libnma - en to ka translation catalogue (168 entries)

en: %s _certificate
ka: %s _სერტიფიკატი

en: %s certificate _password
ka: %s სერტიფიკატის _პაროლი

en: %s connection
ka: %s შეერთება

en: %s key _password
ka: %s გასაღების _პაროლი

en: %s private _key
ka: %s პირადი _გასაღები

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
ka: '%s::%s' თვისების სწორ სახელს არ წარმოადგენს; '%s' GObject-ის ქვეტიპი არაა

en: (None)
ka: (არცერთი)

en: (Unknown)
ka: (უცნობი)

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
ka: (ხანდახან) მობილური ოპერატორის ტარიფის გეგმის APN (წვდომის წერტილის სახელი)

en: 1 (Default)
ka: 1 (ნაგულისხმები)

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
ka: შეერთება შედგება მობილური ოპერატორის პარამეტრებით, რომელსაც აირჩევთ. თუ შეერთება წარუმატებელია, ან ქსელურ რესურსებთან წვდომა არ გაგაჩნიათ, გადაამოწმეთ თქვენი პარამეტრები. მობილური მოწყობილობის შეერთების პარამეტრების ჩასასწორებლად აირჩიეთ "ქსელური შეერთებები” მენიუდან სისტემა → მორგება.

en: All files
ka: ყველა ფაილი

en: Allow automatic PAC pro_visioning
ka: PAC-ით ავტომატური მორგების ჩართვა

en: Anony_mous identity
ka: ანონიმური იდენტიფიკატორი

en: Anonymous
ka: ანონიმურად

en: Any device
ka: ნებისმიერი მოწყობილობა

en: Ask for this password every time
ka: პაროლის ყოველ ჯერზე მოთხოვნა

en: Au_thentication
ka: _ავთენტიკაცია

en: Authenticated
ka: ავთენტიფიცირებული

en: Authentication required by Wi-Fi network
ka: საჭიროა Wi-Fi ქსელის ავთენტიკაცია

en: Automatic
ka: ავტომატური

en: Both
ka: ორივე

en: C_onnect
ka: და_კავშირება

en: C_onnection
ka: _შეერთება

en: C_reate
ka: _შექმნა

en: Cancel
ka: _გაუქმება

en: Certificate in %s
ka: სერტიფიკატი %s-ში

en: Choose a %s Certificate
ka: აირჩიეთ %s სერტიფიკატი

en: Choose a PAC file
ka: აირჩიეთ PAC faili

en: Choose a key for %s Certificate
ka: აირჩიეთ გასაღები %s სერტიფიკატისთვის

en: Choose your Billing Plan
ka: აირჩეთ ტარიფის გეგმა

en: Choose your Provider
ka: აირჩიეთ მობილური ოპერატორი

en: Choose your Provider’s Country or Region
ka: აირჩიეთ მობილური ოპერატორის ქვეყანა ან რეგიონი

en: Click to connect
ka: წკაპი მისაერთებლად

en: Confirm Mobile Broadband Settings
ka: დაადასტურეთ მობილური კავშირის პარამეტრები

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
ka: დამალულ Wi-Fi ქსელთან მიერთება

en: Country or region:
ka: ქვეყანა ან რეგიონი:

en: Create New Wi-Fi Network
ka: ახალი Wi-Fi ქსელის შექმნა

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
ka: _ამ მობილური მოწყობილობისთვის შეერთების შექმნა:

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
ka: DER, PEM, ან PKCS#12 პირადი გასაღებები (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Dynamic WEP (802.1x)
ka: დინამიკური WEP (802.1x)

en: Enhanced Open
ka: დამატებითი გახსნა

en: Enter %s PIN
ka: შეიყვანეთ %s PIN

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
ka: შეიყვანეთ ახალი Wi-Fi ქსელის სახელი.

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
ka: შეიყვანეთ სახელი და უსაფრთხოების პარამეტრები დამალული Wi-Fi ქსელისთვის, რომელსაც გსურთ მიუერთდეთ.

en: Error logging in:
ka: ჟურნალის გაგზავნის შეცდომა:

en: Error opening a session:
ka: სესიის გახსნის შეცდომა:

en: Externally configured
ka: გარედან მორგებული

en: Hidden Wi-Fi network
ka: დამალული Wi-Fi ქსელი

en: I can’t find my provider and I wish to set up the connection _manually:
ka: ჩემი პროვაიდერი ვერ ვიპოვე და მინდა შეერთება _ხელით ავაწყო:

en: I_dentity
ka: _იდენტიფიკატორი

en: Ignore CA certificate
ka: CA სერტიფიკატის იგნორი

en: Installed CDMA device
ka: დაყენებული CDMA მოწყობილობა

en: Installed GSM device
ka: დაყენებული GSM მოწყობილობა

en: Issued By
ka: გამომცემელი

en: Key in %s
ka: გასაღები %s-ში

en: MSCHAPv2 (no EAP)
ka: MSCHAPv2 (არა- EAP)

en: My country is not listed
ka: ჩემი ქვეყანა სიაში არაა

en: My plan is not listed…
ka: ჩემი გეგმა სიაში არაა…

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
ka: ჩემი პროვაიდერი CDMA ტექნოლოგიას იყენებს (1xRTT, EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
ka: ჩემი პროვაიდერი GSM ტექნოლოგიას იყენებს (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: Name
ka: სახელი

en: Network
ka: ქსელი

en: New Mobile Broadband Connection
ka: ახალი მობილური ინტერნეტ-კავშირი

en: New Wi-Fi network
ka: ახალი Wi-Fi ქსელი

en: New…
ka: ახალი…

en: No CA certificate is _required
ka: CA სერტიფიკატი _საჭირო არაა

en: No certificate set
ka: სერტიფიკატი დაყენებული არაა

en: No key set
ka: გასაღები დაყენებული არაა

en: Open System
ka: ღია სისტემა

en: PAC _file
ka: _PAC ფაილი

en: PAC files (*.pac)
ka: PAC ფაილები (*.pac)

en: PEAP _version
ka: PEAP-ის ვერსია

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
ka: PEM სერტიფიკატები (*.pem, *.crt, *.cer)

en: P_rivate Key Passphrase
ka: _პირადი გასაღებბის საიდუმლო ფრაზა

en: Password
ka: პაროლი

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
ka: Wi-Fi ქსელ "%s"-სთან წვდომისთვის პაროლი ან დაშიფვრის გასაღებებია საჭირო.

en: Protected EAP (PEAP)
ka: დაცული EAP (PEAP)

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Scan with your phone or <a href="nma:print">Print</a>
ka: დაასკანერეთ თქვენი ტელეფონით ან <a href="nma:print">დაბეჭდეთ</a>

en: Select
ka: აირჩიეთ

en: Select from file…
ka: აირჩიეთ ფაილიდან…

en: Select your provider from a _list:
ka: აირჩიეთ მობილური ოპერატორი _სიიდან:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
ka: არჩეული ტარიფის _APN (წვდომის წერტილის სახელი)

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
ka: ჩართეთ EAP ავთენტიკაციაში CA სერტიფიკატების შესახებ გაფრთხილებების გამოსართავად.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
ka: ჩართეთ EAP ავთენტიკაციის მეორე ფაზაში CA სერტიფიკატების შესახებ გაფრთხილებების გამოსართავად.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
ka: ახალი მობილური ინტერნეტ-კავშირის მორგება

en: Sh_ow passphrase
ka: საიდუმლო ფრაზის _ჩვენება

en: Sh_ow passwords
ka: _პაროლების ჩვენება

en: Shared Key
ka: გაზიარებული გასაღები

en: Sho_w key
ka: გასაღების _ჩვენება

en: Sho_w password
ka: პაროლის _ჩვენება

en: Sho_w passwords
ka: პაროლების _ჩვენება

en: Store the password for all users
ka: ყველა მომხმარებლის პაროლების დამახსოვრება

en: Store the password only for this user
ka: მხოლოდ ამ მომხმარებლის პაროლის დამახსოვრება

en: Suffix of the server certificate name.
ka: სერვერის სერტიფიკატის სახელის სუფიქსი.

en: The password is not required
ka: პაროლი საჭირო არაა

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
ka: დაგეხმარებით თქვენი მობილური ინტერნეტ-კავშირის (3G) აწყობასი.

en: Tunneled TLS
ka: TLS გვირაბი (TTLS)

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Unknown error validating 802.1X security
ka: უცნობი შეცდომა 802.1X უსაფრთხოების დადასტურებისას

en: Unlisted
ka: სიაში არაა

en: Version 0
ka: ვერსია 0

en: Version 1
ka: ვერსია 1

en: WEP inde_x
ka: WEP-ის ინდექსი

en: WPA & WPA2 Enterprise
ka: WPA & WPA2 საწარმოო

en: WPA & WPA2 Personal
ka: WPA & WPA2 პერსონალური

en: WPA3 Personal
ka: WPA3 პერსონალური

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
ka: გაფრთხლება: არასწორი სატარიფო გეგმის არჩევის შემთხვევაში შეიძლება თქვენს მობილურ ოპერატორთან პრობლემები გქონდეთ.
    
    თუ დარწმუნებული არ ბრძანდებით, ჰკითხეთ ოპერატორს, რომელი APN უნდა აირჩიოთ.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
ka: საჭიროა Wi-Fi ქსელის ავთენტიკაცია

en: Wi-Fi _adapter
ka: Wi-Fi _ბარათი

en: Wi-Fi _security
ka: Wi-Fi _დაცვა

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
ka: არცერთი

en: You will need the following information:
ka: დაგჭირდებათ შემდეგი ინფორმაცია:

en: Your Device:
ka: თქვენი მოწყობილობა:

en: Your Plan:
ka: თქვენი გეგმა:

en: Your Provider:
ka: მობილური ოპერატორი:

en: Your broadband billing plan name
ka: მობილური ოპერატორის ტარიფის გეგმის სახელი

en: Your broadband provider’s name
ka: მობილური ოპერატორის სახელი

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
ka: თქვენი მობილური ინტერნეტ შეერთება მორგებულია შემდეგი პარამეტრებით:

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Domain
ka: _დომენი

en: _Inner authentication
ka: _შიდა ავთენტიკაცია

en: _Key
ka: _გასაღები

en: _Login
ka: _მომხმარებელი

en: _Network name
ka: ქსელის _სახელი

en: _OK
ka: _კარგი

en: _Open
ka: _გახსნა

en: _Password
ka: პაროლი

en: _Password:
ka: _პაროლი:

en: _Remember PIN
ka: PIN-ის _დამახსოვრება

en: _Secondary Password:
ka: _მეორადი პაროლი:

en: _Select your plan:
ka: _აირჩიეთ თქვენი ტარიფი:

en: _Tertiary Password:
ka: _მესამეული პაროლი:

en: _Type
ka: _ტიპი

en: _Unlock token
ka: ტოკენის _განბლოკვა

en: _Username
ka: _მომხმარებელი

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
ka: აგებული თვისების "%s" დაყენება ობიექტის ("%s") აგების შემდეგ შეუძლებელია

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
ka: არასწორი wep-key: გასაღების სიგრძით %zu მხოლოდ ASCII სიმბოლოებს უნდა შეიცავდეს

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
ka: არასწორი wep-key: გასაღები სიგრძით %zu მხოლოდ თექვსმეტობით ციფრებს უნდა შეიცავდეს

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
ka: არასწორი wep-key: საიდუმლო ფრაზა ცარიელი ვერ იქნება

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
ka: არასწორი wep-key: საიდუმლო ფრაზა 64 სიმბოლოზე მოკლე უნდა იყოს

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
ka: არასწორი wep-key: გასაღების არასწორი სიგრძე %zu. გასაღები ან სიგრძის 5/13 (ascii) უნდა იყოს, ან 10/26 (თექვსმეტობითი)

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
ka: არასწორი wpa-psk: 64 ბაიტიანი გასაღების, როგორც ტექვსმეტობითის აღქმა შეუძლებელია

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
ka: არასწორი wpa-psk: გასაღების არასწორი სიგრძე %zu. უნდა იყოს [8,63] ბაიტი, ან 64 თექვსმეტობითი ციფრი

en: missing EAP client Private Key passphrase
ka: აკლია EAP კლიენტის პირადი გასაღების საიდუმლო ფრაზა

en: missing EAP password
ka: აკლია EAP-ის პაროლი

en: missing EAP username
ka: აკლია EAP მომხმარებლის სახელი

en: missing EAP-FAST PAC file
ka: ცარიელი EAP-FAST PAC ფაილი

en: missing EAP-LEAP password
ka: აკლია EAP-LEAP პაროლი

en: missing EAP-LEAP username
ka: აკლია EAP-LEAP მომხმარებლის სახელი

en: missing EAP-TLS identity
ka: აკლია EAP-TLS იდენტიფიკატორი

en: missing leap-password
ka: აკლია LEAP-ის პაროლი

en: missing leap-username
ka: აკლია leap-ის მომხმარებლის სახელი

en: missing password
ka: აკლია პაროლი

en: missing wep-key
ka: აკლია wep-key

en: no CA certificate selected
ka: "CA" სერტიფიკატი მითითებული არაა

en: no key selected
ka: გასაღები არჩეული არაა

en: no user certificate selected
ka: მომხმარებლის სერტიფიკატი არჩეული არაა

en: object class '%s' has no property named '%s'
ka: ობიექტის კლასს '%s ' თვისება სახელით'%s' არ გააჩნია

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
ka: თვისება '%s' ობიექტის კლასისთვის '%s' ჩაწერადი არაა

en: selected CA certificate file does not exist
ka: მითითებული CA სერტიფიკატის ფაილი მითითებული არაა

en: selected key file does not exist
ka: გასაღების მითითებული ფაილი არ არსებობს

en: selected user certificate file does not exist
ka: მომხმარებლის სერტიფიკატის მითითებული ფაილი არ არსებობს

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
ka: თვისების (%s) ტიპისთვის '%s' ტიპის '%s' მნიშვნელობიდან დაყენების შეცდომა

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
ka: უცნობი შეცდომა 802.1X უსაფრთხოებაში (wpa-eap)

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
ka: მნიშვნელობა '%s' ტიპისთვის '%s' არასწორია ან დიაპაზონს გარეთაა თვისებისთვის '%s' ტიპისთვის '%s'
