gnome-settings-daemon master - en to kk translation catalogue (468 entries)

en: %2$s. You have %1$u try left | %2$s. You have %1$u tries left
kk[0]: %2$s. Сізде %1$u талап қалды

en: %i hour | %i hours
kk[0]: %i сағат

en: %i minute | %i minutes
kk[0]: %i минут

en: %s Requires Authentication
kk: %s аутентификацияны талап етеді

en: %s Stopped
kk: %s тоқтатылды

en: %s of UPS backup power remaining
kk: ҮҚК қорегінен %s қалды

en: A connected device is low on power
kk: Жалғанған құрылғының заряд шамасы аз

en: A connected device is low on power (%.0f%%)
kk: Жалғанған құрылғының заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: A connected device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Жалғанған құрылғының заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: A connected device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Жалғанған құрылғының заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Access denied
kk: Рұқсат етілмеген

en: Action Cancelled
kk: Әрекет тоқтатылды

en: Airplane mode disabled
kk: Ұшақтағы режимі сөндірілді

en: Airplane mode enabled
kk: Ұшақтағы режимі іске қосылды

en: Antialiasing
kk: Антиалиасинг

en: Application Stopped
kk: Қолданба тоқтатылды

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
kk: ҮҚК қорегінен шамамен %s қалды (%.0f%%)

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
kk: ҮҚК қорегінен шамамен %s қалды (%.0f%%). Деректерді жоғалтуға жол бермеу үшін, компьютеріңізді эл. желісіне жалғаңыз.

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
kk: Шамамен %s қалды (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
kk: Жалғанған компьютердің заряды аз

en: Attached computer is low on power
kk: Жалғанған компьютердің заряд шамасы аз

en: Attached computer is low on power (%.0f%%)
kk: Жалғанған компьютердің заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Attached computer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Жалғанған компьютердің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Attached computer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Жалғанған компьютердің заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Audio device battery low
kk: Дыбыстық құрылғы батареясы төмен

en: Audio device is low on power
kk: Дыбыстық құрылғының заряд шамасы аз

en: Audio device is low on power (%.0f%%)
kk: Дыбыстық құрылғының заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Audio device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Дыбыстық құрылғының заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Audio device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Дыбыстық құрылғының заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Authentication is required to modify the laptop brightness
kk: Ноутбук жарықтылығын баптау үшін аутентификация керек

en: Automatic hibernation
kk: Автогибернация

en: Automatic logout
kk: Автошығу

en: Automatic suspend
kk: Автоұйықтату

en: Battery critically low
kk: Батарея заряд шамасы өте аз

en: Battery is critically low
kk: Батареяның заряд шамасы өте аз

en: Battery is low
kk: Батарея заряд шамасы аз

en: Battery low
kk: Батареяның заряд шамасы аз

en: Binding
kk: Пернетақта жарлығы

en: Binding for power button.
kk: Эл. қорек батырмасы үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding for the custom binding
kk: Таңдауыңызша жарлық үшін пернетақта жарлығы

en: Binding for the magnifier to zoom in
kk: Үлкейткіш масштабын үлкейту үшін пернетақта жарлығы

en: Binding for the magnifier to zoom out
kk: Үлкейткіш масштабын кішірейту үшін пернетақта жарлығы

en: Binding to cycle the screen brightness.
kk: Экран жарықтылығын ауыстыру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to decrease the keyboard brightness.
kk: Пернетақта жарықтылығын азайту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to decrease the screen brightness.
kk: Экран жарықтылығын азайту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to decrease the text size
kk: Мәтін өлшемін кішірейту үшін пернетақта жарлығы

en: Binding to eject an optical disc.
kk: Оптикалық дискті шығару үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to hibernate the machine.
kk: Машинаны гибернациялау үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to increase the keyboard brightness.
kk: Пернетақта жарықтылығын арттыру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to increase the screen brightness.
kk: Экран жарықтылығын арттыру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to increase the text size
kk: Мәтін өлшемін үлкейту үшін пернетақта жарлығы

en: Binding to launch GNOME Settings.
kk: GNOME баптауларын жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the calculator.
kk: Калькуляторды жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the email client.
kk: Эл. пошта клиентін жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the help browser.
kk: Көмек шолушысын жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the media player.
kk: Медиа ойнатқышын жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the search tool.
kk: Іздеу сайманын жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to launch the web browser.
kk: Веб браузерін жөнелту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to lock the screen.
kk: Экранды блоктау үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to log out.
kk: Шығу үшін үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to lower the volume with higher precision.
kk: Дыбыс деңгейін жоғары дәлдікпен азайту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to lower the volume without emitting a sound effect.
kk: Дыбыс эффектісін шығармай, дыбыс деңгейін азайту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to lower the volume.
kk: Дыбыс деңгейін азайту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to mute/unmute the microphone.
kk: Микрофон дыбысын сөндіру/іске қосу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to mute/unmute the volume without emitting a sound effect.
kk: Дыбыс эффектісін шығармай, дыбысты сөндіру/іске қосу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to mute/unmute the volume.
kk: Дыбысты сөндіру/іске қосу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to open the Home folder.
kk: Үй бумасын ашу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to pause playback.
kk: Ойнатуды аялдату үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to raise the volume with higher precision.
kk: Дыбыс деңгейін жоғары дәлдікпен арттыру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to raise the volume without emitting a sound effect.
kk: Дыбыс эффектісін шығармай, дыбыс деңгейін үлкейту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to raise the volume.
kk: Дыбыс деңгейін үлкейту үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to show current battery status.
kk: Батареяның ағымдағы күйін көрсету үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to show the on-screen keyboard
kk: Экрандағы пернетақтаны жөнелту үшін пернетақта жарлығы

en: Binding to show the screen magnifier
kk: Экран үлкейткішін көрсету үшін пернетақта жарлығы

en: Binding to skip backward in current track.
kk: Ағымдағы тректе артқа ауысу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to skip forward in current track.
kk: Ағымдағы тректе алға ауысу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to skip to next track.
kk: Келесі трекке ауысу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to skip to previous track.
kk: Алдыңғы трекке ауысу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
kk: Ойнатуды бастау үшін (ойнату/аялдату) пернетақта жарлығы.

en: Binding to start the screen reader
kk: Экраннан оқитын қолданбаны жөнелту үшін пернетақта жарлығы

en: Binding to stop playback.
kk: Ойнатуды тоқтату үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to suspend the machine.
kk: Машинаны ұйықтату үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to switch the touchpad off.
kk: Тачпадты сөндіру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to switch the touchpad on.
kk: Тачпадты іске қосу үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to toggle airplane mode.
kk: Ұшақтағы режимді ауыстыру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to toggle automatic screen orientation.
kk: Автоматты экран бағдарын іске қосу/сөндіру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to toggle bluetooth airplane mode.
kk: Bluetooth ұшақ режимін іске қосу/сөндіру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to toggle random playback mode in media player.
kk: Мультимедиа ойнатқышындағы кездейсоқ ойнату режимін іске қосу/сөндіру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to toggle repeat mode in media player.
kk: Мультимедиа ойнатқышындағы қайталау режимін іске қосу/сөндіру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to toggle the interface contrast
kk: Интерфейс контрастын іске қосу/сөндіру үшін пернетақта жарлығы

en: Binding to toggle the keyboard brightness.
kk: Пернетақта жарықтылығын ауыстыру үшін пернетақта жарлығы.

en: Binding to toggle the touchpad on/off.
kk: Тачпадты іске қосу/сөндіру үшін пернетақта жарлығы.

en: Bluetooth RF kill
kk: Bluetooth сөндірілген

en: Bluetooth device battery low
kk: Bluetooth құрылғы батареясы төмен

en: Bluetooth device is low on power
kk: Bluetooth құрылғысының заряд шамасы аз

en: Bluetooth device is low on power (%.0f%%)
kk: Bluetooth құрылғысының заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Bluetooth device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Bluetooth құрылғысының заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Bluetooth device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Bluetooth құрылғысының заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Bluetooth disabled
kk: Bluetooth сөндірілген

en: Bluetooth enabled
kk: Bluetooth іске қосылған

en: Calculate the sunrise and sunset times automatically, from the current location.
kk: Күн шығуын және батуын ағымдағы орналасуға негізделіп, автоматты түрде есептеу.

en: Camera battery low
kk: Камера батареясы төмен

en: Camera is low on power
kk: Камераның заряд шамасы аз

en: Camera is low on power (%.0f%%)
kk: Камераның заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Camera is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Камераның заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Camera is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Камераның заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Cell phone battery low
kk: Ұялы телефонның батарея заряд шамасы аз

en: Cell phone is low on power
kk: Ұялы телефонның заряды аз

en: Cell phone is low on power (%.0f%%)
kk: Ұялы телефонның заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Cell phone is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Ұялы телефонның заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Cell phone is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Ұялы телефонның заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Color
kk: Түс

en: Color calibration device added
kk: Түсті калибрациялау құрылғысы қосылды

en: Color calibration device removed
kk: Түсті калибрациялау құрылғысы алынды

en: Command
kk: Команда

en: Command to run when the binding is invoked
kk: Пернетақта жарлығы шақырылған кезде орындалатын команда

en: Configuring new printer
kk: Жаңа принтерді баптау

en: Connected device battery is low
kk: Жалғанған құрылғының батареясы төмен

en: Cover open
kk: Қорабы ашық

en: Credentials required in order to print
kk: Баспаға шығару үшін аутентификация керек

en: Custom keybindings
kk: Таңдауыңызша жарлықтар

en: Date & Time Settings
kk: Күн және уақыт баптаулары

en: Decrease text size
kk: Мәтін өлшемін кішірейту

en: Delay between repeats in milliseconds.
kk: Қайталаулар арасындағы кідіріс, миллисекунд есебімен.

en: Dim the screen after a period of inactivity
kk: Көрсетілген белсенді емес уақыттан кейін экран жарықтылығын бәсеңдету

en: Disable touchpad while typing
kk: Теру кезінде тачпадты сөндіру

en: Disk Space
kk: Диск орны

en: Door open
kk: Есігі ашық

en: Double click time
kk: Қос шерту уақыты

en: Either one of your existing devices has been reconnected or a new one has been plugged in. If you did not do it, check your system for any suspicious device.
kk: Бар болып тұрған құрылғылардың біреуі қайта қосылды немесе жаңасы жалғанған сияқты. Егер оны қоспасаңыз, жүйеңізді кез келген күдікті құрылғыға тексеріңіз.

en: Eject
kk: Шығару

en: Empty Trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: Enable horizontal scrolling
kk: Горизонталды айналдыруды іске қосу

en: Enable mouse clicks with touchpad
kk: Тачпадқа шертуді іске қосу

en: Enable the ALS sensor
kk: ALS сенсорын іске қосу

en: Enable this to set the tablet to absolute mode.
kk: Планшетті абсолютті режимге ауыстыру үшін осыны іске қосыңыз.

en: Enable touchpad
kk: Тачпадты іске қосу

en: Enter PIN to unlock your SIM card
kk: SIM картасының құлпын ашу үшін PIN кодын енгізіңіз

en: Enter PUK to unlock your SIM card
kk: SIM картасының құлпын ашу үшін PUK кодын енгізіңіз

en: Enter a New PIN to unlock your SIM card
kk: SIM картасының құлпын ашу үшін жаңа PIN кодын енгізіңіз

en: Examine
kk: Тексеру

en: File name of the bell sound to be played.
kk: Ойналатын қоңырау дыбысының файл атауы.

en: Free percentage notify threshold
kk: Хабарлау үшін бос орынның табалдырықты пайызы

en: Free space notify threshold
kk: Хабарлау үшін бос орынның табалдырықты мәні

en: GNOME Settings Daemon Color Plugin
kk: GNOME баптаулар қызметінің түс плагині

en: Game controller battery low
kk: Ойын контроллері батареясы төмен

en: Game controller is low on power
kk: Ойын контроллерінің заряд шамасы аз

en: Game controller is low on power (%.0f%%)
kk: Ойын контроллерінің заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Game controller is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Ойын контроллерінің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Game controller is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Ойын контроллерінің заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Hardware Airplane Mode
kk: Құрылғылық ұшақтағы режимі

en: Headphones are low on power
kk: Құлаққаптар заряд шамасы аз

en: Headphones are low on power (%.0f%%)
kk: Құлаққаптар заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Headphones are very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Құлаққаптар заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Headphones are very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Құлаққаптар заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Headphones battery low
kk: Құлаққаптар батареясы төмен

en: Headset battery low
kk: Гарнитура батареясы төмен

en: Headset is low on power
kk: Гарнитураның заряд шамасы аз

en: Headset is low on power (%.0f%%)
kk: Гарнитураның заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Headset is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Гарнитураның заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Headset is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Гарнитураның заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Hibernate button
kk: Гибернация батырмасы

en: Hibernating soon unless plugged in.
kk: Компьютер эл. желісіне жалғанбаса, жақын арада гибернацияланады.

en: Hinting
kk: Тегістеу

en: Home folder
kk: Үй бумасы

en: If the night light mode is enabled
kk: Түнгі жарық іске қосылған ба

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Incorrect password
kk: Пароль қате

en: Increase text size
kk: Мәтін өлшемін үлкейту

en: Initial Key Repeat Delay
kk: Перненің бастапқы қайталау кідірісі

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
kk: Перненің бастапқы қайталау кідірісі, миллисекунд есебімен.

en: Key Repeat Interval
kk: Перненің қайталау аралығы

en: Keyboard battery low
kk: Пернетақтаның заряды аз

en: Keyboard brightness down
kk: Пернетақта жарықтылығын азайту

en: Keyboard brightness toggle
kk: Пернетақта жарықтылығын ауыстыру

en: Keyboard brightness up
kk: Пернетақта жарықтылығын арттыру

en: Launch calculator
kk: Калькуляторды жөнелту

en: Launch email client
kk: Эл. пошта клиентін жөнелту

en: Launch help browser
kk: Көмек шолушысын жөнелту

en: Launch media player
kk: Медиа ойнатқышын жөнелту

en: Launch settings
kk: Баптауларды жөнелту

en: Launch web browser
kk: Веб браузерін жөнелту

en: Length of a double click in milliseconds.
kk: Қос шерту уақыты, мс.

en: Lid has been closed
kk: Қақпақ жабылды

en: Lid has been opened
kk: Қақпақ ашылды

en: List of custom keybindings
kk: Таңдауыңызша жарлықтар тізімі

en: List of plugins that are allowed to be loaded
kk: Жүктелуге рұқсат етілген плагиндер тізімі

en: Lock screen
kk: Экранды блоктау

en: Log out
kk: Шығу үшін

en: Low Disk Space
kk: Диск орны аз

en: Low Disk Space on “%s”
kk: "%s" диск орны аз

en: Magnifier zoom in
kk: Үлкейткіш масштабын үлкейту

en: Magnifier zoom out
kk: Үлкейткіш масштабын кішірейту

en: Marker supply low
kk: Тонер бітіп жатыр

en: Media player battery low
kk: Медиа плеердің заряды аз

en: Media player is low on power
kk: Медиа ойнатқышы шамасы аз

en: Media player is low on power (%.0f%%)
kk: Медиа ойнатқышы шамасы аз (%.0f%%)

en: Media player is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Медиа ойнатқышы шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Media player is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Медиа ойнатқышы шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Microphone mute/unmute
kk: Микрофонды сөндіру/іске қосу

en: Middle button emulation
kk: Орта батырманы эмуляциялау

en: Minimum notify period for repeated warnings
kk: Қайталанатын ескертулер арасындағы минималды уақыты

en: Missing printer driver
kk: Принтер драйвері жоқ

en: Modify the laptop brightness
kk: Ноутбук жарықтылығын өзгерту

en: Motion Threshold
kk: Жылжудың табалдырықты мәні

en: Mount paths to ignore
kk: Қай тіркеу нүктелерін елемейміз

en: Mouse battery low
kk: Тышқанның заряды аз

en: Mouse button orientation
kk: Тышқан батырмаларының бағдары

en: Name
kk: Аты

en: Name of the custom binding
kk: Таңдауыңызша пернетақта жарлығы

en: Natural scrolling
kk: Табиғи айналдыру

en: New PIN for SIM
kk: SIM үшін жаңа PIN коды

en: New USB device
kk: Жаңа USB құрылғысы

en: New device detected
kk: Жаңа құрылғы анықталды

en: New device has been detected while the session was not locked. If you did not plug anything, check your system for any suspicious device.
kk: Сеанс құлыпталмаған кезде жаңа құрылғы анықталды. Егер ештеңе қоспасаңыз, жүйеңізді кез келген күдікті құрылғыға тексеріңіз.

en: New device has been detected while you were away. It has been blocked because the USB protection is active.
kk: Сіз кетіп қалған уақытта жаңа құрылғы анықталған. Ол бұғатталды, себебі USB қорғанысы белсенді.

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
kk: Сіз кетіп қалған уақытта жаңа құрылғы анықталған. Оны қолдануды бастау үшін, оны ажыратып, қайта салыңыз.

en: Next track
kk: Келесі трек

en: Night light mode changes the color temperature of your display when the sun has gone down or at preset times.
kk: Түнгі жарық режимі күн батқан кезде немесе белгіленген уақытта дисплейдің түс температурасын өзгертеді.

en: No connection to phone
kk: Телефонмен байланыс жоқ

en: No driver for this printer.
kk: Бұл принтер үшін драйвер жоқ.

en: No printer driver for %s.
kk: %s үшін принтер драйвері жоқ.

en: Not connected?
kk: Байланыспаған ба?

en: On AC power
kk: Электр тоқ желісінен жұмыс істеуде

en: On battery power
kk: Батареядан жұмыс істеуде

en: On which connections the service is enabled
kk: Қызмет қай байланыстарда іске қосылған

en: Operation not allowed
kk: Әрекетке рұқсат жоқ

en: Operation not supported
kk: Әрекетке қолдау жоқ

en: Out of a marker supply
kk: Тонер бітті

en: Out of paper
kk: Қағаз бітті

en: PDA battery low
kk: ҚДК заряды аз

en: PDA is low on power
kk: ҚДК заряды аз

en: PDA is low on power (%.0f%%)
kk: ҚДК заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: PDA is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: ҚДК заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: PDA is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
kk: ҚДК заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Paper low
kk: Қағазы аз

en: Pause playback
kk: Ойнатуды аялдату

en: Pen battery low
kk: Қалам батареясы төмен

en: Pen is low on power
kk: Қалам заряды аз

en: Pen is low on power (%.0f%%)
kk: Қаламның заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Pen is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Қаламның заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Pen is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Қаламның заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
kk: Дискідегі аз бос орын жөнінде бірінші ескерту үшін бос орынның табалдырықты пайызы. Егер бос орынның пайызы осы шамадан аз түссе, ескерту көрсетілетін болады.

en: Phone failure
kk: Телефон қатесі

en: Play (or play/pause)
kk: Ойнату (не ойнату/аялдату)

en: Please provide a new PIN for SIM card %s
kk: %s SIM картасы үшін жаңа PIN кодын көрсетіңіз

en: Please provide the PIN for SIM card %s
kk: %s SIM картасы үшін PIN кодын көрсетіңіз

en: Please provide the PUK for SIM card %s
kk: %s SIM картасы үшін PUK кодын көрсетіңіз

en: Please wait…
kk: Күте тұрыңыз…

en: Possible values are “on”, “off”, and “custom”.
kk: Мүмкін мәндері “on”, “off” және “custom”.

en: Power
kk: Эл. қорегі

en: Power button
kk: Эл. қорек батырмасы

en: Power button action
kk: Эл. қорек батырма әрекеті

en: Precise volume down
kk: Дыбыс деңгейін дәлдеп төмендету

en: Precise volume up
kk: Дыбыс деңгейін дәлдеп арттыру

en: Previous track
kk: Алдыңғы трек

en: Printer added
kk: Принтер қосылды

en: Printer battery low
kk: Принтер батареясы төмен

en: Printer configuration error
kk: Принтерді баптау қатесі

en: Printer error
kk: Принтер қатесі

en: Printer is low on power
kk: Принтердің заряд шамасы аз

en: Printer is low on power (%.0f%%)
kk: Принтердің заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Printer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Принтердің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Printer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Принтердің заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Printer off-line
kk: Принтер желіде емес

en: Printer report
kk: Принтер есептемесі

en: Printer warning
kk: Принтер ескертуі

en: Printer “%s” has no toner left.
kk: "%s" принтерінде тонер біткен.

en: Printer “%s” is currently off-line.
kk: "%s" принтері қазір қосылмаған.

en: Printer “%s” is low on a marker supply.
kk: "%s" принтерінде кем дегенде бір тонер бітіп жатыр.

en: Printer “%s” is low on paper.
kk: "%s" принтерінде қағаз аз.

en: Printer “%s” is low on toner.
kk: "%s" принтерінде тонер аз.

en: Printer “%s” is out of a marker supply.
kk: "%s" принтерінде кем дегенде бір тонер бітті.

en: Printer “%s” is out of paper.
kk: "%s" принтерінде қағаз жоқ.

en: Printer “%s” may not be connected.
kk: "%s" принтеріне байланысу мүмкін емес.

en: Printer “%s”: “%s”.
kk: "%s" принтері: "%s".

en: Printers
kk: Принтерлер

en: Quiet volume down
kk: Дыбыс деңгейін төмендету

en: Quiet volume mute/unmute
kk: Дыбысты сөндіру/іске қосу

en: Quiet volume up
kk: Дыбыс деңгейін арттыру

en: RGBA order
kk: RGBA реті

en: Recalibrate now
kk: Қазір қайта калибрациялау

en: Recalibration required
kk: Қайта калибрациялау керек

en: Reconnect USB device
kk: USB құрылғысын қайта жалғау

en: Remember NumLock state
kk: NumLock қалып-күйін есте сақтау

en: Remote battery low
kk: Қашықтағы батарея төмен

en: Remote is low on power
kk: Пульттің заряд шамасы аз

en: Remote is low on power (%.0f%%)
kk: Пульттің заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Remote is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Пульт заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Remote is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Пульт заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: SIM PIN required
kk: SIM PIN коды керек

en: SIM PIN2 required
kk: SIM PIN2 қажет

en: SIM PUK required
kk: SIM PUK коды керек

en: SIM PUK2 required
kk: SIM PUK2 қажет

en: SIM busy
kk: SIM бос емес

en: SIM failure
kk: SIM қатесі

en: SIM not inserted
kk: SIM картасы салынбаған

en: SIM wrong
kk: SIM қате

en: Scanner battery low
kk: Сканер батареясы төмен

en: Scanner is low on power
kk: Сканердің заряд шамасы аз

en: Scanner is low on power (%.0f%%)
kk: Сканердің заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Scanner is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Сканердің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Scanner is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Сканердің заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Screen brightness cycle
kk: Экран жарықтылығының циклі

en: Screen brightness down
kk: Экран жарықтылығын азайту

en: Screen brightness up
kk: Экран жарықтылығын арттыру

en: Search
kk: Іздеу

en: Select the touchpad scroll method
kk: Тачпадтың айналдыру тәсілін таңдау

en: Set
kk: Орнату

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Show battery status
kk: Батареяның қалып-күйін көрсету

en: Shutting down soon unless plugged in.
kk: Компьютер эл. желісіне жалғанбаса, жақын арада сөндіріледі.

en: Single Click
kk: Бірлік шерту

en: Size of the volume step for each volume change
kk: Әрбір дыбыс өзгерісі үшін дыбыс қадамының өлшемі

en: Size of volume step
kk: Дыбыс қадамының өлшемі

en: Skip backward in current track
kk: Ағымдағы тректе артқа ауысу

en: Skip forward in current track
kk: Ағымдағы тректе алға ауысу

en: Sleep timeout computer when on AC
kk: Эл. қорегіне қосылған кезде компьютерді ұйықтату аралығы

en: Sleep timeout computer when on battery
kk: Батареядан жасаған кезде компьютерді ұйықтату аралығы

en: Smartcard removal action
kk: Смарткартаны алып тастау әрекеті

en: Speaker battery low
kk: Динамик батареясы төмен

en: Speaker is low on power
kk: Динамиктің заряд шамасы аз

en: Speaker is low on power (%.0f%%)
kk: Динамиктің заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Speaker is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Динамиктің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Speaker is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Динамиктің заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
kk: Бос орындары аз болып қалса да, біз елемейтін тіркелу нүктелерін көрсетіңіз.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
kk: Минут есебімен уақытты көрсетіңіз. Бос орын туралы келесі ескертулер бұл уақытта бір реттен көп емес рет көрсетіледі.

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
kk: ГБ есебімен шамасын көрсетіңіз. Егер бос орын шамасы осы шамадан үлкен болса, ескерту көрсетілмейді.

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
kk: Келесі ескертуді көрсету үшін дискідегі бос орын қандай пайыздық шамасына азаюы керек.

en: Static binding for power button.
kk: Эл. қорек батырмасы үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to cycle the screen brightness.
kk: Экран жарықтылығын ауыстыру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to decrease the keyboard brightness.
kk: Пернетақта жарықтылығын азайту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to decrease the screen brightness.
kk: Экран жарықтылығын азайту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to eject an optical disc.
kk: Оптикалық дискті шығару үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to hibernate the machine.
kk: Машинаны гибернациялау үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to increase the keyboard brightness.
kk: Пернетақта жарықтылығын арттыру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to increase the screen brightness.
kk: Экран жарықтылығын арттыру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to launch GNOME Settings.
kk: GNOME баптауларын жөнелту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to launch the calculator.
kk: Калькуляторды жөнелту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to launch the email client.
kk: Эл. пошта клиентін жөнелту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to launch the media player.
kk: Медиа ойнатқышын жөнелту тұрақты үшін пернетақта жарлығы.

en: Static binding to launch the search tool.
kk: Іздеу сайманын жөнелту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to launch the web browser.
kk: Веб браузерін жөнелту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to lock the screen.
kk: Экранды блоктау үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to lower the volume with higher precision.
kk: Дыбыс деңгейін жоғары дәлдікпен азайту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to lower the volume without emitting a sound effect.
kk: Дыбыс эффектісін шығармай, дыбыс деңгейін азайту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to lower the volume.
kk: Дыбыс деңгейін азайту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to mute/unmute the microphone.
kk: Микрофон дыбысын сөндіру/іске қосу үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to mute/unmute the volume.
kk: Дыбысты сөндіру/іске қосу үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to open the Home folder.
kk: Үй бумасын ашу үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to pause playback.
kk: Ойнатуды аялдату үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to raise the volume with higher precision.
kk: Дыбыс деңгейін жоғары дәлдікпен арттыру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to raise the volume without emitting a sound effect.
kk: Дыбыс эффектісін шығармай, дыбыс деңгейін үлкейту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to raise the volume.
kk: Дыбыс деңгейін үлкейту үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to show current battery status.
kk: Батареяның ағымдағы күйін көрсету үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to skip backward in current track.
kk: Ағымдағы тректе артқа ауысу үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to skip forward in current track.
kk: Ағымдағы тректе алға ауысу үшін пернетақта жарлығы.

en: Static binding to skip to next track.
kk: Келесі трекке ауысу үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to skip to previous track.
kk: Алдыңғы трекке ауысу үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to start playback (or toggle play/pause).
kk: Ойнатуды бастау (ойнату/аялдату) үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to stop playback.
kk: Ойнатуды тоқтату үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to suspend the machine.
kk: Машинаны ұйықтату үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to switch the touchpad off.
kk: Тачпадты сөндіру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to switch the touchpad on.
kk: Тачпадты іске қосу үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to toggle airplane mode.
kk: Ұшақтағы режимді ауыстыру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to toggle automatic screen orientation.
kk: Автоматты экран бағдарын іске қосу/сөндіру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to toggle bluetooth airplane mode.
kk: Bluetooth ұшақ режимін іске қосу/сөндіру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to toggle random playback mode in media player.
kk: Мультимедиа ойнатқышындағы кездейсоқ ойнату режимін іске қосу/сөндіру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to toggle repeat mode in media player.
kk: Мультимедиа ойнатқышындағы қайталау режимін іске қосу/сөндіру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to toggle the keyboard brightness.
kk: Пернетақта жарықтылығын ауыстыру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Static binding to toggle the touchpad on/off.
kk: Тачпадты іске қосу/сөндіру үшін тұрақты пернетақта жарлығы.

en: Stop playback
kk: Ойнатуды тоқтату

en: Subsequent free space percentage notify threshold
kk: Дискідегі бос орын жөнінде келесі ескертулердің табалдырықты пайызы

en: Suspend button
kk: Күту режимі батырмасы

en: Suspending soon because of inactivity.
kk: Белсенді емес салдарынан компьютер жақын арада ұйықтатылады.

en: Switch touchpad off
kk: Тачпадты сөндіру

en: Switch touchpad on
kk: Тачпадты іске қосу

en: Tablet battery low
kk: Планшеттің заряды аз

en: Tablet is low on power
kk: Планшеттің заряд шамасы аз

en: Tablet is low on power (%.0f%%)
kk: Планшеттің заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Tablet is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Планшеттің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Tablet is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Планшеттің заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Temperature of the display when enabled
kk: Іске қосылған кездегі экран температурасы

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
kk: Батареяның заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір гибернациялады.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
kk: Батареяның заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір сөндіріледі.

en: The brightness of the screen when idle
kk: Бос тұрған кезде экран жарықтылығы

en: The cover is open on printer “%s”.
kk: "%s" принтерінің қорабы ашық.

en: The display “%s” should be recalibrated soon.
kk: "%s" экранын жақында қайта калибрациялау керек болады.

en: The door is open on printer “%s”.
kk: "%s" принтерінің есігі ашық.

en: The duration a display profile is valid
kk: Экран профилінің жарамдылық уақыты

en: The duration a printer profile is valid
kk: Принтер профилінің жарамдылық уақыты

en: The end time
kk: Аяқталу уақыты

en: The last detected position
kk: Соңғы анықталған орналасу

en: The new inserted device has been blocked because the USB protection is active.
kk: Жаңа жалғанған құрылғы блокталған, себебі USB қорғанысы белсенді.

en: The printer “%s” should be recalibrated soon.
kk: "%s" принтерін жақында қайта калибрациялау керек болады.

en: The start time
kk: Басталу уақыты

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
kk: Компьютер белсенді емес кезінде орындалуы тиіс ұйықтау түрі.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.
kk: "%s" томында тек %s диск орны қалды.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
kk: "%s" томында тек %s диск орны қалды. Қоқыс шелегін тазарту арқылы біраз орынды босата аласыз.

en: There is a missing print filter for printer “%s”.
kk: "%s" принтері үшін баспаға шығару сүзгісі жоқ болып тұр.

en: There is a problem on printer “%s”.
kk: "%s" принтерімен мәселелер бар.

en: This computer has only %s disk space remaining.
kk: Бұл компьютерде тек %s диск орны қалды.

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
kk: Бұл компьютерде тек %s диск орны қалды. Қоқыс шелегін тазарту арқылы біраз орынды босатуға болады.

en: This is the number of days after which the display color profile is considered invalid.
kk: Экранның түс профилі қанша күннен кейін жарамсыз етіп саналуы керек.

en: This is the number of days after which the printer color profile is considered invalid.
kk: Принтердің түс профилі қанша күннен кейін жарамсыз етіп саналуы керек.

en: Time Zone Updated to %s (%s)
kk: Уақыт белдеуі %s мәніне жаңартылды (%s)

en: Toggle automatic screen orientation
kk: Автоматты экран бағдарын іске қосу/сөндіру

en: Toggle contrast
kk: Контрастты іске қосу/сөндіру

en: Toggle magnifier
kk: Үлкейткішті іске қосу/сөндіру

en: Toggle on-screen keyboard
kk: Экрандағы пернетақтаны іске қосу/сөндіру

en: Toggle random playback mode
kk: Кездейсоқ ойнату режимін іске қосу/сөндіру

en: Toggle repeat playback mode
kk: Қайталау ойнату режимін іске қосу/сөндіру

en: Toggle screen reader
kk: Экраннан оқитын қолданбаны іске қосу/сөндіру

en: Toggle touchpad on/off
kk: Тачпадты іске қосу/сөндіру

en: Toner empty
kk: Тонер біткен

en: Toner low
kk: Тонер аз

en: Touchpad battery low
kk: Тачпад батареясы төмен

en: Touchpad button orientation
kk: Тачпад батырмаларының бағдары

en: Touchpad is low on power
kk: Тачпадтың заряд шамасы аз

en: Touchpad is low on power (%.0f%%)
kk: Тачпадтың заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Touchpad is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Тачпадтың заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Touchpad is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
kk: Тачпадтың заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: UPS Discharging
kk: UPS зарядын беруде

en: UPS critically low
kk: UPS заряд шамасы өте аз

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
kk: ҰҚК заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір гибернациялады.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
kk: ҰҚК заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір сөндіріледі.

en: UPS low
kk: UPS заряд шамасы аз

en: USB Protection
kk: USB қорғауы

en: USB device blocked
kk: USB құрылғысы блокталған

en: Unknown Error
kk: Белгісіз қате

en: Unknown amount of UPS backup power remaining
kk: ҮҚК қорегінен белгісіз шама қалды

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Unknown time
kk: Уақыты белгісіз

en: Unlock
kk: Босату

en: Unlock SIM card
kk: SIM картасының құлпын ашу

en: Use the sunrise and sunset
kk: Күн шығуын және батуын қолдану

en: User was not logged in with smartcard.
kk: Пайдаланушы жүйеге смарткартамен кірген жоқ.

en: Virtual Terminal Stopped
kk: Виртуалды терминал тоқтатылды

en: Volume down
kk: Дыбысты азайту

en: Volume mute/unmute
kk: Дыбысты сөндіру/іске қосу

en: Volume up
kk: Дыбысты көтеру

en: Wacom button action type
kk: Wacom батырмасы әрекетінің түрі

en: Wacom stylus absolute mode
kk: Wacom стилустың абсолютті режимі

en: Wacom tablet area
kk: Wacom планшетінің аймағы

en: Wacom tablet aspect ratio
kk: Wacom планшетінің жақтар арақатынасы

en: Wacom tablet rotation
kk: Wacom планшетінің бұрылуы

en: Wacom touch feature
kk: Wacom тию мүмкіндігі

en: Whether the tablet’s orientation is locked, or rotated automatically.
kk: Планшет бағдары бекітілген бе, әлде автоматты түрде бұрылады ма.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
kk: Белсенді емес кезде гибернациялау, ұйықтату немесе ештеңе жасамау керек пе

en: Wireless keyboard is low on power
kk: Сымсыз пернетақтаның заряд шамасы аз

en: Wireless keyboard is low on power (%.0f%%)
kk: Сымсыз пернетақтаның заряд шамасы аз (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Сымсыз пернетақтаның заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Wireless keyboard is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Сымсыз пернетақтаның заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Wireless mouse is low on power
kk: Сымсыз тышқанның заряды аз

en: Wireless mouse is low on power (%.0f%%)
kk: Сымсыз тышқанның заряды аз (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Сымсыз тышқанның заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Wireless mouse is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Сымсыз тышқанның заряд шамасы тым аз. Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: You have %u try left | You have %u tries left
kk[0]: Сізде %u талап қалды

en: You will soon log out because of inactivity.
kk: Белсенді емес салдарынан сіз жүйеден жақын арада шығасыз.

en: hour | hours
kk[0]: сағат

en: minute | minutes
kk[0]: минут

[ctx: print job]
en: “%s” on %s
kk: "%s", %s жерінде

[ctx: print job state]
en: Printing
kk: Баспаға шығару

[ctx: print job state]
en: Printing aborted
kk: Баспаға шығару үзілді

[ctx: print job state]
en: Printing canceled
kk: Баспаға шығарудан бас тартылды

[ctx: print job state]
en: Printing completed
kk: Баспаға шығару аяқталды

[ctx: print job state]
en: Printing stopped
kk: Принтер тоқтатылды
