en: No writable URI for %s available
hu: Nem érhető el írható URI ehhez: %s

en: Not Applicable
hu: Nem alkalmazható

en: Not found
hu: Nem található

en: Not implemented
hu: Nincs megvalósítva

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Object ID missing
hu: Az objektumazonosító hiányzik

en: Object creation in %s not allowed
hu: Az objektumok létrehozása nem engedélyezett itt: %s

en: Object is missing the @restricted attribute
hu: Az objektumból hiányzik a @restricted attribútum

en: Object removal from %s not allowed
hu: Az objektumok eltávolítása nem engedélyezett innen: %s

en: ObjectID argument missing
hu: Az ObjectID argumentum hiányzik

en: Only byte-based seek supported
hu: Csak a bájt-alapú tekerés támogatott

en: Parameter count mismatch.
hu: A paraméterszám nem egyezik.

en: Pictures
hu: Képek

en: Play mode not supported
hu: A lejátszás mód nem támogatott

en: Play speed not supported
hu: A lejátszás sebessége nem támogatott

en: Playlists
hu: Lejátszólisták

en: Playspeed not supported
hu: A lejátszási sebesség nem támogatott

en: Plugin Path
hu: Bővítmény útvonala

en: Plugin module %s does not exist
hu: A(z) %s bővítménymodul nem létezik

en: Problem parsing playlist: %s
hu: Hiba a lejátszólista feldolgozásakor: %s

en: Process check_async failed: %s
hu: A check_async folyamat meghiúsult: %s

en: Process died while handling URI %s
hu: A folyamat meghalt az URI kezelése közben: %s

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
hu: Adatok küldése a nem üres „%s” elembe nem engedélyezett

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
hu: A tartomány végértéke (%lld) kisebb mint a tartomány kezdőértéke (%lld): „%s”

en: Read from child failed: %s
hu: Nem sikerült a gyermektől olvasni: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
hu: Rosszul formázott válaszszöveg (%s) érkezett a gyermektől…

en: Received invalid string from child: %s
hu: Érvénytelen szöveg érkezett a gyermektől: %s

en: Removal of object %s not allowed
hu: A(z) %s objektum eltávolítása nem engedélyezett

en: Remove a directory from the list of shared directories
hu: Könyvtár eltávolítása a megosztott könyvtárak listájából

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
hu: Hálózati csatoló eltávolítása, amelyen a Rygel többé nem szolgál ki fájlokat

en: Remove network interface
hu: Hálózati csatoló eltávolítása

en: Remove shared directory
hu: Megosztott könyvtár eltávolítása

en: Requested item “%s” not found
hu: A kért „%s” elem nem található

en: Required element %s missing
hu: A szükséges %s elem hiányzik

en: Resource not found
hu: Az erőforrás nem található

en: Rygel Preferences
hu: Rygel beállításai

en: Rygel v%s starting…
hu: Rygel v%s indítása…

en: Seek mode not supported
hu: A tekerési mód nem támogatott

en: Seeking not supported
hu: A tekerés nem támogatott

en: Select folders
hu: Válasszon mappákat

en: Set plugin options
hu: Bővítménybeállítások megadása

en: Set plugin titles
hu: Bővítménycímek letiltása

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
hu: A kinyerési alfolyamat beállítása meghiúsult: %s

en: Shared media
hu: Megosztott média

en: Shut down remote Rygel reference
hu: Távoli Rygel hivatkozás leállítása

en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
hu: A(z) %s URI kihagyása; a kinyerés teljesen meghiúsult: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
hu: Nem támogatott rendezési mező kihagyása: %s

en: Speed not supported
hu: A sebesség nem támogatott

en: State “%s” Precludes Cancel
hu: A(z) „%s” állapot kizárja a megszakítást

en: Successfully destroyed object “%s”
hu: Az objektum sikeresen megsemmisítve: „%s”

en: Successfully updated object “%s”
hu: Az objektum sikeresen frissítve: „%s”

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
hu: Az adatbázis érzékelt, „%d” verziója újabb, mint a támogatott „%d” verzió

en: Thumbnailing not supported
hu: A bélyegképkészítés nem támogatott

en: Title %d
hu: %d. cím

en: Titles
hu: Címek

en: Transition not available
hu: Az átmenet nem támogatott

en: Tried to change read-only property.
hu: Csak olvasható tulajdonság módosítása lett megpróbálva.

en: Tried to delete required tag.
hu: Szüksége címke törlése lett megpróbálva.

en: UPnP class “%s” not supported
hu: Az UPnP osztály („%s”) nem támogatott

en: UPnP/DLNA Preferences
hu: UPnP/DLNA beállításai

en: UPnP/DLNA Services
hu: UPnP/DLNA szolgáltatások

en: URI “%s” invalid for importing contents to
hu: A(z) „%s” URI érvénytelen a tartalom importálásához

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
hu: Nem lehet feldolgozni az ikonadatokat – váratlan csomópont: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
hu: Nem lehet feldolgozni a protokolladatokat – váratlan attribútum: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
hu: Nem lehet feldolgozni a protokolladatokat – váratlan csomópont: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
hu: Nem lehet feldolgozni az UI adatokat – váratlan csomópont: %s

en: Unable to parse UI list file %s
hu: Nem lehet feldolgozni a(z) %s UI-lista fájlt

en: Unable to parse device profile data: %s
hu: Nem lehet feldolgozni az eszközprofil adatokat: %s

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown MediaContainer resource: %s
hu: Ismeretlen MediaContainer erőforrás: %s

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Unsupported seek type
hu: Nem támogatott tekeréstípus

en: Unsupported type %s
hu: Nem támogatott típus: %s

en: Use configuration file instead of user configuration
hu: Konfigurációs fájl használata a felhasználói konfiguráció helyett

en: Value of “%s” out of range
hu: A(z) „%s” értéke kívül esik a tartományon

en: Videos
hu: Videók

en: Warning from pipeline %s: %s
hu: Figyelmeztetés a(z) %s adatcsatornától: %s

en: Will not monitor file changes
hu: A fájlváltozások nem kerülnek megfigyelésre

en: Wrong Test Type
hu: Rossz teszttípus

en: Year
hu: Év

en: Years
hu: Év

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
hu: Úgy tűnik, hogy a GStreamer telepítéséből hiányzik a „playbin3” elem. A Rygel GStreamer megjelenítő megvalósítás nem működik nélküle.

en: [Plugin] group not found
hu: A [Plugin] csoport nem található

en: _Share media through DLNA
hu: Mé_dia megosztása DLNA-n

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
hu: A dc:title nem lehet üres a CreateObject hívásban

en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
hu: média-kiszolgáló;média-renderelő;megosztás;hang;videó;képek;

en: upnp:class not supported in %s
hu: az upnp:class nem támogatott itt: %s

en: upnp:createClass value not supported
hu: Az upnp:createClass érték nem támogatott

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
hu: – segítő bináris a Rygel programhoz metaadatok kinyeréséhez

en: “%s” harvested
hu: „%s” begyűjtve

en: “ContainerID” agument missing.
hu: A „ContainerID” argumentum hiányzik.

en: “Elements” argument missing.
hu: Az „Elements” argumentum hiányzik.

en: “ObjectID” argument missing.
hu: Az „ObjectID” argumentum hiányzik
