totem - en to ka translation catalogue (228 entries)

en: %0.2f frame per second | %0.2f frames per second
ka[0]: %0.2f კადრი წამში

en: %d Hz
ka: %d ჰც

en: %d hour | %d hours
ka[0]: %d საათი

en: %d kbps
ka: %d კბ/წმ

en: %d minute | %d minutes
ka[0]: %d წუთი

en: %d second | %d seconds
ka[0]: %d წამი

en: %d selected | %d selected
ka[0]: %d მონიშნულია

en: 0 Channels
ka: 0 არხი

en: 0 Hz
ka: 0 ჰც

en: 0 seconds
ka: 0 წამი

en: 4-channel
ka: 4-არხი

en: 4.1-channel
ka: 4.1-არხი

en: 5.0-channel
ka: 5.0-არხი

en: 5.1-channel
ka: 5.1-არხი

en: AC3 Passthrough
ka: გამჭოლი AC3

en: Active plugins list
ka: აქტიური დამატებების სია

en: Add Videos
ka: ვიდეოების დამატება

[ctx: Album]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Album:
ka: ალბომი:

en: All files
ka: ყველა ფაილი

en: An error occurred
ka: შეცდომა

en: Arabic
ka: არაბული

en: Armenian
ka: სომხური

[ctx: Artist]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Artist:
ka: შემსრულებელი:

[ctx: Aspect ratio]
en: 16∶9 (Widescreen)
ka: 16∶9 (ფართოეკრანიანი)

[ctx: Aspect ratio]
en: Auto
ka: ავტომატური

[ctx: Aspect ratio]
en: Square
ka: კვადრატი

en: Audio
ka: აუდიო

en: Audio Output
ka: აუდიო გამოტანა

en: Audio Track
ka: აუდიობილიკი

en: Autoload Subtitles
ka: სუბტიტრების ავტომატური ჩატვირთვა

en: Back
ka: უკან

en: Baltic
ka: ბალტიური

en: Bitrate:
ka: სიჩქარე:

en: Brazilian Portuguese
ka: ბრაზილიის პორტუგალიური

en: Browse Error
ka: ბრაუზერის შეცდომა

en: Cancel
ka: გაუქმენა

en: Celtic
ka: კელტური

en: Central European
ka: ცენტრალურ ევროპული

en: Channels
ka: არხები

en: Channels:
ka: არხები:

en: Chinese Simplified
ka: ჩინური გაადვილებული

en: Chinese Traditional
ka: ჩინური ტრადიციული

en: Click on items to select them
ka: მოსანიშნად დააწკაპუნეთ ელემენტებზე

en: Co_ntrast:
ka: კონტრასტი:

en: Codec:
ka: კოდეკი:

en: Color Balance
ka: ფერების ბალანსი

en: Comment:
ka: კომენტარი:

en: Configure Plugins
ka: დამატებების მორგება

en: Container:
ka: შემადგენლობა:

en: Creating Gallery…
ka: გალაერეის შექმნა…

en: Croatian
ka: ხორვატული

en: Current Locale
ka: მიმდინარე მოქმედება

en: Cyrillic
ka: კირილიცა

en: Cyrillic/Russian
ka: კირილიცა რუსული

en: Cyrillic/Ukrainian
ka: კირილიცა უკრაინული

en: Delete
ka: წაშლა

en: Dimensions:
ka: ზომები:

en: Directories to show
ka: საჩვენებელი საქაღალდეები

en: Disable hardware decoders
ka: აპრატურული დეკოდერების გამორთვა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Download Movie Subtitles
ka: ფილმის სუბტიტრების გადმოწერა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Duration:
ka: ხანგრძლივობა:

en: Enqueue
ka: რიგში ჩაყენება

en: External Subtitles
ka: გარე სუბტიტრები

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Framerate:
ka: კადრების სიჩქარე:

en: Gallery-%s-%d.jpg
ka: გალერეა-%s-%d.jpg

en: General
ka: ზოგადი

en: Georgian
ka: ქართული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Gujarati
ka: გუჯარათული

en: Gurmukhi
ka: გურმუხული

en: Hebrew
ka: ივრითი

en: Hebrew Visual
ka: ივრით ვიზუალი

en: Hindi
ka: ინდური

en: Icelandic
ka: ისლანდიური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

[ctx: Language]
en: Auto
ka: ავტომატური

en: Languages
ka: ენები

en: Local
ka: ლოკალური

[ctx: Media container]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Mono
ka: მონო

en: Movie
ka: ფილმი

en: Movie Properties
ka: ფილმის თვისებები

en: Movies to play
ka: დასაკრავი ფილმები

en: Mute sound
ka: დადუმება

en: Next
ka: შემდეგი

en: No reason.
ka: მიზეზის გარეშე.

en: None
ka: არაფერი

en: Nordic
ka: სკანდინავიური

en: Open Containing Folder
ka: შემცველი საქაღალდის გახსნა

en: Open directory
ka: საქაღალდის გახსნა

en: Pause
ka: შეჩერება

en: Persian
ka: სპარსული

en: Play
ka: დაკვრა

en: Play / Pause
ka: დაკვრა/პაუზა

en: Play movies
ka: ფილმების დაკვრა

en: Play/Pause
ka: დაკვრა/პაუზა

en: Plugins
ka: დამატებები

en: Plugins…
ka: დამატებები…

en: Prefere_nces
ka: პა_რამეტრები

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Previous
ka: წინა

en: Properties
ka: თვისებები

en: Python Console
ka: Python-ის კონსოლი

en: Quit
ka: გასვლა

en: Rating
ka: შეფასება

en: Recent files
ka: უკანასკნელი ფაილების სია

en: Repeat mode
ka: გამეორების რეჟიმი

en: Replace
ka: _გამოცვლა

en: Reset to _Defaults
ka: ნა_გულისხმევზე გადართვა

en: Resolution
ka: გარჩევადობა

en: Results for “%s”
ka: "%s"-ის შედეგები

en: Romanian
ka: რუმინული

en: Rotate ↶
ka: შემობრუნება ↶

en: Sample rate:
ka: სემპლის სიხშირე:

en: Sat_uration:
ka: _გაჯერებულობა:

en: Save Copy
ka: ასლის შენახვა

en: Screen Saver
ka: ეკრანის დაცვა

en: Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდი

en: Screenshots
ka: ეკრანის ანაბეჭდები

en: Search
ka: ძებნა

en: Search Error
ka: ძებნის შეცდომა

en: Season %d Episode %d
ka: სეზონი %d ეპიზოდი %d

en: Seek
ka: გადახვევა

en: Seek Backwards
ka: უკან გადახვევა

en: Seek Forwards
ka: წინ გადახვევა

en: Select
ka: აირჩიეთ

en: Select All
ka: ყველაფრის მონიშვნა

en: Select None
ka: მონიშვნის მოხსნა

en: Select Subtitle Font
ka: სუბტიტრების ფონტის ჩატვირთვა

en: Show version information and exit
ka: ვერსიის ჩვენება და გასვლა

en: Shuffle
ka: შემთხვევით

en: South European
ka: სამხრეთ ევროპული

en: Speed
ka: სიჩქარე

en: Speed: %s
ka: სიჩქარე: %s

en: Stereo
ka: სტერეო

en: Subtitle
ka: სუბტიტრები

en: Subtitle _language:
ka: სუბტიტრების _ენა:

en: Subtitle encoding
ka: სუბტიტრების კოდირება

en: Subtitle files
ka: სუბტიტრების ფაილები

en: Subtitle font
ka: სუბტიტრების ფონტი

en: Subtitle language
ka: სუბტიტრების ენა

en: Subtitles
ka: სუბტიტრები

en: Take _Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდის გადაღება

en: Thai
ka: ტაილანდური

en: The GNOME developers
ka: GNOME-ის პროგრამისტები

en: The brightness of the video
ka: ვიდეოს სიკაშკაშე

en: The contrast of the video
ka: ვიდეოს კონტრასტი

en: The hue of the video
ka: ვიდეოს ტონი

en: The saturation of the video
ka: ვიდეოს გაჯერებულობა

[ctx: Title]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Title:
ka: სათაური:

en: Toggle Fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე გატანის ჩართ/გამორთ

en: Turkish
ka: თურქული

en: Unable to play the file
ka: ფაილის დაკვრის შეცდომა

en: Unicode
ka: უნიკოდი

en: Video
ka: ვიდეო

en: Video files
ka: ვიდეო ფაილები

en: Videos
ka: ვიდეო

en: Vietnamese
ka: ვიეტნამური

en: Volume Down
ka: ხმის დაწევა

en: Volume Up
ka: ხმის აწევა

en: Western
ka: დასავლური

[ctx: Year]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Year:
ka: წელი:

en: _Add
ka: _დამატება

en: _Aspect Ratio
ka: _თანაფარდობა

en: _Audio output type:
ka: _აუდტიოს გამოტანის ტიპი:

en: _Brightness:
ka: სიკა_შკაშე:

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Close
ka: _დახურვა

en: _DVD Menu
ka: _DVD მენიუ

en: _Eject
ka: _გამოღება

en: _Encoding:
ka: _კოდირება:

en: _Find in %s
ka: %s-ში მოძებნა

en: _Font:
ka: _ფონტი:

en: _Help
ka: _დახმარება

en: _Hue:
ka: _ტონი:

en: _Keyboard Shortcuts
ka: _კლავიატურის მალსახმობები

en: _Open
ka: _გახსნა

en: _Play with Subtitle
ka: _სუბტიტრებით დაკვრა

en: _Properties
ka: _პარამეტრები

en: _Python Console
ka: _Python-ის კონსოლი

en: _Repeat
ka: _გამეორება

en: _Save
ka: _შენახვა

[ctx: button]
en: Play
ka: დაკვრა

[ctx: playback rate]
en: Normal
ka: ჩვეულებრივი

en: rpdb2 password
ka: rpdb2 პაროლი

en: second | seconds
ka[0]: წამი

[ctx: shortcut window]
en: Add local video
ka: ლოკალური ვიდეოს დამატება

[ctx: shortcut window]
en: Add web video
ka: ვებ ვიდეოს დამატება

[ctx: shortcut window]
en: DVD menu navigation
ka: DVD-ის მენიუში ნავიგაცია

[ctx: shortcut window]
en: Decrease volume
ka: დაკვრის ხმის შემცირება

[ctx: shortcut window]
en: Exit fullscreen
ka: სრული ეკრანიდან გასვლა

[ctx: shortcut window]
en: General
ka: ზოგადი

[ctx: shortcut window]
en: Go back 15 seconds
ka: 15 წამით უკან გადახვევა

[ctx: shortcut window]
en: Go back 3 minutes
ka: 3 წუთით უკან დაბრუნება

[ctx: shortcut window]
en: Go back 5 seconds
ka: 5 წამით უკან გადახვევა

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 10 minutes
ka: 10 წუთით წინ გადახვევა

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 15 seconds
ka: 15 წამით წინ გადახვევა

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 60 seconds
ka: 60 წამით წინ გადახვევა

[ctx: shortcut window]
en: Increase volume
ka: დაკვრის ხმის გაზრდა

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
ka: კლავიატურის მალსახმობები

[ctx: shortcut window]
en: Mute/unmute
ka: ხმის დადუმება/ხმის აწევა

[ctx: shortcut window]
en: Navigate down
ka: დაბლა ჩამოსვლა

[ctx: shortcut window]
en: Navigate left
ka: მარცხნივ გასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Navigate right
ka: მარჯვნივ გასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Navigate up
ka: მაღლა ასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Play/Pause
ka: დაკვრა/პაუზა

[ctx: shortcut window]
en: Playback
ka: დაკვრა

[ctx: shortcut window]
en: Properties
ka: თვისებები

[ctx: shortcut window]
en: Quit
ka: გასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↶
ka: შემობრუნება ↶

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↷
ka: შემობრუნება ↷

[ctx: shortcut window]
en: Show help
ka: დახმარების ჩვენება

[ctx: shortcut window]
en: Skip
ka: გამოტოვება

[ctx: shortcut window]
en: Subtitles
ka: სუბტიტრები

[ctx: shortcut window]
en: Take Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდის გადაღება

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე გატანის ჩართ/გამორთ

[ctx: shortcut window]
en: View
ka: ხედი

[ctx: shortcut window]
en: Volume
ka: ტომი

[ctx: subtitle-encoding]
en: 'UTF-8'
ka: %d წუთი
