eog master - en to kk translation catalogue (308 entries)

en:  (invalid Unicode)
kk:  (қате Юникод)

en: %.1f (35mm film)
kk: %.1f (35мм таспа)

en: %.1f (lens)
kk: %.1f (линза)

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
kk[0]: %i × %i пиксель

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
kk[0]: %i × %i пиксель  %s    %i%%

en: %lu second | %lu seconds
kk[0]: %lu секунд

en: <b>%f:</b> original filename
kk: <b>%f:</b> бастапқы файл аты

en: <b>%n:</b> counter
kk: <b>%n:</b> санағыш

en: A trash for “%s” couldn’t be found. Do you want to remove this image permanently?
kk: "%s" үшін қоқыс шелегін табу мүмкін емес. Бұл суретті толығымен өшіруді қалайсыз ба?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
kk: 0-ден үлкен мәні келесі суретке автоауысқанша, сурет экранда ұсталатын секундтар санын білдіреді. 0 болса, автошолу сөндіріледі.

en: Activate fullscreen mode with double-click
kk: Толық экран режиміне қос шертумен кіру

en: Active plugins
kk: Белсенді плагиндер

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Allow zoom greater than 100% initially
kk: Басынан бастап, 100%-дан үлкен масштабты рұқсат ету

en: Aperture
kk: Диафрагма мәні

en: Are you sure you want to move
    the selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
kk[0]: Таңдалған %d суретті қоқыс шелегіне тастауды
    шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to move
    “%s” to the trash?
kk: "%s" қоқыс шелегіне тастауды
    шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to remove
    the selected image permanently? | Are you sure you want to remove
    the %d selected images permanently?
kk[0]: Таңдалған %d суретті толығымен өшіруді
    шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to remove
    “%s” permanently?
kk: "%s" толығымен өшіруді
    шынымен қалайсыз ба?

en: As _background
kk: Ф_он ретінде

en: As check _pattern
kk: Торлы өрі_с ретінде

en: As custom c_olor:
kk: Таңдауыңызша _түс ретінде:

en: As custom color:
kk: Таңдауыңызша түс ретінде:

en: At least two file names are equal.
kk: Кем дегенде, екі файлдың аттары бірдей.

en: Automatic orientation
kk: Автоматты түрде бағдарлау

en: Background
kk: Фон

en: Background Color
kk: Фон түсі

en: Both
kk: Екеуі де

en: Browse and rotate images
kk: Суреттерді шолу және бұру

en: Bytes
kk: Байт

en: C_enter:
kk: _Ортасы:

en: Camera
kk: Камера

en: Changes the visibility of the image gallery pane in the current window
kk: Ағымдағы терезедегі суреттер галереясы панелінің көрсетілуін іске қосу не сөндіру

en: Choose a folder
kk: Буманы таңдаңыз

en: Close _without Saving
kk: Сақта_май-ақ жабу

en: Close main window without asking to save changes.
kk: Басты терезені өзгерістерді сақтауды сұрамай-ақ жабу.

en: Color for Transparent Areas
kk: Мөлдір аймақтар үшін түсі

en: Could not display help for Image Viewer
kk: Суреттер көрсетушісі үшін көмек ақпаратын көрсету мүмкін емес

en: Could not load image “%s”.
kk: "%s" суретін жүктеу мүмкін емес.

en: Could not save image “%s”.
kk: "%s" суретін сақтау мүмкін емес.

en: Couldn’t access trash.
kk: Қоқыс шелегіне қатынау мүмкін емес.

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
kk: JPEG файлын жүктеу үшін жадыны бөлу мүмкін емес

en: Couldn’t create temporary file for saving: %s
kk: Сақтау үшін уақытша файлды жасау сәтсіз: %s

en: Couldn’t delete file
kk: Файлды өшіру мүмкін емес

en: Couldn’t retrieve image file
kk: Сурет файлын алу мүмкін емес

en: Couldn’t retrieve image file information
kk: Сурет файлының ақпаратын алу мүмкін емес

en: Date
kk: Күні

en: Date in statusbar
kk: Қалып-күй жолағында күнді көрсету

en: Delay in seconds until showing the next image
kk: Келесі суретті көрсету алдында күту уақыты, секундпен

en: Details
kk: Ақпараты

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
kk: Мөлдірлілік көрсетілетін тәсілді анықтайды. Мүмкін мәндері CHECK_PATTERN, COLOR және NONE. Егер COLOR таңдалған болса, онда trans-color кілті қолданылатын түсті анықтайды.

en: Disable image gallery
kk: Суреттер галереясы мүмкіндігін сөндіру

en: Do _not ask again during this session
kk: Бұ_л сессияда енді келесіде сұрамау

en: EXIF not supported for this file format.
kk: EXIF бұл файл пішімі үшін қолдауы жоқ.

en: E_xpand images to fit screen
kk: Суреттерді экранды толық алатындай жа_зық қылу

en: East
kk: Шығыс

en: Enlarge the image
kk: Суретті үлкейту

en: Error launching System Settings:
kk: Жүйе баптауларын жөнелту қатесі:

en: Error on deleting image %s
kk: %s суретін өшіру қатесі

en: Error printing file:
    %s
kk: Файлды баспаға шығару қатесі:
    %s

en: Exposure
kk: Экспозиция уақыты

en: Extrapolate Image
kk: Суретті экстраполяциялау

en: File Name Preview
kk: Файл атын қарап шығу

en: File Path Specifications
kk: Файл жолының спецификациялары

en: File Size
kk: Файл өлшемі

en: File format is unknown or unsupported
kk: Файл  пішімі белгісіз не оған қолдау жоқ

en: Fit the image to the window
kk: Суретті терезені толығымен алатындай етіп көрсету

en: Focal Length
kk: Фокустық қашықтығы

en: Folder
kk: Бума

en: Fullscreen with double-click
kk: Толық экранға қос шертумен өту

en: GNOME Image Viewer
kk: GNOME суреттер көрсетушісі

en: GPS Data
kk: GPS ақпараты

en: Go to the first image of the gallery
kk: Галереяның алғашқы суретіне өту

en: Go to the last image of the gallery
kk: Галереяның соңғы суретіне өту

en: Go to the next image of the gallery
kk: Галереяның келесі суретіне өту

en: Go to the previous image of the gallery
kk: Галереяның алдыңғы суретіне өту

en: Hide sidebar
kk: Бүйір панелін жасыру

en: Horizontal
kk: Жатық

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user’s pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
kk: Егер белсендірілген болса, және белсенді терезеде жүктелген сурет болмаса, онда файлдарды таңдау сұхбаты XDG арнайы пайдаланушылар бумаларын қолданып, пайдаланушының суреттер бумасын көрсетеді. Егер сөндірілген болса не суреттер бумасы орнатылмаған болса, ағымдағы жұмыс бумасы көрсетіледі.

en: If activated, Eye of GNOME won’t ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
kk: Белсенді болса, GNOME көзі қолданбсы суреттерді қоқыс шелегіне тастау алдында растауды сұрамайтын болады. Бірақ, егер файлдарды тастау мүмкін емес, ал орнына тек тікелей өшіру қолжетерлік болса, сонда растау сұралады.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
kk: Егер мөлдірлілік кілтінің мәні COLOR болса, ол кілт мөлдірілілікті анықтау үшін қолданылатын түсті көрсетеді.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
kk: Егер бұл белсенді болса, use-background-color кілті орнатқан түс сурет артындағы аймақты толтыру үшін қолданылады. Ал орнатылмаса, онда бұл түс белсенді GTK+ темасымен анықталады.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
kk: Егер бұл FALSE болса, кішкентай суреттердің ашылған кезде экранды толығымен алатындай етіп масштабы өзгертілмейді.

en: If you don’t save, all your changes will be lost.
kk: Сақтамасаңыз, барлық өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

en: If you don’t save, your changes will be lost.
kk: Сақтамасаңыз, өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

en: Image
kk: Сурет

en: Image Data
kk: Сурет ақпараты

en: Image Enhancements
kk: Суретті жақсарту

en: Image Prope_rties
kk: Сурет қасиетте_рі

en: Image Settings
kk: Сурет баптаулары

en: Image Taking Conditions
kk: Суретті түсіру шарттары

en: Image View
kk: Сурет көрінісі

en: Image Viewer
kk: Суреттер көрсетушісі

en: Image Viewer also allows to view the images in a fullscreen slideshow mode or set an image as the desktop wallpaper. It reads the camera tags to automatically rotate your images in the correct portrait or landscape orientation.
kk: Сонымен қатар, Суреттер көрсетушісі суреттерді толық экран режимінде қарауды, және суреттерді жұмыс үстелінің тұсқағазы ретінде орната алады. Ол камера тегтерін автоматты түрде оқып, суреттерді дұрыс бағдарда бұрайды (тік немесе жатық).

en: Image Viewer could not determine a supported writable file format based on the filename.
kk: Суреттер көрсетушісі файл атына негізделіп, қолдауы бар жазуға болатын файл пішімін анықтай алмады.

en: Image Viewer is the official image viewer for the GNOME desktop. It integrates with the GTK look and feel of GNOME, and supports many image formats for viewing single images or images in a collection.
kk: Сурет көрсетушісі - бұл GNOME жұмыс үстел ортасы үшін суреттерді көрсетудің ресми қолданбасы. Ол GNOME-ның GTK+ стилі мен көрінісімен жақсы ұйқасып, бірлік суреттерді не суреттер жинақтарын көрсету мақсатында көптеген суреттер пішімдерін қолдайды.

en: Image Zoom
kk: Сурет масштабы

en: Image _Gallery
kk: С_уреттер галереясы

en: Image gallery pane position. Set to 0 for bottom; 1 for left; 2 for top; 3 for right.
kk: Суреттер галереясының орны. Төменде орналасу үшін 0; сол жақ үшін 1; жоғары жақ үшін 2 және оң жақ үшін 3.

en: Image loading failed.
kk: Суретті жүктеу сәтсіз аяқталды.

en: Inches
kk: Дюйм

en: Interpolate Image
kk: Суретті интерполяциялау

en: Leave fullscreen mode
kk: Толық экраннан шығу

en: List of active plugins. It doesn’t contain the “Location” of the active plugins. See the .eog-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
kk: Белсенді плагиндер тізімі. Ол белсенді плагиндердің "Орнын" көрсетпейді. Керек плагиннің "Орнын" білу үшін, оның .eog-plugin файлын қараңыз.

en: Loop through the image sequence
kk: Суреттер тізбегін шексіз айналдыру

en: Maker Note
kk: Жасаушы пікірі

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
kk: _Жасыру

en: Metering
kk: Өлшеулер режимі

en: Millimeters
kk: Миллиметр

en: Move to _Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: Name
kk: Аты

en: No image loaded.
kk: Ешбір сурет жүктелмеді.

en: No images found in “%s”.
kk: "%s" ішінде суреттер табылмады.

en: None
kk: Ешнәрсе

en: North
kk: Солтүстік

en: Not Available
kk: Қолжетімді емес

en: Op_en With…
kk: Көмегімен _ашу…

en: Open Folder
kk: Буманы ашу

en: Open Image
kk: Суретті ашу

en: Open _With…
kk: _Көмегімен ашу…

en: Open in a single window, if multiple windows are open the first one is used
kk: Бір терезеде ашу, егер бірнеше терезе ашық болса, біріншісі қолданылады

en: Open in fullscreen mode
kk: Толық экранда ашу

en: Open in slideshow mode
kk: Слайдшоуда ашу

en: Open with _Document Viewer
kk: Құ_жаттар қараушысы көмегімен ашу

en: Opening image “%s”
kk: "%s" суреті ашылуда

en: Options
kk: Опциялары

en: Other
kk: Басқа

en: Page Setup
kk: Парақ баптаулары

en: Pause or resume the slideshow
kk: Слайдшоуды аялдату не жалғастыру

en: Picture;Slideshow;Graphics;
kk: Picture;Slideshow;Graphics;Сурет;Слайдшоу;Графика;

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
kk: Басқа файл кеңейтуін көріңіз, .png не .jpg сияқты.

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Position
kk: Орны

en: Prefere_nces
kk: Бап_таулар

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Presenter
kk: Презентер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Prope_rties
kk: Қас_иеттері

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Reload Image
kk: Суретті қайта жүктеу

en: Reload current image
kk: Ағымдағы суретті қайта жүктеу

en: Rename from:
kk: Атын ауыстыру, неден:

en: Rotate Counter_clockwise
kk: Саға_т тілі бойына қарсы бұру

en: Rotate the image 90 degrees to the left
kk: Суретті 90 градус солға бұру

en: Rotate the image 90 degrees to the right
kk: Суретті 90 градус оңға бұру

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
kk: Командалық жолдың барлық опцияларын қарау үшін "%s --help" енгізіңіз.

en: S_elect the images you want to save:
kk: Сақ_тауға тиісті суреттерді таңдаңыз:

en: S_ide Pane
kk: Бү_йір панелі

en: S_tatus Bar
kk: Қалы_п-күй жолағы

en: Save As
kk: Қалайша сақтау

en: Save Image
kk: Суретті сақтау

en: Save _As
kk: Қалайша сақтау

en: Save _As…
kk: Қалайша сақ_тау…

en: Save changes to image “%s” before closing?
kk: Жабу алдында "%s" суреті өзгерістерін сақтау керек пе?

en: Saving image locally…
kk: Суретті жергілікті сақтау…

en: Saving image “%s” (%u/%u)
kk: "%s" суретін сақтау (%u/%u)

en: Scroll wheel zoom
kk: Айналдыру батырмасымен масштабтау

en: Sequence
kk: Тізбектей

en: Set as Wa_llpaper
kk: _Түсқағаз ретінде орнату

en: Sho_w
kk: Көрс_ету

en: Show Containing _Folder
kk: _Орналасқан бумасын ашу

en: Show Details
kk: Деректерді көрсету

en: Show Presen_ter
kk: Презен_терді көрсету

en: Show the application’s version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: Show the current image in fullscreen mode
kk: Ағымдағы суретті толық экранда көрсету

en: Show the folder which contains this file in the file manager
kk: Бұл файл орналасқан буманы файлдар басқарушысымен көрсету

en: Show the image at its normal size
kk: Суретті оның қалыпты өлшемімен көрсету

en: Show/Hide the image gallery pane scroll buttons.
kk: Суреттер галереясының айналдыру батырмаларын көрсету/жасыру.

en: Show/Hide the image gallery pane.
kk: Суреттер галереясы панелін көрсету/жасыру.

en: Show/Hide the window side pane.
kk: Терезенің бүйір панелін көрсету/жасыру.

en: Show/Hide the window statusbar.
kk: Терезенің қалып-күй жолағын көрсету/жасыру.

en: Shows the image date in the window statusbar
kk: Терезенің қалып-күй жолағында сурет түсірілген күнді көрсету

en: Shrink or enlarge the current image
kk: Суретті кішірейту не үлкейту

en: Shrink the image
kk: Суретті кішірейту

en: Size
kk: Өлшемі

en: Sli_deshow
kk: Слай_дшоу

en: Slideshow
kk: Слайдшоу

en: Smooth images when zoomed _in
kk: Үлке_йткен кезде суреттерді тегістеу

en: Smooth images when zoomed _out
kk: Кі_шірейткен кезде суреттерді тегістеу

en: Some of the selected images can’t be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
kk: Таңдалған суреттердің кейбіреулерін қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес, сондықтан олар толығымен өшіріледі. Жалғастыруды қалайсыз ба?

en: South
kk: Оңтүстік

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
kk: Қосулы тұрған көшірменің орнына жаңа көшірмені жөнелту

en: Supported image files
kk: Қолдауы бар сурет файлдары

en: Tag
kk: Тег

en: Taken on
kk: Түсірілген

en: Temporary file creation failed.
kk: Уақытша файлды жасау сәтсіз аяқталды.

en: The GNOME image viewer.
kk: GNOME үшін суреттерді көрсету қолданбасы.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
kk: Сурет артындағы аймақты толтыру үшін қолданылатын түс. Егер use-background-color кілті орнатылмаса, онда бұл түс белсенді GTK+ темасымен анықталады.

en: The given locations contain no images.
kk: Көрсетілген орналасуда суреттер жоқ.

en: The image whose printing properties will be set up
kk: Баспаға шығару қасиеттері бапталатын сурет

en: The image “%s” has been modified by an external application. Would you like to reload it?
kk: "%s" суреті сыртқы қолданбамен өзгертілген. Оны қайта жүктеуді қалайсыз ба?

en: The image “%s” has been set as Desktop Background. Would you like to modify its appearance?
kk: "%s" суреті жұмыс үстел тұсқағазы ретінде орнатылған. Оның сыртқы түрін өзгертуді қалайсыз ба?

en: The information for the page where the image will be printed
kk: Сурет баспаға шығарылатын парақ үшін ақпарат

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
kk: Масштабтау үшін тышқан дөңгелегі қолданылатын кезде іске асатын көбейткіш. Бұл мән әр тышқан дөңгелегін айналдыру оқиғасы үшін қолданылатын масштаб қадамын анықтайды. Мысалы, 0.05 мәні әр тышқан дөңгелегін айналдыру оқиғасы үшін масштабтың 5% өсуін, ал, 1.00 мәні масштабтың 100% өсуін білдіреді.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
kk[0]: Өзгерістері сақталмаған %d сурет бар. Жабу алдында өзгерістерді сақтау керек пе?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    Do you want to open the image with the Document Viewer to see all pages?
kk: Бұл суретте бірнеше бет бар. Суреттер көрсетушісі тек бірінші бетті көрсетеді.
    Барлық беттерді көру үшін суретті Құжаттар қараушысы көмегімен ашуды қалайсыз ба?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    You may want to install the Document Viewer to see all pages.
kk: Бұл суретте бірнеше бет бар. Суреттер көрсетушісі тек бірінші бетті көрсетеді.
    Барлық беттерді көру үшін Құжаттар қараушысын орнатыңыз.

en: Time
kk: Уақыты

en: To:
kk: Қайда:

en: Transformation failed.
kk: Түрлендіру сәтсіз аяқталды.

en: Transformation on unloaded image.
kk: Жүктелген суретті түрлендіру.

en: Transparency color
kk: Мөлдірлілік түсі

en: Transparency indicator
kk: Мөлдірлілік көрсеткіші

en: Transparent Parts
kk: Мөлдір бөліктер

en: Trash images without asking
kk: Суреттерді қоқыс шелегіне артық сұрамай-ақ тастау

en: Type
kk: Түрі

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Use a custom background color
kk: Таңдауыңызша фон түсін қолдану

en: Value
kk: Мәні

en: Vertical
kk: Тік

en: Viewing a slideshow
kk: Слайдшоуды қарау

en: West
kk: Батыс

en: Whether the file chooser should show the user’s pictures folder if no images are loaded.
kk: Жүктелген суреттері жоқ болса, файдарды таңдау сұхбаты пайдаланушының суреттер бумасын көрсету керек пе.

en: Whether the image gallery pane should be resizable.
kk: Суреттер галереясы панелінің өлшемдерін өзгертуге бола ма.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
kk: Суретті масштабты кішірейткен кезде интерполяциялау керек пе. Бұл анық емес сапаға әкеп соғады, және, кейбір кезде экстраполяцияланған емес суреттерден біршама баяулау болады.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
kk: Суретті масштабты кішірейткен кезде интерполяциялау керек пе. Бұл жақсырақ сапаға жол ашады, бірақ, кейбір кезде интерполяцияланған емес суреттерден біршама баяулау болады.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
kk: Сурет EXIF ақпаратындағы бағдарға сәйкес автоматты түрде бұрылуы керек пе.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
kk: Масштабтау үшін тышқанның айналдыру батырмасын қолдану керек пе.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
kk: Суреттер тізбегі шексіз циклмен көрсетілуі керек пе.

en: XMP Other
kk: XMP басқа

en: XMP Rights Management
kk: XMP рұқсаттарын басқару

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
kk: Файлды сақтау үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: Zoom multiplier
kk: Масштабтау көбейткіші

en: [FILE…]
kk: [ФАЙЛ…]

en: _About Image Viewer
kk: Суреттерді көрсетуші тур_алы

en: _Automatic orientation
kk: _Автоматты түрде бағдарлау

en: _Best Fit
kk: _Жақсырақ сыю

en: _Best fit
kk: Жақ_сырақ сыю

en: _Bottom:
kk: Тө_мен:

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Destination folder:
kk: Мақ_сат бумасы:

en: _Filename format:
kk: _Файл атауының пішімі:

en: _First Image
kk: А_лғашқы сурет

en: _Height:
kk: _Биіктігі:

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Image Gallery
kk: С_уреттер галереясы

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Last Image
kk: _Соңғы сурет

en: _Leave Fullscreen
kk: Толық _экраннан шығу

en: _Left:
kk: Со_л жақ:

en: _Loop sequence
kk: Тізбекті цикл_ды қылу

en: _Next Image
kk: К_елесі сурет

en: _Normal Size
kk: Қалы_пты өлшемі

en: _Open
kk: _Ашу

en: _Open Background Preferences
kk: Фон баптауларын а_шу

en: _Open…
kk: А_шу…

en: _Previous Image
kk: Алд_ыңғы сурет

en: _Print…
kk: Ба_спаға шығару…

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: _Replace spaces with underscores
kk: Бос аралықтарды астыңғы сызумен ал_мастыру

en: _Right:
kk: Оң ж_ақ:

en: _Rotate Clockwise
kk: С_ағат тілі бойымен бұру

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Scaling:
kk: Ма_сштабтау:

en: _Start counter at:
kk: _Санағыш басталуы:

en: _Time between images:
kk: _Суреттер арасындағы уақыт:

en: _Top:
kk: Жоғар_ы:

en: _Unit:
kk: Өлшем бір_лігі:

en: _Width:
kk: _Ені:

en: _Yes
kk: _Иә

en: _Zoom In
kk: Үлке_йту

en: as is
kk: бар түрінде

[ctx: shortcut window]
en: Actual size
kk: Шын өлшемі

[ctx: shortcut window]
en: Best fit
kk: Жақсырақ сыю

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Images
kk: Суреттерді шолу

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
kk: Барлық терезелерді жабу

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
kk: Ағымдағы терезені жабу

[ctx: shortcut window]
en: Common
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Copy to clipboard
kk: Алмасу буферіне көшіру

[ctx: shortcut window]
en: Delete image permanently
kk: Суретті толығымен өшіру

[ctx: shortcut window]
en: Enter/Leave fullscreen
kk: Толық экранға/одан шығу

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
kk: Толық экранға

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Go to a random image in the folder
kk: Буманың кездейсоқ суретіне өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the first image in the folder
kk: Буманың алғашқы суретіне өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the last image in the folder
kk: Буманың соңғы суретіне өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next image in the folder
kk: Буманың келесі суретіне өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous image in the folder
kk: Буманың алдыңғы суретіне өту

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
kk: Қоқыс шелегіне тастау

[ctx: shortcut window]
en: Open an image file
kk: Сурет файлын ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open the application manual
kk: Қолданбаның көмек ақпаратын ашу

[ctx: shortcut window]
en: Pause slideshow
kk: Слайдшоуды аялдату

[ctx: shortcut window]
en: Print the current image
kk: Ағымдағы суретті баспаға шығару

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
kk: Сағат тілі бойымен бұру

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
kk: Сағат тілі бойына қарсы бұру

[ctx: shortcut window]
en: Rotation
kk: Бұру

[ctx: shortcut window]
en: Save the image
kk: Суретті сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Save the image with a new file name
kk: Суретті жаңа файл атауымен сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down in a large image
kk: Үлкен суретте төмен айналдыру

[ctx: shortcut window]
en: Scroll left in a large image
kk: Үлкен суретте солға айналдыру

[ctx: shortcut window]
en: Scroll right in a large image
kk: Үлкен суретте оңға айналдыру

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up in a large image
kk: Үлкен суретте жоғары айналдыру

[ctx: shortcut window]
en: Scrolling
kk: Айналдыру

[ctx: shortcut window]
en: Set the image as desktop background
kk: Суретті жұмыс үстел тұсқағазы ретінде орнату

[ctx: shortcut window]
en: Show image properties in sidebar
kk: Бүйір панелінде сурет қасиеттерін көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show presenter with separate controls
kk: Бөлек басқару элементтерімен презентерді көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the application menu
kk: Қолданба мәзірін көрсету/жасыру

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the image gallery
kk: Суреттер галереясын көрсету/жасыру

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the sidebar
kk: Бүйір панелін көрсету/жасыру

[ctx: shortcut window]
en: Start/Stop slideshow
kk: Слайдшоуды бастау/тоқтату

[ctx: shortcut window]
en: Undo
kk: Болдырмау

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
kk: Масштабтау

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
kk: Үлкейту

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
kk: Кішірейту
