gnome-software master - en to km translation catalogue (352 entries)

en: %s is now installed
km: ឥឡូវ​បាន​ដំឡើង %s

en: %s will be removed, and you will have to install it to use it again.
km: %s នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប​ចេញ ហើយ​អ្នក​នឹង​ត្រូវ​ដំឡើង​វា​ដើម្បី​ប្រើ​វា​ម្ដង​ទៀត។

en: (This could take a while)
km: (វា​អាច​ចំណាយ​ពេល​មួយ​រយៈ)

en: A nice way to manage the software on your system.
km: វិធី​ដ៏​ល្អ​ដើម្បី​គ្រប់គ្រង​កម្មវិធី​លើ​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក

en: A previous update was unfinished.
km: បច្ចុប្បន្ន​មុន​មិន​ត្រូវ​បាន​បញ្ចប់។

en: About Software
km: អំពី​កម្មវិធី

en: Add to Application Folder
km: បន្ថែម​ទៅ​ថត​កម្មវិធី

en: Add, remove or update software on this computer
km: បន្ថែម, លុប ឬ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​កម្មវិធី​លើ​កុំព្យូទ័រ​នេះ

en: Add-ons
km: ផ្នែកបន្ថែម

en: Added
km: បាន​បន្ថែម

en: Adding this software source will give you access to additional software and upgrades.
km: ការ​បន្ថែម​ប្រភព​កម្មវិធី​នេះ​ផ្ដល់ឲ្យ​អ្នកចូល​ដំណើរការ​កម្មវិធី និង​បច្ចុប្បន្នភាព​បន្ថែម។

en: An important OS update failed to be installed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​ដំឡើង​បច្ចុប្បន្នភាព​ប្រព័ន្ធ​ប្រតិបត្តិការ​សំខាន់។

en: An important OS update has been installed. | Important OS updates have been installed.
km[0]: បាន​ដំឡើង​បច្ចុប្បន្នភាព​ប្រព័ន្ធ​ប្រតិបត្តិការ​សំខាន់។

en: An offline update was requested but no packages required updating.
km: បាន​ស្នើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ក្រៅ​បណ្ដាញ ប៉ុន្តែ​គ្មាន​កញ្ចប់​បាន​ទាមទារ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​។

en: An update failed to install correctly.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ដំឡើង​បច្ចុប្បន្នភាព​ត្រឹមត្រូវ។

en: An update was not signed in the correct way.
km: បច្ចុប្បន្នភាព​មិន​ត្រូវ​បាន​ចូល​តាម​វិធី​ត្រឹមត្រូវ។

en: Application manager for GNOME
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​កម្មវិធី​សម្រាប់ GNOME

en: Are you sure you want to remove %s?
km: តើអ្នកប្រាកដ​ជា​ចង់​លុប %s?

en: Audio
km: អូឌីយ៉ូ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Charges may apply
km: ការ​គិតលុយ​អាច​អនុវត្ត

en: Check Anyway
km: អញ្ចឹង ពិនិត្យ​មើល

en: Check for updates
km: ពិនិត្យ​មើល​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Checking for updates when using mobile broadband could cause you to incur charges
km: ពិនិត្យ​បច្ចុប្បន្នភាព​ពេលប្រើប្រតបែន​ចល័ត​អាច​គិត​ថ្លៃ​បន្ថែម

en: Checking for updates while using mobile broadband could cause you to incur charges.
km: ការ​ពិនិត្យ​បច្ចុប្បន្នភាព​ខណៈ​ពេលប្រើប្រតបែន​ចល័ត​អាច​គិត​លុយ​បន្ថែម។

en: Checking for updates…
km: កំពុង​ពិនិត្យ​មើល​បច្ចុប្បន្នភាព…

en: Click on items to select them
km: ចុច​លើធាតុ ដើម្បីជ្រើសពួកវា

en: Could not create cache
km: មិន​អាច​បង្កើតឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Detailed errors from the package manager follow:
km: កំហុស​លម្អិត​ពី​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​កញ្ចប់​ដូច​ខាង​ក្រោម៖

en: Details
km: ព័ត៌មាន​លម្អិត

en: Details page
km: ទំព័រ​លម្អិត

en: Developer
km: អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍

en: Development Tools
km: ឧបករណ៍​អភិវឌ្ឍន៍

en: Education
km: អប់រំ

en: Enter GApplication service mode
km: បញ្ចូល​របៀប​សេវាកម្ម GApplication

en: Failed To Update
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Featured
km: ពិសេស

en: Five Stars
km: ផ្កាយ​ប្រាំ

en: Five days ago
km: ប្រាំថ្ងៃ​មុន

en: Folder Name
km: ឈ្មោះថត

en: Four Stars
km: ផ្កាយ​បួន

en: Four days ago
km: បួន​ថ្ងៃ​មុន

en: GNOME Software showcases featured and popular applications with useful descriptions and multiple screenshots per application. Applications can be found either through browsing the list of categories or by searching. It also allows you to update your system using an offline update.
km: កម្មវិធី GNOME បង្ហាញ​កម្មវិធី​បាន​ជ្រើសរើស និង​មាន​ប្រជាប្រិយ​​រួម​នឹង​ការ​ពណ៌នា​មាន​ប្រយោជន៍​ ព្រម​ទាំង​រូបថត​អេក្រង់​ជា​ច្រើន​ក្នុង​កម្មវិធី​មួយៗ​។ កម្មវិធី​អាច​រក​បាន​ទាំង​តាម​ការរុករក​បញ្ជី​​តាម​ប្រភេទ ឬ​ដោយ​ស្វែងរក​។ វា​ក៏​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​ដោយ​ប្រើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ក្រៅ​បណ្ដាញ​។

en: Games
km: ហ្គេម

en: Go back
km: ត្រឡប់ក្រោយ

en: Go online to check for updates
km: ចូល​លើបណ្ដាញ ដើម្បី​ពិនិត្យ​មើល​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Graphics
km: ក្រាហ្វិក

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: ID
km: លេខ​សម្គាល់

en: Important OS and application updates are ready to be installed
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ប្រព័ន្ធ​ប្រតិបត្តិការ និង​កម្មវិធី​សំខាន់ៗ​ត្រូវ​បាន​ដំឡើងរួច​ហើយ

en: Includes performance, stability and security improvements for all users.
km: រួម​បញ្ចូលការ​បង្កើន​ការ​​អនុវត្ត, ស្ថេរភាព និងសុវត្ថិភាព​សម្រាប់អ្នក​ប្រើ​ទាំងអស់។

en: Information about %s, as well as options for how to get a codec that can play this format can be found on the website.
km: ព័ត៌មាន​អំពី %s, ព្រម​ទាំង​ជម្រើស​ម្រាប់​វិធី​ទទួល​កូឌិក​ដែល​អាច​ចាក់ទ្រង់ទ្រាយ​នេះ​អាច​រក​បាននៅ​លើ​វេបសាយ។

en: Install
km: ដំឡើង

en: Install selected software on the system
km: ដំឡើង​កម្មវិធី​បាន​ជ្រើស​លើ​ប្រព័ន្ធ

en: Installation of %s failed.
km: ការ​ដំឡើង %s បាន​បរាជ័យ។

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Installed from this Source
km: បាន​ដំឡើង​ពី​ប្រភព​នេះ

en: Installed page
km: ទំព័រ​បាន​ដំឡើង

en: Installing
km: ដំឡើង

en: Internet
km: អ៊ីនធឺណិត

en: Internet Only Application
km: តែ​កម្មវិធីអ៊ីនធឺណិត

en: Internet access is required to check for updates.
km: ទាមទារ​អ៊ីនធឺណិតដើម្បី​ពិនិត្យ​មើល​បច្ចុប្បន្នភាព។

en: Last Checked
km: បាន​ពិនិត្យ​ចុងក្រោយ

en: Last checked: %s
km: បាន​ពិនិត្យ​ចុងក្រោយ៖ %s

en: Launch
km: ចាប់ផ្ដើម

en: Licence
km: អាជ្ញាប័ណ្ណ

en: Looking for new updates…
km: កំពុង​រកមើល​បច្ចុប្បន្នភាព​ថ្មី…

en: MODE
km: របៀប

[ctx: Menu subcategory of Addons]
en: Codecs
km: កូឌិក

[ctx: Menu subcategory of Addons]
en: Fonts
km: ពុម្ពអក្សរ

[ctx: Menu subcategory of Addons]
en: Input Sources
km: ប្រភព​បញ្ចូល

[ctx: Menu subcategory of Addons]
en: Language Packs
km: កញ្ចប់​ភាសា

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Databases
km: មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Disc Burning
km: ការ​ដុតថាស

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Editing
km: កែសម្រួល

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Ham Radio
km: វិទ្យុ Ham

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: MIDI
km: មីឌី

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Mixer
km: ឧបករណ៍​លាយ

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Music
km: តន្ត្រី

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Players
km: កម្មវិធី​ចាក់

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Recorders
km: កម្មវិធី​ថត

[ctx: Menu subcategory of Audio]
en: Sequencers
km: ដាក់​ជា​លំដាប់

[ctx: Menu subcategory of Development]
en: Building
km: បង្កើត

[ctx: Menu subcategory of Development]
en: Databases
km: មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

[ctx: Menu subcategory of Development]
en: Debuggers
km: អ្នកែ​កំហុស

[ctx: Menu subcategory of Development]
en: GUI Designers
km: អ្នករចនា GUI

[ctx: Menu subcategory of Development]
en: Profiling
km: ប្រវត្តិរូប

[ctx: Menu subcategory of Development]
en: Project Management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​គម្រោង

[ctx: Menu subcategory of Development]
en: Translation
km: បកប្រែ

[ctx: Menu subcategory of Development]
en: Web Development
km: អភិវឌ្ឍន៍​បណ្ដាញ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Art
km: សិល្បៈ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Artificial Intelligence
km: ទំនាក់ទំនង​ក្លែងក្លាយ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Astronomy
km: តារាវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Biology
km: ជីវវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Chemistry
km: គីមីវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Computer Science
km: វិទ្យាសាស្ត្រ​កុំព្យូទ័រ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Construction
km: សំណង់

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Data Visualization
km: រូបភាព​ទិន្នន័យ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Economy
km: សេដ្ឋកិច្ច

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Electricity
km: អគ្គិសនី

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Electronics
km: អេឡិចត្រូនិក

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Engineering
km: វិស្វករ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Geography
km: ភូមិវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Geology
km: ភូគុព្ភវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Geoscience
km: ភូគុព្ភសាស្ត្រ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: History
km: ប្រវត្តិវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Humanities
km: មនុស្សធម៌

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Image Processing
km: ដំណើរការ​រូបភាព

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Languages
km: ភាសា

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Literature
km: អក្សរ​សាស្ត្រ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Maps
km: ផែនទី

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Math
km: គណិត

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Medical
km: វេជ្ជសាស្ត្រ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Music
km: តន្ត្រី

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Numerical Analysis
km: ការ​វិភាគ​ជា​លេខ

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Parallel Computing
km: ការ​គណនា​ស្រប​គ្នា

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Physics
km: រូបវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Robotics
km: មនុស្ស​យន្ត

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Spirituality
km: ផ្លូវ​ចិត្ត

[ctx: Menu subcategory of Education]
en: Sports
km: កីឡា

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Action
km: សកម្មភាព

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Adventure
km: ការ​ផ្សងព្រេង

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Arcade
km: ផ្សារ​ទំនើប

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Blocks
km: ទប់ស្កាត់

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Board
km: ក្ដារ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Card
km: បៀរ​

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Emulators
km: អ្នក​ប្រណាំង

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Kids
km: កុមារ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Logic
km: តក្កវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Role Playing
km: ការ​ដើរតួ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Shooter
km: អ្នក​បាញ់

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Simulation
km: ការ​ក្លែងធ្វើ

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Sports
km: កីឡា

[ctx: Menu subcategory of Games]
en: Strategy
km: យុទ្ធសាស្ត្រ

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: 2D Graphics
km: ក្រាហ្វិក​ទ្វេ​មាត្រ

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: 3D Graphics
km: ក្រាហ្វិក​ត្រីមាត្រ

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Photography
km: រូបថត

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Publishing
km: បោះពុម្ពផ្សាយ

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Raster Graphics
km: ក្រាហ្វិក​រ៉ាស្ទ័រ

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Scanning
km: ការ​វិភាគ

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Vector Graphics
km: ក្រាហ្វិក​វ៉ិចទ័រ

[ctx: Menu subcategory of Graphics]
en: Viewer
km: កម្មវិធី​មើល

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Chat
km: ជជែក

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Dialup
km: ចុច

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Email
km: អ៊ីមែល

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Feed
km: អត្ថបទព័ត៌មាន

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: File Transfer
km: ការ​ផ្ទេរ​ឯកសារ

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Ham Radio
km: វិទ្យុ Ham

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: IRC Clients
km: ម៉ាស៊ីន​កូន IRC

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Instant Messaging
km: ការ​ផ្ញើសារ​បន្ទាន់

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Monitor
km: ត្រួតពិនិត្យ

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: News
km: ព័ត៌មាន

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Remote Access
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ពី​ចម្ងាយ

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Telephony
km: ទូរស័ព្ទ

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Video Conference
km: សន្និសីទ​វីដេអូ

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Web Browser
km: កម្មវិធីរុករក​បណ្ដាញ

[ctx: Menu subcategory of Network]
en: Web Development
km: ការ​អភវិឌ្ឍន៍​បណ្ដាញ

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Calendar
km: ប្រតិទិន

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Chart
km: គំនូស​តាង

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Contact Management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​ទំនាក់ទំនង

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Database
km: មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Dictionary
km: វចនានុក្រម

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Email
km: អ៊ីមែល

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Finance
km: ហិរញ្ញវត្ថុ

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Flow Chart
km: គំនូស​តាង​លំហូរ

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Photography
km: រូបថត

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Presentation
km: ការ​បង្ហាញ

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Project Management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​គម្រោង

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Publishing
km: ការបោះពុម្ពផ្សាយ

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Spreadsheet
km: សៀវភៅ​បញ្ជី

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Viewer
km: កម្មវិធី​មើល

[ctx: Menu subcategory of Office]
en: Word Processor
km: កម្មវិធី​វាយ​អត្ថបទ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Art
km: សិល្បៈ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Artificial Intelligence
km: ទំនាក់ទំនងក្លែងក្លាយ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Astronomy
km: តារាវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Biology
km: ជីវវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Chemistry
km: គីមីវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Computer Science
km: វិទ្យាសាស្ត្រ​កុំព្យូទ័រ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Construction
km: សំណង់

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Data Visualization
km: ការ​បង្ហាញ​ទិន្នន័យ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Economy
km: សេដ្ឋកិច្ច

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Electricity
km: អគ្គិសនី

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Electronics
km: អេឡិចត្រូនិក

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Engineering
km: វិស្វករ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Geography
km: ភូមិវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Geology
km: ភូគុព្ភវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Geoscience
km: ភូគុព្ភសាស្ត្រ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: History
km: ប្រវត្តិវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Humanities
km: មនុស្ស​ធម៌

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Image Processing
km: ដំណើរការ​រូបភាព

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Languages
km: ភាសា

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Literature
km: អក្សរសាស្ត្រ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Maps
km: ផែនទី

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Math
km: គណិត

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Medical
km: វេជ្ជសាស្ត្រ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Numerical Analysis
km: ការ​វិភាគ​ជា​លេខ

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Parallel Computing
km: ការ​គណនា​ស្រប

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Physics
km: រូបវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Robotics
km: មនុស្ស​យន្ត

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Spirituality
km: ផ្លូវចិត្ត

[ctx: Menu subcategory of Science]
en: Sports
km: កីឡា

[ctx: Menu subcategory of System]
en: Emulator
km: វត្ថុ​ត្រាប់​តាម

[ctx: Menu subcategory of System]
en: File Manager
km: កម្មវិធីគ្រប់គ្រង​ឯកសារ

[ctx: Menu subcategory of System]
en: File System
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

[ctx: Menu subcategory of System]
en: File Tools
km: ឧបករណ៍​ឯកសារ

[ctx: Menu subcategory of System]
en: Monitor
km: ត្រួតពិនិត្យ

[ctx: Menu subcategory of System]
en: Security
km: សុវត្ថិភាព

[ctx: Menu subcategory of System]
en: Terminal Emulator
km: វត្ថុ​ត្រាប់តាម​ស្ថានីយ

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: Accessibility
km: មធ្យោបាយ​ងាយស្រួល

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: Archiving
km: ប័ណ្ណសារ

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: Calculator
km: ម៉ាស៊ីន​គិតលេខ

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: Clock
km: នាឡិកា

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: Compression
km: ការ​បង្ហាប់

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: File Tools
km: ឧបករណ៍​ឯកសារ

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: Maps
km: ផែនទី

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: Spirituality
km: ចិត្តវិទ្យា

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: Telephony Tools
km: ឧបករណ៍​ទូរស័ព្ទ

[ctx: Menu subcategory of Utility]
en: Text Editor
km: កម្មវិធីកែ​អត្ថបទ

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Database
km: មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Disc Burning
km: ការ​ដុតថាស

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Editing
km: កែសម្រួល

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Players
km: កម្មវិធីចាក់

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: Recorders
km: កម្មវិធី​ថត

[ctx: Menu subcategory of Video]
en: TV
km: ទូរទស្សន៍

en: Network Settings
km: ការ​កំណត់​បណ្ដាញ

en: Network access was required but not available.
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​បណ្ដាញ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ​ប៉ុន្តែ​មិន​អាច​ប្រើ​បាន។

en: No AppStream data found
km: រក​មិន​ឃើញ​ទិន្នន័យ AppStream

en: No Application Data Found
km: រកមិន​ឃើញ​ទិន្នន័យ​កម្មវិធី

en: No Application Found
km: រក​មិន​ឃើញ​កម្មវិធី

en: No Network
km: គ្មាន​បណ្ដាញ

en: No Software Source Included
km: គ្មាន​ប្រភព​កម្មវិធី​បាន​ដាក់​បញ្ចូល

en: No addon codecs are available for the %s format.
km: មិនមាន​កូឌិក​បន្ថែម​សម្រាប់​ទ្រង់ទ្រាយ %s ។

en: No software installed
km: គ្មាន​កម្មវិធី​បាន​ដំឡើង

en: No software installed from this source
km: គ្មាន​កម្មវិធី​បាន​ដំឡើង​ពី​ប្រភព​នេះ

en: No sources found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ប្រភព។

en: No space was left on the drive.
km: គ្មាន​ទំហំ​នៅ​សល់​លើ​ថាស

en: No update details were provided
km: គ្មាន​ព័ត៌មាន​លម្អិត​បច្ចុប្បន្នភាព​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់ឲ្យ

en: Not Now
km: មិនមែន​ឥឡូវ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: OS Updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ប្រព័ន្ធ​ប្រតិបត្តិការ

en: Office
km: ការិយាល័យ

en: One Star
km: ផ្កាយ​មួយ

en: One week ago
km: មួយ​សប្ដាហ៍​មុន

en: Only use software sources that you trust.
km: ប្រើ​តែ​ប្រភព​កម្មវិធី​ដែលអ្នក​ទុក​ចិត្ត។

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Overview page
km: ទំព័រ​ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Pending
km: រង់ចាំ

en: Picks
km: ជ្រើស

en: Proprietary
km: មាន​កម្មសិទ្ធិ

en: Recent Software Updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​កម្មវិធីថ្មីៗ

en: Removal of %s failed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការលុប %s ។

en: Remove
km: លុបចេញ

en: Remove Source
km: លុប​ប្រភព​ចេញ

en: Removing
km: លុបចេញ

en: Removing a source will also remove any software you have installed from it.
km: ការលុប​ប្រភព​នឹង​លុប​កម្មវិធីមួយ​ចំនួន​ដែលអ្នក​បាន​ដំឡើង​ពីរ​វា​ផង​ដែរ។

en: Removing…
km: កំពុងលុប​ចេញ

en: Restart & _Install
km: ចាប់ផ្ដើម​ឡើងវិញ និង​ដំឡើង

en: Review
km: ពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: SEARCH
km: ស្វែងរក

en: Science
km: វិទ្យាសាស្ត្រ

en: Screenshot
km: រូបថត​អេក្រង់

en: Screenshot not available
km: មិនមាន​រូបថត​អេក្រង់

en: Screenshot not found
km: រកមិន​ឃើញ​រូបថត​អេក្រង់

en: Screenshot not valid
km: រូបថត​អេក្រង់មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Screenshot size not found
km: រក​មិន​ឃើញ​ទំហំ​រូបថត​អេក្រង់

en: Search for applications
km: ស្វែងរក​កម្មវិធី

en: Search page
km: ស្វែងរក​ទំព័រ

en: Select
km: ជ្រើស

en: Select All
km: ជ្រើស​ទាំងអស់

en: Select None
km: មិន​ជ្រើស​ទាំងអស់

en: Set the specified debugging level
km: កំណត់​កម្រិត​កែ​កំហុស​បាន​បញ្ជាក់

en: Setting up updates…
km: កំពុង​រៀបចំ​បច្ចុប្បន្នភាព…

en: Show Details
km: បង្ហាញព័ត៌មាន​លម្អិត

en: Show application details
km: បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​លម្អិត​កម្មវិធី

en: Show profiling information for the service
km: បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​ប្រវត្តិរូប​សម្រាប់​សេវាកម្ម

en: Six days ago
km: ប្រាំមួយ​ថ្ងៃ​មុន

en: Size
km: ទំហំ

en: Software
km: កម្មវិធី

en: Software Install
km: ដំឡើង​កម្មវិធី

en: Software Source Identified
km: បាន​បញ្ជាក់អត្តសញ្ញាណ​ប្រភព​កម្មវិធី

en: Software Source Included
km: រួម​បញ្ចូល​ប្រភព​កម្មវិធី

en: Software Sources
km: ប្រភព​កម្មវិធី

en: Software Update Installed | Software Updates Installed
km[0]: បាន​ដំឡើង​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Software Updates Available
km: មាន​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​កម្មវិធី

en: Software Updates Failed
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព​កម្មវិធី

en: Software allows you to find and install new applications and system extensions and remove existing installed applications.
km: កម្មវិធីអនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​រក និង​ដំឡើង​កម្មវិធីថ្មីៗ​ ព្រមទាំង​ផ្នែក​បន្ថែម​ប្រព័ន្ធ​ និង​លុប​កម្មវិធី​ដែល​បានឡើង​មាន​ស្រាប់​ចេញ។

en: Software is up to date
km: កម្មវិធីគឺ​ទាន់សម័យ​ហើយ

en: Software sources give you access to additional software.
km: ប្រភព​កម្មវិធី​ផ្ដល់​ឲ្យ​អ្នក​ចូល​ដំណើរការ​កម្មវិធី​បន្ថែម។

en: Sorry, this did not work
km: សូម​ទោស វា​មិន​ដំណើរការ​ទេ

en: Source
km: ប្រភព

en: Source Details
km: ព័ត៌មាន​លម្អិត​ប្រភព

en: Start up mode: either ‘updates’, ‘updated’, ‘installed’ or ‘overview’
km: របៀប​ចាប់ផ្ដើម​៖ ថា​តើ ‘​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព’, ‘បាន​ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព’, ‘បាន​ដំឡើង’ ឬ ‘ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ’

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: The offline update failed in an unexpected way.
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ក្រៅ​បណ្ដាញ​បាន​បរាជ័យ​តាម​វិធី​​ដែល​មិន​រំពឹង​ទុក។

en: The update could not be completed.
km: មិន​អាច​បញ្ចប់​បច្ចុប្បន្នភាព។

en: The update was cancelled.
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ត្រូវ​បាន​​បោះបង់។

en: This application can only be used when there is an active internet connection.
km: កម្មវិធី​នេះ​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​តែ​នៅ​ពេល​មាន​ការ​ភ្ជាប់​អ៊ីនធឺណិត​។

en: This application does not include a software source. It will not be updated with new versions.
km: កម្មវិធីនេះ​មិន​ដាក់បញ្ចូល​ប្រភព​កម្មវិធី។ វា​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព​ជា​មួយ​កំណែ​ថ្មី​ទេ។

en: This application includes a software source which provides updates, as well as access to other software.
km: កម្មវិធី​នេះរួមមាន​ប្រភពកម្មវិធី​ដែល​ផ្ដល់បច្ចុប្បន្នភាព ព្រម​ទាំង​ចូល​ដំណើរការ​កម្មវិធី​ផ្សេង។

en: This software is already provided by your distribution and should not be replaced.
km: កម្មវិធី​នេះ​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​ឲ្យ​រួច​ហើយ​ដោយ​ការចែកចាយ​របស់ និង​មិន​គួរត្រូវ​បាន​ជំនួស​ទេ។

en: Three Stars
km: ផ្កាយ​បី

en: Three days ago
km: បីថ្ងៃ​មុន

en: Two Stars
km: ផ្កាយ​ពីរ

en: Two days ago
km: ពីរថ្ងៃ​មុន

en: Two weeks ago
km: ពីរសប្ដាហ៍​មុន

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Updates
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Updates page
km: ទំព័រ​បច្ចុប្ប​ន្នភាព

en: Utilities
km: ការ​​ប្រើប្រាស់

en: Version
km: កំណែ

en: Video
km: វីដេអូ

en: View
km: ទិដ្ឋភាព

en: Visit website
km: មើល​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Web app
km: កម្មវិធី​បណ្ដាញ

en: Website
km: វេបសាយ

en: Yesterday, %R
km: ម្សិលមិញ %R

en: Yesterday, %l:%M %p
km: ម្សិលមិញ %l:%M %p

en: _About
km: អំពី

en: _Add
km: បន្ថែម

en: _Add to Folder…
km: បន្ថែម​ទៅថត...

en: _All
km: ទាំងអស់

en: _Cancel
km: បោះបង់

en: _Check Anyway
km: អញ្ចឹង ពិនិត្យ​មើល

en: _History
km: ប្រវត្តិ

en: _Install
km: ដំឡើង

en: _Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: _Installing
km: ដំឡើង

en: _Launch
km: ចាប់ផ្ដើម

en: _Move to Folder…
km: ផ្លាស់ទីទៅថត...

en: _Network Settings
km: ការ​កំណត់​បណ្ដាញ

en: _Pending
km: រង់ចាំ

en: _Quit
km: ចាកចេញ

en: _Remove
km: លុបចេញ

en: _Remove from Folder
km: លុប​ចេញ​ពី​ថត

en: _Removing
km: លុបចេញ

en: _Software Sources
km: ប្រភព​កម្មវិធី

en: _Updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព

en: _Website
km: តំបន់​បណ្ដាញ

[ctx: app status]
en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

[ctx: app status]
en: Removed
km: បាន​លុប​ចេញ

[ctx: app status]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

[ctx: app status]
en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

[ctx: license]
en: Complicated!
km: ស្មុគស្មាញ!

[ctx: license]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

[ctx: menu category]
en: None
km: គ្មាន

[ctx: origin]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

[ctx: size]
en: Calculating…
km: កំពុង​គណនា...

[ctx: size]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

[ctx: updated]
en: Never
km: កុំ

[ctx: version]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់
