gnome-shell master - en to ia translation catalogue (365 entries)

en: %A %B %e, %Y
ia: %A, %e de %B %Y

en: %A, %B %d
ia: %A, %d de %B

en: %d %s %d %s remaining
ia: %d %s %d %s restante

en: %d hour remaining | %d hours remaining
ia[0]: %d hora restante
ia[1]: %d horas restante

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
ia[0]: %d minuta restante
ia[1]: %d minutas restante

en: %d new message | %d new messages
ia[0]: %d nove message
ia[1]: %d nove messages

en: %d new notification | %d new notifications
ia[0]: %d nove notification
ia[1]: %d nove notificationes

en: %s (console)
ia: %s (consola)

en: %s has been added to your favorites.
ia: %s ha essite addite al favoritos.

en: %s has been removed from your favorites.
ia: %s ha essite removite del favoritos.

en: %s has not emitted any errors.
ia: %s non ha emittite alicun errores.

en: %s is inviting you to join %s
ia: %s te es inviante a %s

en: %s is now known as %s
ia: %s es ora cognite como %s

en: %s is sending you %s
ia: %s te es inviante %s

en: %s the Oracle says
ia: %s le oraculo dice

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
ia[0]: Le session de %s sera terminate automaticamente in %d secunda.
ia[1]: Le session de %s sera terminate automaticamente in %d secundas.

en: %s would like permission to see when you are online
ia: %s sollicita le permission de vider quando tu es in linea

en: %u Input | %u Inputs
ia[0]: %u ingresso
ia[1]: %u ingressos

en: %u Output | %u Outputs
ia[0]: %u egresso
ia[1]: %u egressos

en: '%s' is ready
ia: '%s' es preste

en: (e.g., user or %s)
ia: (per ex., usator o %s)

en: (or swipe finger)
ia: (o passa le digito trans le lector de impressiones)

en: <b>%B</b> <b>%d</b> <b>%Y</b>, <b>%H:%M</b>
ia: <b>%d</b> de <b>%B</b> <b>%Y</b>, <b>%H:%M</b>

en: <b>%B</b> <b>%d</b>, <b>%H:%M</b>
ia: <b>%d</b> de <b>%B</b>, <b>%H:%M</b>

en: <b>Yesterday</b>, <b>%H:%M</b>
ia: <b>Heri</b>, <b>%H:%M</b>

en: <unknown>
ia: <incognite>

en: A password is required to connect to '%s'.
ia: Un contrasigno es necessari pro connecter a '%s'.

en: AC Adapter
ia: Adaptor de currente

en: Accept
ia: Acceptar

en: Accessibility
ia: Accessibilitate

en: Activation of network connection failed
ia: Falta de activation del connexion de rete

en: Activities
ia: Activitates

en: Add to Favorites
ia: Adder al favoritos

en: All
ia: Tote

en: Allows access to internal debugging and monitoring tools using the Alt-F2 dialog.
ia: Permitter le accesso via le dialog de lanceamento de applicationes (Alt-F2) al instrumentos interne que es utile pro eliminar defectos de software e facer le surveliantia

en: Always grant access
ia: Conceder accesso sempre

en: Always show the 'Log out' menuitem in the user menu.
ia: Sempre monstrar le elemento de menu 'Clauder le session' in le menu de usator.

en: Answer
ia: Responder

en: Applications
ia: Applicationes

en: Arrangement of buttons on the titlebar
ia: Arrangiamento de buttones sur le barra de titulo

en: Attach modal dialog to the parent window
ia: Attaccar le dialogo modal al fenestra parental

en: Authenticate
ia: Authenticar se

en: Authentication Required
ia: Authentication necessari

en: Authentication dialog was dismissed by the user
ia: Le dialogo de authentication era dimittite per le usator

en: Authentication error
ia: Error de authentication

en: Authentication failed
ia: Falta de authentication

en: Authentication required by wireless network
ia: Le authentication es requirite per le rete sin filo

en: Authorization request from %s
ia: Requesta de authorisation de %s

en: Auto %s
ia: %s automatic

en: Auto Ethernet
ia: Ethernet automatic

en: Auto bluetooth
ia: Bluetooth automatic

en: Auto broadband
ia: Banda large automatic

en: Auto dial-up
ia: Telephonic automatic

en: Auto wireless
ia: Sin filo automatic

en: Available
ia: Disponibile

en: Away
ia: Absente

en: Battery
ia: Accumulator

en: Bluetooth Settings
ia: Parametros Bluetooth

en: Bounce Keys
ia: Claves saltante

en: Busy
ia: Occupate

en: Call
ia: Appello

en: Call from %s
ia: Appello de %s

en: Cancel
ia: Annullar

en: Cell Phone
ia: Telephono cellular

en: Certificate expired
ia: Certificato perimite

en: Certificate fingerprint mismatch
ia: Discordantia de impression digital del certificato

en: Certificate has been revoked
ia: Le certificato ha essite revocate

en: Certificate hostname mismatch
ia: Discordantia de nomine de host del certificato

en: Certificate is invalid
ia: Le certificato non es valide

en: Certificate not activated
ia: Certificato non activate

en: Certificate not provided
ia: Certificato non fornite

en: Certificate self-signed
ia: Certificato autofirmate

en: Certificate untrusted
ia: Certificato indigne de fide

en: Certificate uses an insecure cipher algorithm or is cryptographically weak
ia: Le certificato usa un algorithmo de ciframento insecur o es cryptographicamente debile

en: Change Background…
ia: Cambiar le fundo…

en: Chat
ia: Discussion

en: Clear Messages
ia: Expunger messages

en: Click Log Out to quit these applications and log out of the system.
ia: Clicca sur 'Clauder le session' pro quitar iste applicationes e sortir del systema.

en: Click Power Off to quit these applications and power off the system.
ia: Clicca sur 'Extinguer' pro quitar iste applicationes e extinguer le systema.

en: Click Restart to quit these applications and restart the system.
ia: Clicca sur 'Reinitiar' pro quitar iste applicationes e reinitiar le systema.

en: Close
ia: Clauder

en: Command not found
ia: Commando non trovate

en: Computer
ia: Computator

en: Configure GNOME Shell Extensions
ia: Configurar le extensiones GNOME Shell

en: Configures how the windows are shown in the switcher. Valid possibilities are 'thumbnail-only' (shows a thumbnail of the window), 'app-icon-only' (shows only the application icon) or 'both'.
ia: Le configuration del maniera como le fenestras es monstrate in le selector. Le possibilitates valide es 'thumbnail-only' (monstrar un miniatura del fenestra), 'app-icon-only' (monstrar solmente un icone del application) o 'both' (monstrar tote le duo).

en: Connect
ia: Connecter

en: Connected (private)
ia: Connectite (private)

en: Connection
ia: Connexion

en: Connection can't be established
ia: Le connexion non pote ser establite

en: Connection failed
ia: Falta de connexion

en: Connection has been lost
ia: Le connexion se ha perdite

en: Connection has been refused
ia: Le connexion ha essite refusate

en: Connection has been replaced by a new connection using the same resource
ia: Le connexion ha essite substituite per un nove connexion usante le mesme ressource

en: Copy
ia: Copiar

en: Could not parse command:
ia: Impossibile de analysar le commando:

en: DSL authentication
ia: Authentication DSL

en: Dash
ia: Pannello

en: Date & Time Settings
ia: Parametros de data e hora

en: Decline
ia: Declinar

en: Device %s wants access to the service '%s'
ia: Le dispositivo %s vole acceder al servicio '%s'

en: Device %s wants to pair with this computer
ia: Le dispositivo %s vole associar se con iste computator

en: Disabled
ia: Disactivate

en: Does not match
ia: Non corresponde

en: Download and install '%s' from extensions.gnome.org?
ia: Discargar e installar '%s' de extensions.gnome.org?

en: Downloading
ia: Discargamento

en: Each category name in this list will be represented as folder in the application view, rather than being displayed inline in the main view.
ia: Cata nomine de categoria in iste lista sera representate como un dossier in le vista de applicationes, plus tosto que de esser alineate in le vista principal.

en: Eject
ia: Ejacular

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
ia: Activar le tegulage de fenestras depositate sur le bordos del schermo

en: Enable internal tools useful for developers and testers from Alt-F2
ia: Permitter le accesso via Alt-F2 al instrumentos interne que es utile pro disveloppatores e probatores

en: Enable networking
ia: Activar le rete

en: Enabled
ia: Activate

en: Encryption error
ia: Error de ciframento

en: Encryption is not available
ia: Le ciframento non es disponibile

en: Enter a Command
ia: Introduce un commando

en: Estimating…
ia: Estimation…

en: Evolution Calendar
ia: Calendario de Evolution

en: Execution of '%s' failed:
ia: Falta al execution de '%s':

en: External drive connected
ia: Disco externe connectite

en: External drive disconnected
ia: Disco externe disconnectite

en: Failed to launch '%s'
ia: Impossibile de lancear '%s'

en: File Transfer
ia: Transferentia de files

en: File extension used for storing the screencast
ia: Extension de file a usar pro slaveguardar le video de schermo

en: Focus the active notification
ia: Mitter foco al notificationes active

en: Framerate used for recording screencasts.
ia: Rata de quadros usate pro registrar le video de schermo.

en: Frequent
ia: Frequente

en: GNOME Shell Extension Preferences
ia: Preferentias pro le extensiones GNOME Shell

en: GNOME Shell extensions have a uuid property; this key lists extensions which should be loaded. Any extension that wants to be loaded needs to be in this list. You can also manipulate this list with the EnableExtension and DisableExtension DBus methods on org.gnome.Shell.
ia: Le extensiones GNOME Shell ha un proprietate UUID. Iste clave enumera le extensiones que debe ser cargate. Tote le extensiones que vole ser cargate debe adjungar se a iste lista. Il pote anque manipular iste lista con le methodos DBus EnableExtension e DisableExtension de org.gnome.Shell.

en: GNOME needs to lock the screen
ia: GNOME ha besonio de serrar le schermo

en: Grant this time only
ia: Conceder accesso solmente in iste vice

en: Hide Errors
ia: Occultar errores

en: Hide Text
ia: Occultar texto

en: High Contrast
ia: Contrasto elevate

en: History for command (Alt-F2) dialog
ia: Historia del dialogo de commandos (Alt-F2)

en: History for the looking glass dialog
ia: Historia del dialogo de inspection

en: Identity:
ia: Identitate:

en: Idle
ia: Inactive

en: If true, display the ISO week date in the calendar.
ia: Si ver, monstrar le numero de septimana ISO in le calendario.

en: Install
ia: Installar

en: Install Updates & Restart
ia: Installar actualisationes e reinitiar

en: Internal error
ia: Error interne

en: Internally used to store the last IM presence explicitly set by the user. The value here is from the TpConnectionPresenceType enumeration.
ia: Illo se utilisa internemente pro registrar le ultime stato de presentia que es definite explicitemente per le usator in le systema de messages instante. Le valor hic es del enumeration TpConnectionPresenceType.

en: Internally used to store the last session presence status for the user. The value here is from the GsmPresenceStatus enumeration.
ia: Illo se utilisa internemente pro registrar le ultime stato de session del usator. Le valor hic es del enumeration GsmPresenceStatus.

en: Invisible
ia: Invisibile

en: Invitation to %s
ia: Invitation a %s

en: Key:
ia: Clave:

en: Keybinding to focus the active notification
ia: Association de claves pro mitter foco al notificationes active

en: Keybinding to focus the active notification.
ia: Association de claves pro mitter foco al notificationes active.

en: Keybinding to open the "Show Applications" view
ia: Association de claves pro aperir le vista "Monstrar applicationes"

en: Keybinding to open the "Show Applications" view of the Activities Overview.
ia: Association de claves pro aperir le vista "Monstrar applicationes" del panorama de activitates.

en: Keybinding to open the Activities Overview.
ia: Association de claves pro aperir le panorama de activitates

en: Keybinding to open the application menu
ia: Association de claves pro aperir le menu de applicationes

en: Keybinding to open the application menu.
ia: Association de claves pro aperir le menu de applicationes.

en: Keybinding to open the overview
ia: Association de claves pro aperir le panorama

en: Keybinding to start/stop the builtin screen recorder.
ia: Association de claves pro initiar/arrestar le registration de schermo.

en: Keybinding to toggle the screen recorder
ia: Association de claves pro commutar le registrator de schermo

en: Keybinding to toggle the visibility of the message tray
ia: Association de claves pro commutar le visibilitate del tiratorio de messages

en: Keybinding to toggle the visibility of the message tray.
ia: Association de claves pro commutar le visibilitate del tiratorio de messages.

en: Keyboard
ia: Claviero

en: Keyboard Settings
ia: Parametros de claviero

en: Laptop Battery
ia: Accumulator del computator

en: Large Text
ia: Texto grande

en: List of categories that should be displayed as folders
ia: Lista de categorias que deberea ser monstrate como dossiers

en: List of desktop file IDs for favorite applications
ia: Lista de identificatores de files desktop pro le applicationes favorite

en: List possible modes
ia: Monstrar le lista del modos possibile

en: Lock
ia: Serrar

en: Lock was blocked by an application
ia: Le serramento ha essite impedite per un application

en: Log Out
ia: Clauder le session

en: Log in as another user
ia: Initiar session como altere usator

en: Logging out of the system.
ia: Clausura del session.

en: Login Window
ia: Fenestra de connexion

en: Matches
ia: Corresponde

en: Media Player
ia: Lector de multimedia

en: Message Tray
ia: Tiratorio de messages

en: Microphone
ia: Microphono

en: Mobile broadband
ia: Banda large mobile

en: Mobile broadband network password
ia: Contrasigno del rete mobile

en: Mode used by GDM for login screen
ia: Modo usate per GDM pro le schermo de accesso

en: More…
ia: Plus…

en: Mouse Keys
ia: Claves del mus imitate

en: Mouse Settings
ia: Parametros de mus

en: Mute
ia: Silentiar

en: Network Manager
ia: Gerente de rete

en: Network Settings
ia: Parametros de rete

en: Network error
ia: Error de rete

en: Network name:
ia: Nomine de rete:

en: Networking is disabled
ia: Le rete es disactivate

en: New Window
ia: Nove fenestra

en: Next
ia: Sequente

en: Next week
ia: Le septimana proxime

en: No Messages
ia: Necun message

en: No extensions installed
ia: Necun extensiones installate

en: No results.
ia: Necun resultato.

en: Not listed?
ia: Esque le nomine non es in le lista?

en: Nothing Scheduled
ia: Nihil planate

en: Notification Settings
ia: Parametros de notificationes

en: Notifications
ia: Notificationes

en: Notifications are now disabled, including chat messages. Your online status has been adjusted to let others know that you might not see their messages.
ia: Le notificationes es ora disactivate, includente le messages de chat. Le stato in linea se ha adjustate pro facer saper al alteres que lor messages pote non esser notate.

en: OK
ia: Validar

en: Offline
ia: Disconnexe

en: Open
ia: Aperir

en: Open Calendar
ia: Aperir calendario

en: Open Clocks
ia: Aperir horologios

en: Open the application menu
ia: Aperir le menu de applicationes

en: Open with %s
ia: Aperir con %s

en: Other users are logged in.
ia: Altere usatores son connexe.

en: Out of date
ia: Perempte

en: Overview
ia: Panorama

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
ia: Un codice PIN es necessari pro le dispositivo mobile

en: PIN code required
ia: Codice PIN es necessari

en: Pairing confirmation for %s
ia: Confirmation del association con %s

en: Pairing request for %s
ia: Requesta del association con %s

en: Password
ia: Contrasigno

en: Password cannot be blank
ia: Le contrasigno non pote esser vacue

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: Passwords do not match.
ia: Le contrasignos non corresponde.

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network '%s'.
ia: Contrasignos o claves de ciframento es necessari pro acceder al rete sin filo '%s'.

en: Paste
ia: Collar

en: Please confirm whether the PIN '%06d' matches the one on the device.
ia: Confirma que le PIN '%06d' corresponde a illo sur le dispositivo.

en: Please enter the PIN mentioned on the device.
ia: Introduce le PIN mentionate sur le dispositivo.

en: Power
ia: Energia

en: Power Off
ia: Extinguer

en: Power Settings
ia: Preferentias del gestion de energia

en: Powering off the system.
ia: Extinction del systema.

en: Print version
ia: Monstrar le version

en: Private key password:
ia: Contrasigno del clave private:

en: Quit
ia: Quitar

en: Record a screencast
ia: Registrar un video de schermo

en: Region & Language Settings
ia: Parametros de region e de lingua

en: Reject
ia: Rejectar

en: Remember Password
ia: Recordar contrasigno

en: Removable Devices
ia: Dispositivo removibile

en: Remove
ia: Remover

en: Remove from Favorites
ia: Remover del favoritos

en: Restart
ia: Reinitiar

en: Restarting the system.
ia: Reinitio del systema.

en: Screen Keyboard
ia: Claviero visual

en: Screen Reader
ia: Lector de schermo

en: Screencast from %d %t
ia: Video de schermo %d %t

en: Screenshots
ia: Capturas de schermo

en: Search
ia: Cerca

en: Searching…
ia: Cerca…

en: Select an extension to configure using the combobox above.
ia: Selige un extension que configurar usante le lista combinate in alto.

en: Send Files to Device…
ia: Inviar files al dispositivo…

en: Send Files…
ia: Inviar files…

en: Server is currently too busy to handle the connection
ia: Actualmente le servitor es troppo occupate pro tractar le connexion

en: Service:
ia: Servicio:

en: Set Up a New Device…
ia: Configurar un nove dispositivo…

en: Sets the GStreamer pipeline used to encode recordings. It follows the syntax used for gst-launch. The pipeline should have an unconnected sink pad where the recorded video is recorded. It will normally have a unconnected source pad; output from that pad will be written into the output file. However the pipeline can also take care of its own output - this might be used to send the output to an icecast server via shout2send or similar. When unset or set to an empty value, the default pipeline will be used. This is currently 'vp8enc min_quantizer=13 max_quantizer=13 cpu-used=5 deadline=1000000 threads=%T ! queue ! webmmux' and records to WEBM using the VP8 codec. %T is used as a placeholder for a guess at the optimal thread count on the system.
ia: Le definition del catena usante per GStreamer pro codificar videos. Le syntaxe es identic al syntaxe usate per gst-launch. Le catena deberea haber un puncto de egresso disconnectite a ubi le video se scribe. Generalmente illo va haber un puncto de origine disconnectite; le egresso de iste puncto se scribera in le file de resultato. Totevia, le catena anque pote custodiar su proprie egresso - isto pote ser usate pro inviar le resultato a un servitor icecast via shout2send o simile. Quando le valor non es definite o vacue, le catena predefinite se usa. Isto es actualmente 'vp8enc min_quantizer=13 max_quantizer=13 cpu-used=5 deadline=1000000 threads=%T ! queue ! webmmux' e registra in WEBM usante le codec VP8. %T designa le numero de filos optimal pro le systema.

en: Settings
ia: Parametros

en: Show Applications
ia: Monstrar applicationes

en: Show Errors
ia: Monstrar errores

en: Show Keyboard Layout
ia: Monstrar le disposition de claviero

en: Show Text
ia: Monstrar texto

en: Show all applications
ia: Monstrar tote le applicationes

en: Show the message tray
ia: Monstrar le tiratorio de messages

en: Show the overview
ia: Monstrar le panorama

en: Show the week date in the calendar
ia: Monstrar le numeration de septimanas in le calendario

en: Shutting down might cause them to lose unsaved work.
ia: Le extinction poterea causar le perdita de obras non salveguardate.

en: Slow Keys
ia: Claves lente

en: Sorry, no wisdom for you today:
    %s
ia: Il ha necun sagessa hodie:
    %s

en: Sorry, that didn't work. Please try again.
ia: Error de authentication. Tenta de novo.

en: Sound Settings
ia: Parametros de sono

en: Status is set to offline
ia: Le stato es disconnexe

en: Sticky Keys
ia: Claves remanente

en: Suspend
ia: Suspender

en: Switch User
ia: Cambiar de usator

en: System
ia: Systema

en: System Information
ia: Information de systema

en: System Sounds
ia: Sonos de systema

en: Tablet
ia: Tabletta

en: The account already exists on the server
ia: Le conto jam existe sur le servitor

en: The application icon mode.
ia: Le modo de icone in le selector de applicationes.

en: The applications corresponding to these identifiers will be displayed in the favorites area.
ia: Le applicationes que corresponde a iste identificatores essera monstrate in le area de favoritos.

en: The filename for recorded screencasts will be a unique filename based on the current date, and use this extension. It should be changed when recording to a different container format.
ia: Le nomine de file del video registrate es unic. Illo se basa super le data currente e iste extension. Illo deberea esser modificate si le formato de container usate pro registar le video es differente.

en: The framerate of the resulting screencast recordered by GNOME Shell's screencast recorder in frames-per-second.
ia: Le numero de imagines per secunda in le video de schermo registrate per le registrator incorporate in GNOME Shell.

en: The gstreamer pipeline used to encode the screencast
ia: Le catena usante per gstreamer pro codificar video de schermo

en: The length of the server certificate, or the depth of the server certificate chain, exceed the limits imposed by the cryptography library
ia: Le longitude del certificato de servitor o le profunditate del catena de certificatos de servitor excede le limites imponite per le bibliotheca de cryptographia

en: The shell normally monitors active applications in order to present the most used ones (e.g. in launchers). While this data will be kept private, you may want to disable this for privacy reasons. Please note that doing so won't remove already saved data.
ia: Normalmente GNOME Shell survelia le applicationes active a fin de presentar le plus utilisate (per ex. in le lanceatores). Ben que le datos se guarda in privato, on pote disactivar iste functionalitate per le ration de confidentialitate. Remarca que iste disactivation non removera le datos jam registrate.

en: The shell will request a password when an encrypted device or a remote filesystem is mounted. If the password can be saved for future use a 'Remember Password' checkbox will be present. This key sets the default state of the checkbox.
ia: Le shell demandara un contrasigno pro montar un dispositivo cifrate o un systema de files remote. Si le contrasigno pote ser retenite pro uso futur un quadrato de selection 'Memorar le contrasigno' sera monstrate. Iste clave defini le stato predefinite del quadrato de selection.

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
ia[0]: Le systema se extinguera automaticamente in %d secunda.
ia[1]: Le systema se extinguera automaticamente in %d secundas.

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
ia[0]: Le systema se reinitiara automaticamente in %d secunda.
ia[1]: Le systema se reinitiara automaticamente in %d secundas.

en: The type of keyboard to use.
ia: Le typo de claviero a usar.

en: There was an error loading the preferences dialog for %s:
ia: Il ha un error al cargamento del dialogo de preferentias pro %s:

en: This account is already connected to the server
ia: Iste conto jam es connectite al servitor

en: This key overrides the automatic hiding of the 'Log out' menuitem in single-user, single-session situations.
ia: Iste clave supplanta le celamento automatic del elemento de menu 'Clauder le session' in situationes con singule usator o singule session.

en: This key overrides the key in org.gnome.desktop.wm.preferences when running GNOME Shell.
ia: Iste clave supplanta le clave in org.gnome.desktop.wm.preferences quando GNOME Shell es lanceate.

en: This key overrides the key in org.gnome.mutter when running GNOME Shell.
ia: Iste clave supplanta le clave in org.gnome.mutter quando GNOME Shell es lanceate.

en: This week
ia: Iste septimana

en: Today
ia: Hodie

en: Tomorrow
ia: Deman

en: Top Bar
ia: Barra superior

en: Type again:
ia: Introduce de novo:

en: Type to search…
ia: Scribe pro cercar…

en: Unable to connect to %s
ia: Impossibile de connecter a %s

en: Unable to lock
ia: Impossibile de serrar

en: Undo
ia: Disfacer

en: Universal Access Settings
ia: Parametros del accesso universal

en: Unknown reason
ia: Causa incognite

en: Unlock
ia: Disserrar

en: Unlock Window
ia: Fenestra de disserramento

en: Unmute
ia: Facer non silente

en: Use a specific mode, e.g. "gdm" for login screen
ia: Usar un modo specific, per ex. "gdm" pro le schermo de accesso

en: Username:
ia: Nomine de usator:

en: Uuids of extensions to enable
ia: Identificatores UUID del extensiones a activar

en: Video call from %s
ia: Appello video de %s

en: View Source
ia: Monstrar le fonte

en: View account
ia: Examinar le conto

en: Visibility
ia: Visibile

en: Visual Alerts
ia: Allerta visual

en: Volume
ia: Volumine

en: Volume changed
ia: Volumine modificate

en: Volume, network, battery
ia: Volumine, rete, accumulator

en: Web Page
ia: Pagina web

en: Whether to collect stats about applications usage
ia: Colliger statisticas super le utilisation de applicationes

en: Whether to remember password for mounting encrypted or remote filesystems
ia: Si memorar le contrasigno pro montar le systemas de files cifrate o remote

en: Which keyboard to use
ia: Que claviero usar

en: Window management and application launching
ia: Gestion de fenestras e lanceamento de applicationes

en: Windows
ia: Fenestras

en: Wired
ia: Via filo

en: Wired 802.1X authentication
ia: Authentication 802.1X pro rete con filo

en: Workspaces are managed dynamically
ia: Le spatios de travalio se gere dynamicamente

en: Workspaces only on primary monitor
ia: Le spatios de travalio es solmente sur le schermo principal

en: You will be logged out automatically in %d second. | You will be logged out automatically in %d seconds.
ia[0]: Le session sera terminate automaticamente in %d secunda.
ia[1]: Le session sera terminate automaticamente in %d secundas.

en: Your chat status will be set to busy
ia: Le stato de chat sera definite como 'occupate'

en: Zoom
ia: Aggrandimento

en: authentication required
ia: necessita authentication

[ctx: button]
en: Log Out
ia: Clauder le session

[ctx: button]
en: Power Off
ia: Extinguer

[ctx: button]
en: Restart
ia: Reinitiar

[ctx: button]
en: Sign In
ia: Connecter se

en: cable unplugged
ia: cablo disconnectite

[ctx: calendar heading]
en: %A, %B %d
ia: %A, le %d de %B

[ctx: calendar heading]
en: %A, %B %d, %Y
ia: %A, le %d de %B %Y

en: connecting...
ia: connexion…

en: connection failed
ia: falta de connexion

[ctx: device]
en: Unknown
ia: Incognite

en: disabled
ia: disactivate

en: disconnecting...
ia: disconnexion…

[ctx: event list time]
en: All Day
ia: Jornata

en: firmware missing
ia: firmware mancante

[ctx: grid friday]
en: F
ia: V

[ctx: grid monday]
en: M
ia: L

[ctx: grid sunday]
en: S
ia: D

[ctx: grid thursday]
en: T
ia: J

[ctx: grid tuesday]
en: T
ia: M

[ctx: grid wednesday]
en: W
ia: M

en: hardware disabled
ia: disactivate physicamente

en: hour | hours
ia[0]: hora
ia[1]: horas

[ctx: list friday]
en: F
ia: Ve

[ctx: list monday]
en: M
ia: Lu

[ctx: list saturday]
en: S
ia: Sa

[ctx: list sunday]
en: Su
ia: Do

[ctx: list thursday]
en: Th
ia: Jo

[ctx: list tuesday]
en: T
ia: Ma

[ctx: list wednesday]
en: W
ia: Me

en: minute | minutes
ia[0]: minuta
ia[1]: minutas

[ctx: program]
en: Unknown
ia: Incognite

[ctx: title]
en: Log Out
ia: Clauder le session

[ctx: title]
en: Log Out %s
ia: Clauder le session de %s

[ctx: title]
en: Power Off
ia: Extinguer

[ctx: title]
en: Restart
ia: Reinitiar

en: toggle-switch-us
ia: toggle-switch-intl

en: unavailable
ia: non disponibile

en: unmanaged
ia: foras de gestion
