evolution master - en to kk translation catalogue (1843 entries)

en: 
    
    Searching for the Contacts…
kk: 
    
    Контакттарды іздеу…

en:  (Completed
kk:  (Аяқталған

en: % Completed
kk: % аяқталған

en: %d appointment | %d appointments
kk[0]: %d кездесу

en: %d contact | %d contacts
kk[0]: %d контакт

en: %d day | %d days
kk[0]: %d күн

en: %d deleted | %d deleted
kk[0]: %d өшірілген

en: %d draft | %d drafts
kk[0]: %d шимай хат

en: %d hour | %d hours
kk[0]: %d сағат

en: %d junk | %d junk
kk[0]: %d спам

en: %d minute | %d minutes
kk[0]: %d минут

en: %d second | %d seconds
kk[0]: %d секунд

en: %d selected
kk: %d таңдалды

en: %d selected,  | %d selected,
kk[0]: %d таңдалған,

en: %d sent | %d sent
kk[0]: %d жіберілген

en: %d task | %d tasks
kk[0]: %d тапсырма

en: %d total | %d total
kk[0]: %d барлығы

en: %d unread | %d unread
kk[0]: %d оқылмаған

en: %d unsent | %d unsent
kk[0]: %d жіберілмеген

en: %s Dictionary
kk: %s сөздігі

en: %s: %s (%d item) | %s: %s (%d items)
kk[0]: %s: %s (%d нәрсе)

en: (Ascending)
kk: (Өсу ретімен)

en: (Descending)
kk: (Кему ретімен)

en: (No Subject)
kk: (Тақырыбы жоқ)

en: (no subject)
kk: (тақырыпсыз)

en: (no suggestions)
kk: (ұсыныстар жоқ)

en: 10 minutes
kk: 10 минут

en: 15 minutes
kk: 15 минут

en: 30 minutes
kk: 30 минут

en: <b>Background</b>
kk: <b>Фон</b>

en: A file named “{0}” already exists. Do you want to replace it?
kk: "{0}" деп аталатын файл бар болып тұр. Оны алмастыруды қалайсыз ба?

en: A folder named “{0}” already exists. Please use a different name.
kk: "{0}" деп аталатын бума бар болып тұр. Басқа атын көрсетіңіз.

en: A folder named “{1}” already exists. Please use a different name.
kk: "{1}" деп аталатын файл бар болып тұр. Басқа атын көрсетіңіз.

en: A_ccept this instance
kk: Бұл экземплярды қа_былдау

en: A_dd
kk: Қ_осу

en: A_dd Attachment…
kk: Салынымды қо_су…

en: Accepted
kk: Қабылданған

en: Account
kk: Тіркелгі

en: Account Information
kk: Тіркелгі ақпараты

en: Account Name
kk: Тіркелгі аты

en: Account Name cannot be empty
kk: Тіркелгі аты бос болмауы тиіс

en: Account Summary
kk: Тіркелгі ақпараты

en: Account to Use
kk: Қолданылатын тіркелгі

en: Accounts
kk: Тіркелгілер

en: Active Tasks
kk: Белсенді тапсырмалар

en: Add
kk: Қосу

en: Add Attachment
kk: Салынымды қосу

en: Add Folder
kk: Буманы қосу

en: Add Rule
kk: Ережені қосу

en: Address
kk: Мекенжайы

en: Address Book
kk: Адрестік кітапша

en: Address Book:
kk: Адрестік кітапша:

en: Address Books
kk: Адрестік кітапшалар

en: Address _Book
kk: Адрестік _кітапша

en: Address book
kk: Адрестік кітапша

en: Africa/Abidjan
kk: Африка/Абиджан

en: Africa/Accra
kk: Африка/Аккра

en: Africa/Addis_Ababa
kk: Африка/Аддис-Абеба

en: Africa/Algiers
kk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmera
kk: Африка/Асмара

en: Africa/Bamako
kk: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
kk: Африка/Банги

en: Africa/Banjul
kk: Африка/Банжул

en: Africa/Bissau
kk: Африка/Бисау

en: Africa/Blantyre
kk: Африка/Блантир

en: Africa/Brazzaville
kk: Африка/Браззавиль

en: Africa/Bujumbura
kk: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
kk: Африка/Каир

en: Africa/Casablanca
kk: Африка/Касабланка

en: Africa/Ceuta
kk: Африка/Сеута

en: Africa/Conakry
kk: Африка/Конакри

en: Africa/Dakar
kk: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
kk: Африка/Дар-эс-Салам

en: Africa/Djibouti
kk: Африка/Джибути

en: Africa/Douala
kk: Африка/Дуала

en: Africa/El_Aaiun
kk: Африка/Эль-Ааиун

en: Africa/Freetown
kk: Африка/Фритаун

en: Africa/Gaborone
kk: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
kk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
kk: Африка/Йоханнесбург

en: Africa/Kampala
kk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
kk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
kk: Африка/Кигали

en: Africa/Kinshasa
kk: Африка/Киншаса

en: Africa/Lagos
kk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
kk: Африка/Либревиль

en: Africa/Lome
kk: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
kk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
kk: Африка/Лубумбаши

en: Africa/Lusaka
kk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
kk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
kk: Африка/Мапуто

en: Africa/Maseru
kk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
kk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
kk: Африка/Могадишу

en: Africa/Monrovia
kk: Африка/Монровия

en: Africa/Nairobi
kk: Африка/Найроби

en: Africa/Ndjamena
kk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
kk: Африка/Ниамей

en: Africa/Nouakchott
kk: Африка/Нуакшотт

en: Africa/Ouagadougou
kk: Африка/Уагадугу

en: Africa/Porto-Novo
kk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Sao_Tome
kk: Африка/Сао-Томе

en: Africa/Timbuktu
kk: Африка/Тимбукту

en: Africa/Tripoli
kk: Африка/Триполи

en: Africa/Tunis
kk: Африка/Тунис

en: Africa/Windhoek
kk: Африка/Виндхук

en: Alerts
kk: Ескертулер

en: All Accounts
kk: Барлық тіркелгілер

en: All Files (*)
kk: Барлық файлдар (*)

en: All Messages
kk: Барлық хабарламалар

en: All PKCS12 files
kk: Барлық PKCS12 файлдары

en: All day:
kk: Толық күн:

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Always
kk: Әрқашан

en: America/Adak
kk: Америка/Адак

en: America/Anchorage
kk: Америка/Анкоридж

en: America/Anguilla
kk: Америка/Ангилья

en: America/Antigua
kk: Америка/Антигуа

en: America/Araguaina
kk: Америка/Арагуайна

en: America/Aruba
kk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
kk: Америка/Асунсьон

en: America/Barbados
kk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
kk: Америка/Белем

en: America/Belize
kk: Америка/Белиз

en: America/Boa_Vista
kk: Америка/Боа-Виста

en: America/Bogota
kk: Америка/Богота

en: America/Boise
kk: Америка/Бойсе

en: America/Buenos_Aires
kk: Америка/Буэнос-Айрес

en: America/Cambridge_Bay
kk: Америка/Кембридж-Бей

en: America/Cancun
kk: Америка/Канкун

en: America/Caracas
kk: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
kk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
kk: Америка/Кайенне

en: America/Cayman
kk: Америка/Кайман

en: America/Chicago
kk: Америка/Чикаго

en: America/Chihuahua
kk: Америка/Чихуахуа

en: America/Cordoba
kk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
kk: Америка/Коста-Рика

en: America/Cuiaba
kk: Америка/Куяба

en: America/Curacao
kk: Америка/Кюрасао

en: America/Dawson
kk: Америка/Доусон

en: America/Dawson_Creek
kk: Америка/Доусон-Крик

en: America/Denver
kk: Америка/Денвер

en: America/Detroit
kk: Америка/Детройт

en: America/Dominica
kk: Америка/Доминика

en: America/Edmonton
kk: Америка/Эдмонтон

en: America/Eirunepe
kk: Америка/Эйрунепе

en: America/El_Salvador
kk: Америка/Эл Сальвадор

en: America/Fortaleza
kk: Америка/Форталеза

en: America/Glace_Bay
kk: Америка/Глейс-Бей

en: America/Godthab
kk: Америка/Готтаб

en: America/Goose_Bay
kk: Америка/Гус-Бей

en: America/Grand_Turk
kk: Америка/Гранд-Турк

en: America/Grenada
kk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
kk: Америка/Гваделупе

en: America/Guatemala
kk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
kk: Америка/Гуаякиль

en: America/Guyana
kk: Америка/Гайана

en: America/Halifax
kk: Америка/Галифакс

en: America/Havana
kk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
kk: Америка/Гермосилло

en: America/Indiana/Indianapolis
kk: Америка/Индиана/Индианаполис

en: America/Indiana/Knox
kk: Америка/Индиана/Нокс

en: America/Indiana/Marengo
kk: Америка/Индиана/Маренго

en: America/Indiana/Vevay
kk: Америка/Индиана/Вивей

en: America/Indianapolis
kk: Америка/Индианаполис

en: America/Inuvik
kk: Америка/Инувик

en: America/Iqaluit
kk: Америка/Икалуит

en: America/Jamaica
kk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
kk: Америка/Жужуй

en: America/Juneau
kk: Америка/Джуно

en: America/Kentucky/Louisville
kk: Америка/Кентукки/Луивилл

en: America/Kentucky/Monticello
kk: Америка/Кентукки/Монтицелло

en: America/La_Paz
kk: Америка/Ла-Пас

en: America/Lima
kk: Америка/Лима

en: America/Los_Angeles
kk: Америка/Лос-Анджелес

en: America/Louisville
kk: Америка/Луисвилл

en: America/Maceio
kk: Америка/Масейо

en: America/Managua
kk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
kk: Америка/Манаус

en: America/Martinique
kk: Америка/Мартиника

en: America/Mazatlan
kk: Америка/Мазатлан

en: America/Mendoza
kk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
kk: Америка/Меномини

en: America/Merida
kk: Америка/Мерида

en: America/Mexico_City
kk: Америка/Мехико-сити

en: America/Miquelon
kk: Америка/Микелон

en: America/Monterrey
kk: Америка/Монтеррей

en: America/Montevideo
kk: Америка/Монтевидео

en: America/Montreal
kk: Америка/Монреаль

en: America/Montserrat
kk: Америка/Монтсеррат

en: America/Nassau
kk: Америка/Нассау

en: America/New_York
kk: Америка/Нью-Йорк

en: America/Nipigon
kk: Америка/Нипигон

en: America/Nome
kk: Америка/Ном

en: America/Noronha
kk: Америка/Норонха

en: America/North_Dakota/Center
kk: Америка/Солтүстік_Дакота/Орталық

en: America/Panama
kk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
kk: Америка/Пангниртанг

en: America/Paramaribo
kk: Америка/Парамарибо

en: America/Phoenix
kk: Америка/Феникс

en: America/Port-au-Prince
kk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
kk: Америка/Порт-оф-Спейн

en: America/Porto_Velho
kk: Америка/Порто-Велью

en: America/Puerto_Rico
kk: Америка/Пуэрто-Рико

en: America/Rainy_River
kk: Америка/Рэйни-Ривер

en: America/Rankin_Inlet
kk: Америка/Рэнкин-Инлет

en: America/Recife
kk: Америка/Ресифи

en: America/Regina
kk: Америка/Регина

en: America/Rio_Branco
kk: Америка/Рио-Бранко

en: America/Rosario
kk: Америка/Розарио

en: America/Santiago
kk: Америка/Сантьяго

en: America/Santo_Domingo
kk: Америка/Санто-Доминго

en: America/Sao_Paulo
kk: Америка/Сан-Паулу

en: America/Scoresbysund
kk: Америка/Скорсбисунд

en: America/Shiprock
kk: Америка/Шипрок

en: America/St_Johns
kk: Америка/Сент-Джонс

en: America/St_Kitts
kk: Америка/Сент-Китс

en: America/St_Lucia
kk: Америка/Сент-Люсия

en: America/St_Thomas
kk: Америка/Сент-Томас

en: America/St_Vincent
kk: Америка/Сент-Винсент

en: America/Swift_Current
kk: Америка/Свифт-Каррент

en: America/Tegucigalpa
kk: Америка/Тегусигальпа

en: America/Thule
kk: Америка/Туле

en: America/Thunder_Bay
kk: Америка/Сандер-Бей

en: America/Tijuana
kk: Америка/Тиюана

en: America/Tortola
kk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
kk: Америка/Ванкувер

en: America/Whitehorse
kk: Америка/Вайтхорс

en: America/Winnipeg
kk: Америка/Виннипег

en: America/Yakutat
kk: Америка/Якутат

en: America/Yellowknife
kk: Америка/Йеллоунайф

en: An unknown person
kk: Белгісіз адам

en: Anniversary
kk: Жылдық

en: Anonymous
kk: Анонимды

en: Antarctica/Casey
kk: Антарктида/Кэйси

en: Antarctica/Davis
kk: Антарктика/Дэвис

en: Antarctica/DumontDUrville
kk: Антарктика/Дюмон-д'Юрвил

en: Antarctica/Mawson
kk: Антарктика/Моусон

en: Antarctica/McMurdo
kk: Антарктика/Мак-Мердо

en: Antarctica/Palmer
kk: Антарктика/Палмер

en: Antarctica/South_Pole
kk: Антарктика/Оңтүстік полюс

en: Antarctica/Syowa
kk: Антарктика/Сева

en: Antarctica/Vostok
kk: Антарктика/Восток

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Appointment — %s
kk: Тағайындау — %s

en: April
kk: Сәуір

en: Arabic
kk: Араб

en: Archive
kk: Архив

en: Archive folder
kk: Буманы архивтеу

en: Arctic/Longyearbyen
kk: Арктика/Лонгйербиен

en: Are you sure you want to close Evolution?
kk: Evolution жабуды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to convert the event into a message?
kk: Бұл оқиғаны хабарламаға түрлендіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to convert the memo into a message?
kk: Бұл естелікті хабарламаға түрлендіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to convert the message into a meeting?
kk: Бұл хабарламаны кездесуге түрлендіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to convert the task into a message?
kk: Бұл тапсырманы хабарламаға түрлендіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to copy folder “{0}” to folder “{1}”?
kk: "{0}" бумасын "{1}" бумасына көшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete account “{0}”?
kk: "{0}" тіркелгісін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete address book “{0}”?
kk: "{0}" адрестік кітапшасын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete calendar “{0}”?
kk: "{0}" кұнтізбесін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete memo list “{0}”?
kk: "{0}" естеліктер тізімін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete remote calendar “{0}”?
kk: "{0}" қашықтағы күнтізбесін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete remote collection “{0}”?
kk: "{0}" қашықтағы жинақты өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete remote memo list “{0}”?
kk: "{0}" қашықтағы естеліктер тізімін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete remote task list “{0}”?
kk: "{0}" қашықтағы тапсырмалар тізімін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete task list “{0}”?
kk: "{0}" тапсырмалар тізімін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete the appointment titled “{0}”?
kk: "{0}" деп аталатын тағайындауды өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete the meeting titled “{0}”?
kk: "{0}" деп аталатын кездесуді өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete the memo “{0}”?
kk: "{0}" естелігін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete the “{0}” task?
kk: "{0}" тапсырмасын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete this contact?
kk: Бұл контактты өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to permanently remove all the deleted messages in folder “{0}”?
kk: "{0}" бумасындағы өшірілген хабарламалардың барлығын толығымен жоюды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to remove rule “{0}”?
kk: "{0}" ережесін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to restore Evolution from the selected backup file?
kk: Evolution қолданбасын таңдалған қор көшірме файлынан қалпына келтіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Ascending
kk: Өсу ретімен

en: Asia/Aden
kk: Азия/Аден

en: Asia/Almaty
kk: Азия/Алматы

en: Asia/Amman
kk: Азия/Амман

en: Asia/Anadyr
kk: Азия/Анадырь

en: Asia/Aqtau
kk: Азия/Ақтау

en: Asia/Aqtobe
kk: Азия/Ақтөбе

en: Asia/Ashgabat
kk: Азия/Ашхабад

en: Asia/Baghdad
kk: Азия/Багдад

en: Asia/Bahrain
kk: Азия/Бахрейн

en: Asia/Baku
kk: Азия/Баку

en: Asia/Bangkok
kk: Азия/Бангкок

en: Asia/Beirut
kk: Азия/Бейрут

en: Asia/Bishkek
kk: Азия/Бішкек

en: Asia/Brunei
kk: Азия/Бруней

en: Asia/Calcutta
kk: Азия/Калькутта

en: Asia/Choibalsan
kk: Азия/Чойбалсан

en: Asia/Chongqing
kk: Азия/Чунцин

en: Asia/Colombo
kk: Азия/Коломбо

en: Asia/Damascus
kk: Азия/Дамаск

en: Asia/Dhaka
kk: Азия/Дакка

en: Asia/Dili
kk: Азия/Дили

en: Asia/Dubai
kk: Азия/Дубай

en: Asia/Dushanbe
kk: Азия/Душанбе

en: Asia/Gaza
kk: Азия/Газа

en: Asia/Harbin
kk: Азия/Харбин

en: Asia/Hong_Kong
kk: Азия/Сянган (Гонконг)

en: Asia/Hovd
kk: Азия/Қобд

en: Asia/Irkutsk
kk: Азия/Иркутск

en: Asia/Istanbul
kk: Азия/Ыстамбұл

en: Asia/Jakarta
kk: Азия/Джакарта

en: Asia/Jayapura
kk: Азия/Джаяпура

en: Asia/Jerusalem
kk: Азия/Иерусалим

en: Asia/Kabul
kk: Азия/Қабул

en: Asia/Kamchatka
kk: Азия/Камчатка

en: Asia/Karachi
kk: Азия/Карачи

en: Asia/Kashgar
kk: Азия/Кашгар

en: Asia/Kathmandu
kk: Азия/Катманду

en: Asia/Krasnoyarsk
kk: Азия/Красноярск

en: Asia/Kuala_Lumpur
kk: Азия/Куала-Лумпур

en: Asia/Kuching
kk: Азия/Кучинг

en: Asia/Kuwait
kk: Азия/Кувейт

en: Asia/Macao
kk: Азия/Аомын (Макао)

en: Asia/Macau
kk: Азия/Макао

en: Asia/Magadan
kk: Азия/Магадан

en: Asia/Makassar
kk: Азия/Макасар

en: Asia/Manila
kk: Азия/Манила

en: Asia/Muscat
kk: Азия/Мускат

en: Asia/Nicosia
kk: Азия/Никозия

en: Asia/Novosibirsk
kk: Азия/Новосибирск

en: Asia/Omsk
kk: Азия/Омбы

en: Asia/Oral
kk: Азия/Орал

en: Asia/Phnom_Penh
kk: Азия/Пномпень

en: Asia/Pontianak
kk: Азия/Понтианак

en: Asia/Pyongyang
kk: Азия/Пхеньян

en: Asia/Qatar
kk: Азия/Катар

en: Asia/Qyzylorda
kk: Азия/Қызылорда

en: Asia/Rangoon
kk: Азия/Рангун

en: Asia/Riyadh
kk: Азия/Эр-Рияд

en: Asia/Saigon
kk: Азия/Хошимин

en: Asia/Sakhalin
kk: Азия/Сахалин

en: Asia/Samarkand
kk: Азия/Самарқанд

en: Asia/Seoul
kk: Азия/Сеул

en: Asia/Shanghai
kk: Азия/Шанхай

en: Asia/Singapore
kk: Азия/Сингапур

en: Asia/Taipei
kk: Азия/Тайбей

en: Asia/Tashkent
kk: Азия/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
kk: Азия/Тбилиси

en: Asia/Tehran
kk: Азия/Теһран

en: Asia/Thimphu
kk: Азия/Тхимпху

en: Asia/Tokyo
kk: Азия/Токио

en: Asia/Ujung_Pandang
kk: Азия/Уджунг-Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
kk: Азия/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
kk: Азия/Ұрымжы

en: Asia/Vientiane
kk: Азия/Вьентьян

en: Asia/Vladivostok
kk: Азия/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
kk: Азия/Якутск

en: Asia/Yekaterinburg
kk: Азия/Екатеринбург

en: Asia/Yerevan
kk: Азия/Ереван

en: Ask for each message
kk: Әр хабарлама үшін сұрау

en: Assigned
kk: Тағайындалған

en: Assistant
kk: Көмекші

en: Atlantic/Azores
kk: Атлант мұхиты/Азор

en: Atlantic/Bermuda
kk: Атлант мұхиты/Бермуда

en: Atlantic/Canary
kk: Атлант мұхиты/Канар

en: Atlantic/Cape_Verde
kk: Атлант мұхиты/Кабо-Верде

en: Atlantic/Faeroe
kk: Атлант мұхиты/Фаэро

en: Atlantic/Jan_Mayen
kk: Атлант мұхиты/Ян-Майен

en: Atlantic/Madeira
kk: Атлант мұхиты/Мадейра

en: Atlantic/Reykjavik
kk: Атлант мұхиты/Рейкъявик

en: Atlantic/South_Georgia
kk: Атлант мұхиты/Оңтүстік Георгия

en: Atlantic/St_Helena
kk: Атлант мұхиты/Әулие Елена

en: Atlantic/Stanley
kk: Атлант мұхиты/Стэнли

en: Attach a file
kk: Файлды қосып жіберу

en: Attach_ment
kk: Сал_ыным

en: Attachments
kk: Салынымдар

en: Atte_ndees…
kk: Қат_ысушылар…

en: Attendee
kk: Қатысушы

en: Attendees
kk: Қатысушылар

en: Attendees List
kk: Қатысушылар тізімі

en: Attendees:
kk: Қатысушылар:

en: Audio Player
kk: Аудио плеері

en: August
kk: Тамыз

en: Australia/Adelaide
kk: Аустралия/Аделаида

en: Australia/Brisbane
kk: Аустралия/Брисбен

en: Australia/Broken_Hill
kk: Аустралия/Брокен-Хилл

en: Australia/Darwin
kk: Аустралия/Дарвин

en: Australia/Hobart
kk: Аустралия/Хобарт

en: Australia/Lindeman
kk: Аустралия/Линдеман

en: Australia/Lord_Howe
kk: Аустралия/Лорд-Хау

en: Australia/Melbourne
kk: Аустралия/Мельбурн

en: Australia/Perth
kk: Аустралия/Перт

en: Australia/Sydney
kk: Аустралия/Сидней

en: Authentication
kk: Аутентификация

en: Authentication mechanism: %s
kk: Аутентификация механизмі: %s

en: Author(s)
kk: Автор(лар)

en: Authorities
kk: Сертификаттау орталықтары

en: Autocomplete length
kk: Автотолықтыру ұзындығы

en: Automatic
kk: Автоматты түрде

en: Back
kk: Артқа

en: Back up Evolution data and settings to an archive file
kk: Evolution деректерін және баптауларын қор көшірме файлына сақтау

en: Back up Evolution directory
kk: Evolution бумасының қор көшірмесін жасау

en: Back up complete
kk: Қор көшірмені жасау аяқталды

en: Back up current Evolution data
kk: Evolution ағымдағы деректерінің қор көшірмесін жасау

en: Background Color
kk: Фон түсі

en: Background Image
kk: Фон суреті

en: Backing Evolution accounts and settings
kk: Evolution тіркелгілері және баптауларын қор көшірмеге салу

en: Backing Evolution data (Mails, Contacts, Calendar, Tasks, Memos)
kk: Evolution деректерін қор көшірмеге сақтау (пошта, контакттар, күнтізбе, тапсырмалар, естеліктер)

en: Backing up Evolution Data
kk: Evolution деректерін қор көшірмеге сақтау

en: Backing up to the file %s
kk: %s файлына қор көшірмені жасау

en: Baltic
kk: Балтық

en: Before trusting this CA for any purpose, you should examine its certificate and its policy and procedures (if available).
kk: Осы сертификаттау орталығына (CA) әр мақсаттарға сену алдында, оның сертификатын тексеруіңіз керек (мүмкін болса).

en: Birthday
kk: Туған күні

en: Birthday and anniversary reminder
kk: Туған күн мен мерейтойды еске түсіру

en: Blog:
kk: Блог:

en: Bold
kk: Жуан

en: Bottom
kk: Төменнен

en: Busy
kk: Бос емес

en: C_alendar
kk: Кү_нтізбе

en: C_ertificate:
kk: С_ертификат:

en: C_olor:
kk: Тү_сі:

en: C_opy
kk: _Көшіру

en: C_reate
kk: Ж_асау

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Calendar:
kk: Күнтізбе:

en: Calendars
kk: Күнтізбелер

en: Call
kk: Қоңырау

[ctx: CamelTrust]
en: Fully
kk: Толығымен

[ctx: CamelTrust]
en: Marginally
kk: Орташа

[ctx: CamelTrust]
en: Never
kk: Ешқашан

[ctx: CamelTrust]
en: Temporarily
kk: Уақытша

[ctx: CamelTrust]
en: Ultimately
kk: Өте жақсы

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Canceling…
kk: Бас тартылуда…

en: Cancelled
kk: Тоқтатылған

en: Cancelled Tasks
kk: Бас тартылған тапсырмалар

en: Cancelled.
kk: Болдырылмаған.

en: Cannot move contact.
kk: Контактты жылжыту мүмкін емес.

en: Categories
kk: Санаттар

en: Categories Editor
kk: Санаттар өңдегіші

en: Categories:
kk: Санаттар:

en: Categories: %s
kk: Санаттар: %s

en: Category
kk: Санат

en: Center
kk: Ортасында

en: Centigrade (°C)
kk: Цельсий (°C)

en: Central European
kk: Орта Еуропалық

en: Certificate Name
kk: Сертификат аты

en: Certificate already exists
kk: Сертификат бар болып тұр

en: Certificates
kk: Сертификаттар

en: Certificates Table
kk: Сертификаттар кестесі

en: Character Encoding
kk: Кодталуы

en: Check Evolution Back up
kk: Evolution қор көшірмесін тексеру

en: Check for Supported Types
kk: Қолдауы бар тәсілдерді тексеру

en: Checking content of backup file “%s”, please wait…
kk: "%s" қор көшірме файлының құрамасы тексерілуде, күте тұрыңыз…

en: Checking for New Mail
kk: Жаңа хаттарға тексеру

en: Checking server settings…
kk: Сервер баптауларын тексеру…

en: Chinese
kk: Қытай

en: Choose a File
kk: Файлды таңдау

en: Choose a backup file to restore
kk: Қалпына келтіру үшін қор көшірме файлын таңдаңыз

en: Choose an Address Book
kk: Адрестік кітапшасын таңдау

en: Cl_ear
kk: Та_зарту

en: Classification
kk: Жіктеуі

en: Classification:
kk: Жіктеу:

en: Clear All
kk: Барлығын тазарту

en: Clear _All
kk: Барлығын та_зарту

en: Close
kk: Жабу

en: Close and _Back up Evolution
kk: Evolution жабу және қор кө_шірмесін жасау

en: Close and _Restore Evolution
kk: Evolution жабу және қал_пына келтіру

en: Close the current file
kk: Ағымдағы файлды жабу

en: Close the current window
kk: Ағымдағы терезені жабу

en: Close this window
kk: Бұл терезені жабу

en: Col_umn
kk: _Баған

en: Collection
kk: Жинақ

en: Color
kk: Түс

en: Color:
kk: Түс:

en: Colors
kk: Түстер

en: Column
kk: Баған

en: Comment:
kk: Түсіндірме:

en: Comments: %s
kk: Түсіндірмелер: %s

en: Common Name
kk: Жалпы аты

en: Company
kk: Компания

en: Complete
kk: Аяқталды

en: Completed
kk: Аяқталған

en: Completed
kk: Аяқталған

en: Completed Tasks
kk: Аяқталған тапсырмалар

en: Completed: %s
kk: Аяқталған: %s

en: Compose Message
kk: Хатты жазу

en: Compose a Message
kk: Хатты жазу

en: Confidential
kk: Құпия

en: Configuration
kk: Баптаулар

en: Configuration _URL:
kk: _Баптау URL-ы:

en: Configure Evolution Accounts
kk: Evolution тіркелгілерін баптау

en: Congratulations, your mail configuration is complete.
    
    You are now ready to send and receive email using Evolution.
    
    Click “Apply” to save your settings.
kk: Құттықтаймыз, сіздің пошта баптауларыңыз дайын.
    
    Сіз енді Evolution көмегімен поштаны жіберіп, қабылдай аласыз.
    
    Баптауларды сақтау үшін "Іске асыру" батырмасын басыңыз.

en: Contact
kk: Контакт

en: Contact Certificates
kk: Контакт сертификаттары

en: Contact List
kk: Контакттар тізімі

en: Contacts
kk: Контакттар

en: Contacts:
kk: Контакттар:

en: Content
kk: Мазмұн

en: Continue Anyway
kk: Сонда да жалғастыру

en: Conv_ert to Appointment…
kk: Кездесуге түр_лендіру…

en: Convert to M_essage
kk: Х_абарламаға түрлендіру

en: Convert to _Message
kk: Хабарла_маға түрлендіру

en: Cop_y to Calendar…
kk: _Күнтізбеге көшіру…

en: Copy _Email Address
kk: Email а_дресін көшіру

en: Copy the selection
kk: Ерекшелеуді көшіріп алу

en: Copying folder “%s”
kk: "%s" бумасын көшіру

en: Copying folder “%s” (%d/%d)
kk: "%s" бумасын көшіру (%d/%d)

en: Could not load “%s”
kk: "%s" жүктеу мүмкін емес:

en: Could not open %s:
kk: %s ашу мүмкін емес:

en: Could not open the link.
kk: Сілтемені ашу мүмкін емес.

en: Could not open “%s”
kk: "%s" ашу мүмкін емес:

en: Could not remove address book.
kk: Адрестік кітапшасын өшіру мүмкін емес.

en: Could not save “%s”
kk: "%s" сақтау мүмкін емес:

en: Cre_ate
kk: Ж_асау

en: Create Collectio_n
kk: Ж_инақты жасау

en: Create Folder
kk: Буманы жасау

en: Create _Book
kk: _Кітапшаны жасау

en: Create _Calendar
kk: Кү_нтізбені жасау

en: Create a new appointment
kk: Жаңа кездесуді жасау

en: Create a new contact
kk: Жаңа контактты жасау

en: Create a new contact list
kk: Жаңа контактілер тізімін жасау

en: Create a new folder
kk: Жаңа буманы жасау

en: Create a new meeting
kk: Жаңа жиналысты жасау

en: Create a new memo
kk: Жаңа естелікті жасау

en: Create a new task
kk: Жаңа тапсырманы жасау

en: Create events, memos and tasks as Private by default
kk: Оқиғалар, жазбалар мен тапсырмаларды үнсіз келісім бойынша Жеке ретінде жасау

en: Created
kk: Жасалған

en: Creating new calendar…
kk: Жаңа күнтізбені жасау…

en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: Current Account
kk: Ағымдағы тіркелгі

en: Current Folder
kk: Ағымдағы бума

en: Current Folder and Subfolders
kk: Ағымдағы бумалар және ішкі бумалар

en: Current State
kk: Ағымдағы күйі

en: Custom Location
kk: Таңдауыңызша орналасу

en: Cut the selection
kk: Ерекшелеуді қиып алу

en: Cyrillic
kk: Кирилл жазуы

en: D_ecline this instance
kk: Бұл экземплярды та_йдыру

en: Daily
kk: Күнде

en: Date
kk: Күні

en: Date and Time
kk: Күн және уақыт

en: Day
kk: Күн

en: Days
kk: Күн

en: De_fault
kk: Ба_стапқы

en: December
kk: Желтоқсан

en: Decrease Indent
kk: Шегіністі азайту

en: Default
kk: Стандартты

en: Default Account
kk: Үнсіз келісім тіркелгісі

en: Default character e_ncoding:
kk: Бас_тапқы кодтауы:

en: Defaults
kk: Бастапқылар

en: Delete
kk: Өшіру

en: Delete Image
kk: Суретті өшіру

en: Delete Rule
kk: Ережені өшіру

en: Delete Task
kk: Тапсырманы өшіру

en: Delete Tasks
kk: Тапсырмаларды өшіру

en: Delete remote address book “{0}”?
kk: "{0}" қашықтағы адрестік кітапшасын өшіру керек пе?

en: Delete selected contacts
kk: Таңдалған контакттарды өшіру

en: Delete the selection
kk: Таңдалғанды өшіру

en: Deleted
kk: Өшірілген

en: Deleting collection…
kk: Жинақты өшіру…

en: Deleting message note…
kk: Хабарламал естелігін өшіру…

en: Department
kk: Бөлім

en: Descending
kk: Кему ретімен

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Description:
kk: Сипаттамасы:

en: Details
kk: Ақпараты

en: Display
kk: Көрсету

en: Display Name
kk: Аты

en: Do _Not Delete
kk: Ө_шірмеу

en: Do _Not Quote
kk: _Дәйексөз қылмау

en: Do _Not Unsubscribe
kk: _Жазылудан бас тартпау

en: Do not _show this wizard again
kk: Бұл шеберді келесіде көр_сетпеу

en: Done
kk: Болды

en: Downloading
kk: Жүктелуде

en: Draft
kk: Шимай қағаз

en: Drafts
kk: Шимайлар

en: Due Date:
kk: Дейін мерзімі:

[ctx: ECompEditor]
en: Atte_ndees…
kk: Қат_ысушылар…

[ctx: ECompEditor]
en: Confidential
kk: Конфиденциалды

[ctx: ECompEditor]
en: High
kk: Жоғары

[ctx: ECompEditor]
en: Low
kk: Төмен

[ctx: ECompEditor]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: ECompEditor]
en: Normal
kk: Қалыпты

[ctx: ECompEditor]
en: Private
kk: Жеке

[ctx: ECompEditor]
en: Public
kk: Публикалық

[ctx: ECompEditor]
en: Undefined
kk: Анықталмаған

[ctx: ECompEditor]
en: _Categories…
kk: _Санаттар…

[ctx: ECompEditor]
en: _Description:
kk: Ан_ықтамасы:

[ctx: ECompEditor]
en: _Location:
kk: Орна_ласуы:

[ctx: ECompEditorPage]
en: Attachments
kk: Салынымдар

[ctx: ECompEditorPage]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: ECompEditorPage]
en: Recurrence
kk: Қайталануы

[ctx: ECompEditorPage]
en: Reminders
kk: Еске салулар

[ctx: ECompEditorPage]
en: Schedule
kk: Жоспар

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Every
kk: Әрбір

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Friday
kk: Жұма

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Monday
kk: Дүйсенбі

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Saturday
kk: Сенбі

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Sunday
kk: Жексенбі

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Thursday
kk: Бейсенбі

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Tuesday
kk: Сейсенбі

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: day
kk: күн

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: day(s)
kk: күн

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: first
kk: бірінші

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: forever
kk: әрқашан

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: month(s)
kk: ай

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: second
kk: секунд

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: week(s)
kk: апта

[ctx: ESendOptionsAfter]
en: _After
kk: _Кейін

[ctx: ESendOptionsAfter]
en: days
kk: күн

[ctx: ESendOptionsWithin]
en: days
kk: күн

en: Edit Collection
kk: Жинақты түзету

en: Edit Location
kk: Орналасуды түзету

en: Edit Message
kk: Хабарламаны түзету

en: Edit Rule
kk: Ережені түзету

en: Email
kk: Эл. пошта

en: Email 2
kk: Эл. пошта 2

en: Email 3
kk: Эл. пошта 3

en: Email Address
kk: Электронды пошта

en: Email Address cannot be empty
kk: Эл. пошта өрісі бос болмауы тиіс

en: Email Address is not a valid email
kk: Эл. пошта өрісі жарамды эл. пошта адресі емес

en: Email Address:
kk: Эл. пошта адресі:

en: Email _Address:
kk: Эл. пошта _адресі:

en: Email:
kk: Эл. пошта:

[ctx: EmojiChooser]
en: Activities
kk: Белсенділіктер

[ctx: EmojiChooser]
en: Animals & Nature
kk: Жануарлар және табиғат

[ctx: EmojiChooser]
en: Body & Clothing
kk: Дене және киім

[ctx: EmojiChooser]
en: Flags
kk: Жалаушалар

[ctx: EmojiChooser]
en: Food & Drink
kk: Тамақ және сусындар

[ctx: EmojiChooser]
en: No Results Found
kk: Сәйкестіктер табылмады

[ctx: EmojiChooser]
en: Objects
kk: Объекттер

[ctx: EmojiChooser]
en: Recent
kk: Жуырдағы

[ctx: EmojiChooser]
en: Smileys & People
kk: Смайликтер және адамдар

[ctx: EmojiChooser]
en: Symbols
kk: Таңбалар

[ctx: EmojiChooser]
en: Travel & Places
kk: Саяхат және орындар

[ctx: EmojiChooser]
en: Try a different search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

en: Empty _Trash
kk: Қ_оқыс шелегін тазарту

en: Enable address formatting
kk: Адресті пішімдеуді іске қосу

en: Enabled
kk: Іске қосулы

en: Encrypt
kk: Шифрлеу

en: Encrypted
kk: Шифрленген

en: Encrypted by:
kk: Шифрлеген:

en: Encryption
kk: Шифрлеу

en: Encryption _method:
kk: Шифрлеу _тәсілі:

en: Encryption:
kk: Шифрлеу:

en: End
kk: Соңы

en: End Date
kk: Аяқталу күні

en: End Date:
kk: Аяқталу күні:

en: End day:
kk: Аяқталу күні:

en: End time:
kk: Аяқталу уақыты:

en: Enter new password
kk: Жаңа парольді енгізіңіз

en: Enter password
kk: Парольді енгізіңіз

en: Enter password for PKCS12 file:
kk: PKCS12 файлы үшін парольді енгізіңіз:

en: Enter the password for “%s”
kk: "%s" үшін парольді енгізіңіз

en: Enter the password for “%s”, token “%s”
kk: "%s" үшін, токен "%s", парольді енгізіңіз

en: Estimated duration:
kk: Есептік ұзақтық:

en: Europe/Amsterdam
kk: Еуропа/Амстердам

en: Europe/Andorra
kk: Еуропа/Андорра

en: Europe/Athens
kk: Еуропа/Афин

en: Europe/Belfast
kk: Еуропа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
kk: Еуропа/Белград

en: Europe/Berlin
kk: Еуропа/Берлин

en: Europe/Bratislava
kk: Еуропа/Братислава

en: Europe/Brussels
kk: Еуропа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
kk: Еуропа/Бухарест

en: Europe/Budapest
kk: Еуропа/Будапешт

en: Europe/Chisinau
kk: Еуропа/Кишинеу

en: Europe/Copenhagen
kk: Еуропа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
kk: Еуропа/Дублин

en: Europe/Gibraltar
kk: Еуропа/Гибралтар

en: Europe/Helsinki
kk: Еуропа/Хельсинки

en: Europe/Istanbul
kk: Еуропа/Ыстамбұл

en: Europe/Kaliningrad
kk: Еуропа/Калининград

en: Europe/Kiev
kk: Еуропа/Киев

en: Europe/Lisbon
kk: Еуропа/Лиссабон

en: Europe/Ljubljana
kk: Еуропа/Любляна

en: Europe/London
kk: Еуропа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
kk: Еуропа/Люксембург

en: Europe/Madrid
kk: Еуропа/Мадрид

en: Europe/Malta
kk: Еуропа/Мальта

en: Europe/Minsk
kk: Еуропа/Минск

en: Europe/Monaco
kk: Еуропа/Монако

en: Europe/Moscow
kk: Еуропа/Мәскеу

en: Europe/Nicosia
kk: Еуропа/Никосия

en: Europe/Oslo
kk: Еуропа/Осло

en: Europe/Paris
kk: Еуропа/Париж

en: Europe/Prague
kk: Еуропа/Прага

en: Europe/Riga
kk: Еуропа/Рига

en: Europe/Rome
kk: Еуропа/Рим

en: Europe/Samara
kk: Еуропа/Самара

en: Europe/San_Marino
kk: Еуропа/Сан-Марино

en: Europe/Sarajevo
kk: Еуропа/Сараево

en: Europe/Simferopol
kk: Еуропа/Симферополь

en: Europe/Skopje
kk: Еуропа/Скопье

en: Europe/Sofia
kk: Еуропа/София

en: Europe/Stockholm
kk: Еуропа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
kk: Еуропа/Таллинн

en: Europe/Tirane
kk: Еуропа/Тирана

en: Europe/Uzhgorod
kk: Еуропа/Ужгород

en: Europe/Vaduz
kk: Еуропа/Вадуц

en: Europe/Vatican
kk: Еуропа/Ватикан

en: Europe/Vienna
kk: Еуропа/Вена

en: Europe/Vilnius
kk: Еуропа/Вильнюс

en: Europe/Warsaw
kk: Еуропа/Варшава

en: Europe/Zagreb
kk: Еуропа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
kk: Еуропа/Запорожье

en: Europe/Zurich
kk: Еуропа/Цюрих

en: Events
kk: Оқиғалар

en: Evolution Accounts
kk: Evolution тіркелгілері

en: Evolution Back Up
kk: Evolution қор көшірмесін жасау

en: Evolution Mail and Calendar
kk: Evolution пошта және күнтізбе қолданбасы

en: Evolution Restore
kk: Evolution қалпына келтіру

en: Exactly
kk: Дәл

en: Exceptions
kk: Ерекше жағдайлар

en: Exit the program
kk: Бағдарламадан шығу

en: Expires
kk: Мерзімі аяқталады

en: Expression
kk: Өрнек

en: Extracting files from back up
kk: Файлдарды қор көшірмеден тарқату

en: Fahrenheit (°F)
kk: Фаренгейт (°F)

en: Failed to connect address book “{0}”
kk: "{0}" адрестік кітапшаға байланысу сәтсіз аяқталды

en: Failed to convert text to message
kk: Мәтінді хабарламаға түрлендіру сәтсіз аяқталды

en: Failed to create new book
kk: Жаңа кітапшаны жасау сәтсіз аяқталды

en: Failed to launch command “%s”:
kk: "%s" командасын жөнелту сәтсіз:

en: Failed to refresh address book “{0}”
kk: "{0}" адрестік кітапшасын жаңарту мүмкін емес

en: Failed to refresh list of account address books
kk: Тіркелгінің адрестік кітапшалар тізімін жаңарту мүмкін емес

en: Failed to store password:
kk: Парольді сақтау сәтсіз аяқталды:

en: Fax
kk: Факс

en: February
kk: Ақпан

en: Feeds
kk: Таспалар

en: File _type:
kk: Файл _түрі:

en: File “{0}” is not a valid Evolution backup file.
kk: "{0}" файлы жарамды Evolution қор көшірме файлы емес.

en: File:
kk: Файл:

en: Fin_d:
kk: Та_бу:

en: Find
kk: Іздеу

en: Find Address Books
kk: Адрестік кітапшаларын табу

en: Find Notes
kk: Естеліктерді табу

en: Find _Next
kk: Кел_есіні табу

en: Find _Previous
kk: Алд_ыңғысын табу

en: Find the next occurrence of the phrase
kk: Осы сөздердің мәтіннен келесі табылуын іздеу

en: Find the previous occurrence of the phrase
kk: Осы сөздердің мәтіннен алдыңғы табылуын іздеу

en: Fingerprint
kk: Баспасы

en: First day of the week
kk: Аптаның бірінші күні

en: Flagged
kk: Жалауша бар

en: Flags
kk: Жалаушалар

en: Folder
kk: Бума

en: Folder names cannot contain “/”
kk: Бума атында "/" болмауы тиіс.

en: Folder: %s
kk: Бума: %s

en: Font Color
kk: Қаріп түсі

en: Font Name
kk: Қаріп аты

en: Font Size
kk: Қаріп өлшемі

en: Format:
kk: Пішімі:

en: Forward
kk: Алға

en: Forward to
kk: Қайта бағыттау

en: Forwarded
kk: Бағдарланған

en: Found the memo in the memo list “%s”
kk: "%s" естеліктер тізімінен естелік табылды

en: Fr
kk: Жм

en: Free
kk: Бос

en: Friday
kk: Жұма

en: Friday is a work day
kk: Жұма – жұмыс күні

en: From
kk: Кімнен

en: Full Nam_e:
kk: Толық ат_ы-жөніңіз:

en: Full Name
kk: Толық аты

en: Full Name should not be empty
kk: Толық аты-жөні өрісі бос болмауы тиіс

en: Full Name:
kk: Толық аты-жөніңіз:

en: Full _Name...
kk: Толық_ аты...

[ctx: FullName]
en: _Title:
kk: А_тауы:

en: GNOME Calendar
kk: GNOME күнтізбесі

en: Gathering folder properties
kk: Бума қасиеттерін алу

en: General
kk: Жалпы

en: Generating message list…
kk: Хабарламалар тізімін генерациялау…

en: Given Name
kk: Әкесінің аты

en: Go Back
kk: Артқа

en: Go To
kk: Өту

en: Go to Date
kk: Күнге өту

en: Go to Today
kk: Бүгінге өту

en: Greek
kk: Грек

en: Group
kk: Тобы

en: Group name
kk: Топ аты

en: H_TTPS Proxy:
kk: HTTPS п_рокси:

en: Header
kk: Жоғарғы колонтитул

en: Headers
kk: Жоғарғы колонтитулдар

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Help
kk: Көмек

en: Hide cancelled events
kk: Бас тартылған оқиғаларды жасыру

en: Hide cancelled tasks
kk: Бас тартылған тапсырмаларды жасыру

en: Hide completed tasks
kk: Аяқталған тапсырмаларды жасыру

en: Hide task units
kk: Тапсырма бірліктерін жасыру

en: Hide task value
kk: Тапсырма мәнін жасыру

en: High
kk: Жоғары

en: Highlight overdue tasks
kk: Мерзімі өткен тапсырмаларды түспен ерекшелеу

en: Home
kk: Үй

en: Home Fax
kk: Үй факсы

en: Home Phone
kk: Үй телефоны

en: Home page
kk: Үй парағы

en: Host name
kk: Хост аты

en: Hours
kk: Сағат

en: IMAP server
kk: IMAP сервері

en: I_mport
kk: И_мпорттау

en: I_mport…
kk: И_мпорттау…

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Icon View
kk: Таңбашалар көрінісі

en: Identity
kk: Идентификация

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Ignore All
kk: Барлығын елемеу

en: Ignore network availability
kk: Желі қолжетімділігін елемеу

en: Image
kk: Сурет

en: Image Properties
kk: Сурет қасиеттері

en: Image files
kk: Сурет файлдары

en: Image:
kk: Сурет:

en: Images
kk: Суреттер

en: Image…
kk: Сурет…

en: Import Certificate
kk: Сертификатты импорттау

en: Import Data
kk: Деректерді импорттау

en: Import cancelled.
kk: Импорттаудан бас тартылды.

en: Import complete.
kk: Импорт аяқталды.

en: Important
kk: Маңызды

en: Important Messages
kk: Маңызды хабарламалар

en: Imported Certificate
kk: Импортталған сертификат

en: Importing Files
kk: Файлдарды импорттау

en: Importing “%s”
kk: "%s" импорттау

en: Importing...
kk: Импорттау...

en: Importing…
kk: Импорттау…

en: In Progress
kk: Орындалуда

en: Inbox
kk: Кіріс бумасы

en: Increase Indent
kk: Шегіністі ұлғайту

en: Indian/Antananarivo
kk: Үнді мұхиты/Антананариву

en: Indian/Chagos
kk: Үнді мұхиты/Чагос

en: Indian/Christmas
kk: Үнді/Рождество

en: Indian/Cocos
kk: Үнді мұхиты/Кокос а-ры

en: Indian/Comoro
kk: Үнді мұхиты/Комор а-ры

en: Indian/Kerguelen
kk: Үнді мұхиты/Кергелен

en: Indian/Mahe
kk: Үнді мұхиты/Махе

en: Indian/Maldives
kk: Үнді мұхиты/Мальдив а-ры

en: Indian/Mauritius
kk: Үнді мұхиты/Маврикий

en: Indian/Mayotte
kk: Үнді мұхиты/Мариотт

en: Indian/Reunion
kk: Үнді мұхит/Реюньон

en: Input Methods
kk: Енгізу тәсілдері

en: Insert E_moji
kk: Э_моджи кірістіру

en: Insert Emoji
kk: Эмодзи кірістіру

en: Insert Image
kk: Суретті кірістіру

en: Insert Link
kk: Сілтемені кірістіру

en: Insert Table
kk: Кестені кірістіру

en: Insufficient Permissions
kk: Рұқсаттар жеткіліксіз

en: Invalid Evolution backup file
kk: Жарамсыз Evolution қор көшірме файлы

en: Issued
kk: Шығарылған

en: Issued By
kk: Кім берген

en: Issuer
kk: Шығарушы

en: Italic
kk: Курсив

en: January
kk: Қаңтар

en: Japanese
kk: Жапон

en: Job
kk: Жұмыс

[ctx: Job]
en: _Title:
kk: Л_ауазымы:

en: Job Title
kk: Лауазымы

en: Journal
kk: Журнал

en: July
kk: Шілде

en: June
kk: Маусым

en: Junk
kk: Спам

en: KB
kk: КБ

en: Kelvin (K)
kk: Кельвин (K)

en: Key
kk: Кілт

en: Keywords
kk: Кілттік сөздер

en: Korean
kk: Корей

en: Label
kk: Жазу

en: Labels
kk: Белгілер

en: Language
kk: Тіл

en: Language(s)
kk: Тіл(дер)

en: Last 5 Days’ Messages
kk: Соңғы 5 күннің хабарламалары

en: Last modified
kk: Соңғы рет өзгертілген

en: Last reminder time
kk: Соңғы еске салу уақыты

en: Layout style
kk: Жайма стилі

en: Left
kk: Солға

en: Link…
kk: Сілтеме…

en: List
kk: Тізім

en: List View
kk: Тізім көрінісі

en: List of disabled plugins
kk: Сөндірілген плагиндер тізімі

en: Loading
kk: Жүктеу

en: Loading Evolution settings
kk: Evolution баптауларын жүктеу

en: Loading accounts…
kk: Тіркелгілерді жүктеу…

en: Loading…
kk: Жүктеу…

en: Location
kk: Орналасуы

[ctx: Location]
en: Unspecified
kk: Көрсетілмеген

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Location: %s
kk: Орналасуы: %s

en: Locations
kk: Орналасулар

en: Looking up SMTP server…
kk: SMTP серверін қарау…

en: Looking up account details…
kk: Тіркелгі ақпаратын іздеу…

en: Low
kk: Төмен

en: Lower
kk: Төменгі

en: MD5 Fingerprint
kk: MD5 баспасы

en: MIME Type:
kk: MIME түрі:

en: M_emo List
kk: _Естеліктер тізімі

en: Mail
kk: Пошта

en: Mail Accounts
kk: Пошта тіркелгілері

en: Mail Preferences
kk: Пошта баптаулары

en: Manage your email, contacts and schedule
kk: Пошта, контакттар және жоспарыңызды басқару

en: Manual
kk: Қолмен

en: March
kk: Наурыз

en: Mark as _Unread
kk: Оқыл_маған етіп белгілеу

en: Mat_ch case
kk: _Регистрді ескеру

en: Matches: %u
kk: Сәйкестіктер: %u

en: May
kk: Мамыр

[ctx: Meeting]
en: Accepted
kk: Қабылданған

[ctx: Meeting]
en: Cancel
kk: Бас тарту

[ctx: Meeting]
en: Refresh
kk: Жаңарту

[ctx: Meeting]
en: Updated
kk: Жаңартылған

en: Member
kk: Мүше

en: Members
kk: Мүшелер

en: Memo List
kk: Естеліктер тізімі

en: Memo Lists
kk: Естеліктер тізімдері

en: Memo — %s
kk: Естелік — %s

en: Memos
kk: Естеліктер

en: Message | Messages
kk[0]: Хабарлама

en: Messages
kk: Хабарламалар

en: Messages with Attachments
kk: Салынымдары бар хабарламалар

en: Method:
kk: Тәсіл:

en: Middle
kk: Ортасы

en: Midnight
kk: Түн ортасы

en: Minimum Font _Size:
kk: Қаріптің минималды ө_лшемі:

en: Minutes
kk: Минут

en: Miscellaneous
kk: Басқалар

en: Missing domain in email address
kk: Эл. пошта адресінде домен жетіспейді

en: Mo
kk: Дс

en: Mo_ve to Calendar…
kk: Күнтізбеге жы_лжыту…

en: Mobile Phone
kk: Мобильді телефоны

en: Modified
kk: Өзгертілген

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Monday is a work day
kk: Дүйсенбі – жұмыс күні

en: Month
kk: Ай

en: More…
kk: Көбірек…

en: Move to Folder
kk: Бумаға жылжыту

en: Moving folder “%s”
kk: "%s" бумасын жылжыту

en: Moving folder “%s” (%d/%d)
kk: "%s" бумасын жылжыту (%d/%d)

en: N_one
kk: _Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: Name:
kk: Аты:

en: Needs Action
kk: Әрекет қажет

en: Network Preferences
kk: Желі баптаулары

[ctx: NetworkMonitor]
en: Always Online
kk: Әрқашан желіде

[ctx: NetworkMonitor]
en: Default
kk: Бастапқы

[ctx: NetworkMonitor]
en: Default (%s)
kk: Басатпқы (%s)

en: Never
kk: Ешқашан

[ctx: New]
en: Address _Book
kk: Адрестік _кітапша

[ctx: New]
en: Cale_ndar
kk: Кү_нтізбе

[ctx: New]
en: _Task
kk: _Тапсырма

en: New All Day Event
kk: Жаңа толық күн оқиғасы

en: New Appointment
kk: Жаңа кездесу

en: New Calendar
kk: Жаңа күнтізбе

en: New Contact
kk: Жаңа контакт қосу

en: New Contact _List…
kk: Жаңа контакттар ті_зімі…

en: New Location
kk: Жаңа орналасу

en: New Meeting
kk: Жаңа жиналыс

en: New Task List
kk: Жаңа тапсырмалар тізімі

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: New _Appointment…
kk: Жаңа _кездесу…

en: New _Message
kk: Жаңа _хабарлама

en: New _Task…
kk: Жаңа _тапсырма…

en: New _Window
kk: Жаңа _терезе

en: New note
kk: Жаңа естелік

en: Next
kk: Келесі

en: Next 7 Days’ Appointments
kk: Келесі 7 күннің тағайындаулары

en: Next 7 Days’ Tasks
kk: Келесі 7 күннің тапсырмалары

en: Next Days
kk: Келесі күндер

en: Next month
kk: Келесі ай

en: Next year
kk: Келесі жыл

en: Nickname
kk: Бүркеншік аты

en: No
kk: Жоқ

en: No Label
kk: Белгісі жоқ

en: No Subject
kk: Тақырыбы жоқ

en: No Summary
kk: Қорытындысы жоқ

en: No email address provided
kk: Эл. пошта адресі көрсетілмеген

en: No encryption
kk: Шифрлеусіз

en: No match found
kk: Сәйкестіктер табылмады

en: None
kk: Бос

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Not Started
kk: Басталмаған

en: Note
kk: Мәлімдеме

en: Notes
kk: Жазбалар

en: November
kk: Қараша

en: Now
kk: Қазір

en: OK
kk: ОК

en: October
kk: Қазан

en: Office
kk: Офис

en: Once per day
kk: Күніне бір рет

en: Once per month
kk: Айына бір рет

en: Once per week
kk: Аптасына бір рет

en: One Level
kk: Бір деңгей

en: Open
kk: Ашу

en: Open New Message window
kk: Жаңа хабарлама терезесін ашу

en: Open Outbox Folder
kk: Шығыс бумасын ашу

en: Open With Other Application…
kk: Басқа қолданбамен ашу…

en: Open With “%s”
kk: "%s" көмегімен ашу

en: Open X.509 certificate
kk: X.509 сертификатын ашу

en: Open in default application
kk: Үнсіз келісім қолданбасымен ашу

[ctx: OpenMap]
en: Open _maps with
kk: _Карталарды көмегімен ашу

en: Opening the calendar. Please wait…
kk: Күнтізбе ашылуда. Күте тұрыңыз…

en: Operation was cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: Optional Information
kk: Қосымша ақпарат

en: Options
kk: Опциялар

en: Or_ganization:
kk: Ұ_йым:

en: Organizer
kk: Басқару

en: Organizer address is not a valid user mail address
kk: Ұйымдастырушы адресі жарамды пайдаланушы эл. пошта адресі емес

en: Organizer:
kk: Ұйымдастырушы:

en: Original message
kk: Түпнұсқа хабарламасы

en: Other
kk: Басқа

en: Other Fax
kk: Басқа факс

en: Other Phone
kk: Басқа телефон

en: Other…
kk: Басқа…

en: Outbox
kk: Шығыс

en: Overdue Tasks
kk: Мерзімі өткен тапсырмалар

en: Overdue tasks color
kk: Мерзімі өткен тапсырмалар түсі

en: Overview
kk: Шолу

en: PGP keys
kk: PGP кілттері

en: PKCS12 File Password
kk: PKCS12 файл паролі

en: P_ort:
kk: П_орт:

en: Pacific/Apia
kk: Тынық мұхит/Апиа

en: Pacific/Auckland
kk: Тынық мұхит/Окленд

en: Pacific/Chatham
kk: Тынық мұхит/Чатем

en: Pacific/Easter
kk: Тынық мұхит/Пасха

en: Pacific/Efate
kk: Тынық мұхит/Эфате

en: Pacific/Enderbury
kk: Тынық мұхит/Эндербури

en: Pacific/Fakaofo
kk: Тынық мұхит/Факаофо

en: Pacific/Fiji
kk: Тынық мұхит/Фиджи

en: Pacific/Funafuti
kk: Тынық мұхит/Фунафути

en: Pacific/Galapagos
kk: Тынық мұхит/Галапагос а-ры

en: Pacific/Gambier
kk: Тынық мұхит/Гамбье

en: Pacific/Guadalcanal
kk: Тынық мұхит/Гуадалканал

en: Pacific/Guam
kk: Тынық мұхит/Гуам

en: Pacific/Honolulu
kk: Тынық мұхит/Гонолулу

en: Pacific/Johnston
kk: Тынық мұхит/Джонстон

en: Pacific/Kiritimati
kk: Тынық мұхит/Киритимати

en: Pacific/Kosrae
kk: Тынық мұхит/Косрае

en: Pacific/Kwajalein
kk: Тынық мұхит/Кваялейн

en: Pacific/Majuro
kk: Тынық мұхит/Маюро

en: Pacific/Marquesas
kk: Тынық мұхит/Маркизас

en: Pacific/Midway
kk: Тынық мұхит/Мидуэй

en: Pacific/Nauru
kk: Тынық мұхит/Науру

en: Pacific/Niue
kk: Тынық мұхит/Нуе

en: Pacific/Norfolk
kk: Тынық мұхит/Норфолк

en: Pacific/Noumea
kk: Тынық мұхит/Нумеа

en: Pacific/Pago_Pago
kk: Тынық мұхит/Паго-Паго

en: Pacific/Palau
kk: Тынық мұхит/Палау

en: Pacific/Pitcairn
kk: Тынық мұхит/Питкарн

en: Pacific/Ponape
kk: Тынық мұхит/Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
kk: Тынық мұхит/Порт-Морсби

en: Pacific/Rarotonga
kk: Тынық мұхит/Раротонга

en: Pacific/Saipan
kk: Тынық мұхит/Сайпан

en: Pacific/Tahiti
kk: Тынық мұхит/Таити

en: Pacific/Tarawa
kk: Тынық мұхит/Тарава

en: Pacific/Tongatapu
kk: Тынық мұхит/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
kk: Тынық мұхит/Трук

en: Pacific/Wake
kk: Тынық мұхит/Уаке

en: Pacific/Wallis
kk: Тынық мұхит/Уаллис

en: Pacific/Yap
kk: Тынық мұхит/Яп

en: Page %d
kk: Парақ %d

en: Page %d of %d
kk: Парақ %d, барлығы %d

en: Page Set_up…
kk: Парақ ба_птаулары…

en: Pager
kk: Пейджер

en: Page…
kk: Бет…

en: Paper
kk: Қағаз

en: Paragraph Style
kk: Абзац стилі

en: Paragraph…
kk: Абзац…

en: Passwords do not match
kk: Парольдер өзара сәйкес келмейді

en: Paste the clipboard
kk: Алмасу буферінен кірістіру

en: Path:
kk: Орналасу:

en: Personal
kk: Жеке

en: Personal Details
kk: Жеке ақпарат

en: Personal Information
kk: Жеке ақпарат

en: Phone
kk: Телефон

en: Pick a color
kk: Түсті таңдаңыз

en: Plain Text
kk: Ашық мәтін

en: Please choose another name.
kk: Басқа атын таңдаңыз.

en: Please enter your name and email address below. The “optional” fields below do not need to be filled in, unless you wish to include this information in email you send.
kk: Төменде толық аты-жөніңізді және эл. пошта адресіңізді енгізіңіз. Одан төменде орналасқан қосымша өрістерді толтыру міндетті емес, тек ол ақпарат жіберілетін хаттарда болуды таңдасаңыз, толтырыңыз.

en: Please select a file…
kk: Файлды таңдаңыз…

en: Please wait while Evolution is backing up your data.
kk: Evolution деректеріңіздің қор көшірмесін жасап болғанша күте тұрыңыз.

en: Please wait while Evolution is restoring your data.
kk: Evolution деректеріңізді қор көшірмеден қалпына келтіріп болғанша күте тұрыңыз.

en: Plugin
kk: Плагин

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Port:
kk: Порт:

en: Position
kk: Қызметі

en: Pre_view:
kk: Алд_ын-ала қарау:

en: Pre_view…
kk: Алд_ын-ала қарау…

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Preview the list of tasks to be printed
kk: Баспаға шығарылатын тапсырмалар тізімін алдын-ала қарау

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Previous Days
kk: Алдыңғы күндер

en: Previous month
kk: Өткен ай

en: Previous year
kk: Алдыңғы жыл

en: Primary Phone
kk: Негізгі телефон

en: Primary address book
kk: Негізгі адрестік кітапша

en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Print Pre_view
kk: Баспа а_лдында қарау

en: Print the list of tasks
kk: Тапсырмалар тізімін баспаға шығару

en: Printing
kk: Баспаға шығару

en: Print…
kk: Баспаға шығару…

en: Priority
kk: Приоритеті

en: Priority:
kk: Приоритеті:

en: Private
kk: Жеке

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Proprietary
kk: Проприетарлы

en: Public
kk: Ортақ

en: Purposes
kk: Мақсаттары

en: Querying authentication types…
kk: Аутентификация түрлерін сұрау…

en: Quit
kk: Шығу

en: Quit Now
kk: Қазір шығу

en: R_estore Evolution Data…
kk: Evolution деректерін қал_пына келтіру…

en: Radio
kk: Радио

en: Re_fresh
kk: Жаң_арту

en: Re_place
kk: Алмаст_ыру

en: Re_place…
kk: Ал_мастыру…

en: Re_ply-To:
kk: Кімге жауап _беру (Reply-To):

en: Re_start Evolution after restore
kk: Қалпына келтіргеннен кейін Evolution қолданбасын қай_та іске қосу

en: Reached bottom of page, continued from top
kk: Парақтың басына жеттік, соңынан бастап жалғастырамыз

en: Reached top of page, continued from bottom
kk: Парақтың басына жеттік, соңынан бастап жалғастырамыз

en: Read Messages
kk: Оқылған хабарламалар

en: Read: %s
kk: Оқу: %s

en: Reason: {1}
kk: Себебі: {1}

en: Received
kk: Алынған

en: Receiving
kk: Қабылдау

en: Recipient
kk: Алушы

en: Recipient Contains
kk: Алушы құрамында бар

en: Recipients:
kk: Алушылар:

en: Recurrence
kk: Қайталануы

en: Recurs:
kk: Қайталанады:

en: Redo
kk: Қайтару

en: Redo the last undone action
kk: Соңғы әрекетті қайталау

en: Reloading registry service
kk: Реестр қызметін қайта жүктеу

en: Reminders
kk: Еске салулар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Remove Link
kk: Сілтемені өшіру

en: Removing folder “%s”
kk: "%s" бумасын өшіру

en: Removing temporary back up files
kk: Уақытша қор көшірме файлдарын өшіру

en: Repl_y with Template
kk: Үлгімен жауап бер_у

en: Replace
kk: Алмастыру

en: Replace All
kk: Барлығын алмастыру

en: Replace _All
kk: Барл_ығын алмастыру

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Reply To is not a valid email
kk: Кімге жауап беру өрісі жарамды эл. пошта адресі емес

en: Reply to _All
kk: Б_арлығына жауап беру

en: Required Information
kk: Міндетті толтыру керек ақпарат

en: Reset all levels
kk: Барлық деңгейлерді тастау

en: Reset current level
kk: Ағымдағы деңгейді тастау

en: Resources
kk: Ресурстар

en: Restart Evolution
kk: Evolution қолданбасын қайта іске қосу

en: Restarting Evolution
kk: Evolution қайта іске қосылуда

en: Restore Evolution data and settings from an archive file
kk: Evolution деректерін және баптауларын қор көшірме файлынан қалпына келтіру

en: Restore Evolution directory
kk: Evolution бумасын қалпына келтіру

en: Restore from Backup
kk: Қор көшірмеден қалпына келтіру

en: Restoring Evolution Data
kk: Evolution деректерін қалпына келтіру

en: Restoring from the file %s
kk: %s файлынан қалпына келтіру

en: Retrieving message…
kk: Хабарламаны алу…

en: Review
kk: Шолу

en: Right
kk: Оңға

en: Role
kk: Ролі

en: Room
kk: Бөлме

en: Row
kk: Жол

en: Rul_e type:
kk: Ереже _түрі:

en: Rule Name
kk: Ереже аты

en: SHA1 Fingerprint
kk: SHA1 баспасы

en: SHA256 Fingerprint
kk: SHA256 баспасы

en: SMTP server
kk: SMTP сервері

en: SSL encryption
kk: SSL шифрлеуі

en: STARTTLS after connecting
kk: Байланысудан кейінгі STARTTLS

en: S_ave All
kk: Барлығын с_ақтау

en: S_end
kk: Жіб_еру

en: Sa
kk: Сб

en: Sa_ve
kk: Сақ_тау

en: Sa_ve As
kk: Қалайша сақ_тау

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Saturday is a work day
kk: Сенбі – жұмыс күні

en: Save Attachment | Save Attachments
kk[0]: Салынымды сақтау

en: Save Calendar
kk: Күнтізбені сақтау

en: Save Image
kk: Суретті сақтау

en: Save Search
kk: Іздеуді сақтау

en: Save X.509 certificate
kk: X.509 сертификатын сақтау

en: Save _As
kk: Қала_йша сақтау

en: Save _As…
kk: Қала_йша сақтау…

en: Save _Image…
kk: С_уретті сақтау…

en: Save and Close
kk: Сақтау және жабу

en: Save as…
kk: Қалайша сақтау…

en: Save current changes
kk: Ағымдағы өзгерістерді сақтау

en: Save the current file
kk: Ағымдағы файлды сақтау

en: Saving
kk: Сақталуда

en: Saving changes…
kk: Өзгерістерді сақтау…

en: Saving message to folder “%s”
kk: Хабарламаны "%s" бумасына сақтау

en: Scheduled Tasks
kk: Жоспарланған тапсырмалар

en: Score
kk: Нәтиже

en: Search
kk: Іздеу

en: Search Folders
kk: Бумалардан іздеу

en: Search _backwards
kk: К_ері іздеу

en: Search for text
kk: Мәтінді іздеу

en: Searches
kk: Іздеулер

en: Searching
kk: Іздеу

en: Searching for the Contacts…
kk: Контакттарды іздеу…

en: Secret
kk: Құпия сөз

en: Secure FTP (SFTP)
kk: Қауіпсіз FTP (SFTP)

en: Secure WebDAV (HTTPS)
kk: Қауіпсіз WebDAV (HTTPS)

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: Security method: %s
kk: Қауіпсіздік тәсілі: %s

en: Security:
kk: Қауіпсіздік:

en: Select
kk: Таңдау

en: Select Address Book
kk: Адрестік кітапшасын таңдаңыз

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Select Custom Icon
kk: Таңдауыңызша таңбашаны таңдау

en: Select Date
kk: Күнді таңдау

en: Select Folder
kk: Буманы таңдау

en: Select _All
kk: Барлығын _таңдау

en: Select a File
kk: Файлды таңдаңыз

en: Select a certificate to import…
kk: Импорттау үшін сертификатты таңдаңыз…

en: Select a file
kk: Файлды таңдаңыз

en: Select all text
kk: Барлық мәтінді таңдау

en: Select all visible contacts
kk: Барлық көрінетін контакттарды таңдау

en: Select certificate
kk: Сертификатты таңдаңыз

en: Select destination
kk: Мақсатты таңдау

en: Select name of the Evolution backup file
kk: Evolution қор көшірмесі файлының атын таңдаңыз

en: Select name of the Evolution backup file to restore
kk: Қалпына келтіру үшін Evolution қор көшірме файлының атын таңдаңыз

en: Select…
kk: Таңдау…

en: Send To
kk: Қайда жіберу

en: Send a meeting response
kk: Жиналысқа жауапты жіберу

en: Sender
kk: Жіберуші

en: Sending
kk: Жіберу

en: Sending Email
kk: Эл. поштаны жіберу

en: Sending message
kk: Хабарламаны жіберу

en: Sent
kk: Жіберілген

en: September
kk: Қыркүйек

en: Ser_ver requires authentication
kk: Сер_вер аутентификацияны талап етеді

en: Serial Number
kk: Сериялық нөмірі

en: Server Tag
kk: Сервер тегі

en: Server Type:
kk: Сервер түрі:

en: Server _Type:
kk: Сервер _түрі:

en: Server:
kk: Сервер:

en: Set as _Background
kk: Ф_он суреті ретінде орнату

en: Show
kk: Көрсету

en: Show %s
kk: %s көрсету

en: Show Attachment Bar
kk: Салынымдар панелін көрсету

en: Show Certificates
kk: Сертификаттарды көрсету

en: Show Contacts
kk: Контакттарды көрсету

en: Show Side _Bar
kk: Бү_йір панелін көрсету

en: Show _Attachment Bar
kk: С_алынымдар панелін көрсету

en: Show _Buttons
kk: _Батырмаларды көрсету

en: Show _Menu Bar
kk: _Мәзір жолағын көрсету

en: Show _Status Bar
kk: Қа_лып-күй жолағын көрсету

en: Show _Tool Bar
kk: _Саймандар панелін көрсету

en: Show as list
kk: Тізім ретінде көрсету

en: Show keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

en: Show maps
kk: Карталарды көрсету

en: Show one day
kk: Бір күнді көрсету

en: Show one month
kk: Бір айды көрсету

en: Show one week
kk: Бір аптаны көрсету

en: Show one work week
kk: Бір жұмыс аптасын көрсету

en: Show preview pane
kk: Алдын-ала қарау панелін көрсету

en: Show start up wizard
kk: Іске қосылу шеберін көрсету

en: Show the menu bar
kk: Мәзір жолағын көрсету

en: Show the side bar
kk: Бүйір панелді көрсету

en: Show the status bar
kk: Қалып-күй жолағын көрсету

en: Show the switcher buttons
kk: Ауыстырғыг батырмаларын көрсету

en: Show the tool bar
kk: Саймандар панелін көрсету

en: Shutting down Evolution
kk: Evolution сөндіру

en: Si_ze:
kk: Өл_шемі:

en: Sign
kk: Қолтаңба

en: Signer: | Signers:
kk[0]: Қол қоюшы:

en: Size
kk: Өлшемі

en: Skip
kk: Аттап кету

en: Sort
kk: Сұрыптау

en: Sort _Ascending
kk: Өс_у ретімен сұрыптау

en: Sort _Descending
kk: К_ему ретімен сұрыптау

en: Source
kk: Қайнар_көзі

en: Sources
kk: Қайнар көздер

en: Special Folders
kk: Арнайы бумалар

en: Spell Checking
kk: Емлені тексеру

en: Standard
kk: Қалыпты

en: Standard LDAP Port
kk: Қалыпты LDAP порты

en: Start
kk: Бастау

en: Start Date
kk: Басталу күні

en: Start Date:
kk: Басталу күні:

en: Start date
kk: Бастапқы күн

en: Start day:
kk: Басталу күні:

en: Start time:
kk: Басталу уақыты:

en: Start: %s
kk: Бастау: %s

en: Started Tasks
kk: Басталған тапсырмалар

en: Status
kk: Қалып-күйі

[ctx: Status]
en: Failed to connect
kk: Байланысу сәтсіз аяқталды

[ctx: Status]
en: Offline
kk: Желіде емес

[ctx: Status]
en: Online
kk: Желіде

en: Status:
kk: Қалып-күйі:

en: Storing account “%s”
kk: "%s" тіркелгісін сақтау

en: Storing changes…
kk: Өзгерістерді сақтау…

en: Storing folder “%s”
kk: "%s" бумасын сақтау

en: Strikethrough
kk: Сызып тастау

en: Su
kk: Жк

en: Su_perscript
kk: Үс_тіңгі индекс

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Subs_cript
kk: Тө_менгі индекс

en: Subscript
kk: Төменгі индекс

en: Summary
kk: Қорытынды

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Sunday is a work day
kk: Жексенбі – жұмыс күні

en: Superscript
kk: Үстіңгі индекс

en: TLS encryption
kk: TLS шифрлеуі

en: TLS on a dedicated port
kk: Бөлек порттағы TLS

en: T_hu
kk: Б_с

en: T_ype:
kk: Тү_рі:

en: Table
kk: Кесте

en: Table Properties
kk: Кесте қасиеттері

en: Table…
kk: Кесте…

en: Task
kk: Тапсырма

en: Task List
kk: Тапсырмалар тізімі

en: Task Lists
kk: Тапсырмалар тізімдері

en: Task — %s
kk: Тапсырма — %s

en: Tasks
kk: Тапсырмалар

en: Tasks with Attachments
kk: Салынымдары бар тапсырмалар

en: Telephone
kk: Телефон

en: Telex
kk: Телекс

en: Templates
kk: Үлгілер

en: Tentative
kk: Мүмкін деп

en: Terminal font
kk: Терминал қарібі

en: Text
kk: Мәтін

en: Text Highlight
kk: Мәтінді түспен ерекшелеу

en: Text Properties
kk: Мәтін қасиеттері

en: Text file
kk: Мәтіндік файл

en: Text…
kk: Мәтін…

en: Th
kk: Бс

en: Thai
kk: Тай

en: The Evolution Team
kk: Evolution тобы

en: The above name will be used to identify this account.
    Use for example, “Work” or “Personal”.
kk: Жоғарыдағы атау бұл тіркелгіні сипаттайды.
    Мысалы, "Жұмыс" немесе "Жеке".

en: The file already exists in “{0}”. Replacing it will overwrite its contents.
kk: Файл "{0}" ішінде бар болып тұр.  Оны алмастыру нәтижесінде құрамасы үстінен жазылады.

en: The list of disabled plugins in Evolution
kk: Evolution-да сөндірілген плагиндер тізімі

en: The selected folder is not writable.
kk: Таңдалған бумаға жазу құқығы жоқ.

en: The window’s X coordinate
kk: Терезенің X координатасы

en: The window’s Y coordinate
kk: Терезенің Y координатасы

en: The window’s height in pixels
kk: Терезе биіктігі, пиксельмен

en: The window’s width in pixels
kk: Терезе ені, пиксельмен

en: Then
kk: Онда

en: This is a summary of the settings which will be used to access your mail.
kk: Бұл - поштаңызға қатынауға қолданылатын баптаулар.

en: This may take a while depending on the amount of data in your account.
kk: Бұл әрекет тіркелгіңіздегі деректер санына байланысты ұзақ уақыт алуы мүмкін.

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Thursday is a work day
kk: Бейсенбі – жұмыс күні

en: Time
kk: Уақыт

en: Time _Zone
kk: Уақыт _белдеуі

en: Time format:
kk: Уақыт пішімі:

en: Timezone
kk: Уақыт белдеуі

en: Title
kk: Лауазым

en: To Do
kk: Жасау Үшін

en: To back up your data and settings, you must first close Evolution. Please make sure that you save any unsaved data before proceeding.
kk: Деректер және баптаулардың қор көшірмесін жасау үшін, Evolution жабуыңыз керек. Жалғастыру алдында барлық сақталмаған деректерді сақтаңыз.

en: To restore your data and settings, you must first close Evolution. Please make sure that you save any unsaved data before proceeding. This will delete all your current Evolution data and settings and restore them from your backup.
kk: Деректер және баптауларды қалпына келтіру алдында Evolution жабу керек. Жалғастыру алдында барлық сақталмаған деректерді сақтаңыз. Бұл әрекет барлық ағымдағы Evolution деректер және баптауларын өшіріп, оларды қор көшірме файлынан қалпына келтіреді.

en: Today
kk: Бүгін

en: Today %H:%M
kk: Бүгін, %H:%M

en: Today %H:%M:%S
kk: Бұгін, %H:%M:%S

en: Today %l:%M %p
kk: Бүгін %l:%M %p

en: Today %l:%M:%S %p
kk: Бүгін, %l:%M:%S %p

en: Tomorrow
kk: Ертең

en: Tomorrow %H:%M
kk: Ертең, %H:%M

en: Tomorrow %H:%M:%S
kk: Ертең, %H:%M:%S

en: Tomorrow %l:%M %p
kk: Ертең, %l:%M %p

en: Tomorrow %l:%M:%S %p
kk: Ертең, %l:%M:%S %p

en: Top
kk: Жоғарыдан

en: Top Secret
kk: Қатаң құпия

en: Transparent
kk: Мөлдір емес

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Trust
kk: Сену

en: Tu
kk: Сс

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Tuesday is a work day
kk: Сейсенбі – жұмыс күні

en: Turkish
kk: Түрік

en: Twenty four hour time format
kk: Жиырма төрт сағаттық уақыт пішімі

en: Type
kk: Түрі

en: Type:
kk: Түрі:

en: URL: %s
kk: Сілтеме: %s

en: Ukrainian
kk: Украин

en: Unable to open address book “{0}”
kk: "{0}" адрестік кітапшасын ашу мүмкін емес

en: Uncompleted Tasks
kk: Аяқталмаған тапсырмалар

en: Undefined
kk: Анықталмаған

en: Underline
kk: Асты сызылған

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Undo the last action
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

en: Unicode
kk: Юникод

en: Unit
kk: Бөлім

en: Units:
kk: Бірліктер:

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unknown author
kk: Белгісіз автор

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Unnamed
kk: Атаусыз

en: Unread Messages
kk: Оқылмаған хабарламалар

en: Unse_t Color
kk: Түсті _тастау

en: Untitled
kk: Атаусыз

en: Updating…
kk: Жаңартылуда…

en: Use for
kk: Не үшін қолдану

en: Use system timezone
kk: Жүйелік уақыт белдеуін пайдалану

en: Use te_xt color
kk: Мә_тін түсін қолдану

en: Use the system timezone instead of the timezone selected in Evolution
kk: Evolution-да таңдалған уақыт белдеуінің орнына жүйелік уақыт белдеуін пайдалану

en: User details
kk: Пайдаланушы ақпараты

en: User:
kk: Пайдаланушы:

en: User: %s
kk: Пайдаланушы: %s

en: User_name:
kk: Па_йдаланушы аты:

en: Username can be left empty
kk: Пайдаланушы атын бос қалдыруға болады

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Using LDAP
kk: LDAP қолданылуда

en: Values
kk: Мәндер

en: View Certificate
kk: Сертификатты қарау

en: View certificate
kk: Сертификатты қарау

en: View help
kk: Көмекті қарау

en: Visual
kk: Визуалды

en: Waiting…
kk: Күтуде…

en: We
kk: Ср

en: Web Page:
kk: Веб-бет:

en: Website
kk: Веб сайт

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Wednesday is a work day
kk: Сәрсенбі – жұмыс күні

en: Week
kk: Апта

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Welcome
kk: Қош келдіңіз

en: Welcome to Evolution.
    
    The next few screens will allow Evolution to connect to your email accounts, and to import files from other applications.
kk: Evolution қолданбасына қош келдіңіз.
    
    Келесі қадамдарда Evolution қолданбасын эл. пошта тіркелгілеріңізге байланыстыру және басқа қолданбалардан файлдарды импорттай аласыз.

en: Western European
kk: Батыс Еуропалық

en: Whether the window is maximized
kk: Терезе жазық етілген бе

en: Whether to show maps in preview pane
kk: Алдын-ала қарау панелінде карталарды көрсету керек пе

en: Whether to show times in twenty four hour format instead of using am/pm
kk: AM/PM пайдалану орнына уақытты жиырма төрт сағаттық пішімде көрсету

en: With Graphical User Interface
kk: Графикалық пайдаланушы интерфейсімен

en: Work
kk: Жұмыс

en: Workday end time for Friday
kk: Жұма күні жұмыс күнінің аяқталу уақыты

en: Workday end time for Monday
kk: Дүйсенбі күні жұмыс күнінің аяқталу уақыты

en: Workday end time for Saturday
kk: Сенбі күні жұмыс күнінің аяқталу уақыты

en: Workday end time for Sunday
kk: Жексенбі күні жұмыс күнінің аяқталу уақыты

en: Workday end time for Thursday
kk: Бейсенбі күні жұмыс күнінің аяқталу уақыты

en: Workday end time for Tuesday
kk: Сейсенбі күні жұмыс күнінің аяқталу уақыты

en: Workday end time for Wednesday
kk: Сәрсенбі үшін жұмыс күнінің аяқталу уақыты

en: Workday start time for Friday
kk: Жұма күні жұмыс күнінің басталу уақыты

en: Workday start time for Monday
kk: Дүйсенбі күні жұмыс күнінің басталу уақыты

en: Workday start time for Saturday
kk: Сенбі күні жұмыс күнінің басталу уақыты

en: Workday start time for Sunday
kk: Жексенбі күні жұмыс күнінің басталу уақыты

en: Workday start time for Thursday
kk: Бейсенбі күні жұмыс күнінің басталу уақыты

en: Workday start time for Tuesday
kk: Сейсенбі күні жұмыс күнінің басталу уақыты

en: Workday start time for Wednesday
kk: Сәрсенбі күні жұмыс күнінің басталу уақыты

en: X.509 certificates
kk: X.509 сертификаттары

en: Yahoo! Features
kk: Yahoo! мүмкіндіктері

en: Yes
kk: Иә

en: Yesterday
kk: Кеше

en: Yesterday %l:%M %p
kk: Кеше, уақыты %H:%M

en: You can restore Evolution from a backup file.
    
    This will restore all your personal data, settings mail filters, etc.
kk: Evolution қолданбасына қор көшірме файлын қалпына келтіре аласыз.
    
    Бұл әрекет сіздің жеке деректеріңіз, баптаулар, эл. пошта сүзгілерін, т.б. қалпына келтіреді.

en: You have certificates from these organizations that identify you:
kk: Сізде келесі ұйымдардан алынған сізді анықтайтын сертификаттар бар:

en: You have certificates on file that identify these certificate authorities:
kk: Сізде келесі сертификаттарды растаушыларды анықтайтын сертификаттар файлы бар:

en: You have certificates on file that identify these people:
kk: Сізде келесі адамдарды анықтайтын сертификаттар файлы бар:

en: Your Certificates
kk: Сертификаттарыңыз

en: Zoom _In
kk: Үлке_йту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: _24 hour
kk: 24-_сағат

en: _About
kk: Осы тур_алы

en: _Accept
kk: Қ_абылдау

en: _Accounts
kk: _Тіркелгілер

en: _Actions
kk: Әр_екеттер

en: _Add
kk: Қо_су

en: _Add time
kk: Уақытты қ_осу

en: _Add to Address Book…
kk: Адрестік кітапшаға қ_осу…

en: _Advanced Options
kk: К_еңейтілген баптаулар

en: _Alignment
kk: _Туралануы

en: _Alignment:
kk: _Туралануы:

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: _Attachment…
kk: С_алыным…

en: _Back
kk: Ар_тқа

en: _Back up Evolution Data…
kk: Evolution деректерінің қор кө_шірмесін жасау…

en: _Background:
kk: _Фон:

en: _Blog:
kk: _Блог:

en: _Bold
kk: _Жуан

en: _Border:
kk: _Шектер:

en: _Bottom
kk: Төмен_ге

en: _Calendar
kk: _Күнтізбе

en: _Calendar:
kk: _Күнтізбе:

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Case sensitive
kk: Регистрді _ескеру

en: _Categories
kk: _Санаттар

en: _Center
kk: _Ортасынан

en: _City:
kk: Қ_ала:

en: _Clear
kk: Та_зарту

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Close Window
kk: Те_резені жабу

en: _Color:
kk: _Түсі:

en: _Company:
kk: _Компания:

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Copy
kk: _Көшіріп алу

en: _Copy Email Address
kk: Эл. пошта а_дресін көшіру

en: _Copy Folder To…
kk: Буманы қайда _көшіру…

en: _Copy Image
kk: Сурет_ті көшіру

en: _Copy Link Location
kk: _Сілтемені көшіріп алу

en: _Copy to Folder…
kk: Бумаға кө_шіріп алу…

en: _Copy…
kk: _Көшіріп алу…

en: _Custom
kk: Таң_дауыңызша

en: _Decline
kk: Лицензияны қабылдамау

en: _Decrease Indent
kk: Шегінуді кі_шірейту

en: _Default
kk: _Стандартты

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Delete %s
kk: %s ө_шіру

en: _Delete This Instance…
kk: Бұл экземплярды ө_шіру…

en: _Delete messages
kk: Хабарламаларды ө_шіру

en: _Delete…
kk: Ө_шіру…

en: _Description:
kk: Ан_ықтамасы:

en: _Destination folder:
kk: Мақ_сат бумасы:

en: _Disable
kk: Сө_ндіру

en: _Discard
kk: _Елемеу

en: _Discard Changes
kk: Өз_герістерді елемеу

en: _Dismiss
kk: _Елемеу

en: _Do not save
kk: _Сақтамау

en: _Don’t Display
kk: Көрсет_пеу

en: _Down
kk: _Төмен

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Edit %s
kk: %s тү_зету

en: _Edit Trust
kk: _Сенімді түзету

en: _Edit as New Message…
kk: Жаңа хабарлама ретінде түз_ету…

en: _Email Address or User name:
kk: _Эл. пошта адресі немесе пайдаланушы аты:

en: _Empty Trash
kk: Қ_оқыс шелегін тазарту

en: _Events
kk: _Оқиғалар

en: _File
kk: _Файл

en: _File name:
kk: _Файл аты:

en: _File:
kk: _Файл:

en: _Find
kk: _Табу

en: _Find in Message…
kk: Хабарламадан та_бу…

en: _Find…
kk: _Табу…

en: _Finish
kk: А_яқтау

en: _Font Name:
kk: Қа_ріп атауы:

en: _For Account:
kk: _Тіркелгі үшін:

en: _Forget password
kk: Парольді ұм_ыту

en: _Format as…
kk: Қалай_ша пішімдеу…

en: _Format:
kk: Пі_шімі:

en: _Forward
kk: А_лға

en: _Forward Contact…
kk: Контактты қайта бағ_ыттау…

en: _Fri
kk: _Жм

en: _Full name
kk: _Толық аты

en: _Go To
kk: Ө_ту

en: _HTTP Proxy:
kk: HTTP _прокси:

en: _Height:
kk: _Биіктігі:

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Hide
kk: Жа_сыру

en: _Horizontal:
kk: _Горизонталды:

en: _Icons Only
kk: Тек т_аңбашалар

en: _Ignore Hosts:
kk: Хо_сттарды елемеу:

en: _Image
kk: _Сурет

en: _Image:
kk: Суре_т:

en: _Image…
kk: _Сурет…

en: _Increase Indent
kk: Шегінуді үл_кейту

en: _Insert
kk: _Кірістіру

en: _Italic
kk: Курс_ив

en: _Justified
kk: _Енімен тураланған

en: _Keep
kk: Ұ_стау

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Label
kk: Ж_азуы

en: _Language:
kk: _Тіл:

en: _Languages
kk: Ті_лдер

en: _Left
kk: _Сол жақтан

en: _Link
kk: _Сілтеме

en: _Link…
kk: Сі_лтеме…

en: _List View
kk: Ті_зім көрінісі

en: _List:
kk: _Тізім:

en: _Look up mail server details based on the entered e-mail address
kk: Пошта сервері ақпаратын енгізілген эл. пошта адресі негізінде і_здеу

en: _Mail
kk: _Пошта

en: _Mail Account
kk: _Пошта тіркелгісі

en: _Manage Address Book groups…
kk: Адрестік кітапша топтарын ба_сқару…

en: _Manage Calendar groups…
kk: Күнтізбе топтарын ба_сқару…

en: _Merge
kk: Бірі_ктіру

en: _Message
kk: _Хабарлама

en: _Method:
kk: Тә_сіл:

en: _Mon
kk: _Дс

en: _Move
kk: Жы_лжыту

en: _Move Contact To…
kk: Контактты қайда жы_лжыту…

en: _Move Folder To…
kk: Буманы қайда _жылжыту…

en: _Move messages to:
kk: Хабарламаларды қайда _жылжыту:

en: _Move to Folder…
kk: Бумаға ж_ылжыту…

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _New
kk: _Жаңа

en: _New Contact…
kk: _Жаңа контакт…

en: _New Folder…
kk: _Жаңа бума…

en: _New…
kk: _Жаңа…

en: _Next
kk: _Келесі

en: _No
kk: _Жоқ

en: _None
kk: _Жоқ

en: _Normal Size
kk: Қалы_пты өлшемі

en: _OK
kk: _ОК

en: _Open
kk: _Ашу

en: _Open in New Window
kk: _Жаңа терезеде ашу

en: _Open…
kk: _Ашу…

en: _Options
kk: _Опциялар

en: _Other languages
kk: Б_асқа тілдер

en: _Overwrite
kk: Ү_стінен жазу

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: _Plain text
kk: А_шық мәтін

en: _Port:
kk: _Порт:

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Preview
kk: А_лдын-ала қарау

en: _Previous
kk: А_лдыңғы

en: _Print…
kk: Бас_паға шығару…

en: _Priority:
kk: _Приоритеті:

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Reconnect
kk: Қа_йта байланысу

en: _Redo
kk: Қай_талау

en: _Refresh
kk: Жаңар_ту

en: _Remember password
kk: Парольді есте сақ_тау

en: _Remember this password
kk: Бұл парольді еске _сақтау

en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: _Rename…
kk: _Атын өзгерту…

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: _Reply
kk: Жауап бе_ру

en: _Resize
kk: Ө_лшемін өзгерту

en: _Restart Evolution after backup
kk: Қор көшірмені жасағаннан кейін Evolution қолданбасын қа_йта іске қосу

en: _Restore Defaults
kk: Бастапқ_ы түріне келтіру

en: _Restore from a backup file:
kk: Қор көшірме файлынан қал_пына келтіру:

en: _Revise Details
kk: Ақпаратты ба_птау

en: _Right
kk: _Оң жақ

en: _Rows:
kk: Жо_лдар:

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Save As
kk: Қала_йша сақтау

en: _Save Changes
kk: Өзгерістерді _сақтау

en: _Save Search…
kk: Іздеуді _сақтау…

en: _Save as iCalendar…
kk: iCalendar ретінде _сақтау…

en: _Saved Searches
kk: _Сақталған іздеулер

en: _Search
kk: І_здеу

en: _Search:
kk: І_здеу:

en: _Select
kk: _Таңдау

en: _Select Address Book
kk: Адрестік кітапшасын _таңдаңыз

en: _Selection
kk: _Таңдалған

en: _Send
kk: _Жіберу

en: _Server:
kk: _Сервер:

en: _Show
kk: Көр_сету

en: _Show Menu Bar
kk: Мәзір жолағын көр_сету

en: _Size:
kk: Ө_лшемі:

en: _Skip
kk: А_ттап кету

en: _Sort...
kk: _Сұрыптау...

en: _Spacing:
kk: Ш_егіну:

en: _Stop
kk: Т_оқтату

en: _Strikethrough
kk: С_ызылған

en: _Style:
kk: _Стилі:

en: _Subscribe
kk: _Жазылу

en: _Subscriptions…
kk: Жа_зылулар…

en: _Synchronize
kk: _Синхрондау

en: _Table
kk: Кес_те

en: _Table…
kk: Кес_те…

en: _Task List
kk: _Тапсырмалар тізімі

en: _Tasks
kk: _Тапсырмалар

en: _Tasks:
kk: Т_апсырмалар:

en: _Templates Folder:
kk: Үл_гілер бумасы:

en: _Tentatively accept
kk: Мү_мкін деп қабылдау

en: _Text Only
kk: Тек мә_тін

en: _Text:
kk: _Мәтін:

en: _Today
kk: Бү_гін

en: _Top
kk: Жоғар_ыға

en: _Try Again
kk: Қай_тадан көру

en: _URL:
kk: _Сілтеме:

en: _Underline
kk: Асты сы_зылған

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: _Up
kk: _Жоғары

en: _Update
kk: _Жаңарту

en: _Username:
kk: _Пайдаланушы аты:

en: _Vertical:
kk: _Вертикалды:

en: _View
kk: Тү_рі

en: _View Certificate
kk: Серти_фикатты қарау

en: _Wed
kk: _Ср

en: _Where:
kk: Қа_йда:

en: _Width
kk: _Ені

en: _Width:
kk: _Ені:

en: _Window
kk: _Терезе

en: _With:
kk: _Немен:

en: _Zoom
kk: _Масштаб

en: _Zoom In
kk: Үлке_йту

[ctx: addrbook]
en: Any
kk: Кез келген

[ctx: addrbook]
en: Included in Autocompletion
kk: Автотолтыруға қосылған

[ctx: addressbook-label]
en: Email
kk: Эл. пошта

[ctx: addressbook-label]
en: Phone
kk: Телефон

[ctx: addressbook-label]
en: Work Email
kk: Жұмыс эл. поштасы

en: ago
kk: бұрын

en: attachment
kk: салыным

[ctx: autoarchive]
en: days
kk: күн

[ctx: autoarchive]
en: months
kk: ай

[ctx: autoarchive]
en: weeks
kk: апта

en: before every new appointment
kk: әр жаңа тағайындаудың алдында

en: black
kk: қара

en: blue
kk: көк

[ctx: cal-itip]
en: None
kk: Бос

[ctx: cal-reminders]
en: %s before
kk: %s дейін

[ctx: cal-reminders]
en: Custom
kk: Таңдауыңызша

[ctx: cal-reminders]
en: None
kk: Бос

[ctx: cal-reminders]
en: Play a sound
kk: Дыбысты ойнату

[ctx: cal-reminders]
en: Run a program
kk: Бағдарламаны жөнелту

[ctx: cal-reminders]
en: Send an email
kk: Эл. пошта хатын жіберу

[ctx: cal-reminders]
en: _hours
kk: _сағат

[ctx: cal-reminders]
en: _minutes
kk: _минут

[ctx: cal-reminders]
en: after
kk: кейін

[ctx: cal-reminders]
en: before
kk: дейін

[ctx: cal-reminders]
en: da_ys
kk: _күн

[ctx: cal-reminders]
en: day(s)
kk: күн

[ctx: cal-reminders]
en: days
kk: күн

[ctx: cal-reminders]
en: hour(s)
kk: сағат

[ctx: cal-reminders]
en: hours
kk: сағат

[ctx: cal-reminders]
en: minute(s)
kk: минут

[ctx: cal-reminders]
en: minutes
kk: минут

[ctx: cal-second-zone]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: category]
en: _Delete
kk: Ө_шіру

[ctx: category]
en: _Edit
kk: Тү_зету

[ctx: category]
en: _New
kk: _Жаңа

en: color
kk: түс

en: contains
kk: құрамында бар

en: cyan
kk: көгілдір

[ctx: date]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: days
kk: күн

[ctx: dialog-title]
en: Insert Image
kk: Суретті кірістіру

[ctx: dialog-title]
en: Replace
kk: Алмастыру

en: disabled
kk: сөндірілген

en: does not contain
kk: құрамында жоқ

[ctx: email-custom-header]
en: None
kk: Бос

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Confidential
kk: Құпия

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Personal
kk: Жеке

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Secret
kk: Құпия сөз

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Security:
kk: Қауіпсіздік:

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Unclassified
kk: Классификацияланбаған

en: email;calendar;contact;addressbook;task;
kk: email;calendar;contact;addressbook;task;эл пошта;күнтізбе;контакт;адрестік кітапша;тапсырма;

en: ends with
kk: аяқталады

[ctx: estimated-duration]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: estimated-duration]
en: _days
kk: _күн

[ctx: estimated-duration]
en: _hours
kk: _сағат

[ctx: estimated-duration]
en: _minutes
kk: _минут

en: event
kk: оқиға

en: exists
kk: бар

[ctx: ffe]
en: Deleted
kk: Өшірілген

[ctx: ffe]
en: Draft
kk: Шимай қағаз

[ctx: ffe]
en: Flagged
kk: Жалауша бар

[ctx: ffe]
en: not
kk: емес

en: gold
kk: алтын

en: gray
kk: сұр

en: green
kk: жасыл

en: hours
kk: сағат

[ctx: iCalImp]
en: Attendees
kk: Қатысушылар

[ctx: iCalImp]
en: Categories
kk: Санаттар

[ctx: iCalImp]
en: Classification
kk: Жіктеуі

[ctx: iCalImp]
en: Completed
kk: Аяқталған

[ctx: iCalImp]
en: Confidential
kk: Құпия

[ctx: iCalImp]
en: Description
kk: Сипаттамасы

[ctx: iCalImp]
en: End
kk: Соңы

[ctx: iCalImp]
en: Event
kk: Оқиға

[ctx: iCalImp]
en: Location
kk: Орналасуы

[ctx: iCalImp]
en: Organizer
kk: Басқару

[ctx: iCalImp]
en: Private
kk: Жеке

[ctx: iCalImp]
en: Public
kk: Ортақ

[ctx: iCalImp]
en: Start
kk: Бастау

[ctx: iCalImp]
en: Summary
kk: Қорытынды

[ctx: iCalImp]
en: Task
kk: Үрдіс

[ctx: iCalImp]
en: Type
kk: Түрі

[ctx: iCalImp]
en: has attachments
kk: салынымдары бар

en: iCalendar File
kk: iCalendar файлы

[ctx: iCalendarStatus]
en: Cancelled
kk: Бас тартылған

[ctx: iCalendarStatus]
en: Completed
kk: Аяқталған

[ctx: iCalendarStatus]
en: Confirmed
kk: Расталған

[ctx: iCalendarStatus]
en: Draft
kk: Шимай қағаз

[ctx: iCalendarStatus]
en: Final
kk: Соңғы

[ctx: iCalendarStatus]
en: In Progress
kk: Орындалуда

[ctx: iCalendarStatus]
en: Needs Action
kk: Әрекет қажет

[ctx: iCalendarStatus]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: iCalendarStatus]
en: Not Started
kk: Басталмаған

[ctx: iCalendarStatus]
en: Tentative
kk: Мүмкін деп

en: is Overdue
kk: мерзімі өткен

en: is Scheduled
kk: жоспарланған

en: is after
kk: кейін

en: is before
kk: дейін

en: is greater than
kk: үлкенірек

en: is greater than or equal to
kk: келесіден үлкен немесе тең

en: is less than
kk: келесіден кіші

en: is less than or equal to
kk: келесіден кіші немесе тең

en: is not Scheduled
kk: жоспарланбаған

[ctx: label]
en: None
kk: Бос

[ctx: language]
en: Unknown (%s)
kk: Белгісіз (%s)

en: lime
kk: ашық жасыл

en: list
kk: тізім

en: magenta
kk: қызылкүрең

[ctx: mail-to-task]
en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

[ctx: mail-to-task]
en: _Edit
kk: Тү_зету

[ctx: mail-to-task]
en: _New
kk: _Жаңа

[ctx: mboxImp]
en: From
kk: Кімнен

[ctx: mboxImp]
en: Subject
kk: Тақырыбы

en: memo
kk: естелік

en: minutes
kk: минут

en: months
kk: ай

en: navy
kk: қою_көк

en: now
kk: қазір

en: one recipient | %d recipients
kk[0]: %d алушы

en: orange
kk: қызғылт-сары

en: pink
kk: қызғылт

en: purple
kk: күлгін

en: purple #2
kk: күлгін #2

en: red
kk: қызыл

en: seconds
kk: секунд

[ctx: send-options]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: shortcut window]
en: Apply filters to selection
kk: Таңдауға сүзгілерді қолдану

[ctx: shortcut window]
en: Calendar
kk: Күнтізбе

[ctx: shortcut window]
en: Clear search bar
kk: Іздеу жолағын тазалау

[ctx: shortcut window]
en: Close window
kk: Терезені жабу

[ctx: shortcut window]
en: Contacts
kk: Контакттар

[ctx: shortcut window]
en: Copy mails or contacts to folder
kk: Поштаны немесе контактілерді бумаға көшіру

[ctx: shortcut window]
en: Create a new appointment
kk: Жаңа кездесуді жасау

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact
kk: Жаңа контактты жасау

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact list
kk: Жаңа контактілер тізімін жасау

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item in current component
kk: Ағымдағы құрауышта жаңа элементті жасау

[ctx: shortcut window]
en: Create a new meeting
kk: Жаңа жиналысты жасау

[ctx: shortcut window]
en: Create a new memo
kk: Жаңа естелікті жасау

[ctx: shortcut window]
en: Create a new message
kk: Жаңа хабарламаны жасау

[ctx: shortcut window]
en: Create a new task
kk: Жаңа тапсырманы жасау

[ctx: shortcut window]
en: Cycle focus between panes
kk: Панельдер арасында циклды ауысу

[ctx: shortcut window]
en: Day View
kk: Күн көрінісі

[ctx: shortcut window]
en: Forward selected messages
kk: Таңдалған хабарламаларды қайта бағдарлау

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Go to date
kk: Күнге өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to folder
kk: Бумаға өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to today
kk: Бүгінге өту

[ctx: shortcut window]
en: Jump to the next unread message
kk: Келесі оқылмаған хабарламаға өту

[ctx: shortcut window]
en: Jump to the previous unread message
kk: Алдыңғы оқылмаған хабарламаға өту

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: List View
kk: Тізім көрінісі

[ctx: shortcut window]
en: Mail
kk: Пошта

[ctx: shortcut window]
en: Mark selected messages as read
kk: Таңдалған хабарламаларды оқылған деп белгілеу

[ctx: shortcut window]
en: Mark selected messages as unread
kk: Таңдалған хабарламаларды оқылмаған деп белгілеу

[ctx: shortcut window]
en: Month View
kk: Ай көрінісі

[ctx: shortcut window]
en: Move mails or contacts to folder
kk: Поштаны немесе контактілерді бумаға жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Open new window
kk: Жаңа терезені ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open selection in new window
kk: Таңдауды жаңа терезеде ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open the Evolution user guide
kk: Evolution пайдаланушы нұсқаулығын ашу

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
kk: Баптаулар

[ctx: shortcut window]
en: Quit Evolution
kk: Evolution жұмысын аяқтау

[ctx: shortcut window]
en: Reply to all recipients
kk: Барлық алушыларға жауап беру

[ctx: shortcut window]
en: Reply to list
kk: Тізімге жауап беру

[ctx: shortcut window]
en: Reply to sender
kk: Жіберушіге жауап беру

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down
kk: Төмен айналдыру

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up
kk: Жоғары айналдыру

[ctx: shortcut window]
en: Select Calendar component
kk: Күнтізбе құраушысын таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Select Contacts component
kk: Контакттар құраушысын таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Select Mail component
kk: Пошта құраушысын таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Select Memos component
kk: Естеліктер құраушысын таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Select Tasks component
kk: Тапсырмалар құраушысын таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Send and receive messages
kk: Хабарламаларды жіберу және қабылдау

[ctx: shortcut window]
en: Week View
kk: Апта көрінісі

[ctx: shortcut window]
en: Work Week View
kk: Жұмыс аптасы көрінісі

en: starts with
kk: басталады

[ctx: table-date]
en: None
kk: Бос

[ctx: time-unit]
en: days
kk: күннен

[ctx: time-unit]
en: months
kk: айдан

[ctx: time-unit]
en: weeks
kk: аптадан

[ctx: time-unit]
en: years
kk: жылдан

[ctx: timezone]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: to-do-bar-n-days]
en: Show
kk: Көрсету

[ctx: to-do-bar-n-days]
en: da_ys
kk: _күн

en: weeks
kk: апта

en: white
kk: ақ

en: years
kk: жыл

en: yellow
kk: сары
